Obaveštenja

Icon
Error

24 Strane«<1516171819>»
duckiduca Offline
#242 Objavljeno : 14. april 2008 14:29:34(UTC)
duckiduca

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 28.2.2008(UTC)
Poruka: 3,555
Bodovi: 3
Žensko

Bomi prepoznaces to videces..ja sam se istripovala u 15 nedelji da sam osetila bebu a ono nije bilo to a ovo sto sam u subotu osetila to je to... ;] ;]

Sponzor
TwitterFacebook
Zhunga Offline
#243 Objavljeno : 14. april 2008 15:37:49(UTC)
Zhunga

Član od:: 14.1.2008(UTC)
Poruka: 1,520
Bodovi: 0
Žensko

hahaha miro, isto je samnom i mojim mm, moja mrda, sutrira i cuda radi, i kad kazem mm vidi a ona stane ko za inat! i tako je sa svima! pre neki dan mi se smrzo stomak dok sam ga pokazivala i nece pa nece! icon_wink izgleda ne voli publiku!!!!!!!!!

anita75love Offline
#244 Objavljeno : 14. april 2008 16:13:18(UTC)
anita75love

Član od:: 28.11.2007(UTC)
Poruka: 2,105
Bodovi: 2,187
Žensko

Poslate zahvalnice: 5
Primljene zahvalnice: 30 u 30 poruka
I moj bebac slabo mrda kad neko drugi stavi ruku na stomak! Valjda mu je frka, razmišlja šta li je sad to?! Ja mogu da se kladim da sam jedan pokret osetila još u 14-toj nedelji a počela sam pomalo (svaki treći dan kao neko treperenje da osećam u 16-toj) pa onda sve češće i češće da bo oko 18-te nedelje mogla sa sigurnošću da kažem da je to to! E, sada smo već jaki i osećamo se baš baš! Ali moram da kažem da mi je beba dobra (pu, pu,da ga ne ureknem) pa pušta mamu noću da spava. Samo danju se mrda! Ja mu uveče kažem u sebi "hajde bebo idemo da pajkimo, nema više igranja" i on to kao da razume i smiri se! Probajte, kome beba noću đuska, možda vas posluša! caos Pozdrav!
krcko Offline
#245 Objavljeno : 15. april 2008 2:57:48(UTC)
krcko

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 14.2.2008(UTC)
Poruka: 635
Žensko

izgleda da bebe stvarno osecaju kad je tu neko drugi posto se svima isto desava.

moja se malo oslobodila za mm-ove poglede ali na dodir nema sanse.

ljudi ja jutros lezim u krevetu i drzim ruku na stomaku kad ono tup bas tu gde mi je ruka ja se nasmejem i pomazim tu kad ono opet ja opet pomazim ono opet i tako nekoliko puta zaljubljen bas smo se lepo pozdravile za dobro jutro ;]
Ania Offline
#246 Objavljeno : 15. april 2008 4:56:40(UTC)
Ania

Nivo: Član Veteran

Član od:: 27.3.2008(UTC)
Poruka: 232
Žensko

potpuno se slazem, meni ljudi vec ne veruju da se beba mrda, svaki put kad neko hoce da oseti nema sance. ali za mm se potpuno oslobodio, u pocetku ni njemu nije hteo a sad stalno. Upoznao nas je zaljubljen
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/

Angie Offline
#247 Objavljeno : 15. april 2008 6:20:23(UTC)
Angie

Član od:: 17.3.2008(UTC)
Poruka: 349
Bodovi: 51
Žensko

Ne znam kad sam osetila bebu,mislim znam ali ne znam sad vama da kazem,nisam zapamtila,smrc,a to bi bilo bas lepo,ali nisam bila sigurna sta je to pa nisam zapamtila.Kad mm stavi ruku na stomak bebica skace i lupka sa svih strana,zna ona da je tata mazi,pile maleno a inace nece kad je neko drugi dira,samo ako je uhvatimo na prepad :)

krcko Offline
#248 Objavljeno : 15. april 2008 6:52:36(UTC)
krcko

Član od:: 14.2.2008(UTC)
Poruka: 635
Žensko

ja isto nisam upamtila za prvi put
doduse taj prvi put je i sumnjiv jer nismo sigurne da li je to to bar za one koje su prvi put trudne

uglavnom pre vrtim tekstove po forumu i nadjem tekst gde se hvalim da mislim da sam osetila pa lepo ima i datum i sve bravo za forum
idealna losa Offline
#7 Objavljeno : 16. april 2008 17:19:55(UTC)

Član od:: 20.8.2007(UTC)
Poruka: 1,298
Bodovi: 12
Žensko

Poslate zahvalnice: 3
Citat:
Mirche - 29/7/2006 01:37

I ja sam pocetkom petog meseca...meni su bili kao leptirici, blago leprsanje...bas poseban, prijatan osecaj.. zaljubljen

takodje:)
To je nesto sto cu pamtiti dok sam ziva:):):)

Mokili Offline
#249 Objavljeno : 19. april 2008 14:45:58(UTC)
Nivo: Iskusan Član

Član od:: 6.4.2008(UTC)
Poruka: 65
Žensko

Meni se cini da sam prvi put osetila negde sa 16,17 nedelja, i to u avionu, bila sam u soku, valjda se bunio, nije mu prijalo.... A sad sa 20 nedelja se redovno javlja, i to uglavnom kad ja legnem da spavam ili kad se smirim, on uhvati svojih 5 minuta...A u poslednja dva dana je postao aktivan i kad sam ja aktivna.. Ja bih to opisala kao neobican rad creva, ali se raspoznaje sa je sta! Moj muz je uspeo da stavi ruku na stomak i da oseti tri udarca za redom, bio je odusevljen..A ja uvek kada se javi nabacim osmeh, jako sam srecna! Osecaj je VAU!
Kaca082 Offline
#250 Objavljeno : 19. april 2008 15:17:36(UTC)
Kaca082

Član od:: 19.4.2008(UTC)
Poruka: 1,177
Žensko

Ja sam moju devojcicu prvi put osetila u 16-oj nedelji,to je bilo neko golicanje po stomaku.Prvi udarac sam osetila u 18-oj nedelji i to toliko jako da se videlo na stomaku.Svaki put kad pocne da .se rita ja pocnem da se smejem,nema veze da li sam na ulici ili u prodavnici,pomislice neko da sam luda kad idem sama i smejem se.
Bomi Offline
#251 Objavljeno : 5. maj 2008 7:07:30(UTC)
Bomi

Član od:: 5.12.2007(UTC)
Poruka: 849
Žensko

A da li je normalno da ja ne osećam još uvek bebu? A bila sam pre 4 dana na uz i on baš šutira...doktor ga je malo nervirao pa smo se smejali kako obema nogicama šutira iz sve snage...ali ja to ništa ne osećam. Nemam pojma ni kako to treba da osetim... jer baš kao udarac ili ne...stvarno neznam. Dr mi je rekao da sa prvim detetom može tek u 22 nedelji da se oseti.
duckiduca Offline
#252 Objavljeno : 5. maj 2008 9:29:19(UTC)
duckiduca

Član od:: 28.2.2008(UTC)
Poruka: 3,555
Bodovi: 3
Žensko

Pa Bomi tako je lepo ti je doktor rekao mozes tek tada da osetis a neke zene osete i u 24 od 24 nedelje bas su jaki pokreti.

asteraki Offline
#253 Objavljeno : 6. maj 2008 20:40:00(UTC)
asteraki

Član od:: 26.3.2008(UTC)
Poruka: 661
Žensko

Ja sam prve pokrete osetila u 20-oj nedelji. Najpre sam imala utisak kao da me nesto golica, pa onda kao da mi ''krce'' creva. Bilo mi je jako cudno. Prvi put nisam ni davala neki znacaj tome, ali kada se nastavilo , ukapirala sam da je to moja cica mala. Bila sam presrecna i uzbudjena. Mazila sam je non-stop. zao mi je samo sto i tata nije mogao da oseti kada i ja , pa da radost bude jos veca.

Sada osecam mnogo intenzivnije njene pokrete. Nije bas ''nemirna'' . Oglasi si mozda nekih desetak puta ( nisam brojala zaista ), ali nije strasno. Obicno je aktivna kada sam ja smirena, tj. kada lezim. Jedino mi je nezgodan osecaj kada lezim na levom boku. E tada zaista ne znam sta radi. Jutros me je probudila koliko me je zveknula. Ali to je samo kada lezim na levom boku.

Inace, za sada se ne ''stidi'' jedino tate ( sem mene ). Vec je i on poceo jasno da oseca kada se krece. Ali, jos uvek nece da mrda kada neko drugi stavi ruku na stomak.
Elena je rodjena 05.08.2008.
Angel Offline
#254 Objavljeno : 6. maj 2008 21:24:28(UTC)
Angel

Član od:: 26.8.2007(UTC)
Poruka: 4,134
Bodovi: 201
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Bomi nemoj se sekirati, cesto se desava da je beba okrenuta ka kicmi i da sutira "na unutra" pa je onda svakako nemoguce osetiti. Takodje se pokreti slabije osecaju ako si gojazna, a i to sto ti je rekao lekar je tacno. Samo se nemoj opterecivati za svaku sitnicu i bice u redu sve! cvecko
84d Offline
#255 Objavljeno : 7. maj 2008 6:01:03(UTC)

Član od:: 29.3.2008(UTC)
Poruka: 1,696
Bodovi: 63
Žensko

Hi, hi, i moj maleni bebac se do skoro stideo svih sem mene ali je sada poceo da sutira ko god stavi ruku ruganje ruganje ruganje
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
24 Strane«<1516171819>»
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.