Obaveštenja

Icon
Error

: MilicaCale - 12. decembar 2011 9:23:10(UTC)
jao, malisha, fantasticno! to me podseca na nasu prvu jelku icon_smile
a ema je moje dete, ja volim da jedem iglice icon_wink
od nase jelke jos uvek nema nista. Ipak je niko nije doneo icon_sad , tako da ceka 20. tacnije 21. da je mi donesemo pa okitimo... nema veze, tako ce krace da skuplja prasinu icon_sad a i sacekace da dokupim sijalice i jos belih kugli... pa kao nema veze.

: malisha75 - 11. decembar 2011 18:24:54(UTC)
E, mi smo prošlog vikenda okitili jelku, opet prirodnu. Staviću kasnije slike. To je bio haos pravi. Stavili smo jelku u ćošak, da bi kao bila manje pristupačna i još sa jedne strane približili krevet. Ivan je kačio ukrase, a ja sam izigravala kran. Ema je naravno odmah poletela da pipne sve. Bila je baš pažljiva, i dosta brzo izgubila interesovanje za ukrase, ALI, najveća zabava za oboje je postalo puzanje pod jelkom, u krug, a kad se umore, sednu baš u taj ćošak gde jedva mogu da ih dohvatim. Tamo se uvek smeju i nešto domunđavaju, a Ema jede iglice koje padnu na pod.

: Dorothy - 11. decembar 2011 17:44:16(UTC)
Malisa, bas je bila lepa, odise nekom toplinom :-))
A gde su ovogodisnje slicice? Ja jos nisam kitila jelku, tek sledeci vikend, i to bice dve male, jer moramo da ih sklonimo na visoko od Lane unistiteljke ;-))

: MilicaCale - 29. novembar 2011 8:58:03(UTC)
malisha, prelepo (uvek za svezu jelku, iako smo odustali). I ja volim da pravim kolekciju celog zivota icon_smile
za ovo godinu smo dokupili pecurke i lizalice i sad cekamo jelku. Stoji kod babe i dede, pa treba da doputuje.

: malisha75 - 28. novembar 2011 23:51:57(UTC)
Evo mene da otvorim sezonu sa sličicama. Doduše, obećala sam ih još prošle godine ruganje .

Prošle godine smo imali pravu jelku. Kasno smo je kupili pa nije bilo velikog izbora. Zato je oblik malo bzv, dole je bila jako široka i gusta, a gore retka, ali je ipak divno mirisala. Malo je bila i "sirota" što se tiče ukrasa. Tek smo počeli da ih kupujemo i skupljamo. Svake godine ćemo da dokupljujemo neke zanimljive. Nama se tako sviđa. Da kolekcija raste sa decom i da ih podseća na neke lepe trenutke u životu. U mojim sećanjima iz detinjstva ukrasi i kićenje jelke imaju posebno mesto zaljubljen

: Dorothy - 24. novembar 2011 16:33:40(UTC)
Blize nam se praznici, pa ja po malo zavirujem u ovu temu, koja ce jos malo da ozivi :-)))

: Iva&Lule - 13. januar 2011 10:29:32(UTC)
secer,jelka ti je prelepa:) ukrasi fenomenalni klanjam I ja sam dvoumila da li da mi jelka bude decija sa lampionima i ukrasima sa crtanim junacima(ali bilo je prelepih) ili da mi ove godine bude bela i zlatna,a nekim zlatnim i belim ukrasima nisam mogla da odolim,pa sam se odlucila za ovo drigo. Ove godine ima da nakupujem te decije,videla sam kako su okitili jednu jelju i bila je fenomenalna:)

Milice,tvoja seka se bas potrudila i sve mi se svidja,svaka joj cast!
Da,svidjaju mi se i oni beli cvetovi sto je tvoja tetka stavila na jelkusok bas dobro izgleda!Ona tacna sa svecama prodavala se i ovde, imalo je u srebrnoj i zlatnoj boji :)

: secer - 13. januar 2011 0:02:03(UTC)
hvala milicacale,a tvoja seka se bas potrudila da sve okiti za Ng. svaka cast. prelepo.

: MilicaCale - 10. januar 2011 10:09:01(UTC)
a mi smo bili u poseti, pa bi da vam pokazem jos Kekinu (moje sestre) jelku Ove godine je zlatna, prosle crvena, steta sto je nisam okacila tada, sad ne mogu da nadjem slike:

Uploaded with ImageShack.us

i malo dekoracija:

i cudesna suma:

: MilicaCale - 10. januar 2011 9:45:01(UTC)
secer, fantasticna jelka, bas po mom ukusu.
kalimero, mummy, fantasticno.

: secer - 10. januar 2011 1:32:57(UTC)

: secer - 9. januar 2011 23:27:04(UTC)
jaoj devojke, pa ne zna se cija je lepsa jelka!!! stvarno sam odusevljena!!!
Asteraki, tvoja mi je kao u americkim filmovima!! nemam komentar koliko je lepa!!! Mada i sve ostale su bruka!!! bravo devojke!!!!

: kalimero - 8. januar 2011 19:05:13(UTC)
Mi opet kasnimo ali evo i nase velike jelke

: mummy3 - 1. januar 2011 23:27:04(UTC)

Uploaded with ImageShack.us Drage mamice,forumasice, SRECNU NOVU GODINU zelimo vam nasa jelkica i ja! zaljubljen

: Angel - 29. decembar 2010 22:47:30(UTC)

Sve jelke su prelepe, svaka vam cast!

Ove godine sam zelela pravu i zamalo da je uzmemo medjutim na kraju mi je bilo lakse da izvucem proslogodisnjeg vestaka i caskom je okitim. Sledece godine sigurno prava i to naravno sa korenom.
Dakle da ne kacim slike, ista je kao prosle godine, samo ne onako sarena vec plavo-srebrna. Naravno ukrasena lepim belim lampicama koje imaju zeleni kabl. Sara je kitila i uzivala, naravno po mojim instrukcijama. ;]

: asteraki - 29. decembar 2010 18:44:04(UTC)
Hvala na komentarima :-* Stolnjak je neki najobicniji od pre skoro sto godina :))) Nego, ja nisam ljubitelj takvih stvari, pa se retko setim sa stavim neki tako, iako ih imam brdo.
Srecna mama, bas vam je lepa jelka. Svidjaju mi se mnogo te crvene kugle sa belim sarama.
Njamii, i vasa je bas lepa iako je sarena. Bas je vesela i decija. Ni ja kao klinka nisam imala te drvene ukrase, vec uglavnom staklene. Ali, ovi tvoji su prelepi. Bas imaju neki smek, koji vraca u detinjstvo.

: MilicaCale - 29. decembar 2010 10:53:33(UTC)
smama, lepa jelka. Uspeli ste da se slozite, uprkos malom pomagacu :)
njami, fantasticna, vesela decija jelka. Ukrasi izmisljeni. Kad smo mi bili mali, takvih ukrasa nije bilo. Tako da verujem da su ti iz inostranstva. Moja drugarica je ove godine od drugarice iz kanade dobila veliki paket sa takvim ukrasima. Ozbiljno sam razmisljala da nadjem na netu takve, sigurna sam da ih ljudi prodaju (pod naznakom vintage)

: Dorothy - 28. decembar 2010 21:20:50(UTC)
Njamiii, slatka je jelkica, jakooo!!!!

: srecna mama - 28. decembar 2010 21:10:16(UTC)
nJAMI SUPER SU UKRASI, POSEBNO MI SE SVIDJA MEDA KOJI SEDI NA ODZAKU_;) I ZVEZDICE.

: njamiii - 28. decembar 2010 18:38:00(UTC)
Vecina ukrasa je stara i po 20 godina, tj. iz mm-ovog i mog detinjstva, jako malo je skoro kupljenih, a neke sam ja pravila.
Meni najdrazi su:

: njamiii - 28. decembar 2010 18:25:42(UTC)
Evo i nase jelkice

: srecna mama - 28. decembar 2010 11:13:45(UTC)
Njami, i nama se vasar uselio u dnevnu sobu, danas kacimo i balone;))).Evo nase jelkice

: njamiii - 27. decembar 2010 15:18:15(UTC)
Srecna mama, vrata od balkona su vam zaljubljen
Mi volimo sarene, kitnjaste jelke, kao vasar da nam se uselio u dnevnu sobu icon_lol Medjutim ove godine nam i ne "dreci" nesto. hmm Do duse, izdzapali smo se dok smo je kitili icon_rolleyes Mm kao da zivi za girlandu, samo bi je trpao i trpao... galamdzija
Ja nikako da zavrsim moje ukrase, zapela na pola...

: srecna mama - 27. decembar 2010 13:05:31(UTC)
Hvala Doroti, Milice, ja volim te kombinacije kao sto rekoh, ili srebrno belo, ili crveno zlatno.Mi veceras kitimo, pa kacim slike, i ove godine crveno i zlatno cemo kititi, s ' tim sto ranije nismo tako praktikovali vec smo kitili i s aplavim, srebrnim, kupovali raznorazne ukrase, tako da smo i mi malo u deficitu sa crvenim i zlatnim iukrasima, a.li nema veze.Hteli smo da kupimo jelku s abusenom ,ali nemamo gde da je posadimo, pre dve god.smo imali sa busenom,jako mi je zao kada otkinu jelku bez busena:(

: Dorothy - 27. decembar 2010 12:57:34(UTC)
Asteraki, prelepa ti je jelka, divna! I sve sto si napisala oko kicenja jelki potpisujem u potpunosti! I da strasno mi se dopada tvoj stolnjak, savrsen je :-)))
Srecna mama, super je slika sa vratima na kojima viri maca :-))))

: MilicaCale - 27. decembar 2010 10:18:12(UTC)
posto je ova tema jos uvek mirna, moracu da doprinesem jos malo. Ovo je jelka moje tetke, koja je ove godine promenila kombinaciju (prosla je bila srebrno plava), pa jos uvek malo pati zbog manja ukrasa

By milicajovanovic at 2010-12-27

i jedna dekoracija (mrzelo me je da slikam sve)

: MilicaCale - 27. decembar 2010 10:04:46(UTC)
asteraki, super, crveno bela jelka, i manja i sto. Ali kucica na stolu... Sve je ekstra.
Inace, potpuno se slazem sa tobom za zive jelke, moje su bile zive prethodne dve godine, ali smo zbog nesrecnih slucajeva (ubili su ih mesto da ih posade) morali da predjemo na vestacku.
Drugo, moja je ideja da svake godine dokupim po neki ukras, da ostanu uspomene (to i radim, od kako se sava rodio). Cak smo sestra i ja u subotu raspakovale stare ukrase, mamine i uzelee po nesto, za uspomenu nelomivo. Ipak, ne zelim traumu za svoje dete, pa ne zelim vise staklene ukrase (iako jos uvek mogu da se kupe) ali je ideja da deca imaju cemu da se raduju.

: srecna mama - 27. decembar 2010 10:03:22(UTC)
Asteraki, jelka vam je fenomenalna, ija praktikujem da kitim smao dve boje, u nasem slucaju su to crvena i zlatna.Sto je isto jako lepo ukrasen, mi cemo danas kititi jelku, a dotle sam malo ukrasila balkonska vrata;)

: asteraki - 26. decembar 2010 23:35:25(UTC)

Sem jelke, jedino je ''ukrasen'' trpezarijski sto, a i za njega je pitanje da li ce preziveti do nove godine :)))

I malo keksica da se posluzite ;)

: asteraki - 26. decembar 2010 23:26:43(UTC)

Evo jelki. Zaboravih da napisem da imamo jednu veliku i jednu malu, Eleninu :))) . Na zalost, boje bas nisu verne, kao sto izgledaju uzivo.

: asteraki - 26. decembar 2010 23:14:09(UTC)
Bas su vam lepe jelke i dekoracije. Narocito mi je draga Katarinina jelka, jer je ziva i podseca me na jelke koje smo brat i ja ukrasavali dok smo bili klinci. Pomenuste stare ukrase i vratiste i mene u detinjstvo. Secam se da je mama uvek kupovala po par novih ukrasa pred Novu godinu i da su to sve bili uglavnom stakleni ukrasi. Koliko je sve to ranije imalo vise carolije i koliko nam je znacilo. Pa bio je pravi dozivljaj. A danas , kao sto neko rece gore, skoro svake godine kupimo po ceo novi set i to jos u dve boje, pa nam polako prelazi i u rutinu kicenje jelke. Retko se mogu naci i bas kvalitetni ukrasi, ali, nema veze bitno je da vlada praznicno raspolozenje i da smo svi na okupu.

Mi smo ove godine ( opet ) malo promenili kombinaciju boja. Ukrasi su uglavnom od ranijih godina, sem ovih belih. Malo smo dodali ''snega'' i vezali masnice i to je to. Nije nesto specijalno, ali je nama simpaticna jer smo je bas jednostavno ukrasili. Sto se ostalih dekorativnih sitnica tice, ove godine je skoro sve ostalo na tavanu, jer nisam htela da eksperimentisem sa Elenom, koja sve mora da pipne, stavi u usta i tako redom :) .

U sledecem postu postavljam i malo fotkica.

: Dorothy - 26. decembar 2010 16:40:23(UTC)
Katarina, bas je lepo sve i jelka, i aranzman na stolu, i naravno snesko :-))))

: MilicaCale - 26. decembar 2010 16:27:39(UTC)
katarina, PRELEPA ziva jelka, takva ovde ne moze da se nadje. A tek kolicina ukrasa ispod...

: katarina - 26. decembar 2010 15:41:19(UTC)
evo malo dekoracije..na stolu

: katarina - 26. decembar 2010 15:37:59(UTC)

Ovog tatu i sina SNESKA je Jana crtala..isla u radinici novogodisnjih ukrasa i ovo odabrala..sama je crtala tj bojila na drvetu..

: katarina - 26. decembar 2010 15:32:21(UTC)
evo i nase jelke..ne znam sto mi ispala mutna slika...

: katarina - 26. decembar 2010 15:31:52(UTC)

: Iva&Lule - 25. decembar 2010 21:17:28(UTC)
Malisa,bas mi se svidja tvoja jelka od prosle godine bravo daj da vidimo i novu icon_wink

: Dorothy - 24. decembar 2010 17:18:30(UTC)
Malisha75, lepa ti je jelka od prosle gosine, ali obavezno postavi slicicu i ove nove. U pravu si da su nekada bile sarene jelke, i ja kod mojih jos imam starih sarenih ukrasa, staklenih, jos iz perioda kad sam ja bila mala, divni su i toliko toga nose u sebi :-)))
I ja inace svake godine samo dokupljujem zanimljive ukarse, onih osnovnih kugli imam za pet jelki, ali su mi te pomalo dosadile!

: malisha75 - 24. decembar 2010 4:58:09(UTC)

Evo naše prošlogodišnje kreacije.

Ove godine imamo živu jelku. Nije savršenog oblika kao veštačka, ali zato predivno miriše. Kupili smo nove ukrase, sasvim jednostavne, u pet boja i četiri oblika. Uz to imamo i par pojedinačnih kojima nisam mogla da odolim. Spazila sam još par pa ako ih sutra ulovim postavljam sličice. Planiram svake godine da dokupim po koji zanimljivi ukras. Šarena jelka me vraća u detinjstvo, kada se nisu svake godine kupovali kompleti novih ukrasa, nego je poenta bila u samom kićenju. Takvu jelku imaju moji roditelji. Svaki ukras ima svoju priču, pa i danas mogu satima da je gledam i da se prisećam dogodovština oko praznika i kićenja...

: Iva&Lule - 23. decembar 2010 22:46:56(UTC)
Winnie,lepa ti je jelka,ali snesko je boli glava sok

Hvala,za moju jelku zavodnicu kako sam je ja nazvala :) Sto se perjanih ukrasa tice,prodali su se u rekordnom roku,za jedan dan i nisu ih vise nabavljali :) Imali su i prelepe zlatne velike leptire sa nekim kao zutim kamencicima,bila dva izlozena ,oni su nestali pre ovih perjanih kako mi rekao prodavac,ah ne mogu da ih prezalim :)

Dorothu,ono su grancice u pravu si,samo se nabodu u jelku,a imali su i srebrne te bi isle odlicno uz tvoju icon_wink

Malisa75,na ovoj mojoj jeli :) pola su stari ukrasi,pola novi.Imam mnogo ukrasa crvenih i sarenih dve torbe,ali to smo isprobali prosle godine kada je moj sin kitio i nije licila na nista.Te ukrase sto imamo su zaista kvalitetni,imaju sigurno 15 godina kako sveki kaze,a od ovih novijih jedno peruske,ruze i oni lampioni sa cipkom i ledom su kvalitetni,ostali su Made in Cina,kupila ih u velikoj robnoj kuci,ali nisu nesto, oni strasevi samo ispadaju :)One male zvezde,oni drveni ukrasi,one kugle sa puno strasa nista to nije kvalitetno,ali bilo je jeftino,12 kom za 1 eu :)
Gledala sam pre neki dan na TV-u staklene lapione rucni rad,a cena prava sitnica :) Krecu se od 15-30 eura kom sok

: malisha75 - 23. decembar 2010 19:13:00(UTC)
Zenske, divne su vam jelke!
Milice, svaka čast za pravljene ukrase, jako su lepi i lepo se slažu uz ostale.
Ivo, šta reći, glamurozno!!! Perje i čipka, wow! Ukrasi su divni i vidim odlično se slažu uz ambijent sobe. Ti bre imaš ukrasa za još tri jelke.
Dorothy, meni nikada ne bi palo na pamet da kombinujem srebrno i zlatno, a sad vidim kod tebe da to super izgleda zajedno.
Winnie, i tvoja jelka je lepa. Super je mašna sa sneškom, a i sneško na pultu!

Mi smo prošle godine imali zlatno crvenu kombinaciju, možda nađem vremena da stavim sličice.

: Winnie the Pooh - 22. decembar 2010 15:20:32(UTC)
Zelene Nole izvukao u smokiju,iako smo tati rekli da ga ne kupuje anene Dobice on svoje poguzi Nisam mu jos okitila jelkicu u njegovoj sobi,pa cu ih premestiti (da ne primeti :>)

Inace nam je soba do skoro bila crvena,sad je zelena,pa moze da prodju icon_wink

: MilicaCale - 22. decembar 2010 14:01:00(UTC)
da, steta je sto ne mozemo sve da ih vidimo uzivo.
winnie, super ti stoje ti zeleni ukrasi, ne bi ocekivala.
I dekoracija je odlicna.
Ja dekoracije nisam slikala, posto su iste kao prosle godine.

: Dorothy - 22. decembar 2010 13:50:20(UTC)
Winnie, lepa ti je jelka, ali si u pravu mislim da sve one uvek lepse izgledaju u prirodi nego na slici, barem za moju to vazi!
Divna ti je dekoracija na pultu!!!

: Winnie the Pooh - 22. decembar 2010 11:39:24(UTC)
Jaooo zenske,kakve su vam jelke.... icon_eek icon_eek Svaka cast. Milice,home made ukrasi su ti prelepi,svaka cast bravo Dorothy,i tvoja jelka je prelepa,tako je elegantna,a boje kao na mojoj :>

Ivo,nemoj da nas z,vidis li ti kakva ti je jelka??? Ukrasi su ti izmisljeni,sva je fancy smizlica Hocu i ja te perjane ukraseee.....

Ne znam sad ni dal da kacim ovu moju jadu "made in china" doomed Plus sto na slikama izgleda sto puta jadnije nego uzivo hmm Ajd sad,kacila sam i pre,da ne preskacem :> ...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

: Dorothy - 21. decembar 2010 12:10:45(UTC)
Ivo, uopste ti jelka ne izgleda mrsavo :-))) Predivna je, i jako, jako su dobre bele perjane kugle i ruze i pogotovo ono sto ne znam da objasnim, kao grancica na slici trecoj od dole. Sve u svemu jako lepa jelka!!!
Milice, tvoja je jelka extra, imas pravljene ukrase, nemas zasto da kukas!

: Jelena&Teodora - 21. decembar 2010 11:23:13(UTC)
Ivooooo odusevljena sam sa tvojom jelkicom, tako je elegantna i moderna,otpala sam na ove tvoje perjane kugle i detalje,i andjelcici su mi super i ja sam ih kupila samo srebrne,pa kad okitim pokazacu vam.....kombinacija boja mi se bas svidja zlatno i belo,ali perje kao ukras mmmmm,poslaji mi koju :))) toga kod nas nema :)

: Natasa - 21. decembar 2010 11:19:29(UTC)
Milice, Iva jelke su vam superiska. Najvise mi se dopadaju Milicini ukrasi koje je sam pravila, bas super izgledaju i jelka je skroz originalna, a kod Ive su mi jako lepe one bele peruske.

: MilicaCale - 21. decembar 2010 9:06:30(UTC)
Eeee, saaad, paaaa, kako da ti kazeeeem :)
nema. To je meni poklon od firme za novu godinu :)

: Iva&Lule - 20. decembar 2010 21:30:16(UTC)
Milce bas me nerviras! Sto najjeftinije ukrase,ko bi to rekao kad vidi tvoju jelku koja je zaista lepa i deluje bas bogato :) Plus sto si one ukrase pravila sama to je jos veci +,zaista izgleda divno.
Ajde da se menjamo,ti meni das tvoju debeljuckastu jelku,a ja ti saljem ovu moju mrsavu sa sve ukrasima :)

: MilicaCale - 20. decembar 2010 21:14:25(UTC)
:) IVO, PRELEPA TI JE JELKA, ISTO KAO KOD DOROTI. pA VAS DVE IMATE FANTASTICNE UKRASE (NE KAO JA, NAJJEFTINIJE KUGLICE)

: Iva&Lule - 20. decembar 2010 19:51:38(UTC)
Dorothy,jelka ti je bas lepa,a ukrasi fenomenalni!Najvise mi se dopada onaj sa crvenom kucicom zaljubljen

Evo i nase jelke,ako popravim nesto ,ubacicu slike opet :)

Masnu na vrhu sam pravila sama,nije nesto,ali nisam nasla nista bolje da kupim!Naletela jednom na drvenu svezdu,ali sam se neckala,kad sam otisla sledeci put prodale se sve:(

Evo malo i ukrasa:

: MilicaCale - 20. decembar 2010 13:28:11(UTC)
Super. Bas imas lepe ukrase (u raznim oblicima). Meni to jos fali. Da covek pridje, pa da se divi pola sata (i uvek otkriva nesto novo)

: Dorothy - 19. decembar 2010 15:21:39(UTC)
Evo konacno i slika i jelke u celo i pojedinih delova da se bolje vidi ;-)))

: Dorothy - 19. decembar 2010 12:43:38(UTC)
Okicena jelka, samo da prebacim slike pa cu ih postaviti!!!!
Ali ovde je nesto malo slika ove godine, da li je jos rano ili sta je u pitanju?

: nicegirl - 16. decembar 2010 17:04:41(UTC)
Hvala, Milice, pogledacu, nadam se da ce uspeti caos

: MilicaCale - 16. decembar 2010 11:49:07(UTC)
Hvala.
nicegirl. stavila sam recept u podforum hobi, novogodisnji ukrasi.

: nicegirl - 15. decembar 2010 20:41:28(UTC)
Milice, jelka ti je predivna, a kako si pravila te ukrase? Daj recept, i opisi potanko ceo postupak, molim te, mnogo mi se svida, htela bi i ja da probam, ali mi treba ceo postupak. Hvala unapred

: Iva&Lule - 15. decembar 2010 15:56:15(UTC)
Ja sam okitila icon_lol ali posle tvoje,sramota me da postavim icon_surprised ops: Tvoja je savrsena bravo jos jednom!

: njamiii - 15. decembar 2010 14:43:41(UTC)
WoW! Kao iz izloga!

: MilicaCale - 15. decembar 2010 14:09:16(UTC)
aha. Prosle godine sam mami donela iz nemacke takve, drvene, zvezdice i jelka joj je bila savrsena (zlatno-bela). Ja, idiot, nisam kupila sebi, pa sam ove godine morala da napravim.
Jos bi bila lepsa da su samo zvezde i srca, ali nisam imala modle. Ostaje aktivnost za sledecu godinu.

: lillyblue - 15. decembar 2010 14:06:14(UTC)
Milice, savrsenstvo!
A ovi ukrasi sto si pravila, su bas dali pravi smek.

: MilicaCale - 15. decembar 2010 13:46:38(UTC)
Hvala, hvala, rastem kao kvasac.
Ne vredi glasati jos, videle smo samo jos jednu. Sad cekam druge slicice... Zar je moguce da niko nije okitio? Ili je jos rano?

: Iva&Lule - 15. decembar 2010 13:01:38(UTC)
Milice,kako je lepa jelka klanjam mnooogo mi se dopada icon_eek
Kao sto napisa pahuljica,cela je u ravnotezi,ma,bajkovita je :)
Ja vec unapred glasam ovde na forumu da tvoja bude najlepsa ove godine icon_wink

: pahuljica - 15. decembar 2010 12:49:28(UTC)
Milice, sjajno obavljen posao!
Cela je u ravnotezi i odaje utisak bajke. Nezna i praznicna.
Moj naklon.

: kicun - 15. decembar 2010 9:53:40(UTC)
Savrsena je!!!!

: Dorothy - 15. decembar 2010 9:51:59(UTC)
Milice, savresena jelka, preeeeeleeeeepaaaaa je! Hocu i ja takvu :- ))))

: MilicaCale - 15. decembar 2010 9:38:14(UTC)
I, konacno, slika jelke (dodacemo jos sitnice, ali ovo je prilicno definitivno)

I, detalji

: MilicaCale - 13. decembar 2010 10:24:36(UTC)
Nama je stigla nova isporuka ukrasa od Keke (crvenih), pa smo napunili jelku. Jos da ofarbam i okacim pravljene, bele, zbog ravnoteze i gotovo (negde oko nove godine)

: Dorothy - 13. decembar 2010 9:41:07(UTC)
Evo jos jedne lepe jelkice, bravo!!!
Ja kitim nasu sa Mimi kao glavnim asistentom ove nedelje jedan dan, jedva cekam ;-)))))

: MilicaCale - 13. decembar 2010 9:05:56(UTC)
Raznobojna, vesela, prava decija :)

: baky - 12. decembar 2010 18:31:14(UTC)
Evo i nese jelke :)

: MilicaCale - 12. decembar 2010 11:08:51(UTC)
Hvala

: MilicaCale - 12. decembar 2010 11:08:50(UTC)
Hvala

: secer - 11. decembar 2010 0:02:14(UTC)
milicacale, jelka je savrsena!!

: Iva&Lule - 10. decembar 2010 13:36:20(UTC)
Milice,prelepa ti je jelka icon_eek Da je meni jedna takva gusta i lepa :( Muz prosle godine kupio veliku 180cm,ali je retka,poludela sam kad sam je videla,tako da, ove godine nema kupovina,ali mi obecao za sledecu,ceznem za takvom jelkom kao sto je tvoja :)

Ja i Lule,okitili nasu mrsavicu :) Kombinacija belo i zlatno :) Imamo zlatne grancice,perjane kugle,ledene ruze,cipkane lampione,svasta nesto :)Neobicna je!

: kicun - 10. decembar 2010 11:13:28(UTC)
Divna vam je jelka Milice! Volim kada je jelka tako gusta, pa jos kao da je sneg na njoj-savrsena!

: Dorothy - 10. decembar 2010 9:42:35(UTC)
Bas je extra, nisam ni videla tu varijantu sa sisarkama, divna je!

: MilicaCale - 10. decembar 2010 9:07:33(UTC)
:) hvala. Kupila je takvu, isprskanu i sa integrisanim sisarkama. Jos da je imala i integrisane sijalicice....
bice lepa kad je zavrsim :)

: Dorothy - 10. decembar 2010 8:52:26(UTC)
MiliceCale, otvorila si ovogodisnju sezonu!!!! Prelepa ti je jelka, meni se bas svidja!!!
Da li si je prskala sa negom u spreju ili je takve boje?
Mi nasu kitimo sledece nedelje, pa da mogu mirno u porodiliste ;-))))

: MilicaCale - 9. decembar 2010 12:27:45(UTC)
a uzivo je mnogo lepsa. Ma, sredicu je je za slikanje, na vreme za docek.

: MilicaCale - 9. decembar 2010 11:23:54(UTC)
a mi smo bolesni, pa sam zaboravila da se pohvalim: okitili smo jelku u subotu uvece (i imali generalnu probu za docek, legli posle 12)
sava je preterao sa spavanjem popodne, pa smo mogli. Prvo je bilo: daj da rasirim jelku. Pa: dodacu i sijalice. Pa, kad smo vec tu, da zavrsim kicenje. I zavrsili smo (naravno, fale pravljeni ukrasi i ukrasi koje nam prosledjuje Keka. Stavljam sliku sad, pa za novu godinu, kad dodam sve.
imamo i malu jelku, za savu, ali je bio lose volje (bolestan) u nedelju i nije je okitio kako treba, samo je meni smetao u poslu, pa samo stoji. Za razliku od velike jelke, u cijem kicenju je ucestvovao, na obostranu radost.

By milicajovanovic at 2010-12-09

: Dorothy - 28. novembar 2010 17:51:21(UTC)
Ja sam juce u diskontu kupila nekoliko novih ukrasa i sprej za sneg da malo naprskam krajeve jelke kao Mayya prosle godine :-)))
A ona jelka sto si postavila link MiliceCale, je savrsenstvo od jelke, extra je!!!
Mi cemo nasu za jedno dve nedelje da kitimo!

: Dorothy - 28. novembar 2010 17:51:10(UTC)
Ja sam juce u diskontu kupila nekoliko novih ukrasa i sprej za sneg da malo naprskam krajeve jelke kao Mayya prosle godine :-)))
A ona jelka sto si postavila link MiliceCale, je savrsenstvo od jelke, extra je!!!
Mi cemo nasu za jedno dve nedelje da kitimo!

: MilicaCale - 27. novembar 2010 17:00:31(UTC)
nego kako. Moj zet je vec izneo jelku u dnevnu sobu, kao da samo stoji i rekao mojoj sestri: "Jelka, kasnimo, sigurno su svi ostali vec okitili jelke" (sestra je Jelena, sa puno nadimaka, za potrebe nove godine Jelka)
Nego, da poslusamo mi nasu decu i okitimo jelke. Da imaju deca sta da prepakuju sledeceg meseca :)

: Iva&Lule - 27. novembar 2010 12:11:23(UTC)
Znaci mi medju prvima icon_lol tj.Luka i Sava bravo

: MilicaCale - 27. novembar 2010 10:03:48(UTC)
:) mi smo kupili jelku. Sad jos samo da ozdravimo pa da se bacimo na pravljenje ukrasa... Ma, ako ne bude nista od toga, sledeceg vikenda kitimo, a nove ukrase kacimo naknadno.

: Iva&Lule - 26. novembar 2010 13:31:19(UTC)
Ovde vec vlada praznicna euforija :) Kod Luke u vrticu vec nedelju dana u svakoj grupi ima po jedna okicena jelka....Danima me ispituje i postaje bas dosadan,kada cemo mi nasu jelku da okitimo...Prvo je bilo rano je sine jos,sacekacemo jos malo,cekaj da padne sneg :) Juce otisla da ga uzmem u vrtic i poceo sneg bas jako da pada,dok smo stigli do kuce sve je belo bilo...Igrali smo se u dvoristu,kada smo usli u ulaz on mi kaze mama pao sneg ajde da kitimo jelku sok Sta sam drugo mogla,nego da zajedno sa njim odem u podrum i uzmem jelku...Nismo je okitili samo sam onako stavila sijalice da mu svetle...Ja bih cekala jos malo,ako on ne istera svoje..Sta ce ,gde god da odemo dete vidi pa i on hoce...

: MilicaCale - 17. novembar 2010 13:27:39(UTC)
Jupiiii, ponovo jelke... Ove godine kupujem jelku na vreme, moguce vec prvog, da nam bude veselo na vreme :)
Nasa glavna jelka ce biti crveno belo sarena, prava bozicna, po uzoru na Jelicu Greganovic: http://blog.b92.net/text/1767/Imenjakinja/
Uskoro krece radionica u stanu, klincosi pozvani. Pravimo ukrase od testa i farbe, i ko zna jos cega...

: Dorothy - 17. novembar 2010 13:02:10(UTC)
Polako nam se opet blize ukrasavanja, jelke i ostale praznicne radosti, pa pronadjoh ovu temu! :-))) Ja jedva cekam, a kako mi je termin bas oko NG ove godine ce jelka biti okicena kod nas malo ranije, a Mimi zeli sarenu, kao u crtanim Disney filmovima, pa ce takva i da bude!!!

: mayya - 8. januar 2010 14:40:48(UTC)
Sve pohvale devojke!
Veselo!

: da2 - 7. januar 2010 18:40:15(UTC)
kalimero,
ne kasnis sa slanjem slika, imamo jos puno novih godina pred nama

prelepe su jelkice

: da2 - 7. januar 2010 18:39:15(UTC)
kalimero,
ne kasnis sa slanjem slika, imamo jos puno novih godina pred nama

prelepe su jelkice

: kalimero - 7. januar 2010 15:58:38(UTC)
Zaboravih i ovu gde se velika jelka najbolje vidi :)

: kalimero - 7. januar 2010 15:53:31(UTC)
Sa malim zakašnjenjem evo i naše dve jelke. Velika je u dnevnom boravku i oktitli smo je Andej i ja, a mala je kod Lene u sobi i oktili su je Andrej i Lena.

: MilicaCale - 6. januar 2010 9:27:14(UTC)
hvala. mala jelka je davno kompletirana, velika ce biti sledece godine
Adrijana, divne ikebane

: MilicaCale - 6. januar 2010 9:26:10(UTC)
hvala. mala jelka je davno kompletirana, velika ce biti sledece godine

: da2 - 6. januar 2010 1:49:50(UTC)
MilicaCale, bravo bravo
Mala jelkica mi je favorit, jos je i plavo srebrna, meni omiljene boje

adrijana, bravo bravo
lepo se uklopili aranzmani sa jelkicom

: adrijana - 6. januar 2010 0:42:57(UTC)
Ovo su ikebane koje sam pravila za bozic

A evo i jelke

Takodje moram da dodam da su mi sve jelke fenomenalne, svaka je originalna na svoj nacin!!!!

: secer - 6. januar 2010 0:25:05(UTC)
milicacale, preslatko a pogotovo mi se svidja mala jelka!

: tanja. - 5. januar 2010 22:55:15(UTC)
MilicaCale bravo bravo bravo bas zanimljivo zvezda

: MilicaCale - 5. januar 2010 15:15:09(UTC)
Evo konacno i nasih jelkica.
Glavna je okicena 30. uvece, svi ucestvovali, Sava se divno zabavljao, igrajuci se sa ukrasima.
Jelka je "work in progress", sto znaci da jos nije gotova, vec je treba dobro popuniti (sledece godine) tako da se grane ne vide. Fale nam jos beli ukrasi, a ideja je da bude crveno bela, sa primesama svih toplih boja. Vec drugu godinu nam se trake negde zagube, pa ih nadjemo tek kad je kasno.
definitivno su vestacke jelke fotogenicne, mnogo urednije izgledaju. Tako da nam ne gine jedna dooobra investicija sledece godine.

Mala plava jelka, sa staklenim ukrasima, zaostala iz prethodnog stana, u Savinoj sobi na ormaru

Najmanja srebrna jelka

I ostatak ukrasa po stanu (mala plava i ostatak postavljeni tek 31. ujutru). Imamo velike planove za sledecu godinu, ove nista nismo stigli.

: da2 - 4. januar 2010 3:02:41(UTC)
BRAVO, BRAVO za Jeleninu mamu

: da2 - 4. januar 2010 2:43:02(UTC)
Citat:
tanja. - 4/1/2010 01:30

Citat:
da2 - 3/1/2010 02:27

tanja.
samo ti i ja u pola noci gledamo jelke
icon_lol icon_lol icon_lol

Aaaa ja sam poznati "nesaničar" ovde icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol ti si "koleginica" ili si slucajno zalutala u pola noci :) :) :) icon_razz

''koleginica'' :) skoro svako vece razgledam jelkice, citam komentare...

Dok ne radim moram nekako vreme da potrosim. icon_lol

: tanja. - 4. januar 2010 2:30:05(UTC)
Citat:
da2 - 3/1/2010 02:27

tanja.

Aaaa ja sam poznati "nesaničar" ovde icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol ti si "koleginica" ili si slucajno zalutala u pola noci :) :) :) icon_razz

: Srcka - 4. januar 2010 1:18:13(UTC)
Mayya, i meni se svidja vise tvoj aranzman bravo
Jelena, bravo za mamu, fantasticna jelka.

: secer - 4. januar 2010 0:56:38(UTC)
bravo za jeleninu mamu!:)

: mayya - 3. januar 2010 18:50:18(UTC)
Hvala devojke!!!
Jelena, mama ti definitivno ima ukusa!

: Jelena&Teodora - 3. januar 2010 18:09:02(UTC)
Citat:
mayya - 29/12/2009 15:10

Jelena i Teodora, nisam ni sumnjala koje ce boje jelka biti!!! Jedina imas takvu kombinaciju i bas je interesantna!

Mayyo,hvala ti divna si.....:-*

Sve jelke su predivne,zene bas ste mastovite,sve do jedne su extra okicene, i deca su sigurno uzivala.....

Evo da vam pokazem i jelku od moje mame.....

: da2 - 3. januar 2010 4:27:18(UTC)
tanja.

: da2 - 3. januar 2010 4:22:30(UTC)
mayya,

divni aranzmani, lepo su se uklopili u ambijent sa jelkicom i prozorom.

:) :) :) :) :) bravo bravo bravo bravo

Da, prvi aranzman mi je lepsi, treba da ih poducis malo tamo gde si kupila onaj drugi ;]

: tanja. - 3. januar 2010 4:20:20(UTC)
Mayyče , lepša mi je ova koju si ti pravila zvezda :-*

: secer - 3. januar 2010 1:45:27(UTC)
mayya, divno!!!

: mayya - 3. januar 2010 0:31:57(UTC)
da2, maslacak, ella bravo bravo bravo

Ja samo jos da dodam dve ng ikebane, prvu sam ja pravila, druga je kupljena.

Photobucket

Photobucket

: tanja. - 2. januar 2010 5:19:35(UTC)
Malo duže nisam bila na forumu..dodjem ovde i imam šta da vidim 5 strana slikica jelki !! bravo
Žene vi ste umetnici majke mi zvezda zvezda zvezda Prelepo ali prelepo, ja ne znam koju bih izdvojila . Sve ali sve su divne! Ivo ne trućaj , Jelka ti je fantazija -baš onakva kakvu pamtim moju kada sam kao klinka kitila zaljubljen šarenilo ..a ovo što se mi fensiramo i to je extra i jako lepo ali sa delom malenih ručica ne može da se meri ...kada Miloš i Marko još malo porastu ( verovatno već sledeće godine) sami će da kite jelku ...ja ću im malo pomoći ...ili baš ako budem još uvek u "fensi fazonu" :) - dobiće oni jednu za sebe a ja ovu kitim po svom...u svakom slučaju jelka ti je extra uživaj u njoj zajedno sa malim umetnikom zagrljaj

U mog majstora Necu nisam ni sumnjala :-*:-*jelkica je san snova :-* mora biti umetnik na mamu .
Maki,prozor je extra ,to samo ti tako umeš da doteraš :-*

Ako ima još onih koji nisu okačili slike - kačite da uživamo i krademo ideje za sledeću godinu :)

: secer - 1. januar 2010 22:55:18(UTC)
ella bravo za jelku i poklone!!!!:))
maslacak slatka je jelka bas...
valjda smo sa ovom temom zavrsili do sledeceg oktobra-novembra ili ima jos nekog ko se nije potrudio da nam postavi slikice.....:)

: maslacak - 31. decembar 2009 13:39:09(UTC)
i nasa je nakicena bas - pomagala mi cerka i samo je donosila ukrase , na kraju okacismo sve sto smo imali zaljubljen
dva paketica od moje firme , kasnije cemo staviti nase bravo

Photobucket

: Iva&Lule - 31. decembar 2009 10:18:46(UTC)
Ella,jelka ti je bas bas lepa...Meni se bas svidja kao i ukrasi,a i pokloni icon_lol

da2,i tvoja je isto lepa....ma sve mi jelke lepe zaista bravo

: olivera021 - 31. decembar 2009 7:53:44(UTC)
Ella super je jelka a kolko poklona bravo bravo
Nego nisam znala da postoji pravilo kako se kiti jelka tj ukrasi od najkrupnijih do najsitnijih od dole do gore. Bas me zanima kako bi izgledala da sam to uradila. Da se usudim a? Ma nemam vremena.

: da2 - 31. decembar 2009 3:57:00(UTC)
Meni su sve jelkice lepo okicene. Svaka na svoj nacin

[img=http://img704.imageshack.us/img704/315/dsc00039nn.th.jpg]

: Ella - 30. decembar 2009 21:42:18(UTC)

Ivo, veruj mi da nisi sama... jer i nama se cini da je ovde svaka jelka lepsa od nase, ja sam skroz icon_eek   kako ste devojke super okitili vase jelke.

Evo je i nasa zavrsena, nista nisam dokupila kako sam mislila, nemam nikako vremena. Ostaje maltene kakva je bila. Ne kaze se dzabe kad je neko nakicen "kao bozicna jelka", takva je i ova nasa.. deluje mi skroz kichasto  icon_cry icon_rolleyes , al eto, sledece god cemo se potruditi da bude lepsa  icon_wink

P.S. sorry, ne znam sto su mi slike ovako mutne  icon_rolleyes , al nema sta da se posebno ni vidi :)

: Biterlemon - 30. decembar 2009 15:47:53(UTC)
Srcka jelka je fantasticna bas mi se dopada ali ka i za Mayyu vazi isto dok Eva ne okiti nista ti se ovo ne vazi :D

Ivana ne varas se tvoja jelka je br. 1 jer je kitio velemajstor :) isto kao i onu koju je okitio Neca e to su jelke a ne ove skockanice!

: Iva&Lule - 29. decembar 2009 23:46:37(UTC)
Vala sve postavljene jelke posle nase su PRELEPEEEEbravo
Stvarno svaka vam cast,bas ste ih okitile fantasticno :)
Iskreno, mi smo osvoili zadnje mesto ove godine u kicenju jelki icon_wink

: secer - 29. decembar 2009 21:30:34(UTC)
srcka zeno pa tvoja jelka je savrsena, a deda mraz je mnogoo mnogo sladak..:)
i ja pitam ,jel ima neki pokloz za mene ispod jelke....????:)
mayya sta reci, prozor kao iz snova....

: mayya - 29. decembar 2009 17:10:29(UTC)
Jelena i Teodora, nisam ni sumnjala koje ce boje jelka biti!!! Jedina imas takvu kombinaciju i bas je interesantna!
Jeco, drago mi je da sam pomogla. Jelka ti je VRH!!!
Srcka, nije sarena. Super je! A najvise mi se svidjaju oni pokloni ispod! Ima li neki za mene?

Ja sam okitila moj prozor, malo drugacije nego prethodne godine, ali na fotografiji deluje skoro isto.
I sada jos na prozoru imaju neki ukrasi, aranzmani, ali me trenutno mrzi da ponovo slikam.
Evo ga...

Photobucket

: da2 - 29. decembar 2009 2:24:53(UTC)
Srcka divno je okiceno. Jelkica ima super efekat sa lampicama

: Srcka - 29. decembar 2009 0:57:05(UTC)
Jelena, jelka je bas neobicna i svidjaju mi se kugle kao i vrh, originalan je a mala Teodora je bila bas presrecna oko kicenja :-*
jecaneco, bravo vrlo otmeno, elegantno i sprej stvarno daje smek.
milice, aranzmani su super.

Evo konacno i ja da uslikam jelku i pokazem vam, vrh sam trazila i trazila i nisam ga nasla :( ili sam zakasnila. Jelka je nova ali su ukrasi svi do jednog proslogodisnji, osim trake. Malo je sarenkasta ali nisam htela kupovati nove ukrase, sledece godine bice neka skroz nova boja pa zato. Ima nesto i od mog umeca, aranzmani icon_razz

Ovo je polica koja stoji iznad TV-a , dve su ali slikala sam jednu posto je druga identicna

A ovo je jelka sa i bez sijalica

: secer - 29. decembar 2009 0:15:20(UTC)
jecaneca, stvarno ti je predvna jelka....kao secer:)
milica cica i tvoja i bravo za dekoracije!!!

: Dorothy - 28. decembar 2009 20:16:12(UTC)
Milice-cico, prelepa ti je jelka, ali onaj aranzman sa sisarkama ti je definitivno naj, najbolji!!!
Srecna mama, meni je ove godine isto dosadila malo ta klasicna kombinacija boja, pa sam kombinovala crvenu i srebrnu i bas sam zadovoljna ;-)))

: srecna mama - 28. decembar 2009 19:30:25(UTC)
Mame, ja vidim da vi mahom postujete pravilo da se kombinuju iskljucivo plavi i srebrni ukrasi i zlatni i crveni.Ja se spremam da kombinujem zute i crvene.

: milica-cica - 28. decembar 2009 15:21:52(UTC)

Zaboravila sam ovu dekoraciju, mada nisam zadovoljna jer nisam pronasla zlatni sprej za shisharke. Pravicu i ikebanu, samo da kupim granu jelke.

[img=http://img412.imageshack.us/img412/8994/dsc02661q.th.jpg]

: milica-cica - 28. decembar 2009 14:52:31(UTC)
Dekoracija sa stola [img=http://img689.imageshack.us/img689/7656/dsc02650q.jpg] I jelka, jos nisam pronasla vrh, ali otprilike ovako izgleda,mada je uzivo neuporedivo bolje...[img=http://img9.imageshack.us/img9/8749/dsc02654r.jpg][img=http://img412.imageshack.us/img412/8559/dsc02657q.th.jpg]

: Dorothy - 28. decembar 2009 13:25:01(UTC)
Jecaneco, predivno, jaaakooo lepa jelka!!!

: hippeia - 28. decembar 2009 12:18:34(UTC)
Citat:
Aiko - 28/12/2009 09:29

hippi, jelka ti je maltene identicno okicena kao moja?!?! zagrljaj

Zasto me to uopste ne cudi hmm
zagrljaj :-* zaljubljen

: Aiko - 28. decembar 2009 10:29:12(UTC)
hippi, jelka ti je maltene identicno okicena kao moja?!?! zagrljaj

: jecaneca - 28. decembar 2009 10:27:35(UTC)
Ima puno jelki i sve su lepe na svoj nacin,sad da ne nabrajam...
Moram da pohvalim Mayyu od koje sam "maznula" foru sa snegom u spreju!!!I stvarno je jelka odma sinula!

Photobucket Photobucket

: MissGak - 28. decembar 2009 2:38:00(UTC)
Hippi,ne radi mi to.Nasa jelka vec okicena,u onoj "seljackoj" kombinaciji,postavljam slike sutra,a ova nova ce sacekati sledecu godinu,pa i vi na slikice,ne mogu sada da skidam sve ovo vec okiceno,mada pozelim :D

Jelena,jelkica vam je bas lepa,interesantan vrh i zanimljiv spoj boja.Svidja mi se bas bas.

: secer - 28. decembar 2009 2:14:15(UTC)
wow jelena!!!divno divno divno!!!!:)

: hippeia - 27. decembar 2009 17:05:49(UTC)
Hvaaaaala vaaaam cvecko

E MissGak odmah da uslikas, da vidimo, super je crveno-srebrno, vidjela sam par takvih jelki i mnogo su lijepe!

Jelena predivna ti je jelka, bas bas!!! Taj vrh sam vidjela da ima da se kupi, ali mi nikad nije palo na pamet da bi to mogao da bude vrh, odlicna ideja i prelijepo izgleda bravo !!!

: Jelena&Teodora - 27. decembar 2009 17:00:02(UTC)
Evo i nase jelkice :)

: MissGak - 27. decembar 2009 4:20:04(UTC)
Hippi,vrh je vrh!A tresnjice skroz originalne.Divna ti je jelkica!
Ja sam bas happy.Danas je bilo poslebozicno snizenje i kupila sam ukrase za sledecu godinu ;),odlucila sam se za crveno-srebrnu kombinaciju(za sada).Nadam se da ce izgledati isto kao i u mojoj glavi,a nasla sam i nesto sto cu iskoristiti za vrh,napokon :)

: srecna mama - 26. decembar 2009 20:22:23(UTC)
Nasa je proslogodinja jelka bila prirodna sa busenom, sada imamo vestacku.Lepse su prirodne jelke neuporedivo.

: srecna mama - 26. decembar 2009 20:20:54(UTC)
Hipeja, mnogo je lepa jelka, i bas je ukusno okicena, postoji neko pravilo da se jelka kiti sa crvenim i zutim kuglama, ili sa plavim i srebrnim.Ti si as ispostovala to, i lepo izgleda.inace, ako neke mame zanima, imate u maksiju kugle 66 dinara, 6 kugli uz kupon iz blic zene.

: Angel - 26. decembar 2009 18:59:03(UTC)

Hipp lepa ti je jelkica! Vrh je zaista jedinstven! zaljubljen

Kacite jos slika, kacite!!! bravo bravo bravo

: olivera021 - 26. decembar 2009 0:03:50(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
100% PRIRODNA zvezda sa sve busenom respekt
Hvala ali meni su sve vase lepse nego moja na ovim slikama. Stvarno su sve lepe i sad nisam vise sigurna jel mi se vise svidjaju one u jednoj, dve i tri boje ili one saareeeneebravo prelepe su SVE

O.T.I ja imam ixus-a i nije mi jasno sta ne stima na ovim slikama neznam Ako neko zna nek javi sta da radim.

: mayya - 25. decembar 2009 21:16:15(UTC)
Hipi, bas je lepa! Bas, bas! Vrh mi je VRH!

: da2 - 25. decembar 2009 16:32:56(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

DIVNE SU JELKE

: Dorothy - 25. decembar 2009 11:51:59(UTC)
Hippi, jelka je divna!!! A deda Mraz i vrh su extra, prelepi...

: Lula - 25. decembar 2009 2:03:34(UTC)
SVE JE STVARNO PREDIVNO.
I JULIJA I JA SMO DANAS OBAVILE TAJ POSAO.
NE ZNAM DA LI CU STICI DA VAM POSALJEM SLIKE DA VIDITE.

: Srcka - 25. decembar 2009 1:28:06(UTC)
Angel, bas vesela jelka a posebno mi se svidja kugla snesko.
olivera, tvoja jelka je bas, bas lepa, prirodna 100%
Simona, tvoja jelka me podseca na Mayyinu ali ipak je drugacija, ovaj sprej bas daje smek, odlicno si okitila, boje su super, ukrasi jako lepi, jako mi se svidjaju drvene zvezde i srca.
Hipi, odlicno! Snesko je bas sladak i bravo za tvoju dekoraciju, stvarno je lep vrh a mnogo mi se dopadaju ove kuglice crvene sto si grupisala, bas izgledaju kao tresnjice.

Ja moju nikako da uslikam, cekam i ja vrh icon_razz tj. imam onaj siljat, ali mi se ne svidja pa dok ne nadjem bar zvezdu necu da slikam. A i planirala sam da poklone lepo upakujem i stavim ispod jelke.

: secer - 25. decembar 2009 0:25:28(UTC)
divno hippea!preslatka jelka, presladak deda mraz!i stancic, onoliko koliko se vidi...:)

: hippeia - 25. decembar 2009 0:06:39(UTC)
Hahaha MissGak da znas da si me natjerala da veceras uploadujem slike :) Evo jelkice, skromna je, ali dala sam sve od sebe...

E ovo je najblesaviji deda mraz, zar nije cool :)

A evo mog vrha, u najmanju ruku je-drugaciji...:) (ovaj zicani cvijet sam kupila, a ovaj dio od trake sam sama pravila):

A evo malo iz blizine mojih kugli (ja imam samo kugle, trake i svecice, nista vise):

: MissGak - 24. decembar 2009 22:15:02(UTC)
Prelepo!Maje :) vase jekle su mi favoriti,totalno razlicite,ali obe divne a jednostavne,Obozavam to.Simona i tvoja takodje.
A ja cekam na Hippi !!

: da2 - 24. decembar 2009 21:52:48(UTC)
Hvala svima.

Bitrlemon, hvala i pozdrav za Pirot

Kad ima lepih ukrasa, i uz malo maste moraju biti lepe jelkice

: Dorothy - 24. decembar 2009 14:14:41(UTC)
Mayyo, super je fora sa sprejom, jako mi se svidja!!!
Olivera, Angel, Simona preslatke jelke, stvarno preslatke!
Simona, jako su dobre sijalice na tvojoj jelkici, bas mi se dopadaju!

: simona78 - 24. decembar 2009 14:01:21(UTC)
Hvala svima zagrljaj

Asteraki, jedne lampice su obliku zvjezdica, a druge su u obliku pahulja, one su sitnije i diskretnije i meni su jos ljepse. Obje sam kupila u NANU NANA, ne znam ima li tog lanca prodavnica kod vas hmm

: Ella - 24. decembar 2009 13:26:08(UTC)

E ljudi ovo je nemoguce icon_eek   SVE jelke su nestvarno lepe bravo bravo zvezda   FANTAZIJA!!!!! Svaka vam cast na tolikoj mastovitosti waaaaoouuuu

Majoooooooo ljubavi moja tvoja jelka je klanjam klanjam   PRELEPA, bas po mom ukusu!!!! Ej tvoja jelka je forumska mlada! zaljubljen icon_wink   Kako je  lepo videti jednostavno lepu jelku samo u belom! Svaka ti cast!!!! bravo bravo bravo   Dala si mi ideju za sledecu god icon_wink   Merci cherie!!!! :-*

: Maja-belgija - 24. decembar 2009 12:02:21(UTC)
Simona draga jelka je tako slatkaaaa zaljubljen zaljubljen zaljubljen puna ljubavi bravo bravo bravo bravo bravo
Angel jelkica vam je bravo bravo bravo bravo bravo bravo ekstra a posebno ukrase
OLivera bravo bravo bravo bravo bravo bravo sve je prelepo

: Biterlemon - 24. decembar 2009 9:44:27(UTC)
Angel, Simona78, i da2 Super su jelke bravo bravo bravo bravo

: da2 - 24. decembar 2009 3:28:28(UTC)
Evo jos jedne jelkice u krupnom planu

: Angel - 23. decembar 2009 21:08:35(UTC)

evo je i po danu,kad nisam sve strpala u jedan post, izvinjavam se.

: Angel - 23. decembar 2009 11:21:41(UTC)

Oliverina jelka je sigurno prirodna!

Simona jako ti je lepa i slatka jelka! Ta fora sa sprejom je super samo kada nema previse ukrasa. Ova nasa bi bila smesna da bilo sta jos stavim ruganje ruganje .
A sto se ukrasa tice, dve vrste srebrnih pahulja,i glatkih srebrnih srca x12 i sneska x4 sam kupila u Metrou, a ostale sam uzela od mame koja ih je kupila pre par godina kada su se ti neki oblici tek pojavili.

Simona drveni ukrasi su jako lepi!!! zaljubljen

: mayya - 23. decembar 2009 7:40:38(UTC)
Angel, ukrasi su skroz slatki i originalni! Nisam vidjala takve?

Olivera, jel' to prirodna jelka? Tako izgleda.

Asteraki, prvo, nema na cemu. Uvek mi je drago da nekome pomognem. :-*
Jelka ti je san snova! Moja prvobitna ideja je bila bas ta kombinacija boja. Pa nisam nasla adekvatne ukrase. Odlicna kombinacija i super ukrasi!
Jel' vidis kako sine jelka sa malo snega? Super, super!

O. T. Canon je najnoviji model. Mozda ga zato nema kod vas. Kosta oko 230-250e, kako gde. Ali, nemoj ocekivati da ce ti prvobitna fotografija biti odlicnog kvaliteta. Ja svaku dodatno editujem u Acds programu. Tek tada sinu. Mislim da negde ima tema o fotoaparatima, pa cu ti tamo pisati, da vise ne idemo u ot.

: asteraki - 23. decembar 2009 2:18:36(UTC)
Olivera, mislim da je ovo prva prava jelka ove godine i bas mi je jos simpaticnija zbog toga.

Simona, nisam ni sumnjala u tvoju jelku. Super je. Narocito su dobri ovi drveni ukrasi. Takodje mi se mnogo svidjaju lampice. Jesu li sve zvezdice i gde ste ih kupili?

OT - Mayyo, trazim taj model aparata ovde i nikako da ga nadjem. Koliko li je star taj model? Jedino ako je nesto novo, pa ga jos uvek nema ovde u prodaji. Kako se krece cena, da bar tako trazim. Inace, i ja imam Canon. U pitanju je model IXUS od pre par godina i uopste nisam zadovoljna njime od samog pocetka, a sada me jos i baterija zeza, tako da je prava prilika da ga zamenimo.

: asteraki - 23. decembar 2009 2:02:22(UTC)

Angel, prvo komplimenti Sari, koja je bas porasla i prava je devojcica. Bas je duuugo nisam videla. A onda slede pohvale za jelku. Ona slika bez blica me je odusevila. Podseca me na novogodisnje cestitke iz detinjstva.

: secer - 23. decembar 2009 1:36:10(UTC)
slatko, htedoh reci:)

: secer - 23. decembar 2009 1:35:34(UTC)
wow simona kako je skatko!!!

: simona78 - 23. decembar 2009 1:32:59(UTC)
Angel, Olivera, lijepe jelke, a posebno lijepi malisani koji se vrzmaju okolo zagrljaj

Evo i moje jelke, par dana je bila srebrno-plavo-bez, a veceras je dozivjela svoju veliku transformaciju :) Jedino sto sam je morala skloniti u cosak i podici da je Stasa ne bi jos jednom transformisala :):):) (za tu svrhu posluzio je neki sto sa tavana :):) pa sam ga prekrila ovim platnom koje se postavlja ispod jelke).

Bez lampica:

Sa lampicama:

I jos par slika izbliza:

Mayyo, jos jednom hvala za savjet sa sprejom :-*

: secer - 23. decembar 2009 0:58:06(UTC)
olivera i angel divne su vam jelkice....!!!!

: olivera021 - 23. decembar 2009 0:43:40(UTC)
Evo i nase jelkice. S blicom il bez ni blizu nije tako lepa ko uzivo.

: Angel - 23. decembar 2009 0:21:37(UTC)

: Angel - 23. decembar 2009 0:12:13(UTC)

I naravno uskrasi...

Vrh...

Snesko

Srculence

: Angel - 23. decembar 2009 0:02:38(UTC)

Evo i nase jelke. Dok Sale nije pocela da kiti, bila su tri boje: plava, srebrna i zlatna, a onda je dodata i crvena ali u malom broju bas.
Nama je jako svidja i evo nekoliko slikica....

Sa blicom

Bez blica, kako je uzivo, mada je uzivo ipak jos lepsa

Izbliza...

I devojcica pored svoje jelke...

: simona78 - 22. decembar 2009 22:18:07(UTC)
OT - Sa Canonom nema greske! Preko naseg je preslo auto icon_eek icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol i prezivio je i radi icon_lol icon_lol icon_lol

Kupila sam sprej, probacu, a i par novih ukrasa!

: mayya - 22. decembar 2009 20:39:59(UTC)
Citat:
asteraki - 22/12/2009 18:11
Nego, Mayyo, koji fotoaparat imas? Fotke su ti dosta kvalitetne. Boje su jako lepe i tople, dok , ja, kada slikam ovim mojim, bude sve nekako drugacije na slici, pocev od boja, pa preko odsjaja od blica... :( I onako me nesto zeza baterija na ovom mom, pa je mozda idealna prilika da ga zamenim nekim boljim aparatom.

E, hvala na komplimentu! Sad mi bas znaci, posto mi je fotoaparat nov, pa isprobavam funkcije na njemu.
Uzela sam Canon Power Shot SX120IS 10X OPTICAL ZOOM I 10 MEGA PIXELS

: Maja-belgija - 22. decembar 2009 20:21:42(UTC)
hvala drage mame zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Necina jelka je preslatka bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo a mama izgleda super bravo

: asteraki - 22. decembar 2009 20:11:05(UTC)
Bas dobra ideja sa fotkom, hehe.

Sto se tog spreja tice, ne znam sada da li ih ima vise vrsta ili ne, samo znam da sam jedne godine na prozoru bila isprskala kao pahulje, i da su mi oci iskocile posle dok sam oprala prozor! Simona, probaj na nekoj manjoj povrsini prvo da li se skida , pa posle prskaj jelku, za svaki slucaj. Mada, meni se bas svidjaju jelke koje imaju malo ''snega''.

Nego, Mayyo, koji fotoaparat imas? Fotke su ti dosta kvalitetne. Boje su jako lepe i tople, dok , ja, kada slikam ovim mojim, bude sve nekako drugacije na slici, pocev od boja, pa preko odsjaja od blica... :( I onako me nesto zeza baterija na ovom mom, pa je mozda idealna prilika da ga zamenim nekim boljim aparatom.

: mayya - 22. decembar 2009 19:06:25(UTC)
Citat:
simona78 - 22/12/2009 16:19

Mayyo, sad bih te poljubila da si mi blize :-* :-* :-* Moracu da nadjem taj sprej, a onda pada novo kicenje!!! Reci mi samo, skida li se kasnije taj sprej lako? Mislim, da ne bi ostala sad takva i za sljedecu godinu hmm

:(

Pa pridji blize, da me cokis! icon_lol icon_lol icon_lol

A za skidanje, nemam pojma, posto sam i ja prvi put ove godine naprskala. Ali, kako primecujem, kruni se po malo, kada diras grancice, tako da kontam da moze dobro da se protrese, kako bi bela boja spala. Ne znam, PROVERICU!

: simona78 - 22. decembar 2009 18:19:07(UTC)
Mayyo, sad bih te poljubila da si mi blize :-* :-* :-* Moracu da nadjem taj sprej, a onda pada novo kicenje!!! Reci mi samo, skida li se kasnije taj sprej lako? Mislim, da ne bi ostala sad takva i za sljedecu godinu hmm

Asteraki, hvala na lijepim rijecima :-* Jeste, moja jelka je tamno zelena, gusta jeste, ali je bas tamna :(

: mayya - 22. decembar 2009 17:31:56(UTC)
Citat:
asteraki - 22/12/2009 14:40

Simona, da nije i tvoja jelka tamno zelene boje? Moja je bas nekako tamna, pa uvek izgleda, bez obzira na ukrase, nekako sumorno. Meni se mnogo svidja taj rusticni stil i bas bih volela da vidim tvoju jelku, jer sigurno imas vrhunske komade, s obzirom na tvoj istancan ukus. Ne znam, da probas malo da je osvezis nekom sljastecom trakom svetlije boje ili tako nesto? Misli da bi imalo efekta. Hajde sada na posao, pa kaci slike. Cmok tebi i Stasi.

Ja sam imala isti problem. Jelka mi je delovala suvise sumorno.
Evo kako sam ja resila problem...

Photobucket

Na bilo kom standu koji prodaje novogodisnje ukrase, pronaci cete vestacki sneg, tj beli sprej. Samo lagano poprskajte vrhove grancica i da vidite kako ce vasa jelkica da sine!!! Probajte!

: secer - 22. decembar 2009 17:27:24(UTC)
nema na cemu neco.......:)))

: mayya - 22. decembar 2009 17:23:40(UTC)
Photobucket

: asteraki - 22. decembar 2009 16:40:03(UTC)
Simona, da nije i tvoja jelka tamno zelene boje? Moja je bas nekako tamna, pa uvek izgleda, bez obzira na ukrase, nekako sumorno. Meni se mnogo svidja taj rusticni stil i bas bih volela da vidim tvoju jelku, jer sigurno imas vrhunske komade, s obzirom na tvoj istancan ukus. Ne znam, da probas malo da je osvezis nekom sljastecom trakom svetlije boje ili tako nesto? Misli da bi imalo efekta. Hajde sada na posao, pa kaci slike. Cmok tebi i Stasi.

Srcka, ma ovi kolacici su pravi pogodak, a skroz prosti za pravljenje. Pravi, pa nam posalji neku fotkicu. Sigurna sam da ce biti jako lepi.

Seceru, na zalost, nisam iz Soluna nikako, hehe. Zivimo u Kateriniju, ali je i meni Solun u srcu!

Sta bi sa ostalim mamama i jelkama?

: Srcka - 22. decembar 2009 16:14:21(UTC)
Asteraki, ja cu tvoje kolacice obavezno da pravim za N.Godinu!

Majo, prelepa je jelka, divna, otmena , bas snezna nekako. Ukrasi su divni, najvise mi se svdija leptir. A i d.mraz koji svetli je super, verujem da je Klara presrecna.

A Necina jelka je posebna! Bravo Neco! A mama je posebno lepa zaljubljen

: hippeia - 22. decembar 2009 15:22:10(UTC)
Jao Necooooo :) :) :) Ko se moze takmisiti s tvojom jelkom uopste!!!

Secer evo i ja se pridruzujem klubu "seljancica" sa crvenim detaljima :) samo meni je crvena divna za jelku, mnogo ljepsa nego plavo-srebrna kombinacija, koja mi je daleko najhladnija... cak mi je i samo srebrna mnoooogo ljepsa:)

Ja sam jucer okitila i fino je ispala, ali kad sam je slikala to ni blizu nije to! Kasnije cu da postavim! Ponosna sam, doduse, na svoj vrh, koji je kombinacija onoga sto sam kupila da mi glumi vrh i mog rucnog rada ;)
Koristila sam samo zlatne kugle i one najsitnije crvene, koje sam grupisala po 3, pa ih Ksenija zove tresnjice :)

: simona78 - 22. decembar 2009 14:52:00(UTC)
Necoooo bravo bravo bravo Ma, to je prava jelka, sto sarenije, to bolje icon_lol icon_lol icon_lol

Asteraki, odusevljena sam tvojim kolacima zvezda Takav "projekat" bi, za moje kuvarske sposobnosti, a Boga mi i za strpljenje koga slabo imam :), bio ravan naucnoj fantastici icon_lol icon_lol icon_lol

Majo, super ti je jelka, cini mi se da bi bila jos ljepse da kupis i neki caroban vrh, drugo nista ne bih mijenjala. I ja sam htjela takve nijanse, ali eto meni nije uspjelo... Bila mi je previse sumorna, mozda cu opet probati, ali bih trebala dokupiti jos ukrasa i traku koja daje super efekat! Jos cemo se cerati moja jelka i ja icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: Iva&Lule - 22. decembar 2009 14:20:22(UTC)
Evo i ja kazem da je Necina jelka najlepsa,bas je lepo okitio bravo Neco,sad uzivaj imas svoju sopstvenu malu sarenu jelku za tvoju sobicu :)
Sto se tice drecavih jelki ti si na prvom mestu,a mi na drugom,iz razloga sve sto je malo to je i slatko...

Nasu sam malo preuredila,ali je i dalje onako icon_rolleyes ali bitno da je on srecan i zadovoljan...Vec dva puta je oborio,provuce se pored jelke da stane pored prozora da gleda kako pada sneg i tako je obori ruganje

: secer - 22. decembar 2009 12:45:58(UTC)
mayya, evo i ja priznajem teska srca da je necina jelka najlepsa!!!!xaxax....
a on je jos lepsi!!!!:)
kao med je i on i jelkica!!ma samo da su oni srecni i da im lepo prodju praznici, lako cemo za kombinacije boja na jelki:))))
asteraki, kao moju zemljakinju, primam te u grupu seljancica,:))))mada moram priznati da je tvoja jelka san snova, bez obzira na boje:)....i nemoj mi reci da si iz soluna?mog omiljenog grada?????

: Jasmina Babic - 22. decembar 2009 12:39:57(UTC)
Ja se obicno javljam samo an caskanju jer nemam vremena. Ovde sam dosla samo da vidim kako deca reaguju na jelku i kako da je "odbranim" od mog napasnika. Medjutim, kad sam videla Necinu jelku, odusevila sma se. Najlepsa je ubedljivo, dzaba se trudite. pa pogledajte samo njegovo lice, kako blista od srece i ponosa :-* Svaka cast, Neco bravo

: mayya - 22. decembar 2009 10:51:45(UTC)
Citat:
asteraki - 22/12/2009 00:08

Mayyo, dovoljno je videti samo osmeh na njegovom licu dok kiti jelku i suvisno je bilo sta reci. Necina jelka, narocito na onoj zadnjoj slici, me podseca na kesicu bombona, a da me pitas sada zasto, ne znam da ti objasnim :) . Nego, sta to lepo mama klopa?

hehe, to je Necin puding od vanile.

Neca vam se zahvaljuje na komlimentima. :-*

: Dorothy - 22. decembar 2009 10:39:24(UTC)
Super je Necina jelka, a tek kako mora da je on srecan!!! Ima svoju sopstvenu jelku :-)))

: Biterlemon - 22. decembar 2009 10:11:30(UTC)
Asteraki, Doroth i Maja Belgija jelke su fantazija, bogami se ove godine nagledah prelepih jelki... no moram da vas razocaram NECINA JELKA JE NAJLEPSAAAAAA!!!!!!!
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo e to je pravo kicenje jelke, a ne ove skockanice, to je novogodisnji duh!!

: MilicaCale - 22. decembar 2009 10:00:13(UTC)
Necina jelka je savrsena.

: asteraki - 22. decembar 2009 2:08:26(UTC)
Mayyo, dovoljno je videti samo osmeh na njegovom licu dok kiti jelku i suvisno je bilo sta reci. Necina jelka, narocito na onoj zadnjoj slici, me podseca na kesicu bombona, a da me pitas sada zasto, ne znam da ti objasnim :) . Nego, sta to lepo mama klopa?

: mayya - 22. decembar 2009 1:52:24(UTC)
Evo jeeeeeeeeeee!!! Neca je okitio svoju jelkiucu!!! Mama mu je malo pomogla.
Da li ste ikada videli kicerastiju jelku??? icon_lol icon_lol icon_lol

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

: asteraki - 22. decembar 2009 1:39:14(UTC)
Majo, i tvoji su ukrasi bas lepi i elegantni.

Zaboravih da napisem da se meni mnogo svidja i jelka Jelene83. Svidjaju mi se i oblik i ukrasi i mesto gde se nalazi jelka.

Seceru, onda i ja da se pridruzim grupi seljancica, hehe. Kod mene je zlatno-crvena kombinacija ;-)

Dorothy, ma moja jelka nije ni prosla pored savrsenstva, ali, dobro, nije ni ruzna, da ne ispadne bas da samo kukam. Od svega praznicnog, meni se najvise dopadaju kolaci u kuci, hehehe. Ako mi verujete, juce sam napravila i drugu turu, i vec su skoro pri kraju. Jako su ukusni i super su i za klince. Nosila sam danas klincima koji idu zajedno sa Elenom na vezbe i nije ostao ni jedan jedini. Cak su poceli jedno drugom da broje koliko su keksica pojeli i zamalo se posvadjase na kraju :((

Je li neka probala da pravi kolace?

: secer - 22. decembar 2009 0:29:04(UTC)
hvala zibic.srecna i tebi ng i svi ostali praznici...ajde okiti jelku, pa nam posalji slike:))

: Zibic - 22. decembar 2009 0:25:28(UTC)
pozdravljam vas prave vrjednice vec ste pocele kititi jelku. kod mene se to desava otprilike pet dana pred novu godinu a ja od sinovog prvog rodjendana kitim istu jelku jer on to tako zahtijeva odnosno posto je autista sve mu to mora biti uvijek isto s tim sto promijenim odnosno dodam po neki drugi nakit da zadovoljim svoj gust. cak sam tu jelku donijela i ovamo a evo izgleda da cu je ponovo morati voziti u Sarajevo jer mozda se desi ako mi sutra stignu neki papiri da u srijedu krenemo u Sarajevo da malo napunim baterije.

vama svima zelim da cestitam slave i novu godinu i da nam svima svaka sledeca bude uspjesnija u zdravlju i veselju s nasom djecicom.

svima veliki zagrljaj i pusa

: Maja-belgija - 21. decembar 2009 22:33:20(UTC)
secer hihihihihihihihihihihihihihihihihi mm me gleda kad slikam jelku i smeje se i kaze da da na forum srbenda

: secer - 21. decembar 2009 22:08:04(UTC)
hvala za favori maja belgija!!!!:)
evo mm kaze da nismo normalne sa ovim jelkama na forumu:)))....zamisli kakvi su muskarci!!:))))axaxaxa

: Maja-belgija - 21. decembar 2009 21:57:55(UTC)
Citat:
secer - 21/12/2009 19:46

maja belgija, sad je potpuna jelka!!!divna divna divna je!!!!:))
izgleda da sam ja jedina seljancica crvenu boju koristila:((

secer tvoja jelka je edna od moih favorita prelepa je i ja volim crvene ukrase al eto resila sam da zadovolim muzin ukus prosla godina pa sad samo malo dokupila bele ukrase icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol a crvene od preprosla godina nosimo ih dole da kitimo opet jelka za par dana srbenda

: Maja-belgija - 21. decembar 2009 21:52:48(UTC)
hvala dorothy zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
zaboravila sam da postavim moji najomilenii ukrasi sad sam ih lepse uhvatila icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

By mdimoska, shot with KODAK EASYSHARE M853 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2009-12-21

: secer - 21. decembar 2009 21:46:25(UTC)
maja belgija, sad je potpuna jelka!!!divna divna divna je!!!!:))
izgleda da sam ja jedina seljancica crvenu boju koristila:((

: Dorothy - 21. decembar 2009 21:17:10(UTC)
Jao, kakve jelke!!!
Asteraki, to je jelka zvana SAVRSENSTVO!!!!! A tek keksici....
Maja-belgija, divno!!!
Bas mi je jaaakooo drago sto vam se svidja :-)))))

: Maja-belgija - 21. decembar 2009 21:02:00(UTC)
ovih nekoliko dana bila sam u gradu i dokupila jos neke ukrase i sad je jelka kompletno gotova icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

a za ispod jelka uzeli smo svetleci deda mraz koj skija icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol klara se odusevila

: Maja-belgija - 21. decembar 2009 20:49:32(UTC)
dorothy,asteraki respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt jelke su vam wooow prelepe

: mayya - 21. decembar 2009 19:04:36(UTC)
Dorothy, jelka je bas lepa, ali prozorna dekoracija...superiska!!!

Asteraki, tvoja jelka mi je definitivno favorit!

Daj posalji neki kolacic, da Neca okiti svoju jelku. :)
Danas sam mu kupila malu jelkicu i sarene ukrase, pa cemo veceras da je kitimo!

: hippeia - 21. decembar 2009 18:06:24(UTC)
Asteraki ja sam zapanjena!!! Odusevljena!!! Predivno izgledaju ti kolacici, kakva fenomenalna ideja!!! I jelka ti je super! Kao i dorotina, jao, ko bi se odlucio, ja sam luda za jelkama, najradije bih ih okitila sad 10-ak raznih, koliko opcija imam u glavi ali mm bi vjerovatno poludio da krenem da kupujem bilo sta novo :)
Prosto me je iznenadio kad mi je obecao iduce godine kupiti onu gustu jelku :)

Inace, ja svoju okitila danas, slikacu kasnije...vise mi dosadila ova jedna te ista...

: secer - 21. decembar 2009 16:38:17(UTC)
meni definitivno nesto nije u redu sa forumom...asteraki hvala na receptu.....sutra prekosutra ce da pravim kolacice pa javljam dal je uspelo:))

: asteraki - 21. decembar 2009 15:53:49(UTC)
Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 st1\:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Κανονικός πίνακας"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Hvala vam, ali se meni ova nasa jelka vec smucila. Ne svidja mi se drvo kao drvo, pa mi onda ni ukasi ne izgledaju kako bih ja htela, tako da na kraju zadnje dve godine samo zveknem ukrase reda radi, bez nekg velikog ulaganja truda. Ove godine nisam imala zelju da dokupim ni jedan ukras cak. MM me je naterao da kupim bar jedan setic crvenih, da ne budu sve stari. Meni se svidjaju one guste jelke svetlije boje koje izgledaju kao prave, ustvari izgledaju vise kao bor, ali su one dosta skuplje, a kada dodje vreme praznika, od silnih poklona i ostalih izdataka, uvek mi bude zao da dam neki veci iznos jos i za jelku... I tako mi ostane posle samo da kukumacem, hehehe.

Sto se ovih slatkisa tice, napisacu vam ovde, mada se nadam da me nece Admini kritikovati sto cu OT ovde sa receptima za kolace.

Kucica, tj. gotovi peceni komadi, su kupljeni u IKEI, mada sam nasla na netu posle i sablone po kojima se lako moze napraviti i kod kuce. Ja sam samo ''sagradila'' kucicu i ukrasila je. Komade sam lepila pecenim secerom, dok je jos bio u tecnom stanju, a ukrasavala sam onom klasicnom glazurom od secera u prahu, belanaca i malo limuna, i jos na sve to dodala cokoladne bombonice.

Keksici su mojih ruku delo. Testo sam izradila po receptu za Gingerbread cookies, pa sam posle samo vadila modlama i ukrasavala bombonicama i secernom glazurom. Pravila sam i one kao ''staklene'' sa tvrdim bombonama.

Recept je sledeci:

-250gr  rastopljenog neslanog putera

-1 solja secera

-2 jajeta

-1 solja meda ( po originalnom receptu se dodaje "fancy molasses")

-2 kasicice vanilin secera

-1/2 solje svezeg, na najsitnije izrendanog gingera (djumbir) – ako koristite djumbir u prahu, dovoljno je 1/2 kasicice

-6 solja brasna

-2 kasicice cimeta

-2 kasicice praska za pecivo

Zamesiti testo od ovih sastojaka, pa ga ostaviti da odstoji 2h u frizideru. Kada se ohladi, razvuci testo u koru debljine oko 0,5 cm i modlama vaditi zeljene oblike. Testo peci u plehu na pek papiru u zagrejanoj pecnici na 180’C 10-12 minuta. Kada se ispeku, kolacice staviti na resetku da se skroz ohlade, pa hladne staviti u posudu gde cete ih cuvati do sluzenja.

Keksici su mekani kada ih izvadite iz rerne, pa cak deluju kao da nisu peceni, ali nemojte se prevariti, jer se posle dosta stvrdnu. Zato ih drzati do sluzenja u nekoj zatvorenoj posudi ( ja koristim metalnu kutiju ), kako bi bili mekaniji.

Dekoracija po zelji – mini "M&M’s" ( pre pecenja utisnuti bombonice), rastopljena cokolada, secerna glazura, raznobojne mrvice, varijanta sa ‘’staklenim’’ bombonama ( meni omiljena).

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Κανονικός πίνακας"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Ove ‘’staklene’’ kolacice pravite tako sto na sredini nepecenog kolacica izvadite modlom manji oblik, pa u njega stavite izmrvljenu providnu bombonu I tako pecete. Ja sam probala da stavim I celu bombonu, jer me je mrzelo da lupam uvece po kuhinji I bas se lepo rastopila, samo sto je bio malo deblji sloj. Inace se moze staviti I secer, ako vam se ne dopadaju vocni ukusi u kombinaciji sa ovim ukusom keksa, ali nece biti ovako providno. Keksici se mogu koristiti I kao dekoracija za jelku, ako pre pecenja napravite pri vrhu rupicu, kroz koju cete kasnije provuci ukrasnu tracicu.

Testo mozete cuvati u zamrzivacu I peci kolace kasnije. Peceni keks moze stajati dugo, cak I 10-ak dana.

To bi bilo ‘’ukratko’’, hehe. Ukoliko imate nekih pitanja - slobodno pitajte.

: secer - 21. decembar 2009 13:46:22(UTC)
Asteraki, zemljakinjo:)))), jelka ti je san snova...kao one sa razglednica.....a i dekoracije sve savrsene...kako si napravila onu kucicu i kolace???salji sva upustva, gde si sta kupila i recepte:))
za one pahulje sto si pitala mislim da ih imas u carrefouru ili marinandzi (moj naziv za marinopoulos):)))......

: Srcka - 21. decembar 2009 12:48:39(UTC)
Asteraki, moze meni prvo kolacic? Jelka ti je prelepa, pamtim je jos od prosle godine kada si postavljala i izgled kuca. Mnogo, ali mnogo lepa jelka i dekoracije.
Dorothy, bas je interesantna kombinacija crveno srebrna, ja ne bih nista dodavala, odlicna i jako lepa jelka.

Mi danas kitimo popodne, ipak sam kupila veliku 1.80m jelku icon_rolleyes a sad ukrasi ce biti od prosle godine, pa cu sledece izmeniti izgled. Jedva cekam popodne, sinoc sam rastavila grancice i evo stoji u dnevnoj i sama po sebi mi je lepa zaljubljen

: Iva&Lule - 21. decembar 2009 12:14:17(UTC)
Asteraki i Dorothy sok jelke su vam fantazija bravo

Asteraki,jel moze recept za ove kolacice?

: Angel - 21. decembar 2009 11:57:16(UTC)
Tanja, Doroti, Asteraki jelke su vam jako lepe!!! bravo bravo bravo
Mi cemo je danas okititi, samo fali mi traka al to cu danas dokupiti.

: MilicaCale - 21. decembar 2009 10:05:41(UTC)
Diiiivnooooo, sve, ali bas sve
Tanja, jelka ti je odlicna. Da si imala vise ljubicastih ukrasa (ovih tamno ljubicastih) bila bi previse tamna. Proverano, tako bude. Moja prva kombinacija je bila plavo srebrna, ali tamno plavo, pa se ovi plavi ukrasi i ne vide. Mozes jedino da izbacis perle i da ubacis neku traku, pa da izgleda drugacije.

: asteraki - 21. decembar 2009 3:06:34(UTC)

Kada vec postavih slicice kolacica, evo da postavim i od ostalih sitnica, koje su, manje-vise, iste kao i prosle godine. Gledajuci fotke, imam osecaj kao da postavljam one od prosle godine, hehe. Jelka je za nijansu drugacija, samo sto ima vise nabacanih stvari oko nje ( pomocni stocic, tabure ispred) zahvaljujuci Eleni ;) .

: asteraki - 21. decembar 2009 2:53:07(UTC)

Evo malo nasih kolacica. Posluzite se!

: asteraki - 21. decembar 2009 1:44:09(UTC)
Dorothy, prvi put vidim i ovu kombinaciju boja i bas mi se svidja. Posebno mi se dopadaju one velike crvene pahulje. Seceru, jesi li ih vidjala ovde kod nas negde takve? Bas bih volela da ih kupim.

Ja malopre, konacno, ''sklepah'' nase novogodisnje keksice. Bas nesto nisam imala volje, ali je Elena odusevljena, pa me je malo oraspolozila. Sada cu okaciti koju fotku.

: secer - 20. decembar 2009 20:59:25(UTC)
dorothy savrsena ti je jelka...ma ne treba ti jos ukrasa mozda samo traka.....a prozorska dekoracija mi se najvise svidja!!bravo!!!

: Dorothy - 20. decembar 2009 18:01:57(UTC)
Evo konacno i nasa jelka, tj. neka verzija jer i ja moram jos da dokupim i dodam trake! A i prozor jos moram da zavrsim, da dodam neke sijalice, ali evo...

: secer - 20. decembar 2009 17:15:55(UTC)
hvala asteraki.....ja sam sve ukrase kupila u carefouru i jumbu.....a sad vidim da je karfur ima 40% popusta pa moze da se nadje ok ukrasa vrlo jeftino....
ajde zenske kitite jelke i saljite slikeeeeeee

: Ella - 20. decembar 2009 13:07:26(UTC)

[QUOTE]asteraki - 20/12/2009 00:30  Ella, i vasa je jelka super i imate bas lepe ukrase. Jedva cekam fotkice iz Svedske! Cak sam i mm pricala pre par dana o vama i vasem odlasku. Inace, mm je tvoja Stella omiljeno dete na forumu.

OT icon_eek Zezas? Pa Stelle nema bas ovde na forumu, tj nema puno slika, slonila sam. Neka se nadje u galeriji osmeha :), ali ako tako kazes OK, Stella salje veeeeliki :-*  tm icon_wink

A sto se tice nase jelke u Parizu nije losa sa obzirom da sam je sklepala za dan (tacnije jedno jutro) i ukrasi su starim nisam nista novo stigla kupiti. Ali poradicu na njoj kad se vratimo kuci za par dana :) Hvala vam svima kojima se dopala nasa skromna jelkica doomed   Moram da dodam da sam crkla od smeha kad sam videla ovu bakinu jelku ovde u Svedskoj (to je strasno hahaha) ma ne moram ni da slikam, jer je obicna kao i svaka druga a jos i retka uzid   Ali ajde, kupila je zbog nas i potrudila se da ima bar neku jelku kuci :) A ja se nadala bice vrhm kad ono medjutim icon_rolleyes

Tanja, jelka ti je prelepa bravo   savrsena, ali majke mi. Meni je ona najlepsa do sadm zajedno sa Mayyinom i secericinom! Ma svaka je na svoj nacin posebna i volim videti kako su sve razlicite, to i jeste poenta. Ali svidja mi se kombinacija boja, a pisala sam i ranije ovde da ljubicasta ide najbolje sa srebrnom bojom icon_wink , daje onako bas glamurozan izgled icon_wink   Inace neke tvoje figurice (neces verovati) sam videla ovde u gradu i slikala sam ih jer su mi se dopale. Kad dodjem kucim stavicu slike. Sve u svemu mojne biti tuzna, jer je jelka kraljevska klanjam

Samo vi kacite slike, da uzivam, jako lepa tema :)

: simona78 - 20. decembar 2009 11:56:44(UTC)
Tanja, i meni se svidja tvoja jelka, kao i sve druge, svaka cast na trudu!

Mayyo, za tvoj ukus i smisao za kreativnost nemam rijeci sok

Moram da podijelim sa vama koliko sam se sinoc smijala :) Tj. prvo malkice iznervirala, a onda kad sam vidjela na sta mi lici jelka smijala sam se pola sata, stomak me zabolio :)

Elem, ja juce sva srecna jer sam na rasporodaji nasla neke ukrase i vec smisila da jelku kitim malo drugacije ove godine, tj. da bude bronzano-zlatna kombinacija, ali onako u malo rusticnom fazonu, sa nekoliko drvenih ukrasa, ako me shvatate sta hocu da kazem hmm Nadjem bas takve ukrase, neke zvijezde, srca, zvona od drveta, onako neobradjena potpuno, poprskana bijelim prahom, ma ovako bas izgledaju divno... I sve ja to fino smisilim, plus kupila trakice od tila za ukras i pocnem sa ukrasavanjem :):):) Ljudi moji, kad sam zavrsila buljavko U zivotu nijesam vidjela sumorniju jelku icon_lol icon_lol icon_lol Zovem mm-a da vidi (radio je nesto na compu u sobi), on kaze - na ovoj jelci nema nista veselo icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol Joooj, valjali smo se od smijeha sinoc u pola noci... i sad mi je smijesno icon_razz icon_razz icon_razz

Onda sam fino sve skinula i uzela proslogodisnje ukrase, plavo-srebrno-bez kombinacija... Nijesam nesto posebno zadovoljna, ali je makar veselija :)

E onda sam se sjetila kako je bilo super dok smo kao djeca kitili jelku u 16 boja icon_lol icon_lol icon_lol I nikad mi nije bila ruzna! Sjecam se da su nama i lampice bile u obliku zvona i u svim bojama :-* A sad ove fensi kombinacije u dvije, tri nijanse, ma idi bre :> icon_wink

: Maja-belgija - 20. decembar 2009 11:30:43(UTC)
tanja jelka je fenomenalna i ukrase al ako oces nesto da promenis ja da sam na tvoe mesto izadila bi perle i stavila bi ljubicastu traku

: tanja. - 20. decembar 2009 3:01:11(UTC)
asteraki...hvala ti zagrljaj jeste , naša veštačka jelka ima 3 vrste grančica i mislim da zbog toga izgleda još bogatije...a i nije da mi se ne svidja samo je identična kao prošle godine ...kao da sam je komplet spakovala proslog januara i sada raspakovala... moram pokušati malo da je osvežim..promenim...a da opet nekako i iskoristim ove ukrase jer su mi prelepi.

: Wish - 20. decembar 2009 2:46:27(UTC)
Tanja meni je tvoja jelka fenomenalna,ne znam zasto nisi zadovoljna,bas je super i ostale su lepe,ali stvarno sve na svoj nacin,i da Mayo tvoja je bas lepa,uopste nije retka,i dopada mi se ta zlatna kombinacija,super je.

: tanja. - 20. decembar 2009 2:43:43(UTC)
Citat:
mayya - 19/12/2009 21:56

Stavljaj traku, obavezno! Znas kako je meni promenila izgled jelke? Bas jako!
I mislim da bi ti nekoliko kugli doprinele savrsenom izgledu!
:-* :-* :-* :-* :-* :-*

Moram da probam ali moraću predhodno bar trećinu ukrasa da skinem...sad je malo pretrpana ...skinuću srebrne perle staviti još ljubičastih sijaličica i traku..pa da vidimo kako će izgledati....

Sve su jelke mnogo lepe ajmo dalje ..kačite slike da uživamo......

zagrljaj zagrljaj zagrljaj :-* :-* :-*

: asteraki - 20. decembar 2009 2:30:09(UTC)
Tanja, bas je neobicna ova kombinacija i svidja mi se. Ukrasi su isto tako lepi i ne znam zasto ti se ne svidja. Meni je bas super. Je li vase drvo ima dve vrste grancica ili mi se cini?

Seceru, super ti je Deda Mraz sa sivim krznom i imas jedan (izmedju ostalih ) ukras koji se meni mnoooogo svidja, a to je onaj crveni okrugli reljefni, koji pri vrhu ima grancice i masnicu. Nasa baka ima iste takve i ja vec planiram od prosle godine da joj zaplenim nekoliko, ali me redovno preduhitri, heheh. Bila sam juce na brzinu u Marinopoulosu i videla na popustu par divnih jelki, onih svetlije zelene boje, sa braon grancicama i guuuste samo tako. Nisu bile uopste skupe, oko 50-ak eura sa popustom, ali sam se dvoumila, jer smo vec okitili ovu staru, koja mi ide na zivce, a mrzi me da kitim ponovo. Ali, je zato mm hteo danas da me iznenadi i otisao da je kupi, ali je nije vise bilo :(((

Ivana, meni je bas lepa Lukina jelka iako ti tvrdis suprotno. Da sam na tvom mestu, ja nista ne bih prepravljala. Pa to je ipak malih rucica delo i bas bi mi bilo zao da mu kvarim ugodjaj kada se vec toliko trudio i uzivao u celom tom ritualu. I meni se mnogo svidjaju te figurice umesto klasicnog vrha, a nikako da kupim neki.

Ella, i vasa je jelka super i imate bas lepe ukrase. Jedva cekam fotkice iz Svedske! Cak sam i mm pricala pre par dana o vama i vasem odlasku. Inace, mm je tvoja Stella omiljeno dete na forumu.

Mayyo, ja i dalje zaljubljena u tvoju jelku. I sve vise i vise me podseca na razglednicu. Boje na slikama ( ukrasi, zidovi, svetlost...) su suuper, zrace toplinom.

Moram da se pohvalim da sam ja juce konacno napravila nama jednu slatku Gingerbread kucicu. Malo sam je bezveze ukrasila jer mi je pukao fisek za spricanje, ali se Elena odusevila. Sada ne znam vise gde da je stavim, jer uporno pokusava da je se dokopa, a ako uspe, mogu misliti sta ce biti, hehe. Malopre smo spremali Bozicne keksice, pa cemo ih sutra ukrasavati i narednih dana cemo postaviti konacno koju fotku.

: mayya - 19. decembar 2009 23:56:14(UTC)
Citat:
tanja. - 19/12/2009 09:46

Citat:
mayya - 19/12/2009 07:54

Tanja, mogu ti reci da imas ubedljivo najinteresantnije i najlepse ukrase od svih nas!!!
Daj celu jelku!

Maki :( :( :( pa stavila sam slike cele jelke :( :( :( to su one tri iznad ukrasa ...
eto kako mi jelka izgleda kao da nije cela :( :( :( stavila sam je na šank da je dečaci ne bi razvukli po kući,a ukrasi su isti kao oni tvoji zadnje što si postavila -čini mi se da je to isti proizvođač , uzela sam ih i prosle i ove godine u merkuru i nisu mnogo skupi , oko 80-100 din kom.

Nataša puno ti hvala , nije ona generalno loša ali ja sam je imala u glavi drugačiju ... nekako mi je ista kao prošle godine samo što ima nekoliko ljubičastih ukrasa ...ustvari... pa i morala je biti na kraju ista kada su isti ukrasi...ne znam čime bi mogla malo da je osvežim ...ima li neko ideju? Imam još i traku kao Mayyinu samo srebrnu i imam one čupave trake ( za koje mislim da bi bile suvišne pa sam ih stavila ispod jelke da sakrijem stalak)...ako imate neku dobru ideju mogu i da dokupim nešto.... :(

Aaaaaa... Delovalo mi je kao da si slikala samo gornji deo jelke!

Stavljaj traku, obavezno! Znas kako je meni promenila izgled jelke? Bas jako!
I mislim da bi ti nekoliko kugli doprinele savrsenom izgledu!
:-* :-* :-* :-* :-* :-*

: secer - 19. decembar 2009 23:33:29(UTC)
tanja predivna je jelka...a ukrasi jos lepsi....

: milica-cica - 19. decembar 2009 22:56:49(UTC)
Jesi Iva, zaboravila si tvoju.

: Iva&Lule - 19. decembar 2009 21:44:11(UTC)
Tanja meni je tvoja jelka fenomenalna,a ovi ljubicasti ukrasi su prelepi...Stvarno ja nista ne bi dodavala,sva mi je nekako lepa i raskosna :)

Do sada najlepse jelke su od Tanje,Mayye,Elle,secer... valjda nisam jos neku propustila hmm

: Dorothy - 19. decembar 2009 20:17:06(UTC)
Prelepa ti je jelka Tanja!!! A ukrasi uvedljivo najlepsi :-)))

: Srcka - 19. decembar 2009 16:30:10(UTC)
Tanja, ne lupaj poguzi jelka je predivna i ova ljubicasta mi se bas svidja zato sto je jaca i da ima puno ljubicastih ne bi valjalo. Jelka je gusta, sto je dobro i na takvim jelkama ja ne volim puno ukrasa. Moj savet je eventualno da skines koju srebrnu perlicu i da dokupis ljubicaste sijalice, e sad da nise pregorele prve...
Ukrasi su jako lepi, pogotovu beli meda. Ma bravo bre Tanjci bravo bravo

: milica-cica - 19. decembar 2009 15:46:20(UTC)
Tanja, ukrasi su fenomenalini, a i jelka. Nemas razloga biti nezadovoljna.

: tanja. - 19. decembar 2009 11:46:26(UTC)
Citat:
mayya - 19/12/2009 07:54

Tanja, mogu ti reci da imas ubedljivo najinteresantnije i najlepse ukrase od svih nas!!!
Daj celu jelku!

Maki :( :( :( pa stavila sam slike cele jelke :( :( :( to su one tri iznad ukrasa ...
eto kako mi jelka izgleda kao da nije cela :( :( :( stavila sam je na šank da je dečaci ne bi razvukli po kući,a ukrasi su isti kao oni tvoji zadnje što si postavila -čini mi se da je to isti proizvođač , uzela sam ih i prosle i ove godine u merkuru i nisu mnogo skupi , oko 80-100 din kom.

Nataša puno ti hvala , nije ona generalno loša ali ja sam je imala u glavi drugačiju ... nekako mi je ista kao prošle godine samo što ima nekoliko ljubičastih ukrasa ...ustvari... pa i morala je biti na kraju ista kada su isti ukrasi...ne znam čime bi mogla malo da je osvežim ...ima li neko ideju? Imam još i traku kao Mayyinu samo srebrnu i imam one čupave trake ( za koje mislim da bi bile suvišne pa sam ih stavila ispod jelke da sakrijem stalak)...ako imate neku dobru ideju mogu i da dokupim nešto.... :(

: Natasa - 19. decembar 2009 11:31:31(UTC)
Tanja ne diraj nista jer je jelka prelepa, a ukrasi... Extra!!!

: mayya - 19. decembar 2009 9:54:59(UTC)
Daj celu jelku!

: tanja. - 19. decembar 2009 2:46:43(UTC)
Jelke su vam prelepe Iva ne diraj ništa , ja ove moje vragolane ne mogu da nateram da se skoncentrišu da okite jelku ..dvojica ih je i vrlo je teško ( lako se posvadjaju oko ukrasa, ko će gde šta da okači, razvuku perlice i ukrase po čitavoj kući icon_rolleyes icon_rolleyes icon_rolleyes ) a kada bi hteli tako kao Luka lepo da okite jelku sa zadovoljstvom bi ih pustila i ne bih im posle ništa dirala (osim možda to gde su 3-4 ukrasa na jednoj grančici) raspisala sam se a samo htedoh reći - Ne diraj ništa -jelka je extra
Ella i vaša je super , baš vas briga vi kitite jelku i kod bake i kod kuće -dupla uživancija :) extra vam je deda mraz ,moramo i mi nabaviti jednog .
Nataša bravo secer takodje baš mi se sviđa zvezda A mayyče kao i po običaju pravo umetničko delo , ukrasi su prelepi , ja sam takve uzela prošle godine u Merkur-u a ove sam samo dokupila par ljubičastih ...

E sada moje razočaranje icon_rolleyes -naša jelka ...nikako nije ispala kako sam planirala , prvo sam pokušala da je okitim zajedno sa Milošem i Markom -ali to nije islo pa sam preuzela sama...
mislim da nema dovoljno ljubičastih ukrasa i opet preovladjuju srebrni a to nisam htela , sijalice sam kupila ljubičaste i jedne su odmah crkle ,ostale su samo jedne a to je malo :( preterala sam sa ovim perlicama opet u srebrnoj boji a traku koju sam kupila zaboravila sam da stavim (a i ona je srebrnaaaa :( :( :( ) vidim ja da mi rasturanje i ponovo kićenje ne gine ...jednostavno mi nije to TO

evo čisto par slika da vidite kako sada izgleda ...

A evo i ukrasa (srebrni su većinom prošlogodišnji-hoću reći već sam ih postavljala ovde)

ukrase obožavam..ali ja očito ne umem da ih "organizujem" icon_rolleyes

: milica-cica - 18. decembar 2009 22:19:25(UTC)

Kako su vam lepe jelke, ukrasi i dekoracije na prozoru, zidu ili terasi. Prava praznicna atmosfera.

Ja jos nisam okitila. Cim okitim, kacim slike! I ja sam mislila da ce biti dvobojna, ali smo dobili veliku jelku od 2.10 pa ce ove god biti u 3 boje, a sledece cu dokupiti ukrase. Mm je i ovako poludeo sto sam pokupovala toliko plavih ukrasa...

Sorry ako sam vec pisala ovo, ne secam se vise... uzid uzid

: secer - 18. decembar 2009 16:44:21(UTC)
hvala ti Srcka, digla si mi moral odoh jos ukrasa da kupim:)))...nek tebe mm grdi sto trosim pare:))),,,
mayya, mm je iz bgda, ali svi su ti oni isti, odakle god, sto se tice tih stvari:))

: Srcka - 18. decembar 2009 15:30:17(UTC)
Ivana, bravo za Luku majstora, pa on je divno okitio svoju jelku. Jeste da su modernije jelke jednobojne ili eventualno dvobojne ali deci se vise svidjaju sarene, sto sarenije, razlicitih ukrasa, tako da sada kitimo zbog dece i mnogo mi se svdija vasa jelka, bas je decija i zanimljiva. Secam se jelke proslogodisnje od Ive A.A.A. bila je sarena i mnogo lepa.

Majo belgijo icon_razz , odlicna jelka, otmena i bas fensi.

Mayyce, odlicno bravo sve, i kucica i ukrasi a svidja mi se i ova traka koju si stavila na jelku. Gde mogu ovde da kupim? NE volim one sjajne trake.

Seceru, ti si me zeno odusevila, predivno, ukusno ukrasena, sa svim detaljima, i deda mraz i kamin, drva, ma odlicno. Nemam reci, nisam skoro videla ovako okicenu jelku da me je ostavila bez daha.

A Ellic, na brzinu ispade i odlicno. bravo za kreativnost. Ma sve su jelke posebne na svoj nacin, svaka ima nesto koja je izdvaja od drugih, tako da je tesko reci koja je najlepsa.

I ja volim guste jelke a jesu i skupe i jos da ih okitis treba ti oko 150 evrica icon_razz . Mi smo odlucili da imamo jelku istu od prosle godine, tj. imamo 2. Jedna je ona najmanja i druga sredje velicine. Ukrasi isti kao prosle godine, htela sam ja novu da kupim i promenim ukrase u kompletu ali dace bog da cemo sledecu N.G. slaviti u nasem stanu klanjam pa da vidim zbog prostora koja ce mi najbolje odgovarati. Sada cu kupiti D.Mraza i jos koji dekorativni elemenat, kicenje ce biiti sledece nedelje.

Kacite slike, obozavam ovu temu bravo

: hippeia - 18. decembar 2009 14:19:22(UTC)
jao da, i ja smekam te guste jelke, ali su skupe...i kod mene je rijetka, dobro ajd' nije tragicno, ali ipak...a i ako kupim tu gustu necu imati gdje da je drzim, prevelika je...
Mayyo tvoja jelka je divna, jako je slicna mojoj, jedva cekam da okitim :)

: MilicaCale - 18. decembar 2009 10:14:10(UTC)
Wauuu, kakve jelke. zaista, savrseno. Ivo, odlicna vam je jelka, takva jelka za decu treba da bude (nas ko sisa :)) A vrh vam je... VRH.
Na celoj strani jelke po mom ukusu: u toplim bojama.
Ja se kao drzim crveno bele varijante, sa primesama svih ostalih boja. Mada, slabo mi ide. Cekamo ponedeljak, pa u nabavku jelke, i kicenje... JEEEEE!!!
Valjda ce Sava da me pusti... A vestacku, gustu sam vec videla, sa sisarkama i kao poprskanu snegom. Prilicno skupo, ali mozda se castimo sledece godine. Za sada se nadam da ce bockanje prave jelke malo da odvrati savu od pravljanja stete :)

: mayya - 18. decembar 2009 1:46:25(UTC)
Citat:
secer - 17/12/2009 22:58

wow,mayya tu jos nisam videla...bas cu da je potrazim:))..evo kaze mm da ne dolazi u obzir nikakva nova jelka narednih ko zna koliko godina. ali ko njega sisa:)))

Hehe, da nije i tvoj Sbijanac kao i moj??? icon_lol icon_lol icon_lol :>

: secer - 18. decembar 2009 1:08:45(UTC)
hvala ivo......:)

: secer - 18. decembar 2009 0:58:31(UTC)
wow,mayya tu jos nisam videla...bas cu da je potrazim:))..evo kaze mm da ne dolazi u obzir nikakva nova jelka narednih ko zna koliko godina. ali ko njega sisa:)))

: Iva&Lule - 18. decembar 2009 0:57:36(UTC)
Secer,jelka ti je san snova!!! Ukrasi prelepi :) Ali u pozadini kamin i drva,eee to obozavam sok

Mayyo,u pravu si za retke jelke,ova moja jadnica kao da je na dijeti bila:) tako mi treba,kad dozvoljavam muskima da kupuju bez mene galamdzija

: mayya - 18. decembar 2009 0:41:20(UTC)
Eeee, secer, kada stize nova godina, u svima nama se probudi dete! A tu sa sisarkama sam i ja smeknula! Savrsena je. Ali, ja cu se ipak odluciti za drugu. Videla sam savrsenu srebrnastu, sa cudesnim iglicama koje idu u krug i sva je gusta, bogata, divna! icon_lol zaljubljen

: secer - 18. decembar 2009 0:14:45(UTC)
mayya, o cemu mi pricas...moja je retka kao niko i nista.....jadna moja jelka:))..ali vidis do skoro to nisam ni primecivala...ali sam smeknula jednu divnu ogromnu, gustu sa sve sisarkama, koju planiram sledece godine da obavezno kupim:)))...boze, kao neko dete sam......:))

: mayya - 17. decembar 2009 23:58:51(UTC)
Hvala devojke! Bas mi je drago da vam se svidja!
Mislim da je najbitnije kod novogodisnje jelke da je bogata, tj gusta, sama po sebi. A nasa bas nije takva. Htela sam ove godine da kupim jednu, bas takvu, ali mi je bilo glupo, posto smo ovu kupili prosle godine, pa da sada opet bacam pare. A nije bas ni bila jeftina 8000din.
Tako da cu jos ove godine izdrzati sa mojom ''retkom'' jelom, a vec sledece god kupujem drugu.

: secer - 17. decembar 2009 23:47:39(UTC)
hvala majo belgija:))....i meni je mayyina jelka savrsenaaaaaaaaa

: Maja-belgija - 17. decembar 2009 23:40:40(UTC)
secer,mayyo bravo bravo bravo bravo klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam jelke su prelepe odusevjena sam

: secer - 17. decembar 2009 22:57:45(UTC)
hvala ellice, trudili smo se:))

: Ella - 17. decembar 2009 22:48:22(UTC)

Mayyo PRELEPA TI JE JELKA, odusevljena sam, skroz po mom ukusu klanjam bravo bravo

Secer, odavno nisam videla lepsu jelku, izgleda bogato, bas je praznik za oci, mastovita i carobna klanjam bravo bravo

: secer - 17. decembar 2009 17:12:38(UTC)
hvala natasha i mayya......:)

: mayya - 17. decembar 2009 15:51:51(UTC)
Citat:
secer - 16/12/2009 20:31

wow mayya, jelka je stvarno predivna....jer to bronza ili zlatni ukrasi?ne izvaljuje se bas najbolje...ali u svakom slucaju prelepooooooo

Secer, jelka ti je bas neobicno lepa. Svidja mi se sto su ukrasi ujedno i deciji, veseli i elegantni. Tacno da zadovoljis i svoj i deciji ukus. A crvena boja ukrasa, prava novogodisnja. bravo bravo bravo bravo

Drago mi je da ti se svidja i nasa zlatna jelka. Boja ukrasa je sedefasto zlatna, ali zbog funkcije na fotoaparatu, neke slike ispadnu sa bronzanim odsjajem.
U svakom slucaju, ja sam jako zadovoljna kako je ispala, a vdecemo i Necinu reakciju, kada dodje od bake. ;]

: mayya - 17. decembar 2009 15:48:53(UTC)
Citat:
secer - 16/12/2009 20:31

wow mayya, jelka je stvarno predivna....jer to bronza ili zlatni ukrasi?ne izvaljuje se bas najbolje...ali u svakom slucaju prelepooooooo

Secer, jelka ti je bas neobicno lepa. Svidja mi se sto su ukrasi ujedno i deciji, veseli i elegantni. Tacno da zadovoljis i svoj i deciji ukus. A crvena boja ukrasa, prava novogodisnja. bravo bravo bravo bravo

Drago mi je da ti se svidja i nasa zlatna jelka. Boja ukrasa je sedefasto zlatna, ali zbog funkcije na fotoaparatu, neke slike ispadnu sa bronzanim odsjajem.
U svakom slucaju, ja sam jako zadovoljna kako je ispala, a vdecemo i Necinu reakciju, kada dodje od bake. ;]

: Natasa - 17. decembar 2009 14:59:27(UTC)
secer, mayyo bravo bravo bravo

: Natasa - 17. decembar 2009 14:55:34(UTC)
Secer, mayyo bravo bravo bravo zagrljaj

: secer - 17. decembar 2009 12:57:00(UTC)
dorothy hvala..i ja sam se odusevila sa tim disney ukrasima,morala sam odmah da ih kupim....ima i mickey mouse jos lepsi ali su papreni......ali kad bude jos neki popust mozda kupim:))

: Dorothy - 17. decembar 2009 12:01:58(UTC)
Ivo, jelka vam je predivna, mene isto podseca na detinjstvo i na tadasnje jelke, bas mi je topla i prava novogodisnja! A prozor vam je presladak, veseo, praznicni!!!
Mayyo, jako je lepa i svetlucava!
Secer, divno, a ukrasi Vini Pu su mi stavrno prelepi!

: Angel - 17. decembar 2009 11:43:57(UTC)

Sve jelke su divne! Svaka cast mamama za trud!

Ivo tvoja mi je predivna, podsetila me je na detinjstvo. Cinjenica je da deca vole sareno, to ih jako obraduje, a eto i mene vraca u detinjstvo. To mi je i poenta cele price, najvaznije da su malisani zadovoljni.
Nekako se kontrolisem da je jos ne okitim, jos samo tri dana i onda bravo .
Kupila sam zlatne, srebrne i plave ukrase, a od sveki sam dobila crvene. Prvo sam mislila u dve, mozda max tri boje medjutim zbog gore recenog stavicu sve cetiri boje i sigurna sam da ce biti prelepa jer znam da ce je Sara voleti!

Majo imamo isti vrh kao ti, to mi je najlepsi vrh koji sam ikad videla i bila sam presrecna kad sam ga nasla. Imala sam i zvezdu koja se obmotava oko vrha, diskretna i nekako vise zicana ali nju sam prepustila mami. Jbg lepsa je pobedila zaljubljen .

: hippeia - 17. decembar 2009 11:32:49(UTC)
Kakve krasne jelke...ne znam koju bih izdvojila, prosto obozavam jelke i meni je svaka jelka prekrasna!!!
Ivo sta bre ne valja, pa te sarene jelke s kuglicama raznih boja me bas podsjecaju na djetinjstvo i nekako su mi najtoplije zaljubljen Samo sto sada, bar ovdje kod nas, mozes da kupis samo crvene, zlatne, plave i srebrne, eventualno po negdje ljubicaste, braon ili ona boja cigle...

E da, ima u u Coincasa fenomenalnih ukrasa za djeciju jelku, sarenih deda mrazova, aviona, vozica, autica, leptirica,cvetica...ali su jako skupi, trebalo bi mi nekih 300e da okitim jelku...
A ima i predivnih klasicnih, tu sam kupila svoj vrh.

: Biterlemon - 17. decembar 2009 9:47:04(UTC)
Jelke su stvarno respekt respekt bas kao iz bajke ali.... bez ljutnje Lukina je odnela prvu nagradu a tek prozori klanjam klanjam klanjam , iskreno lepe su mi sve jelke ali ja sto rece Mayya pamtim sarenu jelku koju sam svake godine kitila i takve jelke obozavama zato Ivo ja tu nista ne bi dirala....
Mayyo i Secer stvarno su jelke super, stim sto zeljno iscekujemo Necinu jelkicu ova je lepa ali ipak nije to, to dok nas drugar nasmejanko ne okiti svoju :D
Ja planiram ali tek iduce godine da kupim vecu jelku pa ova u deciju jer su one i ove godine to trazile ali.... posto cemo kao iduce godine biti malo veci onda ce jelka preziveti praznike :))))

: secer - 17. decembar 2009 1:26:11(UTC)
sorry zenkse, sad su se sve otvorile pa cete morati neke i po dva puta da gledate:)

: secer - 17. decembar 2009 1:20:10(UTC)
neke slike nisu izasle gore pa evo da probam:

: secer - 17. decembar 2009 0:57:39(UTC)
e mi smo zavrsili sa kupovinom ukrasa i kicenjem jelke, nadam se.:).....ovo je finalni izgled, mada sam zaboravila lampice da upalim (ali nek vam radi masta):))

Ovo je luka danas birao ukras za vrata ulazna ali za unutrasnje strane, posto bas voli miki mausa:)

a ovo nam je ispod jelke:

ugnjavih vas sa ovoliko slika ali sta da radimo:))

: Jade - 17. decembar 2009 0:22:01(UTC)
Prelepo!!!Sve sljati i sija!!!
Mi kitimo u nedelju pa se nadam da cu uspeti da postavim sliku da je vidite.Nasa ce biti srebrna sa crvenim detaljima...mmmm jedva cekam...

: Iva&Lule - 16. decembar 2009 23:12:40(UTC)
Wooow mayyo,ala si je upicanila,sa ovom zlatnom trakom je prelepa,pun pogodak!!!! bravo Zaista jelka ti je prelepa, i htela nesto slicno al' ne vredi...

Hvala drage moje,znam ja da necete reci nista ruzno, jer je kitio mali deckic zagrljaj

: secer - 16. decembar 2009 22:31:06(UTC)

: secer - 16. decembar 2009 22:28:51(UTC)
i nisam pohvalila natashinu vodoravnu jelku....preslatka je !!!

: mayya - 16. decembar 2009 22:28:29(UTC)
Ivo, prozori su extra, veseli i sareni!

Evo da zasarenim i ja malo ovu lepu stranicu...

PhotobucketPhotobucketPhotobucket

I, posle 100 proba, promena i korekcija, evo je finalna verzija, sto ne znaci i konacna!

Photobucket
Photobucket

: secer - 16. decembar 2009 22:28:01(UTC)
iva preslatka vam je jelk, iako ima dosta boja, nekako ste uspeli da se slazu:))) a ukrasi su ti preslatki kao i vrh jelke....
imamo iste deda mrazove za terasu...:))
kod nas je ovde danas bilo 40% na sve bozicne dzidza-bidze pa sam ja kupila jos milion ukrasa,,,,,i jelka se polako menja:)))....slikacu je pa stavljam opet slike....:)

: Natasa - 16. decembar 2009 19:24:00(UTC)
Iva pa preslatka vam je jelka a i ovi ukrasi za prozor!!!!

: Iva&Lule - 16. decembar 2009 18:59:08(UTC)
Dobro dobro,nemojte da me poguzi imam pravo da kazem da mi se ne svidja :>

Evo da vam pokazemo jos nas prozor,danas nisam mogla zbog svetlosti i sunca,a vidi se u pozadini i svetleca dekoracija na terasi :)

: Maja-belgija - 16. decembar 2009 17:23:19(UTC)
Iva i meni nije jasno sta pricas kad je jelka respekt respekt respekt savrsena prelepa!!!Volim ja kad ima puno boja na jelku potseca me kao jelka od deda mraz od crtice srbenda a to mi je bila najomilenija jelka hihihihihihihihihihihihi
Ella kao i uvek PRELEPO savrseno klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam zajedno za ormaric daju neka toplina divnoooooo
Mayyo ukrasi su mnogo lepe i interesantna cekame krajan ishod ;]
Natasa bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Iva&Lule - 16. decembar 2009 17:05:12(UTC)
Ella,znala sam da ces da stanes na Lukinu stranu,ovo je jos i dobro malo sam je juce prepravila,onog medu sa velikim stomakom skinula,ali je video da ga nema pa poceo da place,kao i jos neke ukrase...
Ma ne glupiram se ja,ali htela sam u dve boje da bude bas lepa,jeste on srecan sve ukrase sto smo imali on je stavio na jelku..Ali ja sam takva kad mi nesto bode oci,onda ne mogu da se smirim,ali slikacu je za koji dan kad je budem lepo sredila...A boje da se covek slogira bela,srebrna,zlatna,crvena,teget,roze,zuta jaoooj...

Mayyo,pa i ja sam volela kao mala da imam sto sareniju jelku i pored puno ukrasa obozavala sam na grane da stavljam vatu kao imitacija snega,ali pametno zboris dacu ja njemu onu malu sto imamo pa nek je kiti do mile volje ruganje

A dekoracije za sto kupicu 24 januara pred katolicki bozic,tad daju sve na 50% i 70% popusta,ispace mi bas jeftino i lepo :)

: mayya - 16. decembar 2009 16:52:40(UTC)
Ivana, ja verujem da je Luka presrecan zbog svoje sarene jelke! Ja sam, kada sam bila mala, bas volela tako da je okitim, sareno i sve razlicito. Danima bih kupovala ukrase za jelku i to od svakog po jedan!
Mislim da cu kupiti jednu malu jelkicu za Necinu sobu, koju ce on sam okititi!
Moju jos nisam zavrsila.

: Ella - 16. decembar 2009 16:43:29(UTC)

Citat:
secer - 16/12/2009 12:47 @ ella, ja obozavam dobre komade namestaja i uopste namestaj, pa sam odmah spazila komodu pa tek jelku!!!:)))

OT ta komoda je stara kao Grcka  icon_lol , bas je vredna, drvo je posebno. Inace i ja takodje volim dobar komad namestaja i ne zalim pare za jednu al' vrednu stvar  icon_wink

Ivana, ne znam sta se glupiras i pricas kako ne valja Lukina jelka, kad je savrsena bravo . On je super sve stavio kako treba i uopste nije kicasta, vec prava tradicionalna novogodisnja jelka, kakva i treba da bude, pogotovo da se deci svidi.

Ja sam danas cistila terase i nasla sam jos starijih ukrasa koje cu dodati posle na jelku i slikati. Bas sam se odusevila, jer sam zaboravila da imamo i to  icon_rolleyes

Ajmo zene, da vidimo jos ovde jelki, bas je praznicna atmosfera!  icon_wink   bravo

: Iva&Lule - 16. decembar 2009 16:18:01(UTC)
Natasa,bas je slatka jelkica :)

Biterlemon i Ella,posto ste trazile da vidite Lukinu jelku i delo njegovih i mojih rku,evo stize:

Tananana stize nasa drecava jelka icon_surprised ops: ali prepravicu ja to samo tako icon_wink

Posto ja ne volim one siljaste ukrase za vrh jelke,nas je ovakav :)

I nas maleni Deda Mraz ,ko zna koliko je star,sveki ga ima godinama :)

: Natasa - 16. decembar 2009 15:06:10(UTC)

Omiljeni ukrasi su mi oni u obliku zvezdica.

: Natasa - 16. decembar 2009 15:01:55(UTC)
SorrY postavilii smo je vodoravno.

: Dorothy - 16. decembar 2009 15:01:40(UTC)
Mayyo, imamo iste ukrase, i ja sam kupila iste samo srebrne!!! I jako mi se dopadaju :-)))
Ella, divna ti je jelkica! Bas je nekako neobicna, nije standardna, i meni je jako lepa!

: Natasa - 16. decembar 2009 15:00:25(UTC)

Evo i nase jelke!!!

: secer - 16. decembar 2009 14:47:53(UTC)
@ ella, ja obozavam dobre komade namestaja i uopste namestaj, pa sam odmah spazila komodu pa tek jelku!!!:)))

: Ella - 16. decembar 2009 12:08:37(UTC)

Hvala vam devojke zagrljaj , drago mi je da vam se svidja, moj i Stellin skroman doprinos! Kao sto rekoh, da imam vise vremena, i da ne putujem sutra, sigurno bi vise ulozila u nju i ukrasili bi je bolje... ovako, nek ostane takva kakva jeste.

OT: Secer i meni se u celom stanu najvise svidja moja komoda (tj drveni sanduk) koji je zaista caroban i daje posebnu toplinu nasem stanu. Ne znam samo kako si je primetila kad je celu nisam slikala icon_lol

Ivana, kao sto Biter rece, daj stavljaj slike... i jeste jelka najlepsa onako kako je tvoj lepotan okiti!  :-*

: Biterlemon - 16. decembar 2009 9:39:34(UTC)
asteraki, bas imamo isto misljenje, nasa jelka je iz tog razloga tako sarena... zato mi se i ne menjaju ukrasi, ma neka kite i raduju se uostalom to je najvaniji njihov praznik, bogami sam uzivala dok su kitile i radovale se.
Doduse moram da pohvalim Mayyine ukrase koji su kao i uvek fenomenalni i naravno da ne ponavljam ali super okicen kucni prostor, mada je kucica ipak nesto najlepse.... bacila je u zasenak sve ostalo, sta da ti kazemo kad je Neca nadmasio ucitelja :D
Ella sta reci uvek sve skockano i na mestu pa tako i jelka.
Ivo anene odmah da kacis slike Lukinog kicenja.... kladim se da je to najlepse okicena jelkica a ti skrivas od nas :)
:-* :-* :-* :-* :-* poljubaca za sve nase drugare kreativce.

: asteraki - 16. decembar 2009 2:28:04(UTC)
Citam postove i gledam fotke i jedva cekam kada ce i moja Elena porasti jos malo, pa da i ona kiti svoju jelku. Ona je spavala dok smo tata i ja kitili nasu jelku, pa se posle odusevila kada je videla. Koliko god da su skladne i sa ukusom okicene jelke koje kitimo mi, tate i mame, ne mogu se porediti sa onima koje ukrase klinci. Koliko god da su sarene i neobicne njihove kreacije, mislim da su ipak originalnije od nasih!

Ja naleteh u IKEI juce na Gingerbread kucicu i odusevih se. Kao porucena! Jedva cekam sutra ili prekosutra da je sklopim i ukrasim.

: secer - 16. decembar 2009 1:36:00(UTC)
mayya, prelepi ukrasi.
ella preslatka je jelka kao i deda mraz ali mi se najvise svidja tvoja drvena komoda, iako je ne vidim celu:)

: Iva&Lule - 16. decembar 2009 0:12:06(UTC)
Biter,kod vas je bas bila zurka,ali ja moram pored jelke Tijanu da pohvalim,svaki put kada je vidim ona prava lepotica,kao i ova malena smizlica

Mayyo,tvoja jelka je bas bas lepa,kao i ukrasi :)

Ella,meni je tvoja savrsena ja tu nista ne bi dirala icon_lol kao i Deda Mraz prelep je i sveca :) Divno,odusevljena sam!

Nasa je kao sa vasara,jedan deo sam danas prepravila dok je moje dete spavalo,inace kad je kitio i po pet ukrasa na jednu granu stavljao sok

: T3 - 15. decembar 2009 20:50:23(UTC)

sve jelke,dekoracije i ukrasi su vam ekstra.. bravo

mayyo prelep vam je i grad tj novi sad u pretpraznicnoj atmosferi i kicenju koje je u jeku..

mi nasu jelkicu kitimo definitivno u petak,do tad cemo dokupiti jos koji ukras ili ti dekoraciju i za istu i za uopste kucu i u petak se definitivno bacamo na posao..ipak ce je mama zajedno s decom pre nego sto ode okititi i srediti.. icon_lol

: mayya - 15. decembar 2009 20:48:46(UTC)
Ella, super je jelkica! Bas je lepa i specificna!!!
Ali posebno mi se dopao vas dedamraz!!!

Biter, tvoje princeze su mi najlepsi novogodisnji ukras vaseg dizajna!!! Kakve su slatke!!!

Ja sam danas kupila jos neke lepe ukrase, ali su mi ostali na poslu, tako da opet necu danas dovrsiti nasu jelkicu.
Ali, uspela sam da ih uslikam pre zaboravljanja, pa evo da ih vidite kako su lepi...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

: Ella - 15. decembar 2009 20:14:40(UTC)

Jelena83, Mayyo, prelepo izgledaju ove vase jelke i ukrasi bravo ... Takodje i ostale devojke... icon_wink

Mi smo danas poceli, ovo zimsko jutro, ja i Stella, a Leona nas je gledala u cudu  icon_lol . Nasa jelka je meni draga, ima posebne neke detalje... Izabrala sam belu i zlatnu boju sa nekim detaljima malo plavkaste boje, kao i neke figurice su od drveta. Za vrh jelke smo izabrali drveno-zlatnu zvezdicu (eto ima malo simbolike, prvi put je zvezdica i kiti  icon_wink ) Pokusacu da vam malo docaram kako izgleda, iako je lepsa uzivo  icon_rolleyes Posto sam u velikom stresu oko pakovanja i puta, fali mi dosta jos detalja d aje skroz upotpunim i bude bas onako po mom ukusu. Ali sam u manjku sa vremenom. I nadam se da nas u Svedskoj kod bake ceka jos lepsa jelka (pa cu je slikati) icon_wink

caos

: mayya - 15. decembar 2009 17:21:04(UTC)
Citat:
JecaN - 15/12/2009 08:50

Citat:
mayya - 28/12/2008 18:12 Jeco neco, imamo isti problem oko slikanja. I ja obozavam kombinaciju crveno - zlatno. Mada vise volik krem - zlatno, ali nam se bas ne slaze uz stan, pa... A danas smo okitili i nas prozor. Meni se mnogo dopada. Photobucket

Maya prozori ti je prelep, dala si mi ideju da ukrasim i ja moj prozorčić :-* . 

Drago mi je da sam pomogla! :-)

: secer - 15. decembar 2009 16:28:14(UTC)
biterlemon, jelkica vam je vesela bas, a devojcice su ti mnogoooo slatke!!!!

: Biterlemon - 15. decembar 2009 15:54:32(UTC)
Ma da Drothy, prvo su se malo svadjale oko kicenja a posle su pocele da size, najgore od svega Lana sve kopira Tijanu i naravno to je najbolje sto seka radi... ne mozes da je ubedisu u suprotno, no ne bunim se bas su bile vesele, a takva nam i vesela jelkica sva sarena :D

: Dorothy - 15. decembar 2009 14:26:07(UTC)
Biter, kod vas je bilo bas veselo dok ste kitili jelku, prava zurka :-)))))

: JecaN - 15. decembar 2009 10:50:39(UTC)

Citat:
mayya - 28/12/2008 18:12 Jeco neco, imamo isti problem oko slikanja. I ja obozavam kombinaciju crveno - zlatno. Mada vise volik krem - zlatno, ali nam se bas ne slaze uz stan, pa... A danas smo okitili i nas prozor. Meni se mnogo dopada. Photobucket

Maya prozori ti je prelep, dala si mi ideju da ukrasim i ja moj prozorčić :-* . 

: Biterlemon - 15. decembar 2009 10:42:43(UTC)
Jelena jelka vam je stvarno super velika i bas lepa
Mayyo sta reci ....sem da vam je lep grad, tj. lepo ukrasen....

Evo sad malo da vam pokazemo kako to rade pravi strucnjaci :>

Dragi moji forumasi otpocinjemo kicenje

E sad pocinje sizenje!

I onda kad okitite jelku onda je stavite u cosak radi svake sigurnosti icon_wink

: mayya - 15. decembar 2009 0:44:25(UTC)
Evo nekih novosadskih novogodisnjih ukrasa...

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

: secer - 14. decembar 2009 23:38:47(UTC)
ako si postavila na npr photobucket.com slike, onda samo kliknes na njih i uzmes poslednji kod koji ti je ponudjen za njih...tj uradis copy, pa ga paste-ujes ovde i to je to....

: SARA022 - 14. decembar 2009 23:35:25(UTC)
Pomagajte,prvi put stavljam sliku i nikako mi neide,jer ne znam kako da je ubacim?Gde treba da idem?Stavila bi sliku nase jelke,al' mi neide od ruke :( Hvala vam unapred na odgovoru.

: mayya - 14. decembar 2009 22:09:55(UTC)
Jelena83, jelka ti je fantasticna! Svidja mi se sto je tako neobicnog oblika, duga, a uska! Bas interesantna i ukusno okicena.

Devojke, hvala vam na uputstvima za ukrasne trake. Nasla sam danas, sasvim slucajno, na jednoj tezgi sa ukrasima.

: mayya - 14. decembar 2009 18:54:39(UTC)
Citat:
asteraki - 14/12/2009 00:02

Svidjaju mi se sve vase jelke, ali mi Mayina nekako najvise odise toplinom. Mnogo su lepe boje na slici i, onako u kombinaciji sa kucicom, izgleda kao cestitka. Kao kucica u sumi. Super mi je ideja! Volela bih jos da znam kako se moze napraviti takva kucica, ako nije problem.

Hvala ti Asteraki. Nasa jelka jos nije gotova, pa je nisam ni slikala citavu. Menjacu jos lampice, dodati ukrasnu traku... Videcu sta jos.

A kucicu smo kupili u delovima u jednoj kineskoj prodavnici, verovala ili ne. Odusevila sam se kada sam videla sta sve ima za pravljenje tamo: Dvorci, kucice, autici. Sve u delicima, od sperploce. Kupila sam je za Strahinju, jer je to odlicna zabava za njegov uzrast. Zao mi je sto nisam kupila sve sto je tada bilo u ponudi, jer sada vise nema. Imamo da sklopimo jos jedan dvorac.
Ali, mislim da bi lepo mogla da se napravi i od debljeg kartona.

: Maja-belgija - 14. decembar 2009 17:08:09(UTC)
hvala vam drage moi zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj ima tu jos neki sitnica al bice ovih dana!!!!!
mayyo kucica je prelepa posebno kad su je momci sklopili zaljubljen a trake kod nas ima svuda duri i vo metro sta ne pogledas tamo.....
jelena bravo bravo bravo bravo bravo bravo za jelka

: kalimero - 14. decembar 2009 16:56:08(UTC)
Mi kitimo jelku 31.12.. To je nekako tradicionalno.
Prva ideja mi je bila da jelka ove godine bude narandzasto zelena. Ali se sada nesto neckam jer nisam videla lepe narandzaste ukrase.
Do sada nam je jelka bila crveno-srebrna, plavo-srebrna, ljubicasto-srebrna, crveno-plavo-srebrna, zeleno-zlatna. Mozda ce ipak crveno zlatna biti velika jelka. A u Leninoj sobi mala jelka narandzasto-zelena, pod uslovom da nadjem barem nekoliko lepih narandzastih ukrasa.
Uzdam se u Kineze :)

: lena77* - 14. decembar 2009 8:57:20(UTC)

Praznici nam stizu, praznici nam stizu...jeeeeee sve su jelke lepe...mi cekamo da nam prodje slava pa ce mo onda kititi nasu jelku

mada bice kao prosle godina narandzasta i zelena u kombinaciji i moja stara jelka ...a zato do godine kas Sasa bude malo veca kupicemo veeeeeeliku jelku i nove ukrase....jedva cekam...za sad jos uvek po starom

mayya te ukrasne trakice sto rece da ti se dopadaju imas kod kineza za izvoz  ;]

: Jelena83 - 14. decembar 2009 3:37:33(UTC)
Sad sam rasirila stranicu a proslo 30 min pa ne mogu menjati icon_surprised ops:

: Jelena83 - 14. decembar 2009 2:53:24(UTC)
Ma ne zna se cija je lepa jelka, divni su mi ovi praznici, evo i nase

: asteraki - 14. decembar 2009 2:02:36(UTC)
Kada vec prodje godinu dana?! Da ne poverujes...

Ovde je, kao sto Secer pise, vec polovinom Novembra polako krenula Bozicna atmosfera.
Najpre su okiceni izlozi, trgovi, parkovi, setalista, pa onda polako i privatne kuce. Cini mi se da je ove godine sve nekako skromnije okiceno. Cak su i kuce, koje su uvek bile okicene vec od 25. Novembra, ove godine tek sada ukrasili. Kriza ili sta vec... ?
No, kako god da je i koliko god da nam je dzep dubok, mislim da svima prija ova atmosfera. Jednostavno te tera da razmisljas o lepim stvarima, da se radujes kicenju jelke , ma koliko velika ili mala ona bila, ma koliko ukrasa imao, ma kojih boja oni bili... Pa jos ako imas klince koji ce se takodje radovati i koji ce se truditi da pomognu... Pa jos ako je i tata raspolozen da ucestvuje... Pa ako i bake daju prilog pravljenjem Bozicnih kolacica, deke (bar u nasem slucaju) razmisljaju sta ce se naci tih dana na praznicnoj trpezi... Tetke, ujke, ujne, stricevi, strine dodaju po koji pokloncic ispod jelke... Svi nekako direktno ili indirektno ucestvujemo u pripremama za Bozic, pa mi je to omiljeni porodicni praznik, narocito od kada sam ovde.

Mi smo okitili jelku proslog vikenda. Ove godine imamo crveno-zlatnu kombinaciju. Ukrasi su od prethodnih godina, s tim sto smo dodali nekoliko novih u crvenoj boji. Malo smo bili skepticni zbog Elene, jer je jelka poprilicno velika, a ona voli da ispituje sve sto joj je novo, ali je ipak relativno fina. Pridje da ''mazi'' kugle, pa na kvarno zvekne koju ili protrese citavu jelku, ali se nadam da ce uspeti da ostane citava do polovine Januara. Sto se ostalih dekorativnih sitnica tice, nista posebno nisam menjala u odnosu na proslu godinu, cak smo stavili manje stvari i , na zalost, izbegavamo puno sveca zbog gore pomenutog ''istrazivaca''. Cak jos uvek nismo poslagali figure u ''Jaslicama'', jer smo probali jednog dana, ali nas je prekinula malecka, pokusavajuci da ''nahrani'' zivotinjice :)))
Uslikacu jelku ovih dana , pa cu postaviti slicice, mada ce biti kao da sam okacila proslogodisnje ;)))

Svidjaju mi se sve vase jelke, ali mi Mayina nekako najvise odise toplinom. Mnogo su lepe boje na slici i, onako u kombinaciji sa kucicom, izgleda kao cestitka. Kao kucica u sumi. Super mi je ideja! Volela bih jos da znam kako se moze napraviti takva kucica, ako nije problem.

: tanja. - 14. decembar 2009 0:51:57(UTC)
Ella 99% će biti super kombinacija samo da je lepo okitim..baš sam razmišljala koju bih boju mogla iskombinovati sa srebrnom, od plave mi je više muka majke mi...sve nam je plavo icon_rolleyes pa mi je pala na pamet ljubičasta i već sam uzela ukrase slične našim srebrnim-isto su baš baš lepi ali je izbor ljubičastih u Merkuru mnooooooogo manji u odnosu recimo na crvenu,srebrnu,zlatnu,braon...
Mayyče zaljubljen extra je kućica ...još kad su je momci sami sredjivali...nema ništa sladje zaljubljen zaljubljen
Moram i ja da zadam "zadatak" ovim "banditosima " da naprave i oni nešto...e to će biti zanimljivo za slikanje, moram da pokušam :) nadam se da se umetnici neće ljutiti što "mažnjavamo" ideju

: secer - 13. decembar 2009 23:38:34(UTC)
mayya kucica je fenomenalna!....

: Iva&Lule - 13. decembar 2009 19:49:57(UTC)
Maja-belgija,jelka je san snova,zaista prelepa :)

Mayyo i tvoja mi se svidja,kucica posebno posto su se klinci trudili oko nje :)

A mene su muz i sin prevarili danas..Fora kao da spremim dete da ga proseta,a vratili se sa jelkom 1.80 i nekim ukrasima iako imamo pun kofer,a planirala sam da okitim nasu malu,posto nemamo mesta,ali moj muz je sve isplanirao pa je i mesto napravio...Ali jelka nikad nije bila drecavija,jer sam se ja dvoumila izmedju zlatnih i bordo ukrasa ili belih teget..Ali ulete moj sin,i mama ovaj stavi tu,to stavi ovde,jaooj kako je ovaj lep,tako da je nasa jelka sve mi boje lepo stoje...Ali nema veze, ja cu postepeno za koji dan da promenim sve to,jer mi je bilo slatko kako se samo radovao dok smo kitili jelku,dodavao ukrase i sam ih kacio...Ali, opet i nije toliko losa vesela je kao sto je i on danas bio :)

: mayya - 13. decembar 2009 19:24:36(UTC)
Majo, prelepa je jelka!!! Bas, bas otmena!
Ja sam probno okitila nasu jelku, ali mi se ne dopada, pa cu je restaurirati. Trazim jos ukrasne trake, slicne kao na Majinoj jelci. Nisam ih nigde zapazila.

Jedino smo klinci i ja zavrsili nasu sneznu kucicu! Sklopili je, Neca je posuo snegom, a Strahinja obojio.

Photobucket

: Daria - 13. decembar 2009 19:23:29(UTC)
Majo,preslatka je jelkica bravo bravo bravo

: srecna mama - 13. decembar 2009 18:39:22(UTC)
Mi smo prosle godine imali prirodnu jelku, ali smo je posadili, ove godine cemo vestacku, ova gore velika jelka je bas prelepa.

: secer - 13. decembar 2009 1:51:19(UTC)
majo prelepa je jelka!!!!

: Ella - 13. decembar 2009 1:45:02(UTC)

Majo, bas je prelepa jelka!!! bravo bravo bravo   E to ja jako volim, te najjednostavnije! Prelepo klanjam

Tanja, ta kombinacija se i meni najvise svidja  icon_wink Slikaj!

: tanja. - 12. decembar 2009 21:00:49(UTC)
Majo jelka vam je san snova zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen Naša će biti srebrno ljubičasta, prošle godine sam uzela prelepe srebrne ukrase pa ću ove samo dodati ljubičaste ,trebalo bi ispasti lepo...videćemo ;]

: Maja-belgija - 12. decembar 2009 19:39:34(UTC)
mi smo danas okitili jelku ez da treba da dokupim jos neke sitnice jer ova jelka nam je veca od prethodna okacicu slicice samo da vidite u kakav stil je a kad bude skros gotova postavicu jos icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

By mdimoska, shot with KODAK EASYSHARE M853 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2009-12-12

: hippeia - 12. decembar 2009 19:01:13(UTC)
Citat:
MarijaHelena - 12/12/2009 14:15

T3 je terminator mama i sve je jasno!

Moja jelka je sva braon i pomalo zlatna! Da Da dobro ste culi i to super izgleda ko bi rekao zvezda

Tacno mogu da zamislim i jaaaako mi se svidja kombinacija!!!!!!

Slazem se s Ellom da se ljubicasta bolje slaze uz srebrnu, ali ja sam mislila na onu zagasitu, tamnu ljubicastu koja vise ide na bordo- ta mi se bolje slaze uz zlatnu!

Skroz crvene ukrase ima moja sveki i super izgleda, jos ona grupise kugle, recimo po 4-5 na jednu kacaljku, pa dodju kao grozdovi, a sve ih poveze onom ukrasnom trakom od tila, pa kao pravi masne, divno izgleda!!!

: maslacak - 12. decembar 2009 15:55:37(UTC)
Nasa ce biti crveno zlatna u dnevnoj sobi , Danicinu sobu cu posebno ukrasiti jos smisljam sta cu

: MarijaHelena - 12. decembar 2009 15:15:18(UTC)
T3 je terminator mama i sve je jasno!

Moja jelka je sva braon i pomalo zlatna! Da Da dobro ste culi i to super izgleda ko bi rekao zvezda

: secer - 11. decembar 2009 21:50:22(UTC)
mada , videla sam da ove godine dosta njih crveno bele ukase stavljaju i svidelo mi se jako...ne znam koji jos predlog....:)

: secer - 11. decembar 2009 21:43:39(UTC)
simona, super izgleda i samo crvena, videla sam i jako mi se svidja...tako da bez brige...moja je bila crveno-zlatna vec godinama, ali sam od prosle pocela da smanjujem broj zlatnih ukrasa to jest da ih polako uklanjam...ima ih samo par pa se i ne primecuju, ali cu sigurno sledece samo crvenu, jer sam videla kod moje drugarice i jako mi se svidela jedna boja....

: Ella - 11. decembar 2009 21:17:12(UTC)

Citat:
hippeia - 11/12/2009 18:29 Simona definitivno crveno-zlatne ili samo zlatne, ili bordo-zlatne, a i ljubicasto zlatne su cool!!! Ja se inace, kad je nakit u pitanju, totalno suprotno, grozim od zutog, mnogo vise volim srebrnu varijantu, ali jelka hladno djeluje sa srebrno-plavim ukrasima...nekako mi je ova zlatna toplija, sta znam...

slazem se, osim sto moram da dodam da sa ljubicastim vise ide silver (tj srebrna boja). Probajte  icon_wink   Ja ne znam kakva ce nasa jelka da izgleda u Svedskoj (mama moja nam sprema iznenadjenje :), ali ovde u Pariz kad se vratim imam 3 dana da je okitim :) Ali znam kako cu  icon_wink

: hippeia - 11. decembar 2009 20:29:28(UTC)
Simona definitivno crveno-zlatne ili samo zlatne, ili bordo-zlatne, a i ljubicasto zlatne su cool!!!
Ja se inace, kad je nakit u pitanju, totalno suprotno, grozim od zutog, mnogo vise volim srebrnu varijantu, ali jelka hladno djeluje sa srebrno-plavim ukrasima...nekako mi je ova zlatna toplija, sta znam...

: T3 - 11. decembar 2009 20:12:23(UTC)
Ovo se pretvori u temu: "Kako T3 postize sve?

e bas vala simona hihihihi icon_lol osecam se ko bozicno drvce.. icon_lol

ma sta vam je zene..pa jeste da pisem svuda tj pisala sam tako valjda mogu i da objasnim odakle toliki broj postova ,o svemu i svacemu gde sam osetila potrebu da nesto kazem,pridodam ,posavetujem,znaci svuda i u temama o deci bilo kog uzrasta tj do tih sa kojima dosad imam iskustva do 7 god,onda u opremi za decu,igrackama,vaspitanju,ishrani,dohrani sve sam to prosla pa zasto da me mrzi da ostalim mamama predocim ono sto znam ili pomognem ako mogu..a posle su tu jos one opustene teme,kuca,moda,kozmetika,kao recimo ova o ukrasima,i jelci koja ode u out zbog mene totalno hihihihi, icon_lol pa cestitke,kafanica,a najviuse ih je bilo u caskanjima sto i sama hipi rece i zakljuci u tom grmu mozda i lezi zec sto bi se reklo.. icon_razz

na drugom trom tj letos sam bila skoro i dan i noc pogotovo uvece kad nisam mogla spavati pa je bilo pisanja i caskanja do ujutru..a sad je isto na trecem,druzim se i sa mamama u caskanjima o deci predskolaskog uzrasta pa eto mozda tu imam stvarno i najvise nakuckanih poruka ili ti postova ..nemojte me terati da ih sad proveravam i brojim..hihihi icon_lol salim se ali eto nema tu neke posebne tajne,kuckam sto na sat jos brze razmisljam,nemogu da nesto procitam a nezinem ako imam sta i oni se nagomilase.. neznam

mozda cu sad kad se porodim malo zabusavati tj smiriti se i skrasiti i biti aktivna samo koliko toliko u temama o bebama tj onim najaktuelnijim.,.jer sam u ostalima manje vise sta sam imala i znala rekla..

nisam mislila da volim da sedim i lencarim u smislu sedenja za kompom nego sam objasnila svoje idenje non stop negde,aktivnost u vezi kuce ,i radinosti u vezi nje itd..a kad sednem ovde u pravu ste zasednem i neznam sta je dosta..ali tad se opustam i odmaram..kad izadjem iz kuce ili ustanem sa ove stolice ja se pretvaram u zenu zmaja ali na drugi nacin..hihihi icon_lol

drage bilo da mi tu moju preaktivnost zamerate ili ne ,ja neznam kako drugacije da je opravdam..znam samo da nije namerno ,niti se ja ponosim sto je tako te cifre tj brojevi piostova mi nista ne znace mnogo mi je bitnije sto imam mesto gde mogu da se opustim,olaksam,nasmejem pa i zaplacem ako treba a najvise sto imam vas da sve to saslusate,razum,ete i podrzite.. zagrljaj

ako nista drugo zato smo sve i tu i zato ovakva mesta i postoje zar ne.. bravo kucam zaljubljen

a sad predjite na temu ukrasa i novogodisnje jelke,ja sam i uopste i u celoj ovoj prici tj temi nevazna i nebitna.. 8)

: simona78 - 11. decembar 2009 17:07:04(UTC)
Ovo se pretvori u temu: "Kako T3 postize sve?" icon_wink icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol I ja joj skidam kapu, ja sam ovdje vise od dvije godine, skroman doprinos, otprilike 1000 postova za godinu dana :) Nego, ne treba se cuditi, sve smo razlicite, imamo razlicite interese, prioritete, dnevni raspored obaveza koje obavljamo razlicitim tempom, itd., itd.

Dajte neki predlog za kombinaciju boja ukrasa osim zlatno-crvene i srebrno-plave icon_rolleyes Nikako da smislim, jedino mi pada na pamet da upotrebim ukrase u samo jednoj boji icon_rolleyes Npr. samo crvena?

: Ella - 11. decembar 2009 16:24:50(UTC)

[QUOTE]Fokica - 11/12/2009 12:32 T3 nije mi jasno samo kako kazes da ne volis da sedis i lencaris, kako si uspela da nakuckas preko 6.000 prilicno dugackih postova. Svaka cast!!!

E ovo sam se ja isto pitala mesecima :) Nije kritika, ali je neverovatno da si prisutna svuda i to pises poduge postove, pored vec 2 dece i sad si opet trudna... Stvarno  icon_eek   svaka ti cast na toliko izdvojenom vremenu  bravo ;]

: secer - 11. decembar 2009 15:47:58(UTC)
ja ne znam koja je tajna T3, ne samo zbog toliko postova vec sto uopste ima vremena za forum pored svega,i da okiti jelku i u shopping i sve ostalo...svaka cast!!!daj malo tvoje energije T3!:)))

: hippeia - 11. decembar 2009 14:51:37(UTC)
Off Topic
Ja znam tajnu T3, a ti reci jesam li pogodila :)

Posto sam trudna, cesto odem do drugog tromjesecja da se malo druzim sa drugim trudnicama i T3 je nevjerovatno aktivna na drugom i trecem. Tamo je bas zivo i veselo i nije tesko nakucati tolike postove, pogotovo neko kao T3 koja je stvarno, cini mi se omiljena na tim temama...

Ja na zalost ne mogu da budem toliko aktivna na njima, jer kad su sve trudnjace tamo kasno navecer, ja sam u dubokom snu...ali volim da ih citam posle...skroz su blesave i pozitivne :)

Eto, sory zbog oftopicarenja, ali svi se iscudjavaju, a ja kontam da sam provalila tajnu pa da podijelim to i s ostalima :)

: Fokica - 11. decembar 2009 14:32:09(UTC)
T3 nije mi jasno samo kako kazes da ne volis da sedis i lencaris, kako si uspela da nakuckas preko 6.000 prilicno dugackih postova.
Svaka cast!!!

Da ne budem off, mi smo ukrase kupili a kitimo za desetak dana kad prodje Milanov rodjendan.

: Dorothy - 11. decembar 2009 12:24:20(UTC)
Ja sam se odlucila za kombinaciju boja za jelku ove godine, bice crveno-srebrna kombinacija. Kitimo jelku sledeci vikend, pripremam jos novih ukrasa (juce kupila 3 kutije kugli i jos 3 andjelcica) :-)))
Sada samo jos moram da pronadjem neki nadstolnjak u ovoj kombinaciji boja, kao i da osmislim aranzman za sto ili prozor i onda sledeci vikend pocinje akcijaaaaa......jedva cekam!!!!

: Angel - 11. decembar 2009 10:56:52(UTC)
Da da, T3 super zeno svaka ti cast! I ja sam skoro pa tri godine na forumu, a mene si vec presisala respekt . Izvinjavam se za off...

: T3 - 11. decembar 2009 10:39:58(UTC)

pa kupovina ukrasa i idenje tamo vamo nije nista ,navikla sam ja na to,sve sam radila i radim i sad sama  i pored toga sto sam trudna sa dvoje dece bilo da je u kuci ili van nje..neopada mi tesko volim kad sam aktivna i u pokretu tj uvek u nekom zvrk fazonu ,nemam ja mira ni zivaca da sedim i lencarim,a sve ko sto sam vec i rekla u nekoj od tema stizem-kako neznam ali organizujem se napravim svoj plan i program i uspem..

moram da sredim jelkicu pre nego sto odem bar kad je kupovina ukrasa u pitanju,posle ju je lako okotiti..pa kad sam mogla da okrecim sama sobvu u osmom tj vec devetom mesecu mogu i ovo..hihihi icon_lol
a sto se tice broja postova ivo jos malo pa te stizem hihihi,ma oni mi nisu uopste bitni  neznam ni kad se ovoliko istih naklupi ja samo kuckam,pisem gde sta ,imam i treba i mic po mic predje ja 6000 istih. icon_eek .i sama sebi swe divim i cudim.. doomed

secer nasmeja me sa ovim da si jedini ludak koji je okitio jelku hihihi icon_lol ma nisi ja sam u gradu tj po prozorima zgrada videla vec da sve sija i iste sljaste ali meni sve nesto rano i odlazem a neznam ni ja zasto..dunuce meni sad jedan dan i sredicu i nju ranije necu moci ni da izdrzim ni da odolim...

za lepe stvari i uzivanje u predpraznicnoj atmosferi nikad nije rano.. bravo

ko jos ima okicenu jelku i sliku iste dajte je na videlo..

: MilicaCale - 11. decembar 2009 9:55:54(UTC)
smrc, a mi kitimo jelku cim je kupimo (ceka se neka plata). Kasnicemo nevidjeno.

: Biterlemon - 11. decembar 2009 9:33:16(UTC)
Ivo imamo ista razmisljanja :) i mi nasu jelku sad za vikend, odamh dobijate sveze slike od ovogodisnjeg kicenja, ako ne izbije opsta tuca oko ukrasa :> no neverujem, Tijana odlicno zna kako ucene funkcionisu icon_wink
Jedino mi se nesto kaze neke pahulje po lusterima i plafonima ali nisam trenutno jos nasla nista.... pa videcemo to moze i kasnije :D

: Iva&Lule - 10. decembar 2009 23:42:42(UTC)
T3,ti ces i mene da stignes sa brojem postova :) Ja sam tri godine na forumu od kad poceo da postoji :)

Mi jos nismo okitili jelku,nadam se da cemo sad za vikend,nista spektakularno mala jelkica :) I svetlece dekoracija na terasu Paja patak,Deda Mraz,zvezda....

: Natasa - 10. decembar 2009 23:31:25(UTC)
T3 zeno pa ti si zmaj!!!! 6000 postova, dvoje dece i trce na putu, ides pazaris, SVAKA CAST. kucam beba glacanjevesa trudnica kadtedovatim susenjevesa ukrevetu pricaonica upomoc

: andrea - 10. decembar 2009 23:05:04(UTC)
Ja sam jos prosle nedelje prvu :>

: secer - 10. decembar 2009 22:37:23(UTC)
svaka ti cast T3, dvoje male dece i trece samo sto nije a ti kupujes ukrase za jelku....kako postizes sve zenoooo???:)))
ove ostale mame kasne sa jelkom, ili sam ja jedini ludak koji je okitio?!

: T3 - 10. decembar 2009 10:05:26(UTC)
ja sam juce kupila jednu dekoraciju za ulazna vrata,par kutija sa po nekoliko ukrasa da ih malo obnovimo i osvezimo svake godine kazem necu dosta ih imamo,a opet ih kupim sto kaze secer ko malo dete sam kad dodje kicenje jelke i nova godina..

uzela sam im i one rogove kao sto irvasi imaju da ih imaju i stave i tako se malo ludiraju tj budu opremljeni sto vise u praznicnom stilu hihihi

inace jelka nam je krcata kad sve ukrase sto imamo stavimo na nju,jos i dva para svecica,pa onda deda mraz i jelka svetleci ..njega okacimo na zavesu kad se povuce on ide gore dole i svira tj peva dzingl bel..nju na prozor..,pa trake po kuci,sijalice opet u drugoj sobi..ma sijamo i sjjimo ko las vegas..ali neka bas volim te dane pogotovo veceri kad prigusimo svetla a jelka i sve ostalo daju neku car i draz svemu..tj podsete nas da su najradosniji praznici pred nama ili vec tu..

inace dogovor je pao istu cemo okititi do 25 decembra ako odem da se porodim do tada onda cim se vratim...

: secer - 10. decembar 2009 1:02:03(UTC)
angel hvala,,,,i ja sam uvek uzbudjena kao malo dete kad kitim jelku.....sad tek vidim da je izmedju tvoje cerkice i mog luke 2 nedelje razlika....

: Angel - 10. decembar 2009 0:25:59(UTC)
Seceru jela je divna!!!!
Mi smo juce od muzevljevih roditelja dobili prelepu vestacku jelku, visoku oko metar ipo, i nekoliko kutija lepih ukrala, kugli i zvoncica, kao i sarene lampice. Jos da kompletiram ukrase i to je to. Srecna sam i uzbudjena kao malo dete bravo .

: secer - 9. decembar 2009 23:17:18(UTC)
dorothy i mayya hvala...bas am danas dokupila jos nekih disney ukrasa sa vini puom...i planiram jos:)
ajde mame, kitite jelke i saljite slike:)

: mayya - 9. decembar 2009 16:22:15(UTC)
Ivo, super su novogodisnje dekoracije. Nesto slicno, samo u manjem obimu rade i kod nas u Merkuru.
Secer, jelkica je bas secer!

Ja vec par dana molim muya da donese nasu jelku iz podruma.

: Dorothy - 9. decembar 2009 15:34:54(UTC)
Secer, preslatka jelkica!!! I one kugle sa Vini Puom su jako slatke :-)))
Ivo, kako je prelepo sve okiceno!!!! Divno, divno, divno i nista osim divno, kao iz bajke!

: secer - 8. decembar 2009 21:20:38(UTC)
hvala hippeia i simona78....ja cu sledece godine samo u crveno....sad mi se svidja da je jedna boja zaspupljena.....ali ima jos vremena mozda je ja redekorisem do ng:))

: simona78 - 8. decembar 2009 18:39:18(UTC)
Secer, divna vam je jelka!

Mi cekamo jos neko vrijeme... Ja sam prije dvije godine kupila srebrno-plave ukrase, prosle godine nijesmo ni kitili kuci (bili smo u CG kod mojih), a ove godine bih da promijenim ukrase, nekako mi plavo-srebrna dekoracija suvise hladna :? Nemam ideju koju kombinaciju, zlatno-crvena mi se svidja, izgleda otmeno i daje osjecaj topline i porodicne atmosfere, ali bih nesto inovativnije da probam :?

: MissGak - 8. decembar 2009 18:15:57(UTC)
I nasi ukrasi su crveni i zlatni,a ja sam se nadala da cu ove godine promeniti u srebrne i plave,medjutim nisam uhvatila proslogodisnja snizenja,a kako stvari stoje cini se da necu i ova.Videcemo.
A jelku nadam se kitimo ovog vikenda.Sve je okolo vec okiceno,Aleksa uveliko pita,tako da nam se smesi kicenje.

: hippeia - 8. decembar 2009 10:05:00(UTC)
Secer ja tek sad vidjeh tvoju jelku :) :) :) Bas je fina, nasa je isto zlatno - crvena (odnosno ukrasi su zlatni i crveni).
Razmisljam da dokupujem jos zlatnih kugli, pa da je ove godine okitim samo u zlatno...
Kod sveki je sva crvena, isto je simpa...

Secer mila, okitila si je, blago tebi :) I ja cu, samo da nadjem vremena, mozda vec ovaj vikend, to je vec sredina deccembra, pa je l' :)

: secer - 7. decembar 2009 19:44:05(UTC)
hvala natasa, hvala missgak

: MissGak - 7. decembar 2009 18:00:23(UTC)
Secer,super vam je jelka!A te rode u Francuskoj,e to ja zovem Cristmas spirit.Cak i ptice sa juga dodju kuci za Bozic :D:D

: T3 - 7. decembar 2009 17:27:33(UTC)
T3 kiti jelku sto pre, em nije rano, em mozda se porodis ovih dana pa sta ces onda..
hihihi secer sad potrefih da tebe citiram i ne zamenim te sa srecnom mamom...hihihi ...pa ja sve odugovlacim i vodim se izgovorom jos je rano jer mislim ako okitim jelku i sve sto mi jos ostalo sredim ,spremna sam i beba ce to znati i osetiti i krenuti..
ovako neka sve stoji jos malo..bar jos nedelju dana sigurno nece nista nigde pobeci pa ni ja nadam se ..i mm mi danas rece izdrzi do ponedeljka dok ne ode na godisnji pa posle si voljna..hihihihi

a ako bas odem a ista ostane neokicena to ce tata da odradi sa decom ili ja kad se vratim za par dana..kako i kad god do nove godine tj najludje noci imacemo istu...

: Natasa - 7. decembar 2009 17:23:04(UTC)
Secer extra vam je jelka! Ivo slikala si drvo mojih snova, ali za to nikada necemo imati mesta. Mi krecemo od 0, bice visoka najvise 130cm sa srebrnim i crvenim ukrasima i naravno belim lampicama. Kako ce nase zlato da se obraduje...

: secer - 7. decembar 2009 15:59:29(UTC)
hvala milica cale i biterlemon....sad je bilo sve na brzaka, jer smo u frci sa vremenom, ali obecavam sledece godine cu se specijalno pripremiti za kicenje jelke:))
T3 kiti jelku sto pre, em nije rano, em mozda se porodis ovih dana pa sta ces onda:))

: Biterlemon - 7. decembar 2009 13:37:50(UTC)
Secer sve pohvale, jelkica vam je super!!!
Ivo wooooow, kako vam je lepoooooooooooo!!!!!!

: hippeia - 7. decembar 2009 11:49:00(UTC)
Jao Ivo predivno je!!! Kao iz bajke!!!
Jako slicna jelka je bila prosle godine kod nas u Delta sitiju, uska, visoka i sa krupnim crvenim kuglama :)

: MilicaCale - 7. decembar 2009 11:42:20(UTC)
Vau, kakve slicice. Ivo, sta ce tolike rode medju dekoracijama? Jel to neka fora u Francuskoj?
Secer, secer ti je jelka.

: T3 - 7. decembar 2009 11:18:22(UTC)

ivo divno je.. bravo
bas je sve mnogo lepo i ove slicice bas podsticu i drmaju na novogodisnju eufpriju i atmosferu..sad je hjos vise jedva cekam.. 

secer super vam je i jelkica i svi dekori i detalji oko iste.. bravo
mi cemo nasu oko petnaestog tj za nekih nedelju dana da okitimo..deca cvec pitaju i nemogu  docekati a ja sve necu jako rano,mada vidim vi vec krecete,a po centru,trgu i izlozima radnji da ne govorim oni suu se jos pre prvog okitili tako da uskoro cemo i mi..

: secer - 6. decembar 2009 23:29:48(UTC)
hvala milica cica:)

: milica-cica - 6. decembar 2009 21:36:48(UTC)
Ivo kad gleedam ove tvoje slike, bas me drma novogodisnja euforija :)

Secer, u skladu sa tvojim nikom, bas ti je slatka jelka!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

: secer - 6. decembar 2009 19:05:52(UTC)
mi smo napokon danas okitili jelku.....evo vam par slicica.....

dzidza na ulaznim vratima

neki od ukrasa na jelci

ima jos hiljadu dzidza bidza po kuci ali nisam stigla sve da slikam...cmok

: lillyblue - 6. decembar 2009 10:26:16(UTC)
Carobno...

: secer - 6. decembar 2009 3:05:26(UTC)
iva&lule, prelepo je.....

: Ella - 6. decembar 2009 2:46:05(UTC)

Ivo, prelepo je... znam, i ja sam vec videla kako su okitili i odusevljena sam bravo bravo bravo   Ovo je bas pravi praznik i za nas odrasle, a kamoli za decu!

Devojke, ja cu slikati land of deda mraza :) i slike ce svanuti ovde kad se vratimo  icon_wink   dont worryrajte  icon_lol

: Iva&Lule - 6. decembar 2009 2:20:12(UTC)
Citat:
Biterlemon - 21/11/2009 09:02

Ivana prenesi nam malo te atmosfere icon_wink ! Da malo i mi uzivamo icon_razz

Evo stize :)

kucice

Posta za Deda Mraza

Eto smorila sam vas :) To je slikano danas i juce caos

: Angel - 4. decembar 2009 12:27:14(UTC)
Uhhh unele ste mi pravo novogodisnje raspolozenje u srce :-* .

E sad kod mene je drugacije. Posto sam do sad svaku NG cekala kod mojih i oni su kitili ili granu ili jelkicu, ove godine po prvi put ta tradicija krece kod nas. Naime ceka me kupovina plasticne jelke i to neke od 130 ili 180cm. Vise bih volela veliku posto sam o takvoj uvek mastala gledajuci "Sam u kuci" icon_surprised ops: .
Ceka me kupovina ukrasa od 0. Znaci od pocetka sve, a lampice cu uzeti od mojih posto ih ne koriste. Ovogodisnja jelka mora da bude zaista nesto jako posebno.
Jedini problem je taj sto cu morati da je postavim i pocnem da je kitim posle 20. decembra, tj posle Sarinog rodjendana. Rodjendan pravimo u kuci, bice samo moji iz BG svi i nesto ovdasnjih gostiju popodne, ali mesta za jelku jednostavno nece biti. Tako da eto krajem decembra se pridruzujemo kicenju a slikicu imam fore da psotavim. ;]

: Biterlemon - 4. decembar 2009 11:40:45(UTC)
Uf i ja se suzdrzavam i ne smem ni da spomenem moji princezama inace cu odmah sve morati da skinem, ja iskreno svake N.G. volim da sve skockam i onda kitim jelku... ustvari to sad rade moje dve lepojke.... iskreno ne opterecujem se koje ce boje jer one i ovako to rade a vidim da vole sareno....:) pa neka uzivaju ivoako je to njihov praznik!

: secer - 4. decembar 2009 1:27:00(UTC)
ja sutra ili prekosutra kitim jelku pa vam saljem slicice...cmokic

: milica-cica - 3. decembar 2009 22:12:46(UTC)
Da, inace ja vise volim prirodne jelke ali su vestacke prakticnije. Prirodne sam ranije kupovala sa busenom ( zapravo ne ja nego moji roditelji) pa nam bude zao da je bacimo pa je posadimo u dvoriste. Kad nam je dvoriste postalo puno jelki, shvatili smo da treba da predjemo na drugu opciju...

[URL=http://www.glitterkiss.com][/URL

: milica-cica - 3. decembar 2009 22:01:50(UTC)
Bas sam razmisljala kakva ce mi jelka biti ove godine. Prosle je bila narandzasto zuta jer mi je dnevna u tim bojama, a pre toga sam crveno zlatnu kombinovala. Ove godine se dvoumim da li cu kupiti

belu jelku pa sa ljubicastim trakama i ukrasima ili standardnu kombinaciju zelene jelke sa plavim i srebrnim ukrasima. Inace, volela sam male jelke, ali sad cu zbog Nemanje kupiti veeeeeliku :)

[URL=http://www.glitterkiss.com][/URL

: MissGak - 3. decembar 2009 20:19:53(UTC)
Prirodne jelke...hmm,imali je jednom i nikada vise.Bila je ogromna(trebalo mi je milion ukrasa za nju),bola me je dok sam kitila,sve se lepilo od smole,a iglice sam morala svakodnevno da usisavam.Jedva sam cekala da je se resimo.Sledece godine smo kupili vestacku,koju i sada imamo i zadovoljna sam.Jedino sto mrzim je to sto je dosla sa sarenim lampicama,a trazila sam sa belim.Mrzelo nas je da je menjamo.
Bas se radujem kicenju.
A obozavam ovaj njihov Cristmas Spirit,Falalala i ostale zafrkancije.Odmah nakon Thanksgiving kite se trgovi,molovi,kuce(tu vec ima kica) i sve je svetlo i veselo.Za decu raj na zemlji.

: Dorothy - 3. decembar 2009 13:30:47(UTC)
I ja ne volim one spicaste vrhove, bas su mi bezveze... Imala sam neku zvezdicu ali vise kao nuzno zlo, da ne bude golo... Volela bih kada bih pronasla figuru andjela za vrh, to sam videla negde na slici i to mi je jako lepo, ali nesto ne pronalazim...
I nikako da se odlucim u kojoj boji ce mi biti jelka ove godine? Pa da dokupim koji ukras, jer naravno da ih ima gomila, ali mora i neki novi da se doda...

: hippeia - 2. decembar 2009 14:21:30(UTC)
eh da missGak i ja sam vezivala masnicu da ne bude skroz gola :)
Slikacu, jedva cekam da je okitim, ja bih jos danas, ali se obuzdavam nekako (zao mi da se kuglice prasnjave, dok dodje nova god. nece ni na sta liciti ako je sad okitim...)

Ella kako divno zvuci Bozic u Svedskoj...hocemo slike, ofkors :)

: Prex - 2. decembar 2009 11:54:44(UTC)
Citat:
MissGak - 1/12/2009 20:35

Slikaj,slikaj!I ja vec par godina tragam za savrsenim vrhom.U zamenu stavljala sam crvenu masnu na vrh,da ne bude bas go,a takodje mi klasicni vrhovi nisu dolazili u obzir.Nadam se vrhu ove godine!

Haha i ja sam manijak kad je vrh u pitanju. Isto sam stavljala jedan ukras/masnu umesto vrha jer mi nijedan nije bio lep...ali onda sam prosle godine nasla jedan koji mi se mnogo dopao, jeste da je u obliku zvezde ali je taaaako dobar icon_wink i eto sad imam svoj vrh, slikacu i ja kad okitimo jelku icon_wink

: Natasa - 2. decembar 2009 11:46:13(UTC)
bravo Ella cekamo slike!!! T3 tvoji klinci ce dobiti naj najlepsi poklon andjeo

: T3 - 2. decembar 2009 10:26:00(UTC)

mi cemo ove godine dolkupiti nesto malo ukrasa,kojusvetlucavu  trakicu za jelku,prskalice ,paketici ispod se podrazumevaju i to je to..
imamo stvarno brdo tj punu jednu povecu kutiju ukrasa i vec se jadna nakrivi koliko je okitimo svake godine se sve vise slama..tj jedva izdrzava sve to.. icon_lol

inace je plasticna kupili smo je pre paer godina i zadovoljni smo tj sa istom mirni i narednih nekoliko..imali smo u pocetku i kupovali pravu svake godine novu ali mi se nesvidja jer nije sa korenom,a istu nemozemo jer je posle nemamo gde zasaditi,pa se brzo osusi,iglice pocnu da otpadaju,bude ih po celoj kuci,cim je deca pipnu ona se kruni..tako da smo se opredelili za plasticnu i super nam je..

po kuci je  kicenje takodje obavezno..imamo par deda mrazova,irvasa,deda mrazova sa sankama,sve to lepo stavimo na vidna mesta,svecice okacimo po prozorima i milina i mislim i vise nego dovoljno..
kad se ugasi svetlo tj nocu svetlimo ko las vegas.. icon_lol

okiticemo je tamo polovinom decembra tj negde oko 20 ako se do tad ne porodim.. icon_rolleyes svake godine ja i deca uzivamo u tom danu koji izaberemo za kicenje iste,atmosfera je u kuci tada i vise nego praznicna pa cemo se  i ove potrudioti i dati sve od sebe da tako i bude tj da nam se jelka opet zasija i zasareni punim sjajem..

jos samo ostaje da mama ode u porodiliste i donese im najveci  i najvazniji  novogodisnji pokon a to je bata :)

: Ella - 2. decembar 2009 2:10:38(UTC)

A ja cu da vam slikam pravu pravcatu zimsku jelku zemlje deda Mraza :) Sweden. Slavicemo ja i deca katolicki Bozic kod moje mame u Svedskoj (ona zivi odavno sa svedjaninom, pa se slavi uveliko bozic na svedski nacin). Taj osecaj za bozic, ne verujem da iko ima koliko oni. Pridaju paznju svakom bozicnom ukrasu, i biti tamo za bozic je prava bajka. Sigurna sam da ce biti tamo deda mraz, a nadam se da ce i ove god biti neka lepa sveza jelka, kao nekada kada sam ja bila maja :)

Ovde cemo okititi isto neku jelkicu, e sad ne znam koliko cu imati vremena da napravim nesto lepo, s' obzirom da se kuci vracamo 28og dec. Al dobro.. smislicu ja vec nesto za ove moje dve male smizle :)

: MissGak - 1. decembar 2009 22:35:35(UTC)
Slikaj,slikaj!I ja vec par godina tragam za savrsenim vrhom.U zamenu stavljala sam crvenu masnu na vrh,da ne bude bas go,a takodje mi klasicni vrhovi nisu dolazili u obzir.Nadam se vrhu ove godine!

: hippeia - 1. decembar 2009 15:53:08(UTC)
Ja sam konacno, poslije 4 godine pronasla vrh za svoju jelku...
Nikad nisam voljela one vrhove u obliku minareta ili zvijezda petokraka, bili su mi kichasti... nisam ni znala postoje li drugaciji, ali ti su mi bili toliko bzvz da sam vise voljela jelku bez vrha, nego sa takvim vrhovima...a onda sam prosle godine na novogodisnjoj predstavi u vrticu vidjela savrsen vrh...i morala sam imati bar slican...napravljen je od perlica, tila i zlatne zice- kao neki stilizovani, prozracni cvijet- ma prekrasan je bio...
I ove godine sam nasla svoj cvijet, doduse ovo uopste nije vrh za jelku, vec dosta krupna figura koja bi trebalo da visi, ali meni ce savrseno da odglumi vrh, sve dok ne nadjem jos ljepsi, pravi Bas sam srecna...kad okitim slikacu

: Biterlemon - 21. novembar 2009 10:02:59(UTC)
Ivana prenesi nam malo te atmosfere icon_wink ! Da malo i mi uzivamo icon_razz

: Iva&Lule - 20. novembar 2009 17:19:45(UTC)
Biter,cerkice su ti lutkice,meni je uvek milo kada vidim njihove zajednicke slike :-*

Ja i moj sin cemo najverovatnije okititi nasu jelku ok 15 Decembra...Ovde su vec poceli sa kicenjem ulica,izloga,prodavnica..Prosle nedelje je isao sa tatom u trzni centar nesto da kupuju i muz kaze da je bozanstveno okiceno,kao neke velike kuce,a unutra mede,rode,mace,jeleni sve se polako pomera,kaze ima preko 20 tih kuca u redu...Cak je namesten i podijum i dekoracija za slikanje sa Deda Mrazom...Ja uvece ne smem da se prosetam sa njim,sve je tako lepo okiceno i samo se zalepi za neki izlog i mama kupi mi mojim te mlaza i ovu macu i ovog medu i ovaj balon i......Sve mu je interesantno i sve je tako blestavo i bas ga privlaci sve to....Veceras idemo u nabavku pa ce uzivati u tom trznom centru sa prelepim dekoracijama :)

: Biterlemon - 20. novembar 2009 16:24:41(UTC)
Doroty, Milice zagrljaj zagrljaj :-* :-* zaljubljen zaljubljen

Ma one su bile odusevljene kicenjem, Tijana je vec iskusna u tome, ali je tu interesantna bila Lana, kako je ona nju slusala da samo da joj dozvoli da kiti :) zato sam se i setila da ih slikam jer su stvarno delovale kao super tandem za kicenje ;]

: MilicaCale - 20. novembar 2009 15:52:30(UTC)
biter, kakve lepotice (jelku nisam ni stigla da primetim), ali atmosfera...

: Dorothy - 20. novembar 2009 14:02:23(UTC)
Biter preslatka vam je jelkica!!!
Ali fotografija na kojoj su zagrljene seke je EXTRA, lepotice :-****

: Biterlemon - 20. novembar 2009 12:20:24(UTC)
Hippea, Prex :-* :-*

Hippi i mi smo premestali, samo sva sreca ona nije kao Tijana rasturala one male paketice da vidi sta ima unutra icon_lol icon_lol
Prex slozne su jer Tika uvek popusti icon_wink
Ali i mama uziva u praznicima, volim kad ih vidim srecne i zadovoljne, i ja sam posebno uzivala kao mala sad ne znam kako cemo izdrzati bar jednu nedelju u decembru pa onda kicenje!!!!!
Malo pre sam gledala kataloge "Metro" Bugarska jao kakva super ponuda drage moje.... bas ove godine dosta....

: hippeia - 20. novembar 2009 11:26:41(UTC)
Citat:
kika - 20/11/2009 09:10

TAKVE SMO MI KSENIJE....I JA TAKO PREMESTAM UKRASE....,, UH LJUBI MI IMENJAKINJU zaljubljen

zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: kika - 20. novembar 2009 10:10:51(UTC)
TAKVE SMO MI KSENIJE....I JA TAKO PREMESTAM UKRASE....,, UH LJUBI MI IMENJAKINJU zaljubljen

: hippeia - 20. novembar 2009 9:36:54(UTC)
Bitter, jelka je pala u sjenku pored ovih cica! Nevjerovatno koliko su slatke, Tijana je vec lepotica icon_eek

Ksenija je prosle godine isto tako "pomagala" mm-u i meni dok smo kitili jelku i svih mjesec dana dok je jelka stajala u dnevnoj sobi ona je premestala kuglice po njoj-"Mama samo da ovo ovdje popravim, ne stoji lepo" i taaaako...na kraju su sve kuglice bile po 20 puta ispremestane "s brda s dola" :) :) :)

: Prex - 20. novembar 2009 9:31:34(UTC)
Divne su seke Biter, kako su samo slatke i slozne, veliki cmokic za njih :-* :-* :-*

: Biterlemon - 20. novembar 2009 9:18:53(UTC)
Resih da malo potkrepim pricu, ovak je to izgledalo prosle godine, od radosti Lanu nisam mogla da skinem nije se imalo vremena za to icon_lol

Sekin mali asistent

A ovo mi je jedna od najdrazih slika.... prosle godine je bilo malo i snega :)

Eto tako je bilo prosle godine, kad kitimo ove odmah kacimo :)

: mayya - 20. novembar 2009 1:25:20(UTC)
Jao devojke, kako ste mi pokrenule mastu i zelju za kicenjem! Jedva cekam!

: secer - 19. novembar 2009 22:43:08(UTC)
xaxax..ma kakvi frikovi, samo uzivamo u novogodisnjim praznicima!!!:)

: MilicaCale - 19. novembar 2009 18:33:11(UTC)
Ne, zasto? :)
A ja i nisam neki freek, oko mene su mnogo veci zaludjenici. A ja stavljam (odnosno, stavljacu cim kupim) sve gore pomenuto.

: secer - 19. novembar 2009 17:45:49(UTC)
e pa da, crevo za terasu.....nisam se setila odmah naziva..mi i zeleno i belo crevo stavljamo i isto taj vecac pomenuti na vrata i jos neku glupost na kvaku....joj boze tek sad vidim da preterujem:)

: MilicaCale - 19. novembar 2009 15:00:56(UTC)
Svaka cast, kika, that's the spirit!
secer, nisi jedina. Nisam rekla da su nam sarene sijalice obavezne za sve prozore i vrata. (u starom stanu, prosle godine su bile na velikoj jelci, pa treba dokupiti jos istih). Moracemo da nabavimo i crevo za terasu.
Detalji po kuci i venac na vratima je obavezan. Steta sto smo u zgradi, pa stavljam skroman venac, zao bi mi bilo da ga neko ukrade.

: T3 - 18. novembar 2009 18:54:05(UTC)
MI UGLAVNOM KITIMO JELKU PRVOG DECEMBRA...DA NAM DUUUUUGO TRAJE...
OBICNO JE SKLANJAMO OKO SVETOG TRIFUNA, POLOVINOM FEBRUARA...

...bravo  kika ovo je apsolutni rekord za koji sam cula dosad kad je stajanje iste u pitanju.. bravo

divno je imati decu jer prezivljavas opet detinjstvo)

...tacno tako... bravo

: secer - 18. novembar 2009 17:11:46(UTC)
hippeia, vidis da i kika kiti 1.decembra:)......ma divna je jelka u kuci....sad stvarno jedva cekam,..jos sam u supermarketu videla neke disney sa miki mausom i vini puom i slicno, savrsene, moracu da dokupim:))))
a pritom, ne znam kako je sad stanje u srbiji, posto poslednjih 5 godina sam slavila ng ovde u atini, grci okite i terase i dvorista da se smrznes.....tako sam i ja pocela, posto je inace jako tesko nagovoriti me:)), pocela da kitim i terasu, sa hiljadu onih svecica za spolja, pa neke velike svetlece zvezde, pa svetleci deda mraz...mislim ciganija , nema sta:)))
ali bar sljasti sa ulice:)))
divno je imato decu jer prezivljavas opet detinjstvo:))

: kika - 18. novembar 2009 16:15:36(UTC)
MI UGLAVNOM KITIMO JELKU PRVOG DECEMBRA...DA NAM DUUUUUGO TRAJE...
OBICNO JE SKLANJAMO OKO SVETOG TRIFUNA, POLOVINOM FEBRUARA...
A OVE GODINE NAM JE STAJALA U UGLU, PA JA MISLIM, NEGDE DO JUNA....TOLIKO NAM JE BILA LEPA , I NIKOM NIJE SMETALA, I BILO NAM JE I SMESNO, I POSLE SMO SE SRODILI, I BILA NAM JE KO NEKI KUCNI LJUBIMAC....
ETO.
SUMANUTO.
ALI LEPO.

: Biterlemon - 18. novembar 2009 15:58:28(UTC)
Joooj pridruzujem se grupi obozavaoca....
Uvek sam volelea novogodisnju euforiju a posebno kad su trgovi lepo ukraseni....
A jelku sad kite moje dve lepotice, ali volim iako imamo bas, bas, bas dosta ukrasa da svaku godinu kupim jos poneki....

: Prex - 17. novembar 2009 16:39:41(UTC)
Ja jedva cekam bravo bravo bravo Obozavam jelke. Prosle godine smo Tara i ja zajedno kitile jelku i njoj je bilo super interesantno i sada se i ona nameracila da mi opet pomaze pa cemo zajedno da se radujemo. Bas smo juce gledale zajedno neke ukrase u Merkatoru i ona me pita kada cemo da kitimo jelku zagrljaj ali mislim da cemo cekati do sredine decembra pa onda krecemo u akciju.

: MilicaCale - 17. novembar 2009 14:47:09(UTC)
Doroti, ja isto. Samo toliko izdrzi ziva u stanu :(. A i to mi je devojacka slava, pa smo uvek cekali da prodje, pa da predjemo na kicenje jelke.

: Dorothy - 17. novembar 2009 14:25:11(UTC)
Ja kitim jelku odmah posle Slave, tj. posle Sv.Nikole i jedva cekam!!! I ostavim je do srpske NG, onda sklanjam...

: T3 - 17. novembar 2009 10:32:44(UTC)
i kod nas su vec  poceli da kite i ukrasavaju grad,gledam bas juce ukrasavaju ulicne svetiljke,kace sarene lampe po trgu..uskoro ce i dva velika bora pored nase opstine po vec  visegodisnjoj tradiciji da zasijaju ,pa onda mostovi..
izlozi se vec uveliko sljaste tj presijavaju od sarenih svecica,figure deda mrazova,sneska,jelki vec mame uzdahe iz istih i podsecaju da su nam nova godina i euforija uoci nje  sve blize..fali nam jos samo sneg tj pahulje ..nadam se da nas bar najludja noc povodom njih nece izneveriti... ;]

mi jos necemo okititi jelku u principu ni ne radimo to tako rano..obicno tamo negde oko 10-15 decembra pre svetog nikole obavito to i ista stoji maltene mesec dana do tamo svetog jovana..

sto se tice ukrasa imamo ih na pretek ali svake godine moram da dokupim jos pokoji iako vise nemam ni gde da ga zakacim ,nemogu da im odolim..ukrasne trake kao i svecice i na samoj jelki i po celoj kuci se podrazumevaju..
pokloni ispod iste takodje..
volimo svi porodicno u kuci novu godinu i bozic najvise svake godine joj se isto i podjednako ko i prethodne radujemo ..jos ove godine nam deda mraz donosi i bebu na pokon taklo da ce slavlje i uopste radosti biti  na pretek tj vise no bilo koje druge.. zaljubljen

kratko i jasno jedva cekamo... bravo

: MilicaCale - 17. novembar 2009 10:10:16(UTC)
Pridruzujem se obozavaocima jelki.
Mozda nadjem slicice ovih dana i okacim.
E, ja imam mali problem. Obozavam prave, zive jelke. Imam i gde da ih sadim :) prosledim dedama. Imala sam ih, obavezno, kad sam bila mala. I sad mi nije Nova Godina, ako kuca ne zamirise na jelku.
Do prosle godine smo bili podstanari, pa smo kitili malu, vestacku jelku (srebrno plavu). Sad je nju nasledio Sava.
Prosla Nova Godina je bila prva u novom stanu i, naravno, imali smo PRAVU jelku. E, muka je sto brzo opadne, pa ne moze bas puno rano da se kiti. Sad, muka je i sto ce Sava da joj dodje glave, ove godine, ali, to je drugi problem. A nova, prava jelka je sarena, ali dominiraju crvena i bela (kao kod Jelice Greganovic, http://blog.b92.net/text/1767/Imenjakinja/ ). Ja jos nemam dovoljno ukrasa, ali, krecem se ka tome.

: hippeia - 17. novembar 2009 9:52:25(UTC)
secer ne nagovaraj me ruganje

: secer - 17. novembar 2009 1:45:39(UTC)
xaxaxa...znaci nisam jedina koja je okitila krajem novembra jelku....:)
mene vec svi zezaju u fazonu kako cim se vratimo sa letnjeg odmora, ja kitim jelku:)/....nije bas tako, ali ajde 1.decembar je ok....i ja jedva cekam!!!

: hippeia - 16. novembar 2009 20:31:03(UTC)
I ovdje i ovdje bravo Večeras sam ostala na poslu do 6 i kad sam se vraćala čike su kitile ulicu zaljubljen

Kad sam bila trudna sa Ksenijom, okitila sam jelku još u novembru, valjda me pucali hormoni, šta li...i sad me pucaju, ne mogu dočekati da je okitim, ali mi žao da pada prašina po kuglama...a ostaje okićena cijeli januar...obožavam jelku zaljubljen

: simona78 - 16. novembar 2009 18:27:11(UTC)
I ovdje je prije par nedjelja zapocelo kicenje grada i prodaja novogodisnjih dzidz bidza :):):) Ja ne kitim jelku bas toliko rano, recimo 5, 6 dana prije samog doceka, ali zato mi stoji okicena sve do moje djevojacke slave - Sv. Jovana, 20. januara.

Jedva cekam bravo bravo bravo

: secer - 16. novembar 2009 13:59:20(UTC)
evo u atini vec sve poceli da kite po ulicama, svuda deda mrazovi vise, po prodavnicama samo se novogodisnje dzidz bidze prodaju.....iako je jos toplo jako a i rano je..mada grci rano kite jelku...obicno oko 1.decembra....kad cete vi poceti sa kicenjem?
ja cu verovatno za neke dve nedelje...znam da je rano ali nekako volim da imam u kuci sto duze jelku i da mi sto duze bude ta novogodisnja atmosfera u kuci:)...kao dete sam,znam:)
e kako da postavim slike a da ne bude link ispisan vec da slika izadje?koji link ubacujem, direct????

: Dorothy - 16. novembar 2009 13:17:29(UTC)
Jos malo pa ce nam se i ova tema opet aktivirati!!! Jedva cekam, obozavam novogodisnje i bozicne praznika :-)))

: idjina - 11. novembar 2009 13:55:30(UTC)
Te viseće lampice su prelepe ja bih to volela da imam verujete pretražujem sve i naikako da ih nadjem.Jedne sam našla u Novom Sadu ali u 8000din 4.5M dosta skupo jer meni treba 40M.Ako neko zna gde mogu ovde da ih kupim stvarno bih bila zahvalna volela bih da kitim već početkom decembra i njih bi stavila svuda oko krova i terasa kuće.

: Dorothy - 12. januar 2009 14:17:05(UTC)

Znam da ova tema više nije aktuelna, ali ja sam tek sada prebacila slike moje novogodišnje ikebane, kao i aranžmana za Božić, pa ću postaviti icon_lol

: Dorothy - 5. januar 2009 15:22:41(UTC)

Sve su jelke i dekoracije divne bravo bravo bravo

Neno75, predivan ti je nadstolnjak zvezda  

: mayya - 4. januar 2009 20:05:44(UTC)
Hvala Wish!
Jeco, Neno, Kalimero bravo bravo bravo bravo bravo

: kalimero - 4. januar 2009 18:54:44(UTC)
Evo i nasih novogodisnjih detalja u stanu.

: Wish - 4. januar 2009 16:15:41(UTC)
Jecco slatka ti je jelkica :)

: Jecca - 4. januar 2009 15:58:05(UTC)
Divno ljudi, zaista sam odusevljena kako pazite na praznike i kako se trudite da se to oseti u vasim domovima! Prosto me nervira kad neko kaze "ne kitimo kucu" a zasto????? Obozavam da se svaki praznik oseti u kuci i da se zna da je neki dan razliciti od drugih!!!

Evo nase jelkice

: tratincica - 3. januar 2009 0:06:35(UTC)
Pred svaku Novu godinu mm i ja imamo raspravu oko ukrasavanja jelke. On hoce da bude ukrasena u SVIM mogucim bojama, a ja ga uveravam da se jelka uglavnom kiti u 2 boje od kojih je jedna zlatna ili srebrena. Na to me on pita gde to pise i ko je propisao ta pravila. Na kraju napravimo kompromis, okitimo jelku cokoladnim bombonama i posle Bozica ih pojedemo. Ove godine imali smo srece, dobili smo jednu kesicu sa zvoncicima i cizmicama i drugu kesicu sa andjelima. Andjeli su odlicni, od mlecne cokolade sa lesnacima, probal sam ih.

: Wish - 2. januar 2009 11:53:57(UTC)
Citat:
Winnie the Pooh - 1/1/2009 16:36

Citat:
mayya - 1/1/2009 16:04

Winnie, Wish, odlicne su obe dekoracije.

Wish, gde si nabavila sijalice koje ti stoje iznad prozora?
VCidjam ih svuda kao ukras, a nigde za kupovinu.

E,i ja sam htela to da te pitam. Vidjam po terasama u gradu te lampice,ali nisam nasla da ih kupim.A bas mi se svidjaju neznam

Inace,super ti je jelkica.Kako si,majke ti,uslikala lampice hmm Kuca nam je spolja ekstra ukrasena,i bas lepo sija,pa bi slikala Nola.Probala sam,al mi se bzv vidi neznam I unutra sam sve zivo probala,i sa svetlom,i bez,sa blicom,bez blica... neznam hmm

Lampice sam nasla na Novogodisnjem vasaru(u Subotici)samo je jedan covek prodavao takve, donosi lampice iz Madjarske,i bas sam se iznenadila to je duzina 4 metra a cena im je samo 400 din...mislila sam da ce biti paprenija,zica im je providna a deluju jako kvalitetno,zica,utikac i podesavanje lampica.

Winie kad podesis lampice onako da se sporo upale pa se ugase ,kad se lampice upale onda slikam i vide se lepo,kad lampice sijaju onako brzo nema sanse da se slikaju.

: Nena75 - 1. januar 2009 21:48:44(UTC)
Ovaj bordo nadstoljnjak u dnevnom boravku je promasena kombinacija, ali sam ga imala u kuci i stavila da vidim kako ce da izgleda... i tako je ostao a nisam imala vremena za neko lutanje po prodavnicama...

: Nena75 - 1. januar 2009 21:34:37(UTC)

Evo malo novogodisnjih ukrasa iz naseg doma. Ove godine malo skromnije posto nisam imala vremena da se posvetim ukrasavanju. Za sve vas veliko bravo, imate divne ideje, neke su me inspirisale za ubuduce.

: Winnie the Pooh - 1. januar 2009 18:36:47(UTC)
Citat:
mayya - 1/1/2009 16:04

E,i ja sam htela to da te pitam. Vidjam po terasama u gradu te lampice,ali nisam nasla da ih kupim.A bas mi se svidjaju neznam

Inace,super ti je jelkica.Kako si,majke ti,uslikala lampice hmm Kuca nam je spolja ekstra ukrasena,i bas lepo sija,pa bi slikala Nola.Probala sam,al mi se bzv vidi neznam I unutra sam sve zivo probala,i sa svetlom,i bez,sa blicom,bez blica... neznam hmm

: mayya - 1. januar 2009 18:04:22(UTC)

: Wish - 1. januar 2009 17:50:42(UTC)
Winie sve je lepo bravo bravo bravo

: Iva_A.A.A. - 31. decembar 2008 20:28:44(UTC)
Pelepe su sve jelke bravo bravo bravo ...Asteraki odusevljena sam dekoacijom u grckoj-pelepo

: Winnie the Pooh - 31. decembar 2008 19:42:24(UTC)
Ajde da i ja ubacim fotkice u ovoj godini :>

Jelka u dnevnoj na prizemlju

Photobucket

Jelka br. 2 ,u drugoj dnevnoj sobi.Lampice nikako ne mogu da uslikam neznam

Photobucket Photobucket

Par detalja...

Photobucket Photobucket

Photobucket Photobucket

caos

: Wish - 31. decembar 2008 15:22:27(UTC)
Hvala vam i meni se jako dopadaju to sam htela jos pre par godina i jedva sam ih nasla ove godine :) :) :) :) :)

: Dorothy - 31. decembar 2008 10:38:52(UTC)
Wish, divne su ti sijalice bravo bravo bravo one u sobi!!!

: Nikita - 31. decembar 2008 2:58:36(UTC)

Wish prelepo je bravo , Asteraki ja sam se raspametila kako je sve okiceno fantasticno, bravo za Grke bravo bravo bravo

Mada ja sam ove godine odusevljena i Beogradom bas je uradjeno otmeno icon_wink

: Wish - 31. decembar 2008 0:13:56(UTC)
Evo slike male jelke u kuhinji napokon sam je okitila.I svecice u dnevnoj :) :) :)
[img=http://img370.imageshack.us/img370/4392/slika172ha7.jpg]
[img=http://img370.imageshack.us/img370/slika172ha7.jpg/1/w512.png]

[img=http://img56.imageshack.us/img56/583/slika171mp4.jpg]
[img=http://img56.imageshack.us/img56/slika171mp4.jpg/1/w512.png]

LEP PROVOD VAM ZELIM I SVE NAJBOLJE U NOVOJ zvezda zvezda zvezda zvezda

: mayya - 30. decembar 2008 16:45:57(UTC)
Citat:
tanja. - 30/12/2008 11:12

Prelepo zaista ! Ja sam odusevljena ! Mayyo idemo zajedno na docek u Grcku zagrljaj

Dogovoreno!
Sledeca nova godina je Grcka nova godina!

Kikice, odusevljena sam tvojom kreativnoscu. Zaista. Sto je fenomenalan. A ideja, extra!

: tanja. - 30. decembar 2008 13:12:33(UTC)
Prelepo zaista ! Ja sam odusevljena ! Mayyo idemo zajedno na docek u Grcku zagrljaj

Zene ,jelke su vam fantasticne... ja se opredelih samo za ovu srebrnu nijansu i sada mi jelka bas " mrsavo" deluje :( imam jos tih ukrasa ali ako ih stavim izgleda malo pretrpano... sledece godine nesto obavezno moram da ukombinujem ...

: Dorothy - 30. decembar 2008 12:28:47(UTC)

Asteraki, kako su ukrašene kuće sok sok sok

Prelepo je bravo bravo bravo  

: kikica - 30. decembar 2008 12:08:57(UTC)
Bas mi je zao sto se ne vide sijalice :(

: kikica - 30. decembar 2008 11:52:30(UTC)
Ja prvo nisam htela jelku vec neku svoju kreaciju.
Pa sam okitila stakleni stocic :)...a zatim rekoh ....pa moze malecna jelkica.

: kikica - 30. decembar 2008 11:19:59(UTC)
Joj Asteraki sve izgleda PREDIVNO ......

: lena77* - 30. decembar 2008 10:45:29(UTC)
pokusacu ponovo mozda se ovde bolje vidi...inace sve vase jelke i ukrasi su prekrasni

: lena77* - 30. decembar 2008 10:40:29(UTC)
evo i moje male jelkice...mada je slika nije bas jasna posto je sa mobilnog...inace obozavam novogod. ukrase

: Srcka - 30. decembar 2008 2:34:17(UTC)
Daria, jako lepa jelka i odabir ukrasa bravo
Tanja, sta reci osim wow, to sam i ocekivala od tebe.
Asteraki, mislim sok sok sok sok sok lepse nisam videla, pa sam na d..e, ovo je fenomenalno, uzivala sam, daj jos slicica... a i tvoji aranzmani su bas po mom ukusu, divno si sve ukrasila i jelku i svece, ama sve bravo bravo bravo

Ja samo da dodam izgled jelke sa nasim poklonima za Evu i izgled sa dopunjenim izdanjem (veceras je dobila jos 4 paketica)

I izgled oplemenjene police sa Sneskom

: leptiric - 30. decembar 2008 2:27:55(UTC)
Prelepo,je.

: Wish - 30. decembar 2008 2:13:22(UTC)
Auuuuuuu koja divota icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek

: mayya - 30. decembar 2008 2:01:15(UTC)
Moracu jednom prilikom da docekam novu godinu u Grckoj, pa da se nauzivam.

: asteraki - 30. decembar 2008 1:26:11(UTC)
Mayyo, ja prve zime koju sam provela ovde samo sto nisam crkla od srece. Radovala sam se kao malo dete. Mm i ja smo znali da se satima vozikamo po naseljima i po gradu odusevljeni - ja zbog predivno ukrasenih kuca, a on zbog mene, hehe.
I mi imamo gomilu rekvizita za NG, ali me nervira sto zivimo u zgradi i sto svako razlicito okiti terasu, pa to izgleda bez veze. Ali zato kada budemo imali nasu kucicu gde ce mi biti kraj, hehehe...

: mayya - 30. decembar 2008 0:54:04(UTC)
wow, wow, wow asteraki, bozanstveno izgleda!!!! sok sok sok sok sok

: asteraki - 30. decembar 2008 0:29:04(UTC)
Izvinite na ovako ''razvucenoj'' stranici, ali ne znam zasto mi ovako redja fotke.

: asteraki - 30. decembar 2008 0:26:10(UTC)

Jaoj, kako ja volim novogodisnje ikebane. Inace obozavam svece, pa uvek na stolu imam neku dekorativnu varijantu sa svecom.

Evo nekih fotkica iz mog komsiluka koje sam uspela da izbunarim u ovom neredu od mog kompa.

: Wish - 29. decembar 2008 23:36:16(UTC)
WoW Asteraki icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek prelepa je jelka,kako fale ukrasi prepuna je jelka ...prelepo stvarno.
Tanja jako jako ti je lepa jelka ;] ;] ;]
Slikacu kad mi muzic donese produzivac sijalice na prozoru i malu jelkicu u kuhinji.

: Nikita - 29. decembar 2008 17:18:44(UTC)

Daria hvala, takodje je i tvoja jelka jako lepa, Tanja. otmeno nema sta icon_wink , ma sve su prelepe zaista. Uh sto volim ovo predpraznicno raspolozenje bravo i ovo ukrasavanje.

Asteraki reci mi molim te kako izgleda tvoja jelka kada si raspolozena za ukrasavanje, posto je zaista sve uradjeno perfektno  ;] , ja mislim da ni ostale devojke ne bi imale nista protiv kada bi zakacila te slicice, ja inace obozavam da gledam pa sto se mene tice mozes  icon_wink

: mayya - 29. decembar 2008 17:14:25(UTC)
Hocemo Asteraki. Bas bi voleli da vidimo! Samo kaci!

Ja sam se danas bas jako obradovala. Jedna radnica na poslu me je iznenadila ovom prelepom ikebanom. Odusevila me je!

Photobucket

: asteraki - 29. decembar 2008 16:45:43(UTC)
Hvala devojke, ali ove godine zaista nisam imala volje za kicenje. Prvi put smo ''smandrljali'' na brzinu sve. Cak nismo stavili nista na terasu, sto nam je uvek bilo najdraze. Cak sam razmisljala da uopste ne kitimo jelku, ali smo smo je ipak okitili zbog Elene. Bar neka ona malo uziva...

Vase jelke mi se mnogo svidjaju- i male i velike. Svaka ima neku draz.

Sto se tice Grka, oni zaista lepo znaju da dekorisu za sve praznike, ne samo za Bozic i NG. U nasem komsiluku ima prelepo okicenih kuca i dvorista. Imam i neke fotke od istih, posto obozavamo uvece da se provozamo kolima i gledamo okicene kuce.
Mogu postaviti i neku fotku ako hocete, ali ne znam da ne bude off topic.

: Daria - 29. decembar 2008 15:36:47(UTC)
bravo bravo bravo sve jelke su lepe na svoj nacin.Ono sto je meni ovako zapalo za oko su biki,Nikita,tanja,asteraki,Prex,Srcka(mnogo mi se svidja kako si ukrasila policu),Mayyin prozor.....i sigurno sam nekog zaboravila....

Ja sam sinoc okitila nasu jelku,iako tradicionalno kitimo 31.Ali posto vec 1.ujutru putujemo okitila sam je sinoc,a poklone nisam jos upakovala,to cu danas u toku dana.Evo nase jelkice:

: Kikirikic - 29. decembar 2008 14:22:52(UTC)
UUUUU,zene - kako lepih jelkica ovde videh!
Svaka vam cast!
Evo i nase - moj beban i ja smo je sami okitili :)

[img=http://img378.imageshack.us/img378/6397/img1987is9.jpg]
[url=http://g.imageshack.us/img37

: kikica - 29. decembar 2008 10:36:35(UTC)

Devojke sve jelke su predivne.

Asteraki svaki detalj je na svom mestu i prelep je....pa svi znaju da su Grci poznati po dekoracijama a ti si to jos jednom potvrdila icon_wink

Ja sam sinoc zavrsila kicenje tako da cu veceras postaviti slike kada budem slikala.

: Dorothy - 29. decembar 2008 9:45:42(UTC)

Kako je lepo na ovim stranama!!! zvezda

Mayyo, prozor ti je predivan bravo bravo bravo

Jecaneco, Jelena i Tanja, jako lepe jelke bravo

Ali Asteraki, jelka je savršena bravo bravo bravo   Ukrasi su ti prelepi, a i sve one dekoracije po stanu su divne bravo bravo bravo

: mayya - 29. decembar 2008 1:39:07(UTC)
Jelena, Tanja, Asteraki, prelepo!!!
Asteraki, odusevila me je narandzasta kombinacija! Jos je niko nema! Divno!

: asteraki - 29. decembar 2008 0:59:48(UTC)

Devojke, super su vam jelke i ideje za praznicnu dekoraciju! Ne bih da izdvajam ni jednu posebno jer je svaka lepa  na svoj nacin.

Ovu temu bas volim i nisam mogla da odolim a da ne stavim koju fotku. 

Mada, ja ove godine nisam bas nesto bila euforicna, tako da se nisam preterano trudila oko jelke i ukrasa. Kombinacija je narandzasto-zlatna. Koristila sam proslogodisnje ukrase i sve ostalo, jedino sam kupila novi vrh jer nam se stari polomio prilikom pakovanja prosle godine  ;] . Poklone smo skoro sve odneli kod bake i deke, jer cemo tamo biti za docek, tako da je kod nas ostalo samo par, koliko da ne bude prazno ispod jelke.

: tanja. - 29. decembar 2008 0:54:01(UTC)
Evo nas tanananaaaa.....
:) :) :) :)

bez perlica...

pa onda sa....

..za sada imamo samo dva velika poklona ispod jelke...

za sada toliko

:-* :-* :-* :-* :-*

: jelena_ns82 - 29. decembar 2008 0:22:28(UTC)
Sve jelke su vam predivne,decica ce bas da se oduseve,a evo i nase jelkice,mi smo juce okitili,i imala sam malog pomocnika............

: mayya - 28. decembar 2008 23:32:41(UTC)
Citat:
jecaneca - 28/12/2008 19:47

Mayo divan ti je prozor,mnogo mi se svidja...
Hocu i ja!!!!!!!!
Gde si kupila,koliko parica? Jel ti bas bila ta dimenzija ili si ti nesto prepravljala...

Ne znam da li si i ti iz NS. Kupila sam u centru grada, na tezgama tu zelenu granu. Dugacka je 4m. Odsekla sam nekih 20cm, to mi je bio visak. I bele lampice, par ukrasa i lep prozor.

: jecaneca - 28. decembar 2008 21:47:36(UTC)
Mayo divan ti je prozor,mnogo mi se svidja...
Hocu i ja!!!!!!!!
Gde si kupila,koliko parica? Jel ti bas bila ta dimenzija ili si ti nesto prepravljala...

: Wish - 28. decembar 2008 20:23:15(UTC)
Mayo prelepo je bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo jedva cekam da okitim malu jelkicu u kuhinji,i da uzmem one malene sijalice visece za prozor,cim pokupujem i sredim , postavljam slike

: mayya - 28. decembar 2008 20:12:42(UTC)
Jeco neco, imamo isti problem oko slikanja.
I ja obozavam kombinaciju crveno - zlatno. Mada vise volik krem - zlatno, ali nam se bas ne slaze uz stan, pa...

A danas smo okitili i nas prozor.
Meni se mnogo dopada.

Photobucket

: jecaneca - 28. decembar 2008 19:19:29(UTC)
Ja sam malo promenila moju jelku,skinula sam crvene masne i probala sam je uslikati sa lampicama,
ali nije bas najbolja slika...ali evo da vidite...
Hvala svima kome se svidja,meni su sve divne,a najvise volim ovu kombinaciju kakvu i imam,
a u poslednje vreme mi se dopada i zlatno-belo,jako lepo izgleda sa zutim lampicama... nisam primetila da li ima neko takvu....
Photobucket
Photobucket

: mayya - 28. decembar 2008 18:44:13(UTC)
Citat:
Iva_A.A.A. - 27/12/2008 08:11

Mayyo bas mi se svidjaju ti pokloncici ispod jelke-jel Neca nece da ih dira kod nas bih bili upakovani samo za slikanje :) :)

Neca nema pojma da unutra ima nesto. Da zna, vec bi bili razbucani pokloni.
Jedva cekam da pocnemo sa otvaranjem.
Bojim se samo da ce biti nezainteresovan, jer je dobio gomilu polona od jednom.
Mopzda sam mu malo previse igracaka pokupovala.
Sta cu kada sam i sama dete u dusi, pa ne mogu da odolim.

: Srcka - 27. decembar 2008 14:50:38(UTC)
Tanja jedva cekam da vidim vasu jelku, svi ukrasi su fenomenalni, ali svi zvezda zvezda zvezda zvezda U al ce se M&M odusevljavati :)

: malena89 - 27. decembar 2008 11:00:44(UTC)
Jelke su prelepe svaka cast. Ja jedva cekam da okitim jelku ali za to cu morati da cekam tek 30 decembar, posto tek tad idem u Jagodinu i tamo cu provesti novu godinu.

: Iva_A.A.A. - 27. decembar 2008 10:11:36(UTC)
Sve jelke su fenomenalne bravo bravo bravo ,Mayyo bas mi se svidjaju ti pokloncici ispod jelke-jel Neca nece da ih dira kod nas bih bili upakovani samo za slikanje :) :) zato sam ja ove godine izabrala kese velike novogodisnje

: mayya - 27. decembar 2008 6:48:02(UTC)
Hajde Tanja vec jednom! Jeeva cekam da vidim vasu jelku! :-*

jeconeco, probaj da slikas bez blica. Jelke nam mnogo lice, a i nasa ispadne tako sa blicem.

Stize nova godinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

: Nikita - 27. decembar 2008 3:51:24(UTC)

Tanja. u Rodicu na N.B, bilo je prelepih manji zlatni, pa manji crveni, na sanke... stvarno raznih i fantasticnih a meni se nekako ovaj najveci dopao prelep mi je icon_lol obavezno idi dok se nisu rasprodali  icon_wink

Devojke hvala  :-* , sve do jedne sa fantasticnim dekoracijama i prelepim jelkama :-* bravo

: tanja. - 27. decembar 2008 3:05:19(UTC)
Prelepo , zaista su sve jelke divno ukrasene i sa ukusom...ja ne znam koju bih izdvojila - najbolje ni jednu sve su najlepse bravo bravo bravo zvezda zvezda zvezda
Nikiiiii Deka Mraz je fenomenalan !!! Moras mi odati gde si ga kupila :-* :-* :-* zaljubljen
Evo jos nasih ukrasa...jelka je zavrsena ali nisam stigla da je slikam icon_surprised ops: mislim... nemam sliku gde se ona lepo sama vidi ali popravicemo to koliko vec ujutru icon_wink sta da radim praznicna atmosfera stalno negde trcim i jurim :) :) :) tako da slika gotove jelkice -sutra ;]

: Srcka - 27. decembar 2008 2:04:02(UTC)
Bravo za mame kreativce u kicenju, extra su mi sve jelke, Prex ova vas je bas ooooooooogromna icon_eek wow, bravo za izbor i ukrasa.
Dorothy i jejo, svidjaju mi se ove vase trake oko jelke i naravno Dorothin aranzman na prozoru
bravo
Wish, kako lepse izgledaju ukrasi na ovoj vecoj, wow.
Jecaneco, tvoja mi se bas, ali bas dopada i verujem da je uzivo jos lepsa bravo
Mayyo, super su vam pokloncici, uh kad bi zavirila bravo

: jecaneca - 27. decembar 2008 1:20:58(UTC)
Evo ovo je moja jelka koja mi puno lepse izgleda uzivo,a lampice nema sanse da uslikam...
Photobucket
Photobucket
Photobucket

: Wish - 26. decembar 2008 22:16:33(UTC)
Hvala Winnie ,garant je i tvoja extra,Mayo jako mi se svidja ta zlatno-crvena kombinacija bravo bravo bravo

: mayya - 26. decembar 2008 21:43:28(UTC)
Wish, bas, bas, bas mi se svidja tvoja jelka. Srebrna kombinacija je extra. Samo se kod nas u stanu ne bi uklopila.
Zato smo mi zlatno - crveni.

A danas smo napokon upakovali poklone i stavili ih pod jelku.

Photobucket Photobucket

Photobucket

Jel' vam se svidja?
Neci se mnogo dopada. Cak je ucestvovao u kicenju.

: Winnie the Pooh - 26. decembar 2008 19:37:59(UTC)
Wish bravo bravo

Prelepo,i bas sa ukusom okicena jelka bravo

Kako su vam svima lepe,velike i bas guste jelke icon_eek Ova moja je bas zgoljava,i ima da se icon_surprised ops: kad stane pored tih vasih neznam

: Wish - 26. decembar 2008 18:58:40(UTC)
Dorothy prelepa je jelka bravo bravo bravo

Ja sam vec dosadna ali juce me je dragi iznenadio i doneo veliku gustu jelku sto mi je i bila zelja i jos ukrasa kao ledenice ,skinula sam sve sa male jelkice i stavila na ovu vecu,a malu planiram da okitim u zlatno crvenu kombinaciju sa crvenim sijalicicama ,ili u bakarno -narandzastu,kombinaciju moram jos ukrase da nadjem za nju posto sam sve nakacila na ovu jelku sad.Evo i slike ,kako vam se cini ????Nisam jos nasla mesto gde cu da je stavim,i treba vrh da kupim...
[img=http://img339.imageshack.us/img339/8112/slika160zz1.jpg]
[img=http://img339.imageshack.us/img339/slika160zz1.jpg/1/w512.png]

[img=http://img248.imageshack.us/img248/9554/slika157sm2.jpg]
[img=http://img248.imageshack.us/img248/slika157sm2.jpg/1/w512.png]

[img=http://img244.imageshack.us/img244/3418/slika156kb0.jpg]
[img=http://img244.imageshack.us/img244/slika156kb0.jpg/1/w512.png]

: mayya - 25. decembar 2008 23:46:05(UTC)
Dorothy, mnogo je lepa! Bas mi se svidja.

: kalimero - 25. decembar 2008 17:29:33(UTC)
Dorothy sad videh tvoju jelku. Predivno.Nemam reci.

: kalimero - 25. decembar 2008 17:28:45(UTC)
Srcka mnogo mi se dopada kako si okitila obe jelke. Ja obozavam te tako da nazovem tematske jelke. Nasa ce ove godine biti zeleno/zlatna. Nazalost mala. Mi kitimo jelku 31.12. to je nekako tradicionalno. Samos e nadam da Andrej nece polomiti ukrase. Mali nemirko. icon_rolleyes

: layla - 25. decembar 2008 13:19:10(UTC)
divno je!!! stvarno jako lepo :)

: Dorothy - 25. decembar 2008 13:05:40(UTC)

E sada evo konačno i moje jelke i unapred se izvinjavam što ću preterati sa slikama, ali to je jače od mene icon_wink icon_lol

: jeja49 - 25. decembar 2008 13:02:06(UTC)
Zvezda je kupljenja zajedno sa jelkom, odnosno ona se nalazi na njoj i na njoj se nalazi mnostvo sicusnih silikonskih tracica koje svetle tako da jelka sama svetli pri krajevima i na zvezdi, pokusacu da slikam pa da vam docaram.
Inace jelka je kupljenja u bloku 70 kod Kineza i kostala je 2500 dinara, i dopala mi se zato sto na svakom kraju svetli tako da joj ne trebaju sijalicice, jer svetli sama, ali se to bas najbolje ne vidi na slici, jaci nam je blic.

: Dorothy - 25. decembar 2008 13:00:56(UTC)

Srcka, super jelkice, a pogotovo polica bravo

Eniqma, baš vesele jelkice bravo

Prex, divno, a pogotovo sama jelka, jako je lepa zvezda

Makice, kako je lepo ovako sa sijalicama zvezda

Jejo, divno i jelka i ostali detalji bravo  

: Iva_A.A.A. - 25. decembar 2008 1:59:18(UTC)
Super jelka posebno mi se svidja ta zvezda na vrhu-ja nikako da nadjem vh koji mi odgovara a ovim sam se odusevila

: jelenaorg - 25. decembar 2008 0:57:25(UTC)
prelepo, ova traka kao da je jelka stigla na poklon pravo sa s.pola hehehe

: Wish - 24. decembar 2008 19:53:35(UTC)
Makice,Jejo jelke su vam san snova bravo bravo

: jeja49 - 24. decembar 2008 19:18:41(UTC)
A da evo jos nekih detalja nasih novogodisnjih ukrasa

I na kraju kako nam jelka svetli u mraku

: jeja49 - 24. decembar 2008 18:50:56(UTC)
Ovo je nasa jelka preko dana i uvece dok svetli, inace ona i svetli u mraku

: mayya - 24. decembar 2008 2:20:07(UTC)
Divna strana!
Prelepe jelke!

: jelenaorg - 24. decembar 2008 1:51:10(UTC)
Ma sve su idilicne na svoj nacin .... bravo

: layla - 24. decembar 2008 1:47:55(UTC)
jaooo...kako je lepa! divno izgleda..kao sa razglednice :)

: leptiric - 24. decembar 2008 1:19:22(UTC)
Makice mnogo ti je lepa jelka.

: makica 265 - 24. decembar 2008 1:02:44(UTC)
Evo i mene.... icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Evo prije sam zavrsila.Zenske jelkice su vam sok sok sok sok sok sok

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Sjutra cu slikati na dnevnom svjetlu pa cu postaviti i te slicice!!!!!!!

: layla - 24. decembar 2008 0:03:54(UTC)
meni svekerva dolazi u petak da mi pomogne da dekorisemo kucicu, bice super..ona ima mnogo ideja i smisla. sve cu islikati pa cu poslati slicice. jedva cekam :)

: Wish - 23. decembar 2008 22:29:15(UTC)
Srcka stvarno imas smisla mogla bi se baviti dekorisanjem bravo taj mi se fazon bas dopada ,Prex,Winnie lepe su vam jelke .