Obaveštenja

Icon
Error

9 Strane«<789
Sadjana Offline
#2 Objavljeno : 14. jun 2010 16:16:24(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Grupe: Članovi
Član od:: 14.6.2010(UTC)
Poruka: 3
Bodovi: 0
Žensko

upravo citam toliko o ovom bolescu. Ni sama nisam znala dok se nama isto nije desilo. Za prvo majske praznike, dete nam je oticalo, oko ociju pa smo svi pomislili, cak i u dom zd da je mozda alergija, ali nije ni dr htela da rizikuje pa nam je dala uput za Institut. Srecom da smo se javili jer su imali sta i da vide.
Proteine je imala 10 u urinu, a samo 6 u krvi. Holesterol 10. Ostavili na Institutu gde smo provele 25 dana, cak proslavili 1 rodjendan tamo i dalje se vodimo tamo, samo smo kuci kao na vikend. Suprug nosi urine a mi u Sredu idemo na kontrolu pa cemo videti sta cemo dalje jer ih ima jos. Jos uvej ne znamo sta je bio okidac, ali smo svi jako pozitivni i nadamo se najboljem. Takodje zelim da svakom bude bolje jer stvarno znam kroz cega prolazite
Sponzor
TwitterFacebook
jelena_vasiljevic Offline
#2 Objavljeno : 5. septembar 2010 5:44:02(UTC)
jelena_vasiljevic

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 28.1.2008(UTC)
Poruka: 1,120
Bodovi: 18
Žensko

Sada sam se vratila na forum moja Nevena je dobro hvala Bogu eto desilo se sta se desilo.... sadjana nadam se da ti je moja prica dala malo snage da prodjes dalje... kako ti je dete? Ko ti leci dete mi smo imali srece te smo odmah upali kod Bogdanovica i Stajicke.... Znas kao i tvoje dete i moje dete je bilo enigma jer retko se nalazi u tom uzrastu...jel znas uzrok?

zvezdana2000 Offline
#121 Objavljeno : 26. septembar 2014 18:14:50(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 26.9.2014(UTC)
Poruka: 1
Bodovi: 3

zdravo jelena i moje dete je zabolelo od nefrotski sindrom ona je devojcica ima 9 godina molim vas za vise informacije vi imate vece iskustva
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
9 Strane«<789
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.