Obaveštenja

Icon
Error

njamiii Offline
#2 Objavljeno : 15. jul 2010 0:18:24(UTC)
njamiii

Nivo: Expert

Grupe: Članovi
Član od:: 5.5.2008(UTC)
Poruka: 1,511
Bodovi: 1,647
Žensko

Poslate zahvalnice: 26
Primljene zahvalnice: 49 u 46 poruka
Veceras primetih da mi se dete odjednom osulo po grudima, stomaku i ledjima. Nema temperaturu, niti neke druge simptome. Sem donjih trojki koje mu nicu, ne primecujem da ga ista muci. Osip traje jedno 4 sata i ne povlaci se. Ne znam od cega je, ne deluje mi da je od vrucine, ceo dan se setkao skroz go po kuci i brckao u bazenu na terasi + sam ga i 3 puta tusirala.
Ako neko ima neku ideju bila bih bas zahvalna. Vodicu ga sutra do lekara ako osip ne prodje, al' njegova doktorka je popodne, pa cu verovatno da se izjedem do tad :(

Stomak

Ledja

"Before you echo 'Amen' in your home or place of worship, think and remember...a child is listening." - Mary Griffith

Sponzor
TwitterFacebook
njamiii Offline
#2 Objavljeno : 15. jul 2010 0:40:35(UTC)
njamiii

Žensko

Slike nisu bas "najcitkije" ali to je najbolje sto sam uspela da uslikam. Velika crvena tacka na ledjima je ujed od komarca cini mi se. Ne znam da li je mozda reakcija na hranu jer se osip pojavio neposredno nakon sto je rucao, mada nije jeo nista novo, eventualno mozda malo sirceta u salati...
"Before you echo 'Amen' in your home or place of worship, think and remember...a child is listening." - Mary Griffith

nakica Offline
#2 Objavljeno : 15. jul 2010 12:04:32(UTC)
nakica

Član od:: 16.1.2010(UTC)
Poruka: 1,411
Bodovi: 0
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
njamiii, ne mogu bas lepo da vidim, ali je moguce da je od sunca...

njamiii Offline
#2 Objavljeno : 15. jul 2010 19:38:17(UTC)
njamiii

Žensko

Hvala ti nakice, da znas da si mozda u pravu, jer mu se u toku noci malo smirio osip, a ujutru i povukao. Kako sam ga opet pustila da se setka bez majice, kao da je opet krenuo. Obukla sam mu majicu i sad nema nista. Ja sam se bila malo zabrinula, jer sam se kasnije setila sa sam u rucak stavila i pecurke koje on ranije nije jeo. Inace, mm ima alergiju na sunce, ranije se javljala samo na moru, a poslednja 2 leta i u gradu, ali njemu se ispoljava u vidu pecata, kao neki tamni krugovi, fleke, uglavnom po ledjima i malo po ramenima cini mi se. On to pere sa mycoseb samponom i kao smiri mu se. Sad sam se inace setila jedne situacije koja se desila nakon porodjaja. Tad sam se sva uspanicila, ali smo joj se kasnije slatko smejali. Naime, porodjaj je bio dosta tezak, jer je mali bio poveci, a forsirali su prirodan, pa je epizotomija bila katastrofalna. Toliko su me isekli da mesec dana nisam mogla da hodam, par koraka do kupatila i nazad i to je to. Dete nisam u rukama drzala mesecipo, jer nisam smela da dizem nista tesko, a i kada bih pokusala osnesvestila bih se od bolova. Opet ni sedeci nisam mogla da ga drzim, jer sam tek posle mesecipo mogla da sednem i to sa tezistem na levu stranu (na desnoj je epiz.). Elem, posle mesec dana mi se rana upali, pa sam je ispirala (tj. mm) povidon jodom. A kako su bocice ovog njegovog sampona za alergiju i povidon joda u stvari iste, on "greskom", ne gledajuci, uzme sampon i saspe mi na ranu. Ja kako sam bila vec toliko psihicki isrpljena od svega i na ivici nervnog sloma, zeljna samo da se sve vise zavrsi, u ocaju i strahu je l' te, djipim ko oparena i otrcim brzim trkom u kupatilo, preskocim celu kadu u pola koraka i krenem panicno da se tusiram. On se prvo bio odcekao sto od soka sto od straha kada je shvatio sta je uradio, a onda se pola sata valjao od smeha meni "nepokretnoj".

nakica Offline
#2 Objavljeno : 16. jul 2010 0:05:51(UTC)
nakica

Član od:: 16.1.2010(UTC)
Poruka: 1,411
Bodovi: 0
Žensko

Primljene zahvalnice: 1 u 1 poruka
vazno je da prolazi :)

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest
Idi na forum  
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete odgovarati na poruke.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete menjati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.