Obaveštenja

Icon
Error

2 Strane12>
dr Avluela Offline
#1 Objavljeno : 10. maj 2007 19:02:00(UTC)
dr Avluela

Nivo: Ekstremni Član

Grupe: Članovi
Član od:: 19.10.2006(UTC)
Poruka: 1,039
Bodovi: 0
Žensko

Obicno bebe se radjaju sa plavim ocima pa posle par meseci,obicno do 8-og dobiju stalnu boju.Kada se to kod vasih beba dogodilo?

Sponzor
TwitterFacebook
Ella Offline
#3 Objavljeno : 10. maj 2007 19:09:00(UTC)
Ella

Nivo: Expert

Član od:: 28.12.2006(UTC)
Poruka: 6,223
Bodovi: 3
Žensko

Meni je pedijatar rekao da vec od 4og meseca se moze zakljuciti stalna boja bebinih ociju.
A inace, ne slazem se da se sve bebe radjaju sa plavim ocima, jer sam ih videla dosta koji imaju tamne oci, crne ili braon. Kao i ovde na forumu dok gledamo slike beba, mozemo videti da i one najmanje bebe nemaju plave oci.
Moja malena ima sad tamno plave oci, ali nista nije sigurno da ce tako ostati :( Ipak nadam se, jer i ja i mm imamo plave oci.

tacchi Offline
#4 Objavljeno : 10. maj 2007 19:31:00(UTC)
tacchi

Nivo: Iskusan Član

Član od:: 14.12.2006(UTC)
Poruka: 63
Žensko

Neki kazu dok god beba siska menja se i boja ociju...
Mila ima svetlo plave oci i nadam se da ce i ostati takve...
A i kada je bila bas malena svi su rekli da ce sigurno biti svetle...
icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

URL=http://www.glitteryourway.com][/URL]
Masha&Tasha Offline
#5 Objavljeno : 10. maj 2007 21:06:00(UTC)

Član od:: 25.3.2007(UTC)
Poruka: 2,923
Žensko

Prvi minut kad je Tasha dosla na svet imala je tamne oci, ali se zaista prelivalo u svim bojama... polazeci od centra gde je crno, pa nekako braon zeleno i oiviceno modro plavom bojom, bilo mi je totalno wou, ali vec za par dana je ono modro plavetnilo nestalo, a pocele su da postaju tamno braon, sto je i logicno jer i ja i mm imamo tamne oci, medjutim i dalje mi nekako imaju neki zelenkasti tonalitet, ali verujem da ce to vremenom nestati...i ja sam cula da bebe dok sike moguce je da dodje do promene boje ociju, ali ne bas drasticno
duki_swe Offline
#6 Objavljeno : 10. maj 2007 23:37:00(UTC)
duki_swe

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 18.4.2007(UTC)
Poruka: 1,022
Žensko

i ja sam cula da im se okice menjaju posle 4. meseca, ali neznam koliko je to tacno
moja oba decaka imaju plave oci na mene :) tako da je mama zbog toga ponosna icon_wink
kika Offline
#7 Objavljeno : 11. maj 2007 1:27:00(UTC)
kika

Član od:: 24.2.2007(UTC)
Poruka: 3,015
Žensko

IMALA JE TRI-CETRI MINUTA KAD SU MI JE DALI DA JE ZAGRLIM I IMALA JE OCI BOJE COKOLADE, KAO I DANAS, I NIKAD JOJ NISU BILE BEBECE PLAVE.
Sanjalica Offline
#8 Objavljeno : 11. maj 2007 2:42:00(UTC)
Sanjalica

Član od:: 6.2.2007(UTC)
Poruka: 2,164
Bodovi: 3
Žensko

Mom sinu su od prvog dana oci bile svetlo plave, evo i posle 4 god. su takve, inace cula sam da je boja ociju sekundarni gen i da se nasledjuje do 8 kolena unazad. :)

racic Offline
#9 Objavljeno : 11. maj 2007 3:30:00(UTC)
racic

Član od:: 16.3.2007(UTC)
Poruka: 1,282
Žensko

Kada se rodila Iva je imala bas plave oci, sada su malo potamnele i cesto se menjaju, plavo-zeleno, tamne-svetle, kao kameleon je. Cini mi se da zavisi od raspolozenja i od svetlosti. Nisu iste napolju i unutra.
[/url]
Iva&Lule Offline
#10 Objavljeno : 11. maj 2007 13:11:00(UTC)

Član od:: 30.6.2006(UTC)
Poruka: 9,763
Bodovi: 1,395
Žensko

Primljene zahvalnice: 8 u 8 poruka
Sta znam cim su mi dali Luku na grudima imao je crne okice,sutradan u bolnici non stop sam gledala to da li sve bebe imaju plave oci ma jok kod njega i dalje crne nista se ne preliva,evo jos malo ce 4 meseca ima isti oblik,boju i obrve na mene,tata nam ima zelene oci,gledam sliku kad sam ja bila beba od 4 meseca gledam njega sad isti smo ,on je moja mala kopija,a oci original moje,dubok pogled i isti pogled kad se naljuti hehehhehe,neverovatno. :)

Sneki Offline
#11 Objavljeno : 11. maj 2007 13:35:00(UTC)
Sneki

Član od:: 31.7.2006(UTC)
Poruka: 4,965
Bodovi: 45
Žensko

Primljene zahvalnice: 2 u 2 poruka
Mila je imala dva badema ili "dugmenceta" tamne boje", tako je i danas.
Nikola je imao sucmurastu boju, ali je odmah bilo jasno da ce imati braon oci.
ummi-emina Offline
#12 Objavljeno : 11. maj 2007 14:11:00(UTC)
ummi-emina

Nivo: Član Veteran

Član od:: 7.7.2006(UTC)
Poruka: 101
Bodovi: 9
Žensko

Emina ima izrazito plave oci,dok Edinu,su nesto malo jos tamnije,ali i on ce imati cinimi se svetle oci,mozda nebas toliko plave ko sestrine,no jos je mali,videcemo kasnije.

Prex Offline
#13 Objavljeno : 11. maj 2007 17:05:00(UTC)

Član od:: 30.10.2006(UTC)
Poruka: 3,370
Žensko

I Tara je od rodjenja imala tamnije oci, ne onako bebece plave, vec vise tamno plave, maltene teget. Sad ima vrlo neobicnu boju, bas su nekako sive, ali ne znam da li ce takve da joj ostanu. I ja sam cula da se to menja dok siskaju, ali ja je vec vise od mesec dana ne dojim pa bi onda trebalo da se to promeni za stalno

BEBIS-SECERKO Offline
#14 Objavljeno : 11. maj 2007 20:45:00(UTC)
Nivo: Član

Član od:: 16.4.2007(UTC)
Poruka: 18
Žensko

E BAS SUPER STO SI POSTAVILA TO PITANJE IONAKO PITAM SVE OKO SEBE ZA BOJU OCIJU.MOJ BEBIS SE RODIO SA PLAVIM OCIMA VELIKIM BAS ONA LEPA PLAVA NI PUNO SVETLA NI TAMNA NESTO IZMEDJU SADA JE 3 MESECA I JOS UVEK SU TAKVE STO BI I VOLELA DA TAKO OSTANE ALI NI JA NI MM NEMAMO PLAVE OCI MENI IDU NA ZELENKASTO MEDJUTIM MOJA MAMA I BAKA IMAJU PLAVE OCI.REKLI SU MI DA DO NEKIH 6MESECI SE MENJAJU MADA IMA I ONIH KOJI MI KAZU DO 4.SVAKAKO IMA I RAZLIKE AKO DOJIS.NADAM SE DA CE MOM BEBISU TAKVE I OSTATI
Hanan Offline
#15 Objavljeno : 12. maj 2007 0:19:00(UTC)
Hanan

Član od:: 3.7.2006(UTC)
Poruka: 2,881
Bodovi: 30
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Moj muaz ima pave oci, na suncu su svijetlo plave...e sad ja i muzimamo plave, moje su malo svjetlije...pa ćemo da vidimo kakve ce ostati
M. 30.01.2007
Z. 23.06.2013
May05 Offline
#16 Objavljeno : 14. maj 2007 3:35:00(UTC)
May05

Član od:: 8.8.2006(UTC)
Poruka: 2,167
Žensko

i moja Ena se rodila sa plavim ocima, i jos uvijek se nije promijenila boja, plave su isto kao onda kad sam je rodila prije dvije godine,ja sam imala plave oci do 7 godine,sad imam zelene,mm ima izrazito plave oci,pa se nadam da ce i kod ene ostati plave okice. icon_wink

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
2 Strane12>
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.