Obaveštenja

Icon
Error

5 Strane<12345>
marija24 Offline
#32 Objavljeno : 13. septembar 2007 13:37:47(UTC)
Nivo: Član Veteran

Grupe: Članovi
Član od:: 30.8.2006(UTC)
Poruka: 152
Bodovi: 0
Žensko

smizlo, kada sam se ja zimus raspitivala bilo je 5000 hiljada , ti poneseš sve tvoje rezultate i oni ti kažu od kog dana ciklusa treba da kreneš da piješ neke kontraceptivne pilule... u svakom slučaju ti ih pozovi
Sponzor
TwitterFacebook
Strawberry Offline
#33 Objavljeno : 24. septembar 2007 18:29:08(UTC)
Strawberry

Nivo: Slučajni prolaznik

Član od:: 24.9.2007(UTC)
Poruka: 2
Žensko

Za one koje jos interesuje ova tema, ja sam bila u betaniji i moje lijepo iskustvo zelim da podijelim sa vama.
Zvala sam ih negdje posle nove godine, i oni su mi zakazali za 5 jun, sa tim da kontraceptive(mikrogynon) pocnem piti u maju- oni sve izracunaju i kazu tacno kad da pocnes.S obzirom da sam iz Podgorice zvala sam ih dan prije nego smo mislili krenuti i pitala ih da li radi aparat i da li da dodjemo na zakazani dan.Sestra me je odmah pitala bi li imali gdje nociti ako se bude moralo cekati, ja sam odgovorila da nemamo nego mislimo biti u hotrlu ta tri dana.Ona mui je rekla da se javim njoj tj glavnoj sestri.Sve ostalo je islo glat-dosli smo ujutro, zavrsili papirologiju i rekla da od dva nista ne jedem, a od ponoci nista ne pijem. Ujutro sam dosla, sve sestre su bile super, DOKTORICA FANTAZIJA, i sve da objasni, i strucna i lijepa....ma nemam rijeci.Probudila sam se u sobi sat i po ranije,ali me puno boljelo pa sam odspavala jos pola sata i kad sam se probudila bila sam kao nova.Moj je, doduse, nalaz bio los tj zacepljenje oba jajovoda, i nema fibrija(otklonili su mi i septum na materici od 2mm) i mi smo krenuli kuci. Nisam imala nikakve mucnine, i osjecala sam se fantasticno- napokon sam znala sto je uzrok neplodnosti sest godina braka.
Trenutno sam u procesu vantjelesne, veceras primam pregnyl(stopericu), u srijedu mi je punkcija ,a u petak ili subotu embrio transver.
zogo Offline
#34 Objavljeno : 24. septembar 2007 20:28:11(UTC)
zogo

Nivo: Ekstremni Član

Grupe:
Član od:: 12.8.2007(UTC)
Poruka: 989
Bodovi: 6
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
Strawberry slazem se sa tobom ja sam vec pisala na ovu temu i sve pohvale sa moje strane.Ja sam je radila pre 2,5 nedelje pa posto mi je nalaz uredan nema nista predlozili su mi da probam 3 insemenacije a ako ne uspeju zakazace mi grupu za vantelesnu...Jos jednom sve pohvale i sto je najvaznije kad se probudis iz anestezije bitno je da neboli...:)
Cekalica Offline
#35 Objavljeno : 25. septembar 2007 15:10:19(UTC)
Cekalica

Član od:: 5.9.2007(UTC)
Poruka: 299
Žensko

Strawberry,

drzim ti palceve za petak ili subotu!

Javi kako si prosla!

U kojoj klinici ti rade?

zaljubljen

Strawberry Offline
#36 Objavljeno : 26. septembar 2007 19:44:09(UTC)
Strawberry

Član od:: 24.9.2007(UTC)
Poruka: 2
Žensko

Radim u klinici Life u Podgorici, i danas sam zavrsila punkciju i aspiraciju-malo je boljelo ali nije strasno(nisam je radila sa anestezijom nego sam popila tri baralgetasa i dva bensedina). Izbrojali su pet jajnih celija, a kad ce biti et i koliko se oplodilo javice mi sjutra.

Veeeliki pozdrav svima caos

marija24 Offline
#37 Objavljeno : 27. septembar 2007 10:24:21(UTC)

Član od:: 30.8.2006(UTC)
Poruka: 152
Žensko

strawberry , imaš li neki odgovor !!
lena77* Offline
#38 Objavljeno : 27. septembar 2007 10:24:47(UTC)
lena77*

Nivo: Expert

Član od:: 21.9.2007(UTC)
Poruka: 1,521
Žensko

MALOCCA GDE SI? JESI ZVALA BETANIJU?STA SU TI REKLI?
Mondi Offline
#14 Objavljeno : 19. oktobar 2007 16:14:00(UTC)
Mondi

Član od:: 18.10.2007(UTC)
Poruka: 3
Žensko

Citat:
malocca - 19/7/2007 20:20

Drage moje, i ja sam cula da je dr vesna kopitovic odlicna ali da je jako tesko doci do nje. U ogromnim je obavezama, na sve strane, a strucnjak samo takav. I ja bih volela i razmisljam da nekako stupim u kontakt sa njom u Novom sadu. Da li radi privatno, zna li neko? kucam

Ja sam nekoliko puta išla kod dr. Kopitović. Doduše, svaki put bih na pregled čekala po mesec dana , doktorka je zaista puno zauzeta. Elem, ustanovila mi je dijagnozu policističnih jajnika. Tada sam dobila da pijem neke lekove da bih izazvala menstruaciju koja je tada kasnila 3 meseca!!! Rekla mi je da neću tako lako zbog policističnih jajnika zatrudneti, u najboljem slučaju, po njenom mišljenju, za godinu dana! Ja sam dve nedelje posle toga ugledala svoje dve crtice!!! :) icon_razz Ipak, ovo nije priča sa happy end-om!! :( U trećem mesecu imala sam missed ab. Pošto mi je doktorica Gordana KOzarov,u poliklinici PERINATAL vrstan ekspert, vodila trudnoću, pitala sam je da li je spontani povezan sa policističnim jajnicima- rekla je da nije. Ja joj ipak ne verujem, ali to je moje mišljenje. Elem, dr. Kopitović radi privatno u poliklinici GENESIS u Novom Sadu. Broj telefona sam izgubila a adresu ne znam napamet. Probaj da ukucaš u google genesis Novi Sad, pa vidi da li ćeš nešto dobiti. U međuvremenu ja ću probati ponovo da dođem do njenog broja pa ću ti javiti!
Mondi Offline
#40 Objavljeno : 19. oktobar 2007 16:21:31(UTC)
Mondi

Član od:: 18.10.2007(UTC)
Poruka: 3
Žensko

Da li je neka od vas išla kod dr. Kozarov u poliklinici PERINATAL u Novom Sadu? Meni je ona vodila moju , nesretno završenu , trudnoću. Ona je i sama imala nekoliko spontanih pre nego što je zatrudnela, i zato kad god odem kod nje osetim u njenom glasu saosećajnost i razumevanje. Niko te bolje ne može razumeti od onog ko je i sam prošao kroz to strašno iskustvo. Njen optimizam i uspeh mi ipak daju nadu da ću postati mama! Za nju stvarno imam samo reči hvale. Kakva su vaša iskustva sa njom , ako ih imate!? zaljubljen zaljubljen
Leptir Offline
#41 Objavljeno : 19. oktobar 2007 16:29:28(UTC)
Leptir

Član od:: 11.8.2007(UTC)
Poruka: 1,617
Bodovi: 114
Žensko

Ja idem kod dr. Kozarov,zadovoljna sam sa njom ali ću uskoro otići i kod nekog drugog u N.Sadu da vidim šta će da mi kaže i da vidim da li će imati ista mišljenja! icon_rolleyes
Opet ima svakakvih priča,neko priča da mu je dobra dr. a opet neke žene ne govore lepo o dr. Kozarov! ;]

lena77* Offline
#42 Objavljeno : 22. oktobar 2007 17:12:30(UTC)
lena77*

Žensko

JA SAM ZAKAZALA ZA SREDU KOD DR KOZAROV PA CU VIDETI.CITALA SAM O NJOJ I NARAVNO MISLJENJA SU PODELJENJA.INACE NJU MI JE PREPORUCIO DR BRZAKOVIC(UROLOG) A POSTO SMO ZADOVOLJNI SA NJIM VALJDA JE ONDA DAO DOBRU PREPORUKU neznam
malocca Offline
#39 Objavljeno : 22. oktobar 2007 17:35:56(UTC)
Nivo: Član

Član od:: 22.6.2007(UTC)
Poruka: 36
Žensko

Citat:
lena77* - 27/9/2007 14:24 MALOCCA GDE SI? JESI ZVALA BETANIJU?STA SU TI REKLI?

pozdrav lena 77, nisam bila u betaniji...bila sam nesto bolesljiva, a i takve stvari su mi se desavale na poslu tako da nesto nisam ni razmisljala o odlasku...ti ides sada, jel se dugo ceka da ti zakazu?

lena77* Offline
#43 Objavljeno : 23. oktobar 2007 19:20:44(UTC)
lena77*

Žensko

NE MALOCCA NISAM ZAKAZALA U BETANIJI,SAMO SAM ZVALA I SASLUSALA ONAJ GOVORNI APARAT.JA IDEM U DRZAVNI DZ PA VIDECU MOZDA ME ONI POSALJU NA BETANIJU,A U MEDJUVREMENU SAM ZAKAZALA I PRIVATNO KOD DR KOZAROV.CISTO DA VIDIM JOS NECIJE MISLJENJE.POZDRAV MALOCCA A JA VIDIM TI SE NEJAVLJAS PA MISLIM OBRADOVACES NAS LEPIM VESTIMA-BICE I TO JEL DA?
malocca Offline
#44 Objavljeno : 24. oktobar 2007 15:41:13(UTC)
Nivo: Član

Član od:: 22.6.2007(UTC)
Poruka: 36
Žensko

uh javila bih se ja odmah ali eto jos ...nista. I ja idem kod drzavnog dr i proslog puta kada mi je radjena folikulizacija rekla mi je dr da se pripremam polako i da ce da me uputi u betaniju, nema sta vise da cekamo...al ja se jos uvek nadam da ce doci beba sama..imam taj osecaj...pa eto cekam. ako ne bude nista odoh ja pravac B, pa im se prepustam na milost i nemilost. Kako si ti?Veliki pozz pa se tipkamo.
zogo Offline
#45 Objavljeno : 24. oktobar 2007 15:50:28(UTC)
zogo

Nivo: Ekstremni Član

Grupe:
Član od:: 12.8.2007(UTC)
Poruka: 989
Bodovi: 6
Žensko

Ja sam se prosle godine prijavila u Betaniju stigla sam na red posle 6 meseci i radila sam histeroskopiju koja se spominje u ovoj temi nije strasno stvarno sam odusevljena i doktorkom i osobljem.Za par dana idem na folikulimetriju (za insemenaciju trecu po redu)a ujedno i da zakazem tacan datum vantelesne....malocca moj predlog je da ti preporucijem betaniju.Odeljenje za sterilitet stvarno su ok i ipak rade sa tim svaki dan...
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
5 Strane<12345>
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.