Obaveštenja

Icon
Error

: Ella - 28. septembar 2010 23:49:34(UTC)
Ja sam sad u zadnje vreme skroz nezadovoljna frizurom. Osisala sam se 2x, 2 razlicita frizera, i unistili su mi kosu, nema nikakve frizure, i bas mi nekako strci i ruzno stoji :( Pustila sam siske, a sve se dvoumim da se vratim na staro, i osisam ih icon_rolleyes   Cas mi se svidja lice bez siski, ali mi i one jako nedostaju... Skroz sam zbunjena i sludjena i ne znam sta da radim sa kosom.

: zek4pek4 - 10. avgust 2010 9:11:35(UTC)
Leptir,ma sada mi je kosa divna kakva je bila.Nisam mogla ni da je cesljam,strasno.Dobro,treba joj jos vremena da se sredi i oporavi,ali dobro.Mekana je i nemam problem sa cesljanjem kada je operem.Inace sada farbam koren i malo razvucem cesljem boju po kosi i to je to.Krajeve kratim redovno i nadam se da ce da bude jos bolja.

: Leptir - 9. avgust 2010 22:21:19(UTC)
zek4pek ja se pre blajhala ali sa ultra kratkom kosom,ipak si trebala da trazim od frizerke skidac farbe koji ne steti kao blans!
Ipak ti je ona sa tim izgorela kosu :? Skidac fino skine ali ne da bude bas plava, ako ti se ne svidi onda uzmes neku svetlu smedju pa polako u plavo. Ja sam prosle godine bila tamnooo smedja i posle izvlacenja pramenova ofarbam se u svetlu smedju i dobijem lepu boju,posle toga jos jednom pramenove (foliju sa blansom 9%) i onda se ofarbam sa plavom i sve mi lepo primi.
Sad malo odmori kosu,mada iovako farbas samo koren.

: zek4pek4 - 9. avgust 2010 16:57:51(UTC)
Evo i mene ovde.Zene,frizure su vam jako lepe. Inace,ja sam bila model za frizure i imala razne boje na glavi...:) E kada sam se udala,odlucila sma da se ofarbam u crno i posle se pokajala.Boja mi je mnogo zatvarala lice,ma uzas.Vremenom sa pocela da je prosvetljujem,ali nista.Radila sam pramenove,uzimala najsvetliju plavu i nista,uvek sam se vracala na isto.E zato sam ove zime otisla za Srbiju,ali sa nemerom da se u Autriju vratim plava.Imala sam kosu do pola ledja i mnogo gustu.Ja inace imam malu glavu pa me je ta kosa samo zatvarala.Uvek je mi je bila vezana u rep i nista nisam mogla sa njom da radim.Nazalost,naletela sam na ne bas najbolju frizerku,koja mi je blajhala kosu.Bilo je strasno,doslo mi je da placem,ali mi nije bilo nazad.Nakon blajhanja dobila sam lepu plavu boju,ali sam morala da skratim kosu do ramena.Onda sam je jedva oporavila,ali nisam htela da odustajem,kada sam vec napravila haos rekla sam sebi ili cu da je oporavim nekako ili cu tek kasnije da se prefarbam.I uspela sam nekako je oporavim.Kupila sam ovde neki sampon i pakovanje bas za plavu kosu,stavljam maslinovo ulje,jaje i limun pred pranje i na svakih mesec dana sama sisam krajeve.Inace sam frizer i neznam kako sam sebi dozvolila da mi ona frizerka drzi blans onako dugo na glavi.NIsam ja bas strucan frizer,ali osnovne stvari znam,ali eto covek se na graskama uci.Sada sam plavusa i zadovoljna sam,jedino malo teze izvlacim boju.KUpujem igorinu boju i farbam sa 9 %,i po potrebi nekada stavim malo blans,ali samo na izrastak i nikako ne nanosim direktno na koren glave.Postoji jedan pramen koji mi je ostecen,ali ce vremenom sisanjem i to da se oporavi.Hvala Bogu pa imam gustu kosu,inace ko zna sta bi bilo sa mojom kosom zbog tog blajhanja.Jel neka od vas stavlja blans na kosu?

: Leptir - 7. avgust 2010 17:29:34(UTC)
Nosila sam paz dugo onda me svi napali kako to vise nije IN icon_lol i evo me sad kratka icon_lol svi su odusevljeni icon_lol a i ja sa njima :>

: simona78 - 14. jun 2010 23:11:13(UTC)
JOOOOJ, T3!!!!!!!!!!!!!!! Da ne rece da je ovo Dara Bubamaros, nikad je ne bih prepoznala sok sok sok sok sok sok

Ja mislila neka riba, a ono Radojka icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: T3 - 4. jun 2010 16:29:05(UTC)
Meni se jako dopada ova frizurica dare bubamare..
mozda je u skorije vreme i nabacim...hihihi

: katarina - 9. februar 2010 1:06:27(UTC)
moja nova frizura ...( al samo za karneval)

: katarina - 9. februar 2010 0:57:22(UTC)

: Biterlemon - 7. januar 2010 20:28:49(UTC)
Evo novog friza.... mada nisam sigurna da su boje bas realne....

: uniona - 16. decembar 2009 20:32:54(UTC)
hippi, ja ne znam kolike su cene u srbiji i cg. sigurno su jeftinije.

p.s. nisam napisala da ne zivim u srbiji. inace ni meni ne pada na pamet da toliko platim, zato i nisam ispravljala kosu. a videla sam na jednoj devojci koja je stavljala to pakovanje bez kiseline i kosa stvarno izgleda odlicno
prava, sjajna, zdrava, ali daleko da to vredi 400 evrica

: hippeia - 16. decembar 2009 17:01:54(UTC)
Uniona 200 do 400 e??? Sumnjam da cu toliko da dam za frizuru, osim ako ce da traje dozivotno hah :)
Inace imam pramenove, tako da za sad to svakako otpada...
Pa jeftinije bi mi bilo da kupim avionsku povratnu kartu do Rima to i tamo to napravim hah :) Doslo bi me nekih 250e! Stvarno smo nevjerovatni!!!

: uniona - 16. decembar 2009 1:42:13(UTC)
da dodam samo da ukoliko se odlucis za ispravljanje kose to radis kod nekog iskusnog frizera pogotovu ako farbas kosu. ne znam tacno u cemu je fora sa farbanjem ali su meni u jednom salonu bas zbog farbanja rekli da ne preporucuju taj sa kiselinom.
ako se farbas u crno onda moze, ali nisam 100% sigurna.
ukoliko se farbas proveri da li sme na tvoju boju kose.

: uniona - 16. decembar 2009 1:35:49(UTC)
hipi, ja sam skoro to htela da radim, ali ipak nisam.
prema mojim saznanjima postoje dva tretmana. jedan je kiselinom, bas kao sto si rekla suprotno od minivala (na ital. se zove bas tako contropermanente, na engl. je hair relaxing)
tretman se sastoji tako sto ti ocesljaju kosu a zatim namazu tom smesom i tako to stoji neko vreme, mozda oko 2 sata.
drugi nacin je nekim pakovanjem za kosu koje ne sadrzi kiseline i naravno manje je stetan ali je zato skuplji. ovde na moju duzinu (ispod ramena) kosta oko 400 evra i traje 4 meseca sigurno a moze i do 6 meseci.
ovaj prvi tretman je jeftiniji i mislim da je oko 150-200 evra, zavisi od salona.
znam da je u italiji ovaj prvi sa kiselinom na kosu malo kracu od moje oko 80 evra, tako da ja ovde necu raditi upravo zbog cene.
za cene u srbiji i cg neznam
tako da slobodno pitaj, to postoji icon_wink

: hippeia - 15. decembar 2009 23:45:56(UTC)
Znas kako mima-oduvijek imam te neke poluduzine, pa mi ne stoji kad zguzvam kosu, odnosno previse se pokupi...uvijek kazem pustacu kosu, ali na kraju se uvijek osisam...a sad i na kratko...
Kosa mi je inace zdrava i kvalitetna, gusta- da se oderem dok je isfeniram, ali je mnogo neposlusna i bas joj trebaju vjeste ruke da bi na nesto licila...zato sam se i osisala na kratko, da bi se sad dok sam trudna i posle kad dodje beba malo postedila feniranja, ali eto nisam nasla bas najslavnije rjesenje...ma ne nerviram se zbog toga, porasce...ali eto mislila sam da je mozda trajno ispravim...
Ako postoji mogucnost da se kosa tako mnogo osteti, bolje da to ne radim, jer je i ovako neposlusna, mogu misliti kakva bi bila tek da je izgorim...

Zanimljivo, ali meni se u trudnoci sa Ksenijom jos vise pocela uvijati...

: mima80 - 15. decembar 2009 18:40:12(UTC)
Hippeia, a da li si probala neku varijantu sa guzvanjem kose, sto se kaze haj-ne haj :> Imam identican problem, suva mi je kosa i blago talasasta, ni tamo ni vamo. Jedno vreme sam je fenirala fenom koji ima onaj dodatak - difuzor ili kako se vec zove, stavim malo pene na kosu pre toga, a feniranje time nije niakva filozofija. I onda je ne diram do sledeceg pranja, cak je ni ne cesljam. E sad, taj fen mi se pokvario, a i cini mi se da mi se kosa od porodjaja ispravila, ne znam da li je do frizure, ali cini mi se da je ranije bila talasastija, sad mi je i to problem icon_rolleyes Mene polako moja frizura (ako se to uopste moze tako nazvati icon_rolleyes icon_rolleyes icon_rolleyes ) lagano izludjuje, nesto bih promenila a ne znam sta. Naravno, kod mene dolazi u obzir iskljucivo frizura koja ne mora da se fenira i namesta, fen inace organski ne podnosim, a i siske otpadaju u startu posto ne mogu da smislim da mi kosa mili preko lica, uhhhh...Tako da kad se sve to uzme u obzir ne ostaje mi mnogo izbora neznam

: tijanast - 15. decembar 2009 16:03:39(UTC)
Pa zavisi od kvaliteta kose, kao i sve ostalo, meni nije bila unishtena stvarno, skratio mi je krajeve posle ali ne neshto mnogo. Ne znam hippi, sta da ti kazem... Ja otkad sam na bolovanju ne posecujem frizera za te stvari, a dok sam radila obavezno ponedeljkom pre posla na feniranje, ali moja kosa je takva da joj je jedno feniranje nedeljno dovoljno jer se ne masti, a isto mi je talasasta, shto ti kazesh izlomljena, ni ravna ni kovrdzava tek toliko da ne lichi ni na shta ako se ne isfenira ili ne zguzva. Ali evo skoro godinu dana se ne farbam, izrasla mi je moja zdrava kosa i super mi je mada mi vec padaju na pamet neki pramenovi i vracanje u plavo, valjda je kriva postporodjana depresija i nezadovoljstvo izgledom, lakshe je shatirati se nego skinuti 10kg vishka zar ne?:)

: hippeia - 15. decembar 2009 14:37:33(UTC)
mogu misliti na sta bi licila ova moja slama da je na taj nacin ispravljam...mojoj kosi izgleda nema spasa...u stvari ima-svaka dva tri dana feniranje kod frizera, ali meni je to smor, bas to i hocu da zibjegnem :|

: Iva&Lule - 15. decembar 2009 14:27:22(UTC)
Tijanast,ja sam bas htela da napisem za trajno ispravljanje kose ,bas je jedna drugarica to radila i kosa joj je bila unistena,uzas ! Na njenu prirodnu boju,nije imala trunku blansa,ali kosa od pola glave skroz unistena...Letos kada sam u salonu kod nas radila pramenove,i dve devojke bas komentarisu jedan salon koji jedini u gradu radi trajno ispravljanje kose...Jedna kaze za njenu sestru da joj kosa nikad lepsa bila nije,a njenoj tetki unistili kosu,zena je u ludilu nije znala sta da radi,pa dugu kosu osisala na kratko....A cene,kosa do ramena 100eu,malo iznas ledja 150eu,a duga od 200-250eu....

Ja sam ipak pre za dubinko pranje kose,cula sam da je extra icon_wink

: tijanast - 15. decembar 2009 14:09:42(UTC)
Hippi postoji tyrajno ispravljanje, ja radila pre par godina, stavi ti neku technost pa ti onda pegla kosu do besvesti, e sad ne smesh imati trunku blansha jer onda ne moze da uspe a sprzi se i sme da se radi samo 2 puta godishnje, ja sam samo jednom ishla i trajalo je, nije da nije:) ali nije bash jeftino

: hippeia - 15. decembar 2009 13:57:14(UTC)
thx Ivo, ok znaci postoji, da ne idem da se brukam kod frizera :)
Bas cu da vidim rade li kod nas takve tretmane, bas me nervira ovaj moj izvitopereni zbun na glavi!

: Iva&Lule - 14. decembar 2009 22:43:06(UTC)
Hippi,mojoj kumi je setra odavde donosila neke shampone i kiselinu za ipsravljanje kose :)Moja kuma stvarno ima lepu kosu,nije mi jasno sto je ispravljala,kaze da to traje nekih 5-6 meseci..Inace setra joj ovde uzimala te preparate u crnackim salonima i radnjama,posto oni obozavaju da ipsravljaju svoju ucebanu kosu :)

: hippeia - 11. decembar 2009 13:35:42(UTC)
Zene postoji li neki tretman trajnog ispravljanja kose, tipa kao minival samo obrnuto??? Ludim od moje kose koja je prirodno izlomljena, ali nije dovoljno izlomljena da bih imala lokne, a nije ni ravna, znaci grozna je i bez feniranja nemam nikakvu frizuru.
Sad sam se sisala na kratko i frizura je sama po sebi ok, ali vi nemate pojma na sta to lici kad se moja kosa sutradan po feniranju izvitoperi pa svaki pramen na svoju stranu...pa ima li joj spasa???

: tanja. - 21. novembar 2009 2:59:27(UTC)
Puno vam hvala na pozitivnim komentarima zaljubljen zaljubljen zaljubljen ja sam srećna kao malo dete !

: tanja. - 21. novembar 2009 2:57:29(UTC)
Citat:
maslacak - 20/11/2009 09:47

Tanja. hvala puno zaljubljen

Moracu i ja da ih " isprobam " , nije mi se jednom desilo da dodjem kuci i da se isplacem icon_cry

Nema na čemu :-* potpuno te razumem jer sam bila u istim situacijama...vratim se kući očajna, žuta, iskrzane kose..... i svaki put mi kažu biće bolje sledeći put, morate se farbati na 15-20 dana ...a ja se sve nadam u pravu su :( :( :( :(
U ponedeljak su mi ofarbali 4 prsta crnog izrastka i nikakav prelaz se nevidi!!!!! Toliko o češćem farbanju i biće bolje kadtedovatim

Nadam se da ćeš i ti biti prezadovoljna kao i ja , molim te javi utiske. zagrljaj

: Iva_A.A.A. - 21. novembar 2009 2:55:00(UTC)
Tanja odusevljena sam,boja ti je fenomenalna!

: maslacak - 20. novembar 2009 11:47:51(UTC)

Tanja. hvala puno zaljubljen

Moracu i ja da ih " isprobam " , nije mi se jednom desilo da dodjem kuci i da se isplacem icon_cry

: mayya - 20. novembar 2009 1:20:24(UTC)
Tanchi, ti si meni lepa i sa subarom na glavi! icon_lol
Ali, sto kazu devojke, bas si kao devojcica sada! icon_wink

: Daria - 20. novembar 2009 1:00:00(UTC)
Tanja,kao devojcica si :) . Prelepa je i boja i frizura bravo bravo zagrljaj zagrljaj

: Prex - 20. novembar 2009 0:49:44(UTC)
Tanja i boja i frizura su super, bas mi se dopada i super izgledas kao i uvek respekt zagrljaj bravo

: Biterlemon - 19. novembar 2009 23:50:36(UTC)
Tanja sta reci sem WWWOOOOWWW kao i uvek icon_wink

: maslacak - 19. novembar 2009 23:15:45(UTC)
Tanja posalji na pp koji je to salon , gde se nalazi , ko te je sredjivao .... hvala unapred

: Ella - 19. novembar 2009 23:03:54(UTC)

Ja u Cacku redovno idem kod mog frizera (koji je naj ui gardu) i on takodje je nabavio sve prozivode marke " LA BIOSTHETIQUE". Uradio mi je farbu i pramenove takodje. A od njega sam kupila " LA BIOSTHETIQUE" sampone, pakovanje i neke kapi za kosu. Dosta je skupa marka, ali zaista vredi, prelepo mirise, i kosa je nekako bas puna sjaja i blista icon_wink Inace ovde ta marka je skoro pa ista cena kao i u Srbiji.

: tanja. - 19. novembar 2009 20:55:21(UTC)
Hvala devojke zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Ja sam zaista presrećna sa ovom bojom ...što reče Ella nikada mi nije bila bolja- uvek je bilo žutih nijansi ...
U ovom salonu koriste farbu i preparate za kosu " LA BIOSTHETIQUE" pa Srcka ..možeš probati zaljubljen a moram da naglasim i da je devojka iz salona uložila maximalan trud.. 4 sata nije sela , sve vreme bavila se mojom kosom...pramenovi (koren jedna boja donji deo druga) pa ispiranje deo po deo ..iz 3-4 puta, pa prelivi ...nemam reči ...bila sam kod najskupljih frizera ali se niko nije toliko potrudio oko moje boje klanjam Salon je na vrhunskom nivou a nisu preskupi - vrlo su korektni sa cenama, kada su mi rekli na kraju koliko treba da platim icon_eek ostala sam bez texta -očekivala sam u najmanju ruku duplo skuplje , znači i tu imaju jedan veliki plus!

: Ella - 19. novembar 2009 10:38:21(UTC)
Tanja, super ti je kosa, boja ti je najbolja do sada klanjam   Super ti je frizer izvukao boju, enomenalno. A frizura ti je uredna, jeste ti dosta skracena kosa, ali je barem sad "zdrava", i dosta urednije izgleda. Sve u svemu, pun pogodak icon_wink

: Srcka - 18. novembar 2009 23:19:11(UTC)
Tanja, bravo bravo bravo odusevljena sam, jer znam kako si imala slican problem mom, ali ovde nema zutila uopste. Svaka cast frizeru sto je uspeo iz prve.
Odlicne su slike, ti blistas i svidja mi se promena, frizura i boja bravo Ja ne volim sivo plavu kosu, vise volim bebi plavu ali da ne vuce na zuto, mislim da je to 'TO"!
zvezda zvezda zvezda

: T3 - 18. novembar 2009 21:59:27(UTC)
tanja preslatka ti je i frizurica i boja.. bravo svaka cast.. klanjam bas blistas.. smizlica svidja mi se..ma savrseno je.. bravo

: Maja-belgija - 18. novembar 2009 21:44:03(UTC)
tanja :-* :-* :-*

boja ti je savrsena bravo bravo bravo bravo lepo ti stoi a svaka cast na frizera posalji ga kod nas malo hihihihihihihihihihihihihi frizura takoce mi se svica a kad malo poraste bice jos bolja!!!!!!
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

a da i vise mi se svicas sa ova boja kao devojcica si mi smizlica

: Iva&Lule - 18. novembar 2009 21:20:48(UTC)
Tanja,bas ti je lepa boja kose,meni se bas svidja,izgleda kao bebi plava :) Posto imas puno sitnih pramencica samo pojacaj negu kose i bice ok :)

: Selena - 18. novembar 2009 20:55:07(UTC)
Tanja,super ti je i frizura i boja kose ,bas mi se svidja!!!

: tanja. - 18. novembar 2009 20:50:56(UTC)
E sad..pošto me fotoaparat izdao (neću mu oprostiti - biće pogubljen icon_wink icon_lol ) ja se uslikah sa mobilnim ...ceo stan sam obišla da nadjem mesto gde se od nekih sijalica i lampi neće pojaviti žutilo u kosi...ali slaba vajda :( inače žutila uopšte nema zbog čaga sam jako srećna , sredili su mi boju za samo jedan jedini put a oblik ću morati malo da sačekam da poraste pošto mi je bivši frizer kosu "izgrickao" makazama...najgore su prošle šiške :(

ima malo više sličica jer ne znam gde se najbolje vidi boja...sorry icon_surprised ops:

: tanja. - 18. novembar 2009 20:38:45(UTC)
Citat:
Ella - 18/11/2009 08:53

Meni si ti tako kako jesi najlepsa! zaljubljen   Pu pu pu kaka' si ruzna! :) (joke) Uz takve crte lica kao sto ti imas, dosta raznih frizura ti stoji. Ali meni si ti najlepsa sa dugom, kestenjastom kosom. Izgledas mi najatraktivnije sa duzom kosom. :-*

Potpuno se slažem !!!!
Majo ti si devojčica sa savršenim crtama zvezda možeš i na ćelavo da se ošišaš ima da budeš bombona :-* :-* :-*

: Srcka - 18. novembar 2009 14:38:19(UTC)
Maja, ne svidja mi se prva slika na kojoj si experimentisala, to je moje misljenje, izgledas starije i stvarno tetkasto, ili sto je friz malo naduvan, e sad na tvoju boju mozes svetle pramenove ili lesnik da ofarbas tako nesto, znaci takva podloga i neki svetliji pramencici.

: Maja-belgija - 18. novembar 2009 11:51:40(UTC)
ella :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: Ella - 18. novembar 2009 10:53:52(UTC)
Meni si ti tako kako jesi najlepsa! zaljubljen   Pu pu pu kaka' si ruzna! :) (joke) Uz takve crte lica kao sto ti imas, dosta raznih frizura ti stoji. Ali meni si ti najlepsa sa dugom, kestenjastom kosom. Izgledas mi najatraktivnije sa duzom kosom. :-*

: Maja-belgija - 18. novembar 2009 10:30:44(UTC)
slazem se stobom ella icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
frizura i boja su ekstra al meni to ne stoi probala sam vec ovo i veruj mi da sam se posle dve nedele ofarbala a tako sam bila srecna na svojoj frizuru kad smo se vratili od odmora hihihihihihihihihih al dobila sam samo krtike!!!mozda samo medove pramenove bi bilo sasvim dovolno il nesto drugo icon_lol ? hmm

a da evo orginal slike(tu sam trudnica pa malo nadujena u licu))

By mdimoska, shot with NIKON D200 at 2009-11-18

: Ella - 18. novembar 2009 1:32:17(UTC)

Katarina cura fina :) Kakav sjaj u kosi imas? icon_eek   Waoou, kvalitet kose je super. Dopada mi se i firzura, odlicna je, a i boja ti super stoji. Sve u svemu extra!

Majo, nikako da se ofarbas ovako svetlo  anene Frizura je ok, ali bi te cinila malo starijom, kao zenica neka :) Boja nikako (boja kao boja sama po sebi je lepa); ali nikako nemoj ti u ovako svetlu. Ona boja kose Eve Mendez ti je dobra, i tu je granica. Ali to je samo moje misljenje!  icon_rolleyes

P.S. nego kako ja da postanem Eva Mendez?  icon_rolleyes icon_lol

: Iva&Lule - 18. novembar 2009 1:01:28(UTC)
Maja-belgija,suuuuper frizura i boja,obozavam te prirodne tonove,ja imam slicnu boju icon_wink

: Maja-belgija - 18. novembar 2009 0:36:34(UTC)
ja sam nasla na sajtu neki program da radis makeover i malo eksperimentirala icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

sta mislite??????????

By mdimoska at 2009-11-17

: katarina - 17. novembar 2009 23:44:31(UTC)
eksperimentisem daa icon_lol bila sam smedja sa plavim pramenovima ili plava sa smedjim icon_lol imala sam dugu kosu 10 god i dosadilo mi kosa stalno skupljena ...pred ovu svadbu resih crno sa lila pramenovima i uspelo je icon_lol uz haljinu naravno icon_lol

: Srcka - 17. novembar 2009 23:35:19(UTC)
Angel, ne vidi se dobro na slici, izgleda kao da je paz ali ti imas lepo lice i lepo ti stoje ovakve frizure.

Simona, ja te i zamisljam sa ovakvim frizurama, skroz su sik i fancy icon_wink A boja koju zelis a i imas slicnu je wow sok svaka cast frizerki ako moze da izvuce tako dobro boju.

Majce, slazem se sa Ellom, ja sam veliki van Eve zaljubljen Mendes, ona je savrsena u svakom pogledu, tebi mislim da i stoje tako neobavezne frizure, talasaste, a sto ne probas u nesto svetlije da se ofarbas.

Tanja, ne sumnjam u frizerku icon_wink jedva cekam slicicu, tesko je postici posle tamnije zeljenu svetliju nijansu ali polako, ja i ti nekako u stopu zajedno sa farbanjem icon_wink

Katarina, ovde si kao devojcica sok pa jos slozila haljinu sa bojom, lepo, svidja mi se, a i ti bese volis da experimentises sa kosom, imala si dosta svetliju koliko se ja secam.

: Angel - 17. novembar 2009 23:12:39(UTC)
Ajde Tanjo kaci slikicu/ce da te vidimo! zaljubljen

: katarina - 17. novembar 2009 22:39:07(UTC)

ovo je moja nova frizira

: Ella - 17. novembar 2009 18:30:28(UTC)

Ova boja mi je fenomenalna

Naci cu posle jos frizura koje mi se dopadaju... sad odosmo u setnju  caos

: Ella - 17. novembar 2009 18:18:21(UTC)

Citat:
Maja-belgija - 17/11/2009 15:53 sta mislite za ovaj friz??????? By mdimoska at 2009-11-17

Ja mislim da je ona najsavrsenija riba ever  icon_lol   I njoj sve stoji!!!! Ma salu na stranu, obozavam ovakvu i duzinu kosu i ovako slomljenu i neobaveznu, skroz sexy  icon_wink   Moze Majo, sto da ne... Ja ako nadjem nesto u tvom fazonu, kacim! :-*

: Maja-belgija - 17. novembar 2009 17:53:11(UTC)
sta mislite za ovaj friz???????

By mdimoska at 2009-11-17

: Natasa - 17. novembar 2009 17:22:43(UTC)
Ella meni se vise svidja kako ti stoji ravan friz.

: Maja-belgija - 17. novembar 2009 16:34:56(UTC)
Ja sam tek sad pogledala da trazite sliku hihihihihihihihihihihihihihihihihi kad mi porasla kosa i ludim za moju frizerku u srbii hihihihihihihi

ja bi htela neka lepa promena za novu godinu ajde davajte predloze ella okaci neka slicica icon_lol icon_lol

: Ella - 17. novembar 2009 15:32:16(UTC)

Tanja, hoces ti davati tu sliku? strikam

Simona, druga i zadnja slika (frizure) su meni najbolje! I boja mi se haos dopada!  bravo   I sigurna sam da sve ove kratke frizurice tebi haos stoje  icon_wink

: simona78 - 17. novembar 2009 14:25:56(UTC)
Ja obozavam da se sisam, da mijenjam frizuru, boju, sve!!! Nijesam nesto luda za dugom kosom... Naravno, volim da vidim djevojku/zenu sa njegovanom i lijepom dugom kosom, ali sam ja vise tip za krace, otkacene, chic frizurice smizlica I kad imam duzu kosu, non stop je vezem.

Sto se boje tice, preferiram svijetlije tonove - bebi plavu, zlatno smedju, kestenjastu, nijanse ridje, a najvise volim farbanje u tri-cetiri nijanse, znaci sitne pramenove u ovom tonovima. Probala sam bas dosta boja, sve osim srebreno plave i crne icon_lol

Sve sam ovo, nazalost, radila nekad, dok sam zivjela u CG jer sam imala extra frizerku kojoj samo ponesem sliku koju nadjem i ona me osisa i ofarba identicno!!! Ovdje nikako da nadjem dobrog frizera, tj. prosli je bio solidan (kod Tony&Guy), ali sam se razocarala kad sam prosle sedmice zvala da zakjazem sisanje, a oni mi rekli da on tamo vise ne radi :(:(:( Sad sam nasla jednom Arapa, koga na net-u puno hvale, zakazala sam, pa cemo da vidimo...

Mislim da cu se ovako osisati, tj. trazicu da me osisa tako, nadam se da ce uspjeti :)

A ovo su jos neki od mojih trenutnih favorita:

Boja koju zelim (sada imam nesto slicno, ali ne ovako dobro kao na slici, za to mi treba moja frizerka icon_cry )

Toliko, udavih vas slikama caos

: tanja. - 16. novembar 2009 23:29:57(UTC)
E pa žene moram da vam se pohvalim !!! Danas sam provela 4 sata u jednom frizerskom salonu = ponovo sam plava i najzad ZADOVOLJNA!!!! Nije normalno koliko mi se svidja nijansa zaljubljen .. frizerka je na mojoj glavi izvukla milion najsitnijih pramenova (2 sata je izvlacila ) i posle prelila dva puta , prvi put je promašila preliv ne poznaje mi kosu a drugi je bio savršen.
Htedoh da se uslikam da vam pokažem ali prazna baterija na fotoaparatu,postavicu sutra...

Da ..jedino što me još muči je dužina ...ali za to je kriv bivši frizer...odfikario mi prošle nedelje 10cm icon_rolleyes icon_rolleyes icon_rolleyes :( :( :(

: kika - 6. novembar 2009 12:28:47(UTC)
ELLA , RAVNO .
JECCA , CRVENO.

I TACKA.

zaljubljen

: Iva_A.A.A. - 5. novembar 2009 1:22:09(UTC)
Angel lepo ti stoji nova frizurica i ako se ne vidi na slici bas najbolje.Ella divna ti je kosa,lokne ti stoje savrseno.Jecco tebi stoji ta duzina super,jer ne stoji svakom kratka kosa a tebi se odlicno uklapa,slozicu se sa Ellom da ti lepo stoji crvena boja.
Imenjakinjo svidja mi se tvoja boja kose takva je otprilike moja prirodna,i frizura ti se savrseno uklopila.Srcka previse ti je zuta kosa,moza ti farba nije dobro primila kao sto rece Ivana neprima svakom u trudnoci boja isto,meni licno sa pramenovima sa pramenovima si izgledala fenomenalno,tad ti je frzura bila divna.Inace farba koju sam sad koristila je Schwarzkopof bi nju sam uzela na preporuku drugarice-frizerke ali ja licno nisam zadovoljna bojom.
Ella i Ivo hvala na iskrenosti,znam da treba da skrtaim kosu ali se prosto ne usudjujem da svoju kosu poverim nekom ovde u Sapcu,sve nekako cekam kad budem otisla u bgd(tamo imam odlicnog frizera),i meni se ova boja ne svidja ali posto mi je bila bas izrasla rekoh samo da se ofarbam,a ispalo je bas zuto pogotovo na korenu

: Ella - 4. novembar 2009 23:03:19(UTC)

Citat:
pahuljica - 4/11/2009 19:30 Angel, verujem da je lepa frizura. Koliko se vidi, obećava! Ella, obe varijante su lepe. Dobro ti stoje, da ne ponavljam ranije komentare. Dopada mi se i nakit, odnosno minđuše. Lepo su se uklopile.

Pahuljice, mindjuse su strava, ali ubi boze teske, odpadaju usi, kao sto vidis  icon_lol   Volim dobru i kvalitetnu bizuteriju, a ove to jesu, al ne nosim cesto, bas sto su teske :(

Angel, na zalost ne vidi se bas najbolje friz, ali deluje mi skroz slatko, barem ovo napred sto je stepenasto  icon_wink

: pahuljica - 4. novembar 2009 21:30:10(UTC)
Angel, verujem da je lepa frizura. Koliko se vidi, obećava!
Ella, obe varijante su lepe. Dobro ti stoje, da ne ponavljam ranije komentare.
Dopada mi se i nakit, odnosno minđuše. Lepo su se uklopile.

: Ella - 4. novembar 2009 21:01:49(UTC)

Citat:
Jecca - 4/11/2009 15:25 E negde drugde sam videla, Ella tvoju kosu uvijenu, i bas sam se odusevila. I mislim da ti isto puno dobro stoji kad zakacis siske na teme. I to smo te videli u nekom izlasku. A ako imas srece ko Stella da ti kosa raste tom brzinom , eto tebi siske do brade za 6 meseci :)

daj Boze!  icon_wink

Hvala svima  zagrljaj

: Jecca - 4. novembar 2009 17:25:00(UTC)
E negde drugde sam videla, Ella tvoju kosu uvijenu, i bas sam se odusevila. I mislim da ti isto puno dobro stoji kad zakacis siske na teme. I to smo te videli u nekom izlasku. A ako imas srece ko Stella da ti kosa raste tom brzinom , eto tebi siske do brade za 6 meseci :)

: Selena - 3. novembar 2009 13:10:47(UTC)

Ella,meni fenomenalno izgledas i sa loknama i sa pravom kosom

Super ti stoje obe varijante!Mislim da bi tebi svaka frizura lepo stajala

: Iva&Lule - 3. novembar 2009 13:03:03(UTC)
Ella,ja tvoju kosu necu ni da komentarisem,s obzirom da sam je videla skro uzivo zasta je negovana,kvalitetna i lepa..Retkost je da pepeljasto plava kosa sa pramenovima bude tako negovana...Sto se frizure tice stoje ti lepo i ravna i uvijena...Takodje sta mi se dopalo jeste ono blago feniranje sto si imala kad si isla na onu svadbu u bez haljini...Isto sta bi ti lepo stajalo i ide uz tvoj stil oblacenja,sad te ravne shishke,kosa skupljena u rep i figarom na repu napravis koji uvojak, to bi bilo prelepo... Mislim da bi ti i duge shishke lepo stajale osisane u stranu :) Kada je kosa negovana svaka frizura pristaje icon_wink

Angel,tvoju frizuru ne vidim bas najbolje kako izgleda sa strane i pozadi,ali prednji deo je lepo oshishan :)

: Angel - 3. novembar 2009 12:48:06(UTC)

Ja se pre nedelju dana osisah, sad mi je kosa srednje duzine a bila je do pola ledja. Osisala sam se stepenasto, razdeljak na strani i dosta mi je istanjila kosu tako da se i super osecam i vise ne opada toliko, a mogu lepo da je skupim. Nisam se slikala jbg, jedino sa Sarom a i duvao je vetar i to je na kraju ispalo ovako..

I tad sam jos izlazila na kraj kad me je na kraju vetar oduvao, a to je izgledalo ovako... icon_lol

Skoro tri godine sam nosila skupljenu kosu. Isto toliko sam se sisala ravno. Onda sam odlucila da cu ako zelim vec da bude duga, da je pustim, napravim frizuru i konacno licim na nesto. I eto, sad cu cesce da se sisam i da je odrzavam.
Frizerku imam i na FB za konsultacije icon_lol   i eto. :>

: Dorothy - 3. novembar 2009 12:05:37(UTC)

Ella, kosa ti je stvarno prelepa bravo , ma SAVRSENA respekt   Boja, pramencici, ma sve, i meni licno je super varijanta sa loknama bravo bravo bravo

: jelenaorg - 3. novembar 2009 2:14:30(UTC)
hehehhe ne bas Tina Tarner ali recimo Kim Besindzer .... recimooooo hmmmmm...... oooo Gisele .....

dakle krupne lokne i razbarusene , da deluje divlje, nepravilno !!! icon_lol

: Ella - 3. novembar 2009 0:50:59(UTC)
Jeco objasni mi please kakve su to "divlje lokne"? :) Svaki predlog je dobrodosao icon_wink

: jelenaorg - 3. novembar 2009 0:26:21(UTC)
ella meni je svaka promena super pogotovu kada je kosa standardna , duga osisana na jedan oblik tako da tvoje lokne su mi za promenu cool, mada bi ja jos eksperimentisala i voella da te vidim u izdanju sa divljim loknama, znam da ti ne volis ali ja bi tebe tako cisto da vidim kako ce da bude!!! sve u svemu cool !!!

: Ella - 2. novembar 2009 15:51:49(UTC)

Pokusavala sam jos jutros da posaljem post, i nikako da se posalje uzid   Htela sam vam reci moju viziju icon_lol   Upravo pustam siske, da porastu do duzine brade. To ce sigurno trajati godinu - dve :) I onda sisam ovu moju dugu kosurinu :), na onaj malo duzi paz (sliku sam postavila ranije, svi smo joj se divili icon_lol ). ZNaci bice totalna promena, necu imati dugu kosu vise, ni siske, vec cu biti lolita ruganje   Eto to je moja vizija.

Inace, moram vam reci da sam po prvi put ovog leta uvila kosu, (tj bila kovrdzava), mada ja to nazivam da sma kosu "slomila" i nije toliko lose. Pogledajte sami kako mi je sa mojom inace ravnom kosom, ili kad je malo slomijem :)

a za koji dan cim mi jos malo siske porastu, stavljam sliku kako izgledam bez siski :)

: Iva&Lule - 1. novembar 2009 13:06:46(UTC)
A koja L'oreal farba vama ne odgovara? U Srbiji sto se prodaje po parfimerijama i kosta preko 1000 dinara,i ovde u Francuskoj sto se prodaje po marketima i kosta nekih 7-9eura,veliko pakovanje u kom stize farba,balzam,rukavice za farbanje,to nisu prave farbe to su kolor samponi...Prava L'oreal farba je malo pakovanje kao Goldwell,Wella,Igora mala kutijica u kojoj samo farba stize i takve farbe se ovde prodaje samo u specijalnim radnjama koje prodaju profesionalne farbe,litarske hidrogene,i svu mogucu frizersku opremu...Prava L'oreal farba kosta oko 13-14 eu zavisi od ranje...Moja svekrva koristi L'oreal pepeljasto plavu i ima fenomenalnu boju kose..Ova moja je L'oreal Majirel br8 i ona u katalogu spada pod plave nijense ustavri je neka boja starog zlata...Ako se stavi hifrogen 6% bice tamnija,ako se stavi 9% bice boja meda ili starog zlata zavisi kako kome prima...Ako se koristi sa hidrogenom 3% kao preliv bice fantazija...Opet sa farbama treba znati...Po meni ovde su nabolje L'oreal original i Igora koju nosim mojoj sestri odavde ...
Letos kada sal radila sitnije pramencice u jednom salonu vidim da pored Goldwella prodaju i Igoru u crvenom originalnom pakovanju isto koje ja odavde nosim sestri...I pitam da li te farbe mogu da se kupe kod njih u salonu,odgovor je bio Ne.Zasto? Zato sto mnogi ne znaju da rade sa farbama,ne znaju odnos farbe i hidrogena,pa se recimo o toj farbi cuje glas kako ne prima,kako ne daje dobre rezultate,a kuci kao sto je ''Schwarzkopf'' to ne ide u prilog i zbog toga se ta farba prodaje iskljucivo salonima i licima koji znaju da rukuju sa njom..Kao i L'oreal original u maloj kutijici necete ovde naci u slobodnoj prodaji ,nacicete samo njihove kolor shampone :)

: Jecca - 1. novembar 2009 12:02:22(UTC)
Jedini nacin da dodjem brze do moje neke prirodnije boje je da pustim da raste i osisam se kratko, pa kad izraste sva ova crvena, onda mozemo iz pocetka. Al kako to izdrzati nemam pojma. Mada za divno cudo na ovako plamenoj boji i nije velika razlika sa mojom prirodnom. Negde imam sliku iz Indeksa sa dugom prirodnom kosom, moram pokusati da skeniram da vidite boju.
MissGak, meni se bas svidja tvoja boja kose na slikama. Ja sam razocarana L'Oreal farbama, meni to nikad nije primalo kako valja, em su skupe em glupe :D Uvek onaj izrast ostane zuckas, a farbani deo za veliku nijansu svetliji. Ja sam morala prefarbavati. Palet mi recimo super izvlaci boje, a upola jeftinija.

: Srcka - 1. novembar 2009 11:54:56(UTC)
Miss, meni bas Loreal farbe nisu jake, tj. mozda jesu ali ne za plave nijanse. Zato ja uzmem jacu npr. Goldwell mi je odlicna farba i odlicno izvlaci pepeljastu, Kene isto... A ti posto imas svetlo smedju ne bi bilo problema da izvuces svetlije, probaj zagrljaj
Jecca pereca je vatrena i sa kose i bez icon_razz Salim se naravno, lepo joj je vatreno crveno i ne ume to svako da nosi. A i ti ces da se namucis posteno (vise nego ja icon_razz ) da dodjes do plave. Nego imas srece pa ti je kratka kosa i ne goris velike povrsine.

: MissGak - 1. novembar 2009 4:31:04(UTC)
Nisam sigurna da znam sta znaci 'jaca' farba.Koristila sam Loreal Feria(brojevi su malo drugaciji),svetlo pepeljasto plava,a moja prirodna boja je svetlo smedja...Uglavnom se odlucujem za pepeljaste nijanse,medjutim rezlutat ne bude bas zadovoljavajuc,posebno u poslednjih nekoliko meseci.

Jecco hrabrice,tebi stvarno lepo stoji crvena,neko rece i ne stoji svakom,ali ja te bas volim kao neznu plavusu uzarenog jezika :D

: Ella - 31. oktobar 2009 20:31:16(UTC)
Jecci stoji i plava a i crvena. A crveno svakom ne stoji bas. Ovde si bas vatrena, hodajuca bomba icon_lol I skroz su sexi ove tvoje kratke frizurice icon_wink

: tanja. - 31. oktobar 2009 19:54:58(UTC)
Jecco super boja i duzina cvecko

: tanja. - 31. oktobar 2009 19:53:25(UTC)
U pravu je Ella. Srcka, ti si na svakoj slici woow i to uopste nije za diskusiju :-* ovde pričamo konkretno o frizuri..boji..a i to je individualno , nekome se svidja kratak friz,nekome dug, nekome plava nijansa, neko nikada ne bi u plavo...
Ranije mi je frizer pricao - dolazila je jedna devojka na farbanje i trazila baš žutu nijansu icon_rolleyes nisam mogla da verujem dok je jednom nisam zatekla buljavko mislim... ok je boja , imala je jako lepu kosu ,kvalitetnu...ali ja nikada ne bih mogla...ne znam baš mi je boja bila fuj, fuj da bi neko bio njom zadovoljan a ja lično kada sam prelazila iz čokolade u plavo bila sam možda i u lošijim izdanjima kreten

: Ella - 31. oktobar 2009 19:10:32(UTC)

Srcka, ti JESI postavila sliku na kojoj si wouuuu, prelepa si, imas osmeh koji obara, i nasminkana si, i to je zaista sok   Meni se samo nikako nije dopala tvoja boja kose i to sam komentarisala i nista drugo. Isto kao sto drugi su odusevljeni i sto su napisala da je super, prelepo itd, ja sam napisala da se meni licno ta boja ne dopada. Znaci nije u pitanju ni slika ni ti, jer ti si zenska waoouuu, vec boja.... I rekla sam ti da na onim slikama na FB sa tamnijom bojom si leto HOT, atraktivna, ali bas atraktivna. Nekako ti crte lica dodju vise do izrazaja, izgledas mi nekako u licu drugacije bas zbog boje. Takodje ti stoji i lepo ona pepeljasta plava, ali svi znamo da je nju tesko dobiti. Ja nemam toliko tih muka jer sam prirodno (tamno) plava, ali znam koliko je muka drugima. Redovno sam ranije farbala moje drugarice i ista farba drugacije primi na tudjoj glavi.

Jecco; friz je EXTRA ali extra!!!!  klanjam Ti imas glavu stvorenu za kratku kosu i ja tebe ne mogu zamisliti sa dugom  anene Savrsena mi je ova zadnja slika, friz je haos i verujem da bi ti odlicno stajalo. I naravno da se secam tvog friza "onda" i zaista je super cool ti stajalo icon_wink

A ja cu se osisati onako kao sto sam vam rekla, postavila sam sliku ranije. Samo je pitanje dana, meseca, godine..  icon_lol Navikla jesam sa dugom kosom i super se snalazim :) Al kosta imati ovoliko kosu (mislim na negovanje)  icon_lol

: tanja. - 31. oktobar 2009 18:25:11(UTC)
A zaboravih a odgovorim...ne vredi , imam temperaturu pa mi je koncentracija na minimalcu :(
Jesam Srcka, menjala sam boju, izvukla tamne pramenove i jedno vreme sam bila zadovoljna ali sada mi je dosadilo i što kažeš nisam to ja , najviše bih volela u pepeljasto plavu ali to je nemoguća misija :(

: tanja. - 31. oktobar 2009 18:21:16(UTC)
U pravu si Srcka zaljubljen zašto sve slike moraju biti dobre ...al ne nadjoh sad ni jednu da mi se lepo vidi kosa. Trebalo bi drugarica da mi donese(čim ozdravim) moje slike sa rodjendana pa cu odvojiti jednu da vidite o čemu pričam..
Jecco super su ove kratke frizure bravo ko voli i ima hrabrosti respekt

: Srcka - 31. oktobar 2009 18:00:24(UTC)
Hvala vam zene na iskrenosti icon_wink Znam da nije to "to" tj. ono kako je bilo ali polako ovo je tek prvi put. Zato su plave nijanse najnezahvalnije za odrzavanje a i lepo mi je rekao muz da se ne farbam u tamno.
Miss, ne znam koju farbu koristis, ako su neke lagane sigurno ti nece izvuci svetlo a i zavisi kakva ti je prirodna, meni je prirodna tamno smedja pa nije ni cudo sto je tako ispalo, zato uzmi neku jacu plavu i izvuci bele pramenove i tako nekoliko puta dok ne dobijes ono pravo.
A Tanjci pa zar i ti nisi nesto experimentisala kao ja icon_razz Cini mi se u isto vreme smo menjale boju. I hoces opet u plavo? A sto se postavljanja slika tice ja se ne tangiram uopste, uzivo nije bas kao na slici kao sto i sami znate i nije mi problem da postavim i sliku koja na kojoj nisam ispala wow.
T3, svidja mi se frizura i ja sam je imala davno ali ne znamo kako izgledas pa da procenimo kako bi ti bilo icon_wink
Jecco, to je to, to si ti ali meni se malo vise svidje da bude ova frizura ali malo duza varijanta. Jel gledas Dolinu sunca? Epa, kao Eva Kralj da se osisas zaljubljen to je jako slicno.

: Jecca - 31. oktobar 2009 17:07:07(UTC)
Photobucket Photobucket Photobucket
Ili ovako nesto
Photobucket

Sto mu dodje sve slicno....

: Jecca - 31. oktobar 2009 16:54:05(UTC)
Ella tebi se divim da mozes toliko godina da odrzavas dugu kosu. Ona frizura je fenomenalna. Ja kao ljubitelj krace kose jesam za sisanje. Verujem da ce te podmaditi kraca kosa kao na slikama koje si postavljala ali posto si jos mlada, onda moze i kasnije :)
Srcka, i ja mislim da je totalni promasaj boja, al nije do boje vec do izrasta koji nije primio kako valja, a dole jako svetlo i na kraju, ispala si nam zuta :) I slaazem se i ja da si mi lepsa sa prirodnom bojom, da si samo tamnije nesto farbala, bilo bi bolje. Sad trpi! Takva sam i ja bila prvi put posle farbanja na prirodnu kosu.
Ja cekam odlazak u srbiju da se osisam kako valja jer sam ovde uvek nezadovoljna. I nisam jedina koja nikad nije izasla zadovoljna iz salona. Sad sam u fazi kao i uvek, da li malo jos pustiti kosu i sisati na moj paz koji mi je fenomenalno stajao. Ella ti se secas, bila sam vam u poseti tad. ili da se sisam opet kratko jako jako jako kao Vinona Rajder u svoje doba kratke kose.

: tanja. - 31. oktobar 2009 16:29:25(UTC)
Ova nova frizura Tanje Savic je extra , to jedina kratka frizura koja mi se zaista dopada i baš je efektna u crnoj nijansi .
Ja moram priznati, kada gledam Srckine slike prvo mi u oči upada osmeh ...istina je da kosu tek posle pogledam zagrljaj , tamna nijansa na FB je stvarno super i lepo ti stoji, e sad ako se ti ne osecas lepo sa tom bojom to je rešena stvar-menjaj zaljubljen ova trenutna boja koju imas dobro mi je poznata jer ja imam dosta muke sa postizanjem boje koja mi se dopada pa sam vrlo često baš u takvom izdanju ...i potpuno te razumem :( i istina je da je taj žuti odsjaj mnogo gori na slici nego uživo icon_rolleyes kao sto su devojke pre mene rekle idi ti lagano u onu tvoju najlepsu boju zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Ivo meni se frizura bas svidja , u poslednje vreme i ja " furam" šiške i obožavam ih :) a što se krejeva tiče jesu za štrickanje , onako malo da se osveže ...i ja bih to trebala da uradim a sve odlažem , na kraju ću morati pola dužine da se odreknem :(
Sve u svemu - moja slika još duuuugo nece ovde osvanuti jer nikad nisam potpuno zadovoljna i nemam čime da se pohvalim :( :( :(

: Ella - 31. oktobar 2009 16:00:08(UTC)

Citat:
lillyblue - 31/10/2009 10:55 Srcka super ti je friz, T3 ova frizura je bas moderna i mislim da bi ti stajala. Ne moze svako da je nosi, samo onaj ko ima pravilne crte lica, mali nos , lepe obrve i sitne oci, tj. znaci meni ova frizura ne bi uopste stajala. hahah

sitne oci?  icon_rolleyes   Uopste ne znam zasto ne bi stajao ovaj friz i devojkama koje imaju krupne oci?! :)

T3, friz je odlican, dopada mi se  icon_wink

: lillyblue - 31. oktobar 2009 12:55:49(UTC)
Srcka super ti je friz, T3 ova frizura je bas moderna i mislim da bi ti stajala. Ne moze svako da je nosi, samo onaj ko ima pravilne crte lica, mali nos , lepe obrve i sitne oci, tj. znaci meni ova frizura ne bi uopste stajala. hahah

: T3 - 30. oktobar 2009 20:17:30(UTC)
ivo meni se dopada i tvoja frizura i boja kose(naiskrenije)...

ja planiram kad mi kosa za neko izvesno vreme poraste do dovoljne duzine mozda tamo do proleca budem morala cekati..da se osisam otprilike ovako..

obozavam paz frizurice tj cuvene bubi..i cerku sam pre neki dan osisala isto,i imala je slicnu frizuricu vec vise puta..a i ja sam odrasla sa istom i naravno uvek modernim i neprevazidjenim siskama koje obozavam..sada ih nemam i vec mi fale..tako da jedva cekam da mi kosa dostigne duzinu da moze biti ovakva..

: Ella - 30. oktobar 2009 17:53:34(UTC)

Citat:
Srcka - 30/10/2009 13:57 Ella, upravo to trazim i da cujem, ne volim ja komplimente ako nisu pravi i da mi neko kaze da mi je lepo ako misli suprotno. Ja sam i rekla da mi se ne dopada ali da sam zadovoljna kako mi je izvukla frizerka boju s obzirom da sam bila mnogo tamna. Bice pepeljasta, i ja to isto trazim ali polako ovo je tek prvi put, vec drugi, treci ce biti jos mnogo bolje. Znam da mi nekolicina rekla da mi je lepo i tamno ali sta cu kada sam ja tako nezadovoljna. A kad se bolje zagleda koren i nije toliko zut koliko su zuti ovi pramenovi koji su bili skoro crni.

Pazi Srcka, ja ne znam da lazem.. ako mi se nesto zaista ne svidja, necu nikad reci da je super  anene   Dosta stvari na forumu sto mi se ne dopada, to bar precutim :) Ali nekad skupim hrabrost da se suprostavim ako znam da mi ta osoba nece uzeti za zlo :) Pogotovo ako vidim da masa uporno govori nesto, (sto ne sumnjam da se to nekom bas svidja), onda moram i ja reci svoje misljenje, a mislim da ces ga ti uvaziti, tj da se neces uvrediti.. Kao i i Iva. Nadam se da ces sto pre dobiti zeljenu boju, kao sto si imala pre. Iako opet cu se ponoviti, jako mi je zao sto si se za to odlucila sad, jer ona lepa braon boja ti je savrseno odgovarala  klanjam

Ivo frnacuskinjo moja, ja ti vec rekoh cim sam te videla, koliko mi se dopada tvoja boja kose. Takodje sam ti rekla da je lepsa u prirodi nego na slikama. Na slikama ne moze da se vidi koja je to tacno boja. A uzibo je xwaoouuu  sok   neka boja nekog gustog meda u raznim toplim tonovima. Nestrvarno lepa... i mislim da je tu boju tesko dobiti  icon_rolleyes

Ja moram uskoro da se ofarbam, nisam dugo... Al sliku nescu staviti, jer ja sam u onoj mojoj standardnoj boji, pepeljasto plavoj  icon_lol

: MissGak - 30. oktobar 2009 16:48:35(UTC)
Da se i ja prikljucim ovoj temici.nedavno sam skratila kosu na neki duzi paz i zadovoljna sam frizurom,samo mi je boja ocajna.Jos u trudnoci,iako sam koristila istu farbu,valjda zbog hormona(i vitamina koje uzimam,kaze moj frizer) boja je ispala potpuno drugacije i to se evo ponovilo i nakon porodjaja.Planiram da izvucem pramenove(uvek sam ih imala) ali nikako da odvojim vremena za to.Ne znam koju farbu da izaberem ne bi li kosa dobila neku prirodniju boju,tacnije da ne vuce na neku zuckasto-narandzastu nijasu.Opet ne bih volela ni da sam totalno plava.Ja bih neki pepeljasti ton,ali da izgleda prirodno icon_rolleyes

Srcka,vidim zasto nisi zadovoljna ovom bojom.na slici koren izgleda poprilicno zut.Plava koju si ranije imala ti savrseno stoji,mada sam ja odusevljena kako ti je stajala ova poslednja pepeljasta.
Ova paz frizura kojom smo svi odusevljeni mi deluje potpuno nezahvalno s ozbirom da zahteva strucno feniranje.Takodje za takve frizure potrebno je da kose ima mnogo,debljina dlake nije toliko bitan faktor,ali mislim da je za ovakvu frizuru idealna gusta kosa tanje vlasi.Boja je stavrno fenomenalna!

: Srcka - 30. oktobar 2009 16:26:52(UTC)
Nije mi otislo ovo pa da ponovim...

Ivo, tebi je lepa ova boja kose, kao lesnik ili tako slicno i Loreal su super boje za tako prirodne nijanse ali za plavu nisu, bar meni. I svidja mi se kako ti stoje ove kose siske a i kad podignes malo, mada ti je lepo i kada si imala svetlije pramenove.

A i trazile ste sliku da postavim pa nije red da nisam od reci i da postavljamo slike samo kada su lepe i za komplimente icon_razz

: Srcka - 30. oktobar 2009 15:57:54(UTC)
Ella, upravo to trazim i da cujem, ne volim ja komplimente ako nisu pravi i da mi neko kaze da mi je lepo ako misli suprotno. Ja sam i rekla da mi se ne dopada ali da sam zadovoljna kako mi je izvukla frizerka boju s obzirom da sam bila mnogo tamna. Bice pepeljasta, i ja to isto trazim ali polako ovo je tek prvi put, vec drugi, treci ce biti jos mnogo bolje. Znam da mi nekolicina rekla da mi je lepo i tamno ali sta cu kada sam ja tako nezadovoljna. A kad se bolje zagleda koren i nije toliko zut koliko su zuti ovi pramenovi koji su bili skoro crni.

: JecaN - 30. oktobar 2009 15:55:34(UTC)

Sinoć na Pinku videh Tanju Savić sa novom frizurom (ista Rihanna). Već duže vreme razmišljam da se ošišam tako, i reših uskoro ću promeniti friz. Kosa mi je trenutno do ramena (otrilike), i prelomila sam da je skratim, jer mi je uvek bilo žao da se šišam kratko. Kosa će da poraste, a ja ću sebi ispuniti želju da vidim kako mi stoji kratka frizura ... :)

: Iva&Lule - 30. oktobar 2009 15:54:02(UTC)
Ivo, slazem se sa Ellom,zaista ti treba jedno skracivanje krajeva makar 6-7cm kako bi osvezila kosu..Da, i oni pramenovi su ti fenomenalno stajali i bila extra uradjeni..

Srcka,ja sam u trudnoci bila skroz plavusa i negde od 5 meseca jedostavno mi nije primalo kako treba kad se ofarbam.I sta farba isti hidrogen,znam sta stavljam i koliko mesam,a ja zutaaaa..Jednostavno neke zene imaju extra boju u trudnoci,a neke kao ja uzasnu..Ja ti savetujem ako ti nije puno ostecena kosa da ubacis po koji beli pramen ne moras celu kosu,donji deo samo zbog skupljanja kose,i gornji da ti naprave kocku i iz nje izvuku pramenove,kao i par kod usiju isto radi skupljanja i tako ce ti izgledati da imas pramenove po celoj kosi,a ustvari nemas i ne moras je celu stetiti....

Ja sam letos kod nas kupila u salonu italijanse kristale za kosu..Zovu se ,,Semi Di Lino Diamante,, bolje nisam imala i koristila, posle pranja kose samo ih nanesem na krajeve na vlaznu kosu,kosa mi bude mekana i bas sija...

Ja sad imam boju kose istu kao kad smo se ja i mm vencali...A za pet godina svasta sam isprobala razne pramenove,boje i sad ostajem na ovoj.I dalje koristim moju Loréal Majirel br.8,samo sam letos uradila skroz sitne braon pramencice da bi dobila zeljenu boju...

Evo jedna slika od pre neko vece kada sam prala kosu icon_lol gornju deo se ne vidi zbog svetla bas najbolje,inace je uzivo lepsa:)

: Ella - 30. oktobar 2009 15:27:34(UTC)

Evo ja najiskrenije, pa me tucite posle sta cu doomed

Ivo: siske su OK, ali moras skratiti malo duzinu kose da bi izgledalo malo zdravije da kazem. Mislim da su ti vrhovi osteceni. Takodje si mi se vise svidjala kad si imala pramenove, onda ti je bila savrsena boja kose, a sad je onako zuta, koju ja bas nikako ne volim  anene Mislim da moras da dodas koji pramen, da bi bilo kao onaj put kad si ovde postavila sliku. Ono je bilo fantazija.

Srcka:  anene ne dopada mi se boja kose. Previse je zuta, pogotovo koren. Nadam se da ce za koji mesec biti onakva boja koju si imala pre trudnoce. Lepo ti stoji pepeljastoplava (ako bas hoces pod svaku cenu biti plava), ali ova boja je bas... icon_rolleyes   Inace da ti kazem, videla sam tvoje slike na FB sa tamnijom kosom, i onako si po meni najlepsa, skroz prirodna, a oke lepe dodju jos vise do izrazaja sok Ne znam sto ti treba da experimentises sad u trodnoci sa farbanjem, mogla si to ostaviti kasnije kad se porodis?! hmm Al dobro, sad kad si pocela, zavrsi... idi do one boje koju si imala nekad. Lepa si zena svakako, ali kosa zaista cini zenu (jos lepsom).

Nemojte me sad zamrzeti, trazili ste misljenje ja sam vam dala... icon_surprised ops: :-*

: T3 - 30. oktobar 2009 13:28:24(UTC)
iva super ti stoje siskice i kosa ti je prelepa duga i vidi se negovana..
srcka meni se bas dopadas na ovim slikama..bas ti je lepa i boja i frizura i odlicno ti stoji..

: Biterlemon - 29. oktobar 2009 16:33:57(UTC)
Srcka pa super je.... i jos kad se malo dotera.... bravo bravo bravo ma ovom tvom licu sve prelepo stoji!!!

: Srcka - 29. oktobar 2009 15:32:34(UTC)
Hipi, samo napred, odlicna je ta frizura i mislim da ce ti lepo stajati, ja tako nesto slicno tek kroz desetak godina icon_razz

Ivo, e kad cu ja da doguram do takve boje kose koju nosi, mnogo ali mnogo mi se svidja. Koja je to farba? I siske ti lepo stoje, ja sam za promene, kad ti dosadi pustis i tako.

Ja evo da stavim sliku ali nisam zadovoljna anene . Za one koje ne znaju, bila sam melirana sa dosta tamnih pramenova. Nije bilo lose, cak sta vise mnogi mi pricaju da je tako bilo bolje ali kad ja nisam zadovoljna, dobro je sto nisam celu kosu ofarbala u tamno icon_eek pa nikad se ne bih vratila ponovo u plavo. Koren mi je cak i ispao dobro ali ovi narandzasti pramenovi me nerviraju icon_rolleyes ali nema veze, jos jedanput, dvaput da ponovim i bice bolje. Mada sam mislila da ce ispasti jos gore jer sam mnogo zarasla, dominirala mi je tamno smedja tako da ne mogu da ocekujem wow za prvi put icon_wink

: Dorothy - 29. oktobar 2009 14:56:56(UTC)
Biter, superiska ti je friz! A i linija, bas si sada super zgodna!!!
Ivo, dobre su ti siske!

: hippeia - 29. oktobar 2009 12:55:28(UTC)
Ja sam odlucila da se shisham kao Bojana Gregoric :) Jako mi se svidja frizura, a meni ljepse stoje kratke nego duge :)

: Biterlemon - 26. oktobar 2009 10:43:52(UTC)
Ivaaa super ti stoje siske, ne znam kako si izgledala pre ali siske ti lepo stoje...

: Iva_A.A.A. - 26. oktobar 2009 0:47:29(UTC)
Ella frizurice su divne koje ti se svidjaju mada meni licno se svidja kako tebi savrseno stoji ta duga kosa i ta boja kose ja tu ne bih nista dirala.
Biter super ti je frizura

Ja sam posle 12 godina odlucila da skratim siske i prezadovoljna sam

: katarina - 25. oktobar 2009 21:44:51(UTC)
e pa ja ne zalim kosu od prosle god promenila sam 10 frizura i opet cu sledece nedelje...imala sam 10 god dugu kosu,menjala boje od satirane do crne i iskreno dosadila mi stalno duga kosa i uvek ista ja.Odusevila bih se kad vidim neku devojku sa kratkom frizurom i zalila sto ja nemam hrabrosti za tako nesto ..e onda se desio klik u mojoj glavi (iako je mm bio protiv) i krenem da se sisam,menjam frizure i lepo se osecam!Pa ako sada ne probam sve "lude frizurice kad cu? SA 40? Tako da sledece nedelje imam termin kod frizera i ofarbacu se u crno sa lilom podlogom neka luda frizurica pa kako hoce....
JA SAM ZA PROMENE a ne uvek ista duga kosa....SAMO NAPRED ELLA!

: simona78 - 25. oktobar 2009 14:11:16(UTC)
Srcka, Maja, dajte slicice strikam strikam strikam

: hippeia - 25. oktobar 2009 14:01:12(UTC)
Jao Srcka :)!!! To uopste nije nikakava fensi frizura, samo je dobro isfenirana i stilizovana na toj slici. Znaci moja frizura je visoki paz, pozadi kraca, naprijed spicevi (znas vec o cemu pricam) i kose siske+ pamenovi (prirodna mi je boja nesto kao boja meda, a imam svijetle i ljesnjak pramenove), znaci nikakva mudrost. Imas slike na fb vidi se na slikama s Ksenijinog rodjendana, samo su mi tamo siske bile dosta skracene...a sad mi je mnogo prorasla kosa i izgubila oblik, moram da se sisam, ali cekam da me prodju mucnine da bih mogla da odsjedim kod frizera 2-3 sata koliko mi treba za pramenove...i vjerovatno cu da se sisam kratko, jer ne mogu da se feniram sada, a pogotovo kad dodje beba...necu imati vremena...znaci neku kracu frizuru koju cu moci rukom da namjestim, nesto neobavezno i cupavo :)

P.S. Ella meni se mnogo dopada kako ti stoji braon kosa na onim slikama iz mladjih dana, onda ti oci bas dodju do izrazaja...ali to je samo moje skromno misljenje, ako profiji kazu da ne ide-onda nemoj ;) Fina ti je ovako...imas istu frizuru i slicnu boju kose kao moja sestra, treba to odrzavati i steta da se sisa...

: Ella - 25. oktobar 2009 13:39:18(UTC)
e pa Majo zavidim ti onda na boji kose, jer je BOZANSTVENA!!! sok   Lepsa boja kose ne postoji! Ajde daj slikicu da te vidim sa tom bojom :-*

: Maja-belgija - 25. oktobar 2009 12:03:44(UTC)
Citat:
Ella - 10/10/2009 11:50

evo je jos jedna frizura slicna ovoj mojoj zeljenoj, ali sam odkinula na boji kose auuuu VRH sok

bravo bravo bravo bravo ella!!!!
takva je moja kosa sad!!!na prirodna boja kose sa farbom vadene su medove sitne pramenove!!!!!!!

biterlemon bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

p.s.ella sisanje anene anene anene anene anene

: Ella - 25. oktobar 2009 10:55:07(UTC)

Srcka, znam ja da "ti tu ne bi nista diro'" icon_lol   I znam da volis dugu kosu! icon_wink   Hvala ti na lepim recima. Rekoh ja da ostavljam jos malo dugu kosu, jos malo dok sam mlada ruganje   A posle cu biti ova "lolita" icon_wink

Ti obavezno stavi sliku nove boje kose. Tebi stoji podjednako dobra plava, kao i braon kosa.. Jer tebe zeno osmeh cini!  sok :-*

: Biterlemon - 25. oktobar 2009 9:44:38(UTC)
Hvala drage moje... :-* :-* :-* :-*
Inace bas sam se skratila jer mi kosa nenormalno opada :( opadala je i ranije ali ne ovako.... otkakako sam se osisala imam utisak da je manje..
Ostadose jos pramenovi.... ali ajde to malo kasnije i taman da jos sredim liniju icon_lol icon_lol

Ella meni se frizura paz svidja i mislim da ti ne bi lose stajala.... ali boja smedja ne.
Srcka obavezno sliku pramenova :)

: pahuljica - 25. oktobar 2009 1:38:26(UTC)
Biter, super izgledas.
Bravo, bravo!

: Srcka - 25. oktobar 2009 0:54:24(UTC)
Ella, nisam znala da bi menjala duzina ali dobro sto nisi icon_wink Ne kazem da ti ne bi stajala ali mislim da si idealna sa dugom i ovako kvalitetnom kosom koju nosis. Frizura koja se na prethodnoj strani ponavalja je odlicna, boja kose vrh! I znam da ko nosi dugu kosu godinama hoce promenu i ako ja sam za promenu i nije mi krivo ni kada se ofarbam u pogresnu boju ili skratim kosu a da mi se tog trenutka ne svidja. Ne znam, razmisli ali ja tu ne bi nista diro icon_razz icon_wink

Hipi, mislim stvarnoooo, daj okaci sliku makar na fb ako ovde neces da te vidimo, merak nam je da vidimo, zvuci jako fensi.

Biter, vec sam ti pohvalila friz, ali ajde i ovde, svidja mi se kada ti je istanjeno sa strane. bravo zenska, em sredila linija, sada kosu bravo

Meni konacno dolazi frizerka sutra, sredice me, pitala dr. i on je poceo da se smeje kada sam ga pitala da li smem da se farbam u trudnoci, odvratna mi je boja, sve mi je iprano, izrasla je oko 5cm moja prirodna, smedja boja i sutra sam opet plavusa, ne verujem da ce ispasti ok posle duze pauze ali izvuci ce mi i pramenove.

: Ella - 25. oktobar 2009 0:35:59(UTC)

Biter, odlican ti je friz bravo , i bolje izgledas sad, nego ranije icon_wink

Lillyblue, hvala na komplisu  icon_wink   Ne odustajem od tog friza i bice kad-tad, al' moze malo jos i da priceka :)

: lillyblue - 25. oktobar 2009 0:14:53(UTC)
Bitter, ti si izgleda odlucila da budes miss foruma.
Odlicno ti stoji.

Ella, friz je fenomenalan, ali ipak sam i ja pobornik duge kose, ali ne sumnjam da bi tebi vecina frizela dobro stajala.

: Biterlemon - 24. oktobar 2009 22:57:31(UTC)
Nova frizura

: kika - 19. oktobar 2009 13:07:26(UTC)
strikam

: Ella - 19. oktobar 2009 12:56:25(UTC)

Citat:
kika - 19/10/2009 10:48 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, SPASILI SMO ELLINU DUGU KOSU bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo ELLA , zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

ti si moj supermen  icon_lol   :-*

: kika - 19. oktobar 2009 12:48:27(UTC)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, SPASILI SMO ELLINU DUGU KOSU bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

ELLA , zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Biterlemon - 19. oktobar 2009 12:33:41(UTC)
Ivana skroz si u pravu i definitivno moram da obratim paznju sebi!!!!
:-* :-* :-* i bas necu da zalim nesto razmisljam i za paz frizuricu :)

: pahuljica - 18. oktobar 2009 11:14:05(UTC)
Citat:
Iva&Lule - 17/10/2009 20:27

Kad odem kod frizera,totalno se opustim,uzivam i izadjem kao preporodjenasmizlica

Što žena u potpunosti zaslužuje!

: Iva&Lule - 17. oktobar 2009 22:27:42(UTC)
Biterlemon, ne trebas biti tako teska barem sto se frizeraja tice.Ja sam imala razne frizure i boje , veruj mi da se ne kajem.Znam probala sam, videla kako izgleda i kako mi stoji.Naravno da se nisam farbala u zeleno i drecavo roze,ali ostale bolje sam sve probala i ne kajem se kao i sve moguce vrste pramenova.Probaj onu kombinaciju veruj neces pogresiti,posle samo farbanje izrastka,ne celu duzine kose i uvek super frizurica i ne tretiras je stalno celu farbanjemicon_wink

Ja sam se shishala krajem avgusta i radila tamnije pramencice na ovu moju boju kao staro zlato.Danas sam isla da skratim krajeve,u avgustiu sam imala ravne siske one debele,sad imam na stranu,ali bas ih je lepo oshishala od najmanjeg do najduzeg.Osvezila sam kosu,ali opet sam malo drugacija bas zbog shishki.Kad odem kod frizera,totalno se opustim,uzivam i izadjem kao preporodjenasmizlica

: Biterlemon - 16. oktobar 2009 10:29:52(UTC)
Eh Ivancice.... bas mi je :( sto nisi blize.... uf... ja sam strasno teska osoba za frizeraj, tj. nemam vremena a sad sam kao odlucila da se nesto posvetim malo sebi...
No dobro probacu tvoj savet.... pa cemo videti :)

: myche - 16. oktobar 2009 9:20:37(UTC)
ella ideje su ti extra!!! ja sam takvu sličnu frizuru imala pre 3 godine ( za venčanje nisam imala ideju za frizuru pa sam se tako ošišala). sad me opet hvataju bube da skratim kosu koja mi toliko brzo raste da više ne znam šta ću sa njom! definitivno čekam u februaru useljenje u nov stan, pa će biti i nove frizure i još po nešto :) kako dolikuje pravom februaru icon_lol icon_lol icon_lol

: Iva&Lule - 15. oktobar 2009 23:02:42(UTC)
Biterlemon,skoro sam ti predlozila kako da uradis pramenove i verujem da bi ti dobro ispala ta kombinacija.Eto, da si blize ja bih ti uradila bez problema zagrljaj

: Ella - 15. oktobar 2009 18:15:56(UTC)

Pa prvu sam sliku stavila one frizure koju JA hocu (plava devojka, duge siske, osisana u spic), a druga slika je ova sto ima kestenjastu kosu (tu mi se samo boja svidja). Evo Hippi presudila si TI, necu da se sisam... necu za sad! Jer ti verujem da je ovo jako zahtevna frizura i obavezno je feniranje, a ja to ne znam, nemam vremena ni zivaca sad. Sa mojom dugom kosom sam zadovoljna, skoro pa nikad se ne feniram, a mogu raditi od nje sta hocu, rep, pundju itd.

Merci  :-*

: hippeia - 15. oktobar 2009 16:38:44(UTC)
ne na prvoj, na drugoj slici-jako slicna, samo su spicevi naprijed duzi kod mene, cak je i boja ista...a ta na prvoj mi se samo svidja pa razmisljam-moze i tako...
U stvari ja vise ne znam koja je prva, a koja druga sto si postavila- mislim na ovu sliku gdje djevojka ima kratku paz frizuru i tamnoplavu kosu s pramenovima-to je prva ili druga?
E pa i kod mene je kratki paz, samo mi je naprijed spicastija dosta, a ta ista sa slike mi je bila prije ove sad-nemoj slucajno tako da se sisas, ta frizura je dobra na toj slici gdje je djevojka super i profi isfenirana, ali u prirodi to izgleda bezveze i ja sam bila jako razocarana-imala sam osjecaj da mi je glava kao pecurka...

: Ella - 15. oktobar 2009 16:30:37(UTC)
pa da, tamo sam videla da imas paz frizuricu, al ne bas ovakvu sto se meni na prvoj slici dopada, pa ne znam je li ista. Al kao sto kazes ova frizura zahteva feniranje i to me jedino sprecava da ja skratim kosu.

: Biterlemon - 15. oktobar 2009 16:29:20(UTC)
Devojke ajde pregdlog za pramenove.... ja bas ne mogu da znam kako i koju boju, friz, pa ne mogu mnog da se feniram svaki put, nemam vremena...
Hajde dajte svoje misljenje koje je boja najbolja uz moju prirodnu

Ovako izgleda moja boja.... inace se do sad nisam farbala...

: hippeia - 15. oktobar 2009 16:08:34(UTC)
e pa znas da ne kacim slike na forum ;)
a i nisam u fazonu- idem sad da slikam sebi frizuru i tako to...ako se ne vidi na obicnim slikama s fb (a znam da se ne vidi jer me mrzi da se feniram i stalno vezem repic?)-nista...

: Ella - 15. oktobar 2009 16:03:20(UTC)
e pa Hippi nismo videli sliku, pa zato i ne znamo :) Da smo znali, kopirali bi svi tebe icon_lol Ma friz je haos, obozavam ovakav friz! Ovako nesto nikad iz mode ne izlazi, ali u istinu ne stoji svakome icon_rolleyes

: hippeia - 15. oktobar 2009 16:00:32(UTC)
Citat:
Ella - 15/10/2009 13:29

ajmo sad si tuto kompleto nabaciti ovu istu frizuru icon_wink   Zvacemo je "forumska frizura" icon_lol

Hah, onda sam ja ispred vremena, meni ta frizura dosadila pa cu da je mijenjam icon_wink
A javim vam vec kako sam se oshishala, pa sledece godine svi tako :-*
Shalim se ofkors zagrljaj :-*

: Ella - 15. oktobar 2009 15:29:11(UTC)

ajmo sad si tuto kompleto nabaciti ovu istu frizuru icon_wink   Zvacemo je "forumska frizura" icon_lol

Biter: moja sveki kaze koja je frizer da mi nikako ne pristaju tamniji tonovi kose, vec samo plavo :( Ja sam jednom se ofarbala u tamno braon i uistinu bilo je uzas. Al ovo je bas svetlo kestenasta boja, pa mi se jako jako dopada. Svidja mi se prva frizura i ova druga slika, njena boja... Ajd videcu.. inace obozavam ovakav friz, to sam totalno ja, iako ste svi navikli na mene sa dugom kosom :)

: simona78 - 15. oktobar 2009 14:14:46(UTC)
Ova kestenjasta boja je vrh, samo i ovo su pramenovi, tj. nijansiranje, sigurno 3-4 boje pramenova.

Dorothy, ti si ono plava, zar ne? Tebi bi uspjela zato ovakva boja, ali treba otici kod stvarno dobrog frizera!

: hippeia - 15. oktobar 2009 12:47:22(UTC)
Citat:

evo je jos jedna frizura slicna ovoj mojoj zeljenoj, ali sam odkinula na boji kose auuuu VRH sok

Moja frizura je otprilike ovakva, boja je jako slicna, samo su mi duzi ti spicevi naprijed...e sad bih ja da mijenjam i svidja mi se ona prethodna koju si postavila, a cini mi se i da treba manje feniranja...

Ja svaki put kad se osisam bude mi zao sto nisam pustala kosu, ali kad mi pocne dodirivati ramena-meni je vec dosadilo i hocu promjenu i onda je skresem...

Ella tebi bi ova fizura lijepo stajala, iako ti divno stoji plavo mislim da bi ti i ova boja bila super...

I ne pitaj Karla nista, on ce da ti je skrese da neces znati vise nikad tako da namjestis...on je stilista i pravi namjenske frizure, a ne ove za svaki dan...kad je radio u PG sisala sam se kod njega pred svoje vjencanje i stvarno je frizura bila vrh (plus sam imala 9 nijansi pramenova) ali samo tad, a posle sam muku mucila dok nije malo porasla i dok sam mogla sama da je namjestim...

: Nemanjina mama - 15. oktobar 2009 12:34:11(UTC)
Ja treba samo da se ošišam tako... čini mi se da imam takvu sličnu boju kose .... hmm

: Dorothy - 15. oktobar 2009 11:29:25(UTC)
Meni se isto jako dopada boja kose na ovoj drugoj frizuri, stvarno je VRH!!!!
Bila bih spremna odmah da se ofarbam tako, samo da znam da bi stvarno bilo tako, mislim da bi mi zaista ispala takva boja...

: Biterlemon - 15. oktobar 2009 10:42:39(UTC)
Citat:

anene anene anene ova boje ne bi tebi stojala lepo, bar moje misljenje, imam utisak da ti najbolje stoje plave nijanse, ona prethodna frizura ok ovde stvarno lepa boja i frizura ali mislim da to tebi ne bi lepo stojalo....

: Ella - 15. oktobar 2009 10:31:05(UTC)
Ma boja je fenomenalna, ja sam odlepila na ovu boju! Obozavam ovako kestenjastu kostu, bas izgleda prirodna boja. Zato sam je postavila da vidite.

: Nemanjina mama - 15. oktobar 2009 10:21:31(UTC)
Citat:

Auuu, ova je VRH!!!! klanjam klanjam
'Oću ja ovo! :)

: Ella - 15. oktobar 2009 0:09:53(UTC)
Citat:
mazaki - 14/10/2009 19:58
Citat:
Ella - 9/10/2009 23:54

Mesecima razmisljam da drasticno skratim moju dugu kosu :) i osisam se ovako:

sta mislite?

A da pitas Karlo-VB doomed icon_lol icon_lol icon_lol Nemoj Ella,frizurica je lepa i sve ,ali tebi jako dobro stoi tvoja kosa sada,lepa, duga, negovana ,a da bar poslusaj svog muza icon_wink

HAHAHAHA mazakiiiii TOOOOOOO evo razloga vise zasto da se osisam, eto bas sledece leto.. Moram Karla da zovem  icon_wink

: mazaki - 14. oktobar 2009 21:58:30(UTC)
Citat:
Ella - 9/10/2009 23:54

sta mislite?

A da pitas Karlo-VB doomed icon_lol icon_lol icon_lol

Nemoj Ella,frizurica je lepa i sve ,ali tebi jako dobro stoi tvoja kosa sada,lepa, duga, negovana ,a da bar poslusaj svog muza icon_wink

: Biterlemon - 14. oktobar 2009 21:42:29(UTC)
Evo i ja da svratim ovde
OCAJNO MI TREBA POMOC...
Posto sam lepo doterala liniju prva primedba je bila da menjam friz...sto sam ja ZA u potpunosti ali moja nevolja sto ne znam kako, a i vec pocinju sede....
Najvise predloga je bilo za pramenove, jer nisam bas nesto za odrzavanje i stalno farbanje bar dok se ne naviknem, jer nisam se do sad farbala, pramenove bih sa mojom prirodnom a ja i dalje ne znam koja boja, sta... hajde pomoc!!!! Svi predloz dobro dosli :)
I jos da dodam Ella, mislim da bi ti super stojala i kratka posebno ona prva frizura gde je boja identicna tvojoj!!

: kika - 14. oktobar 2009 12:10:34(UTC)

Nisam ja slabic, donosim ja cesto i impulsivne odluke, al sad se radi o kosi  icon_lol  

strikam

ELLA , MUDRO ZBORIS.

TO JE IPAK KOSA  kadtedovatim

TI SI POTPUNO LUDA I JA TE ZATO VOLIM IAKO NISMO CESTO ZAJEDNO , NASA VEZA JE JAKA I LUDA, MISLIM, DA SE UZIVO VIDIMO DA BI PLAKALE OD SMEHA.

NE SISAJ SE ZENO DO PROLECA .

I TACKA.

JA KAZEM, FRIZERI KAZU, A I ZIMOCA JE .

AJ LJUBIM  sudopera

P.S. 

SAD CE DA KAZE ....AL LEPA MI OVA KRACA.... pricaonica

: Ella - 10. oktobar 2009 16:40:10(UTC)
hehehe, pazi isto pitanje po 4i put dobih danas :) Znaci da vam se dopadaju frizurice icon_wink   Ja lepo upisala na google "hair trends 2009 i 2010" i dobila razne sajtove.. prosto ko'pasulj icon_wink   Good luck draga i postavi neku slikicu koja se tebi dopada!

: simona78 - 10. oktobar 2009 16:01:46(UTC)
Razmisli onda jos :-* E da, sa kog sajta skidas ove frizure, treba mi neki dobar sajt???

: Ella - 10. oktobar 2009 14:41:47(UTC)
Simona doomed jooj pa nije mi lako, razumi me... mislim ako osisam kosu, bicu kao gola! icon_rolleyes Al da mi se svidja friz, ma OBOZAVAM ga, i zato mi je jako tesko! :( Jos imam fore, razmislicu dobro!!! :-*

: simona78 - 10. oktobar 2009 14:01:25(UTC)
Ella, Ella, vagas ti bas pravo :) Ja ti uvece nadjem sliku na netu i ujutru zovem frizera da zakazem icon_lol icon_lol icon_lol Nijesam takva sto se drugih odluka tice, ali za mijenjanje boje i frizure sam manijak icon_razz

U pravu je Ivana, obje ove frizure ti zahtjevaju feniranje, ni ja to sama nikad nijesam znala :( Ali rep ces moci da zavezes, ja imam kracu kosu od ovih na slici, pa vezem rep cim izgubi formu. Nasmija me da ovim da "ide zima i da ce ti vrat biti go", hehehehe, sta ti je dugogodisnja navika na dugu kosu :) Pa imas salove koji su hit i ove sezone icon_wink

: Ella - 10. oktobar 2009 13:50:14(UTC)

: Ella - 10. oktobar 2009 13:07:39(UTC)

Kiko icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol   znaci pala sam sa stolice, kad sam procitala tvoj post ruganje   A da znas da mi fali "dosta" smeha!!! Jaooo ma nek se udaju bre sve do proleca, nek im je sa srecom! Ko zuri da se uda, pre se i razvede icon_wink   Salim se i ja! Znaaaaam zeno da je dugo do proleca, ali sta cu kad je ovo za mene bas drasticna promena, jer meni je kosa sve. Naucila sam, evo vec 4a god sa dugom kosom i osecam se nekako super, jer mi je to zastitni znak icon_lol A sad kad zima dolazi, strah me je da se odlucim na tako kratku frizuru, jer ne volim rolke da nosim, a ne volim ni da imam go vrat, pa mi nekako kosa pokrije sve, i vrati i usi :)

Nisam ja slabic, donosim ja cesto i impulsivne odluke, al sad se radi o kosi  icon_lol   Zelim dobro da razmislim, a takodje zelim podrsku i mojih frizera, a oni se zaista prootive, i to ne cini stvar boljim :(

Al hvala vam svima, jer volim da citam vasa misljenja  zagrljaj

: kika - 10. oktobar 2009 12:32:24(UTC)
ELLA , NEKE CE NACI NOVU LJUBAV I UDATI SE DO PROLECA ZENO DRAGA, A TI CES VAGATI O FRIZURI !!!!!
AL SI HRABRA !!!

EJ , ELLA BALLLERINA, TI ZNAS DA SE JE SALIM, POTPUNO SAM ZATECENA IDEJOM DA TI SKRACUJE SKOSU, PA OVA DUGA LEPA JE BAS TVOJ ZNAK .....MENI BI BILO ZAO, JA NIKAD NISAM IMALA DUZE OD "DO RAMENA", I TO U CETVRTOM OSNOVNE....I KAD BIH IMALA MESEC DANA DUGU, NE ZNAM, KAKO JE TO....
SLATKA JE FRIZURICA, ALI AJDE JOS NEKO VREME SEPURI SE PO EVROPI , IMAS ZAISTA CIME, KOSA I OCI SU TI :))))))))

zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda

: T3 - 10. oktobar 2009 12:13:59(UTC)
slazem se da ova frizura izgleda lepo na slici i da je zahtevna tj trazi svakodnevnu negu i feniranje,ali zar netrazi svaka kosa bilo duga ili kratka adekvatan pristup ..mislim moramo se cesljati,ponekad i isfenirati,ofarbati s vremena na vreme itd..tako da svaka kosa i frizura su lepe samo onoliko koliko vodimo racuna o njima..

sumnjam da kod tebe ista nece izgledati ovako svaki dan,vremenom bi se sama namestila i isla kako ti hoces,moza bi mogla da prodje i bez feniranja samo malo pene ili gela kroz kosu i gotovo..cista sto je najbitnije ,zdrava,a u isto vreme sto i sama kazes sexi i slatka..

posto vidim odluke ne donosis na brzaka ..kad odlucis tamo negde na prolece samo neznam koje godine kako si krenula da se dvoumis i premisljas nece to biti skoro.. sto vise i duze cekas bice ti sve gore i teze da promenu izvrsis,ali dobro.. kad god cekamo te u novom izdanju,a do tada uzivaj u tvojoj prelepoj dugoj kosi koju je zaista greota osisati i verujem tesko oprostiti se od iste,ali promene su dobrodosle,puno znace i ponekad nije na odmet preseci ,odluciti na brzaka i primeniti ih..

: Ella - 10. oktobar 2009 11:52:12(UTC)
Cenim vasa misljenja, i sve stavljam na vagu icon_lol   I svi ste u pravu, pogotovo se slazem sa T3 zadnjim postom kao is a Ivanom (iako mislite razlicito). Naime moja sveki je frizerka, vec 38 god radi kao frizer i sto se tice i boje a i duzine, ne da mi da je menjam sad. Kaze da je ova frizura jako zahtevna i kao sto Ivana rece, moram cesto da se feniram  A JA TO NE ZNAM :(  Jako mi se dopada ova frizurica, jer je skroz trendi, i u mom fazonu, slatka i sexi u isto vreme. A opet veoma zahtevna. Mislim da me ova euforija oko frizure sad trenutno drzi, ali toliko sam navikla na dugu kosu sad da bi mi verovatno nedostajala. Opet kad vidim neku zensku sa ovom kosom ja pozelim da je skratim i sve tako icon_rolleyes   Razmislicu dobro. Uostalom sad dolazi zima i ne bi je jos skratila, jer ne mogu da imam "go vrat" :) Na prolece mislim da cu se osisati, a do tad imam jos fore icon_wink (da dobro razmislim).

: Iva&Lule - 10. oktobar 2009 11:36:11(UTC)
Ella, ova frizura bi ti lepo stajala zbog ociju,tena uopste tvog lica :)
Ali,ipak tvoja duga kosa je divna,lepa boja i lepo negovana.Evo ja cu ti reci da nekako ne mogu da te zamislim bez duge kose.Divno ti stoji i kad je pokupis,kad je isfenirana,kad je uvijena:( Sa tom dugom kosom si jaaako graciozna,delujes otmeno,prefinjeno!To je moje misljenje,jer znam da ne moze ni svako da ponese dugu kosu,kao i kratku.Sama znas da duga kosa trebada se neguje,ali veruj m i ova kratka treba.Svaki dan oblikovanje,makar 5 minuta feniranje cetkom..Zapustis se dva, tri dana i gotovo gubi formu,deluje neuredno.A duga i kad je prljava dan, dva uvek mozes da ispletes pletenicu,skupis rep ili u snalu.Moje misljenje je da zaista trebas jos malo da profitiras sa tvojom prelepom kosom.:-*

Meni je kosa isto duga,isla na skracivanje krajeva u Srbiji,radila neke tamnije pramencice,ali sledece subote moram makar malo da je skraim jos.Navikla sam na redovno skracivanje krajeva,a ona fala bogu samo raste.

: T3 - 10. oktobar 2009 11:10:13(UTC)

pa kad ces menjati frizure i stilove ako neces sad,sa cetrdeset tj za koju godinu to nece biti to,sad bi ti bas onako pristajala u fulu sto se kaze.

neznam kako oces na tebi je da odlucis,ali mislim da netrebas da slusas okolinu vec samu sebe i da uradis ono sto mislis da je najbolje..ako pretpostavljas da ce ti promena prijati da ces se sa novom frizurom osecati svezije,opustenije,mladje trk u salon,ako jos uvek nsi spremna da je skratis i oprostis se od konjskog repa onda nemoj..

znam da bi ti bilo zao,i navika je navika,ali kosa bi ponovo izrasla a ti bi bar to vreme bila bar fizicki zadovoljna druga zena ,ako ipak (bar ne jos)  nemozes onda  nemoj..

u svakom slucaju bolje da se kajes za nesto sto si uradila ,nego za nesto sto nisi.

: Ella - 10. oktobar 2009 11:01:16(UTC)

Jao zene pa vi ste sjajne, mnogo je lepo imati neku podrsku. Jer ja ovde u "pravom" zivotu, je nemam :( Svi oko mene su protiv sisanja, i mm, i sveki, i moji prijatelji, cak i frizer... ne daju mi jos da se sisam, kao "greota" takvu kosu skratiti, kad je gusta i ocuvana i treba biti duga icon_rolleyes . Kao za par god da se osisam tako, jer onda nema smisla pustati ovako dugu kosu. Ruzno je videto zenu sa 40 god sa predugom kosom (bar meni). Zato da profitiram dok jos mogu dugu kosu, jer onda kad se osisam, bice stalno kratko... nema vise dugo anene   Ali evo vec skoro godinu dana mislim na ovu frizuricu i jako me vuce i znam da bi mi stajala. A opet s druge strane navikla sam na dugu kosu i razne frizurice pa i dugi rep. Plasim se da sa ovom frizurom ni rep mogla ne bi da zavezem, e onda bi mi bilo mozda zao... Joooooj ne znam i bi i ne bi. Zeljna sam promene, al ne znam da li sad da skratim ili da sacekam jos malo?!!! hmm

P.S. ma kad bi me frizer podrzao, uradila bi :)

: pejana - 10. oktobar 2009 10:11:57(UTC)
Ella i meni se jako dopada ova frizura i mislim da bi ti super stajala. Izgledaces puno mladje (ne mislim da sad izgledas starije, nego ove krace frizure uvek cine da izgledas koju godinu mladje :> ). Probaj obavezno, mislim da neces pogresiti.....

: T3 - 10. oktobar 2009 10:11:08(UTC)

ela takodje te podrzavamu odluci  da promenis frizuru i skratis kosu..ova  je ekstra cini mi se ko stvorena za tebe jos u ovoj istoj boji  nesumnjam ni malo da ce ti  super  stajati, bravo

volim promene i one nikad nisu na odmet i daju samopouzdanje zeni  stoga samo hrabro i napred..osecaces se bolje,lepse mozda i mladje icon_wink ..a kosa ce ponovo porasti..
u svakom slucaju odluci se i promeni friz tj imidz bices cica i po ko i dosad..  :-*

jedva cekamo da te vidimo u novom izdanju... smizlica

: simona78 - 10. oktobar 2009 9:52:57(UTC)
Ella, samo naprijed!!!!!!!!!!!! Ja sam UVIJEK za promjene!!! Super je frizura i mislim da ce ti pristajati!!!

Go, Ella, go bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Ella - 10. oktobar 2009 1:54:10(UTC)

sta mislite?

: leptir - 14. april 2009 23:19:13(UTC)
Ja trenutno nosim duzi paz...kad sam saznala da sam trudna odlucila sam da je pustim da mogu da vezem rep,inace sam paz nosila neke tri godine.

: tanja. - 13. februar 2009 3:00:54(UTC)
Myche, super ti je boja - topla ,svidja mi se bravo bravo
Ja sam se danas oshishala :( uh...morala sam da citam zutu stampu i da ne gledam u pod dok me frizer ne oshisha i dok pocisti... a onda je usla jedna devojka i rekla "TOLIKO SI JE OSHISHAO! ZASTO SI DOZVOLILA???" a ja njoj na to : CUTIIIIIIII ! :)
Tesko mi je palo ali bas je morala da se skrati , frizura vise nije imala nikakvu formu a i krajevi su bili u losem stanju...nemam slike ,cim se uslikam postavicu da vidite,nije Bog zna kakva promena ali ja je vidiiiiiiiiiim :( :(

: tratincica - 13. februar 2009 0:26:57(UTC)
Najvise volim kad sam dobro osisana pa mi se frizura slozi bez feniranja ili navijanja na viklere. Volim kosu do ramena, izvijenu napolje i mrzim siske na sebi.
Moram priznati da mi frizura trenutno i nije bas najbolja, zrela sam za sisanje.

: myche - 12. februar 2009 14:49:30(UTC)
evo i ja da se predstavim sa zurkom icon_lol
bez šiški i sa njima, obično is skratim na zimu a leti su mi puštene
trenutno samo ove slike imam, nadam se da se vidi dobro.

G][/URL]
trenutna frizura

: jelenaorg - 12. februar 2009 2:57:40(UTC)
wooowww manana koja smelost, svaka ti cast . Svidja mi se ja bas volim promene!!!

: tanja. - 12. februar 2009 2:05:39(UTC)
Boki tebi zaista svaka frizura lepo stoji bravo zagrljaj
Mayoli bas slatko :) kao bombona zagrljaj bravo
Manana extra! bravo Bas ti lepo stoji friz!

: Fokica - 11. februar 2009 23:41:59(UTC)
Manana super je promena bravo I svidjaju mi se tvoje naocare bravo

Mayoli preslatka si zagrljaj

: mayya - 11. februar 2009 21:55:14(UTC)
Strava friz Manana!

: uniona - 11. februar 2009 20:01:03(UTC)
super friz manana, ide odlicno uz tvoj oblik lica bravo

: Ella - 11. februar 2009 19:51:44(UTC)
Manana, meni si mnogo slatka sa kratkom kosicom!!! Superiska!!! bravo

: Manana - 11. februar 2009 19:08:04(UTC)

Neke cure su videle moju novu frizuru... evo da vide i ostale...

Samo sto sam se sad prefarbala i u svetliju nijansu, ali nisam slikala jos...

: Tanja&Katia - 13. januar 2009 14:13:39(UTC)
Zevs, jako mi se svidja tvoja frizurica i lepo ti stoji. Po meni svetlija boja kose ti otvori lice i ide ti lepo uz tvoj ten i oci.
Bojana, nastavi sa uvijanjem kose jer stoji ti fenomenalno!!!
Mayoli, stvarno izgledas kao devojcurak. Lepo ti stoje siskice!

: mayya - 31. decembar 2008 16:01:37(UTC)
Friz - shiz!
Superiska je!

: Ella - 31. decembar 2008 15:44:37(UTC)
slazem se sa Pejanom. Lepo ti stoji novi friz, kao i boja.. oci ti bas dodju do izrazaja!

: pejana - 31. decembar 2008 15:29:09(UTC)
Mayoli, preslatka si!! super ti je friz, jako lepo ti stoje siske! Ma sva si mi ko devojcica neka!!! :-* :-* :-*

: mayoli - 31. decembar 2008 15:07:15(UTC)
evo i moje nove frizure,doduse malo se ne vidi sve ,ali stepenasto je i svetlija je nego sto tu izgleda,sad je ja izvijam vani...

: mayoli - 15. decembar 2008 13:31:11(UTC)
wow kao i uvjek .nema sta bas si lepa i frizura je super i lepo ti stoji...

: Maja-belgija - 15. decembar 2008 13:12:09(UTC)
Citat:
Nemanjina mama - 14/12/2008 15:29

Evo me, i ako se slabo bas vidi.... bar od prilike....

:)

klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam
respekt respekt respekt respekt respekt respekt

: mayya - 15. decembar 2008 12:55:50(UTC)
Bojana, mislim da ti ova boja cak bolje pristaje nego plava.
Bas mi se svidja.

: pejana - 15. decembar 2008 10:16:09(UTC)
Bojana, super ti je frizura i boja kose ti odlicno stoji. Imam osecaj da bi ti svaka boja kose dobro pristajala. Ipak, nemogu da ne primetim da ti ova svetlija boja jako, jako dobro stoji!!!!

: Wish - 14. decembar 2008 21:42:49(UTC)
Super ti je Bojana i ravno i sa loknama bravo bravo bravo

: Nemanjina mama - 14. decembar 2008 21:07:43(UTC)
Hvala vam :-*
Mary, da nadogradila sam kosu pre 2-3 meseca. icon_wink :-*

: ceca-ns - 14. decembar 2008 20:42:38(UTC)
Bojana meni se iskreno vise svidja ova svetlija nijansa i blage lokne.. delujes neznije.. ne stoji ni ovo lose ali moje je misljenje da ti svetlija boja mnogo lepse stoji. a sad... ukusi su razliciti icon_lol
mislim,lepoj zeni sve lepo stoji smizlica izgledas kao srednjoskolka bravo bravo bravo

: Mary - 14. decembar 2008 20:03:23(UTC)

nemanjina mama super ti je zurka kao i obicno, samo zanima me dali si nadogradila kosu, jer nedavno si imala do ramena a sad vec preko pola ledja?

:-*  

: katarina - 14. decembar 2008 19:51:17(UTC)
Citat:
Nemanjina mama - 1/9/2008 16:49

Ja sam se sad nešto zapalila da uvijam kosu, a i ofarbala sam se :>
kako vam se sviđa, cure?

ova frizura je najlepsa ....

: Dikina mama - 14. decembar 2008 19:11:00(UTC)
Nemanjina mama ti si bas lepa zena!

: Ella - 14. decembar 2008 19:01:46(UTC)

Zevs, meni si preslatka sa plavom kosom i novom frizuricom bravo

Bojana, ti si svakako bomba, bilo kako.. Sve ti pristaje jer imas jako lep lice i prailne crte lica. Dopada mi se tvoja nova boja, lepo ti stoji. bravo

: Nemanjina mama - 14. decembar 2008 17:29:53(UTC)
Evo me, i ako se slabo bas vidi.... bar od prilike....

: mayya - 14. decembar 2008 3:21:40(UTC)
Plavuse, divne ste!

: Srcka - 14. decembar 2008 2:27:41(UTC)
Hvala Tanja zagrljaj Ti ces da budes atraktivna i sa celavom glavom, sto kaze pejana tvoja frizura je u drugi plan u odnosu na zmijsko telo, svidja mi se friz i slican je mom, bravo za siske. SISKE RULES!!!

Zevs, super ti ide prelazak boje, kakva sam ja tek bila pri prelasku mogu da zamislim i osvezila si kosu, skratila je i neka ti ne bude zao, kosa raste, dobar napredak.

Bojana, cekam sliku nove frizure strikam

: pejana - 11. decembar 2008 19:41:42(UTC)
Tanja. tvoja kosa je totalno u drugom planu kad si ti u pitanju. Prelepa si zena, zracis, to je kod tebe lepo, a kosa uz sve to je samo plus!

: Nemanjina mama - 11. decembar 2008 19:06:52(UTC)
Bravo za plavuše-
Ja sam se danas farbala, staviću možda posle photos! icon_lol

: tanja. - 11. decembar 2008 13:56:19(UTC)
hvala Zevs zagrljaj :-*
ma tvoja boja super napreduje da si mene mogla videti posle 5-6 meseci icon_lol icon_lol icon_lol ...da si u Bg preporucila bi ti jednu frizerku bas ispraksovanu za prelazak iz crne u plavu , mislim da sam joj ja bila najbolji ucenik icon_lol

: zevs - 11. decembar 2008 13:23:43(UTC)
Da tanja, prelazak u plavo napreduje, ja sam htela da to odradim za 1 dan ali eto, vec 6 meseci prelazim u plavuse icon_lol icon_lol icon_lol
A tebi je kosa super iako nije ona u prvom planu na slici, vidi se koliko je negovana! Bas ti je super bravo bravo bravo

: tanja. - 11. decembar 2008 1:30:47(UTC)
Ja nemam novijih slika gde mi je frizura u prvom planu ali mislim da bi ovde mogli videti moj sadasnji friz -ravna kosa sa shishkama :)

: tanja. - 11. decembar 2008 1:15:39(UTC)
Srcka kao lutka si :-*
Zevs , mogu ti reci extra napreduje prelazak u plavo , super friz :-*

: zevs - 10. decembar 2008 23:09:21(UTC)
Srcka prelepo ti stoje shishke, prelepa si sa ovom frizurom, kao devojcica bravo bravo bravo bravo
Ja sam se malopre oshishala, skratila sam kosu pozadi skroz, eto kako izgleda:

: Tanja&Katia - 3. decembar 2008 0:22:58(UTC)
Srcka, kao lutkica si sa siskama bravo
Toliko mi se svidja kako ti stoji da nemam reci!!! Imas lep oblik lica i divno izgleda!!!
bravo za osvezenje!!!
Sada ste i ti i Evica dve secerleme sa siskicama :-*

: Srcka - 2. decembar 2008 2:16:28(UTC)
Hvala vam drage moje drugarice cvecko
Drago mi je da vam se svidja moja nova frizura, jeste pravo osvezenje, vec sam se navikla a mnogi ne mogu da me prepoznaju, kazu kakva promena icon_razz
Ella, cim se ofarbam stizem u vas klub, zrela sam za farbanje, mozda i pokupim neku vasu foru tamo sa bojama i nijansama icon_wink 8)

: pejana - 28. novembar 2008 20:58:37(UTC)
Srcka, super ti stoje siske, i boja kose ti je super!!! bravo bravo bravo

: Manana - 28. novembar 2008 20:27:04(UTC)
Devojke frizure su vam ekstra, a i boje... Bas vam stoje icon_exclaim   Kad vas vidim i meni se sisa, a i farba... u plavo opet... hmm

: iva-sabac - 28. novembar 2008 20:21:58(UTC)
Srcka divno izgledas sa novom frizurom

: Ella - 28. novembar 2008 19:58:26(UTC)
Srcka, prelepa si zena, svakako ti sve stoji i siske i bez siski. Ono sto bi ja kod tebe definitivno sad pohvalila jeste; tvojanova boja kose, koja ti je mnogo lepsa nego ranije. Samo a nema zutila, a ti ga vise nemas, tako da super si zenska breeee bravo   Obavezno postavi sliku neku na "farbanje kose" i pridruzi se nasem klubu pepeljastih metalic plavusa icon_wink

: Ivana-Lukina mama - 28. novembar 2008 19:22:19(UTC)
Srcka,predivno bravo

: Maja-belgija - 28. novembar 2008 19:13:07(UTC)
srcka mnogo mi se svicaju siske a boja ti je kao uvek lepa bas ti lepo prilega nov friz izgledas klanjam klanjam klanjam klanjam wow

: Srcka - 28. novembar 2008 19:04:26(UTC)
Moram da priznam da Jecca je skroz bleskasta, ja je tako dozivljavam i ova frizura joj savrseno stoji, to je ona i predivno ti je tako, ne menjaj, mozes cak jos koji svetli pramen da stavis.
JelaJana mi je kao devojcica a majka dvoje dece, da padnes na d..e i lepo joj stoji ova frizura jer ima okruglo lice.
Ivana, ovako si otmena, ali friz je zahtevan, pretpostavljam, izgledas ovako mladje i sladje icon_lol Mogla bi i ti neki svetli pramen.

Ja konacno skratila siske, u zivotu duze nisam imala, ne kajem se, evo da vidite, nego sisala sam se u utorak i kosa mi je za pranje pa cu postaviti ovako skupljenu da vidite kako mi stoji, obecavam sliku i sa pustenom za koji dan icon_wink

: Tanja&Katia - 10. novembar 2008 17:21:15(UTC)
Ivana boja mi se mnogo svidja, ide ti lepo uz ten!!! bravo

: Ivana-Lukina mama - 10. novembar 2008 12:28:22(UTC)
Hvala vam puno zagrljaj eto doslo mi da promenim,skratim kosu,volim cesto da menjam boje pa makar za dve tri nijanse gore,dole,sto moj muz kaze na svaka tri meseca imam novu zenuruganje

Za 4 godine koliko smo zajedno promenila sma dosta frizura i boja,nekako se uvek bolje osecam kad sednem kod frizera bilo da su pramenovi,nove siske,frizura(farbam se iskljucivo sama i sama mesam boje/farbe)sta cu bavila sam se tim poslom i volim da eksperimetisemsmizlica

: Nemanjina mama - 10. novembar 2008 4:21:48(UTC)
Fina frizurica, bravo Ivana, imaš lepu kosu!

: Nikita - 9. novembar 2008 19:50:30(UTC)
Ivana bravo super ti je frizura boja, duzina stvarno super

: kikica - 9. novembar 2008 19:25:44(UTC)
JelaJana frizura ti je bas super, lepo ti stoji. Ka sto rece Ella bas si kao devojcica :)

Ivana ma sta da se uplasimo kad prelepo izgledas. Bas ti super stoji i friz i boja. Bas si slatka :)

: jelenaorg - 9. novembar 2008 17:36:30(UTC)
Ivana ti uvek znas da je sredis tip top....Svaka ti cast, i sminka ide uz boju kose super. Ekstra ti je tako samo je odrzavaja, a deluje i da nije previse zahtevna za odrzavanje.

: leptiric - 9. novembar 2008 14:10:26(UTC)
Ivana ,lepa ti je frizura.

: Fokica - 9. novembar 2008 5:48:31(UTC)
Ivana super ti je frizura bravo

: pejana - 9. novembar 2008 4:47:41(UTC)
Ivana, super ti je friz i boja kose, ma savrseno. Negde sam vec rekla, aponovicu opet, tvoja kosa deluje tako negovano, da je nebitno koja je frizura, bravo bravo bravo

: tanja. - 8. novembar 2008 19:09:22(UTC)
Jelo bravo Ivana bravo super frizurice i sto je najvaznije zaista vam fenomenalno stoje zvezda zvezda

: Mary - 8. novembar 2008 16:58:33(UTC)
jelajana super ti je friz, ivana i tvoj isto boja je odlicna

: dragana024 - 8. novembar 2008 16:50:32(UTC)
Jecco friz ti je super i odlično tii stoji!
Jelajano tvoj friz i boja kose su mi se baš, baš svideli. Skoro sam pomišljala da se tako ošišam...
Ivančice boja kose ti je lepa i friz ti super stoji!

: iva-sabac - 8. novembar 2008 14:17:29(UTC)
Ivana frizura ti bas super stoji...Jelajana i tvoja mi se svidja bravo

: Ella - 8. novembar 2008 12:34:16(UTC)
Menije boja fenomenalna klanjam   Jos je lepsa uzivo icon_wink   Frizura tu je takodje super, iako ja iskreno ne primecujem veliku razliku (rekla sam ti). Ali da je lepa i uredna= jeste! bravo

: ada - 8. novembar 2008 12:32:03(UTC)
Ivana friz je extra i bas lijepo ti stoji,boja je isto super!!! caos

: Ivana-Lukina mama - 8. novembar 2008 10:34:32(UTC)
Evo,evo,ali nemoj da vristite od straha ruganje

Ja sam izabrala paz do ramena sa kosim siskama :)

Otpozadi
(moj pametni muzic upalio svetlo u hodniku pa ispade bevz boja :) )

</a><br /><a target=</a><br /><br /><a target=[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5025/dsc07463yo1.jpg" title="
[img=http://img291.imageshack.us/img291/dsc07460nl9.jpg/1/w480.png]

[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5025/dsc07463yo1.jpg" />
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/dsc07463yo1.jpg/1/w480.png" title="

[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5025/dsc07463yo1.jpg" title="
[img=http://img291.imageshack.us/img291/dsc07460nl9.jpg/1/w480.png]

[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5025/dsc07463yo1.jpg" />
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/dsc07463yo1.jpg/1/w480.png" />

: Nemanjina mama - 8. novembar 2008 10:19:47(UTC)
Ivana, daj ženo sliku, baš me interesuje kako ti stoji!!

: andela - 8. novembar 2008 10:09:38(UTC)
Ivana daj sliku ne zezaj i ja sam se osisala pre dva meseca a planiram opet sledece nedelje

: Ivana-Lukina mama - 8. novembar 2008 10:00:26(UTC)
Jelo bravo super ti je frizurica :-*

Devojke ja sam se danas osisala :)

Ali nisam skratila samo krajeve kao po obicaju,vec sam oko 15cm skratila kosu :) nije bila ostecena,naprotiv zdrava kosa,ali tako mi dunulo da promenim,sad mi je teska za susenje,a do proleca imacu istu duzinu kakvu sam imala pre skoro dva sata :)

Postavila bi sliku,ali necu da se uplasiteruganje

: pejana - 26. oktobar 2008 7:23:31(UTC)
Jela Jana, sa takvim licem potpuno je nebitna frizura. Preslatka si. I ja imam istu frizuru, obozavam je! bravo

: Maja-belgija - 26. oktobar 2008 6:26:36(UTC)
jelo frizura ti je bas sik ekstra ti stoi a jeco wow friz je tako besan i lud bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: jelenaorg - 25. oktobar 2008 18:26:06(UTC)
icon_eek icon_eek icon_eek ja ne mogu da verujem d aponovo vidim tvoj nik JelaJana nsiam te videla duuuuugggoooo.....kosta ti je ekstra da ne budem porpuno off topic

: JelaJana - 25. oktobar 2008 10:38:05(UTC)
Hvala puno Ella! :-* :-* :-*

: Ella - 25. oktobar 2008 9:54:40(UTC)
Jelo, super ti je zaista bravo bravo bravo bravo   Sve pohvale za novu frizuru koja ti odlicno pristaje! zaljubljen   I dalje izgledas jako mladoliko, kao devojcica si, a ova frizura te cini jos lepsom!

: JelaJana - 25. oktobar 2008 9:37:52(UTC)

Ja se sisala.....

: Jecca - 19. oktobar 2008 5:50:36(UTC)
Oh merci merci!!!!
Moja kosa je cudo, prima sve boje iz cuga. Pred svadbu se ja kao ofarbala u smedjkasto plavu nijansu, sto je izazvalo groznu smedju boju, al se malo i isprala do svadbe srecom! Meni se nekako uvek ispira boja na svetku nijansu, a prirodno sam plavusa, neka boja meda, malo tamnija. I kupila sam neku plavo srebrnu boju, valjda garnier-ova farba, nikad ne koristim istu, sta natrapam to i kupim. I bila sam ubedjena sa sve frizerkom da ce boja biti grozno zuta, Kad gle cuda, foja fantazija!
Sad mi je kosa porasla vec i izgubila osnovni fazon, pa sam svake nedelje u novom izdanju :) Bas mi brzo raste kosa.
A farba me muz icon_lol , mama, drugarice, kako ko stigne. A zadnje je bilo kod frizerke.

I ranije sam se ja sisala na kratko kao srednjoskolka al mi je bila bezvezna frizura, nisam imala dobru frizerku, sad kad imam dobru, samo izvoljevam :)

: andrea - 18. oktobar 2008 19:47:12(UTC)
Jecco WOW!!! Super ti stoji novi friz!!!!!

: atimija - 18. oktobar 2008 9:11:13(UTC)
Jeco super ti je frizura!!! Zanima me da li ti je bilo potrebno jedno farbanje ili vise puta da iz smedje vratis plavo?Ja jedvah cekam da opet budem plavusa a prestala sam se farbati kad sam ostala trudna....

: MISEL - 15. oktobar 2008 6:00:48(UTC)

Jecco ava zadnja slika na krevetu je WAU  pun pogodak.A boja je extra !!! Reci mi dal se sama farbas i koja je to boja ???

Inace i meni si lepa sa svakom frizurom, imas lepo lice :)  Inace da mi kratko stoji ko tebi sutra bi se osisala.Sta sutra ,vec danas  icon_lol

: Tanja&Katia - 14. oktobar 2008 11:48:09(UTC)
Jecco, odusevljena sam tvojom sadasnjom frizurom. Jako volim kratku kosu, narocito kada su takve frizurice u pitanju!!!
Super ti stoji, nasla si pravu frizuru za tebe!! bravo
A od tvojih prethodnih stilova svidja mi se tvoja poluduga kosa, govorim o prvim slikama koje si postavila,i slazem se sa tobom da nisi bas za crvenokosu. Boja kose koju sada imas, boja meda, zita, ide ti divno uz tvoj ten!!
Sve u svemu, sjajno izgledas zagrljaj

: Jecca - 22. septembar 2008 9:10:19(UTC)
Simce, i ja se strickam redovno u Srbiji, prvo bolje me uvek osisaju, ovde ne nadjem dobrog frizera, i plus cene kuku lele, 30 evrica za pranje i sisanje, malo feniranja... A kod mije Kacice, ja za 550 dindzi tip top ko iz modnog casopisa :)
Grehota kako ima dobrih frizera kod nas, a za koje male pare rade!

: simona78 - 21. septembar 2008 18:06:21(UTC)
Jeccoooo, sestro po frizuri :):):)

I ja furam isti friz, samo me je juce frizer malo vise stricnuo, pa mi je kraca nego inace (btw, jesi se sisala u Fr ili dolje na odmoru? Ja sam bas imala problema da ovdje nadjem frizera, svi njemacki frizeri i frizerke su onako staromodni :( Ma ni ovaj nije mojoj frizerki iz CG do koljena, ali sta da se radi)...

I da, ja imam neku toplo bakarnu nijansu icon_wink

: karanfil83 - 21. septembar 2008 17:43:18(UTC)
kratko i slatko predivna frizurica.....svida mi se i boaj nekako je boja meda..... po koji plavi pramencic bas bi lijepo dosao na ovu frizuru bravo bravo

: ZZ - 21. septembar 2008 6:38:32(UTC)
Jecco, a meni s čini da tebi sve frizure odlično stoje..a najvažnije je sa kojom se ti najlepše osećaš..
ja lično volim žene sa kratkom kosom, naravno kojima to lepo stoji, kao tebi..
i još nešto-baš ti leže te transformacije iz romantične, nežne u ženu zvrka..bila bi dobra glumica..

: Jecca - 21. septembar 2008 5:07:07(UTC)
hmm pa koju sad? Ovo sam ja sada, ovo u majici crno - sivoj... hmm Cupavica kratkokosa icon_lol

: Nemanjina mama - 20. septembar 2008 16:01:06(UTC)
WOW JECCOOOOO
Ajd opet takvu frizuru!!!!!!

: Jecca - 20. septembar 2008 12:25:08(UTC)
hehe Mila Jovovic icon_lol Grozno mi je bilo crveno, sreca ispralo se za 3 pranja i obojih se u smedje pa u plavo ponovo! Ja sam ipak plavusa!
Zasto se osisah kratko? Jer obozavam kratku kosu, svidja mi se kako mi stoji, lako je odrzavam.... Ona frizura koja mi u principu jako lepo stoji, isfenirano napolje je zahtevna frizura, a nemam ni zivaca ni kad da se svakih 3 dana brinem o kosi, pranje, feniranje.... Ovaj put sam ponovo po 3-4 put u zivotu ucinila drastican korak - kratko! Samo za razliku od ranijih godina imam 5-7 kila manje, pa mi je i lice drugacije, nisam loptica icon_lol

Ja voooooooooolim ovako

: Nemanjina mama - 19. septembar 2008 10:08:49(UTC)
Jeco, sve su jako lepe frizure ali meni je druga slika wow, tamo u crnom sakou,
a i sadašnja frizra je isto jako lepa! bravo

: Ivanela - 19. septembar 2008 7:25:59(UTC)
light blue, ta frizura ti bas dobro stoji, tako da ja bas ne znam sta bih ti preporucila, mada evo mayya je postavila dosta slicica sa predlozima.Izaci iz crne je ne samo fizicki tesko nego se treba bas odluciti, prelomiti, narocito ako si godinama crnka.

Jecco, u sustini sve te nijanse su ti lepe.Ja sam hiljadu puta pokusavala tako nesto, ali meni to jednostavno ne stoji, izgledam bleda jako, kao da samu sebe ne vidim.(verovatno zato sto imam tamne oci a svetao ten)
Na slici gde si crvenokosa izgledas kao Mila Jovovic, mada ti ta boja ne stoji tako dobro kao ove neznije nijanse meda.

: mayoli - 19. septembar 2008 6:40:03(UTC)
jecco ti si slatka kao secer!i frizura ti je super,volim te trsave krace frizice.Meni se najvise svidjas na onoj u crnoj haljinici onako izvijena frizurica!!!

: Maja-belgija - 19. septembar 2008 5:30:39(UTC)
jecco frizura ti je ekstra bas lepo ti stoi klanjam

: light_blue - 18. septembar 2008 17:32:30(UTC)
Mayya meni siske nikako ne stoje icon_lol
hvala svima na savetima, osisala sam se, do ramena je otprilike i stepenasto. prezadovoljna sam! zvezda zvezda zvezda

: mayya - 18. septembar 2008 16:43:03(UTC)
Jecco, meni se najvise svidja frizura na slici gde si u tackastoj haljinici.

A light blue, imas super oblik lica, ali malo nisko celo. To je i moj problem. Zato mislim da ti ne bi dobro stajala frizura sa siskama,onim kracim i ravnim, ali bi mozda bila ok prva frizurica na ovoj slici, samo malo lepse isfenirana.

Photobucket

Ili slicna frizurica, opet prva na ovoj slici...

Photobucket

Pozdravcic! caos caos caos

: lillyblue - 18. septembar 2008 12:35:33(UTC)
JECO TEBI SVAKAKVA FRIZURA STOJI , ALI MI SE NAJVISHE SVIDJA ONA PRVA. u KOMBINACIJI SA VISECIM MINDJUSAMA JE PUN POGODAK PO MENI.
NA ONOJ SLICI U 'ALJINI NA TUFNE SI TAAAKO FAAATAAALNAicon_razz
SLIKA GDE GAJISH KOSU.. TU SI MI KAO NEKA SMERNA LJUBICHICA A NE MISLIM DA TI IDE UZ KARAKTER.HAHAHA. SHAAALIM SEEEEE.

: Mary - 18. septembar 2008 12:13:58(UTC)

Jecco kao prvo preslatka si...

Drugo fizz su ti svaki na svoj nacin slatki. Najvise mi se dopada onako kad imas kosu do preko ramena, sto ti kazes da je gajis. Prelijepa si tada. ( i sada) mada mi nije jasno sto se sad osisa poguzi ljubac

ZEVS ti bi trebala biti crnka, sa tim ocima prelijepim to je pun pogodak. 

Angel puno ti je ljepse sada.

: tanja. - 13. septembar 2008 23:39:54(UTC)
Bojana icon_eek icon_eek icon_eek ne znam koju rec da upotrebim ...ti si savrseno lepa zena, i frizura i boja su extra
Angel bravo super frizurica
Light blue,ne znam da li bi menjala ipak boju, da probas boju cokolade mozda bi mogla i u par nijansi, ja sam tako nekada nosila... a sto se shishanja tice, tu mi je masta malo slaba retko eksperimentisem sa duzinom...volim dugu kosu...da li si sigurna da bi je bas toliko skratila?

: light_blue - 13. septembar 2008 21:13:07(UTC)
devojke prelepe ste! zaista nemam reci! klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam klanjam

e sad, meni treba savet! dojadila mi je duga kosa, i posto iz crne boje cu izaci na svetog živka, onda zelim bar frizuru da promenim kad vec ne mogu boju. ovo je moja trenutna duzina kose, jer moze neko da mi preporuci neku kracu, tipa do ramena?

hvala unapred! :-*

: jacinta - 7. septembar 2008 14:02:21(UTC)
Angel,ovaj friz ti bas stoji!

: mayya - 7. septembar 2008 7:59:35(UTC)
Angel, super ti je friz!
Mnogo bolje i lepse ti je sada!

A tek sada videh i Bokicinu frizuru!
Odlicno ti stoji Bokice!

: Dorothy - 7. septembar 2008 7:13:56(UTC)

Angel, super ti je friz!!!

bravo bravo bravo  

: Angel - 7. septembar 2008 7:06:06(UTC)
Hvala draga, ma samo sam otisla i rekla "seci koliko mislis da treba samo da ne bude prekratko". Osisala sam se uglavnom zato sto mi je opadala jer je bila teska jako.
Osisaj se, bice ti MNOGO lakse, ja ne mogu ni sad da verujem kako se dobro osecam.

: Maja-belgija - 7. septembar 2008 6:42:24(UTC)
angel super ti je frizura ja volim ta dolzina al nemam hrabrosti da je osisam icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: Angel - 7. septembar 2008 6:15:24(UTC)
Ja se juce osisah i mnogo se bolje osecam a kosa leprsa.

: Srcka - 4. septembar 2008 11:53:17(UTC)
Tanja, skroz ti je luuuuuuuuuuuda frizura i bas ti lepo stoji, svaka cast na smelosti, ja se iskreno ne bih usudila a i verovatno da zahteva dosta ulaganja.
Zevs, iskreno lepo ti stoji crna boja kose ali verujem kada izvucus bas, bas plavu bez ovih crvenkastih pramenova bice ok. Najbolje je kako se ti osecas i volis.
Bojana, nemam komentar, prelepa si a i ova boja i frizura ti po meni lepse stoji.
Bokicca, ti si jako lepa mlada dama i super ti stoje ovi svetli pramenovi,
Ivana, ti si oduvek imala negovanu kosu i lepo ti stoje siske i ova frizura.
bravo bravo bravo

: Nemanjina mama - 4. septembar 2008 10:49:00(UTC)
e pa hvala vam svima, drago mi je da vam se sviđa boja i friz.

to je neka tamno plava boja farbe ali na mojoj glavi tako ispadne.

:-* LJUBIM VAS SVE!!!! :-* :-*

: zevs - 4. septembar 2008 8:23:11(UTC)
Hvala vam na komentarima i iskrenim misljenjima!
Meni je crna malo dosadila pa sam je zato prefarbala, hocu da malo budem plava i da izgledam krhko i nezno icon_wink icon_lol icon_lol icon_lol !!!
Cmokic za sve :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

: Angel - 4. septembar 2008 7:09:35(UTC)
Zevs mnogo ti bolje stoji crna boja kose na plave oci, meni su zene sa tom kombinacijom kose i ociju ubedljivo najlepse! Kosa izrazi oci a oci pojacaju kontrast kose. Sa ovom novom bojom mi izgledas nekako bezbojno jer imas i jako svetao ten i svetle okice. Al najvaznije da se tebi i tm svidja, drugi nisu bitni!
Ma sve ste divne, nema ruzne zene na svetu celom, ma sta neki pricali! :-*

: Mary - 3. septembar 2008 19:47:34(UTC)
bojana prelepa si!!! friz ti je za desetku. samo koja je to boja?? svetlo smedja, tamno plava ;) super je zelim i ja takvu boju

: mayoli - 2. septembar 2008 14:25:28(UTC)
ja Bojana pa ti si stvarno lijepa
mislim da tebi sve dobro stoji
ivana zavs i bokica super ste ivanini pramenovi i nijansa mi se svidjaju

: pejana - 2. septembar 2008 7:38:25(UTC)
Nemanjina mama, icon_eek icon_eek icon_eek , ti si prelepa zena. Pretpostavljam da bi ti svaka boja kose odlicno stajala, ali ovo je savrseno! Bas mi se svidja! klanjam klanjam klanjam

: Maja-belgija - 2. septembar 2008 6:38:44(UTC)
savrseno mame bravo bravo bravo bravo
zevs frizura ti je bas sik
ivana bravo bravo bravo bravo bravo
bojana svaka cast savrsen izbor respekt respekt respekt respekt

: Dorothy - 2. septembar 2008 5:54:19(UTC)

Nemanjina mama bravo bravo bravo

Frizura, boja kose, šminka sve je savršeno!

Ali Mayya je u pravu, mislim da bi tebi svaka frizura bila dobra, ti si pre svega lepa žena!  icon_wink icon_wink icon_wink  

: mayya - 1. septembar 2008 19:01:08(UTC)
Zevs, meni se jako svidja kako ti stoji crvena boja.
Ivana, tvoja frizura je odlicna.
A Bojana, sta reci... pa tebi bi lepo stojala i nularica!

: Nemanjina mama - 1. septembar 2008 18:49:35(UTC)
Ja sam se sad nešto zapalila da uvijam kosu, a i ofarbala sam se :>
kako vam se sviđa, cure?

: SInCerITy - 30. avgust 2008 19:02:45(UTC)
Uufufuf Bokicca je bas bas neobicno lijepa zena, frizura super!

: tanja. - 28. avgust 2008 14:17:23(UTC)
Zevs , super ti stoji crna kosa ali mislim da ce ti i plava biti extra, sto neko rece -stvarno treba truda preci iz crne u plavu, ja sam bas imala muke ali davno sam usla u stosicon_wink
Bokice - pramenovi su ti odlicni i jako lepo ti stojebravo
Ivana bravo bravo bravo

: Nemanjina mama - 28. avgust 2008 10:39:04(UTC)
Mislim da sam već napisala u Lukinoj temici da mi se ova slika baš baš
dopada i da ti tu kosa izgleda bolje nego ikad, bar po meni!

Da sam na tvom mestu, ne bih menjala nikad više frizuru! 8) icon_wink

Bokicce, nisu loši ni tvoji pramenovi baš deluju zanimljivo! :-*

: Ivana-Lukina mama - 28. avgust 2008 7:28:47(UTC)
Citat:
lillyblue - 28/8/2008 10:09

Ja sam uvek za shatiranoicon_razz
Ivana, ipak mi se vishe svidja Lukina frizuraicon_razz

Lilyblue,znam da ti se njegova frizura vise svidjaicon_wink svima se svidjaju njegove kovrdze,a ja cekam jos malo da porastu pa da jednu secnem da zalepim u radosnicu :-*

: lillyblue - 28. avgust 2008 7:09:26(UTC)
Ja sam uvek za shatiranoicon_razz
Ivana, ipak mi se vishe svidja Lukina frizuraicon_razz

: pejana - 28. avgust 2008 6:19:01(UTC)
Ivana-Lukina mama, savrseno. Nije bitna boja koliko cinjenica da ti je kosa stvarno negovana i uredna. Nema nista bolje od toga! bravo bravo bravo

: Bokicca - 27. avgust 2008 18:08:14(UTC)
Sad ce da bude da se ulizujemo jedna drugoj ali stvarno mi se svidja tvoja boja kose.

: Ivana-Lukina mama - 27. avgust 2008 18:03:29(UTC)
Ajde kad ste pocele i ja da postavim moju frizuru i pramenove :)

Mada ja ne bi bila ja kad opet nesto izmenila ne bi,volim promene pa sam pre neki dan uradila i preliv,pokazacu vam za koji dan icon_wink

: Bokicca - 27. avgust 2008 18:02:20(UTC)
Hvala Ivana icon_wink

: Ivana-Lukina mama - 27. avgust 2008 17:57:05(UTC)
Wow BokiccE kako lepa boja pramenova,bas mi se svidja,bas,bas bravo

: Bokicca - 27. avgust 2008 17:53:15(UTC)
Evo moje nove frizure
Photobucket

: Ivana-Lukina mama - 27. avgust 2008 17:41:39(UTC)
Zevs treba dosta truda da se predje iz crnke u plavusu,ja sam samo jednom bila crnka kad me moj muz upoznao,ustvari to je bila bas tamna boja cokolade,pa su usledili pramenovi,pa prefarbala pramenovu u neku zlatno plavu,ja imam srece da mi brzo prima i lako sam dosla do pepeljasto plave.

Medjutim moj savet ti je da koristis malo jace preparate dok stignes do plavuse,da ti kosa tek posle ne bi izgledala mrtvo i osteceno bez sjaja.

Sada kad sam bila u Srbiji sestra mi je poklonila pakovanje zove se ,,Konjska srz,, nanosi se kao zrno pasulja na kosi,i mogu ti reci dve nedelje ga koristim kosa mi je svilena i sto je najglavnije ima sjaj.

Svakako izbegavaj fen za kosu i presu dok prelazis u plavo,jer ne vredi imati plavu ostecenu kosu,nego da imas bas lepu i da sija,redovno skracivanje krajeva i bices na dobrom putu.

Eto ti par saveta od bivse frizerke ruganje

: jacinta - 27. avgust 2008 17:10:15(UTC)
Kao crnka imaš ono nešto,meni se dopada kako ti stoji...možda konačan ishod promeni moje mišljenje jer ovi prelasci mi nisu nešto...

: zevs - 27. avgust 2008 13:37:23(UTC)
Ja sam opet menjala boju icon_wink
Uporna sam da iz one teget crne boje kose predjem u plavuse! Danas sam oopet bila kod frizera i eto da vidite dokle sam stigla....valjda cu stici i do zeljene plave boje, za sada je samo satirano

ovo je pre..(teget crna)

ovo je period izmedju one crne i ove sad trenutne

a ovo je danaske icon_wink

: Tanja i Mia - 11. avgust 2008 4:45:39(UTC)
Hvala vam!!!!!!!! Bas mi je drago da vam se svidja. Frizura ja skroz otkacena, jako je jednostavna za odrzavanje.... U prvom momentu kada mi je predlozio kako da me osisa bila sam malo rezervisana i nisam bila bas nesto odusevljena, ali kosa raste i nije problem i ako mi se ne svidi. Ali kada je zavrsio sa sisanje i napravio frizuru je sam bila odusevljena. Bilo mi je malo neobicno jer dugo nisam imala kratku kosu ali sada sam pre prezadovoljna, stvarno je super...

:-* :-* :-* :-* :-* :-*

: MISEL - 10. avgust 2008 17:56:13(UTC)
Super je friz -bas onako otkacen bravo

: tanja. - 9. avgust 2008 10:44:09(UTC)
Tanja i Mia bravo bravo bravo bravo bas lep shiz friz!
Super ti stoji zvezda

: Lejni - 9. avgust 2008 10:08:49(UTC)
Stvarno jer odlicna.

: duki_swe - 9. avgust 2008 5:25:33(UTC)
prijo prelepa boje kose i ova frizura ti odlicno pristaje! bravo

: mayya - 8. avgust 2008 13:52:37(UTC)
Citat:
Tanja i Mia - 8/8/2008 14:31

E ja sam juce bila kod frizera i evo dvije fotkice da vidite kako sada izgledam....

:> :> :>

Hej Tanja, frizurica ti je skroz ludacka!
Super ti stoji!
Posebno mi je interesantna nazad!

: uniona - 8. avgust 2008 13:47:30(UTC)
tanja frizura je skroz otkacena, bas mi se dopada bravo

: Ella - 8. avgust 2008 11:40:21(UTC)
Meni se dopada tvoja boja kose, MNOGO bravo

: jacinta - 8. avgust 2008 11:11:35(UTC)
Superiska! Mnogo,mnogo mlade i slade! bravo bravo

: Tanja i Mia - 8. avgust 2008 10:31:21(UTC)
E ja sam juce bila kod frizera i evo dvije fotkice da vidite kako sada izgledam....

:> :> :>

: Tanja&Katia - 30. jul 2008 18:28:24(UTC)
Lejni, frizura je zaista divna, tako izgledas nezno i zenstveno.
A o kvalitetu necu ni da govorim, to se vidi tako jasno, sva ti je kosa svilenkasta i sjajna i ta frizurica idealno ide uz tebe bravo

: MANANA - 30. jul 2008 14:02:15(UTC)
WOW Elena!!! Fenomenalno!!! Mnogo mi se svidjaju ovakve frizurice, a i tebi super stoji. I izbor boje je odlican takodje. Ja bih ovako nosila da mogu... kovrdzava kosa ne moze ovako lepo da izgleda... icon_rolleyes

: Angel - 29. jul 2008 7:15:18(UTC)
Obicno ne zalazim po lepotama i modama ali moram da kazem Elena prelepa ti je i boja a i duzina! Ne bih ja tu nista menjala. Da je krace ne bi valjalo, a o kvalitetu tvoje kose necu nista da pricam, sve je jasno kad se vidi Vanjina savrsena kosica!
Izuzetno negovana kosa, a to se jako retko vidi!

: Ella - 29. jul 2008 5:34:24(UTC)
Mislim da cemo ovde docekati jos jedno pravo iznenadjenje i osvezenje... icon_wink   Nikilaki ima da nas obraduje sa novom frizurom, nadam se da ce i ovde postaviti sliku! zaljubljen

: SInCerITy - 28. jul 2008 18:38:17(UTC)
Elena super!!!!!!!
U tebi ima nesto posebno, zracis nekom pozitivnom energijom, i prelijepa si bez obzira na frizuru!

: tanja. - 23. jul 2008 11:15:51(UTC)
Andrea bas bih volela da te vidim sa novom frizuricom bravo
Lejni bravo extra , frizura je boli glava i lepo ti stoji bravo

: Srcka - 23. jul 2008 8:36:25(UTC)
Ja tek sada vidim ovo doomed a trudim se da sve propratim icon_lol

Lejni, ti i sa i bez kose uvek ces biti ista, prelepa, mila i nezna. Ova frizura je malo elegantnija od predhodne i cini mi se da te cini jos mladjom. Svidja mi se sto je jako negovana i ima prirodan sjaj a kada poravnas i siske bice skroz glamurozna.

Super ti je ovako, i boja i friz a tebi i ne treba sminka kada si prirodna lepojka cvecko

: Lejni - 23. jul 2008 6:27:24(UTC)
Jelena, Prex hvala vam od srca na komplimentima.
Tijana, ti si nasla da mi kazes, hahahahah, nasmeja me posteno, zajedno sa Jelenom.

: tijanast - 23. jul 2008 6:20:37(UTC)
Elena, super je, ali shto odseche onoliku kosu, meni bi bilo zao, i iskreno tvoja boja pre mi je bila lepsha.

: Prex - 23. jul 2008 6:16:29(UTC)
Jao bre Jelena slatko me nasmeja, al' si nesto u samokriticnoj fazi, naravno da ti ne izgleda kosa "kao da rdja", nemoj sad da dobijes poguzi pa tvoja kosa je bas lepa :-* :-* :-*

Elena super ti je kosa, i boja je odlicna, jako volim da vidim lepu negovanu kosu koja ima prirodan sjaj, pogotovo ako je farbana a to se uopste ne vidi kao kod tebe. Ne volim kad se neko farba, a ne neguje dovoljno kosu pa mu kosa bude "ispošćena"...
Inace ja vise volim malo kracu kosu nego mnogo dugu tako da mi se vise svidja ova tvoja frizura, ali ti si stvarno toliko slatka i lepa da ti sve lepo stoji.

: jelenab - 23. jul 2008 5:55:30(UTC)
Super je frizura!!! Ja sam inace zbog Elenine boje ofarbala kosu u boju cokolade, koja nazalost sad ne izgleda tako, vec kako se ispira, izgleda ko da mi glava rdja !!!!!!

: Lejni - 21. jul 2008 4:53:54(UTC)
Boja je tamnija, tamno braon, a bila sam svetlo braon.
Drago mi je da vam se svidja. nego siske su mi jos malo krace, pa cekam da porastu i da sve izravnam.
Hvala vam.

: uniona - 20. jul 2008 23:54:56(UTC)
elena pun pogodak! bravo bravo bravo

: Sanjalica - 20. jul 2008 20:02:19(UTC)
Super ti je frizura, boja je malo tamnija ili mi se to cini na slikama?
U svakom slucaju odlicno ti stoji

: Tijancica - 20. jul 2008 19:23:28(UTC)
Lejni, ja sam na nekoj temi tek nedavno vidjela tvoje slike. Preslatka si. Ova ili ona frizura ti stoji super. :-*

: mayya - 20. jul 2008 18:52:33(UTC)
Elena, ja, iskreno, ne volim paz frizuru. Ali moram priznati da tebi jako dobro stoji?
A boja? Zar nije bila ista?

: Emina81 - 20. jul 2008 15:04:48(UTC)
Evo upravo pogledah slike sa starom frizurom tj.duzom kosom,nova frizura je iskreno mnogo bolja.... bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Ella - 20. jul 2008 14:43:20(UTC)
Lejni, definitivno ti je lepsa frizura sad nego ranije! Super ti stoji ova duza paz varijanta! bravo

: Mary - 20. jul 2008 12:56:58(UTC)
lejni ma ti si prelepa svejedno, ma i da se osisas na celavo ti bi meni bila lepotica. moram da ti priznam da sam ocarana tvojom kosom, ja koja imam kovrcavu sanjam o ravnoj a ona bi izgledala bas kao tvoja, lepa sjajna i negovana. prelepo

: Lejni - 20. jul 2008 11:31:30(UTC)
Jacinta zagrljaj hvala na razumevanju. icon_wink icon_wink icon_wink :-*

: jacinta - 20. jul 2008 11:27:04(UTC)
KK,znam kako se osecas i ja sam se osisala do ramena,a kosa do "kolena"...samo sam pitala icon_razz ,sasvim ti lepo i ovo stoji!

: Lejni - 20. jul 2008 11:18:05(UTC)
Jacinita nemoj krace molim te, imala sam kosu do struka, pa sam je skratila do pola ledja i ovo je najkrace sto mogu. Ja ne bih smela vise.

: jacinta - 20. jul 2008 10:45:43(UTC)
Izgleda lepo i negovano.

Da li si razmisljala o malo kracoj varijanti? Nekako mi se cini da bi ti bilo jos lepse...

: Lejni - 20. jul 2008 8:06:16(UTC)

Juce sam bila kod frizera.Znate da sam imala duzu kosu, vidjale ste me na slikama.

Osisala sam se i ofarbala.Ovo je moja nova frizura

Fali tu malo sminke icon_wink   i to je to.

Molim Vas budite iskrene icon_lol  

: ogycko - 13. jul 2008 17:44:24(UTC)
Tanja imamo istu boju kose. Super ti je boja!!!

: Brandza - 8. jun 2008 22:17:09(UTC)
treca frizura je super,ali moram priznati i da ti skroz kratka stoji fenomenalno...jedino mi se ona duzha varijanta na drugoj slici ne svidja nikako...

: mayya - 8. jun 2008 20:12:03(UTC)
Tanja, glasam za trecu!

: Srcka - 8. jun 2008 19:19:07(UTC)
Tanja, sto se tice komplentnog stajlinga najvise mi se dopadas na trecoj slici i izgledas skroz bombasticno i sexy a mislim da ti crvenkasta boja lepo odgovara i da je super predposlednja frizura i siskice ovako kose ti lepo stoje...

Ella, dobra ideja i lepa frizura ali moras da je bas negujes, mislim da je frizura malo zahtevna

: andrea - 8. jun 2008 18:08:24(UTC)
Bojana nemam jos icon_wink kad se budem slikala stavicu.
Ella mislimda bi ti ta frizura lepo stajala (lepom licu sve pristaje) a i itrnutno je hit!

: Nemanjina mama - 8. jun 2008 17:41:49(UTC)
Tanja, meni si na trećoj BOLI GLAVA, UŠI ODPADAJU! icon_lol

: mimi26 - 8. jun 2008 11:26:52(UTC)
Tanja&katia treća slika ti je divna a i ti na njoj! bravo

: Tanja&Katia - 7. jun 2008 14:41:28(UTC)
Uniona hvala ti!! Meni je interesantna kombinacija crvena kosa i zelene oci, bas je nekako sexy icon_wink A ti Ella sta god odlucila sa kosom, lepa zena je uvek lepa zagrljaj

: uniona - 6. jun 2008 21:27:05(UTC)
tanja&katia, fenomenalno izgledas na trecoj slici
ali na drugoj, sa dugom kosom, mi ostavljas najjaci utisak
crvena ti odlicno stoji, ni ja je ne bih ni za sta dala da sam na tvom mestu
i ja sam nosila davno crvenu nekoliko godina, ali meni ne stoji definitivno. crvena kosa, crne obrve, zelene oci - izgledala sam kao slikovnica icon_lol

: Ella - 6. jun 2008 19:37:50(UTC)

Citat:
Tanja&Katia - 6/6/2008 21:52 Ella tebi jako lepo stoji duga kosa, a cak mislim da bi ti lepo stajala tipa paz, ali da pozadi bude krace a napred duze sa siskicama zagrljaj

Joj nemoj tako draga... Ionako se vec 2 godine mislim da se osisam BAS TAKO!!! Toliko me ta frizura privlacim i znam da bi mi stajala (nosila sam je kao mladja). A onda opet naidjem na pogresnog frizera koji me moli i preklinje da se ne sisam, zato sto imam jaku, gustu kosu.... Eto, ne znam ni ja sta cu... neznam   Mozda sacekam jos koju god, kad omatorim, necu sigurno nositi dugu kosu  icon_lol

Jos jednom; hvala! :-*  

: Nemanjina mama - 6. jun 2008 18:26:31(UTC)
Andrea, ženo DAJ SLIKU!!!!!!! icon_lol

: Tanja&Katia - 6. jun 2008 17:52:11(UTC)
Lejni,Ella hvala vam na komplimentima!!Meni to tako dodje odjednom da menjam izgled, sa duge zacas na kratku, steta sto s kratke ne mogu odmah na dugu icon_razz
Ella tebi jako lepo stoji duga kosa, a cak mislim da bi ti lepo stajala tipa paz, ali da pozadi bude krace a napred duze sa siskicama zagrljaj

: andrea - 6. jun 2008 15:28:19(UTC)
Ella gotovo - osisala sam se :) ali samo do ramena..

: Ella - 6. jun 2008 12:01:28(UTC)

Tanja, hvala na komplimentu, bas me raduje kad mi kaze jedna tako lepa zena zagrljaj

Tebi iskreno sve frizure stoje, ali zaista bravo   Najvise mi se dopada frizura na predposlednjoj slici, FENOMENALNA JE!!!  bravo bravo bravo   Svesna sam da meni nikad ne bi stajala, jer nemam crte lica za takvu frizuru :(... Ali tebi odlicno pristaje icon_wink

Andrea: moze do ramena, ali ne krace!!!! Prelepa si takva kakva si sad! zaljubljen

caos  

: Lejni - 6. jun 2008 11:47:37(UTC)
Tanja ti odises elegancijom. Sa kratkom kosom si kao devojcica, nezna. Na trecoj mi bas delujes gospodski.

: pirgo7 - 6. jun 2008 11:43:23(UTC)
kako izlazite na kraj sa shishkama po vrucini?
mnogo volim shishke i lijepo mi stoje, ali ljeti mi se celo i cijela glava i kosa strasno znoje. Ljeto mi je za frizuru smrt. I kad je uvece sredim, kad nije vruce, ovdje na moru je uzasna vlaga pa mi se kosa ucheba, uvuni:)

: andrea - 5. jun 2008 18:33:27(UTC)
Ja planiram da skratim kosu do ramena. Sta mislite, da ili ne?!

: Tanja&Katia - 29. maj 2008 15:28:19(UTC)
Tanja kao crvenokosa izgledas fenomenalno!!!!!
Angel kao secerko si sa kratkom kosicom, bas ti lepo stoji!!!
Ella ti si rodjena da budes plava jer zaista ti se slaze uz ten i prelepe plave oci!!!!

A ovo su moje faze, poslednja slika je trenutna. primeticete da su frizure razlicite, ali crvenu kosu ne dam!!!

: Arijel5 - 28. maj 2008 13:20:35(UTC)

A jel neko moze da mi preporuci dobrog frizera/koloristu, tj, nekog ko ima talenta da proceni i preporuci koja bi mi boja najbolje stojala :)  jer spadam u ljude kojima malo toga stoji, :(  zato mi je stvarno potreban neki dobar kolorista/frizer - a i imam dugu kosu i ne mogu vise da gresim s izborom boja :(  

A inace imam dosta dugu kosu, i imala sam neku neodredjenu boju, svi frizeri govorili da imam neobicnu boju kose i da se ne farbam, al meni se nije svidjala a i htela sam da vidim da li bi mi neka bolje stojala i ofarbala sam se - naravno ispalo je grozno - sad vise ne mogu da se vratim u moju boju kose jer mi treba bar 5 godina da mi izraste a kao sto rekoh neobicna je pa ni mnogi frizeri nisu mogli da mi preporuce boju koja je slicna njoj, pa bi volela kad bi nasla nekog ko zna dobro da proceni koja bi mi stajala boja? :)  :)  :)

Ako neko zna moze da mi posalje privatnu poruku icon_razz

: tanja. - 28. april 2008 20:30:44(UTC)
Andrea bravo bravo bravo prelepo vam stoje shishkice :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* tebi sam vec napisala ;] a Ema je med medeni sa novom frizuricom zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: mayya - 28. april 2008 19:19:47(UTC)
A ja se pitam zasto se mi nekako sinule!
Kad ono siske!!!!!
bravo bravo bravo bravo

: andrea - 28. april 2008 19:02:01(UTC)
Evo nase nove frizure!
I Ema i mama osisale siske!

: MISEL - 21. april 2008 17:33:35(UTC)

Mayyo :-*  Nisam bas toliko mlada (26 mi je) :&gt;

Sa bojom nisam bas 100 % zadovoljna al menjacu nesto uskoro a i poslusacu tebe i Brankicu i probacu da ofarbam obrve icon_lol  

: mayya - 20. april 2008 12:32:41(UTC)
Mishel, ja te sada prvi put vidim na slici!
Ne znam zasto sam te zamisljala kao crnku!

Frizurica ti je bas mladalacka! nE ZNAM KOLIKO GODINA IMAS, ALI MENI OVDE DELUJES BLAS MLADOLIKO.
I, takodje mislim da bi bilo jos lepse kad bi ofarbala obrve!
Boja je super!

: MISEL - 20. april 2008 10:59:01(UTC)
Ups , nisam znala da je bas tako lose al hvala na iskrenosti

: Lili - 20. april 2008 8:54:23(UTC)

Meni se svidja Ellina boja-prelepo je i najbolje ti stoji  Angel, zadnja slika je odlicna neuspela frizura, jako atraktivna CMOK zagrljaj

: GaGaT - 19. april 2008 23:56:08(UTC)
Misel meni se boja bas svidja, koja ti je to tacno boja? Jel boja meda ili nesto sl.?

: Ella - 19. april 2008 19:02:33(UTC)
Brankice, Misel... posebno Bojana HVALA zagrljaj  

: Nemanjina mama - 19. april 2008 17:42:37(UTC)
Ella, ti mene svaki put iznenadiš icon_eek volim da gledam tvoje slike, prelepa si žena,
zaista tako mislim, imaš prelepe pvale oči,iako ja ne volim plave oči tvoje mi se nekako baš sviđaju,
Lepa si jako, nežna, nekako umiljata...
Kao neka glumica si!!!! :-* cvecko

Mišel, iskreno meni se ni boja ni frizura ne sviđa,
mislim da bi ti neki drugačiji oblik frizure više pristajao... neznam
Sad razmišljam, da li malo tamnija boja kad bi bila... neznam

Ali ako se tebi sviđa?!TO JE NAJBITNIJE!!! :-*

: Brankica021 - 19. april 2008 17:32:50(UTC)
Misel,meni se svidja...OT. ..jesi farbala nekad obrve?ja isto imam izrazito crne obrve,i braon ochi...dok sam nosila svetlije nijanse kose,farbala sam obrve u svetlo braon i izgledalo je super,skroz ochi dodju do izrazaja icon_idea

: MISEL - 19. april 2008 16:59:25(UTC)

icon_eek icon_eek icon_eek sve je nestalo a bas sam danas bila vredna na forumu - baksuz sam nema sta. Ella ta boja ti stoji kao da ti je prirodna super stvarno.A i siske mi se bas svidjaju .Ma ti si inace divna sva :bravo

Katarina tvoja boja je isto odlicna -planiram i ja moju da prosaram sledeci put :> Standzi super ti je frizura ,siske ti dobro stoje :-*

Evo zene drage da stavim jos jednom sliku da mi kazete jer mi boja ok stoji ili ne.Inace sisala sam se pre par dana i osisala oko 7 cm icon_eek i naravno pokajala se kasnije al sta je tu je

: Ella - 19. april 2008 14:24:52(UTC)

Ja se pitah sto nestade slika, kad sam skapirala da je vise postova obrisano i da je nastao pravi buckuris icon_lol

Hvala brankice na komplisu, najbolje se osecam u ovoj boji, iako volim raditi i kestenjaste pramenove. Mislim da uradim to sad dole u BGu, videcu jos, razmislicu. Evo stavicu opet sliku. Inace mesam 2 boje, skandinaviske pepeljasto plave Loreal. Sto se tice siski, ja ih volim osecam se lepo ovako... Dok mm navija da ih pustim, i da nemam siske :)

: Brankica021 - 19. april 2008 12:55:17(UTC)
jaooo...uzasa...pobrisane sve poruke icon_evil
aj` repriza...:)
Angel...zadnje 2 slike su moji favoriti,izgledash mi najzenstvenije na njima...kratka ti super stoji ali si mi onda u nekom fight fazonu icon_razz

Standzi,prvi put vidim tvoje slike,mislim da frizura prati konture tvog lica,samo da je boja za nijansu svetlija...imash lepe i neobicne ochi,mislim da bi tako vishe doshle do izrazhaja

Ella,iako tvoje slike sada nema,videla sam je...to je to,tvoj fazon i mislim da ti tako najbolje i stoji...mada,ne znam mozhda se varam,mislim da bi ti dobro stajala i dugachka bez sisaka onako blago talasasta? Na boji ti zavidim,fenomenalna je!

: Standzi - 19. april 2008 12:16:23(UTC)
Juuu pa ja juce poslala dve moje slike, i nema ih ovde uopste...A juce su bile,,sta bi??? forum je poceo malo da luduje, moram reci!

Evo ovo sam juce poslala, moju novu frizuru

: verce - 19. april 2008 12:05:11(UTC)
.

Pa onda septembar 2003. bas nikakva frizura, obican razdeljak na sredini i farbanje

2004. kad je jez frizura pocela da raste

[/QUOTE]

Stvarno je super ova varijanta mi se jako dopada..cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko

: Angel - 17. april 2008 22:49:30(UTC)

Ovo iznad je iz perioda kad sam ofarbala plave pramenove i pustala kosu

Ovako izgleda pravljenje frizure uz glupiranje sa drugaricom :>

A ovako izgleda napravljena "frizura" ruganje (drzala sam dva sata te proklete viklere i na kraju ispade da sam se izfenirala samo kadtedovatim )

A ovako izgleda sa mukom prelomljena kosa, u stvari friz koji nije bas uspeo spavam

: Angel - 17. april 2008 22:31:13(UTC)

Nikad nisam imala neke frizeve al ajde. Ovo je 2000. godine, farbala sam se u crveno.

Pa onda septembar 2003. bas nikakva frizura, obican razdeljak na sredini i farbanje

2004. kad je jez frizura pocela da raste

: Lili - 17. april 2008 21:16:32(UTC)

Dosla sam sasvim slucajno i zelim da porucim Tanja. da ostane plava i da ne menja boju nikako! Odlicno ti stoji i stvorena si za takvu exoticnu plavusu koja ima sve ostale moguce uslove da joj i stoji ta plava HOT boja......ja je nebi menjala....glasam za plavooooo uvek i ja imam minute kad pomislim da menjam boju ali ostajem plava zauvek ipak bravo caos pozz

NEManjina Mama-ubedljivo najbolja crna kosa sa nadogradnjom a moze i bez icon_wink

: Angel - 17. april 2008 21:15:20(UTC)
buljavko Tek upadoh ovde i pogledah samo 7. i 8. stranu i imam sta da vidim! VI NOSHU DA STAVITE NA GLAVU ODLICNO BI VAM STAJALA! Neverovatno kako vam SVE dobro stoji, ali bez zezanja! bravo

: tanja. - 17. april 2008 20:42:34(UTC)
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj jao , devojke :-* :-* :-* hvala vam svima klanjam klanjam klanjam
Brankice, da znas da o toj varijanti i razmisljam ;] ali mi za takav poduhvat treba bar 5-6 sati kod frizera...a trenutno ne mogu da ih izdvojim :( ...moram nekako da se iskombinujem...mozda vec tokom sledece nedelje.
Hvala jos jednom :-* :-* :-*

: Brankica021 - 17. april 2008 19:47:59(UTC)
Tanja. imash jasne i lepe crte lica...sve ti boje lepo stoje,naravno,neke vishe neke manje....one slike gde ti je kosa skoro pa bela-delujesh mi mnogo starije icon_idea ...crvena ti je super stajala,nekako su ti crte lice vishe dolazile do izrazhaja...mislim da bi pramenovi u vishe nijansi (chokolada,tamno plava i sl.) bili pun pogodak za tebe!

: andrea - 17. april 2008 19:04:22(UTC)
Tanja ja sam se odusevila kako ti stoji tamnija boja kose!!!
Na profi fotkama te ne bi prepoznala....

: andrea - 17. april 2008 19:03:04(UTC)
Citat:
biki - 17/4/2008 12:03

Da Andrea,!. fotka mi se jako dopala prelepo ti stoji ,i kosa i smonka ma savrseno,moram samo da dam predlog da malo stanjis obrve bas su jake a ti imas sitno lice inace je sve tip top icon_wink

Jao biki, ja se jezim od cupanja obrva, nemam nista protiv toga, jednom sam probala i bolelo me je a ja sam doomed ne podnosim bol i 100% ne bi znala da to pravilno uradim, na kraju bi morala da ih obrijem ruganje

: Bambina. - 17. april 2008 18:39:18(UTC)
tanja, iako sam videla neke od slika ja se bre uvek sok sok sok sok

meni si na svim lepa, sve ti lepo stoji.....evo Nadja se smeje :-* :-* :-*

: Nemanjina mama - 17. april 2008 18:19:42(UTC)
Pa naravno prelepoj ženi sve lepo stoji, slike su fantastične bravo bravo

I bas bih volela da vidim tu sliku što kaže Mayya, sa crnom kosom,
ali mislim da ti plava najlepše stoji!!!!

Ali radi šta hoćeš. bićeš uvek isto lepa!!!!! :-*

bravo bravo bravo

: mayya - 17. april 2008 14:25:19(UTC)
Citat:
tanja. - 17/4/2008 14:35

...na zalost nemam kod sebe bas nesto slika- kod mojih su(moracu da donesem pa da okacim) evo nekoliko...

ovih par slika su neke od profi Milicevic je slikao- nisam sebe prepoznala icon_lol

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

bas mi je zao sto se ovde ne vidi lepo- ovo je slika od pre 4 god iz NS sa Exita -shishke su mi crvene ili bolje reci narandzaste a ostatak kose plav sok sok ludilo (moram da nadjem sliku gde se lepo vidi)

By tanja7 at 2008-03-15

crvena

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

sa ovim slikicama sam se igrala malo ;] ali vidi se :)
[img]http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/343/135515101_1345960.gif?4[/img][img]http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/343/135519002_1503027.gif?4[/img][img]http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/343/135527088_1341179.gif?4[/img]

Za malo da mi promaknu ove fotkice!

Na mnogima te ja ne bih prepoznala!
Jako mi se svidja vezana kosa, slika sa EXIT-a. (aaaa, bili ste a niste se javili?) anene
Bakarna ti stoji bas, bas cool!
I prve lokne su extra!

A gde je moja omiljena slika sa crnom kosom?

: biki - 17. april 2008 13:14:19(UTC)
Eto ukusi su razliciti..Ma lepa nam je Tanjka kakva god :-* zagrljaj ...ma sto je lepa,ali sto je lafica zvezda   e to je tek nesto icon_wink

: Srcka - 17. april 2008 12:53:54(UTC)
tanja. klanjam buljavko klanjam buljavko klanjam buljavko

Profi slike su stvarno profi, extra odradjene, na drugoj mi licis na bivsu misicu DAJANU ruganje ista ona!
Mnogo mi se svidja i tvoja poslednja frizura gde si se "igrala" gore pepeljasto a ispod tamnije. Mislim da ti lepse stoje slike, u stvari ti si prelepa devojka sa pravilnim oblikom glave tj. lepo lice imas i svaka frizura ti stoji. Ali meni se svidjas najvise kao pepeljasta sa siskama. cvecko

: tanja. - 17. april 2008 11:57:24(UTC)
Citat:
biki - 17/4/2008 15:34

Tanja izvini ali moram biti iskrena,ne funkcionisem drugacije pa to ti je icon_razz

Ti si crnka i to se vidi nekako ti ta plava i nije najbolji izbor,ali kad videh ove fotke sa smedjom ili bakarnom  nemogu bas da procenim  odusevila sam se nacisto...E sad ja se nadam da mi neces zameriti..

Sto se tive ovih profi slika  ja te nikada nebih prepoznala,prelepe su zaista,kao i ove tvoje privatne fotografije.

Sta ti je bre Biki zagrljaj opushtenzi skroz :-*
pa na kraju zato sam ih i okacila ...mozda usvojim neki predlog za promenu boje icon_wink posle trudnoce nikako ne uspevam da izvucem boju koju sam imala pre... icon_rolleyes

: Ivanela - 17. april 2008 11:43:35(UTC)
Tanja, super ti je ona boja sa vencanja....ali i skroz plava tebi nekako bas stoji, jeste da je verovatno tesko i zahteva truda stano odrzavati takvu plavu ako si prirodno crna, ali mislim da tebi bas stoji.I ti mi sama delujes zadovoljnije kao plava, pa mozda i zato.

: verce - 17. april 2008 11:34:34(UTC)
Jao tanja nenam reci stvarno si super a na neke slike nemogu ni da te prepoznam.Vidi se da ti plava kosa odgovara bar po meni.cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko

: biki - 17. april 2008 11:34:28(UTC)

Tanja izvini ali moram biti iskrena,ne funkcionisem drugacije pa to ti je icon_razz

Ti si crnka i to se vidi nekako ti ta plava i nije najbolji izbor,ali kad videh ove fotke sa smedjom ili bakarnom  nemogu bas da procenim  odusevila sam se nacisto...E sad ja se nadam da mi neces zameriti..

Sto se tive ovih profi slika  ja te nikada nebih prepoznala,prelepe su zaista,kao i ove tvoje privatne fotografije.

: tanja. - 17. april 2008 10:35:44(UTC)
...na zalost nemam kod sebe bas nesto slika- kod mojih su(moracu da donesem pa da okacim) evo nekoliko...

ovih par slika su neke od profi Milicevic je slikao- nisam sebe prepoznala icon_lol

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

bas mi je zao sto se ovde ne vidi lepo- ovo je slika od pre 4 god iz NS sa Exita -shishke su mi crvene ili bolje reci narandzaste a ostatak kose plav sok sok ludilo (moram da nadjem sliku gde se lepo vidi)

By tanja7 at 2008-03-15

crvena

By tanja7 at 2008-03-15

By tanja7 at 2008-03-15

sa ovim slikicama sam se igrala malo ;] ali vidi se :)
[img]http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/343/135515101_1345960.gif?4[/img][img]http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/343/135519002_1503027.gif?4[/img][img]http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/343/135527088_1341179.gif?4[/img]

: biki - 17. april 2008 8:03:09(UTC)
Da Andrea,!. fotka mi se jako dopala prelepo ti stoji ,i kosa i smonka ma savrseno,moram samo da dam predlog da malo stanjis obrve bas su jake a ti imas sitno lice inace je sve tip top icon_wink

: biki - 17. april 2008 8:00:35(UTC)

Uh kuku meni odakle da pocnem...Nikako da dobijem dovoljno vremena da vam se zahvalim na lepim kritikama i da komentarisem vase fotkice koje su super..

Srcka tvoja plava mi se veoma dopada,siske ti prelepo stoje ,odrzavaj tu boju..

Ella pepeljastoplava ti je vrh vrhova,predivna je tu boju ja najvise gotivim ali niako da mi je urade kako treba,tj brzo se ispere..Pa savet kako je odrzavas mi nebi bio na odmet

Jelenaorg tvojim fotkama komentari nisu ni potrebni ,same za sebe govore,meni se najvise dopada kako ti stoji svetla cokolada kao i Katarini i Nemanjinoj mami,njoj pogotovo posto je zena zakleta crnka i ta coklada je otvara ( crna nikako deluje starije i zatvara)

Moja Niki je sva cakana kakva god mada je njena boja definitivno plava..

Zmajice drzi se smedjih nijansi lepo ti stoje,ona vatreno crvena ti nekako ne stoji

Z.e.v.s. takodje lepo stoje kestenjaste varijante

Brankice ti si rodjena loknica plavusica prelepo ti stoji ali me je ona tvoja smedja kosa O D U S E V I L A ali stvarno prelepo ti stoji

daa Mayyu da ne zaboravim na onoj ozbiljnoj varijanti si mi riba Mrak icon_eek   i oni mokri vrhovi su ekstra 

idem da vidim da li sam nekoga propustila :)  

: jelenaorg - 17. april 2008 7:47:06(UTC)
Brankice meni se svaka frizura svidja samo mi je prva sa svadbe malo retro ali ok je inace, a da Brankice nisi samo ti maltretirala kosu ...eeee sve su mi fotke kod mame pa mi je zao sto nemogu da vam pokazem moj crazy color varijante od narandaste preko teget , pink, ciklama i tako dalje

Nemanjina mama- moj savet samo prirodni tonovi imas savrseno lice , to sto si ludovala sa crvenim ok bilo pa proslo i nemoj vise...

: jelenaorg - 17. april 2008 7:35:35(UTC)
andrea super ti stoji sve, a kako i ne bi na takvo lice!
Jedna informacija ja sam se ofarbala u tamno braon i skratila kosu, drugim recima promenila sam u potpunosti licni opis!

: andrea - 16. april 2008 15:38:59(UTC)
Jao, pa hvala vam zenske puno puno cvecko
Evo sledece nedelje idem malo da se sredim pa stavljam slike "nove" frizure!

: uniona - 15. april 2008 22:41:28(UTC)
Citat:
Ivanela - 8/4/2008 20:51

Andrea, na drugoj slici si mi naj, naj, ta frizura i sminka ti daje dozu misticnosti, to mi se bas svidja. :)
Brankice, i crna ti dobro stoji icon_eek , ali plava ipak bolje, i to one toplije nijanse. :)
Nemanjina mama- jeste da je nadogradnja, ali crnaaa, dugaaa, fantazija! Najbolja je!

neverovatno, ivanela imamo potpuno isti ukus
potpisujem od reci do reci

dodala bih samo da brankicu ne bih prepoznala na trecoj slici a nemanjinu mamu na prvoj

: Ella - 8. april 2008 19:07:33(UTC)
Lepom licu sve pristaje, pa i kad bi se osisala na celavo :) Zaista, sa siskama ili bez, isto si lepa! :-*

: Nemanjina mama - 8. april 2008 18:56:41(UTC)
andrea, bravo bravo za šiške!!!
lepe su frizure, fine :-*

: Ivana-Lukina mama - 8. april 2008 18:40:21(UTC)
Andrea obavezno shishke prelepa si majkemi bravo

: andrea - 8. april 2008 18:29:22(UTC)
Hvala zenske!!!
Znaci opet cu siske...

: tanja. - 8. april 2008 18:17:57(UTC)
Andrea ,sve ti lepo stoji ali najsladja si sa shishkicama cvecko cvecko cvecko

: mayya - 8. april 2008 18:15:55(UTC)
Andrea, preslatka si mi sa kracom frizuricom. A i siske su superiska!

Hvala devojke na komentarima.
A Verce, mislis manekenke za modu punijeg stasa! icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

: Ivanela - 8. april 2008 17:51:50(UTC)
Andrea, na drugoj slici si mi naj, naj, ta frizura i sminka ti daje dozu misticnosti, to mi se bas svidja. :)
Brankice, i crna ti dobro stoji icon_eek , ali plava ipak bolje, i to one toplije nijanse. :)
Nemanjina mama- jeste da je nadogradnja, ali crnaaa, dugaaa, fantazija! Najbolja je!

: verce - 8. april 2008 13:07:01(UTC)

bravo bravo bravo bravo icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek neznam koja da izaberem za prva svi ste lepsi ,ma ne lepi prelepsi,Mayya,Brankice,Andrea,Nemanijan mama i ostali koji sam zaboravila bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo .

Ja vestica vestica vestica   definitivno ne pripadam u ovoj drustvo na manekenkecvecko cvecko cvecko

: Brankica021 - 7. april 2008 17:17:25(UTC)
andrea,ti imash baby face...mislim da bi sa svakom frizurom bila slatka...meni se lichno najvishe svidja maturska frizurica...a sa ravnom kosom i shishkama si mi ozbiljnija i sexy...

: Srcka - 7. april 2008 16:59:46(UTC)
Ema, definitivno ravne skroz siske i ravna kosa, na ovoj fotografiji si icon_eek icon_eek icon_eek

: andrea - 7. april 2008 16:56:10(UTC)
Evo par mojih frizura nisu nesto jako razlicite i samo jednom sam imala drasticnu promenu boje (plave pramenove, naci cu sliku imam cak jednu :> )uglavnom se farbam u malko svetliju nijansu!!!
E a pre dosta godina imala sam svakakve frizure ali nisu za javnost doomed
Kraca varijanta

Ravna sa siskama (mozda cu je vratiti)

Stepenasta sa siskama

Sad je lagano stepenasta bez siski

Uglavnom vezana jer me Emica cupa :>

: andrea - 7. april 2008 16:42:47(UTC)
Mayyo WOW koje transformacije...a na svima izgledas savrseno!!!
Bojana bi bila prelepa i da i da umesto kose ima slamu na glavi :>
Brankice super izgledas a plava je definitivno tvoja boja!!!

Ella super si se ofarbala caos

: Brankica021 - 7. april 2008 9:22:10(UTC)
hvala svima na svim komentarima...al` jedno moram ja da prokomentarishem :kakva bre zhene J.L? icon_eek ...jedino slichno shto nas dve imamo je da smo obe bile sa Ben Aflekom ,iliti,nemamo zaista nikakve slichnosti icon_lol icon_lol icon_lol

: maleenaa - 7. april 2008 8:00:55(UTC)
I ja se slazem sa piljari Nemanjina mamo super si na toj slici.Mayya na prvoj slici meni se najvise svidjas a ti Brankice si med na drugoj ako me neko pita :)

: piljari - 7. april 2008 5:40:00(UTC)

na ovoj slici daleko najbolje izgledas

By skorija85

: Bambina. - 6. april 2008 18:53:41(UTC)
Brankice meni se najvise svidja kako izgledas na trecoj slici, plava ti bas lepo stoji

Nemanjina mama, tebi sve lepo stoji, i duga i kratka. Mozda mi se malo vise svidja sa pramenovima.

Obe izgledate prelepo, prave ste cice ipo bravo bravo bravo bravo

: Brankica021 - 6. april 2008 17:53:20(UTC)
mayyo...ahahaha,za Sneshkuruganje (mada,shto jest`-jest` icon_lol icon_lol icon_lol )
ja obozhavam pramenove,i plavu kosu...tako da bi Ella rado uzela tvoj skalp icon_lol icon_lol icon_lol ...frizura mi je tvoja extra...
jelena i mayya,obe ste mi sada simpa,ali kad sam videla ove slike od ranije... icon_eek izgledale ste wooooooooooooow

: Srcka - 6. april 2008 17:41:04(UTC)
Bojana, najvise mi se svidjas na sestoj i na prvoj slici, crveno po meni ti ne stoji, kao i kratka kosa. I sada si super.

: elena i branko - 6. april 2008 16:52:03(UTC)
Meni sa Bojana najvise dopadas sada, sa cokoladnom bojom. A inace si RIBA I PO.

I moram da kazem jos nesto , sada sam gledala slike Jeleneorg, auuuuuuuuuuuuu brate mili, WOW kava si ti MACKA, Jelena izgledas kao MILION DOLARA.

: Ella - 6. april 2008 15:25:01(UTC)
Bojana icon_eek icon_eek icon_eek   ti si EXTRA zgodna zena!!! klanjam   Pa covece ko gleda u frizure, kad si ti u pitanju icon_lol mislim stvarnooo... Prva slika u kupacem waooouuu extra ti stoji i kupaci je prelep! icon_wink   Meni se inace celokupno pa i sa frizurom najvise svidjas na petoj slici... extra ti stoji kad si stepenasto osisana bravo   Ma brate, jednostavno dobra si riba i sve ti dobro stoji zvezda

: mayya - 6. april 2008 14:59:49(UTC)
Bojana, prvo, hvala na kompli9mentima.
A drugo, najlepsa si mi sa crnom kosom i trenutnom bojom, cokoladnom, ako dobro vidim.
Jedino mi se duza kosa vise svidja od paz frizure.
Ali, ti bi mogla i u zeleno da se ofarbas! :-*

A Tanja, kad ce tvoje frizure???

: tanja. - 6. april 2008 12:49:42(UTC)
Brankice,sve su frizure lepe i super ti stoje. Meni se svidja i prva,po meni topla i nezna...bas nezno izgledas na toj slici
zvezda

Nemanjina mama bravo super, sve ti super stoji i duga i kratka i pramenovi...svaka cast zvezda

: Nemanjina mama - 6. april 2008 12:34:34(UTC)
A sad ja.

evo prvo ova najstarija, pre tri godine,Crna duga (nadogradnja)

By skorija85

E posle toga malo kraca kosa, crvenkasti tonovi!

By skorija85

By skorija85

posle toga duza kosa sa pramenovima!

By skorija85

By skorija85

By skorija85

By skorija85

By skorija85

i sad

By skorija85

: Ivana-Lukina mama - 6. april 2008 12:33:15(UTC)
Citat:
elena i branko - 6/4/2008 15:28

Brankice, sve ti super stoje , ali crna je definitivno moj izbor. Prelepa si mlada zena, a mladoj zeni sve lepo stoji.

U potpunosti se slazem sa Elenom,mada mi se svidja kako ti i pepeljasa satirana stoji,Brankice ti si jedna prelepa,mlada,zgodna mama sve pohvale od mene cvecko

: elena i branko - 6. april 2008 12:28:19(UTC)
Brankice, sve ti super stoje , ali crna je definitivno moj izbor. Prelepa si mlada zena, a mladoj zeni sve lepo stoji.

: Nemanjina mama - 6. april 2008 11:51:42(UTC)
O moj Boze, ja tek sad vidim ovo... galamdzija galamdzija galamdzija galamdzija galamdzija

E da vidimo... ovako.... moja zapazanja su...
:>

nikiilaki: Na svakoj slici si bas SEXI bravo

Ivana Lukina m.: Pepeljasta duga kosa, definitivno najbolje izgleda!

Ella : Sve frizure su slicne ali zato prelepe, ova nova boja ti je najbolja, ne menjaj boju nikad!!! bravo Slaze ti se i uz ten i uz okice ze plave lepe! bravo

Ivy :Najvise mi se svidja trenutna frizura kakva ti je!

Jelenaorg: Pa da ne pise ne bih te prepoznala MAJKE MI icon_eek icon_eek icon_eek Stvarno sve pohvale sa moje strane,
nema slike na kojoj nisi predivna! SAMO CU RECI SVAKA CAST! bravo bravo

Srcka: lepa kosa, ne menjaj...

Tinna: :( imas frizuru za kojom ja patim,oduvek sam htela takvu kosu i ja!!!bravo

Vlatka: crna kosa je bolja po meni!

Mayyo: icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek prva slika ti je SHOWWWWWWWWWWWWWWW
PRELEPA SI ama bas na svakoj slici, evo htela sam neku da izdvojim ali ne mogu sve su bravo bravo

: Srcka - 6. april 2008 7:13:22(UTC)
Brankice, super su ti fotke, ali na svadbi kakvu si imala mislim da ti bas i ne stoji ni frizura ni boja kosa, i po mom ukusu ne stoji ti ni medena boja doomed
Najvise mi se svidjas kada si pepeljasto plava, na poslednjoj izgledas too hot, a kao crnka isto si super, sto kaze Ella ista JLo icon_wink

: Ella - 6. april 2008 6:37:24(UTC)
Ne svidja mi se prva slika Brankice, ostale su extra bravo   A sa tamnijom kosom, bar na ovoj slici, ista si Jennifer Lopez icon_wink

: mayya - 5. april 2008 21:46:14(UTC)
Brandzi, prelepa si na svakoj fotki, sa svakom frizurom.
Na trecoj te ne bih prepoznala.
Sa crnom si mi too hot.
A na prvoj ista Snezana Djurisic!

:-* :-* :-*

: Brankica021 - 5. april 2008 21:38:05(UTC)
steta shto nemam skener,posto do sada nisam upoznala osobu koja je vishe muchila svoju kosu od sebe same icon_lol icon_lol icon_lol (od svih mogucih boja do svih mogucih frizura)...evo nekih frizova shto imam u kompu (slikano u protekle 2,5 godi. i vecina je borring)

ovu sa venchanja moram da izdvojim posto sumnjam,da cu slichnu opet imati(zamislite me kako setam gradom sa ovakvom zurkom icon_lol )
Free Image Hosting at allyoucanupload.comFree Image Hosting at allyoucanupload.comFree Image Hosting at allyoucanupload.com
pa boja meda,svakodnevna varijanta pramenovi (slichnu ovoj uskoro planiram)

crnaFree Image Hosting at allyoucanupload.comFree Image Hosting at allyoucanupload.com

varijanta na pepeljasto

: mayya - 24. mart 2008 20:54:43(UTC)
Jao, sram me bilo!
Ja tek sada vidim sve vase komentare! icon_surprised ops: icon_surprised ops: doomed doomed doomed doomed

Hvala vam puno na komplimentima, kritikama, pohvalama... Uh, bas ste blagi kriticari bili sto se mene tice!!! zvezda
Ivy, moze, kod Tanje na dijetu, ali da me drzi na oku non - stop!

Kiko, bas si me iznenadila!

Hvala vam svima!
Moja parola je: bilo nekad, sad se pripovjeda! icon_lol icon_lol icon_lol :? :? :?

: pahuljica - 24. mart 2008 20:31:59(UTC)
[QUOTE]jelenaorg - 18/2/2008 13:07

evo malo da razbijem monotoniju, ovo je tamna boja cokolade, stepenasto osisano sa kosim siskama, svedeno i mirno isfenirano na ravno, za svaku priliku dobitna kombinacija

Moj favorit. Zajedno sa haljinom i nakitom.

: kika - 23. mart 2008 10:11:47(UTC)
"OVAKOSEOSECAMOZBILJNIJE" JE NAJLEPSA FOTOGRAFIJA NA FORUMU.
NA CEEEEEEEEEEEEELOM FORUMU OD KAD POSTOJI.

: jelenab - 18. mart 2008 5:37:16(UTC)
Ja moram da potpisem Niki - glasam za cupavije i ozbiljnije!!!!!!

: nikiilaki - 17. mart 2008 22:46:34(UTC)
Mayyo cupavije icon_eek   super ti stoji, mada mi se dopada i ona gde ti je kosa zalizana ozbiljnija varijanta bravo

: Cvetic - 13. mart 2008 23:34:55(UTC)
Mayyo... icon_eek icon_eek

SmileyCentral.com

klanjam klanjam klanjam

: tanja. - 13. mart 2008 22:08:48(UTC)
Mayyo... icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek
sok sok sok sok sok sok sok sok sok
ti si bre zeno prava sex bomba...bez texta sam...na svim slikama izgledas savrseno :-*
meni se najvise dopada "cupava" kako si je nazvala :)

ot.
Moracu jedno vece da te ukradem i u provod...sa tako tom "cupavom" frizurom icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol zagrljaj

: ivy - 13. mart 2008 21:50:30(UTC)

Citat:
mayya - 12/3/2008 01:39 Sredjivajuci fotografije u racunaru, naisla sam na neke svoje frizurice iz mlada lackog perioda. Nisu neke drasticne promene, ali... Moj jedini izlet u svetliju boju... Photobucket Photobucket Siz - friz... Photobucket Kike sam obozavala... Photobucket Ovako se osecam ozbiljnije... Photobucket Ovako leprsavije... Photobucket Ovako cupavije... Photobucket A najbolje se osecam ovako... I to je moja klasicna, ali voljena frizura... Photobucket I jos jedna omiljena i cesta... (nisam pevajka icon_lol icon_lol negoje ovo jedina slika koju sam nasla sa kikom) Photobucket I nesto slicno... Photobucket Eto, to sam razlicita, a ista ja!

Lepim ljudima sve lepo stoji...A ti si zeno PRELEPA!!!!

Ja sam odusevljena ovim slikama,na svakoj si WOW!!!

Aj kod Tanje na dijetu!!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*  

: Ane - 13. mart 2008 19:10:51(UTC)
i ja se javljam da kazem da maja izgleda kao prava bomba i da sam videla slike pre i posle majo ne daj se izgledas predivno i ima nesto u tebi sto zraci ,seksualni magnetizam to je nesto kao tvoj zastitni znak a sto se tice frizure sve ti lepo stoji ali ona prva slika meni je nekako najupecatljivija

: jelenaorg - 13. mart 2008 8:08:06(UTC)
samo da dodam Mayyo ove varijante sa poku[ljenom kosom su super!!!

: Bambina. - 13. mart 2008 8:00:50(UTC)

Mayyo, super izgledas i sa malo svetlijim pramenovima, najvise mi se, ipak, svidja tvoja omiljena frizura, slika gde si u diskacu.

: zMayica - 12. mart 2008 18:44:08(UTC)
cim saznam za nesto dobro, javljam! :)

: jelenaorg - 12. mart 2008 16:24:36(UTC)
Mayyo svaka kombinacija je za sebe simpa. Ova tvoja omiljnea je i meni naj nja...
Zmayice veze nemam sa frizerima po zemunu...bas ne znam! Bila sam u Stvan stilu i krs je neverovatan. Ako saznas javi. Inace za R;n' her hehe godinama sam isla tamo, a sad u salon Dejan donji deo city pasage...imam tamo neke povlastice...al nemam vremena da idem tamo! pa bi bilo zgodno da najdem nesto dobro u Zemunu i to ako bi moglo u centru!

: mayya - 12. mart 2008 12:10:48(UTC)
Hvala puno!

: zMayica - 12. mart 2008 11:26:58(UTC)
Mayya je zenska neverovatno sarmantna, i pozitivus pravi! bravo za transformacije

: elena i branko - 12. mart 2008 8:45:55(UTC)
Mayyo, super su fotke, na prvoj si wow, imas boksera, kao ja, prelep je i dopadas mi se u diskoteci, a onde gde si sto ti kazes ozbiljna ta mi je isto fantasticna.

: mayya - 11. mart 2008 21:39:16(UTC)
Sredjivajuci fotografije u racunaru, naisla sam na neke svoje frizurice iz mlada lackog perioda.
Nisu neke drasticne promene, ali...

Moj jedini izlet u svetliju boju...

Photobucket

Photobucket

Siz - friz...

Photobucket

Kike sam obozavala...

Photobucket

Ovako se osecam ozbiljnije...

Photobucket

Ovako leprsavije...

Photobucket

Ovako cupavije...

Photobucket

A najbolje se osecam ovako... I to je moja klasicna, ali voljena frizura...

Photobucket

I jos jedna omiljena i cesta...
(nisam pevajka icon_lol icon_lol negoje ovo jedina slika koju sam nasla sa kikom)

Photobucket

I nesto slicno...

Photobucket
Eto, to sam razlicita, a ista ja!

: Ella - 4. mart 2008 15:13:43(UTC)
Bombica, racic, bambina, Zmayica, Ane, tijanast, piljari.... zagrljaj & :-* tnx

: racic - 2. mart 2008 22:29:05(UTC)
Katarina, najvise mi se dopada na slici koju je Aiko citirala, neobavezno podignuta i smedje nijasne.

Nikiilaki, Boja na drugoj slici, milsim da je neko nijansiranje u pitanju, frizura na prvoj slici mi se bas svidja, a na poslednjoj licis na Cecu icon_wink

Ivana, sadasnja frizura i boja-pun pogodak.

Biki, podignuta kosa. Mada mi se svidja i na slici sa sestrom, prvi post gde si postavila slike. Boja je lepa.

Ella, sve plave nijanse ti dobro stoje, prelepo ti je blago prikupljena sa siskicama.

Ivy, na slici sa bebom, frizura, boja, cista desetka.

Andela, na poslednjoj slici mi se najvise svidja frizura.

Jelenaorg, tebi sve dobro stoji, idvojila bih dugu crnu, ravnu sa kosim siskicama, i kely frizuricu sa prirodnom bojom, na njoj si mi kao glumica.

Srcka, bez siskica, boju bih malo potamnila, par nijansi.

zMajice, docek 2007.

Z.e.v.s. sa siskicama, i mislim da bi ti bilo jos bokje sa malo prirodnijom bojom.

Vlatka, prva frizura, samo da gornji deo bude tamniji, ili mozda cela kosa tamnije smedja.

: Bambina. - 1. mart 2008 20:31:36(UTC)

katarina dopada mi se tvoja sarena kosa zaljubljen

z.e.v.s. lepo ti stoje siske

Ella odlicno je ispala boja, pepeljasto ti bas, bas lepo stoji

: zMayica - 1. mart 2008 13:43:50(UTC)
jelenaorg, tijana... da li neka od vas moze da mi preporuci dobru frizerku na NBG ili jos bolje u Zemunu?
ja sam se ranije sisala u Rock'N'Hair_u (dok sam furala neopunk frizzure i kracu kosu) ali nemam iskustva sa frizzerima preko Save

upomoc!c :)

: Ane - 1. mart 2008 13:09:53(UTC)
Citat:
tijanast - 1/3/2008 09:33
ja vec neko vreme pokushavam da dobijem tu boju poludecu jer mi kosa svaki put drugachije primi farbu, .

i ja :(

: tijanast - 1. mart 2008 5:33:51(UTC)
Ella boja je savrshena, mozesh li mi reci koju farbu koristish, ja vec neko vreme pokushavam da dobijem tu boju i poslednji put mi je bilo sktoz sedo chak je ishlo na teget chini mi se, poludecu jer mi kosa svaki put drugachije primi farbu, hvala bogu pa je pochelo da se ispira...

: Jade - 1. mart 2008 4:24:51(UTC)
Uf ja sam vec duze vreme nezadovoljna sa svojim bojom i frizurom te sam jos prosle nedelje za danas zakazala termin !Jedva cekam jedan sat pa da sednem na stolicu!!Ella jako ti je lepa kosa,sve pohvale!

: bombica26 - 29. februar 2008 20:06:05(UTC)
ella,fenomenalno.cmok

: Ella - 29. februar 2008 18:59:44(UTC)
Hvala vam devojke zagrljaj   Ja sam bas zadovoljna :)

: Karli - 29. februar 2008 17:12:08(UTC)
Ella,super ti je kosa!

: nikiilaki - 29. februar 2008 14:23:23(UTC)
Ella super je boja bravo bravo bravo , he he i ja sam glasala za pepeljastu, veoma ti lepo stoji

: Ane - 29. februar 2008 14:14:12(UTC)
joj ella kako sam ti ljubomorna na boju jako mi se dopada stoji ti super kad budem nasla vremena idem kod devera na farbanje i feniranje al nema sanse da bude takve boje ko tvoja

: piljari - 29. februar 2008 12:14:40(UTC)
super ti je boja kose Ella ,ide uz tvoj ten

: jelenaorg - 29. februar 2008 9:36:51(UTC)
andela friz je super al bi ja prelila sa recimo bojo lesnika

: jelenaorg - 29. februar 2008 8:54:26(UTC)
Vlatka nije ti lose to crno , ali isto kao i ZEVS mozda malo svetlije zbog boje tena, inace frizura ti je ok lepo ti stoji.

: jelenaorg - 29. februar 2008 8:33:47(UTC)
ZEVS, ovako ti je cool ali mozda zbog tena o okica da probas nesto svetlije smedje.
Tina cica ipo nema sta siske su ti zakon a sto se tice nadogradnje ja nikako nisma za.
Katarina sve mis e svidja, nekako ti sve ide uz takvo lice...bas si lutka, ja nekako ne pratim detaljno forum tako da nsiam znala ni kako izgledas.

Zmajica definitivno mi se najvise svidja prirodna sa kosim siskama. Bas mi ide uz tebe
Srcka ne menjaj tu plavu prelepa je ali prelepa smao neguj i odrzavaj sa siskama ili bez super je.
Biki ne mogu da zamislim ako niej plava.
Ivana lukina mama - mni nekako najvise ona palava kad si bila trudna...ta mi ej najbolja.
Ivy najvise mis e dopada ova kosa koju sad imas.
Nikilaki e sad ne znam sta da kazem- svaka mi je dobra na svoj nacin imas lice za eksperimentisanje i promene...

: elena i branko - 29. februar 2008 7:49:25(UTC)
ELLA FANTASTICNO TI STOJI I BOJA I FRIZURA, JA OBOZAVAM SISKE.

: Ella - 29. februar 2008 7:45:10(UTC)

E devojke, po preporuci mnoge vas koje su izjavile ovde da mi pepeljasta kosa najbolje stoji. A i sama se najbolje osecam tako... Juce sam se sama ofarbala i zadovoljna sam rezultatom. Evo kako izgleda boja kose:

caos  

: vlatka - 28. februar 2008 5:56:18(UTC)
Evo i mene ..............Nemam mnogo slika u kompu,kad budem imala vremena skeniracu i okaciti.uglavnom kosa mi je bila svih mogucih boja i vrlo cesto sam istu menjala.
Poslednje dve godine sam bila ovakva

A sada sam ovakva

: z.e.v.s - 24. februar 2008 20:06:08(UTC)
Ovo je onako opustena varijanta, bez feniranja i bilo cega(i ja kao zivi kostur koji hoda)

onda je ova sa veridbe, isfenirana i ucvrscena i za moj ukus previse "tetkasta"

pa sam ovako izgledala na svadbi

I ovako izgledam sada, jer sam skoro skratila shishke

: Emina81 - 23. februar 2008 20:08:23(UTC)
katarina,jako mi se dopada tvoja sarena kosa,jos kad bi vidjeli kako uokviruje tvoje lice..... :)

: katarina - 23. februar 2008 18:25:52(UTC)
evo moje sarene kose

: bombica26 - 23. februar 2008 11:15:15(UTC)
ma tina lutkice nasa cmok

: Tinna - 23. februar 2008 8:10:25(UTC)
[img=http://img98.imageshack.us/img98/3918/img7454dx8.th.jpg]

: Tinna - 23. februar 2008 8:07:43(UTC)

ovo je crno bela, sa vencanja

: mayya - 22. februar 2008 19:10:06(UTC)
Ivy, odusevljena sam slikama gde si plava i imas siske.
Ali mi se isto svidjaju i tvoje skorije frizure, kao i sadasnja.
Sto bi se reklo, sve ti lepo stoji!icon_lol

Biki, isla si na kurs u Japan? icon_wink

Andela, druga slika!

Jeco, ti nas bre zeno sve baci u senku!
Ko sad da ti parira sa slikama raznih frizura.
Najlepsa mi je fotografija sa tamnom vezanom kosom i koso secenim siskama.
Ali mozda nije u pitanju frizura, vec sminka. Ne znam.
Ma lepa si svuda!

Srcka, definitivno bez siski!

Zmajce, docek 2007!

: zMayica - 22. februar 2008 18:35:35(UTC)
ovo je za docek 2007.
[img=http://img228.imageshack.us/img228/3479/87118000jm1.th.jpg]
a ovo sredinom godine
[img=http://img227.imageshack.us/img227/7052/vencanje100407yl3.th.jpg]
i poslednja je za ovu Novu Godinu
[img=http://img139.imageshack.us/img139/5995/p1020031eu7.th.jpg]

u sustini, od kako sam ostala u drugom stanju, prestala sam sa farbanjem, oporavila kosu ali uskoro planiram da poradim nesto po pitanju stajlinga
sta mislite u koju boju/nijansu ?

: zMayica - 22. februar 2008 18:26:07(UTC)

ovo je jedna od mnogobrojnih ali i poslednjih varijanti crvene boje, nosila sam je 10ak godina... to je iz 2004.

: Prex - 19. februar 2008 5:51:00(UTC)
Evo sad sam pogledala i ostale, Ella koliko si se ti samo promenila icon_eek uopste te ne bih prepoznala na onim slikama gde imas 15 i 17 godina, da ne znam ko je postavio slike nikad ne bih pogodila. icon_lol Inace mislim da sam ti i ranije negde napisala, mnogo ti je dobro ovako sa malo tamnijim pramenovima.
Katarina definitivno mi se najvise svidjas sada sa ovom bojom, imas neke crvenkaste pramenove jel' da? Super ti stoji ova boja.
Ivana i tebi sam jos pre rekla da mi se najvise svidja ova pepeljasta ali sa malo tamnijim pramenovima.
caos caos caos

: Prex - 19. februar 2008 5:30:38(UTC)
Nisam stigla sad da gledam sve slike vec samo zadnje dve strane, pogledacu posle ostale, ali ove koje sam videla, Jelena zeno ostala sam bez teksta, icon_eek icon_eek icon_eek SVE ali SVE ti lepo stoji, fotke su fenomenalne (ali posto znam cime si se bavila onda mi je jasno), i nemoj pogresno da me shvatis ali podhitno se vracaj na ovu staru tezinu (sto vazi i za mene naravno) jer ostavljas bez daha, prelepa si...
Ivy mnogo ti lepo stoje siske, a i ja glasam za plavu boju.
Srcka meni se svidja i sa siskama i bez njih, tako da mozes i dalje da menjas po malo jedno pa drugo, za promenu icon_lol
Biki definitivno mi se svidja kad podignes kosu.
Andela svetliji tonovi ti lepse stoje ja mislim.
caos caos caos

: Bambina. - 18. februar 2008 19:40:54(UTC)

Izvinte ali moram da kazem da Jelena fenomenatlno izgleda na SVIM slikama icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek

: uniona - 18. februar 2008 19:16:03(UTC)
ivy, definitivno plava + siske

srcka meni se vise svidja bez siski, pogotovu poslednje dve foto, nekako ti oci vise dodju do izrazaja a bas imas lepe oci

: ivy - 18. februar 2008 18:16:38(UTC)
nikiilako meni se najvise svidja tvoja poslednja slika!!!
Jelenu je suvisno komentarisati zena izgleda kao avion na svakoj slici!!!!
Srcka definitivno ne siske!!!
A ja cu lagno opet u plavo...

: laura - 18. februar 2008 12:32:04(UTC)
srecka
pa tebi stoje lepo i siske i bez siske ti si bre lepa slatka si na svim slikama

: Ivana B. - 18. februar 2008 12:09:24(UTC)
Srcka, po meni...ljepše ti stoje frizure bez šiški!!!

: tijanast - 18. februar 2008 12:04:50(UTC)
Jao sad tek videh prethodne strane, Jelena, ove slike su fenomenalne, sve ti super stoji ali meni se najvishe svidja ona sa dugom tamnom kosom i shishkama.
Ivy, tebi bash super stoji plava.
Ivana, duga pepeljasta...
Ella, pepeljasta definitivno, ona sa shishkama sa strane.
Katarina, vishe mi se svidja kako ti stoje malo svetlije boje...
Niki, plava mi se najvishe svidja, ali i poslednja slika je super.
Nadam se da nisam nikogazaboravila....
Joj da, Biki, plava, ja bih na tvoju kosu izvukla sitne bele pramenove, poshto ti je prirodna tako svetla, super bi izgledalo...

: jelenaorg - 18. februar 2008 11:39:15(UTC)
hehehe hvala ,sve mi boje lepo stoje, ja sam licno imala jako puno promena imala sma i teget kosu sa ciklama pramenovima i pink roze, i narandzastu sa zutim pramenovima, i braon sa ljubicastim prelivom i svasta nesto jednostavno volim da eksperimenrtisem sa kosom. Hvala bogu pa mi kosa sve trpi. U svakom slucaju po meni je svaka promena dobra

: anitica - 18. februar 2008 11:38:51(UTC)
Srcka, po meni NE siske!

: nikiilaki - 18. februar 2008 11:27:46(UTC)
Ivy plava boja i siske definitivno, Ella pepeljasto, Srcka lepo ti stoji plavo, Biki ipak ti plavo najjlepse stoji,valjda nisam nekoga zaboravila  neznam bravo bravo bravo  

: nikiilaki - 18. februar 2008 11:24:27(UTC)
Jelena zeno icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek   ostala sam bez teksta, znaci sve ti strava stoji. Ej bre zenoooooo znaci poguzi   sto krijes ti te slike da ih tek sada vidim??? Ja sam jos uvek u icon_eek . PRELEPA SI.

: tijanast - 18. februar 2008 11:18:15(UTC)
Srcka, po mom mishljenju ne, poslednja slika ti je prelepa, tj.ti si prelepa na njoj.

: Srcka - 18. februar 2008 10:59:15(UTC)
Posto jos uvek nemam skener da vam pokazem i drugu boju kose, molim vas da mi kazete vase misljenje o tome da li mi bolje stoje siske ili ne, posto se uvek premisljam da li da ih skratim ili ne, kad ih skratim za sledece sisanje ih pustam, kad su mi duze sledece sisanje ih kratim i uvek nezadovoljna.... Znaci, siske ili ne???

: Aiko - 18. februar 2008 10:47:30(UTC)
Citat:
katarina - 15/2/2008 20:19

a ova boja kose ne vidi se bas al je satirana

Izvinjavam se sto cu biti off topic, ali moram da prokomentarisem da si ovde obucena skroz po mom ukusu! I preslatka si!

: Ivana-Lukina mama - 18. februar 2008 10:29:42(UTC)
Jelena meni je najlepsa slika gde si u beloj majici tamna boja cokolade sa siskama bravo

: Srcka - 18. februar 2008 10:19:55(UTC)
WOOOW buljavko buljavko buljavko buljavko buljavko buljavko

Koja cica cvecko cvecko cvecko

Znaci ja sam bez teksta klanjam klanjam klanjam

Ti si jedna prelepa frizura, to mogu da kazem, ne mogu da izdvojim ama bas nijednu frizuru i boju, sve ti je prelepo, je li si ti bila neki model, fotografije su ti predivne. bravo bravo bravo

: Iki - 18. februar 2008 10:12:51(UTC)
Jelena, predivno bravo bravo bravo

: tanja. - 18. februar 2008 9:18:15(UTC)
icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek
ja sam bez texta icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek
Jelena...fenomenalno bravo bravo bravo svaka frizura ti extra stoji ali SVAKA

: jelenaorg - 18. februar 2008 9:07:48(UTC)
Evo malo mojih frizura i promena, u glavnom mi se sve svodi na tu neku boju meda, pokosene trave ili lesnika... i na dugu kosu e sad ima raznih varijacija pa pogledajte

divlje neptavilne lokne sa vetrom u kosi, duga je a boja med.

podignuta duga prirodna ne farbana nesto sivkasto smedja boja,

divlje nepravilne lokne uvijane na krpice, boja meda...malo romski stil

ovo je umetnicki namenski radjeno za performans jednog naseg ponatog friera rad na temu "MORAL" dakle nije za komercijalne svrhe

isto plavkasta boja meda prlomnjena , neobavezno pustena

evo malo da razbijem monotoniju, ovo je tamna boja cokolade, stepenasto osisano sa kosim siskama, svedeno i mirno isfenirano na ravno, za svaku priliku dobitna kombinacija

pundja bez ikakve forme za elegantnije prilike, boja satirana

na ovoj slici je boja prirodna sa prirodnim posvetljenjem od sunca, frizura Kely,

takodje kely frizura sa uvrnutim dredovima ili crvicima kako hocete...

ovo su dve simetricne pundje- telefoncici sa neobaveznim izvucenim pramenovima- tinejdz varijanta

dva simetricna repa INDIJANSKi fazon

divlje lokne

standardna duzina peglana ravna

tinejdz repovi

: Srcka - 18. februar 2008 7:52:03(UTC)
Andela, meni se svidja prva fotka icon_lol

: andela - 18. februar 2008 6:59:40(UTC)
Biki frizura ti je super ja jako retko vezujem kosu samo kad mi je masna.

: andela - 18. februar 2008 6:56:59(UTC)
evo i mene malo ovako sam izgledala pre skoro dve godine kad sam rodila Vasilija

pa onda ovako nesto

a ovakva sam sada

u prirodi mi je kosa tamno braon ali mislim da mi svetlija boja bolje stoji
a evo i jedne slike kad sam bila tamnija i deblja icon_lol

: Srcka - 18. februar 2008 6:30:51(UTC)
Biki, svidja mi se ova varijanta frizure, lepo i neobavezno

: biki - 18. februar 2008 4:34:44(UTC)
Ovo je frizurica koju ja jako ceto nosim po kuci ili kad izasdejm u setnjicu uz patikice i farmerice,ma uz sve (imam staklene igle za svecanije prilike :> )ali deo su mene i stvarno ih obozavam..Cesto sam imala priliku da mi cure zaviruju u kosu da vide ima li jos sta sem igle i kako je zakacena :) Inace mi je u skoli cesto sluzio flomaster u ove svrheicon_lol

nekako sam uspela da slikam pa sad..

: biki - 18. februar 2008 4:30:29(UTC)
Ella faco icon_wink boli te uvo icon_razz

Ivy odusevljena sam tvojim prvim slikama,izgledas kao lik iz filma ali stvarno,lepa si na poseban nacin imas upecatljive oci tako da te tvoja frizura i te siskice samo upotpunila..Glasam za plavu mada ti i ova smedjkasta lepo stoji

: tanja. - 18. februar 2008 0:26:39(UTC)
Divno bravo bravo bravo
Sve ste lepe , svaka frizura na svoj nacin posebna bravo
Ivy super ti stoji plavo :-* :-* :-*

: ivy - 17. februar 2008 21:02:00(UTC)
Hvala...i sad su kratke ali ih sklanjam u stranu jer ih Boki cupa cim ih vidi upomoc

: Srcka - 17. februar 2008 20:53:54(UTC)
Ivy, odmah da si skratila siske :> :> :>

: Srcka - 17. februar 2008 20:52:23(UTC)
OTE]Ivana-Lukina mama - 15/2/2008 23:45

[/IMG][/URL]

Znaci Ivana, moram da odvojim ovu sliku jer si preeeeeslatka na njoj, tako izgledas nezno, mlado, slatko kao pravcata devojcica. Ova boja mi se i najvise svidja kako ti stoji, mada se ne vidi lepo jer ti je podignuta. Ali mislim da ti lepo stoje pramenovi i svetlije nijanse.

Katarina, najvise mi se svidjas kako sada izgleda tvoja frizura, dakle tamnije.

Nikiialaki, prva fotka definitivno

Biki, treca slika je super kako sada izgledas.

Ella, ti si jedna mnogo lepa zenica, tako da ti sve boje lepo stoje, imas lepo lice, oci, ali izdvajam plavo sa tamnijim pramenovima

Ivy, ti si preslatka sa siskama mnoooogo , definitivno prva slika

cvecko

: ivy - 17. februar 2008 20:36:04(UTC)

Evo zene i mene...
Bila sam plava 4-5god pa jedan dan odlepila od unistene kose i ofarbala se u kestenjastu i pustila da izraste moja prirodna,sad posle 4 god prirodne boje ponovo lagano prelazim u plavo...
Koja vam se najvise svidja?? Tacno se na ovim slikama vide moji kg tj visak sad...

moja sestra se glupira iz mene

Moja trenutna boja...

: Ella - 17. februar 2008 18:42:08(UTC)

E ljudi, super nekima se dopada tigrasta bluza, nekima ne... Ali kanite me se vise icon_lol   Mislim stvaaaarno... tema je o frizurama. Otvorimo temu o oblacenju pa cemo komentarisati razne stilove, ovo je bas smesno! Jer meni bi bilo dosadno pisati celu stranu jedno to isto sto nema veze sa ovim, ali ajd' dobro....

Sad se niko vise ne usudjuje staviti ovde slike frizure ruganje  

: Ane - 17. februar 2008 18:33:36(UTC)
Pa kad svi nesto kazu iako nisam neki modni ekspert meni se svidela ta tigrasta maica a i svidelo mi se kako elli stoji,jos me podseca na moju komsinicu koja je isto tako lepa kao ella i oblaci se u istom stilu a zivi u istanbulu za koji se kaze; sta je ujutru u parizu uvece je u istanbulu tako da podrska od mene ukusi su razliciti i o njima se ne raspravlja ali evo mog skromnog misljenja meni se dopalo a verujem u to da se oblacimo kako smo raspolozeni i verujem da se onda elle osecala nekako mocno Go Girl

: katarina - 17. februar 2008 18:01:20(UTC)
ivana nemoj skretati temu u pogresnom pravcu..ja i biki smo samo pekomentarisale da bluzica ne odgovara ellinoj licnosti jer mi deluje nezno sto nije na toj slici...
ne sumnjam u njen ukus na kraju krajeva svako ima svoj ukus jer je i svaka licnost individua za sebe a o tome ne treba raspravljati...

: Ivana-Lukina mama - 17. februar 2008 17:53:13(UTC)
Auuuu devojke sta je ovo rapravka o modiranju :nene:

Ako bas komentarisemo Ellinu bluzu ja sam tu bluzu videla pre i skroz odlepila na nju, i mislum da joj bas stoji.

Da se razumemo ima razni tigrasti dezeni one sto ja mrzim provokativne da moram tako da se izrazim kur****ke,to u zivotu ne bih obukla.
Ova bluza mi je bas moderna,neobicna nisu one sitne tigraste bljak sare,kazem ne volim tigrasto ali ovakvu bih definitivno obukla!!!

I sto se tice garderobe ja mislim da Ella ima bas mastovitu garderobu imala sam prilike dosta njene garderobe da vidim i svidja mi se sto nije ono fensi nego stvarno kvalitetno,mastovito i nesvakidasnje.

Cesto razgovaramo o garderobi gde sta ima da se kupi,savetujemo i tako to kazem ja njoj sta se meni ne svidja(mozda mi se dve stvari do sad nisu svidele) kaze i ona meni,ali boze moj ukusi su razliciti,pa pogledajte slike od njene babe zena gospodja kakav stil ima za njenih 70 godina,kakvo drzanje mislim da je imala od koga da pokupi,neko neke stvari ne zna da ponese ,a neko zna...

I ne stoji svima crveni karmin i lak,i ne stoje svima dugi nokti,kratka kosa,paz frizura jednostavno o takvim stvarima ne treba raspravljati....

Pa vidite kako ja imam lepu saru u pozadini na prvoj slici i sta mi fali ruganje

: biki - 17. februar 2008 12:48:31(UTC)
Moja frizura sa vencanja na farmericama ..pa bila bi bas hipi :> nesto kao Aleksandra Kovac s pundjom na glavi i svecanom haljinom kao gornji deo a ispod vire izlizane farmerice,a da ne zaboravim ogrlicu sa slinim sljastavim kamenjem koju je nosila oko vrata....
E zaista bi na nekome delovalo smesno(kao da je pobegao iz kabine za presvlacenje u nekom butiku) ali ona je to tako dobro umela da ponese..

: katarina - 17. februar 2008 11:49:42(UTC)
biki nemoj mi reci da frizura nije vezana za garderobu icon_lol
recimo zamisli frizura kao tvoja na vencanju a ti u farmerice ili pa u radnom odelu...
tema jeste frizura al uz frizuru ide i garderoba,sminka..tako da nevidim da je ovo off...
ili da otvorimo temu garderoba al bez glava jer tu se i frizura vidi icon_lol

: biki - 17. februar 2008 10:57:12(UTC)
Katarina ne skreci s teme poguzi ti na ovom podforumu treba da nam sluzis za primer

Ella definitivno ti tigrasto ne stoji icon_lol A tebi kaca stoji zato sto izgledas fatalno a stoji i meni ali slabo nosim,nosila sam jednom tesnu suknju do kolena s crnim puloverom i tigrastim visokim sandalicamaleto na zalost nemam skener slike su stare...
Joj nasalismo se malo,nadam se da nam Ella i ostali nece zameriti icon_wink

: katarina - 17. februar 2008 10:25:07(UTC)
BIKI ne skreci sa teme sad i ja moram da prekomentarisem icon_lol i ja isto mislim da ti ona bluzica tigrasta ne stoji ti izgledas nezno a ovo mi deluje za neku koja voli da izgleda provokativno...tigrasto ni meni ne stoji..

: biki - 17. februar 2008 9:49:23(UTC)
Ma kakvi bre Ellaicon_razz to se meni dopala ona kombinacija sa trga i kosa i kompletna fotogtafija,i uporedila je sa poslednjom,nekako mi i suvise nezno delujes za tigrast dezen,niko nije rekao da si kic,ne guraj mi reci u usta....
O ukusime ne treba raspravljati ima zena koje mogu veoma lepo da nose sav taj stras,sjaj i sarenilo,glamur pa tako ni to netreba nazivati kicericom....
Ma nacisto skrenusmo s teme,zahvaljujuci meni i mom jeziku :> izvinjavam se....
Idemo dalje......

: Ella - 17. februar 2008 6:56:24(UTC)

Hvala devojke, da znam da mi najbolje stoji pepeljasto plava ili satirana boja kose icon_wink

Biki, naravno da imas pravo na misljenje (sto ne znaci da se slazem sa tobom), samo nisam znala da zajedno sa frizurama i bojama komentarisemo gardarobu (mogla sam bolje slike naci icon_lol ). Salu na stranu, obozavam gardarobu, i dobro sam svesna sta mi stoji a sta ne. Sve sto imam u ormaru, meni je lepo i nosim sve kako kojoj prilici prilici, sa zadovoljstvom :) Moj stil i jeste sportska elegancija, nikad ne nosim nikakav kic, sljakice, nakit itd. 

Izvinjavam se devojkama na off komentaru, drzim se frizura u buduce icon_wink

Ajde da vas vidimo, saljite slikice bravo  

: uniona - 16. februar 2008 20:17:14(UTC)
ella mnogo mi se dopada tvoja kosa,
kada je rec o boji ne volim bas pepeljasto plavu, ali zato sa tamnijim pramenovima odlicno izgleda i lepo ti stoji uz ten
tako da je moj favorit frizura na predposlednjoj fotografiji bravo

: andrea - 16. februar 2008 18:08:46(UTC)
Katarina definitivno mi se svidja ona svetla cokolada...
Ivana ona gde si na slici sa Lukom...
Biki ona zadnja..
Ella pepeljasto plava!!!!

: Ivana-Lukina mama - 16. februar 2008 16:46:59(UTC)
Biki meni se svidjas na prvoj slici,slike sa svadbe bravo

Ella meni se svidja pepeljasta i ona sa braon pramenovima ti extra stoji,eto ja ti od srca kazem bravo

Sto se tice garderobe sve mi se svidja,a neke sam stvari imala prilike i pre da vidim i jako sam odusevljena...Zapazila sam da imas puno mastovite i nesvakidasnje garderobe smizlica

Kao i kod katarine gde je sve u crnom i braon cizmama,i ona kombinacija sa zelenim dzemperom bravo

: biki - 16. februar 2008 13:01:33(UTC)
Ella definitivno ova na trgu,moogo ti je lepsa od ove sa tamnim pramenovima,moram i odecu da prokomentarisem i ako cu skrenuti s teme,drzi se ovih jednostavnih stvari kao sto si nosila na trgu,i na slici s ovim decakom,odusevljena sam nekako mi nisi zena koja moze da ponese sarene stvari....Ono jes da me niko nije pitao za misljenje ali kad vec pricam :>

Bila sam ja ofarbana i u violet,kazu da mi lepo stoje te ledene boje ali ja sam se osecala kao moja baba s tom kosom icon_lol ,Ipak sam ja plavusa i svaka druga boja me cini nekim drugim,jednostavno to nisam ja...

: Ane - 16. februar 2008 10:30:27(UTC)
Kod elle meni se najvise dopada slika u profilu pepeljasto plava pa bi pitala za farbu ,ali ove zadnje slike su isto super jer ti okice dolaze do izrazaja onako mekane nezne svetlucave.Sto se tice duzine i ja vise volim duzu pa kad treba da se sisam jako mi tesko padne.Tebi duga kosa stoji strava a znam koliko je tesko izaci sa dugom kosom pa plavom posebno a kod I-L mama glasam isto za pepeljastu a kod biki svidela mi se ta crvenkasta braon boja :-*