Obaveštenja

Icon
Error

: Pakica - 19. avgust 2010 23:46:53(UTC)
E da. To je taj proizvod. ne mogu ni da popamtim sta se sve kao dobija sa tom bojom. Za mene je to svemir :). Ali da radi, radi :)

: Tarin_tata - 20. jul 2010 23:07:24(UTC)
www.nanotehnologije.rs sada ga ima u Srbiji, mi smo to probali pre 6 meseci i idalje je isto tj zeleno ko prvog dana kada je okreceno. Inace daju trajnu garanciju, a super je sto moze da se tonira, skroz je bezbedno bez otrova, anti-bakterisko bla bla..... jeste malo skuplje al verujete isplati se, e da jos nesto, cak nema ni miris.
Pozdrav i nadam se da sam vam bar malo pomogao

: Pakica - 17. jun 2010 13:38:26(UTC)
Ja sam probala neko nemacko sredstvo pre dve godine. I jos uvek sam mirna. I dalje je isto kao kad smo okrecili. Ja sam ga porucila na www.nanotehnologije.hr

: bilja74 - 13. februar 2009 18:19:59(UTC)
Nama se jos uvek nista nije pojavilo jos od onda kad smo ocistili.Prezadovoljna sam.

: tratincica - 13. februar 2009 0:33:08(UTC)
Mi smo morali menjati sran zbog vlage. Skoto svake 2 sedmice mm je cistio budj a povremeno i mazao nekim sredstvom. PVC prozor nam je uvek bio mokar, a kad kuvam nesto uzas.

: salenanja - 12. februar 2009 23:43:20(UTC)
Pa kako da stavim to kamenje samo u uglove sobe.zar je to moguce?

: nacafaca - 12. februar 2009 23:29:31(UTC)
Mi cemo raditi ili unutrasnju izolaciju ili cemo taj zid na kome izlazi vlaga pokriti sa kamenom za enterijer naravno ali prvo moram da proverim da li moze kamen da ide uopste na takav zid (skupo je to kamenje jako ali mnogo lepo izgleda i vlaga ne moze preko njega da predje nikako).

: salenanja - 12. februar 2009 22:32:32(UTC)
Jao i mi smo letos kucu renovirali.zidove gletovali pa krecili,sve super.Dosla zima,poclo grejanje a na skoro svim spoljnim zidovima u uglovima su se pojavile te crne fleke.uzas.a kod ulaznih vrata cak i kapljice.poludela sam,otisla do farbare kupila sam neko cudo dala pare za to kao poprska se po tim crnim flekama i one nestano.A onda se na tom mestu pojave zute fleke i skine se farba.Uzas.Tako da cu cim prestane grejanje da skinem tu farbu i ocistim te fleke,pa ako neko moze da mi predlozi sta da radim.Da skinem farbu do gleta?sa cim da namazem?pa da opet ofarbam?

: bilja74 - 18. januar 2009 23:15:23(UTC)
Nacofaco ,jeste to je to.Upravo u spavacim sobama sam i prskala na zid i nema nikakvih problema.

: nacafaca - 18. januar 2009 16:30:07(UTC)
Biljo da li mislis na ovaj http://www.hatzigavriili...op_up/bison/mildew.htm? Jel se to koristi samo za plocice ili moze i na zid spavace sobe recimo da se naprska?

: bilja74 - 18. januar 2009 13:50:47(UTC)
Jelenaorg ,ista stvar se desavala i nama .Resenje postoji,kupuje se u farbari i zove se MILDEW REMOVER.BISON, je proizvodjac ,a inace ga rade Grci po licenci.CENA MU JE 670DIN.Koristi se tako sto se prvo obrise budj suvom krpom i onda se naprska removerom . Posle 10 minuta nema vise nicega,kao da nista nije ni bilo.Ja sam odusevljena ,jer posle duge borbe sa svakakvim sredstvima konacno smo nasli resenje i toplo preporucujem svima.

: jelenaorg - 26. novembar 2007 11:41:07(UTC)

Pred matijino rodjenje smo okrecili ceo stan u boju kajsije. Posto smo vec imali problema sa kondezacijom i crnim povrsinama na pojedinim delovima , na iste smo pre krecenja namazali stop-kondez, neki americki proizvod ali avaj ponovo se pojavila kondezacija i na tom mestu i na nekim novim mestima....

Ocajna sam mozete li mi reci kako da se izborim sa ovim? 

: kaja - 15. oktobar 2007 19:19:10(UTC)

Sve čitam i hoću da viknem: "Ta vlaga je iz kupatilaaa. Cuuuri vam negde vodaa!!!" Ali, sve sreća, rešila si! :)

Inače, osnovno za vlagu je otkrivanje izvora vlage. Pa se gleda da se taj izvor ukloni. Ako je nemoguće ukloniti (kao što su npr. podzemne vode), onda se premazuje raznim materijalima kako bi se zaustavila vlaga! Eto, samo mali savet za početak uspešnog rešavanja problema. caos

: Masha&Tasha - 3. jun 2007 6:19:51(UTC)
Super gazde! Inace evo mog iskustva sa vlagom! Jos dok sam zivela u Bg u podrumu smo imali svakog leta izvore, od podzemnih voda valjda... kupili smo Dramin ( u njihovoj prodavnici u Zemunu) i naravno rekli koji je problem posto ima raznih vrsta vlage kako mi je covek objasnio, posto je tehnolog...od kad smo to premazali nikad vise nije kap vode bilo u podrumu, a ni vlage samim tim

: Gost - 16. maj 2007 22:23:00(UTC)
SUPER I bravo ZA GAZDE.

: Gost - 16. maj 2007 19:49:00(UTC)
vlaga je nestala, za sve je bilo krivo lose uradjeno kupatilo...sredile su to gazde, caos

: Gost - 16. maj 2007 16:23:00(UTC)
Absorber vlage je super stvar, ali i ja sam imala problem isto sa tim i jedino resenje je bila unutrasnja izolacija, ne znam Irssa koliko ti se to isplati posto si podstanar a prilicno je skupo. Medjutim cula sam da postoji sredstvo koje se premazuje na zidu pre krecenja, kazu da nije lose i da se ne pojavljuje vise kondez. Pozdrav i nadam se da ces se resiti vlage ubrzo. :( :( :(

: Gost - 16. maj 2007 15:42:00(UTC)
I ja sam imala problema sa vlagom u predhodnom stanu(podstanari smo).Ako živiš u Beogradu nabavi absorber vlage ta prodavnica se nalazi na crvenom krstu ulica je Žička(koliko se sećam). prodaji,tržni ...Kod mene je super izvukao vlagu.Možeš nabaviti i isušivače vazduva(prilično su skupi ).Absorber je prava stvar i košta oko 400 dinara.

: Gost - 14. maj 2007 0:09:00(UTC)
Ok mozda se i nevrati ali se ipak malo oseca vlaga u toj sobi i to me bas nervira a tu ce nam biti i beba pa mislim da je dobro da uradimo izolaciju :)

: Gost - 13. maj 2007 22:19:00(UTC)
mi smo to radili acem i nje se vratilo evo vec dve godine

: Gost - 13. maj 2007 16:04:00(UTC)
I ja sam jedan zid na kome se pojavila vlaga i budj (ono crno) prskala sa hlorinom to je kao ace i zaista je nestalo ali se bojim da ce se opet pojaviti kada zahladni,pa cemo mi uraditi izolaciju i spolja i izunutra kako bi to sprecili (ne zanam da li ce zaista pomoci), pa premazati nekim sredstvom protiv vlage i onda okreciti :)

: Gost - 10. maj 2007 18:03:00(UTC)
Ja ne znam jel vi mislite na vlagu ili na budj?Ono crno sto se pojavi u uglovima ili iznad prozora.Znate sta sam ja cula,ta budj,naravno su gljivice.Ucili smo da se razmnozavaju sporama.Kada se sudaraju topao i hladan vazduh,kao u kupatilu i kuhinji na primer,tu nastaje vlaga.E sad,ako su zidovi obojeni sa nekim jupolima i poludisperzivnim bojama,to je za njih jos idealnije.Imaju plodnu podlogu.Vlaga i belancevine iz jupola su hrana za budj.Zato je najbolje ta mesta ostrugati do maltera i premazati sa fungicidima i ponovo okreciti ali sa krecom.Znaci samo krec,onaj pravi starinski gaseni.On je idealan antiseptik.Ace moze da ih opere ali to se vrati od sezone do sezone.

: Gost - 10. maj 2007 2:10:00(UTC)
ace je zakon za vlagu,mi smo svugde gde se vlaga pojavila premazali acem i nikada se vise nije javila.

: Gost - 10. maj 2007 1:32:00(UTC)
Kazu da je najbolje oguliti zid pa ponovo izmalterisati i okreciti icon_rolleyes ,jer se vlaga kad pocne grejanje opet pojavi neznam

: Gost - 20. septembar 2006 18:58:00(UTC)
I mi muku mučimo sa tim. Prala sam zid i domestosom i svim mogućim kiselinama i izbelivačima. Povuče se ali kada grejanje počne, opet se pojavi. Kondezuje se vlaga i to je to.

Uskoro ćemo da krečimo, a pre toga da stavljamo neke ploče od stiropora, ne znam tačno.

: Gost - 19. septembar 2006 10:42:00(UTC)
Mi smo tu tečnost kupili u prodavnici gde se podaju sve te stvari za krečenje, tražili smo od prodavca nešto za vlagu i buđ i on nam je to preporučio, premazali smo zid i posle dva dana okrečili. Za sad nam je dobro ništa se već godinu dana nije pojavilo.

: Gost - 19. septembar 2006 10:13:00(UTC)
Joj izgleda da nas ima puno s tim problemom. I ja sam podstanar u privatnom stanu neke žene koja je u Americi, pa njena prijateljica se brine za sve i prošle godine odbila nam je od kirije kad smo sanirali kvar na krovu kroz koji je nama u dnevnu sobu ulazila voda. Izdržalo je godinu dana i evo pojavila se opet, uđe voda raširi se preko cijelog zida osuši malo i ostanu velike bijele fleke koje pozelene kad se krene grijati - FUJ!
Nego, mi smo našli rješenje - selimo se i to najvjerovatnije sad u subotu. U svakom slučaju do kraja mjeseca ćemo se preseliti. Od MM rođaci NEKI koji su u Americi imaju slobodnu kuću sa centralnim grijanjem i BEZ VLAGE! I malo manja kirija nego u stanu. Mada ću sada biti blizu svekija ali nema veze do sada mi još nije smetala. :-*

: Gost - 18. septembar 2006 16:46:00(UTC)
irssa i ja sam jutros u spavacoj ponovo primjetila vlagu,prije godinu dana je bilo katasrofa,sav skoro namjestaj mi je otisao,mi stanujemo u drzavnoj zgradi(podstanari)i to smo im prijavili,poslali su neke radnike koji su ocistili zid sa alkoholom(neznam tacno kako se zove,ali mm je nasao na netu sta pomaze kad se vlaga pojavi)i posle su okrecili stan,i do danas je nije bilo,a imas i tecnosti koje su namjenjene bas za vlagu,cula sam da je i dan klorix dobar,potrazi na netu sta je dobro za unistavanje vlage,mada ja sumnjam da se ona moze iskorijeniti,kod mene nije bila u pianju samo vlaga vec i budja.

: Gost - 18. septembar 2006 13:02:00(UTC)
Izzykg koja je tecnost u pitanju?

: Gost - 18. septembar 2006 10:14:00(UTC)
Ja sam imala vlagu u spavaćoj sobi i kupili smo tečnost za vlagu i buđ kojom se premaže zid, evo već godinu dana ništa se nije pojavilo.

: Gost - 18. septembar 2006 2:34:00(UTC)
[QUOTE]...danijela... - 17/9/2006 6:31 PM

moja prijateljica je skoro imala isti problem i nemoj da mi verujes al cini mi se da su malter strugali dokle god ima vlage i ponovo malterisali

Ovo smo i mi uradili kod svekra i svekrve, rekli su nam da tako mora. Pre toga smo mazali sve i svasta i jeste se trenutno povlacilo, ali kada bi krenulo grejanje sve bi bilo isto.

: Gost - 18. septembar 2006 1:26:00(UTC)
Da, vidi sa gazdom, to bi on trebao da resi, a s obzirom d aje zgrada, da ne curi od komsija? Nama je tako bilo i kupatilo skroz unistilo. I ja mislim da se treba ocistiti vlaga i ponovo srediti ali je bitnije naci uzrok da se ne pojavi ponovo...

: Gost - 17. septembar 2006 23:47:00(UTC)
Ne mogu nista da uradim dok ne dodju gazde, ipak sam ja samo podstanar

: Gost - 17. septembar 2006 22:14:00(UTC)
mojoj mami se pojavila vlaga u kuhinji na mestu iznad sporeta gde kuva tu je i mali prozoric pa se vlaga stvorila od kondenzacije,jedna prijateljica joj rekla da na tom mestu gde ima vlage namaze ACE ono sto se stavlja u masinu za belo rublje,ne ono Ace sto je tecnost plave boje nego iskljucivo onaj za belo rublje,i moja mama je napunila jednu bocicu za prskanje sa ACE i poprskala na tom mestu gde se stvorila vlaga i sutra dan kad se osusio zid vlage nije bilo i posle se nije pojavljivala,probaj nista te neskosta ali bolje da to neko drugi poprska umesto tebe da to ne bi ti udisala posto si trudnica

: Gost - 17. septembar 2006 20:31:00(UTC)
moja prijateljica je skoro imala isti problem i nemoj da mi verujes al cini mi se da su malter strugali dokle god ima vlage i ponovo malterisali

mozda se jos neko javi s pametnijem predlogom

: Gost - 17. septembar 2006 19:38:00(UTC)
Pojavila mi se vlaga u spavacoj sobi gde naravno treba i beba da spava. Inace zivim u zgradi i to jos privatno. Preselili smo se u ovaj stan pre par meseci. Vlaga se pojavila ne na spoljnom zidu nego na zidu koji razdvaja sobu od kupatila.
Da li neko zna sta da radim i da li ima leka :(