Obaveštenja

Icon
Error

4 Strane«<234
Brandza Offline
#47 Objavljeno : 23. januar 2008 8:52:47(UTC)
Brandza

Nivo: Expert

Grupe:
Član od:: 22.8.2007(UTC)
Poruka: 2,698
Bodovi: 0
Žensko

Ja krenula redom da otvaram aktuelne teme....nemam iskustvo vezano za ovu temu...ali Ella,kako je moguce da i posle 9 meseci boli?Jesi bila kod dr.,sta on kaze na to?
Ella Offline
#48 Objavljeno : 23. januar 2008 8:54:59(UTC)
Ella

Grupe: Članovi
Član od:: 28.12.2006(UTC)
Poruka: 6,223
Bodovi: 3
Žensko

Brankice, kaze da je sve u redu dole :) mislim pregledao me je, i kaze da neke zene imaju duze bol posle porodjaja, a neke manje. Sve je normalno, kao i individualno. Sta znam!

Brandza Offline
#49 Objavljeno : 23. januar 2008 9:05:31(UTC)
Brandza

Grupe:
Član od:: 22.8.2007(UTC)
Poruka: 2,698
Žensko

Eto...a ja sam bila ubedjena da je lakse imati odnose posle carskog nego posle prirodnog,jel ti ipak "dole" icon_lol nista ne diraju (mislim na epiziotomiju)
Ella Offline
#50 Objavljeno : 23. januar 2008 9:13:54(UTC)
Ella

Žensko

I ja sam, ali eto zivi sam dokaz da nije tako. Opet kazem sve je idividualno i ne moraju sve zene da osecaju bol kao ja.

Angel Offline
#51 Objavljeno : 23. januar 2008 10:59:05(UTC)
Angel

Član od:: 26.8.2007(UTC)
Poruka: 4,134
Bodovi: 201
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Eto ja sam bas slucaj suprotan Elli. Prestalo je da me boli jos u bolnici a bila sam tamo 4 dana posle operacije. Krvarila sam eto do sad, a sad KAO nema nicega medjutim imam fore do 6 nedelje da se opet pojavi i nestane konacno (iako se nadam da je sad definitivno prestalo).
Sto se sexa tice, jbg kad smo imali odnos sad skoro bio je period kada je kao prestalo pa je posle toga nastavilo krvarenje, al me nije uplasilo jer me nista nije bolelo i osecala sam se dobro kao i sada. Prema tome ja zaista mislim da lekare treba slusati u odredjenoj meri a pored toga sebe.
Da se razumemo, da sam cekala odobrenje lekara-nacekala bih se.
A taj bol koji nekome duze traje a nekome krace, mozda malo vise dolazi i iz glave? Cudo je sta sve mozemo sebi podsevsno da uradimo...
Nadam se Ella da ces uspeti uskoro da pocnes da uzivas! Drzim ti palceve iz sve snage! :-*
Ella Offline
#52 Objavljeno : 23. januar 2008 11:07:30(UTC)
Ella

Žensko

Hvala Angel :-*  Ma uzivam ja koliko-toliko samo kad je gel tu :) Inace bome tesko icon_lol

Lejni Offline
#53 Objavljeno : 4. februar 2008 11:34:34(UTC)
Lejni

Grupe:
Član od:: 22.6.2007(UTC)
Poruka: 2,124
Žensko

I MENI JE NEKAKO CUDAN I JAKO BOLAN NA MOMENTE BIO U POCETKU. SADA HVALA BOGU VISE NIJE.
Angel Offline
#54 Objavljeno : 6. februar 2008 16:11:17(UTC)
Angel

Član od:: 26.8.2007(UTC)
Poruka: 4,134
Bodovi: 201
Žensko

A ja sam bila na pregledu u ponedeljak, tacno mesec ipo od carkog i doca me je samo pitao kako se osecam i kad sam rekla da se osecam dobro rekao je da nema onda potrebe da me pregleda. Pri tome sam mu rekla da smo imali odnose u cetvrtoj nedelji. Sve u svemu moracu na pregled privatno posto od ovih drzavnih lekara nista ne moze da se ocekuje. Ako idete u Visegradsku obavezno zaobidjite dr. Boskovica!
Snezana J Offline
#2 Objavljeno : 18. april 2010 16:59:15(UTC)
Nivo: Član Veteran

Član od:: 16.4.2010(UTC)
Poruka: 183
Bodovi: 45
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Ja sam imala odnos posle 40 dana ali mi je moj ginekolog rekao da koristimo zastitu najmanje 3meseca da ne dodje do infekcije jer se unutrasnji konci resorbuju sporije.Bilo je jako cudano.
[
ANJA I JOVANA
Madre Offline
#2 Objavljeno : 13. jul 2010 13:22:26(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 13.7.2010(UTC)
Poruka: 5
Žensko

poslije oba carska reza imali smo odnose prije 6 sedmice i dobro je proslo.Mislim,nije to kao prije ali nije ni lose.E ipak smo zagorjeli oboje.Ali s vremenom prodju i peckanja i bolovi i vrati se vlaznost.
dragana.srb Offline
#2 Objavljeno : 18. jul 2010 22:24:28(UTC)
dragana.srb

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 18.7.2007(UTC)
Poruka: 576
Bodovi: 21
Žensko

Mi smo imali odnose tačno mesec dana posle carskog i nisam imala nikakvih problema osim što sam bila strašno nesigurna u sebe zbog reza. Ali kada sam ukapirala da mom mužu to ne smeta onda sam se opustila. Uskoro me očekujem još jedan carski pa ću videti kako će biti posle.
lilica Offline
#2 Objavljeno : 24. jul 2010 23:15:18(UTC)
lilica

Član od:: 2.7.2007(UTC)
Poruka: 313
Bodovi: 36
Žensko

Poslate zahvalnice: 2
Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Negde posle 6 nedelja smo vodili ljubav i bilo mi je pomalo neugodno ali vise zbog mog straha (naravno neopravdanog) da ce mi puci rez icon_eek
Sponzor
TwitterFacebook
Ushtipak Offline
#55 Objavljeno : 8. jun 2012 11:51:19(UTC)

Član od:: 15.6.2011(UTC)
Poruka: 1,058
Bodovi: 3,186

Poslate zahvalnice: 121
Primljene zahvalnice: 63 u 61 poruka
Evo i ja da napisem, posto sam citala ovu temu dok sam cekala carski, red je i da doprinesem da se neke buduce mame opuste :)))))))))))))
Mi smo to uradili posle tacno mesec dana i sto se tice samog seksa sve je bilo super, samo kratko jer ja nisam imala ni energije za duze :) Tada vise nisam krvarila, ali sam imala pojacan sekret, mm nije ni primetio. Tada me samo jos malo stomak boleo, rana pogotovo, a sa 6 nedelja su i ti bolovi prestali i od onda je sve kao pre, to jest super. Jedino zbog dojenja se javlja suvoca u vagini pa "na brzaka" ne dolazi u obzir - ili duga predigra, ili lubrikant.

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
4 Strane«<234
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.