Obaveštenja

Icon
Error

62 Strane«<606162
dacika Offline
#893 Objavljeno : 26. mart 2013 9:54:43(UTC)
dacika

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 10.5.2007(UTC)
Poruka: 2,078
Bodovi: 1,812
Žensko

Poslate zahvalnice: 182
Primljene zahvalnice: 34 u 32 poruka
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
BRAVO, CESTITAM OD SRCAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Lezi miruj i slusaj dr.....NISTA NIJE TESKO!!!!!

IZGUBLJENO JE SAMO ONO CEGA SMO SE ODREKLI....
SVE CE BITI DOBRO NA KRAJU, AKO NIJE DOBRO
ONDA NIJE KRAJ!!!!

ragaco Offline
#894 Objavljeno : 26. mart 2013 16:16:23(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 14.12.2009(UTC)
Poruka: 353
Bodovi: 483
Žensko

Poslate zahvalnice: 21
Primljene zahvalnice: 20 u 19 poruka
Subi,cestitam draga!!!!!!!!!!!!!!!!
Samo neka betica-BETURINA-raste,a ti lezi i miruj i planiraj prolecne setnjice sa stomacicem!!!!!
goga Offline
#895 Objavljeno : 26. mart 2013 18:25:33(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 7.7.2008(UTC)
Poruka: 469
Bodovi: 99
Žensko

Primljene zahvalnice: 2 u 1 poruka
Subidubi samo miruj bitno je da beta raste !!! bravo bravo bravo bravo bravo
subidubi Offline
#896 Objavljeno : 4. april 2013 16:05:22(UTC)
Nivo: Član

Član od:: 14.11.2011(UTC)
Poruka: 13
Bodovi: 42

Poslate zahvalnice: 1
Hvala svima icon_smile
ProMedic Offline
#897 Objavljeno : 21. septembar 2013 8:48:25(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 21.9.2013(UTC)
Poruka: 5
Bodovi: 15

ProMedic Offline
#898 Objavljeno : 21. septembar 2013 8:49:49(UTC)

ProMedic Offline
#899 Objavljeno : 21. septembar 2013 8:50:38(UTC)

nenat Offline
#900 Objavljeno : 24. septembar 2013 14:45:32(UTC)

Član od:: 24.9.2013(UTC)
Poruka: 1
Bodovi: 3

Zdravo svima! Nova sam na forumu i trebaju mi saveti, predlozi, informacije... Imam 41 godinu, jedan uzaludan pokušaj pripreme za vto. Menstruacije sam dobijala samo pomoću hormonskih lekova više godina. Sada ih ne uzimam i nemam ciklus. Molim za preporuku klinike kojoj bih se mogla obratiti.
Slavica Cuklin Offline
#901 Objavljeno : 27. septembar 2013 9:34:15(UTC)

Član od:: 9.6.2013(UTC)
Poruka: 19
Bodovi: 57
Žensko

Ordinacija Jurisic i doktor Aleksandar Jurisic! On je doktor U Narodnom Frontu, u Beogradu, ima privatnu ordinaciju u Dimitrija Tucovica 18 na Zvezdari.
Skoro je jedan par dobio dete zahvaljujuci njemu. 10 godina su isli kod razlicitih doktora na glasu, kod njega su dobili bebu iz prve! Mama ima 44 godine.
Vidim da ste iz Banja Luke, ali vredi doci i pokusati.
Sve najbolje!
anita75love Offline
#902 Objavljeno : 27. septembar 2013 16:01:56(UTC)
anita75love

Član od:: 28.11.2007(UTC)
Poruka: 2,107
Bodovi: 2,193
Žensko

Poslate zahvalnice: 5
Primljene zahvalnice: 30 u 30 poruka
Nenat, ja ti mogu kao prvo pozeleti uspeh.......kao drugo ne bih ti preporucila privatnu VTO sem ako nemas nekih 5000 evra na raspolaganju (a ni to nije garancija naravno da ce pokusaj uspeti)-eventualno onu koja se radi u privatnim ordinacijama ali je finansira zdravstvo (to u Srbiji moze-da li je tako i u Banja luci ne bih znala)........
Sto se tice Jurisic ordinacije-ja sam trecu (potpuno urednu trudnocu) vodila kod njih-posle dobrog iskustva sa drugom (kada sam isla na 4D UZ, CTG i skidanje konaca posle epiziotomije).....
znaci ordinacija je sto se tice strucnosti i usluge ok-ALI u pitanju su bile standardne usluge, UZ (obican i 4D, CTG, pregled itd.....vodjenje normalne a ne visoko rizicne trudnoce a posebno nije bilo u pitanju lecenje).
Kakvi su u tome ne znam ali opet znam da privatne ordinacije nemaju NIKAKVE uslove za ozbiljnije intervencije -za to ti treba KLINIKA! (ne ordinacija)........
Posebna je prica da ti za privatnu ordinaciju i kliniku treba dzak para (bukvalno receno) i to za standardne usluge (a ze neku iole komplikovaniju proceduru koja bi trajala vise meseci pre trudnoce pa 9 tokom trudnoce necu ni da mislim) pa ti na tu temu mogu reci njihov proslogodisnji cenovnik-standrardni UZ-4500din, 4D UZ 7000din, pregled 1500din, CTG 1500 din.....ti izracunaj....plus ks, laboratorije-dabl test 2700, ks-sa parametrima koje se uobicajeno traze oko 1300din.........ako ti treba bilo kakav lek pa makar to bilo i gvozdje moras ga platiti jer privatni lekari ne daju recepte.........sve to ide u trosak i ispadne ne bas mala cifra.
Mene je kao krajnje nekomplikovan slucaj privatno vodjenje kostalo: 2 standardna UZ 9000din, 2 *4dUZ=14000din, 3 ks 3900din, 1 pregled 1500din, 1 ctg 1500din, 1 dabl test 2700din, 1 kutija preparata gvozdja 900din, .... (ucarila sam cak kod `drzavnika ` 1 ctg, UZ i bris) ukupno 33500din-znaci oko 300 evra, da sam isla i na ova dva pregleda i u laboratoriju-privatno, platila bih jos oko 40 evra vise!
Moj izbor je bio privatnik samo zbog blizine i mogucnosti da sve zavrsim za sat vremena-moje drugo dete je tada bilo malo, nije jos islo u vrtic a i kada je krenuo tada sam vec bila u drugoj polovini trudnoce i dugo je bio je na adaptaciji (koja se oduzila, da sad ne razvodnjavam temu)-drzavni lekar gde sam vodila prvu trudnocu i bila kako tako zadovoljna, posto sam se preselila, mi je udaljen sat i po prevozom u jednom pravcu , nije imao ko da me vozi kolima, prosla godina je bila u plusu 42 stepena mesecima....da idem autobusom 3 sata i menjam 4 autobusa, rizikovala bih mnogo toga, plus bih morala da angazujem bebi siterku na 4-5 sati svaki put......znajuci da bi mi drzavni lekar zakazivao UZ na mesec dana, i krvne slike i briseve na mesec i po, bez obzira sto je sve u redu (jer moja dr je takva) to bi isto bio nemali trosak a cimanje i gubitak vremena znatno veci uz opasnost da ozbiljno ugrozim trudnocu na 50 stepeni u autobusu tokom sat i po vremena putovanja......
Ja sam eto, dala te pare (sreca da sam ih imala).....da mi je trebalo nesto ozbiljnije, samim tim i skuplje-verovatno ne bih isla privatno.....
znaci da sam morala da radimcesce analize, (odn ako bih naisla na `privatnika` koji bi me `ubedio` da treba) i ovo nista komplikovano bi me ispalo duplo-znaci 700 evra, bez problema za standardno odrzavanje trudnoce........a gde su lekovi itd....itb......
Ti naravno razmisli o svemu....ovo je generalno savet i za bilo koje mesto (ne samo BG) jer je stvar ista....neke stvari se mogu raditi privatno....neke druge vec ne znam bas da li je preporucljivo (ipak je drzavno ma kakvi uslovi sto se smestaja tice pod vecom kontrolom nego li sto su to privane ordinacije).
poljubac
subidubi Offline
#903 Objavljeno : 22. novembar 2013 23:51:14(UTC)

Samo da obavestim one koji su me ovde podrzavali.Posle jako teske trudnoce,jos teze mi je sada.Porodila sam se u 31.nedelji,rodila decaka koji je ziveo sedam dana.Zove se Mihailo.Hvala svima koji su me podrzavali.
Balkanika Offline
#904 Objavljeno : 23. novembar 2013 13:54:34(UTC)
Nivo: Iskusan Član

Član od:: 22.1.2011(UTC)
Poruka: 79
Bodovi: 159
Žensko

Poslate zahvalnice: 3
Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Draga Subidubi,ne znam sta da ti kazem,jer za tebe sad nema rijeci utjehe!
Jako mi je zao,posle toliko borbe i cekanja da se tako sve zavrsi...Uzas!
Budi jaka!

dacika Offline
#905 Objavljeno : 25. novembar 2013 11:01:24(UTC)
dacika

Član od:: 10.5.2007(UTC)
Poruka: 2,078
Bodovi: 1,812
Žensko

Poslate zahvalnice: 182
Primljene zahvalnice: 34 u 32 poruka
icon_sad icon_sad icon_sad icon_sad icon_sad icon_sad
O Boze.....
IZGUBLJENO JE SAMO ONO CEGA SMO SE ODREKLI....
SVE CE BITI DOBRO NA KRAJU, AKO NIJE DOBRO
ONDA NIJE KRAJ!!!!

Sponzor
TwitterFacebook
subidubi Offline
#906 Objavljeno : 19. avgust 2016 20:33:07(UTC)

Samo da se javim sa novom pozitivnom betom :)
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
62 Strane«<606162
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.