Obaveštenja

Icon
Error

18 Strane«<1112131415>»
hippeia Offline
#183 Objavljeno : 4. april 2008 11:52:59(UTC)
hippeia

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 2.11.2007(UTC)
Poruka: 4,360
Bodovi: 57
Žensko

Primljene zahvalnice: 2 u 2 poruka
Ella zagrljaj zagrljaj zagrljaj :-*
Ma srce si, stvarno zaljubljen između ostalog i zato jer uvijek imaš lijepe riječi za moju šmizlu zaljubljen
Za Stellu i tebe puuuuuno cmokića :-* zagrljaj zaljubljen
Mamina zlatokosa princeza Ksenija 11.06.2006.
Mili decak Petar 07.04.2010.

Sponzor
TwitterFacebook
Bojana I Anja Offline
#181 Objavljeno : 4. april 2008 15:07:04(UTC)
Bojana I Anja

Grupe:
Član od:: 25.12.2006(UTC)
Poruka: 2,955
Bodovi: 105
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Ella zagrljaj a za malog slatkisa Stellu :-*

verce Offline
#182 Objavljeno : 5. april 2008 10:33:48(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 9.11.2007(UTC)
Poruka: 916
Bodovi: 0
Žensko

Ella super za mala Stella :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Ella Offline
#184 Objavljeno : 5. april 2008 10:54:20(UTC)
Ella

Član od:: 28.12.2006(UTC)
Poruka: 6,223
Bodovi: 3
Žensko

Ej milion puta se izvinjavam sto sam propustila nekog, a toliko vas ima koje su mi bas bas drage, ali bas drage zagrljaj ... Zaista ne vredi nabrajati, jer uvek ce izostati neko, a ja sam zaista zaboravna zena uzid hrkljus icon_lol Zato molim vas ne ljutite se na mene icon_surprised ops:

Jecca Offline
#185 Objavljeno : 5. april 2008 11:35:09(UTC)
Jecca

Član od:: 24.1.2007(UTC)
Poruka: 1,897
Bodovi: 9
Žensko

E pa Sonja... mislim... stvarnoooo... ccccc! Stvarno smo mogle i u SA da se nadjemo sa sve Kikom :)
Biki, da znas, tacno smo se s pocetka puno druzile, vazda chatovale pa se razidjosmo odkako si postala moderator :)
Sad cemo mi ponovo u akciju!!!
:-*

kika Offline
#187 Objavljeno : 5. april 2008 12:33:13(UTC)
kika

Član od:: 24.2.2007(UTC)
Poruka: 3,015
Žensko

IJU FAMILIJO PA AJDETE AJDETE U SABAJU NA KAFU I NAJBOLJE PRINCES KROFNE NA SVETU :)))))
JA NARODE NESTO NE POMINJEM OVDE POSEBNO IMENA, JER JA STVARNO VOLIM MNOGO FAMILIJE OVDE , I SVI ZNATE DA AKO NEKOM NESTO TREBA JA MOJ MOB UVEK DAJEM, ILI AKO NEKO I DOLAZI U SABAC , JA SAM UVEK TU, SAMO SE JAVNITE NA PP , VERUJEM DA ZNATE DA SAM "JA TU ....ZA VAS..." :))))
HVALA NA LEPIM RECIMA VAMA KOJE STE SE SETILE, BAS JE TO FINO IZNENADJENJE, ZNAJTE DA SAM JA TU S DRUGE STRANE EKRANA I DA VAS zagrljaj

A IMA JEDNA OSOBA KOJA MI NENORMALNO PRIJA A SA KOJOM NEMAM NEKO LICNJE DRUZENJE, A STVARNO SAM JE I OVAKO SA STRANE zagrljaj , TO JE HANAN......

ETO POSEBAN zagrljaj ZA HANAN cvecko
Hanan Offline
#188 Objavljeno : 6. april 2008 19:36:51(UTC)
Hanan

Grupe: Članovi, Private, Članovi
Član od:: 3.7.2006(UTC)
Poruka: 2,881
Bodovi: 30
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Slucajno zavirih u ovaj kutak, i ostadodoh bez teksta....KIKA moja mila malo je rijeci da ti opisem kako sam se osjacala kad procitah " hanan" hvala ti puno na tako lijepom misljenju o meni...samo da znas da je obostrano.

Jecco hvala, meni je bilo divno u tebe se prisjecati tog perioda pred porod...

Hvala svim djevojkama koje su me spomenule, i koje nisu, hvala vama svima koje me citate... sve vas voli vasa Hanan...i moli Boga da se desi cudo pa da upozna sve vas sa foruma... a koliko mi znacite znaju moji najblizi, cesto kazem procitala " na mom forumu" ovo je moj drugi dom, sa vama se divno osjcam, i kad sam tuzna i kad sam sretna uz vas sam....

cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
M. 30.01.2007
Z. 23.06.2013
Masha&Tasha Offline
#189 Objavljeno : 7. april 2008 18:07:10(UTC)

Član od:: 25.3.2007(UTC)
Poruka: 2,923
Žensko

E sad me je stvarno sramota sto sam ovu temu toliko puta zaoblazila, da budem iskrena nisam je nikad ni otvorila, iako mi je naslov bio primamljiv uvek sam pomisljala da je nesto tipa onih pricaca sto se salju dalje sok sok sok stvarno se sad bezveze osecam icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops: .
Kao prvo da se zahvalim svima koji imaju lepo misljenje o meni, hvala i onima koji ga nemaju, ali ipak izdvoje vreme da procitaju poneki moj post! icon_wink
Sto se mog spiska tice, pa on bi bio verovatno pozamasan i plasim se da bih opet nekog izostavila. Zelim ipak posebno da istakenm KIKACU koja ima toliko vedar duh i koja uvek osvezi svojim postom svaku temu zagrljaj zagrljaj zagrljaj i njenu frendicu Bambinu sa sve nasom malom srecicom Nadjom i Ivek koju ne vidjam bas cesto ali mi nekako uvek ide u paketu sa Kikom i Bambinom.
Mata- neko sa kim sam pocela totalno neobavezan razgovor posto je otkrila da je moje dete rodjeno istog dana kao i ona,a imaju i isto ime, rec po rec i shvatismo da smo trebale,a i mogle mnogo ranije da se upoznamo, ko zna koje bi lude zurke bile da smo se ranije srele, ali nikad nije kasno!
Devojke sa ove strane okeana MissGak,GagaT ( i sa njom sa one strane Lukina mama),Lili koje su mi na razne nacine pomogle, posebno Gak!
Biki, tvrdoglavi ovan uvek ide glavom kroz zid, ali je nesebicno volim, veliki prijatelj i najplemenitije stvorenje koje sam ikad srela,a koja nas je nazalost napustila Cipelica i njeni gusari!
Jelenaorg- nesebicna i fenomenalna osoba, Maki & Tasha su drugari od rodjenja icon_wink Nemam reci kojima bih iskazala ono sto mislim o njoj,a ono sto ne napisem ona oseca zagrljaj . Naravno u paketu sa njom ide nasa ex forumasica, moja draga drugarica ( da ne kazem i prija, ne volim tu rec nesto) bez dlake na jeziku, ali veoma iskrena i uvek spremna za pomoc Max Mara. Da dodam i Kaju u ovu grupu, ko da je nasledila Max, iskrena i divna, rado citam njene komentare!
Mima80, avanturista i nemirnog duha, najsladja trudnica!Uvek me odusevljava svaki njen post, svaka rec dva puta odmerena. Sa njom bih u grupu uvrstila Mistery i Kronkusu.
Drustvo iz coska - NikiLaki,Sonja,UrosiAleksa,racic,bubili, neobilazna Sneki...e zene znam da me uvek dobro napijete pa nikad da se setim koliko je veliko to drustvance i znam da cu sad neku da propustim, mada cete se prepoznati vec, racic naravno,gorana,bokica, standzi koja zabusava poslednjih dana, ali je sve jedno volim zagrljaj ,Prex
duki-swe- mama i njeni malisani me uvek toliko raznezi da ja nemam reci
Francusko drustvo - Jecca, skroz sam imala izvrnutu sliku o njoj, evo sad priznajem, a stvarno je lik, beskrajno zabavna i interesantna. Ivana me odusevljava svojom vrednocom i imam utisak da je pored toga sto je divna mama i supruga, divna i kao osoba i hoce da pomogne, pre svega bih pohvalila njenu kuhinju! Ella - veoma intresantna mama, duhovita, dopadljiva, saljiva, ponekad kontraverzna i pre svega odusevljava me to sto je u njenom slucaju onakva kakva smatram da zena treba da zigleda, uvek doterana ( sto bi kika rekla i po burek nasminkana ;]
Hanana,Tanja., Mayya umalo da vas propustim a beskrajno ste mi drage! Svaka na svoj nacin, vec to znate
Aiko- zagrljaj zena koja me je stihijski uvukla u forum dok sam bila gotovo pasivni clan. Beskrajno interesantna,lepa, nezna i jednom recju divna osoba. Nekako skroz svoja i posebna! I njena prija jelenab - genijalac, prosto reci
Iki-obozavam je, bas kao i Becu
Sanjica_- ona zna zasto,+ predivna mama jednog buckastog Lazara- buduci diretor
Maki- (nekad Izzykg) predivna i uvek puna iskrenih saveta
Katarina- uvek me nasmeje do suza sa njenim anegdotama i Jana koja je moj idol
ZZ-ZENA ZMAJ, mama sa najboljom linijom, savrsena, obozavam je i rado citam svaki njen post
MIRCHE&Co. - pokretaci svega!

Da spomenem jos ljude cije postove rado citam:
Stancha(kuvarica nema joj mane),Alek,Mikica,Ana81,,Elena&Branko,Andela,Biterlemon,Marija & Peca ( & zvrk Dana posebno nam draga),mama Goca,Nemanjina mama,Dr.Avluela ( joj valjda sam tacno napisala, ja sam sa imenima na ratnoj nozi, najbolje to zna Hanan),ledi005,ummi -emina,uniona, Hippeia,Jade,JulijaSG,kicun,Talala,JelaJana, Zevs, zMmayica,Lillyblue koju uvek prekrstim,Kaype odusevila me koliko je mila, maja-belgija, makica 256(valjda sam br poredjala kako treba),nacafaca- lik nevidjen,pavletova mama,verica,SanjaN,Tanja011,Srcka i jedna osoba koja je aktivna samo na jednoj temi,a kojoj se iskreno divim jer je uspela da iscupa cerku od sigurne propasti- zivot.
Znala sam da sam propustila- Koka Loka

A sad slobodno menjajte temu u PRICETINA bez kraja, ali se plasim da sam i pored sve dobre volje da nabrojim drage osobe nekoga propustila, ali jednostavno nisam mogla da budem kraca, ovo mozda dovoljno pokazuje zasto mozda nisam ni trebala da odgovaram na ovu temu zaljubljen zaljubljen zaljubljen
kaja Offline
#190 Objavljeno : 7. april 2008 19:26:32(UTC)

Član od:: 4.9.2007(UTC)
Poruka: 1,982
Bodovi: 6
Žensko

Ju! Masha&Tasha, baš lepe reči za sve! Divna si, majke mi! Treba to znati!
A i udelila si meni kompliment! Samo tako! zvezda

Veliki zagrljaj za vas dve preko bare!

Jana se rodila u junu 2007, a Vid u septembru 2011.
Pa, kome treba, neka računa! :)
andrea Offline
#191 Objavljeno : 7. april 2008 19:33:15(UTC)
andrea

Član od:: 1.2.2007(UTC)
Poruka: 1,713
Žensko

Mislim da sam prvi put na ovoj temi (ili odavno nisam bila) i vidim da me par forumasica spominje:> Standzi, Bambina, Elena(i Branko), Ella, Tanja, Jecco zagrljaj :-* samo da znate OBOSTRANO je!!!

Standzi je super zena obozavam da citam njene postove, nekako me uvek raspoloze bravo i nadam se da ce uskoro da dodje u svoje rodno selo da se "posteno"upoznamo :>

Bambina kolega kapucino-pijac :> Pre nego sto sam videla njene slike zamisljala sam je kao jednu lepu mladu veselu mamu i upravo je takva cvecko

Elena prelepa zena, fenomenalnog ukusa bar sto se tice uredjenja stana, brizna mama lepotana Vanje zagrljaj

Ella po mom misljenju najlepsa zena na ovom forumu, fenomenalonog smisla za modu, uvek lepa
i doterana, vesela i iskrena i spremna za zabavu. Ima divnu porodicu koju obozava i stvarno joj zavidim posto nam svim slikama se vidi kolko oni uzivaju jedno u drugom i kolko se zabavljaju zaljubljen

Tanja riba i po, koleginica po ocekivanom terminu porodjaja, dupla mama koja je nekako uvek mirna i opustena, koja iako ima duplo vise obaveza uvek izgleda vrhunski, jedva cekam da je upoznambravo

Jecca mlada mama prelepe Nine, od samog pocetka mi je bila nekako zanimljiva i pozitivna. Mislim da je super osoba i jednostavno je gotivim:-*

Ivy prija moja, koju sam vec upznala bravo i posle 10 min u njenom drustvu sam se osecala jako opusteno kao da se znamo sto godina, fenomenalna zena, izrazenog stava i bez dlake na jeziku:> Ma obozavam je a i njenog prelepog sina:-*

Mayya osoba ciji postovi su nekako skroz drugaciji od ostalih, uvek veseli i sasavi a tek Necini stripoviiii!!! Jako mi se svidja koliko vremena i truda je ulozila u sredjivanje Necine sobe vidi se na sta je sve spremna da bi usrecila sina!!! Mada moram da priznam da je drugacija nego sto se da sa slika naslutiti......Po slikama bi rekla da je sasava, neozbiljna, luckasta, dubokog glasa a ona je jedna elegantna dama:> jako "tankog"glasa, doterana, zgodna i fina...

Ima tu jos mnoooooooooooogo super zena kao sto su Iki, Srcka, Nemanjina mama, Crvena Sonja, Uros i Aleksa, Tijanast, Aiko, Ivana-Lukina mama, Lukina mama, Brankica, Masha&Tasha.....znam da sam nekog zaboravilaicon_surprised ops: ali nastavicu spisak.....
biki Offline
#186 Objavljeno : 8. april 2008 7:37:20(UTC)
biki

Član od:: 3.3.2007(UTC)
Poruka: 2,641
Žensko

Citat:
Jecca - 5/4/2008 15:35 E pa Sonja... mislim... stvarnoooo... ccccc! Stvarno smo mogle i u SA da se nadjemo sa sve Kikom :) Biki, da znas, tacno smo se s pocetka puno druzile, vazda chatovale pa se razidjosmo odkako si postala moderator :) Sad cemo mi ponovo u akciju!!! :-*

ruganje ruganje ruganje ruganje   Pa ti si zeno haos,looda  si i tu ti nema leka..Ma samo da si ti meni vesela a kuckacemo se mi na chatu z=u to ne sumnjaj i bicemo gore nego pre icon_wink :-*

Masa hvala ti na ko komplimentu da sam tvrdoglava icon_lol uzid ,sta ces ,s tim se rodis i od toga nemozes pobeci,a i kakve veze ima bas sam Cool srbenda

Ja sam ti vec napisala da te mnogo volim i da to pivce mora na leto da padne,da dohvatimo i onu Cipelicu i da napravimo ludnicu po Svilajncu ili Petrovcu ma nije bitno(ja bi  pre u Petrovac ima jedan super ROCK klub icon_razz icon_wink )

Ej pa moram i ja Kaju da spomenem,Kaja je carica nema tu sta,svaka joj je na mestu,izuzetno prijatna i dobar saljivdzija. :-*

Moram i ja da navedem Jelenuorg,prema njoj sa imala neke predrasude,do duse je i ona sama doprinela tome,trebalo mi je godinu dana da shvatim i da sebe ubedim da nije losa osoba i da je naprotiv super lik,dobra majka,drugarcina,osecajna,jako pozrtvovan i dobar prijatelj,samo malo brzopleta (tu pomalo podseca na mene icon_razz ) ,Ali sve u svemu zgotivila sam je skroz a njenog Matu sam gotivila i ranije :-*

biki Offline
#192 Objavljeno : 8. april 2008 7:41:16(UTC)
biki

Član od:: 3.3.2007(UTC)
Poruka: 2,641
Žensko

Sneki jedina tema na kojoj nas dve nismo raspalile da pevamo

Ajde Sneki idemo rucice gore bravo bravo bravo bravo

Sta o noj mislim mogu navesti u jednoj recenici ..Zenoo ja te obozavam,ti si vrh stvarno

P.S

jel bese na leto izlazi nas novi kompakt CD ili tamo u septembru icon_lol  

Ella Offline
#193 Objavljeno : 8. april 2008 7:54:06(UTC)
Ella

Član od:: 28.12.2006(UTC)
Poruka: 6,223
Žensko

Masho i Andrea, ja nemam reci, ali stvarno... icon_surprised ops:  ostala sam bez texta, i zaista nisam imala pojma da mislite tako o meni! Od srca vam veliko HVALA, divne ste zagrljaj

Srcka Offline
#194 Objavljeno : 8. april 2008 8:33:50(UTC)
Srcka

Član od:: 8.6.2007(UTC)
Poruka: 3,099
Žensko

Ja nisam dugo na forumu, ali sam vas verno citala celu trudnocu, neznam ni ja sto se nisam ranije registrovala, forum je sada postao moja druga najbolja drugarica i ne moze dan da prodje a ja da ne ucestvujem u njemu do iznemoglosti ruganje Mnoge osobe su mi postale drage koje bih licno i zelela upoznati, i cesto razmisljam sto niste ovde u mom gradu i da se druzimo i setamo decu zagrljaj

Malo mi je bezveze da nabrajam i izdvajam, volela bih da upoznam mnogo vas, puno vas volim da citam, ali ajde za sada ovako, spisak ce se naravno prosiriti...

Elena i branko-obozavam sa njom da caskam, prelepa zena, prelep Vanja, ma nije stvar samo u lepoti ona je pozitivna osoba i nekako zraci toplinom zagrljaj
Tanja.-isto jedna prelepa majka, dobar drug na forumu, njeni komentari me ne ostavljaju ravnodusnom, mnogo mi je draga
Daria-njena Masha je rodjena istog dana kad i moja Eva, mozda zbog toga imamo dosta zajednickog da pricamo, jedna kulturna i fina devojka zagrljaj
Ella je isto jedna prefinjena i ljupka devojka, majka prelepe devojcice, obozavam da je citam i svidja mi se nacin njenog izlaganja zagrljaj
Ivana-Lukina mama-sto se tice izrazavanja, pristupa temama i odgovorima ona je neprikosnovena, uopste ne deluje da ima toliko godina, razmislja kao covek koji je prosao svasta, uvek ima zrele i pametne odgovore, prelepo kuva, sve pohvale zagrljaj
Iki-isto obozavam a posebno Laru, isto zeli da pomogne, i volim da sa njom caskam zagrljaj
Tijanast-stekla sam utisak da je jako pozitivna i mirna osoba, duhovita zagrljaj
Nemanjina mama-zgodna, lepa, lepo kuva, saljiva i volim sa njom da caskam zagrljaj
Kaja, Bubili, Cvetic - omiljene na temi Ishrana dece i volim njihove savete, nezna se koja je duhovitija, bas me posteno nasmeju zagrljaj

Da vise ne izdvajam ovako osobe jer ce mi se spisak prosiriti na ko zna kolik strana izdvojila bih jos ove osobe: Andrea, Brankica021, Masha&Tasha, Vesna972 koju cu uskoro upoznati, Mayya, Ivy, Lukina mama, ruki, Ivanela, zMayica, mazaki, ma-ta, Jecca, Julija SG, Sincerity, Beclijka, bozana, piljari(njene kafe i te kako prijaju), Mary, Angel, Bambina., kika, stancha, takodje su mi drage i moje Nislijke da ih ne nabrajam, ledi2005, lillyblue, nacafaca, hippeia...

Ima ih sigrno jos, kada se setim jos neke koju sam preskocila dopunjujem spisak, inace ne mogu da izdvojim neku koja mi nije draga i na koju se mrstim, sve ste mi jako drage, zato i postoji forum da se druzimo, razmenjujemo iskustva, pomazemo zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

mazaki Offline
#195 Objavljeno : 8. april 2008 15:43:44(UTC)
mazaki

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 5.1.2007(UTC)
Poruka: 787
Žensko

Ivana -Lukina mama zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Srcka zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj da znate da je obostrano

I za sve ostale

zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
18 Strane«<1112131415>»
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.