Obaveštenja

Icon
Error

: marmit - 23. januar 2011 19:30:49(UTC)
Mi smo par puta bili u Starliju (bivši Lacky Land). Ogroman prostor, dosta mesta i za odrasle, čak smo mi jednom bili kad su bila dva rođendana. Klinci se izigraju, dođu da oduvaju svećice, gricnu nešto, roditelji lepo sede, ispričaju se... Super je i za ovako otići i za rođendane, pogotovo za one koji imaju puno gostiju. Ne znam kakve su cene, ovako je 150din/sat.

: Ocajna Bri - 12. oktobar 2010 20:15:33(UTC)
Mi slavimo svake godine u Malom lavirintu,prvo blizu nam je,drugo ima prostora za roditelje koji su nam uvek problem jer ih ima dosta,i posebno odvajam pušače od nepušača(ovo je samo moja želja nije uslovljeno).
Meni lično se dopada i dečije ćoše jer lepo rade sa decom.

Ne volim rođendaonice/igraonice sa onim "kavezima" jer mi se nekako ne oseti rođendanska atmosfera,mada i ćoše je takvo.

Vivego mi je takođe ok ali ima malo prostora za odrasle,obrazovni klub isto dobar ali se ja lično u tom prostoru ne osećam prijatno,nekako imam utisak da su svi nešto ufurani i da se radi o nekakvom takmičenju.

Ima još dobrih rođendaonica ali zavisi da li slavite samo sa decom ili idu i odrasli i koliko ih je jer to drastično menja stvari.

: Svetlana81 - 11. oktobar 2010 22:37:31(UTC)
Mame, pomoć! Koju igraonicu biste mi preporučile za proslavu 4. rođendana? Novi Sad naravno

: T3 - 16. maj 2010 23:16:57(UTC)
mi smo skoro ili u novom sadu tacnije u trznom centru bazar u turbo limacu i tu jos par butika u mini sopingu,i svratismo naravno cim su je klinci ugledali nije bilo sanse da je zaobidjemo u igraonicu PUF-PUF nemojte me drzati za rec ali koliko me secanje sluzi mislim da se tako zove..
klinci su se i vise nego umorili,skakali ,igrali..mi sedeli u obliznjem kaficu i uzivali..
devojke koje i cuvaju decu i igraju se s njima su super..svaki peti put je cini mi se gratis..200 din kosta valjda 2 sata opet se nesecam tacno da li je bas toliko..ali sve u svemu super je,ako se ikada zadesimo tamo eto nas opet ..

: stelvira - 15. maj 2010 18:05:23(UTC)
Posto nam proslava rodjusa sledi (zar vec opet!? ) prikljucila bih se temi,
Daklem Obrazovni klub je super, ali je brate preskupo (za standardni dzep icon_rolleyes ).
Lepi su prostori vrtic Svrca, koji ima "opasnu" animatorku pa se ne osecaju svi gosti kao da su dosli na rodjus nego kao da su u najmanju ruku dosli na jedno dobro "prevaspitavanje". :>
Vivego na Telepu je sasvim dobra varijanta za roditelji + deca, sve OK i pristoja cena.
Kod Vragolana u Prijateljima dece NS (ili ti kod Zeljka Veseljka) je super za stariju decu od 6 pa nadalje.
Vrtic na Detelinari, iza robne kuce (zaboravila sam kako se zove) je predivan i odlican za varijante roditelji + deca + letnji rodjus u dvoristu, ali animatorke su cuvarke, a ne animatorke sto je Ok za decu do 3 godine.
Klinci, stariji su odusevljani Mrak igraonicom i sa animatorima, Mali Lavirint je dobar.
U Nemu mi se ne svidja sto je kao na pokretnoj traci.
U Malom princu na Telepu deca malo imaju zort od animatora (vise kao da su u vrticu).
icon_wink
Da Magic kingdom na Naselju je sladak i skroz OK za zimske zurke, ali je leti greota slaviti u atomskom sklonistu.
I tako, prosla sam rodjendana i rodjendana. Treba mi igraonica u kojoj ima mesta za roditelje 20+, decu 25+, po mnogucstvu da imaju dobar prostor i za zurku napolju posto je letnji rodjus i da ne kosta mnogo icon_lol
Skromno, zar ne? icon_surprised ops:
Pinokio koji je nekad radio na Detelinari zadovoljava sve kriterijume, ali ne rade vise :|

: Danijela&Jovana - 25. mart 2010 15:37:44(UTC)
Jelc, imas PP. Pozdrav.

: jelc - 25. mart 2010 11:50:41(UTC)
Zvezdani kutak?
Gde se nalaze, sta nude?
Nisam jos cula za tu igraonicu, pa ako mozes da poblize opises...
mi treba vrlo uskoro da se odlucimo za igraonicu, 3. rodjus

: Leptir - 24. januar 2010 23:29:46(UTC)
Mi proslavili rodjendan u Romanovu :) nismo menjali provereno icon_wink

A sto se tice igraonica isli smo samo u Puf Puf i lepo je,taman je bila ona gripa pa i nije bilo guzve sto nama odgovara jer je Sergej mali i ja moram da budem sa njim unutra.

: Danijela&Jovana - 14. januar 2010 14:56:59(UTC)
Evo mene opet, godinu dana kasnije, sa novom preporukom.

Drugi Jovanin rodjendan slavili smo u igraonici Zvezdani kutak. I svi smo odusevljeni, i prostorom i opremom i uslugom devojaka koje tamo rade. Sigurno ce to biti nas izbor i sledece godine.

: daxy - 8. novembar 2009 11:10:35(UTC)
Zaista, da li mozete da preporucite neki od restorana u Novom Sadu gde se moze otici na rucak s decom i prijateljima? (izuzev Merkatora, lepo zamisljeno ali - mali je restoran i mala igraonica te je uglavnom guzva)

: Leptir - 3. septembar 2009 13:49:49(UTC)
Da li mozete neki restoran da mi preporucite za slavlje rodjendana?

: mayya - 15. maj 2009 2:56:45(UTC)
Sper izbor Dorothy! bravo

: Dorothy - 14. maj 2009 11:59:37(UTC)
Mi smo se odlučili i zakazali Mimi rođendan u Lucky Lend-u! Mislim da je ona još suviše mala za klasičnu rođendaonicu, pa smo se odlučili za Laki koji je po meni pre svega igraonica. Klinci (svih uzrasta) je obožavaju, a kako je bilo pisaću kad prođe rođus :-))

: Dorothy - 23. mart 2009 11:54:24(UTC)
Hvala puno na informacijama :- )

: Danijela&Jovana - 20. mart 2009 16:58:30(UTC)
Mi nismo imali animatore, jer su deca uglavnom bila mala, do 2,3 godine. Ali znam da vlasnik moze da ih angazuje. Mi smo Jovani slavili 10.januara, bilo je 15 tak dece i 25 odraslih, traje 2,5h i platili smo 4.5oo din. Imaju bicikle, kamione, kucicu, tobogan, za odrasle u drugoj prostoriji stolove i stolice. Pribor je njihov, hrana i pice nasa. Ako hoces, mogu ti poslati br. mobilnog, momak se zove Djordje. Znam da sredom imaju poz.predstave za decu, ali je moja Jovana jos mala pa nismo isle. Pozz.

: Dorothy - 20. mart 2009 14:25:31(UTC)

Danijela&Jovana, zanime me još informacija o Tigrić Petru, pa te molim da mi napišeš kad stigneš ;] Za koliko je to otprilike ljudi (mislim s obzirom na prostor), koliko traje vremenski rođus, koliko ima animatora, da li su sa decom, kako su organizovani (mislim neke igrice i sl.), kolika je cena i sl?

Što se tiče Malog lavirinta mi smo jako zadovoljni, super je bilo sve i deca su se super provela!

: Danijela&Jovana - 18. mart 2009 16:22:32(UTC)
Mi smo nekoliko puta bili na proslavi rodjendana u Tigric Petru na NN, pa smo tamo organizovali i Jovanin prvi rodjendan. Prilagodjen je manjoj deci, nije prevelik prostor, postoji deo za odrasle i atmosfera je ok. I deca i roditelji koji su bili su bas zadovoljni. Hranu i pice donosite vi, a sav pribor i snimak na cd daje igraonica.

: Dunjina_mama - 25. februar 2009 0:31:31(UTC)
Pozdrav svima,
spremamo se za proslavu Dunjinog prvog rodjendana. Ima li neko preporuku za takvu proslavu? Ne mora da bude u pitanju baš rodjendaonica s obzirom da su klinci još mali za tako nešto, može i lokal koji se izdaje za tu namenu. Kako je prošao Dunjin :)  prvi rodjendan u Lucky land-u?
Pozdrav

: Ocajna Bri - 4. februar 2009 22:42:32(UTC)
Dorothy:mi smo takođe slavili rođus u Malom lavirintu(i to treći) i definitivno je rođendaonica za stariju decu ali smo prezadovoljni.Malo sam doduše subjektivna jer poznajem vlasnice ali su jako,jako ljubazni i uslužni i bukvalno nemaš nikakvih obaveza sem da dočekaš goste.Nadam se da ćete se lepo provesti i biti zadovoljni.

: Dorothy - 4. februar 2009 17:01:52(UTC)
Juče sam bila da uplatim kaparu za rođus u Malom lavirintu i malo detaljnije osmotrila kako izgleda, pa evo ovako:
-prostor je baš dosta velik (ali to je rođendaonica, a ne igraonica) ima jedna prostorija za žurku sa ozvučenjem, disko kuglom, disko svetlima, pa veštački dim, pa veštački sneg, pa magla i sl, karaoke naravno, tri animatora
-druga prostorija sa stolovima i stolicama za posluženje
-treća prostorija za odrasle
-veliki hodnik za stvari, kao garderoba
-ali nije za decu manju od recimo 5 godina, po mom mišljenju.
Pisaću kako smo se proveli kad prođe rođus!!!

: mayya - 26. januar 2009 20:43:43(UTC)
E, to vec ne znam. Ali evo ga br. tel. pa nazovi i raspitaj se 021/ 630 - 2422

: orbit - 26. januar 2009 12:59:02(UTC)
hvala lepo, mayya.Eto mi bi slavili nasoj Dunji 1.rodjus, pa tu smo na Naselju pa mislimo nije ni daleko...al moj muz ima drugare koji su pivopije pa je pitanje sluzi li se i alkohol.

: mayya - 25. januar 2009 16:34:47(UTC)
U donjem delu gde se deca igraju je zabranjeno pusenje, ali na spratu je dozvoljeno. A sa sprata imas pogleda na celu igreaonicu.

: orbit - 25. januar 2009 15:33:57(UTC)
Ok mi zvuci to za lucky land, a da li neko zna da li je tamo zabranjeno pusenje?

: mayya - 23. januar 2009 2:57:02(UTC)
Mi smo zakazali u Lucky Lendu. Bili smo tamo vec na rodjusu kod Ivynog Bokija, pa znamo da je odlicno.
A posto slavimo ujedno i Strahinjin rodjus, a on ima 9 god, bice zabave na jednom mestu i za njegove drugare.

Inace, kada sve saberes i oduzmes, tamo se najvise isplati. Ustvari, zavisi koliko dece imate u opticaju na rodjus spisku.
Po detetu se placa 350din, a u tu cenui su uracunate grickalice, sokici, forneti.
Vase je samo da donesete tortu.
Za odrasle je slano posluzenje 50din po osobi, a pice po povoljnim cenama, kafa 60din, sok 80din.

: Dorothy - 22. januar 2009 10:15:11(UTC)
A gde se nalazi Magic Kingdom?
Mi smo zakazali Dori rođus po njenom izboru u Malom lavirintu (ul. Zlatne grede), kada prođe rećićemo vam naše utiske!

: Sonja Alimpic - 22. januar 2009 1:24:32(UTC)
Cula sam da je magic kingdom slatko mesto za rodjuse. Nisam bila , ali mi je koleginica rekla sve najlepse o njima. Spolja ne izgleda nista posebno ali unutra kaze da je predivno. Uvek sve pohvale dajem i obrazovnom klubu.

: natasa ns - 2. novembar 2008 20:13:40(UTC)
i mi smo danas bili na jednom rodjusu u laky landu, bilo je dobro, mada je to bio treci rodjendan a trogodisnjaci su jos ipak suvise mali za tako veliku igraonicu pa ih niko nije mogao pohvatati kad su se razbezali.
nije lose u norku, manji je prostor i bolje je za malu decu. to je bambino

: Hubba Bubba - 25. oktobar 2008 8:22:28(UTC)
I mi smo slavili rodjendan u Lucky Landu, i sad sa sigurnoscu mogu da kazem da je ok. Sto je najvaznije deca su odusevljena, usluga super, devojke ljubazne i sto je najvaznije sve vreme paze na klince. Nemate nikakve obaveze samo da donesete tortu.

: Bambina. - 5. oktobar 2008 17:04:03(UTC)
Dragana, ovo je tema otvorena samo za preporuku igraonica na teritoriji Novog Sada. Koliko se meni cini tebi treba na teritoriji Beograda pa mozda ne bi bilo lose da pogledas na temi Preporucite igraonice u ovom podforumu.

: dragana.srb - 5. oktobar 2008 14:25:42(UTC)
Da li je neko od vas bio u igraonici "Planeta" na Kanarevom brdu. Zanima me kako je bilo i kakva je usluga?

: tijanast - 10. jul 2008 3:20:42(UTC)
Nisam iz Ns-a, ali sam pitala na drugoj temi devojke da mi preporuche igraonicu u Beogradu i preporuchile su Puf-Puf, na sajtu sam videla da imaju igraoicu i U Novom Sadu, izgleda ok, evo pogledaj

http://www.puf-puf.com/

: Hubba Bubba - 9. jul 2008 19:56:42(UTC)
I Masa 2008 je sinu slavila 8 rodjendan sad 4.07. u LUCKY LAND-u, kaze da je prezadovoljna. Ne znam da li ima poseban deo za odrasle, ko je zainteresovan neka je kontaktira na pp. Rekla mi je samo da se palca 350 dinara po detetu, imaju slanise i sokove a torta je Vasa!

: mayya - 9. jul 2008 15:17:04(UTC)
U bre Brandzo, jel ti to udajes ceru? 40 odraslih???? WOW!
tAMAN SAM HTELA DA TI PREDLOZIM lucky land, U KOM JE iVY PRAVILA RODJUS bOKIJU, ALI nemam pojma koliko tamo odraslih moze da stane.
Ta mi je igraonica fascinantna.
Proveri.
Ljubac!

: Brandza - 9. jul 2008 15:06:29(UTC)
Iako ima jos 5 meseci do Anjinog 3.rodjusa, i ja vec polako trazhim rodjendaonicu...
Treba nam neki prostor,koji je lepo uredjen, pre svega prilagodjen deci tog uzrasta, da imaju dobre animatore, odvojen deo za odrasle (jer mi ne pada na pamet da pravimo 10x rodjendan), i to za otprilike 20tak malaca i 40tak odraslih...
na internetu se moze naci ponesto, ali je ipak drugacije kad chujemo iskustvo iz prve ruke...pa ukoliko neko ima predloge, bilo i vishe nego korisno :)

: Dorothy - 9. jul 2008 11:12:08(UTC)
Mi smo već par puta slavili rođendan u Plavoj munji i deca su jako zadovoljna, meni je to baš ništa naročito. Ali je to popularno mesto kod njih u školi i onda mora tamo da se slavi. Ili Mrak klub. To ti je sve za stariju decu od 5-6 godina pa na više! A i mene zanima neka super rođendaonica ali za male do 4-5 godina, pa ako neko zna...

: emina021 - 5. maj 2008 13:05:20(UTC)
Ma znamo da ih ima na Google-u (netu) koliko ti srce oce, zato nam i treba preporuka.

: Jade - 5. maj 2008 5:56:43(UTC)
Zavisi i iz kog si dela grada.
Na Limanu ima jedna dobra ,zove se "Besne Gliste".
Na Rotkvariji se zove "Plava Munja" e ta ti je za starije kao sto je tvoje dete.
Na Naselju ih ima mali milion ,a ukucaj na Google pretrazivac i nacices sigurno.Svi se oni reklamiraju a i cene su im priblizne.
Jedini dobar animator je Zeljko Veseljko sa vilama,ja druge ne znam:(

: emina021 - 4. maj 2008 17:58:10(UTC)
Hvala ti, i to nam puno znaci, ako jos nesto saznate MOLIM VAS da mi javite

HVALA!!!!

: mayya - 4. maj 2008 12:36:35(UTC)
Ne znam koja je dobra, ali znam kojom nisam zadovoljna, pa ti je i to pomoc.
Rodjendaonica Rodjus u Pap Pavla.
Lepo izgleda, ali nista ne pruza.
Animatori su tu, ali samo jedna devojka nesto vredi, a ostale su posluzitelji, kad ih vices.
CD sa snimkom je katastrofa.
I tako.... ta nije ok.

Znam da su u jednoj na Novom Naselju bili jako zadovoljni animatorima, ali zato prostor nije nesto jako exkluzivan.
Saznacu kako se zove, pa ti javljam.

: emina021 - 4. maj 2008 12:08:35(UTC)
Pozdrav svima,

treba da slavimo rodjendan (6 godina), pa nam treba neka rodjendaonica u Novom Sadu... Ima li ko iskustva i preporuku?? treba nam i dobar animator

Hvala cure!!!! :)