Obaveštenja

Icon
Error

pulinka Offline
#1 Objavljeno : 14. avgust 2013 18:23:22(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Grupe: Članovi
Član od:: 10.12.2009(UTC)
Poruka: 826
Bodovi: 1,335
Žensko

Poslate zahvalnice: 5
Primljene zahvalnice: 22 u 21 poruka
E pa meni smetaju.

Ako je to poslednji očajnički pokušaj admina da oživi forum, moram reći da ja jadniji još nisam videla.

Svaki forum koji drži do sebe briše reklame iz tema, samo je ovde super zatrpati forum njima.

Ništa bolje nego kad hoću da pogledam aktuelne teme, pa vidim deset tema koje je ostavio neko sa nickom žnjmnjffrmnj i koristio Google translate da me ubedi da kupim baš njihove super kineske patike koje su pravila slatka mala kineska dečica u slatkim malim fabričicama....(izvinte me, moj ADHD nije pod kontrolom ovih dana..)

A najdegutantiji potez mi je objavljivanje reklame za patike na podforumu humanitarnih akcija. Jel kupovinom patika pomažemo gorepomenutoj slatkoj kineskoj dečici da zarade svoje slatke male crkavice??? Da nekom greškom ja imam forum umrla bih od sramote pre nego što bi dozvolila da mi reklame blokiraju humanitarne teme.

Eto, baš me zanimaju mišljenja na moju super domišljatu temu.
Ne može biti valjda tema grđa od one Bojanine.
U svakom slučaju dobrodošla su i sva mišljenja koja počinju sa "CCC, čime se viiii bavite na ovoj glupavoj temi...." od svih članova koji nisu pisali godinama ali osete potrebu da izraze svoje mišljenje ovde, kao i svesrdna zahvalnost admina što se tako aktivno trudim da zabavim forum icon_mrgreen .

Šalu na stranu, da, smetaju mi reklame.
Amelija 2009.
Ahilej 2011.

The World Needs All Kinds of Minds.
Sponzor
TwitterFacebook
anita75love Offline
#2 Objavljeno : 16. avgust 2013 11:58:11(UTC)
anita75love

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 28.11.2007(UTC)
Poruka: 2,107
Bodovi: 2,193
Žensko

Poslate zahvalnice: 5
Primljene zahvalnice: 30 u 30 poruka
I meni.......
Ali pre bih rekla da i admini ovde retko navracaju pa samim tim i retko glede sta se ovde radi.
poljubac
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.