Obaveštenja

Icon
Error

: sara ms - 9. septembar 2009 2:49:14(UTC)
lela28 uradi ponovo test,to je najbrzi nacin da prekines neizvesnost

: lela28 - 8. septembar 2009 23:06:51(UTC)
Redovno pratim skoro sve teme na forumu i ne znam da li sam odabrala pravu za moj slucaj.
Moja prica ide ovako.
Zadnju m sam imala 02.08.,na dan ocekivane uradila sam prvi test koji je bio pozitivan,vrlo bleda druga crtica.Rekli su mi da sacekam par dana i da ponovim test i to sam uradila.Opet mi se pojavila druga,nesto jaca ali jos uvek bleda druga crtica.Cak su skoro svi simptomi trudnoce bili tu,otekle i bolne grudi,mucnina,bolovi u ledjima,strasan umor... Treci dan nakon drugog test pripremala sam se da odem kod dr kada sam dobila prvo blago,pa zatim jace krvarenje,koje su pratili strasni bolovi.Moja dr mi je rekla da je to najverovatnije bio spontani pobacaj,jer sam bila u 5-oj sedmici trudnoce,ali me nije ni pregledala niti je uradila bilo kakve druge analize.Rekla mi je da iduce sedmice odem i uradi HCG nalaz krvi,pa tek onda da vidimo sta se desilo.Meni je treci dan odkako je pocelo krvarenje i ono je jako slabo i braonkasto i danas i juce.
Recite mi molim vas,da li je moguce da je to lazna m ili je ipak bio spontani pobacaj?
Da li je neko imao slicno iskustvo?
Hvala vam unapred... Ja cu se nadati do zadnjeg dana

: tashaaaa - 9. avgust 2009 22:07:25(UTC)
Interesuje me da li je neka od vas bila trudna a da je imala laznu menstruaciju? Da li ste imale nekih simptoma i sl?

: Magija - 14. avgust 2008 8:30:45(UTC)
light, mislim da nisi trudna, a ti simptomi ce nestati ubrzo. Tj kad saznas 100% da nisi trudna. To je psiha.
Jao, a zasto ova tema ne stoji gde joj je i mesto? U podforumu "trudnoca".

: light_blue - 13. avgust 2008 23:49:01(UTC)
e evo i mene opeeet.... :)
"tetka" mi je bila u poseti kao i svakog meseca i nije bilo razlike. medjutim, meni se cini da imam neke simptome, pre neko vece mi je bilo uzasno muka i ne mogu bas sve da jedem, kupus(salata) mi deluje kao da je od plastike i previse sladak, kada mi se piski nema boga da istrpim bar 5 min ako radim nesto nego se teleportujem u wc, pospana sam vec par dana i uopste ne mogu uvece da zaspim, ali ne mogu ni da se naspavam! ...i jos niiiz toga,.. e sad, da li sam ja to nesto uvrtela u svoju ludu glavu ili sta je vec ne znam. verujte mi da nemam zelju da radim test jer ne zelim da vidim jos jedan negativan rezultat. :(

: Sandrolina - 7. avgust 2008 20:08:20(UTC)
Light blue nemoj da se sekiras i da places.. nema vajde od toga.. Znam kako ti je i ja sam sinoc dobila ali sam resila da se ne nerviram i da se ovog meseca ponovo bacim na pravljenje malog bebca.. :) A i ti isto.. hehe

: light_blue - 6. avgust 2008 15:25:12(UTC)
mi smo bas radili na tome da zatrudnimo, medjutim ja sam dobila sinoc! grrrr...! :( :(
joooj a plasim se da radim test, prosli put je bio negativan i sita sam se isplakala.

: seron - 3. avgust 2008 13:33:21(UTC)
Tratincice.ja ne znam odgovor na tvoje pitanje,a verujem ni druge devojke,jer vidim da ti niko nije do sada dao odgovor. Najbolje je da odes do lekara i da s njim porazgovaras.

: Tratincica25 - 30. jul 2008 13:13:26(UTC)
Da li vam se ikad desilo da je menstruacija podpuno sluzava i rozkasta? Evo vec treci dan i nista se ne mjenja...sta bi moglo da bude?!?

: zona - 15. jul 2008 8:14:18(UTC)
Znam i ja mislim da nisam trudna :( ali eto valjda od te silne zelje ja sebi umislim milion simptoma i onda kad stigne vestica ja se jako razocaram.Necu raditi test sem ako mi bude kasnilo koliko testova kupujem vise me sramota,kad udjem u apoteku apotekarka sama daje test nista vise i nepita icon_surprised ops:.Sacekacu pa cu vidjeti a iduci mjesec odoh kod doktora pa da vidim sta on kaze.

: vanjče - 15. jul 2008 5:19:13(UTC)
Mislim da nisi trudna i ako ti od srca želim da budeš. Uradi test i videćeš da li jesi ili ne. Po tvojoj prici bi trebala da budeš trudna više od mesec dana tako da će ti test sigurno biti tačan.

SREĆNO i da što pre ugledaš te čuvene II crtice!!!

: zona - 14. jul 2008 19:24:06(UTC)
Meni je prosli mjesec jedno 10 dana poslije men jako boljele grudi i cijelo vrijeme mi je bila muka pa sam bila ubjedjena da sam trudna.I prije nego sto sam uopste trebala dobiti uradim test i on negativan ja nakon par dana dobijem i to vestica stigla ranije.Bila je normalnog inteziteta i duzina trajanja joj je bila normalna.Sada cim mi je prestalo opet me bole grudi i muka mi je po cijeli dan i sad stalno hmm da nisam ipak trudna prem da mislim da nema sanse ali sve ovo skupa me dovodi do ludila uzid uzid uzid .Sada je sezona god odmora i jako mi je tesko da dodjem do mog dr. Neznam sta da radim neznam .Izludicu dok nedodje vestica .

: kika - 24. jun 2008 18:08:33(UTC)
JA SAM IMALA TACNO U VREME OCEKIVANE MESNTRUACIJE, 28. 29. 30. DAN CIKLUSA, TEST JE BIO NEGATIVAN, A KRVARENJE ROZIKASTO I OSKUDNIJE, SVEGA DVA - TRI DANA , NE UOBICAJENIH 5.
TADA SAM BILA TRUDNA VEC DVADESET DANA , JER SAM OSTALA TRUDNA TACNO ( I JEDINO MOGUCE ) SEDMOG DANA TOG CIKLUSA.
ETO.
TADASNJA MRVICA SADA IMA 24 IPO KILA I NE ZAKLAPA USTA PO CEO DAN I VRLO JE ZALJUBLJENA U MANGUPA IZ KOMSILUKA.

: ogycko - 23. jun 2008 17:56:59(UTC)
I moja majka je imala laznu menstruaciju. Kaze da je ista kao i obicna, nije uopste primetila razliku. Ali ubrzo se jave prvi simptomi trudnoce, muka, gadjenje, pospanost, pa se to otkrije samo po sebi. Meni se jednom desilo da umislim da sam trudna, cak mi je bila i muka... Ne treba se opterecivati sa tim, ali razumem vas. I ja to zelim, pa mi se stalno spava, muka mi je... To je postalo uzas...

: bombica26 - 16. novembar 2007 19:22:47(UTC)
..i ja tako trpim po ceo dan jadna hocu ziva da se upiskim :-) hahhhaha smesno zvuci ali istinito.sretno

: magi - 16. novembar 2007 16:57:37(UTC)
Makice pa što to bi sa tobom? Pa zar je do hitne došlo? Nadam se da ti je sad dobro.
Ja bila danas kod lekara i kažem joj za čudnu menstruaciju i ona ko iz topa pošto mi je radila UZ kaže nisi trudna ako na to misliš :( , ubi mi nadu......Ma šalim se skroz sam ok, rekla mi je da je folikul divan i da od večeras pa narednih 4-5 dana budem vredna svako veče i da posle odnosa ne ustajem minimum sat vremena a ako mogu da izdržim do jutra još bolje! Pa, sve za bebu, uradiću i to.....Nadam se klanjam

: Misa - 16. novembar 2007 14:59:24(UTC)
Magi jesi li isla kod lekara?

: makica 265 - 16. novembar 2007 5:45:11(UTC)
Hvala zagrljaj bolje mi je jutros

: Magija - 16. novembar 2007 5:30:57(UTC)
Meni je za mucnine samo limun pomagao. punooo limuna i gric gric.
Opusti se makice. Prilegni i disi duboko sa zatvorenim ocima, ne misli ni o cemu...
Svidjaju mi se tickeri.

: makica 265 - 15. novembar 2007 15:17:46(UTC)
ma nije beba magi,evo i sad za malo nisam povratila,ali krce mi crijeva sto znaci da ce biti p.....hehe.

: magi - 15. novembar 2007 15:02:13(UTC)
Makice da nemaš lažnu menstruaciju? Ako ti ne bude bolje za dan dva ti ponovi test ili idi do lekara, možda je virus ali možda je i beba icon_wink

: makica 265 - 15. novembar 2007 12:39:26(UTC)
E meni je danas toliko muka.....sve mi se cini da cu da povratim,ali stvarno ne umisljam jer sam opustena totalno...ne znam sta da radim...

: Magija - 15. novembar 2007 10:23:13(UTC)
E devojke, ja sam imala laznu menstruaciju prvi mesec trudnoce. Nisam primetila neku razliku. Nisam je ni trazila posto sam odustala od pokusavanja da ostanem trudna. jednostavno nisam vise imala snage da se nadam iznova.
Tako da kad mi je sledeca menstruacija zakasnila, tj. nije se ni pojavila, bila sam zbunjena ali sam mislila da je prehlada, posto sam dosta bila na promaji tog meseca zbog posla. I tako... mene momak natera da odem na pregled, kad tamo trudnoca stara 2 i nesto vise meseca! Nisam mogla da verujem!
Zato, ocekujte je kad se najmanje nadate!
LJubim vas, srecno!

: magi - 15. novembar 2007 8:03:49(UTC)
Zakazala sam za sutra, jedva čekam da odem da vidim šta se dešava.....eto šta je psiha!!!

: lena77* - 15. novembar 2007 7:51:59(UTC)
E DRAGE MOJE NISTE JEDINE SA TAKVIM MISLIMA I SIMPTOMIMA.I JA SAM PRE GODINU DANA IMALA TAKVO ISKUSTO A TO TI JE OD SILENE ZELJE DA SI TRUDNA PA ONDA SVASTA UMISLJAMO I ZAMISLJAMO.EVO JA SAM TEK SAD MALO POPUSTILA JER VIDIM DA SE NA SILU NEMOZE NISTA uzid

BICE KAD BUDE..IDI NA SVE PREGLEDE... VIDI JEL SVE OK I AKO NIJE NACICE SE LEKA OVO JE 21VEK....A SA uzid NECEMO NISTA POSTICI

: magi - 12. novembar 2007 15:33:08(UTC)
Hvala ti kicun, i ja mislim da je to u pitanju ali lakše mi je kad mi neko potvrdi i kaže da je bio u istoj situaciji, trudiću se da malo "smanjim doživljaj" i da se opustim....baš sam se opteretila uf!!!

: kicun - 12. novembar 2007 5:31:04(UTC)
Magi ja sam imala sve te simptome i moram ti reci da je kod mene bio stres u pitanju, prosto sam se preopteretila sa svim tim i imala sam vrtoglavice, mucnine sve na nervnoj bazi. Probaj da se opustis i naravno otidji kod lekara. Meni je tako bilo prosle godine u ovo vreme, cak me i dr u laboratoriji ubedila da je to bila lazna meca i da sam sigurno trudna samo da cekam jos malo da uradim test, znaci imala sam mucnine, vrtoglavice, nisam mogla da stojim na nogama od malaksalosti, a to je moje telo reagovalo na stres. Uf ispisah ja istoriju, znaci opusti se i posavetuj se sa lekarom.

: magi - 11. novembar 2007 14:44:28(UTC)
Evo mene opet sa problemima....ne znam da li je još neko imao slična iskustva, ali pored te grozne braon i oskudne menstruacije već danima imam problem sa vrtoglavicama i mučninom, ne mogu da idem kod lekara još par dana pošto radim po ceo dan ali se nadam da ću već krajem nedelje da se dočepam ginekologa, zanima me da li je još neko imao te probleme?

: magi - 10. novembar 2007 6:56:11(UTC)
Ponovila sam test jutrost i negativan je ipak ništa icon_cry

: mazaki - 9. novembar 2007 11:38:53(UTC)
Magi ,htela sam da ti kazem da je moja zaova sa dvoje djeca tako imala laznu braonkastu mens.ali nije bila mens.nego trudnoca,pa uradi test nadamo se najboljem trudnica

: magi - 9. novembar 2007 7:57:59(UTC)
Hvala vam, ponoviću ga sigurno ovih dana, evo i danas samo malo ide, imam bukvalno dve kapi na ulošku i to braon boje.....strah me da se nadam, javiću šta je bilo....

: kicun - 9. novembar 2007 7:42:42(UTC)
I ja to mislim magi bolje ponovi test ako ti ne krene stvarno. Moja tetka je prva tri meseca trudnoce imala menzis koji je samo po duzini bio kraci inace po kolicini isti, tako da ako veca nastavi tim tempom ti uradi test.

: mima80 - 9. novembar 2007 7:36:13(UTC)
Magi, ko zna. Ne bih da ti dajem laznu nadu, ali ako ti ne krene prava menstruacija slobodno uradi test jos jednom

: magi - 8. novembar 2007 20:30:59(UTC)
Ne znam šta da mislim, ja sam dobila pre tri dana, sa danom zakšnjenja međutim potpuno je drugačija od normalne braon je boje, prvi dan je išlo pa drugi ni kapi pa opet treći ali jako malo...neću da se tripujem a sve se nadam da je lažna posebno zato što mi je stalno muka, kakav sam kreten!!! treba me poguzi

: bombica26 - 4. novembar 2007 15:43:41(UTC)
Moja nestrpljivost me dovela da uradim test devet dana pre menstruacije ehehehehe bem ti sebe

: Angel - 4. novembar 2007 15:28:42(UTC)
Upravo zato sto je SVE moguce, najbolje je da odete do lekara ako sumnjate na tako nesto jer ipak treba piti i vitamine od pocetka i uraditi neke analize ako ste trudni. Ja vam drzim pesnice jako!
Mislim da lazna meca nije kao prava, mislim da bi trebalo da je slabija ili braonkasta ili bar da krace traje od prave. Mada svakako se razlikuje od osobe do osobe. Kolegina zena 4 meseca nije znala da je trudna! Cak stalno prica on kako joj je gazio ledja jer su je bolela u 4. mesecu a nisu znali da je trudna. Covek od 195 visine je stajao na ledjima zeni od 160cm da bi joj masirao ledja. ONda ona provali da se nesto mrda jednog dana posle toga i rekla mu da je trudna. Rece "duso imacemo bebu" a on ce na to "Ma kakvu bre bebu, imacemo palacinku, jesam li te pre par dana gazio bre!"
Naravno beba se rodila ziva i zdrava i sad je super veliki decko od 19 godina cini mi se.
Prema tome kao sto rekoh SVE je moguce, samo nadu nikad ne gubite i pravo kod lekara na ultrazvuk ako postoje sumnje, ili bar test pre odlaska ako je neko bas nestrpljiv. Secam se da sam ja bila, uradila 2 testa pa onda otisla u ordinaciju koja je u zgradi ispod moje icon_lol

: sanndra_bgd - 4. novembar 2007 12:31:24(UTC)
To je istina...upravo se mojoj majci dogodilo da je redovan ciklus imala 3 meseca i onda tek saznala da je trudna,a pritom su joj lekari garantovali da truna nikada vise nece ostati jer je operisana nakon vanmatericne trudnoce i problema sa drugim jajovodom.Kad gle cuda...ona rodila bas mene

: bombica26 - 30. oktobar 2007 12:24:48(UTC)
Zamislite,postoji mogucnost da ste u trecem mesecu i da ne znate?????mozda sam ja?nabacila sam pet kg...mada postoji jedan problem pre tri meseca nisam "radile " na tome ehhehehhe kakva ironija.sve u svemu sve ovo daje nadu

: leptir - 30. oktobar 2007 10:33:43(UTC)
Moguće je dobijati bas prva 3 meseca,slabijeg je intenziteta i kraće traje a da test stavrno ne znam,verovatno da može da pokaže trudnoću!

: bombica26 - 30. oktobar 2007 10:28:27(UTC)
A da li testovi u tom slucaju pokazuju moguce zacece ili ne?

: petarignjic - 30. oktobar 2007 9:56:30(UTC)
moguce je dobiti menstruaciju cak i prvih 3 meseca tako da nema razloga za paniku.da li imas kakve simptome

: Petra* - 28. oktobar 2007 13:05:25(UTC)
Da znam za to i ja sam cula. Mada ne znam tacno kako izgleda, predpostavljam da je dovoljno drugacija od standardne. I verujem da je kod svakoga ipak dugacije, jer ni menstruacija ne traje isto vremenski kod svih, niti je istog inteziteta... Ne znam, predpostavljam neznam

: zeljka2306 - 28. oktobar 2007 12:52:54(UTC)
kako se manifestuje menstruacija u prvom mjesecu trudnoce.Cula sam da je to moguce,pa me zanima koliko traje.,takodjer kakva je bojom. icon_rolleyes