Obaveštenja

Icon
Error

6 Strane«<23456>
Dorka Offline
#47 Objavljeno : 12. januar 2009 9:45:37(UTC)
Dorka

Nivo: Član Veteran

Grupe: Članovi
Član od:: 10.11.2008(UTC)
Poruka: 266
Bodovi: 0
Žensko

I ja se priklucujem ovoj molitvi i zelim od srca da se uslisi onime kojima je potrebna.
//www.TickerFactory.com/]

[/url]
[/url]
Lavita Offline
#48 Objavljeno : 12. januar 2009 12:51:29(UTC)
Nivo: Expert

Član od:: 4.1.2009(UTC)
Poruka: 2,663
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
I ja se molim za sve koji ne mogu da imaju decu. Podrzavam vas u svemu i svaka cast svim zenama koje se bore i na kraju izbore da dobiju dete, POZDRAV
milena84 Offline
#49 Objavljeno : 23. januar 2009 1:54:31(UTC)

Član od:: 14.1.2009(UTC)
Poruka: 1,593
Žensko

i ja se molim za sebe i za sve na ovom forumu koji pokusavaju dobiti bebe,uz veru mislim da cemo i mi drzati bebu u narucju,samo jaka vera i bozja volja..

ancom Offline
#50 Objavljeno : 23. januar 2009 2:22:27(UTC)
Nivo: Iskusan Član

Član od:: 13.11.2008(UTC)
Poruka: 63
Žensko

ja sam danas saznala da će moji moji prijatelji koji su godinama pokušavali da dobiju dete najzad postati roditelji! Ima mnogo ovakvih priča sa srećnim krajem! Svima od srca želim svu sreću i ne gubite nadu!

Zhunga Offline
#51 Objavljeno : 28. april 2009 14:10:56(UTC)
Zhunga

Član od:: 14.1.2008(UTC)
Poruka: 1,520
Žensko

Svim supruznicima koji nemaju dece a zele da ih imaju, zelim od srca da im se uslise molitve.
zagrljaj

Oblak_u_bikiniju Offline
#52 Objavljeno : 28. april 2009 18:00:39(UTC)
Oblak_u_bikiniju

Član od:: 3.12.2007(UTC)
Poruka: 1,575
Žensko

Jedno vrijeme me je malo ko mogao uvjeriti da cu moci imati djecu. Zbog raznih zdravstvenih problema iz djetinjstva i mnogih poteskoca, slutila sam da je nemoguce. Onda sam pregrmila i jedan pobacaj...
Sada imam sincinu od 8 mjeseci i beskrajno sam ponosna na njega! Nadam se da cu moci da mu priustim i nekog bracu ili seku.

Ne gubite nadu! Medicina je sve naprednija, a vjerujem da je sudbina uvijek na strani dobrih ljudi.
Molim se i ja za vas!
nadalina Offline
#53 Objavljeno : 15. jun 2009 17:28:33(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 8.2.2009(UTC)
Poruka: 3
Žensko

Moram da vam ispricam jednu zanimljivu pricu, nadajuci se da ce bar nekoj od nas pomoci. Naime, jedna moja poznanica je godinama pokusavala da dobije bebu i onda je jedne godine, na dan svoje slave, zapisala svoju zelju na papiru i stavila u Bibliju. Te godine je ostala trudna i porodila se na dan svoje slave. Posto sam tu pricu cula tek nedavno (kad je moja slava vec prosla), ja sam to isto uradila na jedan veliki crkveni praznik. Poenta je da meni vec par dana kasni. Kako mi imamo problem sa losim spermiogramom MM-a, ne nadam se previse. Mozda je samo prehlada u pitanju, pa ce stici za koji dan. U svakom slucaju, javite ako vam pomogne.
T3 Offline
#54 Objavljeno : 16. jun 2009 2:15:07(UTC)
T3

Grupe:
Član od:: 27.5.2009(UTC)
Poruka: 8,762
Žensko

ja tek sad videh ovu temu.
naravno da se i ja pridruzujem molitvama a nadam se da cu uskoro i cestitkama,jesam pobozna ,verujem da ima nesto,a isto tako verujem da hrabre i dobre ljude sreca prati stoga ne gubite nadu jednog dana i vama ce posle kise zasjati sunce i vama ce se deciji plac oriti kucom.

verujem da ce bog i mene kao i sve ovde pa i same vas cuti i uslisiti molitve i ispuniti vam najvecu zelju.

borite se do zadnjeg atoma snage,ne posustajte,ne odustajte i ne zaboravite nada umire poslednja.

svima od srca zelim potomstvo sto pre!!!!!!!!!!!!
sara ms Offline
#55 Objavljeno : 16. jun 2009 16:04:54(UTC)
sara ms

Nivo: Član Veteran

Član od:: 9.9.2008(UTC)
Poruka: 212
Bodovi: 3
Žensko

Poslate zahvalnice: 1

Citat:
trudna 3 - 16/6/2009 00:15 ja tek sad videh ovu temu. naravno da se i ja pridruzujem molitvama a nadam se da cu uskoro i cestitkama,jesam pobozna ,verujem da ima nesto,a isto tako verujem da hrabre i dobre ljude sreca prati stoga ne gubite nadu jednog dana i vama ce posle kise zasjati sunce i vama ce se deciji plac oriti kucom. verujem da ce bog i mene kao i sve ovde pa i same vas cuti i uslisiti molitve i ispuniti vam najvecu zelju. borite se do zadnjeg atoma snage,ne posustajte,ne odustajte i ne zaboravite nada umire poslednja. svima od srca zelim potomstvo sto pre!!!!!!!!!!!!

POTPISUJEM! klanjam klanjam klanjam  

Maja-belgija Offline
#56 Objavljeno : 17. jun 2009 0:42:21(UTC)
Maja-belgija

Član od:: 29.11.2007(UTC)
Poruka: 2,281
Bodovi: 42
Žensko

Primljene zahvalnice: 3 u 3 poruka
prikljucujem se molitvu za svaki par koj nema a zele deca........... zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Lelica.dz Offline
#57 Objavljeno : 17. jun 2009 19:02:18(UTC)
Lelica.dz

Nivo: Iskusan Član

Član od:: 7.3.2009(UTC)
Poruka: 67
Žensko

Evo da i ja ispricam svoju pricu a povezana je sa molitvom.
Prvu cerku sam rodila 2000.god. najnormalnije zatrudnela sve po propisu sto bi rekli, a onda posle nje punih 8 godina nista. I pokusavali smo sve, isli kod lekara, sve u redu kod muza sve u redu kod mene i nista. Moja doktorka mi cak rekla da se pripazim jer ako uletim u psihosomatsku sterilnost ( sta god to znacilo) da necu moci da zatrudnim jos dugo dugo. Mi smo zeleli drugo dete i nismo hteli da se pomirimo sa cinjenicom da cemo ostati na jednom. Mom muzu je bilo teze jer je on jedinac i uvek je govorio da ce imati minimum troje dece.
Jednoga dana u goste nam je dosla majka nase prijateljice i rekla da njena cerka ide za Vaskrs u Jerusalim. U to vreme moja svekrva je bila jako bolesna, imala je dijagnozu parkinsonizma, slog i polomljeni kuk. Moj muz je majci nase prijateljice dao novac i rekao joj da u Jerusalimu kupi svece i zapali ih. Namenio ih je u svojoj molitvi za ozdravljenje svoje majke jer nam je ona tada bila prioritet. Zena je uzela novac i rekla da ce joj preneti. Ono sto sam ja saznala tek kasnije u trudnoci je da je moj muz dajuci novac zeni pomislio Boze, majka mi je stara cini sa njom sta zelis ali meni podari jos jedno dete na slavu Boziju. Ubrzo posle toga ja sam ostala u drugom stanju a on je tu pricu ispricao meni i toj nasoj prijateljici koja se vratila iz Jerusalima i donela nam ikonice i nardovo ulje. Ja sam bila zapanjena a ona je plakala kao kisa.
Muke smo imali sa svekrvom u to vreme moje trudnoce, bila je prakticno nepokretna i da ne pricam sad sve sto ide uz to, bila je svesna kada smo joj rekli da ce dobiti jos jedno unuce i nakon toga je pocela da se gasi. Umrla je kada sam ja bila u sestom mesecu trudnoce.
Zato ne ocajavajte, verujte, ima nade Bog je veliki i ja sam mu zahvalna do kraja zivota na milosti koju je izlio na nas. Zato je moje drugo dete sam dar poslat od Boga. Zelim Vam da ubrzo ostanete u blagoslovenom stanju. Dace Bog.

Glista Offline
#58 Objavljeno : 27. jun 2009 3:07:39(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 27.6.2009(UTC)
Poruka: 1
Žensko

Ja i suprug smo zajedno vec 3 godine. Pokusavali smo, pokusavamo i pokusavacemo da ja zatrudnim i da dobijemo bebu. Zato se ovom prilikom molim za nas i za sve ljude koji imaju slicne probleme. Boze uslisi nase molitve, molim te !
Lavita Offline
#59 Objavljeno : 27. jun 2009 4:51:44(UTC)

Član od:: 4.1.2009(UTC)
Poruka: 2,663
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
prvu bebu sam pozelela na usrks 11 aprila 2004 godine i rodila Vanju na Svetoga Savu 2005 godine
drugu bebu sam pozela takodje na uskrs 2008 godine a rodila je na Svetog Jovana 2009 godine
ima tu necega
zelim da se uslise molitve mojoj jetrvi i mom deveru koji nemaju decu vec 13 godina pokusavaju da imaju bebu i prijateljici koja je u braku vec 12 godina i koja zeli bebu, i svima vama drage moje zelim da ubrzo dobijete bebu
Fokica Offline
#60 Objavljeno : 27. jun 2009 15:22:38(UTC)
Fokica

Član od:: 21.3.2008(UTC)
Poruka: 3,854
Bodovi: 51
Žensko

I ja cu moliti Boga da uslisi ovu molitvu svima kojima je potrebna.
Sponzor
TwitterFacebook
T3 Offline
#61 Objavljeno : 28. jun 2009 3:36:08(UTC)
T3

Grupe:
Član od:: 27.5.2009(UTC)
Poruka: 8,762
Žensko

prvo dete smo pozeleli odma cim smo se da ne kazem maltene bas upoznali ali vrlo brzo po pocetku zabavljanja to je bilo januara meseca 2001,medjutim pokusavali smo svaki dan i po nekoliko puta,bili plodni dani ili ne,prvi dan po zavrsetku menstruacije ili zadnji i nista do sledece godine jula 2002 se nije desavalo.

vec sam pocela da sumnjam i plasim se da samnom ili sa mm nesto nije u redu...a kad sam se opustila i najmanje se nadala desilo se...a pre toga sam hiladu puta plakala,isla u crkvu ,molila se ,palila svecu za moje nerodjeno dete...neznam dal to ima neke veze ,al isplatilo se i ja verujem da ima...

drugo dete je doslo slucajno,neplanirano ko iz topa ili grom iz vedra neba,pravili smo ga svesno ali se niko nije nadao da cu zatrudneti prvi put posle posle normalnog odnosa znate na sta mislim od porodjaja ,ma ni na kraj pameti mi tada nije bila trudnoca kad ono eto dosla..

a treci put sam jedan dan tj vece sedela sama i pogledala slucajno u ikonu tj naseg sveca svetog djurdjica i gledala u slike nase dece i brojanice i zvoncice od vrbice koji vise kod nje i pomislila boze kako bi bilo lepo da imamo jos jedno dete,da na ovoj slici bude njih troje i vec necete verovati posle nedelju dana saznala sam da sam trudna a pre toga 12 aprila sam isla sa decom u crkvu i vodili smo nininu drugaricu i taksista me pita gospodjo jel su ovo sve vasa deca ja kazem da jesu i slatko se nasmejem,a vec 14 saznam da sam trudna.......

bog me je cuo verovatno..tako da verujem da ima tru necega ,samo verujte,pomilite se bogu kad god mozete idite u crkvu zapalite svecu onako bezveze i neobavezno ja to uvek cinim kad imam vremena,obratite se ikoni zasto da ne bar u sebi pomaze verujte i bog ce uslisiti vase zelje i molitve to je sigurno...

zato se verovatno redjaju prvo :VERA,LJUBAV I NADA kao poslednja.

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
6 Strane«<23456>
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.