Obaveštenja

Icon
Error

7 Strane123>»
dida Offline
#1 Objavljeno : 7. avgust 2006 10:20:00(UTC)
Nivo: Član

Grupe: Članovi
Član od:: 28.7.2006(UTC)
Poruka: 42
Bodovi: 0
Žensko

Drage moje dame,
sta se desava sa pricama..nosis nisko..to je decak, lepa si to je devojcica, pupak je napolju..to je decak...Da li je neko imao "narodnu dijagnozu" u toku trudnoce koja se na porodjaju ispostavila tacnom...? Bogu hvala pa neka su nam samo ziva i zdrava ali je jako interesantan taj svakodnevni fenomen postavljanja "dijagnoza"..decko je...., e bas nije...

Pozdrav drage moje
Di
Sponzor
TwitterFacebook
njanja Offline
#3 Objavljeno : 7. avgust 2006 11:18:00(UTC)
Nivo: Član Veteran

Član od:: 15.7.2006(UTC)
Poruka: 128
Žensko

e, kod mene su i prvi i drugi put svi pogresili!!
prvi put su mi bukvalno svi govorili da je decko: prolepsala se (!), lice mi je bilo totalno cisto, ni jedne tackice ni bubuljice, kosa sjajna, stomak k'o lopta, visoko, ugojila sam se puuno, puuno (ne znam bas da li postoji neka bapska prica koja i kile ukljucuje, ali nema veze),....svi moguci znakovi su ukazivali na to da cu roditi decaka - i naravno, pogresili su - rodila se Nina!!
sad su mi opet svi govorili da nosim decaka posto mi je trudnoca u svakom mogucem detalju drugacija u odnosu na prvu (cak mi i pupak viri napolju jedno 2cm, pa kad idem iza ugla, prvo ide pupak jedno pola sata, pa stomak pa tek onda se pojavljujem ja!) - UZV pre par dana potvrdio da je devojcica! jos cemo videti (ne verujem dok je ne uzmem u narucje), ali sumnjam da su bapske price ovaj put bile u pravu!
Sandra K. Offline
#4 Objavljeno : 7. avgust 2006 11:45:00(UTC)
Sandra K.

Nivo: Član Veteran

Član od:: 19.7.2006(UTC)
Poruka: 138
Žensko

Mene je jedna bakica iz komšiluka zagrlila i pogladila po leđima i rekla da će biti muško :?: Pitala sam je kako zna samo je rekla da zna i da se nikad u životu nije zeznula.
E pa vidjet ćemo za par mjeseci kada dođe andjeo
Hanan Offline
#5 Objavljeno : 7. avgust 2006 11:59:00(UTC)
Hanan

Nivo: Expert

Član od:: 3.7.2006(UTC)
Poruka: 2,881
Bodovi: 30
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Joj ne znam, meni još niko ništa nije teko,jer je tek 4.mj...a znam jednu djevojku kojoj su na UZ rekli djevojčica, a neka joj žena na ulici rekla da je muško i ona stala ćenu ubjeđivat da je curica...i stvarno muško bilo...samo nek je zdravo i živo...
M. 30.01.2007
Z. 23.06.2013
Iva&Lule Offline
#6 Objavljeno : 7. avgust 2006 12:34:00(UTC)
Iva&Lule

Član od:: 30.6.2006(UTC)
Poruka: 9,763
Bodovi: 1,395
Žensko

Primljene zahvalnice: 8 u 8 poruka
meni je na poslu jedna zena bosanka rekla ti ces Ivana roditi musko,a stomak mi se nevidi malce samo kao da sam se prejela,kad u subotu na UZ doktor kaze decak,kao kao u bunilu ponavljam decak nisam mogla da verujem silno sam zelela devojcicu,ali ipak su mi isle suze radosnice nek mi je samo zivo i zdravo to je najbitnije,sto mm kaze sledece ce nositi kikice,posle me kritikovao sto sam pitala doktora kaze da mu je bilo zanimljivilje da nezna sta je,cak smo svu deciju garderobu kupovali neutralnu,ma nema veze voli njega njegova majkica

Standzi Offline
#7 Objavljeno : 7. avgust 2006 12:38:00(UTC)
Standzi

Član od:: 27.6.2006(UTC)
Poruka: 5,129
Žensko

Cestitam Ivana!!!! zvezda zvezda znaci i ti si buduca svekrva!!!! bravo cvecko nek je zivo i zdravo! ma i ja sam jako zelela devojcicu ,ali mog sincinu volim kad 2 devojcice!!!!sada jako volim sto je decko,nekako su mi "jednostavniji" andjeo

NASMEJ SE ! Osmeh cini lepsim !
Standzi Offline
#8 Objavljeno : 7. avgust 2006 12:40:00(UTC)
Standzi

Žensko

P.S. volela bih da i drugo bude musko....pa tek trece zensko,i ja sam svoje obavila icon_lol icon_lol zagrljaj

Iva&Lule Offline
#9 Objavljeno : 7. avgust 2006 13:05:00(UTC)
Iva&Lule

Žensko

e bogami kad j e prvo musko ja bih volela i drugo i trece da bude zensko a i mm voli hocu kikice,naravno posle mog malog medenjaka ljubi ga majka

Standzi Offline
#10 Objavljeno : 7. avgust 2006 13:09:00(UTC)
Standzi

Žensko

moja pokojna baka je meni rekla jos u 6 nedelji trudnoce da nosim musko,uradila mi neki "test" ,ja nisam htela da verujem jer sam zelela jako devojcicu,a ona mi je rekla da je se setim kad mi doktor bude govorio kog je pola beba...tako je i bilo!!!!taj "test" koji ne zelim da otkrivam radila je i njena baka njoj....i bilo je tacno...tako sam i ja jednoj trudnici prognozirala pol deteta,ovih dana cekam da vidim da li sam u pravu!!!jako me interesuje!

Iva&Lule Offline
#11 Objavljeno : 7. avgust 2006 13:58:00(UTC)
Iva&Lule

Žensko

moja majka kad vidi trudnicu ako kaze ova ce roditi musko tako i bude,ako kaze ova ce roditi zensko tako i bude,videcu kad joj budem poslala slike sta ce za mene da kaze,a necu joj reci sta mi je doktor rekao,mm i ja planiramo da nikome nekazemo dok se ne rodi,posto svi ce da se razjure da kupuju garderobu i sve sto treba za bebu,mi smo malo sebicni pa nedamo zelimo mi da biramo za nase dete.

dida Offline
#12 Objavljeno : 7. avgust 2006 14:28:00(UTC)
Nivo: Član

Član od:: 28.7.2006(UTC)
Poruka: 42
Žensko

Ja sam cula da ako ti ispadne pupak ka spolja - musko je, a ako je uvucen - devojcica....
Ko zna...
Di
Iva&Lule Offline
#13 Objavljeno : 8. avgust 2006 14:51:00(UTC)
Iva&Lule

Žensko

meni jos nista nije ispalo pa mi doktor u subotu rekao MUSKOOOOO, nisam se ugoila,nisam poruznela,nemam fleke na licu za sad nista a decak je

Standzi Offline
#14 Objavljeno : 8. avgust 2006 14:55:00(UTC)
Standzi

Žensko

pa upravo to ivana!kaze se kada je zena lepa u trudnoci,zna se da nosi musko! icon_wink

Iva&Lule Offline
#15 Objavljeno : 9. avgust 2006 23:19:00(UTC)
Iva&Lule

Žensko

HE HE STANISLAVA MOZE DOKTOR DA POGRESI NEMOJ NA SLEDECM UZ DA MI KAZE JEDNA MALA SLATKA DEVOJCICA .MA TO SU BABSKE PRICE MOJA MAJKA JE NA SVE TRI TRUDNOCE BILA RAZLICITA NA MOJU SESTRU RUZNA ?NA MOG BRATA ISTA NIJE NISTA SE MENJALA?A OTAC KAZE DA JE NA MENE BILA NAJLEPSA MA NEMA PRAVILA IPAK BUJAJU HORMONI PRIRODA JE PRIRODA

Standzi Offline
#16 Objavljeno : 9. avgust 2006 23:30:00(UTC)
Standzi

Žensko

Au ala ti zelis devojcicu!!!!! icon_lol (znam kako ti je icon_lol )

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
7 Strane123>»
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.