Obaveštenja

Icon
Error

: malena89 - 16. decembar 2008 3:19:20(UTC)
Zaista je lepo sto ste se upoznale. Mislim da je ok upoznati novo drustvo. Ja sam sa starim drustvom skoro prestala da se vidjam. Pa bih i ja volela da imam jos neku drugaricu mamu

: mayoli - 14. decembar 2008 14:03:25(UTC)
e da se javim,ja sam bila juce u beogradu i upoznala sam jednu divnu drugaricu,super smo se provele...i bas me odusevila i ona i njen muz i deca...stavicu uskoro slike pa cete videti...ja sam vrlo srecna i zadovoljna...i hvala vam...;)

: mayya - 11. decembar 2008 18:56:53(UTC)
Evo cim ozdravim! icon_wink

: mayoli - 11. decembar 2008 14:51:23(UTC)
E,PA MORACEMO USKORO DA PONOVIMO NASE DRUZENJE...PUNO CURA OKO TAKOG FRAJERA MORAMO DA OSIGURAMO MESTO MAYYO...SLATKI SE NEMA STA...JEDVA CEKAM DA SE PONOVO VIIMO...KAD DA TE CEKAM...:)

: mayya - 11. decembar 2008 12:18:51(UTC)
Citat:
maja22 - 11/12/2008 00:31

Mayya,da znas da sam ljubomorna na tebe!!!!!Salim se naravno slike su predivne,ljubim te divne lepotane!!!!!!!!!!

E Majo, da si malo blize! Gde bi nam kraj bio! :-*

: mayya - 11. decembar 2008 12:17:07(UTC)
Citat:
Anka - 25/11/2008 08:32

:):) neca skupio zenski svet oko sebe, mama, mama, rano ti njega ucis.. Posle ces za glavu da se vattas.. :):)

Ljubim vas punooo

Eeeee, muke moje niko ne zna...
Nadam se da ce me snajke voleti, da necu biti nadzak baba! icon_wink

: maja22 - 11. decembar 2008 2:31:54(UTC)
Mayya,da znas da sam ljubomorna na tebe!!!!!Salim se naravno slike su predivne,ljubim te divne lepotane!!!!!!!!!!

: Beca - 11. decembar 2008 1:25:34(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: mayoli - 7. decembar 2008 19:28:51(UTC)
mayyp tek sad vidim slike bas su slatki i nadam se da cemo se ubrzo vidjeti ponovo...ljubim vas...

: jelena_vasiljevic - 26. novembar 2008 15:25:04(UTC)
Ja se samo nadam da cu neke oid vas upoznam 7.12 i da cemo ostati u kontaktu.Obozavam druzenja.A sto nesto organizujemo van tog velikog druzenja.Mislim ja bi otvorila temu ali neznam gde i da li se svi slazu.

: lelly - 25. novembar 2008 2:15:45(UTC)

bravo bravo bravo bravo

mayya slike su divne!

a necina soba je wow!

: dragana024 - 24. novembar 2008 22:37:15(UTC)
Mayyo, Iva, Dorothy bravo bravo bravo
Klinci su preslatki, veeeeliki :-* za njih

Wish i nama je žao što nisi mogla, ali biće uskoro druga prilika!

: pejana - 24. novembar 2008 22:35:30(UTC)
Jao super ste!!!! Jako je lepo sto se druzite, deca su vam preslatka. Samo tako nastavite! Bas vam zavidim....

: leptiric - 24. novembar 2008 18:52:32(UTC)
bravo bravo

: Iki - 24. novembar 2008 12:59:41(UTC)
Kakva slatka druzina, divni su. Ljubim ih sve.

: Wish - 24. novembar 2008 12:13:10(UTC)
Dragana i Sony bravo bravo bravo bravo na druzenju zao mi je sto nisam mogla da se druzim sa vama ...Nikola je presladak a vas dve ste mi bas slatke..

: Prex - 24. novembar 2008 11:39:50(UTC)
Divno, bas mi je drago da se tako lepo druzite...rado bih vam se pridruzila...

A mi Nislijke smo se nesto ulenjile, kad cemo da se vidimo devojke?

: Maja-belgija - 24. novembar 2008 11:28:49(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Dorothy - 24. novembar 2008 10:10:05(UTC)

Mayyo, prelepe su slike bravo

Druženje je bilo super, baš smo se lepo proveli! Ja jedva čekam da se vidimo ponovo. Nekako sam napunila baterije pozitivnom energijom, zahvaljujući Maji i Neci i našem druženju zagrljaj zagrljaj zagrljaj

A Necina soba je divna i zaista prava igraonica, prepuna lepih igračaka zvezda

I nadamo se da ćemo uskoro uspeti da se vidimo i sa Ivom i njenim princezama!

Svima :-* :-* :-* od nas!

: iva-sabac - 24. novembar 2008 3:00:12(UTC)
Jao mayyo prelepe slike i jedne i druge(ja sam totalno zaboravila da stavim ono sto sam ja slikala)...
Mima je preslatka-i nadam se da cu se videti sledeci put sa Dorothy...

Puno vas volimo i ljubimo i jedva cekamo neko sledece druzenje zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: mayya - 24. novembar 2008 2:48:22(UTC)
Dragana Sony, drago mi je da ste druzili.

Ovog puta vam Neca kaze da su njegove forumske drugarice postale i ostale stvarne i da se uvek rado vidi i igra sa njima. Njegove drugarice Anastasija Stasy ( Iva - Sabac ) i Mima ( Dorothy ) bile su nam u poseti i druzile se sa Necom u njegovoj igraonici.
Evo kako su uzivali...

Anastasija...

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket

Mima...

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

I na kraju je Neca odjurio po svoju kapu, kada je video da je Mima stavila svoju, misleci da i on ide sa njom napolje.
icon_lol icon_lol

Photobucket

A mame se ovaj put nisu slikale, ali nam je izuzetno drago da se i dalje druzimo i nadamo se da ce nasa drugarstva prerasti u prava prijateljstva. Za Ivu i Dorothy :-* :-*

: kikica - 18. novembar 2008 10:57:17(UTC)
Joj Dragana Nidza je kao andjeo sa tim plavim okicama. Da mi je znati da li ima okice na mamu ili tatu :) ?
Sony bas lepo za druzanje, preslatka si draga moja :)

: SoNy - 18. novembar 2008 10:24:43(UTC)
Evo kako nije radio forum nisam ni uspela da se zahvalim na lepim komentarima :-* :-* :-*,ali sto jes-jes pored malog secerka Nidze svako pada u treci plan!Obecavam da se sledeci put Dragana nece izvuci tako lako sto se slikanja tice icon_lol

: LediIv - 13. novembar 2008 18:58:10(UTC)
manana, sto :( , to necemod a vidimo anene . ja, for one, zelim da te upoznam pa samo reci kad icon_wink . a nadam se da cu i tebe i jos puno njih imati prilike da vidim 7. decembra.
mada, ipak su ova "intimnija" druzenja bolja, nekako kad je veliki skup svi se motamo unaokolo, niko ni sa kim bas da se isprica, jer sve pazis da ti neko ne promakne pa onda svakom posvetis par minuta i to je to...

sony, i meni je bas drago da sam te konacno videla, nekako do sad nisam naletela na tvoje slike. pravi si med! ipak, zao mi je, ali na ovim slikama si bacena u zasenak - ipak ti je konkurencija suvise jaka icon_wink

: Manana - 13. novembar 2008 11:56:32(UTC)
Zaista divno... kad vas vidim sve ovako, jako mi je zao sto se ja jos ni sa kim nisam upoznala... :( icon_cry doomed

: Jeki - 13. novembar 2008 5:12:08(UTC)
bravo bravo za vas dvije i nikolu. Sonju necu komentarisati,ona vec zna sta ja mislim o njoj :-* , a Nikola je pravi mali andjelak s tim plavim okama i kosicom.

: dragana024 - 12. novembar 2008 17:06:17(UTC)
zagrljaj zagrljaj zagrljaj Eeeeeeeeee a mene nema jer dok smo ćaskali i zabavljali Nikolu nisam ni skontala da se nas dve nismo zajedno slikale.Ali kad ponovimo viđenje, biće i mene na slikama icon_lol

: Nemanjina mama - 12. novembar 2008 16:50:35(UTC)
Ej, pa super što ste se napokon upoznale, lepe slike, Nikola je mali slatkiš.

Sony, tebe sad prvi put vidim, icon_eek prelepa si!
A što Draganče tebe nema?? poguzi

:-* :-* :-*

: pejana - 12. novembar 2008 14:52:42(UTC)
Sony, pa ti si prelepa! A Dragane nema nigde.... Bitno da je tu ovaj andjelcic, ljubi ga od mene i Nadje puno! Samo nastavite da se druzite! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: iva-sabac - 12. novembar 2008 12:54:19(UTC)
Dragana i Sony bravo bravo bravo

: mayoli - 12. novembar 2008 11:15:11(UTC)
slatkice jedna ...drago mi je zbog vas...stvarno...

: eleven - 12. novembar 2008 10:15:06(UTC)
bravo Dragana i Sony slicice su super, moram da pohvalim Nikoline slatke okice.

: stancha - 12. novembar 2008 10:14:32(UTC)
Dobro bre draganche,a ti 'de si?Sony,devojchurak pravi(u najboljem smislu te reci),sve pohvale bravo A Nikolica,dobrica,pa i nema potrebe da se stidi-svi smo mi ovde jedna velika familija i sve su to nasa deca zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: Tanja&Katia - 12. novembar 2008 8:39:27(UTC)
Po slikama se vidi da ste se vas dvoje odmah uklikali i sklopili lepo prijateljstvo icon_razz
Nikolica je kao med, te oke zaljubljen
bravo za vas susret i da ih bude jos mnogo!!!

: SoNy - 12. novembar 2008 7:45:23(UTC)
Eto kao sto dragana vec rece,juce smo se napokon videle i ja slobodno mogu reci da sam odusevljena i presrecna!Nikola je jedno predivno dete,misic mali se nije stideo ni sekunde,brzo smo se sprijateljili.Za draganu takodje imam samo reci hvale,ona je zaista divna osoba,puna pozitivne energije,vesela,nasmejana I JA STVARNO JEDVA CEKAM DA IH OPET VIDIM

: Dorothy - 12. novembar 2008 6:37:20(UTC)

Mayyo i Ivo bravo bravo bravo , sledeći put ću i ja da vam se pridružim icon_wink

Dragana024 i Sony bravo bravo bravo , a Nikola je prava momčina, presladak je zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Maja-belgija - 12. novembar 2008 6:30:51(UTC)
bravo bravo bravo bravo za sony i nikola i dragana a od vas dve slike batina batina batina
sony i nikola su prelepe :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: dragana024 - 12. novembar 2008 6:19:52(UTC)
Evo da vidite sa kim smo se mi juče popdne družili:)

Juče nas je posetila forumašica Sony!
To je jedna mila i draga devojka, mnogo simpatična i slatka, komunikativna, iskrena, ma jedna velika dobrica! Mnooogo mi je drago da smo se konačno i uživo upoznali posle ćaskanja na chetu i MSNu. Nadam se da ćemo ubrzo ponoviti druženje!
I kao što vidite s Nikolom se lepo družila....
Soniška evo jedan veliki :-* i zagrljaj od Nikole i mene

: Tanja&Katia - 10. novembar 2008 17:18:49(UTC)
Ivo, Mayya bravo bravo ali je jos lepse videti klince kako uzivaju zagrljaj

: Maja-belgija - 9. novembar 2008 4:55:11(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo za iva i mayya

: tanja. - 8. novembar 2008 19:21:41(UTC)
Mayyo i Iva bravo bravo bravo bas mi je drago da ste se upoznale zagrljaj a mali medici Necika i Anastasija su preslatki :-* :-*
na slikama se vidi da ste svi uzivali .
Hvala jos jednom svima koji su cestitali kumstvo!

: mayoli - 8. novembar 2008 5:53:20(UTC)
EH,Boze miline...
ne zna covjek sta bi rekao...Doduse ja sam malo ljubomorna na ivu,sto je sa mayom ali sta je tu je.Neka ste se upoznale druzile...Drago mi je bas...
mayo i ivo pusa ,za decicu jedno veliiiiko cmok....
e da se malo pozalim ja sam danas trebala da se vidim sa dragom Terezom ,osobom koja mi je na samom pocetku mog cruzenja sa vama,zapala za oko i srce...Nazalost ona nece doci(aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)jer su njene curice bolesne...Tako da smo morale odgoditi druzenje.Nadam se da cemo imati srece sledeci put...Uh,kako sam tuzna...

: leptiric - 7. novembar 2008 21:19:43(UTC)
bravo bravo za mayyu i ivu

: iva-sabac - 7. novembar 2008 18:45:25(UTC)
Citat:
Angel - 7/11/2008 22:11

Mayyo i Ivo bravo!
Ivo ti si bas lepo smrsala mogu ti reci! Svaka cast!

Hvala,hvala-trudim se Angel

Dacaaa javi se kad budes dolazila

: Angel - 7. novembar 2008 18:11:07(UTC)
Mayyo i Ivo bravo!
Ivo ti si bas lepo smrsala mogu ti reci! Svaka cast!

: Dacaaa - 7. novembar 2008 16:21:49(UTC)
Devojke mnogo ste slatke. bravo bravo bravo za druzenje.
Ivo, ja cesto dolazim u Sabac pa se mozda uskoro i vidimo.

: mayya - 7. novembar 2008 12:00:16(UTC)
E, da, mayya zaista voli da se druzi! A drago mi je da uvek izaberem dobre, pozitivne i drage ljude za druzenje. Zaista ima puno odlicnih devojaka na ovom forumu. Odusevljena sam.
Puno vas ljubimo Necika i ja! :-*

: pejana - 7. novembar 2008 5:58:09(UTC)
Ivo i Mayya, preslatke ste i vi i vasa decica. Posto Necu facu svi na forumu dobro poznaju, moram da prokomentarisem ovu lutkicu koja je med medeni!!! Izljubite vasu decicu, bas mi je drago da se ljudi sa ovog foruma druze!
P.S. Mayya je najpopularniji lik za upoznavanje na forumu, bravo bravo bravo Mayyo!!!!

: Prex - 7. novembar 2008 3:44:59(UTC)
Bravo devojke, divne ste i klinci prelepi :-* :-* :-* :-* :-*

: iva-sabac - 6. novembar 2008 20:08:28(UTC)
Hvala vam svima...Mayyo slike su prelepe-i obavezno se vidimo uskoro zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: Nemanjina mama - 6. novembar 2008 18:13:31(UTC)
Bravo za druženje, super prijateljstvo!!

Svaka čast, samo tako nastavite... :-* :-*

bravo bravo

: dragana024 - 6. novembar 2008 17:52:01(UTC)
Iva, Mayya bravo bravo bravo
Svaka čast za druženje! Da vam bude lepo i dugotrajno prijateljstvo!
Mamice super izgledate, ali klici su med medeni.

: Fokica - 6. novembar 2008 13:20:18(UTC)
Mayya i Iva bravo

: mazaki - 6. novembar 2008 12:39:52(UTC)
Bravo drage svaka vam cast ,
Mayya srecno krstenje Nemanji i predivno kumstvo klanjam klanjam klanjam
Bravo za Svajcarke blistate od srece
Mayya i Iva fantasticno ,a Nemanja i Anastasija su prelepi klanjam klanjam klanjam

: Ella - 6. novembar 2008 11:44:55(UTC)
Super slike bravo bravo bravo   mame lepe, deca jos lepsa! zaljubljen   Mayyo, oborila si rekord u upoznavanju, svaka cast icon_wink   Zelim vam jedno lepo, iskreno i dugo prijateljstvo!

: mayya - 6. novembar 2008 11:32:48(UTC)
E, evo me napokon.
Nije mi funkcionisao internet.

Da, da, juce nam je u poseti bila Iva Sabac sa svojom preslatkom Anastasijom! bravo bravo bravo
Znate vec one susrete kada se devojke raspricaju kao da se znaju 100 godina? E, pa to je to!
Iva je osoba bas kakve ja volim, cenim i postujem. Ima sve superlative od mene!

A cerkica, san snova! Tako nasmejano i brbljivo dete dugo nisam upoznala!
Jedva cekamo novi susret, kada cemo upoznati i druge dve principese, pa da nam se i Strahinja obraduje, kao Neca!

Dve super cice...

Photobucket

Nas susret...

Photobucket Photobucket

mala slatka mishica...

Photobucket

Samba bend a docek dragih gosci...

Photobucket Photobucket

i susret malisana, kada se Necika probudio...

Photobucket Photobucket

a da i vesela ekipa tugedr...

Photobucket

Obavezno se vidimo ponovo!!!
:-* :-* :-* :-*

: Angel - 6. novembar 2008 6:27:22(UTC)
Iva i Mayyo svaka cast na druzenju i jedva cekam da vidim slikice! :)

: iva-sabac - 5. novembar 2008 19:26:25(UTC)
Ja sam danas bila ponovo u Novom Sadu i upoznala Mayya-zaista sam jos pod utiscima i jako sam srecna.Mayya je predivna osoba,iskrena,nasmejana-bas smo se ispricale.Nemanja je presladak decko posebno kad se stidi :)...slike ce postaviti Mayya jer ja kad sam dosla kuci tek tad sam shvatila da nisam nista slikla mojim aparatom.Ovaj put smo bile samo Anastasija i ja...Jedva cekam ponovni sustret sa Mayyom i njenom porodicom-zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: lelly - 4. novembar 2008 20:14:03(UTC)
Meni je tek sad Becin post skrenuo paznju na to gde je bilo krstenje! Pa ja sam se tu udala, a otac Sava nas je vencao. A tu cemo i Bokija krstiti! Nadam se mayya da ste sa tog divnog mesta poneli prelepe uspomene kao i mi.

: Beca - 4. novembar 2008 17:01:22(UTC)
Prvo, nasem dragom Neci srecno krstenje i neka je ziv i zdrav, i neka uziva sa svojom kumom i svojim malim kumicima, bice to pravi frajeri...
pa kada krenu zajedno, uf... zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Inace drago nam je da se Neca krstio u Krusedolu, pod okriljem mostiju poslednjih Brankovica i medju njima poslednje srpske svetiteljke majke Angeline, slava im i cast, i da ga je krstio predivni otac Sava isto kao i moju Milicu.Verujem da ste poneli prelepa osecanja i utiske sa tog predivnog mesta.

Drage Svajcarkinje predivno je sto ste se organizovale i druzile.Mogu da zamislim koliko ste uzivale, ma vidi vam se po osmesima.
Hvala forumu, sto i ovako daleko od kuce imamo sansu da postanemo bogatiji za nova poznanstva, drugarstva... zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Ostale devojke, predivno je posmatrati vasa druzenja, svaka cast!!!
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: mayoli - 4. novembar 2008 3:44:36(UTC)
DRAGANA I WISH SUPER ,NADAM SE DA CE BITI SLIKE SLEDECI PUT
A KO JE MAYO TO...
BAS ME ZANIMA...

: mayya - 3. novembar 2008 20:31:15(UTC)
Bice, bice prilike!
Ljubi i ti svoje princeze. :-*

: iva-sabac - 3. novembar 2008 19:49:03(UTC)
Bice Mayyo prilika jos ja sam na kratko dosla do Novog Sada,i meni je krivo-ali nadam se da se vidimo uskoro- zaljubljen poljubac za tebe i necu

: mayya - 3. novembar 2008 19:33:33(UTC)
Ih, danas mi je jako krivo bilo sto nisam uspela da se vidim sa Ivom iz Sapca. Izvini Ivo jos jednom, Bice prilike, nadam se.

Ali zato se toliko radujem sutrasnjem susretu sa meni jako dragom osobom. Jedva cekam. Jedna od meni najdrazih forumasica. Uh, kako sam srecna sto cemo se napokon videti. bravo

: cipelica - 2. novembar 2008 8:19:10(UTC)
Samo da se zahvalim na komentarima i da dodam da je mnogo lep osecaj kada si okruzen sa tako prijatnim porodicama,kada ih tokom rucka mm i ja pomenemo i planiramo novi datum susreta.
Moram reci i da nam je zelja da upoznamo i jednu od najplemenitijih mama koja vozi rolere na Adi Ciganliji i jednu uvek nasmejanu mamu iz Novog Sada. icon_wink
One mi boje noc vedrim bojama,kada onako dodjem umorna sa posla,a mm prekidaju u citanju Zagora,na sta se on uopste ne buni zagrljaj
Naravno,voleli bi i sve ostale da upoznamo,jer smo svi mi jedna velika porodica koja zajedno zivi i dise ovim stranicama.

: Wish - 2. novembar 2008 6:16:03(UTC)
Pozdrav za kume i za ludacice Mayoli i Nemanjinu mamu ..svaka cast devojke na predivnim druzenjima bravo bravo bravo bravo

: Wish - 2. novembar 2008 6:02:10(UTC)
Dragana bas smo se lepo iscaskale ...nadam se da cemo opet uskoro ..
Moram ja nesto da kazem za Draganu ,super devojka,komunikativna,prijatna i slatka ..a sto drzi dijetu ne znam ni sama jer ima liniju boli glava ..a Mali Nikola pravi secer ..Dragana pozdrav :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: mayoli - 1. novembar 2008 5:35:30(UTC)
BRAVO ZA SVA DRUZENJA...

: pejana - 31. oktobar 2008 12:50:43(UTC)
Dragana 024, bravo i za tebe i Wish. Samo nastavite duzenje.

: mima80 - 31. oktobar 2008 12:35:18(UTC)
Bravo za sve vas!Mayyo i tanja, cestitam vam kumstvo!!!
A za Svajcarce, sve pohvale cvecko cvecko cvecko

: Mary - 31. oktobar 2008 10:00:41(UTC)

i ja se zahvaljujem svima na lijepim komentarima.

Hocemo Milena ponovicemo ako Bog da.

: dragana024 - 31. oktobar 2008 7:41:29(UTC)
Mayyo i Tanja bravo bravo bravo za kumstvo
Društvance iz Švajcarske svaka vam čast kako ste se skupile i organizovale klanjam
Angel i Fokice divno je što se družite bravo

E sad imam i ja nešto da prijavim...
Pre dva dana sam šetajuči Nikolu, na ulici prepoznala jednu forumašicu, moju komšiku iz kraja Wish....
Zaustavila sam je i priča je krenula.... pa pričale smo kao da se znamo 100 godina, najmanje:)
Moji prvi utisci su ekstra, Wish je jedna mnogo simpatična i prijatna devojka, skroz opuštena i komunikativna, zanimljiva...
Tako mi se i činila u komunikaciji preko foruma, i baš sam srećna što nisam pogrešila:)
Slikica nema jer smo se slučajno srele...ali, sledeći put će biti:)

: pejana - 30. oktobar 2008 7:17:14(UTC)
Prvo, za Mayyu i Tanju bravo bravo bravo za vase kumstvo! Super ste, prelepe ste, deca su vam preslatka. Stvarno, svaka cast.
Nase drage mame iz Svajcarske, samo tako nastavite, super ste.
Angel i Dorothy, bravo i za vase prijateljstvo, i divno je sto vam se decica ovako slazu!

: MISEL - 30. oktobar 2008 6:47:51(UTC)

Citat:
LediIv - 27/10/2008 10:29 e, sto mi drago da vidim nase svajcarske drugarice bravo bravo bravo ... bas mi zao da ste tako daleko, jer sam s misel, mary i maleenoom bas dosta do sad komunicirala, i definitivno su na mojoj "koga biste s foruma voleli da upoznate" listi . i moram da kazem da sam bas srecna sto sam konacno videla misel, jer do sad je nisam videla i potpuno sam je drugacije zamisljala. cipelice, i tebi :-* :-* :-* , nisam do sad mnogo postovala s tobom pa te ne znam tako kao ove druge devojke, nadam se da ne zameras sto te izostavih s onog gore spiska, podrazumeva se da bih i tebe volela da upoznam zagrljaj

LedIv zagrljaj :-*  Kako si me zamisljala, ko neku zgodnu cicu mozda  :>  

Devojke hvala vam od srca zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Meni ovo druzenje toliko znaci zbog same cinjenice jer smo sve u tudjini bez ikoga svoga.Zelim jos jednom da se zahvalim mojim drugaricama Mary,Maleni i Cipelici za divno druzenje i nadam da cemo ga  ubrzo ponoviti kao po dogovoru icon_wink

: jelenab - 30. oktobar 2008 5:53:58(UTC)

Mene nema uopste ovih dana! I svasta sam propustila!!!! Neco ljubavi srecno krstenje, a tebi Tanja srecno kumstvo i cestitke sto si Neci postala duhovna majka! I ja sam nekoliko puta krstila i zaista to smatram velikom duhovnom obazvezom! Cestitam i srecnim roditeljima naravno i saljem vam svima puno poljubaca :-* :-* :-* :-* zaljubljen

Bravo i za sva ostala predivna druzenja! Decica su vam med medeni! A Sara mi je tako porasla!!! I uozbiljila se!!! ma svi su mi kao secer :-* :-* :-* :-*  

: Nikita - 28. oktobar 2008 21:36:11(UTC)

Srecno krstenje Neci ovo je stvarno nesto prelepo svaka cast odusevljena sam, neka kumstvo bude vecno :-* Primer ste da syber drugarice mogu biti i nesto najvece i najdragocenije u zivotu a to je upravo kumstvo bravo

Devojke  bravo za nova poznanstva i nova druzenja, sve ste mi pozitvne i lepe samo tako nastavite bravo :-*

: Fokica - 28. oktobar 2008 11:11:36(UTC)
Srcka smizlica
Anka smizlica
Zenske hvala na komplimentima.

: Angel - 28. oktobar 2008 10:57:45(UTC)

Dorothy draga samo da nam klinceze ozdrave pa da se dogovorimo. Mi sledeceg vikenda ne idemo kod mojih tako da ako ne pre i ako vi budete mogli onda, imamo taj vikenda da najbolje iskoristimo. Ljubi puno puno puno nasu bolesljivu preslatku drugaricu Mimu i Doricu koju nikako bre da upoznam a jedva cekam! :-*

: jelenaorg - 28. oktobar 2008 8:11:47(UTC)
Svaka cast za kumstvo, ziasta veliki dogadjaj za vas.
Svicarska , ja bi vam se rado pridruzila...
Angel Dorothy divno, samo tako nastavite

: Prex - 28. oktobar 2008 7:42:32(UTC)
E kad nisam sad pala u nesvest...cetiri strane unazad sam morala da idem...pa kad stigoste ovoliko da se druzite icon_lol icon_lol :> :>
Bravo devojke, ne znam koga pre da pohvalim bravo bravo zvezda zvezda
Prvo Nemusu srecno krstenje, budi nam uvek tako divan, nasmejan i pozitivan kao i tvoja mama, ljubimo vas puno :-* :-* :-* i bas sam se odusevila sto je Tanja bila Nemusova kuma, to je stvarno fantasticno bravo bravo bravo Inace Nemus je stvarno meden sa ovom ludom kravatom, a i mame izgledaju fantasticno bravo

A posebno sam se odusevila nasim Svajcarkinjama, bravo devojke, mnogo mi je drago sto ste se okupile i tako lepo druzile bravo bravo :-* :-* zagrljaj zagrljaj

Naravno bravo i za sve ostale, Angel, Dorothy, Fokice...ma jako sam srecna sto se pozitivan duh vratio ovde medju nas posle svih onih gluposti koje su se desavale...

: ummi-emina - 28. oktobar 2008 7:38:42(UTC)
bravo za Angel i Dorothy,sto ucvscujete vase prijateljstvo,a Sarica i MImica se tako lepo igraju kao da su sestrice zaljubljen

PS: Angel,super sto si vratila stari nick!!! bravo

: Dorothy - 28. oktobar 2008 5:47:51(UTC)

Devojke, hvala vam svima na lepim i toplim rečima zagrljaj

Super smo se družili sa Angel i njenom porodicom, i šta da vam kažem oni su svi troje divni, Sarica najviše, naravno icon_wink   Nama se jako dopadaju, i HOĆEMO OPET DA SE DRUŽIMO USKORO!!! 

Evo samo dve sličice (kaže Angel da su bolje, pa da vidite, a da ne preteramo)

Mayyo, držim te za reč icon_lol  

: katarina - 28. oktobar 2008 4:32:53(UTC)
Prelepo ... bravo Nemanji srecno krstenje a i Tanji cestitam bravo bravo dovoljno je videti Nemanjin osmeh , slike opisuju bolje nego reci!!
Za druzenje u Svici bravo bravo drago mi je da ste blizu bravo

: tanja. - 27. oktobar 2008 22:15:45(UTC)
Zelim od srca da zahvalim svima na lepim recima i cestitkama zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Presrecna sam sto je Mayya bas mene odabrala da budem kuma njenom predivnom sincicu.HVALA TI MAYYO! Nemanju cu voleti i postovati ceo svoj zivot kao i svoje sinove i uvek biti tu za njega kao i za njih zaljubljen ma ne moram mnogo da pishem sve ti vec znas zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Cipelice, ti si jedno OGROMNO SRCE!!! Obozavam te zaista zagrljaj Bravo za vase druzenje u Shvici bravo bravo bravo super ste sve a klinci su andjeli pravi zaljubljen bravo bravo bravo

Angel i Dorothy bravo bravo bravo Sarica i Mima su medici zaljubljen zaljubljen

: mayya - 27. oktobar 2008 21:03:00(UTC)
Prvo da se zahvalim mnogo svim devojkama na lepim recima i cestitkama.
Drago mi je da se i vi radujete nasoj sreci i kumstvu.

A Satancha...

Citat:
stancha - 27/10/2008 09:23

Jao mayyche,bas lepo sto ti je tanja kuma,bas sam se odusevila,svaka vam cast na tolikom prijateljstvu bravo bravo A bravo i za muzice,kad se i oni tako lepo slazu,bas ste se nasli nema sta!
Neci faci,srecno krstenje i dug,ispunjen,zdrav i srecan zivot zelim,i moram da pitam-gde nadjoste ovu kravatu zivota ti,tako bih kupila za Aleksu?

Kravaticu smo kupili u nekom modnom krojackom salonu. Kasno sam ga otkrila. Jer siju predivna odela za klince, sa sve frakom, prslukom i leptir masnom. Kada sam videla jedan, nebo plave boje padoh u nesvest. Ali vec je bio dan do krstenja, pa nije bilo vremena.

A onda...
Moje odusevljenja novim drugarstvima dragih Svajcarkinja. Cipelice, puno te volimo i uzasno nam je drago sto si upoznala svoje nove prijateljice.
Zelim vam da se druzite zauvek.

Dorothy i Angel, decica su vam medici.
Dorothy, cujemo se danas! Obecavam1

: Nemanjina mama - 27. oktobar 2008 18:15:48(UTC)
bravo bravo bravo za nova drugarstva!!!!!!! cvecko cvecko cvecko bravo bravo

: Sneki - 27. oktobar 2008 17:38:09(UTC)
E, pa cestitke za prvo forumsko kumstvo! Tanja i Maya bravo bravo bravo bravo bravo

Cipeliska, Misel, Maleena i drustvo..malo ali odabrano drustvance iz Svajcarskog coska bravo bravo bravo bravo bravo pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci

Angel i Dorothy, bravo bravo bravo

: mayoli - 27. oktobar 2008 16:27:13(UTC)
mayyo,rasplakala sam se kad sam videla slike.volim vas sve i tebe i nemanju puno.i drago mi je sto je sve bilo tako lepo i veselo...a biti kuma je velika stvar,tanjnja cestitam
a vama ostale cure cestitam susrete i druzenja...

: Srcka - 27. oktobar 2008 14:54:53(UTC)
Fokice sok buljavko sok buljavko ZENO, KOLIKO SI SMRSALA!!! Moram prvo tebe da prokomentarisem, izgledas jako lepo, videla sam te jednom na ne znam kojoj temi, cini mi se opet sa Angel i bila si puno, PUNO deblja. bravo za dijetu, extra.

bravo za Dorothy i Angel, nego vas nema ovdi poguzi a Sarita i Mima su slatke skroz kako se igraju zaljubljen

: mimoza - 27. oktobar 2008 14:32:23(UTC)
Mayyo i Tanja čestitam, prelepo je, baš ste me raznežile.... icon_razz  

: iva-sabac - 27. oktobar 2008 14:23:57(UTC)
Cipelica,Mary,Maleenaa,Misel-jos jedno predivno druzenje-deca su preslataka

: iva-sabac - 27. oktobar 2008 14:19:44(UTC)
Dorothy i Angel bravo bravo -mima i sara su kao lutke

: biki - 27. oktobar 2008 13:48:10(UTC)

Tanja i Mayyo sve cestitke,i da vam kumstvo i prijateljstvo potraje sto duze,da se cenite i postujete,pozivite dugo i srecno..

A za ekipu iz Svajcarske sve cestitke,odusevile ste me druzenjem...Slike su nam docarale veoma veselu atmosferu,klinci i roditelji veseli i nasmejani..

Dorothy i Angel svaka cast..

: Maja-belgija - 27. oktobar 2008 11:54:37(UTC)
srecno krstenje na nemanja bio je kao med a za tanja bas mi je drago sta je kuma a obe ste STRAVA respekt respekt respekt

svajcarke bravo bravo bravo za skup i druzenje deca su prelepe

bravo za dorthy i angel i za divan provod bravo bravo bravo bravo

: Angel - 27. oktobar 2008 11:17:24(UTC)

Mi smo u cetvrtak bili u gostima kod Dorothy i bas se lepo druzili i ispricali a Mima i Sara su se jako lepo igrale. Mima je Sari davala svoje igracke i u jednom trenutku je bukvalno zatrpala ;] .
Inace Mima je preslatka, umiljata i pocela je da prica i to TAKO SLATKOOOOOOO zvuciiii!
Sandrin muzic je dobrica jedna velika, veliki drugar svojoj zeni i jako drustven.
A Sandru necu opet da komentarisem, jednstavno mi je jako prirasla za srce.
Evo i slikica nasih divnih devojcica.

Dorothy ima lepse slikice, ja sam slikala telefonom koji ima prokleti fokus pa kad neko ne miruje ispada bzvz iako je generalno odlican aparat.

A evo i slikice koja fali, od proslog puta kad smo se videle sa cetiri forumasice odvojeno u jednom danu. Nasa divna i mila Fokica koju ovog vikenda nisam videla jer me je mrzelo da izadjem iz kuce.
Edit: Administrator

: Fokica - 27. oktobar 2008 11:09:01(UTC)
Predivno Svajcarkinje bravo
Nemusu srecno krstenje, pravi je lepotan bravo

: Emina - 27. oktobar 2008 10:31:41(UTC)
Svajcarkinje,ostadoh bez teksta,slikice sve govore fantasticno druzenje....

eh,da sam samo malo blize i ja bih vam se pridruzila...

svi ste tak slatki i veseli

ljubac mom malom slatkom Mateu... :-*

: Ella - 27. oktobar 2008 10:07:00(UTC)

Srecno krstenje malom, slatkom Nemusu! zaljubljen   Nek je zdrav, prav i veseo!!!!  :-*

Svajcarkinje, prave ste zenske u pravom smislu  icon_wink   Vidi se da ste se nasle, komentari su bezpotrebni! Jako mi je drago da su i muski zadovoljni. Lipe ste mi, slatke ste mi, i puno vas  :-* :-* :-*

: Mirche - 27. oktobar 2008 9:58:49(UTC)
Ja ne mogu da verujem!!!
bravo bravo bravo
Mayyo, tanja, svaka cast, ostala sam bez teksta, toliko ste me odusevile... neka vam je srecno i dugovecno kumstvo a decica zdrava i dobra pa neka nastave i oni lepo druzenje koje ste vi zapoceli.
Cipelice, Mary, Maleenaa, Misel pa vi se gore fantasticno druzite!!! Toliko ste nasmejane i pune pozitivne energije, deca slatka, dodjite malo i kod nas!!! A muzevi...obicno to tako bude :)
Ljubim vas sve!!!

: leptiric - 27. oktobar 2008 9:24:03(UTC)
Bas mi je drago sto ste se skupile i druzile.
Cipelica,Mary,Maleenaa,Misel
decica su preslatka
Za Acu,Mariju, Matea, Luku,Denisa,i Marka,Stefana
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
andjeo andjeo andjeo andjeo andjeo andjeo andjeo

: ummi-emina - 27. oktobar 2008 9:05:21(UTC)
Neco srecno ti krstenje :-* :-* :-* :-* Kumi Tanji,moram rec da mi se na trenutak ucinila da je Natasa Bekvalac,lepo ti stoje siske,zaista,svaka cast za izgled!!!!!!

bravo bravo bravo i za Svajcarkinje,i vase muzeve,svaka vam cast bas lepo sto se okupljate i ucvrscujete vase prijateljstvo bravo

: maleenaa - 27. oktobar 2008 9:01:17(UTC)
Evo i mene da se oglasim na ovu temu.Sta da kazem a da se ne ponovim sto su moje divne drugarice rekla.Presrecna sam.Ovo mi je falilo u Svajarskoj.Po prvi put u zivotu od srece ne znam sta da napisem.Napisala bih kilometarski post al da ne bih preterivala. Zelim da se zahvalim ljudima koji su omogucili da se upoznajemo preko ovog sajta a sa druge strane da zahvalim Bogu sto me je namerio na ovako dobre ljude.
Hvala svima vama, ledi,angel nadam se da cemo se upoznati.
Zaista po prvi put ovde imam ovde nekog svog i neizmerno sam srecna .Slicice su nam iste tako da evo jedna od cetvorke koja vas pozdravlja

: Srcka - 27. oktobar 2008 8:46:11(UTC)
bravo bravo bravo bravo za kuma Tanju, predivno zaljubljen Mayyo, neka je Neci srecno krstenje zaljubljen Slike same govori, ima puno ljubavi i tako mi je drago sto je sada vase prijateljstvo jos jace i crvsce. Neca je bio fenomenalan, super si ga skockala a vas dve izgledate sjajno, blistavo i srecno :-* :-*

A ove Svajcarkinje su me isto odusevile, bravo za sva ova prijateljstva koja forum spaja, Misel, cipelice, Mary, Malenaa izgledate srecno i zadovoljno, decica su vam preslatka i pijanci za stara i nova upoznavanja pijanci pijanci

: Daca80 - 27. oktobar 2008 8:18:27(UTC)
Bravo za Mayyu i Tanju. stvarno ste me odusevile.
A i nase Svajcarske drugarice ne zaostaju. Svaka cast devojke na prelepom druzenju i jedan veliki :-* za sve vas

: Mary - 27. oktobar 2008 7:45:43(UTC)

Prvo da kazem cipelici da joj se divim i zahvaljujem na ovako divnom postu, ali nista drugo od nje i nisam ocekivala kad je sva takva DIVNA I NEZNA. Daco, hvala ti pusa tebi i tvojim gusarima.

Da da, jedan divan dan jucer bese.

Napokon dogovorismo i susret. Davno smo bile trudnice i tim se putem i srele na ovom cudnovatom forumu.

Srele se u mom mestu, u igraonici a slike su mogle reci i vise, ali niko nije imao vremena za slikanje, zene sa decom muzevi sa pivom.

Tek pred kraj smo pocele da skljocamo kao fora... kud ces kuci bez vecne uspomene. I onda daj muzevima da slikaju a njima volja za to na minimumu.

Za komentar bi pocela od njih. Kad smo se dogovarale, plasile smo kako ce nam se muzevi sloziti a oni ispadose super. Raskokodakali se u kuhinjici, ko stare babe torokuse. ja par puta udjem ali me niko ne registrira, znaci kao duh.

Tako da je mm i putem kuci bio pod utiskom. A malo cugnio pa je odmah zahrkao.

Djecica su medenjaci svi do jednog, bili su dobri jedino najmanji su pred kraj malo zafrkavali ali spavalo im se.

A mi zemske  svu kvartetu radile dupli posao, zabavljale djecu i otimale se za rijec.

Cipelica je Osoba da to osoba moram da napisem velikim slovom. Divim joj se u svakom pogledu, majka troje djece, tako smirena i pozitivna licnost, a djeca kulturna i dobro vaspitana. Muz je je cooler najveci. nasi slatki gusari

Malena, Milan i Stefan svi superiska. Stefan medenjak samo se kezio i tu i tamo se drekne kad i ostala mala momcad drekne u stilu da ih podrzi. Malena moja luda, otkacena puna nekih fora da joj se ceo dan smejemo.

Misel e ona je mnogo slicna meni, svadjalica  icon_lol temeramentna i vesela.

Mariju nisam ni cula pa sam je na kraju molila da kaze nesto da joj cujem glas. Lukic mali slatkis prepuzao sve uzduz i poreko sa sve dudom u ustima. Zlato malo.

Sta vise da pricam kad mi je bilo fenomenalno.

Najvise sam odusevljena nasim muzevima kako se nasli. eto svaka cast svemu ostalom ali to mi je bilo vrh.

jedva cekam novi susret.

ovo par jadnih slicica postavljam poslije... cim moj zvrcak zaspi.

: Angel - 27. oktobar 2008 7:17:45(UTC)
Jako mi je drago sto ste se zdruzile devojke iz Svajcarske! Da se tako lepo druzite zauvek al da nam i dodjete pa da se i mi malo "motamo oko vas" :).
Mayyo i Tanja bas mi je milo sto ste postale kume. Obe ste bile jako slatke na Necinom krstenju a Neca je bio smeker kao i uvek! Muzevi znam kako vam se lepo slazu tako da znam da cete trajati zauvek!
Bas divno i neverovatno kako jedna obicna web strana moze da znaci, da poveze i zblizi.

: Dorothy - 27. oktobar 2008 7:17:21(UTC)

Mayyo i Tanja bravo bravo bravo

Srećno krštenje Neci od nas, ljubimo ga :-* :-* :-*

Mišel, Cipelice i ostale devojke bravo bravo bravo  

: LediIv - 27. oktobar 2008 6:29:19(UTC)
e, sto mi drago da vidim nase svajcarske drugarice bravo bravo bravo ... bas mi zao da ste tako daleko, jer sam s misel, mary i maleenoom bas dosta do sad komunicirala, i definitivno su na mojoj "koga biste s foruma voleli da upoznate" listi . i moram da kazem da sam bas srecna sto sam konacno videla misel, jer do sad je nisam videla i potpuno sam je drugacije zamisljala.
cipelice, i tebi :-* :-* :-* , nisam do sad mnogo postovala s tobom pa te ne znam tako kao ove druge devojke, nadam se da ne zameras sto te izostavih s onog gore spiska, podrazumeva se da bih i tebe volela da upoznam zagrljaj

: ma-ta - 27. oktobar 2008 6:13:55(UTC)
Devojke drage, svaka vam cast! Predivne ste sve do jedne! zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: MISEL - 27. oktobar 2008 5:41:45(UTC)

Citat:
cipelica - 27/10/2008 02:42 Ugovoreni termin sastanka,par telefonskih razgovora,adresa na kojoj treba stici do cilja...I jos jedno novo poznanstvo na ovom forumu.Jedno lepo i ispunjeno poslepodne ispunilo je duse nasih muzeva,nase dece a i nas forumasica.Uz Mary,Mishel i Malenu vreme leti,ima puno smeha i sale.U kuhinji igraonice raspricani ocevi koji su i ovaj put cuvanje dece prepustili mamama... Epiteti,pohvale i pravo odusevljenje sa licnim upoznavanjem ovih porodica urezani su u nasim dusama.Ovde cu se samo zahvaliti Administratorima koji su najvise i zasluzni za upoznavanje plemenitih i dragih osoba.U skoli su nas ucili da prijateljstvo uvek pobedjuje i da ne zna za granice.Mi smo to ovog dana i potvrdili.Ostaje nam samo da ga ubuduce gajimo i negujemo kao sto to cinimo i sa nasom decom,zbog kojih smo ovde i da u narednom periodu pruzimo ruku prijateljstva svim ljudima dobre volje.

Cipelica , je sve rekla ostaje da dodam da sam odusevljena sto smo ser napokon sreli :-* Inace Mary je kao sto sam je upoznala preko postova i msn ista opicena (pozitivno) , nasmejana i jako slicna meni . .Malenaa me je prosto iznenadila icon_eek Ocekivala sam neku mirnu,tihu,povucenu osobu a ona je sve samo to nije .Ona je pricala najvise i bez imalo ustrucavanja i odusevila i mene a i mm. Cipelica (smejali smo se zbog nicka ) je on nas mislim najozbiljnija i dosla nam je kao dobar savetnik, inace jako pozitivna i spremna uvek za druzenje, a glas ima najumiljatiji na svetu zaljubljen

A decica su preslatka sve do jednog , mada su najmladji bili malo nervozni al mislim da nam je pun pogodak bio sto smo za susret izabrali igraonicu. Za muzeve sta reci, znala sam da ce biti tako iako me je Mary uveravala da cemo se mi ispricati a oni cuva^ti decu -nista od toga .Evo postavicu par slicica (imam ih najmanje) pa ce slike reci kako su se muzevi zabavljali

Mary sa muzicem i preslatkim Mateom i mm sa Lukom

Druga strana stola icon_lol Malenaa sa muzom i malim Stefanom i Cipelica sa muzom ,Denisom i Markom

"iskusna mama" sa dva zvrka

[URL=http://g.imageshack.us/img186/susretforumasica143lj7.jpg/1/]
[URL=http://g.imageshack.us/img401/susretforumasica141si5.jpg/1/][

Evo drugara koji su se igrali zajedno .Aca je pazio na mladju drugaricu i obavestavao me kad se Marija popne negde pa nemoze da sidje, sunce malo pametno :-*

[URL=http://imageshack.us]
[URL=http://g.imageshack.us/img293/susretforumasica132ms1.jpg/1/][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/susretforumasica132ms1.jpg/1/w480.png[/IMG

Toliko od mene da nebudem dosadna ,nadam se da ce i ostale postaviti neku slicicu caos

: stancha - 27. oktobar 2008 5:23:49(UTC)
Jao mayyche,bas lepo sto ti je tanja kuma,bas sam se odusevila,svaka vam cast na tolikom prijateljstvu bravo bravo A bravo i za muzice,kad se i oni tako lepo slazu,bas ste se nasli nema sta!
Neci faci,srecno krstenje i dug,ispunjen,zdrav i srecan zivot zelim,i moram da pitam-gde nadjoste ovu kravatu zivota ti,tako bih kupila za Aleksu?

: MISEL - 27. oktobar 2008 5:08:14(UTC)

Srecno Neci krstenje a slike su vam prelepe!!!! Sigurna sam da cete biti prijatelji za ceo zivot :-*

: Nemanjina mama - 27. oktobar 2008 4:23:38(UTC)
WOW, prelepi ste, puno vas volimo i jako mi je drago što je Tanja krstila Necu.
Super!!!
Baš sam se iznenadila!

Neca je prelep, super je bio obučen!!

:-* :-* :-* za sve vas!!!!!

: leptiric - 26. oktobar 2008 22:15:16(UTC)
Mayya,mnogo su lepe slike sa Necinog krstenja.

: iva-sabac - 26. oktobar 2008 21:57:11(UTC)
mayya prelepe slike...bravo za kumstvo-koje cete imati ceo zivot-stvarno nesto posebno..bas sam se raznezila dok sam citala tvoj tekst...

: cipelica - 26. oktobar 2008 21:55:11(UTC)
Eto sada videh Mayyin post.To je ono sto jos uvek odise ovim forumom.To su ona prava prijateljstva i plemenite duse o kojima pisah u predhodnom postu.
To je ono sto ih cini posebnim i dize ih visoko.Drage moje-vole vas vasi gusari,Dragan i Danijela.Srecno krstenje Nemanja.

: cipelica - 26. oktobar 2008 21:42:34(UTC)
Ugovoreni termin sastanka,par telefonskih razgovora,adresa na kojoj treba stici do cilja...I jos jedno novo poznanstvo na ovom forumu.Jedno lepo i ispunjeno poslepodne ispunilo je duse nasih muzeva,nase dece a i nas forumasica.Uz Mary,Mishel i Malenu vreme leti,ima puno smeha i sale.U kuhinji igraonice raspricani ocevi koji su i ovaj put cuvanje dece prepustili mamama...
Epiteti,pohvale i pravo odusevljenje sa licnim upoznavanjem ovih porodica urezani su u nasim dusama.Ovde cu se samo zahvaliti Administratorima koji su najvise i zasluzni za upoznavanje plemenitih i dragih osoba.U skoli su nas ucili da prijateljstvo uvek pobedjuje i da ne zna za granice.Mi smo to ovog dana i potvrdili.Ostaje nam samo da ga ubuduce gajimo i negujemo kao sto to cinimo i sa nasom decom,zbog kojih smo ovde i da u narednom periodu pruzimo ruku prijateljstva svim ljudima dobre volje.

: mayya - 26. oktobar 2008 21:40:39(UTC)
Danas je za nasu malu porodicu velicanstven dan.
Krstili smo naseg Nemanju, hvala dragom Bogu!

A ovaj dan je poseban jer ga je uvelicala moja draga prijateljica Tanja.
Koliko je ovaj forum velika stvar, mislim da ce vam reci nas primer.
Tanja je postala kuma mom dragom sinu!

Zelala sam da uvelicam nase prijateljstvo, da ostanemo prijateljice do kraja zivota. Zelela sam da ta divna devojka bude deo nas.
Postale smo kume i presrecna sam zbog toga. Srecna sto je moj Nemanja dobio takvo predobro stvorenja za ceo zivot, sto ce imati dva kumica za citav zivot, sto ce nase prijateljstvo trajati.

I nije samo nase drugarstvo preraslo u prijateljstvo. Nasi dragi muzevi su se toliko zblizili i funkcionisu kao da se znaju citav zivot. A nas dve smo presrecne zbog toga.

Privilegija je imati tako divne ljude pored sebe!

Tanja, mnogo te vole tvoji kumovi i tvoj kumic Nemanja.
Ostani uvek tako lepa i dobra, kao sto si sada.

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

: Nemanjina mama - 25. oktobar 2008 15:23:24(UTC)
icon_lol icon_lol icon_lol HVALA VAM DRAGE MOJE!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*

: Maja-belgija - 25. oktobar 2008 14:59:19(UTC)
joj bojano ludaco jedna ti si zeno EKSTRA kako sam se smejala na slicice bravo bravo bravo klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam

: leptiric - 25. oktobar 2008 13:06:47(UTC)
Mayoli- Bojana bas su vam super slike ,lude.

: Maja-belgija - 22. oktobar 2008 6:48:30(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo devojke odusevili ste me

: Nikita - 21. oktobar 2008 19:33:49(UTC)
Odusevile ste me devojke, ma skroz ste opicene jedan veliki poljubac :-* i jedno velikoooooooooo bravo za druzenje...ma prelepo. Svaka cast bravo bravo bravo

: bokica1 - 20. oktobar 2008 10:30:08(UTC)
Boki Mayoli

slike su extra vidi se da ste se lepo provodile,Mayoli svaka cast izgledas superrrrrrrrrrr :-*

: dragana024 - 20. oktobar 2008 7:28:34(UTC)
Mayoli, Boki, Mayyo bravo bravo bravo
Svaka vam čast, baš sam se oduševila....
Želim vam da vaše prijateljstvo traje još duuuuugo, duuuugo, duuuuugo!
Veliki :-* za klince

: Dorothy - 20. oktobar 2008 5:49:07(UTC)

bravo bravo bravo bravo bravo bravo za vas devojke!!!

Divne ste :-* zaljubljen zagrljaj !

: iva-sabac - 20. oktobar 2008 3:00:53(UTC)
Ubedljivo najbolja tema svaki put bas se radujem kad ima novih druzenja bravo bravo bravo

: Hanan - 19. oktobar 2008 20:06:50(UTC)
KAkava divna druzenja, svaka vam cast.

Mayoli zeno, ti si curicaaaaaa, uopste te nisam tako slatku zamisljala, i jos te kratke sisikice ma ko bi ti dao 27 god.

Djeccia, medenjaci pravi, nego koji se sad Nemanja dopao Ani heheheh?

Mayyo i Boki, znate ko je u Mayolinom komsiluku?

: Sneki - 19. oktobar 2008 19:46:08(UTC)
Bas lepa druzenja! bravo bravo bravo pijanci

: Nemanjina mama - 19. oktobar 2008 18:51:40(UTC)
Tako je, vidimo se čim pre.... :-* :-* :-* moramo sve ovo ponoviti,
previše je bilo dobro da bi se desilo samo jednom!!!

: mayya - 19. oktobar 2008 18:45:40(UTC)
E nase drage Bosanke, volimo vas puno, puno! zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen
I nemoj da se iznenadis kada nas vidis na svojim vratima, uskoro! icon_wink
Jel' tako Boki?

: mayoli - 19. oktobar 2008 18:28:53(UTC)
E ovako,moje slike ce malo sacekati dok ne prebacim na kom.Treba mi USBkabal,ali ja cu rijecito da docaram,sta sam dozivjela ova dva dana!
mogu slobodno reci da ova dva dana spadaju u grupu mojih najljepsih dana u zivotu!
Upoznala sam dve diiiivne osobe ,koje jako volim.
Bojana-lepa,simpaticna,euforicna,devojcica,koja dise punim plucimai zivi bezbriznim i lepim zivotom.Odusevila me njena ne iskvarenost,spontanost,ljepota(naravno),njeno odusevljeno ponasanje,vedro gledanje na sve,njena toplina...Totalno drugacija od mene mada imamo dosta zajednickih stvari i interesovanja.zagrlila me kao da je to citavog zivota cekala i to joj nikad necu zaboraviti.Kako me ugotila,prihvatila upoznala sa kim je stigla,uljepsala mi dan i ucinila da ne pozalim ni sekund sto sam tu!Provele se boli glava,ismijale ,pile i izjahale(hihi).jedva cekam ponovo...volim te bojana i volim onog malog zvrka...
Mayya-sta reci o osobi o kojoj je sve vec receno.A imam toga puno reci jer ja jos nikad nisam.Divna,pametna,privlacna mlada dama,koja ima toliko duha u sebi da mi je oduzela dah.Sa takvim pogledom na zivot,koji me odusevio.Pozitivno iskreno,duboko bice koje je za citav zivot osvojilo moje srce.Nisam imala vremena da budem sa njom koliko sam htjela,ali jednom hocu.Na kraju i to malo vremena je bilo sasvim dovoljno da se odusevim sa njom i malim deckom koji je takodje zapao za oko ani jer je u autu ponavljala njenjanja eta...(nemanja seta)papa.
te dvije cure toliko razlicite i drugacije a toliko iste u svojoj dobroti i iskrenosti,su zauvjek dobile mene za prijatelja i nekog ko ce da ih voli i postuje,posjecuje i gnjavi jooooos duuuuuuuuuuuuuuugo.Nadam se da sam na njih ostavila utisak upola kao one na mene,i da nisam ugnjavila vas sa mojim odusevljenjem ,jer ja jednostavno ne mogu da nadjem reci kojima bi opisala ovu srecu koju sad osjecam.nadam se da cu ih ugostiti jednom kod mene...Bojana ,Mayyo,Nemanja,Nemanja,vole vas puno vase bosanke...
P.S."OVIM PUTEM DA SE ZAHVALIM I KUMI EMI KOJA JE STRPLJIVO VOZILA,CEKALA,SETALA ANU I SLUSALA NASE BLA,BLA,DVA CELA DANA,CUMO SVE ZNAS...!"

: Tijancica - 19. oktobar 2008 18:07:10(UTC)

Citat:
stancha - 19/10/2008 07:20 Eh da su mi vase godine icon_cry Kako ste samo simpaticno lude i mlade...

Stancha, molim te, o cemu ti? Daaaaaaj icon_wink

: Tijancica - 19. oktobar 2008 18:05:27(UTC)

Ha, vidim mayoli bila na proputovanju icon_lol icon_lol Extra! Vidi se da ste ludovale.

A Bojana je fatamorgana kao i uvijek8)

: Nemanjina mama - 19. oktobar 2008 17:46:39(UTC)
Tanja, bila sam nežna icon_lol icon_lol samo vi dođite!
icon_lol icon_lol ukrevetu ukrevetu ruganje ruganje

: tanja. - 19. oktobar 2008 17:35:34(UTC)
Bravo Boki,Mayoli,Mayyo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
....i ti si Mayoli smela sama da odes kod Bojane posle.... icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Ja da ti pravo kazem ne bi smela sama icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Ma bravo devojke zaljubljen zaljubljen zagrljaj zagrljaj divne ste , i drago mi je da ste se tako lepo provele ...bukvalno na svakoj slici se vidi uzivancija bravo bravo
Mayyo , sledeci put idemo i mi da im upadnemo na zurku icon_razz icon_razz

: mayya - 19. oktobar 2008 14:51:47(UTC)
Divno, divno, divno prijateljstvo!
Bravo za vas dve pijandure! icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Nikada vam necu oprostiti sto i ja nisam bila sa vama! poguzi
A cekala sam, cekala sam.... dragu citav dan!!!!

Znam, znam, nisam vam dovoljno dobar kompanjon za pijanku, nbego ste me iskoristile za trezvenku! icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

Cekala, cekala, ali ipak docekala!
Jeste da je bilo kratko, ali zato jako slatko!

Divno je bilo upoznati ovu iskrenu, veselu, pozitivnu, nasmejanu, vedru, dobru devojku!!!!
A i Necika je jako zadovoljan svojom novom drugaricom!
Nadam se da ce nasa prijateljstva traja ti do kraja zivota!

Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Mi jedva cekamo da vas vidimo ponovo!!!!!

: Srcka - 19. oktobar 2008 14:22:51(UTC)
Citat:
stancha - 19/10/2008 08:20

Eh da su mi vase godine icon_cry Kako ste samo simpaticno lude i mlade...

Eh stancho zasto to kazes icon_lol Osecam se i ja prozvano 8) Mogle bi i mi malo da posasavimo, pa stvarno, kad ce druzenje??? Nislijke???

Bojana i mayoli, divne ste, super su vam slike, maslisani preslatki, Neca je bas porastao, ljubim ga ja i ima sik friz a ova malena je smizla slatka smizlica Divne ste obe, uzivale ste, to se i vidi. bravo

: mayoli - 19. oktobar 2008 14:10:29(UTC)
ej eto i mene,pisacu posle podrobnije samo da javim da sam stigla kuci i da sada dok gledam te slike placem,bice jos slika i jos jedno diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno bice pored bijane koje sam upoznala.Za sada mogu samo reci VOLIM VASSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nI JEDNOG TRENA NISAM POZALILA STO SAM PRESLA OVOLIKI PUT,SVAGI TRENUTAK PROVEDEN SA NJIMA MI JE DRAGOCJEN,PRELEP I VOLIM IH KAO DA SU MOJE RODJENE SESTRE!!!!!!!NEMANJA JE SLATKI ZVRK,A O DRUGOM DRUZENJU POSLEEEE...SADA SAMO DA SE MALO ODMORIM PA PISEMMMMMM

: Nemanjina mama - 19. oktobar 2008 6:36:59(UTC)
Draga, hvala vam puno :-*
Stvarno smo se super provele, meni još uvek na licu stoji osmeh kad se setim jučerašnjeg dana icon_lol icon_lol
Samo da bude zdravlja pa dase opet vidimo! :-* :-*

: pejana - 19. oktobar 2008 6:12:44(UTC)
Jaoooooooooo!!! Koliko lepote na jednom mestu!!!! Svaka cast Mayoli sto si presla toliki put da se upoznas sa Bojanom. Vidim da ste se super provele, ustvari mogu samo da pretpostavim..... Decica su vam divna, a vi ste prelsatke. :-* :-* :-* za vas, i pijanci za novo prijateljstvo!!!!

: Ella - 19. oktobar 2008 6:06:12(UTC)
Super fotkice bravo bravo bravo   Jos jedan dokaz da pravo druzenje nema granica! :-*  za najmanje!

: Daca80 - 19. oktobar 2008 5:15:03(UTC)
E sad sam se stvarno odusevila. Svaka cast Mayoli i Bojana bravo bravo bravo

: Fokica - 19. oktobar 2008 3:57:01(UTC)
Bojana i Mayoli, blesave ste skroz. Drago mi je sto ste se upoznale bravo

: MEY - 19. oktobar 2008 3:44:43(UTC)
bravo devojke!

: stancha - 19. oktobar 2008 3:20:21(UTC)
Eh da su mi vase godine icon_cry Kako ste samo simpaticno lude i mlade...

: Ivana B. - 18. oktobar 2008 20:02:08(UTC)
bravo bravo bravo

zvezda pijanci srbenda

: iva-sabac - 18. oktobar 2008 19:52:30(UTC)
Slike su divne a vi ste se zaista super provele bravo bravo bravo

: andrea - 18. oktobar 2008 19:16:25(UTC)
Bojana i mayoli super ste, bas ste sasave!!! svaka cast mayoli sto si dosla da upoznas drugaricu!!! Klinci su preslatki!!!
Mayyo ja vidim samo 3 slike a ni na jednoj nisu deca :(
Bas mi je drago sto ste se upoznale!!!!
PS: jel ti mama rekla da smo se videle na igralistu?

: lelly - 18. oktobar 2008 18:52:11(UTC)
Hehe stvarno niste normalne!!! A vidi se da ste se lepo provele. Možete decu slobodno da pošaljete kod mene sledeći put kada budete bančile ovako. Ma ne, predomislila sam se i ja bih sa vama da cirkam i u provod, a mogu muževi da pripaze decu.
Mayolice draga, šta reći na ovo????

: Nemanjina mama - 18. oktobar 2008 17:31:27(UTC)
Ne znam da li i vredi da nešto pričam ili će slike same reći SVE! icon_lol
Danas je zbog mene iz Bosne tačnije iz Bijeljine došla najdraža Mayoli,
žena sa kojom sam se svakodnevno čula koja mi se svidela odmah u startu a
sad su te moje simpatije prema njoj prešle u ljubav,
jako je volim jer je pričljiva, otvorena, iskrena, pametna i čovek!!!
Zauvek moj prijatelj.

Eto to je to, možda će te misliti da nismo normalne ali nema veze, to smo mi! icon_lol :-* :-*

:-* :-*

: JelenaSrculence - 15. oktobar 2008 17:40:22(UTC)
Nesto omrsavilo upoznavanje nakon svega onog sto se desavalo na forumu...

: Beca - 11. oktobar 2008 19:00:29(UTC)
Bravo devojke, divne ste i uzivajte!!!

: Sneki - 11. oktobar 2008 6:11:29(UTC)
Hanan i Mayya, prelepe slike i prelepo druzenje. Bas mi je drago sto ste se upoznale. bravo bravo bravo

: Mirche - 11. oktobar 2008 2:30:19(UTC)
Divno, divno!
Jako mi je drago zbog vas dve, konacno se videste!!!
Decaci su kao lutkice a mame...ma svaka cast!

: nemirnaa - 10. oktobar 2008 18:55:23(UTC)
Jest' da upadam ovdje kao svemirac ali moram, slike i vase rijeci odusevljenja o konacnom upoznavanju su me "natjerale".

Stvarno ste obje super, i svaka cast za druzenje..Bas ste me odusevile bravo bravo bravo bravo

: ruki - 10. oktobar 2008 14:43:10(UTC)
mayya , hanan prelepe slike
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Dorothy - 10. oktobar 2008 4:46:35(UTC)

Mayyo i Hanan bravo bravo bravo

Predivno druzenje!!! 

: Hanan - 10. oktobar 2008 4:41:55(UTC)
Jaoj , pa koliko komplimenata, hvala vam zaista i u moje i Mayyino ime.

Ja jos uvijek prericavam nas divan vikend, bas nam je bilo lijepo. Toliko sam sretna sto smo bile skupa, da vam ne mogu opisati.Divna su porodica.A Nemo, nas slatkis, slatki jaoj pa to dijete je stvoreno da ga mazite. Samo da mu sto prije prodje ranica...

Veliki cmokic za sve nase forumase iz Tuzle, mi vas cekamo sve ovako "djuture"

: mayoli - 10. oktobar 2008 3:21:24(UTC)
EHHHHHHHHHHHHHH,PUNO LJEPOTE NA JEDNOM MESTU...

: stancha - 10. oktobar 2008 2:44:23(UTC)
Prelepi ste svi sestoro icon_wink Hanan ima predivan osmeh,Muaz je isti tata(rekla bih),ali slika gde je zagrlio Necu mi je uh zaljubljen zaljubljen zaljubljen ,pa ona gde se spremaju da spavkaju,drugari maleni,ti si mi Mayyo isto super,za 10 ;] Poljupci za sve vas,a jedan najveci za ranjenu glavicu-da sto pre prodje :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: tanja. - 9. oktobar 2008 23:00:38(UTC)
Prelepo!!!!!Predivno!!!!!! Tako sam srecna sto ste se najzad zagrlile zagrljaj zagrljaj zagrljaj znam koliko ste to silno obe zelele zaljubljen
Mayya i Hanan su prave lepotice i vidi se da su se divno druzile a Nemus i Muaz mali andjeo andjeo zaljubljen zaljubljen preslatki su !!!

: bozana - 9. oktobar 2008 14:41:00(UTC)
mayya bravo za druzenje,
a necike mi je bas zao,i ja samo iz tog razloga nevolim radijtore a ima ih svuda po kuci
ljubi g apuno od nas i zelimo mu da sto pre bola prodje.

: mayya - 9. oktobar 2008 14:13:39(UTC)
Devojke, hvala vam na lepim recima!
Jel' da da je moja Hanan prelepa!?!A tek nas Muaz!!!
Srecni smo sto ih imamo!

A sto se tice Nece, pao je na radijatori razbio glavicu. Pisala sam vec o tome na temi ''deca od 1-3 god'' pa da se ne ponavljam.
Uglavnom, moja hrabrica je sve to stoicki podnela!

Ljubimo vas puno i jedva cekamo da vidimo neko novo druzenje!

: ummi-emina - 9. oktobar 2008 8:06:38(UTC)
Prvo jedan veliki :-* :-* :-* za Necu,da mu prodje sto pre ranica,i da se nikad vise ne ponovi tako nesto.
Sta reci za ove ostale slike sem da ste svi na njima prelepi,u ocima vam se vidi sjaj koliko ste srecne sto ste se upoznale,decica su pravi medenjaci medeni,kao i sarmantne mame,a i tate Bogami. Jos jednom svaka vam cast bravo bravo bravo bravo

: jacinta - 9. oktobar 2008 6:53:42(UTC)
bravo bravo

: Srcka - 9. oktobar 2008 6:34:24(UTC)
Hanah zeno, prelepa si icon_eek icon_eek Koliko sam blistas, Mayyo smrsala si bas, divne ste mi obe, nasmejana lica foruma bravo
Prvo, zelim Neci da sto pre ozdravi, Mayyo procitala sam u drugoj temi, bas mi je zao sto je Neca razbio glavu, proci ce, samo neka je on nama veseo i ubav zaljubljen Muaz srce nase, kako je sladak, oke su san snova, divni su zajedno a pogotovu one slike na klupici su me odusevile.
bravo za sva nova i stara druzenja.

Cipelice, gde su slike?

: mima80 - 9. oktobar 2008 5:53:08(UTC)
Bravo za vas dve!Stvarno ste me odusevile!!!!!

: Prex - 9. oktobar 2008 5:36:34(UTC)
Prelepe slike, predivna deca i mame i tate naravno...bas se vidi da ste uzivali i divno se proveli zajedno zaljubljen zaljubljen zaljubljen ljubim vas sve puuuno :-* :-* :-*
I nadam se da ce Nemusu brzo da prodje, bas sam se nasekirala kad sam videla da je razbio glavicu, srce maleno icon_cry

Cipelice, jako mi je drago i zbog tebe i Sanjice zagrljaj zagrljaj zagrljaj puno pozdravi i nju, bas je dugo nema ovde zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Ella - 9. oktobar 2008 5:20:08(UTC)

Jaoooo hocu i ja one cevape sa slike!!! leto

respekt   za vase druzenje, super vam je bilo, oseti se! Ali Muaz i Nemus su bas  zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: May05 - 9. oktobar 2008 4:35:33(UTC)
Jao mayyo divne slike,bas mi je drago da ti se Tuzla svidjela,to je za mene najljepsi grad u Bosni i Hercegovini,a slika pored kipa (cini mi se da je Mesa Selimovic u pitanju) je extra,Nemus i Muaz ko lutkice,a tebe i Hanan je suvisno komentarisati,svaka cast i za muzeve bravo
sto bi ja jedne cevape sad mmmmmmmmm
ma predivno,a nemogu vam opisati koliko mi je drago da ste se konacno upoznale,i ja se nadam da cu nekad moju JulijuSG upoznati....

: lelly - 8. oktobar 2008 20:58:23(UTC)

mayya i hanan super su vam slike, pogotovo što ste se slikale u mom rodnom gradu, pa sam se baš raznežila!

mayya ljubi necu od mene, da mu brzo prođe! milica mala, kako se udario, nestaško!

: leptiric - 8. oktobar 2008 20:49:38(UTC)
mayyo ,prelepe su slike
sve do jedne

: iva-sabac - 8. oktobar 2008 20:41:42(UTC)
Slike su prelepe...decaci pravi medenjaci...vas dve vidi se da ste se bas nasle bravo bravo bas lepo

: mayya - 8. oktobar 2008 20:17:28(UTC)
Cipelice, a gde su slicice?

Ja nikako da postavim jos slicica sa naseg predivnog druzenja sa Hanan i njenom porodicom!
Da, dobili smo svi po jedan nadimak! icon_lol Ja sam od starta bila Mima. Mislio je Muaz da sam njegova tetka Mima i ostadoh Mima!
Ne mogu da vam opisem koliko je to drago i druzeljubivo dete! Kako zivahan, otvoren, radostan... Odmah mi se uvalio u krilo, prosetao me po restoranu... Ma odusevio me je!
Nemanja je dobio nadimak Nemo. Tek pored Muaza sam videla koliko mi je sitno dete. Nije ni cudo kada nista ne jede.
A njih dvojica, kao stariji i mladji brat. Mladji trcka za starijim, a ovaj osetio, pa se pravi vazan i uci ga kako i sta treba.
Kad bi samomogli cesce da se vidjamo... :(

Hanan i ja smo samo nastavile nase svakodnevne kafice, kao da smo ih vec bezbroj puta do sada pile i uzivo. Toliko se poznajemo i razumemo, da smo imale utisak da se vidjamo po ko zna koji put.
Za gostoprimstvo nemam dovoljno lepih reci. Jedva cekamo da se oduzimo!

A njen muz je odusevio i mm i mene. Mada, zna se da uz dobru zenu mora ici i dobar co'ek!
Ma citava porodica im je super. A posebno hvala Hananinoj super sveki i njenoj piti sa mesom! icon_lol bravo mm je i dalje spominje. Moracu nauciti da je pravim.

Zelela sam da napravim strip, ali mi moj mali zvrk nije dozvolio. Malo smo polupali glavicu, malo se svi ispresecali, pa nam bas nije bilo do veselja i dobre volje. Evo ga razlog.
Photobucket

A evo i ostalih slicica sa naseg druzenja u Tuzli, sa najdivnijom devojkom, najsladjim detetom i super muzem!
Tuzla je zasluzila sve petice. Slike grada cu postaviti u posebnoj temi u putovanjima.
Jos samo da dodam: Hanan, voli te tvoj drug!

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Do sledeceg vidjenja! caos caos caos caos caos caos

: cipelica - 8. oktobar 2008 8:52:30(UTC)
Mi smo u subotu posle duzeg vremena proveli vece u drustvu Sanjice ,njenog supruga i Lazara.Zaista se nismo videli dugo zbog uskladjivanja slobodnih termina,ali je i dalje ostao onaj lep utisak pravog prijateljstva pri prvom rukovnju te veceri.Deca su se lepo izigrala sa Lazarom,koji vise i nije nalik onom malom deckicu sa slika ovde.To je sada jedan samostalan i svojstven decak.Osmeh i sjaj u ocima su nesto sto ga cine detinjastim,ali jasno izrazavanje zelja i zahteva ga pak podizu na veci nivo.Mama Sanja je samo promenila boju frizure(duso,znas da volim sto si plava)inace je ostala jos uvek nezna,mila,duhovita i puna razumevanja.
Par sati u njihovom drustvu,napunilo nam je baterije i dalo podstrek za jos neki sledeci susret.
A do tada ostaju sms poruke i dugi telefonski razgovori.

Takodje podrska novim poznanstvima i lepim druzenjima sa ovog foruma bravo

: Tanja&Katia - 8. oktobar 2008 8:44:28(UTC)
Verujem da vam je bilo divno i da je bilo malo vremena!!!
bravo za jos jedno lepo poznanstvo!!!
Deckici su andjeo andjeo

: biki - 6. oktobar 2008 14:31:52(UTC)
Svaka cast,drago mi je da se tako lepo slazete,i da ste resile da se upoznate bravo za sva druzenja koja nisam komentarisala

: Nikita - 6. oktobar 2008 13:04:36(UTC)
bravo bravo bravo bas mi je drago i samo tako nastavite, divno bravo

: Hanan - 6. oktobar 2008 11:39:19(UTC)
meni cijeli dan forum koci, da sam tek sad ovo vidjela...

Koncano se desio i taj susret, i ne mogu vam opisati koliko sam srecna, da smo napokon pricale u 4 oka, da smo se ispricale, mada dva dana su bila malo, zaista.
Ali mislim da je i nasim muzevima bilo malo vremena, jaoj da ste ih vidjeli pa nisu stajali...ja to nisam mogla ni zamisliti, mislim nas dvije nije ni cudo , ali oni ...
A nasi gosti su dobili i nove nadimke : Mima, Nemo i Iko pa vi posudite ko je ko :) a najsmijesnije je bilo kad Muaz kaze "nema Nemo".
A nas drugar Nemo, je toliko mirno dijete, ja nisamo mogla n ida zamislim da je to tolika dobrica mirnica.Ako jos jednom cujete Mayyu da kaze d aje nemiran, prijevite mi molim vas :)

POkusacu kasnije i ja neku slicicu da okacim, a vama hvala na divnim rijecima upucenim nama...jer zaista smo sretne sto smo imale priliku da se vidimo.

: mazaki - 6. oktobar 2008 11:26:57(UTC)
Mayya i Hanan,svaka vam cast na druzenje,slika sve govori ,a momci su prelepi kao i vas dve zaljubljen

: Ella - 6. oktobar 2008 9:00:55(UTC)
Mayyo i Hanan, super za vas bravo bravo bravo   Napokon je palo dugo iscekivano vidjenje! Klinci su bas slatki, verujem da ce i njihovo prijateljstvo biti veliko kao i vase! zaljubljen

: ummi-emina - 6. oktobar 2008 8:26:43(UTC)
Drage moje najdraze drugarice,toliko sam srecna sto ste se konacno upoznale i videle,da sam sve vreme za vikend mislila na vas dve i vasu preslatku decicu.Slika je tako posebna i nezna da ona govori sve o vasem iskrenom prijateljstvu,nastavavite tako jer ste to obe zasluzile!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: Srcka - 6. oktobar 2008 7:52:20(UTC)
bravo bravo bravo Mayyo, verujem da ti je srce ispunjeno i da ste obe srecne, to govori slika puna ljubavi i emocija, tolike se vidi ste srecne i bllistate zagrljaj zagrljaj
Decaci su predivni, njihovi osmesi govore sve zaljubljen zaljubljen A znamo da je deciji osmeh najiskrenijij zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: mayoli - 6. oktobar 2008 5:20:22(UTC)
mayyo drago mi je zbog vas dve,kad ste se toliko zavolele i imale toliku zelju,od srca mi je drago sto ste se srele...

: dragana024 - 6. oktobar 2008 5:13:29(UTC)
Hanan i Mayyo svaka čast bravo mnogo mi je drago što ste se konačno videle...
A klinci su zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: Nemanjina mama - 6. oktobar 2008 5:08:32(UTC)
Jako sam srećna što ste se napokon zagrlile,
to znaš...

Želim vam još puno ovako divnih susreta! :-*

: May05 - 6. oktobar 2008 4:30:01(UTC)
i ja rijetko kad komentarisem druzenje ali ovo moram,cure svaka vam cast,i bas mi je drago da ste se upoznale,Hanan je divna osoba koju vrijedi upoznati,a isto tako mislim i za Mayyu,samo mi je zao sto taj susret nije bio recimo za dvije sedmice icon_lol ,jer i ja sam tad u Bosni,Hanan draga vidimo se uskoro akobogda caos

: Emina - 6. oktobar 2008 4:08:19(UTC)
kako divna slikica zaljubljen zaljubljen
bravo za vase druzenje......

: stancha - 6. oktobar 2008 3:55:22(UTC)
Vasi osmesi govore sve... zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen Upravo i ja sad trenutno imam takav slican osmeh na svom licu-bas mi je drago zbog vas dve bravo bravo bravo

: Prex - 6. oktobar 2008 3:49:25(UTC)
Divno drage moje, bas sam srecna sto ste se konacno upoznale, znam da ste to odavno zelele :-* :-* :-* zagrljaj zagrljaj zagrljaj Slika vam je predivna, sto neko rece gore kao istrgnuta iz porodicnog albuma...divno, blistate zagrljaj zagrljaj zagrljaj
I posle svih ovih ruznih stvari koje su krenule da kvare atmosferu ovde na forumu, vase upoznavanje mi je bas divna protivteza tim glupostima, cmokic za vas :-* :-* :-*

: ciciban - 6. oktobar 2008 3:41:52(UTC)
Hanan i Mayo, bravo za ovo divno druzenje!!!! bravo bravo bravo bravo bravo
Decaci su preslatki:-* :-* :-* :-*

: simona78 - 6. oktobar 2008 2:47:54(UTC)
Slabo kada komentarisem slike, ali ovu moram!

Mayyo, bukvalno vjerujem u svaku tvoju rijec kada pogledam sliku. Djelujete svi jako blisko, slika izgleda kao da je istrgnuta iz PORODICNOG albuma!!! Bas lijepo da ste se konacno upoznale, vidi se da ste srodne duse!

: jelena2007 - 5. oktobar 2008 21:41:22(UTC)
Divno!!!! bravo bravo bravo
Koliko pozitivne energije....zracite od srece na ovoj fotografiji!!!!
Hanan i Mayo, bravo za ovo divno druzenje!!!!

Decaci su preslatki :-* :-* :-*

: iva-sabac - 5. oktobar 2008 21:08:56(UTC)
bravo Mayya i Hanan za jos jedno druzenje...vas dve ste prelepe a decaci pravi slatkisi

: leptiric - 5. oktobar 2008 20:09:33(UTC)
Bravo Mayya
Mnogo ste slatke ti i Hanan
a decaci medenjaci.
jedva cekam jos slika.

: mayya - 5. oktobar 2008 19:56:10(UTC)
Devojke, moje srce je puno!!!! Prepuno!
Napokon smo se videle moja najdraza Hanan i ja!
Susret ocekivan toliko dugo. Nikako nam vreme i okolnosti nisu isle na ruku i napokon...ovog vikenda...
Izabrasmo najkisovitiji dan, ali...vredelo je!

Neizmerno sam srecna sto sam nakon godinu dana provedenih sa njom virtuano, ipak uspela da je zagrlim i stipnem za obraze njenog predivnog sina!

Jako sam umorna sada, pa vam sutra pisem i postavljam jos koju slicicu.
Za sada, samo zelim da podelim svoju radost sa vama i kazem vam da je Hanan najdivnije stvorenje koje postoji. Moja forumska sestra!
A njena porodica nasi prijatelji za uvek!

Evo za sada samo ovliko, pa se sutra javljam ponovo!

Photobucket

: mayya - 5. oktobar 2008 19:55:18(UTC)
Devojke, moje srce je puno!!!! Prepuno!
Napokon smo se videle moja najdraza Hanan i ja!
Susret ocekivan toliko dugo. Nikako nam vreme i okolnosti nisu isle na ruku i napokon...ovog vikenda...
Izabrasmo najkisovitiji dan, ali...vredelo je!

Neizmerno sam srecna sto sam nakon godinu dana provedenih sa njom virtuano, ipak uspela da je zagrlim i stipnem za obraze njenog predivnog sina!

Jako sam umorna sada, pa vam sutra pisem i postavljam jos koju slicicu.
Za sada, samo zelim da podelim svoju radost sa vama i kazem vam da je Hanan najdivnije stvorenje koje postoji. Moja forumska sestra!
A njena porodica nasi prijatelji za uvek!

Evo za sada samo ovliko, pa se sutra javljam ponovo!

Photobucket

: iva-sabac - 29. septembar 2008 19:36:12(UTC)
Obavezno Angel

: Angel - 29. septembar 2008 18:25:55(UTC)
Jap ;). I ja se svima zahvaljujem na komplimentima a slikice tek stizu. E a moram i da kazem da Anastasija ima prelep osmeh i kad ga razvuce vide se savrseni gornji zubicu. Ivo kombinovacemo se za neki od dolazecih vikenda pa da se opet onako lepo druzimo.

: iva-sabac - 29. septembar 2008 18:20:08(UTC)
Citat:
Angel - 29/9/2008 09:20

Jao jao jaooo pa Ivano nisam ni provalila kad si me slikala, ubicu te :)).

ma neces ti se samo salis :) :) :)

Hvala svima na komplimentima

: MissGak - 29. septembar 2008 15:53:48(UTC)
Zivi tema i to kakvim zivotom!!!!
Uzivala sam u svim slikama vasih novih i starih druzenja.Uvek mi je drago da vidim kako forumasice grade prijateljstva koja ce,nadam se preci i na njihovu decicu.
Klinci su preslatki,svaki na svoj nacin i zadovoljstvo mi ih je gledati ovako zajedno.
Divno zene!!!

: Srcka - 29. septembar 2008 13:13:24(UTC)
Sta sam ja sve ovdi propustila icon_eek
Angel zeno, respekt za sva druzenja, kako sve stizes, svaka cast. Ivo, koliko su ti samo lepe cerkice, sada ih prvi put vidim, predivne su smizlica smizlica smizlica Pravo su ti bogatstvo a Sarica je secer u ovom dzempericu smizlica
Ella, Nikita, Ma-to divne ste, slatke bravo za druzenje i Ellu trudnica koja zraci.

A ovi moji lepotancici Vanja i Ema su naj, naj, najdivniji zajedno zaljubljen zaljubljen Konkurent je Vanja opasan na forumu za zeta i bogami mame pazite se, partizanovac osvaja zagrljaj Ema je bas porasla i ti Tijana bi mogla da budes malo azurnija i da postavis neku sliku :-* Slatki su da nemam reci, kako je on samo hrani zaljubljen bravo
p.s. Tijana, Ema i Eva imaju iste i kocke ;] (Znas na sta mislim) zagrljaj

: jelenab - 29. septembar 2008 10:27:52(UTC)
He he svi su preslatki ali Vanja i Ema izgledaju ko brat i sestra! Bas su medenjaci, a Vanja je smekerica u toj trenerci!!!!

: tanja. - 29. septembar 2008 8:08:04(UTC)
PRESLATKI SU MALI andjeo andjeo

: Lejni - 29. septembar 2008 5:24:53(UTC)
Preslatki ste, svi zajedno u paketu. Koliko zenski na jednom mestu, svaka cast.

: Angel - 29. septembar 2008 5:20:10(UTC)
Jao jao jaooo pa Ivano nisam ni provalila kad si me slikala, ubicu te :)).
Slike su superiska, pogotovo sto smo donekle uspele da uhvatimo Sarino i Anastasijino drzanje za ruke. A meni je bilo duvno! Jako sam bila opustena sa Ivom, ona je brbljiva (pozitivno naravno) tako da smo se nasle, jako drustvena i moram da kazem neverovatno sarmantna! Sarm me je njen odusevio a ulepsale su mi te divne cetiri devojke juce dan! Vec smo se dogovorila da se vidimo kad se obe potrefimo u BG kod mama :). Nego Ivo jeste se lepo vratile juce kuci?
Ja sam posle susreta sa tobom uspela da se organizujem sa Fokicom tako da smo Sara i ja posle Merkatora zapucale u Delta City i prosetale sa Fokicom i Milancetom nasim udvaracem :). Onda smo se zaputile na Zemunski kej i setale sa Jelenomorg i Matijom. Bilo mi je jako lepo, sva tri susreta su me osvezila i ispunila i sa svakom davojkom jedva cekam opet da pricam i pricam i pricam. Jelena je divna majka i onoliko koliko sam uspela da vidim, jaka zena a u isto vreme nezna i mila. Sari se posebno svidela, gledala ju je sve vreme.
Na kraju dana sam ostavila Saru baki i produzila do zMayice koju sam tako zeljno cekala da vidim iako sam je videla i juce a planiramo i danas.
Da a dan se zavrsio tako sto sam posle susreta sa zMayicom pokupila muza i otisli smo u bioskop :).
Eto, juce smo se Sara i ja druzile odvojeno sa cetiri nase divne forumasice i sta da kazem sem da smo legne punog srca i spavala kao topovi posle takvog energicnog dana.
Imam slikice ali cu ih nakaciti tek veceras ili sutra.
Tanja zao mi je sto se nismo videle ali nadam se sledeceg puta kad dodjemo jer bih jako volela!

: Dorothy - 29. septembar 2008 5:08:43(UTC)

Iva i Angel bravo bravo bravo

Devojčice su vam divne zagrljaj zagrljaj zagrljaj  

: piljari - 29. septembar 2008 2:42:18(UTC)
svaka cast,prelepo druzenje

: uniona - 28. septembar 2008 21:38:20(UTC)
ivo cerkice su ti preslatke, mora da je mnogo lepo imati 3 cerke zaljubljen zaljubljen zaljubljen
a ti zaista mladoliko izgledas cvecko
pozdrav i za angel i saricu :-*

: leptiric - 28. septembar 2008 20:58:51(UTC)
Bravo za Angel i Ivu
Sara i Anastasija su medene.
i Andjela i Anabela.

: iva-sabac - 28. septembar 2008 20:36:17(UTC)
Ella, Nikita,i Ma-ta sad tek videh vase slike super ste sve tri :)

: tanja. - 28. septembar 2008 20:31:13(UTC)
Iva,Angel bravo bravo bravo za upoznavanje zagrljaj zagrljaj
Sara i Anastasija andjeo andjeo dve male secerlemice :-* :-* :-* :-* :-*
Zaista uzivam da pratim ovu temu :) toliko lepih druzenja...samo Angel moram da izdvojim,zeno draga svaka ti cast na energiji klanjam ti si ubedljivo najbogatija ovde na forumu..toliko novih prijateljica ...moram ti reci zavidim ti :-*

: iva-sabac - 28. septembar 2008 20:28:13(UTC)
evo jos malo slika

posto su se Andjela i Anabela igrale u igraonici dok smo mi pricale evo jedne njihove slike dok smo cekale Angel i Saru
Photobucket

anastasija bosonoga
Photobucket

: iva-sabac - 28. septembar 2008 20:22:44(UTC)
Mi smo se danas druzili sa Angel i Sarom.
Sara je medena lutkica samo se smeje,a Angel je super osoba,vrlo komunikatovna i duhovita...

ja sa sarom i anastasijom koja spava
Photobucket

: Sanjalica - 28. septembar 2008 19:54:08(UTC)
Divne ste, zao mi je sto nisam mogla da vam se pridruzim

: Beca - 28. septembar 2008 19:00:03(UTC)

: Lejni - 28. septembar 2008 16:34:36(UTC)
Prelepe ste, odusevile su me slike.Ja Vas obozavam.

: ciciban - 28. septembar 2008 12:57:01(UTC)
Ella, Nikita,i Ma-ta
bravo bravo bravo bravo bravo

: tanja. - 28. septembar 2008 10:37:07(UTC)
Svaka cast bravo bravo bravo bravo bravo samo tako nastavite bravo bravo bravo bravo bravo

: jacinta - 28. septembar 2008 8:59:54(UTC)
bravo bravo

: katarina - 28. septembar 2008 6:33:19(UTC)
bravo bravo bravo sinoc htedoh da ostavim komentar kad ono ne radi forum icon_rolleyes
bravo bravo za druzenja svaka cast! bravo bravo

: piljari - 28. septembar 2008 2:55:39(UTC)
bravo bravo bravo bravo

: Kaype - 27. septembar 2008 18:07:05(UTC)
Ko 3.000.000 USD!

:>

: crvena sonja - 27. septembar 2008 18:06:01(UTC)
Bas volim da vas vidim ovako.Samo napred,
Na kafu kad god mozete.

: jelenab - 27. septembar 2008 12:10:32(UTC)
Super ste zeMske!!!!! :-*

: ma-ta - 27. septembar 2008 6:11:34(UTC)
Juce smo proveli jako prijatan dan sa nasom starom drugaricom Niki i novom drugaricom Ellom. Bilo nam je jako lepo, uz onaj divan osecaj kao da se poznajemo 100 godina. Zelim da im se zahvalim na drustvu zagrljaj zagrljaj i da se zahvalim mom mishu sto je bio bubica-mirnica svi vreme zaljubljen . mi smo se bas lepo pricaonica , ali mislim da slike govore i same...
:-* i cekamo vas uskoro ponovo.

: leptiric - 26. septembar 2008 19:50:25(UTC)
Super su vam slike
Ella, Nikita,i Ma-ta bravo bravo
za druzenje

: hippeia - 26. septembar 2008 19:34:43(UTC)
Hehe znala sam da putuje, ali nisam znala da je ovako ekspeditivna i da će stići da se vidi s frendicama! Svaka čast, svaka čast :)
Na žalost, Ella i ja se stalno mimoilazimo, ovo nam je treći put da smo se mimoišle bukvalno u tri dana, ali šta da se radi icon_rolleyes
Super vam je mini parti, samo tako nastavite bravo zagrljaj
A malom plavušanu sa slike hiljadu cmokića!!!

Bravo za forumska prijateljstva i jedan veeeeeliki zagrljaj za moju prvu cyber drugaricu koja je postala stvarna - Kajo icon_wink

: Ivana-Lukina mama - 26. septembar 2008 18:23:44(UTC)
bravo bravo bravo ove slicice sam cekala,pa da idem da spavam spavam

Sta da vam kazem,blago vama sto ste se videle,ispricale,vidi se na slikama,da se volite i postujete :) i neka vase prijateljstvo traje dugo,digo od srca vam zelim :)

Puno poljubaca za vas tri iz Pariza :-* :-* :-*

I Matiji jedna najveci :-*

: Nikita - 26. septembar 2008 18:19:58(UTC)

Danas smo imale divan dan na par sati nasa Ella trudnica je bila u Bg i svo to vreme koliko je bila mi smo pricaonica pricaonica , ja sam se divno, fantasticno provela :-* Tu je bio i nas dobar drugar Matija sa njegovom  divnom mamom Ma-Tom :-* :-* Ma necu nista da vam pricam hehe evo slicice pa vi prosudite sami... :-* :-* :-*

caos  

: crvena sonja - 26. septembar 2008 7:59:15(UTC)
Kad se samo setim da smo ja i Andrea trebale zajedno biti u porodilistu.
Igrom slucaja nismo,ali su nas deca zblizila.
Drago mi je sto smo nase virtuelno druzenje pretvorile u pravo.
Bogatija sam za jos jedno prijateljstvo.

: Sanjalica - 26. septembar 2008 7:39:50(UTC)
Andrea i Sonja, deca su vam andjeli, prelepi su, svaka vam cast za druzenje

: mayya - 24. septembar 2008 17:20:29(UTC)
Citat:
Dorothy - 24/9/2008 09:03

Dok i ja ne postavim slike (što će biti ko zna kada doomed

Pre ce stici slicice sa naseg novog druzenja! icon_lol icon_lol icon_wink

: Ella - 24. septembar 2008 16:10:38(UTC)
Andrea i Sonja zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj   zenske, bas mi je drago, smao tako nastavite... bravo   za vase druzenje!!! Aleksa i Ema :-* :-* :-*  preslatki su, i bas su porasli. Odusevila me je Emina frizurica, prava je smizlica ... Divni ste!

: Sneki - 24. septembar 2008 12:03:11(UTC)
Mayya i Dorothy bravo bravo bravo bravo bravo
Sonja i Andrea bravo bravo bravo bravo bravo

: Angel - 24. septembar 2008 11:15:07(UTC)
Ubedljivo najbolja tema na forumu!

: Nikita - 24. septembar 2008 11:00:09(UTC)
bravo bravo bravo za sva nova poznanstva :-* za druzenja i samo tako nastavite ova tema je br.1 i neka tako ostane bravo bravo bravo

: iva-sabac - 24. septembar 2008 10:16:32(UTC)
bravo za nova druzenja...ja sad slabije dolazim u Ns ali kad budem dolazila javljam se novosadjanke obavezno da se vidimo

: jelenab - 24. septembar 2008 10:13:45(UTC)
Lepih li mama i jos lepse dece! Zaista je zadovoljstvo doci na ovu temu!!!

: Prex - 24. septembar 2008 9:36:19(UTC)
Auuu koliko su Emica i Aleksa porasli... icon_eek neverovatno kojom svetlosnom brzinom rastu ova nasa deca icon_lol icon_lol icon_lol Lutke lepe :-* :-* :-*
I Specijalni poljupci za Nemusa facu i Mimu lepoticu :-* :-* :-*
I za sve mame koje se druze zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: andrea - 24. septembar 2008 9:17:03(UTC)
bravo bravo bravo za sva divna prijateljstva!!!
I mi smo se danas prepodene druzile sa nasim dragim drugarima Aleksaom i Sanjom.
Bilo nam je super, Sanja je divna domacica a Aleksa mali slatki stidljivko :-*
Jedva cekamo da ih opet vidimo i to uskoro bravo

Ja se opet nisam slikala icon_rolleyes

: dragana024 - 24. septembar 2008 8:15:01(UTC)

Dorothy i Mayyo svaka čast na druženju bravo bravo

Neca i Dora su med medenizaljubljen zaljubljen

: Angel - 24. septembar 2008 7:17:47(UTC)
Ivo imas PP naravno da je odgovor DA! Izgleda i da ce biti lepo vreme, imam strava plan za vikend! Mora da bude zabavno i ludo!
Mayyo svaka cast za druzenje, drago mi je da si upoznala Sandru jer je zaista predivna osoba! Jedva cekam opet da je vidim, a i tebe Mayyo,nikad nismo sele same lepo da se ispricamo i jedva cekam! Dolazicemo mi u NS uskoro pa se vidimo, I promiss!
Ljubim vas drugarice!

: Nemanjina mama - 24. septembar 2008 5:40:58(UTC)
Super druženje, Neca i Dora neka ostanu pravi drugari kao i meme!!! :-* :-*

: Dorothy - 24. septembar 2008 5:03:41(UTC)

Mayya, baš sam se nasmejala, ali nisam ni sumnjala da ćeš ti smisliti neki originalni tekst uz fotografije bravo ruganje

Dok i ja ne postavim slike (što će biti ko zna kada doomed ), samo da kažem da mi je jako drago što sam upoznala Mayyu i naravno Necu! Mayya je jako simpatična osoba sa kojom se baš može ispričati, a Neca je šmeker, pa bio raspoložen ili ne! Presladak je i jedva čekamo da ga ponovo vidimo, verovatno uskoro! Sve u svemu super smo se proveli, družili, ispričali, upoznali...

bravo bravo bravo i za sva ostala druženja!

: stancha - 24. septembar 2008 2:46:52(UTC)
Ne znam sta da kazem,mrtva trka-Angel i Mayya :-* :-* Pa vi ste prave male bogatasice,jer bogatstvo je imati i jednog prijatelja,a kamo li ovoliko kao vi ;]
Neca je poznati novosadski smeker,a ovu malu musavicu puno pozdravljamo caos

: tanja. - 23. septembar 2008 23:06:17(UTC)
Bravo Mayyo i Dorothy zvezda zvezda bravo bravo bravo
Neca i Mimica andjeo andjeo predivni su :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: mayya - 23. septembar 2008 21:04:28(UTC)
Angel, da smo mi u Bg, rado bi se druzile, ali ja radim za vikend, pa cu se lepo druziti sa poslom.

Ali sam se zato danas prelepo druzila sa jednom divnom damom i njenom princhipesom.

Znate li ko su ova dva tajna agenta?

Photobucket

Ne znate? Pa to su cuveni novosadsk tajni agenti 007 i 007,5, za petama jedno drugom.
Na tajnom zadatku trazenja izgubljene veverice, nestale u pravcu novosadskih kafica. icon_lol icon_lol icon_lol

Mozda ce vam sada biti jasnije...

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket
to su te dve mutne, istrazivacke face i nihova tajna signalizacija, koja im je pomogla da nadju cipiripija!

Ovo su mame...

Photobucket Photobucket

a vidite ove dve musave ozbiljne face...

Photobucket Photobucket

Uzasno smo srecni sto smo upoznale Dorothy i njenu predivnu cerkicu Mimu.
Mima je bila pravi andjeo, dobra, vesela, drustvena. A moj Neca pravi namcor. Valjda zato sto sam ga probudila pre polaska.
Ali, posto smo vec ugovorile sledece vidjenje, pokazace Neconi svoje dzentlmenske strane! cvecko

Sve u svemu, Dorothy je osoba koju zaista vredi upoznati! cvecko

: iva-sabac - 23. septembar 2008 21:00:37(UTC)
Citat:
Angel - 23/9/2008 22:55

Devojke mi smo za vikend opet u BG kod mojih-ko je za druzenje? :)

I ja idem u bgd kod mame pa Angel ako si za druzenje javni se

: Angel - 23. septembar 2008 18:55:47(UTC)
Devojke mi smo za vikend opet u BG kod mojih-ko je za druzenje? :)

: Magija - 22. septembar 2008 14:01:11(UTC)
:-* :-* :-* :-*

: Tanja&Katia - 22. septembar 2008 12:07:14(UTC)
Divne su slikice bravo bravo

: ma-ta - 22. septembar 2008 7:31:38(UTC)
Magi, :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* !

: Magija - 22. septembar 2008 6:26:26(UTC)

Ma-ta, Irssa bi me prepoznala medj hiljadu zena. Haha. Trazila je jednu debelu sa narandzastom maramom. Haha. Salim se.

Ona je napisala da su uplatili more i da jedva ceka da krenu. I napisala je i termin, ja videla da je isto mesto, termini nam se poklapaju pa smo razmenile brojeve telefona pre nego sto smo krenule. I tako... Nasle smo se na plazi. A da, pogodila si, i mm je blesav. icon_lol Ma njih dvojica su se bas zabavljali. Mm je naucio Irsinog grcki, pa su tako kontaktirali. Haha  kakav je to grcki bio mozete misliti.
Inace, da nije bilo njih ne bi bilo toliko ludo, jer smo ja i Irssa uvek ozbiljno razgovarale o deci, a njih dvojica su nas malo "ismejavali" nazivali nas svakakvim imenima i tako... :> ruganje Bas im je bilo zanimljivo kao i deci, samo smo ja i Irena morale da ostanemo ozbiljne da vodimo racuna o njima.;] :-*

: ma-ta - 21. septembar 2008 21:17:45(UTC)
bravo bravo bravo super ste sve! Nego, kako su li se ove dve prepoznale u Grckoj? buljavko Svaka vam cast, verujem da je bio lud provod, posebno ako je Magijin m bar upola blesav kao Irssin! zagrljaj Pozdravljam vas sve mnogo!

: iva-sabac - 21. septembar 2008 21:02:55(UTC)
bravo bravo bravo bravo za nove susrete

: mayya - 21. septembar 2008 19:40:32(UTC)
Inspiracija sama dolazi uz dobre slike!
A dobre slike uz vesele ljude. I tako je sve povezano! :-*

: Magija - 21. septembar 2008 19:21:46(UTC)

Hvala mayyo. ali ima nesto podjednako lepo, a to su tvoji stripovi...kako se samo setis i od kud ti tolika inspiracija??? icon_eek znaci gde je mayya tu je strip. stavrno originalno i prelepo, nema sta.;] zaljubljen

: mayya - 21. septembar 2008 19:13:05(UTC)
Magija, Irssa, bas mi je drago za vas dve!
Nista lepse od zajednickog letovanja! bravo bravo bravo

A Lilly, sastanak vrlo brzo!
Zao mi je sto nam se nisu pridruzile i Dorothy, Ivy, Phoenix ( izem im goste ) ali ima dana...

: Sneki - 21. septembar 2008 18:38:55(UTC)
Mayya I liliblue bravo bravo bravo bravo bravo . Stripic je fenomenalan!

: tanja. - 21. septembar 2008 17:24:18(UTC)
Mayyo,Lili predivne ste bravo bravo Nemus i Vuk novi drugari, maleni bomboncici :-* :-* mnogo su slatki zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen e i mi bi voleli malo da se druzimo zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Magija i Irsa bravo bravo bravo prelepe su vam slikice ,prave ste cice a decica medenjaci, vidi se da ste bas uzivale :) :)

: Magija - 21. septembar 2008 17:13:04(UTC)
Izgleda da cemo se mm i ja organizovati da skoknemo do Nisa za vreme Irssinog boravka tamo. Imamo kumove koje stalno posecujemo i iskreno se nadam da cemo organizovati dan tako da mogu sa svima da se vidim sa kojima sam isplanirala....;]

: mayoli - 21. septembar 2008 16:35:27(UTC)
Jao slike su prelepe sve.
Mayya,kao i obicno sa super idejama...
Slike su bajne...
a drustvo jos bajnije...

: Irssa - 21. septembar 2008 16:25:37(UTC)
javljm se obavezno :-*

: stancha - 21. septembar 2008 16:08:09(UTC)
Nadam se da cete zvati i mene(tj. nas) ako se budete susrele u Nisu?

: Angel - 21. septembar 2008 13:16:52(UTC)
Drage devojke divne su vam slike sa druzenja a i jako mi je drago sto jedne drugima ulepsavate ove jesenje dane.
Samo tako nastavite! zagrljaj :-*

: Magija - 21. septembar 2008 12:29:22(UTC)

E evo doprinosa i sa moje strane. Ja imam dosta slika sa plaze, pa ne ide bas da ih postavljamruganje , kao i irssa sto ima jednu genijalnu sliku nasih muzeva, ali to smo morale cenzurisati.
Evo probranih slicica:

Zadnje dve su najlepse, zar ne? Ipak su se Iva i Lena najlepse zabavljale.zaljubljen

: lillyblue - 21. septembar 2008 11:29:49(UTC)
Mayyo, kakva si ti kraljica, bas si dobro nashtimovala strip.

Nama je bilo juche jako lepo, kratko smo se druzili, a li tako smo se na brzz i izdogovarali, pa ipak, na kraju je sjuper ispalo.
Mayyo, milo mi je em drago ako smo vam se svideli, nadam se da nisam previshe prichalaruganje icon_razz
Moje mishljenje o Mayyi je takodje pozitivno.
Stekla sam utisak da je jedna pozitivna i prirodna osoba, sa ocharavajucim osmehom i smislom za humor.icon_razz
Nemanja je divno i preslatko dete, koje me je konstantno zabavljalo svojim vragolijama, a kao sto vidite i Vuk se odushevio i odmah je pocheo da ga chachkaicon_razz

Sve u svemu, utisci za 10. jedva chekamo sledece druzenje.
Kiss za nashe prve forumske drugarezaljubljen

: Magija - 21. septembar 2008 11:29:43(UTC)

Ne mogu da verujem koliko druzenja ovde ima... Slabo zalazim na ovu temu i obecavam da cu to ispraviti! Eh...blago vama kad imate po koju forumsku drugaricu i u svom gradu!!!zaljubljen
Ja sam siroce!:( Nema nikoga iz Zajecara...icon_surprised ops: Pa sam tako osudjena da svoje forumske drugarice upoznajem u Grckoj! icon_lol Al bolje ista nego nista!

Prvo da kazem da je Irena prelepa, njen muz je PREPUN POZITIVNE ENERGIJE, i izgleda da ne zna sta ce sa njom kao ni mm pa su se bas nasli. Ma mislim da su se bolje druzili od nas dve, mada moram priznati da su se se i Lena i Iva lepo igrale. Sve u svemu, prelepo nam je bilo i nadamo se da se vidimo kad budu dolazili do Nisa uskoro. Dal u Zajecaru, dal u Nisu, nema veze, vazno je da se vidimo jos jednom dok Iva ne krene u vrtic.icon_wink
Drugo, hvala svima na komplimentima, posebno mojoj dragoj trudnici!:-* :-*

I da, ajde i ja da postavim neku slicica da ne budem namcor.icon_lol

: Ivana-Lukina mama - 21. septembar 2008 10:19:24(UTC)
bravo za vase druzenje,samo tako nastavite,klinci su bas medeni i slatki zaljubljen

: Nemanjina mama - 21. septembar 2008 10:07:26(UTC)
Jao, divno...
baš vam zavidim kad živite u istom gradu i možete češće da se viđate!
Da sam ja bar sa Mayyom :(

Super, samo nastavite duženje!!! bravo bravo bravo :-* :-* :-* :-*

: Ella - 21. septembar 2008 9:54:45(UTC)
Super slicice, super druzenja, deca najlepsa bravo   Bravo za vas cetvoro! bravo

: ZZ - 21. septembar 2008 9:46:56(UTC)
bravo bravo bravo bravo
kakvi lepi drugari i lepe mamice..
Mayyo, strip ti je odličan, kao i uvek!

: leptiric - 21. septembar 2008 9:04:50(UTC)
Prelepi su drugari. :-* :-* :-*
Bravo za drzenje
Mayya. strip je super. bravo bravo

: mayya - 21. septembar 2008 8:52:24(UTC)
E, evo napokon i nas!
Upoznali smo juce jednu divnu devojku Lilly blue, nasu sugradjanku i njenog prelepog sina Vuka!
Malo je reci kako je to dete lepo! Jos je lepsi nego na slikama!
A mama mu ne bezi ni malo! Uostalom, uvericete se sami!

Zao nam je samo sto je nase druzenje kratko trajalo, ali vec sledeci susret ce biti duzi, pa da ponovo uzivamo!
Inace, Lilly je prirodna, normalna, opustena i fina devojka, koja nas je bas osvojila na prvi pogled!

A drugari su se vec dogovorili za novu cugu!!!!

Evo i mini stripa naseg jucerasnjeg susreta!

Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

Photobucket

Zar nisu predivni nasi drugari???

: mayoli - 20. septembar 2008 22:28:24(UTC)
bravo,samo se druzite...

: tanja. - 20. septembar 2008 20:56:47(UTC)

: Ella - 20. septembar 2008 18:35:15(UTC)

Irssa i Magija, bravo za vas bravo i slatkise zaljubljen

Magija, lepa  trudnica   BLISTAS!  icon_wink :-*

: Sneki - 20. septembar 2008 17:42:40(UTC)
icon_eek Irsa na susret dolazi u farmerkama, a Boga mi i ovako kad smo se vidjale. A, kad ide na more...cica i po zvezda .
Bravo za vase duzenje, preslatki ste i vidi se da ste se bas lepo druzili i proveli! bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: JasnaMK - 20. septembar 2008 17:31:40(UTC)
Mayyo poguzi poguzi poguzi daj slike strikam strikam strikam

: ZZ - 20. septembar 2008 17:25:50(UTC)
bravo za Irssu i Magiju!!!divne slike..

a ova Mayya nas sad dala u razmišljanje..hmm..
a kad će slike?

: mayya - 20. septembar 2008 17:06:25(UTC)
Ivana, Ella, Irssa, Magija! bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Jako mi je drago kada vidim poznanstva koja su se pretvorila u prijateljstva!
Pogotovo mi je super kada se i tate sprijatelje!
Ziveo forum!

I mi smo danas upoznali jednu divnu forumsku drugaricu i drugara!
Ali, otom, potom!

: Daca80 - 20. septembar 2008 17:02:28(UTC)
Ella i Ivana
Irssa i Magija

: Ivana-Lukina mama - 20. septembar 2008 16:45:53(UTC)
Prijo ,Magija sta reci osim jedno veliko bravo bravo sto ste se upoznale i sto se lepo slazete,a i decica :)

Prijo ,a gde je prijatelj da ga vidim ruganje

Prolepsala si se i super si sredila linijuicon_wink ljubima vas puno :-* :-*

: Irssa - 20. septembar 2008 16:10:17(UTC)
Magija i ja smo se upoznale na moru, lepo smo se druzile par dana, deca se igrala a nasi muzevi su se tako sprijateljili kako da se znaju 100 godina. Ona je jedna divna zena, prelepa trudnica.

: Ella - 20. septembar 2008 9:45:18(UTC)

Zene, hvala vam punoooooo zagrljaj

Nek smo mi zdrave i srecne, druzenja ce uvek biti  pijanci

: Lukina mama - 20. septembar 2008 8:39:38(UTC)
Pa ja ne vidjeh Sonju i Kronkusu, svaka vam cast! bravo bravo

: Lukina mama - 20. septembar 2008 8:33:29(UTC)
Divne ste, svaki put me oduseve vase slike!

: MANANA - 20. septembar 2008 7:50:20(UTC)

Sta reci... Ella i Stella, velika i mala smizla! icon_wink   Prelepe ste... zaljubljen

Ivana odlicno ti stoje naocare, a i devojcica! icon_razz   A Luka je toliko lep deckic da me svaki put ostavi bez daha, uzeo je najlepse od vas dvoje lepota malena!

Kronki i Sonja takodje samo reci hvale!!!! Damjan i Aleksa su preslatki, ajde Kronki jednu curicu da im se pridruzi icon_wink

: Sneki - 19. septembar 2008 20:50:01(UTC)
Ella i Ivana, prelepe slike! Vas dve super izgledate i bas se vidi da vam prija druzenje. Luka i Stela su pravi medenjaci. Poljubac za vas od nas :-*

: dragana024 - 18. septembar 2008 17:18:50(UTC)
Ella i Ivana divne ste zaista!
A klinci su prelepi, a kko se lepo druže... zaljubljen

: Tanja&Katia - 17. septembar 2008 10:54:02(UTC)
Ella, Ivana blagis vama bas ste se nauzivale.
Fotke su sjajne, klinci su kao lutkice i divno se igraju zajedno bravo
A vi mamice drage,mnoooogo ste slatke!!!
:-*
Ljubimo vas Katia i ja

: Ella - 17. septembar 2008 9:47:01(UTC)

Nikita :-*  merci. E al' moram reci da zato i mi imamo najlepsu Nikitu icon_wink

P.S. slikica u avataru ti je extra!

: Nikita - 17. septembar 2008 9:31:34(UTC)

Ella, Ivana, Stella i Luka ma prelepi ste, divno sto se posecujete i samo tako da nastavite da negujete vase prijateljstvo pa kasnije da se to prenese na vasu decu zaljubljen   fantasticno izgledate bravo bravo bravo

P.S Potpisujem Bojanu imamo najlepsu trudnicu  icon_wink :-* :-* :-*

: ciciban - 17. septembar 2008 9:30:18(UTC)
ella i ivana bravo bravo bravo bravo bravo
a klinci su prelepi
zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: maja22 - 16. septembar 2008 23:31:55(UTC)
Deca su predivna kao i uvek,mame divne,sta reci divota naseg foruma!

: andrea - 16. septembar 2008 19:27:59(UTC)
Ella i Ivana....sta reci? Blago vama kad imate jedna drugu tako blizu.

: jelenab - 16. septembar 2008 19:03:23(UTC)
Koje secerleme!!!!!! A mame su super - nikad nisam videla ovako zgodnu trudnjacu!

: Ella - 16. septembar 2008 19:02:41(UTC)

Hvala, hvala, hvala :-* :-* :-* :-*

Oni su se zaista super druzili, bili su dobri i mirni, cak su i spavali a i ruckali u isto vreme :)

Hvala Bojana za komplis...  zagrljaj

: Sanjalica - 16. septembar 2008 18:21:10(UTC)
Deca su predivna, a i mame

: Maja-belgija - 16. septembar 2008 15:42:04(UTC)
ella ivana bravo bravo bravo bravo respekt mame
a klinci su prelepi zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: ZZ - 16. septembar 2008 15:28:08(UTC)
Ella i Ivana, divne ste..a klinci tek!!!
njih dvoje su prelepi drugari..

: leptiric - 16. septembar 2008 13:30:37(UTC)
Ella i Ivana
prelepe su slike
Za Stellu i Luku :-* :-* zagrljaj zagrljaj andjeo andjeo

: mayoli - 16. septembar 2008 12:29:19(UTC)
Bravo za sva druzenja1kronki i sonja i ivana i ella
Ella divno izgledas
kronki linija ti je super

: mima80 - 16. septembar 2008 9:31:27(UTC)
Bravo za vas devojke!Sonja i Kroni, super ste!
Za francuskinje nemam reci, a decica su vam zaljubljen zaljubljen

: crvena sonja - 16. septembar 2008 9:05:37(UTC)
Lepo je kad vam deca zajedno odrastaju.I kad se preselis Ella nemojte da se ne vidjate.
Bravo za druzenje Stelle i Luke.

: ma-ta - 16. septembar 2008 8:37:06(UTC)
Vas dve ste postale takve drugarice da ste vec "prerasle" ovu temu. Super, super, super, nemam vise sta da kazem. zagrljaj

: Nemanjina mama - 16. septembar 2008 7:26:03(UTC)
Jako ste lepi, preslatki...
ma bravo za vas,samo tako nastavite!

Ella, najlepša trudnica! zaljubljen :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: Angel - 16. septembar 2008 6:47:08(UTC)
Svaka cast za druzenje i da ga ima sto vise! Mnogo bolje od svakog kuckanja! Kiss za Ellu i Ivanu i njihove preslatke klince.

: Ella - 16. septembar 2008 6:38:49(UTC)

Naravno Ivanine slike su dosta lepse, od mojih :( Nisam imala baterija... ali evo malo i mog doprinosa sa nase terase... icon_surprised ops:

caos  

: stancha - 16. septembar 2008 6:36:27(UTC)
Ella prosto sija,zraci,a tebi Ivana bas lepo stoji jedna devojcica icon_wink
Decica medena,pogotovo na prvoj slici na toboganu zaljubljen

: Ivana-Lukina mama - 16. septembar 2008 6:14:23(UTC)
Ja i Luka proveli smo juce divan dan kod Elle i Stellezaljubljen

Drug i drgarica:)

Ella,Stella i Luka zaljubljen

Trkanje ko ce brzeeee....

Ja i mala lepotica

na toboganu

Imamo puno lepih slika,ali toliko od nas

caos caos caos caos

: ma-ta - 16. septembar 2008 5:44:20(UTC)
Super ste, bravo za druzenje! :-*

: ZeljkaZ - 16. septembar 2008 5:14:53(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo za druzenje deca su pravi mali seceri :-* :-* :-*

: Kronkusa - 15. septembar 2008 18:04:50(UTC)
Citat:
gorana - 15/9/2008 11:03

E pa drage moje,da ste mene zvale na druzenje,imale bi slike sa fotoaparata ruganje ruganje
Salu na stranu,zao mi je sto nisam mogla doci ali Kronki draga sledeci put nemoj organizovati druzenje radnim danom.Ima nas i vrednih icon_lol icon_lol

E ti da si dosla u Sarajevo, ja bih uzela dan godisnjeg samo da znas ;] .

: tanja. - 15. septembar 2008 12:15:17(UTC)

: gorana - 15. septembar 2008 7:03:40(UTC)
E pa drage moje,da ste mene zvale na druzenje,imale bi slike sa fotoaparata ruganje ruganje
Salu na stranu,zao mi je sto nisam mogla doci ali Kronki draga sledeci put nemoj organizovati druzenje radnim danom.Ima nas i vrednih icon_lol icon_lol
Cekam te sledeci put... cvecko
:-* :-* :-* za Aleksu i Damjana

: Angel - 15. septembar 2008 6:28:36(UTC)
Sonja i Kronkusa bravo bravo bravo cvecko

: Tanja&Katia - 15. septembar 2008 5:58:30(UTC)
Slike su divne bravo bravo bravo

: dragana024 - 14. septembar 2008 18:33:20(UTC)
Sonja i Kronki bravo bravo bravo bravo
Divne ste obe, a deca pravi andjeo andjeo

: mamaTanja - 14. septembar 2008 18:11:47(UTC)
Kronki i Sonja ajd da ne hvalim vas dve ali deca su vam prelepa!!!Bas mi je drago da ste lepo provele.

Pozdrav i za sve ostale mame i forumska druzenja bravo bravo bravo

: Daca80 - 14. septembar 2008 18:04:23(UTC)
Kronki konacno i tebe da vidim. Nisam te tako zamisljala i bas sam se odusevila.
bravo bravo bravo za vase druzenje.

: Kronkusa - 14. septembar 2008 17:07:59(UTC)
Tijancice :-* . Pravo da ti kazem, i ja sam mislila da cu biti deblja sad nego sa Damjanom, ali ova moja beba vrlo malo trazi da jede za sada :) .

: Tijancica - 14. septembar 2008 16:47:15(UTC)
Sonja i Kronki, dvije osobe koje sire pozitivnu energiju oko sebe. Preslatke ste mi. Kao i vasa djecica.
Kronki pa kako si ti to tako mrsava trudnjacica? icon_wink ;]

: Kronkusa - 14. septembar 2008 16:01:45(UTC)
Hvala svima na lijepim rijecima.
Ja moram da kazem da mi je veoma drago sto sam upoznala Sonju. Ona je osoba s kojom mozes fino da se ispricas i da ti pri tom bude ugodno. Izgleda skroz milo i neisfolirano, bas kao i na slikama. Proveli smo divno vece zajedno i bilo je malo vremena da se dovoljno istorokamo :-), ali posto ja cesto dolazim u NS dogovorile smo za obavezni nastavak druzenja u buducnosti.
A Aleksa je stvarno pravi mali med sa divnim plavim okicama. Damjan nije mogao da ga stigne kad je trckarao okolo :) . Ja sam bila ponijela aparat, ali sam kupila lose baterije, pa sam uspjela da okinem samo 3 snimka beze uzid .

: leptiric - 14. septembar 2008 15:43:52(UTC)
bravo bravo za Sonju i Kronkusu
Danjan i Aleksa su preslatki.
:-* :-* zaljubljen andjeo andjeo

: jacinta - 14. septembar 2008 12:21:49(UTC)
bravo bravo

: iva-sabac - 14. septembar 2008 10:30:26(UTC)
vidi se da ste se lepo provele klninci su poreslatki

: Ella - 14. septembar 2008 5:39:19(UTC)
Vidim ja da nema moje prijuske na netu vec neko vreme icon_lol   Jao kakav sladak stomacic.. prijuska vidi se, kako da se ne vidi... i tvoj tiba je jako lep i hvala Bogu da raste, pomazi ga malo od nas trudnica   E sad posle tibe, svi ostali dolazite na red... Aleksa i Damjan su sok   preslatki klinci.... vidi samo te osmehe! :-*  Sonjic i ti lepo izgledas icon_wink   Eto kad nismo mi mogle ovaj put da se vidimo, poslala sam ti dobru zamenu icon_wink   Ljubimo vas :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: stancha - 14. septembar 2008 5:16:03(UTC)
Super ste,a trudnica toliko milo izgleda,trudnoca je prolepsala,rekla bih,ima neku blagost u pogledu(ili joj je bilo drago zbog susreta zaljubljen ),a Aleksa je toliko porastao da nisam mogla da poverujem da je to on icon_eek
Sve u svemu,bas sam ljubomorna,drage ste mi obe i bas bih volela da sam i ja bila sa vama caos

: Sneki - 13. septembar 2008 20:22:40(UTC)
E bas ste me odusevile! bravo bravo bravo za vase druzenje!

: Maja-belgija - 13. septembar 2008 19:58:18(UTC)

: Nikita - 13. septembar 2008 19:24:20(UTC)
 bravo   za nova poznanstva mali Damjan i Aleksa su pravi medenjaci... a vama mame zelim sto vise druzenja i sledeci put ponesite aparat da vas bolje vidimo icon_wink , super ste bravo bravo bravo

: Sanjalica - 13. septembar 2008 19:18:02(UTC)

: crvena sonja - 13. septembar 2008 18:50:57(UTC)
Ja sam juce upoznala Kronkusu i njenog Damjana.
Jedno divna ,opustena,duhovita i zgodna zena.Niko ne bi rekao da je trudnica
Mene je odusevila svojom prirodnoscu.I drago mi je sto sam je upoznala.
Damjan je jos lepsi uzivo nego na slikama.
Evo par slicica da docara atmosferu.Zaboravila sam fotoaparat ali smo uspeli da se uslikamo telefonom.

: tanja. - 12. septembar 2008 21:44:39(UTC)
bravo bravo bravo Opet nova druzenja ;] ;] ;] radujem se svaki put kada zavirim u ovu temu zaljubljen
Bas mi je drago kada vidim toliko nasmejanih lica :)
NS, sta reci...ne kaze se za badava "novosadjanke su najlepse zene" :-* :-* :-*
A sto se tice skupova po Bg to je vec uigrana kombinacija, vidi se da ste sve uzivale, ima i novih stvarnih cyber drugarica bravo bravo bravo kada vidim ove vase slikice bas mi dodje tesko sto sam neke od vas pogresno procenila i mnogo mi zao zbog toga :(... uzivajte i dalje u druzenju...
...nadam se da cu i ja imati zadovoljstvo da me neko uskoro pozove u provod samo molim bez pijanci nisam ja za to icon_wink djuska moze al' "na suvo" icon_lol icon_lol icon_wink
Pozzzz za sve cvecko cvecko cvecko

: iva-sabac - 12. septembar 2008 21:39:26(UTC)
slike su vam prelepe svima,ja sam nova ali nadam se da cemo se upoznavati kad prodje neko vreme....ta forumska druzenja su stvarno nesto prelepo i posebno,ja imam par prijateljica sa jednog foruma........

: crvena sonja - 12. septembar 2008 19:44:25(UTC)
Ja sam se veceras druzila sa jednom malom" Djavolicom".Pogadjate ko je...
Sve ce vam biti jasno kad sutra postavim slike.

: Masha&Tasha - 12. septembar 2008 16:33:12(UTC)
Kakva je to bila trac partija i sad se prica po coskovima! zagrljaj zagrljaj zagrljaj Ne zavidim vam da znate, kad dodjem samo cete morati opet da pijete kafu! :-* za drustvo iz coska zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Sneki - 12. septembar 2008 13:24:06(UTC)
Super, bas se lepo provodite! Mato jesi li ti to malo udarila glanc, mislim da li si skinula neko kilce icon_eek ?
bravo bravo bravo za druzenje!

: jelenab - 12. septembar 2008 11:03:28(UTC)
Pogled je bio da padnes u nesvest!!!! Zalazak sunca nad rekom! Milina. Ali zao mi je sto nismo uslikali jednu fenomenalnu scenu: Mata lize lizu, a onda je pruzi Akiju, koji samo isplazi jezik, pa ovaj predje lizom po njegovom jeziku i nastavi sam da lize. Znaci umrli smo od smeha. A Mata jos otvara usta onako ko mame kad hrane bebe (komedija).
Sanjalice, pravo da ti kazem ja sam se prakticno nenajavljena privalila hahahaha!!!
Bravo devojke za sva vidjanja (by the way nadam se da ce ova poruka da ode jer dobrih mesec dana nisam uspela ovde da ostavim post!)

: Prex - 12. septembar 2008 10:37:19(UTC)
Ljubomorna sam na drugarice iz coska... icon_lol icon_lol icon_lol hocu i ja da uzivam u onom pogledu zagrljaj zagrljaj zagrljaj bravo bravo bravo ljubim vas sve, samo uzivajte :-*

: SInCerITy - 12. septembar 2008 10:32:18(UTC)
Citat:
mayoli - 12/9/2008 05:08

SInCerITy MORACEMO I MI BAR NESTO UCINIT PO TOM PITANJU!!!

Mayoli, vrlo rado, samo dok proslavim slavu i rodjendan i vidjamo se

;] ;]

: biki - 12. septembar 2008 9:20:45(UTC)
Prepucavanje...??? Gde ko...sta... hmm
Ja ovde vidim samo fenomenalna druzenja zvezda

: Ella - 12. septembar 2008 6:08:48(UTC)
Tanja i Mia, nema bre prepucavanja, sta ti je?!!! icon_lol   Ja to sve ignorisem, vidim ono sto zelim da vidim, zato sam i dalje ovde, jer me nista ne dotice, i nista mi ne smeta icon_wink

: Tanja i Mia - 12. septembar 2008 5:14:35(UTC)
Ne mogu da vjerujem da je jedna od najljepsih tema na forumu postala mjesto za prepucavanje, svadju, ljubomoru, netrpeljivost.....

bravo bravo bravo bravo za sva druzenja, bravo bravo bravo bravo za djevojke koje pored svih svojih obaveza nadju vremena za nova poznanstva.....

Meni je jako zao sto sam relativno daleko pa nemam bas priliku da vam se pridruzim, a kada dolazim u BG ili NS obicno sam u skripcu sa vremenom, ali nadam se da ce se to promijeniti....

Bravo djevojke, svaka vam cast!!!!!!!

: biki - 12. septembar 2008 5:05:18(UTC)
Ijao Ijao Ijao opet coskarite bez mene icon_lol
Ma-to auu kako ti ima slepo lice icon_eek a ja te do sada d`izvines nisam registrovala,zgotivila sam te preko postova...
Nikilaki necu da komentarisem dok ne vrati nick srbenda
a decica zaljubljen

: mayoli - 12. septembar 2008 2:08:40(UTC)
Velika pusa za zmayicu i Angel.Drago mi je da konacno vidim osobu o kojoj sam tako cesto razmisljala (zmajici)

I velika pusa za BeogradjANKE.dRAGO MI JE STO SE SVI TAKO LIJEPO DRUZITE!!!

SInCerITy MORACEMO I MI BAR NESTO UCINIT PO TOM PITANJU!!!

: SInCerITy - 11. septembar 2008 18:32:18(UTC)
Citat:
ma-ta - 11/9/2008 21:22

....
Sin, draga, jesi li ti to meni jos uvek pod utiscima sa chata od sinoc? icon_rolleyes Specijalan najveci :-* za tebe! ...

Moram da priznam da me jos drmaju utisci od sinoc heheh kreten kreten

: ma-ta - 11. septembar 2008 18:22:14(UTC)
Hvala na tako divnim komplimentima! zagrljaj Nego, Anka, jesi li ti sigurna da sam se ja promenila, ili me ti samo gledas drugim ocima??? icon_lol A sto se nicka tice, dobro te je asocirao, bas tako je i nastao. zaljubljen
Sin, draga, jesi li ti to meni jos uvek pod utiscima sa chata od sinoc? icon_rolleyes Specijalan najveci :-* za tebe!
Sta da vam kazem, sem da vas pozovem da se druzite sa nama, picence, kafica i dobro drustvance prijaju uvek! zagrljaj

: SInCerITy - 11. septembar 2008 17:50:18(UTC)
Bravo za drugarice iz coska, i ja bih se rado s vama zabila u to cose i uzivala u takvom predivnom drustvu kao sto je vase. Sve tri ste drage, lijepe i simpaticne. Mada Anita Mancic ( citaj ma-ta :-* ) zaista sjaji nekako posebno zaljubljen
A tek klinci, e od te ljubavi mi srce brze kucka.
Pozdrav za sve mame koje se druze i sire prijateljstva, za sve evo cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko

: Sanjalica - 11. septembar 2008 17:19:07(UTC)
EEEEEEE znaci tako, a gde je meni poziv? Ha, ha salim se, drago mi je sto vam je bilo lepo, ljubac za sve

: Maja-belgija - 11. septembar 2008 16:24:40(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo mame bas ste mi slatke a klinci su medeni kako kaze ella bg face hihihihihihihihihi

: Nikita - 11. septembar 2008 13:29:25(UTC)
Ma-To :-* :-* :-* zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Srcka - 11. septembar 2008 12:42:13(UTC)
icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek
Kako ste sve lepe, a tek decica. Divno i da ne izdvajam, svaka cast svim dobrim mamama sto se tako lepo druzite i naravno da nije decice slatke ne bi ni postojao ovaj forum koji vas je sve tako lepo zblizio.

Ma-to, nekako mi se cini da si bas smrsala i prolepsala cvecko

: Fokica - 11. septembar 2008 11:34:12(UTC)
Angel i Zmayica bravo bravo
Beogradjanke bravo bravo

: crvena sonja - 11. septembar 2008 10:05:46(UTC)
Joj ma to tako bi slatko popila tu kaficu sa vama.

: Ella - 11. septembar 2008 9:35:02(UTC)

Kako da ne poznajemo momke!!!! To su BG face!!! icon_wink   Slatki su, jos se i vole, gde ces lepse! :)

A mame, kakve ste vi cice, mnogo ste mi shlatke!  zaljubljen   I da znate da vam zavidim na druzenju... hocu i jaaaaaaaa :( Saljemo vam puno  :-* :-* :-* :-*  iz daleka.... caos

Ella & Stella

: ma-ta - 11. septembar 2008 9:01:54(UTC)
A znate li vi ko su ovi momci sto se ovako vole?

Pa, vole se isto kao i njihove mame! zagrljaj

Bilo je tu jos dragih osoba, ali su bile previse opcinjene pogledom sa balkona, da bi se slikale. :>

Cak su i ovi mali drugari fascinirani panoramom!

Prepoznajete face, zar ne??? zaljubljen

: Angel - 11. septembar 2008 6:32:11(UTC)
Hvala devojke! Ne udaram recke, uzivam u druzenju! bravo zagrljaj

: Maja-belgija - 11. septembar 2008 6:16:16(UTC)
bravo bravo bravo bravo za angel i zmayica

: Ivanela - 11. septembar 2008 5:59:58(UTC)
Angel ti si sampion u forumskom druzenju bravo
I pozdrav za zMajche, bas nam nedostaje na forumu :-*

: Angel - 11. septembar 2008 5:48:34(UTC)

Mi smo prekljuce proveli predivno popodne sa nasom najdrazom Marijom (zMayica) koju nismo videli dugo i sad mi je srce konacno na mestu!

: Nikita - 10. septembar 2008 22:37:24(UTC)

Citat:
crvena sonja - 9/9/2008 00:01
Citat:
Nikita - 8/9/2008 17:05 Olje78 sin da???
Jeste Niki njen sin Luka

bravo za mene icon_wink , veliki :-* :-*  za Luku i Aleksu

: crvena sonja - 8. septembar 2008 20:01:26(UTC)
Citat:
Nikita - 8/9/2008 17:05

Olje78 sin da???

Jeste Niki njen sin Luka

: Angel - 8. septembar 2008 16:05:41(UTC)
Dorothy sledece nedelje vam dolazimo opet na dugacko druzenje! Ne mozemo da docekamo! Ljubi devojcice najneznije pa se druzimo vrrrrlo uskoro :-* .

: Nikita - 8. septembar 2008 13:05:42(UTC)
Olje78 sin da???

: leptiric - 8. septembar 2008 12:06:52(UTC)
Ni ja neznam ,ko je sa Aleksom na slici.
Sonja reši misteriju?

: Ivana B. - 8. septembar 2008 11:38:33(UTC)
??? Ko je sa Aleksom na slici???

: Maja-belgija - 8. septembar 2008 11:33:25(UTC)
Citat:
crvena sonja - 8/9/2008 14:46

Evo ja cu da pocnem

Forumski drugari.Pogodite ko je sa Aleksom.

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Mirche - 8. septembar 2008 11:22:24(UTC)
Zasto ima netrpeljivosti meni zaista nije jasno, i sa jedne i sa druge i sa pete strane, pun je forum toga, definitivno ne mozemo svi da se slozimo jedni sa drugima, dosta je ljudi i naravno dolazi do razilazenja.
Licne konflikte ja zaista ne mogu da resavam, bas zato sto su licni. Zbog svega toga, sam forum (ko ga je pravio znao je u kakve sve situacije upadaju korisnici ) ima opciju "Ignore" pa ako vas postovi nekog clana nerviraju iz bilo kog razloga mozete da ukljucite tu opciju i nerviranja vise nece biti. I naravno i jedna i druga i treca treba da resavate nesporazume preko PP.

Postovi na temi koji su off topic, prozivanja, podrzavanje jedne, druge ili trece strane ce biti obrisani kao i duplirane slike.

: stancha - 8. septembar 2008 10:47:34(UTC)
Ovo mi je bila jedna od omiljenijih tema,'ajde neka tako i ostane,pliiiiiz :)

: crvena sonja - 8. septembar 2008 10:46:50(UTC)
Evo ja cu da pocnem

Forumski drugari.Pogodite ko je sa Aleksom.

: crvena sonja - 8. septembar 2008 10:39:47(UTC)

: ma-ta - 8. septembar 2008 10:31:10(UTC)

: nikiilaki - 8. septembar 2008 10:25:47(UTC)

: mayya - 8. septembar 2008 10:13:45(UTC)
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: katarina - 8. septembar 2008 10:07:50(UTC)

: katarina - 8. septembar 2008 10:05:20(UTC)

: nikiilaki - 8. septembar 2008 10:00:25(UTC)

: cipelica - 8. septembar 2008 9:22:26(UTC)

Kako ove mame sa lepim osmehom,sa predivnom decom koju isto tako dobro vaspitavaju ,mogu biti trovacice i ljubomorne zene?
Evo moj mm se dobrovoljno javlja da bude njihovo "zamorce"posto je tik uz mene i prati forum s amnom.
Hajde jos vise druzenja i slika,nevazno ko je na njima. zagrljaj

: katarina - 8. septembar 2008 9:07:48(UTC)
izvini mirche pisale smo u ísto vreme.. poz

: ivy - 8. septembar 2008 9:07:42(UTC)
Evo pozivam sve novosadjanke da napravimo mini susret u NS caos

: katarina - 8. septembar 2008 9:06:05(UTC)
e zene zene izgleda da vas je leto udarila u glavu!
Ajde da vam dam po koju limunadicu da se ohladite a i hladan tusiranje
pa da nastavimo dalje.... lepo je druziti se ne zaboravite to!!!!
Raspravljate ko se sa kim druzi i koliko slika stavlja kreten e niste bas tacne ,imajte malo obzira prema nama koje nemamo nijednu slicicu icon_cry pa sta treba sad da skocim sa terase a icon_rolleyes
Uh dal cu i ja doziveti bar jednu fotkicu na ovoj temi pitam se hmm
i tako idemo dalje sad normalnim tokom,nemoj da ste sebicne,da vidim ko se skim nasao,popio kaficu i ispricao....
a ko kako izgleda ne zanima me fizicki izgled(nisam lez...)sve ste mi u dusi lepe... caos

: Mirche - 8. septembar 2008 9:00:05(UTC)
Ovo je tema o druzenju i zato molim da se nastavi u tom tomu.
Zao bi mi zaista bilo da se sada posle ovoliko lepih prijateljstava rode i neka "neprijateljstva".
Nije lako odrzati i takt i raspolozenje i meru ali molim sve za toleranciju. Svi imaju prava da stavljaju slike sa druzenja, komentari su dobrodosli, pogotovo pozitivni, negativne bi mogli da posaljemo i preko PP vise radi drugih nego radi sebe jer ne moraju svi da citaju prepirke i prozivke.
Takodje, nemojte namerno da kopirate ili citirate slike, zaista nema potrebe (a i u "pravilniku" je zabranjeno - nepotrebno, višestruko ponavljanje iste poruke ili odgovora") a i slicne slike bi mogli da preskocimo jer se i vizuelno (radi preglednosti) i tehnicki opterecuje forum.
Nastavimo dalje sa druzenjima!
Hvala!

: nikiilaki - 8. septembar 2008 8:58:46(UTC)

: Nemanjina mama - 8. septembar 2008 8:52:48(UTC)
Uniona, morao je da ostane kući, taj dan je bilo 40 stepeni, a ja sam se sama autobusom vraćala,
tako da nažalost ovakvo lepo druženje je prošlo bez mog malog andjela,
ali sledeći susret za par nedelja ide i on.
Taman će valjda malo da se ovo vreme smiri :|

:-*

: nikiilaki - 8. septembar 2008 8:50:54(UTC)

: Ella - 8. septembar 2008 8:02:53(UTC)

: uniona - 8. septembar 2008 8:00:35(UTC)
zene, super izgledate
potpisujem ivanelu za mayyinu haljinu, vrhunska !!!
nego nesto mi nedostaje na ovoj slici... hmm ... bojana, gde je nemanja? poguzi

: ivy - 8. septembar 2008 7:59:56(UTC)

: Fokica - 8. septembar 2008 7:56:22(UTC)

: crvena sonja - 8. septembar 2008 7:51:44(UTC)

: Tijancica - 8. septembar 2008 7:48:54(UTC)

: Sanjalica - 8. septembar 2008 7:37:52(UTC)

: ivy - 8. septembar 2008 7:29:03(UTC)

: JasnaMK - 8. septembar 2008 6:38:47(UTC)
Anci brza sam od tebe, brza sam od tebe..nananananana :>

: Dorothy - 8. septembar 2008 6:22:05(UTC)

Angel i ja jedva cekam da se opet vidimo, a obecala si uskoro i držim te za reč icon_wink

Inače sam tek danas videla uzid da si postavila slike sa našeg druženja, bilo je baš dobro, ali sledeći put se moramo videti na duže da se uspemo lepo ispričati!

: JasnaMK - 8. septembar 2008 6:19:35(UTC)
Citat:
Sanjalica - 7/9/2008 23:34

Jasna jesu muz i zena, dobro si skapirala

Malo kasno ali dobro.. bolje ikad nego nikad

: Fokica - 8. septembar 2008 5:30:34(UTC)
Angel draga i ja jedva cekam da se vidimo, sutra nadam se :-* :-*

: Angel - 8. septembar 2008 5:26:38(UTC)
Ja moram da napisem da mi jako nedostaje Marija (zMayica) i da je nisam jako dugo videla a posto to planiram do srede nadam se, obasucu vas slikama. I jedva cekam da vidim JelenuPetrovic, Fokicu i Dorothy opet. O i ostale zenske al trenutno najvise navedene.

: Sanjalica - 7. septembar 2008 19:34:58(UTC)
Jasna jesu muz i zena, dobro si skapirala

: JasnaMK - 7. septembar 2008 19:25:27(UTC)
bravo bravo bravo za sva lepa druzenja.

Mayyo na temu sta kuvate danas, videla sam ti nove zute tanjire i zaljubila sam se od prve. A tek kad sam ti videla stan shvatila sam shvrhu zute boje :) Super kombinacija bravo

Inace da nisu bile slike od Sanjalice ne bi ukopcala da su Mirche i Akrosoft muz i zena :> ili gresim hmm (ponekad ne kopcam neke stvari kreten )

: lelly - 7. septembar 2008 18:48:29(UTC)
ja svratila da vidim slike, kad ono... međutim. odoh ja na drugu temicu neku...kod nas u bebama na ćaskanju baš lepa atmosfera, odoh tamo.

: mayoli - 7. septembar 2008 17:33:01(UTC)
Malo jesam bila u Novom Sadu ili malo.A tebe drzim za rijec i zapamti sta si rekla...

: mayya - 7. septembar 2008 17:11:43(UTC)
Zaista si dobrodosla, bez sale i zezanja. Obozavam pozitivne osobe kao sto si ti. Sve moje prijateljice su takve. Svidece ti se. A ako nikada nisi videla grad, bices odusevljena. Zivim u najlepsem gradu na svetu!

: mayoli - 7. septembar 2008 17:04:43(UTC)
Eto me samo da stavim djecu da spavaju!ja sam u Novom Sadu za 1h i nemoj se iznenaditi kad ti jednom stvarno banem!!!

: mayya - 7. septembar 2008 16:58:35(UTC)
Izvoli mayoli!

: mayoli - 7. septembar 2008 16:34:31(UTC)
Mogu li ja u novi sad meni je tu kod vas super,a ostalo me ne interesuje...

: mayya - 7. septembar 2008 16:15:31(UTC)

: nikiilaki - 7. septembar 2008 16:14:39(UTC)

: nikiilaki - 7. septembar 2008 16:00:34(UTC)

: Sanjalica - 7. septembar 2008 15:38:21(UTC)

: Maja-belgija - 7. septembar 2008 14:48:42(UTC)

: maja22 - 7. septembar 2008 14:27:00(UTC)
Slike su divota!!!!!!!Svaka cast za domacicu mayyu!!!

: Sanjalica - 7. septembar 2008 14:18:56(UTC)

: Maja-belgija - 7. septembar 2008 14:07:43(UTC)
bravo bravo bravo bravo beogracanke ja vas zaboravila batina batina

: jacinta - 7. septembar 2008 13:59:59(UTC)
bravo i za Novosadanke i Beogradanke!

Mayo,sve pohvale bas znas da ugostis!

: Tijancica - 7. septembar 2008 13:52:52(UTC)
Citat:
Photobucket

Extra slika. I extra vecerica. I moram da primjetim mayyin outfit bravo Da sam u Ns vijala bih te dok me ne ugostis :>

: Nemanjina mama - 7. septembar 2008 13:45:10(UTC)

: mayya - 7. septembar 2008 13:38:33(UTC)

: Sanjalica - 7. septembar 2008 12:22:36(UTC)

: mayya - 7. septembar 2008 11:04:09(UTC)
Citat:
Ivanela - 7/9/2008 11:21

Uh uh ovde svaki dan nove fotke i druzenja, divno! I kako samo svi tako lepo izgledate, i sijate od srece!

(Mayyo, prelepa ti je haljina, da sam je negde ugledala u izlogu usla bih da je kupim kao hipnotisana! (onaj osecaj-"must have, I don't ask for price"))

Hvala Ivanela. Haljina je sasvim obicna i bila je prilicno jeftina. Ali je ja mnogo volim.
I hvala na komplimentima.
Kad god se okupimo, mnogo smo srecne, pa samim tim nasmejane.

: nikiilaki - 7. septembar 2008 10:55:23(UTC)
E Stancha Hvala za ovo dame hehe icon_surprised ops: mislim sta reci osim jedno veliko HVALA :-* :-* :-*

: nikiilaki - 7. septembar 2008 10:53:50(UTC)
Edit:Administrator

: Sanjalica - 7. septembar 2008 10:39:52(UTC)

: mayya - 7. septembar 2008 10:36:16(UTC)

: nikiilaki - 7. septembar 2008 10:01:01(UTC)

: ciciban - 7. septembar 2008 9:09:53(UTC)
devojke bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Ivanela - 7. septembar 2008 7:22:52(UTC)
E da, lepse su Bojanine, jer su vece, haha!

: Ivanela - 7. septembar 2008 7:21:40(UTC)
Uh uh ovde svaki dan nove fotke i druzenja, divno! I kako samo svi tako lepo izgledate, i sijate od srece!

(Mayyo, prelepa ti je haljina, da sam je negde ugledala u izlogu usla bih da je kupim kao hipnotisana! (onaj osecaj-"must have, I don't ask for price"))

: Sanjalica - 7. septembar 2008 7:12:39(UTC)

: Dorothy - 7. septembar 2008 7:07:46(UTC)
Mayyo i devojke, i klinci, i tate bravo bravo bravo bravo

: Fokica - 7. septembar 2008 6:58:31(UTC)
Devojke bravo bravo bravo

: Maja-belgija - 7. septembar 2008 6:22:36(UTC)
bravo bravo bravo bravo devojke divni ste svi bas ste se lepo zabavljali mogu zamisliti kakva je bila klopa hihihihihihihi icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

a ove tri mame izgledaju ekstra samo mogu da vam kazem respekt respekt respekt respekt respekt respekt

: mayya - 7. septembar 2008 3:54:59(UTC)

Prvo da pohvalim slavljanicu Milu i njen rodjus i sve mame i tate na rodjusu!

A onda Bojana, poguzi poguzi poguzi poguzi samo ti mene zezaj za moj novi panasonic! Samo da znas da cu sledeci put da ti maznem tvoj sony, pa se ti slikaj! icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

Edit:i Administrator
Sad ako kazete da su Boja
nine lepse, bacam fotoaparat kroz prozor, pa ce neko od prolaznika dole, ili da se obraduje, ili da padne u nesvest kad ga pukne u glavu! ruganje ruganje ruganje ruganje

: stancha - 7. septembar 2008 2:57:31(UTC)
Odakle da pocnem hmm
Novosadjanke,samo da znate da sam ljubomorna,kao prvo na kupanje u bazenu,pa onda na vecerinku,pa onda na to sto se i vasi mm-ovi druze sa vama(mi Nislijke se iskljucivo vidjamo bez muzeva :? ),pa na Mayyine prelepe tanjire...E,j...m ti,kud smo ovako daleko icon_rolleyes Ali slika gde ste sve tri nasmejane je blago receno FE-NO-ME-NAL-NA!Ne znam koja od vas tri mi je lepsa i koja ima lepsi osmeh :-* :-* :-*
A Beogradjanke,kao i uvek,TIP-TOP,elegantne,umiljate,prefinjene ma-dame u pravom smislu te reci :-* :-* :-* Slavljenica,kao bombonica slatka zaljubljen
A Ella u akciji-neprevazidjena,a i celokupno drustvo oko nje caos

: ma-ta - 6. septembar 2008 20:49:35(UTC)
Drage mamike, ne priznajem ove rodjendanske fotkice, jer niste kompletne! icon_wink Ovde ima vise dece, nego mama! :>
Ipak, lepe ste mi mnogo i sve vas mnogo volim. Proci ce i ovaj moj virus brzo, pa vas onda ja cekam, kada sam vec do sada ovako lep provod i lepo drustvance morala propustiti. :(
:-* za sve moje drage cyber drugarice iz coska i najlepsu decicu na svetu!!!
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Ivana-Lukina mama - 6. septembar 2008 20:31:26(UTC)
Citat:
nikiilaki - 6/9/2008 22:36

Devojke super ste bravo za druzenje

Evo nas ponovo  icon_surprised ops: . Mi smo danas bili kod nase sada jako dobre drugarice Mile (Sneki) na rodjendanu i bilo nam e superrrr. Evo koja slicica da vam docaramo kako smo se proveli :-* :-* :-*

Sanjalica, Mirche i Akrosoft 

Sanjalica, Mirche, Sneki i ja (Niki)

devojke bravo bravo bravo

Kao prvo devojcici da cestitam rodjussok

Sneki vidim da si dobra domacica bila :-* pijanci pijanci pijanci pijanci ,ako tako i treba okupila si pravo,pravcato drustvance iz coska icon_wink

Niki kosa ti je prelepasok

Mirche tebi puno :-* i puno cvecko

Sanjalice ljubim te u UN super izgledas:-*

A,Andrej ,samo neka je ziv i zdrav u zivotu lepse dete nisam videla,on je vise nego prelepsok

Ljubim vas sve i samo se tako lepo druzite:)

: crvena sonja - 6. septembar 2008 20:27:35(UTC)
Kakva druzenja, super.Samo da znate da su deca najlepsa.

: nikiilaki - 6. septembar 2008 20:04:48(UTC)
Ella da znas da smo mislila na vas i da ste nam jako nedostajale puno vas volimo :-* :-* :-* zaljubljen zaljubljen zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Nemanjina mama - 6. septembar 2008 20:03:45(UTC)
Photobucket

Mayyo, sad gledam ove tvoje slike, i ne mogu da verujem da tako loše
slike pravi! a nov...
Moj je 100 puta bolji! ruganje ruganje ruganje

: Ella - 6. septembar 2008 19:55:09(UTC)
bravo bravo bravo bravo za slikice!!! Bas vam je lepo bilo na rodjosu! Zao mi je sto nismo ja i Stella bile da se druzimo sa vama :( U svakom slucaju, lep provod, vidi se... Decica su preslatka, a ovi stariji pravi lepotani icon_wink   Slavljenica je bas kao iz bajke zvezda

: Sanjalica - 6. septembar 2008 19:52:34(UTC)
kakve dase, klinci su nam bili super, slavljenica je savrsena

: nikiilaki - 6. septembar 2008 19:50:43(UTC)

I nasa slavljenica PRINCEZA Mila (Sneki) :-* :-* :-*

: nikiilaki - 6. septembar 2008 19:46:49(UTC)

Nikola(Nikiilaki) i Pavle (Mirche i Akrosoft)

Andrej sekerko jedan mali sa prelepim okicama (Jelenab)

: Sanjalica - 6. septembar 2008 19:46:39(UTC)
E da vam kazem da smo se Uros i ja proveli super. Samo malo nam, meni bi trebalo dva dana da se ispricam sa njima, tako da cemo morati da smislimo neko putovanje.

: Daca80 - 6. septembar 2008 19:39:53(UTC)
Izvini Niki preklopile smo se.

bravo bravo bravo za vase druzenje. Svi ste predivni :-*

: Daca80 - 6. septembar 2008 19:37:38(UTC)
Pa da li je to moguce? Tri extra mace na jednom mestu icon_lol .
Ali izvinite Nemanja i Boki su vas zasenili icon_lol icon_lol icon_lol . Veliki :-* za vas

: nikiilaki - 6. septembar 2008 19:36:44(UTC)

Devojke super ste bravo za druzenje

Evo nas ponovo  icon_surprised ops: . Mi smo danas bili kod nase sada jako dobre drugarice Mile (Sneki) na rodjendanu i bilo nam e superrrr. Evo koja slicica da vam docaramo kako smo se proveli :-* :-* :-*

Sanjalica, Mirche i Akrosoft 

Sanjalica, Mirche, Sneki i ja (Niki)

: leptiric - 6. septembar 2008 19:09:07(UTC)
Mayya,Ivy,Bojana , bas ste slatke.
A Neca i Boki pravi drugari.

: Nemanjina mama - 6. septembar 2008 19:02:38(UTC)
Evo i mog priloga sa današnjeg divnog druženja sa dve divne i drage cure!!!!

mali frajeri

:)

i naravno Mayya se pokazala kao izvrsna kuvarica... icon_wink

: JasnaMK - 6. septembar 2008 18:29:58(UTC)
Citat:
mayya - 6/9/2008 21:46

Evo nas zajedno!

Photobucket

Ekstra slika bravo bravo bravo Prelepe mame. A Boki i Nemus su preslatki :-* :-* . Steta fali vam Bojanin Nemanja ali evo :-* ljubimo i njega :-*

: mayya - 6. septembar 2008 17:46:31(UTC)
Devojke, svaka cast na okupljanju i druzenju!!!!
Super je sto su vasa prijateljstva postala prava i sto traju!

Ali cu posebno izdvojiti fotografiju sa Vanjinog rodjusa! Prelepa je!

A kod mene su danas bile dve drage prijateljice!
Em su drage, em su lepe, em ih volim puno!

Pogadjate ko je u pitanju? Bojana i Ivy!

Evo nas zajedno!

Photobucket

Pa sa nasim andjelima ( samo bez Nemanje juniora, na zalost )

Photobucket

Onda smo klopali...

Photobucket Photobucket

A pre toga smo bili na bazenu...

Photobucket

Evo da vidite i drage tate u akciji...

Photobucket

I na kraju dva najbolja sajber drugara!

Photobucket Photobucket

Devojke, ulepsale ste mi dan!!!

Bojana, sledeci put obecavam ludu zurku u gradu! icon_wink

: biki - 6. septembar 2008 15:41:24(UTC)
Mislim da je svaki moj komentar suvisan ove slike govore same...

: Ivana-Lukina mama - 6. septembar 2008 11:29:31(UTC)
bravo bravo bravo super su vam slicice bravo

Bas mi je drago da ste se okupile u tolikom broju,sto ste se lepo druzile i provele :)

Sve ste super i lepe,zato svakoj pojedinacno saljem po jedan :

Ella :-* +stomacic :-* ,Bambina :-* ,Sneki :-* ,Jelenaorg :-* ,Sanjalica :-* ,Nikilaki :-* ,Tijanast :-* Jelenab :-* Mirche :-*

: Maja-belgija - 6. septembar 2008 9:40:46(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo devojke divni ste

: katarina - 6. septembar 2008 8:08:11(UTC)
E BAS VAM ZAVIDIM!
SVE STE LEPE neznam koju da izdvojim...
Ella cestitam bas sam se prijatno iznenadila kad sam procitala ...i na slici se vidi neki poseban sjaj
Sneki,Mirche,Ma-ta,Niki,Jelena org i sve ostale bravo..sve ste lepe na svoj nacin!!!!
Bambina ko devojcica!!!sve u svemu ljubomorna sam na sve vas!i nisam vesta u davanju komplimenata....

: ma-ta - 6. septembar 2008 7:32:16(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: JasnaMK - 6. septembar 2008 7:21:23(UTC)
Bravo devojke bravo bravo bravo Ella u punom si sjaju - vidi ti se u ocima da imas jos nekoga u tibicu :-* :-* :-*

: glorija - 6. septembar 2008 7:09:11(UTC)
Divno!

: Ella - 6. septembar 2008 6:35:46(UTC)

Evo vam slikica po dogovoru :)

Vece u gradu...

Vanjin 1 rodjendan

Milosev konak na Topcideru

dostaaaaaaaa  caos

: Angel - 6. septembar 2008 5:43:50(UTC)
Dobro nam dosla nazad draga. Zao mi je sto se ne videsmo al jbg...nadam se drugi put. A stomacic je bombona! Uzivaj u njemu i nastavite tako lepo da se druzite!

: leptiric - 5. septembar 2008 21:31:17(UTC)
Cure preslatke ste.
Drago mi je da se druzite.

: una - 5. septembar 2008 17:33:25(UTC)
icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops:
JA TEK SAD VIDELA STOMACIC
bravo bravo bravo

: Masha&Tasha - 5. septembar 2008 15:16:31(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Maja-belgija - 5. septembar 2008 12:28:41(UTC)
ella bravo bravo bravo bravo za stomacic ajde jedan bato za nasa stela
ljubimo ti bebu punooooo i mala i velika icon_lol icon_lol

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: Milica81 - 5. septembar 2008 10:45:10(UTC)
Ella, cestitam na stomacicu!!!!!!!!!!!!

: Ella - 5. septembar 2008 10:06:52(UTC)

Mi danas stigle i sad smo tu sa vama :)

Prvo da se zahvalim na svim komplisima vezano za "stomacic"... vidim i ja sad na slici da se vidi  doomed . Inace ponosno mogu glasno reci da smo u 4om mesecu i da se napokon osecamo superiska  icon_wink

Imam toliko toga da pisem, kazem... i imam brdo slika (izdvojicu samo neke, i to kad budem imala vremena). Puna sam raznih utisaka, naravno najvise onih lepih... I ove zene sto su sa mnom na slikama su zaista skroz super i pravo su drustvo. Volim sto su sve opustene, prirodne i spontane. Nemam sad vremena za vise pisanja i slika... ali bice nas ovde  icon_wink

Puno  :-* :-* :-* :-* :-*  nasim drugarima sa foruma od mene, Stelle i stomacica (cik pogodi ko sam :) )

: Ivanela - 5. septembar 2008 6:06:30(UTC)
Uh kakve lepe slike, lepe zene- ali stomacic je najlepsi!

: Kronkusa - 5. septembar 2008 4:50:43(UTC)
Bravo za izlazak mame bravo bravo bravo . Zavidim vam, da znate ;] .

Prijo - tiba ti je veća od moje :) :-* .

: dragana024 - 5. septembar 2008 3:20:39(UTC)
Devojke svaka vam čast bravo bravo bravo bravo bravo
Divne ste!

: maja22 - 4. septembar 2008 21:23:48(UTC)
JA SAM ODUSEVLJENA,svaka cast za druzenje,bas mi je drago zbog vas,sve ste PREDIVNE!!!!!!!!!

: May05 - 4. septembar 2008 21:00:31(UTC)

Svaka cast cure na druzenju,vidi se da ste uzivale u provodu bravo bravo bravo bravo

slike su super,a vi ste sve prelijepe,posebno mi je drago sto vidim Ellu i njen stomacic jer je dugo nisam vidjela na slikama zaljubljen

: nikiilaki - 4. septembar 2008 21:00:17(UTC)
Ma-To :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: ma-ta - 4. septembar 2008 19:51:06(UTC)
Niki, zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj , ti si dusa moja, znas ti to, moja forumska sestra! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: ada - 4. septembar 2008 18:16:28(UTC)
Djevojke bravo bravo bravo za vas,sve savrseno izgledate,ko djevojcice :-*

: Nemanjina mama - 4. septembar 2008 18:14:24(UTC)
Divne ste devojke, divne, baš mi je drago što vas vidim na okupu!!!!

VELIKI POLJUBAC ZA 9 LEPOTICA I DOBRICA!!! :-* :-*

: Sneki - 4. septembar 2008 17:50:50(UTC)
Citat:
biki - 4/9/2008 21:37

icon_eek icon_eek icon_eek ijaooooo,eh sta bi dala da sam i ja bila u provod s vama :(
Sneki Sneki pa jer me to oci varaju ili cirkas pivce bez mene,pa ako ste jos i zapevale koju pijanci poguzi auuuu i sve to bez mene,a cek da mi padnes saka nadoknadicemo mi sve propusteno..
Salu na strano bas ste me ali bas prijatno iznenadile,i priznajem da sam straaasno ljubomorna

Sta mislis Biki icon_lol ? A oci te varaju u ruci mi je limunada icon_lol ?

: biki - 4. septembar 2008 17:37:31(UTC)
icon_eek icon_eek icon_eek ijaooooo,eh sta bi dala da sam i ja bila u provod s vama :(
Zene fenomenalno izgledate
Niki draga moja :-* ,Jelenaorg dinvo,divno poseban kompliment za tuniku zaljubila sam se zaljubljen ,Sneki Sneki pa jer me to oci varaju ili cirkas pivce bez mene,pa ako ste jos i zapevale koju pijanci poguzi auuuu i sve to bez mene,a cek da mi padnes saka nadoknadicemo mi sve propusteno..
Ella stomacic,zar vec,trudnoca ti prelepo stoji,zelim Stteli da dobije batu,nisam izdrzala da to ne kazem :>
Sanjalice,Jenenab i Tijanast bravo
Salu na strano bas ste me ali bas prijatno iznenadile,i priznajem da sam straaasno ljubomorna

: nikiilaki - 4. septembar 2008 13:05:55(UTC)
Hvala svima zagrljaj zagrljaj zagrljaj divne ste, Ma-To sinoc je bilo opravdano sto nisi uspela da budes sa nama, samo da tebi bude bolje bice jos punoooooooooooo ovakvih susreta, hehe da ti malo zagolicam mastu sta mislis o splavovima i ludovanju po stolovima icon_lol icon_lol icon_lol :?: :?: :?:

: nikiilaki - 4. septembar 2008 13:03:18(UTC)

Citat:
Kaype - 4/9/2008 11:17 icon_eek icon_eek icon_eek Mislim, šra reći??? :> :> :> Ko me malo poznaje neće mi zameriti što ne umem da hvalim i obasipam komplimentima, što bih inače sad rado! Ja volim Nikiilaki, jelenaorg je drugarčina što svi već znaju, Sanjalicu takođe puno cenim, ko je ne zna shvatiće kad je upozna malo bolje, za Sneki se takođe zna kakav je laf,...ostale ne poznajem, tj. nisam komunicirala sa njima ali kad su u ovakvom društvu ni one ne mogu biti drugačije! ;] Vidim i jedan mali slatki stomačić i šaljem mu veliiiiki pojubac! :-* Izvin'te žene ali on je najlepši na slici :> :> :>

Jaoj polaskana sam  icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops: , HVALA draga moja i necu ti reci e sada volim i ja tebe  icon_lol icon_lol icon_lol ti to znas :-* :-* :-*

: jacinta - 4. septembar 2008 10:35:54(UTC)
Devojke svaka vam cast! bravo

: ma-ta - 4. septembar 2008 9:41:23(UTC)
Drage moje, divne ste! zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Evo za sve po jedan zagrjaj. Zaista malo odabrano drustvance, sve meni jako dragih forumasica. Mnogo vas ljubim i zaista mi je zao sto nisam mogla da vam se pridruzim, nadam se da ce uskoro biti neki popravni! icon_wink

: Srcka - 4. septembar 2008 9:02:38(UTC)
Cure, mame, zene, trudnico, prelepe ste, samo da znate. Sjajne slike, zavidim vam, nasmejane i slatke do neba i nazad. Svaka cast, samo nastavite. cvecko

: Lukina mama - 4. septembar 2008 8:05:47(UTC)
Stvarno su me odusevile ove slike, kakva divna prijateljstva je stvorio ovaj forum! Bravo za vas! bravo bravo bravo bravo

: Kaype - 4. septembar 2008 7:17:21(UTC)
icon_eek icon_eek icon_eek
Mislim, šra reći???
:> :> :>

Ko me malo poznaje neće mi zameriti što ne umem da hvalim i obasipam komplimentima,
što bih inače sad rado!
Ja volim Nikiilaki, jelenaorg je drugarčina što svi već znaju, Sanjalicu takođe puno cenim, ko je ne zna shvatiće kad je upozna malo bolje,
za Sneki se takođe zna kakav je laf,...ostale ne poznajem, tj. nisam komunicirala sa njima
ali kad su u ovakvom društvu ni one ne mogu biti drugačije! ;]
Vidim i jedan mali slatki stomačić i šaljem mu veliiiiki pojubac! :-*
Izvin'te žene ali on je najlepši na slici
:> :> :>

: Fokica - 4. septembar 2008 7:13:48(UTC)
Svaka cast zenske bravo bravo

: Angel - 4. septembar 2008 6:07:11(UTC)
Svaka cast devojke! bravo

: Maja-belgija - 4. septembar 2008 5:50:56(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo za novi poznanstva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

: mima80 - 4. septembar 2008 5:30:24(UTC)
Wow, kakvo drustvo!Svaka vam cast!Divno! bravo bravo bravo bravo

: stancha - 4. septembar 2008 2:17:35(UTC)
E pa,svaka vam cast cure bravo bravo bravo Kakvo lepo,probrano,nasmejano drustvance zaljubljen zaljubljen zaljubljen
Ja bogami,ocekujem jos brdo slicica na ovoj temi,sad kad Ella krene u akciju icon_wink

: nikiilaki - 3. septembar 2008 22:05:12(UTC)

Evo ponovo ali malcko veca da se bolje vidimo hehe, moja greska icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops:

Ella, Sneki, Jelenaorg, Bambina, Sanjalica, Mirche, Ja (Niki), Jelenab i Tijanast  caos

: nikiilaki - 3. septembar 2008 21:55:38(UTC)

: nikiilaki - 3. septembar 2008 21:51:40(UTC)

: nikiilaki - 3. septembar 2008 21:49:05(UTC)

Ja se izvinjavam ali opet cu morati ovako jednu po jednu zahvaljujuci photobucketu neznam batina

: nikiilaki - 3. septembar 2008 21:47:03(UTC)

: nikiilaki - 3. septembar 2008 21:43:29(UTC)

: nikiilaki - 3. septembar 2008 21:38:15(UTC)

Veceras su mame izasle solo a tatice su cuvale nase male andjeo andjeo andjeo andjeo Ziveli oni nama zaljubljen zaljubljen zaljubljen Bilo je jako lepo, prosto vreme je proletelo uz  pricaonica pricaonica pricaonica pricaonica Ovo je bilo Ellino vece posto nam ona za koji dan ide icon_cry icon_cry icon_cry ali se nadam da ce ponovo ubrzo doci :-* :-* :-*

Ella, Sneki, Jelenaorg, Bambina, Sanjalica, Mirche, ja  icon_lol , Jelenab, Tijanast  :-* :-* :-*