Obaveštenja

Icon
Error

: dacika - 7. avgust 2008 11:19:00(UTC)
Hej, Tinnce, a ti si na odmoru...zato te nema EUREKA icon_lol

Cile, pa ti i ja zajedno brojimo....a mogu ti reći da sam i ja nešto sva bljak!!!

: Tinna - 7. avgust 2008 11:13:46(UTC)
jao Dragana, sve je to lepo...ali nisam bas tako planirala. No, jedno je sigurno, kad neces, ono hoce...

: GDragana - 7. avgust 2008 11:10:29(UTC)
Tinaaaaaaaaaaa vidim ja da ti nama nesto spremas icon_wink ajde zeno obraduj i nas i sebe pa da zvezda pijanci bravo

: GDragana - 7. avgust 2008 11:07:40(UTC)
Maco i ja ti od srca cestitam i zelim lepu i laganu trudnica i slatkog beba cvecko bravo zvezda pijanci

: Tinna - 7. avgust 2008 10:56:01(UTC)
Samo da vas pozdravim, na odmoru sam pa dosla do firme nesto na kratko da zavrsim. Cestitam novim trudnicama, kod mene ima svasta ponesto novo, par dana mi je muka a danas bas bas, na svakih sat vremena me preznoji mucnina...

: mama81 - 7. avgust 2008 10:41:29(UTC)
eee ovako pozdrav za sve drage moje ceklice da sto prije ugledate ll crtice a naravno i ja s vama

cestitam novim trudnicama da rodite zdrave bebice

novim clanicama ovog tima za cekanje ll crtice DOBRO NAMMMMMM DOSLE I STO PRIJE PRESLE NA DRUGI FORUM

pozdrav i ljubim vas sve

kod mene nista novo sada ocekujem mm pa onda akcija hahahahhaha bice bice

kisssssssssss

: goga - 7. avgust 2008 10:22:18(UTC)
Liksi jos koji dan pa će ti se sve razjasniti ako ti stigne vestica onda ispitaj hormonski status. Između 2 i 4 dana ciklusa uradi: Progesteron, Testosteron, Estradiol, Prolaktin. Folikulostimulirajući hormon (FSH) i Luteinizirajući hormon (LH).
Mada nadam se da ti ovo sve neće trebati već da ćeš biti slatka mala
trudnica
P.S. poslala sam ti i pp

: goga - 7. avgust 2008 10:16:23(UTC)
Gdragana sačekaj jos dan, dva pa ponovi test možda si ga suviše rano uradila ! Bilo bi lepo da obraduješ i sebe a i nas !

: goga - 7. avgust 2008 10:15:01(UTC)
Maco Faco čestitamo !!!! Da nam budes dobra trudnica i malo nas povuci za nosiće !!!!!! Uradi betu i tacno ces ynati koliko si trudna. Ona je u trnutku oplodnje između 0-2.7 a nakon toga se svaki drugi dan udvostrčuje !

: GDragana - 7. avgust 2008 9:49:44(UTC)
E zene a meni m trajala dva dana[obicno traje cetiri] i bila je neto osudnija nego obicno....pa sam sad opet u iskusenju dal da uradim jos jedan test?! mada u dubini duse znam da ce se pojaviti samo I crta icon_evil ali onaj crv sumnje ne da mi mira galamdzija uh kako nekad mrzim sebe sto sam tako brzopleta i nestrpljiva a drugima delim savete kako treba biti strpljiv doomed joj treba me poguzi A sta da radim kad je zelja za beba jaca od svega!!!! Inace m mi je kasnila 6 dana,onda sam 2 dana imala onaj braon secret i onda 2 dana oskudniju m neznam Sta vi mislite drage moje dal se tripujem ili mozda ipak imam sanse za II crtice icon_surprised ops:

: GDragana - 7. avgust 2008 9:38:53(UTC)
Bogami Liksi ti meni mirises na trudnica ...sacekaj draga jos par dana pa uradi test ili mozda vec mozes da uradis betu?! to ti je jos bolja i sigurnija varijanta smizlica drzim fige i verujem da ti te mucnine stvara jedna slatka beba :-*

: Liksi - 7. avgust 2008 8:11:14(UTC)
e evo i mene.Jos malo pa ce mi iskljuciti internet,pa necu moci da vam se javimJa sam se sada ispovracala nnenormalno.Da li to isto moze da se desi kod hormonskog ili sam ja bre stvarno trudna.Kissic za sve

: kikica - 7. avgust 2008 7:17:17(UTC)

Hvala vam drage moje. :-*

: MaLeNa76 - 7. avgust 2008 6:34:33(UTC)

seron, eto kad ne mogu ja ostati trudna da makar vidim i osetim kako je drugima u tom momentu i mogu ti reci da joj nije bilo lako, ono nasla se u situaciji da ne zna sta treba da radi jer je bas malo stvari znala o svemu tome. Ali joj je bilo pravo olaksanje uz mene, mogu diplomirati iz svega ovoga hahah

O kikice bas si natempirala kad trebas na more. Lepo nam se odmori i opusti i sto manje razmisljaj o bebi pa ces se i sama iznenaditi kad ti vestica ne dodje ovog puta :-*

: vanjče - 7. avgust 2008 6:29:00(UTC)
Pa Kiki sve je moguće! A ti nama ideš na more... pa kupaj se i za mene malo! Kažu da se na moru lako zatrudni jer si opuštena i ne razmišljaš o trudnoći. Samo ukrevetu svaki dan i da nam se vratiš kao trudnica !

A ostale čekalice idemo, AKCIJA ukrevetu ukrevetu ukrevetu

Nema odmora!!!

: kikica - 7. avgust 2008 6:16:54(UTC)
Malena nema nista, trenutno sam u fazi pripreme za more. Krecem sutra uvece, a radim i danas i sutra pa nekako teze stizem sve.
Ispratila sam vesticaru i sada uzivam sa mm.

Vanjce draga nasa......da li cemo mi to uskoro da slavimo nesto,a? :)

: seron - 7. avgust 2008 6:16:46(UTC)
Zaboravih.Zvezdice,dobro dosla i sto pre otisla odavde. cvecko cvecko cvecko Devojke su ti vec rekle sta treba da radis,da se ja ne ponavljam icon_lol

: seron - 7. avgust 2008 6:15:39(UTC)
Dobro jutro,devojke,i od mene.I ja se pridruzujem coffee .
Malena pa gde si nam ti,bas sam pre neki dan pitala za tebe jer sam primetila da te nema na forumu.A ono ti uzivala jos prisustvovala pocetku porodjaja.Dobrodosla natrag.
Vanjce,ma akcija nista ne smeta ako je bebica vec tu.Samo se vi opustite i uzivajte.
Zmajica nam se skroz povukla,nadam se da je dobro i da ce pregrmeti ovo sto joj se desava :( .

: MaLeNa76 - 7. avgust 2008 6:09:59(UTC)

Dobro jutro drage!

Pridruzujem se i ja sa coffee

Zvezdice dobro dosla i da se sto krace zadrzis ovde. Imas sve rane simptome trudnoce mada ni to vise nije merilo. Znam po sebi da sam i po 10 dana ranije imala takvih simptoma ali da budes sigurna sacekaj koji dan pa uradi test a ako si nestrpljiva tu je Beta. Drzim fige da uspes :-*

Kikice i Zmajice sta ima kod vas novo :-*

Vanjce slobodno ti nastavi jer nista ne smeta icon_lol

: vanjče - 7. avgust 2008 5:43:00(UTC)
Dobro jutro! coffee je skuvana pa izvolite!
Moram nešto da vas pitam, možda je glupo ali ... Ako sam možda trudna a ja i mm to i dalje radimo svaki drugi dan (odlučili smo nema pauze dok vestica ne dođe) da li novi spermići mogu da smetaju bebici ako je ipak tu?

: kikica - 7. avgust 2008 5:36:07(UTC)
Sta se desava sa Zmajicom :(

: Balerina - 7. avgust 2008 4:43:58(UTC)
Dobro jutro devojke,

Zvezidice sacekaj jos koji dan pa onada ponovi test,
jel sve je moguce i nemoguce. A i sto Kikica kaze
mozes da uradis betu pa da budes sigurna.
Sve je individualno sto se tice sluzi, neko je ima i
znaci mu ovolacija, a neko je uopste nema, kao ja naprimer
retko kada sam primetila da ta sluz postoji kod mene.

U svakom slucaju drzimo ti fige za pozitivana rezultat.

Ima li neko za testiranje u ovom danu, da se malo radujemo pijanci ?

: kikica - 7. avgust 2008 4:23:14(UTC)
Zvezdice ne znam za situaciju kod tebe, ali ako mozes izvadi betu i resi se dileme, jer iscekivanje je nesto najgore.

: kikica - 7. avgust 2008 4:21:08(UTC)
Maco faco CESTITAM, da imas laku trudnocu i zdravog bebica :)

: zvezdica113 - 6. avgust 2008 21:19:23(UTC)
inace, bih trebalo da dobijem 13.avg i menst mi je tacno na 28 dana.
imam sve te simtome, ali nekako ranije i ako sam pomislila da bi mozda mogla biti trudna, nikda nisam imala takav osecaj kako sada.:)
znam da zvuci smesno, jer se sve mi tripujemo na svki znak, ali....bas bih volela da bas ovog meseca bude II!

: zvezdica113 - 6. avgust 2008 21:16:46(UTC)
Cao Dragana,
hvala Ti sto si tako brzo odg.
Sta samo misliss, zbog te sluzi, da li je moguce da mi je danas ovulacija?
da je nesto prosto ovog meseca drugacije?

: GDragana - 6. avgust 2008 20:53:24(UTC)
Cao zvezdice procitala sam tvoj tekst i ni sama neznam sta da ti kazem....simptomi koje opisujes jesu karakteristicni za ranu trudnica ali opet ne mora da znaci...tako da je najbolje da sacekas dan-dva pre sledece m i uradis test!!! Nemoj da juris i radis test pre nego sto prodje 10 dana od O jer nece ti pokazati trudnica [ukoliko je ima]jer je rano !Zato budi strpljiva i ukrevetu a ja se nadam da ces polovinom meseca ugledati II crtice icon_lol Kad bi trebala da ne dobijes? Neznam na koliko imas c neznam Budi mi pozdravljena i strpljiva :-*

: zvezdica113 - 6. avgust 2008 20:32:48(UTC)
Drage moje mame, buduce mame i one koje to zeljno iscekujete da postanete,
ja sam novi clan ovog foruma.
Moram priznati da sam vas dugo citala i pratila kako jedna po jedna ostaje trudna i napusta ovu temu, Hvala Bogu, i deli savete na drugim temama. Svaka cast na podrsci jedne drugima , kao i na toliko entuzijazma.
Ja u mojoj dugoj vezi, sve kao necu da ostanem trudna jer imam milion stvari jos da zavrsim, a ustvari, centriram bas u polodnim danima, pa sta mi Bog da.
Mislim da sma se umorila od karijere i svega sto cini moj zivot i da je sve sto mi je potrebno u zivotu, jedna mala beba da me usreci.

I, ovih dana mi se desava bas sve ono sto citam da su prvi znaci trudnoce.
Cak me je decko nekoliko puta pitao, da nisi trudna? :)
morem da priznam da mi se svidja ideja , jako kao i da se iskreno nadam da sve sto sada osecam i jesu prvi znaci.
Naime, imala sam menst poslednju 16.jula i uvek mi je tacna i na 28 dana. plodni dani su mi, po ovom kalendaru ovde bili od 26 do 1. a 30.ovulacija.
imam bolove u grudima ali samo sa strane , kao kad treba da dobijem, ali nekako drugacije:)
Bradavice me ne bole, malo sutamnije ,alinisu tako nadrazene kako opisuju druge devojek-zene :), imam bolove u krstima i u donjem delu syomaka, ali nekako ne tupe, vec malo ostrije, bas kao kad treba da dobijem.
ali samo sa jedne strane.
posmislaila sam da je mozda jajnik, ali, nisam imala gde da se prehladim, a i hvala Bogu, nikada nisam imala upale i sl.
idem da piskim cesto. i imam pojacanu sekret. stomak mi je nadut i stalno sam hgladna sto je za mene cudno, jer sam rahiticno mrsava:). ne drzim dijete, samo genetika:)
ustvari, moja jedina dilema jeste, da li je moguce da ustvari ja tek danas imam ovulaciju, sto je 6.avg jer mi je sluz jako rastegljiva danas.
to me je jako zbunilo kad sam otkrila er bas na to nisam racunala. inace, uradila sma test juce , na brzinu i iz radoznalosti i naravno samo jedna crtica. smorila sma se, ali sam i pomislila:
alo, prebrzo je!
ja se sve nesto nadam, jer se neakko zaista drugacije i osecam, kao da znam da sma trudna:)
mozda je samo jedna veliki trip iz velike zelje.
ne znam, znam samo da su neke moje drugarice zatrudnele tako lako, sto ja kazem "na vetar", u trenutku kada im dete stvarno nije bilo potrebno, jer i same nisu bile narocito spremen da budu majke, dok su se neke druge toliko mucile, sa sve vestackom oplodnjom , itd.
ako ima ko, budan, posto sma na drugom kontinetu, nek mi napise koji redak...ja cu cekati da mi iskusniji pokazu put:)
Puno pozdrava svima!
Zvezdica

: macafaca - 6. avgust 2008 19:41:07(UTC)
Hvala Seron, Liksi. Malenoj76, Balerini, GagaT, Wish na lepim cestitkama.
Moj (jos uvek nezvanicni muz) i ja pokusavamo oko 6 meseci i sad nam je nadam se uspelo. Ja se sa njim salim: prvo probni rad, a onda ako dodje beba cemo potpisati resenje:)
Nikad ne bih ostavila muza ako je krivica do njega. Sto se mene tice, buduci da radim u prosveti , nekad mi je dece i zaista dosta, ali naravno da mi je ugavnom lepo kad sam okruzena decom. Vise bih volela da mi dete lici na tatu , jer bih imala mnogo problema kad bi licilo na mene:)
Svima vama zelim puno uspeha u daljim pokusajima da vidite 2 crtice kao u mom avataru. Ja sam koristila i lh-testove i maybe-baby i slicno i nista, ali kad sam vec izludela i kad je dosao letnji raspust u skoli,nije vise bilo ispita na fakultetu(studiram 2 fakultet tj imam 4 ispita da budem prof.matematike) resila sam da se vise ne nerviram, opustila sam se i eto dve crtice.

: Wish - 6. avgust 2008 18:30:41(UTC)
Maca faco CESTITAM!!!!!Koliko dugo si bila u iscekivanju da se pojave ove dve crtice?????

Nastasja super ajd bilo bi bolje da ti ferility ne treba.....

: Nastasija - 6. avgust 2008 18:18:26(UTC)
Evo i ja da se javim,imala sam neke obaveze.Vidim da imamo jos jednu trudnicu, pa macafaco zelim ti mirnu i ugodnu trudnocu , vuci nas za nosice!
A i Vanjce nam je potencijalna ...vidim ja da ovde svakim danom sve lepe vesti..bice mnogo bebaca.....
Liski sta je sa tobom,sta ima novo, kako si?
Hvala ti Wish na instrukciji,uspela sam da se snadjem na onom sajtu,pa cemo videti kako ce to ici ako bude dosla vestica

: GaGaT - 6. avgust 2008 17:57:43(UTC)
Citat:
macafaca - 6/8/2008 13:02

Pozdrav svima,
vec dugo zelim da imam bebu, a danas sam videla dve crtice, pa se nadam da ce mi se zelja i ispuniti .
Ovu sliku sam stavila kao avatar.Test linija je jos uvek bleda, ali nadam se da ce se uskoro da potamni jos vise.

Iskrene cestitke, he he bas je cool avatar zaljubljen

: Balerina - 6. avgust 2008 17:22:01(UTC)
Macafaca csestitam ti na ugledane II-crtice,
bez obzira sto je bleda ona je pozitivna.
uzivaj i opusti se trudnica ...

Devojke kako ste mi, citam nema nista novo, sve je po starom...
Kod mene nista, cekam da vestica dodje, pa da sto pre pobegne
i onad u nove pobede...

Mozda ujutru bude lepih vesti od nekih cekalica.

: MaLeNa76 - 6. avgust 2008 15:25:53(UTC)
macafaca cestitke i sa moje strane. Iako je bleda trudnoca je tu :)
seron draga pa kako si mi ti?
gde su sve ostale mama, wish, ceca ... poljubac za sve

: Liksi - 6. avgust 2008 15:18:23(UTC)

.MACAFACA CESTITAM TI I JA OD SRCA

SEROOOOOOON IMAS PP
KISS

: Liksi - 6. avgust 2008 15:12:01(UTC)
moguce je vanjce,ako ti je sekret beli kremasti,to je dobar znak za trudnocu.Kazu da taj sekret cuva od upala,bakterija,i slicno.SRECNO

: seron - 6. avgust 2008 15:11:10(UTC)
Macafaco,dobrodosla,a kao sto vidim ti ces odmah i otici.Iako je bleda,ta znacajna druga crta se vidi i 99% ti vec imas malenu bebicu u stomaku.Sacekaj jos malo,pa ponovi test ili idi kod dr.Uglavnom,evo ja prva da ti cestitam i pozelim laku i ugodnu trudnocu :-* :-* :-* .I vuci nas za nosice

: vanjče - 6. avgust 2008 15:03:35(UTC)
Devojke, a jel moguće da pojačan sekret bude znak trudnoće ili moram kod čika doce?

: macafaca - 6. avgust 2008 15:02:22(UTC)
Pozdrav svima,
vec dugo zelim da imam bebu, a danas sam videla dve crtice, pa se nadam da ce mi se zelja i ispuniti .
Ovu sliku sam stavila kao avatar.Test linija je jos uvek bleda, ali nadam se da ce se uskoro da potamni jos vise.

: Liksi - 6. avgust 2008 14:49:59(UTC)
ma ja mislim da u trudnoci treba da bude povisena temp.preko celog dana.meni je 36.3 kao pred vesticu a trebam da dobijem tek 13.og

: GDragana - 6. avgust 2008 13:46:01(UTC)
Liksi Bt se ne meri u toku dana vec ujutru pre ustajanja..zato budi strpljiva do sutra ujutru pa ponovo izmeri srbenda drzim fige da bude onako kako zelis!!! :-*

: Liksi - 6. avgust 2008 13:23:49(UTC)
Ja sam sada merila temperaturu i sigurna sam da nisam trudna jer je jako niska temperatura 36.3 icon_cry

: vanjče - 6. avgust 2008 13:00:47(UTC)
Kiss mojim dragim čekalicama!
Ja sam danas baš loše, osećam probadanja u jajnicima i stomak mi se naduo, ma eksplodiraću!!!
Mama, sa malim zakašnjenjem SREĆAN ROĐENDAN i znaš šta ti od sveg srca želim! cvecko

: Rebecca20 - 6. avgust 2008 12:00:21(UTC)
Citat:
goga - 6/8/2008 13:39

Rebaca duso pa materica je obicno mekana kada u njoj ima nesto malo slatko......

nadam se da je kod mene taj slucaj

: dacika - 6. avgust 2008 10:53:02(UTC)
U bre, Majo :(

Baš mi krivo...

: MaLeNa76 - 6. avgust 2008 10:13:15(UTC)

seron draga evo me :) Bila kod kume i bas se lepo odmorila i eto docekala da se porodi. Nije se ni nadala da ce tako poraniti ali sam pored nje mogla osetiti delic og cekanja i iscekivanja ... Jedva cekam da i ja to osetim a i vama to svima zelim :-*

Jedva vas iscitah:)

Prvo da Lenki cestitam bravo i pozelim lepu i laku trudnica

Novim cekalicama zelim dobrodoslicu i vec mi mirisu mnoge na trudnica . Ma ajde ovaj mesec da vadimo prosek, jul je bio dosta slab ali zato avgust zvezda

Drzim fige da vam ovog meseca ne stigne prokletnica i da vise pijanci

: majaecs - 6. avgust 2008 9:55:24(UTC)
pozdrav zenice
Evo da vam se i ja javim Daci vidim da brines za mene bas ti hvala :-* , ovako meni je kasnilo nekih dobrih 6 dana i na kaju je dosla prokletinja i evo je cedi vec 5 dan nikako da stane a obicno mi traje 3 dana tako da cu cim prodeje kod dr da vidim sta se sad poremetilo vise mi se smucili i dr i lekovi i razno razne terapije taman sam se malo opustila i gotovo prestala da razmisljam o trudnoci i pravljenju beba ona glupaca me zezne i zakasni i natera me da se nadam da bi se posle ispostavilo da sam se uzalud nadala
mislim stvarno covek da poludi galamdzija galamdzija galamdzija nego kako ste mi vi jel ima kod vas nesto novo :?:

: goga - 6. avgust 2008 9:39:15(UTC)
Rebaca duso pa materica je obicno mekana kada u njoj ima nesto malo slatko...... videces za koji dan pa nam javi ! Da se svi radujemo !

: dacika - 6. avgust 2008 9:15:48(UTC)
Rebecca , držim ti fige jakoooooo :-*

: dacika - 6. avgust 2008 9:14:52(UTC)
A gde je MAJAECS!!!????

Pa njoj je kasnilo prošle nedelje i trebala je u ponedeljak
da ide kod g. i da nam javi lepe vesti....
medjutim sad me baš zabrinula :| :| :|

A Tinna!! Šta je sa njom?

Ja sam još uvek sva BLJAK!!!

: kikica - 6. avgust 2008 9:02:10(UTC)
Uh Rebekice draga, mirise meni to na.......psssssssssttttttttt. Cutacemo dok nas ne obradujes.

: Rebecca20 - 6. avgust 2008 9:00:30(UTC)
Evo mene drage moje, bila sam danas kod ginekologa, svrbilo me je jako dole galamdzija

Dakle, evo i rezultata. Dijagnozirana je gljivicna infekcija. Dobila sam polygynax vaginalete, kalijum permanganat za spoljnu upotrebu i Multi-Gyn tablete sa vaginalnim irigatorom. Moj dragi mora da koristi providon jod.

Papa bris ce biti gotov za 3 nedelje.

E sad, da bi situacija ispala jos zabavnija....
Za 7 (valjda) dana treba da stigne vestica . Tokom pregleda uspostavilo se da mi je materica mekana icon_rolleyes ne znam kakvo to znacenje ima. Rekao je da ako je doslo do oplodnje onda je to bilo pre nedelju dana i jos se nista ne moze utvrditi. Ukoliko izostane menga - ponovna poseta

: saska2244 - 6. avgust 2008 8:24:04(UTC)
Kikice, samo napred, idi na odmor i ne razmisljaj niocemu, i videces bice sve ok. Drzim ti fige da kad se vratis sa odmora saznas da se jedna bebica ipak sakrila tu negde :)
Ja sam bila na moru i bas mi je prijalo, iako nismo uspeli da napravimo bebu jer nismo bili bas mnogo vredni, bar sam sada manje opterecena i nekkao sve lakse podnosim.

GDragana, sto se tice testova, to se svima desava, proci ce te to. Ja sam za prva tri meseca pokusvanja uradila bar 20-ak komada, a onda sam se zarekla da vise necu, i sada prvo cekam vesticu, pa tek ako bude kasnila vise od 7 dana, tek onda radim test :)

: saska2244 - 6. avgust 2008 8:18:31(UTC)
GDragana, mislim da je nas proizvod, tako da nisam sigurna da li ga ima tamo. proizvodi ga Natumin Pharma, ako ti to nesto znaci i moze da se naruci i preko neta, samo odes na njihov sajt :)

: kikica - 6. avgust 2008 8:15:03(UTC)
Hvala GDragana, to isto zelim svim devojkama. :)

: GDragana - 6. avgust 2008 8:07:34(UTC)
Hvala saska za potatke o femalu...a dali znas dali te tablete mogu naci i ovde u suisse ili je to nas proizvod? :-*

: GDragana - 6. avgust 2008 8:03:55(UTC)
Da kikice mozda je to pravi recept da se na more opustis i uzivas i nadam se da ces nam se vratiti kao trudnica Drzim fige i navijam za beba :-*

: saska2244 - 6. avgust 2008 8:03:21(UTC)
Hej Malena, bas super sto je sve prolso ok. Puno si mi nedostajala, ljubim te :)

: kikica - 6. avgust 2008 7:55:40(UTC)
Duso znam kako ti je, i ja sam do skoro imala testove u rezervi. Ali nesto mi je "puklo" u glavi pa ovaj mesec ne radim nista. Samo kada mi dodje zelja nahvatam mm ili on mene....i to je to. Za koji dan odoh na more, pa posle kod roditelja na 4-5 dana (jer zive u drugom gradu). Ne znam, dozlogrdilo mi je sve.

: saska2244 - 6. avgust 2008 7:52:37(UTC)

Zenske, evo podataka o onim tabletama, kao sto sam vam obecala :)

Tablete se zovu Femal, mozete ih naci u svim bolje snabdevenim apotekama, a najjeftinije su u Lily apotekama.

PAKOVANJA: 30 i 60 tableta

NACIN UPOTREBE:

Za izražene tegobe 2x1 tableta dnevno tokom prva dva meseca upotrebe
Doza održavanja 1 tableta dnevno

SASTAV:
   jedinstveni i standardizovani ekstrakti polena PI82 i GCFe,  matični mleč, vitamin E

FEMAL ublažava i potpuno otklanja simptome koji se javljaju tokom PMS I MENOPAUZE:
opšti osećaj nadutosti, promena raspoloženja, blago povećanje telesne težine, napetost u dojkama, glavobolja, poremećaj sna, valunzi (znojenje i vrući talasi), palpitacije, bolovi u zglobovima i mišićima

NAJVAZNIJE - Takodje pomaze i kod sazrevanja i pucanja folikula, to isto pise i na kutiji.

Da i jos jedan bitan podatak -    potpuno prirodan proizvod, ne sadrži hormone, čak ni one biljnog porekla (fitoestrogene), mogu koristiti i žene alergične na polen, klinički dokazan.

To je to - ja pocinjem da ih pijem od sledeceg ciklusa, pa videcemo :-* :-* :-*

: MaLeNa76 - 6. avgust 2008 7:50:55(UTC)

Evo i mene :) Ja bila kod kume nekoliko dana i juce joj pukao vodenjak i odveli je u bolnicu. Rodila je na carski devojcicu, malo je poranila, dvadesetak dana ali je sve proslo kako treba:) I drago mi je sto sam bila uz nju jer je bas uhvatila panika.

Vidim vi ste bas bile vredne, idem da vas citam, nadam se da ce biti lepih vesti :-*

: GDragana - 6. avgust 2008 7:37:35(UTC)
E draga mama ja sam sa testiranjem zavrsila za ovaj mesec :( nazalost nisu bile II crtice pa sad do sledeceg meseca nista a testove uvek imam u rezervi i to po dva icon_surprised ops: ... znam sta mislite treba me poguzi ali sta cu kad protiv sebe ne mogu kreten

: GDragana - 6. avgust 2008 7:26:59(UTC)
Cao taogice kolko se ja razumem u BT ona se meri svako jutro u isto vreme i na istom [ispod jezika] U prvoj polovini ciklusa je nesto niza BT. Dan kada T naglo padne a sledeci dan se naglo podigne znaci da je bila O. Znaci dan kad ti T padne trebas biti ukrevetu jer sutradan je vec kasno-tako sam bar ja cula!!! u svakom slucaju dobro je imati ukrevetu svaki drugi-treci dan posle m pa do negde polovine c!!! Inace ako meris BT posle onog pada T treba biti nesto povisena u odnosu na prvi deo c sto oznacava da je doslo do O!!! Ako ti T u drugom delu c bude povsena 17 ili vise dana to moze biti rani znak trudnica ! Nadam se da sam ti bar malo pomogla :-* Srecno!!

: mama81 - 6. avgust 2008 7:16:03(UTC)
eeeeeeee cure moje hvala vam na cestitkama valjda sledeci bas bude s bebicom hahah sve je moguce

naravno zelim to vama isto da sto prijeeeeeeeeeeee ugledate svoje dvije crtice

seron zogo22 kikice oc GDRAGANA wish ma sve vas ljubim na prelijepim cestitkama nemogu da vas sve nabrojim

posto ih ima koje su mi i cestitale preko msn-a ma ljubim vas sve divne ste cure

ajmo imali neka da se testira ubrzo

: taogica - 6. avgust 2008 7:01:39(UTC)
U "Fertility planner"-u kao savet sam pročitala da tokom plodnih dana treba meriti temperaturu više puta u toku dana.Ja sam mislila da se bt meri samo prilikom buđenja?I podsetite me kako to beše sa bt pred ovulaciju?Ona raste a pred ovulaciju se dešava šta...?Pomoć icon_rolleyes
Ja tako brzo zaboravim sve te sitnice kad ne razmišljam o trudnoći.

: saska2244 - 6. avgust 2008 6:08:07(UTC)
DRage moje, samo da vam se javim. Tu sam ja svaki dan, citam sta ste napisale i da li ima nesto novo, ali u poslednje vreme nemam bas neku zelju da kuckam svaki dan, konacno sam se opustila i ne razmisljam vise po ceo dan samo o trudnoci.
Wish, OP, Mama, pa gde ste zene, nesto vas nema tako cesto? Veliki polubac za sve, svim cekalicama drzim fige :)

: Lenka - 6. avgust 2008 5:59:16(UTC)

Taogice ja sam sad skontala da dosta zena ovde nema taj sekret kao belance ili ga ima u jako maloj kolicini.. bas se pitam zasto..u svakom slucaju prioni na posao icon_wink ja sam imala ovulaciju 19-20 dana ciklusa, tako da sve je moguce :)

Seron sacekacu do sledece nedelje pa cu otici tamo ponedeljak utorak mislim..Moracu negde privatno posto nemam novu knjizicu.

Uh stomak me bolucka i danas, bas je neprijatan osecaj i strasno mi je vrucina, preko dana nonstop imam temperaturu 37.2-37.3........ Dacika mozda se nadjes ovde icon_wink , odmah sam pomislila na tebe, inace i pre nego sto sam se testirala, imala sam napade vrucine, nocu su me budili  :)

: zona - 6. avgust 2008 5:37:36(UTC)
Dobro jutro cekalice evo coffee coffee coffee coffee posluzite se.Ajte danas sa lijepim vijestima malo ima li jos koja za testiranje.

: seron - 6. avgust 2008 5:14:55(UTC)
Dobro jutro,taodice.Ne kao rovito jaje,vec kao belance.Providan je i razvlaci se i vodnjav je,bas se oseca,bar kod mene,kao da ti je vlazan ves.Ne moras i ti ga tako osecas,ali karakteristican je pa mislim da ces ga prepoznati.
Ja evo poranila,imam neke obaveze u gradu,pa prvo da proverim jel ima nesto novo ovde,da se spremim i picim.Bar nije vrucina ko prethodnih dana,tako da cu moci i malo izloge da ispratim.Nemam para da kupim trenutno,ali da vidim sta propustam.
Lenka,kad ides kod lekara?
Ajde devojke,ustajte.Vreme je za jutarnju coffee i pricaonica .

: taogica - 6. avgust 2008 5:05:59(UTC)
Dobro jutro svima, Kako ste mi? Mene već dva dana bolucka stomak icon_rolleyes neznam .Možda zbog "O" ali je u tom slučaju poranila.Temperaturu merim ali sekret bas i ne mogu da definišem.Šta to znači "kao rovito jaje"?Ja ga nikada nisam imala u velikoj količini tako da mi je teško da ocenim razliku.Prema tome potpuno sam zbunjena. Ipak raduje me pad temperature koji su najavili,biće lep dan.Treba ga dobro iskoristiti ukrevetu ;]

: dacika - 6. avgust 2008 4:43:03(UTC)
I da , Lenka mnogo ti lepo stoji tiker!!!!!

Kiss

: dacika - 6. avgust 2008 4:42:10(UTC)
Seron, puno ti hvala na savetima
:-*

Vanjce.....mogu ti reći da mi se iznad glave nacrtalo :?: .
Juče sam tako bila polomljena da , čim sam došla s posla,
sam zakucala u krevet i nisam ustala ceo dan .
Temperatura je ona niska , LOMLJIVA , do 37.3 , ali ja to
samo slutim , jer nisam merila, pošto sam polomila
4-5 toplomera u zadnjih 6 meseci.

Ja , nažalost, imam dugu istoriju bolesti vezano
za krajnike, pad imuniteta i celog života sam
bila preteča gripa....ali ono sinoć(jutros mi je za nijansu
bolje) ne znam da li me ikada zadesilo..

Heeej, pa ja sam odspavala od 18 h -23 h , jedva ustala
da se istuširam i zube operem, i nastavila da spavam
kao da mesecima nisam!!!!

Malo mi je rano za bilo kakve trudničke simptome, zar ne?

Jedino ako sam zakačila 5-orke, onda ima smisla
icon_lol icon_lol !

: Lenka - 6. avgust 2008 3:01:49(UTC)
Evo da promenim i ticker, bas mi sad nesto milo doslo kad sam ga videla :).. uh valjda ce biti sve OK :)

: Lenka - 6. avgust 2008 2:53:32(UTC)
Mama hvala na cestitkama, a i ja tebi cestitam rodjendan, pa kao sto rece Seron da sledeci docekas sa bebicom  zaljubljen cvecko cvecko cvecko

: kikica - 5. avgust 2008 20:43:39(UTC)

Mama srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem i da ti se ostvari ono sto najvise prizeljkujes.

Ljubim tecvecko

: GDragana - 5. avgust 2008 19:34:09(UTC)
Mama sretan rodjendan!!!!!!!!!!!!!! bravo zvezda da si mi ziva i zdrava a sledeci rodjendan da docekas u drustvu jedne preslatke bebice :-* icon_wink

: oceanprinces - 5. avgust 2008 19:30:54(UTC)
Evo sad videh da je mamici rodjendana!!!!
Sretan rodjendan mamice.
zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci

: zogo22 - 5. avgust 2008 19:29:56(UTC)
Mama81 srecan rodjus!!cvecko cvecko Sto tice snimanja i hsg-a moram da se nadovezem ja sam ga radila 2 puta kod 2 razlicita dr i oba su mi savetovala taj mesec da imam odnos.Kolicina tih zraka je minimalna i nesteti plodu.A pozeljno je odmah taj mesec imati odnose jer se taj kontrast jednim delim zadrzi u jajovodima(on posle intervencije onako danima po koja kap izlazi),procisti jajnike i pomaze spermicima da brze stignu tamo gde treba...tako da slobodno odmah u akciju odmah...

: seron - 5. avgust 2008 19:13:32(UTC)
Draga mama,srecan ti rooooodjennnndaaaannn!!!! cvecko cvecko cvecko cvecko .Da si mi ziva i zdrava jos mnogo godina a da sledeci rodjendan docekas sa jednom bebicom :-* :-* :-* cvecko cvecko cvecko cvecko

: Tatjanica - 5. avgust 2008 18:55:25(UTC)
Da, Goga, ima smisla to sto kazes...I meni su snimak radili na rendgenu. Ali antibiotike nisam dobila, jedino su mi rekli da moram da lezim nekoliko dana da ne dodje do upale. Ma u svakom slucaju, ovulaciju ocekujem sutra ili prekosutra sto mi je svakako rano za nesto jer sam jos uvek sva slomljena i ne bih se igrala sa tim, tako da mislim da od ovog meseca svakako nema nista, ali sledeci vec love-smiley .

Hvala ti puno na savetima! zaljubljen

: mama81 - 5. avgust 2008 18:54:57(UTC)
e hvala vam cure moje na cestitkama pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci pijanci evo da slavimo

hahahahha izvolite ima i kolacaaaaaaaa hahhaha ljubim vas

: GaGaT - 5. avgust 2008 18:45:29(UTC)
Citat:
mama81 - 5/8/2008 16:26

jao wish hvala ti od srca na cestitkama bas si me iznenadila jer cure i neznaju da mi je rodjendan

cao GaGaT sta ima jesi ti dobro
pozdrav za sve lenka cestitam ti od srca i zelim da imas finu trudnocu i rodis zdravu bebicu kisssss

Cao mama81 srecan rodjos i od mene zaljubljen Ja sam ok samo cutim i mutim :>

: goga - 5. avgust 2008 18:36:20(UTC)
Zdravo Wish kako si mi ? Meni vestica jos nije stigla ne znam sto je nema !

: goga - 5. avgust 2008 18:34:49(UTC)
Mama Srecan ti rodjendan !!!! bravo cvecko cvecko cvecko

: goga - 5. avgust 2008 18:34:10(UTC)
Tatjanice ukoliko je snimak prohodnosti jajovoda uradjen rendgeski zracenje koje ono daje mogu da dovedu do deformiteta ploda. Kod nas se snimak radi tako i savetuju da se taj mesec izbegava trudnoca.
Kod nas se daje i obavezno 3-4 dana antibiotik da ne dodje do infekcije !

: mama81 - 5. avgust 2008 18:26:59(UTC)
jao wish hvala ti od srca na cestitkama bas si me iznenadila jer cure i neznaju da mi je rodjendan

cao GaGaT sta ima jesi ti dobro
pozdrav za sve lenka cestitam ti od srca i zelim da imas finu trudnocu i rodis zdravu bebicu kisssss

: Wish - 5. avgust 2008 18:08:24(UTC)
Znam Lenka i mene je to opterecivalo ....kad sam cesto na forumu....
Sigurno da se sad brines sta kako ali bice sve u redu Lenka samo budi raspolozena i nasmejana i nemoj misliti o losim stvarima.....

: Lenka - 5. avgust 2008 17:25:37(UTC)
Joj hvala vam jos jednom puno :)
Rebecca sto se belanceta tice, nisam ga ja imala ni ovaj mesec pa eto.. ali citala sam i ja da to dosta otezava okolnosti. nace i ja sam pila jedan mesec ulje zutog nocurka ali nisam primetila neke promene.
Wish malo me je opterecivalo svaki dan da dolazim ovde i pisem, onda sam ceo dan samo o trudnoci razmisljala. Dolazila sam ja da vidim da li ima nekih novih trudnica i tako.. jako me obradovalo kad vidim da je neka uspela. :)
A pokusavamo od januara, znaci ne tako dugo kao neke devojke ovde, ali ipak dovoljno da sam pocela da se pitam sta nije u redu sa mnom(ili dragim).
I da vam kazem da moja muka jos nije prosla, sad se zamenila drugom.. tj. potvrda ginekologa da je trudnoca ok, a to cu se jos nacekati. Nije jos nista 100% :(

: Mozart - 5. avgust 2008 17:23:47(UTC)
Sony, mislim na tebe i zelim da sve bude ok na HSG. Javi sta je bilo. zaljubljen

: Liksi - 5. avgust 2008 16:10:57(UTC)
ovde je 700 dinara.znaci samo odem tamo i kazem da zelim da uradim betu?

: oceanprinces - 5. avgust 2008 16:03:54(UTC)
Liksi, za privatnu laboratoriju su potrebne samo pare.
beta je u Bg oko 800 dinara. prettpostavljam da je u mladenovcu jeftinije.

: Liksi - 5. avgust 2008 16:00:11(UTC)
EJ DEVOJKE DA LI ZNATE DA LI JE potreban uput od ginekologa za privatnu labaratoriju da se vadi beta?

: oceanprinces - 5. avgust 2008 15:51:16(UTC)

ocenprinces, nisam ja radila hsg meni nije nista sem sto sam mozda trudna...hsg je radila Tatjanica[/QUOTE]

icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

da. ja mislim jedno pisem drugo. Tatjanica je radila.
Poljubac i tebi i Tatjanici

: Nastasija - 5. avgust 2008 15:40:16(UTC)
ocenprinces, nisam ja radila hsg meni nije nista sem sto sam mozda trudna...hsg je radila Tatjanica

: Wish - 5. avgust 2008 15:21:27(UTC)
Lenka a bas citam juce sto si napisala simptome....hahahaha a ti Lenkice uspela bravo bravo bravo Nisam ja tebe puno vidjala na forumu,koliko ste dugo pokusavali ??

: Nastasija - 5. avgust 2008 15:18:14(UTC)
Svaka cast Tatjanice, vidim ja da si ti hrabra i jaka devojka, bice sve to uredu, i trud ce ti se isplatiti.
Kako je Gogice, jesi mi dobro?

: Tatjanica - 5. avgust 2008 15:16:50(UTC)
Goga, puno hvala!! Pogledacu na sajtu, a sto se tice antibiotika, nisu mi nista dali...ovde u Sloveniji ne prepisuju antibiotike osima ako nije bas neka frka...

A sto se tice trudnoce...ne znam ni sama. Problem je u tome sto sam ja HSG radila u jednoj bolnici u koju su me poslali samo to da uradim, i to ovde ide onako, kao na pokretnoj traci, ja doktora nisam ni videla posle tog zahvata pa nisam ni imala prilike da pricam sa njim. O ishodu sam saznala u toku samog pregleda koji mi je radjen bez anestezije i bio je nenormalno bolan i dosta sam krvarila tako da ga pola nisam ni slusala sta prica. A moja doktorica tek sledece nedelje dolazi sa godisnjeg a dotle ce mi vec i proci ovulacija. Koliko sam se informisala, neki lekari savetuju da se bas taj mesec pokusa jer HSG moze malo da procisti jajovode, a neki savetuju da se ceka....ko ce tu biti pametan. No hvala u vakom slucaju, svaki savet je dragocen! zaljubljen

: Liksi - 5. avgust 2008 15:12:26(UTC)
Devojke sta se radi,sta ima novo.Evo Lenka nas bas obradovala,koja je sledeca?

: GaGaT - 5. avgust 2008 14:11:26(UTC)
Citat:
Wish - 5/8/2008 10:25

Zao mi je Gaga sto ti bode oci ali ne mogu da obrisem...pokusala sam

ok nema veze zaljubljen

: Fokica - 5. avgust 2008 14:06:30(UTC)
Lenka cestitam, zelim ti laku i bezbriznu trudnocu bravo bravo bravo

: oceanprinces - 5. avgust 2008 13:45:52(UTC)
lenka draga !!!!!!!!!!!
cestitam!!!!!!!!!!!! bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda
zelim ti sto laksu trudnocu!!!!\
kako je divno, sto jedna po jedna napustamo ovo kafance.
Nastasja , super sto si uradila hsg i sad znas sta j eproblem.
Sony sreco drzim ti fige za sutra, javljaj rezultate.
Saskic veliki pozdrav za tebe.
Svima ostalima velika pusica!!!!
U bas sam srecna zbog Lenke!!!!
juuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!

: goga - 5. avgust 2008 12:46:10(UTC)
Sony drzim ti fige da dobro prodjes na HSGu !
Cmokic

: goga - 5. avgust 2008 12:45:15(UTC)
Tatjanice mesec dana nakon HSGa se ne preporucuje da ostanes trudna zbog zracenja prilikom pravljenja snimka! Nadam se da su ti dali neki antibiotik da pijes zbog infekcije ! I za koji dan bices kao nova pa razmisli dobro kako ces da resis problem zapusenih jajovoda. Ako te interesuje procitaj na sajtu www.bozidarkalekovi.com o Genitalu mozda je bolje da probas tako nego da ides odmah na op, to ti kazem iz iskustva zato sto svaka op nosi rizik moguceg stvaranja priraslica !
Ljubim te ako imas pitanja tu sam !

: goga - 5. avgust 2008 12:41:17(UTC)
Lenka sta sam ti ja rekla beban je tu ! Sakrio se u stomaku ! Nek je sa srecom !!!!!!!!!!
Cmokic ! zvezda zvezda zvezda bravo bravo bravo cvecko cvecko cvecko

: Wish - 5. avgust 2008 12:25:02(UTC)
Zao mi je Gaga sto ti bode oci ali ne mogu da obrisem...pokusala sam

: GaGaT - 5. avgust 2008 12:21:37(UTC)
Lenka cestitam ti na trudnoci, Wish please obrisi te neuspele kodove ili vec kako da ga nazovem, bode pravo oci, znaci brisi url=http://lilypie.com] i to na kraju tickera [/url ] Hvala ti

: Wish - 5. avgust 2008 12:14:55(UTC)
MAMA SRETAN RODJENDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko

: Wish - 5. avgust 2008 12:14:05(UTC)
LENKA CESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda

: vanjče - 5. avgust 2008 11:55:45(UTC)
Dacika i ja sam bila bolesna i to baš kad mi je bila O. Nemoj nikako da piješ lekove, ja sam stavljala obloge od rakije na grlo i stopala i pila čajeve. Nikad se ne zna, možda je beban tu...

: vanjče - 5. avgust 2008 11:52:58(UTC)
i ja nisam imala sekreta i ovog meseca sam pila kapsule ulja noćurka od NATURAL WEALTH zove se EVENING PRIMROSE OIL i ima ga u svim Illy prodavnicama. Odlične su, imala sam sekreta na pretek! Ko ima ovakav problem neka kupi obavezno, koštaju 850 din. I da, pila sam po jednu dnevno od prvog dana menstruacije do sredine ciklusa a može da se pije i do kraja ali meni nije trebalo jer kao što već rekoh sekreta je bilo na pretek. A da li će biti bebe to ćemo videti...

: seron - 5. avgust 2008 11:23:59(UTC)
Dacika,probaj prvo alternativu,ne posezi odmah za lekovima.Izmasiraj se alkoholom ili rakijom vise puta,ako ne spadne onda se istusiraj malkom vodom(vise hladnom),popij pola litre hlladnog jogurta.ako ti pole nekih sat sat i po ne spadne temperatura onda pij lekove.Ali sacekaj toliko,jer je opasno naglo spustiti temperaturu.Nadam se da sam ti bar malo pomogla.Moja sestra je lekar i ona mi je rekla da tako spustam temperaturu i uvek mi upali osim ako nije neka bas zesca prehlada.

: dacika - 5. avgust 2008 11:19:42(UTC)
Jaoooo, ja se izgleda razbolela!!!

uzid uzid uzid

Imam osećaj da me drma temperatura....baš mi je teško upomoc

Uh..... a kako ću sad...da li da pijem lekove ili ne...

upomoc

: seron - 5. avgust 2008 11:02:18(UTC)
Naravno da moze.Ali ovde ima iskusnijih devojaka sto se tice temperature(ja to jos uvek ne pratim,samo znam da se povecava kad je zena trudna),pa sacekaj odgovor od njih.U svakom slucaju,drzim ti fige da jesi trudna.Srecno!

: alba. - 5. avgust 2008 10:47:11(UTC)
Cao!
Da li povremena temperatura 37C-37,2C moze da bude rani znak trudnoce?
Uz to su mi i grudi nabrekle a trebam da dobijem tek za deset dana
veliki pozdrav svima

: seron - 5. avgust 2008 10:46:23(UTC)
Greska ne FEMISAM nego FEMISAN A

: seron - 5. avgust 2008 10:44:03(UTC)
Tacno,kapi su FEMISAM A i odlicne su.E sad,za te tablete nisam cula,ali vredi da se proba i to

: Liksi - 5. avgust 2008 10:39:07(UTC)
SASKA ajde raspitaj se posto bih ih i ja pila,jer ja imam problem sa sekretom i pucajem folikula

: saska2244 - 5. avgust 2008 10:28:55(UTC)
Seron, draga. ni ja nemam taj sekret i nemma pojma kada je O, samo ovaj mesec mi se pojavio taj sekret. I ja sam cula za neke tablete, isto na biljnoj bazi, koje pomazu kod PMS, kao i kod sazrevanja i pucanja folikula, svi kazu da su odlicne, ali moram da se raspitam kako se tacno zovu, planiram da pocnem da ih pijem od sledeceg meseca.

: t.b. - 5. avgust 2008 10:27:10(UTC)
Lenka,svaka cast!Cestitam! cvecko cvecko cvecko

: saska2244 - 5. avgust 2008 10:26:00(UTC)

LENKA, CESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTAAAAAAAAAAMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bravo bravo bravo   Konacno nova trudnica bravo bravo bravo

Drage moje, ljubim vas sve :)

: Liksi - 5. avgust 2008 10:19:01(UTC)
seron kapi se zovu FEMISAN A?
JESI LI PROCITALA PP

: seron - 5. avgust 2008 9:52:21(UTC)
Stalno zaboravim ovo da vam kazem.Ni ja do proslog meseca nisam imala taj sekret kao belance i dr mi je dao da pijem femisan A kapi koje su ekstra.Cim sam pocela da ih koristim osetila sam jasno ovulaciju(probadanje jajnika i taj sekret),a pre toga nisam imala pojma kad je O. Kapi se kupuju bez recepta u apoteci i kostaju od 450 do 500 dinara.Na bazi bilja su,tako da nisu apsolutno ni malo stetne i preporucuju se svim zenama jer su dobre za zenske organe bez obzira da liimale problem ili ne.

: Rebecca20 - 5. avgust 2008 9:46:10(UTC)
Citat:
Lenka - 5/8/2008 12:50

nisam uopste imala onaj sekret kao belance kad je ovulacija i to me mnogo brinulo

Ni ja nisam imala ovaj mesec icon_rolleyes bas i mene to brine. Mada mislim da nisam trudnica jer ovih par meseci sam pod velikim stresom, pogotovo ovaj.

: seron - 5. avgust 2008 9:45:58(UTC)
Liksi,koliko sam ja skontala kasnila joj je 4,5 dana.Htela je da saceka da joj kasni 7 dana lai nije izdrzala i uradila test.

: Liksi - 5. avgust 2008 9:33:16(UTC)
Lenka cestitam ti od srca.Nadamo se sada da cemo i mi za tobom.Ljubim te i zelim ti bezbriznu i finu laku trudnocu.
Izvini,nisam bas u toku,koliko ti je kasnila i kada si radila test posle koliko kasnjenja?
ljubim te

: Balerina - 5. avgust 2008 9:27:03(UTC)
Lenka CESTITAM bravo bravo bravo

Sve najbolje....

: Lenka - 5. avgust 2008 8:50:01(UTC)

Evo drage moje, prosao me malo prvi sok! icon_lol

Napisala sam vam dve crtice a toliko su mi se ruke tresle da nisam mogla dalje da pisem.. HVALA VAM SVIMA PUNO NA CESTITKAMA, NEMAM RECI KAKO STE ME OBRADOVALE KAD SAM VIDELA TOLIKO PORUKA! icon_surprised zaljubljen zaljubljen zaljubljen

VUCEM ZA NOSICE!!!! Eh mislila sam da nikad ovo necu napisati icon_lol

Prvo da vam kazem kakva je bila terapija: krenula sam pre dva meseca na dijetu posto imam problema sa viskom kilograma.. takodje nisam uopste imala onaj sekret kao belance kad je ovulacija i to me mnogo brinulo ali sam negde procitala da je dobro kad zena svrsi pre muskarca, da taj sekret od orgazma je isto dobar za spermice (a i znate da je isto kao belance). Tako da smo mi prvo upraznjavali sve moguce tehnike da se ja jako uzbudim i svrsim pre dragog, pa onda on icon_surprised ops: smizlica  (izvinite na iskrenosti icon_lol ) Takodje sam se zdravo hranila i pocela da vezbam, sto mi je ujedno smanjilo stres (nisam toliko mislila na trudnocu) a pod dva fizicka aktivnost balansira hormone. Od lekica, pila sam folan i omega 3 masne kiseline, koje kazu da su jako dobre takodje za balansiranje hormona. I da bili smo na moru kad smo napravili bebicu icon_wink

Simptomi: do dana kad je trebalo da dobijem nista, malko su me bolele grudi i to je to. Onda na dan kad je trebalo da dobijem, poceli su mi grcevi u stomaku u krstima i bila sam ubedjena da stize vestica, bas je bilo isto. Ali nisam dobila i tada su pocele grudi da me bole sve jace, cak ne moram ni da ih dodirne, osecam cesto da me probada nesto u njima. Merim i bazalnu temperaturu vec 6 meseci i skontala sam da imam ovulaciju tek posle 18-19 dana ciklusa pa smo tako i tempirali odnose, mislim da je i to bilo bitno. I da bazalna mi je i jutros povisena 36.9, jos vise nego proslih dana.

Eto nadam se da sam sve napisala. Joj devojke jos uvek ne mogu da verujem buljavko

: dusica81 - 5. avgust 2008 7:38:45(UTC)
Lenka, cestitam od srca bravo bravo bravo zagrljaj zagrljaj zagrljaj :-* :-* :-*

: GDragana - 5. avgust 2008 7:34:42(UTC)
E zona da znas da imas pravo sto se tice kasnjenja m u avgustu, jer meni je i prosle god.negde u avgustu kasnilo skoro nedelju dana i znam da smo se mm i ja zesce nalozili da konacno jesam trudnica i on ti jedan dan dojuri kuci sa testom u ruci ja odem da ga uradim kad ono------------negativan kako smo se samo razocarali icon_cry icon_cry icon_cry i ja odma to vece dobijem vestica E kad se samo setim koliko sam testova uradila i to da mm ne zna i svaki put negativan!!! Pitam se dal cu jednom ugledati tu drugu liniju?! E bojim se da bi me slog strefio....posle toliko razocaranja!!!

: Rebecca20 - 5. avgust 2008 7:27:50(UTC)
Lenka cestitam bravo bravo

: GDragana - 5. avgust 2008 7:25:15(UTC)
Oooopa pa ti palis kikice u petak na more?! Zato draga moja opusti se i uzivaj u carima mora sa tm a ostalo ce doci samo po sebi....naravno moras biti ukrevetu !!! E stvarno od Tine ni traga ni glasa neznam sta je sa njom?! Redovno pratim forum ali nju nisam da se javljala zadnjih dana..... Ma sigurno je ukrevetu nasa tinica pa hoce d nas iznenadi ovaj mesec icon_wink Ako i treba samo da je krenulo-Lenka je povukla nogu pa cemo i mi za njom!!! Pozdrav svim mojim dragim cekalicama i nadam se da cemo uskoro sve na drugu temu!!! icon_lol :-* zaljubljen

: kikica - 5. avgust 2008 7:05:08(UTC)
GDragana evo me draga devojko. Vesticara je bila, prosla i ne vratila se devet meseci pa i duze. Nisam imala sta konkretno da pisem ali sam vas pratila.
Bas sam mislila da ces nas ti isto obradovati :(, ali drugi mesec draga moja :).
Ja zeznuh sa merenjem BT. Jedno jutro sam se uspavala i to je to. Cak sam i na posao zakasnila sto mi se NIKADA nije desilo.
Posto u petak idem na more, ovaj mesec ne planiram nista konkretno - tipa: merenje BT, ili nesto drugo. Jednostavno cu uzivati sa mm. Ne mogu bre vise ovako, izludeh. Moram malo da "olabavim"
Nego sta nam je sa Tinnom...? Nesto mi ta devojka pada na pamet.

: zona - 5. avgust 2008 6:58:57(UTC)
Ja sam cula da u Avgustu mjesecu svim se zenama malo poremeti ciklus ali zaista ne znam zasto meni svake godine u avgustu kasni ili porani tako da nije strasno ako nekoj malo zakasni jedino je problem sto to probudi nade.GDrana kako si ja bas gledam dali te ima bas mi je zao sto je gadura stigla nadam se da je to to od vestica za ovu godinu.Ja sam sad spremna za akciju ukrevetu ukrevetu ukrevetu pa ce valjda napokon biti nesto

: GDragana - 5. avgust 2008 6:51:15(UTC)
Jutro drage moje, vidim ima lepih vesti od jutros...Pa Lenka od srca ti cestitam i uzivaj u trudnoci!!!!!!! bravo bravo zvezda pijanci Inace kod mene jutros stigla vestica posle pet dana kasnjenja icon_twisted prethodna dva-tri dana bilo je samo onog braon iscjetka da bi se danas konacno pojavila vestica !!! e sad videcu dali ce biti kao i bicno ili drugacija!! Nerviram se jer mi je ovo kasnjenje malo poremetilo planove za septembar pa neznam kad ce mi biti O i kad treba da uzmem odmor? neznam problem je sto imam samo dve nedelje odmora i u to vreme treba da mi bude O da bi mogla da radim VTO!!! Ljubim vas sve i mislim na vas !!! E pa KIKICE gde si ti zeno draga???? Vidim da si ispratila glupacu batina pa sad se baci na posao ukrevetu a ja ti drzim fige i klanjam da ti uspe ovaj put!!!! :-*

: Tatjanica - 5. avgust 2008 6:38:57(UTC)
Pa meni je lekar rekao barem nedelju dana sto mi se cini mnogo, vidim da druge devojke nisu toliko cekale...ja ne znam ni sama sta da radim, ja sam mislila vec sutra da idem na posao, ali ipak necu, sacekacu barem jos koji dan posto ja jos uvek pomalo krvarim. Samo ne zelim nikoga da plasim, nije to nesto sto se ne moze preziveti, ja sam evo kazem, vec zaboravila kako je bilo, sva sreca pa jako kratko traje! I nije svakome isto!

: Tatjanica - 5. avgust 2008 6:36:33(UTC)
Pa ne znam ni da li u opste ima smisla pokusavati pre nego sto se uradi nesto po pitanju uklanjanja toga sto ih je zapusilo. Doduse, nekada se i desava da HSG kojim se samo utvrdjuje kakvo je stanje, malo i "progura" jajovod ako nije jako zapusen...u svakom slucaju, meni bi ovulacija trebala da bude sutra (ako bude tako posto mi seta izmedju 12og i 17 dana ciklusa) a moram da mirujem tako da cemo je verovatno ovaj mesec i promasiti.

Sto se tice bola, nije to svakome tako bolno. Ja sam citala izjave devojaka koje kazu da ih je bolelo kao kad imaju menstruaciju i da je prestalo posle 15 minuta. Verovatno je tako ako su jajovodi prohodni i ako nema nikakvih zakrcenja, onda sve ide glatko.

Sad moram da sacekam sledecu nedelju da mi se doktorica vrati sa godisnjeg posto sam ovaj pregled radila u drugoj bolnici, pa da sa njom vidim sta i kako dalje, ali opet kazem, osetila sam vise neko olaksanje nego sto sam bila razocarana, vec sam pregrmela onu fazu "zasto bas ja i zasto kod mene nista ne moze glatko u zivotu", naprosto tako je i kad je vec tako, daj bar da resimo to! icon_lol Najvise sam mrzela ono "to je tako zato sto se opterecujes". Lakse mi je da znam u cemu je konkretno problem i da radim na tome da ga resim.

Ma samo moramo mi biti hrabre i sve cemo jednom dobiti ono sto cekamo!!!

: jaG0diCA - 5. avgust 2008 6:34:22(UTC)
Cestitaaaam Lenkaaaaaaaa!!! :-* :-* :-* Zelim ti lepu trudnocu i zdravu i veselu bebicu! zaljubljen
Sad ce i ostale devojke da se pridruze Lenki, pa nije u redu da ide sama. :)
Sony duso, kad danas da drzim fige? :-*

: SoNy - 5. avgust 2008 6:30:17(UTC)
Tatjanice isto to mene ceka sutra predvece,ali sa anestezijom.Cuvsi iskustva drugih devojaka jednostavno nisam smela da se usudim da to odradim bez anestezije.Koliko su ti rekli da moras mirovati?Ja sam mislila da se u petak vratim na posao icon_rolleyes

: seron - 5. avgust 2008 6:21:06(UTC)
Tatjanice,bas mi je zao sto si se tako namucila i stvarno se divim tvojoj hrabrosti,ja mislim da nebi dozvolila da mi to rade bez anestezije jer sam cula da jako boli,a meni je prag tolerancije na bol ravan nuli.
Bitno da si pronasla u cemu je problem i da si ga resila pa ces i ti uskoro ugledati svoje dve crte. A koliko vremena treba da cekas da pokusate,ili ne mora da se ceka?

: seron - 5. avgust 2008 6:17:47(UTC)
TOOOOOOOOOOOOOOOOO LLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAA!
CCCCCCEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSTTTTTTIIIIIIIIITTTTTAAAAAMMMM zvezda zvezda zvezda zvezda
Eto,mi ti sve govorile da je to-to,a ti se bojala pa htela jos da cekas do testiranja.
Zelim ti laku i bezbriznu trudnocu i najlepseg bebironca na svetu.
Povuci nas za nosice da i mi za tobom krenemo na drugu temu.

: zona - 5. avgust 2008 6:11:43(UTC)
CESTITAM LENKA BRAVO MILA NEKA JE SA SRECOM bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

: vanjče - 5. avgust 2008 5:58:28(UTC)
BBBBBRRRRRAAAAAVVVVVVOOOO LLLLEEEEENNNNKKKKKAAAAA !!!!!!!!!!!!!

Konačno lepe vesti!!!!!! bravo bravo bravo bravo

Devojke, hajdemo za njom!!!!!!

: Tatjanica - 5. avgust 2008 5:34:41(UTC)
Dobro jutro drage moje, evo ja da se javim. Prvo, sve cestiteke Lenka!!!! bravo bravo bravo bravo Bravo draga! Zelim ti bezbriznu trudnocu i prelepu bebicu!

Ja sam danas kod kuce, juce sam isla na HSG i doktor mi je rekao da moram da mirujem nekoliko dana zbog mogucnosti upale. Rezultati bas i nisu sjajni, jedan jajovod mi je totalno zapusen a drugi izgleda delimicno....ali sa druge strane osecam olaksanje jer kao prvo,za to postoji resenje, a i sada barem znam o cemu se radi!

I jedan savet svima: DEVOJKE SLUSAJTE SVOJ INSTINKT!!!! Ja sam zamenila lekara posto me je prva doktorica ubedjivala da je problem to sto se ja previse opterecujem i sto "previse planiram", kao da se u danasnje vreme trudnoca ne planira! A ja sam sve vreme znala da nesto nije u redu! Njen savet je bio da sacekam do nove godine i da ako do tada ne bude nista, onda krenemo sa pregledima icon_eek Znaci, godinu dana te frustriraju da bi na kraju otkrili da do trudnoce nije nikako ni moglo da dodje galamdzija Kao da niko od njih nikada nista o ljudskoj psihologiji nije ni cuo a kamoli ucio! Kao da to sad moze tako, oni ti kazu "opusti se" ti pucnes prstima i opustis se...Zato kazem, ako osecate da nesto nije u redu, LAZITE da radite na bebi godinama!!! I idite na sve preglede, postedite sebe frustracija jer cete jedino tako sebi pomoci. Ma koliko to sve bilo bolno. Meni su HSG radili bez anestezije :( i to je najbolnije iskustvo koje sam ikada imala a svi lekari su mi uvek govorili da imam poprilicno visok prag bola! Kad sam ustala sa kreveta, krv mi je tekla niz noge, ali ne zalim ni jednog momenta, danas sam vec zaboravila na sve! A i sama cinjenica da je tako bolelo govori da su jajovodii zapuseni :( Ali opet kazem, sada barem znam gde je problem, resicu ga i nadam se ugledati svoje dve crtice!

: Mozart - 5. avgust 2008 5:25:31(UTC)
KAZEM JA> CESTITAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

: SoNy - 5. avgust 2008 5:16:57(UTC)
CESTITAAAM LENKAAAAA bravo bravo bravo bravo :-*

: dacika - 5. avgust 2008 5:14:39(UTC)
icon_eek Jaooo Lenka što si skromna!!!!

VIIIIČI BRE NA SAV GLAS!!!!

ČESTITAM TI OD SRCA!!!

p.s. Mozart,dušo moja zaljubljen zaljubljen ljubim te puno

: kikica - 5. avgust 2008 4:52:17(UTC)

TOOOOOOOOO   LEEEEEEEENKKKKKKKKAAAAAAAA  CEEEEEEESSSTTTTIIITTTTTAAAAMMMM!!!!!!!

E da znas kako si me obradovala....uh, napokon da krene.....hajde draga vuci nas sve za nosice. Sada cekamo potpun izvestaj...simptomi (da utvrdimo ponovo), da li si koristila neke cajeve, preparate (to zbog nasih dragih koje piju) ili samo ukrevetu   i ukrevetu   i ukrevetu   i rezultat trudnica  .

LJUUUUBIM TE PUNO bravo  bravo  bravo  bravo  cvecko  cvecko  cvecko  zvezda  zvezda  zvezda   

: Nastasija - 5. avgust 2008 4:40:12(UTC)
OOOOOOOOOOOOO BRAVO,SRECNO,CESTITAM!!!

: Lenka - 5. avgust 2008 4:32:36(UTC)
dve crtice

: goga - 4. avgust 2008 18:10:51(UTC)
Hvala Liksi hvala ! Sve ćemo mi uspeti jednog dana, sve više sam sigurna u to ! Moja snajka je posle 9 godina trudna i moj bratić sad ima 186 grama i ušli smo u peti mesec i super napredujemo! Ima nade za sve nas !!!!!!!!!!
CMOKIĆ

: Liksi - 4. avgust 2008 18:06:39(UTC)
gogo,ja imam neki super osecaj da ces sa ovom terapijom uspeti.Zelim ti zaista da se to desi kao i svim devojkama ovde.
kiss

e da uzgred pitam,da li je neko zainteresovan za saradnju sa Limesom?
Ako neko jeste neka mi pise pp

: goga - 4. avgust 2008 17:49:59(UTC)
Lenka hvala ti na lepim željama ali sad će veca doći zato što sam se čuvala od trudnoće (korisila sam neku terapiju) ali zato nakon nje stupam u akciju i nadam se uspehu...........što i svima nama želim !
Cmokić

: Lenka - 4. avgust 2008 17:31:37(UTC)
Wish pitala da li ima novih simptoma i ja se odmah nasla.. da li sam umislila ili sta je, ali ja piskim na svakih sat vremena. Cim popijem gutljaj vode meni se pripiski. A zeludac mi je naduvan kao da sam balon progutala, celo poslepodne me muci, ne mogu da jedem od rucka vise nista. A rucala sam komad kolaca. Odoh sutra da kupim test, ako sam trudna sad ce vec pokazati 2 crtice, ako nisam, bar necu da se tripujem.
Gogo hvala na lepoj zelji, mozda i tebi ipak veca ne dodje ;)
Liksi zao mi je sto to vec tako dugo traje, eto nadajmo se da je to to, ma bice bebica ne damo se mi tako lako :)

: Liksi - 4. avgust 2008 16:46:22(UTC)
Lenka ,ja pokusavam vec 4 godine.i nikada nisam imala ovih porblema.Cak u zadnjih godinu dana ciiklus mi j ebio na 29-30 dana potpuno bezbolne bez pms.ja se nadam da sam trudna jer sam se ovako osecala pre tri godine.Ja sam vec prevazisla fazu opterecenosti.Ne razmisljam o tome i ne trazim simptome,ali ovo sto osecam ja to osecam i ne mogu promeniti.Ne kazem ja da su to simptomi,mozda je i hormonski dizbalans ... ali naravno ja bih volela da mi je bebica unutra i stvara te problemcice.
\elim i svima vama da sto pre osetite to malo bice u sebi i da se radujemo

: seron - 4. avgust 2008 16:18:47(UTC)
Wish,Gogo,evo me,lutke.Bila do Ade da se malo rashladim,pa mm s posla dosao tamo,pa smo setali,bili na rucku,vozili bicikle...i tako,svasta nesto.Bas mi je bio lep dan.Ja se nadam da si se ti Wish najela i za mene,a pogotovo tih kolaca koje spominjes. E,a sad moram da palim,stigli gosti.
Cekalice moje drage glavu gore,doci ce i nas dan.Ljubim vas sve puno,puno,puno

: Balerina - 4. avgust 2008 16:15:14(UTC)
Cao devojke caos

Nisam stigla sve da iscitam, ali vidim da ste bile vredne.
Da vas ima jako puno za testiranj, drzim vam fige.
Imala sam goste pa nisam stizala, mm mi se vartio
sada cekam da dodje glupaca i da prodje pa da se konkretno
bacimo na posao...
Tesko da sam ulovila nesto uzadnjih pet dana kako je dosao, jel su mi
prosli svi moguci i nemoguci plodni dani icon_lol ...

Drage moje samo optimizam, volja, nada i naravno malo vise srece i
sve se poklapa kad-tad...
Hajde zenske za testiranje zelim vam puno srece trudnica ...

: Wish - 4. avgust 2008 16:03:03(UTC)
Juce sam vam pokusavala poslati poruku ali nikako da ode zezao me je internet galamdzija
Gogo sigurno ti nije svejedno,i kod nas u firmi je zena tesko bolesna i samo je pitanje dana a muka mi je da gledam ostale u firmi kako merkaju njeno radno mesto i koriste situaciju fuj.....

Na rucku je bilo fenomenalno,celo vreme smo bili napolju u dvoristu a 100 vrsta jela i kolaca...mmmm

: goga - 4. avgust 2008 15:49:33(UTC)
Wish draga evo mene imala sam jako naporan dan na poslu imali smo puno pacijenata,A mojoj koleginici je otkriven karcinom sa metastazama pa sam jako tuzna zbog toga. Tako da i nisam nesto raspolozena. Sad sam mm odvezla na posao (radi nocnu) da bih ja imala kola ujutru za posao. A na svu tu muku zbog pms-a imam utisak da bi mogla pojesti slona i osecam da vestica samo sto nije sletela.
Kako si mi ti ? Kako je bilo juce na rucku ?

: Wish - 4. avgust 2008 15:08:30(UTC)
Drage moje vidim ja tu ima potencijanihtrudnica :Liksi,Anastasja,Lenka..... Ima li neki novi simptom?
Seron,Ceco,Gogo....pa gde ste mi vi devojke kako ste mi????

: Nastasija - 4. avgust 2008 13:16:34(UTC)
Kakve sve promene u ovom danu...bice ovde svasta...a izgleda da nas ima vise potencijalnih...neke se cak i toga boje pa samo traze razloge da to nije TO. A JA sam ubedjena da je to TO i da nista drugo ne moze da bude...Zato Liksi samo glavu gore,saberi se i opusti i sve ce vreme pokazati.
Hvala ti Gogice, ja sam dobro, kod mene je stanje redovno. Zapravo odlucila sam da batalim pracenjem siptoma i prepustim se uzivanju,pa nek bude sta biti mora.

: goga - 4. avgust 2008 12:56:41(UTC)
Inace ja danas cekam vestica i samo sto nije stigla, a otkako nisam na hormonskoj terapiji izadje mi po 1 bubuljica bas kao i danas sto je dokaz da vestica stize ! Samo da je se otarasim pa u akciju ! ukrevetu ukrevetu ukrevetu
Seron, Mama, Zmajice Kikice, Nastasija, GDragana..... sta ima macke ? Ljubim vas i pozdravljam !

: goga - 4. avgust 2008 12:51:32(UTC)
Liksi znam da ti je tesko i svima nama na forumu. Ja kad pocnem da se prisecam sta sam sve od lekova popila, pa kod kojih travara sam bila i kakve sve cajeve i preparate koristila, pravila tampone, parila se jecmom, ispirala cuvarkucom, isla sam i 2 puta da namestam matericu a o op i da ne govorim - grozno ! A tek koliko sta kosta katastrofa meni je na klinici gde sam se zadnji put op dobar dan 8000 a op je bila 3000eura. Svaka inekcija za klimaks 250eura....
Ne znam koliko je kod vas beta i kod nas se u dz placa 750 din ali bude za 1,5h rezultat.
ONO STO NAS NE UBIJE SAMO CE NAS OJACATI !!!!!!
ZATO GLAVU GORE I NADAJ SE USPEHU !!!!!!!!

: goga - 4. avgust 2008 12:44:53(UTC)
Lenka duso nadam se da si trudnica i da ces nas obradovati za kako ti kazes 3 dana ! Cmokic

: Lenka - 4. avgust 2008 12:24:26(UTC)
Liksi ja kako pokusavam da ostanem trudna, nijedan ciklus mi nije bio isti. u jednom su me pocele boleti grudi odmah posle ovulacije, u drugom me uopste nisu bolele, u trecem sam cesto piskila, u cetvrtom mi je kasnila menstruacija 2 nedelje... Suvise mnogo razmisljamo o ovome, pratimo svaku promenu u telu, opipavamo svaki sekund grudi, stomak, padamo u ocaj kad jedan dan grudi bole a sledeci nesto manje, odmah je tu teska depresija.. Ove dve nedelje cekanja, odnosno famozni two week wait, je kao voznja na nekom ludom toboganu, ne znas sta te ceka iza sledece okuke i ludis zbog toga.. Sve je to u nasoj glavi draga, ne brini nemas ti nikakav hormonski disbalans, a ako ga i imas nije to nista strasno niti neizlecivo. Dace Bog pa ce to biti pre jedna lepa bebica :)

: Mozart - 4. avgust 2008 12:06:31(UTC)

Moram malo da se ubacim.

LENKA ZENO kasni 4 dana temperatura povisena, radi test, ja DRZIM FIGE DA JE TO TO.

Liksi, moguce je da si trudnica i meni su u prvoj trudnoci dosta rano poceli neki simptomi. DRZIM FIGE

Dacika zaljubljen zaljubljen zaljubljen

NAVIJAM ZA SVE VAS DA STO PRE DODJETE :-* :-* :-*  

: Liksi - 4. avgust 2008 12:02:56(UTC)
Ja cu pre biti strpljiva nego da podnesem jos jedno rayocarenje.Dovoljno mi je razocarenje kad dodjde vestica.Ja samm pre tri godine kada sam ostala trudna,kasnilo mi 14 dana i nisam ni jedan test uradila.Samo sam sedela i cekala.Ali sam oseala da sam trudna i ynala sam ali nikome nisam pricala.I ETO BEZVEZE.
sada ne mogu da kayem da li nesto osecam,jer od silnih rayocarenja mozda i nemam vise osecaj ni za sta.

Rano mi je za test,jer imam jos devet dana do moguce vestice tako da.....STRPLJEN SPASEN

i naravno pozajmicu strpljenja kome god je potrebno.
A dacika,potpuno si u pravu...dokle vise,kada ce vec jednom iz ove silne muke iznici nesto dobo.

: seron - 4. avgust 2008 11:52:27(UTC)
Ubilo bi me iscekivanje da sam na tvom mestu.SVAKA TI CAST kako si strpljiva,ja bi do sada uradila test.Jer je nemoguce da te bole grudi deset dana iz cista mira.Ili je trudnoca ili nesto drugo u pitanju,ali ja bi morala da uradim test da bar znam na cemu sam.Jos jednom,svaka cast na strpljenju i mogla bi malo i meni da posaljes to strpljenje,meni to manjka. icon_lol

: dacika - 4. avgust 2008 11:48:51(UTC)
E Liksi, pa sad.....

Jbt jel može bre nešto na dobro da izadje
od kompletne ove naše muke?

Ja ti želim najbolje, drži se!!!

: Liksi - 4. avgust 2008 11:45:05(UTC)
Hvala vam devojke puno.Ali bas mi nesto dugo ovo traje pocelo je pre deset dana a do menstruacije ima jos devet ynaci devetnaest dana mene bole grudi i stomak i ostalo.ne ynam nisam pamtena vise

: seron - 4. avgust 2008 11:33:44(UTC)
Aha,ja sam pogresno razumela.Izvini :( icon_surprised ops: .Najbitnije je da se ti nama opustis i ne razmisljas o tome i sve ce doci na svoje mesto.Uostalom ima jos dana do vestica ,ne vredi da se kidas do tada da li je ovo ili ono.A tada ces biti nacisto.

: kikica - 4. avgust 2008 11:24:52(UTC)

Citat:
Nastasija - 4/8/2008 15:17 Ok mila,sve je uredu, svasta moze da nam se desi pogotovu ako smo osetljive. Sad je najbitnije da se opustis i da pustis tog travara i da kazes sama sebi bice sta bude, a kad bude bicu najsrecnija zena na svetu.Kiss

Potpisujem

: Nastasija - 4. avgust 2008 11:17:23(UTC)
Ok mila,sve je uredu, svasta moze da nam se desi pogotovu ako smo osetljive. Sad je najbitnije da se opustis i da pustis tog travara i da kazes sama sebi bice sta bude, a kad bude bicu najsrecnija zena na svetu.Kiss

: Liksi - 4. avgust 2008 11:16:07(UTC)
ma ne seron nisam ja sada pila njegove cajeve.Pila sam ih ranije.A sada sam pila majcinu dusicu i virak

: Liksi - 4. avgust 2008 11:15:01(UTC)
nisam nastasija radila test,cekam da vidim da li ce mi kasniti suvise je rano.AKO ne dobijem 13.avgusta radicu ga tada. A ya krv nemam novca....nayalost icon_cry

: seron - 4. avgust 2008 11:06:59(UTC)
Otkud njemu da ti nisi trudna nego da su cajevi napravili disbalans?Pa jel on vidovnjak da vidi preko telefona sta ti je? I sto prodaje cajeve koji izazivaju disbalans pa jos vise poremeti ciklus?Ma taj je neki skroz neozbiljan lik.

: kikica - 4. avgust 2008 11:04:53(UTC)
Liksi zeno ne oslanjaj se na neka izlaganja putem telefona....bas on moze da vidi kroz telefon sta ti je...pih. Nego radi test..

: Nastasija - 4. avgust 2008 10:57:33(UTC)
Pobogu Liksi, malo mi je neozbiljno da covek koji je prodavao cajeve tako napamet govori da je doslo do hormonskog disbalansa, mislim svaka cast njemu i njegovom znanju, ja ne tvrdim da si trudna, ali mi je ta njegova napamet data dijagnoza telefonom...neozbiljna...Nego,jesi li ti davala krv ili da li si radila test za trudnocu?

: Liksi - 4. avgust 2008 10:40:25(UTC)
JA IMAM VESTI.... zvala sam jednog coveka cije sam cajeve pila i rekao mi je da verovatno nije u pitanju trudnoca vec hormonski disbalans. icon_cry Reko mi da ga zovem krajem nedelje pa da mi kaze tacno icon_cry icon_cry icon_cry uzid

: Lenka - 4. avgust 2008 10:37:42(UTC)
Devojke hvala vam na podrsci, nemam reci koliko mi znaci.. stvarno da covek poludi, zelimo samo jednu maaalu bebicu a toliko muke i truda da je dobijemo. A neko to ko od sale. Eto bar me moja kuma obradovala jutros, bila je kod ginekologa i odgovorio je od abortusa, odlucila je da ce zadrzati bebicu :) Bilo bi lepo bas da smo trudne zajedno :) Ginekolog joj je bas rekao, ajd da ti je to 3 ili 4 beba, pa da imas 40 i kusur godina, pa ti se omaklo.. a ti mlada sa jednim detetom a planirala i drugo, rekao joj je da nije normalna ako abortira :D Lepo joj je i rekao.. A nemaju ni nekih problema finansijskih, niti mora da radi, baba i deda zajedno s njima zive, ima od njih pomoc... e lude li glave!
Dacika ja cu sacekati da mi okasni nedelju dana, znaci jos tri dana, toliko cu izdrzati, pa cu uraditi test ako dotle ne stigne. Vec mi je jednom kasnila, pa nije bilo nista :(
Navijam ja za sve nas, ali sta ces ako hoce hoce, a ako nece sad valjda ce hteti neki sledeci put :)

: kikica - 4. avgust 2008 10:26:30(UTC)
Dobro bre devojke, do kada mislite da nas drzite u neizvesnosti kreten ... hajde da cujemo lepe vestiiiiibravo

: Liksi - 4. avgust 2008 9:15:58(UTC)
Ma samo napred,uskoro cemo sve....

: Nastasija - 4. avgust 2008 9:11:13(UTC)
Opaaaa, ima ovde jos kandidata, bice ovde veselo

: dacika - 4. avgust 2008 9:04:08(UTC)
Mislim LENKA , PISKI VEC JEDNOM PA DA CASE RAZBIJAMO!!!!!

bravo bravo bravo bravo bravo

Hej, 4 dana ti kasni ...... pa to je to je tooooooooooooo!!!!

: kikica - 4. avgust 2008 8:53:30(UTC)
Jaoj Lenka hajde obraduj nas....

: ceca-ns - 4. avgust 2008 8:02:45(UTC)
LENKA LENKA LENKA.... bravo bravo bravo

samo napred lence,uz tebe smo pa sta god da je ....... ali bolje bi bilo da je trudnica

: ceca-ns - 4. avgust 2008 8:00:44(UTC)
SERON SASKA..... tu je ceca svaki dan,pratim ja vas redovno i citam ali ne pisem jer i nemam sta.... :)

kako ste mi vas dve?????

mama je isto tu svaki dan i prati vas......

kako su ostale devojcice????

vidim ja da se ovde nesto zakuvalo kod liksi i nastasije bravo bravo bravo

e vala bas mi drago zbog vas dve,samo da jos to potvrdite pa da nas obradujete i da castite,naravno......

NAVIJAMO ZA VAS!!!!!!!!! LIKSI NATO LIKSI NATO LIKSI ........... bravo zvezda

: Lenka - 4. avgust 2008 7:56:33(UTC)
Cao devojke.. e ne mogu vise ni tren prestati da mislim o mogucoj bebici pa se ponovo prikljucujem u kafance.. Posizecu totalno, dva meseca je bilo opusteno a sada mi ponovo kasni vestica i grudi me bole vise nego uobicajeno. Kasni mi cetiri dana a i temperatura mi je vec 16-17 dana povisena, ali nekako ne mogu da kupim test i da se razocaram.. Lakse mi je da dobijem, nego da vidim jednu crticu! Inace na dan kad sam trebala da dobijem strasno su me bolela krsta i stomak, pola dana sam prelezala u krevetu, mislila sam samo sto nije krenula.. i od tada nista, malo me bole krsta ali stomak bas i ne, jedino grudi ubijaju a i vrucina mi je. I budim se nocu cesto ali sve mislim zato sto mi je ovo vec stres. O Boze ili da dobijem odmah ili da ne dobijem 9 meseci, zivce mi ovo pojelo!

: kikica - 4. avgust 2008 7:43:01(UTC)
Hvala Liksi i ja se nadam a isto tako se nadam da cemo sve otici na drugu temu.

: Liksi - 4. avgust 2008 7:25:41(UTC)
e super.Tamo ces se opustiti i vratiti se sa lepim vestima sigurno.Ljubim te

: kikica - 4. avgust 2008 7:22:58(UTC)
Nista posebno Liksi, vesticara kasnila 3 dana ali zato trajala 7 dana. I taman juce prestala, ja happy pa pravac kod mm u sobu, kad on spava u najvece, hrce covek. I ja sta cu, legoh i toliko. Ali u petak uvece idemo na more, a tamo mu nema pomoci.

: Liksi - 4. avgust 2008 7:18:11(UTC)
Dacika,saska...pa gde ste devojke.

E ja sinoc bila dugo na forumu nigde nikoga,a sad vidim da bas kad sam ja otisl avi ste dosle...poludecu vise.samo vas jurim hahhahha
kod mene nista novo,da se ne ponavljam.videcemo stat ce biti
kisic za sve i dace bog da sto pre odemo na drugi deo foruma.

kikice kiss i za tebe nisam te vec dugo cula sta ima

: kikica - 4. avgust 2008 7:16:38(UTC)
Drage moje sta nam je sa Zmajicom, da li se javlja bar nekom? Uh bas mislim na nju...:(

: kikica - 4. avgust 2008 7:15:41(UTC)
Dobro jutro drage moje. Koliko vidim bice lepih novosti....hajde Liksi, Nastasija obradujte nas. :)
Meni je vesticara otisla a sada mi ostaje .....pa znate vec mm i ja +ukrevetu = nadam se da ce biti trudnica

: dacika - 4. avgust 2008 6:38:21(UTC)
Zdravo, lutke moje...kako ste??

Liksi....ima li nesto novo?

Majaecs, mislim kad te budem dohvatila icon_evil ....gde si bre??

A sta bi od onog obecanja??

Ljubim vas sve

: saska2244 - 4. avgust 2008 6:07:12(UTC)
Ma ne verujem, jer ja inace nikada ne osetim O i ne znam uopste kada je, takav sekret sam imala samo pre 5,6 meseci, tek kada sam prestala da pijem tablete, a sada sam bas osetila, ali ... bilo je nemoguce da budemo vredni :)

Ma nema veze, ali zato sledeci mesec, cim prodje vestica, odmah krecem u napad, svaki ili svaki drugi dan, nema preskakanja, pa mozda i upali :)))

: seron - 4. avgust 2008 5:54:54(UTC)
Nego Saska,po tikeru,tebi O tek treba da nastupi,nista nije izgubljeno.Meni to probadanje jajnika i sluz traje po tri cetri dana.Mozda jos nije kasno da budete vredni.

: saska2244 - 4. avgust 2008 5:50:42(UTC)
Seron, znaci, ti si nam bila vredna ???????? Pa drzim ti fige :) Lepo, lepo da bar neko ima simptome :) Malena je otisla na malo odmor, vraca se za par dana, a ne znam sta je sa Cecom i Mamom.

Hehe, nisam vas zaboravila, bas ste mi puno nedostajale, nego sam bas bila u guzvi, ali evo sada sam tu :)

: seron - 4. avgust 2008 5:45:34(UTC)
zagrljaj Hej Saska,bas sam pitala za tebe,mislim juce.Primetila sam da te nesto nema.Znaci,nisi ti nas zaboravila,samo si imala drugih obaveza. :-*
Ja se evo spremam da trknem do grada,imam neke obaveze,pa mi je valjano da ih se sto pre resim. Kod mene nista novo.Prosla ovulacija,mi bili vredni,ali videcemo ishod toga oko sedamnaestog.A do tada nam ne gine ccekanje.Mada mislim da cemo ovog meseca imati trunjaca,Liksi i Nastasija nam imaju neke simptome.
Ma nema nam ih malena,ceca ns,mama....sta li je s njima. A i vi ostale cekalice,ustajte da pijemo coffee i da pricaonica .

: saska2244 - 4. avgust 2008 5:25:22(UTC)
Dobro jutro drage moje :) Evo mene opet sa vama, ovih zadnjih mesec dana sam bila bas u guzvi (pre i posle mora), pa nikako da stignem da vam se javim cesce. Kako ste mi?

Ja sam bila resila da ovaj mesec budem bas vredna, ali ... cini me se da opet nece biti nista od bebana, jer mi je O izgleda bila juce, osetila sam bolove u levom jajniku i onaj providni sekret koji je ceo dan curkao, sto mi se nije desilo zadnjih 5 meseci, a mm i ja nismo uspelli da imamo odnose ( :( )jer smo ceo dan imali neke goste, a uvece je on isao na zurku, drugar dobio cerku. Sta da se radi, drugi put :) Ljubim vas sve :)

: seron - 4. avgust 2008 5:16:41(UTC)
Osim ove vrucine koja mi uzasno smeta,osecam se extra. Mogla bi volu rep da pocupam. Evo jos malo kuliram uz komp pa idem nesto do grada da zavrsavam neke obaveze.
Nesto nam se devojke uspavale od jutros.Mora da su bile vredne.

: Nastasija - 4. avgust 2008 5:05:46(UTC)
Hej mila moja, drago mi je da si tu. Ma ne znam vise nista oko toga,pustam da stvari idu kako idu,pa ako dodje vestica moracu kod doktora da vidim onda o cemu se radilo.Kako si ti?

: seron - 4. avgust 2008 4:40:20(UTC)
Dobro jutro,Nastasija.Evo ja vilenim od 6h,uzasno je leto ,pa nisam mogla da spavam.Hvala bogu da je jos neko ustao,smorila sam se ziva.Hoces da ti pristavim coffee ,ja pijem vec drugu od dosade.Kako si ti od jutros,kako simptomi?

: Nastasija - 4. avgust 2008 4:20:59(UTC)
Dobro jutro devojke, sta ima?

: oceanprinces - 3. avgust 2008 22:20:31(UTC)
hello drage moje!!!!
vidimimamo potencijalne trudnice.
liksi, nastasija fine simptome imate.
samo strpljivo!!!
ja sam trebala ovog meseca da krenem sa klomifenom, ali sad mi ginekolog kaze da smo zakasnili jer sam trebala jos juce da ih pijem. tako da cemo ovog meseca samo pratiti folikule, pa onda ako nista ne uspe od sledeceg klomifen.
eto to su news. sve vas puno pozdravljam i saljem puno puno pusica

: seron - 3. avgust 2008 19:27:20(UTC)
:( :( :( E sad me Liksi skroz rastuzi.Ja nikad nisam vadila krv i proveravala betu tako da nemam pojma ni koliko kosta,ali verovatno se u DZ ne placa.Mada oni tu zezaju sa zakazivanjem,ali...Mislim da to nije vise nego koliko kosta test za trudnocu... :( Nemoj da se sekiras i da budes tuzna,pa to ne valja za tvoju bebicu(ja sam ubedjena da je ona u tvom stomacicu)

: Liksi - 3. avgust 2008 19:18:33(UTC)
pricala sam dijani mama tebi sam mozda i zaboravila ali sta cu.takva j sudbina.sta je tu je .evo i sada sedim i placem nesto sam se sa mm posvadjala.ja ne znam na sta ce sve ovo izaci icon_cry
gogo rado bih ja vadila krv ali nemam novca za to,pa se jos vise jedem :( icon_cry icon_cry

: mama81 - 3. avgust 2008 18:39:52(UTC)
pa cao zene moje sta ima

e liksi evo ja bas sada ovo tvoje procita jao sto ti mene brines pravo bas sam se zabrinula evo me bas sam se rastuzila i nesto kontam mozda i jesi trudna

mislim sta znas ako vec imas iskustvo sa tom proslom trudnocom a boze ja se nesto nesjecam da si mi to spominjala a sta ces i ja pa sam mozda zaboravila

liksi cekam te na msn

: goga - 3. avgust 2008 17:51:34(UTC)
Liksi dodji na pitu sa mesom da te prodje muka, a dacu ti i torte ako budes dobra !
Cmokic

: goga - 3. avgust 2008 17:49:56(UTC)
Alo vas dve dosta bre vise sa tim simptomima nego testove u ruke ili kod mene da vam vadim krv ! Brzo ! Izludecete se tako !
Ljubim vas !

: Liksi - 3. avgust 2008 17:46:43(UTC)
ja sam pre neki dan imala napad placa/ZA SVAKKU SITNICU SAM PLAKALA.AI BEZ RAZLOGA SAM MOGLA PLAKATI.eVO SAD SAM POPILA CASU VODE I MUKA MI,A STOMAK ME KONSTANTNO BOLI KAO DA CU DOBITI.
ljudi a grudi narasle,nabrekle ne pitaaj.cak i moja mama kaze juce meni,e videla sam mnogo lepe brus haltere sa sundjericima kao taj tvoj.Reko ja u ovome nemam sundjere,ovo je obican pamucni.A ona meni kaze ,azes imas sigurno onaj dodatak ili napumpani brus.hahahahha.reko nemam to su moji prirodni silikoni
CAK i keva primetila da su mi mnogo vece nego obicno. uzas.ne znam sta da mislim

: Nastasija - 3. avgust 2008 16:40:15(UTC)
Ja sam pocela da se ponasam nenormalno.Pocela sam da cmizdrim iz cista mira, napala sam mm.Toliko sam se uznemirila,i ponasam se cudno. Verujem da je to zbog glavobolje koja traje ceo dan.14 dan od menstruacije pocela da mi izlazi gusta bela sluz, ne lepljiva vec gusta kao krem, i prosto vise ne znam sta se ovo desava. Liksi, da li ti imas neke od ovih siptoma ili sam ja neki izrod

: goga - 3. avgust 2008 15:50:06(UTC)
Zmaaaaaaaaaajiiiiiiiiiiiiiiiceeeeeeeeeee gde si ti ? Cujes li koliko te zovemo ????????

: goga - 3. avgust 2008 15:49:03(UTC)
Seron macko ako meni uspe sa Genitalom i svima ce ! Zivi bili pa videli dace Dragi Bog svima nama razlog ( beba ) da se radujemo !!!

: goga - 3. avgust 2008 15:46:26(UTC)
Ja sam danas bila vredna sredjivala sam kucu. Kao sto ti kazes Liksi nesto sam se u zadnje vreme olenjila nista mi se ne radi ali danas sam se bacila u akciju i sve je cakum pakum ! U sredu je sredjivao mm ali nije to to kao kad ja sredim ali ga ne kritikujem posle nece hteti nista da radi ! Danas je mm ceo dan na poslu i jos malo ce da stigne napravila sam mu piticu sa mesom da ga malo ojacam treba ce mu snage da se izbori sa mnom ! ukrevetu salim se !
Cmokic

: Liksi - 3. avgust 2008 15:46:14(UTC)
i ja se nadam da cemo slaviti ti i ja a nakon toga nastasija 20,a nakon toga goga,dragana,seron i ostale devojke.

: vanjče - 3. avgust 2008 15:43:40(UTC)
Liksi, ti i ja čekamo vestica istog dana, nadam se da ćemo zajedno da slavimo! pijanci

: seron - 3. avgust 2008 15:42:40(UTC)
Evo me,draga Liksi.Kuvam se! Majko mila,ili ce pasti kisa ili cu ja crknuti od leto .Ne volim kisu,ali u ovom trenutku bi joj se bas radovala.
Gogo,pa nije ti losa ta fora sa tom mascu.Deluje optimisticno.Pogledala sam sajt i mogu ti reci da mislim da je to super stvar.Nadam se da ces posle terapije zaboraviti da si cekala 9 godina na beba i da ce ti odmah posle te prve terapije uspeti.
Ja sam evo i sad bila vredna,pa cemo videti da li je uspelo ovog meseca.Nego za mene jos ima vremena.Prve nam se testiraju Nastasija i Liksi,pa kad odu ovog meseca na drugi podforum,mi cemo za njima icon_lol icon_lol icon_lol
Nema nam Zmajice danas :( .Zasto li se ne javlja da je malo oraspolozimo kreten

: vanjče - 3. avgust 2008 15:42:11(UTC)
Nastasija, stvarno ti zavidim na strpljenju! Ja bih do sada uradila 100 testova!!! Jedva imam strpljenja da sačekam dan kada treba da dobijem, još sad bih se testirala samo da može!!!

: Liksi - 3. avgust 2008 15:41:38(UTC)
Hvala vam devojke puno.ljubim vas.sta ima?

: goga - 3. avgust 2008 14:57:40(UTC)
Liksi verujemo u tebe i iskreno se nadamo uspehu !!!!!!!!
Cmokic

: Nastasija - 3. avgust 2008 14:39:31(UTC)
Hvala vam i Liski i GDragana, ma sve ovde devojke, i ja Vama zelim sto pre te II zeljno iscekivane crtice, a sigurna sam da ce nam biti...

: Liksi - 3. avgust 2008 14:38:39(UTC)
dragana draga,ja treba da dobijem tek 13,avgusta.Videcemo sta cebiti i da li se trud isplatio.Zelim ti da sledeci mesec ti ugledas dve crtice,i da se resis problema vec jednom.LJubim vas sve

: GDragana - 3. avgust 2008 14:22:53(UTC)
Nastasija drzim fige jakoooooooooooooo da budu II crtice!! :-*

: GDragana - 3. avgust 2008 14:20:32(UTC)
Cao liksi draga evo ja se spremam na posao da krenem icon_evil a bas mi se ne radi danas..ali sta cu kad moram bar cu malo da ohladim glavu od onog negativnog testa!!! liksi kad tebi ne treba da stigne vestica ? Nadam se da si bar ti nesto uradila u predhodnom mesecu pa da ovaj bravo zvezda pijanci Ljubim vas i klanjam da bar vi ugedate vase II crtice a ja cu mozda sledeci mesec icon_wink ;]

: Liksi - 3. avgust 2008 13:38:27(UTC)
gde ste devojke... caos sta se desava kod vas? Nastasija,gogo,seron,dragana...ljubim vas.Nastasija kako stoje stvari kjod tebe?

hocemo li se uskoro radovati?

: Nastasija - 3. avgust 2008 10:21:13(UTC)
Gogo,ostavila sam ti zanimljiv tekst u odeljku lecenje prirodnim putem

: goga - 3. avgust 2008 10:11:58(UTC)
Seron ja sam za to cula a onda malo citala na netu i na kraju pozvala tu zenu i posle prijatnog razgovora resila da probam - videcemo sta ce biti s obzirom da 9 god nista nije bilo.
A procitaj i ti na www.bozidarkalekovi.com

: seron - 3. avgust 2008 10:00:23(UTC)
icon_eek Za te obloge prvi put cujem.Ali je super stvar ako uspeva.Videcemo kod tebe,posto si ti vec krenula sa tim,pa onda i mi da navalimo.Vredi pokusati sve da bi ispunile svoj san. A jel ti to lekar prepisao ili ti je neko rekao za tu foru? Eto,sad si me zarazila,mozda cu i ja od sledeceg meseca da pocnem sa tim.Ako ovaj mesec vec nisamuspela,videcemo.Ima jos dana,I danas moram da budem vredna.Danas mi je O.

: goga - 3. avgust 2008 9:58:12(UTC)
Nastasija svaki ti cast ako mozes da izdrzis, ja da sam na tvom mestu vec bi odavno krv izvadila, doduse ja i radim u laboratoriji tako da mi to ne bi tesko palo !

: seron - 3. avgust 2008 9:57:07(UTC)
Nastasija,nekad je bolje skratiti iscekivanje i smanjiti neizvesnost.Svaka cast na strpljenju,ja mislim da nebi izdrzala.U svakom slucaju,drzim fige da je to ono sto mislimo.

: goga - 3. avgust 2008 9:56:24(UTC)
Odma dodje ! Vasi kolaci - izvolite ! Vasa torta - izvolite !
Inace ovaj mesec sam se cuvala tako da ce vestica doci sigurno, stavljala sam obolge Genitala (to je neka mast napravljena od raznih biljcica i stavlja se kao oblog na genitalni otvor u trajanju 1-3 meseca a kazu da posle nje od 10 zena 9 budu trudnica ) Meni je receno da koristim 1 mesec pa u akciju ! Tako da se iskreno nadam uspehu u sledecem ciklusu!

: seron - 3. avgust 2008 9:54:21(UTC)
Nesto nam nema ni Saske.Sta li je s tim curama,sigurno odmaraju i pripremaju se za akciju.Ili su docekale svoje II crte,a ja nisam u toku. SASKA,GDE SI,JUHUUU?

: Nastasija - 3. avgust 2008 9:54:08(UTC)
Ma iskreno, ja sve gledam da to nekako prolongiram da se nebi razocarala...a mm je ubedjen da je sve to od bebca,pa e poceo da me nervira i stalno mu govorim odakle on zna da sam trudna kad ni ja to ne znam

: seron - 3. avgust 2008 9:48:50(UTC)
Joj,Gogo,KINDER TORTA! Nju obozavam,molila bih jedno tri parceta i jedno tri komada tih cokoladnih kuglica.Evo ja dolazim sto pre.

: seron - 3. avgust 2008 9:47:13(UTC)
Gogo,a sta je sa tobom?Vidim sutra bi trebalo da ne dodje vestica .Jel imas ti neke simptome?
Nastasja,stvarno zeno,uradi test,pa ako ne pokaze II crte,uradi betu.Moguce je da si ostala trudna jos proslog meseca,kad ti je vestica bila tako oskudna,a tu trudnocu ce test definitivno pokazati.Ako pak nisi proslog meseca i trudnoca je mala,beta je pokazuje 100%.Ajde radi nesto,nestrpljive smo da saznamo novosti.

: goga - 3. avgust 2008 9:45:24(UTC)
Seron draga vidim da volis kolace pa ako si raspolozena ja sam napravila Kinder toru a i cokoladne kuglice ! IZVOLI !

: Nastasija - 3. avgust 2008 9:45:01(UTC)
Pa prvo sam registrovala da mi je vestica trajala krace i da je bila slabija, to sam odmah rekla mm. Od 9 dana od nje, pocinju svi ovi siptomi,s tim sto sam 9og dana imala ziganje u levom jajniku koje je bas,bas bilo jako.

: goga - 3. avgust 2008 9:43:03(UTC)
Zmajice drugarice gde si ti ???? Jesi li se nalalala ? Javi se cekam te ......

: goga - 3. avgust 2008 9:40:13(UTC)
Nastasija poslusaj me i uradi test ili Beta hcg sigurna sam da si trudna ! Obraduj i sebe i nas ! Simptomi su pravi a to sto si imala vestica nemora nista da znaci ! Test ce pokazati ako si ostala trudna u prethodnom ciklusu a beta moze da pokaze i jako malu trudnocu od svega nekoliko dana. CEKAM LEPE VESTI !

: seron - 3. avgust 2008 9:36:16(UTC)
Nastasija,kad su ti tacno poceli prvi simptomi?

: Nastasija - 3. avgust 2008 9:30:05(UTC)
Vise ne znam sta su novi a sta stari siptomi...ustala sam osamuceno sa glavoboljom, podrigujem konstantno, grudi i dalje bole,imam cudan ukus u ustima..a jos ima 14 dana do vestice. Kako si Liksi, sta ima novo?

: goga - 3. avgust 2008 9:26:33(UTC)
Mayoli draga da ti se zahvalim na lepim zeljama a ja cu dati sve od sebe love-smiley ukrevetu love-smiley ukrevetu love-smiley ukrevetu pa cemo videti sta ce biti !

: goga - 3. avgust 2008 9:24:48(UTC)
Vanjce nadam se da je ukrevetu bilo uspesno i da ces nas za 10 dana (ako se ne varam) obradovati lepim vestima ! Pa da svi zajedno bravo bravo bravo pijanci pijanci pijanci sok sok sok

: goga - 3. avgust 2008 9:22:07(UTC)
Wish draga lepo se provedi na rucku gricni nesto i za mene ja sam u pms pa bih mogla pojesti i pecenog vola cini mi se !
Cmokic

: goga - 3. avgust 2008 9:20:36(UTC)
Nastasija ja sam malo lutala sa mojim roditeljima! Tata je preko leta u vikendici pa vikendom sidje u grad pa se malo vidimo i naravno moram mu uvek odneti kolaca to ga najvise obraduje ! A ja sam juce bila vredna (PMS) pa sam napravila i tortu a i kolace pa ako ste raspolozene vi izvolite !

: goga - 3. avgust 2008 9:17:49(UTC)
GDragana nista nije izgubljeno mozda je jos rano za test! Samo opusteno i ako vestica ne dodje za koji dan ti test ponovi ! Cmokic

: seron - 3. avgust 2008 8:26:32(UTC)
caos Devojke.Kako ste mi? Nastasija jel ima novih simptoma? Wish,lutko,pojedi nesto i za mene.A ako budu bili kolaci,pojedi tonu u moje ime.
Liksi,a gde si nam ti?
Maaaaammmmaaaaaaa,gde si zeno,bas nam se retko javljas.Nema veze sto ovog meseca nisi bila vredna,ukljucuj se u polemiku sa nama,mi te volimo i volimo da si prisutna.
A nesto nam nema ni malene?Verovatno i ona misli da ne treba da upada sada jer joj muzic nije tu.MALENA JAVI SE!
E pa ja evo kuckam postove,dok mm sprema rucak bravo bravo .I divno je kad mozes tako da se opustis i da radis neke stvari koje volis,a ne da se samo zatrpavas obavezama.
Inace,sutra nam je godisnjica braka,pa se on tako malo razvrednio. Ja kasnije pravim tortu,pa izvolite sutra da je ponjapamo.I naravno da se nesto pijanci .

: GDragana - 3. avgust 2008 8:20:57(UTC)
Cao drage moje bas ste se raskuckale od jutros kucam Ja sam sad ustala ruganje buljavko komirala sam se od spavanja!!! ustvari sve je pocelo ovako: sinoc legnem u ponoc , u 6 ustajem da merim BT i ona 36.8[juce je bila 36.7]sva sretna otrcim u kupatilo da uradim test kad ono ------nista drage moje negativan a vestica jos nema?!!! Sta reci....sva razocaran se uvucem opet u krevet i zaspim ko top!!! Sta da vam kazem sem da sam baksuz-kad te nece nece!!! Tesi me to sto u septembruidemo ponovo na VTO u BG!!! I nadam se da cu imati vise srece nego prosli put!!! E zene prvi put prizivam glupacu da dodje kad vec nema nista od trudnica nek dodje da znam na cemu sam i da se ponovo bacim u akciju ukrevetu ukrevetu jer ne predajem se ja tako lako...ipak sam ja bik:tvrdoglav i uporan¨!!! a vama drage moje :-* :-* :-* :-* i puno mislim na vas!!!

: Wish - 3. avgust 2008 8:03:39(UTC)
Hvala Nastasja super sam,uskoro krecem kod drugarice na rucak na Duzijancu...

: mama81 - 3. avgust 2008 7:35:25(UTC)
wish draga pa sta mi radis ajd na msn cekamo te kissssssssss

: Nastasija - 3. avgust 2008 7:21:57(UTC)
Dobro jutro svima...vidim da se poranilo,neki su vec popili kafu,a drugi je tek piju...Kako si Wish danas,a Goga??

: Wish - 3. avgust 2008 6:11:28(UTC)
Vanjce zelim da ovaj put ugledas svoje II crtice,samo napred ukrevetu ukrevetu ukrevetu

: vanjče - 3. avgust 2008 6:07:22(UTC)
Dobro jutro devojcice! Ja sam danas beš lepo raspoložena
Samo da popijem kaficu pa odoh sa mm na kupanje, a kad se vratimo
ukrevetu . Dogovor je svaki drugi dan dok ne stigne vestica , a nadamo se da neće stići...
Joj, da ne preteramo ... :) :) :) :)

: mayoli - 3. avgust 2008 5:37:43(UTC)
icon_lol curke,dobro jutronGogo nadam se sa ces nas obradovati.Svima ugodan dan... pricaonica

: Wish - 3. avgust 2008 5:30:21(UTC)
Gogice dobro jutro coffee zelela bi da se sledeci mesec obradujes i da ugledas svoje II.

: goga - 3. avgust 2008 5:22:01(UTC)
Devojke dobro jutro ! Ja sam izgleda prva poranila !
Vidim bice lepih vesti u ovom mesecu ako Bog da i ja cu vam se pridruziti posto moj c traje 25 dana pa krajem avgusta bi bilo dobro da se vestica ne pojavi ! Da tog 01.09. budem srecna a ne tuzna sto je punih 9 godina cekanja !
Ljubim vas sve odoh da pristavim coffee coffee coffee mozda vas miris probudi !

: Nastasija - 2. avgust 2008 20:07:49(UTC)
Vidim ja da ce ovde biti puno lepih vesti,bas se radujem sto cu zajedno sa vama podeliti sve vase srece,i nadanja, pa tako i moju...jedva cekam da dodje taj dan..a docice

: taogica - 2. avgust 2008 19:00:36(UTC)
Evo i mene,samo da vam se javim. vestica je prosla i sada treba krenuti u nove pobede.Poslednjih par dana nisam bas imala puno vremena da svracam pa cu sada da iscitam sta se desavalo.Da li imamo neku novu trudnica ?

: ceca-ns - 2. avgust 2008 18:26:59(UTC)
wish draga imas pp....

: ceca-ns - 2. avgust 2008 18:22:25(UTC)
uh sta ja to ovde sve vidim..... hehehehe

mama,wish.... ruganje pametne ste pa se smejte.......

hej seron draga,pa gde si nam ti????? nadam se da si ga ubola sad .... ukrevetu

: Liksi - 2. avgust 2008 18:11:53(UTC)
ma draga seron,samo opusteno.I treba tako.Ja sam evo u nekom ludilu,ne znam sta se desava.Prosla vestica kasnila tri dana prvi put posle godinu dana,bila nikakva trajala dva dana od uobicajenih 5.a sada evo vec nedelju dana grudi me jako bole i stomak kao da ce vestica stici a trebam da ne dobijem tek 13.08.Tako da ne znam sta da kazem.....Posle 4 godine cekanja,prosto ne mogu da verujem da je trudnoca,mozda su se hormoni nesto poremetili ....ali ko zna videcemo.Ja bih volela da sve sto pre odemo sa ovog dela foruma.Kiss

: seron - 2. avgust 2008 17:50:40(UTC)
Vidim,Liksi,da ces nas mozda obradovati ovog meseca.Ja se iskreno nadam da ce biti tako,pa da lepo proslavimo i da se pijanci . Jos ako nam je i kod Nastasije ista stvar...uuuuu,al ce da se pijanci

: seron - 2. avgust 2008 17:41:55(UTC)
Evo mene,Liksi.Ja bila da pravim beba .E sad mi uradismo sto je do nas(bar za ovaj dan),pa cemo videti da li ce na kraju nesto ispasti od toga.Bitno je da nam se jos uvek sex ne svodi samo na sirovo pravljenje bebe,vec bas uzivamo opusteno.Mozda mi ne bismo to danas,nego mene uhvatile lutke icon_surprised ops: .
Kako si mi ti Liksi,sta ima?

: Liksi - 2. avgust 2008 17:35:51(UTC)
hey zenske pa gde ste.Ja kada sam tu vas nema,a kad ja odem vi se sve skupite.Bas sam tuzna.

: Liksi - 2. avgust 2008 17:22:59(UTC)
Mama hvala na podrsci i pozdravima.HAHAHAHAHAH

icon_lol salim se kiss

moracu da menjam avatar.Ovaj moj malli bas kulira nesto dugo.E pa nece moci tako

: mama81 - 2. avgust 2008 17:12:49(UTC)
HVALA GOGI MOJA

ma bice goga a znaci sada bas iscekujes vjesticu posto si se cuvala

moja komsinka je nakon devet godina rodila prelijepog sincica zato nada postoji i bas kada je digla ruke od toga ona ostala trudna zaista

nadam se da ces nas obradovati lijepim vijestima sledeci mjesec da se zajedno bravo bravo bravo zvezda zvezda

ljubim te

: mama81 - 2. avgust 2008 17:05:36(UTC)
seron samo akcija pa da nas obradujes da se radujemooooooooooooooooooooooooo
nastasija i ti ajmo cure da se radujemo i jedna po jedna bjezimo sa ovog foruma

kissssssssssss

: Liksi - 2. avgust 2008 17:03:55(UTC)
dA cesto idem u wc cak i nocu ustajem dva tri puta.Ludilo.Meni grudi nisu ovolike pred menstruaciju i bole me samo dva tri dana pre nego sto dobijem,ali ovo je sestro slatka 15 dana pre.I stomak me boli vec 5-6 na dan kada trebam da dobijem.Danima mi se nista ne radi,lenja sam usporena.pUNO SPAVAM ITD ITD....

JA BIH BAS VOLELA DA TI I JA IZ OVOG KAKO TI KAZES ZAJEDNICKOG SOSA IZADJEMO PRESRECNE SA DVE CRTICE. drzim fige i ajde cekamo 13 pa 20 avgust

: Nastasija - 2. avgust 2008 16:42:17(UTC)
Liksi, ja sam 20.07.imala ciklus, koji je trajao svega 3 dana i nije uopste izgledao kao sto izgleda ni po boji ni po jacini. Odmah nakon toga smo se bacili na decicu,da bi vec 9 dana ciklusa pocelo sve ovo. Sada ocekujem m 17 i ja ne znam sta cu sa grudima, izlude sa njima, nabrekle su, kao sto mi obicno bude pred mecu,ali ovo mi deluje da je malo vise nego poranilo. Ne znam ni ja sta da mislim, a moj dragi kaze da je ubedjen da dolazi bebac...izgleda da smo ti i ja u istom "sosu".Ajd da sacekako onda tvoj 13-ti da vidimo kako ce se dalje odvijati. Nego reci mi da li cesce mokris?

: Liksi - 2. avgust 2008 16:33:02(UTC)
nastasija,potpuno isto se i ja osecam.Poslednji ciklus mi je bio 13.07 negde oko 23.07 sam imala ja mislim ovulaciju i vec od 27.07 pocele da me grudi jako bole,i stomak kao da ce vestica svakog casa doci .... a po pravilu mom trebala bi dobiti tek 13.08 a nikada nemam pms.A sto se tice prethodnog ciklusa trajao mi samo dva dana i treci prestajalo.I to nije bilo krvavljenje vec samo nesto braon i rozikasto. Ne znam sta da mislimNadam se samo da cemo videti II crtice

: mayoli - 2. avgust 2008 16:20:04(UTC)
respekt Cao zmajice,kako si kako se osjecas.Nadam se da si neka vedra dusa i da ces svoje probleme rijesiti sa osmehom.Na kraju ti nisi nista izgubila,on je.Sad sigurno nece dobiti potomstvo.Ako ikada budes imala beba moci ces da ih naucis kako da budu hrabre,ja sam jos uvjek u nedoumici.Planiram neki posao.Imam dara za mozaik i te stvari,pa cu se malo vise posvetiti tome.a njega ko ....,ionako ne gubim ja... caos

: goga - 2. avgust 2008 16:12:49(UTC)
Seron drzimo fige !

: Nastasija - 2. avgust 2008 16:07:53(UTC)
ajd brisi Seron,pa da se zajedno radujemo

: seron - 2. avgust 2008 16:04:24(UTC)
Aj'd mi drzite fige,odoh da pokusam da napravim beba ,sutra O

: Nastasija - 2. avgust 2008 15:59:18(UTC)
Hehe i ja se nadam da cu brzo sa ovog mesta na neki drugi, kao i sve ovde cekalice...

: goga - 2. avgust 2008 15:33:47(UTC)
Mama duso ja cekam cicu vesticu da stigne za koji dan aonda da se bacim na posao tj na mog dragog ! Ovaj mesec sam koristila Genital mast kao obloge pa sam se cuvala od trudnoce, zato sledeci mesec akcija ! Videcemo sta ce biti ! S obzirom da 1.09. punim 9 godina borbe za II crtice bilo bi lepo da sacekam taj dan trudnica
CMOKIC za tebe i tvoju devojcicu !

: mama81 - 2. avgust 2008 15:26:06(UTC)
uhhhhhhhhhhhh ja napisah pismo hahahhahahah

goga kako si ti draga
sta ima sta radis mi ti na ovim vrucinama

: mama81 - 2. avgust 2008 15:24:14(UTC)
cao cekalice moje AKO BOG DA DA BUDEMO TRUDNICE NE VISE CEKALICE

zelim dobrodoslicu novim cekalicama i naravno da sto prije predjete na drugi dio foruma zajedno s nama

zmajice samo hrabro nemoj da posustanes budi takva kakva jesi i bice uredu za tebe ima jos srece i ljubavi mlada si ljubim te

seronnnnnnnnnn milaaaaaaa vec sam ja pitala za tebe ali si se malo javila i nestala opet drago mi je sto si se odmorila i poradila po stanu

sada uzivancija vazi i sto vise ..................znas cega pa da nas obradujes
ja sam tu citam forum malo slabije pisem nemam sta iscekivat pa mi glupo da smetam ali sada u avgustu cu da pisem i ja o mojim simptomima
mada sam opustena zaista sada ako me nije malo prosla ta faza jesam li nisam li sta cu ako nisam poludecu i tako

malo sam se sada zabavila mala mi krece sada u skolu pa snjom ucim pisem pjesmice pjevam pa nerazmisljam

ali opet cu ja sada biti vrijedna ako bog da i naravno opet cu da trazim simptome i tako kako vec sve ide hahahahah nemogu sebi pomoc nikakvom terapijom kada trebam da dobijem vjesticu umirem kao i svaka

nidina ti si mi tuzna opet te ufatila tuga za domom i roditeljima draga nadam se da ces uskoro da dodjes da se odmoris od svega nemoj mi biti samo tuznica
molim tepuno te ljubim

cecu naravno moju dragu prijateljicu

ma sve vas ljubimmmmmmmmm mnogo i jednostavno sve ste divne

pozdrav za wish vanjce oceanprinces rebecu20 daciku i sve ostale

: goga - 2. avgust 2008 15:22:46(UTC)
Nastasija dobro nam dosla ! Mada koliko vidim ti ces nas brzo i napustiti ako ti se nikada pre nije javljao tako oskudan ciklus a imas sve te simptome mozda bi trebala da se testiras tj mozda si ostala trudna u prethodnom mesecu ! Razmisli o tome ! Cmokic

: vanjče - 2. avgust 2008 13:13:41(UTC)
Nastasija, pre svega da ti poželim dobrodošlicu i da te što pre ispratimo sa ovog dela foruma! Nemoj da se opterećuješ simptomima i da ih tražiš, nije to dobro! OPUSTI SE i uživaj sa svojim mm, vodite ljubav a nemojte da pravite bebu! Nadam se da me razumeš... Kažu da ako previše razmišljamo o trudnoći dođe do neke vrste psihičke blokade i onda neće pa neće galamdzija
Mm i ja se trudimo drugi mesec i videćemo šta će biti, nadam se da ću biti slatka trudnica

Poljubac ostalim čekalicama :-*

: Nastasija - 2. avgust 2008 12:20:08(UTC)
Bas mi je drago zbog tebe,a ja cu malo da sacekam,ipak mi se cini isuvise rano za utvrdjivanje trudnoce jer je proslo tek 15 dana od ciklusa, a od 9 dana osecam cudne promene. Moram da napomenem da mi je prosli ciklus bio jako sumnjiv,trajao je svega 3 dana i krvarenje mi je bilo manje nego sto to obicno zna da bude. Bolove u grudima imam sa strane, osecam neku cudnu kiselost u ustima, usporena sam, ma ne znam sta mi se to desava. Mozda su mi hormoni poludeli,a mozda je u pitanju ona druga crtica))))

: mayoli - 2. avgust 2008 11:28:54(UTC)
icon_razz Nastasija,dobro dosla!I ja sam novi kolac i ja sam se ne tako davno rijesila //.Ja sam imala simptome sve te ,ali sam da nebi bila u iscekivanju,uzela test.Naj-jeftiniji onajBB francuski.Nadam se da ces uskoro da puhces sa velikim stomakom.Super je.Ja imam 2 djevojcice.Milicu i Anu.imaju 3,5 i 1,2 god.

: Nastasija - 2. avgust 2008 11:15:33(UTC)
Hvala ti Seron, ja i tebi zelim od svega srca II sto pre...ipak je to nesto najlepse sto moze da se dogodi u jednom zivotu svake zene...Jedva cekam, i postajem vrlo nestrpljiva, i ako smo tek krenuli u akciju

: seron - 2. avgust 2008 11:02:44(UTC)
Nastasja,dobro dosla i sto pre otisla sa ove teme.A mozda ce tako i da bude.To sto ti navodis jesu jedni od potencijalnih znakova trudnoce,ali moze da se desi i da umislis od silne zelje da ugledas svoje II crte.Inace simptomi mogu da se jave od treceg dana po oplodnji,tako da je moguce da si trudna.Ja ti od srca zelim da je tako i navijam da nam sto pre javis radosnu vest

: Nastasija - 2. avgust 2008 10:53:25(UTC)
Nego interesuje me da li neko od vas zna kada krecu da se pojavljuju prvi znaci trudnoce. Ja se osecam jako cudno i ako ciklus treba da mi stigne tek 17.07.Grudi me bole 9-tog dana ciklusa, umorna sam,spava mi se, sad sam pocela da odlazim cesece i u wc.Da li je to neka moja zelja ili su to siptomi koji se odma pojavljuju nakon sto dodje do oplodnje

: Nastasija - 2. avgust 2008 10:50:30(UTC)
Hvala,hvala, nadam se da cu i ja uskoro ugledati svoje dve crtice...sto naravno zelim i svima!

: kikica - 2. avgust 2008 10:39:42(UTC)
Nastasija dobro nam dosla :)

: Nastasija - 2. avgust 2008 10:37:01(UTC)
Zmajce, ja sam ovde nova,ali sam procitala tvoju zivotnu pricu. Ne znam sta da ti kazem, sem da sam ubedjena da ces dobiti bebac sa nekim ko zasluzuje da ga ima sa tobom,ljubim te

: kikica - 2. avgust 2008 10:24:48(UTC)
Zmajice budi hrabra i dalje a Bog ce te nagraditi.
Uz tebe smo uvek.

: zmajica - 2. avgust 2008 9:12:46(UTC)
mayoli imas pvt

: Wish - 2. avgust 2008 8:55:02(UTC)
E pa Seron bas lepo sad odmorna u nove radne pobede ukrevetu trudnica beba

: seron - 2. avgust 2008 8:16:00(UTC)
Pa eto,ja se prvo dobro odmorila na moru,pa me sacekala generalka stana,tako da nisam mogla cesto da posecujem forum.Ali evo sada cu da vam dosadim. Joj,jos mi se manta po glavi,ali valjda je to od vrucine.Treba da idem do crkve,ali mi se nikako ne polazi po ovoj vrucini.

: mayoli - 2. avgust 2008 8:12:47(UTC)
icon_lol Zmajice zavidim ti na odlucnosti.Mozes li mi reci kako si smogla hrabrosti i sta je razlog vaseg razvoda.Ja tako imam problemcica,pa bi ih prekidala dok se nismo zamrzila skroz,bar zbog djece. icon_cry

: Wish - 2. avgust 2008 8:09:13(UTC)
Super sam hvala na pitanju,Seron nema te ...kako si ti??
Sad sam se dopisivala sa mamom,njoj jos malo dolazi m...trenutno je zauzeta ali verujem da ce se javiti na forum..

: goga - 2. avgust 2008 8:07:16(UTC)
Zmajice zao mi je tebe sto to sve prezivljavas ali budi hrabra i glavu gore svi smo uz tebe !!!
Cmokic !

: seron - 2. avgust 2008 7:24:51(UTC)
Tako je,Zmajice,samo glavu gore i misli pozitivno.Imas oko sebe ljude koji te vole i svoj zivot podredi njima,jer oni verovatno to zasluzuju.A Bog sve vidi,tako da ....Mozda te bas sada za tvoju muku nagradi jednom beba .Drzim ti fige,da bude tako.

A ja sam ,cure, skroz slomljena ovih dana,nekako mi je tesko cini mi se i da disem,a o drugim radnjama da i ne govorim.Evo nastupa mi O i moram biti vredna,a meni ni do cega nije,samo bi spavala.Ali sve za beba .Tako da ce morati malo vise da se ukrevetu ukrevetu ukrevetu .

Wish,kako si mi ti? Nema nam mame cini mi se.

: zmajica - 2. avgust 2008 6:44:18(UTC)
posto sam clan mnogobrojne porodice i imam jako puno prijatelja koje sam zbog njega zapostavila ne ce mi biti dosadno u opste
a mozda posetim i neke forumasice posto vremena imam sad na pretek a malo obaveza

: zogo22 - 2. avgust 2008 6:38:30(UTC)
Zmajice tako samo glavu gore...:-* :-* :-*...budi jaka nikada se nezna sta koga ceka u zivotu...posveti se poslu, nadji sebi neku obavezu da ispunis vreme i nemoj se osvrtati unazad...:-* :-*..

: zmajica - 2. avgust 2008 6:22:07(UTC)
nisam zlobna al bi volela da pati zbog svoje ne promisljenosti

mozda onda sazri i nauci da se ponasa i mozda usreci neku drugu zenu

muskarci dok ne udare glavom o zid ne razmisljaju u opste o posledicama svojih postupaka

: Wish - 2. avgust 2008 6:06:54(UTC)
Zmajice i ne treba da mu se vracas..Kao sto kazes mlada si ti,nacices ti coveka svog zivota...
Ako ugledas II crtice,a to ti zelim najvise na svetu,samo hrabro i nek se jede onda...a ti znas sta ces i kako ces.. zagrljaj

: zmajica - 2. avgust 2008 5:59:29(UTC)
i da hoce ja necu ja se ne vracam tako lako kad me jednom uvredi i povredi nema nazad

ja raskrstim to u svojoj glavi i kraj

da zivim imam gde moji zive sami u 200m2 braca su otisla od kuce tako da nemam sta da brinem kako cu i sta cu sa detetom keva mi ne radi tako da ce mi pomoci uvek imam posao kod caleta u firmi uvek i on ce mi uvek izaci u susret i to je to

muz mi vise ne treba ni jedan dosta je i ova dva i preko vise
malo ja imam godina da bi sad depresirala zivot je predamnom jos uvek

: Wish - 2. avgust 2008 5:49:52(UTC)
Zmajice jako mi je zao sto je tako ispalo,verujem da ti je sad jako tesko ali shvati da te on nije vredan...
Ako budes ugledala II sta bi onda bilo,da li bi onda ostao sa tobom?

: zmajica - 2. avgust 2008 5:46:47(UTC)
Obavestavam vas da nismo nasli zajednici jezik da smo se zvanicno razisli sad mi ostaje samo da cekam da vidim dal ce vestica doci nadam se da nece i da cu i ja imati malog slatkog bebana

: Wish - 2. avgust 2008 5:32:29(UTC)
GDragana drzim ti fige :-* :-* :-* :-*
Moja drugarica je pre dve nedelje saznala da je trudna prvi put je test uradila tri dana pre nego sto ce dobiti i bio je nagativan,a kad je uradila na dan kad bi trebala dobiti pokazale su se II zvezda pa sretno!!!!!!

: GDragana - 2. avgust 2008 2:21:30(UTC)
Jutro drage moje evo ja se spremam za posao, za sad jos vestica nije stigla[dabogda i ne dosla] tako da je ovo vec drugi dan da kasni icon_eek Posle posla idem da kupim test pa ako bog da da ga uradim sutra ujutru [ako izdrzim do tad] icon_lol sta ima kod vas-dali jos neka treba dase testira? :-* cujemose kasnije!!!

: Liksi - 1. avgust 2008 17:25:16(UTC)
jA danas pisala a ono nije otislo.SVasta.Nadala sam se da cu kad danas dodjem na forum cuti lepe stavri...ali...Nemam reci zaista.Svima zelim svu srecu ovoga sveta.Meni je mm rekao da je on sa mnom zbog meene a dete ako budemo imali dobro je ako ne pa Boze moj.Ali opt to ne mora nista da znaci.Ko zna sta je u njihovim glavama

Ja sam i dalje isto,bole me grudi sve jace i jace iz dana u dan,a trebam da dobijem tek 13.avgusta.Nemam pojma sta mi je ali...STA RECI.
ljubim vas sve

: oceanprinces - 1. avgust 2008 16:20:42(UTC)
Zmajice draga nacices ti coveka kog zasluzujes. Videces!!!!
A za postupak tvog m, nemam komentar. Sem da sve gleda neko odozgo!!!
Meni je inace stigla vestica . Skroz me iznenadila. Taman sam jutros uradila test a ona stize. ali dobro , nista vise srece sledeci put.
caos caos caos caos

: Wish - 1. avgust 2008 16:09:45(UTC)
Zmajice ja ne znam sta se tvom m vrti po glavi ali mislim da mu ti treba da budes na prvom mestu,jako me je pogodio tvoj post i ne mogu da verujem da se danas ovakve stvari jos uvek desavaju,moj brat od tetke je svoju bivsu zenu ostavio zato sto nisu imali dece bili su u braku 10 god. ona je svojih najlepsih godina provela sa budalom koja je nju ostavila i ozenio se sa drugom i posle par meseci dobio bebu sa drugom zenom,gde ce mu dusa..jeste da mi je brat ali ne opravdavam tako sebican postupak....stalno govorim da ce mu se vratiti lose u zivotu jer je uradio tako nesto...
Budi jaka i gledaj sebe prvenstveno,od sveg srca zelim da tvoj m prevazidje to ako je to samo faza,a ako to iskreno misli bolje da nisi sa njim.....

Meni je m m rekao nesto najlepse u momentu kad je on zeleo bebu,a ja jos za nju nisam bila spremna,rekao mi je da nema veze i ako ne budemo imali dece on ce uvek biti sa mnom i da me nece zbog toga manje voleti...onda sam shvatila koliko on mene voli i postuje,zelim ti od sveg srca da i ti nadjes takvu osobu koja ce zivot provesti sa tobom ma sta god da se desilo....

: goga - 1. avgust 2008 11:30:59(UTC)
Nidina uz tebe smo nemoj biti tuzna !!!!
CMOKIC !!!!

: goga - 1. avgust 2008 11:29:08(UTC)
GDragana drzim ti fige da se prvo ti obradujes a onda i nama javis radosne vesti ! Pa da bravo bravo pijanci pijanci

: goga - 1. avgust 2008 11:27:23(UTC)
Lenka nemoj se nervirati zato sto takvih kao tvoja kuma ima mnogo kao i ovakvih kao sto sam ja - na svoje dve crtice cekam 9 godina (01.09.2008. bice punih 9). Zato glavu gore i bice beba kad za to dodje vreme !

: goga - 1. avgust 2008 11:23:47(UTC)
Zmajice veruj da su te SVI SVECI culi i znaj da misle na tebe iako to tebi bas ne izgeda tako ! Oni ce uciniti ono sto je najbolje za tebe ! A i ti sama sebi pomozi tako sto ces otvoreno razgovarati sa njim i na kraju izvagati i odluciti sta je najbolje za tebe sta gubis a sta dobijas ! U svakom slucaju nemoj da trpis nista, molim te i volim te kao sestru rodjenu (ipak smo mi prosle isto u zivotu). Bolji je i dobar razvod nego los brak ! Ti sutra svom detetu, koje ce ti sigurno Bog dati, treba da budes dobra i zdrava (fizicki i psihicki) majka! A nerviranjem mozes samo sebi nauditi njemu ne sigurno !
Ljubim te i mislim na tebe !

: nidina - 1. avgust 2008 10:44:25(UTC)
kako su danas moje cekalice ??ja sam nikako drage moje ,ubija me nostalgija jedva pisem vama ...suze teku ko kise icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry icon_cry puno sam pozelila svoje roditelje ...a evo mm pokusava da me nasmije i praspolozi .......saljem vam poljubaca puno....evo vjesticu sam ispratila sad ponovo u akciju ukrevetu ukrevetu .....idem sad da spavam drage moje javim vam se poslje...poljuac mojoj ceci ,mami o lani i ostalim cekalicama ......... cvecko cvecko zagrljaj zagrljaj :-*

: dacika - 1. avgust 2008 10:07:52(UTC)
Jaooo, Bomi... jel vidiš ti ovo.....
Ja eto zvanično sa ovim 01.08. punim 2 godine čekanja.

E što je dosta, dosta. A kad se setim tebe i tvojih 4 god sok .

Ja se samo nadam da ću ja imati malo više sreće i da
neću toliko dugo čekati!!!

: GDragana - 1. avgust 2008 9:55:15(UTC)
Cao drage moje evo i mene da 8) zvirnem sta ima novo...ali i kod vas kao kod mene nema nista!!! vestica jos nije stigla a T je jutros pala sa 36.8 na 36.6 e sad cudno mi je jer me nista ne boli i uopste nemam bolove kao obicno pred vestica !!! neznam ni sama sta da mislim ali cu sacekati do sutra da vidim sta ce biti...E da i jutros mi se pojavilo malo braon iscetka tj.secreta na gacicama i to je sve!!! A ti draga zmajice dobro razmisli danas, sredi misli i osecanja i pusti da sve prenoci ,pa ces videti sta ti je dalje ciniti,jer jutro je pametnije od veceri! Budi hrabra i pamet u glavu a mi smo sve uz tebe!!!!Nadam se da ce se sve zavrsiti onako kako zelis :-*

: cile79 - 1. avgust 2008 9:50:52(UTC)
Još bih samo da dodam da se uskoro selim u novi stan i da tamo jedno vreme neću imati računar, pa me neće biti, ali ću jako misliti na vas i držati vam pesnice!
Mnogo ćete mi nedostajati...
E, da ne zaboravim, kada se vratim na ovaj naš forumčić, da ste sve prešle u drugi deo - tamo da vas nađem!
Čujemo se :-* caos ...

: cile79 - 1. avgust 2008 9:46:39(UTC)
Pozdrav, devojke!
Zmajice, ako je tako kao što pišeš, onda pokušaj da sačuvaš ono što je ostalo, ako uopšte ima šta da se čuva. I ja sam po prirodi veliki borac i mislim da ne treba odustajati sve dok ne pokušaš sve što je u tvojoj moći, a onda ako ne ide - ne ide i to je to. Naravno, sve to pod uslovom da ti je to za šta se boriš zaista važno. Ti najbolje znaš...
Nego, imamo li koga da se uskoro testira? Neko je pomenuo Draganu, ne znam kako sam je izgubila iz vida po tom pitanju... Da li nam je ona sledeća za radovanje? Nevaljalica jedna, nije stavila tiker - verovatno hoće da nas iznenadi lepim vestima... Dragana, javi se! Sad čekamo vest od tebe...
Veliki :-* svima!

: Lenka - 1. avgust 2008 9:25:55(UTC)

Zmajice bas mi je zao, tesko je tebi i bez toga da te ostavi muz :(  Nadji ti nama lepo nekog finog udovca ili razvedenog muskarca sa decom, pa dobijes 2u1, nece on strasno zeleti potomstvo a ti budes mama njegovoj, pa ces valjda docekati lakse isvoju bebu :) :) :) :) SALIM SE NARAVNO, znam da nije lako, ali pokusaj da ostanes optimista, za svakog coveka ima srece na ovom svetu, samo oni sto duze cekaju, znaju vise da je cene i uzivaju u njoj.. mozda i treba malo da se sklonis od svega, da zastanes malo i razmislis, dopunis baterije. Bice to sve u redu i razmisli malo.. Mozda i on shvati da je pogresio, ko bi znao sta se to desava u glavama muskaraca  neznam

: Lenka - 1. avgust 2008 9:17:12(UTC)
Zdravo drage moje.. ne dolazim vise na forum jer me je jako opterecivalo da mislim svaki dan o trudnoci( i mogu da kazem da sam se prilicno opustila), ali zato dva tri puta mesecno gvirnem, da vidim da li se nekoj posrecilo. Ipak sad mi je doslo da se pozalim i da napisem barem ovde, kad vec ne mogu nikome drugom reci..
Bas zivot nije fer, danas sam saznala da je moja kuma trudna, eto vec dva meseca (nije ni ona znala) i vec je zakazala abortus. Ima 8 mesecno dete i oba puta je ostala trudna tako da je njen muz JEDAN JEDINI put svrsio u nju, inace koriste kondome. Tacno mi doslo da je zadavim, ja vec evo 7 mesec nista a ona ide na abortus zbog jedne greskice (nije cak mogla ni da se seti kad je ostala trudna) :((( Eto olaksah dusu... :(

: vanjče - 1. avgust 2008 8:33:39(UTC)
Zmajice, ako ga voliš razgovaraj sa njim, možda nije sve gotovo... Pa ljudski je praštati, zar ne?

: zona - 1. avgust 2008 7:51:15(UTC)
Cao cekalice nadam se da ste dobro.
Gdje mi je GDragana nije se izgleda danas javila bas me zanima sta ima kod nje novo
poz za sve

: Bomi - 1. avgust 2008 7:37:03(UTC)

Drage moje čekalice, veliki pozdrav od mene i svim srcem vam želim što pre jednu mrvicu u stomaku. Jer znam šta je čekanje (4 god) i koliko može da bude teško. Sve vas :-*

Jeki, Dacika...još ste tu anene Što pre da vas vidim na Trudnoći da vas ne bih poguzi

: kikica - 1. avgust 2008 7:36:23(UTC)

Zmajice draga moja, ne znam sta da ti kazem a da to bude pametno i na pravom mestu. Ne zelim da pljujem po tm (iako zasluzuje) jer je to covek koga, pored svega, volis. Pokusaj otvoreno da razgovaras sa njim, pricaj o svojim zeljama, strahovima, namerama... Mozda je to ipak samo prolazna kriza, ljudi grese, a ljudski je prastati. Mozda ako shvati da prvenstveno imate jedno drugo, pa tek onda kada vlada harmonija u braku, e tek tada dolaze deca. Mozda vam to i pomogne. Ne znam kave su vam mogucnosti, ali ako mozete otputujte negde, posvetite se jedno drugom, dajte sansu ljubavi ( to se na njega odnosi) i kada se vratite odlucite sta dalje.

Ne znam koje je tm godiste, ali ponasa se kao neko samozivo, razmazeno dete, koje svoje ciljeve i zelje stavlja na prvo mesto. Podseti ga da ne zaboravi da ste sada vas dvoje kao jedno a ne svako za sebe. Ako i ovo ne ukapira....ne znam sta da ti kazem...

Zelim samo da ti jos jedno kazem a to je da nisi sama.....imas nas.....tvoje forumasice. Jeste da je cudna vrsta podrske ali ipak smo tu.:-*

: dusica81 - 1. avgust 2008 7:29:37(UTC)
Zmajice, zao mi je iskreno zbog tebe :( tvoja prica me je bas potresla.

: Jeki - 1. avgust 2008 7:24:50(UTC)
Zmajice :( :( :( ,sta da ti kazem. Jako me je rastuzila tvoja prica. Nadam se da ce na kraju sve ispasti kako treba. :-* :-* :-*

: beba_mala - 1. avgust 2008 7:16:44(UTC)
ja cekam 2 crtice i to dugo traje,nadam se da cu ih uskoro videti

: dacika - 1. avgust 2008 7:13:12(UTC)
:( :( :(

Jojjj, zmajice uzid uzid uzid

Pa situacija je takva da čovek poludi.....

: leptir - 1. avgust 2008 7:10:45(UTC)
Zmajice icon_cry icon_cry sad sam procitala tvoju pricu, ne znam sta bih ti rekla sto ti sama i ne znas...

Zivot nije lak,neki se bore manje a neki mnogo vise,sigurna sam da ce i tebi posle kisa da dodje sunce i da ces imati bebu i coveka pored sebe :-* :-*

: Danica NS - 1. avgust 2008 7:06:33(UTC)
Tvoja priča je prava noćna mora.
Još ima i reprizu....
Ne znam šta da ti kažem
Neka ti Bog da snage da "preživiš" ovaj period i svu sreću sveta.

: zmajica - 1. avgust 2008 6:37:24(UTC)
Na Ognjenu Mariju bila sam u crkvi i molila se svim svetima da mi se ne ponovi proslost da dobijemo jedno zdravo dete da nam se zivot izkristalise i onda se desilo to sto se desilo velika svadja i rat u kuci. Mozda me nisu culi

: zmajica - 1. avgust 2008 6:33:54(UTC)
devojke hvala vam na podrsci
ali imam jos jedan jako velik problem ja njega vollllllllllllllliiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm
i umirem bez njega sinoc sam se budila milion puta i trazila ga u krevetu ali njega nije bilo
jutros kad mi je zazvoni sat za posao okrenula sam se na njeguvu stranu i lezao je pored mene nista nije govorio samo me je gledao
a ja sam kao i svaki drugi emotivac pocela da placem

definitivno treba danas da obaviom jedan kvalitetan razgovor posle onog sto mi je priredio prekljuce ja vise nisam pametna a srce je glupavo

ljubim vas sve

: Danica NS - 1. avgust 2008 6:33:43(UTC)
Zmajice....već deset minuta kuckam ovaj post i šta god natipkam stisnem delete.
Nemam pravu reč za utehu,ali mi je mnogo žao što moraš kroz taj pakao da prolaziš.
Želim ti što pre da se oporaviš od govnara i da ovaj mesec po svojo želji dobiješe dve crtic.

Najviše od svega želim ti jednog novog čoveka u tvom životu,jednog osećajnog zaštitnika koji će biti uz tebe i koji neće sejati svoju spermu naokolo.

Veruj u Boga,sebe i u svoju sreću.
A govnaru,zapali sveću i teraj ga iz svojih misli i svog života.Od takve kukavice nikad neće biti dobar muž i otac.

: Sandrolina - 31. jul 2008 20:58:58(UTC)
Zmajice, moju drugaricu je muz ostavio posle 12 godina braka na dan vencanja!!! Druga mu je zena bila trudna vec dva meseca tada.. Moja drugarica je 6 nedelja plakala i patila i onda se nekako digla iznad svega toga i sada ima divan zivot, srecna je i upoznala je nekog novog..spremaju se da usvoje devojcicu.. A on se sada sudi sa zenom i nije video svoje dete vec skoro dve godine.. Nista se ne sekiraj ti, sve se vraca, sve se placa.. Sigurna sam da ce i tebe naci neko.. da ce te voleti i cuvati za ceo zivot.. Veruj mi.. Ono sto te ne ubije, samo te ojaca..
Kissss

: goga - 31. jul 2008 18:04:50(UTC)
Zmajice sem pp imam jos nesto da ti kazem. Meni je to pomoglo da prevazidjem krizu i otvorim sebi oci. Kada sam se razvela od idiota, koji je isto tako hteo potomstvo, srela sam se na nekom sastanku sa koleginicom iz Bgda koja je u 25 godini imala invazivni karcinom grlica i sve joj je povadjeno, zbog toga je ostavi verenik pred samo vencanje....grozno....
Ona mi je rekla ovako: Zeno imas li ti jajnike i matericu ? Ko kaze da ti nemozes da imas dece? I ko je taj idiot koji ce tebi da kroji sudbinu i kida ti zivce ? Ja nemam ni matericu ni jajnike ali zato imam ruke, noge i glavu na ramenima i trudim se da svoj zivot ucinim kvalitetnim, samim tim kad dodje vreme usvojicu dete....
Mene je u tom trenutku bilo sramota i shvatila sam da moram da se promenim i da stavim sebe na prvo mesto u svom zivotu !
P.S. moja koleginica se udala za divnog coveka i presrecni su........sto znaci da za sve ima nade....
Ljubim te i ne napustaj nas ! :-* :-* :-*

: dadoijoco - 31. jul 2008 13:12:36(UTC)
Zmajice,cure su vec sve rekle.Ali ja mislim da nije u pitanju samo trudnoca(to je nasao za razlog,da si i rodila mozda bi mu onda nesto drugo falilo npr.hladna supa ili sl.),pa i bolje da sii se resila primitivaca,nego da si imala decu sa takvim.A za ljubav uvek ima mesta-nikad se ne zna ali sigurno te negde ceka i ti ces je pronaci :) ,i za decu ima vremena pa vidis da je medicina toliko napredovala da i muskarci danas radjaju.Glavu gore i samo napred zvezda

Lilypie Expecting a baby Ticker

: Liksi - 31. jul 2008 12:53:55(UTC)
Zmajice...sta reci! Reci su ovde suvisene.Nemam sta da dodam,osim gllavu gore i ne zaboravi: ako nekoga volis,pusti ga da ode.Ako ti se vrati ostace zauvek tvoj,a ako se ne vrati nikada i nije bio tvoj! SAMO NAPRED....ZAKUCACE SRECA I NA TVOJA VRTA.Jako mi je zao sto ti se to desava,ali sada je najbitnije da u glavi rascistis neke stvari i da ne jedes sebe.SRECNO

jA drugarice moja ne znam sta je sa mnom.Bole me grudi,i stomak kao da ce vestica stici svakog casa a meni je tek 19.dan ciklusa
:( neznam hmm

: Tatjanica - 31. jul 2008 12:31:28(UTC)
Zmajice, ne znam stvarno sta da kazem...bas me je potresla tvoja prica. A mi sve mislile kako smo jadne i ponizene zato sto ne ostajemo u drugom stanju i kako je to najcrnja stvar na svetu....Ali mislim da sve sto si do sada pezivela govori da si borac i zato ces i ovu bitku dobiti, to je sigurno! Ja mislim da neka pravda na ovom svetu postoji, mozda je mi ne vidimo uvek zato sto se ne pojavljuje u onom obliku u kojem bi mi to zeleli, ali tek posle nekog vremena, sa distance, sve nekako dodje na svoje mesto i sve nam bude jasno. Znam da je tesko u momentu kada ti se nesto lose desava razmisljati o nekoj buducnosti ali treba barem pokusati. Taj covek te ocigledno nije vredan i dobro je sto si to shvatila sada a ne sa dolaskom jos jednog malog bica na ovaj svet, jer njegovo pravo lice bi se kad tad ispoljilo, mozda na nekom drugom polju. Znam da ti to sad nije za neku utehu, ali sve to ce brzo proci i kad se pojavi onaj pravi, a pojavice se sigurno, na sve ovo ces gledati drugacije.

Zato, glavu gore i veruj u sebe!

: cile79 - 31. jul 2008 11:33:08(UTC)
Devojke, pozdrav svima!
Draga Zmajice, ne mogu da ti objasnim koliko me je šokirala tvoja priča... Ne znam šta bih ti rekla, a da ne ponavljam ono što su devojke već rekle... Možda ćeš pomisliti - lako je njoj da to kaže, kad nije to osetila, ali gledaj to sa vedrije strane i zapitaj se šta bi bilo da si kojim slučajem ostala trudna sa takvim, nazvaćemo ga, čovekom?! Da li bi želela vezu za ceo život sa čovekom koji ti očigledno nije ni do kolena i koji te posmatra kao mašinu koja bi trebalo da mu "štancuje" potomstvo?! Pa, bebicu koju želiš možeš imati i bez njega - svi znamo šta je za to potrebno i isto tako znamo da se to danas može naći na svakom koraku... Ja ZNAM da si ti zaslužila mnogo, mnogo više od toga, zaslužila si da te neko voli i poštuje iznad svega i da iz te ljubavi prema tebi nastane i ono što će vam oboma biti sveto i što će biti znak i dokaz te ljubavi i poštovanja dok god vas bude! I isto tako ZNAM da ćeš to jednom osetiti, samo se nemoj predati! Budi jaka i budi uz nas, biće sve u redu, sigurna sam. Možda je i najbolje vreme da napraviš "veliko spremanje" svog života i odstraniš svo smeće iz njega i onda nastaviš da živiš onako kako bi trebalo. Biće i muškaraca koji su vredni truda, a biće i bebica, ne jedna, nego pet ako treba, samo budi jaka! Šaljem ti puno, puno :-* i uz tebe sam!

: ogycko - 31. jul 2008 10:59:45(UTC)
Zmajice, glavu gore, mi smo sve uz tebe i sigurne smo da ces to prevazici

: saska2244 - 31. jul 2008 9:15:30(UTC)
Zmajice, sta da ti kazem, devojke su vec sve rekle, samo glavu gore :)))

Drage moje, kako ste mi? Evo ja uhvatila malo lufta na poslu, pa da vam se javim. Posto sam se lepo odmorila, ovaj mesec sam resila da se malo ozbiljnije pozabavim bebcetom, pa videcemo ... KISSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

: mama81 - 31. jul 2008 8:41:46(UTC)
zamjice tvoja prica me potresla ,zaista sam zapakala zar postoji takav covjek da se igra tako s necijim osjecaima

zaista cure su ti vec sve rekle zmajice mi smo tu nenapustaj nas nikako tu smo jedna za drugu i u sreci i u tuzi

molim te skupi hrabrost da mozes da pravilno odlucis ljubim te mnogo i nesikiraj se

da i vas ostale drage moje ljubim mnogo

: SoNy - 31. jul 2008 8:34:29(UTC)
Draga zmajice i mene je kao i sve pogodila ova tvoja prica i stvarno nemam reci kojima bih mogla da ti opisem koliko mi je zao sto po drugi put to isto prozivljavas :( Znam da si veliki borac i veliki covek i sigurna sam da ces naci coveka koji te zasluzuje i koji ce biti uz tebe i u dobru i u zlu!Posle svake kise dodje sunce,veruj u bolje sutra!!!!

Ljubim te

: vanjče - 31. jul 2008 8:13:29(UTC)
Zmajice, ne znam sta da kažem... Mene je ova priča toliko pogodila da sam pozvala mm da je pročita i trebalo je da mu vidiš izraz lica i bilo bi ti jasno da nisu svi muškarci takvi! On te definitivno ne zaslužuje a samim tim ne zaslužuje ni da patiš, zar ne? Za svaku od nas postoji onaj pravi i srešćeš ga veruj mi, nadam se vrlo brzo!
Ljubim te puno i imaš veliki poljubac od mog mm!

: Kale79 - 31. jul 2008 7:44:19(UTC)
Zmajice, nemam sta vise dodati a da devojke nisu vec napisale. Ako je ikakva uteha mi smo uz tebe.

Cekalice, nedostajete mi puno, cekamo se negde drugo, neki dronji forum ne moze bez vas ;] !!! Vazi?

: Mozart - 31. jul 2008 7:37:41(UTC)

Mislim da je ovim svojim recima DACIKA rekla sve, a ja sad ne znam sta bih pametno dodala. Tvoje srce zna sta je najbolje za tebe i bilo sta da uradis mi smo ovde da te podrzimo i da budemo uz tebe. zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

CEKALICE U NAPAD zaljubljen  

: GDragana - 31. jul 2008 6:26:06(UTC)
Bravo zmajice bravo taj osmeh mi se mnogo vise svidja na tvom licu icon_lol i znaj draga da ce se sve srediti i doci na svoje mesto icon_wink covek treba biti uporan i verovati u sebe!!! A ja cvrsto verujem da ces ti uspeti i da ce ti se snovi ostvariti-bices ti nama srecna zena a i majka kad za to dodje vreme!!¨ zagrljaj i budi optimista...jer zivot je lep!!![ne daj da ti ga drugi unisti] :-* :-*

: zmajica - 31. jul 2008 6:16:36(UTC)
ok preuzimam ulogu savetodavca i ramena za plakanje stavicu svoj osmeh na lice i deliti vasu srecu i tugu

: kikica - 31. jul 2008 6:10:02(UTC)

Moram da idem, cujemo se veceras, a do tada Zmajice promeni misljenje, budi uz nas i budi optimista.cvecko cvecko cvecko :-* :-* :-* :-*

: kikica - 31. jul 2008 5:55:40(UTC)
Vidis i sama Zmajice koliko reci podrske, zbog toga vredi ostati na forumu.
Nikada neces biti sama, uvek je neko od nas tu. Zato, please, nemoj napustati forum. :(

: dacika - 31. jul 2008 5:41:40(UTC)
Zmajice.....možda ću zvučati drugačije od mnogih devojaka ovde , ali bio bi red da čuješ svačije mišljenje.

Neka se nosi on i njegovo potomstvo što dalje od tebe.
To je čovek koji TE NIJE VREDAN!!!
Ja verujem da životni put mora biti posut trnjem kad tad
u životu....a tvoj je bio isuviše trnovit!
Isto tako verujem da te prava sreća čeka uz tamo nekog
gospodina koji će sa tobom izgurati svaku nesreću iz života.
Veruj u to i desiće ti se.
Ne sudi o drugim muškarcima na osnovu tog ološa
koji nema hrabrosti da sa tobom pregura najteže u životu.

Mnogo me zabolela tvoja priča i teško mi je zbog tebe....

: seron - 31. jul 2008 5:37:41(UTC)
Pozdrav svim cekalicama.Nisam se javljala neko vreme jer sam bila na letovanju,pa onda generalka stana,tako da nisam imala vremena,ali evo sad se ukljucujem.
Nisam mnogo obavestena sta ima novog jer nisam citala postove(bas ste ispisale),ali koliko sam shvatila vecini je vestica stigla.
E sad...uzasno me je potresao,uznemirio i iznervirao zmajicin post icon_eek :( galamdzija .
Zmajice,potpuno si u pravu i ja bi tako postupila prema tom nehumanom coveku i nadasve egoisticnom. Nema pravo da se tako igra sa necijim osecanjima i zivotom,pogotovo sto je od pocetka bio upoznat sa pricom.Ne znam koja je tvoja prica i zbog cega do sada nisi ostala trudna,ali ako je neko zeleo sa tobom vezu samo da bi mu rodila dete,taj te nije ni bio vredan.Pa ne vencavaju se ljudi samo zbog beba,nego valjda i iz ljubavi ili ja jos uvek zivim u svetu bajki.Nemoj da se nerviras,znam da ti je sada uzasno tesko i da se osecas usamljeno ali imas nas i mi ti dajemo potpunu podrsku.Ne idi sa foruma,jer ce ti uz nas biti mnogo lakse da zaboravis takvog egoistu.

: zmajica - 31. jul 2008 5:25:08(UTC)
Onako od srca najiskrenije volela bi da imam dete ali smo za sebe bez i jednog muskarca bolje funkcionisem kad sam sama nego kad imam nekog pored sebe volela bi da me sad ostavi i da za 2 nedelje saznam da sam trudna sto je uvek moguce i znam zasigurno da ce ga onda peci savest i da ce mu biti krivo a ja ga nikad vise necu primiti nazad jel matematika je jako jednostavna nisam ti trebala kad nisam mogla da ostanem trudna kad si ti hteo e sad jesam i ne trebas ti meni ! nisam u pravu ?

: kikica - 31. jul 2008 4:56:32(UTC)
Postoji Zmajice, postoji, mozda ga i znas a da toga nisi svesna. Tako sam i ja mislila da ne postoji, a onda sam shvatila da je yo jedan divan covek koga znam 7 godina i sa kojim sam bila drug. A sada ne mogu da zamislim dan bez njega. Pa tako ces i ti naci svoju srecu, samo treba verovati u to

: GDragana - 31. jul 2008 4:53:56(UTC)
Draga moja i ti mislis da je vredno zbog takvog kretena tugovati? ok znam da ti je tesko i svaki rastanak je sam po sebi bolan, ali ako on nije bio spreman da te prihvati takvom kakva jesi-nek ide vrag da ga nosi! Ako je njemu bilo vazno samo potomstvo verujem da ti je to bilo dodatno opterecenje pa mozda zato i nisi uspela da trudnica ko zna..? Nego sad draga moja pokusaj da se smiris i sredis misli -glavu gore i idemo dalje!!! sigurna sa da ces kad se najmanje nadas naci coveka koji ce te razumeti i prihvatiti takvu kakva jesi a gde ima razumevanja i ljubavi bice i beba Sve mi zelimo da sto pre postanemo trudnica ali nije dobro kad ta zelja prelazi u opsesiju! Zato drage moje uzivajte u zivotu vodite ukrevetu a ostalo ce doci kad za to bude vreme!!!

: zmajica - 31. jul 2008 4:52:08(UTC)
da li je moguce da ne postoji muskarac za mene na ovom svetu sta sam ja bogu zgresila da me kaznjava ovako ovo je nehumano deprimirajuce

: kikica - 31. jul 2008 4:49:11(UTC)
Zmajice bas si me rastuzila :( . Onda te nisu bili ni vredni. Ima jos na ovom svetu ljudi sa velikim srcem, nadam se da ces ti naci jednog takvog a ne ove samozive osobe. Ne znam kojim recima da te utesim i da li postoje neke reci za to. Eh da si mi blize da se malo druzimo i da te ubedim da ne odustajes. anene :(

: kikica - 31. jul 2008 4:44:43(UTC)

GDragana izvini sto ti nisam odgovorila, totalno me zbunio Zmajicin post.:(
Bubuljice mogu da znace i jedno i drugo, ali ako ih nisi imala do sada..... mozda je zbog trudnica .

Kod mene sve isto, polako ispracam vestica , pripremam se za more (idem za 10 dana), itd.

: zmajica - 31. jul 2008 4:42:23(UTC)
pa lepo muz me je ostavio posle 4 godine zato sto nisam ostala trudna i sebi nasao drugu i dobio dete, ovo je drugi koji nije izdrzao ni toliko jer njemu treba potomstvo bez obzira sto zna od prvog dana kakvo je stanje kod mene i rekao ja tebe volim bez obzira na sve kakva laz

necu da zivim u lazima i u nadama vise i da strahujem
necu da zivim sa nekim da bi zivela da ne bi bila sama dok njemu ne dodje da me ostavi

: GDragana - 31. jul 2008 4:40:23(UTC)
Zmajice sta se to desava? odakle odjednom takva odluka? Vidim da si totalno u out-u, hej draga pa nije sve tako crno...pogledaj malo oko sebe i videces da sam u pravu!! Ljubim te nemoj da si mi tuzna...bice sve ok

: kikica - 31. jul 2008 4:36:48(UTC)

Citat:
zmajica - 31/7/2008 08:33 drage moje kod mene se istorija ponavlja bicu ostavljena zbog istog razloga kao i prosli put tako da napustam forum jer vise nema smisla da dolazim uzaludno je odlucila sam da ostanem sama za ceo zivot pa jednog dana kad dozvole da se radi oplodnja sa donatorskom spermom mozda rodim sebi dete ovo je deprimirajuce i ponizavajuce i jako jako sramotno bar za mene

Zmajice sta se to desava kod tebe? Ne kapiram, kako "ostavljena"?

: GDragana - 31. jul 2008 4:34:18(UTC)
anene do sad nisam imala ovo je prvi put!! A pre par dana su mi se pojavile sitne bubuljice po lice a najvise oko brade i to mi je isto cudno... icon_rolleyes Kako si mi ti kikice?

: zmajica - 31. jul 2008 4:33:35(UTC)
drage moje kod mene se istorija ponavlja bicu ostavljena zbog istog razloga kao i prosli put tako da napustam forum jer vise nema smisla da dolazim uzaludno je odlucila sam da ostanem sama za ceo zivot pa jednog dana kad dozvole da se radi oplodnja sa donatorskom spermom mozda rodim sebi dete ovo je deprimirajuce i ponizavajuce i jako jako sramotno bar za mene

: kikica - 31. jul 2008 4:27:34(UTC)
GDragana ti si bas vredna nema sta. Mozda ti to nije M, vec nesto mnooooogooo lepse.
Da li ti se desavalo da imas iscedak i pre?

: GDragana - 31. jul 2008 2:12:22(UTC)
Dobro jutro drage moje evo i mene napravila coffee coffee coffee za sve ! ja poranila i danas jer merim BT u 6 sati a sad vise nemogu da zaspim jer vestica nije stigla a sinoc sam primetila braon iscjedak tj.braon secret na gacicama icon_eek Ni sama neznam sta da mislim stomak me ne boli nego glava neznam a nesmem da uzmem tabletu... anene a necu ni test da radim jer ko zna ...dan je tek poceo mozda u toku dana i dobijem :?: :( sacekacu bar jos dan-dva ako nestigne danas!! :-*

: Mozart - 30. jul 2008 16:00:14(UTC)

Liksi mislim da je najbolje da meris temperaturu , ona jako lepo pokaze sta se desava u tvom organizmu. Po nekom nepisanom pravilu ako imas sikluse na 30 dana ovulacija je 17 dc ali to mozda kazem nekad nije tacno. Ja sam imala cikluse na 30, 32 i sad kad sam ostala trudnica na 35. Uvek sam znala kad je ovulacija zahvaljujuci bazalnoj temp

SAMO NAPRED  ZELIM VAM SVIMA DA STO PRE UGLEDATE II CRTICE 

: goga - 30. jul 2008 15:03:43(UTC)
Moja prijateljica iz Banja Luke nije imala dece 12 godina, za vreme rata se preseli u Svajcarsku i tamo legne u bolnicu mesec dana da se ispita i utvrde da joj je ovulacija drugi dan ciklusa kad najvise krvari i kad joj ne pada na pamet ukrevetu . Ali u sledecem ciklusu je probala i sada je njena cerkica velika devojcica !

: Liksi - 30. jul 2008 14:37:43(UTC)
wish hvala ti.I ja mislim da je moguce.Moja drugarica je rodila jedno dete i nije htela vise.Medjutim,ona je da bi bila sigurna da ne moze zatrudneti vodila ljubav u toku menstruaciije a sve ostale dane izbegavala.I rodila je jos dvoje dece tako.Ona sad bukvalno ne sme da spava sa muzem bez zastite.Imala je 11 kiretaza.
STA RECI

: Wish - 30. jul 2008 14:09:30(UTC)
Liksi moja drugarica je pokusavala da zatrudni ali joj to nije polazilo za rukom,isla je kod dr. i merila temperaturu i potvrdila joj se O 5 dan ciklusa,dok je jos uvek krvarila,pokusala tako i evo sad ima dvoje lepe decice,inace ima redovan ciklus na 28 dana.tako da sve je moguce

: GDragana - 30. jul 2008 14:06:41(UTC)
Liksi kolko se ja razumem ovulacija bi trebala biti negde na polovini ciklusa znaci oko 15-og dana! Ali nismo sve iste tako da nekoj bude na polovini a nekoj pre ili kasnije neznam zato je dobro da pratis Bt pa mozes bolje upoznati svoj C i kad imas O!! srbenda ja sam ovaj mesec pocela da merim BT ali izgleda da mi je ovaj mesec anovulatorni :( ali zato kazem vise srece sledeci mesec :-* :-*

: Liksi - 30. jul 2008 13:52:46(UTC)
ma da.opusteno,pa valjda ce biti.Ali ja ne znam vise sta je sa mnom.ALI BOZE MOJ....svakome naidju takvi dani,ali uz vas je sve lakse.Hvala vam na podrsci ljubim vas.

p.s.recite mi samo ako imam ciklus na 30 dana kada bi mi trebala biti ovulacija?

: mama81 - 30. jul 2008 13:27:13(UTC)
caooooooo cekalice moje sta mi radite vidim nema bas nekih novosti kako dolaze dolaze

neka nas bar oceanprinces obraduje ajd draga drzimo ti fige

mnogo ste nakuckale zao mi je za sve koje su dobile vjesticu budite mi jake drage moje ljubim vas sve

ancy cestitam za djevojcicu ljubim vas obje

gdje nam je tina

: GDragana - 30. jul 2008 13:16:34(UTC)
E cile meni i ne treba tiker jer kako kaze FF ovaj mesec nije bilo O :( tako da ni sama neznam cemu se nadam ruganje sama sebi sam smesna!!! ajde nek stigne vestica pa da resim misteriju a od sledeceg meseca krecemo u nove pobede! zvezda valjda ce biti vise srece icon_wink icon_lol

: cile79 - 30. jul 2008 13:07:44(UTC)
Nego, devojke, gde su vam tikeri? Malo ste nevaljale, ne možemo da vas pratimo...

: cile79 - 30. jul 2008 13:06:02(UTC)
Liksi, draga, nemam pojma kako funkcioniše i koliko je pouzdano to sa BT i FF, ali znam (rekao mi je lekar) da je sluzav sekret, sličan belancetu, znak da ovulacija treba da nastupi u vrlo kratkom roku (za dan, dva, ako se dobro sećam) i prilično je pouzdan znak za ovulaciju. Ma, treba biti vredan ceo mesec, bar svaki drugi dan i verujem da će sve biti onako kako želimo. Ja, na žalost, do sada nisam imala prilike da to ispoštujem, jer sam zbog posla razdvojena od mm preko nedelje...

: GDragana - 30. jul 2008 12:52:34(UTC)
Pa onda ti je bas poranila O ? bas mi je to cudno... draga moja pokusaj da mislis pozitvno, i sacekaj do kraja C da vidis sta ce biti! a mozda su ovi iz FF pogresili...mozda ti je ipak bila O onda kad te boleo stomak i kad si primetla vodenkasti secret?! neznam Ali se nadam da si u to vreme bila ukrevetu !!! icon_wink

: Liksi - 30. jul 2008 12:17:11(UTC)
dobijam cak na 29-30 dana redovno

: GDragana - 30. jul 2008 12:07:41(UTC)
Liksi tako rano O ? sedmi dc? ...pa dobro sve je moguce onda bi trebalo i ciklus da ti je kraci na 21 ili 22 dana! neznam kakvi su ti inace ciklusi i koliko traju?

: Liksi - 30. jul 2008 12:02:57(UTC)
Drage moje caos.Dragana meni je danas 19 dan ciklusa,tako da nije ni ovulacija niti treba da bude.Nemam pojma sta je samnom.Ja nemam nikakv pms aevo na pola ciklusa i jace pojavi mi se ludilo. upomoc
pO ff ovulacija mi je bila 7 dan ciklusa,bolove u stomaku kao prilikom ovulacije osetila sam 14dc,a sluzav sekret mi se pojavio tek 16 i 17 dc.
Drage moje ako imate objasnjenje bas bih volela da cujem.

KISS za sve

: šestica - 30. jul 2008 11:59:03(UTC)
Anchy80, bravo za malu princezu!
Svim ostalim cekalicama zelim da sto pre ugledaju svoje II crtice!

: goga - 30. jul 2008 11:51:00(UTC)
Anchy sve cestitke zagrljaj zagrljaj cvecko cvecko i za tebe i za tvoju devojcicu malu !
Cile zao mi je sto ti je dosla vestica ali neka je neka i moja ce uskoro doci a aonda cemo im pokazati sa kim imaju posla ! Oteracemo ih za sva vremena i to ne samo nas dve vec i Kiki, Tina, OP, Mama, Zmajica,iiiii i mnogo nas ima a zajednosmo jaci !

: kikica - 30. jul 2008 11:35:06(UTC)

icon_razz bravo klanjam pijanci kreten

To bi bio kratak opis osecanja

: cile79 - 30. jul 2008 11:33:41(UTC)
Nego šta, i to što pre!!! Koja ode prva, neka čuva mesto i vuče nas za nosiće! A ako to nekim čudom budem ja (što ne bi bilo korektno od strane 'onog gore', obzirom da su neke od nas mnogo duže čekale nego ja), obećavam da bez vas ne idem - pa, nedostajale bi mi tamo! Znači, idemo što pre u kompletu!

: kikica - 30. jul 2008 11:27:25(UTC)
Uh bre Cile.... Znam ja zasto ti tako...ti bi da se kolektivno preselimo na drugu temu. E pa devojke... znate sta vam je ciniti.
Hihihihihi jadni nasi muzici puzici

: GDragana - 30. jul 2008 11:26:14(UTC)
Anchy veliki kiss tebi i tvojoj curici, zelim ti lepu i ugodnu trudnocu i najdivniju curicu zagrljaj O cile :( gadura je ipak stigla kadtedovatim ma kako je dosla tako mora i da ode a onda draga moja kao sto si rekla ukrevetu leto pa opet ukrevetu ukrevetu i mora da upali!!! valjda ce nam sledeci mesec biti plodniji icon_wink klanjam

: cile79 - 30. jul 2008 11:13:43(UTC)
Ćao, devojke moje! Anchi, to je divna vest - čestitam cvecko cvecko cvecko !
Eh, drage moje, tiker je tačan... Jutros rano dođe moja draga vestica , i tako... Ma, znala sam ja... Družimo se već nekih 16 godina, pa joj teško da se rastanemo... ( icon_evil icon_twisted batina poguzi galamdzija ...)
Neka se bahati još ovaj put, od avgusta ću biti svakodnevno sa mm, pa ćemo videti čija je zadnja!!! A on, jadan, - neće mu biti lako! Šta da mu ja radim, pa ja posle svega toga još treba i da se porađam, on bar to ne mora i biće mu bolje da drži jezik za zubima (mada, znajući njega i muški rod uopšte, verovatno mu neće teško pasti)!
Suština posta je da vas obavestim da je gadura ipak stigla, da sam ipak dobro ( srbenda ) raspoložena i da vam svima šaljem veeeeeeliki :-* zato što ste najdivnije društvo na svetu i zato što ste mi držale palčeve!

: saska2244 - 30. jul 2008 10:36:57(UTC)
Anchy, extra, CESTITAM :))))

Jeki, draga, kako si mi ti? Videla sam malopre da ides na odmor, zelim ti lep provod i odmor. KISSS

: Jeki - 30. jul 2008 9:42:48(UTC)
Anchy,super bravo bravo bravo

: kikica - 30. jul 2008 9:33:15(UTC)
Anchy80 CESTITAM na malenoj lepotici. Jos ako bude na mamu...ma ima da bude prava PRINCEZICA.cvecko

: dacika - 30. jul 2008 9:23:40(UTC)
Jaoooo Anchy RIBOJKA, KAKVA DIVNA VEST!!!!

Ljubim vas obe :-* :-*

: Anchy80 - 30. jul 2008 9:01:35(UTC)
Hvala Vam drage dame!
Cekamo drugarice i drugare....

: Rebecca20 - 30. jul 2008 9:00:02(UTC)
Anchy, zelim najlepse tvojoj princezi i tebi, naravno. Uzivaj u trudnoci zagrljaj

: SoNy - 30. jul 2008 8:57:11(UTC)
Draga Anchy cestitam ti bravo bravo za malu vevericu :-* :-* :-* icon_wink

: dusica81 - 30. jul 2008 8:51:27(UTC)
Anchy cestitam bravo bravo bravo zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Anchy80 - 30. jul 2008 8:09:13(UTC)
Samo da pozdravim drage cekalice....
Zelim vam svima da uskoro ugledate svoje II...
Ja nosim devojcicu!

: Jeki - 30. jul 2008 7:08:02(UTC)
Drage moje,caos! Kako ste mi? Ja sam u frci oko mora,a imam i posla,pa sam bas,bas umorna. Drzi me samo pomisao da u subotu put,putujemo icon_wink . Inace snasli me i sinusi sad,ali rijesit cu se ja toga prije mora,a sigurna sam da ce i more pomoci. Osjecam se ,ali samo prijepodne da imam temperaturu. icon_eek

: GDragana - 30. jul 2008 6:00:03(UTC)
Hvala zona necu da je prizivam ali znas i sama kakva je glupaca...dodje sama bez poziva icon_mad Ali sta god da bude ja sam spremna 8) Cile gde si? javljaj sta se desava-nestrpljivi smo!!! Drzim ti fige jakooooooooooo :-*

: zona - 30. jul 2008 5:47:08(UTC)
Cao cekalice kako ste danas? GDragana nadam se da vestica nece doci ni sutra ni narednih 9 mjeseci i ne prizivaj je.Ajde pa da pijanci za par dana ako ne stigne

: kikica - 30. jul 2008 5:34:28(UTC)
GDragana ma neka raste a ne da pada ludo mala :-* . Stvarno sta li nam je sa Cile?

: GDragana - 30. jul 2008 5:28:14(UTC)
Hallo draga kikice pa nije lose dok ne pocne da pada icon_rolleyes meni bi suutra trebala da stigne vestica jer su mi cikusi na 26-28 dana!!! E a sta nam je sa Cile? :-*

: kikica - 30. jul 2008 5:18:54(UTC)
GDragana to nije tako lose sa BT.
Kako je devojke?

: GDragana - 30. jul 2008 5:10:34(UTC)
Citat:
GDragana - 30/7/2008 09:09

Jutro i tebi Dacika i svim ostalim cekalicama.Kako ste drage moje sta ima ? kod mene jos nista neznam T je bila jutros 36.8 a danas je 27-mi dc... Dacika drago mi je da si ok ajde da rasirimo dobro raspolozenje i na ostale cekalice icon_lol icon_lol Dosta je bilo :( icon_cry juce ajmo danas svi osmeh na lice :>

: GDragana - 30. jul 2008 5:09:17(UTC)
Jutro i tebi Dacika i svim ostalim cekalicama.Kako ste drage moje sta ima ? kod mene jos nista neznam T je bila jutros 36.8 a danas je 27-mi dc... Dacika drago mi je da si ok ajde da rasirimo dobro raspolozenje i na ostale cekalice icon_lol icon_lol Dosta je bilo :( icon_cry juce ajmo danas svi osmeh na l :>

: dacika - 30. jul 2008 4:54:31(UTC)
Dobro jutro, dzezeri!!!

Kako ste??

Ja dobro! icon_wink :-*

: Tatjanica - 30. jul 2008 4:35:08(UTC)
Drage moje čekalice, samo da vas pozdravim, ovih dana u opšte nisam mogla da se ulogujem od kuce, nemam pojma zašto...Moja draga drugarica je stigla, evo i ticker sam promenila...ciklus mi je nešto sve kraći i kraći...ne znam da li je to zbog Vitexa ili zbog čega je. Piću ga još ovaj mesec pa ćemo videti. Ja sam rešila da što manje razmišljam o svemu, koliko goda je to moguće, čekam odlazak na more i malo odmora koji mi je preko potreban jer imam poprilično stresan i naporan posao.

Toliko za sada od mene, veliki pozdrav!

: ceca-ns - 29. jul 2008 20:10:00(UTC)
I JA VAM ZELIM LAKU NOC,LEPO SPAVAJTE I JOS LEPSE SANJAJTE.... I .... MOZAK NA PASU HEHEHE :-* :-* :-*

: ceca-ns - 29. jul 2008 20:07:12(UTC)
vazi cile.... DOGOVORENO!!!!!!! :)

: ceca-ns - 29. jul 2008 20:06:03(UTC)
e i ja cu op na spavanje.... moj dragi vec uveliko hrce hehehehe.....
za simptome sam i ja cula da su uglavnom isti kao pms.... ali draga , ne opterecuj se simptomima,sve to ide iz glave.... ako se opteretis,mozda ih i osetis pa ako nije nista ne daj Boze mozes i da se razocaras..... tako da .... pokusaj da se opustis i ne razmisljas... :-*

: cile79 - 29. jul 2008 20:05:45(UTC)
OP, iskrena da ti budem, još do testiranja nisam stigla - očekujem gaduru još noćas! Ako ni sutra ne dođe, testiraću se u četvrtak, ali mislim da neće biti potrebe...

: cile79 - 29. jul 2008 20:03:09(UTC)
E, Ceco, onda zajedno i da prelazimo na drugu temu - ti kreni, a ja ću za tobom!

: oceanprinces - 29. jul 2008 20:02:11(UTC)
bogami Cile, necu nista da kazem ali to mi sve zvuci kao da je trudnica .
klanjam klanjam klanjam
kad ces se testirati?
evo ceco ja sam jos uvek tu, ali brzo cu na spavanje. bas ssam umorna.

sad nesto gledam ove simptome i definitivno svi kazu da su simptomi isti kao pms.
hmm hmm

: cile79 - 29. jul 2008 20:01:42(UTC)
U svakom slučaju - uživaj, i vrati nam se sa 'pojačanjem'! Laku noć, devojke, čujemo se...

: ceca-ns - 29. jul 2008 20:01:34(UTC)
ej cile i meni poceo cetvrti mesec pokusavanja hehehehe...... prva dva tu i tamo,treci nikako nisam bila aktivna a i bila pod nekim stresom,i evo pre nekoliko dana ispratila vestica i sad ..... videcemo sta Bog da...... i ja sam se uvek paziiiiiila,mislila ako jednom (.....) odma ostajem trudnjaca..... ali eto..... nije bas tako..... ali bice,ne brinem se ja....

: kikica - 29. jul 2008 20:00:14(UTC)
Jos ovaj post i odoh.
Ceco to ti je pametno-bez opterecenja.
Cile ja ovog puta posle dddddduuuuggo vremena u CG. Smucilo mi se vise bre da jurim za vizu.

: kikica - 29. jul 2008 19:57:38(UTC)
Da znas Ceco, svi odose. Mozda je vreme i mi da legnemo. Treba ustati sutra za posao. mm ode u krevet...tako da draga moja tj drage moje kuckamo se sutra. Kiss

: ceca-ns - 29. jul 2008 19:57:33(UTC)
e kiki iskreno da ti kazem,ja i ne razmisljam mnogo o bebi doomed !!!! opustencija i ukrevetu ukrevetu i samo ukrevetu hehehehehe................. love-smiley nije da ne zelim,ali nisam ni opterecena. kad bude ,bice......

: cile79 - 29. jul 2008 19:56:31(UTC)
Sigurna sam da smo omašili ovulaciju, bili smo vredni nekih nedelju dana pre, tako da... Ma, ništa strašno, biće, ne predajem se ja tako lako - pa tek je 4. mesec pokušavanja. Druga je stvar to što sam ja uvek mislila - ako ne koristiš zaštitu, zdrava si i 'vredna' - eto ti trudnoće, nema tu puno filozofije i što sam do sada imala cikluse k'o iz udžbenika, pa me sve ovo malo zbunjuje... Naivčina, pa to ti je kreten ... Nego, gde ćete, devojke, na odmor?

: ceca-ns - 29. jul 2008 19:54:48(UTC)
eeeee pa sad vec nema vise nikoooog....... :(

: kikica - 29. jul 2008 19:54:45(UTC)
OOOOOOOOOOO Ceco preseljenje....mozda i bude tada kada ne budes imala vreme da razmisljas o bebi. Koliko se secam jedna nasa forumasica se selila i... kada se najmanje nadala -beba. Mozda i ti budes te srece :)

: ceca-ns - 29. jul 2008 19:49:55(UTC)
ej kiki ne idem ti ja na odmor!!!! mene ceka preseljenje pa radim punom parom!!!!! zavrsavamo neke sitnice u stanu..... leto

: ceca-ns - 29. jul 2008 19:48:34(UTC)
ma nikad se ne zna cile,mozda bas sad kad se nakmanje nadas???? neznam

: kikica - 29. jul 2008 19:48:20(UTC)
Cile nekada nije bitno koliko puta si bila vredna, a i da li si bas sigurna da si omasila ovulaciju?
Ja sam mislila da mi je O 14-15 DC a po FF ispostavilo se da je to 20-og DC.
Ceco kada ces na odmor?

: cile79 - 29. jul 2008 19:46:51(UTC)
Biće, naravno da će biti...ali neki drugi put... Ma, popraviće nama OP prosek za ovaj jadni jul...

: ceca-ns - 29. jul 2008 19:43:28(UTC)
Citat:
kikica - 29/7/2008 23:32

OP mozda su nam devojcice vredne..hahahahaa.
Meni je gadura vec drugi dan u gostima i sada je najjaca tako da moram da se strpim jos 2-3 dana pa da napadam mm.
Joj jedva cekam da idem na odmor. Taaaaaaakkkkkkkooo mi je potreban odmor. E tada necu da ispustam mog dragog, jadan on.
Trebalo bi da idem za desetak dana.

hahahaha kiki meni nesto kazes!?

op draga pa gde si ti,nema te 100 dana ;]

cile,sta ti mislis???? ja mislim da ce biti trudnica !!!!!

: cile79 - 29. jul 2008 19:39:03(UTC)
Uh, Kikice, iz tvog posta, u Božje uši... Ali ništa od toga - ovaj mesec smo mm i ja proveli jako malo vremena zajedno i potpuno omašili ovulaciju, tako da se ne nadam. Stići će gadura, samo me malo muči, verovatno je skontala da više nismo u ljubavi (a bilo je dana kad sam joj se radovala, eto mi sad batina poguzi kreten !!!)...

: kikica - 29. jul 2008 19:33:58(UTC)
Cile ppppppsssssssssssssssssstttttttttttttt cuti zeno nemoj da je prizivas. Mozda to nije vesticara, mozda nas bas ti obradujes :)

: kikica - 29. jul 2008 19:32:32(UTC)
OP mozda su nam devojcice vredne..hahahahaa.
Meni je gadura vec drugi dan u gostima i sada je najjaca tako da moram da se strpim jos 2-3 dana pa da napadam mm.
Joj jedva cekam da idem na odmor. Taaaaaaakkkkkkkooo mi je potreban odmor. E tada necu da ispustam mog dragog, jadan on.
Trebalo bi da idem za desetak dana.

: cile79 - 29. jul 2008 19:31:56(UTC)
Evo i mene... OP, još nam samo ti ostaješ da nas obraduješ - bar za ovaj krug! Nadam se da će sledeći mesec biti bolje... Kod mene se događa nešto jako čudno... Trebalo je juče da dobijem, danas mi se na vešu u jednom momentu pojavio rozikasti sekret (što sam naravno prevela kao - počelo je...), ali sada opet ništa od toga - ni traga od krvi... Možda će u toku noći stići. Potuno je tačno to što devojke kažu - kada počnemo sa svesnim pravljenjem bebica, potpuno si poremetimo cikluse - psiha je stvarno čudo (jeste da je to na ovom forumu rečeno bar 500 puta, ali moram da potpišem...)!

: oceanprinces - 29. jul 2008 19:21:19(UTC)
Pa vidim ja nema nikoga da cavrljamo.
ja sam uvek ovako dosadna pre nego sto stigne vestica .
heheheheh batina batina batina
:-* :-*

: kikica - 29. jul 2008 19:15:51(UTC)

OP drzim fige da je to to. trudnica .

UH vec stvaram kakva bi to slika bila....hmm ....BICE,BICE moramo da verujemo. OP devojke su nam negde otisle, nama da kuckaju.

: oceanprinces - 29. jul 2008 19:09:41(UTC)
joj kikice bas bi bilo super da se jednog dana okupimo svi zajedno sa nasom decicom.
ima li koga veceras?
mene stomak bolucka, i to vise ksta.
ne bole me grudi bas, vrlo vrlo malo.
kako je bljak ovo iscekivanje.
:(

: kikica - 29. jul 2008 19:04:33(UTC)
Au devojke moje drage koliko pesimizma a i optimizma!
Sta da kazem a da vec nije receno? Ali opet cu ponoviti: moramo biti uporne jer se upornost uvek isplati.
Wish draga lepo kazes: najbitnije je da je sve ok sa zdravljem a bebica ce doci :)
Natasice bice novosti, lepo Ceca kaze VERUJ! Ako nemas sta da pises ipak dodji, druzi se sa nama jer tako je lakse, nismo same :-* . Mogu da kazem HVALA STO POSTOJI OVAJ FORUM.
Ceco, Ceco samo mislis na ukrevetu .....hiihihhihi...tako treba draga, a rezultat ce biti u vidu jednog malog slatkog bebirona trudnica .
GDragana optimisto moja, uh sto volim tako....hajde ti si nasa nada za II crte.
Liksi, Goga moje cekalice mile, pogledace, prvo vas, pa i nas, Bog pa se nadam da cemo uskoro svi slaviti pijanci .
Joj ala ce to biti zurka kada se nadjemo na jednom mestu sa nasim bebicama, bice to prava bebi zurka.
Malena dani brzo lete, promicu, brzo ce doci i tvoj dragi a onda ukrevetu ... ne pustaj ga. Mama to i za tebe vazi ukrevetu .

: goga - 29. jul 2008 18:58:59(UTC)
P.S. ja sam malo nervozna sutra idem da uradim kontrolni cervikalni bris posto su mi nakon operacije na kontroli nasli mali broj eserihije a nikad je do sad nisam imala. Nadam se da ce biti ok, a sutra mi stize i rezultat urinokulture (i nju sam poslala za svaki slucaj)

: goga - 29. jul 2008 18:55:57(UTC)
E drugarice moje svi smo mi u istom bubnju i uleti nam tu i tamo po neka sedmica tj trudnica
Ali polako jedna po jedna i svi se selimo na drugu lepsu temu!
Ja sam sad bila kod snajke njoj su danas radili amniocentezu i moj bratic je porastao i sad ima 186 grama !
TETKA

: ceca-ns - 29. jul 2008 17:50:14(UTC)
natasa ne gubi nadu samo,to je najvaznije,veruj,veruj i veruj..... i bice .....

: natasa21 - 29. jul 2008 17:41:12(UTC)

Cao cekalice!

Nisam dugo pisala na forumu jer nemam vise sta da pisem.Savaki mesec ista prica. ukrevetu ukrevetu   i na kraj opet nista

Sad moram malo da pokukam :(  Sinoc sam bila kod gin.Radila mi UZ i kaze nema nijedan folikul a meni je juce bio 10dc.Sokirala sam se .. da je bio bar jedan neki mali od 5-6 mm pa da mogu da se nadam ali jbg .Opet ovaj mesec pijem primolut nor. pa sledeci ciklus opet klomifen.Ako nebude nista ni sa klomifen (a sumjam da ce biti jer ne reagujem na njega) krecem od septembar sa ampularnu terapiju pa sta Bog da

LJubim vas sve i zelim cvam da uskoro ugledate II crtice 

: ceca-ns - 29. jul 2008 17:02:47(UTC)
pa to i radimo dado ukrevetu ukrevetu ukrevetu hihihihi doomed

: dadoijoco - 29. jul 2008 17:00:11(UTC)
Ma naravno zenice,samo opusteno,pa vidite da je medicina toliko napredovala da i muski radjaju.Samo napred ukrevetu

: ceca-ns - 29. jul 2008 16:59:28(UTC)
u pravu si wish.... prvo zdravlje pa sve ostalo.... jer sta bi zena sa bebicom da nije zdrava.... puj,puj daleko bilo..... samo nek smo mi zdrave i prave i da budemo jake za nasu decicu pa kad god da stignu.....

: Wish - 29. jul 2008 16:47:15(UTC)
Ceco samo javi i ja cu da ti skuvam coffee ,skroz si u pravu ja ne zelim vise da se preopterecujem sa tim kad ce beba,dobila sam pa da je smak sveta....nije tako uopste,bolje biti opusten i naravno ukrevetu pa kad mi bude sudjeno desice se,ja tu nista ne mogu.....
Da rezultati su ok i to mi je trenutno najbitnije,moje zdravlje i naravno dok je zdravlja bice i beba

:-* :-* :-* :-*

: ceca-ns - 29. jul 2008 16:25:21(UTC)
ma znaaam dado da nisi na to mislila..... nisi me shvatila..... tebi svaka cast na strpljenju i na rezultatu naravno,dve momcine, bravo . a da ce nam se svima isplatiti trud i strpljenje,hoce,znam da hoce i tu si potpuno u pravu!!!!!! zato se ja i ne nerviram bas mnogo.... 'ladovina ;]

: GDragana - 29. jul 2008 16:23:30(UTC)
Ma znam da se upornost isplati ali polako gubim strpljenje a i nerve...punih 6 god. pokusavamo i nista pa dokle vise? icon_eek nadam se da cete bar vi drage moje imati vise srece i sto pre postati trudnica a i ja sa vama... icon_surprised ops: icon_lol :-*

: dadoijoco - 29. jul 2008 16:20:28(UTC)
Citat:
ceca-ns - 29/7/2008 20:18

Svaka cast dado..... sve najbolje!!!! ali se ja ipak nadam da necu cekati bas 8 do 10 godina icon_lol

wish..... icon_wink dooobra kafa...... kako si wish? sta ima? vidim rezultati su ti superiska bravo bravo bravo . drago mi je!!!! ajmo sad wish ukrevetu ukrevetu ukrevetu hehehe

Ma naravno nisam ni mislila da cekate toliko,nego sam vam htela reci da na kraju sve ispadne OK i da se bez veze nerviramo

: ceca-ns - 29. jul 2008 16:18:21(UTC)
Svaka cast dado..... sve najbolje!!!! ali se ja ipak nadam da necu cekati bas 8 do 10 godina icon_lol

wish..... icon_wink dooobra kafa...... kako si wish? sta ima? vidim rezultati su ti superiska bravo bravo bravo . drago mi je!!!! ajmo sad wish ukrevetu ukrevetu ukrevetu hehehe

: dadoijoco - 29. jul 2008 16:06:23(UTC)
Alo zenice cekalice nemojte da ste na kraj srca.I ja sam cekala prvi put 8 godina i imam predivnog sina ,pa sam cekala opet 10 god i uskoro jos jedan sin.Samo upornost i strpljenje
i naravno pozitivna energija.Pozdrav i nadam se uskorom vidjenju medju trudnicama cvecko

: Wish - 29. jul 2008 16:04:47(UTC)
Ceco :) :) :)
Ajmo coffee coffee kako ste danas?

: ceca-ns - 29. jul 2008 15:57:52(UTC)
e dragana,evo ja sam tu ako ti to nesto znaci icon_lol evo i ja skuvala coffee pa polako pijuckam i citam sta ste sve nakuckale od sinoc!!! alal vam...... bas ste bile vredne!!!!

nidina draga moja ..... pa zar moram svaki mesec da te ucim kako da prebolis vestica ,ccc ma znam ja kako ti je,ali ajd ti mene bar jednom poslusaj icon_wink i videces da ce ti biti bolje!!!! ljubim ja tebe da mi se oraspolozis!!!!!

malena , wish , mama :-* :-* :-*

: GDragana - 29. jul 2008 15:21:45(UTC)
E bas sam nasla kad da pravim pauzu i coffee a vi sve offline , bas sam: kreten:

: GDragana - 29. jul 2008 15:18:09(UTC)
Hallo drage moje ja sam danas ceo dan bila vredna sudopera vesnapranje susenjevesa glacanjevesa leto i sad pravim zasluzenu coffee pauzu ajte zene ima i za vas coffee coffee coffee e da znate da se samoj sebi divim jer obicno pred vestica sva sam nikakva , bezvoljna i neraspolozena ali danas sam za medalju radna , orna i raspolozena icon_lol inace imam blage bolove ili grceve u stomaku ali cini mi se da su juce bili jaci neznam sutra bi trebala glupaca da stigne pa me cude ti blagi bolovi jer obicno to bude ludilo od bolova!! E sad necu da malerisem nek ostane ovako pa ako vestica stigne bar ce manje boleti!!! liksi odakle toliko bezvoljnosti draga? U kojoj si fazi draga dali ti je bila O ili tek treba da bude? opusti se, pij cajeve i uzivaj i uspeces!!! kiss svim dragim cekalicama!!!

: Liksi - 29. jul 2008 14:43:31(UTC)
Ne znam malena.Ludim.Kaze mi kuma kad god te pozovem nesto ti fali.Reko sad cu morati da lazem i pricam da sam dobro i ako nisam inace me vise niko nece zvati.
Boli me stomak nervozna sam,sve mi smeta,nista mi se ne radi,tesko mi do wc da odem a kamoli da nesto radim.Muka mi je .Ma uzas

: MaLeNa76 - 29. jul 2008 13:46:17(UTC)
Liksi draga sta se to desava sa tobom?

: Liksi - 29. jul 2008 13:39:14(UTC)
mama pa gde si ti? Nema te na msn.Ja evo nista nesto nervozna,boli me stomak....nista mi se ne radi,dsamo mi se place i tako. kod tebe?

: mama81 - 29. jul 2008 13:10:09(UTC)
e cure moje da vas pozdravim au sto su navalile ove vjesticurine da dolaze daj treba zaista vise da ih otjeramoooooooooooooooooo dosta ih je vise bilo

nidina sreco zao mi je zaista sto je poranila mogla je da nedodje 9 mjeseci ali budi hrabra kao i sve druge ovde zene pa trudimo se i bice jednog dana da sve budemo trudnice

malena wish ceco liksi sve vas ljubim i ostale cure naravno

seron se javila cini mi se pa pozelilia sam je punooooooooooooooooooooooo
liksi bre bre pa sta imaaaaaaaaaa zeno

: goga - 29. jul 2008 12:19:56(UTC)
Zmajice hvala ti na razumevanju i podrsci ! Naidju nama zute minute ali trudimo se da budemo jake i istrajne !
Cmokic

: goga - 29. jul 2008 12:15:40(UTC)
Vanjce opusti se i vidi ako ti temperatura ne spadne za dva dana od antibiotika mozes slobodno da pijes PALITREX od 500mg i to na 12hx2 ili na 8hx1 ! Proceni sama nekad i temperatura moze lose da deluje na plod !

: goga - 29. jul 2008 12:13:22(UTC)
Cile materica boli i kod trudnoce i to grcevito sto i podseca na menstrualne bolove. A boli zato sto se rasteze i prihvata oplodjenu jajnu celiju !

: Rebecca20 - 29. jul 2008 12:05:04(UTC)
Jao, samo da vas obavestim, sinoc sam imala ovulaciju :) :) :) i bas smo tada ukrevetu ukrevetu jos sam i tako zaspala. I ovaj mesec, cekajuci II crte cu sigurno biti pesimista, jer ovih dana jaaaaaako sam nervozna i pod takvim uslovima ne uspeva trudnica

: cile79 - 29. jul 2008 11:28:46(UTC)
Pozdrav, devojke! Odmah da kažem - tiker mi nije tačan, još nisam dobila, ali ga ne sklanjam, jer po svemu sudeći moglo bi da se desi da postane tačan... Muči me gadura ovaj mesec baš opasno... PMS vučem već nekih 7-8 dana... Ili više neka dođe ili neka prestanu ovi poznati simptomi, pa da se i ja testiram - prvi put... Ovako već tri dana mislim da će doći svaki minut, a nje nema. Još će me navesti da se ponadam, a znam da je malo verovatno da smo išta uradili ovaj mesec. Taogice, ako se dobro sećam (a ako sam pogrešila - izvini), ti si u jednom postu napisala da su simptomi PMS-a potpuno isti kao simptomi trudnoće - da li je moguće da baš nikakvu razliku nisi primetila kada si ostala trudnica u odnosu na to kada si trebala da dobiješ? Mislim, jasno mi je zašto, recimo, stomak boli kada treba da dobijemo, ali mi nije jasno zašto bi boleo u trudnoći? Ma, bolje je da odem da kupim uloške i ne filozofiram mnogo... Ljubim vas :-* !

: dacika - 29. jul 2008 11:28:05(UTC)
Auuu, bre Sasska...

Ja isto tako ne mogu vise da trpim te bolove icon_mad .
I cini mi se da iz mesec u mesec ih sve teze podnosim icon_cry

: saska2244 - 29. jul 2008 11:22:41(UTC)
Evo me drage moje, konacno sam u stanju da vam se javim. Kao sto sam vec napisala vestica je stigla, sa takvm bolovima, da vise ne znam sta cu od sebe. Juce sam popila inekciju Novalgetola, i bol se malo smanjio ali je i dalje bio prisutan. Toliko sam posizela vise od toh bolova i svih tih silnih lekova, da sam pozelela da opet pocnem da pijem tablete za kontracepciju,na neki kraci period, samo da mi malo regulise te bolove, izludeh :(

Resila sam cim primim platu, odoh lepo kod privatnika, da jos jednom sve ispregledam i da mi pomogne nekako oko ovih bolova. Ljubim vas sve i nadam se da cemo uspeti nekkao da oteramo ove glupe vesticare :)

: kikica - 29. jul 2008 11:03:50(UTC)

Nidina :( ...

Sta je ovo, najezda vestica ?! Zato sledeci mesec nema da ih vidimo....bar.....bar 9 meseci.:-*

: kikica - 29. jul 2008 10:57:32(UTC)
http://www.herbateka.eu/vrkuta
a na ovom sajtu pise drugacije, pa ti sada vidi sta da se radi?

: kikica - 29. jul 2008 10:55:00(UTC)
Ne znam tacno Liksi. Na internetu se ne podudaraju sva misljenja. Naisla sam i na ovaj podatak:"Koliko je vrkuta pozeljna kod lecenja neplodnosti, toliko je opasna za trudnice, jer stimulise matericu i moze da izazove pobacaj! Znaci, ni u kom slucaju...izbegavajte vrkutu po svaku cenu, u trudnoci."
Najbolje je da pitas lekara

: nidina - 29. jul 2008 10:20:02(UTC)
kako ste mi drage moje cekalice ??samo da vam se javim sa losom vjesti dosla je prokletnica vestica opet i to poranila....nikakva sam icon_cry icon_cry icon_surprised ops: ali vise srece iduci mjesec..ostalim ceklaicama zelim puno srece da ugledaju svoje II crtice...poljubac :-* :-*

: Liksi - 29. jul 2008 10:04:31(UTC)
kikice...a ja smem to pijem i sada pre trudnoce? nece mi smetati ako ostanem trudna?

: kikica - 29. jul 2008 9:47:40(UTC)
Liksi nadam se da sam pomogla. :)

: kikica - 29. jul 2008 9:47:09(UTC)
1 čajna kašičica vrkute prelije se šoljom ključale vode i ostavi da odstoji 5-10 minuta. Pije se uvek u gutljajima. obično je doza 2 šolje na dan, a posle porođaja se pije puno čaja prvih 8-10 dana.

: kikica - 29. jul 2008 9:46:28(UTC)
leči pojačani sekret, bolne menstruacije, koje i reguliše, a pospešuje i olakšava porođaj.
Ona deluje adstrigentno (skuplja i zateže tkivo), potpomaže izbacivanje vode iz organizma, jača srčani mišić, leči upale.
Vrkuta jača i na taj način što deluje protiv malokrvnosti. Kod žena koje se teško porađaju leči slabost materice, a zaštita je i od pobačaja. Bilo bi poželjno da svaka buduća majka od trećeg meseca trudnoće pije čaj od ove biljke.

: kikica - 29. jul 2008 9:33:57(UTC)
Liksi 2 solje dnevno od po 2dl

: Liksi - 29. jul 2008 9:29:39(UTC)
mamma pa gde si zeno pozelela sam te se........? javi se.
ljubim te

mmmmmmaaaaaaaaaaammmmmmmmmaaaaaaaaammmaaaa

: Liksi - 29. jul 2008 9:27:55(UTC)
cao devojke.Kako ste mi? Ma dajte ne sekirajte se zbog vestica dosadice i njima jednom i onda cemo bravo Ja sam se skroz opustila i ne razmisljam vise ni o cemu.Preko glave mi je sve tako da .....kad bude bice.Jedino sto radim jeste da pijem virak caj,vitamin E i folan i naravno kad nam se hoce ukrevetu ali planski vise nista.. LJubim vas

p.s. molim vas recite mi koliko cesto dnevno treba da se pije virak-vrkuta

: oceanprinces - 29. jul 2008 8:44:55(UTC)
Evo me evo.
Sta ima novo?
Sony vidim da je stigla , ali videces posle HSG ces se osecati bolje.
Ja inace nemam nikakve simptome, grudi me skoro uopste ne bole. Jedino me stomak i ledja boluckaju, ato moze biti i da sam se prehladila. Mislim da nismo ovog mseca nista uradili.
Ljubim vas sve
:-* :-* :-* :-* :-* :-*

: zmajica - 29. jul 2008 8:33:36(UTC)
ovo vreme ce me ubiti spava mi se za medalju ! mi smo aktivni svaki dan ovog meseca pa sad cemo videti sta ce biti od toga hoce uroditi plodom

: kikica - 29. jul 2008 8:32:43(UTC)
Vanjce samo sto vise tecnosti i lezi i bice ti bolje.

: vanjče - 29. jul 2008 7:23:35(UTC)
Joj Kiki zao mi je zbog tvoje vestica , baš sam ti baksuzirala da ne dođe! A mm i ja smo imali odnose u subotu i nedelju i sad ne smem da pijem antibiotike ako se slučajno nešto lepo desilo da ne upropastim to!

: kikica - 29. jul 2008 6:59:20(UTC)
Sony, Jeki, Vanjce i ostale drage cekalice bice srece drugi put.
GDragana ti nam jos mozes popraviti prosek jer FF nekada kasnije registruje i pokaze ti O, npr. meni je registrovao 20-og dana a pokazao 23

: vanjče - 29. jul 2008 6:29:16(UTC)
Poljubac za moje čekalice!
Devojke pa ovo što se meni dešava je užas! Plodni dani su u toku a ja u krevetu, temperatura 38,2, grlo me rastura... Nije mi do života a o ukrevetu da i ne pričam! Izgleda da ovog meseca neće biti ničeg... icon_cry

: Jeki - 29. jul 2008 6:20:10(UTC)
Sony,zato poslije hsg,eto bebe. Nego nam se OP usutila. Nadam se da ce nas obradovati ovaj mjesec.

: SoNy - 29. jul 2008 6:11:27(UTC)
Hvala ti dragana,u pravu si,stvarno nisam stigla ni kao covek da se ponadam icon_lol Ma bolje sto je ranije dosla(kad je vec morala),ranije cu na hsg i ranije u nove pobede icon_surprised ops:

: GDragana - 29. jul 2008 6:05:25(UTC)
O sony :( ma izgleda da nam ovaj mesec baksuzan...navala vestica ,pocele da stizu kad im se cefne onako bez pardona galamdzija ma sa jedne strane je i bolje kad ti ranije dodje jer ne stignes da pocnes da se nadas -dal ce doci ili nece hmm ovako odma znas na cemu si i zato vise srece drugi put i da sto pre ugedas II crtice od srca ti zelim zaljubljen zagrljaj

: SoNy - 29. jul 2008 5:56:09(UTC)
Dobro jutro i od mene !!Jeki :( bas mi je zao sto si toliko namucila,ali u nedelju cim vidis plavetnilo pred sobom ima sve da zaboravis :-*
Evo da prijavim i ja moju vestica ,stigla je jutros,tri dana ranije icon_cry

: GDragana - 29. jul 2008 5:54:52(UTC)
Dobro jutro drage moje ajde izvlte posluzite se coffee coffee coffee coffee za dobar dan dobra kafa icon_lol Vidim nema nista novo pa ni kod mene...T mi je jutros opet porasla ali to mi neznaci nista jer mi na FF nisu registrovali O :( ja se potajno nadam da je bila 13-og dc ali izgleda da nema nista od toga.. gadura me i ovog meseca presla batina ma nasamaricu ja nju jednog dana ruganje vestica batina love-smiley ukrevetu trudnica beba bravo bravo zvezda Joj jeki pa zar je do hitne stiglo?! glupavi zub kad boli mislim da nema gore... cela glava te boli!¨zelim da ti prodje glavobolja i da nam na jadran odes rasterecena i opustena a da se vratis kao trudnica uzivaj na odmoru i budi ukrevetu pa da pijanci kad se vratis bravo bravo Dali se danas neka testira?? :-*

: Jeki - 29. jul 2008 5:33:56(UTC)
Dobro jutro drage moje! Kako ste mi? Kikice :( ,bice iduci mjesec. Ja sam sinoc zaglavila u hitnoj zbog zubobolje,mislila sam da cu poluditi od bolova. Danas je mrvicu bolje,ali nista znacajno. Pored toga me juce stomak zezao,a sad mi je samo muka i malaksala sam. Ma fuj. Valjda ce me proci do subote,jer tad odoh na jadran! bravo bravo bravo Jedva cekam da vam pravo kazem.

: Tinna - 29. jul 2008 3:51:47(UTC)
Dobro jutro cekalice!
Taogice, svi kazu da nama kojima se desio spontani, kakav je bio tebi i meni, pruza jos vecu priliku da sto pre ostanemo trudne. Trebalo je jos ovaj mesec da se cuvam, ali mm BEZ DOGOVORA je vec krenuo da radi na bebi. JEl si ti cekala 3 meseca ili si odmah pocela da radis na bebi?

: zona - 28. jul 2008 21:01:44(UTC)
Cjeli dan nisam bila u stanju da se javim ali kako vidim prokletnice su ovaj mjesec bas udarile.
E pa sledeci mjesec mi treba da uzvratimo udarac.Nadam se da gadure nece ni doci da im kao sto rece GDragana polomimo metle i da ih ne vidjamo
NAREDNIH DEVET MJESECI JASNO vestica vestica vestica vestica vestica vestica

: MaLeNa76 - 28. jul 2008 19:43:56(UTC)
ceco draga sta ima kod tebe? Ajde taj msn instaliraj pa da pricamo malo :)

: MaLeNa76 - 28. jul 2008 19:42:53(UTC)

Dragana odmaram se ja i pripremam :)

Nesto nismo odavno slavile, bas su nas napale ove gadure nesto. Ajde drage cim prodje opet love-smiley  love-smiley  love-smiley   ukrevetu ukrevetu ukrevetu klanjam klanjam klanjam   pa cemo posle pijanci i imati sve vise i vise trudnica trudnica trudnica i beba beba beba

: mama81 - 28. jul 2008 18:45:12(UTC)
wish ajd opet pokusaj na msn

ljubim te

: mama81 - 28. jul 2008 18:43:12(UTC)
e pa wish vidim ja nema te tamo ja pricala s muzem nisam mogla da ti se javim a posle vidim tebe nema bas te zeza

a ceca je cini mi se rekla da nema msn ona jos uvjek mogle bi jojh pomoc da instali

wish sta ima kod ljekrara sve je uredu

: Wish - 28. jul 2008 18:15:35(UTC)
Ajoj majko moja jos sam i veteran postala buljavko hmm icon_rolleyes icon_lol

: Wish - 28. jul 2008 18:12:18(UTC)
Ceco ljubim te :-* kako si mi ti?
Evo danas sam napokon podigla rezultate i dobri su ;].
Ja pokusavam da sto manje razmisljam o trudnica i o beba a i trenutno sam u nekoj fazi da me boli briga,pa nesto je u meni puklo jednostavno ne mogu vise to da forsiram opterecujem i sebe i dragoga a tako beba nece biti anene ....malo odmaram od svega toga i veruj mi bas se dobro osecam zvezda
Mama Msn me zeza mnogo...stalno me izbacuje...Ceco ajd stvarno malo da caskamo preko msn ostavi mi tvoju adresu na pp :-*

MAMA 81 LJUBIM I TEBE :-*

: mama81 - 28. jul 2008 17:58:43(UTC)
ceco evo mene navratim ja sreco moja ponekad da iscitam sve sta ste pisale imas li ti msn mi smo tamo cesto nadam se da ces se prisruziti ako imas na pp mi posalji ljubim te

kikce sta da kazem zao mi je zene vise srece drugi put bice ako bog da i nama jedna mala bebica dodje

: ceca-ns - 28. jul 2008 17:52:04(UTC)
kako ste mi devojke??? malena???? gde su nam mama i wish i ostale????

: GDragana - 28. jul 2008 17:19:58(UTC)
E malena sad imas dovoljno vremena da se pripremis i fizicki i psihicki pa onda u januru napad punom parom ukrevetu ukrevetu leto ukrevetu trudnica beba bravo bravo zagrljaj :-*

: GDragana - 28. jul 2008 17:16:08(UTC)
Upss malena izvini icon_surprised ops: nisam bas u toku, e i ja sam tako samovala i vidjala se sa mm tri puta godisnje a onda smo se vencali i ja posle tri meseca dobila vizu bravo i evo nassad posle 6 godina braka jos uvek zaljubljeni i srecni e kad bi i jedna beba dosla mislim da nasoj sreci ne bi bilo kraja love-smiley ali sta ces tako je to-nemozes sve da imas ,uvek coveku nesto fali!!! docice i nasih 5 min.pa cemo se zvezda bravo pijanci

: MaLeNa76 - 28. jul 2008 17:03:04(UTC)

E Dragana ja cu prvo vas da ispratim :) Moj dragi se vraca tek oko nove godine pa pauziram do tada.

Jel ima jos neka cekalica da se testira ovih dana?

: GDragana - 28. jul 2008 16:33:10(UTC)
Ajmo malena ti ces izgleda prva da ispratis vestica pa prva kreces u napad a mi za tobom!!! Ideo drage moje polako ali sigurno putem pobede bravo bravo icon_lol

: MaLeNa76 - 28. jul 2008 16:23:51(UTC)

Sta je ovo drage moje najezda vestica . I moja je stigla u petak, tacna kao sat icon_lol

Moracemo se udruziti protiv njih icon_exclaim

: GDragana - 28. jul 2008 16:06:57(UTC)
O kikice :( ma nemoj da se sekiras za par dana kad ispratimo vestica vestica krecemo u akciju ukrevetu ukrevetu pa cemo valjda krajem sledeceg meseca imati razloga za zvezda zvezda bravo bravo pijanci pijanci pijanci kiki :-* i nadam se da te nece vise boleti stomak!!! Kod mene jos nije stigla ali sam ja spremna da je docekam i ispratim jer jedva cekam da ponovo krenem u napad ukrevetu zaljubljen klanjam trudnica beba hehe bas sam skromna...

: cile79 - 28. jul 2008 15:43:44(UTC)
Nema ništa od toga ovaj put... Ali biće, trudićemo se.

: kikica - 28. jul 2008 14:10:51(UTC)
Cile sta da se radi...iduci mesec, ali zato ti draga mozas da me obradujes ako mi prijavis tvoje dve crtice.Kiss