Obaveštenja

Icon
Error

6 Strane123>»
Standzi Offline
#1 Objavljeno : 14. novembar 2006 18:07:00(UTC)
Standzi

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 27.6.2006(UTC)
Poruka: 5,129
Bodovi: 0
Žensko

BOJE VAS OTKRIVAJU (PSIHOANALIZA U SPAVACOJ SOBI) Psihoanaliticari porucuju: udjite u spavacu sobu neke zene i saznacete sve o njoj. Rezultati istrazivanja su pokazali da postoji veza zenine licnosti i boje zidova, posteljine, kao i donjeg vesa koji najcesce koristi. Boje zidova u spavacoj sobi mogu da deluju smirujuce, ali suvise hladne ili mrtve boje mogu da ugroze seksualni zivot i odnos sa partnerom. Povucene osobe najcesce biraju nezne nijanse za spavacu sobu. Ekstravagantnima vise odgovaraju ljubicaste boje i crvene nijanse. Vrsta materijala koju koristite takodje govori o Vama. Senzualne, odvazne i pomalo buntovne zene gotovo redovno koriste saten ili neki drugi svilenkasti materijal. Cipkasto obrubljena posteljina znak je jake odanosti porodici. Bela boja posteljine odaje prakticnu i urednu osobu koja ne voli promene. Tamnije boje radije koriste ozbiljnije, konvencionalne ili osobe strogih kriterijuma. Sarenu posteljinu nalazimo kod osetljivih, senzualnih i romanticnih zena. Posteljina sa geometrijskim figurama otkriva da je rec o osobi sklonoj dominaciji. Ruzicasto je najzenstvenija boja -- znaci da zena trazi ljubav, obozavanje i paznju. Smedja boja posteljine otkriva osobu koja suvise ozbiljno shvata zivot, privrzena je porodici i ima potrebu za smirenim, uravnotezenim zivotom. Bezz boja odaje neodlucnost, nesredjen zivot; nju rado koriste usamljene zene. Zelena boja odaje sramezljive zene koje zele da istaknu svoju licnost i da privuku nekog "posebnog" (zamisljeni lik) muskaraca. Ljubicasta boja odaje jake strasti, a zene koje koriste ovu boju imaju buran ili kvalitetan seksualni zivot i sklone su mastanju. Zuta boja je indikator potisnutih emocija, strahova, konflikata, odaje emocionalnu nesigurnost i ukazuje na neresene probleme.

NASMEJ SE ! Osmeh cini lepsim !
Sponzor
TwitterFacebook
Iva&Lule Offline
#3 Objavljeno : 14. novembar 2006 18:16:00(UTC)
Iva&Lule

Član od:: 30.6.2006(UTC)
Poruka: 9,763
Bodovi: 1,395
Žensko

Primljene zahvalnice: 8 u 8 poruka
u koju li vrstu ja spadam kad imam ve moguce boje posteljine hmm sigurno spadam u neki sarenis ruganje ruganje ruganje

bubica Offline
#6 Objavljeno : 14. novembar 2006 18:46:00(UTC)
bubica

Član od:: 12.11.2006(UTC)
Poruka: 1,545
Žensko

Boja zidova svetlo zalena, zbog opuštanja, crveni detalji zbog aktiviranja seksualne energije, boja posteljine ružičasta...Volim suptilne kontraste u enterijeru...Ali, što kaže Ivana sve imamo posteljine svih mogućih boja...šareno, žive boje...veselo! ukrevetu
Alisa u Zemlji čuda...
katarina Offline
#8 Objavljeno : 19. novembar 2006 0:15:00(UTC)

Član od:: 10.8.2006(UTC)
Poruka: 4,893
Bodovi: 2,697
Žensko

Poslate zahvalnice: 4
Primljene zahvalnice: 14 u 14 poruka
Moja izgleda ovako...Jedan zid bordo boja sa belim komodama i regalima(kontrast)drugi su zidovi bez sa malim bordo ruzama a posteljina isto dordo sa belim a i naravno crvene nocne lampice na nocnim komodama(ili kako se vec zovu)...zavese saten bele tako da mi je spavaca extra za ljubav ukrevetu
katarina Offline
#7 Objavljeno : 19. novembar 2006 0:15:00(UTC)

Član od:: 10.8.2006(UTC)
Poruka: 4,893
Bodovi: 2,697
Žensko

Poslate zahvalnice: 4
Primljene zahvalnice: 14 u 14 poruka
zaboravila sam i ogledalo preko puta kreveta...
kalet Offline
#4 Objavljeno : 19. novembar 2006 1:52:00(UTC)
kalet

Član od:: 16.6.2006(UTC)
Poruka: 2,223
Žensko

Citat:
Ivana-trudnica - 14/11/2006 4:16 PM

u koju li vrstu ja spadam kad imam ve moguce boje posteljine hmm sigurno spadam u neki sarenis ruganje ruganje ruganje

Potpisujem.

Manana Offline
#5 Objavljeno : 25. novembar 2006 18:55:00(UTC)

Član od:: 26.6.2006(UTC)
Poruka: 2,699
Bodovi: 6
Žensko

Citat:
kalet - 18/11/2006 11:52 PM

Citat:
Ivana-trudnica - 14/11/2006 4:16 PM

Potpisujem.

Hehehe i ja potpisujem!
Iva&Lule Offline
#9 Objavljeno : 25. novembar 2006 21:19:00(UTC)
Iva&Lule

Član od:: 30.6.2006(UTC)
Poruka: 9,763
Bodovi: 1,395
Žensko

Primljene zahvalnice: 8 u 8 poruka
Moram da napomenem da sam ljubitelj lepih posteljina,narocito ovih sda modernih,sa lepim dezenima,moja sveki voli one posteljine sa jorgovanima i ruzama,belim radama,a ja ne volim ove moderne i lepe,i sama se pitam koliko posteljina imam plus neodpakovanih,sta cu cim vidim neku lepu ja kupim icon_lol

Standzi Offline
#10 Objavljeno : 26. novembar 2006 0:02:00(UTC)
Standzi

Član od:: 27.6.2006(UTC)
Poruka: 5,129
Žensko

nista mi ne spominji ivana svekijem ukus! ruganje neki dan kad sam spremala njihov stan,rekoh ajd da zavirim ima li neceg pametnog u ormaru ruganje rekla mi sveki da ako kupim ijednu posteljinu,necu dobiti od nje nista icon_eek kao ona ima previse ,kupovala kad se mm ozeni pa da da snaji tj,sad meni andjeo hehe
i ja ti kazem pogledam ...kad sam ja videla cudesa i rekla jaooo naopakooooo buljavko kakve su ovo posteljine !!!uzas!!!sto ti kazes bele rade itd ....pa jos natrpala sapuna onih cvetnih da se covek ugusi! ma ima milion novih zapakovanih kompleta ali je sve fuj!
donela sam ja kad sam se udala moje omiljene ...i te koristim ...ali sto ti kazes kad vidim lepu ja kupim .
necu ni da joj kazem ,ne mora da zna ... :) a ukus joj je kreten

NASMEJ SE ! Osmeh cini lepsim !
Karli Offline
#11 Objavljeno : 15. decembar 2006 19:56:00(UTC)
Karli

Član od:: 12.12.2006(UTC)
Poruka: 1,402
Žensko

Moja spavaca soba je u blagoj ruzicastoj boji,a posteljine ima svakakvih boja i sarenila! ukrevetu
Sve u sta verujemo postaje nasa istina!

ummi-emina Offline
#12 Objavljeno : 15. decembar 2006 20:12:00(UTC)
ummi-emina

Nivo: Član Veteran

Član od:: 7.7.2006(UTC)
Poruka: 101
Bodovi: 9
Žensko

Moja spavaca soba je u bez i braon kombinaciji,a posteljine koje koristim zimi su uglavnom bele boje,a kada je toplije vreme,imam dve posteljine koje menjam svetlo zelena i svetlo ljubicasta,jel one su tanje,i mnogo su prijatne....

MissGak Offline
#13 Objavljeno : 15. decembar 2006 22:22:00(UTC)

Član od:: 19.9.2006(UTC)
Poruka: 2,314
Bodovi: 18
Žensko

Nasa spavaca soba je u boji nase zastave icon_lol ...
Imam par plavih(na strafte) i teget posteljina i bordo prekrivac+ par bordo navlaka za jastuke($ ih je na krevetu).Namestaj od visnjinog drveta.Bordo zavese(koje jos nisam okacila otkako smo se preselili) i plave(teget) nocne lampice...To je ono sto sam ja kupila kada sam dosla....one koje sam zatekla kada sam dosla vise i ne koristim!
Aleksa 29.8.2006.
Ana 9.8.2009.
pavletova mama Offline
#14 Objavljeno : 15. decembar 2006 23:46:00(UTC)
pavletova mama

Nivo: Član Veteran

Član od:: 3.11.2006(UTC)
Poruka: 201
Žensko

Nasa spavaca soba je narandzasta sa belim prugicama oko krevetiva.Mnogo je zaimljivo ispalo,a svega toga ne bi bilo da nismo ostali bez farbe.Slikacu sutra pa cu vam prikaciti sliku.Krecili smo muz i ja 3 dana pre mog porodjaja.
Zavese su mi od indijskog platna krem,a prekrivac na krevetu beo.Posteljina mi je uglavnom zivih boja,zuta,narandzasta.
nina***** Offline
#15 Objavljeno : 27. januar 2007 1:34:00(UTC)
nina*****

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 6.9.2006(UTC)
Poruka: 1,002
Bodovi: 18
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Nasa je u bordo boji , a posteljine sve moguce i boje i dezeni i materijali.Mm najvise voli pamucne,pa kad stavim satenske samo me zeza

BUBAMARICA Offline
#16 Objavljeno : 9. februar 2007 11:47:00(UTC)
BUBAMARICA

Nivo: Član

Član od:: 3.2.2007(UTC)
Poruka: 18
Žensko

nasa spavaca soba je plava sva u plavom, tapete plave zaveze i staze okolo lezaja plave a posteljina je razlicita ali sve sto kupujem je sa nekim plavim dezenima

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
6 Strane123>»
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.