Obaveštenja

Icon
Error

: T3 - 7. decembar 2009 14:22:29(UTC)
ni ja nisam primetila neku veliku razliku u rastu i velicini istog sad  za vreme trudnoca kako ove tako i prethodnjih i uopste posle porodjaja i doba kad nisam trudna.. icon_rolleyes
mozda i ima  razlike ali ja je ne primetih..niti uocih, neznam mozda nisam obracala paznju do sad na to i ako je bio manji ili veci..i ako je istina  vrati se sve u predjasnje stanje pa i nos...   :)

: milica-cica - 6. decembar 2009 22:02:22(UTC)
Nisam primetila da mi je nos veci, mada sam cula da nos i usi rastu dok smo zivi :) Mada, koliko je to primetan rast neznam jer ne vidim neku promenu kada gledam kako sam izgledala na starijim slikama i kako sad izgledam.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

: Mary - 10. oktobar 2007 11:40:15(UTC)
oh nedaj boze da je tako doomed doomed

: daka - 10. oktobar 2007 10:38:28(UTC)
E, Tijancice, ako je to istina da nos i usi rastu tokom celog zivota ja cu da se ubijem! Dokle vise nos da mi raste!!!! galamdzija galamdzija galamdzija galamdzija

: kaja - 8. oktobar 2007 12:40:50(UTC)
Ne znam za nos, ali meni se glas promenio. Da li se to još nekom desilo? Uhvatim sebe kako sam utanjila ko ptičica. Stegne mi se nešto u grlu i samo zapištim. Ko da mutiram! Sve mi nešto neprijatno kad razgovaram sa nekim ko me zna 100 godina kad me pogleda čudno. Ma bez veze. Samo mi je još to trebalo pored svih ostalih promena koje su mi se desile na telu! kreten

: Bambina. - 16. septembar 2007 23:53:41(UTC)
ma to se samo smanjuje nivo progesterona, koji utice na oticanje sluzokoze tokom trudnoce, pa nam onda svi otci spadaju.

: tijanast - 14. septembar 2007 14:34:50(UTC)
Meni je u trudnoci skroz bio natekao, shto se vidi i na slikama, sada polako sve pochinje da se vraca na staro pa i nos

: Brankica021 - 11. septembar 2007 23:44:15(UTC)
M` da...onda cemo sve biti pinokio icon_surprised

pregnancy

babies

: Tijancica - 11. septembar 2007 18:17:28(UTC)
Daj Boze da nije istina :)

: bveselinovic - 11. septembar 2007 13:31:45(UTC)
I ja sam cila za to ali nisam sigurna obzirom da nos i usi rastu celog zivota mozda za tih 9 meseci ubrza ha,ha,ha

: Brankica021 - 10. septembar 2007 0:04:16(UTC)
Da..ali ti postepeno rastu...tako da sa jedno 70 god. kad uporedis slike,tada ces sigurno primetiti neku razliku...ali za 9 meseci da ti nos poraste?Ma daaaaaaj kreten

pregnancy due date

: Tijancica - 9. septembar 2007 21:31:28(UTC)
Kako nema logike? Znate li vi da nos i usi rastu tokom cijelog zivota?

: Bambina. - 9. septembar 2007 13:49:29(UTC)
nema mi logike da ti kost poraste icon_idea

SLAZEM SE!

jedino ako mozda zbog hormona otece sluzokoza nosa, pa nam se zbog toga cini vecim hmm

ja nesto nisam to kod mene primetila icon_rolleyes

: Brankica021 - 9. septembar 2007 5:38:22(UTC)
Prvi put cujem da se u trudnoci poveca nos?Nisam dozivela to iskustvo niti znam bilo koga sa takvim problemom...mozda usled viska kg samo deluje vece...nema mi logike da ti kost poraste icon_idea

pregnancy due date

: Florina - 15. avgust 2007 23:46:34(UTC)
Citat:
kika - 21/7/2007 15:39

BOZE STO VOLIM OVAKVA BRBLJANJA , MERIMO SE I PIPKAMO I MERKAMO KO TINEJDZERKE.

bravo bravo bravo

Meni se to za nos ucinilo posle prve trudnoce, jer sam prebrzo oslabila. Sada sam deblja ( 5 kg viska ) i lepsa, pa je i nos na svom mestu... :> Znate kako se kaze ili d... ili lice ! ruganje

: lillyblue - 15. avgust 2007 15:14:08(UTC)
ma kud da bude jos veci, pa ima da vudem k'o Sirano de B. :) :)

: Jade - 15. avgust 2007 15:02:11(UTC)
Moj je inace veeeeliki ,ali porasle mi noge tj.stopala !!!!!!!

: Marija IS - 15. avgust 2007 13:19:50(UTC)
Moj nos je k'o babura! Šta se desi sa onako finim, prćastim nosićem??? neznam

: cica-maca - 15. avgust 2007 4:47:02(UTC)
Dacika bice beke ne sekiraj se, a evo dajem jedan padobran tebi jedan mayyi. Nadam se da se mayya ne ljuti icon_wink :>

: dacika - 14. avgust 2007 16:52:16(UTC)
E slatke moje, ne zna se koja je blesavija.....ja jedva cekam i da mi porastu sise (POSTO KAO I DA IH NEMAM),
i kilograme cu da prezivim, i g. cu da jedem ako treba SAMO DA VEC JEDNOM OSTANEM U DRUGOM STANJU....
HOCUUUUUUUUUUUUUUU BEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

: cica-maca - 14. avgust 2007 10:39:10(UTC)
ma jok, kakve rezervne gume, to su ti bre PADOBRANI :> icon_wink

: mayya - 14. avgust 2007 10:30:23(UTC)
Jooooj sta cu sa cetiri!?! hmm
A da ih nosim kao rezervne gume?

: cica-maca - 14. avgust 2007 8:50:01(UTC)
Citat:
mayya - 14/8/2007 13:11

Citat:
cica-maca - 14/8/2007 05:13

Citat:
mayya - 30/7/2007 07:40

Vreme prolazi, a meni je nos sve veci... :( :( :( :( :( :(
Da nisam pinokio? icon_idea

srbenda
Vreme prolazi, a moje grudi su sve vece i vece, pretvoricu se u milku :>
Otvoricu fabriku mlecnih proizvoda :> srbenda srbenda

Menjam nos za sise! kreten kreten kreten kreten kreten kreten kreten

Dam ti za dzabe obe icon_wink ne moramo ni da se menjamo ;] kreten kreten kreten

: mayya - 14. avgust 2007 8:11:48(UTC)
Citat:
cica-maca - 14/8/2007 05:13

Citat:

srbenda

Menjam nos za sise! kreten kreten kreten kreten kreten kreten kreten

: cica-maca - 14. avgust 2007 7:13:14(UTC)
Citat:

srbenda

: ivy - 30. jul 2007 5:55:24(UTC)
kod mene nema promena u odnosu na pre trudnoce osim 16kg viska...
jako se lose osecam,bas sam tuzna... svi me tese,kao smrsacu skoro sam se porodila ali kg nece ni da pocnu da spadaju...

: mayya - 30. jul 2007 2:40:46(UTC)

: crvena sonja - 26. jul 2007 13:17:35(UTC)
Citat:
kika - 21/7/2007 15:39

ruganje ruganje ruganje ruganje

: cecans - 24. jul 2007 2:23:13(UTC)
blago tebi cica maco ti bar imas mleka , pa nek su ti grudi i ko bundeve...
A sto se tice nosa, meni je oduvek bio velik tako da nema tih preoblema....

: MissGak - 23. jul 2007 5:26:18(UTC)
Eh da mi je i nos i usne i grudi i linija kao u trudnoci...jedini problem sa grudima dok sam dojila je bio taj sto bi u ono kratko vreme za koje izadjem ispod tusa i pre nego sto stavim grudnjak moj vrat pod teretom mojih grudi pekao od zatezanja...
Mislim da se ni jedna od nas ne opterecuje toliko,samo primecujemo razlike icon_lol
Na srecu nisam imala nikakve fleke,lice mi je bilo ok i pre i za vreme i posle trudnoce,ali mislim da kg koje sam izgubila diktiraju velicinu onih stvari koje bi trebale biti manje(nos) i obrnuto(grudi)...ali sta da se radi tako je kako je,ja cu samo da nastojim da se setim da jedem bar dva puta u toku dana...

: Petra* - 23. jul 2007 4:46:21(UTC)
Cao svima! Vec dugo citam samo sta pisete a nikako da se oglasim... Pa evo sad cu :) !
Mislim da ne treba da se opterecujete stvarima koje vam se ne dopadaju i da treba da vidite uvek nesto pozitivno u tome, ja se stvarno trudim da samoj sebi uvek tako olaksam!
Nisam trudna, volela bih da budem! Ali reci cu vam jos nesto, kad god u prolazu vidim trudnicu, jedna od prvih stvari koje pomislim je KAKO JE LEPA I KAKO SIJA!!! Zaista verujem da ne postoji nijedna trudnica koja moze da bude ruzna!!!
VELIKI POZDRAV SVIMA!!!

: mayya - 22. jul 2007 22:27:05(UTC)
E vidim ja da sam jedina ostala nosata, tj nabubrenog nosa! :( :( :(
Fala Bogu pa nemam jedina sisu koja se zabacuje oko drveta i stomak koji sam igra trbu$ni ples, pri svakom koraku! :>

: gorana - 21. jul 2007 20:36:08(UTC)
Ja samo da utesim Aleke!
Pre nedelju dana sam bila na kontroli grudi i dr me pita kada sam prestala da dojim!Rekla sam joj pre 2 meseca!
Utesila me je malo jer je rekla da su jos prazne ali da ce se vremenom malo popuniti,medjutim nikada naravno nemogu biti kao pre...ali sta to mari!!!

Sto se tice nosa,moj nije doziveo nikakvu promenu u toku terudnoce!!!Sva sreca!!

: Masha&Tasha - 21. jul 2007 19:34:47(UTC)
Bubili, ja iako nisam imala promena u licu, kod mene su grudi rasle i rasle i rasleee i ja nemam reci, mene je stvarno blam sto su ovolike, totalno mi izgleda degutantno ( pa skroz sam tuzna, velike su ko 3 tasine glave) i prosto mi se nista ne kupuje od garderobe kad jednostavno izgledam prvo sebi smesno... sto li zene crkavaju za silikonima velikih dimenzija nikad mi nece biti jasno! Samo mastam da ce splasnuti i zivim za taj dan!

: kika - 21. jul 2007 17:39:03(UTC)

: bubili74 - 21. jul 2007 14:17:44(UTC)
Ni ja nijednom nisam primetila promene na nosu. Jesam na licu, usta kolagenska, obrazi puniji, oci sitne pa se malo izgubile. Ali nos isti.

A Hanan necu da te razocaram, ali uzivaj dok su ti grudi tako lepe i punacke. :( Posle ako izgubis te viska kilograme izgledaju kao da je neko puknu baloncic i puffffffffffff. Vise nema. Najlepse grudi u zivotu sam imala u toku trudnoca i dojenja. Ali zato jedna utesna informacija. Ionako niko posle ne ide bez grudnjaka, pa mozes da kupis one push up koje ja pre prve trudnoce nisam mogla da nosim jer su mi grudi bile neposlusne. Uvek bi ponegde nesto preko ivice zastrcalo. A posle milina. Kad stavim grudnjak kao sa reklame :) :) icon_wink

: Hanan - 21. jul 2007 13:55:36(UTC)
Meni se nos nije promijenio...ali sve ostalo jeste od kilograma, stomaka, grudi...Kilograme bih rado podijelila, a moje grudi sad volim više nego ikad, samo se pitam sta ce biti kad prestanem dojiti...tjesim se, kod mame su mi ostale kao kod djevojke.
A kosa nije mi jasno kako nisam ostala celava koliko je opalo, ali je na svu srecu stalo...koristila sam Subrina Recept sampon i neki losion poslije pranja kose...ne znam da li samo od sebe stalo ili je Recept pomogao. hmm hmm neznam

: Aiko - 21. jul 2007 12:13:35(UTC)
Ali ja stvarno ne volim svoj prcast nos!!!!!!! Ne znam odakle sam ga povukla, jer svi u mojoj familiji imaju onaj divan, ravan grcki nos...Non stop gledam Nedu i nadam se da ce ona imati ravan nos na mm :)

klanjam

A da...Meni je trudnoca ostavila u amanet onu crtu (linea negra) preko stomaka....Znam da ce nestati, ali vuce se kao gladna godina i bas je ruzno!

A i kosa mi sad opada u velicanstvenim kolicinama :(

: cica-maca - 21. jul 2007 10:50:40(UTC)
Pa sta cu ,ja samo kazem iskreno sta je kod mene ostalo a sta se povuklo.
ramisljam da otvorim i mlekaru :> icon_lol , mogu pored mog Rase jos dvoje komotno da dojim.

: dusica81 - 21. jul 2007 10:45:21(UTC)
Cica-maco obozavam te :-* zagrljaj

: cica-maca - 21. jul 2007 10:30:14(UTC)
Nos mi je ostao isti kao i pre trudnoce, odvratne fleke su se skoro skroz povukle, ostao mi je jos malo stomak i to mlitav sa sve strijama i nekih 4 kg viska od pre trudnoce, a o grudima sad necu ni da pricam imam utisak da mogu da ih prebacim preko ramena na ledja :> icon_wink caos

: Tijancica - 21. jul 2007 2:28:54(UTC)
Citat:
Aiko - 20/7/2007 15:28
ja koja imam prcast nos, ne podnosim to i ceznem za ravnim ili malo pogrbljenim...Prokletstvo :>

Ovo ne mogu da vjerujem ! ! !
Ali primjetila sam tu "pojavu" kod osoba koje imaju super nosice i koju nikako ne mogu da shvatim. buljavko Oni su u manjini i imaju ono sto vecina nema i sto bi svi zeljeli i sad nesto izmisljaju. Aiko cuti tamo sok

: kika - 20. jul 2007 21:19:44(UTC)
JOK I NISI. BAMBI JE U DEVETOM MESECU SA SVE ONIM OTVORENIM PRSTOM I SKRACENIM GRLICEM NASLA DA ZAGLEDA I SVOJE DUPE I SVOJ NOS, A JA BRE U U BEDLJIVOM PRVOM STANJU DESET KILA TEZA OD NJE I NE ZALIM SE.
OCU BRE DA CRKNEM OD SRECE STO SAM OD ZIMUS SKINULA 7-8 KG, I JOS SAMO 5 PA SAM ONA MOJA STARA JA SA POCETKA TRUDNOCE, A TAJ POCETAK JE BIO TOLIKO DAVNO DA SAM U MEDJUVREMENU MOGLA JOS CETVORO DA RODIM I DA SMRSAM.

I ZABRLJAVIO MI JE IMAGESHAK PA NEMOGU DA STAVIM MOJ PRIMERAK NOSA.
ONAKO, KABAST JE I BAS MI SE SVIDJA.
NIJE PRCAST KAO KOD NEKIH, AIKO !!!
zaljubljen

: Bambina. - 20. jul 2007 21:09:18(UTC)
e pascu u sok od icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

e lude smo skroz!!!!!!!

: bveselinovic - 20. jul 2007 21:07:53(UTC)
ja nesto nisam primetila.Mada kad bolje pogledam nisam sigurna ali mi svi kazu da sam potpuno ista osim 20 kg koji se i nevide bas toliko koliko sam ja mislila kako cu ih skinuti nemam pojma verovatno tesko a koza mi je lepsa nego ikad

: Masha&Tasha - 20. jul 2007 20:18:28(UTC)
E bre Aiko, sta se ti bunis sa tim tvojim slatkim prcastim nosicem! A kg neki mogu i ja da ti pozajmim!

: Sanjica__ - 20. jul 2007 19:53:59(UTC)
Citat:
Aiko - 20/7/2007 15:28

Mistery, super ti stoji taj tvoj "impozantni" nos! Posto vecito ceznemo za onim sto nemamo, ja koja imam prcast nos, ne podnosim to i ceznem za ravnim ili malo pogrbljenim...Prokletstvo :>

Sto Aiko? Ti bas imas lep nos!!!

: ALEK2006 - 20. jul 2007 19:39:02(UTC)
Stvar sa kojom nemogu da se pomirim je da su mi grudi nekako omlitavile tj. kao da su mi nekako prazne (ponekad imam osecaj da su mi do pupka), mm mi kaze da nikad nisu bile lepse a ja znam da laze da bi meni bilo lakse, pa gde to moze da bude lepo ja mu kazem... Strije na stomaku kao ni sam stomacic koji pre nisam imala... Znam da sada imam dete a pre nisam imala njega i da sam presrecna sa njim ali ponekad uhvatim sebe kako mislim o svemu tome!!! neznam

: ALEK2006 - 20. jul 2007 19:29:00(UTC)

Iskreno sam se malo i nasmejala na ovoj temi!!! Svaki komentar je za sebe i svaki je iskren bravo

Kad sam bila trudna nos mo je bio toliki da su me svi zezali da prvo ide nos pa onda ja nisam se ljutila jer je stvarno bilo tako, Boze kad se setim svojih nozdrva kao u crnca i to onog pravog velikog i debelog. Sad sam malo bolje posle 10 meseci ali sam i mrsavija nego kad sam bila devojka... bravo   Sve to prodje nesekiraj te se!!!andjeo

: Mistery - 20. jul 2007 17:44:19(UTC)
Joj, ja obozavam prcaste nosice. Aiko, hajde da se mijenjamo!

: MissGak - 20. jul 2007 17:38:26(UTC)
Citat:
Aiko - 20/7/2007 04:05

Ja sam pocela trudnocu sa mizernih 50 kg. Godinama sam pokusavala da se ugojim, ali nije islo. Onda se u trudnoci naravno ugojim (sve se sad topi uzasno brzo i vec se plasim da cu opet biti mrsava...) i dobijem obraze, tako da mi se nos nije ni video. A sad! Tope se obrazi, ma sve se topi, samo nos cuva svoju istaknutu poziciju!

Potpuno isti slucaj samo umesto 50 je 47 ...sada 10 meseci nakon porodjaja sam opet "spala" na tu cifru ...

: Aiko - 20. jul 2007 17:28:16(UTC)
Mistery, super ti stoji taj tvoj "impozantni" nos! Posto vecito ceznemo za onim sto nemamo, ja koja imam prcast nos, ne podnosim to i ceznem za ravnim ili malo pogrbljenim...Prokletstvo :>

: bojana0290 - 20. jul 2007 17:23:45(UTC)
Nisam imala nekih promena u trudnoci a to za topljenje kg mi je poznato. Ostala sam trudna sa 49kg a sada imam 47 kg.

: Mistery - 20. jul 2007 17:14:32(UTC)
Skolski primjer impozantnog nosa :>

: Mistery - 20. jul 2007 17:09:35(UTC)
Ionako imam impozantan nos tako da se promjena poslije turdnoce nije bilo, ili ih nisam primjetila icon_lol

: Sanjica__ - 20. jul 2007 16:55:54(UTC)
gorana potpuno si u pravu, zene, zene, uvek nam nesto smeta.

: gorana - 20. jul 2007 13:17:25(UTC)
Citat:
Aiko - 20/7/2007 11:07

Jao Sanjice, ja sam bila ocajna kad sam bila mrsava. Tesko se gojim i to ume da bude problem. Sad se osecam kao riba :> , ali vidim da necu jos dugo.

Nemogu da verujem da je i meni potpuno isto s tim da sam ja pre trudnoce bila jos gora imala 48kg
I naravno sve se istopila,nisam kao pre ali se bojim da se opet ne osusim!
I dolazim do zakljucka da niko nije zadovoljan svojim kilogramima!
Eh,zeneeee!

: Aiko - 20. jul 2007 13:07:34(UTC)
Jao Sanjice, ja sam bila ocajna kad sam bila mrsava. Tesko se gojim i to ume da bude problem. Sad se osecam kao riba :> , ali vidim da necu jos dugo.

: Sanjica__ - 20. jul 2007 12:49:55(UTC)
I meni se nos povecao u trudnoci ali hvala bogu sad je opet kao sto je i bio.
Blago tebi Aiko kad se sve tako brzo topi, ja imam 3-4kg viska koje nikako ne mogu da skinem uzid galamdzija
vaga mi je najveci neprijatelj kreten

: Aiko - 20. jul 2007 12:05:40(UTC)
Ja sam pocela trudnocu sa mizernih 50 kg. Godinama sam pokusavala da se ugojim, ali nije islo. Onda se u trudnoci naravno ugojim (sve se sad topi uzasno brzo i vec se plasim da cu opet biti mrsava...) i dobijem obraze, tako da mi se nos nije ni video. A sad! Tope se obrazi, ma sve se topi, samo nos cuva svoju istaknutu poziciju!

: izzykg - 20. jul 2007 10:35:42(UTC)
Ej Masho pa to ti je super kad si drugačiji od drugih sad počnite da radite na drugom i možda smršaš u trudnoći. Ja sam se u trudnoći ugojila i evo već tri godine nikako da smršam, sve živo sam probala i ne ide. A za nos i da ne pričam, imala sam osećaj kao da imam papriku baburu na licu a ne nos sva sreća posle porođaja se vratio u prvobitno stanje, donja usna mi je isto bila veća i imala sam bordo liniju kao da sam stavila olovku, sada mi je usna kao i pre ali linija je ostala pa zamislite kako to izgleda kad se ne našminkam.

: Masha&Tasha - 20. jul 2007 5:54:27(UTC)
E ja sam primetila da mnoge moje drugarice su izgledale svakako tokom trudnoce, nos nabrekao, lice puno bubuljica, stvarno za smejanje...pa cak i posle, tokom dojenja isto, nema veze da li su mrsave il one druge, da li su se ugojile ili ne tokom trudnoce, jednostavno totalna transformacija, ja licno nisam imala uopste tih problema, srecom! Jedino sto sam se posle trudnoce ugojila,a ne pre :> valjda tek da budem naopako od svih!

: MissGak - 20. jul 2007 4:04:48(UTC)
Blago tebi Jelena bar ti onda usta prave balans...meni se nos u trudnoci smanjio,mozda zato sto su mi se obrazi popunili,a sada imam utisak da mi je samo on i ostao... :(

: jelenab - 20. jul 2007 3:56:58(UTC)
Jos pitas!!!! icon_cry Imam osecaj da mi nekim danima zauzima celo lice!!! A i usta su mi povremeno takva da bi mi one sto placaju kolagen zavidele!!!!

: Bambina. - 20. jul 2007 3:47:16(UTC)
pa, u trudnoci mi se povecao al' ja sam mislila da je to sve zbog progesterona i da ce se nakon porodjaja smanjiti hmm neznam

: mayya - 20. jul 2007 1:55:39(UTC)
Znam, sad cete mi se smejati, ali zaista je tako. Meni se ne$to nos povecao. :(
uh! Pitam se cesto zar mora sve tako, veci nos, mlohav stomak, rastavljeni zubi, veci podocnjaci...
Velika je cena majke!
Imate li vi velik nos! icon_lol :(