Obaveštenja

Icon
Error

: lance - 14. februar 2012 5:51:45(UTC)
Mi preko nase tel. kompanije imamo pravo na neke popuste i svakih 18 mjeseci mozes da promjenis tel i tako da sam ja , tj mm platio iphone 4 nekih 100$ , jer naravno tad je vec bilo izasao 4s s mm kad ga je kupovao, bio je oko 200$. Nikad ne bi dala 600-700$ za tel. Mozda kad bi imala milione.

: VesnaS - 17. januar 2012 10:18:03(UTC)
Veco mogle smo bar preko vibera da se zvrcnemo:-)
Potraži me na skajpu ako imas vremena.
A sto se tice dve crtice, hm..razmišljam:-)

: VesnaS - 17. januar 2012 10:15:40(UTC)
Veco tebe takođe:-))
Ej nije ni Samsung Galaxy los, ja sam se navikla, mada je nekako velikicon_lol

: Veca81 - 16. januar 2012 16:06:40(UTC)
jos jedan glas za iphon4s,dobila sam od mm za novu godinu i odusevljena sam telefonom,inace sam htela sa uzmem samsung galaxy

ps. vesna bas je lepo videti te ponovo na forumu,videla sam da si aktivirala viber,skini i whats app
super je. btw,kad cemo opet u kafance za II crticeicon_mrgreen ?

: VesnaS - 16. januar 2012 14:03:48(UTC)
Lanče taj iPhone 4 je meni extra ima ga mm, ali meni je bio skup pa sam se odlučila za Samsung Galaxy isto nije loš. Cmok

: lance - 17. decembar 2011 4:19:22(UTC)
Ja sam uvijek bila ljubitelj Samsung telefona. Jos nekad davno kad su postali aktuelni, pa na preklop, pa klizni.
Jos uvijek imam jedan Samsung koji nosim sa sobom kad idem u Bosnu.
Inace ja sam prije 15-20 dana dobila od muzeka iPhone 4 i bas sam zadovoljna. Novija versija 4s je duplo skuplja a nije bas neka razlika pa se ja odlucih za 4-ku. Hihihi svi su mislili da se izaci petica kad onu 4s.

: alhemicarka - 16. decembar 2011 23:48:28(UTC)
Nikola, glasam za Nokiu. Nekako mi je elegantniji.
Uzgred, blago tvojoj zeni kad tako sa ljubavlju biras poklon icon_wink !

: krissty - 16. decembar 2011 23:34:50(UTC)
Možda jeste kao što Micka kaže Samsung malo lepši, ali ja Nokiu ne bih menjala ni za šta i nikada, tako da odluči na osnovu toga da li neku marku više preferira

: Micka&Nidza - 16. decembar 2011 23:02:11(UTC)
Da, samsung je lepsi...
ali moj definitivni favorit je Nokia....

: lance - 16. decembar 2011 22:00:08(UTC)
Nikola Samsung.

: Nikola76 - 16. decembar 2011 13:15:43(UTC)
Treba mi pomoc.Hocu da kupim zeni za Novu godinu neki od ova dva telefona:
http://www.mobilni-herme...ale%20edition&id=613
http://www.mobilni-herme...EUR%20EDITION&id=124
zanima me iz zenskog ugla koji je telefon estetski lepsi.
Pozdrav

: lance - 13. avgust 2011 4:15:53(UTC)
Ja imam LG Chocolate touch. Sluzi svrsi a sad u oktobru imam mogucnost da zamijenim jer svake 2 godine dobijamo neki popust u nasoj tel. kompaniji pa mm hoce da uzmem iphone 5

: Saky - 10. avgust 2011 22:50:00(UTC)
Dobila sam od mm za rodjendan Lg Optimus 2x
8gb,8mp,full hd snimak,hdmi izlaz
prezadovoljna

: Angel - 21. jul 2011 10:28:45(UTC)
Imas pp icon_wink

: Micka&Nidza - 20. jul 2011 22:20:35(UTC)
Angel koja je cena?
mozes pp da mi posaljes.

: Angel - 19. jul 2011 19:22:56(UTC)
N86 8MP i C3-00. C3 je od skoro aktuelan a N prodajem jer mi je vec dosadio posle dve godine. Ako je neko zainteresovan neka se javi.

: njamiii - 17. jun 2011 1:59:32(UTC)
Moj je nokia n81 8gb, imam ga minimum 3 godine i idalje radi bez nekih problema, a padao je milion puta, uglavnom detetovom zaslugom, ali i mojom. Maska mu se zeznula, ali u principu ne smeta. Medjutim, mm menjao poslovni telefon i od firme dobio nokiu e72 i meni proradise pundravci. Mada, i ovaj me sasvim pristojno sluzi, tako da realna potreba za menjanjem i ne postoji, samo ona da komsiji crkne krava ;)

: dunja26 - 10. maj 2011 12:41:05(UTC)
volim sto jednostavnije telefone, tako da imam obicni samsung na preklop i prezadovoljna sam, poruke, pozivi i baterija koja traje i po nedelju dana to je ono sto mi je najbitnije

: Snezana J - 3. april 2011 21:22:20(UTC)
Ja sam dobila za 8.mart od muza NOKIJU X2-00.Super je.

: malisha75 - 26. mart 2011 21:27:41(UTC)
Ahaha, cek Ivo, moracu da pitam muza, toliko se ne razumem. Mislim da je najstarili model. Mm mi ga je dao jer su kod njega na poslu hteli da ga se rese. Koristili su ga za razvoj, a kako ga je pregazilo vreme, postao je visak. Za moje potrebe je vise nego odlican. Baci pogled u iTunes Store, ova aplikacija je bas super! Nadam se da ces uskoro moci da je koristis posto je prilagodjena i za trudnocu, odbrojava dane do termina, mozes da unosis razne podatke, da vodis dnevnik, ma ima milion opcija. Zao mi je sto je nisam ranije imala.

: Iva&Lule - 26. mart 2011 9:14:24(UTC)
Citat:
malisha75 - 25/3/2011 23:05

Eve da I ja konacno kucnem nesto sa mobilnog telefona! Odavno sam prestala da pratim tehnologije jer se prebrzo menjaju u odnosu na moje potrebe. Meni je dovoljno da mogu da telefoniram, da posaljem poruku, da imam alarm I da dugo traje baterija. Medjutim, sada sasvim nenadano koristim iPhone I izgleda da cu opasno da se navucem I to zbog omiljene aplikacije Baby Geek!Ima million mogucnosti u pracenju dece of trudnoce do tri godine. Preporucujem!

Malisha,koji imas trojku ili cetvorku?
Ja sam koristila samsung(jos uvek ga imam),takodje na dodir i imao je dosta funkcija,moj muz je prvo sebi uzeo iPhone4,rekao je da ce i meni uzeti kasnije,iskreno nisam zelela,ali eto iznenadio me za dan zaljubljenih iako smo rekli da ne kupujemo vise nikakve poklone za taj dan.Meni se takodje svidja ,nema sta nema :)

: malisha75 - 26. mart 2011 0:05:46(UTC)
Eve da I ja konacno kucnem nesto sa mobilnog telefona! Odavno sam prestala da pratim tehnologije jer se prebrzo menjaju u odnosu na moje potrebe. Meni je dovoljno da mogu da telefoniram, da posaljem poruku, da imam alarm I da dugo traje baterija. Medjutim, sada sasvim nenadano koristim iPhone I izgleda da cu opasno da se navucem I to zbog omiljene aplikacije Baby Geek!Ima million mogucnosti u pracenju dece of trudnoce do tri godine. Preporucujem!

: malisha75 - 26. mart 2011 0:04:19(UTC)

: malisha75 - 25. mart 2011 21:47:47(UTC)

: nacafaca - 6. mart 2011 22:20:32(UTC)

Ja sam kupila pre 2 nedelje samusng galaxy 3 i ok je telefon mada ne vredi toliko koliko kosta!

http://www.kupujemprodajem.com/Samsung-I5800-galaxy-3-533848-oglas.htm

: Micka&Nidza - 6. mart 2011 11:26:36(UTC)
http://www.muamat.com/ad...ac11ca5bf5f833a88087.jpg

: Micka&Nidza - 6. mart 2011 11:25:48(UTC)
http://www.muamat.com/cl...okia_2330C_for_sale.html

ovo je moj telefoncic... meni je super. ima super melodije, kamera je ok... ima i net ali ga ne koristim.....

: myche - 21. jun 2010 8:15:45(UTC)
ja sam inče od početka korišnjenja mob. telefona uvek bila na računu, u početku tad nije bilo paketa već koliko potrošiš toliko plaćaš, i sad kad već plaćam to što potrošim(npr. mix750) i kada sam već vezana ugovorom što ne bi iskoristila i mobilni za dinar. Jeste da je dug period od dve godine , ali sam ja navikla da sam na računu pa mi ne predstavlja problem da sama sebe kontrolišem što se tiče "dodatnih troškova". Bar nešto i ja da dobijem za dinar, tolike godine im plaćam, do sada bi mi kuću treba dati za dinar icon_lol

caos

: T3 - 19. jun 2010 11:13:28(UTC)
i mi smo mirche tako radili tj uzimali svake godine po jedan paket i broj na pretplatu i zajedno s njim novi telefoncic..
malo smo sad stali,mm oce da kupi neki s wirelesom i malo bolji treba mu zbog posla recimo nokiu n71 mislim da je taj model u pitanju,ja sam sad svoj zadnji kupila za kes tako da nikom nista ne dugujem tj nemam dvogodisnju obavezu..
jeste to lepo uzmes telefon za dinar tj imas odma novi ali treba naredne dve godine placati samo pretplatu zsa zo a kad se ukljuci i pdv i porezi bude to i vise od te cerne jos ako i prica eto ti abnormalnog racuna..ko nbeka vrsta kredita..
sad nam je sve isteklo ,imacemo telefone tj uzeti ih za pare i malo pauziramo..
madfa cim izafje neki bolji model ovaj mi dosadi a taj mi se svidi eto mene u mts-u,telenoru ili vipu opet...hihihihi

: myche - 18. jun 2010 14:47:09(UTC)
e baš vam hvala ženske, inače sam oduševljena sa njim, odličan je, brz, melodije su mu super, internet brz, i sve to za 1 din koliko sam ga platila preko mts-a na 2 godine sa paketom mix750.
Ja inače svake godine uzmem tako mobilni, jedne godine preko mog paketa , sledeće preko mm i tako u krug za džabaka :)))))))))))

: T3 - 16. jun 2010 11:43:54(UTC)
myche super ti je telefoncic..slican je mom..
ma sta ce ti touch,nezahvalni su,ekran je osetljiv i brzo odlazi tj kvari se,a i dok napises poruku a recimo u zurbi si da poludis..
ovakvi su najbolji...

: Natasa - 16. jun 2010 9:17:12(UTC)
Myche bas ti je sladak fon.

: myche - 15. jun 2010 14:13:38(UTC)
ja sam danas uzela nokiu 2730, nije loš, sasvim običan meni je bitno da ima fm radio i da ne košta puno jer ih gubim i non stop mi ispadaju i lome se...dok se ne opametim još uvek ništa o touch screen ...

Uploaded with ImageShack.us

: srecna mama - 4. jun 2010 13:04:13(UTC)

: srecna mama - 4. jun 2010 12:59:14(UTC)
t3, super je tel, mali praktican.Moj tel je nokia 6300., is asvim je ok.Zadovoljna sam, inace imam i ja ispad s amojim tel, dobro me je sluzio, medjutim,u torbici prosula se rosa i upropastila ga voda.Oavj sad sto imam nokia 6300 je super.- www.almohem.com/.../Nokia_6300-2.jpg

: T3 - 2. jun 2010 0:45:18(UTC)

Citat:
Angel - 31/5/2010 23:29 T3, lagan, mali i elegantan i sasvim dovoljan! Moj tata ima takav sluzbeni i prezadovoljan je.

hvala angel,nije bas mali i lagan ,ima i tanjih i laksih icon_lol ,ima velik ekran sto mi se dopada,relativno dobru kameru,jednostavan je..mada

...kad si rekla da ga ima tvoj tata odma pomislih da je muski, ,ali valjda tj nije univerzalan je i  ko sto vec rekoh vec ga zavoleh i necu ga menjati skoro .. zaljubljen

: Angel - 1. jun 2010 0:29:52(UTC)
T3, lagan, mali i elegantan i sasvim dovoljan! Moj tata ima takav sluzbeni i prezadovoljan je.

: T3 - 16. maj 2010 14:04:38(UTC)
ovaj telefon sam dobila od mm za rodjendan..iako sam zelela samsunga i sasvim drugaciji model od ovog i iako mi se isprva nije dopao iako sam mogla da biram koji ocu a ipak uzeh njega sad mi je super,ima bas puno opcija,dobru kameru,sve sto mi treba i zadovoljna sam i svakim danom ga sve vise volim..

u pitanju je nokia 2700 classic

: Coka78 - 21. mart 2010 23:51:56(UTC)
http://images1.pocket-li...r-designs-revealed-4.jpg
Ovo je moj novi tel. Super je, ko mali komp, bas sam se navukla na njega :)

: Ella - 18. februar 2010 12:39:17(UTC)

Priznajem zenske da nije los taj vas telefon, ali za mene je i dalje iPhone zakon! :) Sve na dodir, a u tel ima SVE, kao pravi mali komp mi je. I naravno, slazem se sa Tanjom, i moja omiljena boja je bela, tako da je i moj tel white icon_wink

: Iva&Lule - 17. februar 2010 1:37:15(UTC)
Citat:
Maja-belgija - 16/2/2010 22:28

ja sam dobila sad od muza za valentajn blackberry beo zato sto i on ima ist crn i imamo blackberry chat i kad ide on na put besplatno komuniciramo icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

By mdimoska at 2010-02-16

Ja sam dobila isti od muza,samo crne boje pre mesec dana...jos se navikavam na njega,pa cas koristim Samsung cas Blacberry :)

: tanja. - 17. februar 2010 1:36:24(UTC)

Citat:
VesnaS - 1/12/2009 08:26

Da napisem i ja svoju pricicu o mobilnom. Prosle godine kupim sebi novi mobitel nokiu nemam pojma koja je to jer to nikad ne pamtim uglavnom jako tanka i mala. I sva ponosna prkosim muzu ko ima bolji telefon. Nakon par dana odemo na more i kada smo se vratili ja gospodja stavim ves u masinu i ne pregledam dzepove. Nakon par sati setim se nema telefona i padne mi na pamet jaooo u dzepu je :(
Odem u kupatilo kad ono centrifuga samo sto je zavrsila. Izvadim svoj telefon lepo opran i cist!
Muz se smeje i smeje, a ja susim il susim icon_rolleyes
I sada ponekad susim, al on je toliko se napiso da nema sanse da se upali. Sada imam samsung ciglu i imacu ga do februara kada cu opet napokon da kupim novi. Kada se uprlja probacu sa masinom za sudje, jer je centrifuga mnogo manja icon_eek icon_eek :>

:) :) :) :) Vesna ja sam imala par slicnih "situacija" :) :) :) :)

: tanja. - 17. februar 2010 1:28:47(UTC)
Majo PRELEP JE BELI BLACKBERRY!!!! Bela boja mob.telefona mi je omiljena zaljubljen

: Maja-belgija - 16. februar 2010 23:28:40(UTC)
ja sam dobila sad od muza za valentajn blackberry beo zato sto i on ima ist crn i imamo blackberry chat i kad ide on na put besplatno komuniciramo icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: Maja-belgija - 16. februar 2010 23:27:19(UTC)

: jecaneca - 13. februar 2010 22:37:58(UTC)
Dopao mi se ovaj telefon...zanima me kakav je...
Ako ga neko ima da mi napise recenziju... icon_wink
http://www.telekoplus.co...msung&model=S5230%20Pink

: Iva_A.A.A. - 16. januar 2010 1:13:34(UTC)
Citat:
Angel - 30/12/2009 21:16

Joj Ivano menjaj to cudo sto pre! icon_eek icon_eek icon_eek buljavko sok

Sta ti bre bi da se primis na taj od onolike Nokia ponude? hmm

Draga dobila sam ga od mm pa ajde bilo mi glupo da odmah kazem da je telefon bezveze,lep samo na izgled a ovako uzas....vec sam ga prodala :) :) sad trazim drugi,ima par modela koji mi se jako svidjaju

: Angel - 30. decembar 2009 23:16:29(UTC)

Joj Ivano menjaj to cudo sto pre! icon_eek icon_eek icon_eek buljavko sok

Sta ti bre bi da se primis na taj od onolike Nokia ponude? hmm

: MikaMaca - 28. decembar 2009 1:48:03(UTC)
T3 sad ces definitivno morati da dobijes taj telfon za sina bravo bravo bravo
Iva telefon bas super izgleda, bas je lep ali naravno menjaj ga ako ti ne ogovara pa T i treba da bude funkcionalan i prilagodjen potrebama korisnika

: Iva_A.A.A. - 27. decembar 2009 1:52:11(UTC)
Ja sam dobila od muza Nokiju 8800 i prelepa je na izgled,i kad sam je videla bila sam odusevljena ali je jako neprakticna za koriscenje barem za mene koja volim da cackam po telefonu i vetovatno cu ga uskoro zameniti za neki drugi.

: Angel - 9. decembar 2009 13:26:13(UTC)
Eto ako nekoga zanima, cula sam od druga koji se nameracio na moj telefon, da je pojavio i u belo boji konacno kod nas! Kaze da je gledao i na netu i da se raspitivao i da je trenutno N86 najbolji Nokia telefon. Do sad je imao N95 i bio prezadovoljan ali kako je letos sa njim u shorcu usao u more, sada je odlucio da se ponovi. Pa eto jos jednog iskustva i preporuke.
Ono sto mene zanima je ta bela meska koje fenomenalna. Da li neko zna koliko kosta posto bih se ponovila a ne bih samo zbog toga isla po radnjama. Sad ako neko od vas bude isao, bila bih jako zahvalna ako pogleda :-* .

: sanjas - 9. decembar 2009 10:47:49(UTC)
Wish imamo slican telefon.Moj je samsung S 5230.Crni,posto crno obozavam.Dobila sam od mm pre jedno tri nedelje.Bas sam zadovoljna. zagrljaj

: Angel - 4. decembar 2009 12:40:44(UTC)

Citat:
T3 - 2/12/2009 20:41 e vidis mogla bi stvarno da skoknem tj svratim do tamo pa mozda uz neki broj i tarifni paket odaberem i nadjem neki telefoncic za sebe po mogucstvu samsung koji ja hocu,ako ga uz to imaju u ponudi.. icon_rolleyes
A  za milupino si u pravu vec sam pola prodavnice  pokupovala... doomed icon_lol

Tesko ces u Nokijinoj radnji da kupis Samsunga ruganje ruganje ruganje

: T3 - 3. decembar 2009 14:38:34(UTC)

Citat:
MikaMaca - 3/12/2009 10:11 T3 od svih mobilnih operatera imas na njihovim sajtovima koje telefone imaju u ponudi i uz koji tarifni paket idu pa mozes da pogledas

znam maco imam ja vec dva broja i paketa i telefona u telenoru kupljena na taj nacin doduse  jedan broj moj , jedan mm ali telefoni su moji.. icon_lol i jedan u vipu... doomed
jos mi samo iz mts-a nesto fali.. icon_razz
sad hocu ovaj samsung koji mi se bas svidja pa sve gledam kako najlakse i najbolje da dodjem do njega..mozda sda probam ova dva ..i doplatim za isti ili..mozda ubedim mm da mi to bude poklon kad se porodim tj da casti za jos jednog sina.. icon_lol
videcemo... icon_rolleyes

: MikaMaca - 3. decembar 2009 11:11:14(UTC)
T3 od svih mobilnih operatera imas na njihovim sajtovima koje telefone imaju u ponudi i uz koji tarifni paket idu pa mozes da pogledas

: T3 - 2. decembar 2009 22:41:18(UTC)
e vidis mogla bi stvarno da skoknem tj svratim do tamo pa mozda uz neki broj i tarifni paket odaberem i nadjem neki telefoncic za sebe po mogucstvu samsung koji ja hocu,ako ga uz to imaju u ponudi.. icon_rolleyes
A  za milupino si u pravu vec sam pola prodavnice  pokupovala... doomed icon_lol

: Angel - 2. decembar 2009 12:11:06(UTC)
Citat:
T3 - 1/12/2009 08:38

Citat:
Angel - 30/11/2009 23:44 Ma kak'i, T3 ti odmah u Nokiu na Magistrali preko puta EKO pumpe 8) icon_lol

sto bas tamo..dele ih dzabe.. icon_lol

ili me to zezas da ce moj telefon  tj pare za isti ostati pre u milupinu  tj kupovini opreme za bebe.. icon_razz ruganje

Ma neeee, sigurna sam da si vec pocistila Milupino icon_lol icon_lol icon_lol .
Prolazila sam pre neki dan i videla da imaju neke MTS akcije, na ugovor, ali nisam ulazila da vidim koje telefone daju. Kontam da mora da bude i neki E i N - Series.

: VesnaS - 2. decembar 2009 9:35:43(UTC)
Wish to je on ne hvali se mnogo. Par dana sam samo gurala mob.muzu pod nos vidi kako je lep pa vidi kako je lep. I sinoc sam probala upaliti, ali uzalud naravno :(

: Wish - 1. decembar 2009 22:40:19(UTC)
Citat:
VesnaS - 1/12/2009 08:26

Da napisem i ja svoju pricicu o mobilnom. Prosle godine kupim sebi novi mobitel nokiu nemam pojma koja je to jer to nikad ne pamtim uglavnom jako tanka i mala. I sva ponosna prkosim muzu ko ima bolji telefon. Nakon par dana odemo na more i kada smo se vratili ja gospodja stavim ves u masinu i ne pregledam dzepove. Nakon par sati setim se nema telefona i padne mi na pamet jaooo u dzepu je :(
Odem u kupatilo kad ono centrifuga samo sto je zavrsila. Izvadim svoj telefon lepo opran i cist!
I sada ponekad susim, al on je toliko se napiso da nema sanse da se upali. Sada imam samsung ciglu i imacu ga do februara kada cu opet napokon da kupim novi. Kada se uprlja probacu sa masinom za sudje, jer je centrifuga mnogo manja icon_eek icon_eek :>

Joj Vesna S mogu misliti kako si bila besna galamdzija galamdzija galamdzija galamdzija

: Wish - 1. decembar 2009 17:20:02(UTC)
Hvala na komplimentima za telefon ,super je stvaarno evo jedinu manu koju bi mu navela posto sam do sada imala Nokia tel. baterija izdrzi 4 dana dok sam na Nokia telefonima do 7 dana mogla biti mirna,ostalo sve pohvale za tel.

: Maja-belgija - 1. decembar 2009 11:19:02(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo wish za telefoncic prelep je

: T3 - 1. decembar 2009 10:38:57(UTC)

Citat:
Angel - 30/11/2009 23:44 Ma kak'i, T3 ti odmah u Nokiu na Magistrali preko puta EKO pumpe 8) icon_lol

sto bas tamo..dele ih dzabe.. icon_lol

ili me to zezas da ce moj telefon  tj pare za isti ostati pre u milupinu  tj kupovini opreme za bebe.. icon_razz ruganje

: VesnaS - 1. decembar 2009 10:26:04(UTC)

: tanja. - 1. decembar 2009 2:26:30(UTC)
bravo bravo bravo baš je lep ovaj roze samsung zaljubljen
Wish da te dobro služi telefončić :-*

: MikaMaca - 1. decembar 2009 0:55:11(UTC)
Wish super izgleda telefonce, neka te dugosluzi tj dok ti ne dosadi bravo bravo bravo

: Angel - 1. decembar 2009 0:44:46(UTC)
Ma kak'i, T3 ti odmah u Nokiu na Magistrali preko puta EKO pumpe 8) icon_lol

: T3 - 30. novembar 2009 23:57:22(UTC)
wish super ti je telefoncic..imamo isti ukus..moj sledeci je definitivno samsung c5230.slican je ovom tvom modelu ima ekran od 2 inca,dobru kameru..ma sve samo jos da bude moj... bravo

: Wish - 30. novembar 2009 22:52:21(UTC)
Citat:
Angel - 30/11/2009 20:43

Wish neka te lepo i dugo sluzi! Cetitam!
Valjda ces se lepo snaci sa touch screen-om ;]

Hvala ti ,snasla sam se odmah prvi dan. :-*

: Angel - 30. novembar 2009 22:43:39(UTC)
Wish neka te lepo i dugo sluzi! Cetitam!
Valjda ces se lepo snaci sa touch screen-om ;]

: Wish - 30. novembar 2009 22:06:05(UTC)
Napokon sam i ja promenila telefon,i sto mi je bila zelja screen touch i to roze boje,i sve to uspela sa samsung GT5230 TOUCH
prezadovoljna sam.

: Angel - 30. novembar 2009 20:16:11(UTC)

Tanja bravo bravo bravo pijanci

Majo lep telefon! bravo

Cicibanka ako zalazis ovde, kako te sluzi novi telefoncic?
Ja sam i dalje prezadovoljna! Ubacila sam i mape pa koristimo i GPS klanjam , a koliko puta nisam imala kamkorder kod sebe pa sam njime snimala i slikala-extra! klanjam

: MikaMaca - 19. novembar 2009 20:22:35(UTC)
Super su foncici. Majo super sto si se ponovila se telefonom bas mi ej sladak i elegantan
Ja i dalje imam iPhone kao sto sam pisala i i dalje se drzim toga da ag nikad ne bih ni za jedan zamenila sem za neki novi iPhone kad izadje jer me je potpuno ocarao i brz je sto mi je mnogo bitno jer me mnogo nervira kocenje i kad je usporen pa mu treba tri sata da otvori neku aplikaciju

: tanja. - 22. oktobar 2009 0:30:31(UTC)
Majo prelep je telefon , bas mi se svija...da nisam ovaj moj dobila za rodjendan sigurno da bi mi ovaj tvoj lepotan bio u uzem izboru :-* :-* :-*

: macaraca - 21. oktobar 2009 15:37:42(UTC)
da samsung sa touch screenom jao nemam pojma oznaku ima ga moja jetrva crvene je boje kupila ga je uz neki paket telekomov valjda.

: Fokica - 13. oktobar 2009 15:34:01(UTC)
Da li zna neko da li postoji neki mobilni u koji staju dve kartice?

: layla - 13. oktobar 2009 15:16:07(UTC)
ja sam se smorila sa nokiom 5800
sad zelim da kupim nokia 6700
ima kameru 5mp, blic...meni se svidja

: Maja-belgija - 13. oktobar 2009 14:45:26(UTC)
t3 stvarno neznam kolko osta jer sam ga dobila na poklon od moi roditelji al telefon je ludiloo ima gps internet ma sta oces hihihihihihihihihi

: T3 - 12. oktobar 2009 21:39:00(UTC)

Citat:
Maja-belgija - 12/10/2009 18:50 ja sam dobila konecno nov mobilni smucio mi se armani icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol samsung s7350 By mdimoska at 2009-10-12

majo super ti je novi telefon.. bravo koja mu je cena?

i ja razmisljam o novom verovatno ce to biti neki samsung kojeg obozavam i kojem sam vec neko vreme verna..najverovatnije ce tom biti j7700 cini mi se da je ta marka isto je ovako tanak i na slajder.

: Maja-belgija - 12. oktobar 2009 19:50:49(UTC)
ja sam dobila konecno nov mobilni smucio mi se armani icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
samsung s7350

By mdimoska at 2009-10-12

: tanja. - 11. oktobar 2009 23:11:10(UTC)
Evo mene opet ovde:) samo da se pohvalim da sam za rodjendan dobila beli N97 i mogu vam reci da je nemoguc, on je sve i telefon i kamera i fotoaparat, radio... ,ima 32 gb i staje dvd filmova koliko hoces.. internet je odlican ... stvarno sve u jednom..odusevljena sam ali odusevljena...svaka cast onome ko ga "upakovao" klanjam klanjam klanjam

: malena89 - 4. septembar 2009 2:42:23(UTC)
malisha odnesi ga u servis.... ja sam imala slican problem... ja sam imala sony erickson w580i i on nije hteo vise da se puni... kazu telefon oksidirao... ovih dana ga nosim u servis...

: malisha75 - 4. septembar 2009 2:34:10(UTC)
Pomooooooć!
Imam jedan prastari telefon Samsung SGH 500. Još uvek je odličan i obožavam ga. Međutim, ovih dana sam ga često davala bebi i sad se nešto pokvarilo. Ne radi mu tastatura, tj, radi samo jedan jedini taster, onaj koji služi za uključivanje i isključivanje telefona i za prekid veze. Čini mi se kao da je tastatura zaključana a to mi je čudno jer u principu nema potrebe da se zaključava nego se samo telefon preklopi i to je to. Zna li neko u čemu je problem i kako da ga rešim?

: gorana - 1. septembar 2009 13:46:33(UTC)
Meni je mobilni telefeon veoma vazan,u smislu da sam uvek dostupna kome treba.
Ostalo,koja je marka,boja,odklopi,zaklopi icon_lol me zanima koliko i lanski sneg.
Retko menjam(tek kad ovaj koji koristim "ispustu dusu"),i onda kupim opet neki jednostavan u slucaju da ga izgubim ili na bilo koji nacin unistim,mogu mirno da spavam.
Imam samsun,koristim ga vec 2 god,kostao je nekih 100e a radi i dalje kao nov!I jos necu da ga menjam icon_wink

: T3 - 1. septembar 2009 12:27:43(UTC)
ja nema koju marku telefona i model nisam imala,otkad su izasli redovno ih menjam i za svaki povod rodjendan,gosdisnjicu dobijem od mm novi..
najvise mi se svidjaju nokia i samsung..i po dezenima i po kvalitetu..
volim one na preklop,sto manje,kojima su dirke prilagodljive prstima i gde se lako kuckaju poruke jer sam pravi manijak za iste.. ili one na klizac..
trenutno imam dva samsunga jedan na preklop i jedan na klizac..jedan je e370,a drugom je oznaka e ili d 500 cini mi se neznam tacno ..negledam niti trazim telefon po oznakama vec onaj koji se meni svidi,a da je cena primamljiva ..vec nameravam da ih u skorije vreme menjam i zamenim za mozda samsung j700 taj vec duze vreme merkam i jako mi se dopada...

: tanja. - 1. septembar 2009 0:54:24(UTC)
Citat:
Angel - 31/8/2009 18:20

Uz 86 ce te drzati jos duze veruj mi! Iskopiraj bas link koji sam postavila i videces na Youtube kakav je. Za vikend sam pokazala drugu koji nikad nije imao N seriju i otisao je odmah da ga kupi :DDD.

Ništa onda, pod hitno i meni da ga pokažeš :) :) :)

cvecko

: Angel - 31. avgust 2009 20:20:35(UTC)
Uz 86 ce te drzati jos duze veruj mi! Iskopiraj bas link koji sam postavila i videces na Youtube kakav je. Za vikend sam pokazala drugu koji nikad nije imao N seriju i otisao je odmah da ga kupi :DDD.

: Iva_A.A.A. - 31. avgust 2009 18:03:32(UTC)
Tek sad vidim tvoju skoriju poruku da si menjala tel.a pre neko vece nisam je ni videla a neynam sto!!!!Hvala ti na preporuci,posto uskoro planiram da menjam telefon i ako me ovaj jos dobro sluzi ali nekako sam ga izgustirala

: Angel - 31. avgust 2009 12:41:03(UTC)
Jao sreco pa ne pratis na casu icon_lol . Udala sam N95, pravo da ti kazem nervirale su mi tipke, uvek prst sklizne na drugi taster i jako je nezgodno kucanje poruka, baterija ne drzi uopste i mnogo mi je bre bio igrackast.

Eto i tebi preporucujem da nekad predjes na N86 8MP. Najbolja Nokia pored N97 trenutno. bravo

: Iva_A.A.A. - 30. avgust 2009 1:57:44(UTC)
Citat:
Angel - 19/8/2009 12:14

Ja sam upravo dobila dan ranije poklon za rodjendan, Nokiju N95 i presrecna sam :))).

Kakva su iskustva sa ovim modelom?

Ja je imam vec dve godine i jako sa zadovoljna snjom,ispala je jedno 20 puta i nije joj nista.Malo se ogulio tel ali i dalje radi fenomenalno.Mm ima isto ovu Nokiju a njega je za razliku od moje ocuvanija(jer je deca ne uzimaju).Kamera je odlicna,jedina mana ove nokije su zadnja vrata tj.tamo gde ide baterija jer ona se brzo odvale.I meni i mm su otisla za kratko vreme-nova kostaju oko 1500 dinara.Ako te jos nesto iteresuje slodno pitaj

: Angel - 28. avgust 2009 12:13:00(UTC)

I dalje sam prezadovoljna! Htela sam da editujem prethodni post ali jbg prodje ne pola sata nego nekoliko dana tako da moram ovako. Evo kako izgleda i sta ima....

http://www.youtube.com/watch?v=_Y_PlQXJUzI

I pravi fantazija slike, nocu neverovatno kako osvetli predmet slikanja.

: Angel - 24. avgust 2009 1:56:38(UTC)
Opet ja icon_rolleyes icon_lol . N95 me je jako smorio tih par dana koliko sam ga imala, tako da sam juce lepo otisla u Nokiu i kupila N86 8MP. PREZADOVOLJNA SAM! E to je telefon! Dizajn, izrada, kamera, interna memorija, grafika, zvuk i opcije - odusevljena sam! Jedino mi je malko zao sto ga kod nas izgleda jos nemaju u beloj boji ali i crni je fantastican. Kad se bude pojavila bela maska sigurno cu je uzeti.
Videcemo kako ce se pokazivati vremenom a za sad ga toplo preporucujem!

p.s. Mm je isao samnom i takodje kupio N86 8MP bravo bravo bravo bravo , nekako uvek imamo iste telefone neznam ;] .

: bozana - 22. avgust 2009 1:36:28(UTC)
haha tanja dobra si hhha peres telefon u masini,
pa meni se dopao u 600 uopste volim telefone na dizanje
ja jos uvek imam samsung d600 i cuvam ih dobro.ali hvala za iformaciju

: nina***** - 21. avgust 2009 20:49:58(UTC)

Imam Nokiu-E71 belu od kada je izasla i prezadovoljna sam!

: tanja. - 21. avgust 2009 18:20:59(UTC)
u 600 ima dobre karakteristike ali je jako nezan plastika mu je slaba uvija se pod prstima... ako umes da cuvas telefone samo napred odlican je ali ako kao ja peres telefone u masini onda ces morati da nadjes neki otporniji (mada jos nisu napravili telefon otporan na pranje u ves masini icon_wink ) :-*

: bozana - 21. avgust 2009 10:00:19(UTC)
meni se jako svidjaju klizni telefoni,trenutno mi je
za oko zapao samsung u 600.

: Angel - 21. avgust 2009 1:21:35(UTC)

Citat:
layla - 2/5/2009 23:37 da li neka od vas ima iskustva sa Blueberry telefonom?

Drugar koji nam je bio danas godinu dana ima taj telefon i jako je zadovoljan.  ;]

: layla - 19. avgust 2009 20:07:01(UTC)
pa nosila sam ga na jedno mesto u gradu, taj covek popravlja bas sve i svasta od tih stvarcica, cudo je za to. promenio je i procesor i ne znam sta sve ne, medjutim signal se nije digao.
on je meni i sad upaljen, radi u off-u. sluzi mi za tel imenik, mrzi me da prebacujem brdo imena u nov tel.

: Angel - 19. avgust 2009 19:45:52(UTC)
Sigurna si da se ne moze popraviti? Moj drug je sa svojim N95 usao u more i posle kad ga je nosio na popravku tamo u Uzicu gde zivi, rekli su mu da nema nikakve sanse. Raspitivao se i po BG i isto su mu rekli. Onda sam ja predlozila da ga posalje da ga vidi nas drugar koji radi u servisu i decko je danas uspeo da ga upali. Na kraju ispade da ne rade samo kamerica i displej ali displej se moze zameniti, nov kosta 40e, a kamerica mu i ne treba jer je kupio strava aparat nedavno. A cak i da je hteo nadje se polovna ispravna za sitne pare. Samo kazem mozda kad bi se vise raspitala, steta baciti takav telefon.

: layla - 19. avgust 2009 15:32:38(UTC)
ja sam imala taj tel preko godinu dana. bio je super, ekstra me je sluzio. kamera mu je vrhunska, 5mpx. brdo memorije, ma super.
pokvario mi se, poceo je da mu pada domet. bio je na popravci ali ne moze da se popravi.

: Angel - 19. avgust 2009 14:14:08(UTC)

Ja sam upravo dobila dan ranije poklon za rodjendan, Nokiju N95 i presrecna sam :))).

Kakva su iskustva sa ovim modelom?

: cokoladica - 5. jul 2009 12:12:14(UTC)
ja sam juce dobila iPhone, mnogo je sladak i zabavan, ali je vec uspeo jednom da se zaglavi! A vec ima i software update iako je najnoviji model, nije mi jasno kako uspeju tako brzo da ga promene i dorade

: Lekii - 22. jun 2009 21:42:18(UTC)
Ja sam uvek za Sony Ericcson iz W serije. Volim da slusam muziku a ne volim previse zenkaste telefone

: Maja-belgija - 21. jun 2009 0:08:02(UTC)
treba mi savet za neki novi mobilni telefon......hmmm ovaj armani me namucio sa kuckanje poruke icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol sta mislite za samsung i620????il neki drug..................pomozite icon_lol upomoc srbenda

: Angel - 9. maj 2009 18:38:31(UTC)
Ne znam, meni je lakse da kuckam jednim prstom na Nokiji nego sa dva na LG-u, a od fleksibilnijih sam sto se navikavanja na spravice tice. Al opet to varira od osobe do osobe.

: layla - 9. maj 2009 1:25:36(UTC)
aha, da..sad mi je jasno. hvala :)

: MikaMaca - 9. maj 2009 0:47:06(UTC)
Tastatura ti je u svakom slucaju qwerty tj kao tastatura na kompu samo sto sa tim programom ti okrenes telefon horizontalno i onda mozes sa obe ruke tj sa dva prsta da kuckas i to je mnogo brze

: layla - 9. maj 2009 0:43:41(UTC)
a kako stoji tastatura?
kao komjuter ili ?

: MikaMaca - 9. maj 2009 0:33:31(UTC)
Layla uz iPhone ne dobija olovkicu a i ne treba rti, ne moze se porediti ni sa jednim drugim touch screen telefonom. Ukoliko mozes uzmi njega i neces se sigurno zeznuti a i slike su ekstra! Ima bre sve i svasta bas je mali kompjuter a imas i program ja sma ga skinula posto ima ziroskop pa okrenes ga i onda mozes sa dva palca da kuckas poruke i lakse je mnogo, dobro naravno ko je kako navikao. Nikada ga ne bih menjala

: layla - 3. maj 2009 1:37:18(UTC)
da li neka od vas ima iskustva sa Blueberry telefonom?
i mene su smorile tipke, hocu nesto novo :)
svidja mi se iphone jer sam sam se navukla na nokiine velike ekrane sa dobrom kamerom i puno piksela :)
probacu "uzivo" u nekoj prodavnici mob tel. da vidim kako ce mi ici :)

: tanja. - 3. maj 2009 1:17:19(UTC)
Citat:
layla - 2/5/2009 22:43

znam i ja da kucam na slepo ali mi pomazu i brojevi, opipam ih. a ova tast. je ravna.

E tooo je mene izludelo na mom LG ...ali IPhone je nesto posebno,vredi se malo pomuciti sa kuckanjem ,mislim ne bukvalno pomuciti -vec biti uskracen za precizno slepo kucanje (ako mogu tako da se izrazim)....ali ja cu malo duze pricekati pre nego sto se vratim na tastaturu "na dodir" zaista me malo smorila ..Boga mi malo vise ... :(

: layla - 3. maj 2009 0:43:05(UTC)
znam i ja da kucam na slepo ali mi pomazu i brojevi, opipam ih. a ova tast. je ravna.
a ja sam za volanom nemirna, sto radnji radim u isto vreme. znaci, ne bih se mogla uklopiti u raj rezim rada :)

: Iva_A.A.A. - 3. maj 2009 0:22:19(UTC)
Angel pesladak ti je telefon,Ella super ti je iphone-cula sam da ga mnogi hvale

: Angel - 2. maj 2009 21:21:53(UTC)
Layla nista lakse nego uhodati se sa telefonom koji ima ekran na dodir, to je samo stvar navike. Inace za taj koji si gledala preko neta, odgovor je da ne, ne mozes da kuckas poruke dok vozis, a dok radis nesto drugo vazno zapravo zavisi od toga da li znas da kucas na slepo itd. itd.
Ja znam da kucam na slepo ali mi je ipak potrebna paznja za LG, a u voznji nisam uspela nesto da otkucam iako sam vest i dobar vozac-jednostavno ne zelim sebe da dovodim u opasnost. ;]

: layla - 2. maj 2009 20:51:41(UTC)
a kako se kucaju poruke na iphonu?
da li je precizan?

: mazaki - 2. maj 2009 19:57:49(UTC)
Iphone je zakon,bar za meni,imam i ja i mm,zadovoljni smo,a i kad spustis i neke interesantne igrice ma fenomenelno,pa moze i dete da igra kad mu zdosadi dvd u kolima,toplo ga preporucujem icon_wink

: Ella - 2. maj 2009 19:18:48(UTC)
moze prstom layla

: layla - 2. maj 2009 19:04:51(UTC)
juce sam zujala po netu i nadjem ovaj tel
meni je divan ali ne znam kako bih poruke kuckala kada sam negde u guzvi, u kolima i sl.
verovatno nikako

ella,
da li iphone mora sa onom olovkom da se koristi ili moze i prstom?

: Ella - 2. maj 2009 18:20:47(UTC)
Evo ja ga sad cackam i igram se sa njim, tj odkrivam sta sve moze. IPhone je cudo majke mi icon_lol   Ima svega, bas kao mali komp... Super je lagan, i napokon me prsti nece boleti od kuckanja porukica ruganje   A slike su strava kad slikas sa njim. Toplo ga preporucujem svakome. icon_wink

: tanja. - 2. maj 2009 17:00:23(UTC)
Angel prelep je telefon bravo
Za IPhone imam samo reci hvale , zaista je poseban u svakom smislu , pravi mali kompjuter ....mozda jednog dana kad se dobro odmorim od onog LG na dodir ;]

: Ella - 2. maj 2009 16:30:42(UTC)

Ja sam zamenila Nokia e71 iako je lep, Tanja je bila u pravu, previse su sitne one tipke i nerviralo me je! Danas sam uzela beli IPhone i za sad mi je super, sve je na dodir.

: MikaMaca - 28. april 2009 0:42:55(UTC)
Tanja ne znam da li si imala iPhone? Ja nikad nisam bila za touch ekran ali ovaj kad sam videla odusevila sam se. Njegov touch ne moze se porediti sa drugim telefonima veruj mi jer sam i ja bila bas protiv toga. Super su vam telefoni ali ja za sada ne bih menjala moj iPhone ni za sta jer je zaista super i ukoliko ima neku manu, odmah izadje program sa kojim to mozes da ispravis

: rozga - 28. april 2009 0:16:03(UTC)
Ja sam od Marka i mm za rodjendan dobila samsung l700 i meni se jako svidja. Zavrsava mi sve ono za sta mi telefon treba. Jako je slican mom starom telefonu.
A Angel tvoj bas izgleda lepo:)

: Maja-belgija - 27. april 2009 21:03:04(UTC)
bravo bravo bravo bravo angel za telefon sad mi je i meni ljubimac hihihihihi

: Angel - 27. april 2009 17:16:30(UTC)

Tinna lep ti je telefon! Neka te dobro sluzi. Ja sam se primila na 6600 slide, da li neka od vas ima taj model i kakvi su utisci?
A u ovaj moj LG KS360 sam zaljubljena do usiju zaljubljen . Evo par slikica. Klizan je na stranu...

: Tinna - 3. april 2009 15:30:59(UTC)

OVAJ HOCU!!!

sad imam ovaj

: Karli - 3. april 2009 14:31:31(UTC)
Ja trenutno imam sony e. w 350
Baterija dugo traje i mogu da slusam muziku.

: Tinna - 3. april 2009 14:03:58(UTC)

uhhh, ja sada imam Samsung D900i, i nije los, bitno da baterija dugo traje. E sad, meni je bitno samo da je Samsung, odgovara mi meni, i nekako sam navikla na njega. Trenutno sam zaljubljena u Samsung 3200, pa ako ima neko, neka kaze par reci, ja sam ga videla na slici i extra je. Cini mi se da ima i u boji....a to mi je bas super

Ella, boja mi se svidja, a jel su mu tu male tipkice ili mi se cini? Bas izgleda mocno, samo sto bih ja sa ovim mojim "cevapcicima" ubadala 3 broja mesto jednog..

: tanja. - 3. april 2009 3:18:01(UTC)
A ne... komplikovane tastature i ekran na dodir vise ne dolaze u obzir ...namucila sam se -katastrofa !
N96 jos nisam videla ali kazu da je odlican innova je fenomenalan telefon i malo previse muskobanjast, a ovaj sa mnogo sitnih dugmica jedna prodavacica posto poto htela je da mi ga proda :) sreca pa sam odolela ...mislim da bi stvarno poludela sa tom tastaturom ...sa malo duzim noktima nisam uspela posteno da ga isprobam ...eto ...ali naravno , ukusi su razliciti , telefon je po karakteristikama zaista fenomenalan !

: Jelena&Teodora - 25. mart 2009 23:29:35(UTC)
Ella telefon je prelep , obozavam zlatne telefone i ja imam neku staru zlatnu Nokiju,ali ovaj je da padnes u nesvest,jako sam se zaljubila u njega, smrc........:)

: Ella - 25. mart 2009 16:39:01(UTC)

Posle duzeg vremena razmisljanja koji tel da uzmem.. odlucila sam se! :) Ja sam danas od mm dobila Nokia e71 (belo zlatni). Meni se jako dopada!

: saveta - 25. mart 2009 2:20:03(UTC)
Ja vec 2 godine koristim Samsung X830. Prvo sam imala zuto-zeleni ali sam ga u napadu besa razbila, a sada imam isti model ali u crnoj varijanti. A pokusavam da iskopam negde sedefasto beli. Malo jeste problem dok se ne naviknes na tastaturu u 2 reda, ali ja sam se toliko navikla na nju da mi je sada problem da otkucam poruku na bilo kom drugom telefonu sa standardnom tastaturom. http://www.mobilnisvet.c...vo/1206/Samsung/X830/12/

: Diana01 - 19. mart 2009 0:37:39(UTC)
Ja zivim u Finskoj i ovde je tradicionalno obavezna Nokia :D Ja i mm imamo oboje isti model, N72, i prilicno smo zadovoljni. Kada sam radila u Nokii na testiranju N96 modela, jako sam se razocarala. Ocekivala sam da ce biti nesto kao iphone, ali nije ni blizu, iako mnogo tvrde da je bolji...Iskreno da mogu da biram, pre bi kupila iphone!

: malena89 - 18. mart 2009 10:46:25(UTC)
Ja imam sony ericson w580i ili bolje receno imala sam ga... on je super... ali se pokvario... tacnije ne mogu da ga punim a stalno zaboravljam da ga odnesem u servis da ga popravim... ali sta cu sama sam kriva kad sam ga davala Anji i kako ga je ona stalno balavila on nece da se puni posle nekog vremena... eh...

: Maja-belgija - 12. mart 2009 11:30:02(UTC)
tanja draga zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj ako nacem nesto novo odma stavljam
maja hvala ti punooooo :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: maja22 - 12. mart 2009 2:51:54(UTC)
Jao Tanja bas si biser,meni je proslog leta pao u more,ali cim sam se vratila kupila sam opet ist jer mi se mnogo svidja.
Maja belgija svidja mi se ova nokija ali mi je tvoj armani lepsi.

: tanja. - 12. mart 2009 0:11:44(UTC)
Majo mnogo je sladak bravo i neobican bravo ali moram prvo da isprobam sve te silne dugmice kucam dovoljno se namucih sa ovom touch tastaturom sok
Srce si sto mi dajes predloge :-* :-* :-* tu sam ako nadjes jos nesto zanimljivo zagrljaj

Majo22 extra je imala sam ga jos kad je izasao ali sam ga oprala u masini za pranje vesa icon_surprised ops: mislim, da je bio cistiji -bio je ,ali posle vise nije radio :(

: Maja-belgija - 11. mart 2009 16:42:09(UTC)
simona,maja bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
tanja ja sam videla nov model na nokia i bas mi se svica nekako mi neobican hihihihihihi a i boja je bravo bravo bravo

By mdimoska at 2009-03-11

: maja22 - 11. mart 2009 12:46:41(UTC)
Ima ga u nekoliko boja,ali meni je bio ovaj najlepsi,i ima dosta karakteristika.

: maja22 - 11. mart 2009 12:44:31(UTC)
Evo ga moj Samsung e570

: Ella - 11. mart 2009 2:13:12(UTC)
I ja trebam da uzmem novi mob, ali nikako da se odlucim za koji hmm

: Lejni - 10. mart 2009 16:15:54(UTC)
Moj je ljubicasti. I prelep je.

: tanja. - 9. mart 2009 19:14:29(UTC)
Simona -zaista je prelep bravo
Lejni , fantastican je !!! a ima i ljubicasti zaljubljen bravo definitivno mi ulazi u uzi izbor icon_razz nadam se da je pun zanimljivih funkcija ;]

: simona78 - 9. mart 2009 18:02:33(UTC)
Ja volim da imam lijep mobilni telefon, tacnije da je meni lijep :) Ipak se druzimo svakodnevno :)

Od mm-a sam za rodjendan dobila Nokiu 6500 classic, mnogo mi se dopada, pogotovu sto je u boji bronze zaljubljen Ima osnovne funkcije, nista specijalno, ali me je dizajnom potpuno kupio!!!

http://newmobiles.files....-6500-classic-bronze.jpg

: Lejni - 9. mart 2009 16:21:14(UTC)
I ja sam veliki ljubimac mobilnih telefona, tj. modela Nokia.
Za Novu godinu sam dobila na poklon od mm 6600 fold, i PREZADOVOLJNA SAM.

: tanja. - 8. mart 2009 1:50:34(UTC)
Ijaoooo sad bacih pogled na Mobilnisvet :( :( :( :( i f 700 i n98 su "na dodir"...uf....

: tanja. - 8. mart 2009 1:46:09(UTC)
Citat:
Maja-belgija - 4/1/2009 11:25

tanja i ja volim lepe mobilne telefone i uvek hocu neki nov model neki drgacjii od taj sta ga imam bas sam luda za mobilni telefoni hhihihihi!!!a evo ti predlog sta ne probas samsung f700 il nokia n98
a jas razmiljala dal da uzmem taj nokia 7610 super nova al decko koj radi u mobilara rekao mi je da nisu bas zadovoljni jer neki put sam se otkljuca i zvoni al ipak je lep deluje bas zanimljivo

Tek sada svratih na ovu temu :(
Majo :-* :-* :-* ti si moj covek icon_lol i ja obozavam telefone... i ne samo njih vec tehniku uopste ;]
Hvala ti za preporuku bas cu ovih dana pogledati u radnjama taj f700 :-* i nokiu n98 ...malo sam se ulenjila ali prelazim sa reci na delo ...definitivno ovaj lg vise ne mogu da gledam a touche screen me nece vise videti, bar neko duze vreme :>

opet da ponovim i ovde u Srbiji kao i u inostranstvu...hocu reci bilo gde u svetu postoje ljudi koji vole tehniku ..mob telefone, vole da ih menjaju , vole da imaju nesto zanimljivo ...lepo... sigurna sam da tako veliki proizvodjaci poput Nokie, Samsunga, Motorole, Lg.... ne prave ne znam koliko modela godisnje samo za Srbiju...svi u svetu menjaju stare telefone za nove ...jel tako...e sad neko cesce neko redje ali u svakom slucaju svi se prodaju i stalno izlaze novi bravo bravo bravo

: Iva&Lule - 8. mart 2009 1:18:30(UTC)
Ja sam pre nedelju dana dobila od muza samsung F490 i prezadovoljna sam,jako je funkcionalan :)

: leptir - 7. mart 2009 23:42:48(UTC)
Moja najveca ljubav NOKIA 7373 ne bi ga menjala nizasta na svetu love-smiley

: MikaMaca - 12. februar 2009 20:52:34(UTC)
I ja volim da menjam mobilne. Imala zam Nokiu n71 a nju sada nosi mm a meni je sestra poslala iPhone i ovde ga otkljucali pa njega nosim i nikada ga ne bih menjala

: Micka- Sofijina mama - 7. januar 2009 2:16:29(UTC)
Ja imam Nokiu 3315 iz 2003.godine, i to mi je prvi telefon vezana sam za njega.
Uopste ne patim od toga da imam skup telefon. A ovde na Ubu,ljudi su zaljubljenici u skupe telefone.
Sve dok sa ovim fonom mogu da pozovem i da posaljem sms,zadovoljna sam

: pejana - 4. januar 2009 17:26:56(UTC)

Citat:
katarina - 3/1/2009 12:59 nesto vazno vezano za telefon da dodam: u inostranstvu retko ko kupuje telefon a da ga plati u kesu vec pod ugovorom na 2 godine ..mesecno se placa odredjeni iznos u zavisnosti od telefona pa je telefon od 500e recimo za 20e mesecno ili pa kad je akcija moze se naci jeftinije... Tako da svako moze priustiti skup telefon ne mora stedeti ili pa biti bogat! Sto se mene tice nisam fanatik za telefone meni je bitno da mogu sms poslati i zvati..moj je sasmsung neznam koji i imam ga vec 5 goodina.. smatram da je nepotrebno kupovati skupe telefone (pricam za nemacku gde je bezveze staviti telefon na sto)on je u torbi... a za Srbiju ne zelim da komentarisem...

Potpisujem  od reci do reci. Tri godine imam isti telefon, super je i odlicno me sluzi, nemam ga nameru menjati dok se ne pokvari. Mislim isto kao i Katarina da se u Srbiji malo preteruje sa tim.

: Iva_A.A.A. - 4. januar 2009 16:54:54(UTC)
Ja sam veliki ljubimac mobilnih telfona-razne sam modele imala i kao Tanja igram igrice,snimam muziku,iskoriscavam sve sto mobilni telefon ima...vec godinu ipo imam NOKIU N95 i veoma sam zadovoljna sa njom

: Maja-belgija - 4. januar 2009 13:25:57(UTC)
Citat:
katarina - 3/1/2009 12:59

nesto vazno vezano za telefon da dodam:
u inostranstvu retko ko kupuje telefon a da ga plati u kesu vec pod ugovorom na 2 godine ..mesecno se placa odredjeni iznos u zavisnosti od telefona pa je telefon od 500e recimo za 20e mesecno ili pa kad je akcija moze se naci jeftinije...
Tako da svako moze priustiti skup telefon ne mora stedeti ili pa biti bogat!
Sto se mene tice nisam fanatik za telefone meni je bitno da mogu sms poslati i zvati..moj je sasmsung neznam koji i imam ga vec 5 goodina..
smatram da je nepotrebno kupovati skupe telefone (pricam za nemacku gde je bezveze staviti telefon na sto)on je u torbi...
a za Srbiju ne zelim da komentarisem...

sepak mislim da nisi u pravu jer ovde retko ko daje takve promocije i ako daju onda razgovore su il skupljii il telefoni su kodirani pa nemozes da stavis druga kartica od drug operator!!!!!tako je barem kod nas neznam neznam neznam neznam

tanja i ja volim lepe mobilne telefone i uvek hocu neki nov model neki drgacjii od taj sta ga imam bas sam luda za mobilni telefoni hhihihihi!!!a evo ti predlog sta ne probas samsung f700 il nokia n98
a jas razmiljala dal da uzmem taj nokia 7610 super nova al decko koj radi u mobilara rekao mi je da nisu bas zadovoljni jer neki put sam se otkljuca i zvoni al ipak je lep deluje bas zanimljivo

: tanja. - 3. januar 2009 18:31:52(UTC)
Citat:
katarina - 3/1/2009 12:59

u inostranstvu retko ko kupuje telefon a da ga plati u kesu vec pod ugovorom na 2 godine ..mesecno se placa odredjeni iznos u zavisnosti od telefona pa je telefon od 500e recimo za 20e mesecno ili pa kad je akcija moze se naci jeftinije...
Sto se mene tice nisam fanatik za telefone meni je bitno da mogu sms poslati i zvati..moj je sasmsung neznam koji i imam ga vec 5 goodina..
smatram da je nepotrebno kupovati skupe telefone (pricam za nemacku gde je bezveze staviti telefon na sto)on je u torbi...

To je super stvar na racun pa po 10-20e mesecno...
A htedoh da kazem sto se tog stavljanja na sto tice... icon_lol icon_lol icon_lol i ovde je blam to raditi, ako i cekam neki vazan poziv stavim ga na sto ali negde u kraj i okrenem ledjima na gore -prosto me zaista sramota da mi zvrlji tako na stolu u restoranu ili kaficu...e sad ima nas raznih kako u Srbiji tako i u inostarnstvu... Ja licno volim bolje telefone i stalno ih menjam jer mi je interesantno u slobodno vreme igrati se sa njima , desi se da npr.cekam drugaricu u autu ispred zgrade i odigram igricu dok ona sidje icon_razz , snimam, skupljam smesne klipove, igram se sa slikama koje su mi u telefonu dodajem cvetice okvire isto mi je vazno da moj mobilni moze birati bilo koju melodiju za sms zvono a ne samo ponudjene...onda stavim smesne recenice iz crtaca kao npr " sinko,to ti nikada nece...poleteti", " ne treba mi vasa ljubav,imam zavoje da me greju...!, "kako mislis da te capim kada stalno skakuces!",... pa sta cu kad sam veliko dete... Nego jel cuo neko za ovu Nokiu super nova- kakav je! deluje simpaticno... :-*

: katarina - 3. januar 2009 14:59:55(UTC)

: Angel - 3. januar 2009 14:11:50(UTC)
Dobih iz NL mnogo dobar LG KS360 silver i prezadovoljna sam. Sad sljakaju i on i Nokia 6500slide paralelno. Toplo preporucujem ova dva modela. Porucila sam bila taj LG kao Tanjin medjutim ovaj mi je vec bio kupljen, malo sam zakasnila. Ako imate mogucnost da kupite preko pa da dekodirate, moja je topla preporuka obzirom da su dosta dosta jeftiniji.

: tanja. - 3. januar 2009 4:34:37(UTC)
Majo extra je telefon , jako lici na moj LG ;]
Eeeeee eto ja se vec zasitila sad bih rado promenila telefon, moze li neko da mi preporuci neki mob. pa da ima bar priblizno iste funkcije kao ovaj Viewty

: Mary - 15. decembar 2008 0:36:59(UTC)
Citat:
leptiric - 12/11/2008 09:22
Citat:
Julija SG - 12/11/2008 02:10

Citat:
leptiric - 10/11/2008 19:54 ok Nije skupo za ,one koji zive u inostranstvu.

Kako za koga leptiricu. Ima puno ljudi i u inostranstvu, kojima bi se telefon od 500 evra ucinio skup i koji ga sebi ne mogu priustiti. Cini mi se, da ti imas totalno pogresnu prestavu o zivotu vani i da bi se, kad bi jednog dana otisla da zivis negdje van Srbije grdno razocarala.

Majo, svidja mi se telefon ovako na oko. Meni je extra u crnoj boji, ja bih ga bas takvog izabrala. Ali cu se i ja sloziti sa Angel, NOKIA zauvijek! :)  

Ok,to je tvoje misljenje. Ali nije isto ,kada je negde prosečna plata 2000eura (u inostranstvu) Moći ce sebi priuštiti ,posle nekoliko meseci štednje i taj telefon. a ovde kod nas 200eura,prosecna plata(mislim na unutrasnjost Srbije)

nisi ni svesna mila...koje ovde pravilo vlada. ovde vladaju neki troskovi koje si prisiljen da platis,za koji u srbiji ne postoje. zato zivela sam dole i znam o cemu ti pricas, a sada zivim u inozemstvu i sada znam sta ti pricam. ali ok odosmo mi totalno u OT

MAJO MOBILNI TI JE  EXTRA!!!

: Maja-belgija - 13. decembar 2008 12:25:55(UTC)
tinnce hvala ti :-* :-* :-* :-* :-* :-*
hvala devojke :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: Tinna - 13. decembar 2008 11:26:12(UTC)
Mjo telefon ti je cista 10. Davno nisam videla lepsi!!!

: piljari - 12. novembar 2008 18:05:54(UTC)
ja koristim nokiu E65 i kada sam je uzimala neke funkcije su mi bile nebitne,ali tek sada vidim da mi mnogo znace,i svaki sledeci morace da podržava voip(Voice over Internet Protocol),WLAN... tako da pomocu njega mogu kada se povežem na internet (kao sto rekoh moze i wireless) da telefoniram preko skype-a,msn-a....,cak sam jednom izvadila karticu povezala se na Wlan i telefonirala preko skype-a. P.S ovaj telefon gore je prelep

: leptiric - 12. novembar 2008 11:22:13(UTC)
Citat:
Julija SG - 12/11/2008 02:10

Citat:

Kako za koga leptiricu. Ima puno ljudi i u inostranstvu, kojima bi se telefon od 500 evra ucinio skup i koji ga sebi ne mogu priustiti. Cini mi se, da ti imas totalno pogresnu prestavu o zivotu vani i da bi se, kad bi jednog dana otisla da zivis negdje van Srbije grdno razocarala.

Majo, svidja mi se telefon ovako na oko. Meni je extra u crnoj boji, ja bih ga bas takvog izabrala. Ali cu se i ja sloziti sa Angel, NOKIA zauvijek! :)  

Ok,to je tvoje misljenje.
Ali nije isto ,kada je negde prosečna plata 2000eura (u inostranstvu) Moći ce sebi priuštiti ,posle nekoliko meseci štednje i taj telefon.
a ovde kod nas 200eura,prosecna plata(mislim na unutrasnjost Srbije)

: Ella - 12. novembar 2008 9:36:05(UTC)
I meni se majo jako dopada, ali mi je crna boja tako obicna, skroz je klasican. Zato sam mislila da ako ima u drugoj boji pa da hmm

: Julija SG - 11. novembar 2008 21:10:53(UTC)

Citat:

: Beca - 11. novembar 2008 18:27:57(UTC)
Sony Ericsson w580i
Zadovoljna sam sa njim, mada iskreno nisam neki poznavalac icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops:

Maja taj armani tel je simensov telefon ako se ne varam.Moja komsinica ga ima neko vreme i nije bas zadovoljna sa njim, nadam se da ces ti biti.
Vrh mu je futrola.

: Maja-belgija - 11. novembar 2008 12:00:30(UTC)
Citat:
Nemanjina mama - 11/11/2008 13:18

Majo, telefon je EXTRA!!!! bravo bravo PRELEP JE

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: Angel - 11. novembar 2008 10:23:04(UTC)
Meni se ne svidja. Nokia rules! :)

: Nemanjina mama - 11. novembar 2008 9:18:19(UTC)
Majo, telefon je EXTRA!!!! bravo bravo PRELEP JE

: Maja-belgija - 11. novembar 2008 5:50:02(UTC)
ella draga nema :( :( :( :( ja sam htela zlatan al samo ima crn!!!!

: Ella - 11. novembar 2008 5:17:55(UTC)
Majo, jako je lep Armani tel. Reci mi je li ima taj tel u nekoj drugoj boji?

: Maja-belgija - 11. novembar 2008 3:50:52(UTC)
dragan,iva hvala vam punoooooo :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: iva-sabac - 10. novembar 2008 21:24:31(UTC)
Majo lep ti je telefon

: dragana024 - 10. novembar 2008 19:30:38(UTC)
Majče lep ti je telefon, i nekako ide uz tebe:)

: leptiric - 10. novembar 2008 15:54:25(UTC)
Citat:
Maja-belgija - 10/11/2008 19:27

leptiric draga neznam neznam ne pita se kolko je poklon ruganje ruganje ruganje tako kaze mm al ja mislim oko 500 eura hmm

ok
Nije skupo za ,one koji zive u inostranstvu.
vazno da se tebi svidja. ;] telefon

: Maja-belgija - 10. novembar 2008 15:27:38(UTC)
leptiric draga neznam neznam ne pita se kolko je poklon ruganje ruganje ruganje tako kaze mm al ja mislim oko 500 eura hmm

: leptiric - 10. novembar 2008 14:41:41(UTC)
Maja -koliko kosta ovaj telefon?

: Maja-belgija - 10. novembar 2008 13:44:00(UTC)
evo slicica

By mdimoska at 2008-11-10

: Maja-belgija - 10. novembar 2008 9:54:20(UTC)
ja sam juce dobila na poklon od mm georgio armani telefon

: bokica1 - 24. septembar 2008 14:37:38(UTC)
ja sam uzela pre mesec dana novi samsung soul i za sad mi se svidja

: anchy313 - 21. septembar 2008 13:31:21(UTC)
ja imam N95 , to je meni naj telefon , menjala sam ga i uzela I phone , ali taj telefon je zivo s........... , pa sam se ponovo vratila na dobru staru nokiu :)

: Angel - 19. septembar 2008 7:54:24(UTC)
Tanja jer tvoj LG KE990 Viewty ili KU990 Viewty?

: Angel - 19. septembar 2008 7:51:40(UTC)
Ja samo da javnem da sam prezadovoljna sa Nokiom 6500 slide, vec neko vreme ga imam i mogu reci da je JAKO pametan telefon. Ma extra je a cena mu koliko cujem raste.

: MISEL - 19. septembar 2008 6:41:10(UTC)

Citat:
tanja. - 19/9/2008 02:42 Trenutno imam LG Viewty, telefon je perfektan u svakom pogledu, touchscreen, poseduje odličnu kameru od 5 megapiksela, podržava 3G video pozive, omogućava veoma kvalitetan video zapis, ima ugrađen MP3 plejer i FM radio, ima veoma mnogo memorije. poseduje i SmartLight tehnologiju, koja slike napravljene pri slabom osvetljenju čini mnogo kvalitetnijim. Poseduje i Image Stabiliser funkciju, koja smanjuje potrese ruke prilikom slikanja,ima mogućnost snimanja u veoma visokoj rezoluciji 320 x 240 piksela QVGA (MPEG4) ...podržava i web browsing i email i omogućava pregled svih standardnih dokumenata formata Word-a, Excel-a, PowerPoint-a i PDF-a. Ja sam odusevljena i rado ga preporucujem svimaSmileyCentral.com

Jao ja sam se dvoumila dali da ga kupim i na kraju nisam jer mi je malo bio glomazan (debeo :) ) al sad posle toliko hvale bas mi je zao sto nisam njega uzela  :(

Ja sam sad pre par dana kupila novi

Sony Ericsson C902 ( do sada nikad nisam imala ovu marku pa da probamn i njih )

: ZZ - 19. septembar 2008 4:48:25(UTC)
meni je bilo važno da ima dobru kameru, ovaj ima 5 megapiksela jer uvek zaboravim foto aparat i da ima radio i MP3 plejer da mogu da slušam kad putujem na posao i nadjoh to u SGH G-600..e da i da ima malo veći ekran jer sam ja starija žena..a i sladak je..

http://www.mobilnisvet.c...bl/000/000/001/476/1.jpg

http://www.mobilnisvet.c...bl/000/000/001/476/4.jpg

: tanja. - 18. septembar 2008 22:42:44(UTC)
Trenutno imam LG Viewty, telefon je perfektan u svakom pogledu, touchscreen, poseduje odličnu kameru od 5 megapiksela, podržava 3G video pozive, omogućava veoma kvalitetan video zapis, ima ugrađen MP3 plejer i FM radio, ima veoma mnogo memorije. poseduje i SmartLight tehnologiju, koja slike napravljene pri slabom osvetljenju čini mnogo kvalitetnijim. Poseduje i Image Stabiliser funkciju, koja smanjuje potrese ruke prilikom slikanja,ima mogućnost snimanja u veoma visokoj rezoluciji 320 x 240 piksela QVGA (MPEG4) ...podržava i web browsing i email i omogućava pregled svih standardnih dokumenata formata Word-a, Excel-a, PowerPoint-a i PDF-a.
Ja sam odusevljena i rado ga preporucujem svimaSmileyCentral.com

: iva-sabac - 13. septembar 2008 22:11:52(UTC)
Nokiu N95 prosle godine ga dobila na poklon i odlican telefon bas po mom ukusu jer volim telefone sa puno nekih funkcija....

: kikica - 5. septembar 2008 16:40:09(UTC)
Uh sto mrzim tu napravu.....jos od kako sam umrezena sa mamom, tetkom pa cak i babom....nikako da odahnem od njega.
Imam nokiu i to ne znam koji model, nuzno zlo, koje mi sluzi da pozovem, da me pozovu i eventualno da pustim poruku (najvise za parking hahahaha) a druge opcije i ne koristim iako ih ima.

: Milica81 - 5. septembar 2008 11:47:12(UTC)
Nokia 6300

: Angel - 2. septembar 2008 15:06:37(UTC)
Resila se Nokije 6233 iako sam bila prezadovoljna njom! NIkad bolji telefon nisam imala! Medjutim jako volim tehniku pa tako i telefone pa sam zelela isti takav samo jos bolji i od muza sam dobila Nokiju 6500 slide

: Fokica - 28. avgust 2008 9:09:19(UTC)
Nokia 7390 Obozavam ga

: jovanchica - 28. avgust 2008 8:33:32(UTC)
Nokia 7373,nisam zadovoljna uopste

: Maja-belgija - 23. avgust 2008 19:07:45(UTC)
sekogas samsung i to uvek najnovi model muz mi kaze da sam u pubertetu icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: marina2 - 7. avgust 2008 14:43:46(UTC)
nokia 3220,nije nesto ali slike nisu lose

: ogycko - 30. jul 2008 19:15:35(UTC)
Sony Ericsson, koji nije nesto, ali pravi dobre fotografije

: zhunga - 22. jul 2008 6:25:12(UTC)
Nokia rules!

: uniona - 20. jul 2008 1:49:50(UTC)
mm je opcinjen mobilnim telefonima, i posmatra ih iskljucivo sa tehnickog aspekta
sada imamo HTC diamond, koji je fantastican, kako dizajn, tako i karakteristike
mali, lak, touch screen, wi-fi, podrzava vecinu video formata, ima integrisanu karticu od 4 gb, 3.2 megapixela kameru
ima vec instaliran google maps, da se slucajno ne izgubite icon_lol
a ima i jednu super foru - kabl za punjenje ima usb prikljucak na kraju tako da moze da se puni i preko laptopa,
dok skidate ili prenosite podatke sa kompa na telefon i obrnuto, telefon se istovremeno i puni, tj. baterija se puni
meni je ovo izgledalo beznacajno u pocetku ali sada mi bas znaci

: Hubba Bubba - 11. jul 2008 20:45:20(UTC)
Imam SAMSUNG D 900, skoro 2 godine, i prezadovoljna sam. Ima kameru od 3 megapixela, sto mi je uvek pri ruci da zabelezim nesto interesantno. Preporucila bi ga svakom, mada je model vec malo zastareo.

: Emina81 - 8. jul 2008 17:24:12(UTC)
LG zadovojna sam....

: lukicdags - 8. jul 2008 16:09:04(UTC)
ja posedujem samsung l760 i zadovoljna sam a do tada sam imala nokiu 7370 gold i dala sam svom starijem detetu i na kraju sam sebi uzela drugi!

: bucko - 8. jul 2008 8:23:04(UTC)
Ja imam Sony Ericsson W610i i obozavam ga zato sto ga ni kod kog jos nisam vidjela, cak ni na reklamama. A funkcije su mu ok.

: ada - 8. jul 2008 4:50:05(UTC)
Ja sam prije par dana od mm dobila LG Shine,a do tad sam imala Samsung D900i.

: verce - 7. jul 2008 14:01:11(UTC)
Imala sam vise marka na telefoni ali nisam neki bas ljubitel te ovakav te onakav.Sada trenutno imam samsung neznam koi broj ali je onaj mali i meni vrsi dobro posao .Koristim ga za razgovor i sms a ponekad udarim i neka fotkica samo to mije bitno

: Dorothy - 7. jul 2008 5:20:10(UTC)
Imam Samsung E530, a jako mi se dopada LG Mirror Shine vizuelno, ne znam kakve su mu karakteristike.

: Mary - 2. jul 2008 11:14:20(UTC)
LG Chocolate

: pirgo7 - 2. jul 2008 9:03:02(UTC)
nikad nisam sama sebi kupila tel. Uopste me ne privlace neki modeli, i nemam nikakvo interesovanje posebno za njega:)
Do sad sam dobija tel od mame, mm i brata.
Sad imam samsung U 700. Telefon kao svaki drugi, samo da posluzi svrsi

: phoenix - 30. jun 2008 16:57:57(UTC)
Nokia 5610. Super mi je i bas mi odgovara.

: bokica1 - 30. jun 2008 14:47:41(UTC)
nokia 6500 slide koja mi stoji samo kuci bukvalno mi sluzi kao kucni telefon jer ne volim nokie

a moj drugi tel (MOJ favorit) je samsung F 330

: radenka85 - 14. april 2008 7:00:48(UTC)
Kod mene je Sony Ericsson K850i i nije los.

: Angie - 12. april 2008 8:13:32(UTC)
Imam Samsung ali najvise volim Nokiu

: Ivanela - 6. april 2008 19:25:35(UTC)
Samsung i samo Samsung, meni se ni jedan drugi ne svidja.Na rasklapanje je i crn je- predivan...pre njega je bio isto na rasklapanje crno-beli, a pre njega isto na raskl.rozo-beli, a pre njega bez raskl. bez kamere crni, sve Samsung.Probala sam i druge, al mi ne valjaju:) Brojeve i oznake ne pamtim.

: bebanica - 6. april 2008 16:02:04(UTC)
Samsung D900i vec godinu dana, a za 8.mart sam od mm dobila Nokia 6500 Gold..Telefon je prelep, dugo sam ga zelela ali ga kod nas ima samo u crnoj boji, pa sam bila jako iznenadjena kada sam ga dobila u zlatnoj..preep je, a to je inace prva Nokia koju imam, oduvek sam koristila Samsung..

: tanja. - 5. april 2008 10:47:37(UTC)
Trenutno koristim Samsung u600 i Nokiu 7390
prezadovoljna sam- jako su lepi i imaju sve potrebne i nepotrebne funkcije :) :) :)

: Svetlana - 4. april 2008 19:22:49(UTC)
Ja nesto vise od godinuu dana imam nokiu 7373.

: Selena2 - 4. april 2008 15:53:39(UTC)
koristim Sony Ericsson W810i,i veoma sam zadovoljna njime!

: ivaiva - 4. april 2008 15:08:27(UTC)
KORISTAM SAMSUNG SGH X-680.GO KORISTAM SKORO DVE GODINI AMA BAS I NE SUM MNOGU ZADOVOLNA OD KAMERATA.DOKOLKU BI GO SMENILA NEZNAM ZA KAKOV BI SE ODLUCILA.DO SEGA KORISTEV SAMO SIEMENS TELEFONI, OVOJ MI E PRV SAMSUNG.

: bozana - 4. april 2008 14:40:37(UTC)
koristim samasung d 600 i za mene licno ekstra telefon,ima brdo memorije ,super kameru,evo imam ga vec jace od godinu dana i prezadovoljna sam telefonom i nemisli ga menjaati u skorije vreme.

: Anchy80 - 4. april 2008 12:32:28(UTC)
Koristim NOkia N76 u crvenoj boji. Mnogo je lep al mi se skroz ogulila maska jer ga mnnoooooooooooogo koristim zbog posla!

: Iki - 4. april 2008 10:50:21(UTC)
Nokia 5300, sluzi mi samo za telefoniranje i kad kad da smirim Laru ako place, posto ga obozava, ona moze lako da ga otvori i otkljuca, pa joj je to posebno interesantno.
Sms saljem samo ponekad, kad nisam u kuci, za to koristim VoipBuster jer mi je tu mnogo jeftinije.

http://www.voipbuster.com/en/index.html

: irenapps - 4. april 2008 10:26:41(UTC)
I ako obozavam Nokia telefone i bila sam zadovoljna istim,trenutno nosim SonyEricsson K530.Nemam zamerki.

: JelenaPetrovic - 4. april 2008 9:30:09(UTC)
samsung L760

: zMayica - 3. april 2008 6:53:31(UTC)
Samsung D500 white i ne treba mi bolji, za sve ostalo imam laptop

: elena i branko - 2. april 2008 18:52:48(UTC)
Koristim Nokia 7390 i Nokia 6230. I nokia mi je ne prevazidjena.

: GaGaT - 2. april 2008 18:49:22(UTC)
Ja ne znam koji mi je model, znam samo da je samsung i nisam ni razmisljala koji je model. Moj telefon ima izgleda 9 zivota kao macka :-))) u vodi se "brckao" par puta, a da ne kazem koliko puta je tresnuo o beton :-)) no jos uvjek je ok!

: Nemanjina mama - 2. april 2008 18:35:59(UTC)
Nokia N95 Savrsen telefon!!! bravo

: Ivana B. - 9. novembar 2007 9:32:23(UTC)
http://www.mobilmania.sk...zeny/nokia_6111_pink.jpg

i

http://www.samstores.com...ages/products/E500-1.jpg

: grace - 9. novembar 2007 8:02:04(UTC)
sony erickson K 610 i jako zadovoljna,ima suuuuuuuuuuuper kameru

: Jade - 4. novembar 2007 17:20:21(UTC)
Motorola V7,ok je!

: Kronkusa - 4. novembar 2007 17:20:06(UTC)
Prvi telefon koji sam imala bila je Nokia (taj telefon sad cuvam kao eksponat-ja ga zovem bilja icon_lol ), sad koristim neki simensov model koji mi je poklonila sestra jer je moj prethodni (isto simens) riknuo. Ovaj nije los, ali mu je slaba baterija, tj. kratko drzi. Uskoro cu ga morati promijeniti pa cu najvjerovatnije kupiti Nokiu. Svidja mi se ona zlatna l'amor colection, a nisu puno ni skupe.

: Angel - 4. novembar 2007 14:55:46(UTC)
Obozavam mobilne! Sad imam Nokiu 6233 i odlicno me sluzi i ima SVE a ja sam jako izbirljiva i zahtevna sto se toga tice posto su mi do sada telefoni brzo bivali dosadni zbog manjka funkcija. Jako puno poruka salje, mms-ova i poziva i sve je to uglavnom sa muzem i mamom, mada 95% sa muzem a 5 sa mamom. Jako sam zadovoljna i toplo ga preporucujem! A i da pomenem da je 3G i da ima video poziv i da je to odlicna stvar!

: makica 265 - 3. novembar 2007 21:02:22(UTC)
Inace obozavam nokie ali sad imam samsung U600.

: uniona - 3. novembar 2007 18:28:45(UTC)
imam samsung sgh i600 i super mi je zbog wireless interneta (internet za dz!!!), uz njega 1 gb karticu tako da mi usb i ne treba. mislim da bih letos poludela da ga nisam imala, jer sam zaboravila da ponesem fotoaparat na letovanje uzid malo mi je falilo da pocnem da histerisem pre nego sto sam se setila da mogu da koristim telefon, tako da sada imam sasvim pristojne slicice i filmice sa letovanja

a za drugu karticu imam motorolu w220 koja je onako simpaticnog izgleda a bas jeftina

: Florina - 23. oktobar 2007 20:09:13(UTC)
Godinu i po dana imam Sony ericsson W 800 I i zadovoljna sam.

: zorica - 21. oktobar 2007 19:11:16(UTC)
Citat:
mima80 - 17/10/2007 11:25

Meni isto nije bitno kakav mi je telefon, nemam blage veze koji model imam ili koji medeli postoje. Najvise volim Nokia telefone zato sto baterija drzi po sedam dana, stvarno su zakon. Ne volim da imam skupe i nove modele zato sto me onda opterecuje, stalno moram da mislim gde sam ga stavila, da mi slucajno ne padne, bedak mi je ako sam ga izgrebala, ovako, sto se kaze- peri-deri :)

nijedan drugi nikad nisam ni imala osim nokia mada samo povremeno promjenim model

: jasminakg - 17. oktobar 2007 9:36:52(UTC)
Trenutno koristim samsung  D900i i zadovoljna sam ,i pre toga sam koristila samsungove telefone i nemam primedbe na njih.....

: Sanjica__ - 17. oktobar 2007 7:56:18(UTC)
Citat:
Sanjica__ - 11/3/2007 19:37

Imam sony ericsson w550i walkman, imam ga vec godinu ipo i nikako da se pokvari da uzmem drugi hehe. Malo je glomazan pa mi se bas i ne svidja ali radi besprekorno. Sa baterijom sam prezadovoljna, drzi po nedelju dana.
Sad sam snimila neki novi sony ericsson ne znam tacno koji model ali mnogo lepo izgleda, i dosta ga hvale al sumnjam da nije dobar, pola strane crno pola crveno, tanak, tanak ma prelep. Uzecu ga obavezno! icon_lol

E uzeh ja taj mali sony ericsson, model je w880i, prezadovoljna sam. Neverovatno koliko je tanak a baterija mu je za svaku pohvalu, svakih nedelju dana je punim bravo bravo bravo

: mima80 - 17. oktobar 2007 7:25:50(UTC)
Meni isto nije bitno kakav mi je telefon, nemam blage veze koji model imam ili koji medeli postoje. Najvise volim Nokia telefone zato sto baterija drzi po sedam dana, stvarno su zakon. Ne volim da imam skupe i nove modele zato sto me onda opterecuje, stalno moram da mislim gde sam ga stavila, da mi slucajno ne padne, bedak mi je ako sam ga izgrebala, ovako, sto se kaze- peri-deri :)

: Mistery - 17. oktobar 2007 6:51:22(UTC)
Ух шта би сада без мобилног. Питам се како смо до прије пар година могли живјети без ове направе. Код моб. ми је битно да има добру батерију јер га користим искључиво за разговор и слање СМС- док остале апликације не користим. За сликање имам фото апарат а за снимање камеру. Зато ми стварно није битно је ли најновији модел, има ли ово или оно.....
До сада сам углавном користила Нокију, а задњи ми је Сони Ериксон Ј220и, прави Југо међу телефонима, крнтија :) Док отипкам поруку, руке ме заболе. Планирам се ускоро вратити Нокији

: nacafaca - 17. oktobar 2007 5:58:29(UTC)
Ja vec jedno duze vreme imam sony ericson K 750i a tamo negde od decembra planiram fa uzmem LG Prada :) odusvio me je njegov dizajn :)

: cicanich - 16. oktobar 2007 22:17:51(UTC)
cesto menjam telefone, a trenutno imam LG KG800 beli. Pre njega sam imala samsung Z400. videcemo sta ce biti sledece...

: May05 - 14. oktobar 2007 21:32:36(UTC)
Imam Motorolu V3xx i nisam uopste zadovoljna sa njom,baterija je grozna,svaki dan moram puniti,kupila sam je u julu i od prvog dana je tako,ima dobru kamericu(2.0 mega pixels) al baterija je 0,cesto mijenjam telefone,prije motorole sam imala sony ericsson K750i i to je za mene do sad najbolji telefon,sad ga mm koristi i jednom sedmicno puni bateriju,ja cekam da prodje 6 mjeseci i onda imam pravo da zamjenim mob ali moram da produzim ugovor sa njima jos na godinu dana.

: Uros i Aleksa - 14. oktobar 2007 20:17:52(UTC)
Nokia 61 03 crvena

: maja22 - 14. oktobar 2007 19:59:31(UTC)
samsung E570 super je,dosta ga koristim i bas sam zadovoljna.

: Mary - 14. oktobar 2007 19:49:05(UTC)
ja imam svoj mali LG chocolate, dobar mi je ali cini mi se da mi malo steka kontakt na slide... sad ce istec ugovor pa cemo opet uzet drugi...jupiii

: andjelam - 13. oktobar 2007 9:09:54(UTC)
sony e. k910i

: mikica - 11. oktobar 2007 17:52:30(UTC)
LG 3300

: Julija SG - 10. oktobar 2007 19:06:02(UTC)
Ja imam Nokiu E65. Uzela sam ga prije par mjeseci, jer mi se svideo na oko. Ima nekih funkcija koje ja pojma nemam ni zasta su! Ja ga koristim za pozive, poruke, podsjetnik i sat za budjenje. Prije nisam mogla da zivim bez mobilnog, a sad ponekad ne znam ni gde mi je.

: Lukina mama - 10. oktobar 2007 14:08:23(UTC)
Mislim da ne bih mogla bez mobilnog, doduse, sada sam uglavnom kod kuce, pa je tu i fiksni za zvanje, ali bez dopisivanja porukicama, nikako!

: Gost - 11. mart 2007 19:50:00(UTC)
trenutno imam samsung E-530 i jako sam zadovoljna sa njim..
inače mob telefon dosta koristim ,podjednako i za pozive i za sms..često mi se desi da puno posla odradim sms-om,a zgodan je i da sa mužićem razmenim koju nežnu porukicu kojom jedno drugom ulepšamo dan..
a sad kad sam ponovo počela da radim,prosto mi je nemoguće zamisliti život bez mobilnog telefona..

: Gost - 11. mart 2007 15:37:00(UTC)
Imam sony ericsson w550i walkman, imam ga vec godinu ipo i nikako da se pokvari da uzmem drugi hehe. Malo je glomazan pa mi se bas i ne svidja ali radi besprekorno. Sa baterijom sam prezadovoljna, drzi po nedelju dana.
Sad sam snimila neki novi sony ericsson ne znam tacno koji model ali mnogo lepo izgleda, i dosta ga hvale al sumnjam da nije dobar, pola strane crno pola crveno, tanak, tanak ma prelep. Uzecu ga obavezno! icon_lol

: Gost - 10. mart 2007 18:51:00(UTC)
JA SAM PRE 10 DANA KUPILA.
SAMSUNG X510.NA PREKLOP.
SVIDJA MI SE.
IMA SVE STO MI TREBA SMS, DOBRO ZVONO,KALENDAR, NEKE IGRICE.
LAK JE KADA SE NOSI.
KAMERICA JE SOLIDNA,CISTO DA SLIKAM DETE KADA SMO U GRADU ILI PO STANU.

: Gost - 8. mart 2007 20:01:00(UTC)
Imam Nokiu 6600, onu "debelu". Nju koristim već dve ipo godine, i ne menja mi se, baš je volim. Mnogo volim telefone i ne razdvajam se, ponekad ga isključim kada spavam da me nebi zapitkivali gluposti. Najviše volim SMS i MMS, ali naravno dosta e pričam, prebacujem sličice IC portom i bluetooth-om, ponekad alarm i to bi bilo to.

: Gost - 4. mart 2007 16:30:00(UTC)
Imam Nokiu 6600,takozvano `jaje`,
obla je i debeljuskasta,veci ekran,fenomenalna.

: Gost - 1. mart 2007 11:36:00(UTC)
hej,pa ja niam primetio kako imas prelepog sina.
ja imam troje dece.
dea 9 godina.
stefan 5 godina i andjela 10 meseci.
kako je u usa?
ja sam mogao ici u kanadu nekada davno
nisam hteo
jbg
mozda sam pogresio
mozda i nisam

inace praavo je zadovoljstvo pricati sa nekim ko ima tako lep id i tako slatko dete

: Gost - 1. mart 2007 3:15:00(UTC)
ja imam nokiu 6070
odlican je
al je najbolji kad padne
nisam ni znao u koliko delova moze da se razleti
al sto ima zvuk kad se rasuri
nesto kao cangrrrrrrrrrrrrrr

: Gost - 1. mart 2007 0:34:00(UTC)
imama sony ericsson k750i i koristim ga dosta a najvise za razgovor i kao budilnik ujutru.cesto saljem i slike muzu od klinca ili kratke filmove kad ga snimim preko dana kad muz nije kod kuce pa mu posaljem da vidi sta je mali novo naucio

: Gost - 1. mart 2007 0:07:00(UTC)
imam sony ericsson z600, bitno mi je da mogu da pozovem, posaljem SMS, svidja mi se sto ima bluetooth pa sa kompa prebacujem slike i saljem sestri MMS. Koristim ga dosta jer nemam fiksni u stanu. Vazno mi je da je dobra baterija i da sam uvek dostupna. Koristim jos i alarm i od funkcija mi vise nista nije potrebno

: Gost - 28. februar 2007 23:26:00(UTC)
Ja imam samsung na preklapanje x660 i koristim za razgovor,poruke retko!
Sledeci tel. hocu nokiu jer je stvarno najbolji!
Vazan mi je tel. i dosta ga koristim a ponekada ga iskljucim

: Gost - 28. februar 2007 19:32:00(UTC)
VOLIM TEHNIKU i dok sam zivela u Srbiji uglavnom sam imala Nokia telefone i maximalno koristila sve njegove funkcije.Sada imam beli Samsung na preklapanje,cak ne znam koji model(morala bih pogledati),iskljucivo ga koristim za razgovaranje,sms uputim samo u Srbiju,mada i to retko.Slicie razmenim samo sa mm i to fotkice naseg bebana...i to je to...Dopadaju mi se neki noviji modeli,ali ne razmisljam o kupovini,vazno da me ovaj sluzi...

: Gost - 28. februar 2007 19:01:00(UTC)
koliko su nam vazni ,posebno nama zenama.
da li vise zovete,saljete sms,slicice,
koji model imate i kako vas sluzi,sta vam se svidja kod njega.
prosto je postalo nemoguce da se negde mrdne bez njega.