Obaveštenja

Icon
Error

16 Strane«<141516
sarica1983 Offline
#200 Objavljeno : 5. april 2011 23:08:21(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Grupe: Članovi
Član od:: 21.1.2009(UTC)
Poruka: 475
Bodovi: 249
Žensko

Primljene zahvalnice: 5 u 5 poruka
I ja sam kad mi se Ogi rodio koristila teo bebe jedno dva meseca i posle toga ga nije više bilo u prodaji! Pre nedelju dana sam videla da ga opet ima u aksi, ali ja već mesecima koristium duel dan i noć jel sam oduševljena mirisom i prosto mi je krivo što nema i omekšivač istog mirisa!

Angel Offline
#201 Objavljeno : 1. maj 2011 14:06:39(UTC)
Angel

Nivo: Expert

Član od:: 26.8.2007(UTC)
Poruka: 4,136
Bodovi: 207
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Nedavno sam htela da se onesvestim kada mi je sef usao u kancelariju! Naime niko sem mene nije osetio taj divni miris ali ja se umalo ne izvrnuh kao bubasvaba koliko me je opustio. Ispade da nije parfem u pitanju nego omeksivac i ni manje ni vise nego Lenor. U pitanju je novi zlatni Lenor Parfumelle Magnifique.
Istog dana sam ga kupila i samo zbog njega i intenziteta tog mirisa odmah provalila da zaustavim masinu kada ga uzme i da ostavim da ves stoji u njemu 15-20min. I naravno mirise fenomenalno danima icon_razz icon_lol .
Toplo ga preporucujem!
Micka&Nidza Offline
#202 Objavljeno : 2. maj 2011 14:01:50(UTC)
Micka&Nidza

Nivo: Expert

Član od:: 7.8.2008(UTC)
Poruka: 4,223
Bodovi: 3,279
Žensko

Poslate zahvalnice: 12
Primljene zahvalnice: 35 u 25 poruka
Sad sam kupila Merix bela ruza i zuti Silan i super je kombinacija... stvari mi prelepo mirisu... angel probacu taj zlatni Lenor....

Sponzor
TwitterFacebook
tihi_mare Offline
#203 Objavljeno : 22. mart 2013 14:50:02(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 22.3.2013(UTC)
Poruka: 1
Bodovi: 3

Nedavno sam kupio Lavax prašak za veš. Čuo sam od prijatelja da je dobar pa reko, da probamo. Kupio sam ga na akciji u paketu sa Lavello omekšivačem. Moram da priznam da je omekšivač jako lepog mirisa. Videćemo kako će se prašak pokazati
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
16 Strane«<141516
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.