Obaveštenja

Icon
Error

61 Strane«<4748495051>»
minavb Offline
#2 Objavljeno : 31. mart 2011 13:40:56(UTC)
minavb

Nivo: Član

Grupe: Članovi
Član od:: 30.7.2009(UTC)
Poruka: 35
Bodovi: 21
Žensko

Imamo fizijatra, dojagnoza f83. Sta sve od dokumentacije treba da predam u 27.marta, i koliko ranije?
Sponzor
TwitterFacebook
bepo Offline
#2 Objavljeno : 31. mart 2011 23:09:56(UTC)
bepo

Član od:: 1.8.2010(UTC)
Poruka: 42
Bodovi: 66
Žensko

Potrebno je predati kopiju nalaza i kopiju svoje zdravstvene knjizice, popuniti formular koji se tamo uzme. Komisija obicno zove u roku od 7-10 (max 15) dana, a moze i pre tog roka.

bepo Offline
#484 Objavljeno : 7. april 2011 17:16:37(UTC)
bepo

Žensko

E, pa dragi drugari, evo opet nas da se javimo (nesto je utihnula tema ovih dana). Bili smo danas na komisiji na NBG i dobili produzenje od 6 meseci! Zaista vise nego sto smo se nadali, i to sve na racun operacije megauretera i kontrolnih analiza koje treba da se odrade, odnosno preporuke hirurga. Nisu ni pitali da li hoda, i nisu ni uzimali Davida u ruke.
Interesantno je da je u nasoj grupi od 1.30h bilo 10-ak beba i da su svi dobili produzenje, pa makar na mesec dana (u slucaju krvih stopala, npr.), ali uglavnom po dva i 3, a i uglavnom su svi imali nalaze iz Sokobanjske (osim nas). Tako da, onda komisja na NBG bas i nije takva kao sto se prica, bar sudeci po danasnjem danu.

Pozdrav svima!

xristi_ks Offline
#485 Objavljeno : 10. april 2011 19:27:51(UTC)
xristi_ks

Nivo: Iskusan Član

Član od:: 4.2.2010(UTC)
Poruka: 85
Bodovi: 120
Žensko

Da li zna neko sta se jos predaje od papira,uz izvestaj od komisije,i gde se to podnosi u socijalnoj,i jel to moram pre isteka porodiljskog??Da bih prikupila,dok cekam da me pozovu,a nadam se da ce uskoro,jer mi istice u subotu..pozz
bepo Offline
#486 Objavljeno : 10. april 2011 20:54:02(UTC)
bepo

Žensko

Xristi, kad prodjes komisiju, tog dana ne dobijes nikakv papir, samo usmeno, i onda cekas da ti izvestaj stigne na kucnu adresu, a poslodavca obavestis telefonom da ti je bolovanje produzeno i cekas (a i poslodavac ceka) pismenu potvrdu.
Kad ti potvrda stigne na kucnu adresu, ides kod pedijatra koji ti daje jos nesto (ne znam tacno kakve doznake) sto nosis u 27. marta, a onda poslodavcu.
U svakom slucaju, komisija bi trebala da te zove pre isteka bolovanja, jer porodiljsko ne sme da da bude prekinuto pre produzetka, ali sve papire, koliko znam, ne moras da imas pre isteka.
Ma sigurno ce te zvati sutra da ti zakazu. Ajde bas javi..Srecno!

xristi_ks Offline
#487 Objavljeno : 11. april 2011 15:54:13(UTC)
xristi_ks

Žensko

bepo danas sam zvala ex tirsovu,tj.gradski sekretarijat u 27.marta,i pitam kada ce me pozvati ,jer mi istice porodiljsko za 5dana..i neki covek sto se javio,kaze da oni to prosledjuju dalje negde..a ja mu kazem da meni istice,i da li oni imaju uvid u to..a on :gospodjo bas njih briga kad vama istice,jel znate vi koliko mi zahteva primamo dnevno..za tu novotariju-produzenje radi nege,nego da ja uzmem bolovanje,na neodredjeno,a u medjuvremenu ce me valjda pozvati komisija,pa da nadovezem..kao moze tako......E sad meni nije jasno kako da odem kod ginekologa,i da mi ne napise u doznakama koliko je bolovanje...jer ja trebam valjda te doznake oodneti odmah u socijalno????
xristi_ks Offline
#488 Objavljeno : 11. april 2011 16:01:14(UTC)
xristi_ks

Žensko

i sad ko zna kada ce me pozvati...i ne trebam da se mrdam iz bg..a taman mislila da za uskrs palimo ,jedno mesec dana,kod baba i deda u obilaske..:( U svakom slucaju ja sam sad zvala ginekologa,i zakazala za cetvrtak pregled,pa da vidim s njom..Da ne zna neko slucajno neko kontakt tel.za sokobanjsku,i socijalno u bozidar adzije,ne mogu naci na netu????pozz
bepo Offline
#489 Objavljeno : 11. april 2011 16:08:13(UTC)
bepo

Žensko

Sokobanjska ti je 266-77-55, na taj telefon se zakazuje. Ali, meni su rekli da porodiljsko ne treba da bude prekinuto ni 1 dan.
Mozda bolje da pozoves Dom zdravlja gde ti je komisija, pa trazis neki kontakt ako daju, da proveris gde su ti papiri...Kad si bese tacno predala u 27. marta?

xristi_ks Offline
#490 Objavljeno : 11. april 2011 22:11:10(UTC)
xristi_ks

Žensko

Predala proslog ponedeljka 4.4,i oni mi rekli da zovu u roku od 7-10dana,i da sam knap predala..sta da radim predala bi ja i pre,al smo neurologa kod koga smo bili upuceni,jurili 2ned.da nam na kraju ona nije ni dala preporuku,nego nas uputila kod psihijatra koji na je dao preporuku,i uputio u palmoticevu isto gde imam zakazano 28.taman ako me ne pozove dotle komisija,uzecu i taj nalaz 28,i dati im uzivo kao dopunu..pa i ja sam mislila da moram odmah na produzenu negu,al mi ova rece u 27.marta,da mogu otvoriti bolovanje na dete dok cekam..samo mi nije jasno kako to da mi dr.ne napise do kad..idem kod pedijatra u cetvrtak,pa cu videti...:(
xristi_ks Offline
#491 Objavljeno : 11. april 2011 22:15:05(UTC)
xristi_ks

Žensko

A bepo,ja i ne znam gde cu ici na komisiju...tj.ja sam u dz sumice na vozdovcu,a kad sam isla na komisiju za trudnicko bolovanje -to je bilo u dt zvezdara-gde je okretnica 55...
bepo Offline
#492 Objavljeno : 12. april 2011 11:32:40(UTC)
bepo

Žensko

I ja sam za trudnicko isla na Palilulu, ali izgleda za produzenje porodiljskog salju po mestu poslodavca.
Dobro je onda ako ti je rekla da mozes da otvoris to bolovanje, da se ne sekiras da li ce te komisija pozvati na vreme. Verovatno dr. otvori 15 dana, pa ako treba, produzi jos 15...

minavb Offline
#493 Objavljeno : 12. april 2011 12:27:25(UTC)
minavb

Član od:: 30.7.2009(UTC)
Poruka: 35
Bodovi: 21
Žensko

Danas bili kod fizijatra ali je rekao da ipak probamo preko neuropsihijatra. Beogradjanke, gde ste vodile dete kod neuropsihijatra?
nensi27 Offline
#494 Objavljeno : 12. april 2011 12:32:25(UTC)
nensi27

Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 12.4.2011(UTC)
Poruka: 9
Bodovi: 27
Žensko

Cao,ja sam nova na forumu i treba da produzim bolovanje koje mi istice 10 maja. Sledece nedelje predajem papire u 27.marta. Juce smo bili u sokobanjskoj,imamo izvestaj fizijatra sa dijagnozom f82,i pecate 3 razlicita fizijatra,nadam se da cemo uspeti da produzimo jer meni po isteku porodiljskog sleduje otkaz.
iscitala sam dobar deo teme,ali nisam videla da je neko isao u DZ Zarkovo,nadam se da tamo nisu mnogo rigorozni.
nensi27 Offline
#495 Objavljeno : 12. april 2011 17:58:39(UTC)
nensi27

Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 12.4.2011(UTC)
Poruka: 9
Bodovi: 27
Žensko

I jos jedno pitanje,jel kopije moraju da budu overene ili ne?
xristi_ks Offline
#496 Objavljeno : 12. april 2011 18:55:17(UTC)
xristi_ks

Žensko

Ja se iskreno nadam da ce me pozvati komisija do kraja meseca,jer moram da putujem,i necu biti 3ned.u Bg..e sad oni rekose ,da dr.ne napise do kad je bolovanje,ako u medjuvremenu pozovu ,pa videcemo u cetvrtak..MiNA -mi smo bili kod neuropsihijatra,mislim da je ul.dr.subotica,to ti je posle stomatoloskog faksa,ali nas je tamo uputio neurolog,jer ona kretenka nije htela da nam da preporuku,e sad,nam je posle taj neuropsihijatar,napisao preporuku samo na mesec dana,kao ne moze vise..a ti vidi zakazi i u palmoticevoj,mada se tamo dosta dugo ceka,nama su krajem marta,zakazali tek za 27.aprili,tad je imalo slobodno,pa se nadam ako me komisija ne pozove do tad,da posle i tu preporuku,odnesem licno komisiji,kad se smiluje da nas pozove..A NEnsi-ne moras overavati kopije, a s 3peceta,prolazis ihahaa,vidi, da su tako dobijali po 3mes.verovatno za svaki pecat,jedan mesec : ) pozz
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
61 Strane«<4748495051>»
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.