Obaveštenja

Icon
Error

: lillyblue - 26. oktobar 2009 19:41:26(UTC)
Ranije, neki su primecivali prvo goozu, neki grudi, neki kosu, neki oci.. A sada, eh, mislim da me muski ni ne promecuju: 8) mada i ako me primecuju, ja to ne primecujemsrbenda

: Natasa - 26. oktobar 2009 19:24:27(UTC)
Guza i oci. To je utvrdjeno x puta.

: maza - 19. jul 2009 23:26:39(UTC)
pre ..ništa...sad... isto ništa...

: nensy - 19. jul 2009 16:33:04(UTC)
Grudi i oci.

: Diana01 - 3. jul 2009 21:42:30(UTC)
Pre noge , a sada nista :)

: Lavita - 3. jul 2009 14:05:27(UTC)
prvo sta su svi primecivali na meni su lepi zubi i grudi
a mm kaze da prvo sto mu se svidelo je moje lice a kada je spustio glavu malo nize i grudi hahaha

: ana26 - 3. jul 2009 1:21:02(UTC)
Citat:
biki - 6/1/2008 08:40

A zasto svi tipujete na oci i osmeh,svi trube o tme,a kad bi muskarca posle petog sastanka pitali koja je boja ociju njegove devojke verovatno bo odgovor bio hmm
Ali kad bi ste ga pitali kakvu guzu i grudi ima njegova devojka,izleteo bi odgovor kao iz topa :>
Zato manite se osmeha i boje ociju to primete tek posle par meseci kad mu sve drugo dosadi icon_lol icon_lol icon_lol

bravo bravo bravo
Svratih na ovu temu, ovo me bas nasmejalo. Biki, svaka cast, pravo kazes!

: trudna 3 - 3. jul 2009 1:15:24(UTC)
verovatno  oci i pogled definitivno time obaram s nogu i osvajam... icon_razz znam odlicno da komuniciram ocima i pricam pogledima tako sam i mm osvojila izmedju ostalog, icon_lol a kasnije idu,osnmeh,lice,kosa,zadnjica,grudi..itd...

: Winnie the Pooh - 2. jul 2009 22:09:49(UTC)
Citat:
biki - 6/1/2008 08:40

A zasto svi tipujete na oci i osmeh,svi trube o tme,a kad bi muskarca posle petog sastanka pitali koja je boja ociju njegove devojke verovatno bo odgovor bio hmm
Ali kad bi ste ga pitali kakvu guzu i grudi ima njegova devojka,izleteo bi odgovor kao iz topa :>
Zato manite se osmeha i boje ociju to primete tek posle par meseci kad mu sve drugo dosadi icon_lol icon_lol icon_lol

bravo bravo bravo bravo
Potpisujem ruganje

: Bubilina - 27. jun 2009 20:38:59(UTC)
Pa ono sto svaki zapazi to su grudi, guza, oci pa karakter... :>

: sladjanam - 27. maj 2009 20:50:55(UTC)
Noge:)

: Tinna - 21. oktobar 2008 11:09:28(UTC)
i moj je na meni prvo guzu zapazio, a kad sam ga posle 5 godina pitala koje su mi boje oci rekao mi je ma nemam pojma, muzgavo nesto valjda. lep odgovor zar ne??? a zato ti je guza za 10. ehhh, muskarci

: Nemanjina mama - 21. oktobar 2008 9:24:44(UTC)
Sve odjednom... ne znaju šta pre da gledaju! icon_lol icon_lol :>

: mayoli - 21. oktobar 2008 5:03:42(UTC)
PA SVE,ALI IH OSVAJA HUMOR,I SPONTANOST

: bokica1 - 20. oktobar 2008 12:32:08(UTC)
sto kaze biki prvo guzu,grudi,OCI pa tek sve u kompletu icon_lol icon_lol icon_surprised ops:

: biki - 30. januar 2008 4:23:57(UTC)
zvezda zvezda zvezda Hvala,Hvala ...Samo sam realna nista vise smizlica

Kad sam mm pitala sta je ma meni prvo zapazio,kaze dobra guza i lepo lice..ni pojma o osmesima i trepavicama icon_razz .E tek kasnije je doslo to da imam savrsen profil i bla bla icon_lol

: tanja. - 29. januar 2008 23:05:58(UTC)
Citat:
biki - 6/1/2008 14:40

E Biki svaka ti cast :) :) :)

Sto se mene licno tice,ne znam tacno sta prvo zapaze ali stalno "blenu" nekada mi bas dodje neprijatno od mm jer ne prezaju ni od njega a Boga mi ne izgleda ni malo naivno
:) :) :)

: Kronkusa - 8. januar 2008 5:14:21(UTC)
Biki, imaš pravo, koliko god to nama ne zvučalo fino.  Poznato je da "muškarac gleda, a žena sluša", odnosno očito je da su "muškarci sa Marsa, a žene sa Venere" :) .

: katarina - 6. januar 2008 15:48:43(UTC)
:ruganjeicon_razz itala sam i odgovor je BIKI bila si u pravu,kaze prvo telo,grudi,glava simpaticna pa onda dupe a oci tek kasnije :>
ja sam prvo na mm primetila noge igrao je fudbal znaci noge i telomposto mi se svideo fizicki tek sam kasnije videla glavu tj ostatak :> ps verujem da je isto i kod njih...

: biki - 6. januar 2008 14:07:28(UTC)
icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol Sta ce te samo sam realna...

Ja prvo primetim sve sto je Sexy Ramena,sake,vrat,kompletnu figuru i pokrete. 8) :> Nevolim nabildovane ,ali volim lepo gradjene(N PR.kao fudbaleri)Nevolim one sto vise lice na Buldoga nego na coveka,ili zgoljave manekene koji pak lice na kisne gliste icon_razz

: hippeia - 6. januar 2008 13:42:18(UTC)
Citat:
mima80 - 6/1/2008 15:09

Bravo Biki!!! bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo Meni je ova tema potpuno besmislena, mislim da bi naslov trebao da glasi Sta bi voleli da muskarci prvo primete na vama. Prvo sto je krajnje individualna stvar sta neko prvo primecuje, ja npr. prvo kod muskaraca primetim sake, i one su mi jako bitne, upoznala sam neke muskarce kojima su npr. stopala fetis i to prvo gledaju kod devojaka leti :) A mislim da ta prica oko ociju pali mozda u osnovnoj skoli :)

Hehehe POTPISUJEM!!!

Dobra fora ovo za oči-osnovna škola!
Ja prva nikad nisam imala pojma kakve su boje oči momaka koji su mi se sviđali, a vjerujem da ni momci baš ne gledaju oči, prije će biti da oni nešto drugo primjećuju, a posle bacaju žvaku kako su prvo primijetili oči, da ne bi ispali kreteni icon_lol
mima i ja isto prvo primjećujem šake i baš mi je bitno da su lijepe, njegovane, one prave "neradničke" :)

: mima80 - 6. januar 2008 11:09:20(UTC)
Bravo Biki!!! bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo Meni je ova tema potpuno besmislena, mislim da bi naslov trebao da glasi Sta bi voleli da muskarci prvo primete na vama. Prvo sto je krajnje individualna stvar sta neko prvo primecuje, ja npr. prvo kod muskaraca primetim sake, i one su mi jako bitne, upoznala sam neke muskarce kojima su npr. stopala fetis i to prvo gledaju kod devojaka leti :) A mislim da ta prica oko ociju pali mozda u osnovnoj skoli :)

: biki - 6. januar 2008 10:40:30(UTC)

: katarina - 6. januar 2008 9:07:10(UTC)
icon_rolleyes pitacu ga pa cu vam javiti :>

: Balerina - 6. januar 2008 8:41:45(UTC)
Nemam pojma, bas nikada nisam nesto obracala paznju na te komentare...
Ili mi nisu delili icon_lol ....
Jedino sto znam ako se moze racunati u tako nesto....Moju ozbiljnost i odgovornost....

: bombica26 - 6. januar 2008 3:35:47(UTC)
usne jer su punije i osmeh

: Selena2 - 3. januar 2008 14:54:09(UTC)
moje plave oci!a neki muskarci(medju njima i moj muz)moje grudi,posto su malo vece!

: zMayica - 13. decembar 2007 6:35:56(UTC)
visoka sam i vitka pa im figura tj duge noge i poprsje prvo padne u 'oci' :)
ali moj no1 adut su oci...to su mi svi do sada govorili... da imam nesto...o mi je najdrazi kompliment ' imas nesto u sebi'
i t

: cicanich - 6. decembar 2007 1:35:53(UTC)
Plave oci, uglavnom...

: Kronkusa - 8. oktobar 2007 5:54:54(UTC)
Citat:
Mistery - 8/10/2007 08:53

Хм, не знам neznam
То би ипак требало питати њих :)

Pa da. Sta god da napišem ispalo bi da se hvalim.

: Mistery - 8. oktobar 2007 4:53:15(UTC)
Хм, не знам neznam
То би ипак требало питати њих :)

: Mozart - 7. oktobar 2007 15:57:12(UTC)
Muskarci obicno bulje u moje grudi zato sto su malo vece i to me strasno nervira. Moj muz je pao ,kako on kaze na moje lice a i na rucak koji sam spremila.

: biki - 7. oktobar 2007 12:45:03(UTC)
Elem sve znamo da se vecina muskaraca zagleda prvo u lice devojke a posle je guza na redu,i sve to u kombinaciji sa hemijom i leptiricima,rezultat je ukrevetu icon_wink
Mom dragom se na meni kako on kaze icon_surprised ops: dopalo lice to sto sam luda ko struja,sto sam vestica ,i moje naglasene obline (guza +vece grudi)koje su u to vreme izgledale WOW,a ja ko svaka curka bila iskompleksirana,i nesvesna svojih kvaliteta..Siparica od 17 god. :>
A sad sa 20 kg vise umem vise da cenim sebe nego tad.
Sta ce te, SE LA VI(francuskinje ja neznam kako se ovo pise)!!! icon_razz

: Brankica021 - 7. oktobar 2007 9:47:30(UTC)
Malo glupo pitanje...to vec zavisi od samog muskarca...zar ne? Zavisi ko sta prvo gleda kod devojaka,oni finiji gledaju oci,lice,osmeh,....drugi gledaju "atribute"...nisam nijednog muskarca pitala sta je prvo primetio na meni icon_surprised SmileyCentral.com

: Sanjica__ - 7. oktobar 2007 6:28:04(UTC)
Citat:
Sanja N - 6/10/2007 16:51

Citat:
Sanjica__ - 6/10/2007 16:31
Citat:
Sanja N - 6/10/2007 13:31 Plave oci i guzu icon_lol Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna...a sada sam se vec ugojila i imam stomacic :(
I kod mene bas kao kod moje drage imenjakinje, samo sto ja imam zelene oci icon_lol icon_lol

Sanjice,ja obozavam zelene oci!Pozajmi mi ih malo na koriscenje... icon_lol icon_lol icon_lol

Rado ti bi ih pozajmila Sanja, a ja obozavam plave. Hajde da se trampimo icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: Ana81 - 6. oktobar 2007 19:58:40(UTC)
Kosa,oci i osmeh!! icon_lol icon_lol
Mada sada sam u nekoj fuj fazi kada mi kosa opada zbog dojenja,oci mi mutne i krvave od ne spavanja!!
Jedino mi je osmeh na licu !!! icon_lol

: Angel - 6. oktobar 2007 13:15:53(UTC)
Oci, usne i osmeh a onda sve drugo. Nekako sve ide u paketu :)
Mada sad ne zelim da me primete, lepo mi je ovako bezbrizno i povuceno a i sve sto zelim i sto mi je dovoljno je da me mm primecuje non stop, sto i cini iako sam debela i slatka zaljubljen

: mima80 - 6. oktobar 2007 13:10:41(UTC)
Citat:
mayya - 5/10/2007 23:38

vise nista... :(

Mayo, poguzi poguzi poguzi poguzi poguzi

: Hanan - 6. oktobar 2007 12:57:26(UTC)
Krupne plave oci, i usne.

: Sanja N - 6. oktobar 2007 12:51:55(UTC)

Citat:
Sanjica__ - 6/10/2007 16:31
Citat:
Sanja N - 6/10/2007 13:31 Plave oci i guzu icon_lol Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna...a sada sam se vec ugojila i imam stomacic :(
I kod mene bas kao kod moje drage imenjakinje, samo sto ja imam zelene oci icon_lol icon_lol

Sanjice,ja obozavam zelene oci!Pozajmi mi ih malo na koriscenje... icon_lol icon_lol icon_lol

: Sanjica__ - 6. oktobar 2007 12:31:58(UTC)
Citat:
Sanja N - 6/10/2007 13:31

Plave oci i guzu icon_lol Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna...a sada sam se vec ugojila i imam stomacic :(

: Sanja N - 6. oktobar 2007 9:31:30(UTC)
Plave oci i guzu icon_lol Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna...a sada sam se vec ugojila i imam stomacic :(

: Ella - 6. oktobar 2007 6:48:22(UTC)
noge :)

: mayya - 5. oktobar 2007 19:38:09(UTC)
vise nista... :(

: leptiric - 5. oktobar 2007 19:21:19(UTC)
Nemam pojma
Kosa,oci,nosic
gradju celu figuru

: Julija SG - 5. oktobar 2007 19:14:07(UTC)
I kod mene su to oci vecinom.

: Sanja_Bg - 4. oktobar 2007 1:26:13(UTC)
Isto tako i kod mene......
Moje lepe okice......

: andjelam - 24. septembar 2007 12:39:26(UTC)

Sta muskarci  prvo zapaze kod vas???

kod mene uglavnom moje lepe oci   a  kod vas?