Obaveštenja

Icon
Error

4 Strane<1234>
duckiduca Offline
#16 Objavljeno : 1. oktobar 2009 12:50:50(UTC)
duckiduca

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 28.2.2008(UTC)
Poruka: 3,555
Bodovi: 3
Žensko

Emma eto mene juce grudi nisu bolele jer sam nosila potkosolju za dojenje ceo dan a danas obucem brus i bole me. To je sve individualno bas bila naletela na jedan forum gde su pola zena je imala bolne grudi a pola ne. Eto mene sa Jocom su grudi bolele mozda do 7 nedelje i prestalo a sada me bole pa ne bole..meni su bradavice potamnele..ali hormoni su individualni..cak i jednoj zeni trudnoce nisu iste..

Opusti se i u miru sacekaj uz..i ja sam puna misli ali se opustam i sta mi Bog da. Ne moze se protiv sudbine

Danica&Dejan Offline
#17 Objavljeno : 1. oktobar 2009 14:20:22(UTC)
Danica&Dejan

Grupe:
Član od:: 7.9.2009(UTC)
Poruka: 1,286
Bodovi: 0
Žensko

grudi, grudi... icon_lol bole, nabrekle, vene, svrab, perutanje, teske... icon_lol bole, pa prestanu... nabreknu pa se ispumpaju... sve je to normalno, kaze moj dr...
slazem se da je svaka trudnoca sa svojim simptomima individualna i da treba biti pozitivan
ja sam za svrab i bolne bradavice pocela da koristim Pavlovicevu i vec je bolje (posle par dana) inace sam sada u 14nedelji
Veliki pozdrav icon_wink

jelenaorg Offline
#18 Objavljeno : 4. oktobar 2009 1:00:13(UTC)
jelenaorg

Član od:: 14.1.2007(UTC)
Poruka: 4,696
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
mene su u pocetku toliko bolele sad u ovoj trudnoci da sma mislila kad ustanem da ce mi ispasti na pod kakav uzas. sad sam se navikla. Bujnije su nego inace, i polako curka neka tecnost, bradavice spremen ko zapete puske za dojenje. U prvoj trudnoci su bolele a tecnost je od 8. m pocela da curka... vidim da cu opet biti pokretna mlekara cisto da znate u februaru kome bude trebalo neka se javi icon_wink
Damian Offline
#19 Objavljeno : 6. oktobar 2009 13:49:38(UTC)
Damian

Nivo: Član

Član od:: 10.9.2009(UTC)
Poruka: 45
Žensko

Mene su napočetku jako bolele, toliko da nisam mogla da ležim na stomaku od bola. I porasle su neverovatno, sa broja 75B skočila sam na 85B i čekam da vidim hoće li još rasti do kraja trudnoće, ali imam utisak da neće. Inače, moj savet devojkama je da mažu grudi od trenutka kada saznaju da su trudne i da uzimaju dosta vitamina C kako bi predupredile nastajanje strija. Dosta sam čitala o prevenciji strija i otkrila da su Vitamin C i E jako bitni u prevenciji i da treba mazati bademovo i ricinusovo ulje. Ricinusovo ulje je prva stvar na spisku delotvornih stvari. Pozz!

Pored toga, Ema, nadam se da je kod tebe sve u redu. Inače, kako moj bivši ginekolog reče, trudnoća je tokom celog trajanja lutrija. Budi hrabra u svakom slučaju, a ja se iskreno nadam da se ispostavilo da je sve u redu
ema31 Offline
#20 Objavljeno : 6. oktobar 2009 14:29:08(UTC)
ema31

Član od:: 29.9.2009(UTC)
Poruka: 39
Žensko

Hvala Damian na podrsci:-)
Sledece nedelje je UZ pa ce mo videti kako stoje stvari:-)))
ivanna.v Offline
#21 Objavljeno : 7. oktobar 2009 21:21:39(UTC)

Član od:: 1.7.2009(UTC)
Poruka: 43
Žensko

Ja imam velike grudi prirodno, i uzasno su bolele u pocetku, ali posle par nedelja su prestale i evo do sada ( sada sam na kraju sestog meseca) imam osecaj da su se vratile u normalu, kao pre nego sto sam ostala trudna.
Ema drzim ti pesnice da sve prodje kako treba, samo nemoj mnogo da se opterecujes i sve ce biti ok

T3 Offline
#22 Objavljeno : 7. oktobar 2009 21:30:58(UTC)
T3

Član od:: 27.5.2009(UTC)
Poruka: 8,762
Žensko

evo meni su na pocwetku bile tvrde,vece i bolne, posle toga opustene  opustene i inace su mi posle dojenja dvoje dece  ko vime kod krave..isisali me posteno nema sta..sad  opet  primecujem da su velike i narasle ko dve zrele jabuke..nisu mi teske i ne bole ali imam osecaj i vidim, da su se  povecale i onako malo pridigle..verovatno se pripremaju za sledece dojwenje ko ce ih znati mada opet mogu da splasnu kod mene se nikad nezna,ali verujem i znam da ce mi posle porodjaja biti ko naduvani baloni i bolne i na sam dodir pune mleka i teske ko tuc..kasnije vec kad me i trece isisa ostace samo dve upale fleke da me secaju da su tu nekad bile sise.. icon_lol
ivanna.v Offline
#23 Objavljeno : 7. oktobar 2009 21:35:11(UTC)

Član od:: 1.7.2009(UTC)
Poruka: 43
Žensko

hahaha joj T3 ti si shou, citam ovo i umirem od smeha :)
Meni je samo frka da imam mleka, mislim da se toga vise plasim nego porodjaja,a kakve ce biti posle nije me briga, prepravicu ih :)))

T3 Offline
#24 Objavljeno : 7. oktobar 2009 21:50:24(UTC)
T3

Član od:: 27.5.2009(UTC)
Poruka: 8,762
Žensko

hihi pa sta cu ivana kad i jeste tako,majke mi kad su prestali sisati ja reko vratice se sad grudi u normalu i podici same od sebe nisam ocekivala da bas budu kakve su bile,al  ajde reko bar nalik ..kad ono ma kakvi ..opustosile i opustile se nacisto ..kad se sagnem one odvise bas ko vime kod krava..uzas..e posle sam ih i ja prepravila giga mega brusevima ,al dzabe kad njih skinem one opet buf dole..
sad su kao nesto vece imam ih u takvoj velicini samo kad sam trudna,a opet kazem kad i trece izvuce magacin mleka iz mene tj njih..ostace samo saka jada istih.. icon_razz
Bibiz Offline
#25 Objavljeno : 8. oktobar 2009 19:20:28(UTC)
Bibiz

Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 21.5.2009(UTC)
Poruka: 686
Bodovi: 57
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Svecano obelodanjujem da sam dobila prve strije na grudima !!!!!!!!!!
bila u Lilyda kupim nesto za strije imaju neko ulje happy mama, 700 i kusur din
meni nesto bilo puno pa nisam kupila, ali mislim da cu do kraja dana ipak da prosetam i kupim...............
jadne moje sike, kao ziletom isecene
Nastasija Offline
#26 Objavljeno : 10. oktobar 2009 11:15:26(UTC)
Nastasija

Član od:: 2.8.2008(UTC)
Poruka: 1,539
Bodovi: 15
Žensko

Grudi su odma cim je doslo do oplodnje pocle da me bole, evo sad sam skoro 9 nedelja i neprestaju. Uvecale su se, bas kasnije idem da kupim neki brus jer je sve to postalo malo. Imam venice na grudima i strasno me svrbe, cak na bradavicama primecujem kao neku perut, a vidim po ovome sto sam procitala da to nije nista strasno i da to imaju i druge zenice.

[img=http://img121.imageshack.us/img121/6897/smeje120x90.jpg]
aneri Offline
#27 Objavljeno : 10. oktobar 2009 22:04:19(UTC)
aneri

Član od:: 16.8.2009(UTC)
Poruka: 2,155
Bodovi: 9
Žensko

Ja imam problem sa bradavicama,jako me peckaju ,cak mi se cini da je jedna kao malo pukla na jednom mestu ,da li znate jel sme da se maze pavlovicevom mascu i sama bradavica?
duckiduca Offline
#28 Objavljeno : 11. oktobar 2009 16:54:12(UTC)
duckiduca

Član od:: 28.2.2008(UTC)
Poruka: 3,555
Žensko

icon_lol a sto ne bi smela ? ako beba moze da se maze cela sam pavlovicevom mozes i ti da se mazes-sa svim kremama smes a posle ne moras bas da mazes bradavice...tada ce ti treba krema za natekle bradavice icon_lol icon_lol

Primadona Offline
#29 Objavljeno : 21. oktobar 2009 21:50:07(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Član od:: 11.8.2009(UTC)
Poruka: 439
Žensko

Prosle nedelje sam bila u apoteku da kupim neku kremu za bradavice,a apotekarka mi preporucila AD uljane kapi.Mazem ih od tada svako vece,svrab se smanjio,ali ponekad me bas nervira.Juce sam pitala svoju dr.,a ona kaze da ih mazem kantarionom.Da li neko ima iskustva sa njim?

Sponzor
TwitterFacebook
plovka83 Offline
#30 Objavljeno : 22. oktobar 2009 0:14:13(UTC)
plovka83

Član od:: 21.6.2009(UTC)
Poruka: 2,314
Žensko

Ja mazem Pavlovicevom i strietom cele dojke da ne popucam, i ovako su dva broja vece. Kantarion je odlican, on pomaze pri obnavljanju koze.

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
4 Strane<1234>
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.