Obaveštenja

Icon
Error

28 Strane«<25262728>
teatea Offline
#2 Objavljeno : 30. novembar 2010 13:39:00(UTC)
Nivo: Član

Grupe: Članovi
Član od:: 18.7.2007(UTC)
Poruka: 14
Bodovi: 0
Žensko

Evo i ja se nedeljama dvoumim kod kog ginekologa da idem. Na prvom pregledu u 6.nedelji sam bila u DZ kod dr. Savin i rekla mi je da dodjem kod nje na expertni. Ipak ja bih da u betaniji imam neku vezu a to jedino mogu ako budem vodila trudnocu privatno. Kakva su vam iskustva sa Draganom Visnjevac? Nasla sam samo par komentara za nju. Kakvi su vam utisci za dr Savin u DZ Novo Naselje? Jel neko radio expertni kod nje?
Sponzor
TwitterFacebook
mikasin Offline
#2 Objavljeno : 21. decembar 2010 11:42:03(UTC)
mikasin

Nivo: Član

Član od:: 21.12.2010(UTC)
Poruka: 15
Žensko

Dragan Lugonjic-Biovita?
bojana ns Offline
#2 Objavljeno : 22. decembar 2010 15:07:18(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 21.8.2008(UTC)
Poruka: 1,107
Bodovi: 444
Žensko

Primljene zahvalnice: 3 u 3 poruka
Citat:
mikasin - 21/12/2010 09:42

Dragan Lugonjic-Biovita?

Ja vec neko vrijeme idem u Biovitu, ali kod dr Milosevica. Za Lugonjica znam vec vise od 10 god da je jako dobar dr, a za par puta koliko sam ja imala prilike da se sretnem s njim, stekla sam isti takav utisak.

sajmiste Offline
#2 Objavljeno : 4. januar 2011 21:23:28(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 4.1.2011(UTC)
Poruka: 2
Žensko

pozdrav
prva mi je trudnoća i najlepsi poklon za novu godinu :))) dr sasa milosevic s novog naselja, kakav je?
bojana ns Offline
#2 Objavljeno : 6. januar 2011 15:03:58(UTC)

Žensko

Citat:
sajmiste - 4/1/2011 19:23

pozdrav
prva mi je trudnoća i najlepsi poklon za novu godinu :))) dr sasa milosevic s novog naselja, kakav je?

Uh... ja ga neznam ali sam slucajno nekidan procitala dosta losis komentara o njemu...http://www.doktor.rs/forum/ginekologija/dobar-ginekolog-novom-sadu-preporuka-t11965.html
evo procitaj sve strane pa se nadam da ces dobiti odgovor

sajmiste Offline
#2 Objavljeno : 7. januar 2011 23:25:03(UTC)

Član od:: 4.1.2011(UTC)
Žensko

Citat:
bojana ns - 6/1/2011 13:03

Citat:

pozdrav

Uh... ja ga neznam ali sam slucajno nekidan procitala dosta losis komentara o njemu...http://www.doktor.rs/forum/ginekologija/dobar-ginekolog-novom-sadu-preporuka-t11965.html

hvala ti, procitala sam sve i nista lepo o njemu nema. ne znam sta da radim, sad sam se malo i prepala od tih komentara
bojana ns Offline
#2 Objavljeno : 10. januar 2011 10:53:28(UTC)

Žensko

Citat:
sajmiste - 7/1/2011 21:25

Citat:
bojana ns - 6/1/2011 13:03

Citat:

pozdrav

hvala ti, procitala sam sve i nista lepo o njemu nema. ne znam sta da radim, sad sam se malo i prepala od tih komentara

nema sta da se prepadas...ako si sve iscitala i tamo i ovde, sigurna sam da ces naci nekog dr koji ce i tebi odgovarati jer ima bas dosta njih koji su hvaljeni :)

srna Offline
#2 Objavljeno : 11. januar 2011 12:37:43(UTC)

Član od:: 29.11.2008(UTC)
Poruka: 350
Bodovi: 3
Žensko

Citat:
Guardian - 17/8/2010 14:32 Molim vas pomozite mi da se odlucim izmedju Dr Dragane Visnjevac i Dr Sanje Bulatovic. Sanja radi u "Femini" jos uvek ili ne? A gde radi Dragana Visnjevac? Znam da postoji ordinacija "Visnjevac" u Brace Ribnikar, ali je u pitanju Dr Olivera Sentin. Htela sam ici kod Dr Mirjane Andjelic, ali ste me uplasile postovima o njoj i Genesis bolnici, tako da ne bih sada. Unapred hvala na svim odgovorima. :-*

i ja sam se isto izmedju njih dve dvoumila i odlucilA se za dr sanju bulatovic.

sanja radi jos uvek u femini,a dragana je cini mi se na porodiljskom- mada sad vidim pre koliko si pisala post sigurno si se vec odlucila i dobila prave informacije.

kobrica Offline
#375 Objavljeno : 8. april 2011 9:57:23(UTC)

Član od:: 14.4.2009(UTC)
Poruka: 1,129
Bodovi: 1,431
Žensko

Poslate zahvalnice: 4
Primljene zahvalnice: 23 u 23 poruka
Meni trudnocu vodi dr Dragana Veber i malo je reci da sam zadovoljna i srecna sto postoji!!! Divna i strucna doktorka, stalozena i mirna, srecna zena, zraci srecom i lepotom i to ne moze sve zajedno da omasi!!!! Naravno, bila sam njen pacijent i pre trudnoce, a bicu i posle trudnoce! Za svaku preporuku!!!!

maliveliki Offline
#377 Objavljeno : 13. oktobar 2011 23:19:24(UTC)

Član od:: 13.10.2011(UTC)
Bodovi: 6

Moje iskustvo...citavu trudnocu isla sam kod dr.Stajicaa i gorko se pokajala. Isto sam se vodila mislju da cu imati vezu u Betaniji kad se budem poradjala ako budem isla kod dr koji je tamo zaposlen. No,medjutim... Cenjeni dr.Stajic me je na kraju ispalio i otisao na godisnji tacno na dan mog termina. Ali to je najmanja stvar koju je ucinio. Na poslednjem UZ koji mi je uradio rekao je da je beba teska oko 3200g, a ja sam rodila dete tesko skoro 5 kg i to prirodnim putem jer niko nije pretpostavio koliko je dete ustvari (inace sam prilicno sitne gradje). Takodje, nije mi lecio urinarnu infekciju u trudnoci, pa je ona buknula nakon porodjaja zbog cega sam imala visoku temperaturu i zadrzana 10 dana u porodilistu. Takodje je beba imala problema sa disanjem zbog teskog porodjaja. Eto toliko... Na kraju se sve dobro zavrsilo, bar se nadam (jer sad imam zapaljenje grlica materice zbog traumaticnog porodjaja)
Mozda je pomenuti doktor nekom bio dobar, ali na meni je ogromnu gresku napravio...
ija_ftn Offline
#378 Objavljeno : 14. oktobar 2011 6:38:22(UTC)
ija_ftn

Član od:: 4.11.2009(UTC)
Poruka: 318
Bodovi: 819
Žensko

Poslate zahvalnice: 23
Primljene zahvalnice: 7 u 7 poruka
Orginalna poruka od: maliveliki Idi na citiranu poruku
Moje iskustvo...citavu trudnocu isla sam kod dr.Stajicaa i gorko se pokajala. Isto sam se vodila mislju da cu imati vezu u Betaniji kad se budem poradjala ako budem isla kod dr koji je tamo zaposlen. No,medjutim... Cenjeni dr.Stajic me je na kraju ispalio i otisao na godisnji tacno na dan mog termina. Ali to je najmanja stvar koju je ucinio. Na poslednjem UZ koji mi je uradio rekao je da je beba teska oko 3200g, a ja sam rodila dete tesko skoro 5 kg i to prirodnim putem jer niko nije pretpostavio koliko je dete ustvari (inace sam prilicno sitne gradje). Takodje, nije mi lecio urinarnu infekciju u trudnoci, pa je ona buknula nakon porodjaja zbog cega sam imala visoku temperaturu i zadrzana 10 dana u porodilistu. Takodje je beba imala problema sa disanjem zbog teskog porodjaja. Eto toliko... Na kraju se sve dobro zavrsilo, bar se nadam (jer sad imam zapaljenje grlica materice zbog traumaticnog porodjaja)
Mozda je pomenuti doktor nekom bio dobar, ali na meni je ogromnu gresku napravio...

Sada me bas uplasi icon_eek Da li je rec o dr Draganu Stajicu? Ja isto idem kod njega i termin mi je za 2 nedelje, pa zato pitam. Deluje mi bas OK i cula sam dosta pozitivnih komentara o njemu, zato sam ga i izabrala, ali nakon ovog posta ne znam sta da mislim i sta da radim doomed

krissty Offline
#379 Objavljeno : 14. oktobar 2011 12:00:31(UTC)
krissty

Član od:: 28.6.2010(UTC)
Poruka: 529
Bodovi: 1,563
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 8 u 7 poruka
Mene je dr Stajic porodio, doduse nije m i vodio citavu trudnocu,ali kad sam usla u 9.mesec preporucili su nam ga (jer sam trudnocu vodila privatno kod dr koja ne radi na Betaniji), otisli smo u ordinaciju kod Todorovica da me pregleda i da se upoznamo, imala sam planiran carski rez, prema nama je ispao potpuno korektan, tacno nam je i naglasio kada ide na godisnji(negde bas u vreme mog termina) ali sam se ja porodila pre toga, jer se planirani carski radi nedelju dana ranije. Cula sam i ja za njega par prica kako se nije pojavio na porodjaju, ali s njim se mora imati dogovor, ako samo vodis trudnocu kod njega ne znaci da ce ti biti na porodjaju, a ako se dogovoris s njim i popricas konkretno o porodjaju, onda bude sve ok, tako da ti savetujem ija_ftn da ako zelis da te on porodi otvoreno popricas s njim. Kada su prirodni porodjaji u pitanju, cula sam da primi na Betaniju svoju pacijentkinju u vreme svog dezurstva (24 h traje), za to vreme je porodi,uglavnom uz indukciju. Ali ipak je najbolje popricati s njim

ija_ftn Offline
#380 Objavljeno : 14. oktobar 2011 13:32:11(UTC)
ija_ftn

Žensko

Orginalna poruka od: krissty Idi na citiranu poruku
Mene je dr Stajic porodio, doduse nije m i vodio citavu trudnocu,ali kad sam usla u 9.mesec preporucili su nam ga (jer sam trudnocu vodila privatno kod dr koja ne radi na Betaniji), otisli smo u ordinaciju kod Todorovica da me pregleda i da se upoznamo, imala sam planiran carski rez, prema nama je ispao potpuno korektan, tacno nam je i naglasio kada ide na godisnji(negde bas u vreme mog termina) ali sam se ja porodila pre toga, jer se planirani carski radi nedelju dana ranije. Cula sam i ja za njega par prica kako se nije pojavio na porodjaju, ali s njim se mora imati dogovor, ako samo vodis trudnocu kod njega ne znaci da ce ti biti na porodjaju, a ako se dogovoris s njim i popricas konkretno o porodjaju, onda bude sve ok, tako da ti savetujem ija_ftn da ako zelis da te on porodi otvoreno popricas s njim. Kada su prirodni porodjaji u pitanju, cula sam da primi na Betaniju svoju pacijentkinju u vreme svog dezurstva (24 h traje), za to vreme je porodi,uglavnom uz indukciju. Ali ipak je najbolje popricati s njim

Ja cu se najverovatnije poroditi prirodno (osim ako se nesto u medjuvremenu ne zakomplikuje icon_sad ) tako da nikada ne mogu znati tacan datum porodjaja. Ja sam ga vec pitala sta da radim ako pocne porodjaj, koga da zovem, on je rekao "pa mene, naravno". Ici cu sledece nedelje kod njega na kontrolu pa cu direktno zamoliti da mi prisustvuje porodjaju tj da mi objasni kada treba i sta da radim da bi me on porodio. Mislim se da je on najupuceniji u moju trudnocu (posto mi je on vodi) i deluje mi umirujuce, pa mi je lakse ako znam kod koga se poradjam, nego da mi zapne neko sa strane. Javljam vam kako sam prosla.

90% komentara o njemu kao dr i coveku je da je ok, obazriv i strucan, ali se tu i tamo nadje neki bas negativan komentar, pa se covek zapita. Mada, malo mije cudno da se tezina bebe omasi bas toliko neznam

maliveliki Offline
#381 Objavljeno : 14. oktobar 2011 16:27:51(UTC)

Član od:: 13.10.2011(UTC)
Bodovi: 6

Orginalna poruka od: ija_ftn Idi na citiranu poruku

Ja cu se najverovatnije poroditi prirodno (osim ako se nesto u medjuvremenu ne zakomplikuje icon_sad ) tako da nikada ne mogu znati tacan datum porodjaja. Ja sam ga vec pitala sta da radim ako pocne porodjaj, koga da zovem, on je rekao "pa mene, naravno". Ici cu sledece nedelje kod njega na kontrolu pa cu direktno zamoliti da mi prisustvuje porodjaju tj da mi objasni kada treba i sta da radim da bi me on porodio. Mislim se da je on najupuceniji u moju trudnocu (posto mi je on vodi) i deluje mi umirujuce, pa mi je lakse ako znam kod koga se poradjam, nego da mi zapne neko sa strane. Javljam vam kako sam prosla.

90% komentara o njemu kao dr i coveku je da je ok, obazriv i strucan, ali se tu i tamo nadje neki bas negativan komentar, pa se covek zapita. Mada, malo mije cudno da se tezina bebe omasi bas toliko neznam

Draga, ja sam samo ispricala svoje iskustvo, to ne znaci da ces i ti tako proci. I prema meni je doktor bio veoma ljubazan i dogovarali se oko porodjaja. Cak sam i bila u Betaniji na dan termina da se nadjem sa njim i da vidimo hocu li ostati, ali on me je vratio kuci (bila sam otvorena 3 prsta,ali bez kontrakcija). A sto se tice tezine, ni dan danas ne znam kako je mogla da se napravi tolika omaska...da li je u pitanju doktorova greska ili je to do UZ aparata....zaista ne znam...i svejedno mi je...znam kako mi je bilo...ali kada vidite svoje dete, sve se zaboravi. Zelim vam puno srece i lak porodjaj!
ija_ftn Offline
#382 Objavljeno : 14. oktobar 2011 18:00:27(UTC)
ija_ftn

Žensko

Orginalna poruka od: maliveliki Idi na citiranu poruku
Orginalna poruka od: ija_ftn Idi na citiranu poruku

Draga, ja sam samo ispricala svoje iskustvo, to ne znaci da ces i ti tako proci. I prema meni je doktor bio veoma ljubazan i dogovarali se oko porodjaja. Cak sam i bila u Betaniji na dan termina da se nadjem sa njim i da vidimo hocu li ostati, ali on me je vratio kuci (bila sam otvorena 3 prsta,ali bez kontrakcija). A sto se tice tezine, ni dan danas ne znam kako je mogla da se napravi tolika omaska...da li je u pitanju doktorova greska ili je to do UZ aparata....zaista ne znam...i svejedno mi je...znam kako mi je bilo...ali kada vidite svoje dete, sve se zaboravi. Zelim vam puno srece i lak porodjaj!

Hvala ti puno sto si podelila svoje iskustvo tu na Forumu. Svaka informacija dobro dodje, narocito kada je u pitanju ovako vazna stvar kao porodjaj. Ovako si me bar "motivisala" da direktno dra pitam kako to ide, jer sam se do sada neckala i verovala da je sve kao "dogovoreno"

Nadam se da uzivas sa svojom Bebicom zagrljaj

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
28 Strane«<25262728>
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.