Obaveštenja

Icon
Error

170 Strane«<168169170
Ushtipak Offline
#2551 Objavljeno : 11. novembar 2012 11:38:19(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Grupe: Članovi
Član od:: 15.6.2011(UTC)
Poruka: 1,058
Bodovi: 3,186

Poslate zahvalnice: 121
Primljene zahvalnice: 63 u 61 poruka
Gde su sve mamike nestale? Produzeni vikend, pa svi otputovali negde? Ili produzeni vikend, prava prilika da se uroni u ribanje kuce, pranje prozora, peglanje posteljine...? :))))))))
Mi danas idemo kod prabake na pecenu gusku i tortu...

drmiroslava Offline
#2552 Objavljeno : 13. novembar 2012 0:01:26(UTC)
Nivo: Expert

Član od:: 8.1.2010(UTC)
Poruka: 1,594
Bodovi: 3,111
Žensko

Poslate zahvalnice: 15
Primljene zahvalnice: 44 u 43 poruka
Samo da vas ljubnem, kod nas je veoma aktivno-slavlja, izlasci itd itd, ide i priprema za Bokinu operaciju tako da kad stignem, javljam se poljubac

Ushtipak Offline
#2553 Objavljeno : 13. novembar 2012 10:36:34(UTC)

Član od:: 15.6.2011(UTC)
Poruka: 1,058
Bodovi: 3,186

Poslate zahvalnice: 121
Primljene zahvalnice: 63 u 61 poruka
Ne znam sto nikog nema :(, neko zatisje izgleda? Zanima me sta sad dajete bebama da jedu i kako pravite? Ja mu i dalje dajem samo kuvano, iako pise u jednom kuvaru za bebe da od 10 meseci moze i ponesto przeno, u smislu boranija na przenom luku i tako to. Isto sam tako procitala da moze da jede i kajmak, sir i te stvari koje su prilicno slane, a ja mu so jos ne dajem. Ukratko, jede meso i povrce, zumance, jogurt, kiselo mleko i sve zitarice i to je to. Da li mogu da uvedem mahunarke, npr. socivo? Da li je neko davao ribu? Nama je dr rekla ne pre godinu dana, ali u nekoj novijoj knjizi sam procitala da je alergija na ribu jako retka, mnogo redja nego sto se mislilo i da se moze poceti sa oslicem. Planiram da uvedem kravlje mleko u malim kolicinama, u spanacu ili pireu recimo. Moram priznati da nisam jako mastovita kuvarica za Pavla, uglavnom dobija raznovrsno povrce sa raznim vrstama mesa, dzigericom ili zumancetom za rucak. A mogla bih da mu kuvam i nesto zanimljivije, ali kad on dobro jede i ovako dosadnu hranu, nemam motiv da mu kuvam nesto lepse :))))))))))

ana vojinovic Offline
#2554 Objavljeno : 13. novembar 2012 13:17:54(UTC)

Član od:: 24.12.2010(UTC)
Poruka: 305
Bodovi: 876
Žensko

Poslate zahvalnice: 80
Primljene zahvalnice: 10 u 10 poruka
Drage moje,
Mi smo u subotu slavili rodjendan i bilo je prelepo. Lav je sve odlicno podneo, nije bio nimalo nervozan. U nedelju smo isli na neku svarbu i to je bio moj prvi zvanicni izlazak. Lava smo ostavili sa sveki, cak mu je uvece dala i mlekce. Dosli smo oko devet i nije spavao. Moram vam priznati da mi je mnogo nedostajao iako sam se konacno opustila po raznim pitanjima. Dolazi mi drugarica, odoh. Ljubim vas sve!!!

anica75 Offline
#2555 Objavljeno : 14. novembar 2012 19:26:22(UTC)
Nivo: Član Veteran

Član od:: 26.5.2011(UTC)
Poruka: 213
Bodovi: 651
Žensko

Poslate zahvalnice: 9
Primljene zahvalnice: 18 u 16 poruka
Gdje ste drugari.
Nije nas bilo sto godina.
Prvo sam počela da radim pa danima nisam mogla da se izorganizujem, pa nas je zezao forum, pa i kad ugrabim koji tren odustanem od kuckanja.
Tako da sam na kraju skroz izgubila ritam.
Milica je u prošli ponedeljak proslavila rođendan, dan prije se krstila.
Hoda već dva mjeseca, ne da hoda nego trči, baš je živahna i zahtjevna. Dok sam ja na poslu čuva je moj muž, tako da ne brinem, baš je posvećen i pouzdan.
Ništa nisam u toku šta se kod vas dešava pa neću duziti moram vas prvo iščitati pa se javljam posle.
puno pozdrava za sve neću nikog nabrajati da nekog ne zaboravim
poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac caos caos caos caos caos caos caos

drmiroslava Offline
#2556 Objavljeno : 14. novembar 2012 22:46:12(UTC)

Žensko

Ja sam tako u bedaku! Oko 10h danas mi je snajka poslala poruku da su bebu (Miroslava) nocas iz Kikinde hitno prebacili u Novi Sad na intenzivu. Sinoc oko 7 kad je sisao,Milica je osetila da mu ubrzano kuca srce,ali je mislila da je to ok,ali posle pola sata su joj rekli da su ga stavili na infuziju i longacef i u inkubator,ali posto se stanje nije poboljsalo,u pola 1 nocas su ga hitno odvezli u NS. Brat i snajka su van sebe,a i ja. Saznali su danas tek oko 11h da ima bakteriju u plucima,da bi u 13h moj brat cuo da i u krvi ima bakt-u prevodu sepsa na pomolu! Uzas. Sutra Milicu otpustaju iz bolnice i idu u NS da bude sa bebicom. Bas mi je tesko...uz to sutra idemo u Tirsovu na pregled,a u petak ide Boka na operaciju. Sve me je stiglo...
Inače Boka puzi po kući, ne možeš se od nje otarasiti icon_smile . Ostavim je u sobi i krenem ka kuhinji i samo čijem meee i tap tap evo ti nje. Počela je i na noge da se diže pa je danas sa nogu pala na glavu, sreća na sunđeraste puzlepa je dobro prošlo. Juče sam podnela papire za produženje porodiljskog i tako. Sutra i prekosutra Dunja neće ići u vrtić jer tamo vladaju stomačni virus, konjuktivitis i ko zna šta još pa da ne prenese nešto boki, ne daj bože sad pred operaciju. Ja vas redovno čitam, ali eto jedva stigoh nešto da nakucam pa odoh u krevu jer u 5h ustajemo sutra...
Mislite na nas ovih par dana. U petak Boki skidaju mladež

ana vojinovic Offline
#2557 Objavljeno : 14. novembar 2012 23:35:42(UTC)

Član od:: 24.12.2010(UTC)
Poruka: 305
Bodovi: 876
Žensko

Poslate zahvalnice: 80
Primljene zahvalnice: 10 u 10 poruka
Drmiroslava, bas mi je tesko zbog bebice! Verujem da ce sve biti u redu i mislim na vas! Kako je dobio sepsu??
Sto se tice mladeza, bice sve ok, ne brini!! Drzim vam fige da sve prodje kako treba i sto pre!
Ljubim vas!

drmiroslava Offline
#2558 Objavljeno : 15. novembar 2012 13:28:07(UTC)

Žensko

Evo me. Sutra u 7h ulazimo na odeljenje plastične hirurgije i verovatno će Boka biti prva jer je beba i ide u opštu anesteziju.
Ana, mali je dobio sepsu u porodilištu-5 dan po rođenju...grrr

Sponzor
TwitterFacebook
galapagos Offline
#2559 Objavljeno : 16. novembar 2012 17:40:22(UTC)
Nivo: Iskusan Član

Član od:: 11.7.2012(UTC)
Poruka: 82
Bodovi: 246
Žensko

Poslate zahvalnice: 8
Primljene zahvalnice: 15 u 14 poruka
Cao mamike, nije nas bilo neko vreme. Ja sam potpuno iznenada pocela da radim. Zvali su me za posao na koji sam i zaboravila da sam ikada konkurisala. I to bukvalno od dana sza sutra, tako da sam bila u totalnom haosu. Trebalo nam je malo vremena da povezemo once i priberemo se posto je cuvanje Une i vecina obaveza oko nje preslo na tatu. U pocetku je tugovala i nije htela ni da spava ni da jede, ali sada je ok, lepo se snalaze :-) Cestitamo sva propuzavanja, prohodavanja i ostalo.
Lavu posebno cestitamo veeeeeeeeliki prvi rodjndan. Da bude zdrav, radostan i dobar deckic.zagrljaj zagrljaj zagrljaj
DrM, zao mi je sto mali Miroslav ima takve probleme. Nadam se i drzim fige da bude sve kako treba pa da svi uzivate u njemu. Drzimo fige i za Bokin mladez. Bice to sve ok, ne brini. Pozdrav za sve
1 roditelj/trudnica se zahvalio galapagos za korisnu poruku.
ana vojinovic u 16.11.2012(UTC)
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
170 Strane«<168169170
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.