Obaveštenja

Icon
Error

222 Strane«<220221222
ivaivana Offline
#3113 Objavljeno : 16. novembar 2012 14:54:33(UTC)
Nivo: Ekstremni Član

Grupe: Članovi
Član od:: 8.11.2008(UTC)
Poruka: 584
Bodovi: 135
Žensko

bravo Sjajno Cale za tm, aj navijamo i za tebe.
Crkla sam od smeha za vole oni to da rade , verujem da vole samo da izadje ma nek me i pritiskaju.Prosli put sam se porodila za sat vremena od indukcije mada su kontre krenule 12 sati pre toga, o prvom necu ni da pricam grozno iskustvo sem malog misa. Sad sam sva opet u frci al valjda ce biti dobro.
Kicun bas si me utesila mada je strasna prica dva put oko vrata i jednom oko ruke. A od kud Marija u 35-oj nedelji jel sve bilo regularno ili.
A ja tebe da utesim moj Djole se toliko vrteo i prevrtao do zadnjeg dana mi je stucao te kod zeludca te skroz dole nisam mogla da ga nahvatam gde je, zato mi je sad bas bilo cudno uporedjujuci zasto mi je devojka tako mirna , na zadnjem uz je bio okrenut na dole al sam ga ja koliko sutra osetila gore, a Marko je bas u 32 nedelji bio karlicno i oboje su se rodili ok.
Cak sam pricala sa jednom zenicom sto se prirodno poradjala a beba bila karlicno da je i ona svojoj majci bila karlicno a srednje je dete a prvo i trece bili na glavu okrenuti, mislim da mozda ima tu i genetike (mada mi ne deluje logicno za genetiku, al ajde). Nego ako su ti sveki i tvoja mama radjale bebe okrenute na glavu da ce tako biti i kod tebe, bar mi je ta zena to tako objasnila. Ne brini okrenu se oni u zadnjem mometu kao da znaju put.Ah al se nalupa al eto trudnicki hormoni mene bas drmusaju ovih dana od smeha do placa i obrnuto za 5 min.
Mada ja sam za svaki slucaj sa oboje radila ove vezbe zanimljive su evo ti link
http://www.livestrong.co...ch-pregnancy-exercises/ ima i na youtubu mada ne verujem da ce ti biti potrebne.
Ah male bebe ukakane sad mi je sve to tako daleko.
Dolazi mi mama malo da se odmorim ako stignem danas.

Mikac Offline
#3114 Objavljeno : 16. novembar 2012 15:38:03(UTC)
Mikac

Nivo: Expert

Član od:: 30.1.2009(UTC)
Poruka: 3,176
Bodovi: 4,338
Žensko

Poslate zahvalnice: 1
Primljene zahvalnice: 11 u 10 poruka
Cale, cestitamo:)
Sponzor
TwitterFacebook
Jasmina Babic Offline
#3115 Objavljeno : 16. novembar 2012 17:59:09(UTC)
Jasmina Babic

Nivo: Expert

Član od:: 26.12.2008(UTC)
Poruka: 1,965
Bodovi: 2,301
Žensko

Poslate zahvalnice: 3
Primljene zahvalnice: 4 u 4 poruka
Cele cestitamo, sad malo predahnite oboje!

Trudnice moje, super se vi drzite, samo malo vise odmarajte,koristite to vreme, znate i same da ce brzo da prodje icon_lol Ja sam bas raspolozena, cekaju nas dva lepa vikenda. Za ovaj nemamo nista posebno planirano ali cemo da se odmaramo i Marku stizu patike koje svetle, on vrisne svaki put kad ih pomenem tako da ocekujemo erupciju srece kad ih ugleda icon_lol A sledeci vikend 24-26 idemo na Jahorinu, uspeli smo da rezervisemo, mozda odemo i 23 uvece ako mm zavrsi ranije, ali ako ne ostajemo u svakom slucaju do ponedlejka popodne jer ne radimo ponedeljak. Bas se radujem mada ne znam sta cemo tacno tamo raditi sa decom bez snega ali ajd, hotel Termag je bas ekskluzivan pa malo da uzivamo i mi. Nema kuvanja, spremanja, imamo bazen, saune, masaze, parna kupatila, ma sve je ukljuceno, jedino sto cemo na smenu ici zbog dece ali nema veze to, samo da odemo.
Ne znam jeste li bile na ovom sajtu http://www.tlsbooks.com/
Marko obozava ove vezbice spajanja i naravno seckanja i lepljenja, i to nam je sad zanimacija skoro svako vece.
Odoh jos malo da radim pa kuci. Cujemo se u ponedeljak, uzivajte!

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
222 Strane«<220221222
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.