Obaveštenja

Icon
Error

3 Strane123>
leptiric Offline
#2 Objavljeno : 28. novembar 2007 19:36:31(UTC)
leptiric

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 23.8.2006(UTC)
Poruka: 4,338
Bodovi: 63
Žensko

vise od 150 medjunarodnih,robnih marki, 15000projizvoda.
Oprema ,odeca,i kozmetika,za trudnice, citav spektar projizvoda za bebe.
namestaj,i dekororativni materijali,za decije sobe.
sve za ishranu,sigurnost,
sve za majke i bebe
Autoput Bg-Nis
ulica Sinjska bb
iza Plavog mosta

rl=http://lilypie.com][/url]
Sponzor
TwitterFacebook
ma-ta Offline
#3 Objavljeno : 30. novembar 2007 22:10:47(UTC)
ma-ta

Član od:: 5.7.2007(UTC)
Poruka: 1,414
Bodovi: 0
Žensko

Kada se ide autoputem ka Bubanj Potoku, prvo iskljucenje posle Plavog mosta, ne moze da se omasi!
Ispred i iza ima dovoljno veliki parking, lepo uredjen, sto je pohvalno.
Kada se udje odmah vas docekaju jaaako ljubazne i usluzne prodavacice, ponude kolica (kao u super-marketima), ako hocete dete da vozate sa vama, ili mozete da pustite dete da se igra u igraonici icon_exclaim
Ima 5 nivoa. (2,1,0,-1,-2)
Nivo 2:
Garderoba za trudnice i sva potrebna oprema, od kozmetike do vesa. Garderoba je lepa, moderna, prakticna, ja sam se jako iznenadila! Cak nije klasicno trudnicka, pa sam odmah par stvarcica izabrala za sebe. Najvaznije, u toku je AKCIJA, povodom otvaranja za svake kupljene 2 stvarcice dobija se popust od 50% icon_exclaim NA OBE! Prakticno, jedna gratis! (cene 1000-5000din)
Nivo 1:
Decja garderobica. Ima svega, od Chicco garderobe, do nekih grckih proizvodjaca za koje nisam cula ranije. Izbor nije los, nema bas mnogo stvari, ali su lepo odabrane. Ima divnih bodica! Komplet od 5 bodica je 1500din, a ima i Loony Tunes komad oko 500 din. Ima i nekih sasavih skroz, 2 za 1100din. Mi smo kupili superman body, bio je 600din, ali mu nismo odoleli! bravo On je Minerva, mislim da su mnogi culi za ovu marku donjeg vesa za decu.
super je kvalitet. Pronasli smo i carapice koje se ne klizaju, imaju providnu gumu CELOM povrsinom stopala! Prakticno za nas koji tek prohodavamo, pa jos idemo bosi, ali kostaju oko 400din!
Nivo 0:
Igraonica za decu, iracke, knjigice, flasice, kadice, noshe, baby-alarmi, sterilizatori, termosi, pribor za ruckanje, grejaci za flasice... Od igracaka imaju samo Chicco, Fisher Price i Giordanni. Ima svega i svacega, ali nema bas veliki izbor didaktickih igracaka za nas uzrast. Imaju onu Chicco flasicu sto kada je baci, nikada ne padne na cuclu. (pisala je Ivana na ovom podforumu negde o njoj) Videli smo i sve one dodatke za spremanje hranice i cuvanje o kojima su pisale max i miss Gak. Baby alarma ima i obicnih i dvosmernih. Kadica ima slatkih i kojekakvih dodataka za kupanje. Izbor knjigica bi mogao biti bolji. Ima nesto od Kreativnog centra, nesto malo bajki, sve iz kolekcije "Sta da ocekujete...", i to je to.
Nivo -1:
Kolica, auto-sedista, stolice za hranjenje...
Kolica i auto sedista ima bas mnogo, ali im izbor stolica za hranjenje i nije bas neki. Ono sto je zanimljivo, imaju 2 modela onih stolica sto se montiraju na obicnu stolicu.
Nivo -2:
PROSTORIJA ZA DOJENJE I PRESVLACENJE BEBA icon_exclaim Nije velika, ali ima sve sto treba: fotelju, pult za presvlacenje, lavabo da se operu ruke, cak i pelene, ako nemate pri ruci! (Libero, doduse, ali ima ih svih velicina) Tu su i krevetici i kompletne bebi-sobe, a sve u nekom fazonu. Nama se najvise svidela Winnie Pooh sobica, Mateja je non-stop vikao "ooooo" od odusevljenja kada je video. Kompletne posteljinice, sve u istom fazonu kao sobica, s tim sto se svaki delic posteljine kupuje posebno. Nisu uopste jeftine, ali razumem, dozivljaj je i gledati ih samo! Ima i lep izbor dekoracija za decje sobe. Na ovom nivou su i portiklice. Odusevila sam se sto ima i dosta onih sto se lepe na cicak-traku, a kostaju 175 din.
To sam uspela da zapamtim, dovoljno od mene! Mislim da vredi pogledati, u svakom slucaju.
rozga Offline
#4 Objavljeno : 1. decembar 2007 17:28:34(UTC)
rozga

Član od:: 5.9.2007(UTC)
Poruka: 3,079
Bodovi: 1,524
Žensko

Primljene zahvalnice: 15 u 13 poruka
Mi smo eto bili i odusevili se koliko su ljudi ljubazni!!!:) Prosto da ti bude neprijatno. Imaju posebnu sobu za dojenje i presvlacenje, imaju lift(sto je za nas trudnice izuzetno znacajno), prodavacica te uzme od ulaza i vodi na sva pet nivoa, sve ti pokaze...Donesu ti stolicu da sednes i sve ti prinesu...Divno i nevidjeno u Srbiji!:) Cene jesu malo vece, mada smo mi kupili chicco kolica simple city model za 12000 i nesto. Imaju trenutno akciju za trudnice da kad kupite 2 stvari dobijate 50% popusta. Sve vam oni uzmu, snesu na kasu, utovare u kola...Sto se tice ljubaznosti su fantasticni a cene...ima jeftinijih sigurno ali i ovde moze da se naleti na nesto povoljno. Toliko od mene! caos

Milica
Koka Loka Offline
#6 Objavljeno : 1. decembar 2007 19:45:21(UTC)
Koka Loka

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 13.6.2006(UTC)
Poruka: 755
Žensko

Ja napisah na onom drugom topiku moj izveštaj. Nije neki ali ajde.
Andrej & Una

jelena2007 Offline
#7 Objavljeno : 3. decembar 2007 22:46:21(UTC)
jelena2007

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 9.7.2007(UTC)
Poruka: 413
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Bili smo veceras u robnoj kuci....ljudiiiii......ne volim, bre, kada nas neko pravi na kretene!!!! Svaka cast za ljubaznost, ali dokle da nas, bukvalno, vredjaju onakvim cenama? zar misle da smo bas toooliki kreteni? Zar misle da ne znamo da su sve one stvari, mozda cak i duplo, jeftinije na drugim mestima? I rekla sam im! "Lepo je, ljubazni ste, ili nemojte da mi uvaljujete pored fisher price-a i chicco-a, i po koju kinesku stvar....i to po OVIM cenama!!!!" Kaze ljubazna teta : " Jeeesteee, ima malo i Kine...ali znate, sve sada tamo pravi!"

Sta da Vam kazem...idite, vidite...lepo jeste....ali su BEZOBRAZNO skupi!!!!

Eeeee....ovo sam napisala i na topicu o akcijama u gradu....ostajem pri svome!!!! srbenda

secer Offline
#8 Objavljeno : 6. decembar 2007 17:12:45(UTC)

Član od:: 19.7.2007(UTC)
Poruka: 1,497
Bodovi: 21
Žensko

devojke ta leto tj kako se svuda u svetu zove "LITO" robna kuca postoji svuda pa i ovde u atini..mi smo kupili dosta stvari tamo, ali su jako jako bezobrazni sa cenama....definitivno najskupli su....tako da sam ja odlucila da vise tamo nikad necu ici..ne znam kako je u bgdu......
mrivana Offline
#11 Objavljeno : 6. decembar 2007 18:55:57(UTC)
Nivo: Član Veteran

Član od:: 14.9.2007(UTC)
Poruka: 203
Žensko

Ja sam isto napisala i na temi o akcijama, ali da dodam i ovde. Trazimo mi tamo kolica i prodavacica nam pokaze Meklarenova za 23000. Moj dragi kaze da nam je to malo skupo, a ona ce "nije, mogu da vam pokazem i ona za 55000". Drugim recima, ako nemas 23000 za kolica, ne ulazi? Sto to ne napisu na vratima?:) A ostalo nismo ni gledali posto nam je Suncica malo podivljala jer smo je celo popodne vozali po gradu.
tanja. Offline
#5 Objavljeno : 17. decembar 2007 23:22:45(UTC)
tanja.

Član od:: 2.2.2007(UTC)
Poruka: 3,339
Žensko

Danas smo bili u robnoj kuci "Leto" super je,sto rece ma-ta najveci izbor koji sam videla do sada...koliko sam primetila dosta su skupi...mi smo se najvise zadrzali kod stolica za hranjenje,ogradica,auto sedista to nam je sada potrebno...i na kolica smo bacili pogled i njih bi menjali...jedina dobra stvar je sto je nekako sve na jednom mestu...
primetila sam da je dosta igracaka jeftinije nego u Kozmu...ali zaista izbor stolica nije nikakav,ogradica- tu i tamo- nema velikih...a ona jedna koju imaju 2000 je skuplja nego u drugim radnjama....

Sanjalica Offline
#12 Objavljeno : 1. januar 2008 20:10:33(UTC)
Sanjalica

Grupe:
Član od:: 6.2.2007(UTC)
Poruka: 2,164
Bodovi: 3
Žensko

Jeste lepo i sredjeno i ima puno stvari al su stvarno skupi

Lizzy Offline
#13 Objavljeno : 5. januar 2008 8:03:15(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 5.1.2008(UTC)
Poruka: 1
Žensko

Upravo se spremamo da posetimo ovu robnu kucu, ako e ona tako skupa imate li neki drug predlog gde sve mozemo naci na jednom mestu, nemamo kola a zivimo u centru?
RedNY Offline
#14 Objavljeno : 16. januar 2008 15:52:16(UTC)
Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 16.1.2008(UTC)
Poruka: 3
Žensko

Zdravo svima. Ja sam nova na ovom forumu i malo sa pretrazivala interenet za bebi odecu i ostale stvari jer sam upravo saznala da sam trudna. Koliko sam do sada mogla da vidim u beogradu stvari za decu pocev od igracaka (fisher price i sl), do AVENTI produkata, do opreme (tipa kolica, sedeljke i sl) su jako skupe. Mislim da moze da se dodje do njih ali cene su jako paprene. I moje drugarice koje su vec majke se zale da bukvalno kad nesto zele da kupe za bebu nemoze nista da se nadje ispod 50 evra. Interesuje me da li bi postojalo interesovanje od strane roditelja da narucuju stvari iz inostranstva (koje su znatno jeftinije) nego kod nas. Ja inace zivim malo u Beogradu malo u Americi i cene su za mnoge stvari manje verovali ili ne u Americi.
Pa me interesuje da li postojalo interesovanje da narucite stvari iz Amerike koje bi bile isporucene u Bgd. Trenutno sve moje prijateljice koje imaju decu narucuju stvari preko mene i nemogu da se nacude koliko su stvari jeftinije cak i sa postarinom.....
Volela bih da cujem vasa misljenja ako imate par minuta.....

Hvala i uzivajte u vasoj decici!!!!
tamiboki Offline
#15 Objavljeno : 27. januar 2008 10:21:12(UTC)
tamiboki

Nivo: Iskusan Član

Član od:: 20.1.2008(UTC)
Poruka: 86
Žensko

Evo i ja da kazem koju o ovoj prelepoj robnoj kuci. Bili smo juce, zajedno sa bebom i super smo se proveli. Cene su za vecinu stvari visoke ali ima svasta da se nadje po cenam kakve su i na drugim mestima za iste stvari. Mi smo npr: kupili kolica, neka italijanska ali sa kompletnom opremom 14 300 din. i prezadovoljni smo, kadicu koju su mame opisivale na forumu sa polusedecim i sedecim delom za 2 200. Trenutno su popusti na garderobici za bebe i stvarno ima povoljih stvarcica. Mi nismo odoleli patikicama i sesiricu i ako nam uopste nisu trebali. Postavila sam slicice na temi: slicice garderobice i obuce nase dece, patikice su samo 880 din, a kapica koja je bas topla i ima grejace preko usiju 700 din. Prostor je fantastican, mi smo se i presvukli i nahranili bez muke. Sobice su preskupe ali preslatke pa smo slikali. Osoblje za 10-ku. Svakako treba videti...

sobica za presvlacenje sa svim neophodnim stvarcicama, pelene, maramice itd.

jedna kombinacija sobice od dvadesetak sigurno razlicitih ;]
Jelencica Offline
#16 Objavljeno : 7. februar 2008 19:46:00(UTC)
Nivo: Član Veteran

Član od:: 10.12.2007(UTC)
Poruka: 123
Žensko

Zene, da li neko zna da li robna kuca LETO radi i nedeljom, i ako radi koje je radno vreme? Posto smo mi iz NS, i nekako nam je najzgodnije da idemo nedeljom ...
tamiboki Offline
#17 Objavljeno : 11. februar 2008 9:52:48(UTC)
tamiboki

Žensko

Ne znam da li rade nedeljom ali cu ti dati njihov br. tel. pa ih pozovi da proveris. Setila sam se da imam kesu pa na njoj ima 011/3478021

Rekli su mi da se slike ne vide pa cu postaviti ponovo!
tamiboki Offline
#18 Objavljeno : 11. februar 2008 9:57:45(UTC)
tamiboki

Žensko

prostorija za presvlacenje

i predivne sobice

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
3 Strane123>
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.