Obaveštenja

Icon
Error

: dejanpetrovic - 23. mart 2013 3:02:56(UTC)
Evo i moje kuhinje,pre 7 dana zavrsena :-)

kuhinja

: Micka&Nidza - 2. maj 2011 14:23:13(UTC)
http://www.sredidom.com/...amestaja/1/kuhinja-eko/ (PLAVA KUHINJA)

Ovo je moja kuhinja, link je sa salona namestaja Harmonija, jer ne mogu da prebacim sa aparata... ne radi mi citac kartica....

: MilicaCale - 30. decembar 2010 15:55:58(UTC)
nema logike, neces moci nista da dohvatis i udaraces glavu. Mi imamo jedan viiisok deo, koji je ceo dubok,ali slabo koristimo deo iza.

: secercic - 30. decembar 2010 15:22:18(UTC)
koliku dubinu imaju vasi viseci elementi, moze li vise od 30

: MilicaCale - 22. novembar 2010 9:20:09(UTC)
na 12.

: secercic - 20. novembar 2010 18:01:01(UTC)
MilicaCale, na kojoj strani je tvoja kuhinja nemogu da nadjem, lillyblue, postavi sliku tvoje, bas mi trebaju male kuhinje.

: lillyblue - 19. novembar 2010 12:21:33(UTC)
Stvarno lepa kuhinja, Vesna S.
ne znas ti sta je mala kuhinja. Moja je toliko mala da dvoje kad udju vec se sudaraju.

srecna mama, tvoja je bas lepa i komotna.

: VesnaS - 19. novembar 2010 11:20:12(UTC)
Stavicu danas u toku dana dok uhvatim malo vremena za slikanje icon_lol

: MilicaCale - 19. novembar 2010 10:11:03(UTC)
vesnas, pa stavi jos neku sliku. A kuhinja ti je jedna od vecih (svi oko mene imaju minijaturne)

: VesnaS - 19. novembar 2010 9:24:07(UTC)
Zene hvala, mada nisam uhvatila kompletnu, ali mal je prostor i ne mogu sve, jdino u par slika. Imali smo jako malo prostora pa je mala, a i zbog tog niskog prozora je bio problem, ali nekako smo uspeli smisliti slikicu ;] pa su nam napravili!

: MilicaCale - 19. novembar 2010 9:04:00(UTC)
vesna, prelepo.
secercic, imas moju, zutu, postavljena slika prosle godine. Ona je prilicno mala

: secer - 19. novembar 2010 0:10:34(UTC)
wow vesna prelepa ti je kuhinja!!! sve mi se svidja!! a pogotovo sto je vesela, tj prijatna.

: VesnaS - 18. novembar 2010 22:55:31(UTC)
Evo i moje kuhinjice

: secercic - 18. novembar 2010 16:24:30(UTC)
Dajte neke slike i predloge male kuhinje oko 2 metra ili nesto manje na jednom zidu.

: sladjanam - 27. jul 2010 13:27:27(UTC)
Srećna mama, super ti je kuhinja, i slažem se da dodaješ slobodno elemente u visinu, jer do plafona ima dosta neiskorišćenog prostora:) O tome sam i ja razmišljala kad sam crtala ovu veliku, i stvarno sad ima mesta za šta god:)

: srecna mama - 18. jul 2010 23:32:06(UTC)
Da, to stoji,ma nama je kuhinja spojena s atrpezarijom i ima bas puno prostora, veliak je, i ja imam u planu neki sank u kasnijem periodu, a recimo iznad frizidera, imam u planu da napravimo jos jednu manju visecu jer mi treba za odlaganje mixera, i sokovnika, tako netso.A, ova gore Sladjina kuhinja je, mozes komotno i televizor, i dvd, sivacu masinu, ma sve da smestis;)

: secer - 18. jul 2010 22:39:49(UTC)
srecna mama slazem se....iako ovo nije moj stan, ali kuhinja je uradjenja bas onako kako bih i ja uredila...od poda do plafona.....ima mesta zasta god hoces.....to bih i tebi preporucila posto imas gore praznog prostora....jeste da je to onda visoko, ali ja tu npr drzim stvari koje ne koristim svakog dana...a i jaka stvar, popnes se na stolicu i to je to...:)

: srecna mama - 18. jul 2010 21:52:41(UTC)
Hvala secer, mada mi je postala myla, ne mogu sve da smestim, razmisljam o dodovanju pomocnih nekih elemenata.

: secer - 18. jul 2010 16:37:03(UTC)
preslatka je kuhinja srecna mama....kombinacija boja mi se mnogo svidja..

: srecna mama - 18. jul 2010 11:49:40(UTC)

: srecna mama - 18. jul 2010 11:23:08(UTC)
Sladjo, pa ne znam,slikau moju pa cete videti, nego nikako da se otarasim sudova;).Postpo ova kuhinja tvoja ima i belog, mozda bi islo.Videces moju, evo sad cu da je uskilam,a nagradna iga je bila do skoro aktuelna u blc zeni, ja sam mislila nesto da pokusam da igram, kao utradis skicu kuhinje kakva se tebi dopada, i onda im posaljes, a nagrada je gorenje kuhinja.

: sladjanam - 18. jul 2010 11:18:44(UTC)
E da, ja bih uz pločice boje kajsije probala sa nekom drugom bojom, pošto su kontrasti mnogo efektniji od boja koje 'idu' jedna uz drugu. :-*

: sladjanam - 18. jul 2010 11:15:32(UTC)
t3- moj otac ima običaj da kaže, da je miraz cela kuća, u komadu, al' to teško mož' da se prenese igde :)
Nataša - hvala :-*
Srećna mama- u pitanju je iverica, ali sa metalnim nepropusnim kantom (koji je baš skup, ali se na duže isplati, pošto baš čuva ivice). E, nisam znala za tu nagradnu igru, možda i pokušam :) :-*

: srecna mama - 17. jul 2010 23:11:27(UTC)
Sladjana, koji je materijal u pitanju?Drvo ili iver?Kuhinja je zaista lepa i intersantna i zabelezila sma ovu stranu jer nase plocice u kuhinji su boje kajsije i bas ni mi ovakva kuhinja extra isla.Sladjana treba da se prijavis za blic zena za nagradnu igru, kreiras sama kuhinju, slikas i mozes osvojiti nagradu;)

: Natasa - 17. jul 2010 11:42:34(UTC)
Sta da kazem drugo-ultra moderno i lepo!

: T3 - 17. jul 2010 2:58:53(UTC)
sladjana kuhinja je ekstra..imaju nasi prijatelji slicni ali mnogo manju..a u tvojoj sto kaze secer toliko prostora,polica,rafova,delova koje ja obozavam..bas mi se svidja..i boje i raspored gde je sta..ma sve
i ovako velika ne izgleda lose mada ja vise volim manje..nekako bas mami da porovodis vreme u njoj tj kuvas i mesis kol,ace hehehe

pa prenesi je u miraz -ili bar deo nje kod sebe ,kad je vec tvojih misli delo hihihi

: srecna mama - 14. jul 2010 22:44:09(UTC)
Kuhinja je veoma intersantna, i svidja mi se sto ima toliko prostora, odnosno polica,radnih povrsina, svega...

: sladjanam - 14. jul 2010 18:45:23(UTC)
Hvala, njami i šećer :) Rizik je bio veliki, kad smo birali boje, majstor nije hteo da mi kaže da se i on uplašio kako će to da izgleda, kad sam rekla roditeljima, majka me nacrnila načisto (na šta će to da liči, a daju se grdne pare za to), a ćale je verovao mom ukusu, i isplatilo se :) Em je funkcionalna, ima mnoooogoooo prostora, velika je radna površina, i stvarno je ispala savršeno :) Šteta što ne živimo tamo, pa se ta kujna koristi kad ja dođem , pa opet kad ja dođem icon_rolleyes

: njamiii - 14. jul 2010 1:26:40(UTC)
Svaka cast, kuhinja je stvarno fenomenalna!

: secer - 14. jul 2010 1:11:56(UTC)
fenomenalno sladjanam!!!!

: sladjanam - 13. jul 2010 15:24:18(UTC)
Devojke, kuhinje su vam sjajne :)

Ovo je moja, u kući mojih roditelja, ja i majstor smo birali i boje, i materijale, i dizajnirali zajedno sve icon_wink

: myche - 19. februar 2010 14:34:09(UTC)
hvala vam puno! sad mogu na "posao" !!!

: tratincica - 17. februar 2010 11:59:24(UTC)
Probaj da skines Ikein, ali pazi da skines sa UK sajta. Ja sam prvi put skinula ga sa USA sajta i sve mere su u incima i stopama. Nije ga tesko skinuti, cak sam i ja kompijuterski polupismena, uspela. Mozes da biras boje, modele i ima 3D prikaz, jedina mana je sto su standardni elementi, pa ako ti negde ostane 35cm prostora, onda moras da se snalazis. Ja se vec mesecima igram sa tim programom, ali nikako da nadjem kuhinju koja bi mi skroz odgovarala, problem mi je sto moram da stavim u nju i masinu za pranje vese i za susenje vesa, a nameravam da kupim i za pranje sudja.

: Selena - 16. februar 2010 8:33:56(UTC)
http://www.chip.de/downl...chenplaner_16518447.html

: myche - 12. februar 2010 11:41:30(UTC)
drage moje, svojevremeno sam sa ove teme skinula link za projektovanje kuhinje i sad ne mogu da ga nadjem , a forum mi je toliko spor da ne mogu da vrtim stranice unazad i da ga sama nadjem galamdzija
ako imate neki programčić vi ga "okačite" bila bi vam zahvalna!!! smizlica smizlica smizlica

p.s. pošto sam ja plavuša molim neki veoma prost doomed doomed doomed doomed doomed

: hippeia - 19. novembar 2009 15:17:55(UTC)
Uf, sad sam i ja zbunjena-da, mislila sam na jarko zutu kuhinju :)
Milica-cica, tvoju kuhinju nisam primijetila, jer si ostavila samo link, ali sad sam vidjela da je i ona zuta i da je bas doslo do zbrke :) :) :) Lijepa je i tvoja, slicnu boju sam imala u proslom stanu :)

LediIV ja tek sad vidim tvoju kuhinju i padoh na dupe!!!!!! Predivna je!!!!!!

Sto se tice moje mikrovalne,malo sam skepticna po pitanju te kutije jer je pecnica ogromna, nije standardne velicine pa ako jos budem morala ostavljati prostora sa strane...vidjecu moze li se tu sta uciniti...

: milica-cica - 19. novembar 2009 14:22:55(UTC)
hippeia, sorry na zabuni. Mislila sam da hvalis moju kuhinju, bas sam kreten ( a lepo si rekla ZUTU kuhinju)

doomed

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

: MilicaCale - 17. novembar 2009 15:53:51(UTC)
milica druga, meni samo deluje da je veca kuhinja, straaasno je mala, ali u sklopu dnevne sobe i trpezarije, pa se ne primecuje. Ti mozda cak imas i vecu duzinu.

: MilicaCale - 17. novembar 2009 15:51:55(UTC)
Uf, koja zabuna, dve milice, pa o kojoj se radi?
liliblue, izvoli na kafu. Da znas da nije lose, mada je jos prijatnije na foteljama, koje se nalaze u nastavku prostorije. Neke za terasu, prvremeno resenje, ne slazu se najbolje, ali sto su udobneeee
hippeia, posto mislim da si mislila na mene, evo odgovora.
Prvo, ostavili smo prostor sa svih strana, da kruzi vazduh. Drugo, u delovima iznad smo izbusili kruzne rupe, po tri, precnika mozda 5 cm, ili manje. Ovo je zbog cirkulisanja vazduha. Sta da ti kazem, pa u delu pored je skriven kombinovani frizider. I tu su rupe, u svim plocama od poda do plafona. Evo, za skoro dve godine nismo imali nikakvih problema.
Drugo resenje, za male kuhinje je da postavis policu ispod viseceg dela, tako da ti mikrotalasna upadne u deo izmedju police i gornjeg dela, uz neki cm lufta. Ili, ne stavis uopste policu, vec samo drzace za policu, na koje naslonis mikrotalasnu. Videla oba i odlicno je.

: LediIv - 16. novembar 2009 13:43:24(UTC)
Citat:
hippeia - 15/11/2009 12:51

Milice mnogo ti je lijepa kuhinja :) Ja sam u prethodnom stanu imala zutu, samo nije bila ovako jarko zuta kao tvoja, bila je nesto bledja. Interesuje me, posto vidim da si mikrovalnu rernu stavila u "kutiju"-da se tako izrazim- jel to smeta?Meni mikovalna zauzima mnogo radne povrsine i rado bih je spakovala u takvu kutiju (naknadno bih je napravila), ali sam u uputstvu procitala da ne bi trebalo da gornja povrsina rerne bude pokrivena...pa sad...ne znam...vidim da mnogi to rade, a ja je i ne koristim precesto, pa ne bi bio problem da tako stoji...

hippi, evo ja da ti kazem za mikrotalasnu. ja sam moju isto stavila u "kutiju" jer stvarno ne znam gde bih inace s njom u onoj mojoj mini kuhinji (imas slike par stranica unazad).
na uputstvu ti verovatno pise koliko mora da se ostavi prostora sa svake strane. to je zbog hladjenja, naravno. ja sam moju stavila u element koji je i inace siri od mikrotalasne jedno 7-10 cm, i onda sam tu stranu s koje su otvori za hladjenje ostavila slobodno, a priljubila je uz element s druge strane. takodje, posto je element daleko dublji od mikrotalasne, ima i pozadi prostora da "dise". naravno, ostavi neki cm iznad, i resila si problem

: milica-cica - 16. novembar 2009 12:19:34(UTC)
Citat:
MilicaCale - 13/11/2009 09:01

Divno, milice. Tople boje, vesele. I moj je takav (odnosno, bice, kad sve zavrsimo). Mali stanovi moraju da budu u veselim bojama. A i nije toliko mali (nas je 53)

Tvoja kuhinja izgleda neuporedivo veca od moje i jako mi se svidja. Nama je sve otislo u sobe, tako da su kuhinja i kupatilo mali.

: lillyblue - 15. novembar 2009 23:45:10(UTC)
Milice cico, boje su fenomenalne... posebno mi se svidja zavesa.
Milice cale tvoja kuhinja je tako topla i domacinska. ja bih bas tu slatko pijuckala kafu.icon_razz
Bitter bravo svidja mi se...

: secer - 15. novembar 2009 23:03:25(UTC)
Moja kuhinja je bela, od poda do plafona....zaista puno mesta da se smeste sve moje kuhinjske gluposti, tanjiri, case, kutlace i ostalo......bela jeste divna jer otvara prostror, deluje cistije, mada je teska za odrzavanje...ali dobro ne zalim se jos uvek.....mada ovde u stanu je kuhinja bila ugradjena kad smo dosli, pa nismo imali izbora , ali verujem sad kad kupimo nas stan da cu se opredeliti za neku boju drveta ili nesto slicno, sto je najlakse za odrzavanje jer pored toga sto volim da mi stan jako dobro izgleda volim i da je praktican:)

: milica-cica - 15. novembar 2009 21:52:27(UTC)
[QUOTE]hippeia - 15/11/2009 11:51

Milice mnogo ti je lijepa kuhinja :) Ja sam u prethodnom stanu imala zutu, samo nije bila ovako jarko zuta kao tvoja, bila je nesto bledja. Interesuje me, posto vidim da si mikrovalnu rernu stavila u "kutiju"-da se tako izrazim- jel to smeta?Meni mikovalna zauzima mnogo radne povrsine i rado bih je spakovala u takvu kutiju (naknadno bih je napravila), ali sam u uputstvu procitala da ne bi trebalo da gornja povrsina rerne bude pokrivena...pa sad...ne znam...vidim da mnogi to rade, a ja je i ne koristim precesto, pa ne bi bio problem da tako stoji...[/QUOTE

Prvo da kazem hvala umesto kuhinje :)))

I meni je mikrovalna na radnom delu i takodje zauzima dosta povrsinski, ali ne vidi se na slici. Ona je kad gledas sliku-odmah levo. Navodno ne bi trebalo nista stavljati na nju, i ne bi trebalo da je stavis do sporeta, frizidera i sl. Kod mojih je odmah do frizidera, i do sada nije smetalo. A kod drugarice je na gornjoj polici i do sada nije imala probleme. ( mada ne znam kakve probleme i da ocekujemo)

Inace i ja sam patila od nedostatka radnog dela, ali potpuno sam se navikla na ovu.

: T3 - 15. novembar 2009 14:16:15(UTC)
moja kuhinja je zuta,a okrecena u zeleno..mislili smo je isprva ostaviti belu ili okreciti u neku boju slicniu zutoj recimo kajsiju ili krem,ali eto eksperimentisali smo malo s bojom hteli nesto da promenimo i dosli na svetlo zelenu varijantu zidova i odabirom istih sto se tice nje..

mislili smo da zuta i zelena boja nece nikako ici medjutim bas ispade super i bas deluje onako nezno ,smireno i opustajuce sto mi i treba posto uglavnom najveci deo dana provodim u njoj..

isprva mi je bilo i delovalo bas cudno i neobicno ali sad sam vec navikla i bas uzivam tj odmaram oci svaki put kad sam u njoj..

prvom prilikom cu je uslikati...

: hippeia - 15. novembar 2009 13:51:24(UTC)
Milice mnogo ti je lijepa kuhinja :) Ja sam u prethodnom stanu imala zutu, samo nije bila ovako jarko zuta kao tvoja, bila je nesto bledja. Interesuje me, posto vidim da si mikrovalnu rernu stavila u "kutiju"-da se tako izrazim- jel to smeta?Meni mikovalna zauzima mnogo radne povrsine i rado bih je spakovala u takvu kutiju (naknadno bih je napravila), ali sam u uputstvu procitala da ne bi trebalo da gornja povrsina rerne bude pokrivena...pa sad...ne znam...vidim da mnogi to rade, a ja je i ne koristim precesto, pa ne bi bio problem da tako stoji...

: Prex - 15. novembar 2009 10:34:08(UTC)
Milice super je kuhinja, divna narandžasta boja, baš mi se dopada bravo bravo bravo

: malisha75 - 13. novembar 2009 11:36:29(UTC)
Milice, divna ti je kuhinja! Obozavam narandzasto!
Bele, i tvoja kuhinja mi se dopada, po dizajnu i izboru boja. Meni jedino deluje da ima puno neiskoristenog prostora. Mislim, to je jako lepo kad ima puno prostora, ali ako nema, onda je kuhinja idealno mesto za iskoriscavanje prostora od poda do plafona. A cak ni tako ne mora da deluje pretrpano.

: MilicaCale - 13. novembar 2009 11:01:03(UTC)
Divno, milice. Tople boje, vesele. I moj je takav (odnosno, bice, kad sve zavrsimo). Mali stanovi moraju da budu u veselim bojama. A i nije toliko mali (nas je 53)

: milica-cica - 13. novembar 2009 10:07:22(UTC)
Hvala :)

Kuhinjica mora biti mala, kad zivimo u stanu od 58 kvm :( , ali bar je nas :)

Zapravo, ceo stan je u tako veselim bojama... bila sam u veseloj fazi... sad bih malo menjala :))

T3- jeste funkcionalna, ali mi je trebalo vremena da se naviknem jer sam pre udaje zivela u kuci gde je kuhinja bila neuporedivo veca. Ali na sve se covek navikne...

om/kN6cp1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie First Birthday tickers" />

: mayya - 13. novembar 2009 2:28:38(UTC)
Milice, super ti je kuhinjica i bas lep izbor boja! Veselo! Svidja mi se!

: Danijela&Jovana - 12. novembar 2009 23:33:53(UTC)
Milice, sve pohvale. Interesantno i toplo. I dopadljivo vec na prvi pogled.

: T3 - 12. novembar 2009 23:13:13(UTC)
milice svidja mi se..mala ,skromna a funkcionalna..bas takve volim..svidja mi se i izbor tj kombinacija boja..super je u svakom pogledu.. bravo

: milica-cica - 12. novembar 2009 22:32:39(UTC)
evo i moje kuhinje
http://img145.imageshack...mg145/9519/dsc01136c.jpg

: MilicaCale - 20. avgust 2009 14:31:09(UTC)
Maja, praslin, hvalaaaa.
Bele, super kuhinja. Kakva ce tek da bude...

: Bele - 17. avgust 2009 12:32:34(UTC)
Hvala zenske!

T3,ovo ostalo sto imam od soba jos nije zavrseno kako treba,sem nase spavace sobe...u ostale 3 smo stavili stare krevete kad dodju gosti(koji dolaze na more)da imaju gde da prespavaju,tako da nije za slikanje..Kupatilo je sredjeno,a WC nismo jos uvek..Ima tu jos dosta da se radi ali sad smo skroz okrenuti ka dolasku bebice,tako da nam je to na drugom mestu..

: lillyblue - 16. avgust 2009 22:00:53(UTC)
bele, kuhinja je bas extra, po mom ukusu...

: T3 - 16. avgust 2009 2:10:24(UTC)

Citat:
Bele - 15/8/2009 13:45 Ovo je moja kuhinja koja treba jos da se sredi ali i ovako mi fino funkcionise!

bele nevidi se uopste da nije do kraja sredjena..super je..

daj i ostale slike stana,posle onih prozora i pogleda na more sve u kuci sto nije zavrseno je manje bitno..onaj pogled na prvom mestu izvlaci sve nedostatke!!!!!! bravo

: Bele - 15. avgust 2009 15:45:08(UTC)
Ovo je moja kuhinja koja treba jos da se sredi ali i ovako mi fino funkcionise!

: T3 - 15. avgust 2009 3:54:02(UTC)
ako mene pitas glatka definitivno,po meni je laksa za odrzavanje i spremanje hrane..nemam iskustva sa hrapavom pa mozda gresim,ali u mom slucaju glatka se pokazala kao ok.
nisam ni za mermerne ploce mada super estetski izgledaju nego vise za one klasicne ,mada mnogi hvale i one od betona.
izbor je na tebi..verovatno ces birati po ukusu tj estetici i onu koja ti lepse izgleda i pristaje kuhinji ,ali gledaj i da bude sto funkcionalnija,tj da se nemaju gde zavlaciti delovi hrane,da nece ostajati fleke od recimo ulja ..itd..napravi da bude i lepa i laksa tebi pri kuvanju i odrzavanju..
puno srece u odabiru,a kad odlucite,postavi slicice...
pozdrav!

: ja22 - 15. avgust 2009 3:31:10(UTC)
Devojke pomagajte
treba mi savet i vase iskustvo oko kuhinjske radne ploce. Kakvu imate, prednosti i mane?
Mi se dvoumimo izmedju one sa hrapavom povsinom i one sto je glatka.

: Praslin - 25. jul 2009 16:21:22(UTC)
Super kuhinja Milice!!!! Odusevila sam se.

: mayya - 24. jul 2009 21:52:21(UTC)
Milice, kuhinja ti je extra! Boja mi se jaaaaako svidja!

: MilicaCale - 23. jul 2009 15:49:53(UTC)
Hvala.
Jeste funkcionalna (vec 14 meseci :)), ali je treba doraditi, cim se sredi ostatak :)

: trudna 3 - 9. jul 2009 2:24:31(UTC)
Milice cista desetka za kuhinju..ista je kao moja zute boje..i opet stil male ,ali funkcionalne kakve ja volim.
Polica sa zacinima mi je bas zapala za oko,svaka cast na kolicini i super je sto su ti svi na dohvat ruke... jedan plus vise pri kuvanju i spremanju hrane..zaista lepo i meni nimalo ne izgleda kao da jos nije dovrsena...super je..

: Winnie the Pooh - 8. jul 2009 16:44:41(UTC)
Milice,kuhinja ti je f e n o m e n a l n a bravo bravo I ovako je super,a tek kad bude skroz gotova bravo
Svaka cast na izboru boje klanjam

: Danijela&Jovana - 8. jul 2009 15:44:46(UTC)
Milice, sve pohvale i od mene! Vrlo inventivno i toplo. Zaista za uzivanje!

: MilicaCale - 8. jul 2009 12:42:11(UTC)
Hvala, hvala.

: Biterlemon - 8. jul 2009 1:23:38(UTC)
Milice super kuhinja bas je super skockana, odlicno iskoriscenje prostora!!!!!

: nensy - 7. jul 2009 15:26:50(UTC)
MilicaCale,kuhinja ti je jako lepa,a i boja takodje.

: jecaneca - 7. jul 2009 14:40:27(UTC)
Lepa ti je kuhinja i ta žuta boja mi se dopada...kuhinja je baš pozitivna!!!
A kakva će tek biti kad bude sve gotovo i skockano,mogu samo da zamislim bravo bravo bravo
Meni je i sad extra kuhinja !!!

: jecaneca - 7. jul 2009 14:40:01(UTC)
Lepa ti je kuhinja i ta žuta boja mi se dopada...kuhinja je baš pozitivna!!!
A kakva će tek biti kad bude sve gotovo i skockano,mogu samo da zamislim bravo bravo bravo
Meni je i sad extra kuhinja !!!

: MilicaCale - 7. jul 2009 10:36:38(UTC)
Evo konacno i moje kuhinje
Uz par komentara:
Plocice su samo do pola zida, pa su dva poslednja dela morala da budu zatvorena. Boja plocica me je uzasavala, ali sam srecom uspela da ih uklopim sa kuhinjom.
Skroz desno je ugradjen frizider.
Sporet leti, na njegovo mesto ide ploca sporeta. Menja se i mikrotalasna, ide ugradna i u deo ispod nje ugradna rerna.
Deo desnood sudopere je predvidjen za ugradnu masinu za sudove.
Fali mi jos jedna polica za zacine i sipka na zidu, sa kukicama.

: mayya - 4. jul 2009 2:00:24(UTC)
Selena Biter, odlicne su vam kuhinje! Bas lepe!

: Biterlemon - 2. jul 2009 13:56:40(UTC)
Hvala moje drage forumasice,
Lavita meni je stvarno bilo tesko da odaberem kuhinju bez ijedne ideje, sva sreca pa je ovaj majstor imao fotografije kuhinja koje je pravio, superrr su mu sve kuhinje, ja iskreno u jurnjavi nisam mogla nicega da se setim totalna blokada uzid uzid
Ceo stan smo bas u zurbi sredjivali, stvarno, blizio se septembar, Tijana u skolu, pa smo gledali da sve bude do septembra.... bas smo bili vremenski ograniceni!
A sto se masine za sudove tice ja sam tu najgluplju stvar napravila sto nisam ostavila mesto ali.... nas majstor je pravi carobnjak pa kad se resim nacice valjda neko resnje :>

: trudna 3 - 2. jul 2009 7:12:31(UTC)
super ti je kuhinja..vec sam navela da volim tako male ,jednostavne a funkcionalne.
zaista prelepa je!
sa zadovoljstvom i uzivanjem ces sto posto kuvati u njoj.

: Dorothy - 1. jul 2009 19:49:45(UTC)

Selena, divna crvena kuhinja bravo

Biterlemon, predivna ti je kuhinja bravo , sva se sija, a staza je extra, isto mi se jako dopada respekt

: Lavita - 30. jun 2009 15:30:22(UTC)
selena super kuhinja takodje

: Lavita - 30. jun 2009 15:25:57(UTC)
e biterr verovala ili ne dala si mi ideju za moju novu kuhinju kada budem pravila sledece godine
imamo isti sporet hihi, samo ja imam i sudomasinu ali rusicemo sank pa ce biti dovoljno sve
svidja mi se sve biter
svaka cast
joj sve su kuhinje prelepe

: Biterlemon - 30. jun 2009 10:11:13(UTC)
Layla iskreno svi koji duodju kod nas su opcinjeni kuhinjom, kao sve je lepo samo kuhinja je....a kad kazemo koliko smo je platili prosto ne mogu da nam veruju!!! (dosta je bila povoljna)

: layla - 30. jun 2009 0:24:51(UTC)
kuhinja mi se jako svidja
bitter
moja ce biti iste boje kao tvoja - gornji elementi
a donji ce biti braon
rucke mi se takodje bas dopadaju

: MilicaCale - 22. jun 2009 17:43:12(UTC)
biterlemon, svaka cast za iskoriscenje prostora. Police ispod visecih delova su odlicna fora. Obozavam Ogroooomnu radnu povrsinu.
Selena, i sandrag ah, sta bi ja dala za ovoliku kuhinju...

: Biterlemon - 22. jun 2009 17:30:38(UTC)
Evo da dam doprinos kuhinjama, naime mnogo znaci kad vam treba kuhinja a ne znate kako da izgleda.... bar je meni tako bilo. Ono sto se meni svidja sto mi je kuhinja odvojena skroz od dvenvne sobe gde nam je i sto za rucavanje jer smo trpezariju pregradili i dobili sobu, koja sluzi sam oza spavanje ;] i od 61 m2 mi napravili dvosoban stan :> (dve sobe za spavanje)

A kuhinje LediIV i Selene su stvarno superrrr!!!!!

: nensy - 22. jun 2009 12:27:35(UTC)
Selena,kuhinja je prelepa!!!

: luki - 22. jun 2009 12:08:05(UTC)

he,he mayca i kod mene sti slucaj_UTOPIJA_

selena svaka cast

: jecaneca - 21. jun 2009 23:21:39(UTC)
Selena,super ti je kuhinja... bravo bravo bravo

: zMayica - 21. jun 2009 21:22:19(UTC)
Selena, fantasticno je ispala-o tolikom prostoru za kuhinju ja mogu za sada samo da sanjam :)

: Selena - 21. jun 2009 15:31:38(UTC)

Evo i nase kuhinje u Srbiji,koliko toliko "sredjena"! Nisam imala vremena sve lepo da sredim kada smo bili dole,posto je vladao haos po celoj kuci!

slikeapril2009086.jpg picture by Nenad_2008

I iz drugog ugla(ovde su jos bile stare stolice)

slikeapril2009047.jpg picture by Nenad_2008

: zMayica - 17. jun 2009 19:01:57(UTC)

Citat:
LediIv - 17/6/2009 10:28 zmayce, zar se vracas na nbg icon_eek ? pa samo sto ste se smestili? ivanela, i ja sam zarko zelela sank, ali nije bilo sanse - zid prema sobi je zid pun dimnjaka, i ne sme da se takne, zidovi kuhinje su nepomerljivi :( . ali zato cemo praviti sank u sred dnevne sobe, izmedju dela koji je dnevni boravak i dela koji je trpezarija icon_lol .

Pa to je i bio master-plan, jer o stanu ove kvadrature u starom kraju smo samo mogli da sanjamo u ovom momentu icon_rolleyes A stan ce nam biti tesan kad bude stigla nova beba , do tada-stekamo lovu za oazu na keju icon_lol

izvinjavam se za OT

a sto se sanka i nemogucnosti prepravljanja tice, u potpunosti te razumem jer se i nama tako zalomilo galamdzija   ali vec sam se pomirila sa cinjenicom da ne moze i sta cu, nadam se samo da cu sve ukombinovati u toj final destination respekt

: LediIv - 17. jun 2009 12:28:02(UTC)
zmayce, zar se vracas na nbg icon_eek ? pa samo sto ste se smestili?

ivanela, i ja sam zarko zelela sank, ali nije bilo sanse - zid prema sobi je zid pun dimnjaka, i ne sme da se takne, zidovi kuhinje su nepomerljivi :( . ali zato cemo praviti sank u sred dnevne sobe, izmedju dela koji je dnevni boravak i dela koji je trpezarija icon_lol .

: Ivanela - 17. jun 2009 4:19:52(UTC)
Citat:
zMayica - 16/6/2009 17:20

LediIv, kuhinja je fenomenalna sok bravo   mozaik-plocice su prelepe, boje... ma bravo za ideju. Meni je zao sto smo usli u nov i gotov stan pa nije imalo smisla razbijati fuj-plocice + previse kosina cak i u kuhinji... al' kad se budemo vratili na NBg bice druga prica.

Sta zMayce zamisli, to ce i ostvariti, pa taman na to cekala godinama (jesam u pravu? sad se setih izbora stolice za bebca i one ptice sa buljavim ocima icon_eek )

sandrag, mnogo mi se svidja vasa kuhinja, narocito sank, meni je to jedina zelja bila, rekla sam majstoru- napravi mi sank a ostalo sve kako hoces...i zaista, obozavam ga.
A sto kaze zMayica, neke stvari nema smisla menjati ako su vec tu na gotovs...tako smo mi dobili na poklon sporet koji se uopste nije uklapao u nase zamisli ni stil kuhinje, al ja nisam imala zivaca da ga menjam, bitno da odradjuje posao. :>

: zMayica - 16. jun 2009 19:20:02(UTC)
LediIv, kuhinja je fenomenalna sok bravo   mozaik-plocice su prelepe, boje... ma bravo za ideju. Meni je zao sto smo usli u nov i gotov stan pa nije imalo smisla razbijati fuj-plocice + previse kosina cak i u kuhinji... al' kad se budemo vratili na NBg bice druga prica.

: Dorothy - 16. jun 2009 9:41:57(UTC)
LediIv, kuhinja je predivna, otpala sam na pločice, boje (kuhinje, zida), džambo police i sl. Ma stvarno je prelepa!!!

: trudna 3 - 15. jun 2009 15:17:49(UTC)
sandra org super ti je kuhinjica,kad je napunis i uz jos male dorade koje su ostale nesumnjam da ce biti tip-top.

: sandrag - 15. jun 2009 15:11:30(UTC)
Evo i mene napokon sa slikama moje kuhinje.
Dosta sam bila voajer, sada je red da i vas malo pustim u moju kuhinju.
Sve je slikano mobitelom, pa nisu bas najbolje slike.
Kao sto vidite nedostaje slavina, trebamo jos sakriti cijev od nape, rupu od dimnjaka, staviti neonke ispod elemenata...

: MilicaCale - 15. jun 2009 13:38:30(UTC)
LediIV, svaka cas, odlicno uklopljeno, iskorisceno... Minimalizam, belo... Sve sto sam zelela (a nisam mogla da dobijem). Steta, usli smo u stan sa uklopljenim krem plocicama (bljak), pa nije moglo tako.
Nego, nije mi jasno. Gde ti stoji aparat za kafu, ova slika pretposlednja, ne vidi se.

: LediIv - 15. jun 2009 12:56:33(UTC)
bas mi je drago da vam se svidja, ja je sad samo lickam i briskam icon_lol (for the record, inace bas i nisam neka domacica doomed )
moram da priznam da sam se dvoumila da li da stavljam tu sinu, jer sam planirala tu pored frizidera da bude caffe bar - obicni elementi, iznad polica, i tu da stoje aparati za kafu. ali sam SRECOM na vreme shvatila da mi treba mnogo smestajnog prostora i da ne vredi da se zezam s tim. a prelomile ste mi vi, drage moje, jer je jedna devojka (cini mi se selena) stavila to u kuhinju, pa i prex potvrdila kako bez toga ne moze da se zivi :)) zagrljaj zagrljaj zagrljaj
nazalost, masina i frizider su nasledje iz ranijeg zivota, kad ih budemo menjali biracemo lepse. u stvari, ja sam u startu planirala bas zbog njih bele elemente, da se bolje sve to uklopi, ali su kod nas ploce od belog materijala bas nekako bez veze, uglavnom deluju bas jeftino i lose (jer su u stvari planirane samo za unutrasnje police), ili ima onaj sjajan medijapan, koji super izgleda ali je do zla boga skup :? . i na kraju ispade ova boja, sasvim mimo mog plana, ali sam ja bas zadovoljna.
missgak, mozaik nisu staklene plocice, nego keramicke, i to su bas plocice, 25*33, i lepe se kao obicne plocice, ali onda kad se sastave deluje kao klasican mozaik - ne mozes da provalis gde je spoj plocica.

: Cvetic - 14. jun 2009 19:48:27(UTC)
Ledi, u zivotu nisam videla bolje iskoristen prostor! Stvarno svaka cast. respekt

: Srcka - 14. jun 2009 18:57:08(UTC)
Ledi, nema veze sto je objektivno manja ali je savrsena. Bas po mom ukusu icon_wink
Ova sina je najbolja stvar, ja znam one manje i uze za ulje, sirce itd. ali ovo je pun pogodak i ukrascu ideju kada se i mi KONACNO preselimo icon_wink u nas stan.
Stvarno se ne bih setila za nju, stvarno je super.
Plocice se i meni svidjaju, ja takve najvise volim bravo

: MissGak - 14. jun 2009 18:40:39(UTC)
Ledi,fenomenalno.Stvarno ste je savrseno ususkali,imas mesta za sve!Ta sina koju ste napravili(ovde je zovu pantry) je fenomenalna stvar,spajz u okviru elemenata,obozavam tu izmisljotinu.Jesu ovo u pozadini staklene plocice?
Ma fenomenalno stvarno.Svaka cast!

: trudna 3 - 14. jun 2009 13:28:53(UTC)
ledi iv tvoja kuhinja me je ostavila bez teksta,malo ,ususkano,sve ima...jako lepo..inace nevolim ni velike prostorije ni kuhinje,tako da mi se ovo jako dopada.

inace i ostale kuhinje su za 5+

ja i dalje imam svekrvinu,rekla mi je tj zapretila dok je ona ziva nesmem da je menjam tj izbacim,a i sad nemam bas para za tu investiciju inace bi bila zamenjena i letela napolje ko jedan na jedan...nije ona losa ,zuta je,ocuvana,ali ja hocu moje,sredila sam je i preuredila koliko toliko po mom,ali nije to to.
nadam se da cu u neko skorije vreme moci i ja da se pohvalim svojim izborom nove kuhinje.
a do tada cu uzivati gledajuci vase,svaka cast za ukuse,boje...mora da su i jela iz njih ..mmmm....

: ana26 - 14. jun 2009 12:36:53(UTC)
Ledi Iv, kuhinja je mala, slatka, savrsena. BAs mi je trebala ideja za skladistni prostor, ova tvoja dzambo sina izgleda kao fantasticna ideja.
Sutra obilazim Podgoricu da je nadjem!

: Winnie the Pooh - 14. jun 2009 11:44:43(UTC)
Prelepo klanjam klanjam

: Prex - 14. jun 2009 2:09:05(UTC)
LediIv kuhinja ti je preslatka, mnogo mi se dopada bravo Pločice su izmišljene, savršene, i ručice na elementima su super, mnogo dobro izgledaju. A imamo i isti džambo špajz icon_wink i ja ga isto obožavam icon_lol

: Lavita - 13. jun 2009 2:54:24(UTC)
Ledi iv svaka cast
bas je super

: Jelena&Teodora - 13. jun 2009 2:04:43(UTC)
Super kuhinja,uradjena sa puno stila bravo

: luki - 12. jun 2009 23:53:53(UTC)
mala ,lepa i skockana

: Selena - 12. jun 2009 22:30:49(UTC)
LediIv odlicna ti je kuhinja,bas mi se svidja!!!

: jecaneca - 12. jun 2009 20:54:36(UTC)
LediIv,lepa ti je kuhinja,lepe boje...svidjaju mi se i plocice i ruckice...
Jedino sto ja nisam ljubitelj belog frizidera i bele masine za sudove,
ali kod tebe se to lepo uklopilo....

Uzivaj u kuvanju i kaci nam slike svojih specijaliteta iz nove kuhinje.....

: leptiric - 12. jun 2009 18:40:49(UTC)
ledi
bas ti je lepa kuhinja.
Sve je super uklopljeno bravo bravo

: layla - 12. jun 2009 17:51:51(UTC)
predivno
jako mi se svidja
:) :) :)

: LediIv - 12. jun 2009 17:49:48(UTC)
e pa evo KONACNO i ja da se pohvalim svojom novom kuhinjom zvezda zvezda zvezda
kuhinja je objektivno vrlo mala, ali ja sam prezadovoljna kako je ispala, a imam ipak i dosta prostora za smestaj (tome najvise doprinosi tzv. dzambo sina - ono sto na slikama dole mozete da vidite pored frizidera, to mi je sad bukvalno ceo spajz)
dakle, evo i slicica:

: MilicaCale - 5. jun 2009 18:11:02(UTC)
Jooj, gde ste mi bile pre godinu i po, kad sam crtala svoju kuhinju. Dobro bi mi dosle ideje.
Ja sam svoji sama smislila i silno sam ponosna na sebe. Jedino sam lenja, pa cu morati da je slikam ovih dana, da postavim slicice.

: nensy - 8. april 2009 16:20:31(UTC)
Bas su divne kuhinje!!!

: Selena - 7. april 2009 10:17:11(UTC)

Citat:
jelenaorg - 26/3/2009 16:33 Treba mi pomoc. Dakle trazim vec danima i polako pocinjem da sizim jer ne mogu da nadjame karirani dizajn kuhinje icon_eek planiram svoju da redizajniram ali mi treba predlog, idea.... uzid ako slucajno naletite na ista slicno javi te mi ...zakacite link , ili fotku ...ma sta hod samo pomagajte upomoc

Trazila sam svuda po netu i po katalozima,ali stvarno nigde ne mogu da nadjem! 

: jelenaorg - 7. april 2009 2:49:05(UTC)
Dabijela hvala tebi pogledacu to sto si predlozila. Ja samo zelim svoju da presvucem pa mi je to karirano bledo palo na pamet ili to samo meni moze da padne na pamet.... icon_eek

no dobro....svakako cu pogledati!!! Hvala jos jednom

: Danijela&Jovana - 31. mart 2009 18:09:09(UTC)
Jelena, nemam ideju, niti sam videla negde karirani dezen, a skroz sam u fazonu materijala, mi smo pravili kuhinju u novembru jar smo se tada preselili u nas stan. Ne znam da kacim slike, pa cu ti zato preporuciti da pogledas Egerov pprogram materijala, ja izabrala zlatni zebrano, imamo sivi frizider i ostalu tehniku u toj boji, ruckice i radna ploca su takodje u sivoj teflon varijanti, izuzetno lepo izgleda.

: jelenaorg - 31. mart 2009 2:37:55(UTC)
icon_eek ju niko nema ideju kako da dizajniram kariranu kuhiljuuuuu, mora da samnom nesto nije u redu....

ali ipak da ne dizem upomoc jav te se ako je moguvr ako nije NP moze i na gurku srbenda

: jelenaorg - 26. mart 2009 18:33:56(UTC)
Treba mi pomoc. Dakle trazim vec danima i polako pocinjem da sizim jer ne mogu da nadjame karirani dizajn kuhinje icon_eek

planiram svoju da redizajniram ali mi treba predlog, idea.... uzid

ako slucajno naletite na ista slicno javi te mi ...zakacite link , ili fotku ...ma sta hod samo pomagajte upomoc

: Kaca - 3. mart 2009 23:24:26(UTC)
Kuhinja je prelepa !!!

: beba2008 - 3. mart 2009 0:04:23(UTC)
Kuhinja je 10!!!! bravo bravo bravo bravo

: lillyblue - 2. mart 2009 23:36:28(UTC)
Sto bih ja kuvala u toj tvojoj kuhinji selena. Uuuuuh, bash uzivancija. Ako ti bude trebala pomoc, tuj samicon_razz

: Lejni - 2. mart 2009 12:34:04(UTC)
Predivno Selena.

: Nemanjina mama - 1. mart 2009 17:16:44(UTC)
Selena, kuhinja je boli glava, obožavam crveno!! bravo! bravo

: Selena - 27. februar 2009 18:07:54(UTC)

Citat:
Prex - 27/2/2009 13:06 Selena bas je lepo ispala kuhinja, bravo bravo bravo bas mi se dopada. Inace posto vidim da i ti imas ovaj element sa zicanim policama na izvlacenje (imam i ja) iskoristicu da preporucim to svima koji tek prave svoje kuhinje, stvarno je pun pogodak. Ne samo da estetski lepo izgleda nego je i strasno praktican element, stane unutra gomila stvari i mnogo je lakse da se covek tu snadje nego kad mora da "kopa" po obicnom ormanu sa policama i da povadi gomilu drugih stvari da bi pronasao nesto sto stoji pozadi. Ja imam nekoliko razlicitih takvih elemenata, jedan ovakav kao tvoj, jos jedan manji sa fijokama od zice, i jedan namenski za flase (zejtin, sirce i sl.) i obozavam ih, tako da bih svima preporucila da ih ugrade kad prave nove kuhinje.

Prex !!!

I ja mislim da su ove zicane police na izvlacenje jako prakticne.Ispod ove ugradne ploce(na slici),pored fioke stavljeno je to manje za izvlacenje za flase! Ovde to nemam,ali mislim da je mnogo dobra stvar!!!

: Prex - 27. februar 2009 15:06:23(UTC)
Selena bas je lepo ispala kuhinja, bravo bravo bravo bas mi se dopada.
Inace posto vidim da i ti imas ovaj element sa zicanim policama na izvlacenje (imam i ja) iskoristicu da preporucim to svima koji tek prave svoje kuhinje, stvarno je pun pogodak. Ne samo da estetski lepo izgleda nego je i strasno praktican element, stane unutra gomila stvari i mnogo je lakse da se covek tu snadje nego kad mora da "kopa" po obicnom ormanu sa policama i da povadi gomilu drugih stvari da bi pronasao nesto sto stoji pozadi. Ja imam nekoliko razlicitih takvih elemenata, jedan ovakav kao tvoj, jos jedan manji sa fijokama od zice, i jedan namenski za flase (zejtin, sirce i sl.) i obozavam ih, tako da bih svima preporucila da ih ugrade kad prave nove kuhinje.

: Ivanica81 - 27. februar 2009 1:13:00(UTC)
Selena, sve pohvale za kuhinju bravo
Moja je takodje u kombinaciji crveno-sivo icim okacim jos neke detalje kacim slike da vidite

: Selena - 17. februar 2009 16:59:03(UTC)
Hvala vam jos jednom na komplimentima!!!

: bilja74 - 17. februar 2009 16:34:31(UTC)
Kuhinja je extra ,bas mi se dopada iako nisam ljubitelj crvene boje.

: tanja. - 17. februar 2009 4:41:16(UTC)
Selena ,kuhinja je extra bravo bravo bravo a nije ni skupa bravo bravo bravo

: katarina - 15. februar 2009 19:48:21(UTC)
i jos nesto moram reci plocice mi se bas svidjaju!

: Selena - 15. februar 2009 18:17:10(UTC)

Citat:
katarina - 15/2/2009 13:13 selena super kuhinja,jel radjena u Srbiji?i ako nije problem interesovala bi me cena.

Jeste u Srbiji je radjena. Cena kuhinje bez aparata je 1500evra!

: Selena - 15. februar 2009 18:15:49(UTC)

Hvala vam puno na komplimentima!

Kuhinju sam narucila sada u decembru(kada sam bila u srbiji),da mi se radi po narudzbini,ali nazalost nije bila gotova dok sam bila dole.Tako da sam je ja isto samo videla na slikama,a u aprilu kada odem ponovo u srbiju,konacno cu je videti uzivo

: jelena_ns82 - 15. februar 2009 17:51:21(UTC)
Selena kuhinja je fantazija,svaka cast za ukus,tu je milina provoditi vreme i kuvati!!!

: Winnie the Pooh - 15. februar 2009 15:31:09(UTC)
Selena,kuhinja je izmisljena buljavko
Znaci,prelepa je,skroz po mom ukusu bravo I CRVENA :-*

: katarina - 15. februar 2009 15:13:07(UTC)
selena super kuhinja,jel radjena u Srbiji?i ako nije problem interesovala bi me cena.

: mayya - 15. februar 2009 14:40:00(UTC)
Sve pohvale za kuhinju Selena. Mnogo mi se odpada.

: Selena - 15. februar 2009 13:58:07(UTC)

Evo konacno i moje kuhinje u Srbiji!

Nije jos skroz gotova,fale jos neke stvari(nisu stavljene fioke,aspirator nije gotov,cesma,itd..),ali to cemo kada odemo dole! A i ova crvena boja uzivo nije tako drecava kao na slikama!

IMG_0998.jpg picture by Nenad_2008

IMG_1002.jpg picture by Nenad_2008

IMG_1003.jpg picture by Nenad_2008

IMG_0996.jpg picture by Nenad_2008

IMG_0999.jpg picture by Nenad_2008

IMG_1010.jpg picture by Nenad_2008

: kikica - 26. januar 2009 14:58:27(UTC)
Sandrag i ja sudo masini mogu da pridjem samo sa jedne strane, sa druge je zid.
Veruj mi ali meni ni malo ne smeta. Naviknes tako i to ti deluje sasvim ok.

: sandrag - 26. januar 2009 11:30:14(UTC)
[QUOTE]andela - 5/12/2008 11:06

Evo konacno smo i mi napravili nasu kuhinju po meri.Prostorija je jako malo i posto je potkrovlje je malo glupo ali ovako je sad jako lepse od onoga sto smo imali.

QUOTE]

Andela, molim te reci mi da li ti je nezgodno prilaziti mašini za sudove samo sa jedne strane.
I kod mene će vjerovatno biti takav položaj sudopera i mašine za sudove.
I koliki ti je razmak između ove dve strane kuhinje (tj. širina sudopera)?

caos

: zMayica - 20. januar 2009 17:52:58(UTC)
dugo nas nije bilo na temi i wow kakve kuhinje, moram priznati ovo je stvarno forum sa stilom :)
svaka kuhinja je lepa na svoj nacin -ove male su nekako najizazovnije i najsladje i mi se 'ubismo' oko projektovanja nase ali je na kraju sve dobro ispalo

bravo za jecaneca, jeja49, andela....

: mayya - 24. decembar 2008 23:32:38(UTC)
Devojke, kuhinje su vam boli glava.
Moram da pohvalim jacunecu kako je iskoristila prostor, fenomenalno!
jejo, vlatka, andela... bravo bravo bravo bravo bravo
Ona mala zelena kuhinjica mi je isto skroz slatka, sad zaboravih cija je.
Nema sta, zene sa stilom.

: jeja49 - 24. decembar 2008 20:41:31(UTC)
evo nase kuhinje kompletne sa vise strana

: vlatka - 19. decembar 2008 17:21:46(UTC)
Andjela bas t je lepa kuhinja,super iskoristen prostor.
Jeja 49 i Jecaneca,takodje vrlo lepa kuhinje.....
Moram da priznam da mi se najvise svidja sto svi imate prozor
u kuhinji, icon_lol :> imam ga i ja ali je jako mali,ali zato imam vrata (drugi ulaz iz dvorista)koja bih odmah zazidala,al ne smem ni da spomenem jer mm vec sizi od mojih ideja i premestanja namestaja svakih mesec dana..... batina
evo slike moje kuhinje...

: Dikina mama - 19. decembar 2008 1:45:59(UTC)
Sve kuhinje su lepe! Evo i ja da stavim moju! Imajte u vidu da je pre pet godina pravljena! Nije sredjena lepsa je kad je oribam!

: layla - 18. decembar 2008 11:17:56(UTC)
jako lepo, svaka cast :)

: Prex - 18. decembar 2008 10:56:33(UTC)
Bas je lepa kuhinja jecaneco, super ste uspeli da iskoristite svaki cosak ovog prostora, i boje su lepe, uzivaj u svojoj novoj kuhinjici bravo zagrljaj :-*

: jecaneca - 17. decembar 2008 19:06:45(UTC)
Evo konacno i moje kuhinje,gotova je ona odavno ali nikako ja da stavim slicice...

: Nemanjina mama - 10. decembar 2008 20:38:16(UTC)
Andela, slatka ti je kuhinjica,mala ali baš slatka!! icon_wink

: Selena - 10. decembar 2008 14:52:36(UTC)
Citat:
Mary - 5/12/2008 15:08

andjela simpaticno si uspela da namestis kuhinju ipak malo je prostora.

Selena sto se tice kuhinje koju planirate samo mi javi mm radi sa svim stolarima u CH, mozda nadjemo nesto prigodno za tebe :) 

Hvala Maryzagrljaj ,ali mi tu kuhinju planiramo da pravimo u Srbiji,posto planiramo da se vratimo dole da zivimo!:-*

: Mary - 5. decembar 2008 17:08:06(UTC)

andjela simpaticno si uspela da namestis kuhinju ipak malo je prostora.

Selena sto se tice kuhinje koju planirate samo mi javi mm radi sa svim stolarima u CH, mozda nadjemo nesto prigodno za tebe :) 

: jeja49 - 5. decembar 2008 13:38:06(UTC)

: andela - 5. decembar 2008 13:06:39(UTC)
Evo konacno smo i mi napravili nasu kuhinju po meri.Prostorija je jako malo i posto je potkrovlje je malo glupo ali ovako je sad jako lepse od onoga sto smo imali.

: tratincica - 8. avgust 2008 18:59:39(UTC)
Mislim na ugaone elemente, tamo gde je tebi predvidjena sudopera.

: Selena2 - 5. avgust 2008 4:37:19(UTC)

Citat:
tratincica - 4/8/2008 22:24 Selena ja imam lose iskustvo sa ugaonim elementima pod 45 stepeni, bili su mi neprakticni i nepregledni i nemoguci za ocistiti. Uvek sam za varijantu od 90 stepeni sa zglobnim vratima.

kazi mi samo na koji elemenat tacno mislis,posto ne vidim koji mi je elemenat pod 45 stepeni!hvala:-* :-* :-* :-*

: tratincica - 4. avgust 2008 18:24:45(UTC)
Selena ja imam lose iskustvo sa ugaonim elementima pod 45 stepeni, bili su mi neprakticni i nepregledni i nemoguci za ocistiti. Uvek sam za varijantu od 90 stepeni sa zglobnim vratima.

: Selena2 - 4. avgust 2008 8:57:51(UTC)
Lelejn,bas su strava kuhinje na tom sajtu.hvalazagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Lelejn - 2. avgust 2008 18:39:02(UTC)
selena meni se svidja volim kuhinje komplet crvene ili sa crvenim detaljima
pogledaj na sinadero-ovom sajtu, ima fenomenalnih ako imas nekog da ti to napravi, ima tamo jedna za kojom bolujem jos iz devojackih dana :> , mozda jednom i postavim slikicu

: Selena2 - 2. avgust 2008 18:02:33(UTC)

ovo je stranica na kojoj sam ja pravila kuhinju:

http://www.alno.de/23.0.html

a ovde imas i druge sobe da kreiras:

http://konfigurator.novaforma-furniture.com/

: dadoijoco - 2. avgust 2008 17:39:58(UTC)
Selena kazi mi gde da nadjem na netu yo pravljenje kiuhinja i dali ima dnevne sobe?Hvala

Lilypie Expecting a baby Ticker

: Selena2 - 2. avgust 2008 17:30:11(UTC)
dadoicoco hvala ti,probacu tako da uradim!

: dadoijoco - 2. avgust 2008 17:21:16(UTC)
Selena sve je OK samo bih ti preporucila da rernu podignes u visini radnog stola,jako je zgodno kad nesto peces(tako sam ja napravila,dole mi je masina ,pa ide rerna pa ide viseca do plafona,reci cu mm da nakaci slicice.

Lilypie Expecting a baby Ticker

: Selena2 - 2. avgust 2008 17:06:06(UTC)

mm i ja planiramo na leto da pravimo novu kuhinju pa sam ja na internetu napravila plan kako bi ta nasa kuhinja trebala da izgleda.ima li neko predlog sta bi moglo bolje da se uradi?

: Olja78 - 22. jul 2008 13:17:21(UTC)
Potpuno te podrzavam,definitivno sam mislila da samo postoje u sapunicama hahah...
I naravno ostale devojke imaju mnogo lepe kuhinje.....

: uniona - 20. jul 2008 1:35:48(UTC)
ostala sam bex texta kada videh bebanicinu kuhinju icon_eek icon_eek icon_eek
sto bi rekli 'kao u filmovima'

: ivanuska - 12. jul 2008 9:12:00(UTC)
Prex potpuno si u pravu i sto se tiče svetlije radne ploče - to mi je bila prva kombinacija ali mi je nekako i iskorišćena tema jer je svi takvu i koriste a ovako mi je nekkao vedrije. Rerna je bila prvobitno podignuta ali jedino mesto je bilo odmah desno od ugradne ringle i bilo mi je mnogo blizu plašim se da kad budem kuvala i koristila i jedno i drugo rerna mmi dolazi odmah kod desne ruke, da se ne opečem i da ne bije mnogo vruće (tu sam se baš dvoumila). i treće bila si u pravu visoki smo :)
katarina pločice nisam našla ovo je samo slika kuhinje 3d, vollea bih kad bih stvarno našla nešto slično tome kad dođe vreme

: bozana - 11. jul 2008 11:27:28(UTC)

sve su mi lepe na svoj nacin.

j alicno patim za velikom kuhinjom jer moja je mala,ali nekad kad imam generano spremanje

tad s ei ne bunim sto je mala icon_wink  

: djiki - 11. jul 2008 11:03:54(UTC)
Hvala vam zene na komplimentima,moram da vam kazem,da kada posmatram svoju kuhinju na slici,deluje mi pretrpano,a kada je gledam uzivo,ima dosta detalja ali ne preterano...ovako mi je na slici sve nesto navrat nanos.

: katarina - 11. jul 2008 10:56:22(UTC)
ivanuska gde nadje mozaik plocice ja ih TRAZIM VEC MESECIma po kv ????

: Balerina - 11. jul 2008 10:48:22(UTC)
Ali moj glavni savet ti je da kad vec stavljas ugradnu rernu, nemoj da je stavljas tako nisko kao sto bi izgledalo da imas obican sporet. Iskoristi prednost ugradne rerne pa je podigni u visinu ruku/grudi, veruj mi sto si starija sve ces vise da budes zahvalna sebi sto si to uradila, a i tvoja ledja ce ti biti zahvalna (da citiram poznatu reklamu).

E ovde se slazem u potpunosti sa Prex....

Prex slazem se da svako ima pravo na svoje misljenje i ja ga uvazavam...

: Prex - 11. jul 2008 10:43:08(UTC)
Oooo pa vidim zivnula opet ova tema, bas me raduje, ja obozavam ove teme o uredjenju prostora icon_lol icon_wink
Djiki tvoja kuhinja mi se bas dopada, skroz je po mom ukusu, super, a zelim ti i da ti se ispune zelje i da uskoro predjes u veci stan i imas vecu kuhinju, pa da onda sa tobom zajedno ovde diskutujemo novi dizajn koji budes osmislila zagrljaj

Balerina, lepo, veliko, moram da priznam da nije bas svaki detalj po mom ukusu ali o ukusima ne treba raspravljati icon_wink tako da sve u svemu lepo i veruj mi ne treba da ti bude zao sto je velika, pa vecina ljudi bas zeli veliku kuhinju, zato budi srecna, ja licno mislim da je bas taman.

Ivanuska, sto se tvoje buduce kuhinje tice icon_lol generalno mi se bas dopada, ali imam par saveta za tebe pa ako zelis ti usvoji neki, ili ih bar razmotri icon_lol icon_wink srbenda
Prvo zeno plocice koje si stavila su savrsene, odusevljena sam. Moja kuhinja je u istoj ovoj boji tako da mi se tvoj izbor boje svakako svidja srbenda icon_wink ali iz mog iskustva, a gledala sam milion kombinacija, ova boja kuhinje malo bolje ide u kombinaciji sa malo svetlijim drvetom, zbog kontrasta, ja sam konkretno izabrala svetlu bukvu, ali sada mi se cini da jasen jos bolje izgleda.
Slazem se i sa Hippeiom oko ugradnih elemenata od inoxa, ja licno obozavam inox i ne volim belu tehniku, a i inox se bolje i lakse odrzava, ali to je vec stvar ukusa. Ali moj glavni savet ti je da kad vec stavljas ugradnu rernu, nemoj da je stavljas tako nisko kao sto bi izgledalo da imas obican sporet. Iskoristi prednost ugradne rerne pa je podigni u visinu ruku/grudi, veruj mi sto si starija sve ces vise da budes zahvalna sebi sto si to uradila, a i tvoja ledja ce ti biti zahvalna (da citiram poznatu reklamu).
A sto se mikrotalasne tice, i meni se ucinilo da je malo visoko postavljena, kao sto je neko vec gore primetio, ali dobro ja sam niska pa bi meni smetalo, tebi mozda odgovara ako si visoka.
Eto, to su neka moja zapazanja, ali sve u svemu jako lepo i zelim ti da sve bude bas kako ti zelis, da te majstori ne izludjuju posto je to klasika kad su majstori u pitanju srbenda

Pozz caos

: Balerina - 11. jul 2008 10:42:24(UTC)
E bas ste divne zenske hvala za lepe komentare icon_lol

Da, da stekeri su se stavljali u neogranicenim kolicinama kao i osvetljennje kuhinje... Sto je jako bitno...

Nacafaca ovo je moja kuhinja u BG, a sada cu da pustim sliku kuhinje u GR koju koristim. A onu gore samo kada dodjem,
za sada je tako a bice vremena da se i ona koristi... A vidi se iz prilozenog da je relativno prazna, jel smo se tek tamo
uselili.... I ostalo je tako, pa kada god dodjem tamo ja cu je malo po malo puniti...Ali ne zurim... Na tenane...

: bubili74 - 11. jul 2008 8:39:04(UTC)
IVANUŠKA SECI :)

DJIKI TAKO TI JE DOBRA KUHINJA, TOPLA, DOMAĆINSKA SA DIIIVNIM DETALJIMA, BAŠ MI SE SVIĐA :)

BALERINA NIJEDNA KUHINJA MENI NIJE PREVELIKA, TVOJA JE BAŠ PO MOJOJ MERI :)

: nacafaca - 11. jul 2008 6:33:27(UTC)
Balerina prelepa ti je kuhnja bas je po mojoj meri e a i vidi se da si u grckoj icon_wink verovatno si premetila da su im svima kihinje na istu foru icon_lol

: lillyblue - 11. jul 2008 4:09:53(UTC)
ivanushka, jako je lepa i praktichna kuhinja. Djiki, mastovito i toplo..
Balerina, ajmeee, koji prostor, a koliko tek utikacha i stekera imas.... ne stedis strujuicon_razz

: djiki - 11. jul 2008 3:42:12(UTC)
Balerina ,kuhinja ti je kako je Srcka rekla raskosna,ono sto mi je zapalo u oci,a to je zato sto kod mene nema toliko,pa mi fali,jesu uticnice :)
Jedna sasvim pametna stvar,sto ih vise ima,s tim bolje...
Imala si srece sto se tice zivaca i majstora,ja sam se do besvesti nervirala kako i sta,jer mi je prostor mali,ves masina je morala da stane unutra i dovod za vodu jako nezgodno stoji,pa mi je samim tim i sudopera na nekom bleskastom mestu i nisam imala puno mogucnosti,nadam se vecem stanu i komfornijoj kuhinji!

: Srcka - 10. jul 2008 20:28:48(UTC)
Ivanuska, neka seku po meri icon_wink Prelepa je kuhinja, a najvise mi se svidjaju plocice.

djiki i tvoja mi se jako dopada, malecna a lepo iskoriscena i moderna. Imamo isi frizider icon_wink

Balerina, i tvoja je jako moderna kuhinja i kada je raskos neka je raskos icon_lol Kada dodju deca i da je manja zelela bi da je veca, tako da ne sekiraj se nista, bolje da je veca, da mozes i da igras dok spremas, a bogami ja iz nje ne bih izlazila. Opet mi se i ovde plocice jako svidjaju, jedino malo mi se ne uklapa zavesa, ali dobro to je samo moje misljenje icon_wink

: Balerina - 10. jul 2008 20:21:12(UTC)
Drage moje evo da vidite i moju kuhinju.
Nisam je ja kreirala, a ni pravila, vec je kupljena sa sve stana.
Tako da se nisam mlatila sa majstorima i ostalim zezancijama.
Sacuvala sam zivce.

Elem, meni se dopala cim sam je videla.
Verovatno je ne bih pravila ovoliku da sam se ja pitala, jel moram stalno da drzim krpu u ruci.
Cela jedna soba je srusena da bi se napravila ovako velika kuhinja, i zbog pulta na sredini.
Ja da sam se pitala ne bih nikad rusila sobu, istina da ima jos soba, ali verujte mi da i postojeci prostor namenjen za kuhinju
je sasvim bio dovoljan da se napravi dobra kuhinja.

Sada izgleda ovako, a kada dodju deca i porastu....Hm hm hmh...Videcemo

: Balerina - 10. jul 2008 20:08:29(UTC)
Ivanuska bas mi se dopada tvoja kuhinja, skroz mi je vesela i iskoriscena...

Djiki vidi se da si fukcionalnost kuhinje sredila na najbilji moguci nacin... Svaki prostor ti je maksimlno iskoriscen...
Iskreno ja ne volim crnu boju(ako dobro vidim da je crna u pitanju)... Volim nesto veselije...

: djiki - 10. jul 2008 19:32:48(UTC)
Pa evo i ja cu probati da astavim svoju kuhinjicu ako uspem...

: djiki - 10. jul 2008 18:57:28(UTC)
Ivanuska,svidja mi se kuhinja,jedina joj je zamerka sto joj je mikrotalasna pecnica visoko,ostalo je sve ok!

: jacinta - 10. jul 2008 13:30:36(UTC)
Kuhinja je extra bas takva kakva je! bravo

: hippeia - 10. jul 2008 12:37:58(UTC)
Slažem se s curama, kuhinja je jako lijepa, s tim što bih ja stavila staklo-keramičku ploču umjesto obične i ugradne elemente od inox-a (čini mi se da je frižider u sivoj boji, jel? Pa onda mi je logično da su i rerna i ploča od inoxa) ;]

: Ella - 10. jul 2008 12:10:29(UTC)
Ivanuska, imas savrsenu kuhinju bravo bravo bravo   Bilo bi mi zadovoljstvo da kuvam u takvoj kuhinji, bas je lepa!

: ivanuska - 10. jul 2008 10:09:32(UTC)
epa hvala moje dame. Lepo je čuti ovako lepe reči pošto sam jako iscrpljena. Danju sa Andreom a čim ona zaspi trk na kompjuteru da radim kuhinju :)

: ivaiva - 10. jul 2008 6:37:26(UTC)
Super e rasporedot, a i bojata mnogu mi se sviga.

: kikica - 10. jul 2008 6:29:51(UTC)
Ivanuska kuhinja je EXTRAbuljavko

: djuric - 10. jul 2008 6:11:50(UTC)
Ivanuska,prelepa je bravo

: dragana024 - 10. jul 2008 4:32:50(UTC)
Ivanuška meni se baš, baš sviđa. Funkcionalna je (imaš dosta i radne površine ali i polica, ormarića) a i boja je lepa.

: ivanuska - 9. jul 2008 23:12:52(UTC)

ajo prvo sto sam zapazila je da se bebanica porodila, čestitam mama na prelepim bebama blago tebi, verovatno te neće biti neko vreme dok se ne uhodate :) opravdano.
a evo i kako bi trebalo da izgleda moja kuhinja, završila sam sa planiranjem ostalo je da čujem komentare i predloge za poboljšanje pa da dam da se seče po meri

kuhinja " /> 

: jacinta - 5. jul 2008 12:06:14(UTC)
Dragana,bas je toplo i milo!

: dragana024 - 3. jul 2008 2:40:54(UTC)
Drage moje baš mi je drago da vam se sviđa :)
Kad smo sređivali stan imali smo i stručnu pomoć jednog momka koji se time bavi. On nam je dosta pomogao jer je trebalo od manjeg prostora napraviti svašta nešto, a da pri tom bude funkcionalno.
Kad slikam i ostatak stana postaviću u ureženju životnog prostora.

: mayya - 30. jun 2008 10:54:41(UTC)
Dragana, fin ti je stancic. Rasveta je odlicna!

: verce - 30. jun 2008 8:09:28(UTC)

Jao Dragana super je kako ja prvu sliku nisam videla a tako lepo je prikazana kuhinjaneznam hmm   dopada mi se nama sta.

: ivanuska - 29. jun 2008 10:06:20(UTC)
za ovako mali prostor super ste ga sredili i mnogo dobro je smisljen prostor. Svaka čas

: Bambina. - 29. jun 2008 5:44:58(UTC)

dragana, bas ti je lep stancic!!! super si ga skockala!!!!

: dragana024 - 28. jun 2008 17:26:43(UTC)
Drago mi je da vam se sviđa.
Verce kuhinja i dnevna su jedna prostorija, a na prvoj slici je samo kao baš deo kuhinjskih elemenata :)

: verce - 28. jun 2008 14:13:38(UTC)
Dragana stan ti je odlican a labe ekstra samo ja nisam videla slike od kuhinjaneznam neznam icon_eek icon_eek   Trebao je slike postavis u uredjivanje zivotnog prostora bar ja tako mislim

: lillyblue - 28. jun 2008 5:08:44(UTC)
Dragana , extra ti je stan.
SSuper su mi lampice iznad troseda i fotelje.

: dragana024 - 28. jun 2008 3:40:36(UTC)
Evo da i mi dodamo našu.... Ali, pošto nam je stan manji nama je kuhinjica u sklopu dnevnog boravka.
Evo pogledajte kako izgleda

: dragana024 - 27. jun 2008 12:59:07(UTC)
Sve su kuhinjice ekstra, svaka na svoj način ..... ali bebanice i dr respekt vaše su stvarno sok sok

: bokica1 - 24. jun 2008 19:23:42(UTC)
[img=http://img135.imageshack.us/img135/2646/btka80559cy5.th.jpg]

ovakava je moja kuhinja ista samo sto nemam s cima da je slikam pa sa skinula s sajta iz radnje u kojoj smo je kupili stara je samo 3 meseca i sad iz nje ne izlazim :> :> obozavam kuhinje i kupatila zato neznam neznam

: Cvetic - 15. jun 2008 12:39:12(UTC)
Bebanice uopste nemoj da se sekiras zbog unajmljene pomoci! Da mi nije pomoci, ja bih se probijala kroz paucine i lopatala prasinu.
Kada smo imali stan, to se vec dalo pospremiti svakodnevno, plus samo jedno dete.Sada sa mega-kucom i dvoje dece, e ne moze pa da se raspolutim. A ti sa trojkama, ma to nije ni za diskusiju dok ne krenu u skolu,pa i tad....
Eto citaj na temi Kako postizete sve?.. icon_lol

: Magija - 15. jun 2008 7:24:34(UTC)
Draga moja Bebanice, znam da nije nikakav problem srediti ni 2 kuce dok nemas decu...
ALI... kad dodje detee......... pa u tvom slucaju 3..icon_eek ... ne znam kako ces, ali moras imati nekoga ko ce da ti pomaze oko beba i plus neku zenu da unajmis da ti cisti i sprema dok se ne uklopis i sredis...
Ozbiljno ni ne pomisljaj da ces moci sama da cistis kucu. Neces imati vremena za to veruj mi.

: bebanica - 14. jun 2008 20:32:05(UTC)
Magija, nije problem bio do sad, al kad dodju bebe.. galamdzija galamdzija galamdzija e tad ne znam kako cu.. nisam navikla da mi neko drugi sredjuje kucu, ali moracu da uzmem nekoga za to..

: Magija - 14. jun 2008 18:34:45(UTC)

Dr Avluela jednom recju-PRELEPOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Odusevila si me kako je lepo i maksimalno iskoriscen svaki milimetar. Bravo za tebe i tatu!!!bravo bravo bravo

Bebanice, zavidim ti na kuhinji! Meni je kuhinja u sklopu dnevne sobe dimenzije 8 sa 5. :(  Mada sam se premisljala da je prebacim u radnu sobu a da u dnevnoj napravim radni kutak... Moze i to da se desi....

IPAK, Bebanice draga moja, ponekad ti ne zavidim.... Znam koliko je tesko cistiti moju kucu od 100 kvadrata, a mogu misliti kako je tebi!icon_evil  

: pirgo7 - 4. jun 2008 19:39:17(UTC)
twk sad vidim ovu temu, super je bravo
ja cu morati prvo da izglancam malo kuhinju pa onda da je slikam:)

: bebanica - 31. maj 2008 9:53:32(UTC)
Hvala svima.. Srcka, slikacu pa cu postaviti slicice, i hvala na komplimentima.. Sad sam pogledala sajt Brava Casa, nisam znala za tu nagradnu igru..Pa ne smatram da je moja kuca najlepsa, ali poslacu, nemam sta da izgubim..Hvala..A najbolje od svega je sto nas kuhinja nije mnogo kostala..Doduse, neke stvari smo nabavili preko jer smo zeleli da se drzimo bas nase ideje, da sve bude onako kako smo isplanirali, pa smo neke stvari trazlili i cekali da nam isporuce cak 6 meseci..Al isplatilo se..

: dr Avluela - 31. maj 2008 9:50:32(UTC)

Bebanica sve cestitke za kuhinju.Definitivno je najlepsa kuhinja foruma.Blago tebi klanjam

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Srcka - 31. maj 2008 9:27:40(UTC)
Avluela bravo kuhinja je prelepa i naravno bravo za tatu-majstora bravo Plocice mi se mnogo svidjaju, slavina, ama bas sve bravo

Bebanice icon_eek buljavko buljavko buljavko buljavko Ja prosto ne mogu da verujem, ostala sam bez teksta. NEVEROVATNO LEPO, kao iz casopisa ali jos bolje, veruj mi. Prijavi se u Brava Casi, posalji fotke i definitivno dobijas GLAVNU NAGRADU. Ma ovo je savrsenstvo, sve je po mom ukusu, e ovako bih i ja zelela, mozda i otmem neku od tvojih ideja za nas stan. Ma pisala bih danima... Savrseno lepo, ODUSEVLJENA SAM!!! Prosto da ne izlazis iz nje. Aj' slikaj jos koji deo stana icon_lol da uzivam :-*

: Ella - 31. maj 2008 8:59:04(UTC)

Avluela i Bebanice klanjam klanjam klanjam   D I V N O !!!!! Savrseno je!!!

Avluela: obozavam te mozaik male plocice, prelepe su, bas daju sjaj celoj kuhinji.

Bebanice icon_eek   TVOJA KUHINJA JE NESTO NAJLEPSE STO SAM DO SAD VIDELA!!! To ni u katalogu ne postoji! :) San snova! Definitivno bi zaboravila na karijeru, i postala dozivotno domacica      icon_lol   Joj koje uzivanje!!!!!!!!!!!

: dr Avluela - 28. maj 2008 17:53:47(UTC)
Ivanela i Biki cekam slike ;)

: biki - 28. maj 2008 17:10:25(UTC)
Alvluela fenomenalno...Ti si zena od stila nema,tu sta..Ja samu ljubitelj tih modernih kuhinja,uopste modernih linija zato sto je njihova lepota bas u toj jednostavnosti i u igri svetlosti
Za oko 2 nedelje i moja ce kuhinja biti gotova icon_wink ....Bice slika naravno

: Ivanela - 28. maj 2008 7:35:12(UTC)
drAvluela prelepa vam je kuhinja, ma blago tebi i neka si zaposlila malo vise tatu, verujem da je sa uzivanjem to radio za svoju cerku...

Mi smo bas sad u fazi gledanja i biranja kuhinja, isto cemo je praviti po meri, posto imamo jako malo prostora....bas sam kupila neki casopis, mislim da sam tamo pronasla nesto sto mi odgovara, jer je malo ali mislim dosta funkcionalno, sudopera je u cosku, jedna sa leve, druga sa desne strane, a iza onda ima jos prostora za sudje i ostalo, ne znam da li sam dobro objasnila, ali pokazacu vam kad je napravimo...

Jedino jos razmisljam za boju, u pocetku sam htela zelenu, ali mi se to nece slagati sa plocicama koje su kombinacija krem-cigla, pa cemo morati i tome da se prilagodimo....

: dr Avluela - 27. maj 2008 17:15:23(UTC)

Drago mi je sto vam se svidja icon_lol

Morala sam koristiti svetle boje ,metalne detalje i te sjajne plocice jer stvarno je jako mracno bilo (pre nam je tu bilo kupatilo,pa smo ga rusili i dogradili jos pored toga,tako da nema prozora. Srecom ta kombinacija sto sam napravila osvetlila je celu prostoriju,tako da mislis da svetlo ulazi sa svih strana icon_wink

: verce - 27. maj 2008 13:01:39(UTC)
Kujna je super obozavam kujnu sa bala boja posto je uvak na moduicon_lol icon_lol sa samo neki mali detaljic bila bi savrsena za moj stil.

: Prex - 27. maj 2008 5:49:37(UTC)
Avluela savrseno stvarno, bravo za tebe i tatu u kooperaciji bravo bravo bravo

: asteraki - 26. maj 2008 20:48:54(UTC)
dr Avluela, ja sam se odusevila plocicama u tvojoj kuhinji jos davno , kada sam videla neke slike na kojima je Aleksija. Ja obozavam te mozaik plocice. I mi ih imamo u kuhinji, ali su obicne u nezno zutoj i beloj boji. Ove sa sjajem su super!
Uopste mi se dopada cela kuhinja. Lepo je organizovana. Bravo.

: STEFI - 26. maj 2008 14:49:22(UTC)
AVLUELA, KUHINJA JE EXTRA. bravo bravo bravo bravo bravo bravo   I ZA TEBE I ZA TATU. bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Bokicca - 26. maj 2008 14:39:26(UTC)
dr Avluela fantasticna ti je kuhinja.

: natasa21 - 26. maj 2008 14:27:53(UTC)
bravo fenomenalno

: bebanica - 26. maj 2008 11:24:47(UTC)
Prelepo..SAvrsena boja, i neverovatan sjaj..Divno je..

: dr Avluela - 26. maj 2008 11:16:45(UTC)

Ovo je moja kuhinja.MOj tata je majstor kuhinja,pa sam ja :>  dizajnirala tu kuhinju a on napravio srbenda   

Nisam imala mnogo mesta a nema ni prozor pa sam morala koristiti svetle boje zbog svetlosti,mada moram priznati da se meni svidjaju iskljucivo kuhinje u boji,tj nikako boja drveta sok

Materijal je biserno bele boje (zove se bas tako-biserno belo,jer sija kao biser-nije obicno belo) i bilo jako skupo (srecom moj tata platio sve :>  ).  Radna ploca je  bele boje sa komadicima metala i kad moj tata cuo cenu samo sto nije se slogirao kadtedovatim

Plocice su ustvari kristalne male plocice koje sa zadnje strane imaju srebreni prah tako da sijaju smizlica

Prostor je mali kao sto sam rekla ali maksimalo iskoriscen i moja kuhinja je jako funkcionalna a ima jako puno prostora sa stvari. Elekricni uredjaji su Siemens osim aspiratora koji je Teka.

Inace ova je bila od najtezih kuhinja sto moj tata napravio a on je najcuveniji majstor kuhinja ovde (da se malo hvalim :>  )

: Prex - 26. maj 2008 7:57:38(UTC)
Ivanuska ipak moras do prodavnice da prosetas, sve zavisi od rerne i ugradne ploce, mislim da nije svaka ista.

: ivanuska - 26. maj 2008 7:55:36(UTC)
pravio neko kuhinju po meri??? interesuje me dal ugradna rerna i ugradni špored da li se oba uključuju na trofaznu struju ili ???? ako ne prošetaće mo se do prodavnice i već pitati

: Nemanjina mama - 17. maj 2008 17:09:08(UTC)
Bebanice, icon_eek ostala sam bez texta,
mislim da je ovo savršena kuhinja!!!

Blago vama i uživajte u njoj!!!

:-* :-*

: pahuljica - 17. maj 2008 10:27:36(UTC)
Asteraki, samo izvoli!
Zaboravices na sve te muke kada se uselite. Nista lepse od slobode. "Samo" je treba docekati icon_wink

: mayya - 16. maj 2008 21:06:26(UTC)
Citat:
bebanica - 13/5/2008 16:28

mayya trenutno gledam necine slike, slike njegove sobice i kradem ti ideje za sobicu nasih bebica...namoj da se ljutis, sta cu, ne mogu da odolim kad je prelepa..

Hvala Bebanice!
Drago mi je da ti se svidja.
Ako treba pomoc, tu sam!!!
:-* :-* :-* :-* :-*

: bebanica - 16. maj 2008 18:51:32(UTC)
Mogu vam reci da nas kuhinja nije mnogo kostala, mada smo neke stvari dobili na poklon (frizider, sporet, aspirator)..Naravno, mi smo birali a nasi su platili, to nam je bio deo poklona za vencanje..Inace Bambina, mm skuplja pica, a neostvarena zelja mu je da otvori prodavnicu vina i sireva, samo sto u Beogradu gde mi trenutno zivimo nema potraznje za tim, pa njegova zelja ceka nase preseljenje u Milano za par meseci..Imamo jako mnogo pica, pa trebalo ih je smestiti negde, a mnoga zahtevaju odredjenu, nisku temperaturu pa moraju da se drze u frizideru..Inace, bio je jako jeftin..

: asteraki - 16. maj 2008 18:23:53(UTC)
Hvala na pitanju i na savetu.
Ma mi smo zaglibili debelo. Kupili smo plac i vec je pre par meseci trebalo da pocnemo sa izgradnjom,jer je sva papirologija uredno zavrsena, ali nemamo prilaz placu, jer neke glupave komsije nisu isplatile medju sobom neke novce, pa ovi iz opstine zbog toga jos ne mogu da nam otvore put do placa. Ocajna sam! Da smo krenuli na vreme, do zime bi sve bilo gotovo i mogli bi smo da se uselimo. A sada smo prepusteni na milost i nemilost komsijama i njihovim razmiricama.
Svaki put kada vidim plan kuce, dodje mi da kukam.
Fotokopiracu i umanjicu plan, pa cu ti ga poslati nekom prilikom da vidis.
Pozdrav.

: pahuljica - 16. maj 2008 15:37:30(UTC)
Citat:
asteraki - 15/5/2008 23:10

Pahuljice, zar nije prelepa kuhinja i funkcionalna?

Jeste, Asteraki! Eto uglednog primera za tebe. Tvoja kuhinja je manjih dimenzija, ali i varijacija Bebanine kuhinje ce biti dobro resenje.
Kako napredujete?

: Bambina. - 16. maj 2008 12:51:27(UTC)

bebanice, kuhinja ti je savrsena!!! sto ti je dobar onaj mali frizider za vina ispod pulta icon_wink

stvarno divno!!!!

: bebanica - 16. maj 2008 9:16:18(UTC)
Hvala svima, Ivanela, da, ti si jedina primetila, uselili smo se pre 3 meseca, a zatamljena su nam stakla, i to jako tamno, pa se sa te strane ne vidi unutra bas nista..A ja dugo nisam mogla da se odlucim koje cu zavese, ali moracu to da zavrsim pre nego sto dodju bebe, pa cu postaviti slicice..

: Ivanela - 16. maj 2008 8:22:00(UTC)
Jao bebanice KAKO- JE- SAVRSENAA ta tvoja kuhinja! zvezda Jos samo garnisne da se stave i neke lepe zavese i to je to!

: djuric - 16. maj 2008 6:37:24(UTC)
Bebanice,svaka cast buljavko

: asteraki - 15. maj 2008 19:10:52(UTC)
Pahuljice, zar nije prelepa kuhinja i funkcionalna?

: pahuljica - 14. maj 2008 5:37:48(UTC)
Bice mesta za vasu veliku porodicu!

: dusica81 - 13. maj 2008 15:00:36(UTC)
Bebanice, ostala sam bez teksta... Prelijepo.

: ivanuska - 13. maj 2008 13:41:41(UTC)
E ovo se zove kuhinja. icon_exclaim icon_exclaim icon_exclaim   Kladim se da svako plače i sanja ovakvu kuhinju.

: bebanica - 13. maj 2008 12:28:17(UTC)
drago mi je da vam se svidja, i hvala vam na lepim komentarima..pokosacu danas ili sutra da slikam ostatak kuce pa cu okaciti slikice ostalih prostorija..mayya trenutno gledam necine slike, slike njegove sobice i kradem ti ideje za sobicu nasih bebica...namoj da se ljutis, sta cu, ne mogu da odolim kad je prelepa..

: mayya - 12. maj 2008 19:42:51(UTC)
Bebanice, kakvo je to savrsenstvo sok

: bebanica - 12. maj 2008 18:54:09(UTC)
hvala..meni je san bilo ostrvo sa sportenom plocom, ali koje bi imalo i sudoperu..ali to nije bilo moguce izvesti kod nas, pa smo pravili ovako..a mnoge delove smo morali preko da kupimo (tj narucimo) pa smo i dugo cekali da ih dobijemo..uglavnom je ispalo kako smo zamislili..

: MissGak - 12. maj 2008 18:05:06(UTC)
Bebanice,odusevljena sam tvojom kuhinjom,a boja elemenata je fenomenalna(moja neostvarena).Ugradne rerne,stakleni aspirator,ostrvo sa sporetnom plocom,sve je savrseno i po mom ukusu!Mislim da je najbolja stvar kod velikih kuhinja broj elemenata,nema sanse da zafali prostora za odlaganje bilo cega!Meni to najvise nedostaje mojoj minijaturi od kuhinje,pored malo radnih povrsina,ali ajde,za to se snalazim,dok za ovo prvo ne nalazim resenja
Jos jednom svaka cast na izboru!!!

: leptiric - 12. maj 2008 17:51:53(UTC)
Bebanice kuhinja je prelepa.
Bas mi se svidja.

: bebanica - 12. maj 2008 17:31:42(UTC)
ma pomaze, ne mogu da se bunim.. a ne bi mi zavidela kad pocnem da spremam..lepo je imati prostora, ali kad krenes da cistis..samo prasina i usisavanje pa ti se smuci..i nema najbitnije - televizor.. 

: asteraki - 12. maj 2008 15:29:25(UTC)
Hvala na odgovoru, bebanice. Blago tebi, kada imas toliku kuhinju. Prosto ti zavidim.
Ma pusti muza. Reci mu da bi i on mogao da pomogne oko sredjivanja ako mu nesto ne odgovara.

: bebanica - 12. maj 2008 13:14:38(UTC)
Hvala vam puno, mnogo sam se dvoumila oko uredjivanja kuhinje, inace sam uvek nedlucna, ali tu je premisljalje trajalo danima..bitno mi je bilo samo da su elementi svetlih boja, a nisam imala nikakvu predstavu sta zelim..inace, posebno zbog slikanja sam sredjivala detaljno, da svaka stvar bude na svom mestu, kad ce mm: e dobra ti je fora sa to sa slikanjem, aj slikaj i ostale sobe, taman da ih tako detaljno sredis.. uh kako bi ga.. batina batina batina poguzi poguzi poguzi Asteraki, dimenzije su 6.5 X 5 

: bozana - 12. maj 2008 12:53:15(UTC)
bebanice stvarno ti je ekstra kuhinja ama nema bas nijedna zamerka,svaka cast.

: ivaiva - 12. maj 2008 8:43:45(UTC)
Kujnive vi se stvarno fantazija. bravo bravo Nie sega treba da se selime vo nov stan, i bas treba da pravime kujna pa mi dadovte super idei.  icon_idea

: asteraki - 12. maj 2008 8:04:11(UTC)
Bebanice, super ti je kuhinja i to bas u mojoj omiljenoj boji!
Svidja mi se jer je bas sa ukusom sredjeno. Niti je oskudno, niti pretrpano. Ima dovoljno mesta za odlaganje stvari, nema nepotrebnih staklenih povrsina, pametno iskoriscen svaki pedalj...
Koje su ti dimenzije kuhinje ( prostorije ) ? Deluje mi poprilicno veliko.

: Bokicca - 12. maj 2008 7:54:29(UTC)
Prex, Iki i vase kuhinje mi se mnogo svidjaju.

: Bokicca - 12. maj 2008 7:47:20(UTC)
Bebanice i ja sam odusevljena, imas prelepu kuhinju.

: phoenix - 12. maj 2008 6:48:22(UTC)
Wow, Bebanice. Savrsena kuhinja!!

: duki_swe - 12. maj 2008 5:33:59(UTC)
Bebanice kuhinja je savrsena, prelepa!!! zaljubljen

: Cvetic - 12. maj 2008 2:16:16(UTC)
Bebanice, odusevljena sam. Predivna kuhinja!

: Prex - 11. maj 2008 20:27:23(UTC)
Bebanice savrseno stvarno, odusevljena sam

: natasa21 - 11. maj 2008 19:46:09(UTC)
Sta reci....ostala sam bez teksta.... bravo bravo   prelepo ,fenomenalno, dosad nisam nista lepse videla...ma savrseno

: bebanica - 11. maj 2008 17:05:18(UTC)

moj omiljeni deo kuce, uredjen bas po mom ukusu..

: leptiric - 5. maj 2008 19:25:20(UTC)
Natasa kuhinja je prelepa.

: Bambina. - 5. maj 2008 17:40:34(UTC)

natasa21, iskreno ti zavidim na ovolikoj kuhinji!!!!!!

blago tebi!!!

: mayya - 1. maj 2008 19:40:04(UTC)
Natasa, svidja mi se kuhinja!
E, ali treba imati toliko prostora za nju!
bravo bravo bravo bravo bravo

: Angel - 1. maj 2008 19:10:55(UTC)
Asteraki prakticna je ta kruzna samo treba imati meesta za to. Zanimljiva ideja, nisam ni znala da postoji tako nesto.

: kalimero - 1. maj 2008 16:48:17(UTC)
Natasa21 extra. I ja bih narandzastu kuhinju. Mozda bih ubacila malo vise srebrnih elemenata ali boja je fenomenalna.

: natasa21 - 28. april 2008 21:56:28(UTC)

Evo i ja da postavim sliku os moju kuhinju.Nije bas kompletana sto i stolice su stari ali nadam se uskoro da cemo kupiti novi

Natasa samo cu jednu napisati ....VRH

: pahuljica - 26. april 2008 10:27:06(UTC)
caos

: asteraki - 25. april 2008 22:31:09(UTC)
Devojke, nemam nameru , a ni zelju da pravim ovakvu kuhinju. Mi cemo imati mesta za jednu normalnu.
Ovo sam videla na http://www.compact-conce...nglisch/p_ansichten.php , pa sam samo htela da podelim slicicu sa vama.
Ja licno volim vece kuhinje, ali rekoh, mozda ce nekome i ovakva biti resenje.
Ni ne znam da li mi se svidja ili ne svidja ova na slicici, ali me je na prvi pogled privukla jer nije bas svakidasnja, a i nisam do sada vidjala ovakve, da budem iskrena.

: Angel - 25. april 2008 14:28:45(UTC)

Ja sam negde vec stavila nasu al ajde i ovde, svakako nije off topic. Nasa je jako mala, posto je i kupatilo malo masina je morala u kuhinju i ispade nam i prakticno a ne znam ko mi rece da je moderno. Sve u svemu jako je lepa i sasvim dovoljna. Kostala je 300e tako da ako neko ima bas malo mesta za elemente eto predloga.
Sudopera je zaklonjena masinom za pranje sudova koju vidite skroz desno. Nema gurkanja iako je mala i plus je sa trpezarijskim stolom i dve drvene klupice koje mi se jako svidjaju.

: pahuljica - 25. april 2008 9:06:56(UTC)
Jeste simpaticno, ali samo pomisli kako bi ona izgledala kada pocnes da je koristis! Koliko ti mesta realno treba dok spremas rucak? Nevolja sa malim stanovima i jeste u tome sto svaka stvar MORA da bude na svom mestu (u svakom trenutku) inace je nered.
Kao sto je rekla Prex, nemoj ako ne moras!

: mayya - 25. april 2008 4:29:36(UTC)
Asteraki, kuhinja izgleda odlicno, ali pitam se gde bih nasla majstora koji bi izvetu tu caroliju?

: Prex - 24. april 2008 19:17:14(UTC)
Da ti pravo kazem asteraki prvi put ovo vidim...i malo mi je cudno, ali svakako interesantno i simpaticno, ali naravno samo u slucaju da neko ima bas malu kuhinju pa nema mnogo izbora.

: asteraki - 24. april 2008 19:04:25(UTC)

Pahuljice, bas ti hvala. Sigurno cu biti toliko slobodna da te ponekad priupitam nesto icon_surprised ops:

Naleteh na nekom sajtu na ovu kruznu kuhinju. Kazu da je dobra za male stanove.

Kako vama izgleda ?

: pahuljica - 22. april 2008 12:55:02(UTC)
Koleginica Tanje011, arhitekta.
Ako imas neku dilemu, samo napred!

: Prex - 22. april 2008 5:46:42(UTC)
Ma naravno asteraki, nisam ni ja mislila nista lose, sve je ok :-* :-* :-* samo ti iz mog iskustva kazem da je stvarno isto da li je na sredini ili ne sto se tice bezbednosti, a meni je licno jos prakticnije ovako. Moj savet ti je samo da ako kupujes ugradnu plocu i rernu, obavezno stavis rernu negde gore, nikako dole nisko, neuporedivo je bolje i prakticnije, pogotovo za ciscenje icon_lol icon_lol icon_lol Ja sam i navikla jer moji roditelji isto imaju ugradnu rernu tako gore podignutu, tako da sam tako navikla celog zivota, a dok smo jedno vreme ziveli sa SiS (dok se nismo uselili u nasu kucu) ona ima klasican sporet sa rernom dole i to je stvarno da ti ledja otpadnu, mada naravno i to je stvar navike, ali ja nisam navikla icon_lol icon_lol icon_lol
Uzivaj u sredjivanju svoje kucice pa nam obavezno postavi slike kad sredis zagrljaj :-* caos

: asteraki - 21. april 2008 10:10:37(UTC)
Kalimero, Prex i Pahuljice, hvala vam puno na odgovorima.

Prex, nisam mislila nista ruzno sto se tice sporeta na sredini kuhinje. Meni je tvoja kuhinja super, najvise zbog tog dela na sredini, jer i ja godinama zamisljam tako nesto u mojoj kuhinji. Jedino ne znam kako bih ja funkcionisala sa sporetom na sred kuhinje! Meni izgleda malo opasnije nego da je uz zid, ali to ne znaci da sam u pravu. Verovatno je lakse i za ciscenje tako.
Sto se tice tih ''pecurka'' ventilatora ( ili kako ih vec tu zovu) i meni su oni super. Ovde je neki bolji 300-700 EUR. Kakve su im cene tu, u Srbiji? Mozda ce mi se vise isplatiti da kupim tu.

Pahuljice, hvala puno na savetima! Jedva cekam da sutra pogledam plan kuce, pa da pocnem da merim koliko veliku kuhinju ( namestaj ) mozemo da ubacimo. Nama je u planu ucrtana kuhinja koja je povezana sa dnevnim boravkom, ali cemo je pregraditi i odvojiti sigurno, jer je izvodljivo i verovatno cemo je i malo povecati da bude 3x4m. Ali bih volela da imamo jedan onakav pomocni deo na sredini, gde ce biti i neki sto, gde ce moci da se ruca svakodnevno. Za ovo za odvajanje el. uredjaja znam, ali hvala. Cime se bavis, ako nije tajna?

Kalimero, sve ostale prostorije u stanu su ok i zadovoljna sam njihovim dimenzijama, samo mi nije jasno kako su glupo projektovali kuhinju! Ali sta da se radi... Dok se ne preselimo, to nam je.

: pahuljica - 20. april 2008 16:35:41(UTC)
Sto se tice analize dimenzija za kuhinju, izgledalo bi ovako:
60 cm sirina radne povrsine, 60 cm komunikacija, 60 cm za ostrvo, na drugoj starni ponovo mogu da budu kuhinjski elementi, ali i ne mora. To sve zavisi od konkretnog slucaja. Moze da bude komunikacija pa neki pult prema trpezariji ili dnevnoj sobi, moze da bude i sank sa barskim stolicama (najcesce se ova varijanta koristi za dorucak ili kada nema vremena da se postavlja sto)...
Najvaznije je da ima dovoljno prostora za manevrisanje i potrudi se da ne spajas frizider, sudoperu i sporet, odnosno ringle, gledaj da izmedju svakog tog uredjaja bude bar 40 cm radne povrsine (mada je to minimum, bolje da ima vise).

caos

: Prex - 19. april 2008 21:02:15(UTC)
Asteraki da ti prvo odgovorim na pitanje, nasa kuhinja je 3x4 m, i ima sasvim dovoljno prostora oko onog sredisnjeg dela, meni je sasvim ok.
A sto se tice prakticnosti sporeta u sredini, meni je to super prakticna a ujedno i lepa varijanta. Pored ugradne ploce mi je i onaj radni deo/sto tako da sve sto seckam i spremam radim odmah pored sporeta, a direktno preko puta (iza) mi je sudopera, sve mi je odmah jedno uz drugo i jako prakticno. Aspirator smo inace pravili specijalno (firma koja radi te specijalne sisteme za ventilaciju) i ja sam mnogo zadovoljna jer nam je ugradio neki super profi ventilator kakve restorani ugradjuju tako da se stvarno nista ne oseca, mnogo je dobar), a ceo sistem sa kanalom za ventilaciju je kostao upola manje nego da smo kupili aspirator, jer su ti aspiratori za sredinu prostorije mnogo bili skupi kad smo gledali po radnjama.
Ne znam zasto ti se cini da bi za dete bilo opasnije ako je sporet na sredini kuhinje nego ako je uz zid, ja stvarno tu ne vidim neku razliku? neznam

: kalimero - 19. april 2008 17:43:33(UTC)
Asteraki bas je neobicno da je u tako velikom stanu predvidjena mala kuhinja. Ali verujem da su vam ostale prostorije velike. Nama je ovo bilo silom prilika kako bi imali odvojenu spavacu sobu za nas i Andreja (Lena ima svoju ogromnu sobu) i dnevnu sobu. Inace sam ja vise za varijantu jedne ogromne lepe kuhinje.
Iki drago mi je za isti ukus sto se decijih stvari tice :-* :-* . Inace mi se mnogo svidja ime tvoje cerke.

: asteraki - 19. april 2008 13:16:57(UTC)
Pahuljice, pa ne znam ni ja sama jos uvek. Bas sam pricala samm i njemu se svidja ideja, ali moramo videti prvo da li ce stati tako nesto kod nas.
Nama ce kuhinja biti 3x3,5m i ne znam da li ce imati prostora za tu varijantu. A, meni licno, sporet na sred kuhinje i nije najsrecnije resenje, jer se plasim sutra zbog dece. U varijanti koju ima Prex, dete lako moze da obori serpu sa jelom i ,ne daj Boze, da se povredi. Bar se meni tako cini.

I imam pitanje za Prex : koliko ti je velika kuhinja?

: pahuljica - 19. april 2008 12:58:58(UTC)
Asteraki, razmisli sta bi bilo funkionalnije da bude u okviru "ostrva". U kuhinji se provodi dosta vremena. Maksimalno olaksaj sebi.

: Iki - 17. april 2008 21:25:33(UTC)
Kalimero imamo istu stolicu (samo je nasa zelena) i zvecku koja je uvek tu da se dete igra dok jede. icon_lol icon_lol icon_lol

: asteraki - 16. april 2008 8:08:53(UTC)
Kalimero, meni su se valjda smucile ceo zivot kuhinje u sklopu dnevne sobe. I kod mojih je tako, i u prethodnim stanovima gde sam zivela bilo je isto, ali kod moje svekrve je odvojena kuhinja i bar meni mnogo znaci tako. Kada odem kod svekrve, jos nikada nisam osetila miris hrane u ostalim delovima stana. Ona lepo zatvori vrata, ukljuci aspirator i iskipa ili otvori prozor i vrata i super je!
Ja inace ne kuvam, klopamo kod s&s svakoga dana, sem kada dodju moji kod nas. E onda mi se smuci zivot! Pre desetak dana su bili ovde i zbog tece koji je postio, przili smo neke riblje filete. Ceo stan je mirisao na ribu i ono przeno ulje, iako sam i aspirator bila ukljucila i pootvarala sve prozore i vrata. Zato smo rekli i mm i ja - u nasoj kuci samo odvojena kuhinja ili nikako!!!

Bambina, hvala na lepom komentaru! Ovo nam je bila jedina solucija, jer vlasnik stana nije hteo da radi naknadno pregradni zid. Na kraju i nije tako lose ispalo! Svima koji nam dolaze u posete se dopala ideja. Inace, stan je super, iako je iznajmljen. Ima oko 120m2 i nemam zamerki sem na tu glupavu kuhinju. Lepo je organizovan i iskoriscen svaki kvadrat, tako da i mi nesto slicno planiramo za nasu kucu. Imamo ogromni dnevni boravak ( na slici se vidi samo deo gde je kuhinja i trpezarija), tri spavace sobe, kupatilo, posebno WC + ogromne terase. I imamo iznad potkrovlje koje sluzi kao ostava i veliko je kao ceo stan. Zaista mi je super iako nije nase, samo me ta kuhinja nervira. Ali, kao sto si rekla, nije moje, pa moram da cutim i trpim.

: Bambina. - 16. april 2008 7:10:13(UTC)
asteraki, lepo si organizovala prostor. Kad se preselis u svoj dom onda mozes da vrsljas kako hoces a sad kao podstanar moras da se prilagodjavas i malim trikovima reorganizujes prostor. Stvarno si super uradila!!!

Kalimero, ne znam da li sam ti rekla da imamo iste plocice u kuhinji icon_wink Mali stanovi su za sok kad treba da ih namestis i sve uguras. Totalno te razumem. Moram da primetim veoma lep sat na TV-u zaljubljen

: kalimero - 14. april 2008 13:03:52(UTC)
Sto se mirisa tice mislim da ih je bilo svuda po stanu i kad aje kuhinja bila odvojena i sada kada je u sklopu dnevne sobe. Naravno ima svojih prednosti jer nemoras da nosis stvari po stanu i dok kuvas kafu mozes da pricas sa gostima ali i moras redovno da peres posudje ;] . Inace mi smo nasu kuhinju preuredili u spavacu sobu a u dnevnu smo izvukli kuhinju. Evo to sve izgleda ovako. Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

: MissGak - 14. april 2008 11:53:04(UTC)
Slazem se.Sve ima svoje,ali u danasnje vreme kuhinje su redje pregradjene potpuno,odvojene vratima od ostalog dela stana ili kuce,tako da miris koji se siri kada se kuva je nepobediv.Moje je da ukjljucim aspirator,zapalim mirisljavu svecu i nakon kuvanja otvorim prozor(u zavisnosti od vremena).

: asteraki - 13. april 2008 19:52:32(UTC)

Ne znam zasto se ova jedna slicica ne vidi... Evo postavicu je ponovo.

Ja ipak vise volim odvojenu kuhinju. I zbog mirisa , bez obzira sto ukljucis aspirator i sto otvoris prozor ( vrata ) , opet mirise ono sto spremas, ali i zbog toga sto se ne moras opterecivati time da li ti je sve na svome mestu, jer ja malo i preterujem sa time, na moju zalost. A sto se tice prostora, ovde su svima uglavnom dnevne sobe ogromne, tako da nema potrebe za takvim vizuelnim efektom.

Opet, sve je to stvar ukusa i navike ...

: verce - 13. april 2008 9:18:22(UTC)

Citat:
MissGak - 12/4/2008 11:03 Licno mi ne smeta kada je kuhinja u sklopu drugih prostorija(najcesce dnevnog boravka),jedini prbolem jeste taj kako kalmiero cini mi se rece da je obavezno sredjenja i cista u svakom trenutku(pomalo neizvodljivo).Ta spoejnost prostorija najcesce ucini da prostor dobije na velicini!

Slazem se i ja i meni se vise dopada kad ju kujna u sklop dnevni boravak ,kad ti dodju goste nemoras da nosis stvare od sobu u sobu ,sve je na jedno i je super.:) :) :) :) :) :)

: MissGak - 12. april 2008 13:03:43(UTC)
Licno mi ne smeta kada je kuhinja u sklopu drugih prostorija(najcesce dnevnog boravka),jedini prbolem jeste taj kako kalmiero cini mi se rece da je obavezno sredjenja i cista u svakom trenutku(pomalo neizvodljivo).Ta spoejnost prostorija najcesce ucini da prostor dobije na velicini!

: asteraki - 11. april 2008 11:42:13(UTC)
Zaboravih da napisem da mi se sve vase kuhinje mnogo svidjaju. Svidja mi se kako koristite svaki pedalj prostora, ali i sto su vam kuhinje moderne, posto mi klasika nekako bas i ne lezi. Narocito mi se dopada Ikina kuhinja jer mi prija ta bela boja u kombinaciji sa ostalim detaljima i obozavam onaj deo na sredini kuhinje koji ima Prex. Mi isto planiramo da odradimo tako nesto u nasoj kuhinji, ali ne znam da li ce mi biti sporet na sredini ili neki ormarici za odlaganje.

: asteraki - 11. april 2008 11:21:05(UTC)

Evo da postavim i ja slicice od nase kuhinjice. Naime, mi jos uvek zivimo u iznajmljenom stanu, tako da kuhinja nije bila nas izbor.

Sto se boje i materijala tice, jako sam zadovoljna jer je vrlo jednostavna za odrzavanje i ne ostaju otisci od ruku, sem ako su ruke masne, ali se tada bas lako cisti. za nasu kucu cu najverovatnije naruciti slicnu ili istu boju i slican materijal. Akcentujem materijal, jer frontovi nisu glatki, vec su malo reljefni.

Sto se funkcionalnosti tice, nisam bas zadovoljna jer volim velike i odvojene kuhinje, a ova je bas mala i ne previse prakticna i spojena je sa dnevnim boravkom. Ali, sta je tu je. Izdrzacemo jos malo, dok se ne preselimo u nasu kucu. Do tada smo nasli jedno resenjce koje cu prikazati na slikama i koje ce mozda nekoj od vas koristiti, ako imate slican problem.

Posto nemam bas puno ormarica, ubacili smo jos jedan , koji nema nikakve veze sa ostatkom kuhinje, ali mi je praktican.

Vec sam rekla da nam je kuhinja u sklopu dnevnog boravka, pa smo iz tog razloga improvizovali jedan pregradni ''zid'' kako bi koliko-toliko odvojili kuhinju od ostalog dela. To izgleda ovako:

: ma-ta - 11. april 2008 0:03:18(UTC)
WOW, zene!!! Sve kuhinje su bozanstvene!!! bravo
Moram da izdvojim Kajinu i Eleninu kuhinju. Jesu skroz razlicite, ali mi se obe mnooooooogo svidjaju! zagrljaj zagrljaj

: Bambina. - 10. april 2008 19:51:23(UTC)

Bubili, Kalimero, hvala vam na odgovorima!!! Pogledacu tamo ondak!!!!

zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Nemanjina mama - 10. april 2008 19:34:44(UTC)
MENI SE AMA BAŠ SVE kuhinje sviđaju!!!!

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: Angel - 10. april 2008 15:40:47(UTC)
Elena kuhinja ti je FASCINANTNA I FANTASTICNA! icon_eek zaljubljen bravo klanjam

: bubili74 - 10. april 2008 12:59:21(UTC)
Citat:
kalimero - 10/4/2008 16:37

.....
Mi smo bas gledali plocice koje ce se lako odrzavati i mogu ti reci ove su ispale odlicne sa blagim neravninama i sarama ulje moze da prska koliko hoce nista se nevidi (dok nedodje kp da ocisti ;] ).

Ovo potpuno potpisujem. ZAKON su za održavanje icon_exclaim

: kalimero - 10. april 2008 12:37:56(UTC)
Moj susac je kupljen u eurosalonu. Odgovarao nam je jer je uzi od standardnih susaca posudja pa smo imali gde da ga postavimo. Ispod ima plasticne posude koje se peru sa nekim sredstvom protiv kamenca i to je to. Inace u kuhinji je iskoriscen svaki milimetar tako da je stalo vise stvari nego u staroj kuhinji koja je povrsinski bila veca i dvostrana ali su joj kuhinjski elementi bili za 50 cm manji od ovih novih.
Iki tvoja kuhinja je isto prelepa. Ikea fazon je po meni najprakticniji i nekako uvek moderan i jednostavan.
Mi smo bas gledali plocice koje ce se lako odrzavati i mogu ti reci ove su ispale odlicne sa blagim neravninama i sarama ulje moze da prska koliko hoce nista se nevidi (dok nedodje kp da ocisti ;] ).

: bubili74 - 10. april 2008 11:03:14(UTC)
Videla sam takve sušače u Homemarket-u u Eurosalonu, ali nisam videla koliko koštaju

: Tinna - 10. april 2008 10:11:38(UTC)
po meni su Gorenje kuhinje najlepse, mada su skupe. tako da planiramo da nadjemo nekog dobrog stolara koji ce moci da je prekopira.

: piljari - 10. april 2008 8:44:57(UTC)
sve su lepe ali Iki tvoja me je odusevila inace ne volim bele kuhinje ali ova mi se svidja

: Prex - 10. april 2008 5:42:56(UTC)
Bambi, imas i na pijaci da kupis susace za posudje, ja sam moj (isto metalni, od inox-a sa metalnim posluzavnikom ispod, verovatno se i vidi na nekoj od slika) koji je isto na "dva sprata" icon_lol kupila na pijaci za nekih 650 dinara i super mi je, povremeno isprskam Cilit bengom kad se bas nahvata kamenac od vode i samo prebrisem krpom i sve je ok.

: Bambina. - 9. april 2008 19:28:36(UTC)

Elena, vec sam videla tvoju kuhinju i mnogo su ti lepe ove "plocice" na zidu, vrlo originalno!!!

Kalimero, htela sam da te pitam gde si kupila susac tanjira??? Ja sad jurim neki metalni kao tvoj!!

: Iki - 9. april 2008 17:13:43(UTC)
Hvala vam zene, to i nije kuhinja mojih snova, ali za sad super sluzi. Stvarno su Ikea kuhinje fenomenalne i postoji milion stvarcica koje se mogu ubaciti, razne fioke, police razlicitih duzina, visina, sirina, sve po meri, moze da se redja deo na deo, ma nema sta nema. Mi smo se odlucili za jeftiniju variantu i nije lose ispala. Moja sestra ima isto Ikeinu kuhinju koja je veca, ali na manjem prostoru, iskoriscen je svaki ugao, takodje mm radio. Posle te dve kuhinje bi mogao u Ikei da radi. Plocice su se i nama svidele na prvi pogled, mada nisu bas nesto za odrzavanje, jer kad ulje kapne, veoma se tesko cisti, pa im je to mana. A sto se tice bele boje, to je ok. Cim vidim neku mrlju obrisem vlaznom krpom i to je to. Stvarno je ok, iako je bela. Verujem da je sa tamnim bojama teze.
Sporet je ono sto mi se najvise svidja i kostao je oko 700, mada takvi mogu da se nadju i od 500 evra, npr. gorenje.

Elena tvoja kuhinja je prelepa, stvarno super.
Kalimero i meni se svidja kako si na malom prostoru sve uklopila.

P.S. Kajo naravno da nije uvek tako uredno, samo sam radila malo prolecno sredjivanje pa rekoh da slikam. Mogu staviti i neku slicicu moje ne tako sredjene kuhinje, ako hoces.

: kalimero - 9. april 2008 15:27:38(UTC)
Elena i ja sam moju kuhinju zamisljala u toj kombinaciji boja. Ali kako su trpezarijske stolice bordo morali smo sve da uklopimo sa tom bojom. Zeleno ne bi islo definitivno.
Mayya tvoja kuhinja ipak ima jedan deo koji je odvaja od ostatka prostorije a moja ti je na izvolte. Zato mora uvek da bude sve sredjeno (a neki put mi nije bas do toga da je sredjujem doomed ) mada i nema mnogo prostora da se uneredi icon_rolleyes icon_lol

: vlatka - 9. april 2008 12:39:19(UTC)
Uh,bre zene sve ste me odusevile,sve kuhinje su ......... ma nemam reci!!!! bravo bravo bravo

Ja moju posle slikam pa kacim.

: bozana - 9. april 2008 11:01:10(UTC)
elena kuhinja ti je stvarno prelepa ja jako volim zelenu boju,ma svaka cast
za uredjenje nemam se nijedna zamreka super je sve je jako lepo uklopljeno. bravo

: zMayica - 9. april 2008 8:19:58(UTC)
bravo zene za kuhinje, bas ste se dobro dale na uredjenje iste :)

Iki, Elena skroooz po mom ukusu, svaka cast!!! PREX- fantasticno!!!

: kaja - 9. april 2008 8:02:50(UTC)

Ju, Iki, na momenat sam pomislila da si stavila kompjuterske crteže (kao tek ćete da pravite kuhinju pa vam je to projekat)! icon_lol   Valjda kako je svetlo palo, pa sa tim pločicama! E, bre, ženo, ma jel tebi uvek tako uredno?? zagrljaj   To kod mene ne može ni za slikanje! ruganje Inače, takve pločice koje imaš su moja davnašnja želja... Ima da ih imam!!! Samo ja ću birati jednobojne i možda za "jedan broj" veće, ali samo da nisu standardna veličina 20x20cm. Kad mi je pre nekoliko godina to trebalo, tad su ovde, ako ih i nađeš, bile jaaaakoooo skupe! Valjda se to sad promenilo...

Inače, sviđa mi se što su, za sad, sve kuhinje pune života. Imaju dušu! Nisu hladne i "precrtane" iz kataloga i časopisa... Lepo je to, ali samo na slikama...
Svaka čast žene!

: Srcka - 9. april 2008 7:15:17(UTC)
Elena, ja sam gledala tvoj stan i mnogo mi se svidja kako je uredjen, znam da si rucno i farbala plocice icon_wink kuhinja je mnogo skutkana i lepa, boje su izmisljene, svaka cast bravo bravo bravo

: elena i branko - 9. april 2008 6:49:34(UTC)

Moja kuhinja postoji u temi uredjenje zivotnog prostora, ali evo postavicu je i ovde.

Slicice su nesto mutne icon_lol , izvinite. 

Trenutno izgleda ovako, pa izvolite doci da popijemo po coffee .

[img=http://img99.imageshack.us/img99/945/kuhinja003le5.jpg]
 [img=http://img219.imageshack.us/img219/1627/kuhinja004uy3.jpg]
[img=http://img99.imageshack.us/img99/7981/kuhinja005fq0.jpg]
[img=http://img219.imageshack.us/img219/2742/kuhinja006ya5.jpg]

: elena i branko - 9. april 2008 5:50:58(UTC)
kalimero super je, Mayyo mala kuhinjica ali bas po mom ukusu, prelepa je.

: bubili74 - 9. april 2008 5:31:28(UTC)
Kalimero kuhinnjica je super, baš mi se sviđa, a zidne pločice su iste kao moje (a izgleda i Bambinine) :)

: bubili74 - 9. april 2008 5:29:37(UTC)
Citat:
Prex - 9/4/2008 00:38

......
Miss Gak, mi smo nasu ugradnu plocu i rernu kupili pre par godina ali verujem da je cena i sada ista, kostale su oko 500 eura zajedno, ali zavisi dosta od tipa i rerne i ploce, recimo ja sam htela kombinovanu plocu sa dve plinske ringle i dve na struju, ali imas i puno drugih kombinacija i cene se dosta razlikuju.

Kod mene je bilo skuplje jer sam ja htela takvu kombinovanu ali kvarcnu ploču, mislim da su oboje koštali oko 700 e

: Prex - 8. april 2008 20:38:09(UTC)
Iki bas je lepa kuhinja, i za tvog muza klanjam klanjam klanjam a plocice su ti WOW respekt respekt respekt prelepe
Kalimero, mozda je mala ali bas je lepa kuhinja, izbor boja ti je super, i ove rucice na elementima su jako lep detalj, bas mi se svidjaju caos
Miss Gak, mi smo nasu ugradnu plocu i rernu kupili pre par godina ali verujem da je cena i sada ista, kostale su oko 500 eura zajedno, ali zavisi dosta od tipa i rerne i ploce, recimo ja sam htela kombinovanu plocu sa dve plinske ringle i dve na struju, ali imas i puno drugih kombinacija i cene se dosta razlikuju.

: MissGak - 8. april 2008 20:36:20(UTC)
Oh te divne moderne kuhinje!!!!!Iki to bese Ikea?Mnogo mi se dopada!Zelela sam belu kuhinju,medjutim predomislila sam se u poslednjem momentu zbog odrzavnja(sadasnja mi je bela icon_rolleyes )
Ugradne rerne i sporeti su mi fenomenalna stvar!Kako se krecu njihove cene dole?

: mayya - 8. april 2008 20:29:06(UTC)
Citat:
bubili74 - 8/4/2008 11:19

Mayyo tvoja kuhinja se tako lepo slaže sa tvojim karakterom, nemaš razloga da budeš nezadovoljna :-* , inače imamo istu omiljenu boju, kao i Prex, crveno volim te crveno zaljubljen

Drske mi bas nesto ne idu uz karakter. ruganje A ni uz konstituciju! ruganje ruganje ruganje
A i plocice mrzim, ali su vec bile tu, pa... Uh, al cu sve to da promenim uskoro... galamdzija galamdzija

: mayya - 8. april 2008 20:24:50(UTC)
Iki, jako mi se svidjaju plocice!
Skroz su interesantne.
I molel kuhinjskih elemenata. Samo je boja malo osetljiva?

Kalimero, tu smo negde sto se velicine kuhinje tice!
Ali mi se skroz svidja kombinacija boja koje si odabrala!

: Bambina. - 8. april 2008 20:24:10(UTC)
Iki, kuhinja je BOLI GLAVA!!!! Za tvog muza respekt respekt respekt

Kalimero, mini kuhinjica al' zato ima sve sto treba. Bas si lepo iskoristila prostor!!

: kalimero - 8. april 2008 19:10:30(UTC)
Probacu ponovo. Ovo je verovatno najmanja kuhinja na forumu icon_lol   Kuhinja Kuhinja Kuhinja

: lillyblue - 8. april 2008 16:02:56(UTC)
Iki eksta ti jekuhinja. svetla, velika i komotna. Kalimero, tvoja kuhinja mi je puna topline, ali vidim samo jednu sliku, nazalost. Bubili, bravo

: elena i branko - 8. april 2008 9:59:26(UTC)
Iki , Bubili- prijo, Kajo sva sve tri kuhinje sam odusevljena.

: kalimero - 8. april 2008 9:58:24(UTC)
Zene blago vama kako lepe i velike kuhinje imate. Mastam o tome da imam ugradnu rernu i da se nesaginjem vise. Takodje mi se svidja sto Prex ima na sredini sporet i sto. Bas extra. Mi smo nasu morali da napravimo kao kuhinju za studentkinju mada se mm odlicno snalazi u njoj icon_razz bravo .
Kuhinja je u sklopu dnevnog boravka i trpezarije. Inace problem sa tamnom povrsinom je sto se vide otisci prstiju ali kako su nam trpezarijske stolice i lezaj te boje morali smo i kuhinju da uklopimo.

: Srcka - 8. april 2008 7:34:13(UTC)
wow Iki, prelepa je kuhinja ali prelepa. Svaka cast, nemam reci
mnogo mi se svidjaju plocice. Prelepo bravo bravo bravo

: bubili74 - 8. april 2008 7:19:10(UTC)
WOW kako lepa kuhinja Iki svaka čast i za muža respekt

Kajo nisam pisala juče, ali tvoja komb boja je super, ja sam tu boju izabrala za plakar u ostavi, izgleda tako elegantno ;] ;]

Mayyo tvoja kuhinja se tako lepo slaže sa tvojim karakterom, nemaš razloga da budeš nezadovoljna :-* , inače imamo istu omiljenu boju, kao i Prex, crveno volim te crveno zaljubljen

: Iki - 8. april 2008 7:02:54(UTC)
Prex,Bubili, Mayyo, Kajo kuhinje su vam bas lepe, svaka na svoj nacin.
Evo moje Ikea kuhinje, mada nije jos sasvim zavrsena. MM ju je sasvim sam sklopio, na sta smo oboje veoma ponosni. Fale mi jos police za zacine koje cemo staviti u levom uglu i sto sa stolicama.
Njih planiramo uzeti u boji orahovog drveta kao sto je radna ploca. Samo cekamo neko dobro snizenje.
Ovako za sad izgleda.

: mayya - 7. april 2008 21:02:40(UTC)
Bubili, bas mi se svidja tvoja kuhinja.
I da znas, uopste nisam sumnjala u tebe.

Hvala za misljenje o mojoj kuhinji devojke, ali meni se i dalje nesvidja.
Valjda zato sto nije ispala bas kso sto sam ja htela.
Majstor je bas uprskao stvar i sa velicinom elemenata i oblikom i drskama...
Ma bezz..

: Bambina. - 7. april 2008 20:13:14(UTC)
i meni se svidju te ugradne rerne a pogotovu mi se svidjaju ovi mali elementi sa staklom!!!

bubili za dzidzabidze bravo bravo bravo bravo tu se razumemo skroz a i plocice u kujni su nam iste icon_wink

: Prex - 7. april 2008 19:53:50(UTC)
Kajo ja danas u zurbi i nisam prokomentarisala, bas ti je super kuhinja, jako mi se dopada.
Mayyo i Bubili, vec sam vas hvalila u onoj drugoj temi, zene super su vam i kuhinje i ostatak stana, skroz imamo isti ukus respekt respekt respekt

: Srcka - 7. april 2008 18:42:14(UTC)
Mayyo, tvoj stan sam vec gledala i kuhinja je prelepa, lepih boja.

Bubili i tvoja mi se jako svidja, ogromna je, mozes da pleses u njoj, a i ovi zacini Kotamy su neprevazidjeni zagrljaj a i svidjaju mi se mnogo plocice u kuhinji, ja volim male

: kaja - 7. april 2008 18:37:50(UTC)

Hvala, hvala svima! cvecko
Ma ne može to ovkao da se pokaže na fotografijama, kao što je uživo...
Inače, ta kombinacija me nije privukla samo kao boja, nego ima po sebi iscrtanu šaru, kao drvo. Kao kad bi klasičnu fosnu/dasku stavili u negativ, da one tamne šare budu svetle, a svetli deo drveta taman. hmm Ala sam vam sad obajasnila... A i, kao što sam već rekla, već sam imala svetlu pa sam se zasitila te kombinacije. Ja kao verce, menjala za novo... icon_wink

p.s. Bambi, a i šta će nam veće kuhinje, kakve smo kuvarice...? icon_lol

Bubiliiii! San mi je ugradna rerna na toj visini! Da ne krivim leđa! A i dobro je kad imaš malu decu icon_wink Samo, ovaj put to nije bilo baš izvodljivo... :|

: bubili74 - 7. april 2008 18:30:03(UTC)
Prex ja već ranije hvalila ali moram opet ženo respekt respekt respekt respekt respekt respekt

Evo opet i moje lepotice :> :>

dakle kuhinja je ugaona, sa najglupljom mogućom stvari u ćošku, kanalom za instalacije. Nekako smo ga savladali ovim policama gore

ove police sastrane sam stavila da malo oplemenim vidnu bočnu stranu gornjih i donjih elemenata, a super su mi došle za ove moje džidžabidže :> :>

E a na suprotnom zidu sam napravila praktično plakar sa ugrađenom rernom, iznad nje stoli mikrotalasna, a i frižider je u tom sklopu. Hoću da kažem da je tu sve dubine 60cm

: Bambina. - 7. april 2008 17:56:42(UTC)
Kajo, dobra ti je kujna, bas mi se svidja. To sto su frontovu malo tamniji jest problem kad su prstu u pitanju ali je bas elegantna. Moja je, kao i tvoja siroka 2 m ali je, za razliku od tvoje, dugacka samo 2,5m. Mos' misliti sta tu sve moze da stane. Jedno veliko NISTA.

Mayyo, meni se ova tvoja kuhinja dopada, nekako mi ide u tebe. Sto ti se ne svidja??? Bas ide uz ceo ambijent (mislim na ostatak stana koliko sam videla na ostalim slikama)

slikacu i ja svoju pa da vidite sta je prcvoljak od kujne

: verce - 7. april 2008 16:33:54(UTC)
Mayya mozda tebi se kuhinja ne dopada ali meni mnogo mi se dopada zuta boja na zidove.Ja trenutno biram kuhinja oti se selim za neki dan na drugi sprat od kucu,pa moram da stavim nova.Ona stara ostavljam svekrvi a ja uzimam novuruganje ruganje ruganje .

: mayya - 7. april 2008 16:22:06(UTC)
Kajo, extra ti je kuhinja! Zanimljivo je u crnoj boji.Mislim da do sada nisam vidjala.

Moju kuhinjicu ste vec videli, ali, ajde da je opet postavim.
Ja licno nisam zadovoljna njome, ali nije jos vreme da se menja.

Photobucket

: Mary - 7. april 2008 11:26:50(UTC)
vaooo prex! extra ti je kuhinja!!

: Prex - 7. april 2008 9:50:55(UTC)
He he Lillyblue zagrljaj ne smem da pokazem muzu sta si napisala, ima da kaze "Eto, zenu inspirise ova kuhinja da kuva, a tebe nikad" icon_wink icon_wink icon_wink icon_lol icon_lol icon_lol
Kajo zagrljaj zagrljaj zagrljaj ma od pocetka sam prepoznala u tebi istomisljenicu zagrljaj zagrljaj zagrljaj a sto se boje tice, jeste, moji frontovi su bordo (moja omiljena boja).

: lillyblue - 7. april 2008 9:23:39(UTC)
Zaista Prex. Ja sam pala na goozu kakva je doobra tvoja kuhinja, prosto mi dodje da odmah nesto skuvam icon_razz

: Srcka - 7. april 2008 9:01:25(UTC)
Kajo super ti je kuhinja, ja volim mnogo enterijere da gledam, i ova mi se bas svidja, i svidja mi se i boja, iako je tamna, izgleda elegantno...
Imamo isti sterilizator ruganje , a Jana pije "JANA" vodu icon_wink
I mi smo jos uvek podstanari, evo sada trazimo stan da se opet preselimo za privremeno dok se ne preselimo konacno u nas stan (koji moramo uzeti na kredit) i znam da bi hteli mnogo vise i svasta da uradimo u stanu, ali ne mozemo jer nije nase, ali ja sam ipak okrecila ovaj ruganje
Sve pohvale za kuhinju,jos jednom, arhitekti ne moze da se omakne icon_wink

: kaja - 7. april 2008 8:54:51(UTC)

Evo ih, najzad! Majka im stara!

Elem... Dugačka je oko 5m i širine je oko 2m. Ovo je sad iz dva ugla, sa vrata i sa prozora (jako je nezgodno slikati enterijer kad je tako usko, pa baš i ne izgleda kao u prirodi):

A ovo je iz dnevne sobe, pa se malo vidi i trpezarija, a viri i stolica za hranjenje ruganje

(napomena: i zidovi su beli i pločice u kuhinji su šlb pošto ovaj stan iznajmljujemo pa nismo baš sve mogli po našim željama neznam )

Nisam baš skockala kuhinju za slikanje, kao Prex icon_wink
Ovako to izgleda kod mene u svakodnevnici! :>

: kaja - 7. april 2008 8:18:25(UTC)

Hej, Prex imamo jako slične kuhinje! Ne organizaciono, ali po izboru i kombinaciji boja. Istina, nisam sigurna da li tvoji frontovi vuku na crveno, jel da, bordo? Kod mene je sve tamno braon, kao čokolada, a ploča je krem. Slikala sam, ali kuhinja mi je uska pa ne može lepo da se uhvati u kadar!
Ipak, mana je kada je kuhinja tamna (barem je kod mene to veliki problem) što se jako vide otisci prstiju. Morala bih stalno da brišem, da sam neki perfekcionista. Hehe! Kao što nisam.
U garsonjeri, u kojoj sam živela, sam napravila svetlu kuhinju (i sav ostali nameštaj da bi se slagalo). I to je odlično za održavanje. Ništa se ne vidi! icon_twisted

A i Ikeine stolice! Prex zagrljaj   Eh, ostale su mi u devojačkoj garsonjeri koju sad izdajemo... :|

Mi smo napravili kuhinju u stanu koji iznajmljujemo, tako da pločice na zidovima i podu nisu nikako po mom. Ali... jednog dana... strikam

galamdzija Neće me sad ove slike da ih postavim... Kasnije...

: Prex - 6. april 2008 19:18:40(UTC)
Cveticu zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Hvala devojke na komplimentima, icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops: zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Cvetic - 6. april 2008 12:12:52(UTC)
Prex divna ti je kuhinja.Meni se srce rastopilo gledajuci vase kuhinje, kako mi to nedostaje....ta nasha toplina i evropski sharm.
Prex, neverovatno kako isto cuvamo bebine stvari ,u posebnoj kutiji, kasicice, svasta i sterilizator tu.He,he......i evropska cistoca je neprikosnovena. zaljubljen zaljubljen

: mayya - 6. april 2008 10:59:07(UTC)
Prex, vec sam hvalila tvoju kuhinju, ali evo jos jednom!
Odlicna je!

: elena i branko - 6. april 2008 9:59:15(UTC)
 Ja i dalje stojim iza svojih reci da Prex ima najlepsu kuhinju, bas  po mom ukusu. I naravno da ne zaboravim zid u dnevnoj sobi, svaki put gleda i padam u nesvest, sve ovako sok sok sok sok sok sok sok sok

: ma-ta - 5. april 2008 19:05:20(UTC)
Prex, kuhinja je divna!!! zagrljaj Ja prosto obozavam ovaj sredisnji deo, bas ovakav, a i "podignute" rerne. Po onome sto sam ja videla imas i one uske policice koje ne zauzimaju mnogo prostora, a jako su prakticne za kojekakve sitnice. Ma, zaljubila sam se u ovu kuhinju!!! zaljubljen

: Srcka - 5. april 2008 17:47:20(UTC)
Prex, kuhinja je savrsena, mnogo mi se svidja, videla sam ove slike u "Uredjenje..", ali moram ostaviti komentar da je bozanstvena, kao i tvoj stan koliko sam uspela da vidim.

Ja volim minimalisticki stil i ne volim nabudzene kuhinje ili tradicionalne, volim moderan dizajn icon_rolleyes

: Nemanjina mama - 5. april 2008 16:40:41(UTC)
Ja nemam nikakav savet, ne mogu nikom pomoci ali da cu pohvaliti HOCU!!! sok sok

Kakve su ovo kuhinje, pamet mi stala, ko me i terao da gledam prosto mi nije dobro... sok

DIVNO!! bravo

: Prex - 5. april 2008 14:37:42(UTC)
Hvala vam puno drage moje zagrljaj zagrljaj zagrljaj stvarno mi je mnogo drago da vam se dopada...a i mm cveta od ponosa kad sam mu rekla da vam se mnogo dopada icon_lol icon_lol icon_lol

Prvo nisam htela da postavljam slike jer vec u onoj drugoj temi ima dve slike kuhinje pa nisam htela da budem dosadna, ali dobro posto je ovo namenska tema posvecena samo kuhinjama i savetima i idejama u vezi njih, onda sam ipak postavila, mozda neko dobije neku ideju koja bi mu odgovarala.

Miss Gak obavezno postavi sliku tvoje nove kuhinje kad stigne, jedva cekam da vidim, sigurno ce mi se dopasti posto smo zakljucile da imamo isti ukus zagrljaj zagrljaj zagrljaj :-* :-* :-* :-* Inace trpezariju jos nemamo icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol a vi jel' ste kupili? Ja sam nasla savrsen sto i stolice (posebno, nije cak ni isti proizvodjac, ali super bi se uklopili) ali uopste nisu jeftini, a mi smo kao po obicaju jos uvek u dugovima odnosno kreditima i nema sanse da se zaglibimo jos sa jednim dodatnim zaduzenjem, i dok se malo ne izvucemo nema nista od te savrsene trpezarije... icon_cry a znas da kod mene nema kompromisa, ili ta ili nijedna icon_lol icon_lol icon_lol

Uniona, jeste kuhinja je pravljena po meri, i mogu ti reci da je ispala jako povoljna. Da smo kupovali gotovu kuhinju ispala bi nam vise nego duplo skuplja. A i meni ima posebnu draz da sama sve osmislim i nacrtam, da bude bas "moja" icon_lol icon_lol icon_lol dobro i mm je ucestvovao u dizajnu, da se ne naljuti ako ne pomenem icon_lol icon_lol icon_lol

: tijanast - 5. april 2008 11:52:10(UTC)
Prex,kuhinja ti je savrshena, ne znam da li mi se vishe svidjaju boje, plochice ili shank...

: uniona - 5. april 2008 11:09:49(UTC)
i meni se mnogo dopada njena kuhinja, takodje centralni deo, kako zbog sporeta sto se tu nalazi, tako i zbog stolica :)
mislim da je taj deo mnogo praktican, iz razloga sto ne mora stalno da se stoji u kuhinji
a i ja volim drustvo kada kuvam, i da spremam zajedno sa nekim, npr. sa mm ( a i mm voli drustvo dok nesto sprema)

prex, mene zanima jel tvoja kuhinja radjena po meri ili je takva kupljena

: Bambina. - 5. april 2008 10:30:22(UTC)
Prex, ja se svaki put odusevim kad vidim ovu tvoju kuhinju zaljubljen zaljubljen zaljubljen

al' ova fora na sred kujne me totalno odusevljava!!! blago tebi!!!

moja kuhinja je mnogo malena, stanem samo ja i niko vise!!! Zavidim svima vama koji imate VELIKE kuhinje.

: bozana - 5. april 2008 5:51:42(UTC)
prex stvarno ti je kuhinja savrsena,
super si je uredila nema ama bas nikakvi zameki,dopada mi se bas
jer ja imam bas bas malecku kuhinju pa nisam mogla da
mudrujem previse,no nema veze dobro je i ovako.

: MissGak - 5. april 2008 1:25:01(UTC)
Stvarno divno!Mnogo mi se svidjaju te modernije kuhinje,koje su ovde poprilicno nedostupne ili poprilicno skupe.Uglavnom su sve manje vise iste,klasicne.Mi nasu menjamo(cekamo isporuku) i kako se zakazani datum priblizava sve sam nestrpljivija.Nije bas ono sto sam zamisljala,ali verujem da ce me usreciti :D
Prex tvoja kucica mi je kao bombonica cela!A jeste li resili trpezarijski sto?

: natasa21 - 4. april 2008 20:52:35(UTC)
Prex kuhinja ti je prelepa

: Prex - 4. april 2008 19:06:23(UTC)
Ne znam kolika ti je kuhinja, i da li je duguljasta ili cetvrtasta ili..od toga mnogo zavisi.
Kad smo mi poceli da sredjujemo kucu jedna od prvih stvari koju smo odlucili da moramo da uradimo, jer smo i mm i ja nekako uvek mastali da imamo takvu kuhinju, jeste kuhinja sa onim sredisnjim delom na kome ce biti ugradna ploca, a u produzetku radna povrsina koja moze da bude i kao mali sto, kad neces da postavljas veliki sto u trpezariji (mi stalno samo tu i jedemo).
Postavicu par slika mada se ne vidi bas sjajno, ali ako si zainteresovana mogu da probam da slikam malo bolje. Ustvari sutra kad je dnevno svetlo probacu da slikam par detalja koje bih ti definitivno preporucila posto vec pravis kuhinju i imas izbora. Postoje fenomenalni zicani ugradni delovi koji mogu mnogo da oplemene kuhinju i prosto ti "povecaju" prostor za cuvanje raznih stvari. Slikacu to sutra pa postavljam i to.
Kuhinja i trpezarija su mi odvojene sankom (od dersirane cigle, slaze se sa mojim omiljenim zidom u dnevnoj sobi, neke forumasice znaju icon_lol icon_lol icon_lol )

Taj sredisnji deo sa ugradnom plocom (malo je mracna prva slika :? )

I po jedna slika delova sa strane, ne vidi se bas sjajno, ako te interesuje mogu malo bolje da probam da slikam

: kalimero - 3. april 2008 10:05:35(UTC)

Evo ga deo moje kuhinjice.

: Iki - 3. april 2008 9:36:32(UTC)
Ja bih ti predlozila Ikea kuhinje, nisu toliko skupe, lako se sklapaju, imaju toliko dobro uputstvo da je mm sve sam sklopio i nama i negovom bratu. A mozes ih kombinovati do mile volje. Imaju na netu program, gde mozes sve sklopiti po zelji i onda s tim otici u prodavnici i dobijes odmah sve delove, ma super su.
http://www.ikea.com/

: bozana - 2. april 2008 17:25:59(UTC)
ih sto su prelepe ove kuhinje samo da imam iole vecu kuhinju odma bi ovaku neku pravila lepa mi je zelena ma sve su mi prelepe,a ja imam bas malu kuhinju sa kosinama pa mi nema bas mudrovanja puno galamdzija ali ako nista drugo bar uzivam da gledam ove kuhinje.

: biki - 2. april 2008 15:22:29(UTC)

Citat:
elena i branko - 28/3/2008 16:03 JA CU DA SE RAZBOLIM, VEC MI NIJE DOBRO.
Ja sam se vec razbola... icon_cry Sad preuredjujem celu kucu pa mi se sve vrti po glavi

: jecaneca - 28. mart 2008 12:56:29(UTC)
Hvala vam na idejama,ima zaista prelepih kuhinja.
Moja je odvojena od dnevnog boravka,a spojena je sa trpezarijom.
A takodje, kao i druga slika po redu, ide ispod kosine.

: elena i branko - 28. mart 2008 12:03:03(UTC)
JA CU DA SE RAZBOLIM, VEC MI NIJE DOBRO.

: asteraki - 28. mart 2008 12:01:15(UTC)

Ne znam koliko je velika tvoja kuhinja, da li je odvojena ili je u sklopu dnevne sobe, pa zbog toga ne znam sta bih ti mogla konkretno predloziti. Posto i ja polako pocinjem da razmisljam o sredjivanju nase kuce, i ja trazim na netu neke ideje.

Evo nekih kuhinja koje sam nasla na netu. Boje se mogu izabrati po ukusu.

Nadam se da ce vam se dopasti nesto od ovih ideja.

: stancha - 28. mart 2008 7:57:49(UTC)
Uh,ne zna se koja je lepsa.

: JecaN - 28. mart 2008 6:37:46(UTC)

Photobucket

Photobucket

Photobucket

: kalimero - 27. mart 2008 12:27:14(UTC)
Moja kuhinaj je pravljena po meri i boje su bordo i krem. Doduse mala je jer nesto uvek dobijes a nesto izgubis. Mi smo se odlucili da imamo spavacu sobu zarad kuhinje. Nisam do sada stavljala slicice. Pokusacu ili da stavim sliku ili da ti posaljem.

: una - 27. mart 2008 7:48:55(UTC)
crno belo je uvek u modi,salim se
moja je bela sa crnom plocom,a sporet se super ukolopio jer je crno beli
e sad trazim adekvatan tepih,naravno da je crno beli.
eto toliko od mene,nadam se da sam pomogla.

: jecaneca - 26. mart 2008 20:44:59(UTC)
Drage moje,ja sam nova ovde,ali redovno vas citam i polako upoznajem.
Ovako,imam jedan problem;treba uskoro da namestam kuhinju,
tj.da narucim da mi se napravi po meri.Nikako ne mogu da se odlucim za boju kuhinje.
Mislila sam kombinaciju tresnja/vanila,i da radna ploca bude tresnja.
Htela bi da ima 2 boje i da bude moderna.
Svaki savet je dobro dosao.