Obaveštenja

Icon
Error

: tihi_mare - 22. mart 2013 14:50:02(UTC)
Nedavno sam kupio Lavax prašak za veš. Čuo sam od prijatelja da je dobar pa reko, da probamo. Kupio sam ga na akciji u paketu sa Lavello omekšivačem. Moram da priznam da je omekšivač jako lepog mirisa. Videćemo kako će se prašak pokazati

: Micka&Nidza - 2. maj 2011 14:01:50(UTC)
Sad sam kupila Merix bela ruza i zuti Silan i super je kombinacija... stvari mi prelepo mirisu... angel probacu taj zlatni Lenor....

: Angel - 1. maj 2011 14:06:39(UTC)
Nedavno sam htela da se onesvestim kada mi je sef usao u kancelariju! Naime niko sem mene nije osetio taj divni miris ali ja se umalo ne izvrnuh kao bubasvaba koliko me je opustio. Ispade da nije parfem u pitanju nego omeksivac i ni manje ni vise nego Lenor. U pitanju je novi zlatni Lenor Parfumelle Magnifique.
Istog dana sam ga kupila i samo zbog njega i intenziteta tog mirisa odmah provalila da zaustavim masinu kada ga uzme i da ostavim da ves stoji u njemu 15-20min. I naravno mirise fenomenalno danima icon_razz icon_lol .
Toplo ga preporucujem!

: sarica1983 - 5. april 2011 23:08:21(UTC)
I ja sam kad mi se Ogi rodio koristila teo bebe jedno dva meseca i posle toga ga nije više bilo u prodaji! Pre nedelju dana sam videla da ga opet ima u aksi, ali ja već mesecima koristium duel dan i noć jel sam oduševljena mirisom i prosto mi je krivo što nema i omekšivač istog mirisa!

: mima80 - 28. mart 2011 11:09:20(UTC)
Nesto me smara to online narucivanje, baba sam ja za te stvari, mrzi me da se edukujem icon_lol Videcu u Aksi na Banovom brdu kad budemo isli u taj kraj, a mozda ima i u Pancevu. Bitno mi je da znam da ga ima, kazem pre par godina su mi rekli da su prestali da ga uvoze, onaj sto sam ga ja tad kupila je bio ostatak neke zalihe

: nina***** - 28. mart 2011 10:17:11(UTC)
Mislim da se preko online prodavnice ne moze naruciti ispod tog iznosa od 2000din. Dostava je besplatna,bar tako pise. Nisam jos uvek nista narucivala.

: njamiii - 25. mart 2011 17:32:44(UTC)
Mima, Aksa ima i online prodavnicu, pa mozes preko sajta da porucis, ne moras da se cimes do Beograda. Samo ne znam koliko se placa dostava, za porudzbine preko 2000din. je valjda besplatna. Moracemo i mi da probamo taj prasak, kad ga tako nahvaliste :)

: mima80 - 25. mart 2011 14:51:52(UTC)
Hvala Nina, potrazicu po Beogradu, ma iskopacu ga negde samo kad znam da ga ima :) A prasak je najlepsi od svih koje sam ikad koristila i odlicno pere, ne treba omeksivac, a miris...

: nina***** - 24. mart 2011 18:03:13(UTC)
Mima, u Aksi. Ja sam u Immocentru kupila pre dva meseca 2 pakovanja i odusevljena sam. Planiram da ga narucim ovih dana preko on-line prodavnice posto ce mi nestati.

: mima80 - 15. mart 2011 11:15:20(UTC)
Citat:
nina***** - 12/3/2011 12:46

Za beli ves Ariel, Pervol ili Nila roze i crveni za sareni, omeksivac Ornel Milano ili Ornel sa mirisom cokolade, a za decu Chicco beli i od kako se rodio bebac pocela sam da koristim prasak Teo bebe umesto Ariela za njih. Ima ga u Aksi.

Gde si nasla Teo?Ja sam ga kupila pre nego sto se Gavrilo rodio i odusevljena sam tim praskom, prelepo mirise, bas onako bebece zaljubljen Posle sam ga neuspesno trazila svuda ali su mi svi rekli da su prestali da ga uvoze. Kad bih ga nasla uzela bih jedno 10 pakovanja da se obezbedim icon_razz

: VesnaS - 15. mart 2011 10:36:20(UTC)
Prasak persil tecni, omeksivac silan vanilija.

: nina***** - 12. mart 2011 14:46:53(UTC)
Za beli ves Ariel, Pervol ili Nila roze i crveni za sareni, omeksivac Ornel Milano ili Ornel sa mirisom cokolade, a za decu Chicco beli i od kako se rodio bebac pocela sam da koristim prasak Teo bebe umesto Ariela za njih. Ima ga u Aksi.

: Iva&Lule - 11. mart 2011 11:37:20(UTC)
Mozda stavljas previse praska,ja koristim MIR za crni ves i mera je jedan poklopac po pranju.Takodje hoce fleke na crnom vesu da ostaju ako se stavlja dosta omeksivaca,a masina je prepuna sa vesom.

Za beli koristim tecni Arijel,za crni tecni MIR,omeksivac trenutno Minidou sa mirisom breskve.

: macaraca - 10. mart 2011 23:16:03(UTC)
ja imam problem!! koristim tecni merix i izlaze mi bele fleke na crnim stvarima, upropasti mm sve kosulje i pantalone. sta da se radi?

: Praslin - 8. mart 2011 11:24:03(UTC)
Ariel i kokolino. glavnom koristimo beli ili plavi kokolino. Trentno ih imam oba i jos novi, sa mirisom narandze.

: Micka&Nidza - 6. mart 2011 21:11:21(UTC)
Prasak Merix jorgovan ili bademovo mleko a omeksivac ornel beli ili plavi ta dva su mi najlepsi....
sad sam kupila silan senzitiv ali beli ves uopste ne mirise.... bas nikakav miris nema kad izvadim ves....

: T3 - 12. jul 2010 14:03:00(UTC)
evo mene opet ..
ad kupih i koristim duel dan i noc...preddiiiivnooo mirise..i omeksivac neki novi ornel prestige sa nekim granulicama koje se rastvore u masini sa vesom a o mirisu da vam i ne govorim kad oizvadim ves...prosto da jedva cekas da ga rasiris i obnuces..

: T3 - 30. jun 2010 11:07:37(UTC)
opet ekpšerimentisem hihihi

trenutno prasak axal orhideja,a omeksivac pink beaty od albe...
sledeci cu uzeti duel dan i noc,a omeksivac silan beli za bebe.-..

: nakica - 26. jun 2010 17:09:59(UTC)
chicco beli omeksivac do skoro, a sada sam presla na duel zuti, predivno mirise, onako- na cisto :)

: buljka - 26. jun 2010 16:50:08(UTC)
Zasto vise nema omeksivaca LENOR ATLANTIK?Ni jedan ne moze sa njim da se poredi. zaljubljen

: T3 - 1. jun 2010 22:46:39(UTC)
prasak max citrus ,a omeksivac lenor aromatherapy plavi

: srecna mama - 1. jun 2010 18:08:25(UTC)

caos

Da li je neko od vas koristio Tenzo?Cula sam da je taj prasak jeftin a mnogo dobar.Ja koristim Duel i trenutno merix koji nikako ne preperucujem uopste ne valja anene .Duel nije los, i kupim ponekad ariel jer je bez premca...Od omeksivaca koristim Silan,lenor nije los, i koristila sam dugo felce azzura i za dete chicco, stvarno je super, u pravi si k@j@.Uki, kakav je  taj omo?

: K@j@ - 1. jun 2010 14:38:39(UTC)
Ja sam uzela Ariel i super je, cak mi se sad svidja i crni Lenor, mnogo se vise oseca uz Ariel nego uz Merix.. Bas sam zadovoljna, jako lepo mirise ves, mislim da Ariel necu menjati, a Lenor cu samo miris nekad da promenim.. Htela bih i zuti Duel da probam, svi ga hvale, a i moja mama ga koristi i stvarno je lep. Za Elenu i dalje Chicco, to mislim da nikad necu promeniti, obozavam taj miris icon_lol

: Uki&Ada - 15. april 2010 14:53:53(UTC)
A kada mi se deca isflekaju,onda perem tecnim arielom,ali njega mi donose iz Svajcarske,i dosta je skup,pa ga ne koristim za sve stvari.Ali je stvarno odlican!!!

: Uki&Ada - 15. april 2010 14:40:01(UTC)
Prasak koristim OMO,dugo sam koristila Ariel,ali od njega i ja i deca dobijemo alergiju.A omeksivac za nas Zuti ili plavi lenor,a za decu Chicco,lepo mirise.A zadnji put sam uzela neki Lenor u bronzanom pakovanju,sa parfemom kao,ali nije nesto!A da i zeleni bohor obozavam,ali je papreno skup!!!

: ivocka - 29. mart 2010 0:24:06(UTC)
Za beli ves Ariel, za obojeni neku Color varijantu(nebitno koji) a omeksivace menja, trenutno imam ljubicasti Lenor i on mi je super a za Emiliju Chicco ali samo zbog mirisa.

: secer - 29. mart 2010 0:08:46(UTC)
ariel prasak, a omeksivace non stop menjam....uglavnom soupline, quatro ili proderm....ali najlepsi omeksivac mi je beli quatro (grcka ostrva se zove)....mirise na cisto a to mi se najvise svidja....

: K@j@ - 26. mart 2010 13:34:45(UTC)
Slazem se za Chicco, prelepo mirisu, a za felce azzura znam da je divan, svidja mi se jako taj miris, moja tetka ga koristi i uvek joj prelepo mirise ves, ne znam kako se nisam setila njega kad sam kupovala, a kupila sam 2l crnog Lenora, nikad ga necu potrositi icon_rolleyes

: srecna mama - 25. mart 2010 23:46:53(UTC)
Chicco omeksivaci su bas lepi, i felce azzura, ja sam ih cesto koristila.

: K@j@ - 25. mart 2010 15:29:08(UTC)
Trenutno koristim Merix bademovo mleko i crni Lenor, za bebu Chicco (nekad plavi, nekad beli, oba su mi super)... Nisam zadovoljna ni Merixom ni Lenorom, nista ne mirise, a kupili smo na nekoj akciji 12 kg merixa, nikad da se potrosi, jedva cekam pa da uzmem ariel, svi ga hvale pa da probam ali 3 kg za pocetak, da mi ne bude kao sa ovim icon_rolleyes Omeksivac vidim da kazu da je Duel zuti lep pa mislim da cu taj probati... icon_wink

: kalimero - 18. februar 2010 16:29:39(UTC)
Ja sam relativno skoro otkrila duel. ekstra je, lepo pere, skida fleke ali ne i boju , a do sada sam koristila ariel.

za crno koristim perwol za crne stvari.

omeksivac lenor parfumel.

: Leptir - 4. februar 2010 22:24:15(UTC)
Ariel i plavi lenor, a za bebana chicco omeksivac.

: hippeia - 16. januar 2010 11:02:01(UTC)
pa prasak za pecivo je u sustini soda bikarbona sa dodacima, pa vjerovatno sluzi u iste svrhe...

: da2 - 16. januar 2010 2:31:38(UTC)
Cemu onda sluzi prasak za pecivo:?:

DA NABUJA icon_eek icon_lol

: hippeia - 15. januar 2010 23:04:42(UTC)
pa da, odjeca u stvari i tamni zbog kamenca, pa kad omeksas vodu sodom bikabonom, nece se taloziti kamenac i sacuvace se bijelina.

: da2 - 15. januar 2010 20:58:57(UTC)
ja prvi put cujem tu varijantu za prasak za pecivo!

A sodu bikarbonu ponekad stavljam, kad se setim, da malo omeksa ovu nasu vodu i zastiti masinu ili Calgon

: LediIv - 15. januar 2010 11:15:14(UTC)
bas htedoh reci isto sto i hippi :)

: hippeia - 15. januar 2010 10:56:51(UTC)
i ja prvi put cujem za to, ali posto kontam da je ono sto izbjeljuje ves u tom prasku za pecivo-u stvari soda bikarbona, onda bolje da stavljas cistu sodu bikarbonu, jel?

: Iva&Lule - 15. januar 2010 2:04:44(UTC)
Srecna mama,prvi put cujem za prshak za pecivo icon_eek I jel ti vesh belji?

: srecna mama - 14. januar 2010 15:23:09(UTC)
Ok.samo da odgovorim za prasak za pecivo, pa natavicemo na toj drugoj temi.Prasak za pecivo stavljam jre navodno cini ves beljim.Tako su mi rekle starije zene jer u njihove vreme nije bilo ace, vanish i sl.

: MilicaCale - 14. januar 2010 13:01:22(UTC)
Meni je bonux bolji od merixa i duela. Za belo koristim ariel (mozes da kupis samo kutiju, dovoljno za 6 merica, dovoljno za jedan mesec),

: Dorothy - 14. januar 2010 8:42:27(UTC)
Srecna mama, nekada sam ga kupovala i nije bio los, kakav je sada ne znam. I licno imam utisak da su svi deterdzenti znatno losiji u poslednje vreme. A sta radis sa praskom za pecivo???

: srecna mama - 14. januar 2010 2:25:26(UTC)

Da li neko ima iskustva sa pomenutim deterdzentom?Videla sam da je jako povoljan, pa reko da vidim ako neko ima iskustva   i ako je ok, da ga kupim.Inace, koristim merix, ali ja  ne znam sta se desava, da li su pokvarili te henkel proizvode sta vec,  uopste nije dobar  ni taj ni duel.

Ariel je definitivno najbolji ali je preskup, tako da  kupujem neke jeftinije, razmisljala sam  da mozda taj bonux nije nista losiji od merixa, pa reko kad vec ne kupujem ariel, onda da kupim nesto sto pere mozda cak i isto kao merix ili duel, a isti nisu nista posebno.Moram da stavim vanish i prasak za pecivo da bi ves bio bas beo i da bi se uklonile fleke. anene

: nicegirl - 6. januar 2010 21:35:50(UTC)
Po meni, bar sto se tice naseg trzista, ne isplati se trositi silne pare na Ariel, Persil, i tako neka naduvana imena, Rubel (bilo koji) od 9 kg kosta u Metrou oko 800 din, i po meni je savrsen. Imala sam prilike da uporedim prasak i omeksivac (konkretno Ariel, Persil i Lenor) koji mi je sestra donela iz Austrije sa ovim nasim, ma ne moze da se uporedi sa ovim sto se prodaje kod nas. Rubel je naspram njih odlican. Sto se tice omeksivaca, ista stvar. Trenutno koristim omeksivac Aro, moze da se nade u Metrou, balon od 5l, ima ga u 3 mirisne note i solidan je. A kosta 300 din. A inace, imala sam prilike da probam i neke praskove za ves (isto iz Austrije), ali proizvodac nikad cula, pa je fantastican, opet neuporediv sa ovim s*****m sto se prodaje kod nas. Zene, treba da shvatite, da sve sto ima da se nade kod nas nije ista roba koja se izvozi na zapadno trziste, sve se budzi u Rumuniji, Bugarskoj, pa onda za Srbiju, put pod noge. Zato, nemojte bacati pare za znj kvalitet.

: da2 - 29. decembar 2009 2:27:32(UTC)
Ja koristim persil, a omeksivac silan. Bude super ves, lepo se opere i posle dugo mirise

: MilicaCale - 27. novembar 2009 14:09:04(UTC)
Srecna mama, u pravu si. Posto je preskup, kombinujem ga sa necim drugim, recimo bonuxom, ili duelom, kad ga dobijem. Belo i sareno svetlo savino se pere u arielu. Tamno u bilo cemu. Dzemperi i osetljive stvari u pervolu (roze).
Probala sam davno pervol za sareno i nije lepo prao. Zato savino perem u arielu, ali na 30 stepeni, da manje ostetim boju. Nisam jos imala problem.
Inace, ostala sam bez ariela i juce oprala beli ves duelom. Htela sam da placem. Nije bio beo i ostale su neke fleke, neke krpe nisu ni oprane kako treba... Uzas, ovo nije imalo sanse da se desi sa arielom.

: rozga - 26. novembar 2009 22:24:11(UTC)
Ja koristim persil a za Markove stvari ponekad chicco omeksivac, a za nas retko.

: srecna mama - 26. novembar 2009 19:49:19(UTC)
A, je li koristite perwol za lep ves?Ili to samo ja bacam pare, posto starsno mrzim kada ves izbledi, i uvek detetove stvarcice perem u njemu.Ne znam bas koliko je tacno da odrzava boju

: srecna mama - 26. novembar 2009 19:47:57(UTC)
Po mom misljenju je ariel zakon, ali je mnooooooogo skuplji , steta :(

: T3 - 26. novembar 2009 13:37:13(UTC)

prasak i dalje duel ovog puta sa mirisom jorgovana..ko sto kazu i na reklami PERE ZA SVE PARE.. icon_lol mada sad razmisljam da uzmem i probam bonux ocean fresh plavo pakovanje videla sam ga  kod drugarice  ...odlicno mirise...
omeksivac imam trenutno  neki nemacki sto mi mm doneo sky blue se zove..nije los takodje,mada  nameravam vec da ga promenim i zamenim nekim sto mirise na vanilu ili badem recimo..

uzivam u menjanju praskova mada u njima ne toliko koliko u omeksivacima traganju za novim mirisima i eksperimenmtisanju sa istima..a obozavam da mi ves i dise i mirise pravi sam  "bolesnik" po tom pitanju.. vesnapranje susenjevesa

: Mozart - 25. novembar 2009 15:45:07(UTC)

Ja sam koristila lenor, ljubicasti koji mi je stvarno lep pa sam odlucila da ga menjam za plavi. Onda se pojavio plavi sa onim perlicama sto ispustaju miris i sve je bilo lepo dok jednog dana nisam imala  sive fleke na vesu. Tako sam s*****a par dukseva. Nisam razblazivala lenor.

Da li se nekom to desavalo?Onda sam poludela i menjala ga za zuti Silan i svidja mi se.

A da ,inace te fleke i dan danas stoje bez obzira sto sam iskuvavala ves.

: Angel - 25. novembar 2009 11:52:10(UTC)
Perem u Merix, mirise na cvece icon_lol . Salim se, perem u Merix ali mirise na more neko ili sta je vec. Divan je. Dosadio mi je Ariel a i nije vise nesto ne znam why. Omeksivac i dalje Bohor plavi.

: Bele - 25. novembar 2009 10:42:07(UTC)
Cesto menjam i prasak i omeksivac,najvise koristim od omeksivaca Ornel jer je postojan i lepo mirise a za bebu beli Chicco....

: nacafaca - 24. novembar 2009 21:51:05(UTC)
Trenutno persil color tecni i beli lenor a pre toga sam koristila ariel gel zeleni za koji na reklami kazu kao fora pere i na 15C a ja probala na 30C i nije nikakv bas sam se razcarala!

: Nataša 86 - 24. novembar 2009 20:45:06(UTC)
ariel za bjeli veš,tide za šareni a omekšivače stalno mjenjam jer mi brzo dosadi miris...najčešće kupujem lenorove omekšivače

: alexi - 4. novembar 2009 22:58:08(UTC)
on je odlican

: Angel - 29. oktobar 2009 10:04:22(UTC)
Od skoro koristim Felce Azzurra Lunga durata i prezadovoljna sam kako fantasticno mirise na parfem neki i naravno mekocom.

: Natasa - 27. oktobar 2009 0:10:13(UTC)
Koristim ariel m-zim 7, a omeksivac chiccov beli i za nas i za bebu jer nas je odusevio.

: milica-cica - 26. oktobar 2009 12:52:59(UTC)
Trenutno koristim merix bademovo mleko, a od omeksivaca za bebe- chicco, a za nas bohor. Inace sam veoooooma dugo koristila silan- i to plavi, bas me je odusevio mirisom. Medjutim, nekako mi koji god omeksivac da koristim, ne ostaje na garderobi taj miris. Bar ga ja ne osecam... A bas volim kad garderobica mirise na cisto :) bitno je da mi mirisu bebine stvari. Nego, da li je neka od vas probala chiccov plavi omeksivac? Ja koristim beli, a vidim da ima i plavi i to je miris mnogo jaceg intenziteta.

: T3 - 18. oktobar 2009 1:34:01(UTC)
opet sam promenila omeksivas..hihihi
ostala sam i dalje verna duel prasku sa mirisom lavande..a kupila sam duel omeksivac zuti soft lotus..ne da mi se ves mirise onako sveze i nezno nego nemam reci..odusevljena sam..
da mi je znati samo koji je sledeci..posto je meni svaki prethodni tri dana najbolji..hihi trebate me samo videti kad odem u market pa pocnem da otvaram i mirisem svaki..sta cu kad sam pravi manijak kad je ves cistoca i miris istog u pitanju...

: Vanessa_K70 - 17. oktobar 2009 22:55:57(UTC)
Ja koristim Bonuks i za bebu omeksivac Chicco..

: mega giga - 10. oktobar 2009 0:21:44(UTC)
Ja bih rado ponovo presla na Ariel ali nije to to,kazu da je na nasem trzistu najgori moguci....da li se i vama tako pokazao?Koristimo Duel a Lenor plavi omeksivac sa produzenim mirisom,novi i odlican je a za bebu Amway baby prasak(extra) i Chicco kupku.....

: T3 - 9. oktobar 2009 20:26:12(UTC)

uzela sam da probam kombinaciju praska duel od lavande i ljubicastog lenora i super se pokazala...malopre prostreh ves..divno mirise,a i cela kuca se oseca na isti..

inace ih oboje cesto menjam i eksperimentisem s njima ..najvise od praskova volim duel i bonux svih vrsta ,a od omeksivaca lenor i silan svih boja i mirisa...

: marmit - 9. oktobar 2009 17:02:24(UTC)
Prasak za ves obavezno Ariel, i za beli i sareni ves. Omeksivac Chicco za bebu, a za nas neki Lenor, nije mi tako bitno.

: myche - 7. oktobar 2009 14:21:51(UTC)
trenutno merix bademovo ulje ali mi se čini da mi je veš krut od njega! trenutno sam "zaljubljena" u zuti lenor :)

: Biterlemon - 12. avgust 2009 15:29:12(UTC)
Merix ili Bonux razne varijante, a od omeksivaca Lenor ili Silan.
Ja svoje omeksivace, posto koristim od 2lit, razblazim obavezno sa 2 lit vode i super su, ves mirise kako treba a ladica u masini za omeksivac nikad, bas nikad nije umazana i umasnjena od omeksivaca!

: srna - 6. avgust 2009 1:07:23(UTC)
za sareni ves duel-lavanda badem-divno mirise, a za beli ves ariel.
omeksivac silan zuti, bohor svetlo zeleni i za decije chicco (ubedljivo najduze i najlepse robica mirise od njega!!)

: trudna 3 - 12. jul 2009 14:14:18(UTC)
prasak duel-lavanda badem
omeksivac lenor zeleni-aromaterapy-activ fresh

: Bubilina - 12. jul 2009 14:07:12(UTC)
Koristim Tide i ljubicasti lenor, za bebu Chicco omeksivac.

: Medvedic - 4. jun 2009 0:58:14(UTC)
Persil (nekad tecni,nekad obicni),zuti Lenor koji je predivan!

I za Petra Chicco omeksivac ;)

: Luk Skywallker - 15. maj 2009 19:21:53(UTC)
posto moja mama pere i pegla ves...nisam sigurna koji prasak koristi,cini mi se da sam zadnji put videla Duel,a omeksivac za Ivonu ja kupujem i to chicco-v.i odlican je !

: Angel - 11. maj 2009 19:15:54(UTC)
Ariel i zuti i plavi Bohor

: Leptir - 11. maj 2009 17:42:25(UTC)
Ariel,tecni Perwoll i Lenor.

: Animsaj - 11. maj 2009 11:30:56(UTC)
Samo da izvestim, probala sam prasak u tabletama iz DM-a, i odlican je! Bio je 418 din jer je bilo neko snizenje tog dana, ima 36 tableta, stavlja se od 1-2. Miris nije intenzivan, ves mi je odlicno opran. Tako da, preporucujem!

: Animsaj - 3. maj 2009 11:47:07(UTC)
Ima li neko iskustva sa praskom za ves u tabletama iz DM-a? Pise da skida fleke i da se koristi na svim temperaturama, od 1 do 2 tablete, marka je Denk-mit. Ja bi probala.

Inace sam koristila Bonux active fresh, bio je super, sad ga vise nema. Samo zctive ali nije to to. Ariel mi najbolje opere ali mirise na nesto kiselo kao neka hemija....uf! Ranije sam obozavala onaj Ariel sa planinom, ali ne znam sta su mu uradili. Omeksivac mi je omiljen Quanto Greece, al ima ga samo u Veru, pa kad odem,kupim.

: beba2008 - 2. maj 2009 14:42:56(UTC)
Ariel tecni,omeksivac Cajolin-silk

: MilicaCale - 1. maj 2009 19:26:56(UTC)
Citat:
vele - 13/3/2009 10:22

zenice treba mi savet. mm ne podnosi jake mirise, dosad sam koristila lenor beli (sensitive), ali sad mu vec i on smeta...
jel zna neko za neki bas blag omeksivac, idealno bez mirisa, jer nema teorije da perem ves bez omeksivaca. hvala cvecko

Chicco je prilicno neutralan, a u DM imas njihov omeksivac, bez mirisa (denkt mit, valjda, bela flasa)

: MilicaCale - 1. maj 2009 19:23:35(UTC)
Za beli i svetli ves koristim Ariel, za ostalo, nesto jeftinije, recimo Bonux. Ranije i Merix, ali su ga nesto pokvarili i Duel, ali me nervira miris.
Ariel skida bukvalno sve fleke, obojene i masne sa bebine garderobe, i na 30 stepeni.
Ubedi me drug jednom da uzmem Persil, kao, nikad nista bolje nije kupio, i ja kupim, a kosta isto kao Ariel. Posle kuvanja su nam sve portikle imale fleke od sargarepe. Beo ves-prljavo beo. I tako, kupim ponovo ariel, i skinem te iste fleke posle jednog pranja na 40 stepeni. Sredstvo za skidanje fleka u zivotu nisa kupila. A Sava se ceo umaze kad jede, presvlacimo se posle svakog obroka. I nemamo specijalnu odecu za jelo, koja sme da se prlja, nosimo sve, po kuci i u setnji i sve je cisto.
Omeksivac smo ranije koristili Ornel, Pamuk-nesto, plavi. Kad se Sava rodio nista. Od skoro koristimo beli Lenor, i Chicco, koji mi se trenutno najvise svidja.

: Kale79 - 9. april 2009 11:12:27(UTC)
Joj, mi presli na tecni Ariel (i obicni i color). Naravno da ga nema kod nas, pa ga dovlacimo kad god neko ide u Madjarsku i super je za fleke, a i ima miris koji je cak intenzivniji od mirisa omeksivaca.

: magda - 8. april 2009 12:29:49(UTC)
Omo prasak za ves i cudly omeksivac
meni ovde bas nedostaje nas lenor

: vele - 8. april 2009 9:14:44(UTC)
Lavita, hvala, probacu cvecko

: Lavita - 7. april 2009 20:42:18(UTC)
nekada persil, nekada duel i super mi je ves beo kao sneg haha
a omeksicac VELE probaj silan bejbi, ja taj koristim i za sve nas a i za jovanu

: kika - 7. april 2009 12:28:28(UTC)
TAJD ALPSKA SVEZINA I ORNEL BEJBI

: Jelena83 - 31. mart 2009 3:09:27(UTC)
Ja sam kupila Duel planinsko jutro i uzasno je ostavio braon flekice po svom vesu! Kad ga ne stavim sve je ok tako da sam sigurna da je od njega.

: Danijela&Jovana - 13. mart 2009 17:56:57(UTC)
Koristim persil i persil sensitiv za Jovanin ves, a omeksivac vec dugo i iskljucivo Duel. A baka je za Jovanu uspela da dobije i duel kucu.

: vele - 13. mart 2009 12:22:00(UTC)
zenice treba mi savet. mm ne podnosi jake mirise, dosad sam koristila lenor beli (sensitive), ali sad mu vec i on smeta...
jel zna neko za neki bas blag omeksivac, idealno bez mirisa, jer nema teorije da perem ves bez omeksivaca. hvala cvecko

: Hubba Bubba - 4. mart 2009 0:00:23(UTC)
Koristim ariel i novi plavi lenor, prezadovoljna sam!

: nensy - 11. februar 2009 2:14:54(UTC)
Koristim Persil i Lenor.Zadovoljna sam.

: Dorothy - 27. januar 2009 13:00:50(UTC)
Ceco, i ja sam obožavalac žutog Duel omekšivača :-) A vidim da nas ima još, meni je on extra! Mada dobar je i rozi, ali žuti je zakon!!!

: myche - 27. januar 2009 12:37:05(UTC)
već duže vreme arijel prašak i silan rozi sa zlatnim čepom(dok mi i on ne dosadi :) )

: ceca-ns - 26. januar 2009 19:25:32(UTC)
juce sam uzela omeksivac sa mirisom kasmira.... nije los... ali ipak mislim da je zuti najbolji.... sledeci put opet ZUTI DUEL!!!!!!!!!!

: tea2007 - 26. januar 2009 15:02:22(UTC)
Koristim persil sensitiv i coccolino omekšivač sensitiv, mada sam jedno vreme koristila duel- planinska svežina i on je dobar ali sam sada promenila zbog bebe.

: olga75 - 17. januar 2009 22:32:08(UTC)
Koristim Persil i Silan sensitiv i zadovoljna sam jer ne ostaju fleke a omeksivac je bas blagog mirisa

: Maja-belgija - 17. januar 2009 6:44:04(UTC)
ja koristim i za nas i za klara isti omeksivac le chat i takav prasak jer lepo mirise i je antialergiski

: jelena_ns82 - 15. januar 2009 17:57:40(UTC)
Ja koristim Ariel za beli ves,a Bonux za sareni...........
Od omeksivaca Silan za nas ves a Chicco za bebin,od kako se rodila,i taj miris njenog omeksivaca me jako podseca na moju Teodoricu i svi kazu da super mirisi....na bebu!!!

: sanjas - 14. januar 2009 19:55:11(UTC)
Koristim DUEL i prasak i omeksivac.Prasak sa mirisom jorgovana,a omeksivac sa cvetom kasmira.I bas mi lepo mirisu!Vidim da hvalite zuti duel pa cu probati.

: Winnie the Pooh - 14. januar 2009 19:41:04(UTC)
Pa ne znam zvjezdice,sto ti je bzv taj omeksivac neznam
Ja sam samo probala zuti duel,i ekstra mi je.Cini mi se da je postojaniji od lenora hmm

: zvjezdica - 14. januar 2009 19:05:24(UTC)
ja sam kupila Duel kasmir.kad sam izvadila ves iz masine odusevio me miris ali cim sam prostrla ves na zicu za susenje.katastrofa.kako se ves susio tako se kucom sirio onaj grozni miris.ko nek prije 100godina.kad se ves otkuhavao u loncima na sporetu.mekontam u cemu je problem.svi ga hvale.mislila am da je do mene ali i mm isto kaze

: Winnie the Pooh - 8. januar 2009 21:54:15(UTC)
Jao sto sam se primila na Duel omeksivac buljavko

Kako je dooooooooobar.I ja ga uzela prekljuce,bila promocija,i toliko sam se odusevila mirisom,da sam sve zivo preprala,i cebad,prekrivace,zavese,ves....
Do sad Lenor,i samo njega,nesto sam bila skeptik za druge icon_surprised ops:
Zuti Duel je za mene od sad No. 1. bravo bravo

: Dorothy - 17. decembar 2008 19:38:02(UTC)

Kupila sam Duel omeksivac i odusevljena sam klanjam Uzela sam ga jer je bila promocija icon_rolleyes , i da ucestvujem u nagradnoj igri pa da dobijem kucu jer Mimi otpada na tog kucu sa Duel omeksivaca icon_lol

I dobila sam kucu, koji je isto jaakoo lep, kao i omeksivac. Pa sam ga kupila opet i dobila jos jednog kucu za Doru icon_wink icon_lol ruganje

Jako je dobar, probajte!!! 

: Wish - 12. decembar 2008 18:29:01(UTC)
Ja koristim za beli ves Persil gold,za sareni Perwool tecni deterdzent i ubedljivo najbolji omeksivac koji sam probala i miris dugooo ostaje na garderobi je plavi Ornel,necu da ga menjam nikako anene vesnapranje susenjevesa .

: ceca-ns - 12. decembar 2008 17:28:03(UTC)
malena i ja sam probala ljubicasti duel,ok je,ali mi je ovaj zuti za sada DEFINITIVNO NAJBOLJI!!!!! volim i bohor i ornel ali za sada ostajem na duelu.
sto se tice praska,negde sam vec pisala,da za beli ves i zavese koristim persil.
za sareni tide ili bonux,kako kad. do skoro sam koristila duel ali nesto mi ne pere kao pre.....

: Dorka - 12. decembar 2008 10:37:33(UTC)
Ja sam se opredelila za persil i bohor,zasad mi je to najbolja kombinacija.

: malena89 - 10. decembar 2008 8:56:17(UTC)
Ja Anjin ves perem praskom Duel (jorgovan ili djurdjevak kako kad) i omeksivacem Duel, ali ne znam kako se zove znam da je ljubicast i prelepo mirise

: ceca-ns - 8. decembar 2008 18:16:25(UTC)
PROBAJTE OMEKSIVAC DUEL ZUTI sa onom kucom.... ja probala.... FENOMENALAN...za sada ostajem na njemu dok se ne pokvari,nadam se da nece....verujte da mi je bolji od bilo kojeg ORNELA!!!!!!!

: hippeia - 27. novembar 2008 14:48:32(UTC)
Ja ništa ne mogu da perem na ruke, jer ih deterdžent odmah nagrize i posle imam ranice nedelju dana. Jedino neke baš finije stvari, koje mi žao da se muljaju u mašini...
A prašak i omekšivač-uopšte nemam omiljen, stalno ih mijenjam...
Imam 4 kategorije veša i 3 kategorija deterdženta, pa u zavisnosti od toga- npr.
1. Bijeli veš koji se otkuvava-nekim praškom tipa Persil (eto recimo da mi je on omiljeni)
2. Svijetli veš- nekim tečnim deterdžentom za kolor stvari (trenutno imam Frosch i baš je dobar)
3. Tamni veš - isto tečnim kolor deterdžentom
4. Džemperi- deterdžent za vunu, svilu itd. npr. Nila je ok.

A najdraži omekšivač mi je bio Silan Aroma Therapy sa mirisom lavande i vanile (čini mi se), ali ga sad nigdje nema i još uvijek tragam za nekim koji bi ga zamijenio...

Taj Chicco sam samo jednom kupila i bio mi je odvratnog mirisa, pa ili nešto nije bilo u redu s tim konkretnim pakovanjem (jer mi ga žene masovno hvale) ili mi se jednostavno taj miris ne sviđa, ne znam...

: Srcka - 24. novembar 2008 16:31:04(UTC)
E Dorothy nadam se da si resila muku posto je pitanje postavljeno pre vise od mesec dana, ja nisam ni videla.
Ja mrzim da perem na ruke, bas ako nesto moram i carape najlon perem u masinu. Crni ves zajedno sa obojenim u masinu, dok ja skupim sav crni ves za jednu masinu proci ce vecnost, ne mogu da cekam pa sve zajedno perem tecnim Pervolom za obojeni ves, imam masinu od 7 kg vesa, velika je i ne mogu da sacekam da se skupi odredjena boja icon_surprised ops: icon_rolleyes
Sada sam kupila ovaj Persil Gold da ga isprobam, nisam do sada a sto se tice omeksivaca volim da ih menjam jer mi dosadi brzo isti miris, Chicco omeksivac je No.1 zauvek za moju Evu a i za nas ponekad, obozavam taj miris.

: vele - 24. novembar 2008 12:04:19(UTC)
koristim merix-gorska svezina i lenor sensitive...pre lenora sam uzimala bohor, ali je odjednom poceo nekako cudno da mirise neznam

: tratincica - 27. oktobar 2008 16:51:42(UTC)
Uglavnom onaj koji je na akciji, obicno zaboravim koji je dobar, toliko sam ih izmenjala.
icon_eek :?:

: Kale79 - 27. oktobar 2008 10:18:36(UTC)
Tide jer mi je najbolji za ovu nasu tvrdu vodu i crni Lenor

: ma-ta - 22. oktobar 2008 10:07:53(UTC)
Meni je Pervol Black OK. neznam
A sto se pranja na ruke tice, ja i carape stavim u posebnu mrezicu, pa u masinu. NISTA, ali bas nista na ruke.

: Dorothy - 22. oktobar 2008 5:12:17(UTC)
Joj Mišić, kako bre na ruke?! Ja ništa ne perem na ruke, osim mojih čarapa (najlonki, grilonki i sl.). Ne mogu da perem ručno pa to ti je!

: Misic - 17. oktobar 2008 18:14:32(UTC)
Crni ves perem samponom za kosu od koprive ili breze iskljucivo na ruke.

: Dorothy - 17. oktobar 2008 3:58:37(UTC)

Molim vas za savet, odnosno preporuku! Sa čime perete crni odnosno skroz tamni veš, sa kojim deterdžentom?

Ja sam koristila Pervol tečni za crni veš i nisam zadovoljna, a kada uzmem neki praškasti (probala Duel, Tide, Bonux) izvlači boju iz crnog veša kao lud. hmm E sada sam kupila Bonux color, pa ću videti, a u međuvremenu bih želela da čujem i vaša iskustva. respekt  

: kikica - 16. oktobar 2008 19:33:51(UTC)
Za sareni ves - tecni ariel, za beli Tide ili opet Ariel ali praskasti, a omeksivac Kuschelweich.

: teana - 16. oktobar 2008 18:19:45(UTC)
Tide, a omeksivac Chico (kosta oko150din. 750ml koncetrata) a miris mu je blag i nezan.. A sto se tice DUELA vece sr... u zivotu nisam kupila ( ubedila me komsinica) ni jednu flekicu od hrane na decijoj odeci nije oprao pa sam posle morala da lecim odecu sa venisom tako da me je kostao vise nego Ariel.

: Audrey - 12. oktobar 2008 18:41:57(UTC)
Prasak ariel, jer je ubedljivo najbolji, a omeksivac Coccolino creme jojoba, tako je gust i postojanog je mirisa.

: bokica1 - 24. septembar 2008 13:09:57(UTC)
meni se jako svidja ariel a omeksivac mi se svidja crni lenor tako lepo mirise

: Milica81 - 24. septembar 2008 10:27:51(UTC)
Moramo i mi probati taj DUEL

: ceca-ns - 16. avgust 2008 13:55:25(UTC)
i ja koristim persila za beli ves i odlican je,ja sam bar zadovoljna. za sareni uzmem duel a od omeksivaca mi se dopada bohor,ornel,i pre neki dan sam uzela duel lavanada da probam,nije los,dopada mi se,lepo mirise i omeksava ves sto je najvaznije!!!!!!

: ogycko - 14. avgust 2008 19:48:17(UTC)
Koristim persil i beli bohor

: pejana - 14. avgust 2008 15:21:48(UTC)
Sto se omeksivaca tice uvek ORNEL VANILA I COKOLADA. Probajte

: jasmina72 - 14. avgust 2008 10:22:57(UTC)

Jednom Persil uvek Persil, a omeksivac Lenor svetlo plavi. Ovo drugo bih menjala, nesto mi se pokvario u poslednje vreme, niti mirise niti omeksava kao nekada, zato i svratih na ovu temu i vidim da nisam jedina koja tako misli..

: mayoli - 13. avgust 2008 22:01:25(UTC)
Dugo vremena sam vjerovala samo u one skupe.Persil i Ariel,i onda kod komsinice vidim durl a ves joj kao snijeg,i kupim i ja .I ves mi je super.Jos sada ovaj jorgovan mirise bas divno.A i sa omeksivacima je tako sve sam isprobala i sada uzimam neki Srbijanski MILL roze kanistercic i nije koncentrat,mirise i kad mi se susi 2 dana.

: lelly - 13. avgust 2008 20:20:45(UTC)
Za bebine stvari Persil Sensitive. Za naše Duel. Omekšivača trenutno imam tri vrste u kupatilu, uglavnom ih menjam, dosadi stalno jedan miris.

: leptiric - 13. avgust 2008 18:32:32(UTC)
Sada sam kupila Bohor Plavi
Lenor se iskvario,nista ne mirise.
Prasak Bonux 2in 1.magnolija/sprin flower.

: Emina81 - 8. jul 2008 17:20:06(UTC)
Persill mi je neprikosnoven,omeksivac trenutno LENOR sensitiv...

: Dorothy - 8. jul 2008 9:04:14(UTC)
Koristim Ariel i Duel djurdjevak naizmenično, jorgovan ću da kupim sledeći da probam. Omekšivač menjam povremeno, ali mi se definitivno najviše dopada Bohor i to plavi.

: djuric - 5. jul 2008 18:34:43(UTC)
Kad sam se porodila pocela sam Duel djurdjevak da koristim,sad sam kupila jorgovan da probam i nije los.Omeksivac duel(djurdjevak).

: pirgo7 - 5. jul 2008 16:30:50(UTC)
potpisujem za DUEL djurdjevak
Meni ga je mama kupila , kao na reklami icon_rolleyes
njime ugvanom perem peskire, casrsave, ovo sto se otkuvava i sto se cesce pere, bijelo
a za sareni ves koristim Ariel i AVA tecni deterdzent

: jacinta - 19. jun 2008 13:05:17(UTC)
Beli,arijel ili presil
Sareni,bonux
Plavi lenor,kad god uzmem nesto novo ne svida mi se pa dam mami :>
Klasika...

: Olja78 - 19. jun 2008 9:25:18(UTC)
Prasak uvek Ariel, a sada sam uzela omeksivac Ornel beli meni je super i odlicno mirise,i na vesu dugo ostaje miris...

: Tinna - 10. jun 2008 9:33:29(UTC)

Uvek imam Arijel i za beli ves koristim iskljucivo njega. A za sareni pomesam Arijel sa Duelom.

A omeksivac, meni je najbolji Cocolino, Lenor mi dosadio...

: Nemanjina mama - 10. jun 2008 9:24:54(UTC)
prašak Ariel obavezno, a omekšivač Lenor, uvek neki različiti mirisuzmem...

Ali za vikend odem ja u nabavku za kupatilo i vidim neki Duel Đurđevak i pomirišim, ok.
uzem ti ga ja...
opermwm veš kad ono, icon_eek MIRIIIIIIIIŠEEEEEEEEE SVE, I KUPATILO I STAN I HODNIK U ZGRADI... icon_lol
Što kaže Stancha u pravu je!
Meni je tako bilo strava, baš sam uživala, i od sad pa na dalje samo Duel Đurđevak,
ne znam koliko košta ni kolika je razlika u ceni ali nije ni bitno PREZADOVOLJNA SAM!

Toplo preporučujem!!! susenjevesa sok

: bucko - 10. jun 2008 8:58:40(UTC)
Za bijeli ves koristim Tide, a za sareni Ariel, Bonux ili Persil color. A omeksivac je Lenor,ali uvijek mijenjam mirise.

: dunav - 10. jun 2008 6:45:46(UTC)
Do sada sam stalno koristila Bonux prašak, ali sam prešla na ariel i prezadovoljna sam. Neke flekice na Anjinoj garderobi su se oprale koje nisam mogla skinuti. Omekšivač koristim koji dograbim,dok je anja bila mala koristila sam uglavnom one koji su za osetljivu kožu a sada sve isprobavam. Za luku ne koristim omekšivač jer je još mali i hemija mu nije potrebna. vesnapranje

: stancha - 31. maj 2008 13:07:18(UTC)
Juce sam kupila neki novi DUEL sa lavandom i bademom i ja sam odusevljena!Po principu 2 u 1 je,tj.sadrzi i omeksivac,juce mi je mirisalo celo kupatilo i ceo stan i terasa gde se susio ves,i toplo ga preporucujem.

: kubivdr - 13. maj 2008 20:33:41(UTC)
Prasak menjam cesto nemam omiljeni.
Od kad ima bebu za njene stvari koristim "tea bebe"

Omeksivac rekto koristim.
Cak od kad mi je "crko" grejac, i kad me majstor iskritikovao sto ne koristim Calgon ili sodu bikarbonu, i objasnio da dosta omeksivaca samo pogorsava stvar mislim da sam jednom ili dvaput upotrebila omeksivac.

Kaze majstor: bolje je koristi deterdzent sa omeksivacem i to stogo u kolicini koja je na uputstvu nego posebno;
a i neki dodatak za omeksavanje vode na svako drugo "belo" pranje ne skodi...
Ja prenosim...

: beogradjanka - 24. april 2008 20:04:37(UTC)
Koristim prasak Ariel... A omeksivac lenor svetlo plavi ili tamno plavi e sad ne znam kako se tacno zovu ali imaju divan miris cela kuca mi mirise kad perem ves....

: Kronkusa - 24. april 2008 17:21:29(UTC)
Ja sam za Damjanove stvarcice koristila blazi prasak. Pedijatar mi je savjetovao da ne koristim niposto Ariel jer je on bas jak. Meni se cini da je ovaj Duel dobar, a nije puno jak. Koristim ga stalno u zadnje vrijeme. A od omeksivaca sam uzimala Silan baby i nismo imali nikakvih problema. On ima valjda sastojke meda i badema, koliko se sjecam hmm .

: mamaTanja - 24. april 2008 17:19:11(UTC)
Za decu koristim poseban prasak a to je techni Persil koji moze i na 95 stepani C jer mislim da se lakse ispira od prashkastog i omeksivac ne koristim nikakav jer se on ne ispira(oboje dece mi ima ekcem pa sam trazila za njih najbolju varijantu) Za nas matore moze bilo koji,kad imam viska para kupim skuplji kad nemam moze i jeftiniji.

: mima80 - 24. april 2008 16:48:01(UTC)
Pitanje za mame - da li imate poseban prasak za bebine stvarcice?Znam da ne bi trebalo koristiti omeksivac, ali svi ovi praskovi koje koristim ga vec u sebi sadrze - Persil, Ariel i sl.

: simona78 - 24. april 2008 16:09:42(UTC)
Deterdzent Ariel
Omeksivac Lenor (uglavnom)

: ciciban - 24. april 2008 13:22:16(UTC)
Prasak Duel i njihov omeksivac

: Srcka - 24. april 2008 12:05:03(UTC)
Prasak ARIEL beli ves, PERWOLL tecni za obojeni ves, omeksivac uvek menjam jer mi postanu dosadni isti mirisi, trenutrno Cocolino zeleni sa aloe verom i za Evu koristim Chiccov jer predivno mirise, verovatno cu da uzmem i za nas isti ruganje

: kalimero - 24. april 2008 10:50:37(UTC)
Prasak Ariel,za nas omeksivac Lenor (mada sam sada probalaSilan, ali se vracam na lenor),a za Andreja chiccov (prelepo mirise).

: bozana - 24. april 2008 8:26:54(UTC)
trenutno rubel prasak a vec duze vreme omeksivac Silan(sensitiv),mada ja to menjam ne cesto ali kad mi dosadi promenim i prasak i omeksivac.

: MISEL - 24. april 2008 7:58:34(UTC)
Ariel profesional tecni  , a omeksivac Lenor i comfort  za nas a za decu  Fileti prasak i  Softlan omeksivac  sensitiv (koji nekad koristim i za nas  samo ne sensitiv)

: Anchy80 - 5. februar 2008 11:17:11(UTC)
Ariel, a omeksivac menjam, svaki put drugi, juce mi je mm kupi felce azuro, super je!

: kika - 28. januar 2008 16:39:05(UTC)

Citat:
teana - 13/1/2008 14:40 Prasak TIDE a omeksivas BOHOR, meni on najlepse mirise a i podseca me na detinjstvo posto moja mama koristi isti.

ILI ORNEL BEBI , PRELEP JE...

A VIDIM DA ZENE KUPUJU RUBEL I BRE MALO MALO PA NEKA DOBIJE U VRECICI POKLON KARTICU ERSTE BANKE, VREDE OD 2000 DIN DO 8000 DIN, STRAVA ;]

: nacafaca - 28. januar 2008 14:46:31(UTC)

Koristim tecni ariel sa mirisom lavande a omeksivac cajolin mislim da je to grcki.

: lara - 28. januar 2008 11:56:32(UTC)
koristim ariel prasak a omeksivac lenor

: bombica26 - 20. januar 2008 21:06:47(UTC)
koristim ARIEL ,za belo dodatak VARNISH a omeksivac COMFORT a ako je tamna crna garderoba onda omeksivac za crno.obozavam miris oprane garderovbe uffffffffffff

: teana - 13. januar 2008 10:40:01(UTC)
Prasak TIDE a omeksivas BOHOR, meni on najlepse mirise a i podseca me na detinjstvo posto moja mama koristi isti.

: piljari - 13. januar 2008 5:58:49(UTC)

prasak ariel ,dush,sole

omeksivac lenor,ver nel

: Ivek - 9. januar 2008 16:23:00(UTC)

Ni jedna vrsta oplemenjivaca koja se radi za Srbiju nema isti procenat parfema u sebi poput onih za Evropsko trziste a o Svetu da i ne govorimo. Ipak, od svih ovde u Srbiji koji ispare dok ja vesnapranje   vadim ves iz masine "najjaci" koji ne menjam kada smo ovde je najpre ljubicasti, eventualno plavi  Ornel i takodje njihov Rubel prasak za ves, makar nam dva dana mirisu pamucne stvari sa ovim proizvodjacima  susenjevesa susenjevesa susenjevesa   Inace, neverovatno je koja je razlika izmedju Lenora srpskog i nemackog ili litvanskog pa cak i Lenora sa bosanskog trzista  uzid

Sta ces, taka smo zemlja da mogu svi da nas zaj.......  kadtedovatim

: nikiilaki - 9. januar 2008 11:13:10(UTC)
Sada sam kupila Persil i vise Ne. Vracam se Arielu i glasam za njega a od omeksivaca Cocolino.

: IVANA-NS - 31. decembar 2007 6:36:41(UTC)
ja kupujem Persil, a kako je mm-ov ves uvek prelepo mirisao, upitala sam svekrvicu koji omeksivac koristi i sad ne menjam,mada ga tesko nalazim..
i zlato ide Lenor-zuti !!!!!!!!!

: Selena2 - 21. decembar 2007 15:11:50(UTC)
nemam odredjeni prasak ili omeksivac koji koristim!kupujem uglavnom ono sto je trenutno na snizenju.

: katarina - 20. decembar 2007 7:47:31(UTC)
ovde u nemackoj ne koristim omeksivac jer ga ima u prasku a u srbiji morala sam jer mi stvari nisu mirisale pa sam koristila duel a omeksivac lenor tamno plavi

: cicanich - 20. decembar 2007 2:18:59(UTC)
Prasak duel sa djurdjevkom, a od omeksivaca do skoro samo lenor lenor,
a sada koristim i plavi bohor. Mnogo mi se dopao...

: maja22 - 19. decembar 2007 21:46:32(UTC)
Prask Duel sa djurdjevkom a omeksivac Bohor plavi i Lenor bilo koji svi mi se svidjaju!!

: biki - 19. decembar 2007 19:12:13(UTC)
Definitivno Lenor,isprobala sam sve mirise ,ali moj je definitivno ostao i ostace crni ELEGANT FEEL.Kupujem ga uvek od 2 L.Prasak Bonuks od 15 ili Merix najveci sto ima oba jako dobro peru.

: Ella - 19. decembar 2007 15:05:30(UTC)

Citat:
Balerina - 18/12/2007 10:55 Obozavam praskove i omeksivace...... Mislim da sam zavisnik od cistoce, da sve bude cisto,popeglano i mirisljavo.... Ariel koristim i za beli i sareni, za finije stavri koristim tecni Ariel......I naravno neizbezni omeksivac Lenor......

POTPISUJEM !!!! Samo sto mi iskljucivo tecni prasak koristimo! Ariel je extra! 

: Balerina - 18. decembar 2007 6:55:07(UTC)
Obozavam praskove i omeksivace......
Mislim da sam zavisnik od cistoce, da sve bude cisto,popeglano i mirisljavo....

Ariel koristim i za beli i sareni, za finije stavri koristim tecni Ariel......I naravno neizbezni omeksivac Lenor......

: Maki - 18. decembar 2007 4:28:29(UTC)
Ni mja nisam zadovoljna Persilom za mene je ariel zakon a posebno ovan nov Ariem mzim. I ja koristim sad Ornel za bebe i jeste, ostaje miris dugo na stvarima a posebno ako se brzo stvari osuše, mada i Bohor istavlja dugo miris. Lenor nije više kao pre.Kao što je rekla mama2x i ja imam osećaj da za naše tržište pakuju neki falš.

: Sneki - 21. novembar 2007 11:10:53(UTC)
Citat:
Ivana011 - 20/11/2007 22:04

Upravo sam potrošila Persil gold ali nisam baš zadovoljna pa sam sad uzela ovaj novi Arien mzim, ali nisam ga još probala. Omekšivač isključivo Ornel već par meseci, odličan je- izvadim iz plakara veš opran pre 15 dana a on još miriše. Za moje i muževe stvari uzimam ljubičasti ili onaj od čokolade a za decu beli.

E, to me zanima, posle većine omekšivača veš brzo izgubi miris. Definitivno ću probati, kad tako kažeš.

: Koka Loka - 21. novembar 2007 7:01:23(UTC)
Felce Azzuro omeksicac, sa parfemom - fenomenalan je. I Felce voda za peglu.

: Ivana28 - 20. novembar 2007 18:04:45(UTC)
Upravo sam potrošila Persil gold ali nisam baš zadovoljna pa sam sad uzela ovaj novi Arien mzim, ali nisam ga još probala. Omekšivač isključivo Ornel već par meseci, odličan je- izvadim iz plakara veš opran pre 15 dana a on još miriše. Za moje i muževe stvari uzimam ljubičasti ili onaj od čokolade a za decu beli.

: Jade - 19. novembar 2007 11:19:12(UTC)
Uzela si mi rec iz usta !!!
I ja sam kupila taj stari Bohor i skroz je OK i jako mi se svidja njegov miris.

: Lukina mama - 17. novembar 2007 18:39:46(UTC)
Taman sam htjela da kazem, nema koji omeksivac nisam kupovala i juce u prodavnici, malo za promjenu, uzmem onaj stari Bohor, prvi koji se pojavio, u onoj demode flasi. Mirise na kilometar, evo ispeglala ves u koji sam ga juce stavila i citav stan mirise na njega!

: mama2x - 17. novembar 2007 17:11:32(UTC)
Persil i ariel, ali nisam zadovoljna, imam utisak da je sve to laza koju ovde pakuju pa nam prodaju!

Omeksivac ipak nas proizvod Bohor, najbolji je beli!;]

: Brankica021 - 17. novembar 2007 16:59:10(UTC)
sara...ja sam jako dugo koristila ariel/lenor...nisam bila zadovoljna arieol pa sam presla na persil...posle nekog vremena i on je poceo da brljavi...kao u mnogim sluchajevima,tako i po pitanju praska,cena ne odredjuje kvalitet...e sad ako se nekom bacaju dodatne pare samo zato da bi bio skuplji prasak-zivela sloboda,ko sta voli-nek izvoli :)

: sara - 17. novembar 2007 15:54:35(UTC)
ja sad trenutno koristim tide super mama i nisam nesto zadovoljna pa kad ga potrosim kupicu ariel mzim,od bonuxa se cesam,ipak vise verujem skupljim praskovima.od omeksivaca lenor svetlo plavi

: vesna972 - 17. novembar 2007 8:31:36(UTC)
Zadnjih par meseci koristim DUEL-djurdjevak i zadovoljna sam sa njim. Dobar je. Njega u kombinaciji sa omeksivacem LENOR koristim samo pri pranju na visokim temperaturama, a za sareni, crni i osetljivi ves godinama iskljucivo PERWOLL-fantastican je, lepo pere a ne da mirise...pogotovu: "color magic".

: jelenaorg - 14. novembar 2007 12:03:38(UTC)
Lenor ne menjam probala sma i druge ali sam s evratila na njega. Zadnih godinu dana koristim Persil Gold, zadovoljna sam. Inace ja bi Arijel al uvek mi bude tesko da odvojim novac za njega!
Inace kupujem maksimalne kg u glavnom minimum 10kg a ako naletim na 15kg onda i taj, a lenor onaj od 2l. I tako zaboravim kad sam kupila prasak i uvek imam!

: Ines - 14. novembar 2007 11:54:09(UTC)
Hvala na informacijama za Duel,moracu da probam,inace koristim Tide i Silan ili Ornel sensitive. Za sareno rublje koristim specijalne ekoloske kuglice.

: Lukina mama - 12. novembar 2007 12:33:24(UTC)
Moracu i ja da probam Duel, svi ga hvale, a kad moje drugarice sa foruma to kazu, onda - pravo u prodavnicu! :-* ;]

: Kronkusa - 12. novembar 2007 4:21:05(UTC)
Bas sam htjela napisati za Duel, odličan je. Ja koristim onaj sa mirisom đurđevka. A od omekšivača silan baby s bademom mi ima najljepi miris.

: Brankica021 - 11. novembar 2007 20:25:37(UTC)
mogu vam reci da sam probala Duel i da je odlican....cena je prava sitnica,a pere ko blesav :)

: Mary - 11. novembar 2007 18:33:01(UTC)
ariel i lenor! super kombinacija

: Ana81 - 9. novembar 2007 19:33:30(UTC)
Od prvog dana koristim ariel i lenor sensitive!
Za crni ves pervol za crni ves tecni!

: zvjezdica - 8. novembar 2007 11:33:54(UTC)
uskoro planiram pocet prati neke stvari za bebu koje sam dobila.bojim se da ce ovaj prasak i omeksivac biti jak za bebu.koja vi sredstva koristite za bebine stvari

: grace - 8. novembar 2007 6:48:38(UTC)
Od praška kako kad faks,tix,dash,persil
Od omekšivača ma nema koji nisam probala od silana i cocolina

: ana80 - 6. novembar 2007 8:01:49(UTC)
Prasak dash a od omeksivaca cocolino zeleni,silan ili plavi lenor

: jasminakg - 10. oktobar 2007 11:14:22(UTC)
Ariel i perwoll za stvari u boji,i za crne stvari,a od omeksivaca koristim bohor beli-nekoncentrovani !

: masta - 5. oktobar 2007 20:07:43(UTC)
Strenutno persil i silan,a pre njega ariel i lenor.Mada mislim da su ariel pokvarili pa sam zato sada kupila persil.

: mayya - 5. oktobar 2007 19:38:47(UTC)
ariel i lenor

: leptiric - 5. oktobar 2007 19:13:00(UTC)
Silan nikad nisam kupovala
uvek lenor
i sada neki dm---Denk-mit
mada nema miris jak,ali je jeftin
prasak ,uglavnom merix
sada malo bonux ,naizmenicno

: vesna srce - 5. oktobar 2007 17:37:50(UTC)
Prašak Merix,a probala sam skoro sve a omekšivač Silan rain fresh(stvarno je divan kao na reklami miris posle letnjeg pljuska :) ).

: Brankica021 - 2. oktobar 2007 5:20:07(UTC)
Persil...i Silan (stalno menjam druge arome)

: Lukina mama - 1. oktobar 2007 6:04:55(UTC)
Dugo sam koristila Tide, ali kad je Luka poceo da se fleka, nisam bas bila najzadovoljnija. Onda smo isprobali sve moguce i ni jedan mi nije bas skidao fleke. Tako da sad kupujemo Merix, klasika, nije mi ni bolji , ali ni losiji od ostalih, nekako mi je logika kao: Henkel, a proizvodi se kod nas, valjda je ipak usavrsen. Sto se omeksivaca tice, ranije Lenor, sad Denk Mit iz DM-a, bas mi je dobar. A za Lukinu odjecu nista , jer mu smeta omeksivac.

: zvjezdica - 17. septembar 2007 18:27:20(UTC)
prasak definitivno TIDE limun a omeksivac SILAN sa lavandom

: Koka Loka - 17. septembar 2007 16:40:22(UTC)
Za dečije stvari Ariel Aromatherapy. Za naše Bonux sa lavandom i kamilicom. Inače ova dva praška su identična, razlika je samo u jačini (tj. količini aktivnih supstanci) i u ceni, naravno.

Omekšivač - MM "otkrio" Felce Azzuro koji predivno miriše.

Inače koristim i Perwool roze za osetljivo i vunu i zeleni za šareni veš.

Calgon i slično sredstvo iz DM-a.

Uvek imam nekoliko vrsta praškova :>

Planiram da kada potrošim Ariel probam Teo Bebe za dečije stvari.

: majja - 17. septembar 2007 16:10:38(UTC)
ma-ta zasto ne calgon u bebine stvari?

: MinaA - 17. septembar 2007 2:40:32(UTC)
prasak-ARIJEL ILI PERSIL,omeksivac-LENOR ILI SILAN

: ma-ta - 11. septembar 2007 1:45:23(UTC)
Trenutno Rubel, a inace Bonux.
Omeksivac pre Lenor spring, a od kako se Mateja rodio Silan sensitive za sve.
Dodajem Calgon, ali ne u bebine stvari.

: Iki - 29. avgust 2007 1:48:53(UTC)
Persil sensitiv za bebu, a za ostali ves persil color, oba u gelu, omeksivac silan ili lenor senstiv

: Cale - 29. avgust 2007 0:15:18(UTC)
Probala sam većinu  (od Bonux-a sam dobila alergiju) i zadržala se na Ariel-u , aod omekšivača kupujem Ariel, za decu Sensitiv a za nas većinom plavi. 

: Aiko - 28. avgust 2007 22:35:28(UTC)
Ja Tide i Lenor

: Ivanela - 28. avgust 2007 21:55:34(UTC)
Ja sam sad kupila Persil gold u onoj kanti sto se dobija gratis i Silan happines

: Mistery - 28. avgust 2007 17:53:15(UTC)
Мени је неприкоснновен ленор са мирисом лаванде.
Иначе, сва кућа ми мирише на ту биљчицу. Обожавам је!

: Ivana-Lukina mama - 28. avgust 2007 17:42:59(UTC)
Koristim Arijel ,za Luku Persil sa sapunom Marsej,jako je dobar i svidja mi se,od omeksivaca za nas Supline za Luku Mindou omeksivac koji je hipoalergijki.
Ali iskreno velika je razlika u Arijelu i Persilu ovde i u Srbiju,u mirisu i kvalitetu,sto kaze moja sestra dajem pare na hemiju i sama se pitam na sta dajem :?

: Irssa - 28. avgust 2007 17:09:09(UTC)
Jel ste probale novi Ornel sa cokoladom i vanilom, kako lepo mirise...

: Sneki - 28. avgust 2007 15:31:24(UTC)
Citat:
Ivana28 - 15/7/2007 13:17

Od praškova Bonux ili Tide a omekšivč ljubičasti Ornel, Lenor su po mom mišljenju iskvarili i sad je suviše redak i već sutradan veš izgubi miris. Za Nikoline stvari (dok je bio beba) sam koristila Lenor sensitive a sad za ovo drugo još ne znam odlučiću kad se rodi!

Zanima me da li sa Ornelom veš duže miriše ili ne? I ja imam to iskustvo da posle Lenora veš brzo izgubi miris icon_rolleyes

: melisa - 28. avgust 2007 11:27:17(UTC)
JA koristim Ariel, a omeksivac Lenor, za Unu bebeci, a za nas trenutno ljubicasti.

Citat:
Jade - 2/7/2007 16:03

Prvo sipam Bonux ili Arial pa onda Lenor (iskljucivo beli sa lalama) pa onda Venich i na kraju Calgon.
Moja masina je cudo ,sve popije i ves bude ...hmmm...neopisivo beo i cist.
Nije reklama ,probajte!

Jade, kako mislis, prvo ..... Zar ne stavis sve u masinu i ukljucis i to je to? Ili u toku pranja dodajes Venish i Calgon?

: racic - 29. jul 2007 16:35:50(UTC)
Prask Ariel, omeksivac do skora za sve Lenor za bebe, sada njega koristim za Ivine stvari, a za nas sam kupila Lenor ljubicasti.

: cecans - 29. jul 2007 13:30:37(UTC)
uglavnom Persil
omeksivac Lrenor beli bebeci

: Ivana28 - 15. jul 2007 15:17:16(UTC)
Od praškova Bonux ili Tide a omekšivč ljubičasti Ornel, Lenor su po mom mišljenju iskvarili i sad je suviše redak i već sutradan veš izgubi miris. Za Nikoline stvari (dok je bio beba) sam koristila Lenor sensitive a sad za ovo drugo još ne znam odlučiću kad se rodi!

: Prex - 15. jul 2007 2:14:44(UTC)
I ja koristim Ariel, a od omeksivaca Lenor, i obavezno dodajem Calgon. A za crni ves i za obojeni ves koristim razlicite Perwoll praskove - onaj za crni ves, odnosno za ves u boji-Color fix.
Ali kad perem Tarin ves ne stavljam omeksivac jer mi je jos patronazna sestra rekla da nije dobro da se stavlja omeksivac kad se pere bebin ves jer moze da izazove alergiju hmm Sta vi mislite o tome? Da li vi stavljate omeksivac kad perete bebin ves? I kada je bezbedno da se pocne sa omeksivacem, mislim kad beba bude koliko stara?

: Florina - 12. jul 2007 0:30:02(UTC)
Meni odgovara Ariel prasak i vecina Lenor omeksivaca. Dodajem Venish u prasak, a u stvari za bebu dodajem i Chiccov deterdzent, jer pranje na 30 stepeni ucini jednakim onom na 90. vesnapranje

: Ivanela - 2. jul 2007 22:26:25(UTC)
Ja volim da menjam, sada koristim Rubel i rozi Cocolino.(uvek kupim drugaciji)

: Jade - 2. jul 2007 18:03:31(UTC)
Prvo sipam Bonux ili Arial pa onda Lenor (iskljucivo beli sa lalama) pa onda Venich i na kraju Calgon.
Moja masina je cudo ,sve popije i ves bude ...hmmm...neopisivo beo i cist.
Nije reklama ,probajte!

: sakicar - 2. jul 2007 12:10:32(UTC)
Za beli ves iskljucivo Ariel i li Tide, a u poslednje vreme sam pocela da koristim Perwol-tecni..... od omeksivaca koristim lenor......

: izzykg - 2. jul 2007 11:48:48(UTC)
Ja za bele stvari koristim ariel a za ostalo koristim rubel ili bonux, od omekšivače koristim lenor za bebe, mada sam pre neki dan uzela onaj nov u crnoj flašici, miriše na pez. Po kad se zasitim lenora uzmem bohor zeleni.

: MamaGoca - 1. jul 2007 19:46:25(UTC)
Citat:
gorana - 30/6/2007 11:10

Persil!!

Lenor!!

Obozavam ih!Stvarno sam zadovoljna.

: katarina - 1. jul 2007 18:56:57(UTC)
od praska koristim tecni-spee ili pa neki drugi koji lepo mirise...a omeksivac ne koristim-nikad nisam ni koristila..za peskire,posteljinu i takve stvrcice u masinu za susenje vesa pa je meekoo-ne stirkam stvari sem stolnjaka koje odnesen u servis oni operu i opeglaju..

: Sanjica__ - 30. jun 2007 21:57:06(UTC)
Koristim tecni omo ili persil, omeksivac lenor zuti

: Hanan - 30. jun 2007 15:56:06(UTC)
Koristim Persil, a omekšivac Cocolino odkad se Muaz rodio, a prije je bio Silan.

: ummi-emina - 30. jun 2007 13:17:39(UTC)
Za beli ves koristim arijel,a za sareni persil power gel,omeksivac lenor,uvek.

: gorana - 30. jun 2007 13:10:11(UTC)
Persil!!

Lenor!!

: bojana0290 - 30. jun 2007 11:01:11(UTC)
Arijel ili bonux a omeksivac lenor

: Dusica M - 30. jun 2007 2:35:58(UTC)
Lanza prasak,nije skup oko 2,80 eura i NEZAMENJIVI I NEPRIKOSNOVENI LENOR,u prasak dodam liso form za dezinfekciju,koji deluje vec na 30 stepeni operem ves na 60-70 i da znate da je belji nego kada ga iskuvavam.Kada iskuvavam uvek mi gume na gacicama posive.

: mikica - 30. jun 2007 1:17:58(UTC)
ariel-mountain sping,a omeksivac lenor

: makica 265 - 29. jun 2007 23:34:01(UTC)
Ja obicno kupim ili faks zeleni ili bonux,a od omeksivaca kupim ili silan(bilo koji) ili bohor!

: skorpija - 29. jun 2007 22:12:18(UTC)
ups -dermatoloski testirano icon_surprised ops: izvinite hmm izletelo mi uzid uzid uzid

: skorpija - 29. jun 2007 22:09:29(UTC)
Od praska samo ariel i persil, a omeksivac lenor. A za decu prasak filetti sensitive i omeksivac comfort sensitiv -oboje su hipoalergen& dermatologisch getestet. ovo za decu je odlicno vesnapranje susenjevesa glacanjevesa beba :-*

: leptiric - 29. jun 2007 21:54:38(UTC)
mi koristimo merix ( gorska svezina,i sa djurjevkom.)

a od omeksivaca( lenor---aromaterapy) razne ljubicasti,rozi,plavi
i super pere ves.

: Karli - 29. jun 2007 20:02:43(UTC)
Ja trenutno koristim merix i zadovoljna sam!Omeksivac retko stavljam ,ali kada stavim to bude beli kokolino!