Obaveštenja

Icon
Error

: srecna mama - 24. avgust 2010 19:48:25(UTC)
Hvala vam svima.

: secer - 24. avgust 2010 19:06:51(UTC)
srecna mama jos jednom cu pohvaliti tvog tatu!!! :)
ogledalo je fenomenalno!

: hope84 - 17. avgust 2010 10:32:44(UTC)
divno ..

: srecna mama - 4. avgust 2010 12:23:33(UTC)
Hvala t3, samo slike nisu lepe.Zeznula sam se prilikom postavljanja.

: T3 - 4. avgust 2010 10:54:55(UTC)
srecna mama vrlo ti je lepoo sve i prostor i namestaj i detalji...

: srecna mama - 3. avgust 2010 18:37:32(UTC)
Hehehe, dobra si, ma i ja sam nego znas kako je sa sltkom, dovoljno je da jednom stave rucicu i gotovo....

: lillyblue - 3. avgust 2010 16:17:54(UTC)
A da jeste usko, pa dobro nesto slicno sitnije, mada bolje bez icega.
a mrlje, ja sam kratkovida pa ne vidim.

: srecna mama - 3. avgust 2010 15:35:24(UTC)
caos Liliblu,

Da, vec sam negde stavila te slike.To su neke igrackice iy kinder jajeta, tu sma ih stavila da nebi slucajn on stavio u usta.To je dosta usko, taj deo, tako da be moye ikebana, moye nesto malo sitno, ali nije predvidjeno.Izvinjavam se, sad vidim da je ogledalo umrljano.

: lillyblue - 3. avgust 2010 12:30:13(UTC)
Srecna mama, vec sam negde pohvalila rucni rad tvoga tate, ja volim te starinske drvene stvari, mada je moj stan namesten u drugom stilu.
Svidja mi se komoda i ogledalo, lepo si uklopila sa ostalim sitnicama, jedino ako se ne ljutis, malo mi "bode oci":) na ogledalu one sitnice, ali pretpostavljam da su to od deckica.
mozda bi mogla da stavis tu neku nisku ikebanu ili slicno, od susenog cveca ili voskiranog, tako nesto.

: srecna mama - 3. avgust 2010 0:14:52(UTC)

Ovo je deo trpezarije gde stoji komp, za sada je tako, jer u spavacoj sobi i u dnevnoj sobi nema mesta.

Izvinjavam se na ogromnim slikama, ali drugacije mi je ispalo uzasno, pa bih molila admina ako moze da smanji ove slike.

: srecna mama - 3. avgust 2010 0:11:04(UTC)

Ovo je sve tatin rucni rad

: srecna mama - 2. avgust 2010 23:41:22(UTC)

Kupatilo

dnevna soba

trpezarija, posto je velika, u njoj drzimo komp za sada ;]

: srecna mama - 20. jul 2010 12:29:59(UTC)
Vauuuuuuuuuuu, Andrea, kupatilo je vrh, vrhova!!!!!!!!!!!Sanjas, za tebe jedno pitanje, kako si postavila one bordurice na vrhu plafona, gde to ima da se kupi, i ovaj cvetic, bas je slatko i dskretno, i ja bih nesto ako, kad dnevna soba dodje na red.

: secercic - 23. jun 2010 21:11:35(UTC)
Nisam o tome razmisljala da pec bude u hodniku, razmislicu, tu ima mesta, ali neznam da li moze tako da zagreje, hvala na predlozima.A kako bi bilo da stavim neki klizni orman ili plakar u dnevnoj sobi, sta mislite, ali mislim da je glupo, ali tu ima mesta.

: nakica - 23. jun 2010 20:46:33(UTC)
Secercic, postoji li mogucnost da pec bude u hodniku?

: Natasa - 23. jun 2010 20:46:14(UTC)
sanja, andrea bravo
secercic tesko da sve to moze da stane u sobu 3*3, vas krevet, krevetac i pec-to je neophodno, i ako ti stane neki deo ormara za najneophodnije stvari.

: secercic - 23. jun 2010 16:06:35(UTC)
Kupujemo stan u kome je spavaca soba dosta manja od ove sada, sta da radim, dajte predloge kako da uredim, soba je 3*3, ne bih kupovala sve novo ali moracu jer imam franc lezaj 1.6*2 i orman veliki 2.7m kao i komodu i nocni ormarici, a treba staviti i krevet za dete jer jos ne moze u posebnoj sobi i ta pec, sta da radim, svaki predlog je dobrodosao.

: secer - 22. jun 2010 2:27:00(UTC)
andrea prelepo je kupatilo...plocice su super, kabina jos lepsa!!!

: T3 - 21. jun 2010 22:59:42(UTC)

sanja s bas vam je slatka dnevna sobica.. bravo
andrea wou.. icon_eek ekstra..  respekt bravo buljavko svaka cast.. klanjam

uh al ces sad uzivati dok se tusiras .. tusiranje

: hippeia - 20. jun 2010 15:05:32(UTC)
Wow, Andrea, WOOOOOOOW :) :) :) bravo bravo bravo

: mayya - 20. jun 2010 3:09:11(UTC)
Da znas da je vredelo sacekati zbog plafona! Bas mi se svidja!
A ne vidi se onaj zid, sto si pitala u koju boju da ga okrecis.

: andrea - 20. jun 2010 0:56:06(UTC)
Pa zbog plafona se i oduzilo :) ali vredelo je. Jos da ga doteram....a bojler sam farbala u mm-ovoj radionici, da sam ga farbala u kupatilu ne bi prezivela :)

: mayya - 20. jun 2010 0:53:17(UTC)
Jeeeeeee, napokon! Aleluja!
Cim sam pogledala slike, znas li na sta sam prvo pomislila??? Na tebe kako farbas bojler i gusis se! : )))
Kupatilce je extra!
Plocice, prva liga! Kabina, mmmmmmm....
Ali plafon!!!! Odusevila sam se!!!

: andrea - 20. jun 2010 0:46:19(UTC)
Naravno da je probala i to prva :) Nemamo tvrdu vodu imamo bas totalno lime free. Na slici se ne vidi ali bojler sam farbala nekom extra bojom sa sljokicama jer nemam gde da ga sakrijem a cevi se nece videti jer tamo cu staviti neke police za peskire.

: malisha75 - 20. jun 2010 0:40:38(UTC)
Mmm, Andrea, kabina je ekstra! Ja bih se rado u njoj tusirala, slusala muzikicu, ma, uzivancija! Jeli je Ema vec isprobala? Moj brat ima slicnu kabinu i jedva moze decu da izvadi iz nje :).
Ne znam kakva vam je voda. Ako je tvrda, moraces mnogo da se potrudis oko odrzavanja, zbog kamenca koji se nakuplja u mlaznicama. Imas specijalna sredstva kojima se cisti jacuzzi pa mozda mozes to da koristis od starta.

P.S. Ja bih bojler i cevi sakrila u neki orman.

: andrea - 20. jun 2010 0:03:03(UTC)
Kupatilo FINALLY :>
Fali jos dosta toga, neke komode, drzaci, radijator....sutra kupujem detalje. Ali bitno je da je gotovo. I sta kazete?

Jako je malo pa ne mogu da ga uhvatim celo...nadm se da se vidi ;]

: sanjas - 27. maj 2010 8:46:06(UTC)
Hvala!Drago mi je da se i vama svidja!

: mayya - 26. maj 2010 23:57:03(UTC)
Extra garnitura! Kao i zidovi.

: MilicaCale - 25. maj 2010 11:52:40(UTC)
sanjas, lepa garnitura. Steta sto je tamna na prvim slikama.

: sanjas - 25. maj 2010 8:53:04(UTC)
Hvala secer.Boja je kao na poslednjoj slici,gore je ispalo malo tamnije.Ima i onaj veliki tabure samo sam njega zaboravila uslikati.icon_wink A cvet je samolepliv,to sam nasla u jednoj prodavnici i skroz se slaze sa bordurom,a kupljeno je na razlicitom mestu.

: secer - 25. maj 2010 2:06:11(UTC)
sanjas divna je garnitura....boja mi se bas svidja....a kakv je ono cvet na zidu, ne vidim dobro, mala je slika?

: sanjas - 24. maj 2010 22:27:44(UTC)
Evo nase dnevne sobe koju smo preuredili pre neki dan.

: andrea - 21. maj 2010 20:15:35(UTC)
Pa bas ne bi crvenu, nekako mi uobicajeno neznam a zelena mi nekako ne ide. Ipak ce ostati bela, razmislila sam i popricala sa majstorom a kad budem htela promenu menjacu boju i detalje u toj boji :) Ipak hvala na savetima zaljubljen :hug:

: hippeia - 21. maj 2010 16:34:47(UTC)
jarko crvena!!! Uz te boje koje vec imas- HIT!!!

: mayya - 21. maj 2010 3:01:22(UTC)
Drecavo zelena, naravno! :)

: secer - 20. maj 2010 23:44:10(UTC)
da mene pitas ja bih sigurno u belo. :) ...inace imam maniju da sve farbam u belo :), jer mi tako sve deluje vece, jednostavnije i cistije....ali ako volis sarenilo onda ofarbaj u lila, super kombinacija uz to crno i sivo.....ili npr crveno bi to islo dobro uz tu kombinaciju , ako hoces jace boje, ili npr neka maslinasto zelena bi dala totalno drugi efekat...isto cool, a i dobro po feng shui-ju da imas zemljane boje u kapatilu....e sad sve zavisi od tebe,,,,

: andrea - 20. maj 2010 21:28:29(UTC)
Ajde drage forumasice pomagajte, savetujte. Renoviram kupatilo i sve mi je u crno-belo-sivoj kombinaciji (kada, plocice, bojler, lavabo...) i sad ne mogu da odlucim dali da krecim u belo (jedan zid ce biti bez plocica) ili da ubacim neku boju napr. lila?!

: secer - 17. maj 2010 22:49:52(UTC)
hippeia, pa vaga i ja smo oduvek u neprijateljskom odnosu, pa je uvek primetim:)...salim se, zapazam detalje neverovatno ......

: mayya - 17. maj 2010 20:19:04(UTC)
Srecna mama, napisah ti odgovor na temi decija soba.
Hippi, skro isto razmisljamo. Mi smo imali gotovih stvari, ali da nismo, isto bih sve crtala i porucila.

: hippeia - 17. maj 2010 19:02:41(UTC)
Mayyo divna je zuta boja zidova. Ja mnogo volim jarke boje i htjela sam jos stari stan okreciti u crveno, jer je jako svijetao, osuncan i imali smo svijetli namjestaj, ali mm nije htio. Sad ga nagovaram da sledece godine ovaj stan okrecimo bas u zuto i jedan manji zid u crveno-bas kao kod vas :) Eto, da- imamo slican ukus :)
Nego vidjela sam jos i ranije slike vaseg stana i mnogo je lijepo sve uklopljeno. Ima dosta slicnosti sa nasim ranijim stanom, narocito kuhinja (ako sam je dobro osmotrila) i taj mali sank.
Sad, u novom stanu je sve ravnih i jednostavnih linija, drugacije je...Fora je sto smo sve mm i ja crtali i nosili da se pravi, a ovo kupatilo je potpuno moja ideja i moji crtezi.
Cak smo i garnturu za sjedenje kupili tako sto smo sve dijelove odabrali iz kataloga- pocev od materijala, do pojedinacnih dijelova tipa- ovakav rukohvat, takav naslon, ovakvi jastuci za sjedenje...problem s gotovim stvarima je taj sto rijetko kad nadjes nesto bas savrseno...nego raspisah se ja...slikacu jednom bas, odavno sam obecala, ali nikako da to i uradim...

A vasa djecija soba je neprevazidjena, stvarno si umjetnik bravo bravo bravo

Secer thx, kako si skontala za vagu, carica si :) :) :) Nego ta vaga ce u smece bojim se, od kad se Ksenija ljetos iskakala po njoj- nema veze s mozgom...

: srecna mama - 17. maj 2010 18:01:10(UTC)
Fantasticno, napisala sam i tamo komentar, kao neka ilustrovanja bajka za decu .Koje si boje koristila?

: mayya - 17. maj 2010 16:42:11(UTC)
Citat:
srecna mama - 17/5/2010 13:40

Majo, izvinjvam se sto upadam u razgovor, boja zidova fantasticna,i stan ti je kao bonbona, sve mi se dnevnoj sobi i decjoj sobi dopada.I, ono nacrtano, fenomenalno.Moj tata je slikar pa pa cu ovo da mu prekopiram i da posaljem i da vidi.A, stavila sam i u zabeleske kad budem trazila boju da pokazem kakvu hocu.Super, svaka cast.

Hvala puno srecna mama.
Decija soba je sada drugacija. Ima i tih slika na temi decija soba.
Evo ih: http://forum.roditeljpor...w.asp?tid=1550&start=176

: secer - 17. maj 2010 16:12:34(UTC)
hippeia, hvala za svidjanje stana :) :)
kupatilo ti je extra,,,,prakticno i lako za odrzavanje a ujedno super izgleda stvarno...a pogotovo mi se svidja sto je vaga na ormaru gore,,,,daleko od vidika :) :) :)

: srecna mama - 17. maj 2010 15:40:58(UTC)
Majo, izvinjvam se sto upadam u razgovor, boja zidova fantasticna,i stan ti je kao bonbona, sve mi se dnevnoj sobi i decjoj sobi dopada.I, ono nacrtano, fenomenalno.Moj tata je slikar pa pa cu ovo da mu prekopiram i da posaljem i da vidi.A, stavila sam i u zabeleske kad budem trazila boju da pokazem kakvu hocu.Super, svaka cast.

: mayya - 17. maj 2010 14:49:03(UTC)
Pa ne mogu da verujem kolikoslican ukus imamo!!!
Da je nama ostala kada (koju smo imali), kupatila bi nam izgledala skoro identicno!
A, nasi zidovi u dnevnoj sobi su zuti, sem jednog, koji je tamno crveni. I razmisljamo se sada da li da krecimo citav stan. Razmisljala sam o krem boji isto. Ali mi je zao da jos uvek menjam moju sunce zutu, koja me jos uvek mnogo raduje.
Evo ga stan, da vidis ima li i tu slicnosti. Doduse, pre par godina, od kada se ponesto izmenilo.
http://forum.roditeljpor...w.asp?tid=1919&start=201

: hippeia - 17. maj 2010 14:27:11(UTC)
I kod nas su crni ormarici, odnosno tamno smedji-venge nijansa. Tako je i u dnevnom i kuhinji. A sobe su prljavo bijelo, odnosno krem. Mi smo cak i sva vrata u stanu prefarbali u venge, jer su bila odvratne boje bukve...

Jako mi se svidja stan od secer, a narocito oni ramovi za slike :)

Evo mayyo mog kupatila, samo, kao sto rekoh nemamo tus kabinu-a to je kod vas i najljepse i najluksuznije, jelte :D

Ogledalo (fali lampa iznad, nikako da je postavimo...:|)

ormaric (lavabo nam je drugaciji):

uski ormaric (slican tvome, samo duzi):

i jos jedan ormaric (iznad wc skoljke):

meni se najvise s ovom bojom plocica uklapa venge, jos dodam crvene detalje (peskir, prostirka itd.) mi u uskom ormaricu drzimo sve ono sto inace stoji ispred ogledala, ovako mi je ljepse, urednije, samo sto mm ne postuje pravilo i stalno ostavlja razne sitnice ispred...

: srecna mama - 17. maj 2010 12:36:02(UTC)
Majo, ja sam prokomentarisala ormarice, najbitnije je naravno da se tebi dopadaju.A, jos bitnije je da uziva mali mis, sto se vidi sa slike.

: sandrabgd - 17. maj 2010 12:13:27(UTC)
Mayyo,kupatilo je baš,baš lepo...
Mnogo mi se sviđa tuš kabina,i mi smo u potrazi
za tako nekom,pa mi tvoja dođe kao odlična ideja.

Sve je na svom mestu...10-ka za izbor...

: mayya - 17. maj 2010 11:02:31(UTC)
Ma ne bitno ko je rekao. Samo sam htela da naglasim da sam želela takve ormariće. Mada, želela sam malo širi, ali nije bilo mesta.
A Neca faca ne izlazi iz svoje nove kabine. I obuven i obučen. Otvara, zatvara vrata. Pokvariće je na brzinu. :-)

: Selena - 17. maj 2010 8:07:02(UTC)

Citat:
mayya - 16/5/2010 22:45 Selena je cini mi se komentarisala crne ormarice. Ja sam zelela bas takve, jednostavnih linija, sa srebrnom kant trakom. Zbog crnih krugova koje imam na ukrasnim plocicama. Jedino sto cu promeniti je casa za cetkice za zube. Tek kada sam stavila ovu, naisla sam na fenomenalnu crnu. NJu cu pazariti. I dodati jos jedan drzac za peskir, srebrnu kantu za djubre, krem korpu za ves... I tako, sitnice dodajem. I od sad, kad me nema na fb ili na forumu, znate gde sam. :)

Nisam ja komentarisala za ormarice,to je bila srecna mama     

: T3 - 17. maj 2010 7:37:18(UTC)

Citat:
secer - 17/5/2010 00:02 moze i tako T3.....taman da tm ponese neke stvari koje ja hocu da posaljem za bgd....ja tebi policu on meni 3 torbe velike da preveze..moze????xaxaxaxaxa

pa sto da nemoze draga.sve se mozemo dogovoriti..cim dobije turu za gr js ti se javljam'bez zezanja..  ;] :)

mayya tvoj najvazniji deo kupatila je sta reci... sok neca bas uziva.. bravo

: secer - 17. maj 2010 1:52:38(UTC)
joj kakav je slatkis!!!ne da uziva, nego nemam reci :)

: mayya - 17. maj 2010 1:42:46(UTC)
Ih, sad sam skontala da sam zaboravila da postavim najbitniju sliku mog kupatila...

Photobucket

Evo ko najvise uziva! :)

: secer - 17. maj 2010 1:02:22(UTC)
moze i tako T3.....taman da tm ponese neke stvari koje ja hocu da posaljem za bgd....ja tebi policu on meni 3 torbe velike da preveze..moze????xaxaxaxaxa

: mayya - 17. maj 2010 0:45:52(UTC)
Hipeia, jedva cekam da vidim tvoje kupatilo. Ne mogu da verujem da je toliko slicno mom.
Ja sam potpuno zadovoljna kako je nase ispalo.
Hvala svima na lepim recima.
Selena je cini mi se komentarisala crne ormarice. Ja sam zelela bas takve, jednostavnih linija, sa srebrnom kant trakom.
Zbog crnih krugova koje imam na ukrasnim plocicama.
Jedino sto cu promeniti je casa za cetkice za zube. Tek kada sam stavila ovu, naisla sam na fenomenalnu crnu. NJu cu pazariti. I dodati jos jedan drzac za peskir, srebrnu kantu za djubre, krem korpu za ves... I tako, sitnice dodajem.

I od sad, kad me nema na fb ili na forumu, znate gde sam. :)

: T3 - 17. maj 2010 0:35:52(UTC)
hahahhahhaha secer puste li tvoje zelje.. icon_rolleyes
ili kad se mm zadesi tamo pre ce on nego ja saljem ga odmah kod tebe.. icon_lol sto bi rekli  A MOZE I TAKO hihihihi icon_wink

: secer - 17. maj 2010 0:29:32(UTC)
jaoj T3, dogovoricemo se onda oko police ako ti se svidja. kad se preselis ovde dobijas je odmah :)

: T3 - 17. maj 2010 0:22:33(UTC)

Citat:
secer - 16/5/2010 22:59 T3 rado bih ti prosledila policu ali si daleko...jedino ako ne nameravas da se preselis u GR icon_razz

ja obozavam takve slike na zidu lepo poslagane u istim ramovima i policu za knjige..bas je lepa...verovatno ces kupiti triput lepsu u sta nesumnjam al eto nemoj vu baciti ..stavi je u neki budzak pa sesti mene..hihihi

salim se ..mogu i ja u GR  a i ti u SRB  sta fali... icon_lol

: secer - 16. maj 2010 23:59:41(UTC)
T3 rado bih ti prosledila policu ali si daleko...jedino ako ne nameravas da se preselis u GR icon_razz

: T3 - 16. maj 2010 23:26:46(UTC)
secer ove slike ili sta li ssu vec na drugoj slici su mi vrh..obozavam takve.. sok
a sto se tice police koju nameravas da liferujes ako ti netreba tu sam.. icon_lol
bundas stan ili kuca su ti vrh.. respekt sto su zenske vec rekle ja tu nista ne bi ni dirala ni menjala..mozda bi eventualno samo lustere zamenila recimo visecim ili malo vise modernijim ovi su mi nekako klasicni da ne kazem staromodni pa malo strce od ostalih modernijih detalja i namestaja.. hmm
inace obozavam ovako jednostavne a udobne i prakticne dnevne sobe  sa sto manje namestaja a vise mesta za sedenje bravo ,posebno otkidam za policima na zidu  za razne sitnice iznad tv recimo..ja imam klasicnu za tv sa dodacima malih pride ali ove samostalne manje a vise njih su mi zelja..

: Prex - 16. maj 2010 23:17:30(UTC)
Mayyo super je kupatilo, baš mi se mnogo svidja. bravo bravo bravo
Ja bih u našem promenila vrlo rado par stvari, ali doći će i to na red. Sad nam prvo predstoji mala prepravka kuhinje i razmeštaj (opet) nameštaja da bi negde uglavili opet krevetac od septembra i naš krevet zajedno...

: hippeia - 16. maj 2010 22:52:58(UTC)
Mayo naravno da ti je kupatilo extra kad je jako slicno mom icon_lol icon_lol icon_lol
samo sto mi nemamo ultra modernu tus kabinu s masazerima, jer majstori nisu dali da primirisemo stanu dok je bio u izgradnji :)

Ogledalo iznad lavaboa nam je potpuno isto, a ovaj ormaric ispod njega jaaako slican, samo kod nas malo siri i lavabo nam je kao kupa, kao cinija za voce-znas vec na koji mislim :)
I ovaj ormaric koji imate iznad ves masine- mi imamo gotovo isti, samo duzi :)

Bas cu da slikam, sam dosta lijena za slikanje...kad budem imala vremena...

: andrea - 16. maj 2010 22:05:10(UTC)
Mayyo fenomenalno, nisam ni sumnjala u tvoj ukus! Prelepo, plocice su extra! I tus kabina a vidim i masinu si pazarila. Super, sad uzivancija masaza ma idi begaj :)

: secer - 16. maj 2010 21:28:42(UTC)
hvala T3 i ostale zenske...drago mi je da vam se svidjaju moje dzidze :)
mayya, kupatilo je fenomenalno...prakticno i dizajn extra....ma sve je jako lepo i moderno...ne bih nista menjala samo bih uzivala u tus kabini :)

: T3 - 16. maj 2010 21:09:01(UTC)

secer svidjaju mi se sitnice u tvom stanu... bravo

mayya super ti je kupatilo bravo

: leptiric - 16. maj 2010 19:31:29(UTC)
mayya
bas mi se svidja tvoje kupatilo.
bravo

: Praslin - 16. maj 2010 19:21:59(UTC)
Mayyo kupatilo je SUPER!!!!!!!!! Ja nemam sugestije nikakve jer ste odlicno uradili sve. Plocice su divne. Svaka cast na izboru! ODUSEVLJENA SAM!!!

: Iva&Lule - 16. maj 2010 18:49:40(UTC)
Mayyo,kupatilo vam je sok mnooogo mi se dopada,ja tu nista vise ne bi ni dodavala niti oduzimala,extra ste sve uklopili,a plocice su vam fenomenalne,kao i kabina i ostali detalji,divno!

Moj muz upravo lepi podne plocice u kuhinji,imamo posla preko glave,ali i zavrsavamo kako treba,sami smo,a stan nam je kao bomba da je pala.Mnogo bi brze zavrzavali posao da ima ko dete da mi pricuva na 2-3h,svekrva mi nije tu u Srbiji je,ali dobro uspevamoicon_wink

: Jelena&Teodora - 16. maj 2010 18:38:35(UTC)
Mayyo extra je,bas mi se svidja.....sve u tvom fazonu,i videla sam da su ti takve boje i u ostatku stana,bas moderno i sa ukusom bravo Nista ja tu ne bi dirala :)

: srecna mama - 16. maj 2010 18:33:27(UTC)
Zanimljiv spoj Majo,A, tus kabina je fantazija;)Jedino mi mozda malo odudara vetrinica ispod lavaboa, mozda bi bilo dobro da je malo drugaica dizjanirana i druge boje.Nekako barem meni malo strci.Mada, vidim da imate i drugih identicnih detalja, tacnije i druge vetrinice su takve.Lepo, lepo je razbijena monotonija,samo mozda bi malo drugacija vetrinica ipak tu bila bolja.Po mom nekom misljenju.

Liliblu, hvala na komplimentu.

: Selena - 16. maj 2010 18:07:27(UTC)

Prelepo mayya,bas mi se svidja vase kupatilo!!!

Super ste uklopili boje!!!

: mayya - 16. maj 2010 17:43:05(UTC)
Secer, odusevljena sam!!! Komplimenti!
A Bundas, ne bih ja tu puno menjala. Odlicna je ideja za radijatorske cevi. Mi imamo isti problem u dnevnoj sobi.

A evo napokon i naseg, dugo ocekivanog kupatila.
Ja sam zadovoljna!
Svidja li se vama? Imate li neke sugestije, koje bih mogla da uvazim?

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

: lillyblue - 15. maj 2010 23:26:01(UTC)
secer, jako lepo, bas mi se sve svidja, pa ii ona polica za knjige sto ces da izbacis. Meni bi takva bas trebala.
srecna mama, tata ti ma zlatne ruke.

Budas, i ja bih promenila boju zidova. Jedno vreme su svi poludeli za tom bojom kajsije, ili breskve, kako ih zovu, i svaka kuca u koju sam usla bila je u tim tonovima. Eto, sad opet neki novi trendovi.
I ja mislim da bi trebalo u dnevnoj drugi luster, ali u trpezariji bas ide onakav, zbog ostalih sitnica u onim belim prozorcicima, i komode od drveta. e sad , mozda ima nesto izmedju modernog i starinskog da se nadje, kako bi se povezale malo stilski te dve prostorije, jer su ipak zajedno.
Nisam sigurna , ali mislim da bi i onaj drugi tepih trebalo da je malo moderniji, jer je deo dnevne sobe. Mada, mozda i gresim, ne vidim dobro, ali ok, to su vec sitnice.
ovo sto si opisao, zvuci mi malo komplikovano, ne mogu bas da zamislim sve kako bi izgledalo. ali ako ce izgledat kao na ovoj zadnjom slici, onda je ok. Mda, ja licno, ne bih jurila neke trendove, jer ono sto je aktuelno sada, nee biti za 2 god, i tako sve u krug.

: secer - 15. maj 2010 0:06:06(UTC)
praslin hvala za policu, ali neka hvala :)
bundas sve je jako lepo, osim sto bih ja ofarbala zidove u drugu boju...tipa sve belo, ali samo jedan zid tamno braon...ali posto cete raditi taj kamen, onda nema potrebe za drugom bojom osim bele...takodje odmah sam primetila cevi za grejanje...tu bih uradila gipsane ploce samo kao kocke cisto da ih prekrijem, i u njih ugradila svetla......
luster je super...meni se dopada kombinacija modernog i starog, ali opet, vi ste ti koji odlucujete :)
boze a'l sam srocila. kao da sam savetnik.....uzas....

: srecna mama - 14. maj 2010 22:33:42(UTC)
Sad vidim da ste musko, izvinjavam se.Sto bi reko Cola, nista ja tu ne bi menjao.ventualno boja zida, a sto se lustera tice, tacni je, malo ej demode, ali ipak i dalje se lepo uklapa.Mada sada ima jako lepih lustera koje su uklapaju u retro opremljenu sobu.

: srecna mama - 14. maj 2010 22:31:00(UTC)
Jao, clanica po imenu Budas, fenomenalan stan, kuca, sta li je.Jako lep spoj retro i modernog fazona.

: Praslin - 14. maj 2010 19:09:22(UTC)
Secer ja zaboravila da napisem da se meni bas polica svidela. Nekako mi je retro. Sada prave samo neke nabudzene. A za ovaj deciji namestaj si u pravu ali smo valjda sve mi mame malo blesave pa otkidamo na takve stvari. :) Mozda ces moci da ih prodas kada ti vise ne budu trebale.

: secer - 14. maj 2010 2:12:12(UTC)
hvala praslin.....ma anjinu sobu nemoj mnogo decije bas da uredjujes, jer taj namestaj je onda za par godina...sta cu ja sa ovim svim komoda za par godina, pitaj Boga.....umesto da sam kupila obicne koje cu moci i kasnije da koristim, ili za njegovo ili bilo koju drugu sobu , i da sam samo na njih zalepila one slike sto se skidaju kad god hoces....ali ne, ja sam morala da spucam pare za nesto sto traje par godina....bezveze.....ali ajde....lepo izgleda, ....
a sto se dzidza i stana tice ima tu jos mnogo toga da se radi i sredjuje....ali nije nas stan pa onda sve nesto cekamo da kupimo nas pa da pocnemo ko ljudi da sredjujemo....za sada znam da samo polica za knjige mora da ide napolje (vec sam i kupca nasla ), jer ne mogu ocima da je gledam :)

: Praslin - 14. maj 2010 1:31:53(UTC)
Secer dzidze mi se bas bas svidjaju! Sto se da pretpostaviti i po mom stanu. Hodnik je extra sa onim slikama. Ma sve mi se svidja. I one posudice,i namestaj i bas sve. A videla sam i Lukinu sobu na drugoj temi i bas sam se odusevila. nas sredjivanje ANjine minijaturne sobe (koja je trenutno soba za lom) tek ceka i uopste ne znam kako da sredim ovako malu sobu. A bas mi se svidja Lukin namestaj ali ja za to nemam prostora. :(

Mayya ko zna koliko nas je sa istom posteljinom. :) Bas su jedno vreme bile moderne te prugaste.

: bundas - 14. maj 2010 0:58:20(UTC)
Pozdrav svima. Nov sam na forumu i na isti sam slucajno dosao trazeci ideje, savete i predloge za sredjivanje eneterijera nase porodicne kuce.
U planu je sredjivanje dnevne sobe i trpezarije. Planiramo da odradim sve, od (to jos nije sigurno, ali verovatno) zamene spoljne stolarije, preko guljenja spanskog zida, gletovanja, krecenja, malo gipskarskih radova (spustanja plafona i jos nekih detalja) do hoblovanja i lakiranja parketa.... Na kraju (ako, tj. kada finansioje dozvole) verovatno i zamene dela namestaja (konkretno u trpezariji dok je u dnevnoj sobi sve relativno novo). Postojala je zamisao da se odradi i zamena unutrasnje stolarije, ali i ovako se istezem vise nego sto sam dugacak...
Evo par slika kako to sada izgleda:
dnevna soba

pogled iz dnevne sobe ka trpezariji

trpezarija

Vec imamo neku zamisao kako bi to odradili, ali bi me zanimalo da cujem jos neke predloge.
Nasa zamisao sa kojom smo krenuli je ta da se u krug po plafonu dnevne sobe spusti lazna greda - parapet, prvenstveno da bi se zamaskirale ove cevi od grejanja. Zatim bi izbacili ove lustere i u sredini spustili plafon i stavili neke lampice, mozda i neke skrivace sa dodatnim svetlom. Ili mozdau bacili neki lepsi / moderniji luster. Zid gde je sada polica i tv bi odradili onim laznim kamenom, tj. sa obe strane police bi napravili od rigipsa siroek stubove i onda bi ovaj deo gde je polica ostao uvucen. e taj uvucen deo bi odradili kamenom. Mozda bi u ta dva bocna stuba ostavili pravougaonu otvor na duz, cisto malo zbog fazona da ne budu ravni zidove. U trpezariji nema tih cevi od grejanja, ali bi isto odradili spustanje lazne grede u krug i lampice u njoj. Ovaj pregradni zid izmedju trpezarije i kuhinje je od rigipsa i on ce doziveti promene. Umesto ovih sirokih nisa sa lukovima cemo napraviti uze, a duze i izabciti lukove, tj bice pravougaone (isto kao u dnevnoj sobi). Tu bi za centralno osvetljenje uzeli onaj dugacki luster, koji bi se spustao vrlo blizu stola. Nesto poput ovoga:

Ma da ne duzim vise, da imam jasnu sliku sta i kako ne bih ovde nista pitao. Imate par slika, a ja sa nestrpljenjem ocekujem neke predloge i sugestije.

: secer - 10. maj 2010 22:31:03(UTC)
obecane slike iz lukine sobe stavila pod temu decije sobe, da se ne ponavljam sto puta.

: secer - 10. maj 2010 22:28:13(UTC)
prelepo srecna mama, obozavam puno drvo..tata ti je pravi majstor...svaka cast!

: srecna mama - 10. maj 2010 18:36:49(UTC)

Uploaded with ImageShack.usCiviluk, isto tatin rucni rad;).Ovih dana cu slikati i dnevnu sobu.

: srecna mama - 10. maj 2010 18:34:23(UTC)
Ovo su gore neke stvari iz moje kuce, ogledalo i vetrinica od punog drveta, tatin rucni rad;)Zato sam morala da postavim.

: srecna mama - 10. maj 2010 18:32:50(UTC)

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

: secer - 10. maj 2010 13:30:37(UTC)
hvala srecna mama!!!:)

: srecna mama - 10. maj 2010 10:29:35(UTC)
Secer,

Sve ti je extra, ali slike na zidu u hodniku fascinantno!!!

: secer - 10. maj 2010 1:02:55(UTC)
OVO JE JEDAN ZID U DNEVNOJ SOBI

HODNIK (KOJI POVEZUJE DNEVNI BORAVAK SA SOBAMA)

JEDAN UGAO DNEVNE SOBE (malo ruzno izgleda jer smo zastitili ivice sunjderastom zastitom da se luka ne bi povredio posto je bas ostar zidic)

ZID BLIZU ULAZA U STAN

POLICA ZA KNJIGE (KOJA USKORO LETI IZ STANA POSTO KUPUJEM NOVU)

MOJE POSUDE ZA KAFU I SECER, I SO I BIBER (JEDINI DETALJ KOJI SAM VAM SLIKALA IZ KUHINJE icon_razz )

ORMARIC ZA PARFEME (IZ SPAVACE SOBE)

INACE SVE JE SLIKANO MALO PRE, ZNACI PO NOCI, TAKO DA SU SLIKE MALO MRACNE, NEMA SVETLOSTI, ALI ......

: secer - 10. maj 2010 0:45:29(UTC)
evo bila sam vredna pa sam odmah slikala...spavacu i lukinu sobu nisam jer se trenutno tamo spava :)...ali sutra obecavam.....

: secer - 9. maj 2010 23:59:40(UTC)
p.s.hvala svima na kompimentima za moje dzidze :)

: secer - 9. maj 2010 23:59:09(UTC)
srecna mama jesu ramovi za slike ali nisu cirkoni...ramovi su srebrni sa nekim radom kao male loptice...al ga objasnih....:)
ja nikako da vam slikam stan, nikad mi nije potpuno sredjen za slikanje,,,,:)
ajde sutra cu bar neke delove namestaja da slikam sa svim dzidzama na njima :)

: andrea - 9. maj 2010 23:25:06(UTC)
Citat:
mayya - 9/5/2010 09:00

Praslin, stančić je prelep. A posteljina je je kao naša! :-) a ja je obožavam!
Šećer, svaki detalj mi se baš dopada!
Šećerčić, slikaj, pa da predlažemo.

Mi trenutno renoviramo kupatilo. Kad bude gotovo, stavljam sličice.

Eto sve mogu da citiram :> od iste posteljine do renoviranja kupatila :>

Meni su svaki stan, soba i detalji lepi na svoj nacin i bas je zanimljivo gledati kako sve imamo neki svoj ukus i razlicite ideje. I mi renoviramo pa cu staviti slikekad bude gotovo.

: srecna mama - 9. maj 2010 16:11:14(UTC)
Secer, moram da pitam, jesu li ono pored plavog svecnjaka ramovi?Ako jesu, mnogo su lepi, vidjala sam nesto slicno, i mnogo mi se dopada, moracu da kupim i ja nekoliko.Inace, mnogo volim cirkone, i svaki predmet sa istim mi se jako dopada.

: srecna mama - 9. maj 2010 16:09:11(UTC)

Citat:
secercic - 4/5/2010 10:44 Drage forumasice molim Vas pomozite. Kupujemo stan 45kv. i kako da ga uredim. Zivecemo tu ja i suprug i devojcica 2 godine. Ima dve prostorije, jedna otprilike oko 20kv, i druga oko16kv. gde je kuhinja. hodnik je mali, ima terasa i mali spajz. Kako sada urediti, svaki predlog je dobrodosao.

Secercic, kao sto vec rekose, nezahvalno je o tome pricati.Samo cu ti dati jedan predlog da zidove farbas u svetle boje,jer recimo moja drugarica je grasonjeru ofarbala u tamno zeleno i izgleda kao u tunelu, bas se cudno osecam kod nje.Mada, svako uredjuje prostor za sebe , ne za druge i najbitnije je da je tebi nesto ok i da tis edopada, da se u istom ti lepo osecas.Mada, ja bih s amanjim stanovima po pitanju boja uvek tako postupila.

: mayya - 9. maj 2010 11:00:11(UTC)
Praslin, stančić je prelep. A posteljina je je kao naša! :-) a ja je obožavam!
Šećer, svaki detalj mi se baš dopada!
Šećerčić, slikaj, pa da predlažemo.

Mi trenutno renoviramo kupatilo. Kad bude gotovo, stavljam sličice.

: srecna mama - 8. maj 2010 19:54:13(UTC)
Secer,

Super, postavi slike da vidimo.Ja necu jos slikati svoj stan jer treba da se kreci, pa cu onda.Odlucila sam da postujem neke principe feng shui, tako da cu dnevni boravak najverovatnije fabati u zuto, odnosno neku oker boju.Slikacu ovih dana svoje ogledalo, i vetribnicu od drveta.To je inace rucni rad mog tate, tako da, eto cisto da netso podelim sa vama, a kada okrecim, slikacu i dnevni boravak.

: secer - 6. maj 2010 1:14:47(UTC)
lillyblue, hvala....slikacu ovih dana stan, ssamo da ga malo dovedem u red jer su lukine igracke na sve strane...:)
secercic, pa nemas veliki izbor....jedna ti je dnevna soba a duga spavaca plus decija...vidi da u tu drugu dobro iskoristis tj da imate i vi vas krevet, ali i dete da ima npr jedan ugao gde ce stajati igracke, krevetic i slicno.....najbitnijji su ormari meni u jednom stanu da bi bio funkcionalan....tj americki plakari, od poda do plafora...kad to imas, sve je drugo lako :)

: lillyblue - 5. maj 2010 0:40:39(UTC)
secer, meni se sve ove stvari svidjaju. One 2 africke figurice imamo i mi na zidu.
a najvise mi se svidjaju one zlatne jabuke i prva vaza.
mada, nemam predstavu koliko su zaista lampe i neke vaze, jer su slikane same. ovo sto si postavila je jako lepo, ja bih volela zato da vidim i ostatak tvog stana:)

secercic, mali stan se moze bvas slatko urediti, pogotovo sto imate dve sobe.
jedna, veca moze da bude dnevna, a manja spavaca ili decija, kako vam vise odgovara. nezahvalno je da sad bilo ko prica napamet o tome kako urediti tudj stan , jer ipak ne znamo kako stan izgleda, tj. gde su vrata, prozori, radijatori i ostalo. Ako je kuhinja spojena sa sobom, ja bih tu odradila neki pregradni zidic do pola visine, ili kako to zovu sank, da malo vizuelno to odvojim, a sa unutrasnje strane sanka, tj. ona strana od kuhinje, sank moze da ima gomilu polica i fijoka, to je odlicna usteda prostora.

Mada, sa tako malim stanovima, bolje bi bilo da ne pretrpavas i nemas puno boja, jer to vizuelno deluje onda jos manje.

: secercic - 4. maj 2010 12:44:27(UTC)
Drage forumasice molim Vas pomozite. Kupujemo stan 45kv. i kako da ga uredim. Zivecemo tu ja i suprug i devojcica 2 godine. Ima dve prostorije, jedna otprilike oko 20kv, i druga oko16kv. gde je kuhinja. hodnik je mali, ima terasa i mali spajz. Kako sada urediti, svaki predlog je dobrodosao.

: secer - 11. april 2010 22:44:17(UTC)
JA NISAM SLIKALA CEO STAN (NEKI DRUGI PUT), ALI JESAM PAR DZIDZA BIDZA KOJE JAKO VOLIM.....NADAM SE DA CE VAM SE BAR NESTO SVIDETI.....

VAZNICA, AFRICKI RUCNI RAD

SVECA SA PAPRICICAMA

LAMPA KOJA JE OGROMNA ALI SE TO OVDE NE PRIMECUJE :)

: Praslin - 31. mart 2010 23:15:53(UTC)
SM ako mislis na ovo ogromno (ne znam kako da ga nazovem) to je poklon od drugarice iz Francuske. Ali sam skoro nasla super radnjicu sa stvarima (slike,figure i razne sitnice) iz Afrike. Na B. Brdu je radnja u trznom centru City hall. Videli smo da imaju i takvih stvari. To je neko platno ogromno sa raznim printovima na ovu foru. A i sat je poklon a ima sidro posto je mm zaljubljenik u brodove,more,plovidbu ...

Lillyblue,vecina stvari u nasem stanu su neko nasledje. Uglavnom nasledje mm. :) Ima raznih stvarcica koje se na slikama i ne vide a jako su stare. A mi smo se nekako i nasli pa volimo da imamo sto drangulija i puno slika. :) Ne pitajte kako je kada treba prasina da se ocisti. :)

Hvala vam puno na komplimentima. Pristojno je i cisto. A moglo bi da izgleda jos bolje kada bismo neke stvari promenili.

: srecna mama - 31. mart 2010 22:59:35(UTC)
A, mi imamo isti sat , samo bez sidra.:-D

: lillyblue - 31. mart 2010 22:04:10(UTC)
Praslin bas si lepo nasminkala stan. kao mali muzej,

: Natasa - 31. mart 2010 22:04:07(UTC)
Praslin sve je super! I mi imami krevet kao vas ali od krem eko koze.

: srecna mama - 31. mart 2010 18:23:38(UTC)
I, meni sa mnogo svidja krevet, kada budemo okrecili Decju sobu, postavicu slike, ali samo ako uspe moj tata da nacrta sundjer boba, odnosno ako pristane, posto nije pristalica crtanja po zidovima.Inace, to jako lepo moze da izgleda i moze lepo da nacrta jer je slikar.Praalin dopada mi se izmedju ostalog i slika iznad trpezarijskog stola, zanimljiva je.Gde si to nabavila?

: secer - 30. mart 2010 23:36:10(UTC)
Praslin preslatko je sve, narocito detalji.....a krevet u spavacoj sobi je super!!!

: Praslin - 29. mart 2010 15:20:55(UTC)
Evo da vam predstavim moj skromni dom. Mislim da ovde nisam postavljala slike. Nije nista posebno,odmah da kazem, ali je meni divan zato sto mislim da dom ne cine stvari nego ljudi koji tu provode svoje dane. ima jos puno stvari da se promeni i da bude onako kako smo mm i ja zamislili ali za to sada nemamo novca.

Anjin kutak je u sklopu nase sobe ...

I nas krevet. :) Jako je udoban. (ove fleke ne znam odakle su :) )

ostatak cete videti kada bude sredjenije malo. :)

: T3 - 5. mart 2010 17:05:06(UTC)
selena sve mi se svidja.. :) pogotovo dnevna soba u crveno-beloj i crnoj kombinaciji... bravo odavno mastam o istoj tj slicnoj..imamo isti ukus.. icon_wink
super ti je stan tj zivotni prostor... bravo bravo bravo sve pohvale za tvoje malo carstvo! zvezda

: zek4pek4 - 4. mart 2010 8:50:42(UTC)
UH zene stvarno prelepo,bas mi se dopadaju vasi zivotni prostori.Mi smo se skoro preselili pa cu da postavim slike naseg stana.Samo ne mogu da se setim kako se postavljaju slicice :?

: Selena - 3. februar 2010 20:14:49(UTC)
Srcka,Bojana i Anja,da2,mayya !!! Hvala na lepim recima!!!

: mayya - 1. februar 2010 2:58:33(UTC)
Super je stancic Selena!
Otpala sam na tepih! Extra je!

: da2 - 1. februar 2010 1:43:22(UTC)
Selena i meni se svidja. I moja sestra ima brveno krem crnu kombinaciju u dn sobi.

: Bojana I Anja - 31. januar 2010 17:25:23(UTC)
Selena sve ti je prelepo a najvise me je odusevila dnevna soba

: Srcka - 31. januar 2010 1:26:07(UTC)
Selena, bas mi se svidja slika u trpezariji, bas se uklapa skroz u ambijent. A dnevna soba je wow, ja obozavam crni namestaj, skroz je elegantan a jos u kombinaciji sa crvenim detaljima bravo deluje jako otmeno. A sto se tice crvenih zidova sve zavisi od velicine prostorije, ako je manja ne ide puno da je okreceno u crveno vec samo neki detalj kao sto rece jedan zid iza televizora. Ali meni je i ovako super. bravo

: Selena - 18. januar 2010 14:08:47(UTC)

katarina,Aiko,MilicaCale,Iva&Lule,84d,lillyblue ,hvala vam svima na lepim recima!Drago mi je da vam se svidja!

Pokusavamo da sredimo sve sa ukusom,a da ne bude mnogo skupo!!!Jedino sto mi se ne svidja,je sto smo dva zida ofarbali u crveno(mnogo je).Trebali smo samo onaj iza televizora,ali ok prefarba cemo taj drugi opet u belo!

: lillyblue - 18. januar 2010 13:51:22(UTC)
Selena super je. Meni se najvise svidja tepih u dnevnoj sobi.

: 84d - 18. januar 2010 13:48:46(UTC)
Vau Selena, svaka cast za ukus!!!!!!!! Bravo!!!!

: Iva&Lule - 18. januar 2010 13:41:50(UTC)
Selena, exta moderno sok a trpezarija mi se bas dopada kao i model stolica bravo Sve je lepo icon_wink Pokazi nam i kad skroz sredis .

: MilicaCale - 18. januar 2010 13:37:18(UTC)
E, tako se koristi crvena boja u kuci. bravo, odlicno.

: Aiko - 18. januar 2010 11:08:36(UTC)
selena, ja nisam ljubitelj crvene boje, ali u ovoj kombinaciji je odlicno, ne vristi, bas mi se dopada!

: katarina - 17. januar 2010 23:33:24(UTC)
bravo bravo ekstra Selena svidja mi se!

: Selena - 17. januar 2010 15:18:21(UTC)

Evo i naseg stana u Srbiji koji smo krenuli da sredjujemo.ima jos dosta sitnica ali dobro...

trpezarija:

slikeapril2009093-1.jpg picture by Nenad_2008

kupatilo:

slikeapril2009404.jpg picture by Nenad_2008

slikeapril2009401.jpg picture by Nenad_2008

dnevna soba:

slikeapril2009394-1.jpg picture by Nenad_2008

slikeapril2009399.jpg picture by Nenad_2008

slikeapril2009396.jpg picture by Nenad_2008

: Ocajna Bri - 16. januar 2010 23:10:06(UTC)
Citat:
MissGak - 9/1/2010 18:56

Koliko je Veternik udaljen od samog grada?Znam da nije tema,ali kada smo vec tu ...

Miss Gak,ima nekih 5-6 km od centra ako sam dobro izračunala(tj mm),u suštini spojen je sa gradom,pa je neko ko živi na Novom Naselju od Veternika razdvojen jednom ulicom(kao moj brat).Ja sam jako blizu centra i nama treba nekih 15-ak minuta kolima ako je špic.

Jelena:hvala za info,gledali mi i kuće i placeve po Veterniku i Kamenici,Kamenica nam je preskupa a ni Veternik ne beži puno.
Uživajte u vašem toplom domu! :-*

: MissGak - 9. januar 2010 20:56:16(UTC)
Koliko je Veternik udaljen od samog grada?Znam da nije tema,ali kada smo vec tu ...

: Jelena&Teodora - 9. januar 2010 19:44:50(UTC)
Citat:
Ocajna Bri - 17/11/2009 15:38

Jelena:čestitam za ovo naša nova kuća.Ako nije tajna jeste li u skorije vreme kupili plac pa zidali ili je to od ranije?Mi bi trebali da se iz kuće selimo u stan a ni mm ni ja to ne možemo ni da zamislimo pa sad gledamo placeve i kuće po gradu.Ako imaš neki savet dobro bi nam došao.
Inače nameštaj je divan,sve novo,lepo,čisto...milina!

Hvala Bri,a kuca je sazidana pre nekoliko godina u Veterniku,sad smo samo zavrsavali........
A sto se tice placeva,u gradu su dosta skupi,a od okolnih mesta meni se svidjaju Veternik ili Sr.Kamenica.....Nadam se da cete se snaci :)

: MissGak - 9. januar 2010 17:19:11(UTC)
Ne znam kako je ovo moguce.Postovala sam na temi Decija soba a post je izasao ovde.Jos se sinoc cudim gde mi je nestao post iz teme pa sam pisala ponovo.Sada slucajno zavirim da vidim da li ima nesto novo ovde...
Cisto da ne mislite da sam totalno skrenula :)

: da2 - 8. januar 2010 20:46:32(UTC)
Jelena,
prelepo je sredjeno.
Ja zivim u stanu ali planiramo da kupimo plac da pravimo kucu

: MissGak - 8. januar 2010 19:43:10(UTC)
Prex,sobica je fenomenalna.Odusevljena sam.
Zuta boja satvrno unosi sunce u sobu.

: nensy - 7. januar 2010 16:00:32(UTC)
Jelena,super ste sredili d. sobu.

: Selena - 17. novembar 2009 19:13:13(UTC)
Jelena,prelepo! Mnogo lepo sredjeno!

: Ocajna Bri - 17. novembar 2009 17:38:49(UTC)
Jelena:čestitam za ovo naša nova kuća.Ako nije tajna jeste li u skorije vreme kupili plac pa zidali ili je to od ranije?Mi bi trebali da se iz kuće selimo u stan a ni mm ni ja to ne možemo ni da zamislimo pa sad gledamo placeve i kuće po gradu.Ako imaš neki savet dobro bi nam došao.
Inače nameštaj je divan,sve novo,lepo,čisto...milina!

: Jelena&Teodora - 17. novembar 2009 16:42:47(UTC)
Hvala,hvala,hvala......drago mi je da vam se svidja,ali ima tu jos stvarno svasta da se uredjuje i bas se vidi da smo tek uneli stvari,jer jos fali dosta sitnica,i naravno garnisne,zavese,neka ukrasna tapeta,ogledala,slike.........kad sve kompletiram pokazacu vam :)

: Dorothy - 16. novembar 2009 12:39:46(UTC)
Jelena, prelepo je !!! I srecno useljenje i od mene :-)))

: Prex - 15. novembar 2009 10:31:14(UTC)
Srećno useljenje Jelena bravo bravo bravo Jako vam je lep dnevni boravak, tačno je da malo nedotaju neke boje ali ti ćeš to tek da središ sigurna sam, ovo je ipak početak, sad stižu detalji na red. Trpezarija nam skoro pa ista, samo je naša tamna icon_wink icon_lol
Sve najlepše vam želim u novoj kući zagrljaj

I sad ste me podsetile opet na ovu temu, nisam skoro postavljala sličice a svašta smo nešto promenili icon_wink icon_wink moraću da slikam :>

: MissGak - 12. novembar 2009 16:44:19(UTC)
I da dodam,mislim da bi sa svim tim svetlom koje ste uneli u prostoriju fenomenalno isao namestaj od tamnijeg drveta,mada kao sto rekoh,dopada mi se i ovo sto vidim!

: MissGak - 12. novembar 2009 16:40:11(UTC)
Prelepo,svetlo,prozracno,bas mi se dopada.Mislim da ipak treba da ubacis neke detalje koji bi dali akcenat sa bojom,bas mozda zavesama i po nekim detaljima u istoj boji.Sigurna sam da to i imas u planu.Ja bas nisam ljubitelj tapeta,ali i one umeju bas lepo da izgledaju.
Dopada mi se vitrina ili kako vec da se zove,vec vidim flat screen tv kako visi na onom delu iznad :)

: Jelena&Teodora - 12. novembar 2009 15:49:48(UTC)
Hvala vam devojke na komplimentima,bas mi je drago da vam se svidja.......
Ma ima tu jos dosta da se sredjuje,ali ovo je za prvu ruku.....i hvala vam na cestitkama za uselenje......kad bude sve gotovo,dodacu jos koju slicicu......:-*

: kika - 12. novembar 2009 14:01:37(UTC)
SRECNO USELJENJE , LEPO JE cvecko cvecko cvecko cvecko

: dragana024 - 12. novembar 2009 11:20:42(UTC)
Jelena srećno useljenje cvecko cvecko
prelepo sređeno, boje su divne, ma sve je na svom mestu bravo bravo bravo
Svaka ćast bravo

: Ella - 12. novembar 2009 10:59:25(UTC)
Jelena, super vam je lepo bravo   Bas mi se dopada. Inace imamo isti sto i stolice, isti model, samo mi u tamno crvenoj boji i drvo je tamno, hrastovina. Fantasticno izgleda, dosta svetlo sto je super icon_wink   Samo bi ja i te kako dodala neke zavese, ma koje hoces, mozes da menjas kako zelis, jer ti je boja interijera svetla. Odlicno izgleda bravo

: pahuljica - 12. novembar 2009 0:06:42(UTC)
Mrva, najbolje je da postaviš slike trenutnog stanja pa da ti damo konkretan odgovor.
Jelena, i sada je lepo a biće još bolje kada dovršite uređenje. A ne treba mnogo.
Boje, nameštaj, ceo ambijent baš ostavlja lep utisak.

: Danijela&Jovana - 11. novembar 2009 10:24:08(UTC)
Jelena, srecno vam useljenje! Uzivajte u vasem lepom domu.

: kicun - 11. novembar 2009 9:51:22(UTC)
Jelena jako je lepo, moram ti reci da i ja imam isti trpezarijski sto i stolice samo su moje tamno braon, a treba da mi stigne za dnevnu isti takav stocic, sto ce reci imamo isti ukus! Uzivajte u svom novom domu!

: idjina - 11. novembar 2009 1:29:14(UTC)
Jelena lepo ukljopljene boje i baš ti je lepo a stolice za trpezariju imaš iste kao i moje.
Nego ženice htela bih da vas pitam pošto idu sada novogodišnji praznici kako planirate da kitite jelku,kuću,itd.Pošto smo se i mi uselili sad u kuću i ovo nam je prvi božić i nova godina tu, treba mi svašta.Ako neko zna nek mi odgovori gde mogu da kupim viseće lampice koje se stavljaju oko krova kuće ili terase jer meni to treba dosta metara veća nam je kuća pa će mi trebati oko 30-40m ove što vidjam u metrovu jako su kratke, ako uopšte toga ima ovde kod nas.

: Iva&Lule - 11. novembar 2009 0:06:31(UTC)
Jelena,bas vam je lepo i srecno vam useljenje u vas dom bravo cvecko

: jecaneca - 10. novembar 2009 23:56:18(UTC)
Jelena,jako mi se dopada kako si uredila kucu,bas je lepo i lepo uklopljene boje.
Svidja mi se i pod i sto i stolice i tepisi u toj boji i sve mi je bas,bas lepo...uzivaj!!!

: T3 - 10. novembar 2009 20:55:04(UTC)
jelena nova  dnevna sobica ti je super.. bravo izbor namestaja izvanredan.. bravo izbor boje tepiha  takodje , bravo skroz jednostavno nista previse kicasto i nabudzeno..a mnogo lepo i moderno..
svaka cast...jedva cekam i slicice ostatka kuce tj ostalih prostorija...
uzivajte u svom malom raju...

: mayya - 10. novembar 2009 19:02:21(UTC)
Jelena, odusevljena sam! Skroz je po mom ukusu! I ja ne bih bas nista dodavala. Nikakve zavese, tapete i sl. Bas mi je ovako lepo! Svaka cast na ukusu!

: Jelena&Teodora - 10. novembar 2009 17:24:59(UTC)
Posto smo pre par nedelja uselili u nasu novu kucu,evo da vam postavim par slicica moje dnevne sobe.....inace nije jos sve zavrseno,treba okaciti garnisne i zavese,slike,i neku strafastu tapetu sto sam ja zamislila,ali da vidite kako trenutno izgleda,kad zavrsimo sve jos cu vam pokazati...............

: mrva - 26. oktobar 2009 23:09:58(UTC)
Ella na pocetku teme sam procitala da ti je mm kao dizajner... Pa da pitam tebe a i ostale dame ovog foruma za malu pomoc.
Stim da smo kupili kucu koja se tek gradi uz to je nastalo jos milion problemcica... Potrebno je izabrati kuhinju tj kabinete u kuhinji, plocice u kuhinji, zatim dnevni boravak boju poda a isto tako i u kupatilu kabinete i plocice oko kade na podu itd. Da vam malo docaram, kuhinja i dnevni boravak su iz jednog dijela dijeli ih samo jedan bar/sank. A taj bar ce sa strana biti boje kabineta kuhinje. A namjestaj u dnevnom boravku je crn...
Hajde moje vrijedme dame pomoziteeeeeeeeee :( koje su vase ideje za odabir boja :?

: kika - 14. oktobar 2009 12:30:17(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Bele - 12. oktobar 2009 13:53:11(UTC)
Mozete odmah..samo ces morati da kuvas i cistis..jbg..ne mogu ja sve! :)

: kika - 12. oktobar 2009 13:05:37(UTC)
BELE, KAKO DA SMETA, PA MI SMO RODJENI TRIO ZA BEBACE , SAMO RECI KAD DA SE SPAKUJEMO ?

: Jade - 11. oktobar 2009 11:12:24(UTC)
Strava su ovi suncokreti!!!!Pomozite mi da kupim i ja tako nesto slicno u Novom Sadu.Nisam sigurna ,ali mislim da sam nesto slicno videla u Rodicu:(
Pomagajte!!!

: Bele - 10. oktobar 2009 20:00:19(UTC)
Hahahaha Kika..dobra si!
Moze,nije problem..jedino ako vam ne smeta beba od nedelju dana! :)

: kika - 10. oktobar 2009 13:18:01(UTC)
BELE, BUDIMO ISKRENI, ALI POSTOJI LI MOGUCNOST DA SE IVA MM I JA SVI UDAMO ZA TEBE ? strikam

: kika - 10. oktobar 2009 13:15:00(UTC)
BELE............... sok

................BOLI KOLIKO JE LEPO..................... buljavko

SAMO SAM UCUTALA I GLEDALA.......... ;]

: piljari - 27. septembar 2009 19:18:11(UTC)
u plavoj zgradi Skerovica

: Bele - 27. septembar 2009 12:42:10(UTC)
Piljari,pa gde zivis?

: piljari - 27. septembar 2009 10:22:30(UTC)
Bele pa ti si moja sugradjanka.....

: Dorothy - 25. septembar 2009 13:30:28(UTC)
Bele, diiiivnoooo je!!!! Soba, pogled, stakleni 'zid', sve je prelepo!

: Kaca - 23. septembar 2009 22:34:09(UTC)
Bele prelepo, nemam komentar bravo bravo bravo

: Bele - 10. septembar 2009 1:07:30(UTC)
Hvala vam zenskice..evo vec sam nakupovala i poredjala cvece ispod prozora i izgleda super!!! :-*

: sara ms - 9. septembar 2009 21:00:19(UTC)
Bele soba i pogled su fantasticni...bas ti zavidim

: pahuljica - 9. septembar 2009 16:11:55(UTC)
Bele, lako je doradjivati kada je prostor ovako lep. Samo se vi spremajte za bebicu i uzivajte.

: Jelena&Teodora - 27. avgust 2009 16:46:06(UTC)
Jaoooooooooooj,prelepo je!!! Stan ti je savrsen sa tim ogromnim prozorima bravo ceo zid je staklo a pogled ma fantazija!!!!

: Prex - 27. avgust 2009 12:25:06(UTC)
Bele potpuno sam odusevljena tvojim pogledom na more...o tome mastam celog zivota. Kad bih ikada dobila neku sedmicu na lotou ili nenadano nasledstvo od nekih nepoznatih rodjaka icon_lol sigurno bih se preselila na more i kupila stan sa bas ovakvim pogledom na more zaljubljen Najiskrenije ti zelim da uzivas u ovoj lepoti :-*
Inace ja obozavam ovakve zidove od stakla. I mi smo u dnevnoj sobi hteli i napravili velika staklena balkonska vrata u nizu na celom jednom zidu ali ova tvoja su jos lepsa, veca i naravno pogled kroz njih ne moze ni da se poredi zaljubljen

: Bele - 25. avgust 2009 23:03:27(UTC)
Hvala vam devojke!Stan cu tek da sredim po volji kad dodjem do nekih para! :)

A Bar jeste prelep grad..Dok se nisam udala ovde,nijedan grad sem mog nije mogao toliko da me privuce da ga zavolim kao kad sam videla Bar..ljudi u Srbiji su puni predrasuda o tome da je on prljav jer je luka a nece shvatiti dok ga ne vide koliko je cist i sredjen,pun cveca i prelepih novih zgrada...
Zivela sam u Pg 2 godine i nisam mogla tamo nikako...

: hippeia - 25. avgust 2009 17:47:04(UTC)
Bele predivna ti je dnevna soba, predivan pogled, obozavam velike staklene zidove, tako je i kod mojih roditelja u stanu-cijeli jedan zid je u staklu. Sad mi moja dnevna izgleda kao kutija, u ovim novoizgradjenim stanovima prave prozore kao puskarnice...

O Baru da i ne pricam, ja zivim u Pg, ali u cijeloj CG najljepsi grad za zivjeti u njemu je Bar i stvarno nikad ne bih zalila kada bi mi se ukazala prilika da preselim tamo...predivan grad!!!

: ivek25 - 24. avgust 2009 16:19:42(UTC)

Bele, blago tebi - prelep ti je stan, pogotovo pogled na morebravo

Uživaj i za nas malo! Svako jutro, kad ustaneš, pogledaj u more i seti se nas sa severaicon_lol

:-* caos

: lillyblue - 21. avgust 2009 16:35:15(UTC)
ej, sudbino moja, sto se ne rodih negde na moru...?
bele, stvarno ti zavidim, a soba je lepo sredjena

: T3 - 20. avgust 2009 17:41:13(UTC)

bele predivno je sve,nemoj se ljutiti ali i prostor i namestaj dolaze u drugi ugao naspram tih velikih ptrozora  sa toliko svetlosti,koje obozavam,terase i pogleda na more. klanjam

zaista ti je lep stancic i bas onako za uzivanje..dovoljan je samo jedan pogled na more i nemozes da nebudes dobro.. ;]

: MilicaCale - 20. avgust 2009 15:27:48(UTC)
Ijaooo, bele, kakav pogled!. Stan, naravno, odlican. Blago tebi.

: Bele - 15. avgust 2009 15:41:38(UTC)
Evo malo dnevne iz drugih uglova..

: Bele - 15. avgust 2009 14:13:39(UTC)
Hvala vam!Samo mi je zao sto ne mogu celu da je obuhvatim da je lepo vidite... :-*

: Daria - 15. avgust 2009 0:45:17(UTC)
Bele,o ovakvoj dnevnoj sobi,sa ovakvim pogledom,ceo zivot sanjam.Fenomenalno bravo bravo bravo bravo

: nina***** - 14. avgust 2009 23:55:11(UTC)
Bele,ostala sam bez reci! Mogu samo da zamislim koji je to uzitak da se svakog dana budis sa ovakvim pogledom!icon_eek

: Bele - 14. avgust 2009 22:23:47(UTC)
Hvala T3.Mi smo se uselili u nas stan za Novu Godinu i jos dosta toga treba da se zavrsi..
Jeste velika dnevna i to mi puno znaci..a za pogled bi bila steta da smo stavili obicne prozore,mada ja sam se navikla pa more i ne primecujem vise ali ko god dodje,odusevi se!
A vide li moj kutak?E odatle ja provodim vreme sa vama!

: T3 - 14. avgust 2009 16:21:03(UTC)
bele koliko vidim bas ti je velika i prostrana dnevna soba..vidim u daljini i tvoj kutak hihi
a prozori od stakla bez zavesa su me odusevili ja obozavam tako nesto pogotovo u dnevnoj sobi..super je.
a tek pogled na more ostala sam bez teksta,u takvom ambijentu tesko da ne uzivas...super je!

: Bele - 14. avgust 2009 16:03:08(UTC)
Cao svima!

Ovo je moja dnevna soba,samo sto ne umem da postavim da se bolje vidi..

: Dorothy - 10. avgust 2009 21:40:36(UTC)
Biterlemon, sladak ti je stancic! Lici pomalo na moj :-)

: Biterlemon - 2. jul 2009 12:39:50(UTC)
Winnie, jeste ima tri boje nije roza na zidovima nego nesto izmedju ljubicaste i boje vina jako su nezne i ne ovako jake kao sto se vidi na slikama inace je sve uklapano na narandzasto plavo no dobro kako sam mislila da ce ispasti super je ispalo ;]. Mada moram priznati da ja volim sareno... ;]
Lavita je u pravu uskoro ce morati da se kreci Lana se pobrinula za to ;]

: Lavita - 1. jul 2009 3:21:18(UTC)
ledi iv divno
biter bas mi se svidja
a uvek mozes prekreciti ako imas vise boja u stanu to nije problem
BITNO JE DA STE OBE U VASIM STANOVIMA PA POLAKO

: trudna 3 - 1. jul 2009 2:11:08(UTC)
biterlemon super!
svidja mi se,obozavam male prostororije i stancice.
odlicno..uzivajte..

: Winnie the Pooh - 30. jun 2009 17:43:58(UTC)
Biterlemon,super ti je ispao stancic. Kako sam razumela,pregradjivali ste da bi dobili dve spavace sobe? Iskreno,meni se ipak najvise dopada kuhinja,skroz je po mom ukusu. Al ja ne bi bila ja kad ne bi imala neku zamerku doomed Cini mi se da ima malo vise boja u dnevnoj-zuta vitrina,narandzaste stolice,plav tepih,dve nijanse roze zidovi.... Ili tako deluje na slikama hmm

: Biterlemon - 29. jun 2009 22:18:30(UTC)
Evo jos par slicica iz naseg stancica!

Ovo nam je dnevna sobica

Ovo nam je hodnik

: Lejni - 20. jun 2009 2:30:54(UTC)
LediIv padoh u nesvest.

: LediIv - 17. jun 2009 12:31:55(UTC)
eh, ivanela, draga moja, meni su s&s sad iznad glave, to je najveca mana ovog stana.... ali evo posle nedelju dana je sve ok, cak je od subote nisam ni videla icon_wink . samo bice druga prica kad se deca vrate s mora, ali o tome cu da razmisljam drugom prilikom.
srecno useljenje i tebi!
stvarno je lepo biti konacno u svome.
sto se bele sofe tice - pa ikea je to, sve se trpa u masinu icon_wink (a i nisam neki perfekcionista doomed )

: bozana - 17. jun 2009 3:00:28(UTC)
ledi iv sve mi se svidja posebno garderober za kojim ja patim da imam,super!

: Ivanela - 17. jun 2009 0:30:09(UTC)
Ja nisam ni blizu perfekcionista kao moja draga zMayica zagrljaj , ali bi i meni bilo previse pored ovog malog "teroriste".A zaista je prelepa, i lepo je videti tako dobro uklopljenu belu boju- sa crvenim foteljama, obozavam crvene detalje.
Srecno nam svima useljenje, pa da se konacno razgacimo (nece naleteti s&s) zvezda pijanci

: zMayica - 16. jun 2009 19:39:17(UTC)

LediIv,

ne znam sta je lepse ispalo , a sto kaze moj forumski alter ego- Ivanela :> , neostvaren san mi je bela garnitura ali pored ovog mog vragolana i mojih perfekcionostickih napada ne znam ni sta bi od sofe a ni od deteta ostalo batina respekt

garderober je savrsen-prakticno, minimalisticki, ma funkcionalno i fenomenalno

Srecno useljenje drugarice  pijanci

: Ivanela - 16. jun 2009 17:36:11(UTC)
LediIv, fantasticno.Garderober, kupatilo-divota.Svaka cast kad ste se odlucili na belu garnituru, ja ne bih mogla.I cestitam na useljenju!

I mi smo se konacno uselili u nas stan, hvala ti Boze.

: ivana beljic - 16. jun 2009 15:12:08(UTC)
ledi sa srecom useljenje sve je prelepo a najlepsi je plakar svaka cast za ideju ekstra je

: Ella - 16. jun 2009 13:59:07(UTC)
LediIv, fantasticno sve, a najvise sam odusevljena gardaroberom bravo   Potpuno znam dobro kako izgleda, jer mm cesto klijenti narucuju takav ili slican gardarober, on crta, meri, pravi... Cesto me je vodio na kraju kad zavrsi neki stan da vidim kako sve to izgleda, i ja jednostavno padnem na dupe sok   Svakako planiramo da kad kupimo svoj stan, on napravi meni nesto tako slicno icon_wink   Sve u svemu, jako mi se dopada vas stan respekt

: Selena - 16. jun 2009 11:03:55(UTC)

LediIv!!!

Stan vam je fenomanalan,jako mi se sve dopada,a(mozaik plocice me odusevljavaju). 

: Dorothy - 16. jun 2009 9:14:21(UTC)

LediIv, jako je slatko sve, vidi se da je baš prostrano, svetlo, novo, lepo bravo A garderober je savršenstvo respekt , ja naravno patim za tako nečim, ali je kod nas u stanu neizvodljivo jer je jako mali neznam

I što neko reče, i ja se pridružujem, srećno vama bilo useljenje!!! 

: trudna 3 - 16. jun 2009 0:54:23(UTC)
kao sto vec rekoh po ko zna koji put SUPER...i zaista izgleda super i toplo i ovako polu sredjeno pogotovo sa malom devojcicom koja svaku sliku cini lepsom.
uzivajte u svom novom domu i srecno vam bilo useljenje.

: LediIv - 15. jun 2009 19:02:07(UTC)
evo i jos nekih prostorija iz novog stana, ali to bas i nije do kraja sredjeno. to jest, wc je gotov, ali kupatilo jos nije (treba uraditi ormarice, ugraditi lavabo itd). dnevno-trpezarijski deo jeste namesten, ali je to stari namestaj koji nameravamo da menjamo prvom prilikom. naravno, i tu fale jos tepisi, slike, zavese... sve u svemu, nije bas gotovo do kraja, ali nemam vise strpljenja da cekam, nego kacim ovako kako sada jeste :)

dnevno-trpezarijski deo

wc

kupatilo - to jest, cosak kupatila

: trudna 3 - 15. jun 2009 15:10:54(UTC)
vau ledi iv kao i slika kuhinje i ovo je predivno.
jedva cekam da vidim ostale slicice,a verujem da vam je stancic prelep i ko bombona.
obozavam takve stancice sve ususkano i na svom mestu.
svaka cast.

: MilicaCale - 15. jun 2009 13:39:42(UTC)
LEdi, svaka cast, odlicno iskorisceno. I ja bi (smrc, al nema, nema velike sobe).

: Iva_A.A.A. - 15. jun 2009 4:02:53(UTC)
Ledi fenomenalan garderober,ideja je odlicna

: Srcka - 14. jun 2009 18:24:09(UTC)
Wow Ledi, pa ovo je kao u MTV Cribs icon_razz mozes tu i da spavas, extra!
Bas mi je drago sto ste se konacno skucili i sto sada na tenane mozete da radite i molerisite sta zelite icon_razz
I ja jedva cekam da vidim ostatak, ovo je stvarno boli glava bravo

: Selena - 14. jun 2009 16:41:40(UTC)
 LediIv,fenomenalno! Odlicna ideja,mnogo mi se dopada!!!

: Prex - 14. jun 2009 2:04:08(UTC)
LediIv draga...ovo je ispunjenje mog sna klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam
Ja imam u hodniku jednu prostoriju garderober ali nismo napravili još unutra police nego nam tu stoji veliki čiviluk za kapute i jakne i sve cipele, i ima tu još dosta neiskorišćenog prostora...sad kad vidim ovaj tvoj divni garderober moram da skupim pare i konačno dovršim i naš...predivan je, uživajte u svom stanu i jedva čekam da vidim ostatak bravo zagrljaj

: Bojana I Anja - 12. jun 2009 20:33:37(UTC)
Ledi super ti je garderober. Svaka cast za ideju.

: mima80 - 12. jun 2009 19:22:00(UTC)
Wow, ledi, fenomenalno resenje!Mnogo mi se dopada, super mi je to sto vam je sva garderoba na jednom mestu, sigurno oslobadja ostatak prostora

: leptiric - 12. jun 2009 18:38:07(UTC)
Ledi bas mi se svidja garderober.

: LediIv - 12. jun 2009 17:55:57(UTC)
drage moje, ja sam se pre neki dan konacno preselila, i to najzad u nas stan, posle 5 godina podstanarskog staza.
celo prolece smo renovirali stan, izvrnuli ga naglavacke, i sad nam je sve novo i lepo :) .
slike kuhinje sam zakacila na odgovarajucoj temi, a ovde cu za pocetak samo da pokazem jedan od omiljenih detalja iz stana - nas garderober. od jedne velike sobe sam ukrala 1.5 metar duzine, i napravila sobu-garderober. dimenzije su 1.4m x 2m, i jako sam zadovoljna kako je ispalo. staje sva garderoba za nas cetvoro, plus posteljina, peskiri, koferi, daska za peglanje, stender za ves, usisivac.... ma gomila stvari.
sad kacim samo te slike jer nemam vremena da uploadujem slike ostatka stana, to cu nekom drugom prilikom.
za pocetak - garderober:

: MilicaCale - 5. jun 2009 18:19:49(UTC)
Bacila sam pogled na temu (vise sati, dok sve odgledam i nasla sam puuuno dobrih ideja. Moracu neke da kopiram. Kacim slike cim bude gotovo. Inace, ostalo mi je da napravim police u dn. sobi, u hodniku i deciju sobu. Ja smisljam, dragi pravi, uz moju pomoc, naravno.

: sladjanam - 3. jun 2009 18:17:34(UTC)
Dnevna kod mene je siva, svetlo, i ima jedan manji bordo zid, i to izgleda super, u kombinaciji sa nekim bordo tepihom ili kojim bordo jastucicem, ili tako nekim detaljem.

: marijana - 3. jun 2009 16:16:54(UTC)
sad naidjoh na ovu temu pa mi trebaju neke idednevni boravak mi je bordo crna kombinacija sa nekim sivim detaljima
hocu da okrecim zidove,ali neznam u koju boju do sad je bila siva al mi dosadilo,sta mislite?

: MissGak - 12. maj 2009 19:09:50(UTC)
Sladjanam,tati skidam kapu,a i rodjaku,bas se kvalitetno zabavlja :)
Nikita,malo je reci da sam odusevljena,svaki coskic ima dusu!

: sladjanam - 25. april 2009 14:09:09(UTC)

Ovo su omiljeni detalji iz kuće mojih roditelja. Moj tata je imao san , i stvara svoju kuću iz snova, uz pomoć ukusa svoje dve ćere:) Ja i mm smo gosti ovde, sigurno naredne dve godine:) Inače, kuhinju i ormariće iz kupatila je pravio moj rođak, koji to radi iz hobija, i užasno se zabavlja dok to radi:))

: bozana - 18. april 2009 23:00:52(UTC)
i ja nisma dugo zalazila na ovu temu,al sada cu opet malo da prelistam strane
mene bas intreresuje koliko bi na primer kostalo da neko tj.osoba koja je zaduzena
za to vidi moju kucu i da mi da plan kako bi bilo najbolje da uredim zivotni prostor,mislim
na primer dnevnu sobu,kuhinju i td...

: una - 15. april 2009 0:39:02(UTC)
Niki stvarno je predivno.
A ikona je jako lepa,i super se uklopila.Svaka cast.

: Lavita - 9. april 2009 22:40:32(UTC)
kako da postavim slike svoje kuce
ne znam to da uradim a bas bi volela

predivne su vam slike
gledala sam od prve do zadnje strane i ne znam cija je kuca lepsa
stvarno ste divne i mastovite i kreativne i sve najbolje vam zelim
da vam uvek tako lepo bude

: nensy - 8. april 2009 18:04:22(UTC)
Nikita,bravo za deciju sobu.Preslatka je.

: Danijela&Jovana - 6. april 2009 17:57:31(UTC)
Nikita, uzivaj u svojoj kuci i svojoj deci. Komplimenti i od mene, imas zaista lep dom.

: Dorothy - 6. april 2009 15:32:09(UTC)

Nikita, ne znam šta je lepše bravo bravo bravo

Spavaća soba sa krevetom od kovanog gvožđa je savršena!!! Dnevna je super, dečija extra, a terasa kao šećer sok sok sok  

: Fokica - 22. mart 2009 18:39:13(UTC)
Niki prelepo bravo
Stvarno imas ukusa.

: zMayica - 22. mart 2009 18:08:34(UTC)

Odavno nisam svracala na temu icon_surprised ops:

a kad videh Nikitin stan buljavko bravo

virlo zanimljiv prostor a tek resenja-Niki, svaka cast klanjam

Mi upravo opremamo stan i mucimo se sa nasim potkrovljem, 'ubila' bih za ovakvu terasu  :>

: Nikita - 22. mart 2009 3:14:53(UTC)
Decija soba je radjena po zelji, to je salon u Zemunu mislim da rade iskljucivo decije sobe e sada gledala sam katalog i ko recimo ima prostora moze napraviti od sobe bajku pravu, ja nazalost nisam imala izbora i morali smo krevet na sprat a deca su htela da to bude neki brod, hihi sada nam ni Dunav ne mogu nista imamo brod icon_lol icon_lol icon_lol . Mali prostor je u pitanju tako da su dosli sve premerili i bas se uklopilo sve idealno, i da rade iskljucivo medijapanom. Mislim da imam negde njihov sajt pa ko je zainterosovan neka mi pusti pp.

: Nikita - 22. mart 2009 2:38:55(UTC)

icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops:devojke hvala vam punoooo bas mi znaci i prija sve ovo gore icon_lol

Ja vas sve pozivam kod mene na terasi, zuraja kafa, caj, moze malo i  pijanci bice mi drago da budete moji gosti samo izvolite.

klanjam klanjam klanjam  

: Winnie the Pooh - 21. mart 2009 20:44:53(UTC)
Nikita,zenoooo.... Ja sam sok sok ....Ne znam sta je lepse....Dal krevet,trpezarijske stolice,garnitura (moji imaju istu :> ),decja soba,terasa....Sve je prelepo bravo bravo Posebno mi se svidjaju saksije icon_wink
Stvarno si zena od ukusa,svaka cast smizlica
A decja soba,je pravljena,ili kupljena gotova? I gde? Stvarno je neobicna ;]

: lillyblue - 21. mart 2009 14:39:49(UTC)
Nikita, uh, ja bih tako pila kafu na tvojoj terasi.
Bash me je odushevila.
ostalo je sve super, ali terasasok

: Srcka - 21. mart 2009 0:40:49(UTC)
Od tebe se i ocekuje ovakav enterijer, extra!
Kovano gvozdje i ja volim i jos u kombinaciji sa crvenom posteljinom, mmmm!

Ostavila bez daha terasa, bogme ne bih ulazila u stan, prelepa je, mozes zurku napraviti na njoj, onda decija soba je izmisljena, kako si dosla do ideje? Fenomenalna je.

Naravno, celokupni ambijent, dnevna, trpezarija, uskladjeno je sve. Stolice su boli glava i sve u svemu jako, jako lepo!

: Manana - 21. mart 2009 0:22:26(UTC)
Niki, svaka vam cast! Jako mi se dopada kako ste se skockali! ;]

: sanjas - 20. mart 2009 17:57:47(UTC)
Niki bravo bravo bravo .Bas imas stila!A decija soba me je posebno odusevila. ;] bravo

: Ella - 20. mart 2009 16:25:55(UTC)
Niki, sve je super i sa ukusom bravo   Poseban znacaj dajem kuhinjskom stolu i stolicama (fenomenalno je)!!! Kao i terasi.. odusevljena sam klanjam   U buduce cemo zameniti Delta City za tvoju terasu icon_lol icon_wink   Decija sobica je takodje extra!

: Prex - 20. mart 2009 12:11:28(UTC)
Niki ja cu da umrem za tvojim krevetom, kako je samo dooooobar......uh, odusevljena sam, ja obozavam kovano gvozdje icon_lol
Sve je jako lepo, decija sobica je super, mnogo su lepe boje i krevet na sprat je jako zanimljiv.
A garnituru u dnevnoj sobi bas istu takvu mi odavno gledamo i hocemo da kupimo, ali nikako da smognemo snage (finansijski mislim).
Bravo zeno, super ste se skockali bravo

: leptiric - 20. mart 2009 1:07:44(UTC)
niki prelep ti je stan.
svidja mi se posebno dnevni boravak, garnitura za sedenje.
presvlake za stolice i lusteri.
decija soba.
zastakljena terasa.
bravo bravo bravo

: Sneki - 19. mart 2009 23:00:26(UTC)
Niki, meni se sve svidja! Sve je reseno sa puno ukusa. Decija soba je posebno mastovita. U svaki kutak stana ste uneli poseban sarm. Svaka cas`! bravo bravo bravo

: Nikita - 19. mart 2009 22:20:16(UTC)
Ju bre Ivana postide me icon_surprised ops: icon_surprised ops:  Hvala Vam punooo, mada kazem ima tu jos da se radi ali polako icon_lol Ljubim Vas punooooooo :-* :-* :-*

: Sanjalica - 18. mart 2009 21:38:25(UTC)
Super ste skockali stan, sobica izgleda fenomenalno, za terasu sam ti vec rekla koliko ti zavidim na njoj

: Iva&Lule - 18. mart 2009 20:47:20(UTC)
Niki i ovo ostalo je san snova :)

Tako lepe boje,tvoj stan odise toplinom i veselim bojama,sto je najbitnije sve sa ukusom uradjenoicon_wink

Decija soba mi je vrh,boje takodje,kreveti podsecaju na neki brod???

Kao i stolice u trpezariji sa onim presvlakama,svetski izgledaju!

A na tvojoj terasi, ja bi rado neki cajic ispijala :-*

P.S-tebi se na licu vidi da imas ukusa i stila,suvisno je bilo sta vise reci icon_wink

: Nikita - 18. mart 2009 20:29:22(UTC)

i terasa koju smo morali da zastaklimo pa sada mnogoooooo vise vremena mozemo provoditi na njoj

(bice tu mnogo cveca samo da pocne napokon lepo vreme  icon_lol )

E nadam se da vas nisam udavila slikama hihihi  icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops:

: Nikita - 18. mart 2009 20:26:28(UTC)

decija soba;

: Iva&Lule - 18. mart 2009 20:22:51(UTC)
Niki sok sok sok sok ja cu da se onevestim od tvoje spavace sobe icon_wink ,a bogami i dnevni boravak ti je VRH!!!

Svaka ti cast bravo jako si mastovita i kreativna :-*

: Nikita - 18. mart 2009 20:18:16(UTC)

Uh evo i mene na ovoj super temi dok me neke devojke ne ubiju doomed , evo drage moje sta sam ja uradila mada ima jos dosta toga da se radi ali polako icon_wink

Pocnimo od spavace sobe  icon_wink

(nemam pojma sta su ove tackice na slici  icon_rolleyes )

dnevni boravak;

: tratincica - 11. mart 2009 18:31:38(UTC)
Ako imas strpljenja pregledaj sve stranice, ima par odlicnih ideja za male kvadrature.

: j210 - 11. mart 2009 12:22:37(UTC)
Pošto ja nemam nešto stila za enterijer treba mi pomoć prijatelja tj.vaša pomoć.Da vam pojasnim situaciju.Mi imamo u donjoj etaži 27 kvadrata gde će biti dnevni boravak sa trpezarijom (kuhinja i kupatilo a u gornjoj etaži 2 sobe(naša i Anastasijina).Praktično 55 kvadrata u 2 nivoa.E sad ovaj donji deo me najviše muči kako i šta???Odmah na ulazu sa leve strane će biti stepenice koje vode na gore.Oni su tik do prozora .Nažalost tako moralo da bude.Pored njih ide stub kockasti koji je u stvari noseći stub.Slikaću kad uradim stepenice da imate jasniju sliku jer je sada sve pretrpano .Otprilike imam u glavi da sve bude nekakako kockasto.Jedino što sam kupila tj poručila je ugaona garnitura koja je boje mlečne čokolade.Nekako je sva u tim pravim linijama jedino mi se malo ne sviđa je što jastuci nisu onako skroz kao kocke nego onako normalni(dođe 7 velikih jastuka)ali morali smo da pravimo garnituru pa sad kako nam Bog da nek ispadne(2500*1700).Najviše me muči koje boje ću trpezarijski sto ,stolice ,klub sto, tv stočić(oblici,kombinacije boja) ma sve me zanima samo da to izgleda sa stilom a da ne bude pretamno jer je mali prostor biće oko 18-19 kvadrata prostora za dnevni boravak i trpezariju(koja će naravno biti objedinjena mislim bez zidova).Kad je tako mali prostor najteže je srediti stan.Molim vas pomagajte sa idejama(najviše me muči koju boju uklapati uz tu nijansu braon)???

: Hanan - 18. februar 2009 21:27:25(UTC)
Slazem se Katarina da ja koza bolja, ali i jedna garnitura kosta barem kod nas minimalno 1500e, a ovo od eko koze je do 500e.
Ja imam jednu od koze garnituru, SiS su kupili prije neki 10-11g i koza je ko nova, na jednom mjestu je sav popustio, ostalo ko iz radnje, ali meni ne odgovara prostorno, skucena mi je max 6 ljudi da sjede, a ova od eko je bez onih sa strane rukohvata, kako se vec zove i sjede po 10 -11osoba.
A da, ima sad i bas lijepih stofova, koji su jako dobri za odrzavanje, a i moderni...ja kontam svoju da presvucem u nesto takvo, ali otom-potom.

: katarina - 18. februar 2009 19:40:25(UTC)
Ja nisam za eko kozu ...Ja imam koznu garnituru i ne moze se porediti sa eko no skupa je koza a eko imaju moji s i s jedan kauc u decjoj sobi (kad ima dodju unuci) i nakon 3 god vec je pukla koza i bas lose izgleda,ja bi pre ne znam kako se tacno materijal zove a izgleda ko stof u sivoj-crnoj kombinaciji onako ko poprskano ovde je to bas moderno (kako li se zove na nasem jeziku ne znam) e ja bi to uzela pre nego eko.

: Hanan - 18. februar 2009 18:36:43(UTC)
Vjeruj da ne znam sta da ti kazem, do skoro sam bila ubijedjena da je eko koza neidealnije rjesenje, ako vec covjek ne moze pravu kozu da sebi priusti...a sad se vec kolebam. Imam tri primjera, garnitura na isti kalup, samo druge boje.
Moja garnitura je u nekom stanju "srednje zalosti", kupljena je prije odprilike 3god, u zadnje vrijeme kako je cistim cini mi se da crni.Na par mjesta, gdje se najvise sjedi je i pukla (malo je barana i na tim naborima se kao pralomilo i puklo). Boja bez.
Zaova je kupila prije nepune dvije godine, selila se i u tome se isprljala,i nije bilo sanse da se ocisti,tako da je vec presvukla u platno.Boja, kobinacija bez- crveno.
Drugarica je kupila odprilike kad i mi, i njena mi je i sad ko iz prodavnice.Kaze da je redovno cisti, brise sta vec ali bas dobro izgleda. Boja narandzasto -bez.

Malo sam se ja zagledala i ni jedna od ove tri nema istru strukturu koze, one sare, ni jedna nije iste mekoce.

Onda ako se slucajno dotakne olovkom a ne reagujes najvise 2-3 min nema sanse da ocistis.

Ne znam koju boju si mislila uzeti, ja se opet tjesim da je neka tamnija bolja od ovih svijetlih jer se na njima sve vidi.

: j210 - 18. februar 2009 17:55:35(UTC)
Da li neko može da mi kaže o eko koži-da li je bolje za dnevnu sobu uzeti eko kožu ili garnituru od štofa??Mišljenja su podeljena -neko kaže super a neko da se posle godinu-dve bukvalno raspada.Kakva su vaša iskustva??

: jeja49 - 19. januar 2009 16:05:39(UTC)
Dorothy hvala ti puno, drago mi je da ti se dopada, a znas kako je nekada tesko kada znas da zidovi koje sredjejes nisu tvoji, a placas ih svakog meseca tako puno, ali moramo, bar zarad naseg mira i uzivanja to je nesto najbolje i najlepse. Inace mm i ja zajedno uglavnom donosimo odluke kako ce sve izgledati.
A i slazem se sa Winnie da prosto ljudi koji imaju mnogo para trebaju da imaju enterijeriste koji bi trebalo da im preuredjuju kuce kako bi izgledale sto bolje, jer se gube u mogucnostima da kupe sto vise i sto bolje, pa stvaraju kiceraj. A neki ljudi to stvaraju za male pare, a sa ukusom.

: Dorothy - 19. januar 2009 15:19:39(UTC)

Vlatka, jako ti je lepa soba i trpezarija bravo

Jejo49, tvoj stan je diiivaaan bravo Kuhinjica ti je prelepa (imamo iste teglice one na prozoru icon_lol ), a koliko boja a super uklopljenih, pa sve nekako veselo, ma extra!!!

: Winnie the Pooh - 19. januar 2009 15:18:09(UTC)
Hm... hmm Dzaba nekome pare,kad nema ukusa neznam
pogledajte samo neke kuce nasih "grand" pulena. ruganje Kicherica pun gas srbenda
I ja smatram da ako imas malo stila i ideja,svasta mozes da napravis.Nesto prepravis,prefarbas,dodas neku sitnicu,i milina bre bravo

: jeja49 - 17. januar 2009 23:34:37(UTC)
Ja se slazem sa mayyom recimo da mm i ja bas i nemamo mnogo para, onoliko koliko nam treba, cak nekada nam i zatreba, ali sve sto smo uradili radili smo sa puno zelje, puno stila, volje i uz pomoc malih kredita, a podosta nam pomaze sto smo u stalnom radnom odnosu u dobrim firmama i mozemo i na to da se oslonimo, a inace zivimo i privatno. Jedino je to jos neostvarena zelja da imamo nesto svoje, ali ima jos mnogo mnogo starijih od nas koji nemaju nista pa zive.

: mayya - 17. januar 2009 18:20:20(UTC)
Pa... ne mora bas uvek da bude tako.
Vrlo lepo moze da se preuredi i neki stari namestaj, samostalno iscrta zid, dodaju neki jeftini detalji koji ce jako lepo ukrasiti prostoriju... Samo malo maste i malo vise truda i sa malo para moze da se uredi lep ambijent.

: Rebecca20 - 17. januar 2009 15:42:06(UTC)
Cim imas para imas i ideja.

: jeja49 - 27. decembar 2008 0:17:53(UTC)
VLATKA, meni i mm se sada mnogo dopadaju crne nijanse tako da extra za crnu boju, samo sto bi mi odradili malo drugaciji namestaj, spocetka kuhinja nam je bila zelena, ali nam se iznenada dopadala siva tako da smo se odlucili da odradimo frontove sive, inace sada bi smo odradili sto u dnevnoj boravku u crnoj boji i za racunar crni sto da to bude u skladu sa ambijentom, samo ne u tako skroz crnom ambijentu, posto nam namestaj nije takav, ali super ti je i bravo za LCD crni to je i nas izbor, ali je nas na zidu, i mi preferifamo crnu boju. Ne dopadami se samo stakleni stocic. Tu bih ti predlozila kockasti crni nizak sto kao kocka, sa tockicima.

: vlatka - 26. decembar 2008 20:26:25(UTC)
Jejo tvoj stan je bas simpatican i veseo,a stolice su extra sasave icon_wink

: vlatka - 26. decembar 2008 20:12:06(UTC)
Winnie the Pooh zavesa se ni meni ne svidja,ali jos uvek nisam nasla neku da mi se svidja(mada iskreno nisam nesto preterano ni trazila),sto se tice korpice ona se tu slucajno naslaa jer sve sklanjam od Dimitrija(jos malo cu poceti stvari po plafonu da kacim icon_lol ).
sto se zida tice,ja sam i htela da bude bordo,ali sam sama pravila boju ,pa nisam potrefila,pa sam onda resila i otisla ikupila napravljenu boju,koja mi takodje nije ispala bordo vec crveno,ali nema veze bolje je nego onako.

Inace sam i trp.vitrinu i komodu u dn.sobi sama pravila od nekog starog velkog regala i ofarbala u crno. :>

: jeja49 - 26. decembar 2008 14:59:05(UTC)
Na zidu u trpezariji je bordura za koju je izbio rat izmedju muza i mene, on je bio protivnik, a ja sam htela da stavim ili da umrem i ispostavilo se da sam bila u pravu. Inace na pultu sam ja radila bojama masnim, prvo sam ofarbala, a kasnije cetkom mazala gore dole tako ofrlje i ispalo je extra. Ni nama nije ispala idealna boja, ali moram priznati da se radilo sve jako brzo, jer sam se sa Ivom porodila u sredu, muz je poceo sa jos jednim radnikom da sredjuje stan u utorak, a preselenje je pocelo u subotu, a ja izasla u nedelju, tako da smo sve radili jako brzo, i kako je bilo brzo ispalo je idealno. Stolice i sto su odabir mojih roditelja jos za mladence, a sve ostalo smo odabrali mm i ja. Da ugaona je kupljena na poklon od mame za veridbu.

: Winnie the Pooh - 25. decembar 2008 19:35:53(UTC)
Jejo bravo
Super ti je stancic.I meni se dopadaju boje, i stolice su bas fora zbog boja.Zaista lepo ;]

: ivanuska - 25. decembar 2008 17:51:31(UTC)
jeja super si ukomponovala stavi, sviđa mi se što je šareno i dosta vesselo, kao u bajki. Jedinu zamerku imam na roze zid, ja ne volim toliko roze boje. Stolice su ti super baš što nisu iste, sat je lep i šareni zid gde šank. Kako ste to postigli. Kauč ti je isto lep i zanimljiv

: mayya - 24. decembar 2008 18:15:03(UTC)
Devojke, super su vam stanovi. Bas interesantni.
Vlatka, posbno mi se dopada izbor tvog namestaja.

: jeja49 - 24. decembar 2008 2:13:20(UTC)
EVO DETALJA I NASE KUCE GDE MI PROVODIMO VREME I NASE DEVOJCICE, STAN NIJE NAS, ALI SU STVARI NASE

[img=http://img512.imageshack.us/img512/7816/sdc10468mi8.th.jpg]

: Winnie the Pooh - 22. decembar 2008 17:43:35(UTC)
Jecaneco bravo Mnogo mi svidja tvoja trpezarija,ali bas,bas!! I kuhinja takodje,bas po mom ukusu.I dnevna je ok. Obozavam takve trpezarijske stoce,i jedva cekam da menjamo ove nase.Ali tek im je 2. god,tako da to nece biti uskoro :(

Vlatka,fin ti je stancic.Ja nesto nisam ljubitelj crnog nametaja,mada mi se svidja tvoja garnitura,trp. sto i stolice,i tepih.I ona slika sa maskom u dnevnoj.Samo,iskreno,znas sta bi mogla da promenis? Zavesu,i onu lampu u cosku.Nekako ti je sve modernije,i garnitura,sto stolice,stocic,druga lampa...I zavesa sa cipkom neznam Mislim,stvar ukusa,ali ja bi na tvom mestu,lampu sto ti je sa desne strane stavila u taj cosak,stavila venecijanere ili neku ekstra zavesu,promenila bi boju tog pink zida,u npr tamno crveno,i sklonila tu korpicu pored LCD-a.Bas sam zloćko......

: vlatka - 19. decembar 2008 16:36:20(UTC)
Devojke kuce su vam prelepe,ali iskreno,svaka na svoj nacin posebna.
Evo i moje trezarije i dnevne sobe....

: jecaneca - 17. decembar 2008 19:43:25(UTC)
Trpezarija

Dnevna soba

: Dorothy - 12. novembar 2008 6:05:25(UTC)
Winnie, predivna ti je dnevna soba, super je bravo bravo bravo

: Nemanjina mama - 11. novembar 2008 9:21:59(UTC)
Winnie, prelepo je zaista!!

: Prex - 11. novembar 2008 8:10:14(UTC)
Winnie super je, bas po mom ukusu bravo bravo bravo

: Winnie the Pooh - 11. novembar 2008 7:46:00(UTC)
Hvala zenske,drago mi je da vam se svidja. :-*  Inace,sve su nam sobe tako sa razlicitim bojama zidova,kontrastnim-dnevna crveno-drap,spavaca tamno ljubicasto-roze i takavi su prekrivac i jastucici,trpezarija zuto,narandzasta,i takvi su detalji,kupatilo teget-plavo,klasika.............. A ove dzidza bidze obooozavam zagrljaj   Stalno ih kupujem,volim da idem po galerijama,uvek nadjem nesto zanimljivo. Pre nego sto smo se uselili,rekla sam da hocu sterilan izgled soba! Ono,samo garnitura,komoda,jedan ram,vazna i to je to. Medjutim,malo po malo,ja napunih sve police icon_surprised ops:  Dosta stvari sam i izbacila skoro,ne mogu sad bas da stignem toliko da trljkam prasinu..............Te sitnice ipak daju neku toplinu prostoru,naravno ako se ne pretera i ako je to lepo i sa ukusom izabrano ;] caos

: Tanja&Katia - 10. novembar 2008 17:32:15(UTC)
Winnie mnogo mi se svidja vas dnevni boravak i kontrast boja.
Bas, bas je lepo!!!

: minka - 10. novembar 2008 17:12:42(UTC)
Winnie tvoja dnevna soba je prelijepa,morala sam je cetiri puta da pregledam.
Mogu samo reci bravo i uzivajte !!!!!!!!!!!!!!!!!

: Bokicca - 10. novembar 2008 14:04:59(UTC)
Winnie, i ja bih uzivala u tvojoj dnevnoj sobi.
Prelepa je.

: mayya - 10. novembar 2008 13:59:48(UTC)
Winnie, prelepo, ali zaista prelepo!
Uzivala bih u tvojoj dnevnoj sobi.
Imamo potpuno isti ukus.
Divno!!!!

: Winnie the Pooh - 10. novembar 2008 13:13:24(UTC)
I iz ovog ugla

To bi bilo to caos

: Winnie the Pooh - 10. novembar 2008 13:06:04(UTC)
Evo i nase dnevne sobe. MM,Nole i ja tu provodimo najvise vremena kada smo u kuci

Tepih je na pranju,i on je drap sa malo crvenih detalja ;]

: biki - 22. oktobar 2008 12:02:47(UTC)
Ijaoooo kako je lepoooo.....
e treba meni neka u tamno plavoj varijanti
gde to ima da se kupiiiiiiiiiiii??????Ocu i ja da zalepim na moj narandzasti zid u spavacoj

: Dorothy - 22. oktobar 2008 5:08:53(UTC)
Suncokreti su diiivniii!

: Nemanjina mama - 21. oktobar 2008 14:29:19(UTC)
I ja obožavam suncokrete, ovo izgleda jakoooo lepo, hoću i ja! :)

: ivanuska - 21. oktobar 2008 12:44:02(UTC)
bilo koje farbare ili snabdevenije knjižare. ako hoćeš da iscrtaš nešto sama i ako je manje. ako hoćeš nešto ovoliko veliko onda ideš u štamparije i oni ti urade pripremu i ceku na kater (mnogo je preciznije nego što bih ja ručno isekla tako tanke linije). Ali ti zato oni debelo naplate

: Winnie the Pooh - 21. oktobar 2008 11:07:48(UTC)
Ivanuska,a gde si uzela tu sam. foliju??? Extra je caos

: ivanuska - 21. oktobar 2008 10:52:13(UTC)

evo ovo sam ja stavila u spavaćoj sobi iznad kreveta. U pitanju je samolepljiva folija

" />

: Jecca - 20. oktobar 2008 5:23:33(UTC)
Mayyo bas me cudi! Ceo stan vam je ko u polju suncokreta :) Sve zuto i braon zaljubljen

: Tijancica - 19. oktobar 2008 17:08:22(UTC)

Milice bas mi se svidja kako ste uredili stan. Ama bas sve mi se dopada, zaista. Vjerujem da uzivate. zaljubljen

Extra suncokreti. 8)

: mayya - 19. oktobar 2008 1:15:06(UTC)
sUNCOKRETI SU I MOJA LJUBAV. oDLICNI SU!!!!

: Jecca - 18. oktobar 2008 16:20:35(UTC)
Kupis, odlepis, zalepis i gotovo icon_lol

: Dikina mama - 17. oktobar 2008 9:38:43(UTC)
Suncokreti su fantasticni!A kako su uradjeni?

: Jecca - 17. oktobar 2008 9:12:13(UTC)
Milice bas imate lep prijatan stancic! Odise toplinom!

Ja moram da pohvalim moju novu dekoraciju u kuhinji! Sunockrete obozavam i sad samo smisljam sta jos da dodam :) suncokretasto!

: bidza - 14. oktobar 2008 16:57:39(UTC)
Milice bas sam uzivala! Lepe boje, lep namestaj fino uklopljen bez suvise detalja. Ma bas super, taman za jednu malu porodicu! Nas ceka renoviranje kupatila, pa sam se na njemu najvise zadrzala. Mislim da je boja plocica odlicna- zbog odrzavanja, bas tako sam nesto htela. Da li su dobre za odrzavanje? A i uzivala sam jer nas stan dugooo nije ovako sredjen pod konac, nista zivo ne stizem...Kad ga sredim stavljam slike (ako ikad stignem)!

: Milica81 - 9. oktobar 2008 16:10:03(UTC)
Hvala hvala drugari!!!!!!!
Mayyo, ja sam jarac u horoskopu. To su ti ti zemljani znakovi ;)

: Hanan - 5. oktobar 2008 17:52:05(UTC)
Milice, bas mi se dopada tvoj stancic.I ja volim minijaturne stanove. Tvoja spavaca je odmor za oci, ona mi se posebno dopala. Ako smijem dati prijedlog za dnevnu :) ja bih tu izbila makar jos jedan prozor, bilo bi mnogo osvjetljenije, a vjerovatno bi i soba izgledala veca...sve usvemu lijepo i slatko.

: Emina - 5. oktobar 2008 11:13:46(UTC)
i meni se dopada bravo bravo bravo bravo

: verce - 5. oktobar 2008 8:49:13(UTC)
Milice prekrasan stancic tako mala ali sladak a kupatili mozda i ce ti kopiratiicon_lol   stavim ga na listu izbora za mojebravo bravo bravo bravo

: Balerina - 3. oktobar 2008 14:44:54(UTC)
Prelep je stancic, kao mala kutijica u kojoj je sve na svome mestu
sa dosta ukusa...

: Nemanjina mama - 3. oktobar 2008 9:13:52(UTC)
Milice imaš lep stančić!
super. bravo

: iva-sabac - 2. oktobar 2008 20:02:26(UTC)
Milice super ti je stan mali ali funkcionalan i lepo sredjen

: ivanuska - 2. oktobar 2008 16:39:06(UTC)
super je stančij boje zidova su prelepe, i ona limun zelene i u dnevnoj, nešto kao crveno-narandžasta. mada znam da fotoaparat uma da promeni boju. I ja radim kuću sada i pločice na zidu su nam iste a bogami i podne u kuhinju su jako slične :)

: Prex - 2. oktobar 2008 8:28:35(UTC)
Super je Milice, jako mi se dopadaju boje, obozavam tako lepe jarke i vesele boje zidova. Imamo i iste trpezarijske stolice icon_lol Super je stancic bravo

: Srcka - 2. oktobar 2008 7:48:29(UTC)
Milice, jako mi se svidja stancic. Boja zidova, trpezarijske stolice, ugaona garnitura, posteljina, plocice u kuhinji a i imamo isti frizider. Sve je ukusno sredjeno i uzivajte u svom stanu, nije bitno koliki je bitno je da je VAS!

: Prex - 2. oktobar 2008 7:47:41(UTC)
Super je Milice, jako mi se dopadaju boje, obozavam tako lepe jarke i vesele boje zidova. Imamo i iste trpezarijske stolice icon_lol Super je stancic bravo

: Srcka - 2. oktobar 2008 7:40:12(UTC)
Milice, jako mi se svidja stancic. Boja zidova, trpezarijske stolice, ugaona garnitura, posteljina, plocice u kuhinji a i imamo isti frizider. Sve je ukusno sredjeno i uzivajte u svom stanu, nije bitno koliki je bitno je da je VAS!

: Milica81 - 2. oktobar 2008 6:33:12(UTC)

Hvala hvala drugari!!!! smizlica smizlica smizlica

Stan je mali bas, ali taman za nas troje. Cim sam usla sa agentom za nekretnine, odusevila sam se rasporedom. To je bio jedini jednosoban stan koji je imao trpezariju. Bilo je dosta posla oko renoviranja, samo su goli zidovi ostali, izbijali smo vrata, neka zazidali (gdje je sad frizider) da bismo dobili vise prostora.

Sad mi je konacno srce na mjestu, jer Lule ima svoju kucicu!

Fali tu jos poneki detalj, zavjesa u dnevnoj (vjerovatno paketo sistem), ogledalo iznad trpeyarijskog stola, neka stazica u sobi i sl.

Presretna sam sto vam se svidja bravo bravo bravo bravo bravo

: Ella - 2. oktobar 2008 6:29:17(UTC)
Slazem se sa devojkama, bas lepo izgleda Milice vas stancic, sve je sa ukusom! icon_wink

: Tanja&Katia - 2. oktobar 2008 5:42:04(UTC)
Milice stan vam je presladak. Iako je mali, tako je topao. I ja jako volim zidove u boji, i imamo ako ne isti, ono slican kauc. Dezeni na jastucima su nam razliciti icon_razz
Sve u svemu sredjeno sa ukusom!! bravo

: mayya - 1. oktobar 2008 19:21:04(UTC)
Milice, stan mi se skroz dopada!
Posebno spavaca soba, jer je bukvalno identicna kao nasa, ista boja zidova, ista posteljina! icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Ma sve je preslatko!
A i kuhinja nam je iste boje! icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Da nisi devica u horoskopu! icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: maki i iki - 1. oktobar 2008 18:09:42(UTC)
MILICE STAN JE MOŽDA MALI ALI JE SA UKUSOM NAMEŠTEN bravo BAŠ SAM SE ODUŠEVILA!

: piljari - 1. oktobar 2008 17:04:36(UTC)
Milice stan ti je prelep,lepo sredjen,manji ali funkcionalan

: dadoijoco - 1. oktobar 2008 13:48:48(UTC)
Bas je lepo!!!

: jacinta - 1. oktobar 2008 13:32:50(UTC)
Milice,sve je simpa!

: leptiric - 1. oktobar 2008 9:38:46(UTC)
Milice ,super ti je sredjen stan.

: Milica81 - 1. oktobar 2008 9:31:58(UTC)
Evo da i ja postavim slicice naseg stana. Samo da pojasnim, to je mali stan, jednosoban, ima 45 kvadrata sa balkonima.

Kupili smo ga prije godinu dana i komplet renovirali. Samo je parket ostao, a i on je hoblovan i lakiran.

Kupatilo...

Soba ... Lukina i nasa

Dnevna soba ... naravno zajednicka, sto se moze zakljuciti po detaljima kao sto su hranilica i ogradica

Prolaz izmedju dnevne i trpezarije

Trpezarija ...

Pogled na kuhinju sa trpezarijskog stola...

I kuhinjica, mali raj...

Nadam se da nijesam pretjerala ....

: mayoli - 22. septembar 2008 12:56:21(UTC)
sve su vam kuce prelepe...

: Beka - 11. septembar 2008 6:21:32(UTC)
Hvala devojke! Našla sam sinoć u temi kuhinje! Ali bolje da nisam....bilo je icon_eek icon_eek icon_eek klanjam klanjam klanjam buljavko sok i na kraju kreten

: Tinna - 11. septembar 2008 5:25:03(UTC)
Bebanicina kuca me je fascinirala, Biki svaka cast jos malo nekih dodataka i ima da bude WOW. Mi smo trenutno u fazi malteracije, pa sledeceg proleca kacim slicice. Otprilike vec imam u planu kako ce sve izgledati, samo da mi se sve to ispuni...

: biki - 11. septembar 2008 3:37:00(UTC)
Citat:
Beka - 10/9/2008 23:50

Biki dušo, pa nema kuhinje! Ima sve ostalo, ali kuhinje nema! :? Il ja ne vidim... neznam

Pronasla sam je,evo ovde na 5. strani
http://forum.roditeljpor...d=4285&posts=212#M356055

: natasa21 - 10. septembar 2008 21:17:56(UTC)
Idi u temu slike kuhinje tamo ima njenu kuhinju

: Beka - 10. septembar 2008 19:50:55(UTC)
Biki dušo, pa nema kuhinje! Ima sve ostalo, ali kuhinje nema! :? Il ja ne vidim... neznam

: biki - 10. septembar 2008 13:12:09(UTC)
UH od bebanicine kuce glava boli..Koliko je lepo i sa ukusom sredjena idi na stranu 27-28

: Beka - 10. septembar 2008 11:56:14(UTC)
Pitanje! Da li neko zna gde je Bebanica postavila slike svoje kuhinje. Vidim da ih spominjete, aja ne mogu da ih nadjem? :?:

: Beka - 10. septembar 2008 11:54:35(UTC)
Stvarno da pokupiš ideja milion! Sa Bebanicinim stanom sam se raspametila, Biki super ideje imaš, ma sve je fenomenalno. Ne mogu da se setim kod koga sam beše ovde videla lepe detalje u saksiji, ali eto meni motiv da idem u garden centar!!! bravo bravo bravo Pošto smo se i mi uselili skoro, proletos tačnije, fali mi još detalja, a ovo mesto je riznica ideja! Nakon pregledane teme, izbombardovala sam mm sa gomilom ideja, a on se uhvatio za glavu! Kaže zabraniće mi da idem na ovu temu! icon_lol icon_lol icon_lol Može puno da ga košta! icon_lol icon_lol icon_lol Super je sve! Kad odradim još po nešto što sam zamislila, postaviću sličice i naše kućice! :-*

: MISEL - 10. septembar 2008 8:46:26(UTC)

Drage moje pa ovde covek moze da pokupi 1000 ideja. Biki svaka cast , super je sve za cistu 10 !!! jeki tapetu su mrak gledala sam stranicu koju si postavila i planiram da u novom stanu u decijim sobama uradim nesto odatle.Inace redovno posecujem ovu temu i skupljam ideje za uredjenje mog novog stana.Htela sam da sredjujem ovaj stan gde smo sada ali posto smo kupili svoj stan necu da radim nista ovde u ovoj jer je iznajmljen  .Stan se jos gradi u sept. sledece godine se useljavamo.Inace sam vec pocela da se svadjam sa mm oko poda u stanu on hoce ploce svuda aq ja hocu parket.

Kad budem imala model kunjinje koji ce postaviti i boje kaoi i mogucnosti za podove i plocice postavljam slicice da cujem vase misljenje . Jao jedva cekam da pocnem da sredjujem, nemogu da docekam.

: biki - 10. septembar 2008 3:53:05(UTC)
Citat:
Anka - 6/9/2008 18:34

E BIKS

Otkrij nam tajnu tvoga uspeha ove kuce ja sam odlepila!!!!!!!

Tajna je u tome sto sam ja nesudjeni dizajner interijera icon_cry :( ali necu sa o tome ovo je vesela tema icon_wink

: Jeki - 9. septembar 2008 11:03:47(UTC)
Hvala zene, drago mi je da vam se svidja.

: kikica - 9. septembar 2008 6:28:31(UTC)
Jeki .......WOW tapete su super

: Jeki - 9. septembar 2008 5:51:26(UTC)
Lako se skidaju,ima raznih tekucina za skidanje tapetama,tako da i to nije vise problem. Istina je da neki ljudi bas ne vole tapete,ali ove su haos. Ima 1000 razlicitih motiva,za svaciji ukus. Ja licno sam stavila i u sobu i hodnik na 1 zid,jer bi bilo previse da su svi zidovi obljepljeni.

: Tijancica - 8. septembar 2008 11:44:50(UTC)
Ove su mi bas super.
Tapete su opet u modi, ali ko je imao iskustva sa njima prije mislim da ih ne moze gledati ocima. Kao mm npr.

: Jeki - 8. septembar 2008 8:47:24(UTC)
Hvala vam zene, i ja sam izgubila glavu za tapetama.
Evo moje tapete iz hodnika.

: Jeki - 5. septembar 2008 7:25:32(UTC)
Zene hvala vam puno. :-* Biki,tapete su mi omiljene i zaljubljena sam u njih. A tek kakva je ljubicasta u hodnjiku od nekih staklenih vlakana. Slikat cu je pa postaviti. A vise tapeta i zavjesa iz ovog programa mozes vidjeti na stranici www.rasch.de
Parket je puno kvalitetniji i ljepse izgleda. Laminat lako ode,na nekim mjestima se vec ogulio, a parket traje cijelu vjecnost,samo ga nakon odredjenog vremena ponovo izbrusis i prelakiras i on izgleda kao nov.

: biki - 4. septembar 2008 17:42:41(UTC)
Jeki ja sam se zaljubila u tvoje ciklama tapete icon_eek fenomenalne su ali fenomenalne,i sve je super ali tapeteeee bravo

: natasa21 - 4. septembar 2008 15:16:36(UTC)

Jeki super je dnevni boravak

Mi imamo laminat  i prvu priliku menjacemo ga.Jest da je jeftiniji al je parket parket.Meni je laminat uzasan sve se na njemu poznaje prasina dlake ama bas sve

: tratincica - 4. septembar 2008 14:03:49(UTC)
Ugao ki ja sasvim OK.
I ja sam uvek za varijantu parket umesto laminata, ipak je drvo prirodni materijal.

: verce - 4. septembar 2008 9:08:47(UTC)
Jeki prelep dnevni boravakbravo bravo bravo   za ukus nema sta.Nego zanima me zasto ce promeniti laminat u parhet.Ja trenutno odlucujem sto da stavim kod nas svi su poceli da stavaju laminat.Lesno se odruzuje i vise je eftinije.

: Jeki - 4. septembar 2008 7:23:15(UTC)
Hvala.

: ogycko - 4. septembar 2008 6:50:19(UTC)
lepe su ti zavese!!!

: Jeki - 1. septembar 2008 7:32:05(UTC)
E da i ja postavim slicice svog dnevnog boravka. Mijenjat cemo jos ugao jednog dana i tepih. Laminat cemo zamijeniti parketom,ali to je jo daleko. Slike i nisu bas nesto jasne,jer je slikano mobitelom.

: glorija - 29. avgust 2008 11:09:50(UTC)
Biki, ako te vec nisam pohvalila, divno si sredila kucu!

: nikiilaki - 28. avgust 2008 22:30:02(UTC)
Biki isplatila se na kraju ona jurnjava, super si sve sredila bravo bravo bravo

: MissGak - 27. avgust 2008 10:13:02(UTC)
Biki,ja dolazim!!!! cvecko pijanci :-*

: MANANA - 27. avgust 2008 8:55:57(UTC)

Jao Bikiiiiiiii... klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam

Znaci ostadoh bez teksta! Fascinantno!!!! Kao da si meni sredjivala kucu! Bas po mom ukusu!!! bravo bravo bravo bravo  

: Nemanjina mama - 26. avgust 2008 18:57:23(UTC)
Biki, samo ću ti reći STAN TI JE FANTAZIJA!!!!!! bravo bravo bravo bravo SVAKA ČAST!!!!!

: Jeki - 26. avgust 2008 8:19:12(UTC)
Biki, May, svaka vam cast. May,posebno mi se svidjaju tvoje zavjese i tapeta. Ja cu ovih dana postaviti sliku mog dnevnog boravka,pošto smo u tuđem stanu,jedino sam to mogla srediti po svom ukusu.

: biki - 24. avgust 2008 12:55:14(UTC)
Hvala jos jednom,ja raaaaasttteeeeeemmmmm :> icon_surprised ops:

E pa hajde svi kod mene na kaficu
coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee
a moze i po koje pijanci pijanci valja se za useljenje srbenda

: Masha&Tasha - 24. avgust 2008 11:04:33(UTC)
Biki, pa sta ja sad da pisem posle ovoliko pohvala od strane forumasica! E extra je dnevna soba, bas je ispalo super i rasveta i garnitura i boja i ...stavi kafu stizem da uzivamo zajedno! icon_wink
Stvarno je extra!

: ivaiva - 26. jul 2008 7:12:16(UTC)
icon_eek Biki stvarno e super!

: Bambina. - 23. jul 2008 20:50:03(UTC)
Biki, odlicno je ispalo!!!! Stvarno si skroz izmenila, preuredila!! E sad je vreme da se malo opustis i uzivas!!!

: verce - 23. jul 2008 17:38:35(UTC)
Biki zeno odlican ti je dnevni boravak slazem se sa svi lepsi komentari koji su ti uputene.Rasveta je nesto slicna na moja(ja se jos nisam uselila) a boja zidova su mi bas dale neke ideja icon_wink bravo  bravo  bravo  bravo  I trapezarija je po mom ukusazvezda  zvezda  zvezda   

: Lelejn - 22. jul 2008 21:43:33(UTC)
Citat:
biki - 21/7/2008 09:07

Citat:
Lelejn - 21/7/2008 02:21

E jeste se vi to preselili-od selili ili samo renovirali-prekrecili promenuli namestaj sta god?

To je bio stari deo kuce,star oko 30-ak god,lamperija kuhinja u skolopu s dnevnim dosta beskorisnih mali prostorija(imam dosta slika odatle zato sto smo najvise boravili tu) pa smo sada to sve renovirali i preuredili pocevsi od zidova podova itd,da kazem kompletno ocekuje me jos samo izolacija spolja i fasada,nadam se s jeseni i onda smo mirni (pogledaj slike iz albuma moje dece iz zimskog perioda ako imas pristupa)

ma znam vidjala sam slike, sad neznam gde tacno, ali znam kako je izgledalo, zato i pitam ,a nisma bila u toku pa mi palo napamet da ste se mozda negde preselili,eto. caos

: dragana024 - 22. jul 2008 7:27:15(UTC)
bravo bravo bravo bravo biki stvarno odlično izgleda

: karanfil83 - 22. jul 2008 6:43:31(UTC)
ovo je stvarno predivno .... par puta sam se vracala da ponovo pregledam ....sta reci drugo svaka vam cast bas ste to lijepo uredili........ bravo

: natasa21 - 21. jul 2008 22:43:27(UTC)
bravo bravo Biki...Garnitura je prelepa, boje na zidovima i osvetlenje super,ko sto sam videla i mali deo kuhinje i kuhinja mi izgleda super.....ko sto si rekla fale jos neke sitnice ali polako bice i toga....ma prelepo je sve, uzivajte u ovaj prekrasni dom :-*

: Tanja&Katia - 21. jul 2008 19:02:20(UTC)
Biki zaista sam ostala bez daha!!!!
Svaka cast na uredjenom prostoru, boje su me odusevile, garnitura je prelepa bravo bravo

: Srcka - 21. jul 2008 18:33:54(UTC)
Slazem se sa svim komentarima sto su cure napisale.
Biki, svaka cast bravo bravo bravo ovo je nesto predivno, sa ukusom i stilom, n ajvise mi se dopada bez garnitura u dnevnoj, obozavam jednostavnost, sto manje detalja i jednobojnost. Extra, nemam reci, a i svidja mi se jako ova zelena kivi boja, toliko odmara i odaje utisak elegantnost. Ove lampe ispod polica su prelepe, ali ti gajtan viri ruganje Ne zameri mi, salim se.
A verujem da je kuhinja isto savrsena i moderno odradjena.
Kupatilo mi se isto svidja, narocito police. JEdnom recju, bravo Biki legendo cvecko

: pahuljica - 21. jul 2008 10:59:13(UTC)
Stolarija je odlicna!

: bubili74 - 21. jul 2008 5:18:11(UTC)
KOOOONAČNO SLIKICE JEEEEE bravo bravo bravo bravo bravo bravo

BIKI SVAKA ČAST JOŠ JEDNOM, SVE JE SUUUUUUPER :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: biki - 21. jul 2008 5:07:23(UTC)
Citat:
Lelejn - 21/7/2008 02:21

E jeste se vi to preselili-od selili ili samo renovirali-prekrecili promenuli namestaj sta god?

To je bio stari deo kuce,star oko 30-ak god,lamperija kuhinja u skolopu s dnevnim dosta beskorisnih mali prostorija(imam dosta slika odatle zato sto smo najvise boravili tu) pa smo sada to sve renovirali i preuredili pocevsi od zidova podova itd,da kazem kompletno ocekuje me jos samo izolacija spolja i fasada,nadam se s jeseni i onda smo mirni (pogledaj slike iz albuma moje dece iz zimskog perioda ako imas pristupa)

: JecaN - 21. jul 2008 4:43:31(UTC)
Biki dneva soba je predivna !

: ada - 21. jul 2008 4:39:43(UTC)
buljavko buljavko buljavko buljavko Biki pa ovo je fenomenalno,boja zidova je da"padnes na dupe"a garnitura sok sok sok sok

: Lelejn - 20. jul 2008 22:21:04(UTC)
jao biki jedva cekam slike kad sve bude gotovo, jako jako jako mi se sve svidja....nisu bas mooje boje zeleno i zuto,(vise plavo crveno npr.), ali mi je sve ipak fenomenalno! Osvetljenej je svud a super uradjeno, grnitura u dnevnoj mi jse jako svidja....imamo isti trpezariski sto icon_wink

: biki - 20. jul 2008 19:00:47(UTC)
Hvala svima na komplisima..:-*
Tijancice nije osvetljena slikala sam je bez blica da bi istakla police pa ispalo bzvz i mutno...Inace lepo uklapa..Ma sirovo je jos sve
fali tu dosta toga rekla sam vec.. ma ne zurim nigde sada icon_wink

: Tijancica - 20. jul 2008 18:55:29(UTC)

Citat:
biki - 19/7/2008 23:17

sok sok Predivno, predivno. Kako bih ja malo sada uzivala u tvojoj dnevnoj sobi. Super je. Svaka cast za ideje.

Sve mi se svidja, samo mi se ona komoda na kojoj stoji tv nekako ne uklapa, ili samo nije dobro osvijetljena pa tako izgleda neznam

: mayya - 20. jul 2008 18:09:56(UTC)
Eeeeee, vredelo je truda i zrtve, jel' da?
Fenomenalno izgleda! Vidim sivu boju je ipak zamenila zuta? Mislim da bi se lepo uklopile obe.
Rasveta je super. A garnitura bas po mom ukusu.

Svaka cast Biki!

: leptiric - 20. jul 2008 15:09:25(UTC)
Biki super ti je dnevni boravak
garnitura,
osvetljenje je dalo ,bas super smek.
mada ne volim zelenu boju zidova i zutu
sto i stolice su lepe
kupatilo ,super .
Bas je totalno drugacije ,od prethodnog enterijera i namestaja

: bozana - 20. jul 2008 13:07:58(UTC)

biki prelepo stvrano bravo bravo imamo veoma slican ukus.

ma super sve pohvale za tebe. 

: jacinta - 20. jul 2008 10:54:55(UTC)
Biki bravo bravo sve izgleda extra!

: Lejni - 20. jul 2008 9:57:30(UTC)
pRELEPO BIKI, FANTASTICNO.

: ma-ta - 19. jul 2008 23:17:49(UTC)
Biki, zeno, klanjam klanjam klanjam !!!
Koja promena! icon_eek
E, svaka ti cast. cvecko

: Prex - 19. jul 2008 20:52:18(UTC)
Biki samo cu da ti kazem WOW bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo Pa ovo je takva transformacija u odnosu na ono prethodno da ne mogu da verujem...sve je fenomenalno i bas mi se dopada. Garnitura, rasveta, boja zidova...bravo zeno, svaka cast bravo bravo bravo bravo

: Mary - 19. jul 2008 20:18:39(UTC)
bikiiiiii vauuu svaka cast, predivno je. imas smeka sto bi se reklo. bravo

: Ella - 19. jul 2008 19:43:15(UTC)
Biki bravo bravo bravo bravo bravo bravo   Fantasticno! Svaka ti cast, totalno si promenila interijer u kuci! Svidja mi se ovaj novi dizajn, dnevna soba ti je za desetku! bravo   Boje su savrsene, kao i bela garnitura, zaista sa ukusom, bozanstveno klanjam   Tako zamisljam ja nesto nas stan/kucu! Divno, svaka cast na dobrom izboru boja, namestaja, obozavam i spotlights koje imas... savrseno!

: biki - 19. jul 2008 19:33:39(UTC)
hehe da se hvalim sada :> sav sam namestaj osim garniture sama crtala i birala materijal i kod stolara narucila da naprave ukljucujuci i kupatilski viseci plakar,kuhinju.. sve osim garniture i trpezarijskog stola naravno...Visece police u dnevnoj takodje okvir im je od medijapana odozdo i odozgo staklo a unutra dve najslabije neonke i to je to..
Hvala na komplimentima prijaju

: tijanast - 19. jul 2008 19:32:50(UTC)
Biki, odushevljena sam bojama zidova, savrshene su, garnitura vam je isto super, mada ja ne volim taj materijal, ne znam da li je koza ili eko koza ali svejedno, police u decijoj sobi su isto super, a takav trpezarijski sto je hteo i mm:-), i kupatilo je super, ma sve mi se svidja, rasveta, police u dnevnoj, ma bravo!

: May05 - 19. jul 2008 19:24:54(UTC)
Biki ja sam odusevljena sok stvarno fenomenalno,a za sitnice ne brini ne moze sve na jednom,s vremenom ce se sve srediti,i ja eto posle 5 mjeseci nisam sve sitnice pokupovala,slike,police itd,samo laganini icon_wink
boje su super,garnitura,kupatilo....ma sve je za 10-tku,svaka cast bravo

A te police iznad tv-a bi i meni odgovarale,a i svjetlo mi se svidja,gdje si kupovala ako nije tajna? i da li si to svjetlo-lamipce-sijalice icon_lol sama postavljala ili tako dodje?

: biki - 19. jul 2008 19:17:08(UTC)
May05,dragana,prelepo odusevljena sam bravo Sve je sa puno ukusa i na svom mestu...

Evo i mene posle dugo truda i rada,tacnije od januara meseca.nemojte mi zameriti sve je sveze i fali dosta detalja koji dom cine domom,tipa ukrasi slike biljke i tt.Dnevnoj sobi fali klub stococ koga vec 2 nedelje ocekujem i nikako da stigne,fali i namestaj za predsoblje.ali polako,da je glavno zavrseno a to ce mo bez zurbe i na tenaneicon_wink A i kad se dodje do parica....
Elem da pocnem od dnevne sobe slikala sam iz vise uglova jer je prostorija pravougaonog oblika pa nemogu sve da obuhvatim zato se unapred izvinjavam na vise slikica.
P.S
a fali i jedan LCD-televizor ali za sada nemoze to kad dobijemo na lotou icon_lol

predsoblje ili ti hodnik

trpezarija koja je u okviru kuhinje koju vam necu sada pokazati cekam da mi stigne maska za ugradnu sudomasinu pa da bude kompletna

decija soba koja je dupla i koja se za koju godinu razdvaja,plakari nisu stali u kadar

i kupatilo

zidana tus kabina koja je na slici bzvz ispala ali je uzivo fenomenalna i estetski i za odrzavanje

i toliko za sada od mene sa uredim sve pa da se pohvalim kad sve bude tip-top
:>

: krcko - 16. jul 2008 16:13:48(UTC)
moram ovde da kazem da mi je vise muka od majstora

svi lazu i niko da uradi posao kako treba ja i mm sve idemo za njima i popravljamo kad moze kad nemoze pizdimo do besvesti

uzas batina poguzi galamdzija

: Tijancica - 6. jul 2008 13:29:48(UTC)

buljavko buljavko  buljavko

Pa kako ja ovu temu nisam otvarala mjesecima, nije mi jasno??? A vi nanizale 50str.

Ma boli glava od vasih stanova

Mayyo zeno, ja sam slike Necine sobice vidjela, ali nisam znala da si ti ono sama oslikala. Svaka ti cast bravo bravo   Jesi li ti slikar po profesiji ili ...? Genijalno. Hoces malo da dodjes kod mene da mi nesto sarnes po zidu? icon_wink

Lejni (kamin sok ), Nemanjina mama (Necina soba je predivna kao i sve ostalo), Mary(jako mi se svidja onaj ram za slike kod telefona, nisam do sada nista slicno vidjela) , Andrea, Mima80 prelijepo prelijepobravo bravo bravo

Bubili74 tako cu da ti maznem onu policu sa knjigama. Je li to narudzba ili ste negdje kupili? Odusevljena sam. Evo spasavam sliku i 100% cu da je narucim. Naravno ako se i ovom mom bude svidjela icon_rolleyes , ali lobiracemo, lobiracemo. Inace imas toliko predivnih detalja, stvarno mi se svidjaju.

LillyBlue kako je kod tebe predivno

Dragana024 bas mi se svidja tvoj stancic, posebno ogledala u spavacoj sobi icon_wink Fenomenalno!! Dnevna takodje! Sve je nekako ususkano. Barem mi se cini!

Srcka, a tvoj stan mi je bas nekako po mom ukusu.

May05 i tvoj stan mi je isto extra!!! Kao i Srckin.

Meni treba par idejnih rjesenja za stan.

1. U dnevnoj sobi imamo slobodan cijeli zid zato sto se tu projetkuje slika od projetkora koji mm koristi, a lcd nam stoji na podu. To jos moze funkcionisati dok Mia ne prohoda, ali stvarno je nezgodno kad su u kuci mala djeca. Ja nemam zelju da svoj omiljeni tv zamjenjujem projektorom tako da moramo naci neki kompromis. :| Ali kakav? Uh kako bih ja na taj zid stavila neke prekrasne police kao sta sam vidjela kod vas, ali nista od toga. Znaci treba mi nesto toliko nisko, ili nesto pokretljivo da bi mogli pomjerati kad bi se gledao projektor. Ja stvarno nemam ideju. Ali stvarno. Pomagajte!!! upomoc upomoc

2. Kada se udje u stan, mali hodnik od trpezarije nije uopste razdvojen. Ima prolaz i onda kao da je zidu izbusena sredina, tako da ima samo pocetak i kraj zida. U toj rupi drzimo komodu, lice joj je okrenuto ka trpezariji, ali kad se udje u stan ona tako izgleda bezveze od nazad da je to strasno. Da li da nesto narucujemo sad dva lica? Ali opet to je tako usko. galamdzija upomoc upomoc

Svi predlozi dobrodosli.

: dragana024 - 6. jul 2008 5:17:42(UTC)
Ne bih izdvajala ni jedan prostor posebno, jer je zaista svaki na svoj način prelep i ima nešto po čemu je prepoznatljiv.
bravo bravo za sve
Evo sličice iz mog stančića

: karanfil83 - 4. jul 2008 4:47:39(UTC)
ma GDJE SU TE PAPUCE NIKAKO DA IH VIDIM!! rode super si sredila sve je odlicni a i zavjese so bas dobro se uklopile...morat ci i ja uslikat svoj dnevni boravak ......

: May05 - 3. jul 2008 13:04:02(UTC)
Bambina,tanja;Emina,Natasa hvala vam.
Emina ima ih u Möbelixu,Mömax-u,cak sam i u Kik-u nasla tamo su najjeftinije,Reiter-u,Lutzu ma u cini mi se u svakoj prdavnici namjestaja ih ima.

: natasa21 - 3. jul 2008 12:42:32(UTC)
May bas je sve super sve je sa ukusom bravo bravo

: Emina81 - 3. jul 2008 5:28:23(UTC)
May05,odlicno uredjeno,bas po mom ukusu,zavjese su bas posebne i lijepe,samo ja ih ovdje u Njemackoj nigdje nisam vidjela neznam
a papucice....imam iste ruganje

: Tanja&Katia - 1. jul 2008 7:57:40(UTC)
May05 zaista ti je lep dnevni boravak, mnogo mi se svidja.

: Bambina. - 1. jul 2008 7:03:46(UTC)
may05, bas ti je lep dnevni boravak!!!! volim bez-braon kombinaciju!!!!

: May05 - 29. jun 2008 20:15:47(UTC)
Srcka i Ella hvala vam,srcka vec sam pisala da je tvoj dnevni boravak identican kao moj dok sam zivjela u manjem stanu,jedino su mi prozori bili dvokrilni,a sve ostalo isto,i ja sam primjetila da imamo slican ukus icon_wink
A ti Ado ostavi mi papucice na miru ruganje :>

: Ella - 28. jun 2008 20:18:30(UTC)
May, dopada mi se tvoj dnevni boravak bravo   Bas je moderno!!! Sve je super i sa ukusom... Cak mi se i Ben Affleck na TVu dopada :)

: ada - 28. jun 2008 20:13:42(UTC)
Ej zene pa morate malo bolje zagledati,ipak su i papucice jedan od detalja u dnevnom boravku ruganje ruganje ruganje ruganje
Izvinjavam se za OT ali zaista sam morala samo jos ovo da dodam i obecavam necu vise :>

: Srcka - 28. jun 2008 20:02:49(UTC)
May, svidja mi se dnevni boravak i boje, ja volim taj stil i ako si primetila imamo slican ukus icon_wink A i meni se svidjaju i sto i stolice, uklapaju se sa bojom i modernog su dizajna. A mnogo mi se svidja ovo pruce ispred zavesa.
A papucice ja nisam primetila, tek sada i to jedva ruganje

: May05 - 28. jun 2008 19:53:18(UTC)
oko moje sokolovo nista ti nemoze promaci,i ja kad sam postavila slike vidjela sam papucice ruganje ,imam ja jos jedne crvene hahhahah,obavezno svaki puta kad idem kupim sebi dva para a predhodne bacim.
Mayya,verce,leptiric,hanan bas mi je drago da vam se svidja,a je se otkad dvoumim da postavim slike icon_surprised ops: kad sve zavrsim postavit cu opet,tj kad maknem onog konjinu iz d.boravka (sto i stolice) prije mi je bio sav namjestaj kao sto je i sto i stolice i sad se uopste ne uklapa,nagovaram mm da promijenimo

: Hanan - 28. jun 2008 19:35:03(UTC)
EJh Ada, pa gdje ih vidje, ja morala da se vratim unazad da ih socim hehehehe

May, danas sam rekla da su zavjese super, i cjelokupno mi se bas svidja.Tepih cu da ti maznem hehehe, bas bi mi sad ovakav odgovara al nikako "pas zeca da stigne"...

: ada - 28. jun 2008 17:25:21(UTC)
May super ste sredili!!!Nego primjetih pored televizije te ljubicaste papucice hehehe i ja imam iste,ma zivjela ikea ruganje ruganje ruganje ruganje ruganje

: leptiric - 28. jun 2008 13:26:29(UTC)
Bas je May lep i ugodan dnevni boravak
svidja mi se.

: verce - 28. jun 2008 8:07:21(UTC)
odlican je dnevni boravak May jos neke male detale i po moj ukusa

: mayya - 27. jun 2008 22:23:49(UTC)
Opasno dobar dnevni boravak bravo bravo bravo bravo

: May05 - 27. jun 2008 22:08:46(UTC)
evo napokon da i ja postavim slike mog dnevnog boravka icon_lol

ne obracajte paznju na sto i stolice icon_lol jos to trebamo da zamijenimo i iznad tv da postavimo 1-2 police,i sliku na zid,uselili smo prije 4 mjeseca a jos nismo sve zavrsiliicon_rolleyes

: ivaiva - 19. jun 2008 18:16:20(UTC)
Ovaa kujna ni odgovara na prostorot vo noviot stan, pa mu ja dadov na majstorot za primer

: mayya - 11. jun 2008 17:37:48(UTC)
Posto je izgleda puno njih koji nisu videli prelepu kucu nase Cvetic, evo ga ponovo link.
Da se ne muciuite kao ja da ga nadjete!

Sve deluje savrseno otmeno!
Citat:
Cvetic - 5/6/2008 18:48

Evo kako je izgledao model kuce kada smo je kupili (ovde gledas modele kuce pa ti preduzece ozida istu takvu).

http://www.virtualproper.../r5596/photogallery.htm

.

: bebanica - 11. jun 2008 17:25:16(UTC)
Biki nisam ja to shvatila lose, nemoj mi zameriti, samo sam zelela takvu kuhinju oduvek, pa mi nije bilo bitno koliko se uklopila u ostatak stana.. Lepo je cuti misljenje drugih, a ipak nije bilo kritika koje mi nisu prijale.. caos

: biki - 11. jun 2008 17:14:47(UTC)
Tanja katja fenomenalno,misticno,a ipak toplo,sto bi rekli pravi dom

Bebancice,nisma ni milila da si lose uredila kuhinju,predivna je,samo sam prokomrentarisala kako bi to ja uradila da sam odabrala taj stil.A najvaznije je to da se vama dopada ,da vam je udobno i da ste srecni i zadovoljni,nase kritike,primedbe, pozitivne ili negativne su u principu nebitne caos

: Ivanela - 11. jun 2008 6:45:28(UTC)
Cvetic hvala, nisam to uopste primetila nekako...

Model kuce fantastican, mnogo mi se svidja sto je tako prostrano, to je po meni najvaznije, jer kako rece cika Dostojevski:"U stesnjenom prostoru su i misli covekove tesnje..", a da ne govorimo o drugim osecajima...
I bas mi lepo izgleda sto je dosta povrsinski na jednom nivou, nema puno stepenica i tako to (u mojoj kuci ima toliko stepenica da te muka uhvati, uzas)
Ja sam rekla majstorima da izmene projekat naseg buduceg stana, tj.da ne stave zid izmedju dnevne sobe i trpezarije, jer bi onda bile premale sobice a to ne podnosim, a cini mi se da je ceo moj buduci stan kao samo jedna tvoja soba! :)

: Cvetic - 10. jun 2008 23:33:56(UTC)
Citat:
Ivanela - 8/6/2008 06:25

Nego, vidim neki komentarisu slike od Cvetica, a ja ih nigde ne videh, pa gde se nalaze? buljavko neznam

Ivanela, ima link u mom komentaru, samo klikni na njega.

Tanja odusevila sam se od topline i boja u tvojoj kuci. Bas bih volela da popijemo kaficu u tvojoj dnevnoj sobi ,divno.
Jao ja cu da se namucim da docaram takvu intimu kod mene, jedino dnevni boravak mi je manji pa malo i topliji, a salon i ostale prostorije moracu da delim u kutke pa da tako uredjujem inace ko magacin.

uzid uzid

: Bambina. - 10. jun 2008 20:02:19(UTC)

tanja&katia, stan ti odise toplinom!!! mnogo volim tople boje!!! ugaona garnitura i stocic je bas po mom ukusu!!!

: Bambina. - 10. jun 2008 20:00:26(UTC)
Srcka, divno, divno!!! Lampa je da sok Trpezarija je isto super!!! Bas mi se svidja sto je crna!!!

Cvetic kuca je prekrasna ali centralni usisivac je spas za sve velike kuce. Kod nas se to tek pojavljuje!!!

: Tanja&Katia - 10. jun 2008 4:04:38(UTC)
Jos jednom hvala svima!!!U pravu si Lelejn nas stan nije veliki, pa verovatno i dnevni boravak zbog toga izgleda i ususkanije. Mm i ja se zezamo nema vise mesta ni za iglicu ako bismo zeleli da je postavimo negde, jer smo maksimalno iskoristili svaki delic stana icon_razz Ali i ne treba vise nista, ovako je sasvim u redu!!!

: Lelejn - 9. jun 2008 22:08:20(UTC)
Tanja&Katia zaljubljen jako jako prijatno prostor mi deluje toliko toplo..pravi dom...deluje mi da je relativno mali...ili mozda tako izgelda zbog puno stvari...detalji su fantasticni...ja jako volim kad je garnitura u dnevnoj sobi odvojena od zida-tako vise na sred dnevne sobe....i nevolim prevelike prostore( a nevolim ni da ih spremama doomed )...nemogu reci da je moj fazon,ja volim sareno i tople boje ali svetlije...ali mi se dopada zatos to deluje toliko prijatno za boraviti u njemu..oseti se tacno porodicna atmosfera iz ovih oslika..ma prelepo bravo

: Wish - 9. jun 2008 15:59:44(UTC)
Tanja super je sredjeno sve pohvale!!! bravo bravo bravo

: leptiric - 9. jun 2008 14:41:00(UTC)
Srcka bas mi se svidja ugaona garnitura, sto i stolice/trepezarija.
i lampa.
mali tepihici,tj stazice.

: Srcka - 9. jun 2008 11:48:46(UTC)
leptiric, u pravu si, slucajno sam izbrisala neke slike iz photobucketa i sada sam ih ponovo vratila.
Mozes da vidis na strani 18 caos

: leptiric - 9. jun 2008 11:12:22(UTC)
Srcka ,tvoje slike stana nisam videla
jer si ih mozda izbrisala iz photobucketa.
a volela bih da ih vidim.

: Srcka - 9. jun 2008 8:00:26(UTC)
bravo bravo bravo Tanja bravo bravo bravo
Svidja mi se jako, sve je uskladjeno, namestaj, boja zidova, detalji, sve prati jedan stil. Trpezarija je originalna i podseca na more, bar meni, garnitura je bas kao sto ti kazes, i ja bi se izvalila na njoj i gnjavila Katju posto znas da mi je mnogo slatka. Fotografije, slike, zavese, svidja mi se jako bravo

: Tanja&Katia - 9. jun 2008 4:12:49(UTC)
Hvala vam devojke na komplimentima!!!
I jesmo citav prostor uredjivali kako bi nam bilo zaista ugodno i kako bi se osecali ususkano u nasem gnezdu icon_razz Garnitura je toliko udobna, i pre nego sto se Katia rodila(naravno imali smo vise vremena) bilo je opasno sesti i gledati tv, jer nakon 15 min sedenja vec smo na pola puta u svetu snova. I ko god nam dodje od prijatelja kaze istu stvar icon_razz
Ella samo izvoli, tu smo i cekamo vas zagrljaj gde se selite ako nije tajna?

: Nemanjina mama - 8. jun 2008 17:03:53(UTC)
Tanja, stvarno lep dnevni boravak,
pun je topline i sigurno uživate u njemu!

bravo

: Ivanela - 8. jun 2008 8:25:37(UTC)
Tanja&Katia, svidja mi se vasa ugaona garnitura, ceo zivot mastam da imam neku udobnu ugaonu na kojoj mozes i prespavati celu noc bez problema a da ti ne stradaju ledja, a vasa bas deluje udobno- samo ja ne znam da li cemo mi mocu neku veliku da ubacimo u nas mali prostor, ali obozavam ih...haha, zanimljiva ti je ona slika sa cigareeetlom :> , duhovito bas mi se svidja.

Srcka, i sad vam je sve lepo a mogu zamisliti kako ce biti kad budete imali tu slobodu da sami uradite sve po svojoj zamisli...

Nego, vidim neki komentarisu slike od Cvetica, a ja ih nigde ne videh, pa gde se nalaze? buljavko neznam

: bozana - 8. jun 2008 7:29:18(UTC)
srcka bas mi se dopada sve onako je bas po momo ukusu
cvetic dopada mi se velicina kuce,postavi slicice kad sredis
tanja i katia lepo je bas.

: Ella - 8. jun 2008 7:18:51(UTC)
Tanja, e ovo je moj stil, obozavam to!!! bravo bravo bravo   Najvise volim tamno, debelo drvo i obojene zidove, super kombinacija!!! zvezda   Prelepo.. Takodje detalji puno znace, a imamo ih i mi. Savrseno ugodno i toplo izgleda! Eto me na kafu icon_wink (bicemo dosta blize od sept!!)

: May05 - 7. jun 2008 20:31:59(UTC)
Mistery izvini sto ti nisam odmah odgovorila,i kod mene je sastav isti kao i u srcke,sto se tice cijena ja sam svoj kupila za 70 eura na snizenju bio je oko 150 normalna cijena,jucer sam narucila isti samo bez boje na snizenju je bio 69 a normalna cijena 229 eura,dimenzije su cini mi se 180x230 hmm za dvije sedmice cu dobiti,pa cu znati tacne dimenizje.
hanan,karanfil 83 je skoro kupovala novi namjestaj i tepihe te cupave,pitaj je gdje je kupila pa otidji pogledaj kakvi su,i njena mama ima iste i bas su super,ujna tj mama od karanfil83 ima u zelenoj boji i sareni,u istoj prodavnici su kupovale,pa ti moze reci i cijenu kako se krecu.

: bebanica - 7. jun 2008 19:50:34(UTC)
Divno je Tanja..Svidjaju mi se boje i detalji..Svidjaju mi se izrezbarene sare na stolariji.. Divno i toplo..

: leptiric - 7. jun 2008 19:34:18(UTC)
Tanja/Katja
svidja mi se tvoj dnevni boravak
Stocic,jastucici, tepih
sto i stolice,jako neobicne.
puno detaljcica,slika.
Super

: Tanja&Katia - 7. jun 2008 18:32:26(UTC)
Evo da vidite i nas dnevni boravak

: Balerina - 7. jun 2008 11:45:43(UTC)
Bebanice fenomenalno, bas moj stil i fazon...

I ja sam u opremanju stana, i sve mi je stilski...

Cekacu dugo na trpezariju i komode, ali mi ne smeta jel ne zivim trenutno u tom stanu...

Ja sam cak i kanabe uzela, sto su se svi iznenadili...A meni izgleda bas elegantno i stilski....

Mada iskreno da vam kazem meni se dopada i ovaj, ja ga tako zovem sada "Ultra moderni fazon opremanaja stana".... Za jedan sam morala da se opredelim. I meni je kuhinja u drugom faoznu od celog stana... Kada bude sve gotove okacicu slike...

: leptiric - 6. jun 2008 18:14:50(UTC)
Bebanice
bas ti je lepa kuca,ono sto sam do sada videla,na slikama.
svidja mi se sto je sve prostrano,veliko.
Lici mi na kuce , koje sam vidjala u americkim filmovima.

: Ella - 6. jun 2008 17:43:59(UTC)

Cvetic buljavko   waoouuu koliko tu prostora ima buljavko   Ja bi ladno tu mogla fudbal da igram icon_lol   Sjajno, obozavam sirinu. Volim tip americkih kuca, koje idu vise u sirinu, nego u visinu! Bas me zanima kako ce izgledati kad je vi budete sredili icon_wink

caos  

: Srcka - 6. jun 2008 17:23:17(UTC)
Tanja i Biki, drago mi je da vam se dopada zagrljaj

biki, na prethodnoj strani sam pisala o odrzavanju pa da ne dupliram ali ja stvarno nemam nikakvu primedbu na odrzavanje, kazem ti Eva se stalno igra na njemu, a to da "metnes pod sto" slobodno icon_wink tako sam i ja i bice tako nego Eva pocela da puzi pa da ne bude bas po golom parketu ;] a

Cvetic, zaboravila sam da kazem da kuca vasa izgleda ko u Dinastiji, sa puno stila, velika je i americki odradjena, jao blago vama kada mozete da se sirite u tolikom prostoru a i super ti je ideja za taj usisivac, nadam se da ti je mazaki odgovorila na pp. Jedva cekam slikice vaseg uredjenja zagrljaj

: bebanica - 6. jun 2008 14:40:35(UTC)
Ne ljutim se Biki, kucu smo uredili onako kako nam je odgovaralo, i skoro sve kako smo zamislili, osim previse stvarcica u dnevnoj sobi..Kuhinja je apsolutno po mom ukusu, a kuhinja je odvojena prostorija pa nema razloga da bude bas sve u istom stilu..Slazem se s obzirom da je ostatak kuce u jednom, a samo kuhinja u drugom stilu da se to nekome ne svidja, ali ja svoju kuhinju obozavam i ne bih je menjala..meni savrseno odgovara tako kako je..moje malo carstvo..

: biki - 6. jun 2008 14:16:45(UTC)
SRcka fenomenalno,to je bas ono sto ja volim kocka do kocke kockica icon_razz ,perfektno,samo mi reci molim te kako se odrzavaju ovi tepisi i ako sam alergicna na tepihe volela bih jedan mali ovakav pod stoce u dnevnoj..

Bebancice i ako nije moj stil kuca ti je fenomenalna,kao iz kataloga,kuhinja je takodje samo bi imala jednu primedbu ali se nemoj ljutiti.Kuhinja ti se ne uklapa u ostali deo kuce,prica neku drugu modernu pricu,dok je kuca sva u royal stilu,jednom recju ktraljevski bogato,puno drvo,dosta antike i t.t.i zbog toga mislim da bi ti nesto ovako vise odgovaralo

: Tanja&Katia - 6. jun 2008 12:28:47(UTC)
Srcka mnogo mi se dopada kako si uredila stan, narocito su zanimljivi detalji. Nije prenatrpano, vec je sve sa ukusom i umereno. Lampa je zaista fantasticna, neobicna i mnogo mi se svidja sat na komodi za tv.
Komplimenti, lepo si uredila vas zivotni prostor!!!

: Ella - 6. jun 2008 11:22:19(UTC)
Ne mislim vise, Srcka icon_lol

: Srcka - 6. jun 2008 11:14:00(UTC)
Pa Ella zar mislis da je u Srbiji jeftinije nego preko icon_lol hmm I to smo ga kupili prosle godine, bas se radujem sto ces i ti imati isti. Cekam sliku strikam

Hanah, ja super shaggy imam stazu zelenu ako si primetila ispod malog stocica, tako da ih ovde ima. Ti svrati kod nas da kupis ;]

: Hanan - 6. jun 2008 11:05:15(UTC)
Ja sam bas sad zavirivala u etiketu kod svekrve, turska prizvodnja, ona je te svoje staze neki dan prala bez ikakvih problema, i da pise da je 100% POLYPROPYLENE!!! jos da nadjem zeleni bice super, ili kombijacija bijelo zeleno...onda se javljam na ovoj temi da vidite sta sam uradila od svog prizmelja.

: Ella - 6. jun 2008 10:44:22(UTC)
Srcka, ne mogu da verujem.. Taj isti tepih i istu boju sam gledala i nasla u jednoj radnji, samo trebam ici i uzeti ga. Odlucila sam za nasu spavacu sobu. Inace ovde je jeftiniji. Te demenzije koje timas, meni trebaju... i ovde kosta 69 eu !!!

: Prex - 6. jun 2008 9:34:33(UTC)
Ja sam isto vec odlucila da kupim takav isti tepih, samo u cigla boji, za trpezariju, i mogu vam reci isto da je belgijski mnogo bolji. Ima i turski da se nadje ali sto kaze Srcka ovaj belgijski vec na prvi pogled vidis da je boljeg kvaliteta. caos

: Srcka - 6. jun 2008 9:11:02(UTC)
Molim Mistery i drugi put zagrljaj

Hanah, evo procitah, nas je belgijski dimenzije 1.40x2.00m i platili ga 7.200,00din. sto znaci 90 eur, kineski je malo jeftiniji i nema sanse da omasis razliku. A zaboravila sam da kazem da se peru slobodno i da su antistatik. Malo je skuplji ali vredi zaljubljen

: Mistery - 6. jun 2008 8:56:12(UTC)
Srcka hvala na informaciji! Srce si :)

: Hanan - 6. jun 2008 8:54:41(UTC)
E super ako je odrzavanje lahano, naime i moja sveki ima takve staze, bijelo da narandžastim,aali ona nemaaaa melu djecu, nema k od ajoj umaze, zalijepi smoki i sl...pa kontam kako cu ja, ali znaci provjereno.
Nego kolika ja razlika u cijeni izmedju tih belgjskih i kneskih?
Ovdje se cijene krecu za tepih 2x3 m od 70e pa navise...nemam pojma ciji su.

: Srcka - 6. jun 2008 6:54:15(UTC)
Hvala vam puno sto vam se svidja moj dnevni boravak, e bas mi je drago zagrljaj

Nemanjina mamo, Ruki mozete slobodno doci kod mene da se druzimo, bilo bi mi bas drago a poziv vazi i za ostale icon_wink

Hanah i Mistery sto se tice tepiha ja sam prezadovoljna. Ceo stan bih oblozila njima ali posto ja bas i ne volim tepihe u ovaj sam se zaljubila zaljubljen Za odrzavanje su fenomenalni, i ja sam bila malo skepticna kada sam ih uzimala a prodavac kao i svaki prodavac me ubedi icon_rolleyes i bio je potpuno u pravu. Ja njih nekada samo istresem tj. mm onako muski, nekada ih usisam, dlaka im se uopste ne spusta, jedino ako se ne odrzava u smislu da se ne usisava neznam sta bi bilo. Ali svi mi usisavamo tako da nema problema. Jako su prijatni kada se gazi i ja sam mogu da kazem stavila sada njega na sred dnevne ispred ogradice Evine i tu sada ona puzi, igra se i ja se bacim cesto sa njom na njemu.

Sto se tice proizvodnje postoje ovde bar u Srbiji kineski i belgijski tepisi. Naravno da su belgijski bolji, svilenkastija im je dlaka i na prvi pogled se odmah vidi da je bolji.

Mistery, sto se tice sastava evo sada sam procitala ispod njega pise 100% HEATSET POLYPROPYLENE!!!

Nadam se da sam vam pomogla i pitajte slobodno ako imate pitanja caos

A evo kako izgleda tepih kao igraonica

: Mistery - 6. jun 2008 5:34:01(UTC)
May i ja sam zainteresovana za te čupave tepihe. Reci mi koji im je sastav?

: May05 - 5. jun 2008 21:51:11(UTC)
Citat:
Hanan - 5/6/2008 17:36

Srcka, bas sladak stancic...Nego zanima me, ovi "cupavi" tepisi su sad bas aktuelni, kako sa odrzavanjem pored malog djeteta??? Nesto danima kontam da zamijenim ove moje, ali me brine odrzavanje...

Hanan ja imam taj cupavi tepih icon_lol ,ja sam kupila tamno smedji i prezadovoljna sam sutra idem da kupim i bez boje (snizenje oko 70%, icon_lol pa da malo promijenim),moja sestra je prva kupila i bas kad sam bila kod nje zamolila sam je da usisa tepih da vidim kako izgleda kad se usisa,zavirivala sam ima li gdje mrva ili stagod ali super se usiso,nista ne ostaje,jos jednom da kazem da sam prezadovoljna,grantujem da se neces pokajati.
Srcka tvoj dnevni boravak je isti kao u mom starom stanu,jedino namjestaj nije isti icon_lol ,jedina razlika je sto je kod mene bio dvokrilni prozor,a ostalo sve ama bas sve isto,meni se bas svidja kako si sredila.
Bebanice klanjam klanjam bravo bravo samo cu reci svaka cast,odusevljena sam tvojom kucom.

: ruki - 5. jun 2008 19:00:09(UTC)
Citat:
Nemanjina mama - 5/6/2008 22:42

Srcka, meni je baš lepo bravo baš bi se prijatno osećala da svratim! icon_lol

bravo

i ja bih da svratim icon_lol :-* :-*

: Nemanjina mama - 5. jun 2008 18:42:06(UTC)
Srcka, meni je baš lepo bravo baš bi se prijatno osećala da svratim! icon_lol

bravo

: mazaki - 5. jun 2008 18:03:58(UTC)
Citat:
Cvetic - 5/6/2008 21:28

Izvinjavam se za OT.

Mazaki ,jupiii neko je vec ugradio, mogu da te pitam- koliko je to cudo bucno, sta se cuje konkretno u sobi u kojoj usisavas (recimo probudice li bebu ako usisavam susednu sobu kada ona spava, sa zatvorenim vratima), i u uporedbi sa obicnim usisivacem, koliko snaznije vuce?
Mozes mi poslati i PP ...... strikam strikam

Imas PP.

: Lejni - 5. jun 2008 17:49:26(UTC)
BEBANICE JAKO , JAKO LEPO, ODUSEVLJENA SAM , ALI SAM PRE ZA MODERNU VARIJANTU. DOPADA MI SE KREVET U SPAVACOJ SOBI, KUHINJA MI JE DA PADNES NA D..E, KUPATILO ISTO, JEDVA CEKA DA VIDIM DECIJU SOBICU.

CVETIC STA DA KAZEM, KAO NA FILMOVIMA, JEDVA CEKAM DA POSTAVIS SLIKICE.

SRCKA, JA SAM FASCINIRANA, TO JE TO STO JA VOLIM, S TIM DA I ZIDOVI BUDU U BOJAMA, NARAVNO SADA STE U IZNAJMLJENOM STANU, TAKO DA TI SE OPRASTA, JEDVA CEKAM DA SE PRESELITE I DA NAM POSTAVIS SLIKICE TVOG REMEK DELA. A LAMPA MI JE BOLI GLAVA.

: Cvetic - 5. jun 2008 17:28:53(UTC)
Izvinjavam se za OT.

Mazaki ,jupiii neko je vec ugradio, mogu da te pitam- koliko je to cudo bucno, sta se cuje konkretno u sobi u kojoj usisavas (recimo probudice li bebu ako usisavam susednu sobu kada ona spava, sa zatvorenim vratima), i u uporedbi sa obicnim usisivacem, koliko snaznije vuce?
Mozes mi poslati i PP ...... strikam strikam

: mazaki - 5. jun 2008 16:36:00(UTC)
Bebanice ,bas je lepa vasa kucica
Srcka isto i vas stan ,bas je sve lepo
Cveticu imamo slicne kuce icon_lol ,e samo sto ja vec imam taj centralni usisivac inace stvarno bi mi trebalo 2 sata usisanja

: Cvetic - 5. jun 2008 14:48:55(UTC)
Srcka, presladak stancic.
Bebanice, wow, ne izgleda kao da je u Bg ,ko da ste u Monaku!Prelepo, i sa puno stila.

Razumem te u potpunosti sto se tice spremanja, mi imamo malo manju kvadraturu-330 kvadrata. Imam 4 spavace sobe,i 3 kupatila, i dok ovo pisem, mogu da cujem prokletu prasinu kako se talozi!
Slike cu okaciti kada konacno zavrsimo sa uredjenjem kuce, sto nece biti jos bar 2 meseca, mi smo se uselili jedva 20 dana pre dolaska bebice pa nas je sve to zateklo.

Evo kako je izgledao model kuce kada smo je kupili (ovde gledas modele kuce pa ti preduzece ozida istu takvu).

http://www.virtualproper.../r5596/photogallery.htm

Bas kada zavrsim sa uredjenjem konacno, videcete sta smo mi uradili od ove kuce. Model je skromno namesten, da bi se bolje videla konstrukcija kuce.
Inace da usisam celu kucu treba mi oko 2 sata.
Spremamo se da instaliramo centralni usisivac inace sa obicnim nema sanse odrzati bez prasine.

: Hanan - 5. jun 2008 13:36:01(UTC)
Srcka, bas sladak stancic...Nego zanima me, ovi "cupavi" tepisi su sad bas aktuelni, kako sa odrzavanjem pored malog djeteta??? Nesto danima kontam da zamijenim ove moje, ali me brine odrzavanje...

: mayya - 5. jun 2008 12:49:19(UTC)
E, pa Srcka, mogu samo da zamislim kako ce tek lepo izgledati bas vas stan!
Svidja mi se jako tvoj stil i ukus!

: lillyblue - 5. jun 2008 11:37:17(UTC)
bebanice svaka chast ako ti to sama spremas sve. I moji imaju toliku kucu pa spremaju svo troje, i to ceo dan, ma kakav dan, treba im ceo vikend.
Kuhinja mi se najvishe svidja.
Srchka, tvoj stan je jako ukusno namesten, boje su lepo uklopljene( i ja sam imala ideju da stan uredim u narandzasto crnoj varijanti, ali nisam icon_razz )
Sigurna sam da ces novi stan namestiti jos lepse i da cete uzivati jos vishe.

: bebanica - 5. jun 2008 11:02:37(UTC)
Divno je Srcka, jako mi se svidja..Sve uradjeno sa ukusom..Garnitura mi se jako dopada, kao i sto sa stolicama u trpezariji. Tepisi su vam super..I jako mi se svidjaju diskretni detalji poput sveca koje su predivne i ja ih obozavam i ramova sa slikama..Taman koliko treba, ni malo ni mnogo..Zaista mi se svidja..Kada se budemo preselili u Milano na ovakav nacin bih volela da opremim stan, sa malo, pazljivo odabranih stvari i jako malo detalja..Vidi se da imas ukusa, divno je..

: Prex - 5. jun 2008 10:15:33(UTC)
Srcka bravo bravo bravo jako lepo, a znam da ce biti jos lepse kada sa uzivanjem sredjujes vas stan bravo bravo bravo

: Ella - 5. jun 2008 10:11:21(UTC)
Srcka, jako mi se dopada bravo bravo bravo

: katarina - 5. jun 2008 9:47:03(UTC)
srcka prelepo svidja mi se i sad a u svom stanu verujem da ce biti i lepse!!!Imamo slican ukus ...

: Srcka - 5. jun 2008 9:12:34(UTC)
Obozavam ovu temu i resih da postavim i ja neke slikice. Prvo odmah da kazem za one koji ne znaju da zivimo u iznajmljenom praznom stanu i tu cemo biti dok se ne zavrsi zgrada u kojoj cemo imati NAS stan. Tako da je ovo samo privremeno resenje, razmisljala sam da li ili ne da postavim slike jer ovo nije TO sto ja planiram. Zato nismo ni krecili i mnogo toga nismo uradili jer ne zelim da ulazem u tudji stan za kratko vreme. Ja volim minimalizam pa ce u tom duhu biti sredjen i nas stan, za sada evo nesto slika iz sadasnjeg stana

Inace odmah da kazem da stalno premestam i razmestam stvari i sitnice jer mi je monotono ako mi jedna stvarcica stoji na istom mestu dugo icon_razz

Tpezarija

Polica za tv i sitnice koje nameravam sve da sklonim jer me nerviraju

Omiljena lampa, ne dolazi do izrazaja jer je bela a u proslom stanu sa narandzastim zidovima se extra uklopila

Ugaona garnitura

Pogled u dnevni boravak, posto je bilo sunce napolju izvinjavam se sto je slika tamnija

To bi bilo to za sada, a kada se preselimo bice skroz drugacije jer sredjujem "svoje"
zaljubljen

: bebanica - 4. jun 2008 19:33:40(UTC)
Hvala svima jos jednom, drago mi je naravno sto vam se svidja nas dom, tek smo se skucili tu, a uskoro nas ceka preseljelje u Milano, pa cemo opet u opremanje kuce, ovog puta privremeno..Hanan, imamo i u dnevnoj sobi tv, samo se ne vidi na slikama..Kako dnevna soba bez tv..Ne bi moglo nikako...

: Hanan - 4. jun 2008 19:16:34(UTC)
Babanice, kuca ti je stvarno fantasticna, volim velike prostorije pa sam onako sa uzivanjem gledala...i ja zivim u kuci ali puno manjoj i sve su sobe nekako skucenije.Tvoja spavaca i dnevna su me ocarale, a tek kupatilo....Samo sto moja dnevna nikad ne bi mogla biti ovakva, treba nesto vece i udobnije da se moze prileci i obavezno prenijeti TV iz spavace u dnevnu hehehe.

Svaka ti cast kad si i do sada sve sama sredjivala...

: Wish - 4. jun 2008 17:43:18(UTC)
Bebanice,super je stvarno vidi se da imas ukusa ali ni ja sama ne bih mogla da sredim stan bez pomoci nekog strucnijeg od mene po tom pitanju,ja za svojih 55m2 kupujem gomile casopisa,dogovaram se kako ce biti sta i gde,a ne tvoju veliku kucu,bravo,sigurno ti je bilo potrebno puno strpljenja dok sve niste sredili bravo bravo bravo

: tratincica - 4. jun 2008 16:34:32(UTC)
Pre 10 godina bih rekla da nije u mom stilu, a sad a je itekako u mom stilu. Sto sam starija sve vise volim klasiku. Bebanice svaka cast.

: Bambina. - 4. jun 2008 9:49:40(UTC)
AUUUUU bebanice icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek

pa ko iz nekog kataloga, sve je lepo!!!! meni se sve svidja!!! ne znam sta bih prvo nahvalila!!!

DIVNO!!! DIVNO!!!

treba ti da uzmes neku zenu da ti malo pomogne oko stpremanja kuce, nije malo 300 i nesto m2

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: bebanica - 3. jun 2008 20:21:51(UTC)
Pa imali smo prostora pa smo stvarno mogli da biramo, ali kad imas vise mogucnosti i vise izbora to je teze odabrati..Uglavnom, hvala svima na komplimentima.. Wish, nije arhitekta vec moj kolega, novinar, (nediplomirani dizajner enterijera)..Davao nam je savete, ali smo uglavnom birali sami sve a pitali njega za misljenje, pa nam je korigovao neke stvari..Nagovorio nas da prekrecimo spavacu u bez boju i slicno..

: Tanja&Katia - 3. jun 2008 17:55:47(UTC)
Bebanice komplimenti, zaista je sve sjajno, osim sto kazes kada dodje vreme sredjivanja...onda verovatno sok Soba me podsetila na vreme kada sam zivela u US, pravi master suit....milina!!!

: cokic - 3. jun 2008 16:38:21(UTC)
bebanice svaka cast,sve pohvale za kucu,odusevljava me prostor od 380 kvadrata. uh

: Ivanela - 2. jun 2008 20:29:18(UTC)
bebanice, zivis u raju.... buljavko sok

: Wish - 2. jun 2008 17:47:30(UTC)
Bebanice wow,kakva kuca ,pa ti kao da zivis u Hilton hotelu!!!!
Odusevljena sam sa prostorom,za moj ukus mozda previse klasicno,vise volim minimalizam i moderan dizajnerski namestaj,ali svaka cas sve je dobro uskladjeno,nema ismesanih stilova,vidi se da imate ukusa.To vam je radio arhitekta??

Posle pogledanih slika meni je bedak da stavim slike mog stana... icon_surprised ops:

: bebanica - 2. jun 2008 15:02:36(UTC)
Djiki imas temu Slike kuhinja u forumu Kucne majstorije.. I hvala jos jednom svima..

: djiki - 2. jun 2008 14:15:15(UTC)
No,comment Bebanice,sve je extra,nego ,svi hvale kuhinju,ali ja tvoju kuhinju nigde ne vidim....Ili se to meni mozda ne otvara??

: Mary - 2. jun 2008 14:07:09(UTC)
bebanice odusevljena sam svime... sobom posebno. jao koji merak

: bebanica - 2. jun 2008 13:14:59(UTC)
Nije gotova sobica jos, trebaju da se namontiraju krevetici, i orman, ali mislim da ce do kraja nedelje i bice novih slikica..

: djuric - 2. jun 2008 8:46:41(UTC)
BEBANICE,SVAKA CAST bravo Da imam takvu kucu uzivala bih u spremanju! :)

: bozana - 2. jun 2008 8:29:20(UTC)

bebanice svaka ti cast za spremnje razumem te kako ti je i mi zivimo u velikoj kuci srecom jos uvek sa sveki pa smp podelili poslove pola pola,

kuca ti je stvrano lepoa ima par detelja koji nisu u momo stilu ali nista za zameriti najvise mi se dopada kuhinja jer moja je mala mala,spavaca soba je takodje ekstra i kupatilo i dnevna sve je lepo zaista.

kad ces nam ubciti slikice decije sobe ako je gotova icon_wink caos  

: Nemanjina mama - 2. jun 2008 7:46:28(UTC)
Bebanice šta reći osim icon_eek sok sok

od kuhinje koje me je opčinila, pa do kupatila prelepog belog, što reče Srcka, odiše čistoćom
i toplinom...
pa do dnevne i spavaće sobe koje je puna romantike,
pravi VELIKI kutak za srećnu porodicu kao što ćete vi biti!!!

A što se tiče spremanja, skoro pa da te i razumem, moja kuća devojačka, gde sam živela pre nego
što sam se udala, je isto jako velika ima oko 200 kvadrata, i divno je bilo spremati je leto

STVARNO, BEZ IKAKVOG PRETERIRANJA

SVAKA ČAST!!!!

bravo bravo bravo bravo

: ciciban - 2. jun 2008 2:36:19(UTC)
Bebanice prelepo.
Definitivno cu da ucutim sto se tice kukanja za sredjivanje stana :>

: mayya - 1. jun 2008 21:14:23(UTC)
Svaka cast bebanice!

: natasa21 - 1. jun 2008 21:09:31(UTC)

Bas dvorac..stvarno prelepo bravo bravo mada nije moj stil ali ko sto kazu o ukusima ne treba raspravljati....zeno kako sredjivas ovaj zmok svaka ti cast

: bebanica - 1. jun 2008 21:07:32(UTC)
Da Mayyo, sama spremam sve..Danas je mm poceo da sprema, jer je meni doktor zabranio da ustanem iz kreveta, i posle ne znam koliko vrmena shvatio da nije ni do pola stigao.. I dobih ja konacno priznanje za moj rad u kuci.. A kad stignu bebironci..E tek onda ne znam kako cu moci.. Ali u svakom slucaju hvala na lepim recima i komplimentima..

: mayya - 1. jun 2008 15:21:32(UTC)
E, da Verce, bas pravi dvorac.
Podseca me na dvorac Karadjordjevica.
I ti to Bebanice sama spremas???????????????????? icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek
Nikad vise necu kukati kad pocnem da spremam svoj stan.(mozda)

Ali, kad samo pomislim na troje male dece odjednom, onda ce vam velicina prostora biti taman!

: verce - 1. jun 2008 10:44:19(UTC)
Jao bebanice pa ti zeno zivis u kraljski dvorac ,tako siroko i raskosno super.E a kad  tvoi bebici dodje nas svet onda i kad prohodaju ima da juris niz kuci a bogami i da sredujes neredicon_lol

: Srcka - 1. jun 2008 9:41:52(UTC)
380 kvadrata buljavko buljavko buljavko
Posto mi zivimo jos uvek u iznajmljenom stanu samo da preracunam, 6 nasih stanova = 1 vas buljavko
Ma to je super, ja obozavam raskos, verovatno sto ceo zivot zivim u stanu pa kada odem kod nekoga u kucu ja se izgubim. A jos dvoriste, milina zaljubljen
U pravu si sto se tice suvenira, ako putujete puno i normalno je da ne mozete da se odreknete mnogih stvari ali sve vam se uklopilo u jedan stil. Jos jednom da ponovim, prelepo stvarno i uzivajte u ovoj raskosi koju posedujete. Jaoj, a kada dodju i ovo troje zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: bebanica - 1. jun 2008 9:23:11(UTC)
na komplimentima.. Pa Srcka velika je dosta kuca, 380 kvadrata.. Ali koliko to ima svoje prednosti, toliko ima i mana..Zamislite samo kad krenem da sredjujem..Pa ne znam odakle da krenem..Kuhinja je bila moja ideja, a u osmisljavanju mi je pomogao moj kolega koji je takodje novinar samo su mu enterijeri uza specijalnost. A ostatak kuce smo mm i ja osmisljavali sami, pa lagala bih kad bih rekla da je ispalo kao sto smo ocekivali, jer nije. Ja sam zelela jednostavnije, sa mnogo manje stvari, ali kad nam se ne da. Na putovanjima smo stalno kupovali kojekakve suvenire kojih sada imamo na tone, i mnogi su nam dragi pa nismo mogli da se odvojimo od nekih..I tako jedan po jedan, puna dnevna soba..Ostale prostorije su poluprazne, a u dnevnu sobu ne moze ni igla da stane. Kad krenem da brisem prasinu smuci mi se sve..A kucu volim, volim nase dvoriste, nasu oazu u kojoj stvarno uzivam..Znam da se misljenja razlikuju, o ukusima ne treba raspravljati ali od kuce smo stvorili za nas prijatno mesto za zivot, nas idealni dom..Jos samo da dodju bebironci da upotpune sve..

: katarina - 1. jun 2008 9:10:58(UTC)
e ovo mi je nekako americki stil kuca!!Prelepo izgleda svaka cast !!!!e sad druga je stvar sto neko rece nije moj stil ja sam za sto manje namestaja to bolje...

: Srcka - 1. jun 2008 9:09:13(UTC)
Bebanice bravo bravo bravo
Nisam bas tako zamisljala ostali deo stana jer vam je kuhinja u modernistickom fazonu, pa sam mislila i da je ostali deo stana tako uredjen.
Ja licno volim minimalizam ali ko voli barok i klasicizam ovo je pun pogodak. Vidi se na slikama da ste dali pun pecat svakom delicu prostora, opremljeno je lordovski, visoki stil, kvake su fenomenalne, vrata, kamin...Belo kupatilo mi se bas svidja, odise svezinom i cistotom a u prizemlju boja je extra, detalji sa cvecem prelepo. Ogromna dnevna soba sa ovim prelepim zavesama odaju utisak bogatsva i raskosi bravo

p.s. Nego bebanice, u koliko kvadrata vi zivite buljavko Nama je ceo stan ko vasa dnevna soba ruganje Ali ce biti super kada dodju tu mali vragolani, pa kada pocnu da vrsljaju, imace mesta na pretek.

Jos jednom, divno, bogovski, sa puno raskosa klanjam :-*

: glorija - 1. jun 2008 5:56:14(UTC)
Bebanice, prvo da se zahvalim na dobrodošlici.

Sve što sam videla je stvarno sa ukusom. Mnogo je lepo.

Kad mali anđelčići propuzaju biće raspremanja po njihovom.Nemoj samo da pomisliš, neće moći, obavezno bude suprotno.
Samo neka su živi i zdravi.
Svaki put kad vidim tvoje slike oduševim se. Trim bebe odjednom, stvarno divno .

: Emina81 - 1. jun 2008 5:31:19(UTC)
Bebanice divno,dnevna soba je bas u mom stilu,kao sto Ella rece bas kraljevski,definitivn jedna od najljepse uredjenih dnevnih soba na forumu.....
bravo bravo bravo bravo draga....
P.S odoh da vidim famoznu kuhinju icon_wink

: Ella - 1. jun 2008 5:01:43(UTC)

Izgleda fenomenalno, bogato i kraljevski bravo ... Iako moram priznati i ja kao Misel... lepo jeste, ali nije u mom fazonu, ni stilu. Toalet mi je fantastican, obozavam tu boju, nekako otvara i ubija monotoniju, daje toplinu. Takodje i dalje mislim da vam je kuhinja najlepsi deo kuce. Ne mogu je zaboraviti nikako anene ... prelepa je!

caos  

: MISEL - 1. jun 2008 4:29:40(UTC)
Divnoooooooooooooooooo !!!! Imas stila Bebanice.Doduse nije u mom fazonu al sam se odusevila.Svaka ti cast mnoggooo lepo.Jedina zamerka je kupatilo na spratu kome nedostaje boja  da razbije monotoniju belog .Al sve u svemu super.Jos uvek mi je u glavi tvoja kuhinja :-* :-* :-*

: Srcka - 31. maj 2008 9:23:21(UTC)
Natasa21, mene tvoj avatar podseca na tvoj tepih u dnevnoj icon_lol Dnevna soba mi se jako svidja, boje a pogotovu garnitura, toliko je nezna, zavese isto icon_eek prelepe, deo sa TV-om je isto fenomenalan. Inace sto manje kiceraja i sitnica to je lepsi i elegantniji utisak, izgleda otmeno. Bravo, svaka cast na izboru bravo

: Ella - 31. maj 2008 9:01:27(UTC)
Natasa, fantasticno !!! klanjam   Imamo bas isti stil sto se tice dizajna. Boje su fenomenalne. I mi imamo istu boju zida u dnevnom boravku, zajedno sa belim zidom. Uzivancija!

: verce - 27. maj 2008 13:19:22(UTC)
Evo vam nesto  gde mezete da nadjete puno lepe ideje www.mebel-vi.com  salon za mebel gde moze i po naracku da vam naprave mebel.To je u moja blizina od tamo sam ja kupila garnituru

: ivaiva - 27. maj 2008 12:31:36(UTC)
Prex terpezarijata ti e fantazija.I se drugo e super.Idei, idei za koga ke se preselam.Bas vi fala. :) :)

: Prex - 17. maj 2008 20:58:32(UTC)
Nina, drago mi je da ti se dopada moja trpezarija zagrljaj zagrljaj zagrljaj I sto i stolice su kupljene u Simpu, bilo je neko snizenje, ne znam da li jos uvek traje. Stolice su od eko koze, ali stvarno savrseno uradjene, jako sam zadovoljna, nikad pre nisam videla tako dobru eko kozu, inace ih imaju i od prave koze ali razlika u ceni je ogromna, a na izgled skoro da ne mozes da primetis razliku. Nase stolice su na snizenju bile oko 3300, a od prave koze su oko 13000, stvarno je ogromna razlika. A sto se stola tice on je bio isto na snizenju oko 21000, dimenzije su 2x1m, za osam osoba, i mislim da je to super cena. Sto je inace iz kolekcije Viktor, cela ta kolekcija je jako lepa.
A sto se kuhinje tice pa imas vec slike na nekoj od prethodnih strana, ne bih da ponavljam, a ima ih i u posebnoj temi posvecenoj kuhinjama. caos Pozdrav i uzivaj u sredjivanju svoje kuce caos

: nina bgd - 13. maj 2008 11:21:37(UTC)
Prex, mnogo mi si dopada tvoja trpezarija i ja merkam istu vec neko duze vreme ali je nisam kupila jer nisam imala stan dovoljno veliki. Ali, posto kupujemo uskoro kucu, mislim da ni jednu drugu trpezariju ne zelim. Cene u Beogradu su vrlo razlicite od 9000 do 5800 za stolicu, 30000 sto. Zanima me odnos navedenih cena u Bgd i u tvom kraju, gde si kupila? Posalji i slike kuhinje, svaki predlog je dobrodosao.

: Bambina. - 5. maj 2008 17:37:19(UTC)
andrea, sta ces ako je poklon od sveki neznam al' doduse nije los ovaj plan s masinom icon_wink

natasa21, divna ti je garnitura za sedenje!!!! divna je boja !!!!!!

prex, za plocice i kombinaciju bravo bravo bravo

: andrea - 3. maj 2008 16:45:29(UTC)
Miraz boli glava :>
Prex odlicna ideja samo i masina je nova cak mi sveki daje NJENE zavese da joj perem icon_rolleyes
Ma izdrzacu jos jedno godinu dana pa cu reci da mi je vec dosadila, ipak bice vec tri godine ista :>

Natasa kad budem kupovala stvari za novu kucu definitivno cu "kopirati" tvoju dnevnu sobu!!!
Prex plocice su bas lepe..

: kalimero - 30. april 2008 14:16:22(UTC)
Natasa 21 stvarno je prelepa dnevna soba.Jako mi se svidja boja zida. U takvoj boji zamisljam svoju veliku kuhinju.
Prex kombinacija za kupatilo ti je ekstra. Drago mi je da je jos neko mislio da je to dobra kombinacija.

: biki - 30. april 2008 3:55:54(UTC)

Natasa slikaj svoju kuhinju i postavi na temi slike kuhinje,upravo i ja radim svoju te bi mi bas koristila..Ali zeno sve je bas onako kako ja volim,jednostavvno definisano bez mnogo detalja,veselo i efektno .. nemam reci svaka cast jos jednom.Sto se tice dela sa svetiljkama ,moj ti je savet da ne pipas nista nek ostane beo,i moj je ipak sam zelela da ostane celina s plafonom icon_razz

Prex tvoja trpezarija je vrh,prelepo je jednostavno odise ozbiljnoscu i glamurom,barem na mene ostavlja takav utisak.

: biki - 30. april 2008 3:50:31(UTC)
Citat:
natasa21 - 29/4/2008 01:59

Evo nasu dnevnu skoro smo je poceli uredjivati pa fale jos mnogo stvari

icon_eek   Natasa,ostala sam bez teksta,bas po mom ukusu,garnitura je vrh vrhova,svaka cast

: Lelejn - 29. april 2008 19:43:46(UTC)
Citat:
andrea - 29/4/2008 15:32

NE MOZE MAYYO TO JE MM KUPILA NJEGOVA MAMA ZA MIRAZ icon_rolleyes
Znam da ste videli nego me Lelejn zamolila da stavim icon_wink

he he ja sad tek videla zavese kad sam ovo procitala, imala sam ja nesto slicno baba mi dala, ali otarasila sam se :)

: Standzi - 29. april 2008 19:43:22(UTC)
Prex zeno prelepa je trpezarija, a sto bi ja kod tebe na terasi popila kaficu, na onoj divnoj garnituri ............. ah........

: pahuljica - 29. april 2008 13:40:45(UTC)
Natasa21, bice ovo lepo osvetljena dnevna soba. Posto je plafon denivelisan (ovo nije zamerka, samo savet), mozes da razmislis da neki delovi budu narandzasti, npr. ceo onaj deo iznad garniture koji ima svetiljke. Tako bi boja sa zida "presla" i na deo plafona koji bi se zavrsio svetlom. Mogla bi da dobijes lep efekat koji ni malo ne bi ugrozio minimalisticki uredjen enterijer.
Inace, lepo sve izgleda. Zavese su odlicne i izabrala si dobru boju. Ja mislim da su jos lepse kada se spuste do kraja, i to po danu, daju jako lepu atmosferu.
Bravo.

: Prex - 29. april 2008 11:58:28(UTC)
Jao Andrea, miraz od sveki icon_rolleyes znam, ne mozes da skines, bilo bi drvlje i kamenje batina ali moram da priznam da se i meni te zavese uopste ne svidjaju...a da ih kao slucajno uradis nesto tipa: "Jao masina za ves mi poludela i sve upropastila zavese" icon_wink icon_wink icon_wink icon_wink

Natasa super ti je dnevna soba, lepe boje, samo zdravlje Boze kad dodje beba bice svakakvih flekica od cokolade po ovoj bez garnituri icon_wink icon_wink icon_wink Meni su se uvek svidjale isto bez garniture, ali sad sam vrlo zahvalna sto imam teget icon_lol icon_lol icon_lol

A Kalimero, ja stalno zaboravljam da ti postavim plocice iz WC-a a obecala sam od kad, pa evo samo za tebe, da vidis da smo telepatski slale poruke jedna drugoj kad smo birale plocice

: mayya - 29. april 2008 11:43:51(UTC)
Natasa, sve je super!!!
Cim bude detalja, kaci slike!

Andrea, ako je miraz, onda klanjam klanjam klanjam icon_wink
Ma nisam mislila da ti prebacim sto smo vec videli slike, nego htedoh reci da smo na nekim slikama vec zapazili da ti je dnevna soba extra!!!

: andrea - 29. april 2008 11:32:22(UTC)
NE MOZE MAYYO TO JE MM KUPILA NJEGOVA MAMA ZA MIRAZ icon_rolleyes
Znam da ste videli nego me Lelejn zamolila da stavim icon_wink

: natasa21 - 29. april 2008 10:56:31(UTC)
Hvala vam devojke.Masina mama ne volim ni ja prenatrpano ali ipak fale jos neki stvari.Sto ispred garniture smo narucili pre 3 nedelje i evo jos nije gotov zezaju nas nesto.Planiramo da stavimo neke police na stranicne zidove, neku sliku na onaj narandjasti zid i nista drugo.

: mašina mama - 29. april 2008 9:37:46(UTC)
Nataša, prelijepo! Obožavam minimalizam, a posebno je to što je kod tebe minimalistički uređeno, a opet izuzetno toplo. Moj savjet, nemoj pretjerivati sa detaljima i ovako je lijepo

: Lelejn - 28. april 2008 22:35:30(UTC)
natasa21- soba je prelepa, i ako ,da ,fali puno toga; tepih mi se jako svidja

: Lelejn - 28. april 2008 22:18:55(UTC)
ma vidi se super je, ja sam uvek mastal da imam bas tako zeleno okrecenu dnevnu sobu ali sa svetlo plavom garniturom za sedenje...mozda jednog dana :> , za sad su nam zidovi kajsija boje- izbor mm-morala sam bar nesto da popustim, a garnitura za sedenje-poklon mm dede-tako d aje klasika tamno braon-ono sto najvise mrzim, mada sad posle skoro dve godine, nekako sam se navikla i na nju ni negledam je vide kao garnituru za sedenje koja je tmurna,osvezila sam okolinu, i osecam se prijatno zato sto je to konacno moj dom, kakav god da je-atmosvera je bitna :>

: natasa21 - 28. april 2008 21:59:56(UTC)

Evo nasu dnevnu skoro smo je poceli uredjivati pa fale jos mnogo stvari

: mayya - 28. april 2008 19:27:16(UTC)
Videli smo mi vec tvoju lepu plavo zelenu kombinaciju!!!
Jedino sto bih ja menjala kod tebe su zavese!
Sve ostalo mi se svidja!!!