Obaveštenja

Icon
Error

unicorn Offline
#2 Objavljeno : 21. oktobar 2008 5:31:22(UTC)
unicorn

Nivo: Ekstremni Član

Grupe: Članovi
Član od:: 21.6.2007(UTC)
Poruka: 752
Bodovi: 0
Žensko

Ne znam da li je neko imao isti iskustvo sa upalom brahijalnog nerva, ali bi mi jako pomoglo kada bi mi neko javio koliko se dugo morao boriti s time.
Ja sam već primala inekcije (Voltaren i OHB12), plus što mi je neurolog dao uz to sve i da pijem Lexilium od 1,5 mg 2x dnevno, ali sam na njima bila kao zombi, pa sam ih izbacila, jer se ne mogu adekvatno brinuti za svoje dijete, samo mi se spava... Neko mi je rekao da se može uraditi i blokada nerva, ali da bol bude nepodnošljiva nekih 3-4 dana... Sutra opet idem na kontrolu, jer mi predstavlja veliki prblem, Mii su krenuli zubići pa je nosam više nego inače, a inače je nosim u ruci koja je pod upalom. Uzimam po portebi Ibuprofen 400, ali sam od njega još na to sve zaradila i bolove u želucu, iako jedem prije svake tablete, na kraju ću još fasovati i gastritis...

Bilo bi mi jako drago da se javi još neko ko je imao isti problem.

Pozzzz!
Sponzor
TwitterFacebook
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.