Obaveštenja

Icon
Error

142 Strane«<140141142
Mikac Offline
#2118 Objavljeno : 7. novembar 2012 9:20:11(UTC)
Mikac

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 30.1.2009(UTC)
Poruka: 3,176
Bodovi: 4,338
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 11 u 10 poruka
Joj koliko novih bebica!!!
Cestitam Malena, Daco, Anita, Ema, bas ste me obradovale. Da su vam bebice, zdrave, dobre i vesele, sve najbolje!!!
bebironce Offline
#2119 Objavljeno : 7. novembar 2012 13:35:54(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 14.2.2007(UTC)
Poruka: 528
Bodovi: 1,278
Žensko

Primljene zahvalnice: 2 u 2 poruka
Bravo mame bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
cestitam vam svima i neka su vam bebci zivi i zdravi 100 godina.koliko sam videla svi porodjaji su bili ok.Hvala Bogu da je sve proslo kako treba.ljubite decicu i uzivajtepoljubac poljubac poljubac zaljubljen zaljubljen zaljubljen zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Emma Offline
#2120 Objavljeno : 7. novembar 2012 14:08:52(UTC)

Član od:: 10.12.2007(UTC)
Poruka: 573
Bodovi: 318
Žensko

Hvala svima na cestitkamazaljubljen zaljubljen zaljubljen
Anita, Daca cestitam od srca i neka je sa srecom sa novim malisanimazvezda zvezda zvezda
Bilo bi interesantno videti datume kad su se malisani rodili, cili mi se da se u toku od nedelju desio pravi mali baby boomzagrljaj

Trifketa samo hrabro, mislimo na tebe.
Kicun obilazicemo te ovdekucam
anita75love Offline
#2121 Objavljeno : 7. novembar 2012 18:43:11(UTC)
anita75love

Član od:: 28.11.2007(UTC)
Poruka: 2,105
Bodovi: 2,187
Žensko

Poslate zahvalnice: 5
Primljene zahvalnice: 30 u 30 poruka
Hvala vam svima na cestitkama i ja cestitam svima!!!!!
bravo
Moje iskustvo je bilo veoma pozitivno-u cetvrtak u vece 01.11. mi je pukao vodenjak (dok sam uspavljivala klince icon_mrgreen ) i poucena prvim porodjanem odlucim da ne krecem u bolnicu dok ne krenu bolovi-posto su me tada ostavili u bolnici bez terapije da cekam kontrakcije cela dva dana-ko velim onda to isto mogu i kod kuce, pa makar da bar odspavam do zore.....icon_mrgreen
ali ne lezi vraze-krenule kontrakcije oko 10.30....do pola 1 vec bolne na 15 minuta, pa smo krenuli u porodiliste......
sve u svemu stigla sam otovrena 4 prsta, do ulaska u salu 6......porodila se za pola sata......
MM je bio sa mnom, svi su bili krajnje korektni....i boravak u bolnici je bio sasvim ok-za nase uslove naravno......
.Sve u svemu, skolski porodjaj, zadnjih 5 min bolnih, nisam secena, cak sta vise nisam ni ocekivala porodjaj tako brzo vec je mm morao da trci kod treceg napona da hitno zove doktora.(da sam bila sama ne znam sta bih.......-komentar je bio kad su stigli-"hajde, da vidimo sta je?" icon_confused : ) a ja vise nisam mogla da ih iskontrolisem........i dr se iznendaili tako brzom porodjajuicon_lol .....nisu stigli ni noge da mi podignu na one drzace vec su me porodili sa jednom nogom gore a drugom dole.........
poljubac
Ushtipak Offline
#2122 Objavljeno : 8. novembar 2012 11:02:22(UTC)

Član od:: 15.6.2011(UTC)
Poruka: 1,059
Bodovi: 3,186

Poslate zahvalnice: 121
Primljene zahvalnice: 63 u 61 poruka
Pa ovo je takav bebi bum da necu da pominjem imena jer se bojim da cu nekog izostaviti! icon_lol Cestitam od srca sve nove novcate bebice i bravo za mame, vidim da su porodjaji bili super! cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Jos samo da cujemo kako je prosla Trifketa sa prvim porodjajem, drzim palceve!
Svim bebikama saljem po poljubac, bas je ovo lepo kad lepe vesti stignu u ovolikom broju!

MilicaCale Offline
#2123 Objavljeno : 8. novembar 2012 14:21:40(UTC)
MilicaCale

Član od:: 20.10.2008(UTC)
Poruka: 7,359
Bodovi: 10,140
Žensko

Primljene zahvalnice: 47 u 45 poruka
Divno! Cestitam svima! Dobro dosle u drustvo mama icon_wink

"Young boys should never be sent to bed. And then, before you know it, they're grown."
Malena82 Offline
#2124 Objavljeno : 12. novembar 2012 15:38:58(UTC)
Malena82

Član od:: 23.5.2012(UTC)
Poruka: 327
Bodovi: 984
Žensko

Poslate zahvalnice: 4
Primljene zahvalnice: 4 u 4 poruka
Hvala puno na čestitkamazaljubljen Trifketa, Kicun kako ste? zaljubljen

Trifketa Offline
#2125 Objavljeno : 14. novembar 2012 3:47:01(UTC)
Nivo: Član

Član od:: 14.7.2012(UTC)
Poruka: 23
Bodovi: 72

Zdravo narode, evo i nas dve da se javimo :)))

Porodila sam se 7. 11. u Narodnom frontu, nakon sto sam vracena iz Misovica... Toga dana u Frontu je rodjeno cak 36 beba!
Opisacu vam sada jedno lepo iskustvo i z Fronta. Ja sam prezadovoljna...
Kao sto sam rekla, 6. 11. se pojavila sukrvica i veliki sve cesci nagon za mokrenjem, pa sam se spremila da uskoro pocnu kontrakcije, obrijala se, proverila dokumenta, torbu, spremila hranu za slucaj da krenu pa da jedem nesto, i cekala...
U pola 8 ujutru se pribudih iz sna iz cista mira, valja od uzbudjenja, prvi porodjaj... Kao neki slabi gasovi u stomaku, ali traju konstantno i slabo. Nisam mogla u wc. Spremim ja meni i muzu kafu, da krenemo u dom zdravlja na zakazan ctg, istusiram se, oni gasovi i dalje isti, slabasni. Ali krvarenje sve vece, shvatim ja nesto se desava.
U 9 smo bili u domu zdravlja, gde sam to rekla doktorki, ona me pregledala, kaze 3cm, i pukao vodenjak???
Ja to nisam osetila uopste, nije bilo vode i vlage na uloscima, ali izgleda da onaj moj nagon za mokrenjem ipak nije bio nagon za mokrenjem. Posalje ona mene da idem u porodiliste... Ja vec u soku, srecom ponesoh stvari sa soboz za svaki slucaj.
Dalje... U Misovicu nema mesta, idemo u Front. Parkiramo se u Masarikovoj kod Beogradjanke, idemo peske do Fronta, ja sam morala da pocnem da se smejem, osecala sam se kao da me neko bacio u neku komediju na TVu pa sad jurcam po celom Beogradu... Kontrakcije polako postaju redovne, kao slabi menstrualni bolovi, ali sada ih vec jasno osecam, U Frontu konstatuju 4,5 cm, salju me na pripremu... Vec pocinje ozbiljnije da boli. I dalje podnosljivo ali vec jako. Cim sam usla u salu, dobila sam epidural. 5cm. % minuta kasnije prestali su bolovi. Dva sata kasnije, porodila sam se iz dva napona koja nisam osecala, pa sam gurala napamet. Nisam stigla ni da se opasuljim kolko je brzo bilo. Sekli su me malo, i sad lecim ranu. Dobila sam cerku, 3200, 51 cm, sa ocenom 10 na porodjaju. Jos uvek ne verujem da sam se porodila.

U Frontu su svi bili ljubazni i fini. Nosim najbolje uspomene odatle. Jedino mi nije jasno kako ne primetih taj vodenjak (kao da sam neka iz neke pecine, neupucena u zivot :) )

Eto, za one koje zanima..Jedno lepo iskustvo, a pre toga sam mislila da cu sto posto da umrem i da je to fizcki nemoguce :)

Hvala svima na podrsci, puno mi je znacilo...
Malena82 Offline
#2126 Objavljeno : 14. novembar 2012 13:08:01(UTC)
Malena82

Član od:: 23.5.2012(UTC)
Poruka: 327
Bodovi: 984
Žensko

Poslate zahvalnice: 4
Primljene zahvalnice: 4 u 4 poruka
Čestitam trifketa od srca, bitno da je sve prošlo kako treba, ljubi malenu punoooozaljubljen Čekamo te na ćaskanju bebazaljubljen zaljubljen zaljubljen

milenaph Offline
#2127 Objavljeno : 15. novembar 2012 22:24:36(UTC)
Nivo: Član Veteran

Član od:: 14.1.2009(UTC)
Poruka: 290
Bodovi: 33
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Cao, majkice, trudnice! Kicun, ima li jos nekog na ovom tromesecju sem nas dve? icon_lol
Meni pocinje lagano da bude tesko, veliki mi stomak, pocinje da smeta, ne znam gde cu izdrzati jos 2 meseca.. . icon_smile
Dobila sam 13kg do sad icon_rolleyes ali sta da radim, valjda necu preci 20 do kraja.. tako sam i u prvoj trudnoci.. sklona gojenju..

Trifketa, cestitam na brzom i lakom porodjaju, i zdravoj devojcici!! cvecko Uzivajte sada!!
kicun Offline
#2128 Objavljeno : 16. novembar 2012 0:13:05(UTC)
kicun

Član od:: 28.5.2007(UTC)
Poruka: 2,586
Bodovi: 1,815
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 5 u 5 poruka
Trifiketa draga cestitam od srca rodjenje malene princeze!!!!
Nije me bilo par dana u nedelju sam dobila kontrakcije i gospodjica se okrenula karlicno pa smo isli na kontrolu moram da odmaram sto vise mogu, grlic se skratio, stomak je i dalje tvrd pored giniprala na 6 sati. Dr kaze da izguramo do 10 decembra pa posle kako hoce. Inace smo se merili i teski smo 2305gr i sve ostalo je u najboljem redu. Cica mica je i dalje jako jako nemirna devojcica!!!

Sponzor
TwitterFacebook
Emma Offline
#2129 Objavljeno : 16. novembar 2012 9:22:06(UTC)

Član od:: 10.12.2007(UTC)
Poruka: 573
Bodovi: 318
Žensko

Trifketa cestitam od srca, neka je sa srecombravo bravo bravo bravo
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
142 Strane«<140141142
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.