Obaveštenja

Icon
Error

: malisha75 - 25. jul 2010 13:07:48(UTC)
Gaganele, komoda je prelepa! Ja upravo razmisljam kakvu da kupim. Za prvo dete je nisam imala nego kombinovala kojesta, uglavnom povijalicu koju sam stavljala na krevetic, ali to je bilo prakticno samo prvih par meseci, a posle sam je stavljala na sto. Dosadilo mi je pa bih sada da kupim normalnu komodu ili da narucim da mi naprave po meri, pa me interesuje koje su dimenzije ove tvoje komode? Narocito me interesuje visina i dimenzije gornje povrsine. Hvala unapred!

: srecna mama - 24. jun 2010 22:00:27(UTC)
Komoda i ovaj meda sa fiokama su prelepi, mi smo imali od sundjera dasku za presvlacenje, i mogu da vam kazem da je apsolutno peporuciujem jer je veoma prakticna, i zahvalna.Stavi se na komodu u visini maminog struka da bude komotno i fenomenalna stvar, verujte mi:=)

: gaganele - 24. jun 2010 15:59:32(UTC)

: gaganele - 9. maj 2010 23:17:59(UTC)
hvala puno magi :)

: magi - 9. maj 2010 21:53:14(UTC)
Nisam mogla da odolim da ne napišem, gaganele prepreprelepa je komoda....

: gaganele - 9. maj 2010 0:38:20(UTC)

ovo je nassa

: vele - 1. januar 2009 16:55:18(UTC)
mi smo komodu pravili po meri ali samo zato sto nemam gde da stavim bebece stvari. ali zato prilikom svakog beba se klanjam klanjam klanjam klanjam sto smo kupili podlogu za previjanje-milion puta se bebac popiskio ili pokakio po njoj, ne smem da pomislim sta bi bilo da je nema, a ovako samo prebrisem maramicama i alkoholom i sve super.

: Dorka - 30. decembar 2008 9:33:32(UTC)
Ja nisam kupovala komodicu za presvlacenje nekako mi je to bio nepotreban trosak.Bebu presvlacim na krevetu,kupam ih u kupatilu-veliki ide u veliku kadu a bebu u njenoj kadici koju ubacim u kadu.

: idealna losa - 30. mart 2008 19:21:45(UTC)
Evo nase komodice
http://img171.imageshack...171/5861/dscn2515te8.jpg

: Oblak_u_bikiniju - 22. mart 2008 20:52:18(UTC)
E, pa ekstra... Razmotricu to, mada sam u malom gradu pa nisam jos naisla na neki primjer da mogu reci svidja mi se ili ne...
Samo je svakako solucija sa posebnim tim gore dijelom za presvlacenje, a nekom policom obicnom ispod, pretpostavljam jeftinija... Ili ne?

: Julija SG - 21. mart 2008 20:14:19(UTC)
Oblak, sluzi kasnije kao obicna komoda, gdje mozes da drzis bilo sta. Kod nase se skida jedan dio, koji sad sluzi da bi komoda bila veca i da moze da stane ona podloga za presvlacenje. Skida se i obruc sa strane, zastita da se bebe ne moze odkotrljati. Tako da na kraju to bude normalna komoda.

: Oblak_u_bikiniju - 21. mart 2008 14:44:45(UTC)
Ja sam smislila da kupim policu po mjeri ili gotovu sa fiokama i policama u prikladnoj visini i na nju da postavim taj dio za presvlacenje sa zastitom da se beba ne kotrlja. naravno, presvuceno musemom. Prosto, kada prerastemo svlacenje, ne znam cemu da sluzi... A mislim da ce i ovako da funkcionise.

: zMayica - 5. mart 2008 12:23:31(UTC)
Zvezdice, mogu dok ne pocnu da 'migolje'...a to je obicno oko 6 mess, u svakom slucaju pod nazorom da ne bi bilo ,..trasss i buuaaaaaaaaaaaa a vi sok
Meni je Mata vec poceo da se pracaka pa se presvalcimo na njoj sve redje

: zvjezdica - 5. mart 2008 10:53:01(UTC)
nasa komodica je u sastavu krevetica.ali me interesuje nesto u vezi nje.koliko dugo se bebe mogu presvlaciti u na njima.kad ih prerastu.koje su dimenzije vasih komodica ili su sve dimenzije iste.
ovako nasa izgleda

: zMayica - 5. mart 2008 8:36:45(UTC)
Mi imamo komodicu iz kolekcije iz koje je i Darijina tj Masina, samo je nasa sa plavom fijokom i umesto cvetica ima brodic i sunce bravo

: Magija - 28. februar 2008 18:12:50(UTC)

Juco, hvala, ljubni mi i ti Leu punoooooooo.

May, dobra ti je ta ideja, posto imamo ogromaaaaaaan hodnik a kupatilce malo, pa da ne bi rusili ovo nase malo slatko da samo pored nadogradimo jos manje sa malom kadicom, niskim lavaboom, malom wc skoljkom isl. HM... vidis to si me dobro podsetila.:> icon_lol icon_lol

haha, hvala vam zenske, defitivno ce lena uskoro u nasu kadu jer kad je kupam u koritu mora neko da pridrzava isto jer moj mali zvrk hoce da iskoci napolje. Sagne se skroz da vidi nesto i eto ti belaja.icon_rolleyes

: Daria - 28. februar 2008 17:33:44(UTC)
Evo i nase komodice.Isto ima kadicu za kupanje,ali mi je nismo koristili.Ima tri fioke koje su duboke i dosta stvari moze da stane.

: Angel - 28. februar 2008 8:11:57(UTC)
Citat:
tijanast - 27/2/2008 19:09

Ella, komodica je preslatka a kadica super, bash mi se svidja shto ima ovaj deo na kome beba moze lepo da legne.
Emina, tvoja mi se mnogo svidja, nisam videla te drvene vec samo plastiche.
Angel, imamo istu samo belu, mi mo kadicu koristili samo 3 meseca posle smo kupili vecu i meni je curila voda kroz ovu rupicu na pochetku pa sam morala da stavim selotejp sa donje strane.

Nisam imala problem sa curenjem, uvek prekontrolisem i pritisnem zapusac,a odmah ispod mi stoje sve zeke tako da kad bi proslo bio bi potop pravi, al sasvim je ok hvala Bogu i zadovoljna sam. A mi smo malecki pa verujem da ce bar do 4. da nam sluzi :)
A kupatilo nam je jako hladno i nema grejalicu tako da dok je mala ovo nam dobro dodje a posle cemo morati da smislimo neki kalorifer ili nesto sa dugackim gajtanom posto nemamo uticnicu u kupatilu nego tek u dnevnoj sobi icon_rolleyes

: May05 - 27. februar 2008 21:44:18(UTC)
potpisujem juliju,i mi smo prerasli korito sa ne punom godinom dana,prvo smo je kupali u sobi u koritu,kad je pocela da prska ubacili smo korito u kadu,i posle nekog vremena smo ga skorz izbacili i poceli da je kupamo u kadi,samo ti kadu operi prije kupanja i sve je ok,mora kad tad u kadi da se kupa icon_lol ,jedino da da kupis extra kadu za lenuicon_lol sala mala.

: Julija SG - 27. februar 2008 20:25:56(UTC)
Magija, probaj obavezno da je kupas u kadi, da vidis te srece i uzivancije! Dovoljno je ona velika sa 9 mijeseci. Mi smo imali neku malu onu bebecu kadicu, tako da Lea vec sa 6 mijeseci nije imala mijesta u njoj. Bilo mi je zao, da ne moze da mlatara rukicama i nogicama, posto obozava da se kupa. Samo operes lijepo kadu prije kupanja, dobro saperes sve hemikalije i kupanjac moze da pocne. icon_lol

Drago mi je da ti se svidja nasa komoda. Ljubi nam Lenu od nas dvije. :-*

: Magija - 27. februar 2008 19:07:06(UTC)

jucooooooo,des zeno? Komoda je bombonica, najlepsa koju sam videla!bravo

A ja sve nesto odlazem da kupam lenu u nasoj kadi, sve mi nekako bezveze da je kupam tu gde se i mi kupamo. neznam nemam pojma, izgleda da sam odlepila i mislim da ce i lena uskoro u nasu kadu, jer je mala i zacas se napuni vodom.Pre nego je napunim dezinfikujem nekim sredstvom za cas i gotovo.Ne mogu vise da skupljam vodu oko njenog korita, sve zivo isprska. A bre valjda je dovoljno velika...neznam

Pomagajte sva sam u rebusu...ruganje

Izvinte za ot.

: Julija SG - 27. februar 2008 18:12:05(UTC)
Evo i nase komode za prsvlacenje. Mi nismo htjeli ovu sa kadicom, od pocetka smo se kupali u kupatilu. Imali smo stalak, koji se stavi na kadu, pa na njega kadica za bebu, tako da se ne mora saginjati. Sa sest mijeseci smo poceli da se kupamo u normalnoj kadi u onoj sjedalici za bebe. E to je uzivancija za Leu, svaki put dreka kad je izvadim iz vode!

komoda inace unutra ima i ladice i police i plus sa obe strane kao regale sa policama

a evo i slika kupanjca icon_lol

: tijanast - 27. februar 2008 15:09:12(UTC)
Ella, komodica je preslatka a kadica super, bash mi se svidja shto ima ovaj deo na kome beba moze lepo da legne.
Emina, tvoja mi se mnogo svidja, nisam videla te drvene vec samo plastiche.
Angel, imamo istu samo belu, mi mo kadicu koristili samo 3 meseca posle smo kupili vecu i meni je curila voda kroz ovu rupicu na pochetku pa sam morala da stavim selotejp sa donje strane.

: Angel - 27. februar 2008 14:54:09(UTC)

Evo nase komodice! Ne bismo mogli bez nje posto smo tu smestili sve njene stvari a kadica je extra za ovako malu bebu a koliko vidim koristicemo je mozda i vise od 6 meseci.

: Emina81 - 26. februar 2008 20:15:26(UTC)

Evo i nas stalak za presvlacenje sa kadicom,mislim da je jako praktican jer mogu da ga vozim po stanu gdje bebanu bude ugodno za kupanje i presvlacenje a i odjeca ide sa njim...... :)

: Ella - 8. februar 2008 17:58:42(UTC)

Ovo je nasa komodica za presvacenje, Bébé Confort... Super prakticna, sa dosta ladica gde moze stati sve i svasta... i sa kadicom unutra, koja je bila od velike pomoci. Tu smo je kupali skoro pa do 6 meseci!

caos  

: Magija - 7. februar 2008 15:06:01(UTC)

E pa meni je cela soba bela i krevetic, pa sam morala kupiti belu, a nije mi palo na pamet da je farbam jer sam se u osmom mesecu trudnoce umazala kao prasica farbajuci stolariju, cak sam ruke gurala i u aceton.

Smotana sam ti ja za to, jer ofarbam i sebe.icon_lol

: Selena2 - 7. februar 2008 14:43:26(UTC)

Citat:
Magija - 7/2/2008 12:19 Selena tvoja komoda mi je san snova jer ima kao one granicnike iznad glave i sa strane. A volim i sto kad stavis bebu stojis ispred komode a ne sa strane kao sto je slucaj kod svih ostalih. Bravo!

Hvala:-* ! ovde su sve komode takve kao sto je moja:samo sto sam ja moju ofarbala!

: Selena2 - 7. februar 2008 14:40:23(UTC)

Citat:
mama malog Borisa - 7/2/2008 14:20 selena2 jako ti je lepa komodica, a ja imam kao KOKA KOLA

Hvala:-* !super je zato sto ima puno mesta!komoda je ustvari bila boje drveta ali mi je dosadilo pa sam je ja ofarbala!

: Koka Loka - 7. februar 2008 11:07:47(UTC)
Taman sam se izbečila icon_eek ruganje

:-*

Meni baš lepa ova nova boja. Samo nam je ostatak nameštaja već bio u boji natur bukve pa smo uzeli nju.

: mama malog Borisa - 7. februar 2008 10:21:03(UTC)
pardon Koka Loka, sorry

: mama malog Borisa - 7. februar 2008 10:20:46(UTC)
selena2 jako ti je lepa komodica, a ja imam kao KOKA KOLA

: jelenaorg - 7. februar 2008 8:33:00(UTC)
pa ja bas ovu IMAMMMMM, hehehehehe ne mogu da verujem

: Koka Loka - 7. februar 2008 8:26:55(UTC)
Da, fioke su male. Meni jedna služi za kapice i šeširiće, a druga za kremice i češljiće. Komoda za pelene i prekrivače (koje obožavam). Deca imaju poseban ormar samo za garderobu (svako svoj deo) sa po jednom veeeeeeeeeelikom fiokom za čarapice (mogu i ući u nju koliko je velika).

Nije nešto, to stoji, ali evo za koji mesec mi neće ni trebati pa će dobiti neku drugu svrhu.

Ovo je druga boja

Nama je cela soba u toj boji. Sin je birao boju, bilo je ili narandžasta ili crvena. icon_wink

: jelenaorg - 7. februar 2008 8:21:28(UTC)
Koka Loka ljubim vas u narandzasto, mmmm ja sam manijak za narandzastom bojom...
Pregledala sam sve slicice vasih komoda za presvlacenje, ja je licno nisam uzela nesto sam bila skepticna prema njoj. Imam dasku za presvlacenje koja se stavlja na krevetac a pomocnu komodu robicu i kozmetiku sam kupilka u Forma ideale. Iskreno nisam bas zadovoljna ali sluzi. Natur bez boja drveta isto kao i krevetac. No dobro. Nesto nisam motivisana da se bavim enterijerom jer jos uvek nemam svoj stan pa mi to ubija motivaciju a kad budem imala mmmm svasta cu da napravim hehehe

: Magija - 7. februar 2008 8:19:10(UTC)
Selena tvoja komoda mi je san snova jer ima kao one granicnike iznad glave i sa strane. A volim i sto kad stavis bebu stojis ispred komode a ne sa strane kao sto je slucaj kod svih ostalih. Bravo!

: Magija - 7. februar 2008 8:14:11(UTC)

Iskreno meni ne odgovara ta Formina komoda sto su unutra vrlo male fijokice pa ne mogu da smestim sto inace smestam u svojoj. A ispod fijokica gde su vratanca, tu su police. Samo, ja koliko sam upucena (posto sam radila u Formi do maja meseca), nema drugih boja osim natur!

Jedino ako vam je zbog cene, ali isto sto mozete kasnije sa tom komodom da radite mozete i sa ovom bebi koju mi imamo. Znaci kad skines  ono povijaliste i kadicu za kupanje, ostaje ti najobicnija komoda sa fijokama.

: Koka Loka - 7. februar 2008 7:24:54(UTC)
Evo, ima na njihovom site-u
http://www.formaideale.c.../catalog/?CCid=6&CMid=1
Bolero 3 - 5.750 din (imaju u 2 boje)

: maricanis - 7. februar 2008 5:43:28(UTC)
Koka Loka koliko se platili ovu komodu?
Ja imam dasku za prasvlacenje istog tipa, i mnogo mi je nezgodno da je non-stop stavljam na krevetic i skidam, a volim da bude spustena ogradica, da mogu da se igram sa Lenom! Teracu muza da odemo doForme Ideale za vikend i kupimo nesto slicno!

Pozdrav,
Marija

: elena i branko - 1. februar 2008 8:02:51(UTC)
JA OBOZAVAM KOMODE, SELENA VIDI SE DA IMA DOSTA MESTA, FANTASTICNO

: Selena2 - 31. januar 2008 14:45:10(UTC)

mi imamo ovakvu komodu:

sarajagodina2007423.jpg

2007424.jpg

: Koka Loka - 9. januar 2008 15:12:05(UTC)
Drago mi je da vam se dopada zaljubljen

: Mary - 9. januar 2008 14:56:18(UTC)
koka loka super je i krevetic i komoda!

: Tijancica - 9. januar 2008 13:47:32(UTC)
Vecina vas isticete kako ne znate sta biste sa komodicom kasnije. Pa ovim komodicama se skidaju podloge za presvladenje i kadica se vadi, tako da se moze koristiti i mnogo duze. Po meni i do puberteta, a tada vala moze vani, odsluzila je svoje.

: Ivana-Lukina mama - 9. januar 2008 12:50:43(UTC)
Kolka Loka bravo bas mi sve svidja komoda,mada sve komode su lepe sto su devojke postavile..

Ja sam se zeznula sto nisam kupila,mada je imao taj stalak i za nas ovalni krevetac,sto nisam uzela nemam pojmaneznam

Ali za ubuduce cu uzeti sigurno,mada i sad mi nije stradala kicmaruganje

: Koka Loka - 9. januar 2008 12:16:00(UTC)
Mi smo dobili na poklon tu dasku za presvlačenje koju sam držala na krevetiću. Bilo mi malo komplikovano ovde presvlačim, ormar sa pelenama i kozmetikom daleko (ormar mi je malo dalje, na drugom zidu) pa smo otišli do Forma Ideale i kupim komodu običnu. Prethodno izmerim dasku i komodu. Fioke mi super došle za kremice, makazice, štapiće i te sitnice, kapice, šaliće,...
Uklopim i leglo mi k'o dupe na nošu :>

Kasnije komodu mogu da iskoristim za bilo šta drugo, od cipelarnika do ormarića za igračke ili garderobu. Ovako izgleda:

: Magija - 8. januar 2008 17:19:54(UTC)
Blondie i mi imamo istu, samo je bela.zaljubljen

: Blondie - 8. januar 2008 15:12:10(UTC)
Komoda je spas. Mi imamo bambino nora u natur boji. 4 velike klizne fijoke, kadica, i meka navlaka za presvlacenje sa medenim dezenom. Korisna je visestruko a pre svega sto bi mi bez nje kicma stradala saginjuci se. A kada bebac preraste kadicu i mekani pult za presvlacenje, oba se skinu i ostane savrseno dobra drvena komoda koja moze jos dugo da se koristi. Mi smo prezadovoljni. Kupili smo je u aksi kao komplet sa bambino nora krevetcem, i komoda je bila 10500 din.

: Prex - 7. januar 2008 19:07:23(UTC)
Slazem se sa svima, komoda je prosto neophodna, bez nje bi mi stradala kicma.
Neko je napisao da ne zna sta bi kasnije s komodom, kad prestane da je koristi za presvlacenje, ali ja stvarno mislim da je to jednostavno kao bilo koji deo namestaja, kasnije ga koristis u druge svrhe, drzis decije stvari ili bilo sta drugo sto ti treba. Zato ako zelis duze da je koristis mozda je bolje da kupis neku "neutralniju" varijantu a ne klasicnu bebecu, jer ces duze da koristis. Ja sam iz tog razloga dala da mi se napravi komoda, nisam htela da kupujem ove koje su kod nas u ponudi, mada su mi neke bas slatke, narocito ova sa smajlijima - mi imamo takav krevetac icon_lol , ali iz cisto prakticnih razloga sam htela da napravim da bih kasnije mogla duze da je koristim (odnosno Tara ce je koristiti). Samo sam nezavisno kupila i onu "dasku" za presvlacenje i stavila preko, a kasnije cu tu dasku da sklonim i ostane mi obicna komoda. Pored nje sam napravila i ormaric za bebine stvari, pa imam komplet. Evo postavicu sliku

Tijanast mnogo mi se svidja vas orman sa mesecom i zvezdama, hajde ako ti nije problem molim te posalji mi na pp ime proizvodjaca, cenu i ako imas neki kontakt telefon ili adresu. HVALA zagrljaj zagrljaj zagrljaj Mnogo je lep ormaric!!!

: Uros i Aleksa - 6. januar 2008 20:25:14(UTC)
Mi imamao Chicco komodu, nismo je zato kupili vec iz prostog razloga sto je tada jedina imala varijantu da se onaj deo za presvlacenje otvara sa strane. Okrenem ga za 90 stepeni kada ga kupam i iz kadice pravo na peskir, sve ostale su bile u varijanti da se taj deo za presvlacenje dize u vis kada se beba kupa. Zato smo i izabrali ovu da sve mogu da namestim i samo bebca prenesem. Evo vec je drugi put u uporebi , jos malo i skinucu taj gornji deo i koristiti je kao obicnu komodu, sad nisam u prilici da je slikam, al cim budem to uradila postavicu sliku da vidite

: kalimero - 6. januar 2008 18:24:43(UTC)
Mi imamo istu komodu kao Tijancica samo u bez varijanti.Komoda je super i meni se cini da je prakticnija varijanta sa vratancima i fiokama. U gornjem delu drzim kozmetiku za Andreja (ako bi drzala u fioci mislim dabi stalno padala ili visina ne bi bila odgovarajuca).O kicmi da ne govorim, za mojih 177 cm idealna varijanta da sacuvam kicmu. Sa Lenom sam iskoristila radni sto u tu namenu (pre deset godina komode su ipak bile luksuz) i stavila sam plasticnu prepovijalicu i na taj nacin sacuvala kicmu (trebace za period prohodavanja :) icon_razz )

: Tijancica - 30. decembar 2007 12:05:12(UTC)
Tijana ja sam bila narucila takvu komodicu kao vasu, ali je nisu imali pa sam onda izabrala ovu sa samjlicima.
Svidja mi se i vas ormar, bile su takve iste komodice koje su mi se mozda i najvise svidjale, ali ni pomislila nisam da kad se otvore vrata unutra mozda postoji polica, jer zbog toga nisam kupila.
Evo kako izgleda nasa komodica...

: andrea - 29. decembar 2007 8:50:23(UTC)
Evo nase komode

: andrea - 28. decembar 2007 15:52:59(UTC)
I nama je ta komoda bas super...Jos uvek se i u kaddici kupamo, jeste da jedva stane u nju ali nikako da kupimo novu :)

: anitica - 28. decembar 2007 12:08:40(UTC)
Meni je ta komoda dosta pomogla(zbog moje visine) Sacuvajte kicmu za kasnije,ima kad ce da puca!!!

: Magija - 28. decembar 2007 9:59:05(UTC)
Mako, ta komoda kada ti dete poraste sluzi kao obican deo namestaja. Skine se povijaliste onaj deo odozgo gde stavljas dete i ostaje klasicna komoda sa fijokama! Slobodno je uzmi neces se pokajati, videces vec o cemu pricam, vrlo prosto ostaje najobicniji deo namestaja na kome odozgo mozes da stavis bilo sta, recimo lampu ili tv, ili ramove sa slikama ili sta ti je vec potrebno u spavacoj sobi!icon_lol

: maleenaa - 28. decembar 2007 6:32:06(UTC)
Ma Mary mogu da se kupe komode za presvlacenje posebno ali su dosta skuplje nego u komletu bar ovde kod nas.Inace beba ce biti u nasoj spavacoj sobi koja je dosta velika.A mi imamo neki braon namestaj pa sam htela da priblizno uklopim boje pa mitreba neka od braon drveta.Inace tvoju komodu sam videla u conforami prakticna je jako ali mi se narandzasta boja ne uklapa.Da njegova i nasa sobica bude koliko toliko skladnih boja a opet interesantna za njega onako bebeci:)

: cicanich - 28. decembar 2007 4:22:41(UTC)
Ja mislim da je komoda za presvlacenje vrlo prakticna stvar.
Visina je odlicna za majku, nema saginjanja...
Cak i kada beba preraste, komoda za presvlacenje moze da se koristi kao obicna komoda.
Samo treba kupiti onu kojoj se skida ona podloga na koju se stavlja beba...

: Julija SG - 27. decembar 2007 21:28:41(UTC)
I ja toplo preporucujem komodu za presvlacenje. Super je visina, nema saginjanja i krivljenja kicme. Drugo sve stvarcice koje su ti potrebne za presvlacenje, su pri ruci. Ja Leu uvijek presvlacim na njoj, moja je prilicno velika, tako da cemo je moci koristiti jos par mijeseci. Kad nam vise ne bude koristila za presvlacenje, na nasoj se onaj zadnji dio skida, onda bude obicna komoda. Mi smo nasu kupili u baby-centru i mada smo mi uzeli kompletnu sobu, mozes da kupis i samu komodu.

: Bambina. - 27. decembar 2007 19:16:53(UTC)
Slazem se devojkama. Nama je bas mnogo pomogla, evo ja jos uvek presvlacim Nadju na njoj

ovo je nasa komoda

Photobucket

: crvena sonja - 27. decembar 2007 19:11:56(UTC)
Mako ja je imam i meni sluzi,
zadovoljna sam sa njom.
Mada Aleksa ima sad 5 meseci
i kako raste za par meseci bice mu mala.

: Mako - 27. decembar 2007 18:57:40(UTC)
Да ли неко има искуства са подлого за повијање што се ставља на креветац. Колико је то практично? Безвезе ми да купим комоду, шта ћу после са њом.

: Mary - 27. decembar 2007 18:33:22(UTC)
malena nije mi jasno kako nemozes da kupis komodu posebnu, nego moras komplet. ovdje u lausanne to zaista nigde nemoras-ama bas nigde. sve mozes pojedinacno da kupis, ja sam kupila komodu u conforama a krevetic u toys'r'us.
meni su sve stvarcice stale u nju, i uopste nije glomazna, onaj dio gore na kome se presvlaci moze da klize i da se skloni iza ako ne treba. meni je komoda bilo zaista br.1 pored krevetca.

nadam se da ces naci nesto prigodno. evo ja sam uslikala svoju, nije nesto lepa ali meni je dobra! samo sam provizorno nabacila i jastucic na nju.
Photobucket

: maleenaa - 27. decembar 2007 18:26:43(UTC)
Drage moje hvala vam puno.Bas ste mi pomogle.Zive bile .

: Mary - 27. decembar 2007 18:24:54(UTC)
tijana super ti je komoda i ormar isto... bas mi se svidjaju!

: tijanast - 27. decembar 2007 18:12:48(UTC)

: Magija - 27. decembar 2007 18:01:55(UTC)

Potpisujem sve sto su devojke vec gore ispisale!

Fantasticna stvar. Ja u prvoj fijoci drzim sve sto mi je potrebno za presvlacenje bebe, pampers, maramice, pavlovicevu, itd. U drugoj napakujem garderobicu koju najcesce nosi, a u zadnje dve fijoke ono sto redje koristimo tako da ne moram da se saginjem. hehe. lenjivica mama.

Preporucujem da je obavezno kupis.

Mi imamo bambino, skroz belu i komodu i krevetac. Evo ovde mozes pogledati, nasa je sa 4 fijoke!

http://www.bambino-yu.co.yu/

Pozdrav!

: duki_swe - 27. decembar 2007 16:21:55(UTC)
Maleena ja ti toplo preporucujem da je kupis ...kao sto su ti devojke napisale , jako puno znaci zbog ledja da ne moras da se savijas dok presvlacis i kupas bebu, a u pocetku je to jako cesto i veruj mi ledja to osete. A drugo ona ce ti jako dugo koristiti jer na njoj mozes da presvlacis bebu sve do godinu dana( mi smo je skoro prestali koristiti) a plus i ako ima fiokice super stvar za cuvanje bebine garderobice i stvarcica.

: Lukina mama - 27. decembar 2007 16:08:43(UTC)
Komoda za presvalacenje ce ti jako dobro doci da sacuvas kicmu, pogotovo u prvim danima nakon porodjaja. Mi je, nazalost, nismo kupili jer nismo imali mjesta u spavacoj sobi, tako da sam Luku presvlacila na krevetu, a mozes zamisliti koliko je taj polozaj nezgodan. Ledja su ti savijena, nagnuta prema dole, nisko... Prosto mi se desavalo da se jedva ispravim, kako je znalo da zaboli. Zato, cisto sa ovog aspekta, obavezno je kupi! ;] ;]

: tijanast - 27. decembar 2007 16:08:02(UTC)
Maleena meni je ta komoda jako korisna, ima kadicu u kojoj smo je kupali kada prva tri meseca, onaj deo za povijanje koji je zakon jer posle porodjaja necesh bash moci da se saginjesh a ona je bash odgovarajuce visine, nasha ima tri fioke i jedan deo koji se otvara, meni su do skoro (dok nam nije stigao ormar za nju) njene stvari stajale u tim fiokama i stvarno dosta toga moze da stane, ako se lepo upakuje (a ja sam majstor za to)... Moj ti je savet da kupish sve to shto je u kompletu jer mi kada smo kupovali nismo nashli komplet koji nam se svidja pa smo kupili posebno i onda posle dok smo nashli ormaric koji se uklapa proshlo je 3 meseca, na kraju smo ga naruchili iz Paracina, debelo platili i chekali vishe od mesec dana isporuku. Stavicu ti sada sliku, u svakom sluchaju toplo preporuchujem...

: maleenaa - 27. decembar 2007 15:55:25(UTC)
Drage moje imam jedno pitanje za vas.Da li su neophodne komode za presvlacenje tj da li su prakticne i sa kojima ste zadovoljne?Ovde ima komoda ali sve u komletu sa kreveticem i ostalom opremom.One koje mogu posebno ili su glomazne ili su nestabilne.Ako mi mozete pomoci bila bih vam zahvalna.Unapred hvala