Obaveštenja

Icon
Error

: malena77 - 8. decembar 2009 15:23:47(UTC)
hemijsku skida odstranjivac laka za nokte na bazi ulja, a koji ne sadrzi aceton...provereno!!

: secer - 6. decembar 2009 20:06:50(UTC)
eko koza najbolje sa hlorinom cistiti...en znam da li to ima u srbiji ali to skida sve!malo rastvoriti sa vodom i okrpom samo preci preko....pogledajte tamo te preparate jer ne znam koji tacno postoje u srbiji , da li azax ili domestos ili sta li vec, ima u sebi nesto sto se zove hlorini...(tako ga zovu grci, ubite me sta znaci na srpskom, mozda hlor)....
za hemijksu olovku, znam da moja ovde drugarice nije imala sanse ni sacim da skine

: nensy - 6. decembar 2009 15:35:59(UTC)

Moje dete je pre par dana ispisalo hem. olovkom trosed od bez eko koze.Probala sam sve gore navedeno ali nema sanse da se skine.

Ako imate neki novi recept,pomagajte!!!

: Winnie the Pooh - 22. februar 2009 18:36:56(UTC)
Moram i ja probati to sa mlekom ;] Do sad sam cistila vlaznom magicnom krpom,ili ako je bas negde zaprljano-blagom sapunicom.Mada,imala sam do skoro veeelike crvene jastuke,koju su je malo obojili icon_rolleyes To nisam uspela da oribam neznam Mada nije strasno,na njihovo mesto su dosla dva xxxl drap jastuka,pa se i ne vidi :> A,da,ja sam zadovoljna sa eko kozom respekt

: Tijancica - 22. februar 2009 14:47:21(UTC)
Mi imamo garnituru od eko koze. I dalje je super, mada moram priznati da je i ne odrzavam, samo povremeno je prebrisem. Probacu taj trik sa mlijekom. Mada moja zaova ima istu garnituru, kupljenu u isto vrijeme (prije 3god), skroz je izderana, ali zato sto su djeca pocela derati pa se nastavilo. A sto se tice hemijske olovke nemoj da cistis mozes samo gore napraviti, ovako ce vremenom da nestane. Sigurno

: scingelic - 21. februar 2009 0:58:02(UTC)
Imam garnituru od eko koze oko 3.5 godine i nigde nije ispucala,doduse ja sam zakacila sa nekim ekserom i malo cepnula...ali to tako stoji,nije se sirilo. A opet moja prijateljica ima malo drugaciju,kupila je posle mene i ne mozes da zamislis kako je ispucala. Verovatno ima vise vrsta eko koze,moja za sada nije losa,osim sto je bez boje pa se prlja,ali nije toliko strasno. I moj sin je skrabao po celoj strani fotelje hemijskom olovkom. Nisam uspela da skinem. Tek sada sam na ovoj temi,pa cu pokusati sa necim gore navedenim...
Moj savet je da se samo obrati malo paznje na kvalitet prilikom kupovine....
Pozzz

: j210 - 18. februar 2009 12:15:29(UTC)
Treba da kupim garnituru od eko kože.Da li mi možete reći (tj oni koji imaju iskustva sa njom) da li zaista tako lako puca i kako se vama pokazala eko koža.Razmišljam da li da uzmem garnituru od štofa ili eko kože i baš sam u nedoumici.Bojim se da ne kupim i dam veliku lovu za nešto što neće trajati ni godinu dana??

: Angel - 25. mart 2008 9:06:05(UTC)
Hvala draga zagrljaj

: Magija - 25. mart 2008 7:11:38(UTC)

Angel, na mleko.

Sipas mleko i 3 puta vise vode. Onda muckas malo pa to bude kao neka penasta masa. I slobodno prebrises.

Oriba savrseno i dobije sjaj.icon_wink

: Angel - 24. mart 2008 15:58:09(UTC)
Citat:
Magija - 29/10/2007 14:41

Da, ja sam radila u salonu namestaja i tako smo cistili kozu i eko kozu. pozz

Draga nasta si mislila? Na mleko ili na sampon? Ja imam fotelju od eko i dva tabureta. Iako su crni, moram da ih odrzavamn jer kontam da ce popucati u suprotnom?

: marinna - 7. novembar 2007 16:54:23(UTC)
imam odlične vlažne krpice casaclean za čišćenje stvari od kože-s njima čistim kožnu garnituru i cipele

: Magija - 29. oktobar 2007 10:41:37(UTC)
Da, ja sam radila u salonu namestaja i tako smo cistili kozu i eko kozu. pozz

: Koka Loka - 29. septembar 2007 14:31:15(UTC)
Probajte i sa mlekom.

: Brankica021 - 29. septembar 2007 14:03:55(UTC)
Sa "Mer"-om za stakla...skida odlicno..mozes i nekim blagim samponima za kosu...

: dusica81 - 29. jun 2007 11:24:04(UTC)
Pokusaj na malo vatice da stavis ulje pa lagano utapkaj u kozu, ostavi malo da omeksa pa istrljaj. Mislim da bi moglo da djeluje.

: Dusica M - 28. jun 2007 1:57:36(UTC)
Probaj sa bebi sapunom ,tj sapunicom.Molim te,prvo na nekom skrivenom delu,nemoj da me proklinjes posle.

: Hanan - 7. jun 2007 0:15:33(UTC)
Hajde Bisera javi je li uspjelo i ja imam garnituru od eko-kože, i bas su mi naglasili da se hemijska olovka ne može očistiti...

: bisera - 3. jun 2007 15:02:46(UTC)
HVALA NA SAVETU............. zaljubljen

: cipelica - 3. jun 2007 2:04:29(UTC)
Probaj sa sundjerom-onom zutom stranom,koji si predhodno nakvasila kiselom vodom.Srecno.

: bisera - 2. jun 2007 23:47:16(UTC)
Imala sam goste i njihovo dete je hemijskom olovkom crtalo po mom trosedu . U pitanju je eko koza svetlo zelene boje.
sta da radim, cime da pokusam da skinem tu skrabotinu...a da mi trosed ne izbledi

LJUBIM VAS I UNAPRED SE ZAHVALJUJEM kucam icon_lol