Obaveštenja

Icon
Error

: leptiric - 28. april 2012 16:00:40(UTC)
Impala eyebrow pencil no 5
Essence -gel liner 04 I LOVE NYC
Essence gel liner-03 Berlin Rocks
Essence eyeshadow 43 Mystic lemon /holographic effect
Essence eyeshadow 46 -Taupe of the pops
/ shimmer effect
Essence nail art special effect !topper - 08 Night in Vegas
Lakove :
Isabella Dupont / Sheer- br 463
- II - / Sheer br 459
Rapsodi - multivitamin br 339
Golden Rose Paris br 83
Catherine Arley - br 604
Golden Rose with protein - 215
She Bunny 028 , 509,18
Golden Rose nail care-Quick Dry
Deborh - Euphoric Shine br 11
Kremu za lice GreenLine Basic
Avon naturals - Vanilla shakes body lotion
Avon -Planet spa - masca za lice od minerala mrtvog mora
Nivea - fresh natural 48h / ocean exstracts deodorante

: leptiric - 16. februar 2012 16:45:47(UTC)
Essence Studio nails better then gel nail Top Sealer
Essence Pro White French manicure set
Miss Sporty - Nail Expert manicure/silk base & top coat
Aura Inches 304
Aura -she Bunny -16,30,254.
Classics -charming -30
Gabrini summer Edition- M -108,M-113,
Gabrini lak -302,309,363,367,
Gabrini Diamond Multivitamin D -67
sephora lakove Flamenxco , Gothik .
Golden Rose with protein lak 352,228,270,276,310
Eveline Volume Lip Extreme
maybelline sjaj Cherry Bloom br 610
Golden Rose - Dip Liner crni
Deborah lak Pret a Porter electric blue jeans br 30
Artdeco senke 12,29,204.
Brooklin eyeliner no 311
Urban Decay 24/7 glide -on eye pencil Rockstar
Urban Decay- eysshadow primer potion -eyshadow base
Too Faced Shadow Insurance anti-crease eye shadow primer
Essence papir za kontrolu masnoce lica
Loreal Triple Active dnevna krema
Neutrogena Visibly cler olil -free facial wash
Classics lipstic - perfect lasting br 132
Classics waterproof lipstic 316
Oriflame Pure Skin Shine control cream
Bielenda - Caviar & Truffes excellent eye and face serum
Artdeco - Eyeshadow base
Garnier Miracle Skin perfector BB krema / nijansa Light
Loreal Triple Active cleansing Milk
Nivea Visage Double Effect losijon za uklanjanje sminke oko ociju
MF - 2000 calorie mascara
Rimmel Extra Super Lash mascara
Rimmel lasting finish ruz - 214 Firecracker
Rimmel Lasting Finish by Kate ruz - 06
Deborah Rosseto Atomic Red Mat 06
Deborah Rosseto Atomic Red 09 ruz
Mac cetkice 217 i 239
Urban Decay paletta -The Dangerous
Sephora - Smokey eyes paletta br 1
Dr Fix - balzam za usne marakuja ,i freshmint & aloe vera
preko 20 MAC pigmenata
poljubac bravo

: sladjanam - 8. maj 2011 12:08:00(UTC)
Leptirić, ja ovoliko šminke ne potrošim za par godina icon_smile

Skoro sam se ponovila (posle 100 godina, ponovila me sejazaljubljen zagrljaj ) :
2 revlonova ruža( http://www.revlon.com/Re...lon-Matte-Lipstick.aspx )
2 olovke za usta outlast lipstain ( http://farm4.static.flic...31919308_3c04885425.jpg )
Dior travel packet paletu (senke, ruževi, mala maskara, puder): http://www.izzysbeautysh...akeup_palette_2_le.html
Nekoliko vichy pudera i korektor: Dermablend (fixateur poudre), Normateint- antiimperfections, Dermablend - skin concealer, Dermablend- corrective foundation, Dermablend- correcteur localise
Revlon PhotoReady puder
Vichy Normaderm purifying astringent toner (30 ml)
Vichy Normaderm deep cleansing gel (30 ml)
Vichy Purete thermale lotion (30 ml)
Vichy Eau Thermale( 50 ml)
Vichy Normaderm antiimperfection hydrating care.

Pošto ja baš nisam u situaciji da priuštim sebi mnogo od ovoga navedenog, verovatno ću da nastavim da kupujem kad god mogu Vichy Normaderm antiimperfection hydrating care kremu za lice i Vichy Normaderm deep cleansing gel (30 ml) , a ostalo, naći ću neku jeftiniju zamenu icon_neutral
Mada , koliko se šminkam u poslednje vreme, ko zna hoću li stići da istrošim ovo, dok mu ne prođe rok trajanja icon_mrgreen icon_smile icon_lol

: leptiric - 27. april 2011 0:59:01(UTC)

Deborah-lift puder uz njega sam dobila mascaru Deborah volume sprint black
Artdeco eyshadow base
Nivea kupku 500ml
iz Oriflame porucila sunđer zeleni za lice i antobakterijski sapun
Essence paletu iz kolekcije Secret of the paste
sjaj za usne iz kolekcije Cutte as Hall
Avon Super shock gel liner. cipkasti
Balea -mleko za čiscenje lica
smajli

: leptiric - 30. januar 2011 3:24:01(UTC)
2 laka Golden Rose
Triple core lipstick-Oriflame
Silky touch -compact powder -Golden Rose
Silky touch pearl eyeshadow br 134
Eyeliner waterproof Ep1-crni
Multicolor shimmer eyeshadow -pearly -shiny effect br 2
Balea -Beauty Effwct tages fluid lsf 15
Too Faced set - Pixie Pin Ups -Le ,jedva cekam da mi stigne i da isprobam sve ,posebno shadow insurance.
lash injectinon pinpoint mascara, Lava gloss eye liner
;]
Srecna mama- imas rozu nijansu slicnu kao Artdeco ,od Golden Rose
na kutijici pise Silky Touch pearl eyeshadow ,cena 170dinara ( od rozih 117
nije pigmentisana kao Ad , njima cena bas otisla 535din za 0,9 gr

: srecna mama - 2. novembar 2010 14:07:33(UTC)
Devojke,evo ovako, kupovala sam ranije Artedco senke, za koje mislim da su SUPER.medjutim, uzasno su poskupele i interesuje me da li postoji neka jeftinija senka a da ima zlatnu nijasnu, volim i Deborah, ali nije nista mnogo jeftinija od Artdeco.Tako da molila bih dame koje malo cesce obilaze parfimerije da mi daju savete, znaci, zlatna nijansa , da li mozda ima golden rose,ili nesto tome sl?????

http://www.artdeco.de/en...ows/eye-shadow-glamour/

Ova 382 me zanima ;)

Hvala

: leptiric - 9. septembar 2010 2:32:25(UTC)
Jој не смем ни да пишем ста сам све искуповала у међувремену
3 laka Golden rose
1 Rapsodi
1 Venezia
deborah duo blush br 2 i 4
Maskaru Deborah Absolute hi tech +gratis Extra eye pencil 01
mascara Mayebelline -the Falsies volume
1 karmin iz Oriflame
Oriflame- tender care lip balm
Essence -the twilight saga-Eclipse diamond powder
Too Faced paleta -fun in the dark up mirror
sigurno ima jos nesto,ali sada ne mogu da se setim

: leptiric - 24. jun 2010 17:41:38(UTC)
kupila sam lak Golden Rose with protein no 270
kremu za lice Loreal triple active dnevnu
Golden Rose lipliner no 226
Golden Rose .lipstick rouge a levres no 53
Top Ten Carroten natural shield spf 36
Bic- comfort foom sensitive /soothing aloe vera za brijanje

Avon naturals anti -dandruff shampoo tea tree/mint

: T3 - 15. jun 2010 13:44:18(UTC)
leptiric super sto si se ponovila,vidim da volis da se sminkas i ja volim da vidim zene koje to stvarno umeju i da urade i da nose..
divim se onima koji znaju da sminkaju kako sebe tako i druge..
ja imam pun neseser sminki,ali nesto slabo i retko se sminkam,jednostavno nemam naviku,dok sam radila jos sam i nekako to odradjivala,sad tesko i sve cesce,izuzev u nekim svecanijim prilikama,inace ovako svaki dan mi nikad ne bi palo na pamet..

a znam i one koje to urade cimotvore oci i uz kjaficu se prvo nasminkaju ,pa onda rasde ostalo,svaka cast volim sminku ali nisam taj tip...

: leptiric - 15. jun 2010 2:20:53(UTC)
Kupila sam od Golden Rose - stick foundation
Essence 2in 1 kajal pencil 07
2 laka Essence multi dimension
lak golden rose br 334
cetkicu La-tweez za konture

: DACA&ACA - 17. maj 2010 16:38:00(UTC)
Pozdarv leptiricu,vidim da volis sminku da li te intresuje imam sminku Canel,Mac, Lncome,Armani, Dior,Hr,Nina ricchi,Shiseido,Guerlain,Ysl,Clinique.... sve od pudera,senki,rumenila,sjajeva,karmina,maskari....sve od 10e-30e.
Daniela 064-30-10-990 Zemun

: da2 - 1. februar 2010 12:54:10(UTC)
ajd jos ovaj put

nemoj da ti predje u naviku, znas da postoji takva bolest :)
preterane kupovine i gomilanje, nepotrebnih stvari :)

: leptiric - 1. februar 2010 2:52:59(UTC)
Citat:
da2 - 31/1/2010 23:55

au leptiric, pa ti se bas, bas, bas nakupovala

mirna si koju godinu

icon_rolleyes :> Joj ja kupoholicarka jos narucila make up

: da2 - 1. februar 2010 1:55:44(UTC)
au leptiric, pa ti se bas, bas, bas nakupovala

mirna si koju godinu

: leptiric - 30. januar 2010 17:39:00(UTC)
u poslednjih par meseci sam toliko,nakupovama make up
da ne znam kada cu sve to,potrositi.

rumenilo Maybelline
Loreal-hip senka
Revon -creme shadow
set senki od 12 color Ruby rose
Giordani Gold -Rejuvenation foundation
maskara Giordani Gold -lush fascination
Lereal -feel naturalle /light softening one-step makeup spf15
ruz Lancaster
ruz Cover Girl
Max Factor -silk gloos
Bourjois 3d Feux d arifices
Ruz Maybeline -Hydraexreme
Ruz Maybelline Great Wear
ruz Loreal Color Riche
sjaj Aura
korektor Essence
Deborah hi-Tech tRio Eye Shadow -12 violet woods
Kost - kajal pencil
senka Rimmel 244
Aura mono senka br 82
Labello-Dragon Fruit
dezedorans Fa Lotos Blossom 24h
cera di Cupra -Tnico Rivitalizzante vitamin A ed E
lakovi Color Line br 20,57,41
Oriflame Discover Marrakesh shower gel
Arko Fruit Boost -peeling
Tri cetkice za make up
pretezno,to sada koristim i jos 2 ruza iz Oriflame
1 Chanel

: srecna mama - 22. januar 2010 9:30:50(UTC)
Poz Zibic,

I, ja sam neko koristila oriflame kozmetiku, to je iz tvojih krajeva;)odnosno gde zivis.Imaju dobre stvari, pogotovo zato sto im se sve zasniva na prirodnoj bazi,Mada,od njihove dekorativne kozmetike, maskare mi se ne svidjaju, karmini su ok, puderi, olovke tu i tamo.Lkaovi mi isto svidjau, ali sve iz kolekcije giordani.Inace, ovako najvise cenim CHANEL, i LOREAL sminku, ali mi je finansojski nedostupna iskreno.ARTDECO senke su mi isto sasvim dobre.Sto se krema za lice tice, posto nikak nisam imala problematicnu kozu koristim niveu, i njihovo mleko i tonik.

: Zibic - 22. januar 2010 1:55:00(UTC)
ja imam permamentnu sminku posto nekada ne mogu da se sminkam ruke mi se tresu. ovim sam se pravo usrecila em ustedim para em ne gubim vrijeme. od pudera jedino podnosim lankome i loreal a od maskara samo loreal i prezadovoljna sam. sto se tice krema podnosim samo cliniq. posto volim da sam dotjerana s ovim permamentnim linijama sam prezadovoljna, uvijek izgledas dotjerana cak i ako ne stavis nista. inace mi je koza jako suha i problematicna zbog lijekova koji je isusuju. i ja sam nekada koristila oriflame sminku ali kako mi je koza postala preosjetljiva prestala sam. od krema mi jos pase i lancom multi vital pravo mi prija jer mi licu daje uvijek neku prijatnu svjezinu.

srecna mama poljubi sina

: srecna mama - 22. januar 2010 0:30:50(UTC)

[QUOTE]uniona - 8/5/2009 18:54 pre par dana sam kupila ovu guerlain maskaru i zadovoljna sam. trepavice izgledaju duze, ne dobija se nesto puno na gustini trepavica, ali to nisam ni zelela kada nanesete maskaru ne osecate je upste. nema onog osecaja tezine na trepavicama preporucujem

Joj kad pomenu guerlain, ja sam njihov parfem koristila i fantasticnu se.Tako da, pretpostvaljam da su im maskare super.Ja inace  koristiM ASTOR kozmetiku, i meni je ok,mada su mi MAX FACTOR I LOREAL maskare bez premca.Je li koristi neko od vas ASTOR?Kakva su vama iskustva, do sad sam koristila samo maskaru, karmine i senke, sad planiram da kupim i njihov puder, pa ako neko zna da mi kaze kakvi su? 8)

: sladjanam - 8. decembar 2009 12:36:22(UTC)
Vishy Aera Teint puder, Max Factor MasterPiece Mascara, Diorove senke preferiram, dobila sam ih, i znam koliko su skupe, ali vrede para, a li nisu loše ni Clinique, Revlon, Sephora. Eveline, krema za lice, to mi je bilo otkrovenje, pošto mi je koža zaista osetljiva, a pre toga sam bacala i previše para na promašene kreme (tipa Vishy Normaderm ili Nivea Visage). ScarZoneAcne koristim za akne, bubuljice i crvenilo na licu, super je. Niveina krema za ruke. St Ives mleko za telo, za suvu kožu. Razmišljam da uzmem neku kremu za bore oko očiju, nemam ih još izražene, ali prepoznajem tragove, pa možda je vreme da uzmem neku. Ima neko neku preporuku??

: T3 - 6. novembar 2009 20:22:51(UTC)
ja takodje obozavam i redovno kupujem kupke ko sto vec rekoh vise volim te mackave proizvode za telo,lice ruke i parfeme nego bas sminku...

od gelova za tusiranje favorit su mi one sa medom i mlekom,mada ni ova discoveri kupka nije losa..kao ni one u porodicnom pakovanju raznih mirisa..

od maski za lice imam onu sa paradajzom ,i borovnicom odlicne su,od gelova za lice tj umivanje preferiram onaj sa zelenim cajem lice je posle istog neverovatno meko i sveze...

sto se tice mleka za telo trenutno koristim isto sa crnom cokoladom (nema ga u ovom katalogu),a kremu za ruke od bele..divni su oboje..
za lice imam kremu sa krastavcem i djumbirom ujedno i za negu koze i za bore malo je skuplja ali pakovanje traje dosta dugo ,bas deluje umiruje i nije masna vec nekako zateze kozu ,hidrira je a ujedno joj daje i vlaznost sto meni savrseno odgovara..pogotovo sad zimi kad je lice izlozeno hladnoci i vetru..

: milica-cica - 6. novembar 2009 20:02:35(UTC)
Pahuljice, odlicni su im gelovi za tusiranje ( ja preferiram onu sa citrusima) , ali i maske za lice. Pogotovo ona sa algama. Ja redovno uzimam i njihove losione za telo.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
om/kN6cp1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" />

: pahuljica - 5. novembar 2009 15:11:20(UTC)
Hvala ti na odgovoru.
Pogledala sam katalog i izabraću nešto od gelova za tuširanje.
Sviđa mi se kako su predstavili proizvode, deluju ubedljivo.

: T3 - 4. novembar 2009 22:32:37(UTC)

Citat:
pahuljica - 4/11/2009 20:46 T3, šta preporučuješ od Oriflame kozmetike? Čime si posebno zadovoljna?

pa ovako..dosta stvari uzimam i narucujem od njih....neke kako kad se zadese i potrefe u katalogu tj volim da isprobam nove, a nekima sam vec duze vreme verna  tj cim potrosim iste kupim druge..

pokusacu da ti ovim linkom gde mozes prelistati i videti najnoviji  katalog predocim koji su proizvodi u pitanju i kako izgledaju.

http://www.oriflame.ba/p...tBrochureFrontpage.jhtml

tu recimo spada puder ja sam ovim licno jako zadovoljna i posto imam osetljivo lice  koje ne trpi bilo kakve pudere ovaj mi se jedino pokazao valjan i jedino mi on  savrseno odgovara..nalazi se na strani 44-45 skroz dole u levom uglu sa desne strane ima zeleni cep..

onda tu su razne senke,ruzevi tj vise sjajevi za usne..nalaze se na strani 18-19..kao i na 32-33..

isto tako volim i da promenim tj isprobam i neke nove parfeme koji izadju u katalogu ali giordaniju i divine se uvek vracam..predivni su mi..planiram da u skorije vreme narucim enigmu i probam i nju..

tu su jos i razne kreme za ruke i lice,maskara,kupke..itd..

u globalu i u sustini sam zadovoljna njihovom kozmetikom,izborom kao i cenama..u principu ni nesminkam se puno vise volim kremice,kupke i parfeme tako da njih vise i cesce i uzimam.

prelistaj katalog ako imas nekog ko prodaje nesto iz istog sigurno ces naci nesto i za svoju dusu..

: pahuljica - 4. novembar 2009 21:46:58(UTC)
T3, šta preporučuješ od Oriflame kozmetike?
Čime si posebno zadovoljna?

: maksimilijana - 4. novembar 2009 19:25:06(UTC)
A da li je neko probao Hypnose Drama od Lancoma?

: milica-cica - 29. oktobar 2009 11:09:26(UTC)
Leti koristim samo maskaru i sjaj za usne, a zimi uz to dodam i puder. Ne volim da provodim puno vremena na sminkanje, mada se propisno nasminkam kada idemo na neko slavlje i sl.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

: T3 - 9. oktobar 2009 22:49:27(UTC)

pogledajte na ovom linku kako izgleda manekenka pre i posle sminkanja..meni licno se vise dopada bez iste... icon_rolleyes

vucite strelicu  koja se nalazi na  fotografiji gore/ dole..

http://themoment.blogs.n...s-viktor-rolf-beauty/?hp

: Bubilina - 27. jun 2009 15:55:57(UTC)
Od sminke koristim Max factor (1.119 DIN) njihov korektor (oko 750 din) i puder u prahu njega sam kupila na snizenju zajedno sa tecnim puderom. Maskaru The Colo Ssal volum ezpress nju sam dobila za rodjus i odlicna je. Koristim kvalitenu sminku jer imam jako osetljivo lice, uglavnom kupujem kad je na snizenju.

: trudna 3 - 7. jun 2009 13:13:55(UTC)

nikad se nesminkam napadno ni previse...uglavnom je tu podloga za sminku,tecni puder,posto mi kameni koza ne podnosi,ponekad rumenilo,maskara,neka senka uglavnom u bez ili tako nekim neznijim varijantama i to je to.uglavnom koristim Farmasy ili  Oriflame kozmetiku.

za kucnu ili dnevnu varijantu tu su samo krema za lice,labeloo ili sjaj za usta i maskara.

: uniona - 8. maj 2009 20:54:19(UTC)
pre par dana sam kupila ovu guerlain maskaru i zadovoljna sam. trepavice izgledaju duze, ne dobija se nesto puno na gustini trepavica, ali to nisam ni zelela
kada nanesete maskaru ne osecate je upste. nema onog osecaja tezine na trepavicama
preporucujem

Photobucket

: leptiric - 6. maj 2009 22:54:40(UTC)
http://i176.photobucket....ric_2007/Picture011.jpg
http://i176.photobucket....ric_2007/Picture018.jpg
http://i176.photobucket....c_2007/Picture051-1.jpg
http://i176.photobucket....c_2007/Picture047-1.jpg
http://i176.photobucket....ric_2007/Picture015.jpg
http://i176.photobucket....c_2007/Picture049-1.jpg
http://i176.photobucket....ric_2007/Picture004.jpg
http://i176.photobucket....ric_2007/Picture005.jpg
http://i176.photobucket....iric_2007/Picture002.jpg

: dragana_77m - 4. maj 2009 14:41:24(UTC)
Ja se ne sminkam cesto, ali kad stavljam na lice nesto volim da je kvalitetno. Od pudera do sada sam uvek koristila Max factor i bila sam zadovoljna, u poslednje vreme koristim Lancome i prezadovoljna sam :).Sad trenutno imam njihov puder, maskaru i senke. Ruzeve ne koristim jedino sjaj za usne.

: leptiric - 23. april 2009 2:20:46(UTC)

: leptiric - 13. april 2009 14:07:55(UTC)
Moje kreme
puder
ruzevi
itd

Sada trenutno najvise koristim Lancome kremu Renergie ,koja sprecava nastanak bora,i razbija vec postojece.
ona je dnevno-nocna za lice i vrat.

: Maja-belgija - 13. april 2009 12:11:57(UTC)
ja sam sav cela opsednuta u zadnje vreme sa bore bukvalno sam se informirala za sve i kako da sprecim njihovo pojavjivanje jer ja imam normalna koza ni suva ni masna pa po malo se boim ez da sam mlada al ipak bolje spreciti nego leciti hihihihihihipa zato sam uzela diorova crema i odusevjena sam!!!!ovako izgleda

By mdimoska at 2009-04-13

: nina***** - 9. april 2009 1:01:51(UTC)

Ivana,svaka cast sto si ostavila cigaretebravo !!!

Ista stvar je i sa mojom mamom,ona ima normalno lice i nista posebno ne koristi,ponekad neku kremu iz apoteke,ali retko.Nema jos uvek bore i ima mladoliku facu,tu sam ja na nju. Za razliku od nje,ja preterujem sa svim tim kremicama,ciscenjem,ali ne i sa sminkom,ne volim nesto preterano da je koristim,ali volim da je kvalitetna! Sve bih pare dala za kozmetiku,tu nemam meruicon_lol !

: Iva&Lule - 9. april 2009 0:47:38(UTC)
He,he Nina super si :) Videcemo kakav cu biti ja se i sad negujem,sad u maju bice 4 god, kako sam ostavila cigarete,ten mije super,cisto lice,zdrava boja :) A moja mama,naprotiv nikad nije koristila skupe kreme,ne zato sto nije imala nego ni jedna joj nije odgovarala osim ona stara Nivea u plavoj limenoj kutiji..Uvek sredjena kosa i samo maskara na trepavicama,a ten sok Ima takvo lice prelepo da nije bilo potrebe da se sminka uopste :)

: nina***** - 9. april 2009 0:33:05(UTC)
Ma neces,Ivana! Ima tu i genetske predispozicije,pa ako ti vec mama nema mnogo bora,neces ni ti! Pogotovu ne sa 30! Samo se ti mackaj sa dobrim kremicama za suvu kozu i ne brini:) !! Ja cak i volim kada vidim stariju zenu sa borama,ali negovanu,a ne one plasticnjake od baba koje su od sebe napravile monstrume! Pozz!!

: Iva&Lule - 9. april 2009 0:19:23(UTC)
Citat:
nina***** - 8/4/2009 22:12

Oba ova pudera su oil-free ! Leptiric,ja se totalno namucih, i pored toga sto su oil-free, sa puderom! Leti pogotovo! Stvaraju mi se cesto fleke jer imam jako masno lice! Kreme,tonici,gelovi za umivanje-sve mi je to za masno lice! Ne vredi,ne mozes protiv prirode...Sve mi ovo pomogne,ali trenutno! Tesi me jedino to sto mi kozmeticarka kaze da zene sa masnom kozom imaju manje bora u starosti! Eto,to mi je za neku utehu...

Nina u pravu si za masnu kozu..Moja mama ima 54 god. ako ima dve bore smejalice i mozda dve malene oko ociju,moja seka 32 ni jednu jedinu,moj muz 34god,ama bas nijednu boru nema :)

A mogu misliti kakva cu ja biti sa 30 godina,jer imam suvu kozu :?

: nina***** - 9. april 2009 0:12:17(UTC)
Oba ova pudera su oil-free ! Leptiric,ja se totalno namucih, i pored toga sto su oil-free, sa puderom! Leti pogotovo! Stvaraju mi se cesto fleke jer imam jako masno lice! Kreme,tonici,gelovi za umivanje-sve mi je to za masno lice! Ne vredi,ne mozes protiv prirode...Sve mi ovo pomogne,ali trenutno! Tesi me jedino to sto mi kozmeticarka kaze da zene sa masnom kozom imaju manje bora u starosti! Eto,to mi je za neku utehu...

: leptiric - 8. april 2009 13:03:50(UTC)
Puder Nina ,mora da ti bude Oil fre,da ti se ne bi sijalo,lice.

: nina***** - 8. april 2009 3:23:01(UTC)
Ja godinama koristim proverenu kombinaciju: Lancome Hypnose maskaru,Chanel rumenilo-Soleil tan i puder Estee Lauder za masno lice ili Clinique isto za masno lice. Ja sam zadovoljnija sa Estee Lauder puderom,posto mi ne bude sjajno lice uopste,ali najtamnija nijansa je suvise bleda za moj ten,pogotovo leti,pa njega koristim cesce zimi kada mi koza izbledi. Clinique koristim leti,mada nisam 100% zadovoljna jer mi je celo cesto sjajno posle sat,dva od sminkanja.

: leptiric - 5. april 2009 20:10:24(UTC)
Chanel,Dior , E.Lauder,Lancome,Shiesido,Loreal.
ko vam nesto zatreba javite mi se na p.p( cene su popularne
npr Lancome maskara L,extreme je 1500dinara
uder Lancome 75ml 5000din
Shiesido 60ml 5000 dinara
Chanel ruz 1200
sjaj 1100din
Set krema Lancome 6000din kreme lancome Hyadra Zen,Renegie, i hydra zen nocna 50ml je 5000din
Set krema Loreal Derma expertis Revitalift program
day 65ml
eyes 35ml
Night je 5000dinara.
Senke Lancome 4 boje 1500dinara
Blusn Loreal 700dinara

Nivea Q10 krema 700dinara
Bice tu E lauder
Clinique
Givenchy-nesto od dekorative i za ciscenje lica.
Dior maskare ,ruzevi,sjajevi.
za forumasice ce biti popust
mislim na Mirche,Sneki, Nikilaki,Tanju,Aiko,
Ellu,Cipelicu,
Srcka ,imacu ja Dior Show maskaru ,bice oko 1500dinara.
Ja imam Lancome -Lextreme,maskaru ,kosta 1500dinara,vrh je.
inace nije ista dekorativa za istocnu evropu i eu i Usa
bas smo proverili za Loreal expert kremama,drugarice mirisu,veca su pakovanja.

ruzevi loreal 600dinara.
robu cu mahom prodavati u bg
tako da cu vec posle uskrsa doci u bg na 3-4 dana ,da radim.

: Fokica - 23. mart 2009 22:49:13(UTC)
I ja sam cula da je YSL maskara sa efektom vestackih trepavica fantasticna. Moracu da je probam.

: Srcka - 23. mart 2009 15:13:15(UTC)
E ovako, Diorovu nece dobiti uskoro kao ni YSL a zamislite u Nisu samo 2 parfimerije imaju ovu malo bolju sminku a posto sam ostala bez maskare kupila Lancome Hypnose i odusevljena sam, probala na licu mesta tester i super mi je.

Sto se tice tigraste HR isto extra, nju probala na drugom oku i nema razlike, ona je nova i kaze prodavacica da parira Dior show maskari. Sledeci put uzimam tu ako ne dobiju Dior.

: Florina - 15. mart 2009 0:03:22(UTC)
Meni je od Dior show maskara jedina dgovarala od Diorovih, Lancomove slabo, a najbolja mi je YSL efekat vestackih trepavica. Trenutno koristim HR lash queen, tigrastu icon_lol i extra je ! zaljubljen

: Srcka - 14. mart 2009 23:19:51(UTC)
Cokoladice, hvala ti puno na odgovoru posto si se samo ti javila i niko vise icon_rolleyes
U ponedeljak definitivno ce pasti neka Lancome posto mi je skroz neutesno cekati Dior jos skoro mesec dana a blize se neka slavlja a maskaru nemam. Nadam se da se necu pokajati, uostalom ima testera pa cu probati tamo na licu mesta.

: cokoladica - 14. mart 2009 20:13:04(UTC)
Meni je Lancome Amplicils bila jedna od najboljih maskara ikad :)

: Srcka - 12. mart 2009 0:33:13(UTC)
E ovako, neke vec znaju a neke i ne da sam u poslednje vreme u potrazi za dobrom maskarom. Resim ja da kupim Dior show posle toliko silnih preporuka ali zamislite u Nisu u samo dve radnje moze se naci ista ali posto je doslo do zastoja u snabdevanju Dior kozmetike crna maskara je nestala kao i Dior iconic koju su mi isto preporucili. Poludela sam i besno izasla van.

E sada, Lancome kazu da je najpoznatiji po maskarama, ne sumnjam ali sam bila bas besna i nisam htela probati na licu mesta tester. Da li je neka koristila neku Lancome i kako je zadovolja?

: Winnie the Pooh - 28. februar 2009 22:19:13(UTC)
Jelena,i i ja imam takav sjaj,samo "oriflame". Dobila sam ga....i ne mogu da ga koristim :( Mene to uzasno pecka,al ajd to,nego mi se usne uzasno zacrvene!!!! Jedino kad bi probala neki u boji,ovaj je bezbojan neznam
žInace,ni ja se ne sminkam. Maskaru i sjaj za usne ni ne racunam u sminku icon_lol To mi se podrazumeva,posto ili nosim naocare ili sociva,a oci mi nekako bezlicne bez bar jednog sloja maskare. I zato ona mora da bude bas,bas dobra!
"Loreal" teleskopik mi je super, "rimmel" siva,vise se ne proizvodi ali je bila vrhunska-maximalno izvuce trepuske ;] Ni ova crvena nije losa. MF mi nesto ne odgovara neznam
Sjaj isto "loreal",a moze i labelo :>
Puder "MF"-svi su odlicni bravo
Senke "pupa" bravo

: Iva&Lule - 26. februar 2009 19:01:29(UTC)
Ja sam od muza dobila za dan zaljubljenih sminku...Imam mogucnost preko njegove firme da narucujem kreme,parfeme,sminku sa popustom od 30-40%

Dobila sam Chanel rumenilo,Dior maskaru,YSL sjaj za usne,Bobbi Brown tecni puder ,novu cetkicu za puder :) Ja sam sad mirna duuugo vremena,ne sminkam se puno pa traje :)

: Sonja NS - 26. februar 2009 17:44:10(UTC)
Puder,maskara,olovke-MaxFactor,ruzeve i sjaj uglavnom Maybelline,a kuglice Oriflame...

: jelena_ns82 - 24. decembar 2008 20:25:48(UTC)
Ja se ne sminkam puno..........tecni puder ne koristim,stavim samo bronzane kuglice Oriflame,maskaru obozavam i obavezno je stavljam imam MaxFactor 2000 kalorija,i sjaj za usta ne propustam...........E da vam prijavim uzela sam Avonov ruz za usne koji pecka i povecava usne,bas je super.......narucila sam i takav sjaj i jos ga cekam!!!

: katarina - 20. decembar 2008 0:00:12(UTC)
pa bas zbog toga sam i uzela taj...uh

: Emina - 19. decembar 2008 23:06:59(UTC)
kati,i ja sam kupila prije par dana clinique puder,ali ja nesto i nisam zadovoljna :( inace imam mjesovitu kozu (podrucje brade i nosa malo masnije)tako da je moj oil-free,mada se poslije par sati lice bas sjaji icon_rolleyes

inace vec dugo koristim Dior FOREVER i bas sam zadovoljna,neznam sta mi bi da napravim izlet u clinique icon_lol

: katarina - 19. decembar 2008 22:12:56(UTC)
ja sam juce kupila puder od Clinique i prezadovoljna sam

: cokoladica - 19. decembar 2008 21:33:30(UTC)
E bas danas razmisljam koju maskaru da uzmem!

MF 2000 kalorija mi je odlicna... i poneki L'Oreal, ali u poslednje vreme nikako da ubodem neku dobru.

Uglavnom volim L'Oreal, MF, Maybelline ponekad, a od skupljih Clinique, Lancome i Mac. Mada sam primetila da nije uvek ono skuplje i bolje. Npr jedna Chanel maskara mi je bila ko neka iz supermarketa...

E da i Bourjois volim, ranije sam samo njih kupovala, sad ne vise toliko.

: Maja-belgija - 19. decembar 2008 19:38:16(UTC)
puder maskara ruz i sjaj koristim dior
a od senki imam ih sve marke od seventen dior ivsenloren rimel........sajneri isto tako volim da stavljam imam ih zlatan srebren i zelen
volim da se nasminkam uvece kad izacem al u princip ne sminkam se svaki dan a volim dobra kozmetika i uvek gledam sta stavljam na lice jer njegova nega je mnogo vazna pogotovo kad bi imali nad 40 godina!!!moja majka kaze neguvaj ga sada za da te ono tebe neguje kad si matora hihihihihihihi

: pahuljica - 24. mart 2008 20:54:07(UTC)
MF uglavnom.
Za mene je sminkanje ritual u kome uzivam.

: ivaiva - 19. mart 2008 8:00:49(UTC)
Glitter Photos
[Glitterfy.com - *Glitter Photos*]
Najmnogu koristam maskara i toa Maybeline,i sjaj za usni obicno manhattan.Pudra ne stavam mnogu, osobeno ne preku den, samo za vecerni priliki.Senki isto taka, samo za navecer koga sakam da bidam pojako nasminkana, koristam crna ili siva senka, obicno Oriflame.Za preku den retko stavam zemjeni tonovi.A crno molivce vo sekoja prigoda i toa bilo koja firma samo ubavo da ocrtuva.

: nidina - 2. mart 2008 16:33:18(UTC)
nevolim previse sminke samo u izuzetnim prilikama a ovako maskara sijene malo i kreon to je to ....volim sto prirodnije

: Mina25 - 26. februar 2008 18:42:55(UTC)
od kozmetike najvise trosim puder i maskaru to su dvije stvari sto moram da imam a ostalo manje vise i pretezno uzimam maxfactor maskaru i maybelline i loreal puder a losione kupke i te ostale stvari avon

: Tinna - 23. februar 2008 8:01:10(UTC)
Bambina ne mogu da verujem.....ja koristim isto Maxfactor - maskara,Artdeco - senke, Lancom - korektor, Vichy - tecni puder

: Bambina. - 19. februar 2008 10:48:34(UTC)
vec sam napisala ali ajde i ovde na napisem

Maxfactor - maskara,

Artdeco - senke, rumenilo,

Lancom - korektor,

Buorjois - sjaj za usne, olovke za oci, senke

Vichy - tecni puder (jako retko ga koristim)

: Srcka - 19. februar 2008 8:38:30(UTC)
Preko dana se ne sminkam mnogo, samo sjaj i maskara, za vecernje izlaske volim da se nasminkam i svi mi kazu da to prelepo radim, i ja mislim da se lepo sminkam i umem na sebi ali druge da nasminkam neznam neznam

Ovo trenutno koristim:

Puder: Max faktor Colour adapt
Maskara: Max faktor Masterpiece max
Sjaj: Imam ih vise, omiljeni Artdeco, jos imam od svadbe ruganje
Senke: Pupa, dugo mi traje i fenomenalne su
Rumenilo: Avon kuglice, isto traju ihihi

: Ella - 17. februar 2008 12:13:44(UTC)
Da, potpisujem Piljari. Iako sam ja kupila sad u apoteci samo tonik i mleko za skidanje sminke od mare Vichy, i bas sam zadovoljna!

: piljari - 28. januar 2008 6:46:41(UTC)
ja sam od skoro presla na Vichy kozmetiku, za sada sam zadovoljna

: Florina - 25. januar 2008 19:33:23(UTC)
Na srecu ili na zalost - najskuplju, sve moguce nijanse i koje nosim i koje ne nosim. batina

: ALEK2006 - 22. januar 2008 9:49:09(UTC)
Gotovo i da se nesminkam uopste, sem kad idem u provod sa muzem, za posao nestignem jer kasno ustanem pa nemam vremena za to, iznad svega je i nepodnosim i osecam da mi je lice tada prljavo i neuredno... Izes mene, imam par senki koje uvek koristim i cini mi se da mi traju vecno , karmin ne koristim jer su mi pune usne pa kad ga stavim izgledam kao majmun pa zato uvek samo stavljam sjaj za usne sa blagom nijansom... Gledam da i to malo sto imam bude kvalitetno, lepo i da dobro odradi posao kada je koristim. ;]

: Kaype - 23. decembar 2007 10:12:34(UTC)
Thanks Nikiilaki!!!
Imala sam Chanel-ov puder koji sam kupila ovde, a posle narucila iz Pariza i nije mi jasno - isti je potpuno spolja, ali je ovaj drugi znatno postojaniji. Ista stvar i sa MF. Ne znam odakle kod nas stizu ti proizvodi... icon_rolleyes

: nikiilaki - 22. decembar 2007 22:09:05(UTC)
Citat:
Kaype - 16/12/2007 14:04 Da li bi neka od devojaka iz FR bila ljubazna da mi kaze koliko tamo kosta Chanel-ova sminka (konkretno: kompakt puder, maskare, senke za oci,...) mnogo bi mi znacila ta informacija. :)

Kaype otprilike maskara Chanel koju ja koristim je oko 2.500 din, takodje losion za skidanja sminke Chanel je oko 2.700.
Puder koristim samo YvesSaintLaurent koji je nezamenjiv, kameni Shiseido a sjaj za usne Dior. Inace se ne sminkam cesto pa mi stvarno nije zao pocastiti lice tako kvalitetnom sminkom. icon_lol

: Maki - 20. decembar 2007 18:18:54(UTC)
I ja sam ostala verna MF, nekako mi on najvise odgovara, maskaru LASH ARCHITECT nisam probala ali sam planirala da je uzmem za novu godinu, trnutno imam MF mastrespiece, i prezadovoljna sam. Skoro sam, na nagovor jedne koleginice kupila senke Golden Rose koje se nanose sa mokrom cetkicom i mogu vam reci da su dobre, svidele su mi se pa sam od njih uzela i jedan ruz i jos jednu senku.

: piljari - 20. decembar 2007 12:54:50(UTC)
rimmel,loreal

: Selena2 - 20. decembar 2007 12:50:51(UTC)
ja koristim samo loreal maskaru i senku za oci. puder,rumenilo i ruz koristim samo ako idem na neku svadbu,a to se dogadja veoma retko.

: Mary - 20. decembar 2007 11:48:34(UTC)
MF sve u kompletu, od do! puder mi je najvazniji jer mi se od pojedinih pudera koza isusi i bude bljakava. nakon vise testiranja MF se probio. Obozavam i njegovu maskaru LASH ARCHITECT, koju toplo preporucujem. caos caos

: Uros i Aleksa - 16. decembar 2007 21:24:20(UTC)
Ne zalim pare za sminku, za puder pogotovo, imam samo ovo jedno lice i ne mogu ga menjati pa bar da ga pazim

: biki - 16. decembar 2007 16:33:12(UTC)
Puder MF, imam i komplet puder i parfem Roberto Cavali(puder je onako sjackav pa nije za svaki dan)
Maskara Loreal,ruzevi loreal i Mejblin

: Aiko - 16. decembar 2007 16:10:01(UTC)
Puder-Dior, rumenilo-Dior, maskara-MF

Inace, obozvam Shiseido proizvode. Skoro sam kupila Ahava kremu za ruke i sprej za telo i odusevljena sam.

: Kaype - 16. decembar 2007 10:04:09(UTC)
Da li bi neka od devojaka iz FR bila ljubazna da mi kaze koliko tamo kosta Chanel-ova sminka (konkretno: kompakt puder, maskare, senke za oci,...) mnogo bi mi znacila ta informacija.
:)

: biki - 13. decembar 2007 6:28:18(UTC)
Citat:
hippeia - 11/12/2007 19:40

Citat:
Ella - 10/2/2007 02:49

Iako je skupo, ne trosim previse sminke i traje mi dugo, tako da se meni isplati kupiti dobro, skupo i kvalitetno ;)

Potpisujem. Ja se vrlo malo šminkam pa mi ni ne treba mnogo šminke i traje mi vječno, zato se trudim da to što kupim bude kvalitetno bez obzira na cijenu. Nemam omiljenu marku, nisam vjerna nijednoj.

Iati slucaj i kod mene..

: zMayica - 13. decembar 2007 6:24:54(UTC)
eh da, zaboravih maskaru- collistar i rezervnu braon Max factor

: zMayica - 13. decembar 2007 6:19:56(UTC)
od pudera (i rumenila) samo Vichy i Collistar, imam osetljivu kozu i to mi odgovara 100%..lutala sam sa L'orealom, deborah-om,... ma silne pare davala na pudere, rumenila, senke....
senke Pupa, Deborah, Collistar
karmini iskljucivo Collistar- mada ih retko koristim

: hippeia - 11. decembar 2007 15:40:27(UTC)
Citat:
Ella - 10/2/2007 02:49

Iako je skupo, ne trosim previse sminke i traje mi dugo, tako da se meni isplati kupiti dobro, skupo i kvalitetno ;)

Potpisujem. Ja se vrlo malo šminkam pa mi ni ne treba mnogo šminke i traje mi vječno, zato se trudim da to što kupim bude kvalitetno bez obzira na cijenu. Nemam omiljenu marku, nisam vjerna nijednoj.

: Balerina - 8. decembar 2007 15:52:02(UTC)
MAC-obazavm tu sminku i sa zadovoljstvom se sminkam......
I neizbezni Chanel..

: Emina81 - 8. decembar 2007 8:33:23(UTC)
Dajem glas Chanel i MF........

: grace - 8. novembar 2007 20:28:58(UTC)
Nijednu,samo sjajilo :>

: Lukina mama - 30. septembar 2007 7:21:39(UTC)
Max Factor i Loreal, sve. Najsigurnija sam nekako u to, sto se tice uticaja na moju kozu, a i stvarno sam zadovoljna.

: Gost - 19. april 2007 19:45:00(UTC)
Za telo koristim niveu,za lice takodje niveu visage.Sto se tice pudera na to pare nezalim i volim da imam maskaru kvalitetnu pa koristim iz kolekcije loreal i puder i maskaru a karmine,kreone,sjajeve za usne imam i markiranih a imam i onih ne markiranih jeftinijih neznam

: Gost - 15. april 2007 22:47:00(UTC)
za kozu lica samo provereno netreba rizikovati

: Gost - 4. mart 2007 16:00:00(UTC)
Obavezno pan-stick u stiku Max faktor,odlicno pokriva lice,ujednaceno,fenomenalno a nije skupo.

: Gost - 10. februar 2007 2:36:00(UTC)
Citat:
tigric - 2/2/2007 1:51 AM

Korektor,maskaru i puder MF a ostalo sta mi se dopadne,ne patim od markiranih proizvodjaca!!!!

Potpisujem od reci do reci!

: Gost - 9. februar 2007 22:49:00(UTC)
Ja koristim (ponekad) puder u prahu Chanel. Mascara, olovka za usne, karmin i sjaj za usne Christian Dior. Nekako mi najbolje odgovara. Iako je skupo, ne trosim previse sminke i traje mi dugo, tako da se meni isplati kupiti dobro, skupo i kvalitetno ;)

: Gost - 2. februar 2007 3:51:00(UTC)
Korektor,maskaru i puder MF a ostalo sta mi se dopadne,ne patim od markiranih proizvodjaca!!!!

: Gost - 1. februar 2007 5:52:00(UTC)
Naravno da nisam gadljiva na skupu sminku kao sto je lankom , klinik, ...
Naj bitnije stari u sminci koje pazljivo biram su puder i maskara. Za sada koristim Giorani od oriflajma nije mnogo skup a jako je kvalitetan i Loreal maskaru srebrna ambalaza, ...sve drugo nemora biti zvucno i poznato

: Gost - 26. januar 2007 2:54:00(UTC)
Ja koristim Clarins puder za masnu kozu vec godinama i prezadovoljna sam i maskaru Estee Lauder,jeste skupo,ali vredi.Ostalu sminku nesto i ne koristim jer ne volim preterano da se sminkam,eventualno jos sjaj stavim i to je to...

: Gost - 13. novembar 2006 1:10:00(UTC)
juce sam bila u velikoj parfimeriji sta sve nisam kupila,mada je i iznos bio veliki kad smo platili ala sad ima sminke puno na pretek :)

: Gost - 10. novembar 2006 14:04:00(UTC)
juce sam malo obnovila sminku kupila sam ,,Maybelline,, tecni puder,sjaj za usne,jednu maskaru braon i jednu crnu,dve olovke za oci jednu sedefastu i jednu zelenkastu, i jedan ruz za usne bila sam raspolozena i ja svratim kupim sta mi se svidelo i napisem cek i platim trudnica u subotu idem sa muzem i jednu veliku parfimeriju pa cu jos nesto da kupim love-smiley

: Gost - 9. novembar 2006 12:57:00(UTC)
Trenutno koristim max-faktorovu maskaru, mislim da je zovu gejsa i prezadovoljna sam, pupin sjaj za usne, avonovo rumenilo sa kuglicama. Ma, volim da isprobavam razne marke, ali sam ipak za to, jedno ali vredno.

: Gost - 9. novembar 2006 4:08:00(UTC)
loreal je definitivno najbolji,i samo tu sminku koristim,puder,rumenilo,maskara,sjene,sjaj za usne,lakove za nokte slabije koristim jer nemam duge nokte,i ne pocnu rasti vec popucaju, :(

: Gost - 9. novembar 2006 2:02:00(UTC)
ja koristim max factor puder-color adapt i ja sam prezadovoljna
maskaru obicno koristim rimel ili avon jer mi najvise odgovara za oci
ruzevi i lakovi za nokte su mi najbolji max factor

: Gost - 5. novembar 2006 22:01:00(UTC)
Ja sam prezadovoljna max-faktorovim proizvodima.
Krenuvsi od maskare do pudera i ruzeva.
Pokusala sam koristiti lorealove proizvode ali nisam zadovoljna sa njima.Rimellove stvari isto ponekad koristim i Deborah i isto sam zadovoljna.

: Gost - 5. novembar 2006 20:50:00(UTC)
max faktorove maskare i puderi su po meni neprevaziđeni..koristim i dosta avonove proizvode i prilično sam zadovoljna i kvalitetom ,a bome i cenom..dekorativna kozmetika deborah je takođe odlična i afroditine kolekcije za negu tela..

: Gost - 1. oktobar 2006 12:50:00(UTC)
ja sam imala maskaru od Helene Rubinstein i jako sam zadovoljna,sad moram opet da je kupim kad skupim pare icon_lol

: Gost - 1. oktobar 2006 0:02:00(UTC)
Ma volim sve sto vole mladi... hihi
Ej zenske,koja je u mogucnosti neka proba Helenu Rubinstajn.Mnogo je dobra al je i skupa...

: Gost - 29. septembar 2006 13:26:00(UTC)
Citat:
Ivana-trudnica - 27/9/2006 8:51 PM

bas tako petra bolje dati pare za jednu vrednu stvar nego na sto gluposti barem ja sam za to icon_lol

icon_wink

: Gost - 27. septembar 2006 22:56:00(UTC)
i ja sam za kvalitetno...puder,maskara i obavezno rumenilo!a a za usne obicno je sjaj..sem u svecanim prilikama...max-faktor mi nije nesto ko sto ga reklamiraju tesko se razmazuje a lancom i lorea su meni ok...ne eksperimentisem mnogo sa kozom to sto mi odgovara to uvek kupujem pa neka kosta koliko da kosta...

: Gost - 27. septembar 2006 22:51:00(UTC)
bas tako petra bolje dati pare za jednu vrednu stvar nego na sto gluposti barem ja sam za to icon_lol

: Gost - 27. septembar 2006 15:17:00(UTC)
lancom jeste malo skuplji,ali je zaista kvalitetan

: Gost - 27. septembar 2006 12:38:00(UTC)
Nemam pojma, i ja sam ranije kupovala najkvalitetniju sminku, ali kako godine odmicu....gledam da mi puder bude super-kvalitetan, a za ovo ostalo, moze i supermarket kozmetika (loreal, max factor, bourjois i sl)

: Gost - 27. septembar 2006 12:34:00(UTC)
ne ima dosta marke koje obozavam i koje sam koristila i zaista su dobre,ja uvek kad odem u Srbiju sestri obavezno odnesem neki lancom parfem zadnji put je bio ,,trezor,, imam od lancoma gel za ciscenje lica,lak za nokte,ruz,i maskaru barem za sminku nikad nisam stedela icon_eek

: Gost - 27. septembar 2006 12:27:00(UTC)
Hi, hi , hi, Petra nas sve zeznula, Naravno da je odlican icon_lol icon_lol icon_lol !!!

: Gost - 27. septembar 2006 12:17:00(UTC)
e petra lancom je zakon za sve i sto se tice krema i parfema i sminke,a i dobar im je onaj,, trezor,, parfem icon_lol

: Gost - 27. septembar 2006 12:13:00(UTC)
Pa, nisi ni ti od juce?

: Gost - 27. septembar 2006 12:06:00(UTC)
godinama vec koristim LANCOM,i prezadovoljna sam

: Gost - 27. septembar 2006 11:27:00(UTC)
nije max faktor preteska ako zna lepo da se nanese na lice i u kojo kolicini sve ima svoje icon_lol

: Gost - 27. septembar 2006 2:29:00(UTC)
i ja podrzavam MF sminku... xtra je (neki se zale da je preteska ali meni savrseno odgovara) ;)

: Gost - 27. septembar 2006 0:58:00(UTC)
i lakovi za nokte loreal su super imam ih u svim bojama

: Gost - 26. septembar 2006 14:08:00(UTC)
I ja evo godinam koristim max faktor sminku i odgovarami,posebno maskara i puder,a dobri su isto i karmini loreal,tako da i oni mogu doci u obzir.

: Gost - 26. septembar 2006 13:33:00(UTC)
da meni se mnogo svidjaju max faktor maskare icon_wink

: Gost - 26. septembar 2006 11:20:00(UTC)
Za mene je najbolj šminka max factor i nju najviše koristim, pudere posebno. Ne šminkam se mnogo ali podlogu, puder i maskaru obavezno moram dobru da imam.

: Gost - 13. septembar 2006 2:10:00(UTC)
Obavezno! Npr: Bourjois rumenilo, Loreal maskaru (mada ima i boljih), Vichy puder (mada mi je Estee Lauder bio bolji). Volim sminku i mislim da kada je pravilno dozirana zena izgleda urednije. Moja majka je uvek bila nasminkana, te sam mozda zato takva neznam

: Gost - 10. septembar 2006 14:23:00(UTC)
ne koristim nista od sminke vec ohoho vremena i uopste mi ne nedostaje icon_rolleyes

: Gost - 10. septembar 2006 2:19:00(UTC)
volim sminku, i dosta vremena provodim kada se spremam, vreme u kupatilu pod tusem,oblacenje,frizura se potire s vremenom koje koristim da se nasminkam... bas uzivam u tome, a sto se tice sminke, hm...najvise para ode na to :|

: Gost - 16. avgust 2006 23:34:00(UTC)
Obožavam šminku !!!!!!!!!
Moja omiljena je Loreal i Revlon!!!!!! bravo

: Gost - 16. jul 2006 0:38:00(UTC)
Hvala Ivana, nisam nikad izvlačila luk, ali pokušaću.Inače ne volim plavo sjenilo, baš ne ide... a za zlatno to znam i uvijek nekako posebno izgleda...hvala još jednom

: Gost - 16. jul 2006 0:09:00(UTC)
to je tacno ako naglasis usne netrebas oci u tvom slucaju ako imas takav oblik ociju trebalo bi da koristis maskaru za produzavanje trepavica nemoj mnogo senke i olovke za oci da koristis,bolje naglasi usne ako vec kazes da imas punije tako da ce svakog vise privlaciti tvoje usne njihov sjaj tako da niko nece pomisliti da imas oci kao da places.Medjutim ako bas volis da naglasis oci moj savet ti je ;namazi kapak nezno zlatnom senkom inace dosta lepo deluje na plave oci nemoj nikad da koristis tipa imam plave oci stavicu plavu senku to nikako,znaci nezno zlatna senka e posle krejonom ili alajnerom ako si dosta vesta da baratas stim tik uz trepavise izvuci tanku liniju ne da bude debela linija tanka znaci i na kraju kapka napravis luk koji ide malo nagore.Posebno dobro naglasi trepavice ako imas makazice za uvijanje ti uvi trepavice ciste pa onda stavi maskaru u suprotnom zalepices trepavice i pocupaces ih ako nemas makazice ti dva puta nanesi maskaru neku bez sjaj za usne i eto ti pun pogodak

: Gost - 13. jul 2006 16:19:00(UTC)

Evo Ivanice jedno pitanje...Imam okruglo lice, izrazito krupne i plave oči, debele usne...eh sad ono klasično ne trebe oboje naglašavati...ali moj problem su oči, njih inače naglašavam ali mi se ne svidja njihov oblik, nekako koda uvijek plačem, sa vanjske strane spuštene su prema dole.Imal kakav trikić da "ih malo podignem"?

: Gost - 13. jul 2006 15:08:00(UTC)
samo vi pitajte ja cu vam odgovoriti koliko god mogu precizno posto najbolje je kad vidim lice ali pitajte

: Gost - 13. jul 2006 0:13:00(UTC)
A da li bi ti nama otkrila neki trik?Vjerovatno svaka od nas ima nešto što joj ne ide najbolje kod šminkanja...

: Gost - 12. jul 2006 12:55:00(UTC)
tako bi se moglo reci posto sam radila u frizerskom salonu desavalo se da i mlade koje dodju danaprave frizuru da i ja sminkam i sve su bile zadovoljne.

: Gost - 10. jul 2006 14:26:00(UTC)
Znaci, ti si make-up artist?

: Gost - 7. jul 2006 14:11:00(UTC)
markova mama mozemo da se udruzimo i ja imam puno sminke posto mi je sminkanje specijalnost mogu svoje lice da transformisem u koliko kod zelim faza.Ja koristim loreal,rimel,ali imam i diorove sminke koju sam dobila od svekrve uglavnom imam dosta marki koje koristim i nestedim na licu niti zelim da na njemu bilo sta stavljam,ali i nepreterujem mnogo nanesenom sminkom.

: Gost - 7. jul 2006 13:12:00(UTC)
Meni je dobar Maybelin, Rimmel, Astor, Bourjois...patim od kupovine sminke i imam je punu kutiju..