Obaveštenja

Icon
Error

51 Strane<1234>»
Maki Offline
#17 Objavljeno : 12. septembar 2006 14:12:00(UTC)
Maki

Nivo: Ekstremni Član

Grupe: Članovi
Član od:: 24.8.2006(UTC)
Poruka: 847
Bodovi: 0
Žensko

I moju Martu su rano počeli zubi da muče, u 6-6,5 meseci joj je izbio prvi zubić, grizla je sve živo pa čak i ruku, ja sam u apoteci kupovala nešto za zubiće, sad neznam kako se zove u staklenoj flašici je i mnogo je bolje o onih gelova.
url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
andela Offline
#1 Objavljeno : 2. novembar 2006 18:36:00(UTC)

Član od:: 3.9.2006(UTC)
Poruka: 740
Žensko

LJUDI JA SAM TAKO SRECNA MALOPRE SAM VIDLA MOM SINU JE IZASAO PRVI ZUBIC jupiiiiiii bravo zagrljaj icon_razz

Iva&Lule Offline
#27 Objavljeno : 2. novembar 2006 19:17:00(UTC)
Iva&Lule

Nivo: Expert

Član od:: 30.6.2006(UTC)
Poruka: 9,763
Bodovi: 1,395
Žensko

Primljene zahvalnice: 8 u 8 poruka
bravo bravo bravo zvezda zvezda zvezda za malog Vasilija i prvi zubic :-* :-* :-*

MissGak Offline
#29 Objavljeno : 2. novembar 2006 20:25:00(UTC)

Član od:: 19.9.2006(UTC)
Poruka: 2,314
Bodovi: 18
Žensko

bravo BRAVO ZA VASILIJA bravo
Aleksa 29.8.2006.
Ana 9.8.2009.
Mirche Offline
#28 Objavljeno : 2. novembar 2006 20:38:00(UTC)
Mirche

Član od:: 15.3.2006(UTC)
Poruka: 2,801
Bodovi: 77
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 4 u 2 poruka
Bravo!!!!
Ljubi Vasilija!!
bravo bravo bravo
Pavle je rodjen 21.11.2001.
ummi-emina Offline
#30 Objavljeno : 2. novembar 2006 20:52:00(UTC)
ummi-emina

Nivo: Član Veteran

Član od:: 7.7.2006(UTC)
Poruka: 101
Bodovi: 9
Žensko

BRAVO!!!!!
Trebas sad da mu kupis nesto...

andela Offline
#31 Objavljeno : 2. novembar 2006 23:42:00(UTC)

Član od:: 3.9.2006(UTC)
Poruka: 740
Žensko

ocu zene sutra idem da mu kupim nesto belo.hvala vam zagrljaj

Hanan Offline
#32 Objavljeno : 3. novembar 2006 0:36:00(UTC)
Hanan

Član od:: 3.7.2006(UTC)
Poruka: 2,881
Bodovi: 30
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Bravo za Vasilija...hajde mamice sutra u trošenje para :)
M. 30.01.2007
Z. 23.06.2013
Sneki Offline
#33 Objavljeno : 3. novembar 2006 1:36:00(UTC)
Sneki

Član od:: 31.7.2006(UTC)
Poruka: 4,965
Bodovi: 45
Žensko

Primljene zahvalnice: 2 u 2 poruka
Bravo za malog vasilija i njegov zubic bravo bravo bravo bravo bravo
pavletova mama Offline
#34 Objavljeno : 17. decembar 2006 23:48:00(UTC)
pavletova mama

Nivo: Član Veteran

Član od:: 3.11.2006(UTC)
Poruka: 201
Žensko

Recite mi nesto iz vaseg iskustva stra ste radile kada su vasem malisanu rasli zubici.
Pavle mi je danima nervozan,stalno grize donju usnu,plezi se i gricka svoj jezik a meni pravi sljivke po rukama.Ni glodalica nam ne pomaze.
May05 Offline
#35 Objavljeno : 18. decembar 2006 1:46:00(UTC)
May05

Član od:: 8.8.2006(UTC)
Poruka: 2,167
Žensko

ja sam svojoj malenoj masirala desni sa DENTINOX masti,i njoj je pomagala,samo kad vidi kremicu automatski baca dudu iz usta i zine koliko moze icon_lol ,ja sam tu mast kupovala ovdje u austriji,a ima je i u bosni,sigurno ima i u srbiji,nama je to pomoglo i dan danas pomaze bravo

Natasa L Offline
#36 Objavljeno : 24. decembar 2006 14:37:00(UTC)
Nivo: Član

Član od:: 21.12.2006(UTC)
Poruka: 12
Žensko

A kako uopste znati kada su u pitanju zubi.
Moj Ilija i ako ima samo 4 meseca poslednjih dana je jako nervozan, jako puno balavi, zvace svoje ruke, i sigurna sam da bi sve trpao u usta samo kada bi bolje manipulisao predmetima.
Znam da prvi zubic moze da se pojavi vec u ovom uzrastu pa me zanima imali jos neki pokazatelj (pre nego se pojavi otok na desnima).

MissGak Offline
#37 Objavljeno : 24. decembar 2006 18:03:00(UTC)

Član od:: 19.9.2006(UTC)
Poruka: 2,314
Bodovi: 18
Žensko

I mi imamo iste simptome-Balavi,gura rukice u usta.Pomislila sam da je rano za to,medjutim ujna mi kaze da je mom braticu izrastao prvi sa 4 meseca...na kraju krajeva bebe se nekad rode sa zubicima,tako da valjda nikad nije prerano!
Aleksa 29.8.2006.
Ana 9.8.2009.
maxmara Offline
#38 Objavljeno : 25. decembar 2006 0:24:00(UTC)

Član od:: 4.12.2006(UTC)
Poruka: 784
Žensko

Evo mene opet dosade sa iscrpnim odgovorima hehe...pa ko hoce nek cita..i to je jos jedno iskustvo..
Mom malom je prvi zubic izasao sa 4.meseca,donji naravno jedinica i za dva dana i drugi do njega,ali sam mu ih samo ugledala nije ih ni osetio,to je super trenutak videcete bas sam se najezila,zatim u 5.mesecu je krenila gornja dvojka e to su bile muke,...tada sam primetila da se nesto desava,da isto je bio:nervozniji,grizao je rukice,i jako je slinio(nije bio prehladjen samo mu je curio nos),desni ne oticu mozete videti da se onako nesto beli e tada im je tesko dok probijaju i tada im treba pomoci,moje obraze i bradu je grickao naravno samo ujutru sam mu to dozvoljavala kad se mazimo kad se probudi posle mog umivanja naravno,jer u toku dana lice nam se jako zaprlja to znate od grejanja,vazduha,masnoce koju zlezde proizvode sminke itd,ruke mu nikad nisam dozvoljavala da mi gricka jer su takodje kolko ih god prali za njih pune mikroba na koje jos njihoiv organizam nije navikao i rano je i da navikava,jer zaboga pa flasice im sterilisemo a ruke...hehe..a i suludo je pored toliko igrackica za hladjenje desni i raznih guma davati im nase ruke...i takodje njima je jako tesko kad zubic probije kada se vidi kao mala ranica i vrh zubica,onda morate paziti da ih ne vredjate onda vise ne treba da grickaju i sve ih vredja zabavite ih pomozite im,i ako se hrane na kasicicu trebate paziti neki misle nece da jede ne svidja im se ne nije zbog toga nego ih kasicica vredja zato birajte gumenu,da se vratim na simptome,kad su mu ovi gornji krenuli ono sto je bilo nocna mora za mene je budjenje u toku noci,odjednom dete koje je imalo gotovo idealan red nahranim ga stavim u krevetac odma zaspi probudim ga i dam mu flasicu pre nego ja legnem (tada sam jos to radila jer nije jeo cvrstu hranu)i ne cujem ga do devet ujutru,postaje beba koja se budi u 9,10,11,12 bukvalno svaki sat,to ga je valjda vredjalo jer mi je spavao na stomak,onda sam ga okretala na ledja i malo je bilo bolje ali dok ne izbiju nije bilo spasa,preko dana je bilo sve ok znaci imao je problema samo uvece,bitno je da im nije vrucina znaci sveza soba cesce kupanje svaki drugi treci dan,da se rashlade,ono sto nisam radila jesu masti za masiranje,jer onda bebi od njih utrne jezik,pa onda se desi da mame kazu nece da jede od zuba ne nije istina,aj nek vama utrne jezik pa da vidimo dal biste jele,bebama je zanimljiva sama masaza a ne ta glupa pasta,bolje im ohladite malo u frizideru neku glodalicu i dajte im verujte pomoci ce,sve to govorim za dan ovde ima i neke kuglice koje se otope na jeziku i to ih opusti mogu se davati svakih 15min kad su bas nervozni i pre spavanja ali to vazi za ove koji zive na zapadu Osanit se zovu i to mi je jako pomoglo da preguramo dan,tako da to je to i jos jedna zabluda kad kazu dete ima temperaturu proliv nicu zubi NE GRESKA ako dete ima ove simptome vodite ga doktoru jer je bolesno.

Sada ima 6 meseci i sest zubica hehe gore cetiri i dole dva
AKO NEKOM KORISTI SVE OVO DRAGO MI JE JA TO IPAK IZ ISKUSTVA

POZDRAV: caos
Sponzor
TwitterFacebook
maxmara Offline
#39 Objavljeno : 25. decembar 2006 0:28:00(UTC)

Član od:: 4.12.2006(UTC)
Poruka: 784
Žensko

E DA I KAZU DA JE SVE POSLE CETIRI MESECA OK JA SAM MISLILA DA JE MOM MALOM RANO IZASAO BAS SAM SE RASPITIVALA JER KOD NAS NIKOM U PORODICI NIJE IZBIO ZUBIC TAKO RANO JEDAN PROFESOR ORALNI HIRURG MI JE TO I POTVRDIO

TAKO DA BEZ BRIGE STO RANIJE IZBIJU KAZE LAKSE CE IH PODNETI
I DA MI IH VEC I PEREMO icon_lol
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
51 Strane<1234>»
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.