Obaveštenja

Icon
Error

: Ushtipak - 26. april 2013 13:34:04(UTC)
Da, Milice, i ja sam tu gledala nesto.
Nego sam malkice pogledala ove triptrap stokke stolice i umalo da padnem u nesvest kad sam videla da najjeftinija kosta 200 dolara!!! Znaci imam 600 dolara u podrumu. Ja sam debil... Ne, nisam ja, nego moja majka kojoj su te stolice "dosadile" jer su "mnogo decije i ne uklapaju se u stilski stan". Mislim da cu investirati u dodatak za obezbedjenje bebe (oko 60 evra), ukoliko mogu da osposobim barem jednu od tih stolica. Ne mogu da verujem i dalje...

: MilicaCale - 26. april 2013 12:16:21(UTC)
ustipak, mi imamo ovu (u drugoj boji) http://shop.aksa.rs/inde...rand=Graco&sort=ord i jako smo zadovoljni: super se pere (u ves masini) i brise vlaznim maramicama, visoka i prostrana i stabilna. A cena je ok icon_smile

: Ushtipak - 26. april 2013 11:43:34(UTC)
Ma znam, Pavle recimo se uzasno plasi teget kadice za kupanje koju je moja mama skoro kupila i nema sanse da udje u nju... Nece ni u sobu da udje, ako je u njoj ta kadica. Utripuju nesto....
Malisha, zaronicu u podrum :)

: Iccy - 26. april 2013 11:13:12(UTC)
Ushtipak, slazem se sa Malishom, pronadji i sredi tu stolicu. Inace su jakooo skupe, gledala sam ih kad smo trazili za J, ali... i onda smo uzeli ovu Graco, inace jako prakticnu i udobnu za dete. Presvlaka je plasticna, lako se ocisti, mekano je postavljena sa visokim naslonom koji se obara. J se bas vrti i blesavi i ne znam kako bi smo izdrzali bez nje.
A ovu drvenu, samo sa plasticnim dodatkom smo probali kod rodjaka u Nemackoj, ali bilo je vristanjaaaaa, nikako nije hteo da sedne, ne znam zasto. Mada se slicno desilo i nedavno kod prijatelja koji imaju neku, pa mislim da je kao ona vasa, laganija. Jedino mu se dopala drvena u Meku icon_mrgreen Tako da vodi racuna sta se i P dopada, kada su mali uvalim im sta ti hoces, ali sada...

: malisha75 - 26. april 2013 10:20:23(UTC)
Ne znam pod kojim imenom se ranije prodavala ta stolica, ali je definitivno to isti proizvod jer se tako prodaje vec 40 godina. Nigde ne pise da je novitet, nego proizvod sa tradicijom, samo sad u novim bojama, i malo su drugacije dizajnirali taj dodatak za bebu i manje dete. Nego, ajde ti izvlaci iz podruma vase, od tri ces bar jednu moci da sastavis. Uz malo farbe ima da bude kao nova.

http://www.stokke.com/en-rs/highchair.aspx

: Ushtipak - 26. april 2013 9:54:30(UTC)
Malisha, neces verovati, mi negde u podrumu imamo tri identicne ovakve stolice, ali rasklopljene i ne znam da li su tu svi srafovi, da li su neke daske popucale itd. Kad sam ja bila mala, dakle mislim 1979. Lesnina je na sajmu namestaja prikazala saradnju sa nordijskom firmom (ne znam da li se tada zvala stokke) i moji kupili tri ovakve stolice. S tim sto je jedna imala u rupu napred u sredini da se nakaci zastita za bebu, neka vrsta ogradice. Inace smo mi te stolice maksimalno iskoristili, najbolje su za skolsku decu jer su imale i dole jos jednu plocu (kao sediste, samo manje) koja je sluzila kao gaziste. I obe ploce su mogle da se podesavaju po visini, jer su svi ovi zljebovi koji se vide sa strane u stvari mesta za sediste i gaziste (ukoliko ga stolica ima). Genijalne su, stabilne, udobne... Nisam znala da su u stvari stokke i da se sad opet predstavljaju kao novitet :)))))))

: malisha75 - 26. april 2013 9:27:18(UTC)
Ma sto bih se ja ljutila, Ushtipak, naci cet ti vec nesto sto ti odgovara. Neverovatno je kako posle par godina iskustva covek potpuno drugacije gleda na mnoge decije stvari. Meni se cini da bih trece dete hranila u krilu :).

Mada, dopada mi se i ova stolica (Stokke Tripp Trapp). Mozda je i kupim ako naidjem na neku polovnu a ocuvanu :). Sad bi nam bas bila odlicna, samo sto mi treba dve, a to je onda vec velika investicija.

: Ushtipak - 25. april 2013 16:59:38(UTC)
Iccy, bas vam je lepa stolica :)
Njamii, i mi smo dobili tu Ikeinu, ali nazalost ona stoji kod mojih roditelja, a posto Pavle ima sve duplo kod njih prosto ne mogu da im je uzmem. Uz to, on je vrlo otmen covek haha, i stolica nam je posle hranjenja cista kao sunce, posto sve zavrsi u njegovim ustima, tako da nam lakoca odrzavanja nije prioritet. Ali bi mi bilo vazno da ima visok naslon i da je udobna, jer se Pavle ponekad baca unazad, i u stranu, i uopste kad se baci mislim da bi izleteo kao granata iz neke plitke stolice. Za njega je neka tenk stabilna, udobna, sa visokim naslonom i drzacem izmedju nogu. Zbog toga mislim da bih imala frku da ga stavim u stolicu sa tako plitkim naslonom kao sto je taj koji ima stolica tvoje drugarice, Malisha, iako deluje stabilno i super. Sto se tice vase stolice, super ti je cena, ali ja bih volela da zavrsim sve odjednom i na brzaka (mi nemamo kola) tako da mi ne odgovara da posebno nabavljam presvlaku. Hvala u svakom slucaju! Nemoj da se ljutis :)))

: Iccy - 25. april 2013 14:08:02(UTC)
Koristimo ovu, samo u drugoj boji, i prezadovoljni smo. Po deklaraciji, može se koristiti do 36 meseci.
http://shop.aksa.rs/grac...mpo-benny--amp-bell.html

: njamiii - 25. april 2013 12:56:02(UTC)
Evo moja preporuka http://www.kupindo.com/H...12923461_Ikea-hranilica
Da sada, sa ovim iskustvom, kupujem, kupila bih ovu bez razmisljanja. Apsolutni prioritet lakoca odrzavanja, Mi imamo chicco polly valjda, sa onom nekom pticom, i ok je sto se kvaliteta i izdrzljivosti tice, prezivljava ovo dvoje, prezivece i jos dvoje verovatno, ali oprati je... Da me muka hvata da je uopste stavljam u nju!

: malisha75 - 25. april 2013 12:24:21(UTC)
Ej, ja sam dobila od drugarice jednu savrsenu. Nama vise ne treba pa cu da je pitam da li hoce mozda da proda. Samo mi reci da li ti dolazi u obzir. Sad na brzinu nadjoh ovde kako izgleda, a mogu posle da nadjem i nase slike. Nasa nema tockice.

http://www.thanksmailcar...hair-and-tray-from.html

Ta stolica je neunistiva. Koristi se uglavnom u restoranima (recimo, imao ih je nas hotel u Turskoj). Jako se lako odrzava. Ja sam sa prvim detetom imala Peg Perego, ali, on je bio tako jednostavan i jeo je tako da nista iza njega nisam morala mnogo da perem. A onda je dosto drugo dete (za koje sam i dobila od drugarice drugu stolicu) koje sam zajedno sa stolicom nosila pod tus, toliko je bila umazana. Ne znam sta bi bilo da sam i nju hranila u PegPerego stolici. Odlepila bih.

PegPerego imamo ovaj model samo sa drugacijom presvlakom. Prodala bih je za 30 evra jer je presvlaka ostecena (deo na kom se sedi, pa mi stavimo jastuce). Nova presvlaka moze da se kupi za oko 50 evra (mozda da proveris u njihovom servisu za Srbiju).

http://www.amazon.de/Per...ds=peg+perego+hochstuhl

: Ushtipak - 25. april 2013 11:24:41(UTC)
Kupujem stolicu za hranjenje bebe, dete ima vec 14. meseci tako da nam ne treba visepolozajna, najvaznije je da ima izmedju nogu od cvrstog materijala nesto, da ne moze da se "sfulja" dete niz stolicu, i to da ne budu samo kaisevi izmedju nogu, nego neki cvrsci materijal. Placam pola cene iz radnje za ocuvanu, a trecinu cene za izgrebanu, ili ostecenu, ali funkcionalnu. Dolazim. Javite se na pp, ili posaljite slike na erickatarina@yahoo.com Hvala!

: braca - 6. januar 2012 22:54:40(UTC)
Prodajem ispravnu , očuvanu , hranilicu za bebe sa točkićima. Podešavanje po visini : 3 visinska nivoa . Podešavanje za sedenje : 2 položaja. Cena : 40 Eura tj. 4.000 dinara ( fiksno ). Kontakt telefon : 064/1180970 , Beograd , Stari Grad , slike hranilice se nalaze na adresi:

http://oglasoglasi.com/p...anilicu-stolicu-za-bebe/

: sica9082 - 20. novembar 2011 3:53:57(UTC)
KUPUJEM HRANILICU -LJULJASHKU "PegPerego Dondolino Prima Pappa"(MOZE I BILO KOJA DRUGA MARKA,ALI DA SLUZI U ISTU SVRHU) ILI ELEKTRICHNU LJULJASHKU "GRACO","FISHER PRICE" ,ILI BILO KOJE DRUGE MAKE SA VISHE POLOZAJA,TACNOM,MUZIKOM,ITD....BILO BI IDEALNO DA SA LJULJE MOZE DA SE SKIDA I SEDISHTE I DA SE KORISTI KAO DANDOLINA.KUPUJEM NOVO ILI POLOVNO U DOBROM STANJU!SHALJITE SLIKE I CENU NA MAIL!VELIKI POZDRAV SVIMA I HVALA UNAPRED!
SICA9082@HOTMAIL.COM
0652815277

: sica9082 - 20. novembar 2011 3:52:57(UTC)
KUPUJEM HRANILICU -LJULJASHKU "PegPerego Dondolino Prima Pappa"(MOZE I BILO KOJA DRUGA MARKA,ALI DA SLUZI U ISTU SVRHU) ILI ELEKTRICHNU LJULJASHKU "GRACO","FISHER PRICE" ,ILI BILO KOJE DRUGE MAKE SA VISHE POLOZAJA,TACNOM,MUZIKOM,ITD....BILO BI IDEALNO DA SA LJULJE MOZE DA SE SKIDA I SEDISHTE I DA SE KORISTI KAO DANDOLINA.KUPUJEM NOVO ILI POLOVNO U DOBROM STANJU!SHALJITE SLIKE I CENU NA MAIL!VELIKI POZDRAV SVIMA I HVALA UNAPRED!
SICA9082@HOTMAIL.COM
0652815277

: Necina mama - 2. avgust 2010 15:15:34(UTC)
jesi zadovoljna sa stolicom? Ja sam je vidjela u trgovini ali nema one kaise za vezanje bebe, pa mi se cini da ce se moj nestasko izvuci iz nje...ili tvoja nije takva. ka osto si ti rekla, po cijeloj ga kuci stizem i hranim... ima 8 mjeseci icon_lol pozzz

: T3 - 12. jul 2010 2:15:38(UTC)
i evo stolica je gotova ,koristimo je svaki dan i pri svakom hranjenju..zaista je spas..
izgleda ovako..neznam koliko se dobro vidi jer je slikano sa telefona .....

: T3 - 30. jun 2010 10:51:16(UTC)
mi smo imali onu drvenu sto posle moze biti piosebno sto i stolica...pozajmila sam je drugarici ali je nisasm dugo videla jer se odselila i vec se oprostila od nje i htela uzeti drugu kad eto ti nje juce vraca mi je..
tako da smo s obezbedjeni sto se nje tice..
ostalo mi je jos posto je drvena da je malo prefarbam,i ko nova je i spremna za koriscenje..posto sam ga dosad hranila gde sam stigla sad cemo konacno imati mesto predvidjeno iskljucivo samo za to...
navici cu ga sda samo tu jede tako da tu nek brljavi,maze,prlja ,kad ustane odazle cist i sve po kuci takodje takvo..dosad je jeo na krevetu,msetalici,kolicima i onda pola kuce izbrljano...a od sad ima svoj podijum za hranjenje tako da tu jedemo i mazemo hihihihi

: tratinchica - 28. jun 2010 13:23:40(UTC)
mi imamo chicco stolicu http://chiccohappysnack.com/ (naš dezen je sa nilskim konjem),pisale su mame na prethodnim stranama o njoj,i dobra nam je.kupila sam je polovnu,platila 3000 a bukvalno je kao nova,mislim da su je ti roditelji imali možda tri meseca ne znam da li je dete ijednom jelo u njoj.htela sam da kupim prvo polly double,jer sam je baš našla za 100e polovnu,ali je prodata baš ispred nosa mi.ali super je i ova,služi svrsi,i iz ove perspektive ne bih bacala neke velike novce sad za stolicu,ali bitno je da je stabilna i da može potrajati i za drugo dete,a ova može.da sam imala od koga da nasledim bilo bi još bolje,ali super sam i ovako prošla

: srecna mama - 26. jun 2010 20:43:37(UTC)
Ovo Sladjana potpisujem, nisam znala koliko je dobra stvar dok nam komsinica nije poklonila.Recimo, dok je nismo imali, bio je haos,moj sin ionako slabo jede, i bez nje je bila jurnjava po kuci, taman sedne da jede, pocne da jede, ustane , vrti se, pobegne...Ovako sedne, i nema mrdanja...

: sladjanam - 26. jun 2010 19:19:47(UTC)
Mi smo kupili prima pappa peg perego, i to polovnu, i mislim da je super stvar. Nemam pojma kako bih hranila ovog malca bez nje.

: srecna mama - 13. mart 2010 16:26:29(UTC)
Slazem se sa mamama koje kazu da stolica treba pre svega biti udobna, prava kicma, i kads e jede, jede se.Bez nekih posebnih dodataka.Moja prijateljica trazi stolicu koja ce strogo biti tapacirana i meka, i to joj je presudno.Po meni je to totalno bezveze, na osnovu toga birati stolicu, i zdvojiti vise novca zbog toga????????Kad se jede , jede se, i tacka.Izuzetak mi ej stolica koja je visenamenska, i videla sma je gore kod jednog bebca na slici, to je dobra stvar.

: srecna mama - 13. mart 2010 16:17:23(UTC)
Deluje mi ok ova stolica, ali da nije malo kruta?Mi imamo marku nubby cini mi se.Ok je sasvim, inace smatram da su prava stvar.

: sladjanam - 13. mart 2010 14:16:20(UTC)
Malisha, hvala, prelistala i našla:))Pozz

: Faye - 13. mart 2010 1:29:41(UTC)
Sta mislite o ovoj stolici?

http://www.ready.rs/prod...a-i-stolica/1205.sr.htm

: malisha75 - 13. mart 2010 0:09:25(UTC)
Slađana, prelistaj par stranica unazad, ja sam pisala o toj stolici. Dobro nam služi ali sada mislim da ne vredi te pare. Da ponovo biram uzela bih neku od onih drvenih.

: sladjanam - 12. mart 2010 23:44:45(UTC)
Kakvi su vaši utisci o Peg Perego Prima Papa stolici? Jel je možda neko od vas ima?
To je ova:

http://www.pegperego.com...=03&idp=0000000227&cl=N

Hvala unapred

: sladjanam - 12. mart 2010 23:34:51(UTC)
Kakvi su vaši utisci o Peg Perego Prima Papa stolici? Jel je možda neko od vas ima?
To je ova:

http://www.pegperego.com...=03&idp=0000000227&cl=N

Hvala unapred

: Hanah - 12. mart 2010 20:59:17(UTC)

Citat:
Mozart - 27/12/2009 12:21 Kad smo kod te ikeine stolice, mi smo je dobili na poklon i radi svoj posao ali mislim da dete od 2 god vise nece moci da stane u nju.Uz nju smo dobili i jos neki sareni sundjer koji se stavi unutar stolice da bude udobnije. Super je sto moze da se rastavi i da se nosi na put ali  mislim da vece dete nece moci da stane u nju jer ce je prerasti. Ako je neko ima neka kaze svoje misljenje.

Nama je zasad vrlo komotno u njoj.

Ne znam sto ce biti za koju godinu neznam

Nema lezanja, spavanja, mijenjanja polozaja... Jednostavna stolica za hranjenje, zato mi se i dopala.

: jezic - 13. januar 2010 14:10:53(UTC)
Htela sam da vas pitam da li neka od vas ima ovakvu stolicu http://www.chiccopollyma...G/tabid/69/Default.aspx
od rodjenja pa do tri godine. Kosta oko 19500. Zanima me da li vredi te pare i ima li neka slicna jeftinija. Videla sam je i uzivo i stvarno je lepa.

: Mozart - 27. decembar 2009 14:21:17(UTC)
Kad smo kod te ikeine stolice, mi smo je dobili na poklon i radi svoj posao ali mislim da dete od 2 god vise nece moci da stane u nju.Uz nju smo dobili i jos neki sareni sundjer koji se stavi unutar stolice da bude udobnije. Super je sto moze da se rastavi i da se nosi na put ali  mislim da vece dete nece moci da stane u nju jer ce je prerasti. Ako je neko ima neka kaze svoje misljenje.

: Hanah - 26. decembar 2009 9:41:04(UTC)
Jeste. Za bebu od 6 mjeseci pa do 3 godine.

: jim - 26. decembar 2009 1:13:49(UTC)
Jel ova ikeina bas namenjena za bebino hranjenje?

: Hanah - 23. decembar 2009 9:23:24(UTC)

Tražila sa drvenu stolicu - bezuspješno, pa sam narucila ovu Ikeinu. Sa carinama, marzama i sl. bice oko 30 evra. 

Dopala mi se jer je jednostavna, bez mušema i šareniša. Nema u njoj ljuljaljua i drijemanja. Kad se jede - jede se.

: Vesna 1975 - 30. oktobar 2009 0:11:41(UTC)

: Vesna 1975 - 29. oktobar 2009 23:59:42(UTC)
Evo i nase stolice za hranjenje, ali posto smo mali za sad je koristimo kao ljulju!

: lollivera - 29. oktobar 2009 3:30:11(UTC)

Marijana, da li moze posluzavnik na Neonato stolici da se podesava blize ili dalje od deteta? Da li moze i i treca mala tacna, koja ostaje kada se sklone veliki posluzavnici, da se skloni pa da to bude obicna stolica koja ce nekad moci da se koristi uz sto za odrasle?

Koliko je visoka stolica do sedista? Hvala!!!

: marmit - 28. septembar 2009 14:27:17(UTC)
Ja imam Chicco, nemam pojma kako se zove, ali bila je oko 15000! Stvarno je extra, Vuka samo tu i hranim, kad odem negde sva se zbunim, ko da nije moja beba, ne umem da ga nahranim, a kolica budu kao da smo se gadjali hranom. Imaju 4 tocka, ali su nekako mali, nije bas da mi je lako da je pomerim, ali dobro, pomeram je po potrebi. Jos da mi je veci stan...

: T3 - 27. septembar 2009 1:34:46(UTC)

Citat:
marijana - 26/9/2009 18:14 neonato je marka ili cam mislim da je to isto uzeli je ovde kod nas u nekoj radnji a materijal je super kao neka musema ne upija hranu nego kad hrana padne sama sklizne brise se mokrom krpom

hvala marijana.. pokusacu i ja kad za to dodje vreme da nadjem istu ili slicnu,mada vec imamo onu drvenu koja se posle moze koristiti kao stocic i stolica odvojeno..ali ova mi je bas zapala za oko..ekstra je..

i mislila sam da je taj materijal podloge u pitanju.. 

lepo ruckajte u njoj.. :-*

: Leptir - 26. septembar 2009 21:49:03(UTC)
Stolica je stvarno zakon,nesto najbolje sto su izmislisli,i moj isto obozava da sedi u njoj,od 5 meseca.
Dobili smo Chicco Happy Snack i odlicna je,materijal naravno musema,lako se skida pa je perem u kadi icon_lol

: marijana - 26. septembar 2009 20:14:46(UTC)
neonato je marka ili cam mislim da je to isto
uzeli je ovde kod nas u nekoj radnji
a materijal je super kao neka musema ne upija hranu nego kad hrana padne sama sklizne brise se mokrom krpom

: nina***** - 25. septembar 2009 4:14:48(UTC)
Citat:
Cvetic - 11/3/2008 11:34
Citat:
zlaki - 28/1/2008 17:27

Mi imamo Chicco Polly 2in1 i super je!
Vozam je po celom stanu, kud ja, tu i stolica sa Lukom u njoj :)
U njoj i jede, igra se, nekad preko dana i zaspi....
koristimo je od 4. meseca, a posto je i Luka bas voli,
sigurna sam da cemo je iskoristiti za sve pare :)

cvecko Kako sam mogla da napisem isti opis ISTE stolice, mora da je isto i koristimo zagrljaj zagrljaj Tek sada videh ovo, sto je sladaaak!

I mi imamo Chicco Polly 2 in 1 i dan danas sedi u njoj kad jede,mnogo je voli! Bas smo je iskoristili.

: T3 - 24. septembar 2009 22:56:39(UTC)
marijana stolica vam je ekstra...koje je marke,gde ste je uzeli..super je!!!
jel podloga na kojoj dete sedi onako suskasta ,sundjerasta tj u vidu museme neznam kako drugacije da objasnim da moze da se pere ili je od nekog materijala koji se brzo prlja i jos teze odrzava.

: marijana - 23. septembar 2009 17:54:46(UTC)

By marijanaist, shot with DSC-P200 at 2009-09-22

: marijana - 23. septembar 2009 17:51:30(UTC)
http://www.neonato.it/#/.../cat=006/lay=1/prod=590
samo je ova bez sa medom

na kraju sam ipak uzela ovu
kod nas u va nije bilo u radnji peg perego nego se porucivalo a ja bas nisam nesto sigurna u to porucivanje tako da smo uzeli ovu
prezadovoljna sam,fica super rucki u njoj i kad mu priblizim tacnu njen obruc je skroz oko njega pa mu hrana ne spada sa strane i nema gde da mrdne
rucao je jednom kod drugarice u chiccovoj i hrana mu je stalno ispadala sa strane

: Kale79 - 21. avgust 2009 10:21:41(UTC)
Marijana, ta "budza" je na posluzavniku, e sad, ja bas nesto ne kontam , ali posluzavnik se moze pomerati pa koliko ti mesta treba, znaci ko sto layla kaze moze skroz uz bebca, a moze i jako daleko. Ja ne vidim problemcic za sada, a kad budemo bili bez posluzavnika, to nece biti visoka stolika, vec samo lepa sarena normalna, uz sto... Kad sedi, posluzavnik stoji, kad se vadimo, pomerim posluzavnik po klizacu i izadjemo bez problema.

Vesna, imas tatamiu da vidis uzivo u Vrabcu u Dunavskoj. Ja licno ne volim te stvari 2in1, 3in1, 4in1... PA je ljulja ljulja, stolica za hranjenje stolica... ALi mi je onako na pogled bila bas genijalna.

I ono sto mi se mnooogo svidelo je sto poly double ima sva cetiri tocka, sva cetiri sa kocnicama, pa mogu po sobi da je pomeram koliko mi volja, da ne moram bas svaki put da je slazem... Mislim da i prima pappa ima isto 4 tocka. One sa preckicom dole nisu dolazile u obzir.

: layla - 21. avgust 2009 0:45:26(UTC)
da se tatamia pojavila pre nego sto sam se porodila ja bih je verovatn okupila. ljulja kosta oko 15000, stolica isto toliko.
pa bolje uzeti odmah to pa da posle moze da bude stolica za hr.

: Vesna 1975 - 20. avgust 2009 19:08:07(UTC)
Tatamia je tacno 26.000din. Ali mislim da je stvarno extra i ima mogucnost da bude ljulja od prvog dana bebinog zivota tako da mi se jako dopala. Ima tockice, ali ima i kocnicu tako da moze da se zakoci i nema mrdanja.

Evo ovde moze da se kupi http://pegperego.rs/prod...a/index.php?cPath=95_152

: layla - 20. avgust 2009 17:29:08(UTC)
vesna
obe su dobre.
mi smo uzeli peg perego prima pappa diner i zadovoljna sam za sada. mali voli i kad ne ruca da sedi u njoj.
i meni je bilo bitno da se taj deo izmedju nogu ne izdize zajedno sa tacnom (a i cimanje bi mi bilo kad bih je vracala nazad da potrefim mesto gde se stavi)
svidja mi se takodje sto kad spustam naslon, spustaju se i noge zajedno s njim.
gledala sam na you tubu kritike i za jednu i za drugu. blaga prednost je data pp iz gore pomenutih razloga.
prednost kod chicca je ta sto je tacna malo vise pripijena uz dete.
obe su vrlo stabilne i sigurne.

tatamia je oko 300eur

: marijana - 20. avgust 2009 16:28:33(UTC)
a koja je cena tatamie?

izgleda da sam se ja odlucila za pegperego a jedina stvar koja je presudila je to sto ona sipka izmedju nogu ostaje kad se skine tacna a kod chicco polly se skida zajedno sa tacnom
nama je to bitno jer fica ne trpi da bude vezan ni minut sa onim kaisevima (imamo ih i na kolicima i nema sanse da ga vezem) a posto je mnogo nemiran zacas bi on meni ispao iz stolice

: Kale79 - 20. avgust 2009 15:45:56(UTC)
Evo izvestaja - olucili i kupili ovu gore pominjanu Chicco Poly Double. Za sada nam je jako lepa i zanimljiva, ima sve sto sam htela, a ostale prednosti i mane, tek sa duzim koriscenjem. Iako pise i na sajtu i u katalogu da je od 0-36meseci, na uputstvu lepo pise da je od 6 meseci do 3 godine ili 15 kgilograma (ja neiskusna pa ne znam kad deca imaju 15kg..). Da je lepa, lepa je, da nam je prijao prvi obrok u njoj jeste. I da, Vesna pogledah ja tatamiju, al kad videh cenu neznam

: MilicaCale - 20. avgust 2009 15:21:16(UTC)
Hajde da se ubacim. Imamo Graco tea time, (5900 dinara) i kao nova je. Sinak je maltretira do besvesti, navlaka prana u ves masini (iako ne moze po deklaraciji) i divna je. Jedina mana, ne moze da se obori naslon, sto i nije mana, jer decu ne treba hraniti pre nego sto nauce da sede (naravno, ne mora samostalno, naslon je blago zavaljen pa lepo sede i deca koja ne sede samostalno, testirali smo :))
Videla sam primerak Chicco, najjeftiniji, star kao nas ili neki mesec vise kome je navlaka pukla na sastavu. (naravno, stolica trenutno kosta vise od nase)

: Vesna 1975 - 20. avgust 2009 12:33:40(UTC)
Pogledajte movie na pegperego sajtu stolica je odlicna i sto je najbolje predvidjena je za dete od 0-36meseci.

: Vesna 1975 - 20. avgust 2009 12:31:11(UTC)

I ja licno imam isti problem ne mogu da se odlucim, ali mi se licno najvise dopada pegperego Tatamia, http://www.tatamia-pegperego.com/ENsite.html

: zMayica - 20. avgust 2009 11:24:29(UTC)

Citat:
Winnie the Pooh - 5/8/2009 12:09 Marijana,i ja dajem glas za chicco :> Mi imamo chicco,stariji model,podesava se samo naslon,ne i i visina. Koristimo je od 5. meseca,i ne znam sta bi bez nje klanjam Photobucket Photobucket Uvek klopa u njoj,ili saceka mamu dok spremi klopu......Naravno,baby tv je obavezan icon_wink

Potpisujem, imamo je vec godinu i po i fantasticna je-mi smo prezadovoljni. sad Mateja jede u njoj bez tacne, i za nasim stolom

spas klanjam

: sandrabgd - 19. avgust 2009 0:41:06(UTC)
[/URL]

Mi imamo ovakvu i meni lično se uopšte nesviđa.
Dobili smo je na poklon inače je ja nikada ne bih kupila...Možda sam otišla malo off ali
da se izjadam. :(

: Diana01 - 18. avgust 2009 23:41:37(UTC)
Nasa stolica je graco, izgleda ovako : http://www.smythstoys.co...uct_images/e08528_M.jpg
I mi smo jako zadovoljni, moze da se sklopi i meni je to jako bitno zbog nedostatka prostora :)

Za damjana i mamu, ona stolicica nema da se kupi u Srbiji, moja jedna prijateljica je trazila ali je na kraju kupila u Madjarskoj. Ima u svim zemljama u okruzenju, tj skoro svim (Rumunija, Bugarska, Madjarska, Hrvatska , Slovenija...) ali u Beogradu je jos uvek nema. Jeste malo skupa ali je skroz super i jako lepo izgleda.

: simona78 - 18. avgust 2009 23:16:39(UTC)
Marijana, ako se jos nijesi odlucila, da pomognem :) Mi imamo Chicco Polly, bas tu istu sa slike koju si postavila i zadovoljna sam. Sto neko rece, ima malo proreza u koje hrana upada, ali mislim da to ima svaka. Ostalo je sve super, i to sto se podesavaju nasloni i visina i sto ima duplu tacnu i jako je stabilna. Koristimo je od prve kasice, znaci od 5. mjeseca.

Mislim da su Peg Perego Prima Papa i Chicco Polly odlican izbor caos

P.S. Licno, jako volim i drvene modele, ali sam trazila neku koja se sklapa zbog prostora.

: rainbow - 18. avgust 2009 20:12:11(UTC)

Evo jedan glas za Peg perego icon_lol , mada i za Chicco sam icon_surprised ops: Mi imamo Peg peregovu stolicu Prima papa jos od 2001 godine (tad je bila cudo) skoro ista kao ovi sadasnji modeli. Svako dete ju je koristilo min 3 godine, u pocetku samostalno sa tacnom a kasnije uz nas sto. Presvlaka je fenomenalna, sta sve nije prezivela buljavko sok , ima podesavanje nagiba naslona i cela stolica se podesava po visini sto i nije toliko bitno. i naravno meni mnogo znace tockici na sva cetiri tocka pa je lako vozam po kuci (nekad se hrani u trpezariji a nekad u dnevnoj, a nekad na terasi srbenda ) ako se odlucite za Peg perego verujte necete se pokajati srbenda . Isto mislim i za Chicco respekt caos

Nasa je bas bas ovakva! icon_wink

: damjan i mama - 18. avgust 2009 16:55:20(UTC)
nova sam na forumu mogu ti reci za bloombaby hranilicu da je odlična nije to tako ni strašno bila je oko 300 eura nesto malo vise ali ipak je to sve za nase male andjele ,ja sam je kupila u zagrebu i zadovoljna sam ako ima negdje u beogradu da se kupi a neko zna gdje neka mi javi hitno jer prijateljica hoce da kupi svojopj šmizli a ja sam za mog manekena našla u hr.samo na dva mesta i kupila naravno... bravo bravo bravo

: njamiii - 5. avgust 2009 15:26:24(UTC)
Definitivno chicco. Mi smo uzeli istu kao sa slike, a merkali smo i pp, i inglesininu, i graco i cam... Chicco poli je ubedljivo najkvalitetnija. Ni inglesinina, koliko se secam, nije mnogo zaostajala po kvalitetu, ali mi je neshto bila chudna, i nekako uska. Ako ste spremni da izdvojite tolike pare za stolicu, onda bolje dodajte josh 1000 i uzmite ovu jer je kvalitetnija od pp. E, sad pitanje je dal je stvarno potrebno sve shto ova stolica pruza (sem kvaliteta). Mi za sad jedino shto smo upotrebljavali su tochkici, polozaje samo jednom kada je zaspao, pa mi bilo zao da ga mrdam. Moja zamerka jeste shto ima dosta proreza i rupica gde su drshke, odnosno nasloni za ruke, pa hrana bash zapada u njih i jedino tushiranjem vrelom vodom moze da se ukloni (bar je kod nas to sluchaj). Tako da je shto se funkcionalnosti u tom nekom smisu najbolja ikeina jer je koliko mi se chinin izlivena iz jednog komada.

: Winnie the Pooh - 5. avgust 2009 14:09:03(UTC)
Marijana,i ja dajem glas za chicco :>

Mi imamo chicco,stariji model,podesava se samo naslon,ne i i visina. Koristimo je od 5. meseca,i ne znam sta bi bez nje klanjam

Photobucket

Photobucket

Uvek klopa u njoj,ili saceka mamu dok spremi klopu......Naravno,baby tv je obavezan icon_wink

: Kale79 - 5. avgust 2009 10:51:47(UTC)
I mi smo u potrazi za stolicom. Izbor je blago receno siromasan i los.

I na kraju se izbor sveo na bas ove dve koje je stavila Marijana. Razlika u ceni je 900 dinara (14600 i 15300), tako da to ne igra presudnu ulogu. A kad smo ih za vikend videli uzivo, 99% je ipak da cemo kupiti chicco. Ta presvlaka je kvalitetnija, malko je funkionalnija stolica i na kraju krajeva lepsa.

: trudna 3 - 5. avgust 2009 1:24:31(UTC)
marijana postala si expert za kolica uskoro ces i za bebi hranilice hihi
ako mene pitas ja glasam za chicco,mada ni ova pegperego nije losa,obe su dobre verovatno kvalitetne i verujem da cete sluziti..izaberi koja se tebi vise svidja i koja ti vise odgovara bar po necemu stavi jednu ispred druge pa odluci.

mi imamo stolicu tipa sto posle moze biti i sto i stolica zasebno tj moze i kasnije kad nemora vise i nece da sedi za stolom jesti u svojoj stolicivi,drvena je dobila sam je od kuminog tate za nikolin prvi rodjendan ,rucno je radjena,ekstra je i evo i dan danas je citava i sluzi nam,doduse sad za igranje,ali kad bebica dodje opet ce svojoj svrsi i nameni.
otprilike izgleda ovako..
ustvari skoro isto samo je dezen presvlake drugaciji jedino smo to dokupili i sami namestili,jos sam im ja plus kad su vec sedeli u njoj i jeli kao za svojim stocicem stavila malu musemicu na stolce,tj nekako je prikovala da ne brljaju tu dasku od stola i ona je bila sva sarena,tako da im je bilo jos zanimljivije i sladje jesti..a za odrzavanje dusu dalo,samo se prebrise i gotovo.

mislim da su stolice ovakvog tipa daleko bolje,mozda i cvrce,duze traju tj posle se mogu koristiti i kao sto i stolica zasebno nemoraju se ko ove bas bebece odloziti sa strane jer kad ih dete preraste ne sluze vise nicemu..ali dok su mali i modeli ovakvih hranilica su super,tako da odluke su vase tj individualne,tj stvar izbora i ukusa.

: layla - 5. avgust 2009 1:09:52(UTC)
e pa i ja sam marijana u slicnoj nedoumici
moram to podhitno kupiti, ne mogu da hranim malog u kolicima, sve izbrlja a ja se sva izlomim
kao pp imamo kolica pa bih mozda i stolicu uzela tu
videcu performanse i jedne i druge, razliku u ceni pa koja je bolja, uzecu tu
mada mi se cini da su obe slicne
trebalo bi da obe imaju podesavanje po visini, da se tacna skida, vise polozaja u stolici?
jel bitno jos nesto?

: marijana - 4. avgust 2009 23:36:20(UTC)
dvoumim se izmedju chicco i pegperego
sta mi predlazete

[img=http://img15.imageshack.us/img15/681/chiccoe.jpg]
By marijanaist

[img=http://img186.imageshack.us/img186/4143/primapappadinerorsiverd.jpg]
By marijanaist

: Jovana03 - 20. jul 2009 7:22:39(UTC)
Evo nase stolice, bas nam je od velike pomoci....

: Diana01 - 1. jun 2009 12:06:23(UTC)
Ja isto treba da kupim stolicicu, ali necu je kupovati u Srbiji posto sam ovde jos mesec dana, i onda cu naci neku u Finskoj. Tada ce Luka imati 7 meseci i taman ce mi biti preko potrebna...Hm vec sad jeste ali eto bzvz mi da kupujem nesto sto cu koristiti samo dok sam ovde jos par nedelja. Odlucila sam da odvojim nekih 100 evra, sto mislim da je sasvim dovoljno za neku pristojnu stolicu.

: marmit - 1. jun 2009 9:41:00(UTC)
Ja imam tu Chicco stolicu, bila je preko 15000din, bas je velika, mislim da beba moze tu da boravi i do 3-4god. Cvrsta je, super je, nema brige i za krupniju decu. Ima i postolje za noge, koje se pomera na nize kako beba raste, to Peg peregova nije imala. Jako sam zadovoljna i svi koji je vide kazu da je super.

: tratinchica - 30. maj 2009 21:34:34(UTC)
Citam ove komentare u vezi stolica,ali meni je jos rano da je kupim(naime termin mi je tek za mesec dana!)ali rekoh da se na vreme informisem.Sa prvim nisam imala hranilicu i uvek sam kukala za njom.
Nego mi smesno,Leptir,jer i ja imam jednog harambashu koji se zove isto kao tvoj sin,uglavnom i on je imao toliko kila kad je bio bebac.Javi kako prodje ta chiccova hranilica kod njega,ako i ovaj mali bude na batu moracu i ja da varim neku celicnu!

: bojana ns - 28. maj 2009 13:05:04(UTC)
mi smo u subotu napokon kupili stolicu, nisam htjela da dajem previse novaca na to jer Loli sve jako brzo dosadi pa neznam ni koliko ce nam ova ljubav trajati. Uzeli smo neku Graco, lijepa je ima podesavanja visine i naslonjaca, dva tockica, a nama su svuda parketii pa lako klizimo icon_lol ma samo da ju ne vijam vise sa hranom, ledja mi otpala

: marmit - 28. maj 2009 11:35:47(UTC)
Ja imam Chicco stolicu, plasticnu, ima 4 podesavanja naslona, 6 podesavanja po visini, dve tacne, gornja se kao skida da se opere, a donja isto moze da se skida, ona je vise za igru, a gornja za hranjenje. Ima i 4 tocka, i to mi je bilo pesudno, jer sam se dvoumila izmedju ove i Peg Peregove, koja mi je isto super, a i cena je tu negde. Chiccova je bila preko 14000din, ali posto sam te pare dobila na poklon, nije mi bilo zao da ih dam. Inace, od prvog dana hranjenj sedimo u njoj, u polulezecem polozaju i super je. Samo tu i jedemo i nadam se da ce tako i da bude.

: Leptir - 12. maj 2009 19:08:15(UTC)
Mi smo danas dobili ovu stolicu i za koji dan kad napunimo 5. meseci uskacemo u nju da ne mora po celo kuci da bude kasica icon_lol

: layla - 2. maj 2009 18:42:36(UTC)
http://www.bloombaby.com...lection/feat.php?sID=19
pogledaj ti, mislim da ne moze

: Vesna 1975 - 2. maj 2009 16:39:45(UTC)
Layla, jeste zanimljiva, veoma moderna i svemirska, ali vidim da mnoge mame komentrarisu da je veoma bitno da ima tockice, prakticnije je. Ne znam sta bih ti rekla, jeste skupa ova pegperego, ali meni se jako dopada.
A, jel u toj sto si ti postavila moze beba da se ljulja?

: layla - 2. maj 2009 12:02:47(UTC)
25000din? icon_eek
pa za te novce mi je lepsa ova
http://www.bloombaby.com...lection/main.php?sID=19
ona je takodje oko 350eur

: Vesna 1975 - 2. maj 2009 3:33:51(UTC)
Layla i meni se ta jako dopada i raspitivala sam se za nju, ali jos je nema u prodaji, trebalo bi da se pojavi polovinom maja i cula sam da ce kostati oko 25.000din.
Ja sam postavila isti taj link malo vislje gore u mom prethodnom postu. Imamo isti ukus. Stolica je prelepa i moze da se koristi od 0-36 meseci i to kao ljuljaska i kao hranilica sto mi se veoma dopada.

: layla - 1. maj 2009 15:44:55(UTC)
http://www.pegperego.com...6&m58TplModel=printable

ova mi se jako svidja
jel ima neko ovakvu? utisci :) ?

: Oblak_u_bikiniju - 1. maj 2009 15:33:12(UTC)
http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=3663#

Evo, ovako nekako izgleda nasa nova stolicica! Nije ova boja, kombinacija je teget i narandzaste sa nekim nebeskim tijelima... Pozadi ima korpu u koju ubacimo igracke dok jedemo, a posle ih vratimo na sto.
Jutros mi je skoro sat vremena tu bio i to odusevljen! Tako se fino izigra, baci igracku, pa se igra drugom, pa trazi prethodnu, pa je ja dohvatim...
Ali skoro sat na istom mjestu!
Naravno, posle toga ide malo na pod da se izigramo i izmrdamo, ali mi ovo dodje kao dadilja koja mi drzi bebu dok radim sa ruckom, posebno oko ostrih ili vrucih stvari! Vidjecemo sta ce dalje biti :)

: Oblak_u_bikiniju - 1. maj 2009 1:30:30(UTC)
Da, evbo iscitah svih 14 strana i mislim da je to to...
Ima te korisne tockice, ima vise polozaja, za slucaj da zaspi tu, sto me ne bi cudilo, jer moj sin zaspiva u svim situacijama (npr. sjedeci na bracnom krevetu, samo se okrene na stranu i zzzz), ona tacna je dovoljno velika, sjediste fino, udobno, lako se cisti. Neka plavicasta boja, ok je... Pise da je do 3 godine, sto mi je opet ok.
Vecinu vremena prije podne sam sama u kuci i cesto ne mogu da ga pustim da zuji po krevetu ili po podu i zelim ga u kuhinji, da mi je na oku.
Mislim da ne treba bebe drzati tu po cijeli dan, ali za toliko je ok.

Ranije sam koristila kolica, ali dok ih rasklopim i sklopim, a i puno mjesta zauzmu... Ovo ima kaiscice i jako je stabilna stolica, sto mi je bitno jako, posto je moj mali zvrkic jedan!
Da, i mislim da su ti tockici korisni jako!

: malisha75 - 1. maj 2009 0:57:44(UTC)
Oblace, meni zvuci skroz ok, narocito mi se dopada u opisu to sto ima 4 tockica!

: Oblak_u_bikiniju - 30. april 2009 22:17:52(UTC)
Cao! Mi imamno ponudu za jednu lijepu Giordani stolicu. Djeluje fino, prakticno i udobno... A i hitno mi treba stolica, momak je vec poveliki! Ova ima 3 pozicije - igra, rucak, spavanje i 8 visina, tockice (4) i pojaseve.
Mioslite da je ok? Ima li neko iskustvo sa takvom stolicom?

: neskaca - 28. april 2009 17:05:58(UTC)
Citat:
Angel - 27/4/2009 17:53

Citat:
malisha75 - 24/2/2009 09:26

Evo stolice iz Ikee, koga interesuju. Bela kosta 10 evra, a ima i crvena i plava, one su 12 evra.

Hej ovakvu stolicu ima moja drugarica i odlicna je i jako lepa!  klanjam bravo bravo

Meni je cak mnogo lepsa sto je jednostavnija, za razliku od onih ogromnih i nafuranih. 

Mi imamo jednu ovakvu sa dodatkom ispred koji se moze skinuti, a sluzi kao posluzavnik. Imamo je vec 7 godina i neverovatno je stabilna sto nam je i bilo najbitnije pri izboru. Vec je koristi treca beba i nijednom se nije desilo da se prevrne bez obzira koliko su deca zivahna (koristili smo je do trece godine sa prvim detetom). A tek cena icon_lol !

: Leptir - 28. april 2009 13:00:24(UTC)
Citat:
Angel - 27/4/2009 18:25
a ona sad sa 16m ima 8800gr tako da ce koristiti jos dugo bravo .

Ovo me je nasmejalo icon_lol mi sad imamo 8500gr sa 4 ipo meseca,znaci ne bi mogli jos dugo da je koristimo,trazicemo neku celicnu icon_lol icon_lol

: Angel - 28. april 2009 12:50:32(UTC)
Bas mi je drago nency! Da vas lepo sluzi jos dugo :).

: nency bg - 28. april 2009 2:53:31(UTC)
Hvala Angel, vec smo kupili hranilicu ali ne kao vasu,vec marke bubu.Cena je isto bila 3000 i zadovoljni smo.

: Vesna 1975 - 27. april 2009 20:58:37(UTC)
Kada dodje vreme za to, ja definitivno kupujem ovu pegperego stolicu, koristi se od 0-36 meseci i takodje sluzi i kao ljuljaska, tako da je veoma prakticna.
http://www.pegperego.com...6&m58TplModel=printable

: Angel - 27. april 2009 20:25:42(UTC)

Citat:
nency bg - 1/12/2008 17:54 Videla sam da je neko kupio hranilicu marke jungle, zanima me cena i gde ima da se nadje posto smo ovih dana u potrazi za istom. Hvala!

Verovatno da sam zakasnila, a nisam ni videla da si od ikoga dobila odgovor???
Sve u svemu ja sam nasu Jungle kupila ovde u Zrenjaninu za 3000din. Inace odlicna je, sto hiljada puta sam je vec sklopila i rasklopila posto mi nikad ne stoji na sred sobe ili trpezarije, i ista je kao prvog dana. Prezadovoljna sam i mislim da je tako neka jednostavna stolica sasvim dovoljna. Inace nasa Jungle je do 18kg tezine, a ona sad sa 16m ima 8800gr tako da ce koristiti jos dugo bravo .

: Angel - 27. april 2009 19:53:06(UTC)
Citat:
malisha75 - 24/2/2009 09:26

Evo stolice iz Ikee, koga interesuju. Bela kosta 10 evra, a ima i crvena i plava, one su 12 evra.

Hej ovakvu stolicu ima moja drugarica i odlicna je i jako lepa!  klanjam bravo bravo

Meni je cak mnogo lepsa sto je jednostavnija, za razliku od onih ogromnih i nafuranih. 

: bubi - 7. april 2009 3:12:48(UTC)
Ja sam jako zadovoljna hranilicom jer joj se podesava visina. Kada Andrej jede sa nama onda je podignemo ali posto uglavnom posebno jede onda je na nizoj visini i on sam ulazi u nju sto je meni posebno sada zgodno jer ne smijem da ga dizem.

Mislim da su i ostala jednako dobre ali ja sam bas sa chicco zadovoljna jer sad posle svega sto je prosla izgleda fantasticno i sluzi jos bolje :)
Nadam se da cu i drugo dijete naviknuti na nju.

Pozdrav!

: MilicaCale - 2. april 2009 17:53:30(UTC)
Leptir, sve chicco stolice imaju naslon koji se obara. Samo, ova tvoja se prilagodjava i po visini (sto ti i ne treba), a jeftinija samo naslon.

: mima80 - 2. april 2009 16:11:06(UTC)
Ja mislim da ti je rano i za kasice i za hranilicu :) Mi smo sa cvrstom hranom krenuli oko 5. meseca i za prvu ruku nam je sluzila njihalica - drmoguz, znas na sta mislim. Beba stara 4 meseca ne sedi, za pocetak ti je ok da bude u tom nekom polulezecem polozaju - kao sto je stavljas u kolicima

: leptir - 2. april 2009 15:55:28(UTC)

Mislila sam od 4 meseca da ubacim sinu kasice pa me interesuje da li je to rano za sedelicu i da li ima neka kojoj se spusta naslon, videla sam chicco jedan model ali pise da je od 5 meseci ?!

Ovo je najnovija chicco i prelepa mi je,ima to od rodjenja pa do 3 godine a cena je 19 000 din.

: tratinchica - 25. mart 2009 1:59:28(UTC)
Da,ako i ovaj bebac bude iole licio na brata i nama ce to opet biti nemoguca misija.Takodje ni ja ne bih odbila solidnu hranilicu na pozajmicu ali nekako svi koje znam je nisu imali,uglavnom im je to luxuz.

: vele - 24. mart 2009 9:22:32(UTC)
meni se jako svidjaju drvene stolice, bas, bas jako i mislila sam da bebcu uzmemo takvu. ipak mi smo nasu dobili na poklon, nije drvena, chicco plasticna, ali ono sto mi je u ovom momentu najvaznije od svega je to sto ima pojas kao na kolicima klanjam klanjam klanjam klanjam i nema sanse da ispadne, jer kod nas je sedeti mirno nemoguca misija anene

: tratinchica - 23. mart 2009 1:34:30(UTC)

Citat:
ciciban - 23/2/2009 09:26 Ova stolica je zakon ,dete lepo sedi sa vama uz trpezarijski sto i jede. Ja sam licno prezadovoljna i sto je najvaznije moze jako dugo da se koristi.

A kako vam se cine ovakve stolice koje ciciban ima?Cini mi se da nisu bas za malu bebu jer lako moze da sklizne.A one drvene sto postaju sto mi se ne svidjaju,pre sam trazila Sergeju stolicu pa smo ga bas u takvu stavljali kad je imao nepune 2 godine(bila u tempu)ali nije mogao da stane.Ne kupih mu nikad stolicu,a u tom mi se trenutku takva cinila dobra,ali dzaba kad je dete brzo preraste.Za ovog sad bebca cu definitivno kupiti stolicu na vreme,a Sergeja cu koristiti kao pokusnog kunica-ako on bude mogao stati u nju onda cu je moci dugo koristiti.A koliko su stabilne one male sto se montiraju na obicne stolice?I uopste kakve su najstabilnije,jer ako mi i ovo dete bude iole licilo na brata treba mi nesto gvozdeno

: magi - 21. mart 2009 1:57:41(UTC)
Malisha, čitaš mi misli, i ja sam primetila taj nedostatak, ako kupujete već stolice sa točkićima gledajte da imaju sva 4, i moja ima samo 2 pozadi i nezgodno je, a podešavanje po visini bih navela kao plus, meni mnogo znači jer prilagođavam visinu stolice svakom stolu, a i kako ona bude rasla moćiću da je spuštam.

: joranda - 20. mart 2009 18:33:34(UTC)

Mi imamo Peg Perego Prima Papa diner stolicu od samog pocetka i ja sam vrlo zadovoljna. Malisha75 je postavila sliku, samo je nasa narandzasta. Moze da se uspravi, nagne unazad da se dete lakse stavi u nju i izvadi. Moze da se spusti, po vertikali. Znaci, da se prilagodi visini stola. Ja moju malu vezujem od pocetka, tako da je na to navikla. Bez toga bi mi vec 100 puta ispala icon_lol

Ima jos dosta podesavanja, ali da ne smaram. Sve u svemu, preporucujem!

: malisha75 - 20. mart 2009 13:08:39(UTC)
Evo i mene opet. Za par dana koriscenja stolice primetila sam jednu manu. Naime, pri kupovini stolice prednost sam dala ovoj plasticnoj i zato sto ona ima tockice pa sam pomislila da cu lako moci da vozam dete za sobom po stanu, npr u kupatilo i kuhinju, gde kolica ne stanu. E, to je bila totalna zabluda!!! Stolica ima samo dva tockica pozadi pa ako hocu da je poguram moram napred da je podignem. To mi je jako nezgodno, jer nema gde zgodno da se uhvati, a sa bebom u stolici je i prilicno tesko, ledja mi otpadnu. I stolica je sama po sebi teska, sto verovatno mora tako da bude zbog stabilnosti. Zakljucak - dva tocka nemaju neku veliku svrhu. Volela bih da ima cetiri tocka, da se rotiraju i da mogu da se zakoce kao ona na kolicima. Obzirom na to koliko stolica kosta, nisu morali bas da stede na tockicima.

: MilicaCale - 17. mart 2009 18:20:52(UTC)
Moje dete ne bi prezivelo ovu drvenu stolicu, palo bi na glavu, odmah (ne moze da se veze), plus, ona preckica za noge je super da je podigne, i ispadne. I meni se prvo ona dopala, ali smo zbog sigurnosti presli na ovu koju imamo, a kasnije ce da dobije sto i stolicice (vise komada, nije lepo da mu dodju gosti, a samo on sedi).

: benijeva mama - 17. mart 2009 16:41:33(UTC)
Mi imamo drvenu stolicu i ja sam prezadovoljna ,pogotovo sto je dete moze i kasnije koristiti ,kad se skine posluzaonik i ona daska za sedenje moze se podesavati na nekoliko nivoa tako da kad malo naraste moze ko covek da sedi sa nama za sto[img=http://img11.imageshack.us/img11/1712/1010571.th.jpg]

: ivana3777 - 12. mart 2009 20:14:44(UTC)

Evo i mog malog doprinosa na temi stolica za hranjenje: http://dodyshop-prodavnica.com/index.php?cPath=61

Jos uvek sam u fazi izbora stolice, cini mi se da cu se ipak odluciti za ove drvene koje se mogu rasklopiti i od njih napraviti stolica i stocic.

: MissGak - 8. mart 2009 23:32:51(UTC)
Citat:
maza - 2/3/2009 07:13

mi nemamo te stolice za bebe i hranilicu jer sve moje prije koje su je imale
kažu da je bacanje para i da bebic u nju nisu htjeli ni 5 min. pa se hranimo
tako što ga mama drži ..a sad mi je to sve teže..pa razmišljam o kupovini..samo mi je problem prostor jer nam je stančić mali ..
a sad ima toliko stvari....

Ako ista,ovo definitivno za nas nije bilo bacanje para.Isplatila seu svakom pogledu i jos uvek je koristimo.Nemoj da razm8isljas,vec je kupi,a stolica je stvar navike,po meni jako dobre.
Sto se tice tih kako ih ovde zovu "space saver"-a i to toplo preporucujem.Mi smo je dobili za prvi rodjendan i pored velike koristimo i ovu koja je uvek montirana za stolicu,tako da kada imamo zajednicke obroke bebac sedi sa nama bez da privlacimo veliku!Iako mu je sada vec 2 ipo godine ta stolica mu omogucava da ne padne iz stolice(znamo kako umeju biti nestasni i kada sede,zatim podize ga na nivo kako bi mu stto bio tamo gde i treba,sto da sedi na samoj stolici ne bi bio slucaj!

: MilicaCale - 8. mart 2009 12:31:08(UTC)
Većina plasticnih stolica za hranjenje se sklapa, pa zauzima malo mesta. Inace, zakon su.

: maricanis - 5. mart 2009 18:30:57(UTC)
mi imamo ovu drvenu, a kupili smo je zato sto zauzima manje mesta od plasticnih

E sad, jeste da zauzima manje mesta ali nije bas mnogo prakticna.
Nema kaiseve pa dete moze da sklizne a i da izadje kad malo poraste. Ovaj posluzavnik je dosta blizu pa brzo pocnu da se zaglavljuju detetu noge pri stavljanju i vadjenju iz stolicice. Posluzavnik moze da se pomeri (ima jos jedna rupa za srafove) i onda je lakse za ubacivanje deteda,ali je veca sansa da ispadne ako se nagne ili ako je nemirno.
Osim tog posluzavnik je premali i nema granicnike pa hrana ispada na sve strane.

Mozda ce stocic i stolicica biti kasnije korisni kad dete poodraste, ali je stocic dosta nizak pa ne znam kako ce detetu da stanu nogice kad sedi.

Sve u svemu, savet je svakome da proba da nadje neku plasticnu stolicu koja ne zauzima previse mesta, ali je prakticnija od ove drvene.

Pozdrav,
Marija

: renatas - 4. mart 2009 23:13:54(UTC)
ovaj model Chicco stolice se, na zalost, vise ne proizvodi :( a zaista je toliko dobra da vise generacija moze da je koristi

: eniqma - 4. mart 2009 14:43:49(UTC)

Drvena je kupljena u Aksi i bila je oko 3000

: eniqma - 4. mart 2009 14:20:19(UTC)
ja imam dve hranilice, chicco i bambino(drvena).
Extra sam zadovoljna, chiccovu smo kupili za sina i platili je papreno ali vredi! I smizla je sada u njoj ali smo dobili drvenu pa cemo sacekati jos malo da pocne stabilno da sedi pa da je stavljam. Uvek mi se nekako sroza dole u drvenoj. Postavicu slike i sa ove drvene se skida i posluzavnik ali ja ga necu jos rasturati!

: malisha75 - 4. mart 2009 13:39:33(UTC)
Hvala na komplimentu. I ja se nadam da ce nam dobro posluziti. Istina je da su te stolice malo skupe, ali ja se nadam da cu moci da je koristim i za drugo dete jednog dana, a obzirom da je kvalitet super, nadam se da cu posle mozda moci i da je prodam. Inace, raspitala sam se vec, moze da se kupi posebno samo presvlaka za sediste. To je jedini deo koji mi se cini da moze da se iskida od upotrebe.

: jelena_ns82 - 3. mart 2009 17:39:48(UTC)
Malisha75 jako vam je lepa stolica za hranjenje a i beban je sladak u njoj,mi isto imamo Peg Perego ali stariji model i kozna je,fino nam koristi..........

: maslacak - 3. mart 2009 13:17:07(UTC)
Malisha , mi imamo istu takvu ( samo malo drugaciji dezen na sedalici) , po meni vredi svake pare :)
ja sam se pre kupovine dugo neckala, mislila sam da nam to nece trebati, ali hranilica meni bas pomaze pri hranjenju. Odlicno je i to sto se ona podesava po visini, pa kada dete poraste moze da sedi lepo u visini stola i da sa vama ruca

: malisha75 - 3. mart 2009 13:10:12(UTC)

Mi smo se ipak odlucili za jednu od tih plasticnih stolica i juce nam je konacno stigla. Ivan je bio sav zbunjen kad sam ga stavila, ali je brzo nasao zanimaciju - kaisici su zakon. Zavalio se u stolicu i uzivao skoro pola sata. Jos uvek samo sisa tako da je nece koristiti bas odmah za hranjenje, ali ce bar sedeti sa nama za stolom dok jedemo. Evo, ovako izgleda. Na drugoj slici se vidi kako izgleda kada se skroz zavali nazad.

: maza - 2. mart 2009 22:45:01(UTC)
ja sam vidjela i one stolice koje se prikače na našu stolicu i staviš za sto..ima ko takve??

: jeca. - 2. mart 2009 15:40:23(UTC)
Eto, a meni je ovo najisplativija stvar koju sam kupila za bebca i za koju sam sigurna da nisu uzaludno bacene pare. Mi smo kupili chicoo happy snack kad je Aleksa imao negde oko 6 meseci. Dugo sam se dvoumila da li da kupujem to ili da se jurim po kuci sa njim kao sto sam jurila Nemanju kad je bio mali.
Mogu vam reci da ne zalim ni dinara koji sam dala.
Epilog ove price je:
Aleksa od 6 meseca jede sa nama za stolom zajedno.
Sve jede u njoj, cak i uzinu.
Koristi svoje rukice i jede sam komadice hrane.
Nema jurnjave sa tanjirom po kuci.
Nema prosipanja na sve strane.
On stvarno uziva i mnogo mu je slatko da jede sa nama zajedno.

Elem, uopste nije bitno koliko novca dati za stolicu. Bitno je da dete stekne naviku. Da sam nasla ovu IKEA, kad sam kupovala uzela bih nju. Meni to mnogo znaci, posto nase hranjenje traje max. 15min. Ne gubim vreme jureci ga po kuci. I jos jedna bitna stvar. Ja sam je "uglavila" u stan od 39 kvadrata.
Prezadovoljna sam!!!!

: maza - 2. mart 2009 15:13:05(UTC)
mi nemamo te stolice za bebe i hranilicu jer sve moje prije koje su je imale
kažu da je bacanje para i da bebic u nju nisu htjeli ni 5 min. pa se hranimo
tako što ga mama drži ..a sad mi je to sve teže..pa razmišljam o kupovini..samo mi je problem prostor jer nam je stančić mali ..
a sad ima toliko stvari....

: Bambina. - 25. februar 2009 23:03:13(UTC)

mi imamo upravo ovakvu belu stolicu iz Ikee, i malo je reci da sam prezadovoljna. Vrlo lako se cisti, ima sve sto treba da ima ali jedina joj je mana sto zauzima malo vise prostora.

: MilicaCale - 25. februar 2009 1:56:57(UTC)
magi, imamo takve i u Nisu, nekoliko njih. Samo, izgleda da nisam pazljivo pogledala sajt, probacu ponovo. Hvala.

: Svetlana81 - 24. februar 2009 21:43:11(UTC)
Mi imamo stolicu drvenu, tj. kombinacija drvo i iverica koja se rasklapa u sto i stolicu. Moj sin sada često tako sedi i jede pošto ima 2 god. i sam ruča, a posle crtamo ili listamo slikovnice na njoj. Jako sam zadovoljna. Mismo je kupili u Novom Sadu pre više od godinu dana i platili smo je 2.990 dinara. Mislim da im se cena nije puno promenila. Postoje i potpuno drvene u turbo limaču koje su oko 5.000 dinara.

: malisha75 - 24. februar 2009 11:26:45(UTC)

: nensy - 24. februar 2009 2:23:25(UTC)
Mi imamo jungle stolicu i bas sam zadovoljna.nije mnogo ni skupa.

: magi - 24. februar 2009 1:46:19(UTC)
Milica, pogledaj na sajtu itim-ikea, oni imaju kancelariju u beogradu i donose iz mađarske, na sajtu imaju stolice za hranjenje, idi na dečju sobu pa na stolice za bebe. Ako imaš nekoga u bgd-u može da ti uzme preko njih.

: MilicaCale - 24. februar 2009 1:36:45(UTC)
Mi je nismo nasli, tu IKEA stolicu. Nema je na sajtu, ovi nasi donose iz Madjarske, ali tamo smo videli samo namestaj za sobu. Gde ste vi nasli?

: Bambina. - 23. februar 2009 13:28:27(UTC)

Mi smo Nadji kupili IKEA stolicu za hranjenje i bas smo bili prezadovoljni njome. Ona ne moze da se sklopi pa nije najpreporucljivija za manje trpezarije i nema podesavanje po visini ali meni ionako nikada nije bilo jasno zasto to podesavanje sluzi. Mi smo nju navikli da se u stolici za hranjenje iskljucivo jede i to je to. Cini mi se da smo je platili oko 2000 din.

: ciciban - 23. februar 2009 13:18:32(UTC)
Ja sam je kupila u Sloveniji u Beby Centru i kostala je 50 evra.Ovde isto mozes da je narucis prko bebi centra i kosta nesto manje od 5000
hiljada caos

: MilicaCale - 23. februar 2009 12:56:52(UTC)
Ta je super. Nju jos nismo videli. Gde si je nasla?

: ciciban - 23. februar 2009 11:26:01(UTC)
Ova stolica je zakon ,dete lepo sedi sa vama uz trpezarijski sto i jede.
Ja sam licno prezadovoljna i sto je najvaznije moze jako dugo da se koristi.

: NIKOLINA - 18. februar 2009 15:00:08(UTC)
MI IMAMO BERTONNE I PREZADOVOLJNA SAM!

: MilicaCale - 13. februar 2009 17:48:52(UTC)
Drvene stolice iz turbo-limača, sklopive nisu zgodne jer nemaju kaiševe za vezivanje, pa može beba da ispadne.
Više položaja naslona vam ne treba, ako beba već sedi.
Osim toga, svaka je stolica dobra, već prema mogućnostima.

: zMayica - 10. februar 2009 19:15:22(UTC)
Drvene stolice za hranjenje probajte da nadjete u Turbo Limacu, ja sam pre par meseci videla u Mercatoru ... nista vas ne kosta da proverite kad budete u prolazu

: Gogily - 4. februar 2009 23:23:05(UTC)
te drvene stolice sam videla u katalogu dodyshop i mogu da se poruce preko interneta. mislim da je cena oko 4000.
na tom sajtu ima i drugih kataloga pa pogledajte a i cene su sasvim ok

: MikaMaca - 4. februar 2009 21:51:04(UTC)
Mi smo videli u katalogu Akse da imaju tj imali su drvenu visoku stolicu i bas nam se svidela ali vise nema :( Bas sam se razocarala. Svidela nam se jer se onda rastavlja pa posle bude kao stocic i stolicica odvojeno. Valjda ce ih opet biti. Ako neko zna ili je mozda video takvu stolicu pliz reci te.

: malisha75 - 4. februar 2009 20:59:52(UTC)
Evo me i na ovoj temi. Malo sam iscitala sta se pisalo. Dvoumim se da li da uzmem ovu veliku plasticnu stolicu za hranjenje ili onu malu drvenu sto se stavi na stocic, pa kasnije moze da sluzi i kao mala stolicica i stocic. Uh, sto sam objasnila, ali mislim da cete shvatiti... Koliko su te drvene stolice stabilne? Danas sam jednu gledala u radnji pa mi se nesto ucinilo da je klimava i da bi dete moglo da padne ako se recimo nogama odgurne od stola?

: jasminakg - 25. januar 2009 15:38:01(UTC)
Slazem se sa  Majom,da je nepotrebno kupovati stolicu koja se pomera gore dole, mi takodje imamo Chicco happy snack stolicu,i Sofija od kada je napunila sest meseci samo u stolici ruca!!

: zMayica - 25. januar 2009 14:07:06(UTC)
Drage mame, u principu nasi ukusi i 'njihove' cene jesu razliciti ali bebine potrebe su iste, morate se sloziti caos
koju god stolicu izabrale , najvaznije je da dete nauci na ritual hranjenja u stolici i samo u stolici ( a ne da ga kasnije jurite dok ga hranite u dubku ili dok trcka ... ), da se tu jede, ne igra i da se ne oteze sa jelom, a naravno da dete ima slobodu da se mozda umaze i brlja, upoznaje cudesni svet kreativnog hedonizma :)

Da ne duzim, moje misljenje je, a ja sam se toliko dvoumila sa izborom, (mos'te videti na brojnim stranama uznazad :D) da nemate potrebe da kupujete te stolice kojiima se menja visina vec samo nagib naslona...
Mi imamo Chicco_Happy Snack i ne znam sta bismo bez nje-prezdovolnji smo

: magi - 24. januar 2009 0:23:36(UTC)
Pošto smo i mi stigli do faze kašica počeli smo da tražimo stolicu i to je postala nauka kao i potraga za kolicima, našla sam u brestillu bertonne stolicu koja je podesiva i po visini i naslon se obara, ima 4 točkića i dva poslužavnika koja se skidaju a košta samo 6300.00 pa me zanima da li neko ima takvu i kakva su vam iskustva, stolice tih "performansi" poznatijih proizvođača koštaju 11000-12000 pa je ova veoma povoljna rekla bih. Šta mislite?

: MikaMaca - 10. januar 2009 21:57:46(UTC)
Jel ima neko mozda drvenu hranilicu koja je u visini naseg stola za rucavanje a moze i da se sklopi da bude manja?

: bubi - 10. januar 2009 2:40:43(UTC)
Ja imam Chicco(Polly) hranilicu i stalno ponavljam da je to najiskoriscenija stvar koja je kupljena za mog bebca. Od 5. mjeseca je aktivno koristim i vrlo sam zadovoljna.
Svima preporucujem da kupe hranilicu jer zaista olaksa hranjenje i stvori neke lijepe navike kod djeteta.

: vele - 6. januar 2009 14:16:55(UTC)
mi imamo chicco happy snack. nju smo dobili na poklon. ne svidja mi se-ima kao 3 polozaja naslona, od kojih beba normalno moze da koristi samo jedan, pod uglom od 90 stepeni, ostali su neprakticni. a ona kopca na pojasu mi iskida zivce i prste-jko je mala i kruta...ne moze da se poredi sa onom koju imamo na peg perego kolicima.

: pirgo7 - 17. decembar 2008 19:21:56(UTC)
[QUOTE]renatas - 12/10/2008 06:36

6000 dinara? buljavko
u Americi kosta citavih 39,95 dolara, u Italiji 25-30 Eura a kod nas je 6000 dinara. NO COMMENT

[QUOTE]

ja sam ove sjedalice u Italiji vidjela za 49 e, i to njihova najpovoljnija cijena u Italiji
ima ih na sajtu www.bimbomarket.it

: Srcka - 15. decembar 2008 20:13:15(UTC)
E upravo smi i mi tako hranili Evu u hranilici dok nismo kupili stolicu sa 6.meseci, nije dobro da ga stavis da sedi, vec u naslonjenom polozaju e upravo te polozaje imaju hranilice i bez problema i ako je nemiran mozes da ga vezes kaisevima.

: mima80 - 15. decembar 2008 20:03:01(UTC)
Tnx devojke :-* Nama za ovu svrhu za sada sluzi njihalica, ali je on uzasno nemiran, sve vreme se pracaka nozicama, jedva ga obuzdavam icon_lol Jel sa punih 6 meseci nije problem da ga drzim u skroz uspravnom polozaju ili ne?Sorry sto sam dosadna icon_surprised ops:

: Srcka - 15. decembar 2008 19:09:52(UTC)
Mima, pravo da ti kazem meni je to bilo nebitno, dobro je za zene lenjivice tj. da sednu mame u fotelju ili krevet i da budu naspram bebe eto u tome ja vidim poentu, meni je pre bitnije da se naslon stolice podesava jer kada krenes sa hranilicom beba jos ne sedi i zavalis je u najnizi polozaj, tako sam i ja krenula i evo moje dete sa punih 17.meseci jos uvek rucka u hranilici, totalno isplativa stvar.

: zvjezdica - 15. decembar 2008 19:09:41(UTC)
nasa stolica to nema a super nam sluzi.nemamo nikakvi problema.ni ja nisam zato da dajem neke velike pare za nesto ako nemoram

: mima80 - 15. decembar 2008 19:00:06(UTC)
Recite mi koliko je bitno da stolica za hranjenje ima to podesavanje visine?Stolice koje imaju tu opciju su bas dosta skuplje, bas mi je nesto mnogo da za istu dam 12000

: nency bg - 1. decembar 2008 19:54:57(UTC)
Videla sam da je neko kupio hranilicu marke jungle, zanima me cena i gde ima da se nadje posto smo ovih dana u potrazi za istom. Hvala!

: Winnie the Pooh - 14. novembar 2008 6:42:56(UTC)
Hm hmm Aksa je u Beogradu,malo mi neizvodljivo da sad idem za BG neznam Maltretiracu opet brata da mi je pogleda,pa da vidi i tu chiccovu,i nek uporedi. Stoo sam ja nekad naaapornaaaaaa uzid

: iva-sabac - 13. novembar 2008 18:23:52(UTC)
Angel bas je lepa stolica-sara ce sigurno da uziva u njoj zaljubljen

: renatas - 13. novembar 2008 16:54:18(UTC)
otidji u Aksu jer oni imaju kompletan Giordani program. tamo mozes da vidis stolicu uzivo.

Citat:
Winnie the Pooh - 13/11/2008 13:24

Ja se ovih dana razmisljam da narucim stolicu,ali preko neta,pa nisam bas sigurna.Ona extra izgleda,funkcionalna je,ima nekoliko polozaja visine,i naslona,pvc presvlaku,veliki posluzavnik koji se skida,kaiseve,cvrstu konsrukciju,i deluje prilicno stabilno. Ali ne mogu da je vidim uzivo neznam   Ja sam prvo htela da uzmem chicco stocu,neku zelenu sa zabom,ili sta je vec,cini mi se sfari model,i ona je oko 12500,a ova je maltene ista,a kosta 7500 hmm   Mogu da kupim stolicu i vrtic na jednom mestu,a sa druge strane samo chicco stolicu neznam   Uzaaaaasno sam neodlucna i inace,pogotovu sad neznam   Tipicna vaga icon_rolleyes   Sta vi mislite? Evo,na ovom sajtu je   www.dodyshop.co.yu     "Giordani", ova druga,zelena. Sta mislite zenske??????

: Winnie the Pooh - 13. novembar 2008 9:24:14(UTC)
Ja se ovih dana razmisljam da narucim stolicu,ali preko neta,pa nisam bas sigurna.Ona extra izgleda,funkcionalna je,ima nekoliko polozaja visine,i naslona,pvc presvlaku,veliki posluzavnik koji se skida,kaiseve,cvrstu konsrukciju,i deluje prilicno stabilno. Ali ne mogu da je vidim uzivo neznam   Ja sam prvo htela da uzmem chicco stocu,neku zelenu sa zabom,ili sta je vec,cini mi se sfari model,i ona je oko 12500,a ova je maltene ista,a kosta 7500 hmm   Mogu da kupim stolicu i vrtic na jednom mestu,a sa druge strane samo chicco stolicu neznam   Uzaaaaasno sam neodlucna i inace,pogotovu sad neznam   Tipicna vaga icon_rolleyes   Sta vi mislite? Evo,na ovom sajtu je   www.dodyshop.co.yu     "Giordani", ova druga,zelena. Sta mislite zenske??????

: ivocka - 13. novembar 2008 6:30:39(UTC)
Ja imam od najstarije cerke Chicco Mamma stolicu i mogu vam reci da je fenomenalna.Stara je 6 godina ali joj nista ne fali.Bila je skupa, tada sam je platila 250 maraka a sada nemam pojma koliko bi kostala.

: Angel - 13. novembar 2008 5:16:20(UTC)
Hvala draga, ti i Mayya ste mi dosta pomogle oko pronalazenja! :)

: Dorothy - 13. novembar 2008 3:55:23(UTC)

Angel, skroz vam je slatka stolica bravo Liči pomalo na našu icon_lol

Jelena ns82, super stolica bravo bravo  

: Angel - 12. novembar 2008 17:27:44(UTC)

Jelena super vam je stolica!

Mi smo ipak danas kupili stolicu iako sam rekla da nam ne treba. Bas ono "nikad ne reci nikad". Sara joj se JAKO obradovala. IMa neke zezalice za pritiskanje koje je iznova odusevljavaju.

: jelena_ns82 - 4. novembar 2008 12:06:04(UTC)
Ikki najvise mi se svidja tvoja stolica za hranjenje jer je ista kao nasa kolica...mi smo dobili na poklon nasu stolicu pa nismo mogli da biramoi isto je Peg Perego samo je krem koza,a to mi je super jer se slaze uz nas namestaj koji je iste boje...jos uvek slabo jedemo u njoj jer smo navikli na lezaljku-stolicu ali mi dobro dodje kad sam u kuhinji,onda se beba igra,sedi i gleda me...

: Maja-belgija - 1. novembar 2008 7:20:54(UTC)
bumbo kod nas je mnogo jeftina oko 25 eura jer niko je nekupuje kako sto je rekla cvetic ne nude sigurnost za bebu neznam neznam neznam

: Cvetic - 1. novembar 2008 0:20:27(UTC)
Vidim pricate o Bumbo stolici...da podelim svoje iskustvo, ako nekoga interesuje.Koristili smo Bumbo stolicu 2 meseca, od 4- 6 meseci starosti moje cerke.Cim je Angelina cvrsto sela, oko 6 meseci, pocela je da se odize i odupire nogama i da pada unazad na glavu iz Bumba. To me toliko uplasilo, da je Bumbo zavrsio u podrumu isti dan.
Takodje, na Bumbo je sada najnovije upozorenje da se nikako ne sme postavljati na uzdignute povrsine kao kuhinjski sto, stolice, radne povrsine i sl. Puno dece je palo i tesko se povredilo i kad sam i to videla, digla sam ruke definitivno.Mislim da je bacanje para s tim sto nije ni jeftino, kostalo me je 60E zajedno sa malim posluzavnikom koji je vrlo loseg kvaliteta i nestabilan je kad se konacno uglavi.
Tako da, nakon sto sam se isprva odusevila, vrlo brzo sam se razocarala.
Onda smo kupili istu stolicu ko Idealna losa caos , i prezadovoljni smo.
Ovde Ane isprobava Bumbo....

: idealna losa - 31. oktobar 2008 23:18:56(UTC)
Kod nas samo ovaj jedan jedini :>

: iva-sabac - 31. oktobar 2008 19:59:01(UTC)
Mi imamo istu takvu samo je dezen plavo-zuti

: Babily - 31. oktobar 2008 19:39:03(UTC)
Divna vam je stolica,kod nas takvog dezena nema.

: idealna losa - 31. oktobar 2008 0:33:47(UTC)

slazem se sa Babily
i mi imamo istu icon_razz samo drugaciju boju icon_lol

: Babily - 18. oktobar 2008 17:24:28(UTC)
Dezen safari mi je jako lep. I mi smo hteli takvu da uzmemo ali nismo nasli nigde tada.

: simona78 - 18. oktobar 2008 11:07:09(UTC)
Kupili smo Chicco Polly, kao vasa Babily, samo je dezen Safari

Javljamo utiske !!!

: Babily - 18. oktobar 2008 5:52:28(UTC)
Mi imamo chicco polly double dezen frog. Platili je 12.500 DIN. u EnciMenciju.
Stolica je odlicna, predivno izgleda i vrlo je kvalitetna. Naslon je podesiv u 3 polozaja a visina stolice 7 puta. Ima duplu tacnu znaci jedna moze da se skine, navlake se lako peru i skidaju. Ima dodatak sa strane za flasicu ili mozda nesto drugo i mrezicu za stvari. Mi smo poceli da je koristimo od 4-og meseca jer je taj najnizi polozaj zaista dosta nizak i beba moze da bude u njoj vec tada (moze da se i podmetne neko cebence da bebi bude jos udobnije)

Evo slike nase stolice

: Petra* - 18. oktobar 2008 5:09:16(UTC)
A Peg Perego?? Koliko kosta kod nas, ili ono sto me vise zanima, gde je najjeftinija icon_lol ???

: simona78 - 17. oktobar 2008 17:04:25(UTC)
Ovdje kosta oko 120-130 eura, mada je trenutno u jednom radnji na ponudi i kosta 100 eura. Cini mi se da ima sve sto stolica treba da ima, kako za bebu od 4-5 mjeseci, tako i za starije dijete. Jedino sto je malo glomazna, zatrpacemo se u njenim stvarima uskoro icon_lol

: renatas - 17. oktobar 2008 15:56:59(UTC)
Chicco Polly Double kosta oko 12.500 dinara sto bi iznosilo oko 150 eura. ja se takodje razmisljam da je uzmem za nas.

Citat:
beba2008 - 17/10/2008 19:29

I mene interesuje ta stolica,da li neko zna cenu kod nas?ovde je 140 eura.

: beba2008 - 17. oktobar 2008 15:29:01(UTC)
I mene interesuje ta stolica,da li neko zna cenu kod nas?ovde je 140 eura.

: simona78 - 17. oktobar 2008 3:53:35(UTC)
Nama se blizi uvodjenje kasica, pa smo poceli da razmisljamo o kupovini stolice za hranjenje. Dosta sam citala i razmisljala o pravom izboru i za sada mi se dopada Chicco Polly stolica, pa me interesuju vasa iskustva???

: мирка - 13. oktobar 2008 4:47:06(UTC)
Мi smo dobili od tetke stolicu "CAM". Juče sam je videla na sajmu i košta 4000, a znam da je ona platila 6900 icon_eek
Počela sam da je hranim u njoj i odlična mi je, manje se prljamo nego u kolicima, a ima veliki pult ispred, pa može baš lepo da se igra.

: JelenaSrculence - 13. oktobar 2008 4:36:45(UTC)
Ja sam htela u Delti u Mothercare-u da kupim jednu jako jedostavnu a lepu stolicu sa metalnim ramom i bez polozaja, cena joj je 3350 pri tome, medjutim definitivno sam odustala od kupovine bilo kakve. Mislim da bih bacila pare kao sto sam zamalo na kengura. Meni je Sara jako mirna i hranim je gde stignem al uglavnom na krevetu ili AS ili kolicima. Juce sam je eto hranila u Tempu u onim kupovnim kolicima. Sve u svemu Fokice draga hvala sto si isla samo onda u Mothercare. KISS

: renatas - 12. oktobar 2008 8:36:39(UTC)
6000 dinara? buljavko
u Americi kosta citavih 39,95 dolara, u Italiji 25-30 Eura a kod nas je 6000 dinara. NO COMMENT

Citat:
Fokica - 12/10/2008 08:17

Videh juce tu stolicu na bebi sajmu- kosta 6.000 pa ko zeli sajam traje jos danas.

: Fokica - 12. oktobar 2008 4:17:18(UTC)
Videh juce tu stolicu na bebi sajmu- kosta 6.000 pa ko zeli sajam traje jos danas.

: renatas - 12. oktobar 2008 3:44:09(UTC)
hvala najlepse za informaciju. vec sam se uplasila da niko ne radi ovaj program kod nas. pozvacu ih jos koliko sutra

Citat:
DannyG - 11/10/2008 23:12

Renata i Manana evo sajta, a na njemu cete naci i adresu
http://www.bebolog.co.rs/BEBE/Pages/Bumbo.html

: DannyG - 11. oktobar 2008 19:12:08(UTC)
Renata i Manana evo sajta, a na njemu cete naci i adresu
http://www.bebolog.co.rs/BEBE/Pages/Bumbo.html

: Maja-belgija - 11. oktobar 2008 18:10:44(UTC)
Citat:
Gogily - 17/9/2008 15:33

Sa koliko meseci ste poceli da koristite stolicu za hranjenje? Ja bi trebala kumi da kupim pa me interesuje sa koliko nije rano..
Hvala :-*

mi smo pOceli sa nepuni sest meseci

: simona78 - 11. oktobar 2008 16:08:12(UTC)
Renata i Manana, evo vise o ovoj stolici za koju ste pitale.

http://www.bumbo.ca/index.htm

: Tijancica - 11. oktobar 2008 12:28:41(UTC)

Naco bravo za vas.

Mia je sjedila u stolici ne samo kad jede, nego dok ja spremam rucak ili nesto radim po kuhinji. Ali...sada zbrljavi jelo i ustaje, a ne daj boze ako je svezana onda krene da vristi. Strasno. icon_rolleyes

: nacafaca - 11. oktobar 2008 9:50:57(UTC)
Ljudi mi smo se vratili konacno na hranjenje u stolici :)

: zvjezdica - 11. oktobar 2008 7:02:21(UTC)
potpisujem Hanan.stolivu nebi dala nikom.super stvar

: Hanan - 11. oktobar 2008 6:29:54(UTC)
Po meni, stolica je jedina isplativa investicija.Negdje od 5-tog mj. je koristimo i dan danas, za sve moguce svrhe.Ako radim po kuci uvalim Muaza u nju i gleda Tv, ili se igra nekim sitnim igrackicama, ako treban napolje na minutu izaci on ostaje u njoj, ako je nemiran i kad ne znam sta vise sa njim fino ide na odmor u svoju stolicu.Dok jede nikad nemamo problema, jer zna da se smao tamo jede, ali zato imamo problem kad smo negdje, izmucimo se oboje dok ga nahranim.

: Ivana-Lukina mama - 10. oktobar 2008 16:13:19(UTC)
Katia stolica ti je prelepa icon_wink nasa je ista takva samo narandzaste boje :-*

Medjutim Luka vise nece da sedi u njoj,sad hoce kao veliki covek da sedi za stolom,super jede,tako ja i on rucamo i doruckujemo zajedno,uvece vecera sa nama,i uzine za stolom jede,hoce decko da se pravi vazan ruganje :

Jedino ponekad kad je vreme uzine,a ja imam nesto da uradim stavima ga i on jede,alito je retko :)

: ruki - 10. oktobar 2008 15:53:48(UTC)
otkad imamo stolicu ja se odmorila ,
pre sam je stalno jurila po sobi da jede ,
sad zna cim je gladna odmah odlazi do stolice
evo kako izgleda nasa stolica

ide jos jedan deo za noge ali ga jos uvek nismo namestili icon_surprised ops:
a onda moze da se skine ova stolicica i sa nje ovaj plato i dobije se stocic i mala stolicica

: Tanja&Katia - 17. septembar 2008 18:17:04(UTC)
Katia je mirna u stolici dok rucka.
Kad je stavim da sedi kad joj nije vreme za obrok, onda joj skinem posluzavnik da bi imala bolji pregled i da ne bi pocela da se buni. Naravno, ne zeli da sedi dugo u njoj, jedino ako je neka igrackica extra zainteresuje pa se zanese igrajuci se. icon_razz
Ova je PegPerego i zadovoljna sam

: JOgi - 17. septembar 2008 17:51:23(UTC)
''pa cim beba pocne sjedit,mi smo poceli s neki 5 mjseci iako nije bas skroz samostalno sjedila''
Takodje, mada ako poklanjas, ti kupis a oni ce proceniti kada je vreme.

: zvjezdica - 17. septembar 2008 17:07:55(UTC)
pa cim beba pocne sjedit,mi smo poceli s neki 5 mjseci iako nije bas skroz samostalno sjedila

: Gogily - 17. septembar 2008 11:33:42(UTC)
Sa koliko meseci ste poceli da koristite stolicu za hranjenje? Ja bi trebala kumi da kupim pa me interesuje sa koliko nije rano..
Hvala :-*

: MANANA - 12. septembar 2008 13:39:53(UTC)
Jao Renata i meni se ovo jako svidja! Javi ako uspes negde da nadjes!

: JOgi - 12. septembar 2008 13:17:39(UTC)
Naco, Ogi uglavnom lepo sedi i jede, mada primecujem ponekad fazu, kad mu se ne dopada sta je servirano, da se vrti, isteze se, place (kao). Ja sam pocela da mu dok ga hranim dajem zadatke - kockice sargarepe, zrna graska (kuvana naravno) i onda on to ceprka po tacni a ja ga hranim, to mu skroz zaokupi paznju i bude miran. I kod nas pali muzika, cim pustimo Branka Kockicu on se udubi u muziku, jedini je problem kad u isto vreme mama krene sa kasikom (punom) i on da pleska rukama, ali i to resimo brzo.

: lelly - 11. septembar 2008 19:46:39(UTC)
U renatas baš je luda stolica, beba izgleda baš ušuškano u njoj! 

: renatas - 11. septembar 2008 19:07:17(UTC)
prijateljica koja zivi u svici mi je posalal sliku njenog deteta i malo je reci da sam odusevljena stolicom. ova stolica je visenamenska a ima i dodatak za hranjenje (stavlja se kao i na sve stolice za hranjenje).
ako neko zna kako da nabavim ovu stolicu neka me kontaktira jer mislim da je jako pratkticna i volela bih da je imam za moje dete. ja je nisam vidjala po beogradskim radnjama koje sam do sada obilazila
ovo je sajt na kome ima vise informacija
http://www.bumboseat.com/
a ovako izgleda sama stolica
Photobucket

: Maja-belgija - 6. septembar 2008 11:50:53(UTC)
mi smo dobili na poklon od tetke prelepa stolica kupjena od mother care i jos je nekoristimo al jedvaj cekam da napunimo sest meseca jer sad mi je bas problem kad je hranim

evo kakva je

By mdimoska at 2008-09-06

: simona78 - 2. septembar 2008 14:16:54(UTC)
Nama je jos rano za stolicu za hranjenje, ali sam juce setkala i razgledala radnje za bebe i naletjela sam na neku akciju - ChiccoHappySnack za 50 eura. Meni se to cini povoljno, pa me zanima koliko kosta kod nas i da li su zadovoljne mame i bebe koje je imaju...

: J.D. - 30. avgust 2008 7:19:08(UTC)
Mi smo kupili Chicco-vu onu -sto neko rece-sa pticurinom, ali davno bese-kad smo imali 4 meseca i od tada smo polako iz onog skoro lezeceg polozaja krenuli da se privikavamo i sada nam nije problem. Ponekad se malo uzvrtimo ali to je zbog hrane koja mu se ne dopadne. Savet mamama- sto pre- pre nego sto shvate da i ne moraju bas da sede na jednom mestu...

: nacafaca - 27. avgust 2008 7:41:21(UTC)
Nema sta nisam pokusala eto lepo je sedeo do 9 meseca a od tada nema sanse.

: rozga - 26. avgust 2008 11:34:40(UTC)
Marko za sad sedi:) Place samo kad je sit. Budi upornacaos

: nacafaca - 25. avgust 2008 13:10:43(UTC)
Ovaj hmm devojke jel vasa deca sede mirno u stolici i jedu? Moram sada da kazem da su 100e za stolicu (koliko sam je platila) bacene pare icon_mad posto ovaj moj vrtiguz nema sanse ni minut da odsedi!!!!!!!!!!! uzid koji me djavo terao da je kupujem uzid

: rozga - 24. avgust 2008 19:16:12(UTC)
I mi smo kupili solicicubravo Kupili smo je u Letu, a bila je i na popustu-20% zbog plave bojeneznam Ja nisam htela neku sa aplikacijama da mi se ne bi stalno okretao i zverao po onom sarenom, ali ce zato sve zamazano da se vidi na ovoj boji. Nema veze, mama ce da pere dok Marko rucka i uziva:-* Inace, ima tri poozaja naslona, podesava se visina, dupli tanjir i lako se sklapa. Izasla nas je oko 6500 din.
Evo i slicice:

: JasnaMK - 5. avgust 2008 13:18:01(UTC)
I mi smo kupili stolicu za hranjenje (t.e. dobili na poklon od s&s). Jos klimamo levo desno ali bice bolje
Photobucket

: mirtsche - 8. jul 2008 13:14:04(UTC)
Citat:
nacafaca - 12/6/2008 22:22

Evo i mi smo konacno kupili stolicu ;]

Jao vidi ga drugar!!! zaljubljen

: nacafaca - 16. jun 2008 17:57:34(UTC)
Devojke bas mi je drago da vam se svidja :-* ,definitivno nam je najzanimljivija ova zaba tako da tacnu skidam kada ga hranim jer u protivnom nema jela nego igre!

: zMayica - 13. jun 2008 7:23:04(UTC)
Hvala Srcka i vi ste nama :)

: Srcka - 13. jun 2008 7:14:13(UTC)
Naco, stolica je predivna i slazem se sa tijanast :( pogotovo u Nisu ne mogu ni da zamislim da je kupim...
zMayice, kako vam je lepa stolica i bravo za bebirona kako lepo rucka u njoj i naravno zagrljaj dobrodosla nazad u drustvo, bas si nam nedostajala

: zMayica - 13. jun 2008 6:31:58(UTC)
Kao sto rece tijanast... blago vama ! :)a evo i nasih obecanih slikica, kasnimo al' nam ne zamerite pripreme za selidbu su u toku pa... :)

: tijanast - 12. jun 2008 19:04:52(UTC)
Jao naco, divna je stolica, ja se ziva jedem kad vidim neke fisher price stvari a znam da ne mogu ovde da ih kupim...

: nacafaca - 12. jun 2008 17:22:13(UTC)
Evo i mi smo konacno kupili stolicu ;]

: JelenaPetrovic - 15. maj 2008 5:24:00(UTC)
E Zmayice, konacno. Zelimo mati lepo ruckanje u stolicic i eckamo slicice.

: zMayica - 14. maj 2008 14:55:08(UTC)
kupismo i mi stolicu KONACNO :)
ipak smo se odlucili za ChiccoHappySnack, onaj dezen sa kockicama narandzasto/belo/plavim (nemam trenutno digitalac pa...)
samo da javimo jer smo vas posteno ugnjavili sa probiranjem smizlica
Ipak smo se odlucili za ovu varijantu jer je navece sediste jer ,jelte, nasa gooza brrrzo raste - pa da se 'ne baci' :)

: kaja - 10. maj 2008 6:43:04(UTC)

Citat:
vesna972 - 29/4/2008 17:34Epa draga Kajo samo da znas da nisi jedina koja poseduje stolicu jos od davnina...evo i mi ti se pridruzujemo!

I ne samo to... I mi, obavezno, moramo da pročitamo neko lako štivo uz klopu! icon_wink

Citat:
zMayica - 6/5/2008 19:09 ... a zaboravljam da je to oko opreme i garderobe vise stvar ushicenja roditelja nego puke potrebe pametna je Kaja i njena Janica sa minimalistickom stolicom ( bar da je Mata sitniji ...)

Hihihi! ;]

: jeca. - 9. maj 2008 18:49:24(UTC)
Pozdrav mame!!! caos
Dugo sam se dvoumila da li uopste da kupujem tu stolicu. Mislila sam, bice to uzaludno bacanje novca. Citajuci vase postove, videh da bi trebalo da bude OK. I stvarno je ispalo tako. Aleksa obozava svoju stolicicu. Sada svi zajedno sedimo za stolom i klopamo. Super je. Bas ste mi pomogle. Hvala vam na savetima. Ovako to nekako, kod nas izglda.

A bata ne bi bio bata, kada se ne bi zekio i stavljao nam magarece usi. icon_lol
Ah, da. Ja sam se takodje odlucila za ovu chicco happy snack i mnogo mi se svidja. Cena joj je, cini mi se, sasvim OK (6700 din.)
bravo bravo

Lilypie 1st Birthday Ticker

Lilypie 6th to 18th Ticker

: Milica81 - 8. maj 2008 9:15:18(UTC)
Ogi majstore, srecna ti stolica!!!!!!!!!

: zMayica - 6. maj 2008 15:09:21(UTC)
Drugarice divna si, nemam reci :) moracemo da se organizujemo :HUG:
ja znam da sam dosadila vise i sebi i drugima ( a narocito mm-u) sa tom stolicom :)
ja bih i da bude lepa i njemu udobna tj prakticna... a zaboravljam da je to oko opreme i garderobe vise stvar ushicenja roditelja nego puke potrebe
pametna je Kaja i njena Janica sa minimalistickom stolicom ( bar da je Mata sitniji ...)

: JelenaPetrovic - 6. maj 2008 12:06:19(UTC)
Moj Ogi ne ssedi stabilno, na krevetu moze da sedi naslojen (ne ogradjen) na jastuke, ili kada ga mi pridrzavamo na krili, inace sa navrne na neku stranu ili se presavije napred. Medjutim ja ga stavim u stolicu, vezem pojasom, privucem tacnu najvise sto moze i super je. Zmayice, ja sma razgledala i zaista sam se zapitala, zasto da puknem toliko para? Visina stolice je super, ja ga hranim za sada sdeci na krevetu, kasnije cu ga pribliziti trpezarijskom stolu, kad pcne sam da jede. Nema podesavanja naslona jer ce u njoj samo jesti, nece boraviti dugo u njoj.
Nama sada obrok traje 10ak minuta tako da to nije previse dug period, s obzirom da on ne sedi stabilno i da njegovo telo nije spremno za dugo sedenje, a kasnije kada bude sam jeo i kada obroci budu trajali duze, moci ce sam da sedi pa opet nece biti problema.
Stolica je stabilna, mislim i da je dosta prostrana. Zmayice, mozemo da organizujemo druzenje pa da je probate.

: nacafaca - 6. maj 2008 10:44:55(UTC)
E i ja sam pre neki dan ovde kod nas videla takvu neku stolicu (nije ista marka) i isto se naslon ne podesava pa se sada pitam od kada mogu da ga stavim u nju s obzirom da on ne sedi niti ga je stavljam a bas je lepa (ok ne bas kao ova jelenina) i jeftina samo 25e,iskreno meni su one od po 100e preskupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

: mama malog Borisa - 6. maj 2008 10:23:14(UTC)
Mi isto imamo kao Jelena brevi-jevu stolicu samo u drugoj boji, i koristimo ga vec godinu dana.
Sin nam ima 20 meseci i prezadovoljni smo. Stabilna je stolica, i Boris ga je vec istestirao na sve moguce nacine.
Priblizi stolicu krevetu, pa se prebaci preko kreveta na stolicu i sam udje.... a ima vec oko 14-15 kg.

: kerefeka - 6. maj 2008 10:22:22(UTC)

Jelena, stolica je super! Mi smo dobili od mojih iz firme, al je jos uvek nisam raspakovala... samo virnuli boju i extra je- narandzasta (uklapa nam se uz boju zidova icon_lol ). Mislim da i ova nasa nema podesavanje naslona, pa nemam pojma kad mogu bekanu da cusnem u nju... doduse, mi jos uvek samo sikimo, al' lagano sam vec u panici & euforiji u vezi uvodjenja konkretne hrane :|

: zMayica - 6. maj 2008 8:45:38(UTC)
Jelena, moram priznati da sam od kako videh vasu stolicu pocela da razmisljam zasto bih bacala pare na onu sa silnim visinama kada je ova extra
mora da se tripujem, a je li stabilna?
Zapravo, mene najvise interesuje da li je od proizvodjaca do proizvodjaca sirina sedalnog dela razlicita- i koja je najveca- da se ovaj moj medvedic ne bi zaglavio uskoro :)

: JelenaPetrovic - 5. maj 2008 10:07:15(UTC)
Mi kupili stolicicu. Setali smo u petak kroz Merkator i svratili u TL i mnoooogo nam se svidela. Nema polozaje naslona, tri polozaja tacne koja sw skida, sklapa se veoma lako, malo mesta zauzima, stabilna je, udobna i povoljna (5000).
Evo i slicica:

Ogiju se dopala, to j enjavaznije.

: Ivanela - 29. april 2008 14:35:42(UTC)
Hej Iki pa i mi imamo takvu PegPerego Prima Pappa (samo nije dinner), i ja ne stojim kada hranim bebca, vec sednem na stolicu (obicnu), mozda onda zbog tog "dinner" nisu iste (visina ili nesto tako...)? Inace ta Ivanina je bas lepa!

Vesna, simpa je ta vasa!
zMayice, meni su ovako naizgled najlepse one prve tri koje si predlozila.

: vesna972 - 29. april 2008 13:34:46(UTC)

Evo da vidite nasu stolicu...ja listala i listala ali nisam naisla na neku slicnu...znaci mi smo unikati

Stolicu mi je dala tetka, a koju je inace koristila moja sestra koja sada ima 17 godina...eto moje dete rucka iz Chicco stolice, model od pre nesto manje od dvadesetak godina icon_lol ruganje . Ali mogu da vam kazem da sam za sada zadovoljna njom jer se pricvrscuje za trpezarijsku stolicu tako da uopste ne oduzima prostor. Lepo je anatomski odradjena, pozadi ima nivoe za podesavanje u zavisnosti od tipa stolice za koju se prizvrscuje, oblozena je tankim sundjerom, e jedina je mana, kao sto vidite na drugoj slici je to sto posluzavnik ne ide tik uz telo vec postoji praznina, tako da kada rucka dosta toga joj popada na nogice, ali srecom da imam pravu cistunicu od cere, pa ona sve to prsticima lepo pokupi i...porucka zaljubljen
Vidite i moje Andrijance kako pozira (slika je inace stara nekih dvadesetak dana, nisam je sada slikala jer sam joj malo vise 'odfikarila' siske )
Epa draga Kajo samo da znas da nisi jedina koja poseduje stolicu jos od davnina...evo i mi ti se pridruzujemo!

: bozana - 25. april 2008 12:18:33(UTC)
mi imamo stolicu za hranjenje dobili smo je za babine kad se tasa rodila,nije neka poznata marka a i ne patim od toga meni je bitno samo da je materijal lak za odrzavanje sto i je nezanam koji je materijal ali lako se odrzava sto mi je i najvaznije nema polozaj sa lezanje naci samo za sedenje i vezivanje moram isceprkati slikice negde pa cu postaviti.i sto mi je bitno lako se posle uptrebe sklopi i nezauzima mi nesto puno mesta.

: Iki - 25. april 2008 11:36:52(UTC)
Mi imamo istu kao Ivaninu Peg perego, ima tu negde i nasa slika i prilicno sam zadovoljna. Jedino sto mi se kod tih stolica ne svidja to je kada hranim bebu ja stojim, drugacije ne ide. Mogla bih da skinem plasticni stocic ispred, ali onda sve sto mi kapne od hrane ode po Lari i po stolici, pa mi je to jos gore.

: zMayica - 25. april 2008 11:21:49(UTC)
[img=http://img229.imageshack.us/img229/6997/088stulchegz8scel1qjopgup3.th.jpg]
ja ne vidim ovu Brevi pa evo ponovo

: zMayica - 25. april 2008 11:13:12(UTC)
[img=http://img509.imageshack.us/img509/6403/088stulchegz8scel1qjopgon0.th.jpg]
ovo je Brevi Jupiter Style (TurboLimac) , ima je u katalogu u 3 dezena-ovaj, bela sa zutim srcem, i teget sa belim srcem.

[img=http://img218.imageshack.us/img218/8536/2859ls0.th.jpg]
Chicco Happy Snack

to je to za sada

: zMayica - 25. april 2008 10:52:23(UTC)
http://img103.imageshack...mage=amultiplon2dc6.jpg
ovo je Neonato, isto sa polozajima

: zMayica - 25. april 2008 10:49:31(UTC)
Ista prica i kod nas, praznici u gostima, crkoh od nespavanja i rintanja , samo nesto peremo (jer cim rucka HAOS okolo :))

znaci Jelena, cim prodju praznicne carolije pravac u kupnju :)
a sada cu vam pokazati sta sam sve pronasla i sta ulazi u izbor, mozda i nekoga jos zainteresujemo
[img=http://img218.imageshack.us/img218/6492/campionec1lx4.th.jpg]
[img=http://img134.imageshack.us/img134/4825/campionec3dn1.th.jpg]
[img=http://img134.imageshack.us/img134/8105/campionec6es6.th.jpg]

ovo su Cam-campione, sa polozajima i za naslon i za visinu ( cena oko 11000 din , ima ih u OshKosh-u) 5 dezena=ove + crvena sa pandom, i plava (kao zelena)

: JelenaPetrovic - 24. april 2008 16:06:22(UTC)
Vazi drugarice, ionako i ja volim narandzastu, lako cemo se sloziti. joas samo da se organizujemo.
Ja sam danas definitivno shvatila da nam je stolica NEOPHODNA. Mi inace sada ruckamo na njihalici, ali danas je postalo umetnoast nahraniti ga. Ugasili smo i tv i sve prilagodili, ali on se migolji pa to ti je. Cim se vratimo sa puta i prodkju ovi praznici, mi idemo u shopping.

: zMayica - 24. april 2008 15:03:44(UTC)
Hvala Milice, kako sam pocela da biram -trebace mi :) Ja cu sa JelenomPetrovic u shopping smizlica :)

: JelenaPetrovic - 24. april 2008 10:02:31(UTC)
Milice, Luka je presladak.
I mi smo malo razgledali, ali tek cemo krenuti u obilazak i trazenje stolice. ogi sad rucka jos uvek po malo, ali mislim da je vreme za kupovinu.

: Milica81 - 24. april 2008 6:44:35(UTC)
Ima i ova 2 tockica naprijed, stabilna je, visina je super. Uopste se nijesmo pokajali sto smo se odlucili za ovu bez podesavanja po visini.
I jos nesto, tacna je super za igranje.... Sve mu igracke postavim na nju, a on uziva.

zMayice srecno!

: Ivanela - 22. april 2008 10:00:57(UTC)
Da znas da sam bas radoznala da vidim koja ce na kraju imati tu cast da bude kupljena:)
Ma da obavezno uzmi neku sa tockicima, tako da ga lako mozes prebaciti da bude pored tebe ako negde nesto radis a on sedi i igra se, a nece da bude sam.

: zMayica - 22. april 2008 6:06:13(UTC)
jao Ivanela, ne znas ti mene po pitanju Mateje- sve merim po 100 x pa secem
a volem da kupim najlepse i najprakticnije :)
+mora biti narandzasto
koliko me ledja bole od Mateje, kupicemo ipak sa 4 tockica da ga rollam po kuci - znaci izbor smo sveli sad na marku
eto Ivanela jos malo pace bioti slika :)

: Ivanela - 21. april 2008 21:04:53(UTC)
Citat:
zMayica - 21/4/2008 19:29

bravo za Luku, blago vama, stolica je sjupr! btw,mi se jos razmisljamo i razmisljamo... da li Chicco/Cam... da li ipak bez podesavanja za visinu ili ne- bas sam neodlucna mada sam nasla jednu extra Brevi Jupiter Style narandzastu :) sad kad se vratimo za BGD uzimamo definitivno-sve sam cekala da se uselimo pa kupimo ali ovo se oduzi

zMayice vi jos ne kupiste tu stolicu? Malo-malo svratim ovde da vidim sta je vas konacan izbor, a ona se jos dvoumi li dvoumi..... ruganje

Milice, super je stolica! Malo je zverka strasna (sta kazes na ovu zMayice? ;] ), ali bas je slatka kad tako viri iza Lukice! :-*

: Bambina. - 21. april 2008 20:55:59(UTC)
Citat:
kaja - 17/4/2008 22:19

Citat:
Bambina. - 17/4/2008 23:08  Vidi u radnji u Takovskoj, preko puta Botanicke baste, kod stanice trolejbusa 28 i 40. Mi smo preko njih uzeli Ikeinu stolicu istu kao sto je Kajina.

A nije to moja stolica. Mala mi je... Ugojila sam se dosta od trudnoće na ovamo...
icon_lol icon_lol icon_lol

ruganje ruganje ruganje ruganje ruganje ruganje

: zMayica - 21. april 2008 16:29:22(UTC)
bravo za Luku, blago vama, stolica je sjupr! btw,mi se jos razmisljamo i razmisljamo... da li Chicco/Cam... da li ipak bez podesavanja za visinu ili ne- bas sam neodlucna mada sam nasla jednu extra Brevi Jupiter Style narandzastu :) sad kad se vratimo za BGD uzimamo definitivno-sve sam cekala da se uselimo pa kupimo ali ovo se oduzi

: Milica81 - 21. april 2008 7:00:43(UTC)
Kupili smo stolicu!!!!!
Luka bas uziva u njoj, viri ko mis!

I tata na djelu...

: kaja - 17. april 2008 19:19:58(UTC)

Citat:
Bambina. - 17/4/2008 23:08  Vidi u radnji u Takovskoj, preko puta Botanicke baste, kod stanice trolejbusa 28 i 40. Mi smo preko njih uzeli Ikeinu stolicu istu kao sto je Kajina.

A nije to moja stolica. Mala mi je... Ugojila sam se dosta od trudnoće na ovamo...
icon_lol icon_lol icon_lol

: Bambina. - 17. april 2008 19:08:06(UTC)
Citat:
JelenaPetrovic - 15/4/2008 15:55

Kajo ajde molim te postavi i fotku kako stolica (ikea) izgleda sklopljena, posto i ja kuburim sa prostorom i molim te pusti adresu/telefon za narucivanje.

Vidi u radnji u Takovskoj, preko puta Botanicke baste, kod stanice trolejbusa 28 i 40. Mi smo preko njih uzeli Ikeinu stolicu istu kao sto je Kajina.

: tijanast - 17. april 2008 15:55:18(UTC)
Jeste, milice stabilna je i ja nisam verovala da je stabilna jer je teshka oko 6kg ali jeste, a i tochkici mogu da se zakoche, ne znam do koliko je kg, pishe da je do 3 godine, ali valjda je to to. Kupi slobodno, necesh se pokajati, ako i dalje razmishljash o naslonu, postavicu slike u svim polozajima da vidish kako izgleda.

: Milica81 - 17. april 2008 14:22:29(UTC)
Tijanast, je li stabilna ta chicco stolica?
Meni se cini da je ona do 15kg.

Pisi, moram je kupovati....

: kaja - 15. april 2008 14:32:36(UTC)

Citat:
JelenaPetrovic - 15/4/2008 15:55 Kajo ajde molim te postavi i fotku kako stolica (ikea) izgleda sklopljena, posto i ja kuburim sa prostorom i molim te pusti adresu/telefon za narucivanje.

E ta se stolica ne sklapa. Tj, možeš je rastaviti na tri dela: sedište (koje je kao malo veća noša icon_lol  ), četiri metalne noge i tacna. Ali, ona je tako nekako taman da nema potrebe da je sklapaš, osim ako ćeš negde da je nosiš.
A za telefon za nabavku... Za Bgd ne znam. Moraju ti Beograđanke pomoći...

: JelenaPetrovic - 15. april 2008 12:55:43(UTC)
Kajo ajde molim te postavi i fotku kako stolica (ikea) izgleda sklopljena, posto i ja kuburim sa prostorom i molim te pusti adresu/telefon za narucivanje.

: tijanast - 15. april 2008 12:43:20(UTC)
Ivana sada sam videla shta si pitala, ja sam je platila 7200, jer sam je naruchila preko interneta, u radnjama nisam mogla da nadjem ovaj dezen, ova kao tvoja Peg perego je 12 000, znachi 150e, i meni se svidela, ali mi nije potrebno to podeshavanje visine pa mi je bilo glupo da dam duplo vishe para za neshto shto mi nije potrebno, ovom chicco sam jako zadovoljna, chini mi se da je ona do 3 godine.

: pahuljica - 15. april 2008 12:15:09(UTC)
Ivana-Lukina mama je kupila istu stolicu kao i mi, s tim sto je nasa drugog dezena.
Odlicna je. Beba je obozava, a meni je bitno sto je stabilna i sto ima sve te mogucnosti koje je Ivana navela.
Preporucujem.

: kalimero - 15. april 2008 9:58:25(UTC)
Ivana -Lukina mama stolica je predivna :-* :-* ;] bravo bravo . Dobar ukus i mi imamo istu takvu. Kupili smo je Andreju sa 5.5 meseci i odusevljeni smo. DOk nije mogao da sedi drzala sam je u polusedecem polozaju i tako ga hranila. Od starta mu se dopalo u njoj i sedeo je i kada ga nisam hranila. Sada koristi ogradicu i stolica mu je bas za hranjenje i tacno zna kada ga stavim u nju da je vreme za klopu.
Ni mi andreju ne kupujemo plave stvari. Kupili smo narandazsto bez kolica i stolica nam je u istom tom tonu icon_lol caos

: Ivana-Lukina mama - 15. april 2008 9:19:34(UTC)
zMajice ovde ja ta Chicco bila 160 eura i ove nedelje je na snizenju 100 eura,imala je jos jedna chicco od 70 eura,ali ona mi nesto nije bila stabilna za Luku prevrnuo bi se sa sve njom,onda Graco su bile 90 eura,a moj muz se zalepio za ovu,pa reko ajde kad moze do 4 godine da se koristi,a i da je ne koristi koristice druga beba.Inace ovo je jedino od opreme da imam PegPérego ali sam zadovoljna.
Luka je super prihvatio i pravi se vazan kad jede za stolom nece ni da nas pogleda ruganje

: zMayica - 14. april 2008 11:27:56(UTC)
Ivana ta Chicco, je kod nas 6700 din znaci oko 90E
bas vam je super stolica, i njih sam zagledala
ja sve jos uvek samo gledam te stolice jer kako god nadjem koja mi odgovara - nema dezen koji se meni svidja, vazno mi je da bude narandzasta :)

: Tanja i Mia - 14. april 2008 10:27:46(UTC)
Citat:
Butterfly - 3/4/2008 13:09

drage moje, help!

jel oma neko iskustva sa ovim Chipolino stolicama. Meni se dopala ova GRAND KOMFORT, pa me zanima jel ima neko takvu i ako neko zna cijenu u Beogradu.

http://www.chipolino.co.yu/catalogf7f3.html 

Mi imamo  Chipolino grand komfort stolicu za hranjenje, i ja sam prezadovoljna. Ima tri polizaja za sjedenje tako da sam Miu vec sa 5,5 mjeseci stavljala u stolicu. Podesiva je op visini. Navlaku sam prala u masini i sve je OK. Mi smo je dobili tako da ne znam koliko kosta ali ja sam prezadovoljna njom.

: Srcka - 10. april 2008 13:42:21(UTC)
Meni se cak i svidja sto ova moja chicco ima taj cvrsti deo, nema sanse da padne ipak je to ojacano i ja sam prezadovoljna

: Cvetic - 10. april 2008 13:15:08(UTC)
Milice ja bas trazila takvu sa cvrstim delom medju nogice. Bez toga mi nekako sklizne dete, nikako ti kaisevi da pricvrste kako treba. Bar tako nam je bilo sa sinom. Ne brini, nece da se povredi, cakstovise, mislim da ti kaisevi mogu vise da naskode ako se useku. cvecko

: Milica81 - 10. april 2008 13:06:06(UTC)
Smeta li vam to sto ova chicco stolica ima taj cvrsti dio izmedju nogica?
Mene je strah da poslije ne pocne da se udara u to, posto je Luka jako zivahan i stalno malatara nogicama.

A vidjela sam jos jednu dobru a relativno jeftinu peg perego - merenda, kosta 90e, ima duplu tacnu, 4 polozaja naslona, manja je od ove chicco, i tanja kad se sklopi. Nema podesavanje po visini ali od toga smo odustali...

: Jasmin - 9. april 2008 18:52:53(UTC)
Ko hoce za male pare odlicnu stolicu, preporucujem marku Bubu. Ima samo jedan polozaj bez ikakvih podesavanja. Vanja je koristila od 8 meseca do 3 godine, onda nastavila Kaca (isto od 8 meseca) u njoj da rucka i jos uvek je u dobrom stanju. Cak i mm sedeo na njoj bez problema. Ako neko hoce jednostavno izdrzljivo i prakticno ima ih u Turbo Limac za oko 3000 dinara.

: Ivanela - 9. april 2008 16:14:30(UTC)
Citat:
J.D. - 8/4/2008 15:18

Kada smo vec kod stolica ,a da ne otvaramo novu temu,napravila bih malu digresiju jednim pitanjem vezano za istu. Koliko vremenski treba da traje ta stolica? Inace mi cemo verovatno kupiti peg perego prima pappa diner, videli smo je i mislim da vredi para ukoliko krenete sa ishranom oko 4-5 meseca, jer ima cak cetiri polozaja....i bla,bla...

Samo da kazem, mi imamo bas tu, Peg Pergo Prima Pappa, upravo smo poceli da je koristimo i odusevljeni smo!
Dakle ima vise polozaja i visina, udobna je, bebac voli da sedi u njoj i ovako i da se igra i gleda nas, da lupa u tacnu kao u bubanj, ima tockice i lako je vozamo u druge prostorije, ma da sam sama birala ne bih bolje izabrala!

: Milica81 - 9. april 2008 9:50:26(UTC)
Hvala drugari! Mi smo se skoro odlucili za tu chicco stolicu - samo cemo uzeti onu sa nilskim konjicem :)
Inace, jedino me malo strah da ga stavim sa 5 mjeseci u tu stolicu jer je ona oznacena kao 6+.
On vec koristi najnizi polusjedeci polozaj u kolicima. Sta mislite je li rano?

A jeste li vidjele i ima li ko peggy stolicu? Ona kosta oko 80e, ali ima podesavanje po visini, plus sve ove funkcije koje ima i ova chicco.
Malo je grublja, mislim chicco je tu zakon, ali eto da vidim sta vi mislite?

: J.D. - 8. april 2008 12:18:59(UTC)
Kada smo vec kod stolica ,a da ne otvaramo novu temu,napravila bih malu digresiju jednim pitanjem vezano za istu. Koliko vremenski treba da traje ta stolica? Inace mi cemo verovatno kupiti peg perego prima pappa diner, videli smo je i mislim da vredi para ukoliko krenete sa ishranom oko 4-5 meseca, jer ima cak cetiri polozaja....i bla,bla...

: Srcka - 8. april 2008 12:10:25(UTC)
Posto i ja imam istu ko Tijanast stolicu isto mogu da ti kazem sve pohvale za nju. Mi smo je koristili od nepunih 6 meseci, tako da kada je stavis na treci polozaj, beba je u nekom polulezecem polozaju i mozes i tako da je hranis, tacna se takodje pomera, jako je prakticna.

: tijanast - 8. april 2008 11:53:58(UTC)
Milice, naslon ima tri poloaja i mislim da je sasvim dovoljno, mi koristimo samo jedan jer ona i sama lepo sedi, ja sam jako zadovoljna za sada, jako je laka (mislim da ima oko 6 kg) i dva tochkica i jako je stabilna, ja ti ovu preporuchujem jer ostale koje se ne podeshavaju po visini uglavnom imaju i jedan polozaj naslona, a te koje se podeshavaju po visini su po meni jako glomazne i teshke, ova je koshtala 7200din sa troshkovima dostave jer sam je naruchila preko interneta. Super su i peg perego, graco, cam, chipolino ali su uglavnom sve skuplje, osim chipolina.

: Milica81 - 8. april 2008 8:33:57(UTC)
tijanast, i mi bi htjeli da kupimo takvu stolicu, ali jos se dvoumimo zbog naslona. Strah me jer mi se cini da se ne obara dovoljno. Ti koja je imas najbolje mozes da mi kazes jesi li zadovoljna, sta su plusevi sta minusi?
Inace, ne bih sad da dajem preko 100e za stolicu, a ne treba mi ni podesavanje po visini.
Pisite koje predlazete a koje su za izbjegavanje?
Hvala vam puno od nas dvoje!

: Daria - 5. april 2008 8:52:41(UTC)
Emice,medenice,ja bih tebe slatko poruckala zaljubljen zaljubljen zaljubljen Ona je meni mnogo slatka i simpaticna bebana,sva je ko secer.Stolica je mnogo lepa,svidja mi se dezen.

Kad samo vec kod stolice mi smo kupili neku PLEBANI,prvi put cujem za tu marku,ali jako je funkcionalna i nije preskupa(oko 7000din.).Ima tri polozaja za sedenje,tri nivoa visine,skida se tacna,ima i korpu ispod.Dezen i nije nesto(teget sa belim straftama),ali je funkcionalna i vredi tih para.

: zMayica - 5. april 2008 8:39:08(UTC)
tijanast, hvala na info
nisam bila bas dugo u Kalisi, gledali smo neke sinoc u Aksi i Enciju...
moracu da krenem u veeeliki obilazak, nego nikako da uhvatim ovog mog puza...non-stop radi

: tijanast - 5. april 2008 7:58:30(UTC)
Hvala puno, ona je i ranije mazala, sada je samo mami lakshe da pochisti nered.
Zmayice, videla sam je u jednoj maloj radnjici u Prvomajskoj, kod pijace, super je stolica, ima sve funkcije kao peg perego ili polly a cena je upola manja, i bio je neki predivan bez dezen, pre nego shto kupish, obavezno pogledaj i ovu, ja je nisam uzela jer je teshka i velika i ne treba mi to podeshavanje po visini, ali ako ti takvu trazish, vredi pogledati.
A jesi li gledala one u kalisi?

: Srcka - 5. april 2008 7:45:57(UTC)
Emice, kako ti ruckas u novoj stolici zaljubljen
Super je, ove slike su i za sasave, mnogo je slatkasta...
Medenica jedna zaljubljen

: zMayica - 5. april 2008 7:43:44(UTC)
tijanast, pa tvoja Ema je vec velika papalica! znaci ovo mazanje i nas ceka zaljubljen
stolica je jako lepa
a gde si videla tu Chipolino stolicu o kojoj je Butterfly pisala?

: tijanast - 5. april 2008 7:25:19(UTC)
Da vidite ruchkanje u novoj stolici
Photobucket
Photobucket
Photobucket

: Butterfly - 3. april 2008 13:59:32(UTC)
Hvala Tijanast na informaciji. Pusa!!!!

: tijanast - 3. april 2008 11:17:32(UTC)
Hvala Srcka, stigla nam je stolica danas i super je, prvo klopanje je proshlo sa obilnim zamazavanjem, kachim slike kasnije.
Butterfly, videla sam tu stolicu u jednoj radnji i bila je oko 7 000, ali je nekako glomazna, ali cena je ok jer ima to podeshavanje visine, ostale koje to imaju su preko 10 000

: Butterfly - 3. april 2008 9:09:09(UTC)

drage moje, help!

jel oma neko iskustva sa ovim Chipolino stolicama. Meni se dopala ova GRAND KOMFORT, pa me zanima jel ima neko takvu i ako neko zna cijenu u Beogradu.

http://www.chipolino.co.yu/catalogf7f3.html 

: Srcka - 3. april 2008 8:09:51(UTC)
Upravo smo je uzeli zbog korpe, mnogo je velika, skida se i pere, lako namesta, stolica nije teska, visina mi je za sada ne bitna, jer kada se privuce trpezarijskom stolu ona je u visini nas i kasnije kada skines plato ona lepo rucka za velikim stolom, podesavanje visine je dobro za 'lenje mame" icon_lol mislim koja hoce da sedne u fotelju i da je odatle hrani icon_lol , upravo sam ja to uradila kada sam bila kod drugarice i ona ima takvu, ovako je super, ja sam zadovoljna, izmedju nogica ima onaj ojacan deo ne samo kaisice i ne moze lako da ispadne beba, mislimda se prevrne, a i dizajn mi se mnogo svidja.

: tijanast - 3. april 2008 7:45:22(UTC)
Jao Srcka, ja sam u shashavim fotkama primetila tu podlogu i zvechkicu a kolica i krevetac nisam videla, kakva sluchajnost, da ne zaboravimo i da im se imena razlikuju samo po jednom slovu icon_wink
Kad smo vec kod stolice, kako ste zadovoljne ovom, ja sam dugo razmishljala da li da uzmem ovu ili Polly i ipak se odluchila za ovu, malo mi je previshe shto je cena duplo veca samo zbog toga shto na polly moze da se podeshava visina a i ne znam koliko je to potrebno, a ovde mi se svidja i shto ima korpu?

: Srcka - 2. april 2008 17:59:01(UTC)
Tijanast, ja sam primetila da mi imamo puno istih stvari, Eva rodjena 11.07., Ema 11.08., imamo ista roze chipollino kolica, isti krevetac, istu podlogu za igranje, evo i sada iste hranilice, mozda imamo jos nesto isto, videcemo zagrljaj

: tijanast - 2. april 2008 14:55:14(UTC)
Srcka, ja sam naruchila istu, do kraja nedelje bi trebalo da stigne.

: kalimero - 2. april 2008 13:51:03(UTC)

Nasa stolica je Peg Perego i kao sto vidite mali gazda je vrlo zadovoljan icon_razz

: Srcka - 2. april 2008 13:24:02(UTC)
Elena bas vam je lepa stolica, i ja volim narandzastu boju icon_razz
Evo i nase stolice, nama je super, isto ima 3 polozaja naslona, a extra sto se u njoj dole mogu staviti razne zebancije, nama stoje neke igracke koje stalno koristi

: elena i branko - 2. april 2008 9:37:28(UTC)
Ne znam dobili smo je na poklon, to je moja sestra kupila u Budimpesti, imaju ovde , ali one obicne i cena je oko 9.000,00 din. A tacna je bas prostrana.

: zMayica - 2. april 2008 7:26:36(UTC)
hej Elena, nisam ni znala da si 'manijak' za narandzastom bojom kao ja :)
Stolica je extra-ako nije tajna-koliko si je platila?
ne vidim na slici koliko je prostrana tacna...

: elena i branko - 2. april 2008 6:04:31(UTC)

EVO I NASE, MAMA, TJ. JA, VOLI DA SVE BUDE U TONU, JBG TAKVA SAM, STA CU.

TO JE IANA STOLICA  ,IMA TRI POLOZAJA ZA HRANJENJE, POLU LEZECI, POLU SEDECI I SEDECI, I TRI NIVOA VISINE. NENI U POTPUNOSTI ODGOVARA I MNOGO MI SE SVIDJA, JER JA NARANDZASTU BOJU MNOGO VOLIM, A I IDE MI UZ ENTERIJER KUCE icon_lol icon_lol icon_lol icon_wink icon_wink icon_wink

[img=http://img225.imageshack.us/img225/8784/vanja0104012lx5.jpg]

: tijanast - 28. mart 2008 12:32:56(UTC)
Super su kajo obe, ova drvena mi je savrshena, samo bih je ja ofarbala (ja sam manijak za to, stalno prefarbavam neke sitne delove nameshtaja), pa ako si zainteresovana, ugovoricemo farbanje :-)

: Ivanela - 28. mart 2008 11:46:10(UTC)
E Kajo koji si lik! :) Ima li neko ovakvu kao Kaja, ha? :)

: kaja - 28. mart 2008 11:34:50(UTC)
Ma, od početka sam znala da ćemo tu uzeti. Ne znam uopšte šta smo toliko čekali! Mislim za te pare... Kreteni! kreten kreten

: duki_swe - 28. mart 2008 11:08:56(UTC)
Hehe bravo Kajo poslusala si me
i nasa je ista takva 10 e, ja sam skroz zadovoljna, ne zauzima prostora, lako se cisti i jako ja jednostavna
:-* za malu lepoticu, koju mama vesto krije

: kaja - 28. mart 2008 10:53:41(UTC)

Citat:
tijanast - 18/3/2008 18:42 Nego, chini mi se da nam Kaja duguje sliku stolice

Hehe! Mislila si da sam zaboravila? neeee! :-*

Ovako ide moja saga sa stolicom:
Stigla nam je i ta dugo očekivana, drvena, stara stolica! Baš jako simpatična, slaže nam se uz trpezariju, stara koliko i ja icon_wink Kvalitet super. Jedino što se vidi da je korišćena, prepravljana i budžena. Ali, baš "fazon" stolica! Međutim, u tom trenutku moje dete je ušlo u fazu - bacaj se u nazad kad god ti se nešto hoće ili pak neće! E tu sam shvatila da ovo baš i nije najbolje rešenje... Bojala sam se da će, svaki put kad joj se ne sviđa hrana koju joj dajem, da se baci u nazad svom snagom (kako je praktikovala tih dana) pa da će da mi isklizne i da se udari! A onda će još i da nabaci traumu vezanu za ručkanje i onda 'beš posao!
Elem, odlučili smo da kupimo i još jednu stolicu iz Ikee koje smo fanovi veeeliki! Tako da sad imamo dve stolice. Ikeinu kod kuće, a drvenu smo odneli kod moje mame pa da imamo i tamo jednu.

Ovako izgleda drvena:

a ovako se "presloži" kad dete poraste. E to mi se baš dopada, tako da kad stasamo za ovo, verovatno ćemo je vratiti kući... Ako ne, imaće kod babe super kutak za sebe.

A ovo je naš model redovno korišćene stolice, stabilna je, lagana, ne zauzima mnogo mesta, ima neki beli jastuk na naduvavanje koji se koristi kad je beba jako mala (to smo prerasli), tacna može da se skine, cena - 2.500 dinara da ti kući donesu icon_exclaim Ja sam prezadovoljna, čista 5ica!!!...:

Verovatno se moj izbor većini ovde ne bi svideo, ali za one koji su kao ja i koji ne vole velike stolice za hranjenje (ne volim ni dubkove, guralice, šetalice, i ostale "jedače" prostora! Džangrizalo, šta ću!) ovo je moj predlog i topla preporuka!

: zMayica - 20. mart 2008 9:23:44(UTC)
jos razmisljamo, ako ne nadjemo chiccova, onda ce pasti ili camova ili giordani...

: Ivanela - 20. mart 2008 7:28:44(UTC)
Ej, zaboravih, pa i ona Cam-ova je prelepa, sta bi sa njom?

: Ivanela - 20. mart 2008 7:24:46(UTC)
:) Ha, ha...samo da joj nisu tako izbecene oci, inace je bas lepa.A za ovu dole pise "fenomenalan dezen", a nije nista posebno...i taman pomislih vidi ova skroz dole je najlepsa, a ono pise- artikal je rasprodat... ruganje
Onda Peg Perego :?:

: zMayica - 20. mart 2008 7:13:17(UTC)
:) Ivanela, Andrej fino rucka u svojoj stolicici a mi nista buuuaaaaaaaaaa :)
sad cete videti pticurinu, http://www.svezakucu.co....browser.php?qcatid=425&
pa da li bi ti Ivanelice kupila svom Andreju???

: Ivanela - 19. mart 2008 21:58:51(UTC)
Pokusavala sam da ih smanjim, al me ubi photobucket, nece pa nece, samo kaze neka greska i tap-sve mi iskljuci.

Eto to je to, verovatno nije novi dezen, za kolica sve znam koji im je od koje godine ( :> ) a za stolice ne znam, al meni je lep.

: zMayica - 19. mart 2008 18:38:27(UTC)
cim sredis Ivanela, salji slidze, bas me interesuje kakav je desen

: Ivanela - 19. mart 2008 17:26:45(UTC)
Slikala sam ovu nasu ali me je photobucket zezao, cim sredim stavicu sliku...a i vi vasu kad kupite.A za kolica, bas cu da se malo raspitam o tome na drugoj temi..

: zMayica - 19. mart 2008 8:05:51(UTC)
vazi tijana, pusti brojeve & smoricemo ih za medalju :) Ima da ih nabave!!! :)

: tijanast - 19. mart 2008 6:29:36(UTC)
Ne, to je ona zelena sa krugovioma raznih boja. Imas u TC Banjica, TC Vidikovac, Trg Nikole Pashica 8 i Uzun Mirkova 10, ako te zanima poslacu ti telefone kasnije na pp da ih i ti smarash, pa mozda i nabave da ne budem jedina...

: zMayica - 19. mart 2008 6:07:33(UTC)
Hej tijana, koje je boje ta stolica koju si ti 'zabidzila' ? :) nesto na narandzasto-zuto? gde jos ima Chicco-vih prodavnica, sem u Mercatoru?

: tijanast - 18. mart 2008 15:42:52(UTC)
zMayice, tachno znam o chemu prichash, ja svake nedelje zovem sve Chicco radnje u Beogradu i svaki put mi kazu stize sledece krajem sledece nedelje, ali ta nedelja nikako da dodje, ja hocu onaj tachkasti dezen i bash sam se zainatila, necu kupiti drugi dok taj ne nadjem, a do tada se hranimo u ljuljashci :-) U enci menciju nema ni jedna chicco, samo Inglesina i Peg perego.
Nego, chini mi se da nam Kaja duguje sliku stolice

: zMayica - 18. mart 2008 13:31:16(UTC)
ja nisam looda nego oni bwe :) 'ocu lepu Chicco stolicu a ne mengele za bebca!
Ivanela slikaj vasu pa da nam pomognes u izboru malo :) kolica tice

btw sto se kolica tice, Andrej ce skoro u sedeci pa eto tebi prilike da se ponovis sa doobrim kisobran kolicima, mi Mati uzimamo Maclaren Quest Mod- jedva cekam maj zaljubljen

: Ivanela - 18. mart 2008 12:23:57(UTC)
[QUOTE]zMayica - 18/3/2008 10:24

plava je skroz i neka prica tipa karikiranog pere detlica ... ja da sam bebac odma' bih briznula u buuaaaaa :)
/QUOTE]

E jesi looda , opet se smejem :)
Posto se ja nisam uopste zanimala tim stolicama, vec dobila tu Peg Peregovu, odoh sad da je slikam pa cu da vam je pokazem, a i dalje cu da patim sto nemam tako neka "mrak" kolica umesto stolice :)

: zMayica - 18. mart 2008 7:24:43(UTC)
pa stvarno Ivanela, Cvetic
plava je skroz i neka prica tipa karikiranog pere detlica ... ja da sam bebac odma' bih briznula u buuaaaaa :)
Jos ja pitam "U katalogu ima jos 3 modela, jel' moze da se naruci?'' kazu Ne...
i ja sad sta cu :(

Chiccova stolica mi je lepsa od Peg Perego, a prakticnija od onih glomaznih Camovih koje pri tom imaju samo 2 tockica...
Ne znam sta cemo, idem ja jos jednom lepo u Enci Menci pa cemo videti.
U Aksi ima slatka Giordani stolica oko 130E ali cini mi se da ima jao malu tacnu a koliko sam ja shvatila bitno je da bude sto veca ? ispravite me ako gresim :)

: Cvetic - 17. mart 2008 18:41:27(UTC)
Nisam videla tu sa pticurinom icon_lol ,bas bih volela da je vidim. Inace ima i jedan dezen sa krugovima bas je lep. Mi smo dugo ,dugo birali stolicu i prezadovoljni smo. Peg Perego je bio sledeci izbor ali je glomaznija i posluzavnik je bas visok. A Angelina je sada 72 cm sto nije malo. NJoj joj je posluzavnik Perega dostizao do brade. icon_eek

: Ivanela - 17. mart 2008 18:33:49(UTC)
Citat:
zMayica - 17/3/2008 09:35

e a sada Chicco ima samo dva desena- neku izbecenu pticurinu ...

Ha ha ha zMayice, pa sta odluciste na kraju? Chicco ili Peg Perego? Nemoj da se beban uplasi od izbecene pticurine (hahah, izvini smesno mi to kako si napisala, tako se i meni nekad ne svidi nesto sto naprave za bebe pa se pitam kako li su samo mogli?)

: zMayica - 17. mart 2008 17:24:35(UTC)
ma samo dva desena, a u katalogu ima 4 ili 5 nisam sigurna...pitala sam, samo ta dva modela ove sezone :(

: zlaki - 17. mart 2008 15:58:16(UTC)
lukina je teget sa nekim suncem i leptiricima, ovde na slici se ne vidi jer je preko naslona prebacen frotir, mi kad smo kupovali samo je te bilo. i sem te dve radnje, ne znam ko ih jos drzi. mada mislim da, posto je valjda chicco uvoznik, oni bi trebalo da imaju najvise dezena...

: zMayica - 17. mart 2008 6:35:34(UTC)
e a sada Chicco ima samo dva desena- neku izbecenu pticurinu ...plava stolica i crvenu nalik na Angelininu... :( a meni se bas svidja Lukina :)
jel' ima jos negde sem u Chicco-u ili Enciju tih stolica u BGD?

: zlaki - 15. mart 2008 22:16:56(UTC)
Hvala Cvetic cvecko , bas mi je drago da vidim da i vi uzivate provodeci vreme u istoj (inace mi se bas svidja dezen vase stolice, a mi nismo mogli mnogo da biramo jer je ovo otprilike bio jedini dostupan u gradu u vreme kad smo kupovali). Pozdrav i poljubac za devojcicu! :-* caos

: Cvetic - 11. mart 2008 13:34:26(UTC)
Citat:
zlaki - 28/1/2008 17:27

cvecko Kako sam mogla da napisem isti opis ISTE stolice, mora da je isto i koristimo zagrljaj zagrljaj Tek sada videh ovo, sto je sladaaak!

: Ivanela - 11. mart 2008 13:30:17(UTC)
Mi imamo Peg Perego, to smo dobili i prelepa je (mada jos je ne koristimo), jeste da sam ja vise patila za njihovim kolicima, a marka stolice mi nekako nije bitna...stolica k'o stolica, a prevozno sredstvo je nesto drugo...al zato imamo levatorska kolica i extra dobru stolicu (isto vazi i za auto sediste, Cam)

: zMayica - 11. mart 2008 12:01:53(UTC)
evo linka
http://www.camspa.it/ing...odotti.asp?ID_ART=S2300
kontali smo da li chicco poly, peg perego ili ovu?

: zMayica - 11. mart 2008 7:22:02(UTC)
mi smo videli u Mercator-u, u Osh Kosh-u, Cam stolicu sa polozajima i naravno podesavanjem visina za 11000 din- da li je neko od vas mozda imao iskustvo sa Camovim stolicama?

: Cvetic - 10. mart 2008 17:23:02(UTC)
duplo,pardon.

: Cvetic - 10. mart 2008 17:22:51(UTC)
Uzeli smo Chicco Poly 2in1 valjda se tako zvase, i dosla je u pravo vreme, jedemo nesto po ceo dan...Prezadovoljna sam stolicom, nemam ni jednu primedbu! Provodi puno vremena u njoj, zna i da spava u njoj, igra se, rolam je svuda po kuci u stolici, divota.

Da se neko ne usudi da mi uzme keks!

: crvena sonja - 12. februar 2008 10:01:17(UTC)
Imamo istu stolicu mammma
samo sto je nasa bez .
I odlicna je.

: Magija - 12. februar 2008 9:50:30(UTC)
bravo bravo bravo Jao divnooooooooooo! Docekah i to da vidim Nikolicu u svojoj stolicici! bravo bravo bravo mammma za upornost!:-* :-*

: Koka Loka - 12. februar 2008 9:27:39(UTC)
Medenko jedan medeni :)

: mammma - 12. februar 2008 8:42:31(UTC)
Evo došao je trenutak da se i mi napokon pohvalimo našom novom stoličicom.
stolica

Stolica je Bertonne, nema nikakve položaje, pošto smo mi već veliki i ne treba nam. Nikola obožava da sedi u njoj i da gleda crtaće.

: zlaki - 28. januar 2008 19:27:14(UTC)

: Uros i Aleksa - 27. januar 2008 21:00:10(UTC)
Mi smo juce kupili stolicu za hranjenje koja se postavi na obicnu stolicu, u robnoj kuci "Leto", jeftina je , 2.700 dinara, prave je Grci, a spakuje se kao koferce pa je super za nosenje u goste. Ne mogu da je slikam zato sto mi je veza ocajna pa bi trajalo 100 god. Inace imaju i takve fisher price, one su 6.700

: Lukina mama - 22. januar 2008 5:00:53(UTC)
E, Kajo, super! :-*

: kaja - 21. januar 2008 15:31:28(UTC)
Ma idi bre, cvetic, kud li si nam pokazala taj sajt!!!! Mm i ja smo odmah ispregledali celu liniju, on počeo da budži kako može da se nabavi... Ma otpali smo! Naravno, nećemo kupovati... To više onako, da zadovoljimo našu glad za estetskom! Ali je dizajn, baš, baš! Vidi se da je fenseraj najveći. Al sam se smejala ležaljci sa kožurom!! bravo bravo bravo No, kako da vam kažem... Što je dž i Bogu je d! Jedva čekam da dobijemo stolicu da vam je pokažem!

: Cvetic - 21. januar 2008 13:54:51(UTC)
Eto ja znam sta je IN, Bloombaby je definitivno vrh mode ali ja otkrila da nasa lezaljka ima poziciju za hranjenje pa resila sam da odlozim modu dok me ne opauchi dobitak na lutriji ili slican baksuz.

Evo juce smo imali goste koji imaju 5toro dece i jednu stolicu.Ne sto su siromasni vec sto su me informisali da beba voli stolicu dok ne pocne da hoda a posle je juris po kuci. Oni su stolicu koristili po 2-3 meseca za svako dete.Jos je ganc nova.Moguce da pozajmim i pare sklonim za ekstra nekoliko dana letovanja.

Kajo, SUPER si prosla bravo bravo bravo

: tijanast - 21. januar 2008 5:37:47(UTC)
Hvala ma-ta, pogledacu, mada mislim da nam se sve vishe smeshi chicco polly

: Bambina. - 21. januar 2008 5:31:57(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo Kajo resila si se bede icon_wink

: kaja - 21. januar 2008 5:17:24(UTC)

He he, ma-ta! Ali to nema kod nas, zar ne?

Nego, šalu na stranu, kao što sam na kraju i odlučila tako će se zbiti! Nazvala sam drugaricu za koju znam da joj je dete, koje sad ima 5 godina, jelo iz jedne simpatične i drvene stolice. Ni malo glomazne, niti komplikovane za upotrebu. Zvala sam da pitam zbog njenog iskustva, pa da nabavim neku kao iz Ikee ili onu što se posle pretvori u sto i stolicu (ima slika na nekoj strani) i da vidim šta mi kaže. Njeno prvo pitanje: "Oćeš da vam damo?" Jok! Ti ćeš!! :>  I tako smo mi dobili stolicu na zajam. Radi radnju, nama lepa, slaže nam se uz trpezariju (ako je to ikako bitno!), a oni srećni što im ne skuplja prašinu na tavanu. Kaže da je dobra, drvena, da je slovenačka proizvodnja, da je ona imala istu kad je bila beba, da može da se koristi do 3 godine, da nije jako visoka pa kad bude trebala da jede sama samo privučeš dete stolu, a ima nešto i da se namesti, pa da stoji nisko da dete može nogice da drži na podu (znači, kad baš bude samostalna). Do tada, kao i ona, koristiću kolica. Dooobro ih obložim i to je to. Za ova, najviše dva meseca, koliko će još trebati da Jana zaista samostalno sedi... To je, za mene, dobar plan!

: Uros i Aleksa - 20. januar 2008 21:45:59(UTC)
Stolica Bloombaby je fenomenalna, ja sto mi se svidela, cak sam i mm dovukla do kompjutera da mu pokazem, ali cena je stvarnooooooo previsoka

: ma-ta - 20. januar 2008 21:21:59(UTC)
Cvetic, Bloombaby stolica je divna! Sada sam pregledala sajt, super su! neznam   zasto, ali ona "nano" stolica me podsetila na Kaju. Jasne linije, minimalisticki stil, ne zauzima mnogo prostora...

: ma-ta - 20. januar 2008 21:16:36(UTC)
Tijana, kupili smo je u Avgustu, tj dobili za krstenje. Kostala je oko 9000din. Lazaro na Banovom Brdu ima sasvim dobre stolice, a mislim da i nisu mnogo skupe. Nalaze se u TC City Hall u Pozeskoj.

: Bambina. - 20. januar 2008 21:05:09(UTC)
Kajo, ti i ja ima da napisemo doktorat na temu stolica icon_lol icon_lol icon_lol
Nisam je jos kupila i, majke mi, vise ne znam sta da mislim.
Mojoj majci je, bre, bilo mnogo lakse. Ona je imala drvenu decju stolicu, jedinu koja je mogla da se kupi u to vreme, lepo me stavi u nju pa zulji dupe icon_lol icon_lol icon_lol Nema jastucici, nema tockici, nema gore dole....Bre, kad idem u radnju ponesem spisak pitanja pa se lepo prvo preslisam sta sve treba da pitam pa tek onda krenem u razgledanje
Ima da prolupamo zbog ovakvih gluposti. Prvo ogrlica od cilibara, pa pampers pa sad stolica. Ja cu stvarno da sok upomoc

: Cvetic - 18. januar 2008 4:13:14(UTC)
500 kanadjanca tijanast....to bi bilo 330 eurica.....ne mogu....i da mogu ne bih, ima pametnijih stvari koje nam trebaju.Jos uvek nemam nista od namestaja u Angelininoj sobici!!!!

: tijanast - 18. januar 2008 4:05:02(UTC)
Jao cvetic, koliko je dobra ova stolica, hocu i jaaaaaaa, koja je cena, bash me zanima?
Ma-ta, ja ovu nisam videla u enci menciju, kada ste je kupili i koliko je koshtala, bash je lepa....?

: Cvetic - 18. januar 2008 3:29:33(UTC)
Iki, dali je istina da je plasticni posluzavnik previsok? I da bebe ne mogu da dohvate,ili su ove bebe ovde bas sitnije?Kako se Lara snalazi u Perego? I koliko je Lara dugacka? izvini na ovoliko pitanja.....ali moram da se raspitam pre no sto kupim.

: Cvetic - 18. januar 2008 1:38:54(UTC)
Mi se odlucili za Peg Perego Prima Pappa , bez boje, kao od IKi.Ovde u kanadi je oko 150 eura.

Ali ja hocu ovuuuuuuuu

SmileyCentral.com

http://www.bloombaby.com...lection/main.php?sID=19

Ali skupoooooooooooooooooo............................

:(

: ma-ta - 17. januar 2008 20:03:12(UTC)
Nasa je ovakva:
http://www.brevi.eu/publ...age.jsp?sez=206&pag=326
samo je plava. Malo je kabasta, ali ima ogroman dupli posluzavnik, 5 polozaja po visini i 3 nagiba. Kupili smo je u Enci-Menciju. neznam , nama je super!

: Prex - 17. januar 2008 19:36:49(UTC)
Ja sam gledala tu stolicu i bila mi je simpaticna, ali mislim da se ne bih usudila da je koristim stalno, pogotovo kad dete malo poraste i pocne mnogo da se mrda i jos ako je po prirodi jako zivahno kao ovo moje...mislim da bih stalno strahovala da se ne otkaci. Inace u Chicco radnji kosta oko 4,000, ne znam gde si je ti gledala ali ako planiras da je kupis bolje onda idi tamo, posto je jeftinija nego tu gde si ti videla za 5,000. caos

: Koka Loka - 17. januar 2008 15:57:39(UTC)
Ako sto ima dasku ispod onda ne može da se postavi.

: JelenaPetrovic - 17. januar 2008 12:50:25(UTC)
Da li ste videli onu chickovu stolicu koja se prisrafi za sto kao masina za mlevenje oraha ( neznam kako drugacije da objasnim), odgovara za sve stolove, oko 5000dinara je i jos jedino neznam ko;ikoa je nosivost.
Sta mislite o njoj
evo linka
http://www.turbolimac.co...ries/1/108/Default.aspx

: Prex - 16. januar 2008 19:18:16(UTC)
Citat:
hippeia - 16/1/2008 21:42

Citat:
tijanast - 16/1/2008 17:22

i ono shto je meni prodavachica preporuchila chicco zaboravila sam kako se zove model, ona je okko 7 000, ne podeshava se visina, ali naslon ima nekoliko polozaja i nije kao peg perego nego se sam naslon pomera (kao na ljuljashci ili bouncer-u) ...

E to mora da je ovaj model koji mi imamo, zove se Happy Snack i nama je super, baš smo zadovoljni njom!

I mi imamo tu istu stolicu, Happy snack, i ja sam jako zadovoljna, bas je ok.

: kaja - 16. januar 2008 18:33:36(UTC)

Citat:
duki_swe - 16/1/2008 20:37 A Kajo sto mora da ima nekoliko polozaja, tebi je Jana vec sad velika jos malo ce sedeti sama bez oslonca a i sada moze slobodno da sedi u stolici za hranjenje bez polulezeceg polozaja, ovde se vrlo slabo prodaju te plasticne stolice u nekoliko polozaja...uglavnom svi kupuju drvene( kao sto ima u mc donaldsu) i onda mozes da kupis jastuce( ogradicu) da detetu bude udobnije dok je manje i ove najobicnije stolice dete moze stvarno da koristi do 3 godine

He, he, duki, ti garant misliš na one (kao) iz Ikee. Misliš da ih nisam već proučila doooobrooo! icon_wink   A jel ti znaš kakvi su ti dodaci, to jastuče? Jel detetu onda stabilno u stolici? Koju ti imaš? Baš bi mi značilo tvoje iskustvo ako si koristila te iz Ikee. Znam da tamo postoje dve vrste: bela sa sivim nogama i neka drvena. I do kada su one korisne? Kad ih prerastu? Uf, al sam sad navalila na tebe. icon_surprised ops: Šmekala sam ih, ali ne znam šta da mislim o njima.

Ma što se mene tiče, ne mora da ima nikakve ni položaje ni dodatke, samo da je funkcionalna. Ali mislim da ona neće stabilno sedeti ipak još neko vreme, a ja ne bih da joj se krivi kičma pa ni tih neznamkoliko minuta koliko će da traje njen obrok. A i pedijatar nam je rekao: " U polusedeći položaj i nek predstava počne!" - misleći na naše prve obroke. Šta ja znam. Za sada kolica, pa ćemo da vidimo...

: hippeia - 16. januar 2008 17:42:56(UTC)
Citat:
tijanast - 16/1/2008 17:22

i ono shto je meni prodavachica preporuchila chicco zaboravila sam kako se zove model, ona je okko 7 000, ne podeshava se visina, ali naslon ima nekoliko polozaja i nije kao peg perego nego se sam naslon pomera (kao na ljuljashci ili bouncer-u) ...

E to mora da je ovaj model koji mi imamo, zove se Happy Snack i nama je super, baš smo zadovoljni njom!

: duki_swe - 16. januar 2008 16:37:57(UTC)
A Kajo sto mora da ima nekoliko polozaja, tebi je Jana vec sad velika jos malo ce sedeti sama bez oslonca a i sada moze slobodno da sedi u stolici za hranjenje bez polulezeceg polozaja, ovde se vrlo slabo prodaju te plasticne stolice u nekoliko polozaja...uglavnom svi kupuju drvene( kao sto ima u mc donaldsu) i onda mozes da kupis jastuce( ogradicu) da detetu bude udobnije dok je manje i ove najobicnije stolice dete moze stvarno da koristi do 3 godine

: kaja - 16. januar 2008 16:22:13(UTC)

Citat:
tijanast - 16/1/2008 20:09 Bash te, prelepe su, mm i ja gledali, gledali i kada smo je videle zaleteli se oboje kao dece i kiselo se nasmejali kada videsmo etiketu, mada mm je snob ne bi me iznenadilo da na kraju prezali te pare za nju....

O, kako te razumem - od reči do reči!! :>  

: tijanast - 16. januar 2008 16:09:39(UTC)
Bash te, prelepe su, mm i ja gledali, gledali i kada smo je videle zaleteli se oboje kao dece i kiselo se nasmejali kada videsmo etiketu, mada mm je snob ne bi me iznenadilo da na kraju prezali te pare za nju....

: kaja - 16. januar 2008 14:09:07(UTC)

Citat:
tijanast - 16/1/2008 17:22 i imaju prelepe drvene, cena prava sitnica 23 000. ...

Jao! Znam koja je ta! Je l misliš na onu onako lepih veselih jarkih boja?? Nešto - žuto, zeleno, narandžasto (tako mi nešto u sećanju)! Prelepa je! Ali, kad sam videla cenu :|  I to sam je slučajno još davno primetila, nisu me stolice tad još ni zanimale...

: tijanast - 16. januar 2008 13:22:47(UTC)
E ovako, ja sam juche malo razgledala, u Enci menciju u Zemunu ima peg perego prima papa, cena je oko 11 000 i ima prelepih dezena, podeshava se visina kao i naslon ali je sedishte iz jednog dela pa kada se spusti naslon podigne se deo za noge, chicco poly trenutno nemaju ali bice je u februaru i cena je isto oko 11 000, ima i nekih Inglesina, cena je 15 000 i meni je grozna jer je skroz plastichna i ogromna, i ono shto je meni prodavachica preporuchila chicco zaboravila sam kako se zove model, ona je okko 7 000, ne podeshava se visina, ali naslon ima nekoliko polozaja i nije kao peg perego nego se sam naslon pomera (kao na ljuljashci ili bouncer-u) jedino shto im je ostala jedna jedina i imaju prelepe drvene, cena prava sitnica 23 000.
U kalisi imaju jednopolozajne chipolino za okko 3000 i neke madjarske koje su identichne peg perego i po izgledu i po funkcijama i one su oko 7 000..
Treba josh da odem do turbo limaca i akse pa da donesem konachnu odluku...

: hippeia - 16. januar 2008 12:16:52(UTC)
Kajo Ksenijina stolica ima polusjedeći položaj. Ima u stvari tri položaja i mi smo već od 5 mjeseci počeli da je koristimo. Doduše spada u one klasične stolice, ali meni nikad nije smetala u smislu da je glomazna ili da zauzima prostor. To je ova stolica:

http://www.chicco.com/sc...dFascia=22&idSezione=40
Nije ni preskupa, negdje oko 80e (bila tad kad smo je kupovali)!

: kaja - 15. januar 2008 8:07:06(UTC)
Pa to me i muči - što se ja zalepim sve za te što nisu još za nas. Recimo, ona drvena što se posle pretvori u "sto i stolicu" ili te iz Ikee... I sve tako nešto... A dotle? Mada, pitanje je i kad će Jana da počne da sedi. Kad bih ja znala pa da se pripremim ruganje Možda se i ogrebem za nečiju, pa sebi skratim muke, jer - poklonu se u zube ne gleda! zvezda

: Lukina mama - 15. januar 2008 8:00:35(UTC)
A sto se kolica tice, tu si potpuno u pravu... To je nezgodna strana price. Nasa stolica stvarno nije glomazna, ali je tvoja beba ipak jos mala za nju. Ikea ima te minimalisticke, drvene, jako zgodne, mislim da bi mozda tako nesto moglo biti ono sto ti trazis, cisto sto se dizajna tice, ali opet, sve ono sto sam ja gledala je za vecu bebu. Dok ne nadjes, krpu preko kolica prije klope, sta da se radi! :-*

: kaja - 15. januar 2008 7:44:26(UTC)
hmm Znači, trebalo bi još da porazmislim tome... Meni najviše smeta kod tih stolica, što su mi sve nekako glomazne. Ja bih sve neku malu, malecku, ali te su uglavnom za starije, tj. ove što sigurno sede. A kolica su mi za sad ok, ali sam ukapirala da ću, ako nastavim da je hranim u kolicima, morati svaki dan i da ih perem. Ipak je lakše prati stolicu nego kolica! :|  Jao, majko moja! Prokleta mogućnost izbora! icon_lol Idem da proučavam sajtove... ću da javim šta sam na kraju odlučila.

: Julija SG - 14. januar 2008 19:18:59(UTC)
Kajo, mi imamo chicco polly i ona ima taj polusijedeci polozaj. I mi smo je koristili prije nego sto je Lea znala da sijedi sama. Jedina mana joj je, sto je prilicno velika. Zauzima bas dosta mijesta, ali je stvarno super i mi smo prezadovoljni sa njom. Mozes da joj podesavas visinu, ima taj polusijedeci polozaj, onaj dio za nogice se isto spusta kad beba poraste, ima tacnu (jako bitno, da ne bi sve zavrsilo na podu), mozes da vezes bebu u njoj i ima i onaj umetak koji se stavlja na pocetku, da bi prostor u stolici bio manji i da beba ne seta tamo ovamo. Sve je od plastike, moze se lijepo izbrisati i ocistiti, jer svi znamo kako to izgleda kad tek pocnu ruckati! :-)

: Lukina mama - 14. januar 2008 10:28:01(UTC)
Ovo je jedan stariji post, nisam mogla da odolim!  

Citat:
Lukina mama - 30/10/2007 10:15 Evo i nase stolice i odlican primjer njene funkcionalnosti! :> :> :> kreten [img=http://img484.imageshack.us/img484/1441/p7060011rt3.jpg]

: Lukina mama - 14. januar 2008 10:25:31(UTC)
Kaja, nasa stolica je imala samo sjedeci polozaj, pa ti sa svog aspekta ne mogu bas puno pomoci, ali, dok ne odlucis, hranjenje u kolicima je sasvim ok, ja sam Luku isto tako hranila. On je dugo bio mlitavko i nije sam mogao da sjedi, tako da su mi kolica bas dobro posluzila u tu svrhu! :-* :-*

: Iki - 14. januar 2008 9:47:56(UTC)
Kaja, moja (peg perego prima pappa) diner ima taj polusedeci polozaj i uopste stolica je super, za sad sam zadovoljna. Mislim da nije lose imati stolicu, jer pored hranjenja, tu moze malo da sedi dok ti radis neke poslove, mada Lari brzo dosadi sedenje, ali iskoristim tih 15-20min sto mogu bolje.

: kaja - 14. januar 2008 9:41:02(UTC)

Jao, ja već, ne znam koji put, prelazim ovu temu od početka do kraja i i dalje nisam pametna! Pomagajte! Počele smo sa kašicama pre neki dan! Ali još ne zna da sedi sama, naravno! Jel da kupujem stolicu? Jel imaju te Chiccove i sl. onaj položaj za polusedeći stav? To nama za sada treba. Ili da koristim kolica kao stolicu dok ne nauči da sedi? Ja sam, kao Bambina, totalno zbunjena u celoj ponudi i uopšte još nisam izgradila stav šta želim...

upomoc

: Selena2 - 6. januar 2008 7:46:36(UTC)

Evo mi imamo ovakvu stolicu za hranjenje.kada dete poraste samo se skine ova tacna napred i dete samo moze da se penje na stolicu:     864020.jpg

a ovo se stavlja da ne bi zuljalo bebu kada sedi,da bi bilo udobno:

874039.jpg

: mrivana - 23. decembar 2007 18:36:08(UTC)
Hvala ivy, tako sam otprilike i mislila. Suncica ima 6,5 i moze da sedi i po desetak minuta, mada ne sasvim uspravno, pa cu verovatno jos malo sacekati sa kupovinom. Stvarno je jako jeftina, ali nije mi to bilo najvaznije, nego stvarno ne volim ove glomazne + svidja mi se varijanta sa rasklapanjem na stocic i stolicicu + uklapa mi se u zamisao decije sobe kad je budem namestala. Ali nisam bila sigurna koliko je prakticna.

: ivy - 23. decembar 2007 17:38:35(UTC)
ta stolica kosta ispod 3000din zavisi u kojoj radnji kupite. videla sam je na spensu u ns 2800. mayya ima takvu,odlicna je ali za dete koje samostalno sedi. znaci da ne moze da se koristi do 7-8meseci

: Tijancica - 23. decembar 2007 17:04:07(UTC)
Nisam jos majka i nemam iskustva, ali vidjela sam kod zaove. Prva djevojcica joj je htjela sjediti u stolici i iskoristavali su sve njene prednosti. Ali zato ova druga nece da sjedi ni pod razno.

: mrivana - 23. decembar 2007 15:57:31(UTC)
Selena2 hvala ti. Videla sam jednu na isti fazon u Turbo limacu, ali je nisam zagledala izbliza, moracu da odem do tamo da vidim da li je bolja. Mada se meni ucinilo da tacna sa ove moze da se skine (tj. da su ispod neki srafovi sa maticom, pa sam pretpostavila da je to to). Pogledacu sve jos jednom izbliza i detaljno pa cu smisliti sta cu. Ja ne bih ove plasticne jer su mnogo glomazne.

: Selena2 - 23. decembar 2007 14:48:31(UTC)
Mirvana,moja sestra ima takvu stolicu.nije bas nesto.posto se gornji deo skida i bude kao stolica,nije bas ni mnogo stabilna.a kada ti dete ima oko 2 godine ne moze vise tu da sedi,jer se ne skida onaj prednji deo,(tacna ili kako se vec zove). mi imamo isto drvenu stolicu,ali onakvu gde se skida ta tacna,i sara se sada penje sama i silazi sama. ne znam,ali ja ti nebih preporucila tu stolicu!

: Tijancica - 23. decembar 2007 13:39:21(UTC)
Mrivana ja sam ovu vidjala kod nas, ali cini mi se da joj cijena nije nesto manja u odnosu na ove "obicne" stolice, a ruznije mi izgleda. Jeste da mi se svidja to sto moze da bude stocic i stolica kasnije.

: mrivana - 21. decembar 2007 11:31:10(UTC)
E da, nisam napisala, ona se posle rasklopi na stocic i stolicicu. (Ja u prodavnici rekoh "ona sto se rasklapa u pisaci sto" pa onda shvatih nemogucnost da dete od godinu-dve nesto pise :) ).A inace jeste prilicno jeftinija od ovih velikih.

: kaja - 21. decembar 2007 11:25:47(UTC)

Prokleta mogućnost izbora!

I meni se dopada ova što je mrivana stavila slikicu! Jel ta korisna? Meni se baš dopada, samo, nadam se da je i stabilna i funkcionalna. Mislim da nije nešto ni skupa. Mada kod mene najveću ulogu ima da li je funkcionalno i da li mi je lepo. Kakva su iskustva? Ko zna?

: mrivana - 21. decembar 2007 11:12:51(UTC)
Ja hocu ovu

pa me zanima da li je neko imao iskustva sa njom, tj. posto joj se naslon ne podesava kada mogu bebu da stavim u nju. Da budem jos preciznija, da li beba mora da bude sposobna skroz uspravno i stabilno da sedi.

: Bambina. - 21. decembar 2007 9:34:49(UTC)
e sad mi se svidja i ova sto ju je Iki postavila ;]

ma, ja sam se totalno izgubila u sarolikoj ponudi. Na valja kad ima, ne valja kad nema icon_lol E stvarno sam show

: ivy - 19. decembar 2007 8:37:59(UTC)
Iki stolica je prelepa!!!!

: Iki - 19. decembar 2007 7:43:43(UTC)
mis mo se odlucili za peg perego prima pappa diner

evo kako izgleda

http://www.pegperego.com...=03&idp=0000000114&cl=C

: Bambina. - 18. decembar 2007 7:48:19(UTC)
Meni se licno bas dopada ova Graco-va koju je stavila Tijana :>

Nesto se razmisljamo da je kupimo hmm

: Koka Loka - 15. decembar 2007 19:13:09(UTC)
Mi smo veliki fanovi Graco-a (to već i ptice na grani znaju :> ) Contempo mi je super, i to baš žuta bravo Uzmite je bravo

: Magija - 14. decembar 2007 16:31:11(UTC)

http://www.dodyshop.co.y...ogni/primi_sogni_01.html

Mi imamo ovu 027-92 i zadovoljni smo. Ima podesavanje visine i naslona i cena je, kao sto vidite... extra!!! Preporucujem, iskoristite popust!:)

: tijanast - 14. decembar 2007 7:13:19(UTC)
Jeste koka loka, malo je skuplja ali ne znam josh videcu, svidja mi se i ona chicco ali ona je josh skuplja, samo shto bih ovu Graco uzela zutu, ako nadjem.

: Koka Loka - 13. decembar 2007 15:07:16(UTC)
Tijanast, jel' to ona Contempo ili tako nešto? I meni se dopala najviše ali mi bila skupa. Super je.

: tijanast - 13. decembar 2007 13:03:17(UTC)
evo slikice

Slika hostovana na Fotorola.com

Hranilica s vrlo jednostavnim sistemom sklapanja i rasklapanja i naslonom kojeg je moguće podesiti u 3 položaja. Visinu hranilice također možete podesiti i to u 6 položaja. Ploča za igru jednostavno se može namjestiti i skinuti sa hranilice. Težina hranilice 10kg, dimenzije rasklopljene hranilice 83 x 57,5 x 105 cm. Dimenzije sklopljene hranilice 22 x 57,5 x 87,5 cm. Za djecu od 4 mjeseca starosti.

: tijanast - 13. decembar 2007 12:49:15(UTC)
Ivu to je super cena i bash mi se svidja stolica, ja sam se zalepila za jednu Graco iz turbo limaca, chini mi se da je oko 10 000, isto se podeshava visina itd a i hocu da nam se slaze uz ljulju, ali ne planiram josh da je kupim, stavicu kasnije sliku da vidite.

: ivy - 13. decembar 2007 7:53:35(UTC)
Bambina meni je bilo jako bitno iz vie razloga.
Kad malo poraste,skinem tacnu,podesim visinu i sedece za trpezarijskim stolom sa nama. ove stolice sto se ne podesavaju ne mozes tako koristiti,a meni je to bas bitno,da se sto pre uci gde se jede i da uvek sa nama sedi za stolom.
E sad kad sam je donela kuci videla sam jos jednu veliku korist. Kad ga hranim ne moram da dizem ruke u nebo da ga dohvatim vec podesim visinu koja mi odgovara.
Isto tako kad poraste to mu moze sluziti kao stolica za igru jer se skroz spusti(vidi se na slici)
Ja sam moju platila 6400din

: Bambina. - 13. decembar 2007 7:18:30(UTC)
sandra hvala ti puno cvecko

: sandrag - 13. decembar 2007 6:45:15(UTC)
Pa ako ćeš bebu da hraniš za velikim stolom, mislim da je korisno što može da se podešava visina stolice, tj. kako beba raste moraćeš da spuštaš sjedište.
A sad, ako stolica ima svoju tacnu za hranjenje, možda i ne mora da bude podesivo sjedište, ne znam.
Ja sam imala stolicu bez tacne i kako je M rastao morala sam par puta da spuštam sjedište kako bi mogao lijepo da sjedi za trpezarijskim stolom.
Pošto je stolica bila posuđena,a on porastao do toga da može fino da sjedi na velikoj stolici, ja vratim tu bebi stolicu.
I baš mi je žao što sam požurila da je vratim, sada po sto puta u toku obroka ustane da nešto donese, kleči, vrti se...
Ma ta stolica je zakon

: Bambina. - 13. decembar 2007 6:20:30(UTC)
Mene zanima koliko je korisno to sto stolica moze da seta gore-dole?
Mi smo gledali neke koje to mogu i neke koje ne mogu.
Obe vrste imaju mogucnost spustanja naslona, jedina razlika, osim u podesavanju visine, je u ceni, ove koje mogu gore-dole kostaju 10.000-12.000 a one koje su fiksirane na jednu visinu oko 6.000-7.000.
Ipak je velika razlika u ceni!

: crvena sonja - 12. decembar 2007 20:34:57(UTC)
Svidja mi se stolica,vidi se da ce Boki da uziva.

: ivy - 12. decembar 2007 20:11:04(UTC)

Moja zelja je bila chicco poly 2u1 ali mi je bila preskupa 12000din.

Kupili smo stolicu koja ima sve funkcije kao ta chicco samo je duplo jeftinija 6400din... Evo kako izgleda...Po visini moze bilo koji polozaj(nije ogranicena na 3-4 kao pegperego) Za3 stepena moze naslon da se spusti...

Dok smo rucali Boris je sedeo sa nama za stolom i molio za hranu...tako da je ruckao hleb... Vec smo zadovoljni stolicom videcemo jos kako ce nas sluziti...

: kaja - 30. oktobar 2007 9:57:18(UTC)

Citat:
duki_swe - 20/9/2007 16:22 Mi imamo najprostiju stolicu iz IKEA i prezaadovoljni smo njome...a kostala je samo 10 e. sve druge bilo chicco ili fisher price jesu lepe, ali meni nije odgovaralo je su nekako glomazne i zauzimaju puno prostora!!!

Jao duki_swe, carice!! Živela IKEA!! Mi smo ceo stan opremili sa IKEinim nameštajem i ja sam prezadovoljna, a najlepše je što smo ga sami sastavljali. I mm i ja uživamo u tim radovima! Neki moj drugar donosi iz Mađarske po narudžbini uz proviziju, naravno. To je bilo otkrovenje za nas kad smo shvatili da moramo SVE da nabavimo. Tako da ćemo, kad dođe vreme za stolicu, obavezno prvo pogledati šta IKEA nudi. Pa, krevetić i prepovijalicu obožavam. Bili su najjeftiniji, a meni najlepši. Potez godine!!

: Lukina mama - 30. oktobar 2007 6:15:17(UTC)
Evo i nase stolice i odlican primjer njene funkcionalnosti! :> :> :> kreten

[img=http://img484.imageshack.us/img484/1441/p7060011rt3.jpg]

: Mom - 29. oktobar 2007 16:46:45(UTC)
Od prvog dana kada je S pocela da cuci, na poklon je dobila stolicu za hranjenje, zaista prakticna stvar. I ja sam je imala kad sam bila mala, i moja mama i dan danas govori od kolikog joj je znacaja bila!!! icon_lol

: zvjezdica - 6. oktobar 2007 17:28:43(UTC)
bas mi je slatka ova stolica

: Koka Loka - 28. septembar 2007 17:50:12(UTC)
Stigla mi stolica, dezen koji sam u startu tražila ali mi rekli da nema. Baš sam se obradovala kada sam otvorila paket bravo

I super je, zadovoljna sam, a i Uni se dopada :>

Off topik:
stiglo mi i autosedište bravo

: Koka Loka - 24. septembar 2007 20:15:42(UTC)
Da, jednostavna je. Videćemo kakva je kada stigne.

: zvjezdica - 24. septembar 2007 18:02:28(UTC)
koka loka bas je slatka ova stolica,nedjeluje glomazno a simpaticno izgleda

: Koka Loka - 24. septembar 2007 15:03:19(UTC)
Naručila sam ovu
Primi Sogni, nadam se da je OK.

: duki_swe - 20. septembar 2007 12:22:50(UTC)
Mi imamo najprostiju stolicu iz IKEA i prezaadovoljni smo njome...a kostala je samo 10 e. sve druge bilo chicco ili fisher price jesu lepe, ali meni nije odgovaralo je su nekako glomazne i zauzimaju puno prostora!!!
http://www.ikea.com/se/s...atalog/products/00069725

: Julija SG - 19. septembar 2007 1:08:13(UTC)
Mi imamo chicco polly 2 u 1 i ja sam prezadovoljna sa njom. Jeste malo veca, zauzima prilicno mjesta, ali ako vam to nije problem, ja je toplo preporucujem. Moze se koristiti i prije nego sto beba zna da sjedi, posto ima tri polozaja.

: zvjezdica - 18. septembar 2007 16:48:47(UTC)
aha.hvala koka Loka.onda stolica nije nesto sta se mora kupit odma,to moze cekati

: Koka Loka - 16. septembar 2007 22:12:52(UTC)
Brand new booster chair, safer than the traditional table top attaching chair.Smarty is suitable for almost every type and shape of seat with 4 adjustable height positions, and easy to remove tray. The childs safety is paramount thanks to the double anchorage points, and anti - slip rubber stoppers and 3 point harness. For ease of transport Smarty folds down small and compact! East to clean plastic and Ideal for children from 6 – 48 months. Conforms to European safety standards.

ili ovako:
http://www.camspa.it/ing...rodotti.asp?ID_ART=S332

: zvjezdica - 16. septembar 2007 22:03:57(UTC)
od koliko se mjeseci moze koristiti ova stolica u do koliko.meni je ovo super

: Koka Loka - 16. septembar 2007 21:28:16(UTC)
Videla sam ovu juče u Veru (tj. u dečijoj prodavnici u sklopu Vera)

Merkala sam ovu:
Mislim da nije loša hmm

I obe su nešto malo više od 4500 din. Ako nekog interesuje :>

: jelenaorg - 28. avgust 2007 11:41:23(UTC)
Max cekam te da idemo zajedno u shoping za stolicu jer je to sada na redu kod nas! hihihi

: May05 - 2. jul 2007 5:12:49(UTC)
Mi smo stolicu poceli koristiti kad je ena imala 9 mjeseci,otprilike dva dana je htjela sjediti u stolici za vrijeme rucka,ali posle dva dana,dok odem do kuhinje ona vec sjedi na trodsjedu ili na stolu,onda smo odustali od stolice jer sam se bojala da ce pasti i polomiti se,pa smo joj napravili mali stolic i tu stolicu(posto je na sklapanje,slicna je onoj na slici od miss gak)ali morali smo skinuti onaj dio gdje se stavlja hrana,jer samo tako hoce da sjedi u stolici za svojim stolicem,i dan danas koristimo tu stolicu...

: gorana - 2. jul 2007 1:19:40(UTC)
Dam i ja Danilu igracku,ali brzo se zasiti!Onda mu pevam,samo sto ne dubim na glavi!!!Nadam se da im je to samo neka faza!!!

: bojana0290 - 1. jul 2007 17:17:24(UTC)

I Anja to cesto radi. Uglavnom joj dam neku igracku inace nema sanse da bude mirna dok jede ili joj pustim crtani film.

: gorana - 30. jun 2007 14:01:21(UTC)
Stolica za hranjenje kod nas vise nema svoju svrhu!!!
Jednostavno vise nece da sedi!Imam bas problem sada sa njim!
Ustaje za vreme rucka,stoji u njoj-samo nece mirno da sedi!
Zaista ne zelim da idem za njim po stanu i da ga jurim da jede!!
Sta da radim?Dali je neko imao ovaj problem???

: glamchick - 8. jun 2007 14:43:50(UTC)
Mi smo kupili Chicco stolicu za bebe, može da se koristi od 3. meseca jer ima tri položaja, plus što može da se spušta pa da je koristi i veće dete uz sto za velike. TOPLO preporučujem!

: Gost - 7. mart 2007 1:10:00(UTC)
Maxmaro, pa ova tvoja stolicica je super, bas je prakticna. Ja nigde kod nas nisam videla da ima da se kupi takva, jel' neko zna da li to ima ovde u Srbiji uopste?
A ove sto se rasklapaju u sto i stolicu su isto vrlo prakticne, ja sam razmisljala takvu da kupim.

: Gost - 6. mart 2007 4:39:00(UTC)
Sanjice imas pp

: Gost - 6. mart 2007 2:53:00(UTC)
Vidim da znaš kako se ubacuje slika, objasni meni kako se to radi. hvala hvala kucam klanjam

: Gost - 2. mart 2007 17:11:00(UTC)

Postoji i ova koja se fiksira za sto i kao stvorena je za putovanja...a pri tom nije skupa!!!A sto se tice ove koja se transformise u sto i stolicu -definitivno je moj favorit!

: Gost - 2. mart 2007 17:04:00(UTC)
Jeste icon_lol HVALA! cvecko
Samo se malo cudi jer je tada prvi put seo i stavila sam mu jastuce da bude visi hehe,tada nisam znala da postoji jastuce za ove stolice pa sam ga narucila ali u ekstra opremu spada.

caos

: Gost - 2. mart 2007 16:24:00(UTC)
Ovo je super, ja ovo nisam videla pre.
A ako je ovo Viktor...pravi je lepotan!!!

: Gost - 2. mart 2007 11:13:00(UTC)
VELIKO HVALA zagrljaj bravo MissGak STO SI MI OBJASNILA KAKO OVDE UBACITI SLIKICU :-*
Evo na ovo sam ja mislila

Pa naravno svi uvek kupe veliku jer obicno nemaju izbora,i neka ga dete kad tu voli,ali ja ovde od silnih koje sam vidjala kad smo bili u fazi biranja ovu sam izabrala.

: Gost - 2. mart 2007 2:17:00(UTC)
U pravu si maxmara sto se tice te stolicice,bas je prakticna.Mi igrom slucaja imamo i jednu i drugu.Koristimo ovu sto ne cuva prostor posto je na nju navikao i isto tako zna sta sledi kada ga smestim u nju!Moram priznati da mi je mnogo olaksala otkako je imamo,pre toga su mi znali stradati i tepih i garnitura.Malu i ne koristim posto jos uvek imam stakleni sto u kuhinji a Aleksa je mali istrazivac pa svemu isproba izdrzljivost,a za trpezarijski ju je nemoguce zakaciti...

: Gost - 2. mart 2007 0:44:00(UTC)
Ja koristim onu sto se postavi na bilo kojoj stolici,i privucem ga stolu kad mi jedemo on gricka svoj dvopek i obozava kad smo svi za stolom,kad on jede normalno jede samo u njoj i svestan je vec iako mali kad ga tu sednemo da sledi jelo,sto je jako dobro da bebci na vreme nauce,a ne jurnjava po kuci za jos jedan zalogaj vise,kad zavrsi spustim ga da cunja dalje svojim poslom hehe
Inace izabrala sam nju pre svega jer zauzima jako malo prostora,grozim se onih 'dzombi' velikih i skupih koje zauzmu metar kvadratni i vise dok ih zaobilazis uvek su me nervirale a za godinu dana ili dve kad odsluze svoje ne znas gde ces s njom,ova ustvari ne zauzima nista sem jednu stolucu za trpezarijskim stolom na kojoj se fiksira i kosta citavih 30€.
Cela je od plastike i lako se odma posle koriscenja prebrise(a svi znamo kolko je to bitno,jer najveca opasnost bebama preti u 'zaostaloj-zabacenoj' hrani koja se brzo kvari) sa po malo gume na mestu gde stoji tanjir i iza glave,moze da se nosi svuda jer kad se sklopi mala je kao ranac,a kad beba malo poraste pretvara se u podmetac za guzu opet na stolici,a kad jos malo poraste otvore se nogice i pretvara u stolicicu,i isto tako najbolje je jer se lako moze nositi svuda.

pricaonica
caos

P.S.Zakacila bih sliku da vam pokazem al ne znam kako.

: Gost - 1. mart 2007 23:50:00(UTC)
i one su dobre samo sto nemozes ih dugo koristiti zbog tezine bebe..dobre su ta putovanja ja sam je cesto koristila kad odem negde na odmor veoma prakticno.

: Gost - 1. mart 2007 23:04:00(UTC)
A sta mislite o onim stolicama sto se montiraju na sto?

: Gost - 5. februar 2007 19:43:00(UTC)
Citat:
JelaJana - 5/2/2007 10:08 AM
Bebi-alarm ili bebi-fon ti je nesto kao toki-voki!!!
Jedan stavis u bebinu sobu a drugi na primer u dnevnu. I kad beba pocne da place on se aktivira i ti je cujes. Super stvar!!! Ne znam sta bih bez njega!!!

Znam sta je to,ovde se to samo drugacije zove... ;] isto tako mi mnogo znaci!

: Gost - 5. februar 2007 18:33:00(UTC)
Mi imamo PIKOLO stolicu i super je,koristimo je jos od devetog meseca,i zadovoljna sam njome.jeste da smo sada u fazi ustajanja ali jos uvek nam sluzi.

: Gost - 5. februar 2007 18:08:00(UTC)
Citat:
MissGak - 19/1/2007 5:12 PM

Mene interesuje kakav je to bebi alarm?? neznam Nisam to vidjala...

Bebi-alarm ili bebi-fon ti je nesto kao toki-voki!!!
Jedan stavis u bebinu sobu a drugi na primer u dnevnu. I kad beba pocne da place on se aktivira i ti je cujes. Super stvar!!! Ne znam sta bih bez njega!!!

: Gost - 5. februar 2007 18:03:00(UTC)
Citat:
mamaLi - 13/7/2006 10:04 PM

mi imamo onu suboticku sto moze da se rastavi pa onda imas sto i stolicicu.

I mi imamo tu!!!

: Gost - 29. januar 2007 12:23:00(UTC)
Kalet, Aksine prodavnice prodaju Giordani asortiman (igračke, kolica, stolice,...) icon_wink

: Gost - 29. januar 2007 11:09:00(UTC)
slažem se da je od svih bebećih pomagala,stolica za hranjenje najkorisnija..em se dete lepo nauči da jede,em u njoj može lepo i da se zabavi igrajući se na pultu,dok mama za to vreme može nešto i da uradi..

: Gost - 19. januar 2007 19:12:00(UTC)
Mene interesuje kakav je to bebi alarm?? neznam Nisam to vidjala...

: Gost - 19. januar 2007 18:41:00(UTC)
meni su te stolice super iz nekoliko razloga. i dijete i ja imamo slobodne ruke, gledamo se dok jedemo, jedemo zajedno, uci da sjedi na mjestu dok jede. iz stolice smo se lagano prebacili na redovnu stolicu i nema problema. stolicu za hranjenje smo koristili do nekih 20 mjeseci.

: Gost - 14. jul 2006 0:04:00(UTC)
mi imamo onu suboticku sto moze da se rastavi pa onda imas sto i stolicicu. i bila je super do skoro. sad je malisa u fazi ustajanja pa mi stalno stoji u stolici i pentra se po onom posluzavniku. da siznes... vratila sam ga u krilo...

: Gost - 6. jul 2006 12:52:00(UTC)
da u pravu si sve treba iskoristiti,sve sto nam olaksava

: Gost - 6. jul 2006 1:43:00(UTC)
A, i za bebi alarm si u pravu. To ko je izmislio, svaka mu cast. Meni je i dondolina, ona stolica za sedenje kao njihalica, bila od pomoci sve do pre dva meseca. Ma, ljudi izmislili da nam olaksaju, sto neiskoristiti.

: Gost - 6. jul 2006 1:35:00(UTC)
Citat:
Stanislava - 5/7/2006 4:43 PM

Ja bez te stolice ne mogu da zivim!!!Da je nemam morala bih za Markom da trcim da bih ga nahranila!Zivela stolicaaaaaaaa bravo
Imam Chico-vu.

Apsolutno!
Stolica i baby alarm su za mene 2 najkorisnije stvari....(stvari koje mozes a ne moras da imas)

: Gost - 6. jul 2006 0:10:00(UTC)
Kupila sam je u chiccovom butiku u Cacku, ma ima je svuda i super je majke mi.

: Gost - 5. jul 2006 18:43:00(UTC)
Ja bez te stolice ne mogu da zivim!!!Da je nemam morala bih za Markom da trcim da bih ga nahranila!Zivela stolicaaaaaaaa bravo
Imam Chico-vu.

: Gost - 5. jul 2006 2:46:00(UTC)
Kalet,gde si je kupila jer ce i nama uskoro biti potrebna

: Gost - 5. jul 2006 1:41:00(UTC)
Mi imamo Giordani, ja sam prezadovoljna. Moze da se koristi jos pre nego sto dete pocne da sedi, jer ima 3 polozaja do sedeceg i 4 visine.

: Gost - 5. jul 2006 1:24:00(UTC)
Koju preporucujete? Mi smo mislili da kupimo chicco polly 2 u 1.