Obaveštenja

Icon
Error

: k.josip - 27. mart 2013 21:53:11(UTC)
najbolji je ariel gel za odstranjivanje mrlja

: malisha75 - 28. decembar 2012 16:41:38(UTC)
Mame, kako se borite sa flekama od plastelina?

: njamiii - 23. avgust 2012 21:27:15(UTC)
Cale, imas ih u liliju. Vec par godina u nazad (i pre dece) koristim stain devils, ali ga dovlacim iz Engleske, tako da ne znam kakav je ovaj "domaci", probacu ga uskoro posto sam potrosila sve zalihe. Super radi posao, neki su tecni neki u prahu.
Elem, mene zanima kako skinuti fleke od banane? Dreze se vec par pranja na 90stepeni.

: Iccy - 23. avgust 2012 20:55:43(UTC)
Ja za skidanje fleka koristim BioShout. Skidala sam fleke od mastila, krvi, crnog vina, ajvara, crvenih sosova, raznog voca i povrca (imam bebu, znate sta to znaci), razne masne fleke i jos mnogo toga (mm radi u laboratoriji, svacega bude na uniformi). Pri tom nikada nisam zurila da svezu fleku mazem i natapam, cak sam bez problema prala i ono sto je vec bilo oprano i ispeglano a fleka ostala, carobno! Pred stavljanje u masinu stavim sredstvo na fleku, ubacim u masinu (obojeno na 30-40, belo na 60) i sve se opere i pri tom ne skida boju sa obojenih tkanina. Prezadovoljna sam i opustena kad su fleke u pitanju bravo bravo bravo

: Ivanica81 - 23. avgust 2012 19:57:06(UTC)
Milice, videla sam ovo danas u Veru. Kosta 268 din jedna flasica. Ne znam samo da li ima Vero u Nisu. Ali ako nema trebalo bi da ima u velikim marketima tipa Mercator i sl.

: MilicaCale - 23. avgust 2012 10:51:10(UTC)
hvala. Kupovala sam njihove maramice (za bojeno) i super su, ali ovo nisam videla. Potrazicu

: malisha75 - 23. avgust 2012 9:27:40(UTC)
Orginalna poruka od: MilicaCale Idi na citiranu poruku
malisa, gde si nasla ovo?
a mi smo imali problem ovog leta: frikomov sladoled coko-moko.
Do sada su se sve fleke skidale pranjem arielom u masini (ako je potrebno ponoviti pranje) a ove godine ne mogu da skinem fleke od sladoleda. Kao da su dodali neku novu boju sladoledom, koja se ne skida...
isti problem imaju jos dve mame sa kojima sam razgovarala i jos uvek nismo nasli resenje...

Tek sad vidim da si pitala. Ja sam kupila u Austriji, ali moja svekrva kupuje neke druge proizvode iste firme u Merkatoru, pa mozda ima i ovo. U pitanju su male bocice, i mislim da ima desetak razlicitih, za razlicite vrste fleka.

: MilicaCale - 21. avgust 2012 9:21:09(UTC)
malisa, gde si nasla ovo?
a mi smo imali problem ovog leta: frikomov sladoled coko-moko.
Do sada su se sve fleke skidale pranjem arielom u masini (ako je potrebno ponoviti pranje) a ove godine ne mogu da skinem fleke od sladoleda. Kao da su dodali neku novu boju sladoledom, koja se ne skida...
isti problem imaju jos dve mame sa kojima sam razgovarala i jos uvek nismo nasli resenje...

: malisha75 - 19. avgust 2012 19:34:25(UTC)
Oduševljena uspešnim skidanjem fleka, odlučih da ovde napišem svoje iskustvo.
Dakle, vratili smo se sa mora gde su klinci sami jeli deset dana, sve obroke. Portiklice nisu dolazile u obzir na 36 C, a jelo se sve - voće, mlečni proizvodi, džemovi, masna hrana, povrće i začini svih boja, kečap, sladoled i drugi slatkiši, špagete i td.. Ponešto je završilo i na odeći, i odstojalo par dana jer ništa tamo nisam prala. Na svu sreću, popamtila sam šta je čime uflekano, pa sam po povratku kupila sredstva za skidanje fleka marke Dr. Beckmann.
http://www.dr-beckmann.de/en/for_stubborn_stains/
Sledila sam uputstva, potom veš ubacila u mašinu na uobičajen program od sat vremena uz temperaturu od samo 40 C, sušila na otvorenom, ali ne na direktnom suncu, i APSOLUTNO SVE FLEKE SU NESTALE. Ništa nije oštećeno, i ja sam potpuno oduševljena. Sad sam sve ispeglala i uživam :)

: srecna mama - 24. februar 2011 21:27:46(UTC)
Pokusaj ferijem, ne znam bas za patike, ali meni feri skida fleke od masti i ulja.Elem, ako nekoga zanima kako skinuti fleku od rdje, verovali ili ne, LIMUN.Necete verovati na beloj dukserici od radijatora mi je ostala fleka od rdje, sve sam probala i ace, i venish, ma nista ne pomaze, i na kraju sam limunom uspela.Tako da mozete pokusati i sa limunom i druge fleke, mozda uspe.Isto tako, njime robam ringle, necete verovati kako skida garez.

: djale019 - 24. februar 2011 15:58:34(UTC)
Da li neko zna kako da skinem fleku sa koznih patika sive boje, napominjem sive jer je osetljiva a fleka je od zejtina.Ako neko zna molim za odgovor tj. pomoc

: nicegirl - 24. novembar 2010 12:35:50(UTC)
A zna li neko kako da skinem fleku od oho lepka?

: niks - 16. septembar 2010 21:48:01(UTC)
Citat:
Magija - 8/2/2008 16:32

Zene kako da skinem fleke od kake sa Leninih pantalonica? Nisam oprala dok je bilo sveze kao i uvak sto radim, nego tek sutra dan ali direktno u masinu i nije skinulo. I evo vec nakon tri pranja samo malo izbledelo. Isto imam problem jednom se ulila sokom od sljive... Odmah sam ih deterdzentom kroz vodu ali ostalo je.:(

Hvala vam u napred!klanjam

Fleku nasapunaj venisem,dodaj malo tecnog u lavor,properi i stavi u masinu

: micko74 - 24. avgust 2010 19:01:51(UTC)
evo jedan link sa dosta saveta sa cim skinuti koju fleku

http://skidanjefleka.blogspot.com/

pozdrav

: secercic - 19. april 2009 1:17:43(UTC)
Kako da skinem fleke od budji na garderobi.

: Magija - 15. februar 2008 17:35:08(UTC)

Pa bas niko nije imao slicno iskustvo?!?:(

: Magija - 8. februar 2008 18:32:07(UTC)

Zene kako da skinem fleke od kake sa Leninih pantalonica? Nisam oprala dok je bilo sveze kao i uvak sto radim, nego tek sutra dan ali direktno u masinu i nije skinulo. I evo vec nakon tri pranja samo malo izbledelo. Isto imam problem jednom se ulila sokom od sljive... Odmah sam ih deterdzentom kroz vodu ali ostalo je.:(

Hvala vam u napred!klanjam

: dacika - 6. februar 2008 9:44:48(UTC)
ŽENE, VIDIM DA ODAVNO NIJE NIKO POSETIO OVU TEMU, ALI NADAM SE DA ĆE MI NEKO ODGOVORITI!

MM JE KUPIO NEKE MNOGO LEPE PANTALONE SA DŽEPOVIMA I UZ NJIH DOBIO KAIŠ KOJI JE NA 3-4 MAJCE OSTAVIO
BAKARNI TRAG. VEROVATNO JE KOPČA SLIČNOG SASTAVA. ZNAČI POLUDEĆU VIŠE, UPROPASTIO JE NEKE NOVE
I MNOGO LEPE MAJCE, A MENI ŽAO DA IH BACIM..

MOLIM VAS, POMAGAJTE

: zvjezdica - 8. novembar 2007 11:31:49(UTC)
naki komad odjece u masini u toku pranja je pustio boju i malo su pobojile i druge stvari,dali je to moguce skinut

: grace - 8. novembar 2007 6:56:29(UTC)
Fleka od krvi i ja sam htjela reć najbolje je odma frišku fleku potopit u hladnu vodu

: vesna srce - 5. oktobar 2007 17:32:09(UTC)
Fleke od krvi;setila sam se :) hladna voda i so i krvava tkanina...ito je to... :) valjda

: mayya - 5. oktobar 2007 8:52:36(UTC)
Evo, posto mi niko nije odgovorio, da vam ja kazem koje sam jednostavno resenje ja nasla:

Ako je fleka sveza, samo odmah potopiti u hladnu vodu i to je to!

Ako nije sveza, nemam pojma! neznam

: mayya - 2. oktobar 2007 13:12:34(UTC)
Zna li neko sta osim domaceg sapuna odklanja fleke od krvi?

: Lukina mama - 2. oktobar 2007 8:36:39(UTC)
Bokicca, mislim da krec nagrize odjecu, pa se te fleke i ne mogu skinuti. Ako mislis bas na krec. A ako mislis na neki Jupol ili slicno, bitno je samo odmah oprati i skine se, kasnije- tesko! :(

: Lukina mama - 2. oktobar 2007 8:33:50(UTC)
Potpuno se slazem sa ledi005, to je i moje iskustvo (i sa prljanjem i sa skidanjem fleka galamdzija ) . Deterdzent za sudje odlicno skida masne fleke, Luka vjecito rukave umace u rucak, pa smo se tu vec dobro ispraksirali!!! vesnapranje

: ledi005 - 2. oktobar 2007 6:58:14(UTC)
za masne fleke je dobar recept i da ih odmah natopis deterdzentom za sudove, i ostavis da odstoji, pa tek onda gurnes u masinu na pranje.
mada moram priznati da meni vanish uglavnom skida masne fleke. ali za sve fleke vazi - prvo ih tretirajte nekim sredstvom a tek posle u vodu, jer voda "fiksira" fleke, i ako ih operete pre stavljanja vanisha ili neceg drugog, mnogo su manje sanse da fleka izadje.

: sakicar - 2. oktobar 2007 5:46:53(UTC)
Jesi li probala stari recept - da pospes fleku puderom? Puder upija masnocu. Ostavi ga da upije mast, a zatim isperi sapunom ili deterdzentom.

: mikica - 1. oktobar 2007 22:04:05(UTC)
a jel zna neko kako da skinem fleke od ulja?

: Lelejn - 1. oktobar 2007 19:24:06(UTC)
i ja sam upropastila dosta vesa i od svih nas ,posto tako slucajno operm nesto crveno ili plavo sa belim icon_rolleyes
venis jedva skine nesto od tih fleka,tako da nosimo ves sa plavim ili crvenim tufnama :?
bas sam majstor,pa ako neko zna kako se to skida nek mi javi,jos nista mi nije uspelo,malo samo izbledi i to je to

: Julija SG - 1. oktobar 2007 10:39:05(UTC)
I moja je upropastila dosta stvari, od kako je pocela da jede kasice. Veceni tih fleka se ne skine potpuno, mada sam probala sve sto sam nasla za fleke. Malo izblijede, ali su jos uvijek vidljive. Sad kada jede, obucem joj nesto od te gardarobe koja je i ovako vec upropastena.

: ledi005 - 30. septembar 2007 18:15:06(UTC)
vanish je za neke fleke super, a neke jednostavno nece da skine, cini mi se najvise one od voca. a lena je sve majice uspela da ufleka i ja cu da poooooooooluuuuuudiiiiim od stalnog pranja i vadjenja fleka i potapanja u ace i ne znam ni ja vise sta sve kreten kreten kreten
taj dr. beckmann sam ja nabavila iz austrije i nemacke, onaj sto kao skida flomastere i olovke. za hemijske se pokazao lose (mada mislim da ima neki bas za hemijske i da to nije ovaj), ali flomastere uglavnom super skida. ali i to opet ne uvek. upravo se lena pre dva dana isflekala tamno zelenim markerom po mom omiljenom bodiju, i poslednje kapi dr. beckmanna sam na to potrosila - i nista. fleka je i dalje tu. doduse razvodnjenija, ali itekako vidljiva. siznucu. uzid

: Bokicca - 30. septembar 2007 13:12:30(UTC)
Da li neko zna kako se skidaju fleke od kreca?

: Brankica021 - 29. septembar 2007 14:01:40(UTC)
Ja vecinu fleka skidam sa Fairy-em (da,da,deterdzentom za sudove)...pokazao mi se kao najdelotvorniji...

: Sneki - 22. septembar 2007 3:27:10(UTC)
Hvala, probaću klanjam

: Koka Loka - 21. septembar 2007 19:16:02(UTC)
Hemijsku olovku probaj sa mlekom da skineš. Trebalo bi da uspe.

: Sneki - 21. septembar 2007 17:24:43(UTC)
A, ima li neko savet za skidanje fleka od hemijske olovke?

: redsonja4u - 21. septembar 2007 16:30:27(UTC)
Za MASNE fleke talk je nezamenjiv. Nekada ni ne mora da se pere tkanina, posebno ako vam se flekanje desi na nekoj veceri ili ko mom dragom na svadbi. Isprskao se corbicom, stavili malo talka i resen problem.
Sto se tice RDJE stavi se so i preko nekoliko kapi limunovog soka, a zvaku sam uspevala da skinem iskljucivo zvakom!!! Sazvaces novu i njom po ulepljenom mestu tapkas i videces kojom brzinom se skida.
Pozdrav.

: matematika - 29. jul 2007 15:32:12(UTC)
Kunem se u venis ali sapun ,fleke istrljam sa njim i onda normalno u masinu na pranje.
Takodje venis ne deluje ako nije u kombinaciji sa praskom za ves.
Venis sapun nalazim samo u Rodicu . susenjevesa

: mikica - 29. jul 2007 14:12:03(UTC)
vanish,meni je super

: cecans - 29. jul 2007 13:56:16(UTC)
Ja koristim AMWAY sa8 solutions SPREY i jedino nesto sto zaista deluje.
od venisa mi je vise muka jer sam ranije par majica prala par puta za redom i nista nije pomoglo, tako da ako mene pitate venis je nekada bio dobar sada je nula.

: slacko - 31. maj 2007 15:22:10(UTC)
Mali savet zvaku na tkanini prvo namazite cistim vazelinom da bi je razgradio a posle se lakse skida ferijem

: slacko - 31. maj 2007 15:15:47(UTC)
ja koristim Vanish godinama i zadovoljna sam .Pazljivo pratite uputstvo,obavezno ga pomesajte sa deterdzentom,NIKAD CIST i nemojte stavljati vise,nema potrebe.IMAM PROBLEM SA JEDNOM TASNOM OD BELE KOZE SVA JE POZUTELA OD STAJANJA,KAKO DA JE OCISTIM I CIME A DA JE NE POKVARIM

: Gost - 10. maj 2007 11:57:00(UTC)
e, da Ivek, to je provereno, a moze i brasno.

: Gost - 10. maj 2007 2:30:00(UTC)
Pa drage moje, masne fleke se skidaju sa obicnim ili tehnickim talkom-puderom. Nanesite puder u prahu na masnu fleku i dobro ga utrljajte prstom u tkaninu, ostavite 20 min. da odstoji i onda ga izduvajte pa jos jednom ponovite istu proceduru. Zatim bacite taj ves u masinu i normalno operite. Meni je skinuo cak neke stare masne fleke sa garderobe a probala sam i venish i dve vrste flekarosa pa nisam uspela. Da, domaci sapun nekada radi posao a nekada ne takodje, pokusajte sa puderom icon_razz

:-*

: Gost - 10. maj 2007 2:06:00(UTC)
aha,probacu to,jer ni vanish a ni deterdent nije skinuo fleku.

: Gost - 10. maj 2007 2:02:00(UTC)
E da,kupi u apoteci benzen ili benzol,ne znam kako se zove to je derivat benzina ,.koristi se u medicini(za skidanje one masnoce od flastera sto ostane na kozi)

: Gost - 10. maj 2007 1:59:00(UTC)
Probaj da stavis deterdzent za sudove,pa istrljaj.Ili benzin.Ali prvo na malom parcencetu sa stapicem za usi.Sa benzinom sam uspela da skinem fleke od kolomasti,pa sto ne bi kremu.Probaj

: Gost - 10. maj 2007 1:54:00(UTC)
ja koristim vanish,ali imam problem strahinja mi je umazao trenericu pavlovicevim i vanish nece da je skine sta da radim?pomagajte dajte neki predlog cime da to skinem.

: Gost - 10. maj 2007 1:19:00(UTC)
Cula sam da se fleka od crnog vina skida belim vinom a cula sam i sto je vec neko napisao za fleku od zvake da se skida tako sto se stavi na odecu papir pa peglom prko toga predjeneznam

: Gost - 26. januar 2007 19:28:00(UTC)
Venish je zaista dobar,nije mi se desilo da nije skinuo neku fleku. Ja ga stavljam prvo direktno na fleku,pa ostavim da odstoji malo,pa ga onda dodam i prasku u masini.Sve se skinulo.

: Gost - 15. decembar 2006 23:17:00(UTC)
Venish je zakon za fleke sve vrste!Problema sa zalepljenim zvakama nisam imala! icon_razz

: Gost - 6. novembar 2006 20:02:00(UTC)
Shout-samo se nasprica na fleku,ostavi minut da deluje,malo istrlja i fleke vise nema.. icon_surprised
Isto tako ako mozete nabaviti domaci sapun-moja mama ga je pravila i cuda cini...
U Srbiji sam koristila ljubicasti Ariel(tecni) sa onom roll-on kapom na vrhu(jednom sam ga samo nasla u Rodicu,posle toga mi je ujak donosio iz Hr.Sa njim sam znala lako skidati fleke od trave sa garderobe,isto tako od gume,krvi,ma svasta skida...
Ali je Shout definitivno neprevazidjen...skida fleke od motornog ulja(na svu srecu) inace bi mm-ove stvari mogla sve da bacam...obozava da cacka oko auta...

: Gost - 6. novembar 2006 17:29:00(UTC)
pokusajte da fleku namazete sapunom,ostavite da se osusi a zatim pravac masina za ves.

: Gost - 6. novembar 2006 16:45:00(UTC)
meni niti pomaze venish,niti dr beckman,ali najbolji se do sad pokazao deterdzent za sudje,samo natopim fleku i ubacim u masinu i to je to,vise necu dzaba da bacam pare na te preparate jer nista ne pomazu.

: Gost - 6. novembar 2006 16:31:00(UTC)
koristim venish,samo da dodam ovo za peglu i papir se pokazalo bezveze zato što toplota još više ubaci masnoću u tkaninu

: Gost - 3. novembar 2006 20:29:00(UTC)
cula sam i ja za tu foru ali je nisam isprobala icon_lol

: Gost - 3. novembar 2006 18:27:00(UTC)
evo ovo so ja isprobavam vec nekoliko vremena,mozda neko zna za ovo,a neko ne pa vidite,kako da maknete masnu fleku ili zvakacu na garderobi,staviti papir na to mesto gde je fleka pa preci vrucom peglom preko toga ono na papiruostane masno,a na garderobi nema nista.

: Gost - 5. oktobar 2006 10:59:00(UTC)
Jeste domaći sapun najbolji za fleke,ali ja ga više nemam tako da masne fleke prvo operel sa tečnošću za sudove pa u mašinu a fleke od sokova i hrane istrljam sa ariel sapunom, potopimu ariel odstoji preko noći pa u mašinu i super se opere, čak skine i fleke od flomastera. Smola od drveta skida se limunom, kafa kiselom vodom, mastilo natrlja se mesto limunom i pospe se malo soli, odstoji sat vremena i opere se, to sam isprobala i uspeva.

: Gost - 29. septembar 2006 13:34:00(UTC)
Sneki necu vise nista da kupujem,domaci sapun mi je cak skinuo fleku sa duseka ,neko vece sam dobila u toku noci i bas je bilo obilno,ja nista nisam osetila sve do ujutru pa mi malo probilo na dusek icon_eek i ja utrljala domaci sapun ,ostavila da upije i brisala mlakom vodom i evo nema nista vise!

: Gost - 29. septembar 2006 13:32:00(UTC)
ivana stvarno nemam pojma,stalno ga isprobavam u nadi da ce nesto skinuti!ipak je bio skup i zao mi para pa rekoh mozda malo vise treba da stavim nego sto je preporuceno na pakovanju ali nema sanse! dala sam ga jutros komsinici nek se ona bakce oko njega inace sam htela da ga zavitlim preko dvorista od besa galamdzija

: Gost - 29. septembar 2006 12:52:00(UTC)
Stanislava kad vec imas taj sapun domaci sto se uvek vracas venichu kad nisi zadovoljna mislim to ne razumem,mene do sad nije razocarao kao i ace za fleke

: Gost - 29. septembar 2006 1:44:00(UTC)
Stanislava, probaj Bio Shout od Johnsona. To se samo natrlja na fleku pre pranja i ostavi da se malo osusi, pa se onda stavi u masinu. Meni to u kombinaciji sa Ariel-om skida gotovo sve fleke. +je jeftiniji i izdasniji od Venish-a.

: Gost - 3. septembar 2006 2:07:00(UTC)
ups ode 2 puta icon_rolleyes

: Gost - 3. septembar 2006 2:05:00(UTC)
pa ne znam...ali ja mislim da Venish skida samo one sto ja kazem "fine" fleke icon_lol a meni nije dovoljan ,i ne skida ono sto Marko umrlja i to sam probala 2 puta za redom da perem jedan isti ves i nije se skinulo ama bas nista!
mozda je nekom smesno ali ja sam jedino zadovoljna domacim sapunom koji mi je baba dala! premazem par puta preko fleke i operem i nema je vise! A sto se tice Venisha - bacene pare! icon_rolleyes

: Gost - 3. septembar 2006 1:14:00(UTC)
Pa, mozda zavisi i od tkanine, verovatno.

: Gost - 2. septembar 2006 22:07:00(UTC)
ne znam meni venich sikade fleke kao i ace u boji ja nemam lose iskustvo icon_lol

: Gost - 2. septembar 2006 2:42:00(UTC)
e i ja sam neki dan kupila Venish i nisam bas odusevljena neznam

: Gost - 2. septembar 2006 2:40:00(UTC)
Ja sam kupila VENISH i sa majce je skinuo fleke a sa mm bermuda nije, mislim sta reci?

: Gost - 1. septembar 2006 11:23:00(UTC)
I ja imam ista iskustva sa Venish-om icon_cry

: Gost - 1. septembar 2006 3:30:00(UTC)
e ja sam sinoc natopila ves sa mrljama u venis, i nista nije pomoglo ni jednu fleku nije skinulo,jos cijelu noc je bio u venisu,sutra cu stanislava da kupim taj dr Bekmann,pa da probam sa njim skinuti te fleke.nadam se da cu uspjeti.

: Gost - 23. jul 2006 0:21:00(UTC)
Vanish!! bravo
Ma, skida sve! Mrlje od trave, od soka od malina, cak i neke masne fleke!! Ja prvo lepo oribam vanish sapunom, pa nanesem onaj vanish prasak direktno na mrlju i ostavim tako da malo stoji, i bude vrhunski cisto!

: Gost - 23. jul 2006 0:21:00(UTC)
kliknula dva puta na "posalji"
c, c, c, malo sam spavam

: Gost - 19. jul 2006 2:11:00(UTC)
Ja samo onako zadovoljna vanish-om...neke fleke koje nista nije moglo da skine , on je skinuo, ali opet neke fleke od soka od jabuke nije mogao... neznam
Ali moram da napomenem da je skinuo ogromnu fleku od crnog vina sa mojih bez pantalona (malo su i pantalone posvetlele), ali se meni to cinilo nemogucim...

: Gost - 18. jul 2006 15:50:00(UTC)
da da, ja koristim od dr.Beckmann za skidanje fleka,ali kad sam bila dole baba mi je spakovala taj sapun jer nista ne moze Markove fleke da skine kao taj sapun!!nisam verovala dok nisam probala!!Ti stari recepti su super i stvarno iznenadjuju icon_eek icon_lol

: Gost - 17. jul 2006 18:39:00(UTC)
mislis Stanislava na svinjski sapun tj onaj sto se pravi od svinjske koze ako je to znam za to ali meni su venis i ace najbolji znam za taj sapun to imaju i moji

: Gost - 17. jul 2006 15:42:00(UTC)
da znam ivana ima i ovde u Nemckoj ali bez sale najbolji je domaci sapun!!!!ako imate nekog na selu da to pravi obavezno recite da vam treba to je naj naj..ja sam od babe pokupila prosli put kad smo bili...i samo t koristim za markove stvari

: Gost - 17. jul 2006 15:34:00(UTC)
meni je venis efikasan ali ovde u francuskoj ima i ACE za fleke ne kao ono u Srbiji za belo rublje vec za fleke i poprskas na fleku ubacis u masini i gotovo

: Gost - 6. jul 2006 17:21:00(UTC)
Ove fleke sto ih Marko "proizvede" ni venish ne skida

: Gost - 6. jul 2006 16:20:00(UTC)
I da li je efikasan? Imam neke fleke na garderobi mog malisana i nikako da se skinu, ali venis nisam probala.

: Gost - 6. jul 2006 13:52:00(UTC)
JA SKIDAM FLEKE VENISOM

: Gost - 6. jul 2006 1:39:00(UTC)
Ja imam nesto od "Dr.Beckmann" za masne fleke i super je !Ali ne znam da li to u Srbiji ima...nisam gledala kad sam bila jer svuda nosim za sobom pa nisam imala potrebu da trazim...
Od tog proizvodjaca imas proizvod za skidanje svih vrsta fleka.

: Gost - 5. jul 2006 2:00:00(UTC)
Devojke, cime skidate fleke sa garderobe?