Obaveštenja

Icon
Error

: marmit - 26. novembar 2012 18:58:46(UTC)
Ja sam našla u Novom Sadu dve radnje sa garderobom za trudnice. Jedna je u pasažu Dunavske ulice, ima svega, helanke su 900din, ima farmerica koje mi se baš ne sviđaju, ali su oko 2500din što je dobra cena. Ima još jedna radnja, Bla bla u Pariskom magazinu, to je radnja za punije dame ali imaju i za trudnice, majičice i tunike.
Ja planiram sebi da uzmem jedne extra farmerice, neka koštaju koliko koštaju, ali da budu moderne i lepe, a za onaj deo kad otopli jedne lanene u ps-u.
Jao, ja sve već isplanirala icon_surprised ops: !

: nensy - 22. januar 2012 19:39:44(UTC)
Izbor garderobe je stvarno razocaravajuci!!!
Ne mogu da verujem da u bg-u ne postoji mesto gde mozete kupiti neku malo moderniju odecu za trudnice!
Ja sam danas u Zari kupila farmerke na snizenju, za 2500din(a bile su 5500din) i to je jedan jedini model za trudnice koji trenutno imaju.Devojka mi je pokazala jos par modela iz nove kolekcije koje jos nisu izlozili ali i nisu nesto,a i skupe su!
Ni u PS-u nije neki izbor.Pantalone bzv,a ima par simpaticnih suknjica.

: sabandijilla - 29. septembar 2011 8:24:00(UTC)
caca**;770965 je napisao(la):
ja sam nasla ovo na facebook-u evo linka pa http://www.facebook.com/pages/G...Trudnice/124262667636399 pa mozda nadjete tamo nesto zanimljivo ,moja kuma je preko njih porucivala i nisu im lose stvarcice!!Veliki pozdrav!!!

Hvala puno, stvari izgledaju super, a cene su nekoliko puta nize od svega ostalog sto sam videla u Beogradu. Probacu obavezno :)

Ivanica81;771023 je napisao(la):

Caco, ove farmerke sto si postavila link uopste ne izgledaju lose, a i cena je vise nego pristojna, ali ja vise volim da probam pre nego sto kupim a ne na slepo posebno sada kad ne znam ni koji bi broj narucila.

Izgleda da mogu i da se probaju - ispod jedne slike ima komentar:
>koje velicine imate i gde se mogu kupiti sem preko fb
>pijaca Bosko buha na bulevaru tezga 203!!!!

Sto se tice broja, koliko sam videla njabolje je da se izmerite i da im posaljete mere, a onda oni procene koji vam je broj potreban.

: Ivanica81 - 22. septembar 2011 22:49:34(UTC)
Ja sam u prosloj trudnoci do 6-og meseca nosila svoju regularnu garderobu, posle toga sam do kraja nosila helanke i tunike, bila je zima pa sam to super kombinovala sa cizmama. Kupila sam jedne trudnicke farmerke, ali kako sam nosila jako nisko stezale su me i nisam mogla da ih nosim. Sada vec ne mogu da nosim svoju garderobu posto mi je stomak bas veliki pa cu morati cim pre da se bacim u potragu za nekim trudnickim pantalonama ili farmerkama
Caco, ove farmerke sto si postavila link uopste ne izgledaju lose, a i cena je vise nego pristojna, ali ja vise volim da probam pre nego sto kupim a ne na slepo posebno sada kad ne znam ni koji bi broj narucila.
Na Bulevaru ima neki butik za trudnice pa cu tamo da pogledam, a ako neko zna jos neki butik neka javi.

: bojana ns - 22. septembar 2011 13:57:33(UTC)
sabandijilla;770953 je napisao(la):
A sta je sa radnjama u Beogradu? Hitno mi trebaju trudnicke farmerke, a nemam pojma gde to mogu da nadjem. Imate li neke preporuke? Za proslu trudnocu snabdevala samo u radnji 9 meseci, i stvarno su im fenomenalne stvari, meke i udobne, milina, ali oni zatvorise radnju i sad ne znam sta cu :(

U Zari imaju bas trudnicke farmerice, samo nekad imaju manji, a nekad veci izbor, ali jos ni jednom nisam bila a da nisu imali.

: rozga - 22. septembar 2011 11:40:56(UTC)
Ja i ne kupujem trudnicku odecu, snalazim se sa trenerkama i lanenim pantalonama i sirokim suknjama. Ali ja ne radim trenutno pa mi i ne treba. Znam da na Bulevaru Kralja Aleksandra, iznad Djerma ima radnja za trudnice i tu kao izlazu odecu koju dizajnira Tijana Dapcevic(ako ti to nesto znaci). Ali stvarno ne znam kakve su im stvari. I znam da postoji radnja na uglu Ruzveltove i 27.marta. Nez nam u kom delu Beograda si ti, ali nadam se da sam malo pomogla.

: caca** - 22. septembar 2011 11:32:49(UTC)
drage moje trudnica
ja sam nasla ovo na facebook-u evo linka pa http://www.facebook.com/pages/G...Trudnice/124262667636399 pa mozda nadjete tamo nesto zanimljivo ,moja kuma je preko njih porucivala i nisu im lose stvarcice!!Veliki pozdrav!!!

: sabandijilla - 22. septembar 2011 10:33:35(UTC)
A sta je sa radnjama u Beogradu? Hitno mi trebaju trudnicke farmerke, a nemam pojma gde to mogu da nadjem. Imate li neke preporuke? Za proslu trudnocu snabdevala samo u radnji 9 meseci, i stvarno su im fenomenalne stvari, meke i udobne, milina, ali oni zatvorise radnju i sad ne znam sta cu :(

: Dorothy - 5. jul 2010 12:26:55(UTC)
Duckiduca, ima Eleni u NS, i bas mi je drugarica rekla da imaju pantalone, na taj fazon po 2500 din. Samo ja nikako da odem, mislim da cu ovih dana malo izaci ranije sa posla pa idem da pogledam.
Nije ni meni hitno, ali bi uzela neke farmerice kad bi pronasla odgovarajuce.

: LediIv - 5. jul 2010 9:48:10(UTC)
u zari u knez mihailovoj nemaju nijednu jedinu trudnicku stvar icon_evil . ja pitala da li vise ne drze ili su prebacili negde, kaze prodavacica da trenutno nemaju, to stize s jesenjom kolekcijom!? izgleda ne valja biti trudan u leto. doduse, meni nije hitno, ali ipak, to su bas gluposti.

ja sam bila u ps-u. tamo ima da se nadje ponesto, ali nije bas veliki izbor. imaju neke lepe lanene pantalone s tim umetkom, ali nije bilo mog broja u toj radnji gde sam bila, a nikako da odem do druge radnje gde ima da kupim. mislim da su nesto preko 2000.

: duckiduca - 2. jul 2010 14:19:48(UTC)
Da zara ima popust. Doroty zar nema butik eleni u Novom Sadu? Cini mi se da ima. Oni imaju odlicne farmerke za trudnice za 2000din.

: Dorothy - 1. jul 2010 8:40:40(UTC)
Malisha75, puno ti hvala na informaciji, meni bas farmerice i trebaju, pa jos ako su snizene kud ces bolje, idem sutra posle dr do Zare!!!

: malisha75 - 30. jun 2010 23:48:43(UTC)
Dorothy, ja sam juče svratila u Zaru. U toku je rasprodaja i bila je velika gužva. Sve su nekako nabacali na gondole pa nisam mogla da pronađem deo sa trudničkom garderobom. Kad sam pitala prodavačicu rekla je da za trudnice imaju samo farmerice i da su na sniženju! Nisam zalazila u taj deo tako da ne znam kakav je izbor. Inače, ja sam pre dve godine upravo kod njih kupila na sniženju trudničke farmerice i odlično su mi poslužile, a i sada ih nosim.

: Dorothy - 30. jun 2010 15:00:45(UTC)
Gde u NS da kupim trudnicke farmerice, ili pantalone, onaj model koji izgleda kao redovne pantalone, samo gore ima onaj rastegljivi deo preko stomaka? Ala sam objasnila svaka mi cast :-), ali razumele ste. Da li je neko bio u PS-u, navodno kod njih ima barem u katalogu i koliko kostaju?

: bveselinovic - 28. jun 2010 23:16:42(UTC)
Ja sam bas skoro kupila pantalone u iani u Delta City-ju lepe su kostale 7000 sada su 3500 na snizenju

: bveselinovic - 28. jun 2010 23:14:50(UTC)
Ja sam bas skoro kupila pantalone u iani u Delta City-ju lepe su kostale 7000 sada su 3500 na snizenju

: WanderingStar - 12. maj 2010 23:23:58(UTC)
Baš tako, tuga. Zato ću se ja dati u malu potragu, pa ako nešto izbunarim - postiram ovde odmah :-)

: magi - 12. maj 2010 15:59:04(UTC)
Biće super ako može da se naruči preko te radnje u NS. Inače stvarno neverovatno šta sve "napolju" ima da se kupi, i po kojim cenama a kod nas...... tuga....

: WanderingStar - 12. maj 2010 1:05:40(UTC)
Hvala, Magi, na ovim informacijama, inače bih se još uvek zanosila kako kupujem u toj radnji :-) Pokušaću s brojem mobilnog koji stoji za prodavnicu u Novom Sadu, pa ako išta može tako preko interneta, biće super. Meni su bluze i majice i inače problem zbog "frontalnih atributa" a tek u trudnoći... i problem mi je što ne mogu da iskoristim ništa iz prethodne trudnoće, tada sam čak i smršala sedam kilograma, a u ovu sam ušla s viškom kilograma, pa sam baš nekako velika u gornjem delu. Šteta što nam se ne isplati naručivanja preko Amazona, bruka šta sve može u belom svetu da se kupi online :-)

: magi - 10. maj 2010 22:51:32(UTC)
WS, radnja ne radi već duže vreme, ali sam negde pročitala da može da se naručuje preko interneta, ali ja nisam našla kako i gde. Inače stvarno su im stvari prelepe, pantalone je lakše naći po radnjama ali trudničkih majica gotovo da nema, nešto malo u benettonu ali su im modeli katastrofa ove sezone....Ja sam uspela da se pokrpim sa stvarima iz prethodne trudnoće i nekim majicama koje su extra rastegljive pa sam nekako smestila stomak.

: WanderingStar - 9. maj 2010 23:53:18(UTC)
Meni uopšte nije jasno da li prodavnica 9 meseci u Beogradu još uvek radi, ponuda na sajtu je fantastična, ali nekoliko puta sam prošla tuda i spuštene su one metalne roletne a na telefon se niko ne javlja. U ostalim radnjama tipa Eleni, pa u buticima u Piramidi sam naišla samo na neke krpe spojene šavovima (pričam o bluzama), bukvalno tako, sa procentom sintetike od 80 do 100%, katastrofa, kao šatorska krila, bezoblično i odvratnih dezena. Toliko sam bila isfrustrirana da sam shvatila da kad bi radnja 9 meseci radila, verovatno ne bih pitala za cenu, samo bih uzela ono što mi se sviđa. Tako sam kompulsivno kupila i pantalone u Marks&Spencer-u, to su jedne jedine koje imaju za koje kažu da ih trudnice uzimaju, ali su preko 4000. Mada, čini mi se da je lakše naći trudničke pantalone i suknje i po regularnim trudničkim buticima, nego što je to slučaj sa bluzama i tunikama.

: snegulica - 24. mart 2010 16:14:04(UTC)
Kupila sam dve prave trudnicke trenerkice, samo donji deo: jedne u terra novi u knez mihailovij, i to ssam skontala slucajno da imaju onaj dodatak koji prelazi preko celog stomaka koliko god veliki bio. Kostale su 1200 din. E sad to je bilo pre mesec dana, ali supre su i ima dosta boja. Druge sam kupil a kod Kineza, u prizemlju "nove" zgrade u 70 bloku. Videla sam da su na isti fazon kao ove u terra Novi, pa sam pogledala, delovalo mi je da ce mi gornji deo biti uzak, ali prodavacica, neka romkinja mi je rekla: kupi ih i kad ih operes struk rasiri preko 2 stolice. I zaista je ispalo super. Obe trenerkice imaju elastina, ali je materijal nezan i "pamucan", jako prijatan. Toplo preporucujem.

: Danica&Dejan - 29. januar 2010 19:56:06(UTC)
U Prenatalu, TC USce vam je rasprodaja 70%, ima jako lepih trudnickih krpica, samo ne znam sta je u ovom trenutku ostalo...Ja sam kupila kosulju za 1200, carape unihop za 600, mrezaste gacice 2 kom 200, gacice za jednokratnu 5kom 200,oo, dzemper 1200, i prelepu svecanu majicu za 2900..sada su mozda jos nize cene, nisam stigla da gledam, a lepe su stvari...

: Prex - 27. januar 2010 13:20:51(UTC)
Upgrade hvala ti, na ovom linku za radnju 9. meseci ima stvarno jako lepih stvari za trudnice, bas sam se zainteresovala, moram da odem do tamo kad prvi sledeci put dodjem u Bgd. Ja ni u prosloj trudnoci nisam nesto kupovala stvari, neke sam pozajmila, neke nosila od pre, nesto malo sasila, ali tada sam i prelezala pola trudnoce pa mi je bilo sve jedno, a sada cu nadam se da budem bolje srece da ne moram da odrzavam trudnocu i moracu duze da radim, pa ce mi trebati i bolja garderoba. Ovde u Nisu tesko da cu uspeti ista normalno da nadjem. Ako neko od vas ode do ove radnje 9. meseci neka javi kakav je izbor i kakve su cene - hvala puno svima :-*

: upgrade011 - 26. januar 2010 17:14:39(UTC)
Rekoh da cu da pisem sta sam nasla...posle 3 sata setnje na -2 u subotu... Ukratko NISTA!

Ironije je u tome da kada sam prosle godine trazila malo dublje trenerke/pantalone jer bas ne volim da se setam golog stomaka nije bilo niceg takvog. Ove godine je suprotno - sve pantalone nisu bas duboke do struka ali nista bas nije dovoljno plitko da se lepo upakuje moj stomacic koji ubrzano raste, normalno bes presavijanja pojasa nadole. U Eleni nista novo, cekaju valjda prolecne stvari.

Nije da nema svari da se kupi ali nista nije bas potaman. Npr. nasla sam divni donji deo trenerke u Converse radnji u Knezu koji je dovoljno tanak da se i ne bi video podvijen struk ali bi morala da je skracujem sto mi se bas i ne radi ako je platim 2.600din. Inace u toj radnji je i najveci izbor sportskih stvari i vrlo usluzni i ljubazni prodavci koji bar znaju svoj posao.

Bar sam kupila knjigu "Sta da ocekujete u prvoj godini" i kremu protiv strija MammaDonna tako da dan nije propao :) Nadam se da cu vise srece imati kad krenem u pohode po Bulevaru i drugim trznim centrima.

Ispravka: Sad slucajno naletim u ovoj istoj temi preporuku za prodavnicu 9.meseci na Novom Beogradu. Samo se nadam da jos uvek radi jer imaju stvarno lepe stvarcice (bar na sajtu).
http://www.ogledalce.co.rs/firma_det.php?id=6157&podkat=255
http://www.9meseci.blogspot.com/

Vidim samo da cu morati da se prihvatim igle i konca i sama prepravim neke stvari. strikam

Uzgred, trazeci nesto po netu naletim na jednu dobru ideju - nesto sto se moze i napraviti da bi se nosile "stare" pantalone u koje vise ne stajemo, bar do 5-6 meseca - http://www.amazon.co.uk/the-gro-company-USFABB-Belly/dp/B0010X4F02/ref=cm_lmf_tit_6_rsrssi0
Pogledajte ostale slike da bi bolje videli kako izgleda ovaj dodatak.

: Estella - 21. januar 2010 16:40:14(UTC)
Nema na cemu. Jeste u Eleni uvek neka guzva, dobijaju fine stvari i brzo se rasprodaju. Ja sam kod njih kupila trudnicke farmerke sa pojasom i crne somotske pantalone sa pojasom (po 2300 din sam ih platila) i veoma sam zadovoljna, stalno ih nosim. Nista drugo od tih trudnickih stvari nisam kupila, a ove trenerke i helanke sam kupila obicne za broj vece, gornje delove nosim neke od pre, dukseve, tunike, dzempere i sl. Ako te zanimaju bas dobri i povoljni duksevi, uvek ih ima u radnjama New Yorker u Uscu i Delta City-ju. Pozdrav, postavi ticker i dodji na drugo tromesecje!!!

: upgrade011 - 21. januar 2010 16:17:54(UTC)
Ma jesam trudna (22 nedelje) ali nikako da izaberem i postavim ticker...lol

U "Eleni" su mi reli da im roba, kad je dobiju, jako brzo ode. Kada sam ja bila (pre mesec dana) nije bilo bas nekog izbora tako da cu ih obici ponovo kao i sve radnje koje si nabrojala. Srecom sve su tu u centru tako da se nadam da cu stici da ih obidjem sad u subotu.

I pisacu ako nadjem nesto lepo i povoljno ;)

I ja isto ne bi nesto da kupujem mnogo stvari. Za sada imam jedne trudnicke pantalone (sa pojasom) od kepera i jedan donji deo trenerke sa spustenim pojasem koji cu uskoro poceti da nosim, ali ta trenerka bas i nije nesto. Kupila sam je samo da je imam - i to za 300 din - drugim recima, raspasce se sigurno posle 3 pranja :?

Hvala ti puno na preporukama :)

: Estella - 21. januar 2010 15:51:45(UTC)
Upgrade, pokusacu da pomognem - trenerke u poslednje vreme uzimam u Time Out-u, sad sam usla u 7. mesec i jos uvek ih nosim, a cene su pristupacne. Nekloliko donjih delova sam uzela u Djak outlet radnjama i kod njih sam uzela i jedne helanke. Ne znam da li si trudna, pogledaj u buticima Eleni sta ima, bio je stvarno veliki izbor kad sam ja bila (imas jednu njihovu radnju preko puta Beogradjanke u dvoristu, preko puta one turisticke agencije Follow Me), imali su normalne helanke. A pogledaj i u Terranova radnjama, vidjala sam helanke. Sto se tice farmerki, meni sad jako prijaju one trudnicke sa pojasom, ali sam dobila jedne trudnicke sa niskim strukom i sve kao sto ti opisujes - Beneton su, verujem da su skupe. Ja sad gledm da prodjem sto jeftinije jer je to odeca koja mi privremeno treba, a i potrosicu puno za bebu...

: upgrade011 - 21. januar 2010 15:15:08(UTC)
Da li neko zna gde bi mogla da nadjem:

- neke lepe pamucne trenerke (komplet -gornji i donji deo) a da je donji deo sa spustenim stukom.
- helanke normalne duzine - sve sto ja uspevam da nadjem su 3/4
- farmerke sa spustenim strukom a da nisu od streca i cigaret model (ti modeli mi uzasno stoje :( )

: Pretty78 - 12. januar 2010 16:15:32(UTC)
ok idem danas da vidim

: Danijela&Jovana - 12. januar 2010 10:41:15(UTC)
Pretty, ne znam kako se zove butik, ali sam videla u izlogu da imaju trudnicku garderobu - nalazi se u pasazu koji povezuje Z.Jovinu i ulicu Danila Konstantina.

: Pretty78 - 12. januar 2010 8:51:08(UTC)
UPOMOC.....idem u subotu u svadbu i hitno mi trebaju pantalone ali malo elegantnije ne farke...obisla sam ceo Novi Sad, Radosnicu, Laze Telečkog, Frida, Sandra, Baby Boom i sve prodavnice za punije dame I NIŠTAAAAAAAAA... skoro svi butici za trudnice su zatvoreni mislim fizički, ne postoje vise, Radosnica ima sportske modele a butici za punije imaju pantalone ali mi se ne dopadaju jer su mi dobre u struku a svuda su mi siroke pa izgledan ko bure :(
AKO NEKO IMA NA PRODAJU TRUDNICKE PANTALONE BROJ 46 ILI 48 SIVE ILI CRNE ELEGANTNE NA PRODAJU NEKA MI SE JAVI NA raloveto@neobee.net ILI AKO NEKO ZNA JOŠ NEKI BUTIK U NOVOM SADU HVALAAAAAAAAAAAAAAA

: Danica&Dejan - 5. decembar 2009 23:30:09(UTC)
OK. Hvala ti :)

: malisha75 - 2. decembar 2009 22:24:04(UTC)
Eh, tek sada vidim pitanje. "Etam" je u Zmaj Jovinoj ulici u Novom Sadu. Za Bgd ne znam, verovatno ima u nekom vecem trznom centru.

: Danica&Dejan - 1. decembar 2009 0:51:22(UTC)
Malisha  koja ja adresa te prodavnice?

: malisha75 - 1. decembar 2009 0:27:53(UTC)
Danas sam u prodavnici "Etam" videla da imaju program za trudnice - majice na bretele koje gore izgledaju kao grudnjak za dojenje, secene ispod grudi i odatle se sire, a za dole donji deo pidzame ili trenerka sa sirokim elasticnim pojasom. Ima i spavacica i sl. Mislim da je kvalitet super. Ja imam njihove pidzame vec dugo a deluju kao nove, boja se ne ispira, savovi ne mrdaju. Preporucujem.

: Hrizostom - 15. jul 2009 0:30:00(UTC)
...po meni ovo su najbolji brusevi, ja ih imam takodje, jos od prije trudnoce, pa kako grudi rastu, samo kupujem vece brojeve, a isti model...prezadovoljna sam !

: similic - 14. jul 2009 15:39:35(UTC)

Evo nasla sam na netu

http://www.sielei.it/sielei/collezioni/continuativo-09-en.html

Basic kolekcija

model  Light Breathable cup art. 1508

[img=http://img524.imageshack.us/img524/6551/1205698293sieleii28.th.jpg]

: similic - 14. jul 2009 15:28:12(UTC)

Za sve trudnice iz NS koje muce muku sa velikim grudima.... u TC Planeta prodavnica vesa Moments u prizemlju ima super grudnjake marke Sielei na velikom snizenju! (bili su 2400din pa je prvo snizenje bilo 1800 a sada su 1285din!)

Imaju korpe ali tanke i zice, mnogo lepo izgledaju, crni, beli, bez i kapucino boja! A velicine do 100!

Inace im je sav ves i kupaci kostimi na velikom snizenju jer su preselili radnju, ima izbora i brojeva!

: srna - 10. jul 2009 2:13:21(UTC)
u IANI u ns trudnicke somotne pantalone iz zimske kolekcije po 1300 din, ostalo im je sve probrano trudnicko (zimsko) po dosta snizenim cenama!

: trudna 3 - 4. jul 2009 14:50:05(UTC)
ja u prethodna dva deveta meseca tj na kraju trudnoca nisam nista vise svoje mogla da obucem,sem jedne trenerke donjeg dela jer je imala rastegljivu gumu,ali me je i ona stezala pa sam je znala podviti ispod stomaka,u porodiliste sam otisla u njoj i gore u mm majici na kratke rukave jer od svoje gorne odece sve mi je bilo ili kratko ili usko.

: elizabeta - 24. jun 2009 2:03:37(UTC)
U P..S..-u ima super modernih stvarcica za trudnice, bas sam danas kupila jednu suknjicu. Inace imam jos dva para trudnickih pantalona, i kupila sam jos dve haljinice,jedan trudnicki sorts (sa onim pojasom za stomak) nekoliko "Arilje"majcica i dosta za ovo toplo vreme!

: MarijaHelena - 6. jun 2009 22:27:29(UTC)
Ja imam jedne trudnicke farmerke iz dorothy perkins, jednu teksas suknju sa pojasom rasteljlivim, dve trenerke sa uckurom nisko secene, i to je to za sad! ostalo sve staro nosim! u sve letnje haljine stare stajem pa cim ponovo otopli-divnoca!
A kupaci sam kupila obican bikini, ne volim da mi hladi stomak jednodelni nikako, i inace a sad pogotovo...jos samo da dobijem odobrenje od doce za more...drzim fige....

: trudna 3 - 6. jun 2009 14:23:04(UTC)
ja vec u samom pocetku nisam mogla obuci nista sem trenerki naravno,o farmericama ni govora,valjda treca trudnoca pa je koza meksa i brze se asiri,vec sad na pocetku cetvrtog mi se vidi stomak,a recimo u prvoj se do petog jedva primecivao,vec je pocinjalo da me nervira ,jer sam svima htela da pokazem da sam trudna i imam stomak,a jos je i bila zima,pa se ispod silnih stvari i jakne to tesko dalo videti i pokazati.

imala sam par komplet trenerki donji i gornji deo-sreca,sa rastegljivom gumom u pojasu tako da njih i sad i od samog pocetka oblacim,kupila sam samo helanke i jedne crne pantalone isto sa gumom jer su mi trebale da mogu obuci i sandalice ili baletanke da nebudem samo u patikama,tako da njih kombinujem sa tunikicama ili nekim sirim majicama,a imam i par letnjih haljinica koje ce mi isto dobro doci,mada planiram da kupim bar jos dve jer dugo je leto.

inace u prvoj i drugoj trudnoci sam nosila i trudnicke pantalone i haljine sem trenerki,a sad mi nepada na pamet,jako mi smesno to stoji i ne osecam se komotno i prijatno u tome.
zasad mi je ovaj trenutni modni trudnicki loock koji preferiram skroz ok i odgovarajuci.

: Mako - 5. jun 2009 13:28:00(UTC)
Купаћи је одличан. bravo
Ми не планирамо море, А баш сам се питала шта би носила.

: rozga - 4. jun 2009 18:55:04(UTC)
Similic bas je lep kupaci:) Samo sto cemo mi preskociti more ove godine. Inace ja sam u prvoj trudnoci bila non stop u trenericama i onim gipsy suknjama jer sam lezala pa mi i nije bilo mnogo bitno. I uzimala sam od sestre. E sad smo obe trudne pa nema pozajmljivanjaruganje Ali naci cemo nesto valjda.

: similic - 4. jun 2009 18:23:05(UTC)

A da li je neko gledao kupaci za trudnice?

Ja sam nasla ovaj u Neckermanu pa ce mi drugarica iz Austrije poruciti jer to nigde kod nas nisam videla... a i za 28Eur ovde sigurno nema ni slicno

[img=http://img198.imageshack.us/img198/7283/kupaci.th.jpg]

: similic - 4. jun 2009 18:16:55(UTC)

Bila sam juce u Teranovi! Kupila sam smedje lanene pantalone sa pojasom, stvarno smesno 1400din! Prosetacu ih par dana, oprati pa ako se pokayu kupicu i teget!

A sto se velicine tice, malo su vece pa sam ja usla u S, tako da ima za sve!!

: similic - 3. jun 2009 11:43:36(UTC)

Jao Leja bas si me obradovala, ja ceznem za pantalonama jer su mi ove vec izasle na nos, a sve se nesto stiskam i cekam da ugreje ovo sunce sto se sakrilo pa mi nece trebati.

Idem danas pravo sa posla do Teranove!!!!!

: LejaD - 2. jun 2009 18:50:30(UTC)
Ja sam sasvim slucajno usla u Tera Novu i potpuno se odusevila: izgleda da im je moda ove godine i sve sto prodaju je sa pojasom kao za trudnice! bravo
Tako da imate lanene pantalone u raznim bojama za 1300 din, trenerke sa pojasom su 1000 din, lanene suknje 990 dinara i naravno majce koje mogu da se nose bez problema za nas sa manjim stomacima i za 500 dinara. Toplo preporucujem. Ja cekam platu, pa idem ponovo tamo, do sad sam kupila 3 para pantalona, trenerku, haljinu i neke majce. Sto ce reci, cim prodjem ja nesto kupim, a raduje me da cu moci i posle da nosim, jer i nije namenjeno samo trudnicama. ;] ;] ;]

: tijanast - 2. jun 2009 18:41:31(UTC)
Ja sam danas svratila u Eleni, nashla sam divne farmerke za 2300 i lanene bele pantalone, za verovale ili ne 500din, jer su im ostale samo te jedne dugacke, najmanji broj, i josh jedne iste samo 3/4 isto najmanje, ali ja njih ne volim pa ih nisam uzela, ali eto ako neko zivi u Zemunu neka ode stvarno su dzabe.

: Blue - 2. jun 2009 12:46:55(UTC)
Vesna i haljinica i tunika su fantastične!

Haljinice gledajte u Indija šopovima, imaju veliki izbor a isti takvi modeli su skuplji u drugim radnjama.

: janamala - 29. maj 2009 14:17:38(UTC)
Vesna, haljina je bozanstvena i u mom fazonu.

: lena77* - 29. maj 2009 11:30:51(UTC)
Vesna tunika je PRAVAAAA...A i haljinica je superiska , videla sam ima sad takvih po gradu...

ima jos jedan butik u rumenackoj (oko br45) kad se skrene iz Kornelija Stankovica desno ( tu gde sedmica staje) tu ima tako slatkih i povoljnih stvarcica nisu trudnike al sto Vesna kaze mozemo se upakovati u njih
haljine poput Vesnine su 1090.00 dinara a krace 790.00 ...ima dosta tunikica za 590.00 dinara...ja sam juce jedva odolela da nista ne kupim...sto neznaci da necu....

Ceco ovu moju tuniku sam nasla na satelitskoj pijaci

: bubamara031 - 28. maj 2009 18:57:31(UTC)
Bas su lepe stvari, hocu i ja , a cvrsto sam sebi obecala da vise nista necu kupovati koliko imam trudnickih stvari a samo jos 3 meseca

: pejana - 28. maj 2009 18:10:37(UTC)
Vesna, super je haljinica, potrazicu takvu i ovde kod mene.... Bas mi se svidja, i tunikica je super.

: Vesna 1975 - 28. maj 2009 15:42:22(UTC)
Evo i ja da se pohvalim sa mojom kupovinom, ne znam da li ce se na slicicama lepo videti, nadam se da hoce.

: ceca-ns - 28. maj 2009 11:56:48(UTC)
Citat:
lena77* - 27/5/2009 20:20

evo moje tunikice za 650din

icon_eek icon_eek icon_eek GDE JE 650 DIN????? SLATKA JE TUNIKICA!!!!!!!!!!

: lena77* - 27. maj 2009 22:20:28(UTC)
evo moje tunikice za 650din

: Svetlana81 - 27. maj 2009 13:40:48(UTC)
U Novom Sadu u Zmaj Jovinoj ( u pasažu ), butik trikotaže " volim te ". Kupila haljinu i bolero.( ukupno 3ooo din. ) Neko bi pomislio da će mu biti toplo u tome, ali nije, zaista je prijatno. Mogu da se nađu po pristojnim cenama fine rastegljive stvari koje se mogu nositi i posle.

: bubamara031 - 25. maj 2009 14:21:01(UTC)
Miss Gak, zavidim ti ja sam zimus bila u USA ali tada jos nisam znala da sam trudna pa nisam nista kupovala sad se ne mogu iskajati sto nisam uzela ali se zato moj muz osasavio od kupovine sve super stvari markirane za smesne pare
Samo ovde trudnicke i bebece stvari su dranje

: MissGak - 24. maj 2009 19:22:42(UTC)
Uh drage,pa bas su skupe te stvari tu.Ovde nije da imam neki izbor,ali bar mogu po mnogo nizim cenama da kupim to sto ima.Inace mi se klasicna trudnicka garderoba bas i ne svidja,ali srecom svuda mogu da se nadju baby doll tunikice/majicice.Meni su inace u ovoj trudnoci spas moje balon majice koje sam nosila pre,savrseno odgovaraju...

: lena77* - 24. maj 2009 14:23:02(UTC)
Juce sam bila u Radosnici i bas sam se :( ja tamo nisam videla nista simpa....neke pamucne tunikice sa neka dva "snjura" po sred srede...onda u onoj radnji u C.Dusana brate razvalise ...haljine sam videla samo kroz izlog a cene da se zima i nista mi drugo ne preostaje nego "braca Kinezi"...al naj pre cu u metrazu na kg pa kod drugaice-krojacice nek se zanima malo

: bubamara031 - 23. maj 2009 17:38:52(UTC)
Samo da javim, kupila sam u Delta City u onoj prodavnici vesa Etam divne bele lanene pantalone sa pamucnim pojasom bas za trudnice, divan prijatan materijal a nisu skupe 2600 dinara a bas su super . U New Yorkeru ima divnih sarenih dugih haljina mada ih sada ima svuda .

: similic - 15. maj 2009 11:33:57(UTC)

Ja sam juce dok sam se vracala iz DZ bila u potrazi za crnim sandalinama (otvoreni prsti) koje nisu totalno ravne ali nista nisam nasla....

Videla sam u Mangu lanene dugacke i 3/4 pantalone sa pojasom i nisu jako skupe, dugacke su 2.800 ali su sportske imaju dzepove napred i nazad. I videla sam fenomenalne lanene pantalone sa pojasom u P..S..u ali su dosta skupe 4.000 :?  Imaju u P..S..u i lepe suknje sa pojasom za trudnice. Jedan modela sam videla za 2.000 a drugi za 3.200dina

: kicakica - 13. maj 2009 11:46:11(UTC)
Zaboravih da pitam da li ste viđale neke helankice 3/4 i gde?

: kicakica - 13. maj 2009 11:44:46(UTC)

caos

Bubamaro, ja sam u petak prošli kupila u P...S....-u bele lanene 3/4 pantalone. Ma da, ja nosim mali broj i ostale su samo te jedne pa su bile jeftine. I ODLIČNE. Uske, uz nogu, a imaju gore taj pojas pa me ne žulja što sam utegnuta. :-*

: bubamara031 - 12. maj 2009 16:40:57(UTC)
Sad sam dosla iz New Yorkera , osasavila sam se od kupovine, cene su bas povoljne ima majica, tunika , pa cak i haljinica a stvarno su prijatni materijali eto da znate , ali nemojte sve da kupite, ici cu ja po jos . Jedino mi trebaju neke svetle lanene ili pamucne pantalone bas za vrucinu , ako je ko sta video, neka javlja .

: suncokret - 3. maj 2009 20:41:21(UTC)
Divne ste, uzivam dok vas citam ali najiiskrenije.
Ovamo sam vrlo kratak period pa mi mnoogo nedostaje nas jezik a i neka nasa trudnica pa uzivam otkako sam vas pronasla.
Necu vam pristajati na muku i pricati o izboru garderobe za trudnice ovamo ali ako imate vremena pogledajte malo stvarcice na www.bellybutton.de, skupo je ali meni prekrasno. Mozete ukrasti neku ideju i napraviti povoljniju varijantu caos

: Blue - 3. maj 2009 17:12:47(UTC)
Zara ima trudničku kolekciju, videla sam u TC Ušće. Kada uđeš u butik, sa leve strane stoji jedan maaaaliii raf, na njemu je okačeno nekoliko modela pantalona. Nisam baš zagledala, ali čini mi se da su klasične pantalone samo sa onom elastičnom trakom.
Btw, gde se nalazi butik Panter u Bg-u?

: MissGak - 3. maj 2009 16:25:12(UTC)
Zanima me da li su i tu modeli trudnckih pantalona vrecastog kroja i predelu zadnjice.Ovde kao da je pravilo da trudnica dobije 10kg viska u startu.Najmanji broj mi je velik tako da trudnicku odecu nisam nosila u prvoj trudnoci,a po svemu sudeci necu ni sada.Nasla sam doduse neke 3/4 farmerkice koje su normalnog kroja,sa pojasom.
Da li to Zara ima trudnicku kolekciju ili samo krojevi odgovaraju i nama zbog niskog struka??

: sonjica - 30. april 2009 19:20:36(UTC)
I ja sam u Zari, kupila jos jedne farmerice sa spustenim strukom, pa cu da ih noskam dok ne otopli, pa da se ubacim u helankice, :) .... Inace, sam kupila par tunikica u NYorkeru, sad bar imaju veliki izbor....a cak sam i u Terranovi pronasla lanene pantalonice i to sa pojasom, vidim da je to sad u modi, nisu skupe, a ima ih u svim bojama, :) ....
Sva sreca sto je moda takva, pa je grad pun tunika i haljinica, koje mozemo da nosimo i mi trudnice, icon_razz !!!!

: bubamara031 - 30. april 2009 15:55:28(UTC)
Ja ulazim sad u sesti mesec i radim svo vreme i nekako se slepam sa starim stvarima . Kupila sam u Stradivariusu dve tri kosuljice tunike preslatke secene ispod grudi onako normalne , zatim u PS jedne crne uske elasticne sa pojasom, zatim u Zari jednu obicnu suknju crnu ide kao u A .
Imam sreca da stare suknje sam nosila uglavnom modele bez pojasa , na kuku , tako da su mi sad taman na struk , jeste da budu krace ali nema veze . Usla sam jednom u Eleni i izasla brze bolje nista mi se ne svidja moja baba ima pun ormar boljih stvari.
Sasila sam i jedne uske teksas sa pojasom i dobila teksas suknju trudnicku iz Zare ali ja ne nosim teksas na posao , takvo mi je radno mesto , moram da budem formalno obucena.
Treba pogledati u Orsay, Stradivarius i New Yorker mislim da moze nesto da se nadje slatko a da nije dranje .
Jedino stikli ne mogu da se odreknem nikako , nosim ih non stop , ali sta cu kad volim. Moram kupiti bar nesto sa ortopedskom petom jer baletanke meni nisu udobne.
Moram videti sta ima u tom Panteru, za to nisam znala.

: Bojana&Anja - 29. april 2009 23:40:27(UTC)
Kupila sam u Zari pantalone sa niskim strukom i njih cu neko vreme da nosim, malo su vece.
Tako sam uradila i u prvoj trudnoci jer uopste ne volim trudnicke pantalone.
Kupila sam par majcica, tuniku, haljinu i kosuljicu, nista nije trudnicko ali ce mi posluziti.
Planiram da kupim jos trenerke.

: Bojana&Anja - 29. april 2009 23:40:25(UTC)
Kupila sam u Zari pantalone sa niskim strukom i njih cu neko vreme da nosim, malo su vece.
Tako sam uradila i u prvoj trudnoci jer uopste ne volim trudnicke pantalone.
Kupila sam par majcica, tuniku, haljinu i kosuljicu, nista nije trudnicko ali ce mi posluziti.
Planiram da kupim jos trenerke.

: similic - 27. april 2009 17:59:52(UTC)

Jel taj Panter ima mozda svoju proizvodnju? Jel znate da ga ima u NS? I ja radim, i planiram da radim do kraja ako budem mogla, pa moram da kupim stvarcice ...

: kicakica - 27. april 2009 15:14:01(UTC)

hvala tijanast, znam gde je. Pogledala bih te haljinice i ako nađem neke bermude. cene su izgleda ok. Ja još radim, pa moram da imam dosta garderobe, a ne bacaju mi se neke velike pare za trudničku garderobu.

:-*

: tijanast - 27. april 2009 15:12:05(UTC)
Kicakico, panter je na pocetku Prvomajske, ako znash gde je lilly ili poshta, odmah pored poshte je.

: tijanast - 27. april 2009 15:10:29(UTC)
Kicakico, panter je na pocetku Prvomajske, ako znash gde je lilly ili poshta, odmah pored poshte je.

: LejaD - 27. april 2009 13:25:08(UTC)
Videla sam na sajtu 9 meseci da je rasprodaja zbog zatvaranja radnje do 1. maja, pa sam malo poranila i otisla da kupim nekoliko stvari. Najvaznije su pantalone, tako da sam sad mirna. Lanene bele pantalone za pojasom su 3,100 (i nije neki popust, ako su uopste na popustu) i kupila sam jednu divnu tuniku koja moze da se nosi i ovako za 1900. Jedina stvar koja je zaista na popusti od svih ovih su bile farmerke koje su kostale 4,200, a ja sam ih kupila za 1,500 posto je bio poslednji par.
Mozda ako imate vremena da se prosetate ove nedelje, pa da proberete, sigurno ima jos nesto na popustu, lepi su modeli, nisu babski, sto se kaze, ima i haljinica i kosulja, mada je dosta vec prodate od onoga sto imaju na sajtu.
Pozdrav caos

: kicakica - 27. april 2009 12:48:18(UTC)

Kako sve nađete u Zari razne tunike, samo ja ne?icon_cry

Tijanast, gde se nalazi taj butik panter U Zemunu?

Inače i ja kupujem u P...S.... i jako sam zadovoljna stvarčicama

: similic - 27. april 2009 11:24:11(UTC)

Za sve devojke iz NS - butik Eleni iz BG je i butik Frida Fashion u Dunavskoj 23.

Ja sam pronasla fenomenalne pantalone za posao, crne, tanke i na peglu. Super im je uradjen pojas za stomak tako da mogu da ih nosim sada od malog stomaka pa sve do kraja, a kostaju samo 3000din.

: milaJM - 24. april 2009 16:17:14(UTC)
tijana to je taj butik eleni, u bezanijskoj 24, u zemunu. evo i site : http://91.185.112.29/dev/clients/eleni/
nadam se da ce da ti pomogne! :)

: tijanast - 24. april 2009 14:28:35(UTC)
U p...s...-u na terazijama ima super pantalona, oko 4000 i tunika 2000-3000, a inache i ja sam pre neki dan bila u panteru i kupila dve divne, pamucne haljine za po 900di.
Mila, koja je to radnja u bezanijskoj?

: XLAGUNA - 24. april 2009 14:24:23(UTC)
Evo ja gledam na sajtu taj Eleni gde sam ja uzela pantalone...oni imaju i u NS....i nema sanse da ti budu velike jer imaju sve brojeve pa isprobs koje ti odgovaraju...a sa strane ima podesavanje tako da suzis i prosiris po potrebi oko struka

: boka83 - 24. april 2009 14:02:19(UTC)
JA SAM IZ BL,I OVDE SE IDE NA PORODILJSKO 28 DANA PRIJE TERMINA,ALI NIJE OBAVEZNO.RADIM U OSNOVNOJ SKOLI,U KANCELARIJI CITAV DAN,NIJE MI BAS NAPORNO,PA NISAM HTJELA DA PREKIDAM,JER HOCU KASNIJE DA BUDEM STO DUZE SA MOJIM andjeo .GARDEROBA ZA TRUDNICE MI JE galamdzija ,A NE ZNAM DA strikam PA....

: Kale79 - 24. april 2009 13:34:28(UTC)
Isto kao i u 8 icon_rolleyes . Salu na stranu, u devetom sam ja jos smrsala 2 kg, pa je i ona garderoba iz osmog i sedmog bila ok. Ja nisam radila(btw odakle si ti, ovde se 28 dana pre VTP-a ide na obavezno porodiljsko, a ti negde rece da ti je termin za 7 dana) pa su mi trenerke bile najbolje drugarice i trudnicke farmerice koje sam kupila u nekom 5, 6 mesecu. Imas temu o garderobi za trudnice na trudnoci, pa ako to moze da ti pomogne..

: similic - 24. april 2009 13:25:43(UTC)

Ima li neka "pocetnica trdnica" iz NS da je u skorije vreme kupovala pantalone?

Gledala sam trudnicke, ali one su mi velike, a moje pantalone ne mogu da zakopcam. Razmisljam da kupim najplice moguce pantalone i da nasijem tegljivi pojas, mada me to jako mrzi, ali izgleda da druge nemam.

: Svetlana81 - 24. april 2009 13:09:02(UTC)
Nikako. Sve za trudnice je skupo, pa nešto i sama sebi sašijem. A i kad bi htela da dam te pare koje prodavnice traže za jedne pantalone nema nikakvog izbora. Pitaj neku rođaku ili prijateljicu za koju znaš da ima nešto za trudnice, bar da ti pozajmi. Ja sam čak davala oglase da kupujem polovnu odeću za trudnice, ali se niko nije javljao.

: boka83 - 24. april 2009 12:59:35(UTC)
dragebuduce mame,interesuje me kako se vi snalazite sa garderobom u 9.mjesecu,sta uopste oblaciti i tako to,jer mi je sve moje susenjevesa malo,a jos uvijek idem na posao,pa mi je to bas problem upomoc i puno zaljubljen

: milaJM - 18. april 2009 18:46:31(UTC)
ja sad za par dana ulazim u deveti, i nisam nesto htela previse da kupujem trudnicke garderobe. zimus sam kupila u bezanijskoj ulici u zemunu trudnicke farmerke. super su, bas sam zadovoljna. njih sam bas iznosala do sada. bile su mozda malo skuplje 3400, ali su se bas dobro pokazale! a tunikice, zimske dzemperice i sada tunike sa kratkim rukavime, to nisam nista iskljucivo trudnicko kupovala. vec sam kupovala kako gde naidjem na nesto, da je duze, tipa tunika (pa u zavisnosti od godisnjeg doba). sto moji kazu, bas mi je moda ove sezone isla na ruku, bas ima u ponudi dosta tunika. tako da to sve mogu nositi i posle trudnoce.

: Blue - 7. april 2009 12:15:42(UTC)
Juče sam u Delta City-ju u New Yorker-u kupila brdo majčica! Fantastične su, a mogu vam reći da su sad i sniženja. Kupila sam i dve koje ću moći do kraja trudnoće da nosim, jedna je od viskoze, a druga ne znam od kog materijala, ali je NEVEROVATNO lagana i udobna!
U Zari vam je takođe sniženje i ima veliki izbor tunika i haljinica. E sad, u Spenseru nisu baš niske cene ali takođe ima jako lepih stvari.
U svakom slučaju moja preporuka je New Yorker! bravo

: XLAGUNA - 7. april 2009 10:29:14(UTC)
Eeee Branka superrrrrr....ja sam na Banjici tako da mi je to blizu,bas cu da odem tamo da vidim sta imaju.....uposte mi Panter nije pao na pamet.A i super je sto cu takve cene jer na ostalim mestima je stvarno sve preskupo

: branka.radmanovic - 6. april 2009 22:22:08(UTC)

devojke,ja sam otkrila radnju   koja se zove PANTER,u Vojvode Stepe oko broja 280 sa desne strane kad se krene od Autokomande.Fantasticne stvari za trudnice,tunike,majice ,haljine ,trenerke,veoma povoljno od 500 dinara do 1800.a materijali divni,pamuk.|Dobijaji svakog ponedeljka i cetvrtka nove stvari

Ima tih radnji i u naselju B.jerkovic,i u Zemunu i jos negde po gradu.

Potrazite ,bicete srecne i zadovoljne

: XLAGUNA - 6. april 2009 13:10:02(UTC)
Jos nisam isla da trazim pantalone......i trenerku sto sam kupila cini mi se da sam se zeznula,jer je malo deblji materijal juce sam prokuvala u njoj.Tako da cu da trazim neke tanje pantalone za posao

: tratinchica - 30. mart 2009 19:20:27(UTC)
Ja sam kupila farmerice u delta cityju ali samo jeftino prosla,oko 2000din su bile.Inace videla sam dobre pantalone na preklop u indijskom butiku,mogu se nositi i posle a vezes ih i podesavas kako hoces,i u prosloj trudnoci sam imala jedne takve.A dok je jos manja trudnoca a treba ti ipak nesto komotnije ja sam prekrojila dvoje pantalona jos prosli put(stavila rastegljivu parcad tkanine,kao trougao,na struk sa obe strane)dobre su mi bile i posle trudnoce da pokupim opusteni stomak u njih.A gore sam uglavnom nosila tunike secene ispod grudi,duze majice kratkih rukava,i nekih majicica vecih brojeva koje sam uzela kod Kineza,jer mi je zao bilo davati puno novca na njih a znala sam da ih necu nositi polse kao sto i nisam.Meni su bile problem cipele,morala sam da ih nosim,ne patike,jer sam dugo radila,i nikako nisam mogla da nadjem neke u koje cu stati,posto su mi noge bile strasno otecene.Na kraju kupila neke drecavo zelene,grozne su bile.

: maslacak - 30. mart 2009 11:30:52(UTC)
XLaguna imas u Piramidi 2 radnje za trudnice , vide se odmah iz Jurija Gagarina ( kada izadjes iz tramvaja - prvi red) .Ja sam kupila crne farmerke u butiku Donna, malo tanje prolecne i platila sam ih 2800 dinara. Imas i obicne farmerke, razne pantalone i tunike . Ako ti nije daleko prosetaj se ...

: tihanar - 30. mart 2009 10:52:08(UTC)
ako je ovaj tiker dobar mislim da ti je još rano za pantalone-za pocetak mozes svoje da odnesec da ti skinu taj pojas i ubace pamucni-znaci da ti naprave gornji deo kao onaj za trudnice-tako sam bar ja i nosila sam trenerke i helanke uz tunike,a u petom mesecu sam kupila trudnicke lagane sad za prolece i do kraja u p.s.fasinu bile su oko 4.300.,ali su stvarno super-kao da nema nista na sebi :-)

: XLAGUNA - 30. mart 2009 10:11:21(UTC)
Evo jedne teme o garderobi koju nosimo i koju cemo nositi.

Meni se stomak tek malo nazire,bolje reci izgledam kao da sam se nadula icon_lol mada svi oko mene mi govore da ne treba da nosim farmerke,jer stiskaju.Tako da planiram ovih dana da se bacim u potragu za pantalonama :) .
Ja sam u Beogradu......cene su nenormalne sto se tice svega.....znam za neki butik Eleni za trudnice,gledala sam njihov sajt ali mi sve izgleda nekako babski,kao za starije zene,cene na sajtu nema ali sam cula da su dosta skupi.

Gde ste vi kupovale pantalone?I naravno koje su cene? icon_rolleyes

: brinet - 21. januar 2009 11:48:21(UTC)
Ovde ima u H&M svakakvih stvarcica za trudnice. Kupila sam jedne pantalone i par tunikica (ako zatreba, kupicu jos). A imam i jedan jeans. Sve se nadam da su progurati sa tih par stvarcica, ali videcemo. Ni meni se ne daje novac za nesto sto cu nositi sad i ko zna kad.

: ivana3777 - 21. januar 2009 3:00:16(UTC)
Za sada sam kupila samo trudnicke farmerice, posto jeans obozavam i nosim ih u neobaveznim setnjama i izlascima. Sasila jedne crne pantalone sa pamucnim rastegljivim umetkom do ispod grudi da mi zavrsi posao ukoliko mi je neophodna formalna odeca. Jos uvek nosim pantalone nisko secene u kombinaciji sa  tunikama ili dzemperima. Dobila par trudnickih haljina od prijateljica koje nisam ni obukla. Nemam nameru da bacam novac na nesto sto cu nositi veoma kratko vreme a i cene su ovde kod nas da te zaboli glava.

: vele - 20. januar 2009 10:24:20(UTC)
ja sam sad uzela farmerke trudnicke, i vidim da su made in novi pazar, tako da pogledajte u buticima za farmerice. u prosloj trudnoci, pre nekih godinu i po, sve je uglavnom bila turska roba.

: ivanacvetkovic - 19. januar 2009 18:02:03(UTC)

www.9meseci.blogspot.com

: ivanacvetkovic - 19. januar 2009 18:02:02(UTC)

www.9meseci.blogspot.com

: marijana - 16. septembar 2008 19:36:57(UTC)
u time outu ima lepih tunikica,ja sam tamo uzela a mogu i kasnije da se nose,a od 10-12 oktobra je deciji sajam u beogradu pa ce sigurno biti i neki butici za trudnice

: malimili - 13. septembar 2008 18:12:04(UTC)
Za sad nosim trenerke. Posao mi je takav da mogu da oblacim sta hocu, jedino me brine sto ide zima, treba naci jaknu ili kaput.Moram da se pohvalim da sam danas prvi put obukla tuniku i izgledala sam kao prava trudnica.

: bozana - 13. septembar 2008 16:57:54(UTC)
ja kod nas n apijaci videla bas lepe tunike vidim da se nosi nisu trudnicke
a kupicu posto ce da posluze za posle od drugarice sam uzela pantalone
a helanke cu jos da kupim i to je to,ne vredi mi davati pare ogromne na robu
jer mi je ovo druga trudnoca a vise ne planiram beba.

: leptir - 13. septembar 2008 16:14:41(UTC)
Kupujem u C&A , bas sam nedavno kupila farmerice i super su, bas udobne bravo

: tratincica - 12. septembar 2008 18:34:55(UTC)
Ja sam kupovala na odelenju za debele dame, moze da posluzi. Nisam mogla da dam za trudnicke hulahopke 5 eura, nego sam kupovala obicne u najvecoj velicini za 0,6 eura.

: Marina888 - 12. septembar 2008 6:57:56(UTC)
Ja sam bila u prodavnici Leto na auto putu imaju dobar izbor a cene su povoljne,a sada imaju i velika snizenja.

: lolita2 - 6. septembar 2008 19:38:31(UTC)
ma nisu u pitanju pare,nego su tako bedno izgledale,inace nisam se puno ugojila do 7 meseca tako da sam mogla da nosim obicne stvari l i xl velicine

: jeca - 4. septembar 2008 6:14:37(UTC)
Meni nije zao para ako je kvalitet. A uostalom, ja mislim da je to ok cena. Bila sam i ja tamo i kupila sam jedne, moram da se pohvalim super mi stoje, bas sam bila srecna kad sam se videla u ogledalu!
Jedino kod Kineza mozes probati za nesto jeftinije :(

: lolita2 - 30. avgust 2008 19:54:33(UTC)
ma najbolje trenerke menjati,ja bila pitala za jedne najobicnije farmerke sa lastisom bile su 3000,pa oni nisu normalni

: Mozart - 30. avgust 2008 8:25:21(UTC)
Hvala Sania, razmisljala sam o njima, mislim da su oni jedini pristojni sto se tice farmerica. Moracu da idem da vidim

: sania.. - 30. avgust 2008 8:21:23(UTC)
Pozdrav Mozart,

www.9meseci.blogspot.com - tamo imas dobrih farmerica, a sad ti je i snizenje!

pozdrav..

: Mozart - 30. avgust 2008 8:17:14(UTC)
Da li je neko kupovao farmerice za trudnice u benetonu? I da li ima tamo neki izbor? Ja sam smrsala 7 kg ali mi je stomak porastao pa sad neke moje stare pantalone ne mogu da nosim. Ja sam non stop u farmericama. Neke sto sam gledala su odvratne. Siroke nogavice a boja teksasa  odvratna. Gde mogu da se nadju neke pristojne?

: Flame - 30. avgust 2008 7:49:13(UTC)
Mogu da vam preporucim Doroty Perkins, imaju "maternity" liniju, ali se jos neki modeli mogu iskoristiti, jer su sad mnogi i siroki i seceni ispod grudi. Cak su im neke stvari jeftinije od domacih butika za trudnice, u kojima je "krs" garderoba, k'o za moju prababu. Takodje i TopShop ima neke "maternity" stvarcice.
Ali, posto uskoro idem na deverovu svadbu, za to sam vec primorana da nesto sasijem, jer bas elegantnih stvari za takve prilike nema! (tj. ima elegantnih trudnickih haljinica, ali meni treba bas, bas elegantna haljina!)
E, da i Leto ima poneku interesantnu stvarcicu...
I naravno preporucujem da iskoristite snizenja!

: vocka 81 - 31. jul 2008 15:36:37(UTC)
Da na to sam mislila. U Pancevu nema ali kad sam bila u SU bas sam videla lepe stvari tamo

: jeca - 31. jul 2008 15:31:15(UTC)
Mislis na p.s. ? Ima ih ali nisam nesto videla stvari za nas.
Ja jos uvek radim i sto se mene tice radicu sto duze mogu, a uzasava me pomisao da idem sa raskopcanim pantalonama ispod dugacke sljampave majce!!
To mi je bas grozno i neuredno.
Izgleda da mi ne preostaje nista drugo nego da citam od samog pocetka, valjda cu naci nesto! Boze ko ce da procita 11str.

: vocka 81 - 31. jul 2008 10:43:55(UTC)
Ja ne radim pa sam uglavnom u trenerkama ali imam par lepih haljinica i tunikica koje nosim kad idem negde. Kupila sam u trecem mes lanene pantalone i jos uvek ih nosim nisu trudnicke. Neznam da li kod Vas ima Ps Fashion tamo ima lepih stvari za trudnice i uvek ima neko snizenje.

: jeca - 30. jul 2008 18:47:36(UTC)
Pozdrav svima!

evo i ja da se malo prikljucim. Tek sam drugi mesec a vec me stezu sve pantalone, svi su mi rekli da cu tek od treceg morati da kupujem pantalone za trudnice ali eto kod mene malo ranije!
Mozda ja i umisljam, ali.. Mozete li mi dati neki savet? Volim da sam uvek lepo obucena, a sve sto sam dosad videla za trudnice mi se ne svidja uopste!! Bila sam u Dendiju i Eleni, i nista mi se ne svidja!! Vec sam pomalo ocajna!!
POMOZITE molim vas!! Nisam za varijantu sivenja, nije to to! Kako ( i gde) se vi snalazite? ..ili da pocnem da narucujem preko interneta?

: natasa44 - 4. jul 2008 7:11:26(UTC)
Anchy i ja imam isti proble, doduse nisam se puno ugojila 3,5 kg, ali dovoljno da ne mogu da obucem svoje stvari,t j da ih zakopcam!
Takodje helanke ne dolaze u obzir za posao, tako da sam odlepila trazeci stvari, ali evo saveta, pronasla sam u ooopsu na snizenju neke haljinice secene ispod grudi koje su vrlo elegantne, sada planiram da ih nosim kao tunike sa lanenim pantalonama i 3/4 malo kvalitetnijim helankama (na pr dodacu mali slic na helanke), a za posle trudnoce mi ostaje super haljina.
I evo, vec na poslu imam pozitivne reakcije od kolegenica (jer su navikle da me vidjaju raskopcanu) :)

: Anchy80 - 3. jul 2008 6:06:46(UTC)
Ja sam tek na pocetku ali sam se vec ugojila i stomak mi je prilicon porastao!
Ne znam sta da radim, izbegavam da kupujem trudnicku garderobu, ali posto radim moracu barem nesto da kupim!
Helanke su prava stvar ali ne znam da li u tome mogu da idem na posao!

: Oblak_u_bikiniju - 2. jul 2008 8:14:20(UTC)
Ja sam nasla par super kombinacjia - helanke, uska tunika do ispod guze i sandale. Juce sam umjesto tunike obukla svoju haljinicu koja je prilicno kratka, pa bih je stalno povlacila na dolje jer mi je stomak podize...
Imam jos par haljinica, neke suknjice...
U principu, imam tako neke kombinacije koje izgledaju fino.

: natasa44 - 2. jul 2008 5:57:57(UTC)
Lajti, blago tebi ;)
Ja bas nekako izgledam razdrljeno, makar ja imam taj osecaj, jer znam da se ispod tunike kriju do pola raskopane pantalone, pa sam stalno u strahu da mi ne spadnu na sred ulice ;)

: lajti - 1. jul 2008 6:55:45(UTC)
haaa, i ja sam sestri rekla da su pantalone što mi je poslala ogromne, a ona će meni neka, neka biće ti dobre u osmom i devetom mesecu
pa i ja radim i nekako uspevam da se upakujem za posao i da to izgleda kulturno

: natasa44 - 1. jul 2008 6:03:16(UTC)
Lajti, ne bih brinula za kucnu garderobu, ali jos uvek radim i malo mi je neprijatno da na sastanke idem blago raskopcana ;)
Haljinica ima mnogo slatkih, u regularnim buticima, jer je 90% haljina sad seceno ispod grudi, ali pantalone...e to je vec problem
I ja sam pozajmila zimske trudnicke pantalone i pitam se DA LI JE MOGUCE DA CU BITI TOLIKA :)

: lajti - 1. jul 2008 4:32:49(UTC)
ja ne kupujem ništa trudničko, izbunarila sam neke svoje haljine i suknje koje su široke, lepršave i mogu da posluže sad za leto, a za jesen sam pozajmila od sestre pantalone somotske trudničke kojima ću se poslužiti, a pošto ću biti kod kuće imam i neke trenerke i tako ću pregurati ovaj divan period

: natasa44 - 30. jun 2008 11:45:57(UTC)
Jasna, gledala sam prvo po obicnim radnjama, ali na zalost sve ima slic i dugme, a meni je samo stomacici iskocio i od svih mojih stvari na dugme i slic NISTA NE MOGU DA ZAKOPCAM! Zato trazim bilo sta sto ima lastis ili gumu, uopste ne mora da bude trudnicko.
Ali ako imas info gde je tacno to videla....unapred sam ti zahvalnaaaaaaaa

: Jasna-belgija - 30. jun 2008 11:31:04(UTC)
hej Natasa iz Beograda jedna drugarica mi je rekla da trudnicke pantalone i teksasa suknje je kupila u obicnom butiku gde se prodaje teksas,zato pogledaj po buticima teksas garderobe,,,,Mi trudnice bas smo problematicne po pitanju odevanja u trudnoci,,,,,,,hahhahaha,,, cmokkk,,,,,, zvezda bravo zvezda bravo zvezda bravo zvezda

: natasa44 - 30. jun 2008 9:51:17(UTC)
Drage trudnjace, ja sam isto odusevljena sa devojkom koja radi u "9 meseci". Ljubazna je, nije nametljiva i cak me je i pozvala da mi javi kad su stigle neke pantalone koje nisu bile tada u radnji, a videla sam ih na netu, na tom poljskom site.
Doduse...malo su im cene jace...ali su odlicnog kvaliteta.
Znate za jos neki butik?

: Jasna-belgija - 26. jun 2008 10:37:53(UTC)
Ja do sada nisam skoro nista trudnicko kupila,vec kupujem samo malo sire stvari i za broj ili dva vece,,,, Ali posto se je leto priblizelo,juce sam morala da kupim 2 para trudnickih lanenih pantalona i nekoliko majcica,,, Spremamo se za ovo varljivo leto,a i za odlazak kuci u Srbiju na odmor,,,, Ovde u Belgiji na svakom cosku ima da se kupi trudnicka garderoba,i nista nije skuplja od ove obicne garderobe,,,, Tako da po tom pitanju imam srece,,,,, zvezda bravo zvezda bravo zvezda bravo zvezda

: sania.. - 11. jun 2008 6:30:51(UTC)
koja je cena tih bermudica u enci menci-u?
unapred hvala

: mama malog Borisa - 10. jun 2008 12:50:43(UTC)
uzela sam predivan sorc-bermudice od dzinsa u Enci menci-u. Jako je slatko i nisam jos videla ni na jednoj trudnici.

: sania.. - 5. jun 2008 7:47:58(UTC)
.. sto se tice velikih marketa i trgovina, tog problema nema.. mislim sa neljubaznoscu!! Tamo ne mozes da uhvatis nekoga da te usluzi ili da ti pomogne ako zatreba..

: sania.. - 5. jun 2008 7:44:48(UTC)
Citat:
Hopeful - 4/6/2008 12:46

Moram da pohvalim ljubaznost u prodavnici "9 meseci"! Stvarno su me oduševili koliko su ljubazni i poslovni!
Za razliku od njih onaj butik za trudnice u Piramidi, ulaz iz Jurija Gagarina ima neku nadrndanu matoru prodavačicu koja je toliko neljubazna da sam ja izašla iz radnje i nisam kupila haljinu koja mi je savršeno odgovarala ali sam shvatila da je ona izgleda i vlasnik i nisam mogla da pređem preko tolike neljubaznosti. Na kraju sam haljinu uzela u Dorothy Perkinsu, kvalitetniju za još manje pare!

"Hopeful" veliki pozdrav. I u pravu si! Niko od nas ne bi trebao da tolerise neljubaznost, a strasno je koliko je ona zastupljena. I trebala bi da se otvori neka vrsta javne teme sa pohvalama i pogrdama za sve radnje, pa da se covek unapred informise kakve su prodavacice u kojim radnjama. A ne odes negde da potrosis svoj novac a neko te totalno nadrnda svojom neljubaznoscu i groznim stavom!
Strasno je sta mi se sve izdesavalo po tom pitanju, kao verovatno i svima. A najvise me nervira sto kada se to desi ja se totalno pogubim i ne znam lepo da odgovorim tamo nekoj "kretenki" pa posle bijem glavu "sto joj nisi rekla ovo...??" "..ili ovo...?? Al sta vredi! :(

: SuzyQ - 4. jun 2008 17:31:01(UTC)
Da li neka od vas zna gde ima teksas sukanja za trudnice u Bg?

: Hopeful - 4. jun 2008 14:46:53(UTC)
Moram da pohvalim ljubaznost u prodavnici "9 meseci"! Stvarno su me oduševili koliko su ljubazni i poslovni!
Za razliku od njih onaj butik za trudnice u Piramidi, ulaz iz Jurija Gagarina ima neku nadrndanu matoru prodavačicu koja je toliko neljubazna da sam ja izašla iz radnje i nisam kupila haljinu koja mi je savršeno odgovarala ali sam shvatila da je ona izgleda i vlasnik i nisam mogla da pređem preko tolike neljubaznosti. Na kraju sam haljinu uzela u Dorothy Perkinsu, kvalitetniju za još manje pare!

: pirgo7 - 4. jun 2008 7:36:30(UTC)
ja sam bas ponosna na sebe sto sam se iskontrolisala kad je u pitanju kupovina trudnicke odjece.
Sve do 6.mjeseca mogla sam uci u sve krpice. A posle je doslo lijepo vrijeme. Kupila sam dvoje pantalona u H&M i 3 majce sveukupno 70e, prepravila lanene pantalone i suknju dodala im onaj elasticni dio. Imam jos dosta nekih duzih majci koje nosim i ljetnjih haljinica sa pojasom, tako da sam mirna.
Mislim da ljeto mnogo prakticnije za odijevanje trudnice. Zimi vec treba kupiti jaknu, a mozda ne bih mogla ni cizme da obujem:) A plus kad se natrontas garderobom jos izgledas vece:)

: radmila - 4. jun 2008 5:44:39(UTC)
Hvalaaaaaaaaaa

: sania.. - 3. jun 2008 13:09:23(UTC)
Nalazi se na Nbgd-u kod Sava Centra,tu blizu. Imas na njihovom sajtu mapu!!

p.s. sa srecom..

: SuzyQ - 3. jun 2008 12:06:38(UTC)
Našla sam: www.9meseci.blogspot.com
Pogledaj, imaju baš finih stvarčica.

: duckiduca - 3. jun 2008 12:05:31(UTC)
www.9meseci.blogspot.com eto to je njihova adresa :-*

: SuzyQ - 3. jun 2008 12:03:43(UTC)
Radmila, prelistaj malo unazad neko je na prethodnim stranicama napisao tačan naziv sajta. Nalazi se na Novom Bg, a na sajtu imaš adresu prodavnice i katalog proizvoda.

: radmila - 3. jun 2008 11:55:06(UTC)
Sanja a gde se tacno nalazi ta radnja i jel imaju sajt?

: sania.. - 3. jun 2008 11:47:31(UTC)
bila sam danas do "9meseci"
Nasla sam super stvarcice za sebe. Uvek se oraspolozim kada nadjem pantalone koje mi lepo stoje. Kupila sam neke bez tricetvrt od lana, i dve majcice.
Pozdrav svima.

: SuzyQ - 28. maj 2008 10:15:07(UTC)
Asteraki, možda im i jesu veće cene. Sada sam se setila da kada sam ja tamo kupovala pre nekih mesec i po imali su sniženje, pa je možda zato bilo povoljnije. U svakom slučaju, lepe stvari. Planiram tamo da odem da vidim teksas suknju, mislim da bi mi baš trebala i da mogu dobro da je iskoristim ovog leta.

: asteraki - 28. maj 2008 9:37:53(UTC)
Sada trazih na netu tu radnju.
Na zalost, ovde kod nas postoji samo mogucnost za narucivanje njihovih stvari preko interneta . Bas bez veze sto nemaju negde butik, grrrr. Mnogo mi se svidjaju njihove haljine i suklnje.
A sto se cena tice, ovo sto sam videla na netu za Grcku, ima skoro istu cenu kao i stvari u Benetonu. Za nijansu su mozda nize cene. Bas su znaci ovde preterali. Farmerice 70e, grrrrrr.

: SuzyQ - 28. maj 2008 8:50:40(UTC)
Cene u "9 meseci" su prihvatljive, u svako slučaju niže nego u Benetonu i Zari.

: asteraki - 28. maj 2008 8:07:07(UTC)
Super Suzy. I ja sam ovih dana preturala po letnjim stvarima i nekim starijim, i , za divno cudo, nadjoh dosta toga sto mogu da obucem sada. Sto kazes ti, suknje samo malo podignem preko stomaka, i u kombinaciji sa nekom lepom duzom majicom izgleda super.
Ja nemam nameru vise ni jednu trudnicku stvar da kupim. Zali Boze, i ovo sto sam kupovala do sada. Ostavicu za sledecu trudnocu, ako i tada budem mogla da nosim.

I meni je bas zao sto nema PRENATALA tu. Imaju bas modernih stvari, ali i ova radnja o kojoj pricate ''9 meseci'' ima bas super stvari. Sada videh na njihovom sajtu da bi trebalo da imaju i ovde neku prodaju. Odoh malo da prokrstarim netom. Mozda imaju i u Solunu radnju. Bas bi bilo super.
A kakve su im cene?

: SuzyQ - 28. maj 2008 5:22:52(UTC)
Bebanice, ja sam pazarila u P.S.-u u Subotici. Imaš na njihovom sajtu www.ps.co.yu spisak prodavnica i brojeve telefona, pa možeš da se raspitaš, mada mislim da je u njihovim prodavnicama ista ponuda.
Ona prodavnica na Novom BG 9.MESECI je odlična i kao što je neko već napisao prodavačica je izuzetno ljubazna i uslužna. Prodaju samo stvari za trudnice i to baš moderne.
Asteraki, na žalost, mi nemamo PRENATAL u Srbiji, a na njihovom sajtu sam videla da imaju odlične stvari.
Ja sam sinoć izvukla iz ormara sve moje letnje majice i baš dosta njih su malo duže i mogu da ih nosim, što je super. Našla sam i nekoliko sukanja od pre par godina koje su napravljene od nekog elastičnog materijala i imaju onaj rastegljivi pojas, pa ih navučem do pola stomaka, majica preko i super. Odmah sam obukla jednu kombinaciju danas za posao i baš sam zadovoljna.

: asteraki - 27. maj 2008 17:27:02(UTC)
Zaboravih da napisem da sam ja tek prosle nedelje saznala da H&M postoji i u Solunu. U subotu smo bili tamo i bas smo kupili lepu garderobicu. Cene su sasvim ok, cak i mnogo jeftinije nego u drugim radnjama slicnog tipa ( ZARA, MARKS&SPENCER, Bershka... ).
I ono zbog cega sam jako srecna je , sto sam bez problema nasla neke suknjice, haljinice i bluzice u velicinama koje su mi odgovarale, a da nisu modeli za trudnice.
Imaju veliki izbor pamucnih majica i bluzica koje su bas moderne a malo su duze od obicnih, pa bas lepo moze da se ''upakuje'' stomak.

: asteraki - 27. maj 2008 17:18:43(UTC)
Ja tek sada vidim da sam bez veze kupovala gomilu trudnicke garderobe.
Na pocetku trudnoce su me uhvatili bili zivci zbog toga sta cu nositi kasnije, pa sam kao kreten otisla u Beneton i nakupovala gomilu stvari. Naravno vecinu sam kupila malo vecu, misleci da cu izgledati kao slon. Sreca sto je bilo snizenje , pa nisam platila po punoj ceni, inace bih sada umrla od muke. Uopste nisam zadovoljna njihovom garderobom za trudnice. Nije bas udobna, a jako je skupa. Farmerice nemaju puno elastina, i iako imaju onaj siroki pojas od lastisa, kada sednem pritezu mi stomak na onom prelazu izmedju dzinsa i tog lastisa. I sto je i sa ostalim pantalonama koje sam tamo kupila. Bluze su im preskupe, a u sustini su skoro kao obicne, samo sto su za nijansu duze.
Jedino cime sam zadovoljna su dve haljine ( mislim da sam u slikama iz trudnoce postavila jednu bas u toj jednoj ljubicastoj haljini ), ali one nisu ni bile trudnicke.

Trudnicka garderoba kojom sam se odusevila je ona koju sam kupila u PRENATAL-u. Ne znam da li ova firma postoji u Srbiji, ali ukoliko postoji , obavezno pogledajte sta imaju. Cene su im malo povoljnije nego u Benetonu, ali je zato kvalitet super i jako su udobne stvari. Tamo sam kupila dvoje elegantne pantalone i jedne dzins bermude i slatko sam ih iznosila. Materijali su super, elasticni su, a i imaju lastise u pojasu koje mozete podesavati analogno sa obimom struka- stomaka.

Svih ovih meseci sam najvise nosila svoju graderobu od pre trudnoce i neke stvari koje sam dokupila, ali opet ne trudnicke. Na mojim farmericama mi je svekrva (koja zna po nesto da sasije) skinula pojas i usila drugi od elasticnog materijala, tako da sam njih nosila do skoro. Sada sam vec stigla do +10kg, pa su mi tesne. Potrudicu se da slikam te farmerice pa da okacim sliku, jer je zaista super ideja. Udobno, a ne kosta skoro nista i jos se osecate kao da niste trudni jer nosite svoje farmerice. Verovatno ce nekome posluziti ideja.

: krusicka - 27. maj 2008 13:30:05(UTC)
Citat:
jelenica_pelenica - 26/4/2008 11:10

Imate super butik na NBGD, evo vam sajt pa pregledajte kakve sve modele imaju!

http://9meseci.blogspot.com/

Bila sam i kupila bele pantalone i 2 majce i mogu vam reći da je kvalitet izvanredan... Ima zaista veliki izbor i za svakoga ponešto!!! I Ivana koja radi tamo je jako ljubazna!!! Inače, ponedeljkom i utorkom imate sniženje 15 %...

: bebanica - 27. maj 2008 12:39:30(UTC)
Suzy jel na Terazijama? Moracu da odem, sve stvari mi postaju male..

: SuzyQ - 27. maj 2008 11:58:55(UTC)
Ne znam da li ste išle u P.S. Imaju lanene pantalone u crnoj, beloj, zelenoj, ljubičastoj, bež boji i to baš trudničke. Nisam se baš oduševila kako meni stoje, ali nismo sve isto građene, pa pogledajte. Imaju i haljine i tunike koje se mogu nositi i kao trudničke, ali i posle.
Ja sam tamo kupila trudničku suknju u tri boje i skroz je dobra, samo je pojas trudnički, a ostalo je krojeno normalno (mislim ne trudnički).

: bebanica - 27. maj 2008 11:14:23(UTC)
vanjaja a gde ima njihova ranja kod nas? ja nisam cula da ih ima ovde..

: mama malog Borisa - 27. maj 2008 7:09:59(UTC)
za novosadjanke: u Cara Dusana ima butik Baby boom, tamo su jako lepe i kvalitetne stvari za trudnice.

: vanjaja - 14. maj 2008 5:57:19(UTC)
duckiduca ja sam iz h&m mama kupila lenene pantalone super model za 20E, trenerice sa pojasom(malo vece da mogu i kasnije da ih nosim) 10E :), i dve kosulje lenene koje super izgledaju i nisu ono bas trudnicke. Bas mi se svidja h&m cene su super a i modeli... Kod nas u mango su doneli lenene pantalone dugacke i kapri sa pojasom kao za trudnice, kostaju negde oko 30E, a ima i kratke suknjice isti model. Ima ih u nekoliko boja

: bebanica - 13. maj 2008 19:21:06(UTC)
ja nista nisam nasla, sve mi je veliko..visi svugde osim na stomaku, tu puca ..ali ima lepih stvarcica, pa pogledajte, mozda nadjete nesto po vasem ukusu..

: macaraca - 13. maj 2008 16:26:38(UTC)
Ja sam u Eleniju kupila pantalone crne malo elegantnije koje josh uvek nosim cini mi se da su bile oko 2500 i bash sam zadovoljna!!!

: bebanica - 13. maj 2008 4:34:18(UTC)
sada je u beogradu veliko snizenje stvari za trudnice u butiku Eleni..ima ih svugde po gradu, a cene stvari su od 5E do 20E..pa pogledajte, i ja cu danas pa vam pisem ima li sta sto valja...

: hocu i ja - 12. maj 2008 20:04:40(UTC)
Hvala ti na odgovoru zaljubljen

Valjda cu uskoro doci

: belgrademum - 11. maj 2008 7:04:04(UTC)

Bluze su od 1500-2700 haljine od 3300-4200 a pantalone,farmerice i trenerice od 2300-4000

Pozdrav... 

--------

: hocu i ja - 11. maj 2008 5:43:08(UTC)
Pogledala sam njihovu kolekciju i super je, jako mi se svidja.
Ovde kod nas bas i nema lepih stvari za trudnice, kao da ne treba da izgledamo lepo ako smo trudne.
Samo me zanima da li znas cene makar orijentaciono u tom butiku?
Planiram da odem kad dodjem u Bg.

: belgrademum - 10. maj 2008 16:23:34(UTC)
Letnja kolekcija 2008 u butiku "9meseci" na adresi www.9meseci.blogspot.com
Majcice se nose i posle trudnoce, farmerice, pantalone od pamuka i lana, suknje, haljine, tricetvrt pantalone...
Na NBGD-u, tel. 011/31 32 732; 063/310 352;

Veliki poz... trudnica

: Oblak_u_bikiniju - 10. maj 2008 16:09:48(UTC)
Ja upravo dobila trudnicke farmerke na poklon. Velike su mi, ali su trenutno jedine koje imam i skroz su ok! ;)

: macaraca - 10. maj 2008 12:35:30(UTC)
Bila sam u decibelu kupila 2 majcice pamucne bash su super i dugacke ima ih od 1300 do 1700din., i u butiku IN-za trudnice u Piramidi sam kupila super bez pantalonice za prolece-leto ima po dzepcic sa str. i jako prijatan pojas a podesavaju se ispod stomaka-na niskom struku. i one su 3200din.

: duckiduca - 3. maj 2008 17:21:02(UTC)
Ej Bebanice kad si vec kod teksas haljina i ja cu da kupim jednu imas jmnooogoo slatku u doroti parkins u imo centru jako slatku kosta oko 2000din a inace je 3000 a sada na svu robu imas 30% popusta. Koliko si platila farmerke? 5000din? Idi tamo i ja cu sad u ponedeljak ili utorak mnogo mi se dopala..i sve su ostali veci brojevi..

: bebanica - 3. maj 2008 17:16:06(UTC)
Ja sam kupila prve trudnicke farmerke, jer mi trenerke postaju jako tesne preko stomaka, a veci brojevi mi nikako ne stoje, jer imam mrsave noge, pa sama sebi izgledam smesno..U Zari, u Knez Mihajlovoj, tamniji teksas i imaju crni pojas, koji izgleda kao da imate bodi i plitke farmerke..super stoje i cena je pristojna..inace to je jedina stvar u odeljku za trudnice koja mi se svidela..Tunike jos uvek mogu sve da obucem koje sam nosila i pre trudnoce, ali uskoro necu moci ni njih..A od nedelje idem da trazim neku teksas haljinicu, pa ako neko zna gde bih mogla da nadjem bilo bi lepo da napise..

: duckiduca - 3. maj 2008 16:29:05(UTC)
H&M je Svedska marka a uglavnom second handovi nabavljaju robu iz Svedske. U H&M je sve jeftino jedva cekam da odem u Norvesku zato ovde i ne kupujem puno stvari jer stvarno deru!!! Mislim za farmerke da das od 2500-5000din hm mnooogoooo!!! Ali jedne sam morala da kupim da imam. A ja posto zivim kod merkatora na Nbg-u na kutijama zene prodaju super majice za 500din ima i tunika ali meni se ne dopadaju sarene su ali stvarno super roba.

: Anica_NS - 30. april 2008 16:18:01(UTC)
ne znam šta mislite o prodavnicama polovne robe, tzv. SECOND HAND radnjama, ja volim tamo da zalazim i već sam našla jedne sjajne pantalone s pojasom (500din) i suknju, takođe s pojasom (300din). da stvar bude još bolja, iako ne i presudna, roba je markirana (H&M). opereš, opeglaš - i imaš kao novo! A zašto platiti te silne hiljade dinara koje nam "iznuđuju" radnje za trudnice. i hvala Bogu, imamo sreće s modom - hit su tunike, trenerkice s pojasom... i to se može svuda naći povoljno i lepo, pa ni ne moramo u te specijalizovane radnje gde stvarno deru! uživajte u sređivanju i šetanju svojih lepih velikih stomaka:)

: jelenica_pelenica - 26. april 2008 12:53:07(UTC)
MAme evo upravo sam se vratila iz robne kuce Leto. Kupila sam pantalone i super bluzicu za 2000 din. Ima neko snizenje-doduse nema puno stvari imate helanke, bluzice ( zutu i pink), pantalone ( ko trenerke ali su suppper) u zelenoj, sivoj crnoj i crvenoj boji, pantalone za posao -na peglu u drap, crnoj i sivoj boji! Sve su po 990 din/kom. Pa pozurite dok ima. Ostalo deru sa cenama. Tipa prelepa tunika 7800, haljine od 7000-12000..... Nisu normalni sa tim cenama ali moze da se probere nesto!

: bamba - 26. april 2008 7:45:07(UTC)
zenske sad kada vas citam skontala sam koliko sam srecna sto imam snajderku....i to super sije... bravo zvezda a i jeftino.... bravo ja sam 4 majice i 1 suknju sasila za 2500 din. znam da je u bgu retkost naci dobru snajderku i koja ce uvek imati vremena za tebe i brzo ti uraditi...to je mozda prednost manje sredine.... ;] :-*

: jelenica_pelenica - 26. april 2008 7:10:35(UTC)
Imate super butik na NBGD, evo vam sajt pa pregledajte kakve sve modele imaju!

http://9meseci.blogspot.com/

: Lili - 25. april 2008 14:19:37(UTC)
Ja sam nasla lepe letnje pantalonice gore sa rastezanjem i slatku majca-kosulja u DONNA za trudnice u Piramidi, mislim da su pantalonice oko 2800 a ta majca 1800....bila sam u Terra Nova na kratko ali licno nemaju za trudnice posebno i sve ostalo ja ipak mislim da bar mene bi zuljalo ako ide i ispod stomaka i gore jer ipak steze a stomak ce biti sve veci i veci trudnica pozz

: magi - 24. april 2008 13:23:34(UTC)
Devojke u top shop-u koji sam već pominjala u immo centru trenutno na svu robu daju dodatni popust od 30% zbog renoviranja radnje pa vredi pogledati imaju lanene trudničke pantalone za 2500 sa tim popustom i još dosta stvarčica, ima svašta da se nađe....

: Oblak_u_bikiniju - 24. april 2008 9:37:21(UTC)
Preporucujem da skoknete i do Terra Nove. Za ne tako velike pare imate obicne pantalonice za "ne trudnice", ali sa dubokim lastis-pojasom - fino stoje, nisu skupe (nista preko 20 eura, a i dosta manje)...
Ja nasla crnu trenerku, samo donji dio, ali je majmun, nisam kupila - ima taj lastis gore i kosta oko 900 dinara sto stvarno nije mnogo.
A ove druge su lanene u raznim bojama.

: Ania - 10. april 2008 14:55:22(UTC)
pa mislila sam na te u benetonu, a isto sam videla vrlo slicne njima u mangu-ima bele sto ja volim ali su jako tanke pa se provide sto mi je neukusno, a zelene mi se ne svidjaju. Pogledaj te, mislim da su te jeftinije-oko 2000 mozda, nisam sigurna...

: mihajlovicka - 10. april 2008 8:43:28(UTC)
Ania, gde si videla takve pantalone za trudnice? Ja takve i nosim ali ove moje ne mogu obuci. Videla sam divne zelene u Benetonu ali su oko 5000,00 din. a to mi je mnogo.

: Ania - 10. april 2008 6:22:29(UTC)
ima u ns zara, tu uglavnom i kupujem, ali nisam videla da imaju lanene??? mozda kod nas nisu jos dobili, ali ako ima u bg sigurno ce dobiti.
Hvala hopeful caos

: Hopeful - 10. april 2008 6:18:29(UTC)
Ania ne znam da li u NS ima Zara, ako ima kod njih možeš naći trudničke lanene u nekoj lepoj roze boji. Inače ovde ima i neki butik na Slaviji, moji su mi kupili pre par dana lanene pantalonice i baš mi se dopadaju! baš trudničke. Tako da ako ne nađeš u NS skokni do nas, naćićeš već nešto, pogotovo što je tebi već stomak sigurno veći, a ovde je teže naći za neku srednju veličinu jer su mi oni baš trudnički pojasevi na pantalonama još uvek veliki pa ih skraćujem zihernadlom

: Ania - 10. april 2008 3:47:47(UTC)
e ja sam juce obisla pola grada i bas sam se nameracila da potrosim pare ali nista nisam nasla...ja zaista ne znam sta cu nositi kad otopli, u farmericama cu prokuvati, a samo sam zelela jednostavne lagane lanene pantalone. Sve trudnicke su u nekom zelenom polu-vojnickom fazonu koji ja ne volim...

galamdzija galamdzija galamdzija  bas sam bila ljuta...vrtim vec nedeljama par stvari...

: mihajlovicka - 9. april 2008 15:44:39(UTC)
U Teranovi ima i super majicica i tunikica za 390,00 i 690,00 din. Jako su prijatne.

: anita75love - 9. april 2008 15:36:54(UTC)
Ja sam bila danas u Tera Novi, imaju lepe helanke i kratke pantalonice ali vise nema brojeva maksimalno M veličina, jer je neko sniženje a meni je to malo.
Ipak sam nasla jedne krake pantalone od streča u L veličini i moraću da popustim gumu ali to su bile jedine. Šmrc, ostadoh ja bez helanki ali možda dobiju kasnije!

: magi - 9. april 2008 15:31:25(UTC)
Dobre farmerke imate u immo centru na spratu u top shop-u, na sredini prodavnice pri dnu imate štendere sa okačenim pantalonama na rasprodaji tu uvek ima i trudničkih farmerki, samo par komada, ali ih dopunjuju iz magacina, a cene su 2999 i 3999, imaju i nove modele , koji su apsolutno identični za 4500 din. Super je što su po brojevima, i struk i dužina nogavica pa ne mora da se skraćuje a modeli su odlični, moderni.

: vanjaja - 9. april 2008 6:35:04(UTC)
Stvarno beneton ima super stvari, mada i h&m imaju liniju mama, mm (koji inace je non stop na put - eto ga sad je u peking) je doneo zadnji put super stvari , lenene pantalone sa onim dodatkom za stomak, trenerke, kosulje... A i kod nas ima radnji pa kupila sam trudnicke farmerice 2 para super modela ( kojie kostaju negde oko 40 E )... I bas sam se juce pitala sta cu sa tako puno garderobe nakon trudnoce? Ali sta da radim nikako da prestanem da kupujem, kad mi se nesto svidja onda zaboravljam sve :)

: krcko - 8. april 2008 2:58:47(UTC)
mene mm stalno tera da kupim tako nesto i da nosim ispod stomaka ja to nemogu imam osecaj da mi spada i nema sanse sa tako nesto nosim
plitke pantalone nisam nosila ni inace a kamoli sad.

: daki80 - 7. april 2008 16:08:09(UTC)
Ja sam kupila(doduše više dobila za rođendan) jedne pantalone, suknju i haljinicu u benetonu-jesu skupi ali pošto radim potrebno mi je da imam raznoliku gardarobu a i suknja koju sam uzela može da se nosi i ovako a haljinicu ću moći celo leto, ipak neverujem da će stomak tako brzo da nestane nakon porođaja.Stvari su im stvarno extra stoje ko bombona.Kupila sam i dva para dugih končanih čarapa sa prilično labavim sturkom koji mi je sada taman na kukovima pa me ništa ne steže. Jedino mi je teško majce da nađem pošto sam i jako visoka,da su dovoljno dugačke ali ne i preširoke.Našla sam u Zari dve obične lklasične epe majce poslužiće fino.

: nency bg - 7. april 2008 8:48:28(UTC)
Ja sam dobila na poklon helanke iz Tera Nove koje nisu trudnicke ali imaju siri pojas i uopste ne stezu, kao da su pravljene za trudnice.A model je bas sladak, do pola lista i ima 3 dugmenceta pri kraju nogavica.Jako su udobne pa pogledajte tamo.

: Ania - 7. april 2008 6:33:24(UTC)
Pa to i mene zanima: pronaci TRUDNICKE HELANKE! ako tako nesto uopste postoji... :(

Ja obozavam helanke ali obicne zaista ne mogu da nosim, ni da ih spustim ispod stomaka-to mi je potpuno neprakticno i bezveze...

: anita75love - 7. april 2008 6:23:05(UTC)
Ako su trudničke helanke, gde ih nalazite?
Zar vas one obične ne stežu oko struka? Ja više ni čarape ne nosim, već samo one samostojeće i to već 3 meseca.

: Ania - 5. april 2008 15:21:27(UTC)
e duco a koliko su helanke u zari?
kakve su? jesu bas trudnicka kolekcija ili obicne?

: duckiduca - 5. april 2008 15:19:07(UTC)
i ja se potpuno slazem da su helanke bez cizmica bezveze ja imam one prolecne-jesenje cizmice od prevrnute koze pa mi lepo stoji..ali uz cipele bezveze...

: duckiduca - 5. april 2008 15:17:49(UTC)
znam za zaru fenomenalno stoje ali malo mi je preskupo da dam 5000din za njih..mozda kasnije..ja sam kupila helanke u zari i super su mi..nekako za te pare mogu da idem na 4d a to je dozivljaj icon_wink

: jesha - 5. april 2008 14:25:21(UTC)
Ja sam pre nekih 7-10 dana otisla u robnu kucu Leto (pored auto-puta, iza Plavog mosta) i kupila fine sive pantalone na snizenju. Tamo je inace sve skupo, ali je snizenje bilo 50 posto, tako da se isplatilo, ispale su oko 1700 din. Takodje sam probala i nekoliko modela farmerki, ali meni to ne stoji bas najbolje :?
Inace, snizenje se odnosi na skoro svu garderobu, dosta je rasprodato tako da nije neki spektakularan izbor, ali pantalona je bilo dobrih.
Nadam se da sam pomogla. Ipak, najbolje bi bilo da ih pozovete i da proverite da li je snizenje jos u toku.

: Ania - 5. april 2008 13:48:29(UTC)
Meni je ubedljivo najbolji model trudnickih farmerica u Zari, cak je i moja drugarica pozelela da ih kupi kad je videla model (nije trudna). oko 5 hiljada su...

: Hopeful - 5. april 2008 13:09:02(UTC)
Citat:
Oblak_u_bikiniju - 26/3/2008 23:08

Onda ja imam srecu sto imam dosta uskih tunika, uz tijelo koje fino isticu liniju i mislim da mi bas dobro stoje. Mislim, imam ih od ranije.
Jedva cekam da se popravi vrijeme da izvucem moje haljinice od ranije, a pretpostavljam da cu poneku i da dokupim...
Danas sam nosila helanke, tuniku i cizme i super je kombinacija, udobna za stomak koji me ponekad boli i zna da mi bude muka, a super stoji. Mada se nikako ne vidi da sam trudna. Samo ne volim helanke bez cizmica, kojima ce uskoro proci vrijeme...

Ni ja ne volim helanke bez čizmica, deluje mi nekako baš jeftino uz cipele ili patike. Zato sam našla da one kapri helankice koje su samo malo izpod kolena mogu lepo da idu uz patike a mogu i uz one sandale sa zatupastim vrhom i otvorom kod prstiju a sa debelom štiklom i malom platformicom. Sa takvim sandalicama ili nekim papučama mi te helanke do ispod kolena lepo idu, uz naravno tunikicu. Tako da ću iz čizmi u papuče ili sandale a u međuvremenu će helanke da stoje u ormanu.
Mene zanima gde ima nekih finih trudničkih farmerkica a da nisu neki babski krojevi?

: Oblak_u_bikiniju - 5. april 2008 6:08:39(UTC)
Meni su rekli da vidim trudnicke farmerke u Benetonu. Kazu da su jako dobrog kroja, udobne su i super stoje... E, sad, zavisi mi sve to i od cijene jer cu radije da kupim nekoliko finih haljinica na Bazaru za manje pare... Vidjecu kakva je situacija.
Stomacic mi pomalo rastei ona 2-2.5kg sto sam dobila su otisla strogo tamo, dok su mi noge po starom... Jos nosim svoje farmerke, ali cu prestati jer ih nosim raskopcane, pa se raspasem i stojim golih ledja.
Da se pohvalim, dobila sam na poklon iz Zekstre tuniku - neki onako fensi uzorak ala leopard, fino sjecen dekolte, podvezana ispod grudi i dole siroka. Bas je fina, mada mi jos nije nuzno toliko siroko.

U prilog nam ide i nova moda - sve proljecne kolekcije su radjene sa tim rezom ispod grudi!

: Ania - 5. april 2008 5:36:09(UTC)
Do sada sam, od bas trudnickih stvari, kupila nekoliko stvari u Zari i nekoliko u decijem Benetonu, posto oba butika imaju trudnicke kolekcije. Ali sam dosta kupovala i po obicnim buticima, malo vece brojeve, i sire modele majicica-sad su ionako one moderne, ne samo za trudnice, pa nije tesko naci takve modele majica i haljinica koje se vec ispod grudi skroz sire.

: mihajlovicka - 4. april 2008 13:43:38(UTC)
Opet ja sa lanenim pantalonicama u Mangu. Sad ih imaju i u vise boja, i dugacke i one trofrtaljke ili kako se to vec zove, i suknjice. Sve je sa pojasom.

: macaraca - 27. mart 2008 11:21:43(UTC)
juce sam bila u Immo centru u top shopu su super topici za 799 i 999din. ako neko vidi lanene ili bilo kakve prolecne i letnje pantalonice nek javlja!!!

: Oblak_u_bikiniju - 26. mart 2008 20:08:10(UTC)
Onda ja imam srecu sto imam dosta uskih tunika, uz tijelo koje fino isticu liniju i mislim da mi bas dobro stoje. Mislim, imam ih od ranije.
Jedva cekam da se popravi vrijeme da izvucem moje haljinice od ranije, a pretpostavljam da cu poneku i da dokupim...
Danas sam nosila helanke, tuniku i cizme i super je kombinacija, udobna za stomak koji me ponekad boli i zna da mi bude muka, a super stoji. Mada se nikako ne vidi da sam trudna. Samo ne volim helanke bez cizmica, kojima ce uskoro proci vrijeme...

: Hopeful - 26. mart 2008 16:32:01(UTC)
Macaraco i ja sam uzimala u New Yorkeru tamo ima baš finih stvarčica, uopšte cela moda je i ove godine pogodna za trudnice. Kupila sam neke kao trenerkice do ispod kolena, mislim da su oko 1000 din, helankice sportske do ispod kolena u nekoj lepoj tirkiznoj i sivoj boji isto tako nešto oko 10 eura, majičica i tunikica kolko hoćeš. Inače ima u Delta Citu jedna mala radnja u prizemlju, nije mothers care nego neka na I, kod njih ima onih kao vojničkih pantalonica sa pojasom za trudnice, fenomenalne su za svaki dan samo su mi bile velike, a crne kapri varijanta male, ali ko hoće nek prošeta neće se pokajati!

: macaraca - 26. mart 2008 9:43:53(UTC)
ja sam kupila extra haljinicu za mladence u Oviesse-u robnoj kuci sva onako cvetna i sarena-4500din, i u Delta Citiju sam nasla neke majcice u Nju jorkeru 1 je 450 din bez rukava bash za leto, a druga je prava trudnicka bice mesta za stoooooomaaaak ta je -900din.

: mihajlovicka - 26. mart 2008 9:09:04(UTC)
Angel i Angie, slazem se sa vama ali sta da radim kad nista ne mogu da obucem. Mogu majice i dukseve jos uvek. Dugmice na kosuljama ne mogu ni da primaknem rupicama da zakopcam.Cak i trenerice mi imaju neke jake debele gume a i sad su mi kao helanke. A i ne mogu uvek biti u trenerici. Kad treba da idemo negde, dodje mi da placem, svi lepo obuceni a ja kao klosar. Pa se kao mm solidarise sa mnom pa i on obuce trenerku. Dobro je sto zima konacno prolazi, jaknu jedva zakopcam. Malo sam stvari kupila od kad sam trudna ali sve mogu da nosim i posle.
Jelenice, tako i meni pokazu uglavnom garderobu koja je samo ogromna a ne za trudnice. Ni te pantalone nisu trudnicke, samo imaju taj veliki pojas bas kao trudnicke, bas je rastegljiv i nezan, a moze i da se zavrne. U Novom Sadu u Mangu su imali lanene sa pojasom i bez njega.
Cini mi se da u Radosnici na Trifkovicevom trgu ima lepih stvari a i u prodavnici u Cara Dusana 80 su dobili i krpice za leto, u izlogu sam videla neke lepe tunikice.

: nina82 - 25. mart 2008 12:05:33(UTC)
Super sam petak pazarila kod Kineza. Htjela sam da se malo sredim u subotu za Mladence posto smo imali goste. Kupila sam crne helanke i divnu crvenu tuniku secenu ispod grudi i sa puf rukavima za 1000 dindzi. Lepo i jeftino, a ja prezadovoljna

: krcko - 25. mart 2008 10:32:22(UTC)
ja sam mrzela te tunike i nemam ni jednu jedinu i pre neki dan popizdim sto nema nista da se kupi udjem u neku prodavnicu i kaze zena pa nemamo nista sto vas nebi stezalo jedino tunike i ja tako ocajna uzmem jednu oribam i nije to tako lose bar ne za ovo stanje a nije ni skupo :)

: Oblak_u_bikiniju - 25. mart 2008 9:36:42(UTC)
I da dodam, moja svekrva drzi butik i ima svoje krojace koji joj siju garderobu rucne izrade (njena modna linija, bas super robe ima), tako da mi je rekla da samo nacrtam sta hocu od svile, lana, pamuka... kreiram i posaljem da vide koliko je izvodivo. Tako da ne brinem puno za odjecu. :)

: Oblak_u_bikiniju - 25. mart 2008 9:34:02(UTC)
Ja sam sad u IV mjesecu i jos uvijek nosim svoju robicu i to sve i farmerke i pantalone, samo radije nosim tunike, kako bih mogla da raskopcam pantalone ako mi postabne neprijatno.
Posto radim kancelarijski posao, srecem se sa ljudima, idem u neke institucije, ne mogu bas da odem u obicnoj trenerkici, a vrijeme je dramaticno ruzno i bas nisam pametna sta da nosim.

Elem, kod nas su trudnocke farmerke 35 eura. Sve je to slatko, samo sto mi one fark ekoje nosim citav zivot ne kostaju toliko, a ne nesto sto cu nositi par mejseci i onda pokloniti nekome.
Za sada su mi jedina investicija tuniek (kupila sam jednu sportsko elegantnu, pamucnu, ljubicastu, bas onako finu za oko 1000 dinara) jer njih nosim puno i inace. Sacekacu da prodje ovo ruzno vrijeme pa cu kupiti nekoliko haljinica. To ce mi biti super i za posao i za zezanje! A planiram zbog nasih tropsih vrucina da ne radim jul i avgust (osmi i deveti mjesec meni), tako da ni brige oko biznis robe nemam... Eto, izmuvah nesto.
Zadovoljna sam, jer stomacic pomalcice raste, mada nije bas neki (muz mi kaze da je geldao i zene sa vecim stomakom koje fino izgledaju na plazi, a nisu trudno pri tom...), a noge i guza su gdje su bile. Cak, posto dobijam na stomaku, a nema kila, noge mi malo otanjale sto je divno jer imam jake butine...

: Angie - 25. mart 2008 8:26:45(UTC)
Nisam nista posebno kupila,nosim samo trenerke i dukseve koje stalno nosim posto mislim da je bezveze da bacam pare na odecu koju cu nositi par puta u zivotu nekoliko meseci.U potpunosti se slazem sa Angel

: Angel - 21. mart 2008 23:14:39(UTC)
Meni bi bilo zao da dam vise od 1000 dinara a i to je puno, za period koji proleti. Treba te pare cuvati za kad dodje beba, ona kad je mala trosi oko 2000 za osnovne stvari nedeljno,a gde su onda potrebe mame. Pricuvajte te parice pa kupite sebi nesto posle porodjaja, mnogo ce vam znaciti, a i da imate ako nista drugo sta da menjate za kad izlazite jer ce beba bljuckati puno i desice vam se da vam dosta stvari bude na pranju, tako da je bolje imati vise. A trudnicka odeca ce vam samo visiti posle trudnoce. TO je moj savet. Obzirom da je prolazno strane, kupite nesto jeftinije negde, ja sam mozda previse jednostavna ili ekonomicna ali nikako skrtica, a kupila sam na pijaci 3-4 para trenerki za po 350 dinara i dukseva i jako sam se i lepo osecala celu trudnocu i vala i sad ih nosim po kuci. Do duse, to sam samo ja doomed

: jelenica_pelenica - 21. mart 2008 19:32:22(UTC)
Ja sam bila u Mangu pre 2 nedelje i ona guska me je gledala belo kada sam je pitala jel imaju stvari za trudnice. Na kraju mi je pokazala neku suknju koja ne da nije za trudnice nego uzas jedan. Kaze "ovo nam je najveci broj pa ce vam pomoci"!. Nije mi jasno jel neke zene zaista ne znaju kako izgledaju trudnice i kakva im garderoba treba! Tako da u Mangu u Knezu nema nista za trudnice provereno, ili je ova riba bila retardirana.

: duckiduca - 17. mart 2008 18:12:44(UTC)
u p..s-u imam trudnicka kolekcija za prolece..teksas farmerke su oko 2000din

: mihajlovicka - 17. mart 2008 7:43:36(UTC)
U Mangu su bile lanene pantalone sa elasticnim pojasom oko 2.800 din. a mogu da se nose i posle porodjaja. Ja sam kupila jedne braon jer u bele nisam mogla da se uvucem, bili su samo mali brojevi, ali su rekli da ce ih jos dobijati. Mislim da su i one super za leto.

: mama malog Borisa - 17. mart 2008 5:37:33(UTC)
mm ide krajem meseca u Italiju, pa cu naruciti neke krpice iz Prenatal-a. Imaju lepih stvarcica. Cak sam razmisljala i kupaci da trazim jer ce mi trebati na leto. A i spavacice, jer su prakticne, otkopcavaju se do pola stomaka.

: jelenica_pelenica - 12. mart 2008 13:05:27(UTC)
Hopeful, i ja sam pazarila u Doroty Perkinsu 2 bluzice neke sarene -doduse ja sam ih platila ukupno 1600, ali su divne! Haljinice tada nisam videla, a bila sam pre mesec dana-moram ponovo da skoknem, madfa ja imam sada jedan veliki problem. ja sam toliko nakupovala trudnickih stvari da mi vise nista ne treba a kada vidim nesto ja se zaletim ko budala. Ne znam vise ni gde da ih drzim u ormanu!
Strasno koj sam ja ludak!
dala sam na sivenje : 2 suknje, 2 haljine, pantalone, 2 tunike, bermude! imam jos helanke, trudnicke farmerke-tri-cetvrt trudnicke farmerke, pa tr. pantalone 2 komada elegantne, i jedno 8 bluzica sa kratkim rukavima, 3 tunike, i 4 donjih delova trenerki!
Strasno-i opet bih kupovala

: JecaN - 12. mart 2008 10:10:18(UTC)
Evo jo[ jednog sajta sa jako dobrom garderobom za trudnice
http://www.isabellaoliver.com/maternity-clothes

: mira-z - 11. mart 2008 5:51:40(UTC)
Super Uros, hvala !

: uros - 11. mart 2008 5:50:41(UTC)
Mira-z, pogledaj da nema da se kupe farmerke u depou, ja sam ih kupila u prošloj trudnoći i bile su lepše od svih u buticima a u to vreme su koštale oko 1.500 a svugde drugde oko 3.000. Mislim na onaj depo na bulevaru.

: mira-z - 11. mart 2008 5:48:29(UTC)
Izvinjavam se Mimo icon_surprised ops: farmerke tanke u City Hall-u 3.690,00 din. I meni je problem sto radim i radicu dok se ne porodim i stvarno ne mogu u helankama na posao. A opet trudnicka garderoba mi je skupa, ali ove farmerke sam rekla da cu sebi da kupim pa makar pukla :> Imaju i lepe majce kratkih rukava pamucne, uhvacene na stepu sa strane pa imaju prostor za stomak, ne rastezes ih onako preko struka nego lepo padaju (1.200,00), ove nedelje idem da vidim ima li nesto novo pa vas izvestavam, inace nisam jos nista kupila jer ulazim u svoju staru garderobu jos uvek. Tako sam i u prvoj trudnoci tek polovinom petog meseca kupila pantalone. Pozdrav ! :-*

: Hopeful - 10. mart 2008 15:48:51(UTC)
Mame koje su u Beogradu, pogledajte u Immo Centru u Doroty Perkins radnji imate na rasprodaji (malo sakriveno po ćoškovima ali se može pronaći) prelepih haljinica koje doduše nisu trudničke ali ja ih doživljavam tako jer su sve stegnute ispod grudi i padaju preko stomaka. Stvarno ima fenomenalnih samo treba malo preturati, inače im je cena snižena sa 3400 na 900 dinara. Mislim da im je sad stigla nova kolekcija pa su te stare zavučene ali ja sam našla dve fenomenalne i jednu majicu za 300 dinara (oni su inače jako skupi).

: zMayica - 10. mart 2008 13:55:05(UTC)
imate garderobu za trudnice u butiku "Donna", Piramida , ulaz je sa glavne ulice (Gagarinove),
na NBG kod DZ, iznad "SIS"a, u Goce Delceva "Carolija"
za one sa dubljim dzepom i u EnciMenciju (Zemun)

ma ima toliko helankica i tunika, haljina secenih ispod grudi... za svaciji ukus, od butika pa do tezgica na pijaci, a sve je to lepo rastegljivo... pamucno.
Ja mogu da vam kazem da apsolutno nista nisam kupila od prave trudnicke garderobe- nosila sam samo trenerice, tunike, helanke i leprsave haljinice uz patikice i baletanke- i uzivancija, nema bacanja $ + sve ostaje za kasnije, a povrh svega (najbitnije) 100% UDOBNO.

: JecaN - 10. mart 2008 12:25:01(UTC)
Mima80, sve imamo isti problem. Ja sam kupila farmerke(imaju ubačen onaj trougao koji je elstičan i postoji mogućnost da se podešava na struku) ali su tirčetvrt, što znači da ću ih nositi na leto. Pošto su cene previsoke (što se tiče trudničke garderobe), planiram da kupim teksas suknju i pravac kod krojačice da mi ubaci taj elastični deo , pa ću i to nositi tokom leta. To su samo neke ideje za leto ...

: mima80 - 10. mart 2008 11:31:59(UTC)
Ma ok je meni da nosim sve i svasta po kuci, ali za trudnice koje rade garderoba je problem. Ja cu verovatno raditi do samog kraja i maksimalno se trudim da budem madjionicar, da prodjem sto jeftinije, a da sve to mogu da nosim i kad se porodim. Za sada sam kupila samo farmerke i platila ih 2500, ali cu se u njima skuvati u maju i junu, pa sad smisljam kako da se iskombinujem

: jelenica_pelenica - 10. mart 2008 11:27:45(UTC)
hahhaa mima, pa nema nista ispod 3000! obicno su pantalone oko 4000-5000.
Ja sma kupila na buvljaku sada neke helanke, super se sire, inace sam u 5. mesecu i bocio cu da ih nosim jos 2 sigurno za 300 dindzi!
jaoj kako sam bila srecna, sto sam nasla napokon nesto sto kosta ko cokolada!
heheheh

: duckiduca - 10. mart 2008 11:26:40(UTC)
u zari su se pojavile pantalone, suknje za trudnice..kostaju od1500 do 4500 din.. juce sam videla u delta sitiju

: mima80 - 10. mart 2008 11:23:10(UTC)
Miro, i ostali :) , stavljajte i cene :)

: mira-z - 10. mart 2008 11:18:57(UTC)
na banovom brdu u suterenu trznog cntra City Hall ima lep mali butik za trudnice, imaju odlicne tanke farmerke sa sirokim strukom, prelepe su !

: pirgo7 - 2. mart 2008 20:15:11(UTC)
[QUOTE]ocokoljic - 23/2/2008 14:09

Ukoliko se niste puno ugojili nije loše malo prepraviti stare farmerke i pantalone tako što ćete umesto rajferšlusa našiti parče elastične tkanine. Kasnije vratite rajferšlus i eto vaših pre trudnoće pantalona. Naravno potrebno je barem minimalno poznavanje rada na mašini za šivenje ili nekoga ko to znanje poseduje.
QUOTE]

ja imam slican metod.
Nasla sam gomilu zaboravljenih pantalona, suknji, ponijela snajderki. Okinula je gornji dio, skroz u duzini patenta i na to mjesto stavila tkaninu elasticnu, trikotazu
. Prezadovoljna sam, jos mi guza izgleda manje:)

: MajaN - 26. februar 2008 5:49:11(UTC)
JecaN divne su sajtove!Bas sam dobila ideje sad sa mamom cu da se bacim na sivenje!Mislim da cu poceti sa top na preklopom!

: krcko - 26. februar 2008 5:13:08(UTC)
kupila sam neke pantalone i to da mi nisu knap-za trudnice i to odavno jer su pocele jako brzo moje da me strezu kad sedim a to je 8h na poslu bljak
uglavnom one su mi idalje velike a evo stize prolece i u njima mi je vruce tako da mi sad svekrva sije malo se pomucim sa isprobavanjem i prepravljanjem ali bude ok

: jelenica_pelenica - 25. februar 2008 12:41:35(UTC)
Pa imam muza koji ima skoro 2 metra i odgovara mi super u sirini ali rukavi-izgledam ko pecinski covek, samo mi fali jos i neka motka i da budem prava. Rukavi, samo sto mi se ne vuku po zemlji. A od zenba, sve su mrsave i super! Nemam ni og koga da uzmem! :(

: uros - 24. februar 2008 17:30:58(UTC)
"Leto" se nalazi na izlazu sa auto-puta na Konjarniku. Vidi se čim se skrene sa auto-puta, ogromna je robna kuća,2-3 sprata. Pozajmi neku jaknu za proleće ako imaš nekog krupnijeg u familiji jer se retko gde može naći da kupiš.

: jelenica_pelenica - 24. februar 2008 11:48:29(UTC)
A koja je to robna kuca LETO, i gde se to nalazi?
A da li ste polkusale negde da pazarite trudnicku jaknu za prolece?????
Ja juce obisla ceo grad i nema nigde sem u Zari neka glupost koja kosta 10000, i to do pupka, mislila sam se pa sta ce onda nekome jakna.
Ta Zara mi je bas bezveze!

: Jelencica - 23. februar 2008 18:22:45(UTC)
Ocokoljic, ideja za farmerke ti je SUPER !!!! Ne znam kako se ja nisam ranije toga setila?

Thanx a lot !!!!

: ocokoljic - 23. februar 2008 16:09:53(UTC)
Ukoliko se niste puno ugojili nije loše malo prepraviti stare farmerke i pantalone tako što ćete umesto rajferšlusa našiti parče elastične tkanine. Kasnije vratite rajferšlus i eto vaših pre trudnoće pantalona. Naravno potrebno je barem minimalno poznavanje rada na mašini za šivenje ili nekoga ko to znanje poseduje.
Inače do skoro je robna kuća LETO imala rasprodaju stvari za trudnice koje nisu ni malo bile loše. Proverite da li još traje rasprodaja, bila je mislim 50 % od početne cene. Pr : lepe pantalone za 1500 din...

: Brankica021 - 23. februar 2008 10:15:07(UTC)
obzirom da mi se trudnoca blizi kraju,sad mogu konacno da napisem :) ...od trudnicke garderobe nisam kupila ni jednu jedinu stvar...kupila sam 3 trenerice i to je sve...imam sestrine kad je bila punija i u njih mogu i sada u 9.mesecu da udjem,kao i u texas suknje,majce,tunike...mislim da ne treba bespotrebno bacati pare na trudnicku garderobu,jer vam kasnije nece nicemu sluziti...

: mima80 - 23. februar 2008 6:59:14(UTC)
Sto se tice trudnickih stvari, jos uvek se nisam preterano ugojila, nadam se :) . Jedina stvar koju sam kupila u specijalizovanoj radnji su farmerke zato sto su mi jako zgodne - ne razmisljam mnogo, navucem ih, neku majicicu od gore i krenem, a smem da ih nosim na posao. Kupila sam i jedno 4 suknje, tri somotske koje imaju elastina, sada mogu da ih nosim, a moci cu isledece zime, jednu suknju na preklop, i nju mogu i sada i kasnije, a kupila sam i dve tunike koje jos uvek ne nosim, a mogu i sada i kasnije. To vam je i moj predlog, kupujte stvari koje cete moci da nosite i kasnije, a uvek tako nesto moze da se izbunari. Naravno, te stvari su i jeftinije - tunike su u trudnickim radnjama oko 3 000- 4 000 sto je po meni potpuno idiiotski kad slicne tunike u obicnim radnjama mozes da nadjes i za manje od 1000 dinara

: uros - 23. februar 2008 6:04:06(UTC)
Ja imam sreću da sam se ovog puta malo ugojila ( 6 kg) i ima stvari koje mogu da obučem koje sam kupila prošli put nakon trudnoće jer nisam odmah bila na svojoj staroj težini tako da ništa sem jedne trudničke haljine, koju mi je mm kupio kada je bio na putu, nisam novo kupila i iskreno se nadam da neću ni morati. Inače, lepše su stvari u radnjama u kojima uvek kupujemo, malo veći broja nego pre, nego one koje prodaju u radnjama za trudnice, sve su mi nekako za babe.

: mama malog Borisa - 22. februar 2008 7:58:50(UTC)
Moj muz je bio poslom u italiji i obradovao me sa pregrst trudnickih stvari. Uglavnom kupovao je u Prenatal-u, gde pored bebi i decijih stvari ima i robice za buduce mame. Jako su lepe.
Zatim je isao i u Sisley i tu mi kupio par stvari, poput tunike, haljine i majica.
Sve u svemu, obucena sam od glave do pete.
Ja volim da se obucem lepo i nije mi zao, bez obzira sto cu nositi samo sada. Ali ipak je cela sezona u pitanju, znaci narednih par meseci...u avgustu mi je termin.
Inace ni redovnu garderobu retko kada nosim vise sezona, tako da ni ovaj put ne zelim da oskudevam i da nosim neke ritice i krpice.

: mama malog Borisa - 12. februar 2008 11:49:43(UTC)
isla sam na sajt sto je spirica predlozila i ima dobrih stvari. Ja srecom, jos mogu da kombinujem postojecu garderobu, negde sa otkopcanim slicem, ali izdrzace jos malo.

: jelenica_pelenica - 12. februar 2008 11:44:53(UTC)
E Jeco svaka cast, stvarno su super sajtovi, a tek stvari..... Koji smo mi bednici, pa kako bi bilo lepo da i mi imamo ovakav izbor i to za ovu cenu! Pa jeftinije je njima u funtama neko kod nas u evrima a o izboru i odnosu plata da ne govorim. Stvarno smo najgori.
Bas sam se izbedacila sada.

: JecaN - 12. februar 2008 10:46:59(UTC)

Evo nekoliko zanimljivih sajtova sa odećom za trudnice, pa ako ovakvih stvarčica nema kod nas, bar možemo da "ukrademo" neku ideju ...

http://www.funmum.com/maternity-clothes-shop/collection/funmum-maternity-wear 

http://www.bloomingmarvellous.co.uk/categoryList.aspx?CategoryID=maternity&language=en-GB&intcam=int_homepage_070108_life3_maternity_valentines

http://www.bellablumaternity.com/

http://www.funkybumpmaternity.com/

http://www.maternitywear.com.au/ 

: Spirica - 12. februar 2008 8:58:22(UTC)
Jelenice,pokusaj na www.brendon.hu.To je super marka,koja na zalost kod nas jos uvek ne postoji,ali ce valda jednom zaziveti.Meni su odlican ves i neke stvari za bebiku doneli iz Madjarske. Oni imaju i gomilu lepih haljinica i vrlo moderne garderobe za trudnice.Vecinu svojih modela smo izmislile moja krojacia i ja,nista posebno i nesto sto vec nije vidjeno,ali smo se igrale sa dodavanem razlicitih stepova,masnica,ukrasnih trakica,itd.Slazem se da su trenerke najudobnija garderoba u nasem stanju,ali posto sm ja i danas (2ned pred porodjaj) radno aktivna,stalno imam neke sastanke,pregovore i razgovore,onda je logicno da nisam mogla bas tako opusteno da se oblacim. A,i sama volim da budem doterana i kada su neke privatne aktivnosti u pitanju,pa onda samo nesto kombinujem.Od svega toga,najbolje su mi kombinacije helanke+tunikice,pa onda masinski strikane haljinice,sve to ukomponovano sa nekom finom ogrlicom,narukvicom,detaljima. Kad sve ukomponujes,bude jaaako slatko.Jedino je pitanje da li sve buduce mame imaju dovoljno volje i zelje da se sredjuju. Nisu uopste potrebne velike finansije.

: jelenica_pelenica - 9. februar 2008 15:50:29(UTC)
spirice da li imas neki dobar snit za haljine trudnice?

: Lili - 7. februar 2008 2:28:23(UTC)
po meni su najudobnije trenerke u trudnoci...lagane i komotne :) cmok

: uniona - 6. februar 2008 21:44:21(UTC)
ja sam obnovila garderobu, tj. obogatila sam je za par trudnickih haljinica koje mi je drugarica pozajmila iz vremena dok je ona bila trudna.
toliko mi se dobadaju da ih i vec sada nosim uz 3 para hulahopki icon_lol a ispod jednu malko duzu usku haljinu da mi ne bude brrrrrrrrr zima
vec nedelju dana ne oblacim one trudnicke farmerice vec samo setkam u haljinicama smizlica

: jelenica_pelenica - 6. februar 2008 12:54:14(UTC)
E Hvala vam puno, ici cu za vikend u Merkator pa da proberem nesto! Meni odjedmom porastao stomak!!!!!! zvezda
Sve vreme mislim kao da sam se ugojila, kad kaze muz tebi je bas porastao stomak preko noci i ja tek tada provalim. Moram da pohitam sa sivenjem, da ne bi ostala samo na jednim farmerkama trudnickim!

: vaki - 6. februar 2008 6:38:52(UTC)
Jelenice, dobri materijali mogu da se kupe u prodavnicama koje prodaju na kg. Jedna od najvecih je na Novom Beogradu, stari Merkator, na prvom ili drugom spratu, pitaj nekog ako odes tamo. Prosle godine mi je trebalo da sasijem haljinu za kuminu svadbu i kad sam otisla tamo, nisam mogla da se odlucim. To sto je na kg, nemoj da te asocira da su losi materijali, veliki je izbor i materijala od ciste svile. Pamucnih koliko hoces, u vise debljina. Cak maloprodaje materijala u Beogradu kupuju od njih (trenutno ne mogu da se setim kako se zove radnja).

Ja sam za sad pozajmila nekoliko pantalona, nadam se da ce izdrzati do prvih vrucina jer tad mozemo da omotamo oko sebe one pamucne sarene suknje od 300 dindzi i Bog da nas vidi.

Pozdrav svim trudnicama!

: mama malog Borisa - 6. februar 2008 5:46:11(UTC)
ja imam srece sto mi je svaka trudnoca ‚letnja‚, tj leti mi bukne stomak, tako da nemam preteranih problema sa garderobom. Uvek sam zalila zene koje u podmakloj trudnoci bile usred zime. Ja sam uglavnom nosila strech haljine i papuce, eventualno broj vece.

: Spirica - 6. februar 2008 5:37:11(UTC)
Jelena,
i najpametnija ti je varijanta da sijes ili sto kaze zhunga da dobijes vec necije. Sto se materijala tice,i ja sam ovde imala problem sa nabavkom,ali sam provalila neku privatnu firmu van NS,pa tamo nasiroko i nadugacko nabavljam materijale,a cene su smesne.Ponekad zna da se nadje odlicnih u onim radnjama materijala na kilogram.Ovde ih ima nekoliko i vrlo cesto tamo nadjem nesto lepo i ne skupo.

: Anchy80 - 5. februar 2008 12:37:39(UTC)
Odlican potez bambina!

: jelenica_pelenica - 5. februar 2008 10:03:36(UTC)
Ja nemam, smrc smrc, pa cu morati da se snalazim. Saznala sam da od mog muza strina sije stvari za trudnice pa sada trazim neke lepe materijale za pantalone i suknje,ali ovde je sve uzas od materijala-dezeni neki babski ili sljesteci za folkoteku, nema lepog pamucnog materijala. Jel znate gde ima da se kupi lep materijal u Beogradu?????/

: Bambina. - 5. februar 2008 8:48:12(UTC)
Ova tema ce od sutra, 06.02.2008, biti prebacena u podforum "Trudnoca".

: zhunga - 5. februar 2008 7:36:46(UTC)
Ja sam juce dobila tonu stvari z atrudnic eod dobre drugarice koja se porodila prosl egodine tako da sam mirna i na leto kad mi stomak bud edo zauba :)
Sad sam bas srecna, ne znam samo gd eje nasla sve te lepe stvarcice. Bitno je da mogu da se nose i posle trudnoce.

Ako imate nekog ko moze da vam pozajmi stvari ili da bilo bi super. Ako vam nije gadno naravski icon_razz

Pozzz

: Spirica - 5. februar 2008 5:41:22(UTC)
Posto je garderoba za trudnice u Novom Sadu ocajna,ja nisam odustala od svoje ideje na pocetku trudnoce i pokrenula sam sopstvenu proizvodnju.Trudimo se da koristimo lepe,kvalitetne materijale,veselih boja,izmisljamo raznorazne modele i neke od njih iduce nedelje pustamo u prodaju po svim ovim radnjicama.Uspela sam da nagovorim svoju krojacicu da u odredjenom periodu dezura u lokalu,ili da dolazi po pozivu,pa su nam pale i prve porudzbine za sivenje po meri. Posebno se trudimo da to sve ne bude skupo,koliko je to moguce,pa cemo da vidimo kako ce izgledati u buduce.Eto,ispadoh ja ambiciozna i uporna trudnica! Sta da radim,kad su me ovi u samom startu izbacili iz koloseka,pa je moralo nesto da se uradi i po ovom pitanju.:)

: mama malog Borisa - 5. februar 2008 4:00:36(UTC)
Devoje ne valja baš da se puno zapustite, posle će vam sve teško pasti!

: jelenica_pelenica - 3. februar 2008 8:30:59(UTC)
A neeeeeeeee, ja ne radim nista od kucnih poslova! Sve to radi muz. CAk me zove Cezar! hehhehe, ja samo leskarim i uzivam :) i u ovoj trudnoci mi uopste ne pada tesko! Covek se opusti i uziva.

: Tijancica - 2. februar 2008 20:07:42(UTC)
Piljari gdje si bila prije?

: zhunga - 2. februar 2008 7:24:06(UTC)
Hvala Jelenice pelenice. I ja sam morala da lezim i mirujem, mada sada setam, ja sam vrtirep i bas mi tesko pada lezanje. Da ne pricam da sam vozila bicikl kao blesava po60 km dnevno, al sta da se radi kad DR kaze :(
Evo sad sam usisala stancic icon_surprised ops:
Pozzz

: MajaN - 2. februar 2008 5:48:30(UTC)
Piljari hvala ti puno!

: mama malog Borisa - 2. februar 2008 5:09:09(UTC)
JecaN super ti je taj sajt, stvarno imaju dobre stvari!

: Lili - 1. februar 2008 18:23:14(UTC)
e pa super onda necu da kupujem u USA bezveze cekacu kad dodjem tu pa cu da vidim sta ima od ovih sitnica :) cmok

: jelenica_pelenica - 1. februar 2008 13:26:21(UTC)
Bruseve imas u Prizrenskoj, u butiku Donna, u Women Secretu-mada su tamo papreni, ja sam trudnicki prosle godine platila 2200

: JecaN - 1. februar 2008 11:12:05(UTC)
Evo jednog sajta http://www.svezatrudnice.com/.

: bojana82 - 1. februar 2008 7:16:00(UTC)
e a trudnicku odecu uopste nisam nosila..imala sam srecu, skoro da se nista nisam ugojila, svi su me zezali da sam samo progutala loptu :)....nosila sam svoje farmerke sve do kraja jer mi je stomak bio visoko, tri-cetvrt pamucne, klasicne tunike koje sam kupovala u bulevaru...tako isto i haljine, uske, rastegljive koje svi nose...i lepo je izgledalo, simpaticno sa stomakom...

: bojana82 - 1. februar 2008 7:11:42(UTC)
ja sam kupila steznik u apoteci u cetinjskoj pre 4 meseca i bio je 1200din...a taj brushalter sam nasla u zemunu u radnji 'kalisa', isto je cena oko hiljadu i nesto, ne znam tacno...ne secam se ulice, ali mozes naci preko 988...

: Lili - 1. februar 2008 3:40:41(UTC)
hvala jelenica, a da li neko zna jel ima ovaj brushalter za dojenje sto se otvara oko bradavice>??

: jelenica_pelenica - 31. januar 2008 16:29:59(UTC)
Znam ja, imas u Bolnici Narodni front i imas u drzavnim apotekama, najbolji steznici su ruski, ali radjeni po italijanskom dizajnu. Brojevi idu po velicini stomaka posle porodjaja i cena je 2500 dinara, ima vise modela, ali najbolji je n a cicak traku. Iz iskustva nije bas puno pomogao, ali ti pokusaj.

: Lili - 31. januar 2008 15:56:42(UTC)
Jao super tek sam sada primetila ovu temu! Da li mozete da mi kazete da li u BG ili NS ima da se kupi steznjak za stomak posle porodjaja da bi brzo i efikasno izgubila stomak, i brushalteri za dojenje. Evo postavicu vam slike da vidite tacno o cemu govorim. I koja je cena tu ako znate? CMOK

http://www4.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=50475&CatID=53866&GrpTyp=PRD&ItemID=13eaa90&attrtype=&attrvalue=&CmCatId=EXTERNAL|51221|53866

http://www4.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=50475&CatID=53865&GrpTyp=PRD&ItemID=12a7109&attrtype=&attrvalue=&CmCatId=EXTERNAL|51221|53865

: jelenica_pelenica - 31. januar 2008 12:42:42(UTC)
Zhunga ja trenerke kupujem iskljucivo sa uckurom i sa sirokim pojasem i to gde ih nadjem. Kupila sam na sajmu trenerku sa siiiiiirokim pojasem ima 20cm i super je za trudnocu-samo materijal pamucni i platila sam 500 din. Kupila sam i u nekom butiku-2 domace trenerke isto po 500 din isperd moje zgrade. Ma gde naletis kupi, samo je vazno da nema lastis! Ja najvise nosim trenerke. U prvoj trudnoci sam mirovala nisam smela iz kreveta da ustajem, pa sam imala samo 1 farmerke trudncke koje i sada nosim. I necu nista da kupujem dok ne vidim od 16. nedelje da li cu i sada morati da leskarim. Inace sda se cuvam od gripa, nigde ne idem pa tako da sam u trenerkama u kuci. Ima i u Narodnog fronta neka prodavnica imaju suknje lepe, ne mogu a se setim ako se zove. Ma ima sada svugde!

: orbit - 31. januar 2008 12:06:57(UTC)
e pa lepo !

: mama malog Borisa - 31. januar 2008 10:08:06(UTC)
ja sam se lepo obukla pri izlasku iz porodilista, cak sam se i nasminkala, i super je bilo, jer smo se slikali i dan danas mi ta slika stoji na zidu!!!

: mama malog Borisa - 31. januar 2008 10:06:57(UTC)
Orbit helanke imas u Zari, videla sam u nedelju u Delta city-ju

: JecaN - 31. januar 2008 9:50:35(UTC)
U prvoj trudnoći sam se snalazila kako sam umela, pošto u mom gradu nije bilo butika za trudnice (nema ga ni dan danas). Kod kineza sam videla odlične helanke sa velikim strukom koji se podavija i mogu da se nose baš dugo. Zatim planiram da kod šnajderke (kad bude bilo vreme) sredim farmerice, tako što će mi ubaciti jedno parče  elastina sa prednje strane, i razne haljinice pošto će mi stomačić porasti preko leta ...

: kety - 31. januar 2008 8:56:14(UTC)
Mi u ''gradu'' imamo samo jednu, slabo snabdevenu prodavnicu za trudnice. Čak nemamo gde da kupimo donji veš namenje trudnicama.
BAš jadno.

: orbit - 31. januar 2008 8:50:39(UTC)
I sta obuci na izlasku iz porodilista? kazu treba udobno a to me odmah asocira na trenerke koje su mi se smucile vise a i nekako mislim treba lepo izgledati, slikanje i sve to, pa i zbog sebe...

: orbit - 31. januar 2008 8:46:03(UTC)
A ja sve trazim neke helanke malo dublje kupila jedne u hepeningu al nista mi ne vrede plitke su.Ko je video negde neke a da mogu i posle?please

: orbit - 31. januar 2008 8:43:16(UTC)
meni je baby boom u NS isto super.jesu malo jace cene/3400 pantalone al imaju podesavanje za stomak pa ih bukvalno mozete nositi od 5.meseca do porodjaja.A i posle jer sem tog dela za stomak koji se isto moze skroz suziti tim podesavanjem,dole na nogama su kao obicne moje su npr braon, kao malo na peglicu ali ne klasicno elegantne!a materijal onako kulturan pa sam skroz zadovoljna kako lepo padaju recimo cak i na stiklu.I nekako imaju dobru liniju pa kao da suzavaju ma svi su mi rekli da su extra. A kosuljice mi se nisu nesto svidele mada su nezne i onako prijatne.

: zhunga - 31. januar 2008 7:43:02(UTC)
Ja sam nasla jedan super butik za trudnice u centru, preko puta Beogradjanke, ul Srpskih vladara, zove se Eleni. Farmerke sa pojasom (bas za mlade mame) 3000, haljina koja moze da se nosi i posle trudnoce 2500, bluze, majce od 800 do 2000, panco 3000. ima dosta a ne deru po usima! jedino jos dz nadjem neke dobre trenerke jer moje pocinju da mi budu male. gde kupujete trenerke? najbitnije mi je da me ne stiska oko stomaka, a sve imaju neki uzas oko struka, nije za trudnice nikako!

:(

: piljari - 30. januar 2008 12:42:53(UTC)

: piljari - 30. januar 2008 12:30:54(UTC)

: piljari - 30. januar 2008 12:27:27(UTC)

: piljari - 30. januar 2008 12:26:37(UTC)

: MajaN - 30. januar 2008 10:23:43(UTC)
Posto je stomacic vec poceo da raste molim iskusne mame za savet sta da trudnica nosi ako kao mene ide na posao i zeli lepo da izgleda?Slike su pozeljne!

: mama malog Borisa - 28. januar 2008 9:45:19(UTC)
5000 za pantalone

: jelenica_pelenica - 28. januar 2008 9:32:30(UTC)
A kakve su cene tamo u Zari za trudnicke stvari?

: mama malog Borisa - 28. januar 2008 9:28:00(UTC)
Farke u Zari su super. Imaju i helanke za trudnice. Prosetajte se pa cete videti.

: jelenica_pelenica - 8. januar 2008 9:37:41(UTC)
Super farmerke za trudnice imate u butiku Donna u Prizrenskoj i u Piramidi na Nbgd. Skroz su normalne samo gore imate onaj pamucni pojas, Ja sam ih kupila prosle god bile su oko 2500, imaju i suknje, i somotske pantalone, dzempere, bluze, bruseve za trudnice, hulahopke, imaju sve. Dalje imate u IMMO Centru u Dorothy Parkinsy u poslednjem butiku, preko puta TURBO LIMACA, ali tamo deru sa cenama, tipa farmerke oko 6000 din

: uniona - 5. januar 2008 9:56:15(UTC)
ups, sorry ... tek sada videh da si u nemackoj, vise sanse da nadjes ove modele caos

: uniona - 5. januar 2008 9:53:37(UTC)
@simona78

ni ja nism znala da u zari imaju deo za trudnice sve dok me nije muka uhvatila icon_lol
ove farmerice nisam kupila u beogradu, iskreno ne znam da li u bgu postoji za trudnice, ali cim je ivana kupila u ns, trebalo bi da imaju i u bg.
proveri obavezno, jer su super modeli, uopste ne lice na trudnicke osim sto imaju gore onaj produzeni deo. ja sam kupila jedne farmerice koje su cak sa produzenim nogavicama i normalne sirine (mislim nisu siroke kao za starije zene) i jednu teksas suknju do kolena koja je takodje uzi model (prati liniju tela)

: IVANA-NS - 5. januar 2008 5:36:11(UTC)
ja kupujem,tj. kupila sam 2 para farmerica u Zari ,jer su normalne,samo imaju taj pojas gore.. Sva sreca moda je ove godine,kao porucena za nas,pa kupujem te pamucne i vunene haljine,tunike itd..

: nex015 - 4. januar 2008 20:58:17(UTC)
Ja sam od trudnickih stvarcica kupila samo jedne farmerice sa pojasom....inace vise nosim trenerke...farmerice su mi samo za specijalne prilike kada moram da obujem cipele.... :>

: simona78 - 4. januar 2008 17:59:34(UTC)
uniona, da li u zari imaju odjeljenje za trudnice? cesto sam tamo kupovala, ali nikad ranije nijesam obracala paznju na taj sektor???

Lilypie Expecting a baby Ticker

: uniona - 4. januar 2008 16:11:07(UTC)
super stvarcice sam nasla u zari i h&m, farmerice i teksas suknja su mnoooogo dobre, bas mladalacke
ali nigde nisam mogla da nadjem helanke, ali one punije, skoro pa vunene... setila sam se jednih koje sam nosila kada sam bila klinka i bas bi mi dosle sada k'o kec na desetku, ali nigde ih nema... jeste li videle nesto slicno u bg-u?

: marija3683 - 16. decembar 2007 21:43:24(UTC)
Ja sam u Benetton-u kupila farmerke sa pojasom (imaju odeljak za trudnice), i to je bila moja jedina "investicija" u trudnoci, i stvarno su se isplatile i ispale pun pogodak.
Sad sam usla u 9.mesec i dalje ih nosim bez problema, pritom mi je ogroman stomak-cekam blizance. Ima vise modela i zaista super stoje.;)

: Brankica021 - 16. decembar 2007 21:30:41(UTC)
helanke su najbolje resenje....ispod njih mogu i grilonke kad bash zazimi :D...ja nisam uzela ni jednu jedinu trudnicku stvar,niti planiram...jos uvek mogu da uskocim u one plice farke,mada vecinom nosim trenerice i helanke...

: Jelencica - 16. decembar 2007 21:15:35(UTC)
Uniona, delim tvoju dilemu... I ja moram da nadjem zamenu za farmerice... Ja sam bas planirala da kupim 2 punijih helanki - mislim da mi nece biti hladno ui njima , jer nastojim da uvek oblacim kapute, da bebi ne bude hladno... A za pantalone - stvarno ne mogu da smislim neki udobni model, jedino da ih sasijem, ili ako neko ima neki pametniji predlog...
+ naravno par prelepih dzempera ili tuinika, i to je sve sto mi treba...

: uniona - 16. decembar 2007 16:42:21(UTC)
trudnice, a sta oblacite dole kada nosite gore duze dzempere i tunike? neke punije helanke ili pantalone? one koje nose pantalone, jel nosite sa strukom ili bez... ja pod hitno moram da nadjem neku zamenu za farmerice

: skljonco - 15. decembar 2007 18:30:40(UTC)
Ja sam danas kupila dve predivne haljinice u Delta City-ju.Jedna je crna pamucna a druga nesto na sivo.Inace pre dve nedelje sam kupila u piramidi jednu predivnu sivu ,tako da necu vise kupovati nista za trudnice.Sada ima tako lepih dzempera i tunika da nema potrebe da se kupuju trudnicke stvari.Inace ovo sam kupila sve zbog posla jer mi je u haljinama najlakse.Nesto sam uzela i od kume .Ali najomiljenija garderoba a i inace i pre trudnoce mi je bila su trenerke.Od kada sam ostala trudna kupila sam dve , ne znam da li cu pred kraj morati da kupim jos neku ogromnu.Inace ih imam jako puno jer sam uvek u sportskoj varijanti ali ne mogu u trenerkama na posao.Inace nista od ovih stvari sto sam nabrojala nije kupljeno u radnjama za trudnice vec u obicnim radnjama zato sto su sada svi modeli uglavnom kao za trudnice , seceni ispod grudi.Ako ste u BG svratite u Bershku,Stradivarijus , NJujorker ili u Motivi .Tamo sam kupila danas dve haljine po 2.500 hiljade.A u piramidi sam isto na prvom spratu u nekom butiku kupila tu sivu preslatka je , ona je isto 2.500 hiljade.Inace u piramidu sam isla da trazim taj neki butik za trudnice sto ima lepe stvari ali kako sam nasla ovu haljinu onda dalje nisam ni trazila.Eto nadam se da sam vas bar malo uputila.Ima divnih stvari.E jedino sto nigde nisam nasla su neke lepe pantalone za trudnice.kisss

: rozga - 15. decembar 2007 8:19:22(UTC)
E ja sam na kraju trudnoce i nisam kupila ni jednu jedinu stvar!:) Prvop zato sto sam lezala i provela uglavnom u trenericama. Evo sada isto izlazimo i ja opet u trenerkama:) A i nasledila sam nesto od sestre i mame pa mi je bilo dovoljno. Ali vidjala sam lepe stvarcice u ovoj novoj r.kuci Leto. Nisam videla cene jer me nije interesovalo. caos

: Solle - 15. decembar 2007 7:45:13(UTC)
Sto se tice Novog Sada-ja sam nasla super butik u Cara Dusana 80a, zove se Baby Boom ima samo garderobu za trudnice. Kupila sam jedne farmerice ali sam probala jos jedne i nisam znala koje su bolje. Te druge su bile na peglu, to je malo elegantnija varijanta pa sam se zato odlucila za ove koje mogu vise da nosim. Platila sam ih 4 500din. Posle sam videla u Zari jednu policu samo za trudnice, farmerice su malo skuplje od ovih koje sam kupila a ima super suknja za mame koje rade na nekim ozbiljnijim mestima, kao sto je na primer banka sto zahteva odredjenu eleganciju :) Dzempere uvek mogu da nadjem na raznim mestima.

: Spirica - 19. novembar 2007 20:37:06(UTC)
Nije ni kod mene mnogo bolje stanje. Jedino sto mi sasvim odgovara sto sam se za 7 meseci ugojila isto toliko kilograma.Mama me je ponovila sa nekoliko tunikica,aljinica,pa mi je zgodno da nosim i na stikle i na ravnu obucu.Tople su,meke,udobne. Mozda je to jedno od resenja.Jaknu sam pronasla u t.c.planeta,za neverovatni 1000din. Perjana je i extra topla. Jeste da je dugacki model koji mrzim,ali sta da rasim kad mi svi zvocaju. Jos uvek mi je dobra,ali ne mogu da tvrdim da cemo izdrzati do kraja. Bojim se da cemo moci jos mozda do nove godine,a onda sta bude?***Dobro,Beoradjanke,dajte popis butika,prodavnica za trudnice. Malo cu u Vas kraj za koji dan,pa da pokusam da nadjem nesto,po mogucnosti u centru,Banjica,Bajlonijeva pijaca,npr. Imate neke informacije o lokacijama i cenama? (Da se ne sokiram kad stignem)***

: Tijancica - 18. novembar 2007 19:23:51(UTC)
Ma vi trudnice iz dijaspore nemoj da mi se javljate na ovu temu caos
Mary, Emina pa vidjela sam vase slike. Extra sve. Ovamo zaista nista nema.
Ja inace kukam na sva usta, pa mi je moja mama kupila "prelijepe" trudnicke hlace. Ja sebi nisam mogla naci, a ona mi je nasla.
Uh jedva cekam da ih vidim na sta liche.
Ima da ih slikam pa da im ovdje prilijepim sliku. kreten

: Emina81 - 15. novembar 2007 10:12:26(UTC)
Palerina je zaista prava stvar za trudnicu ali naravno pod uslovom da je topla.....

: Mako - 15. novembar 2007 9:34:47(UTC)
Ја носим капут пелерину, таман стане стомак icon_lol
Мада није то баш топло за минус.
Навикла сам на перје.

: dragana024 - 12. novembar 2007 18:03:12(UTC)
A ja visoka 180 pa duge ruke, pa rukavi uvek kratki.... icon_lol

: mama merkat - 12. novembar 2007 17:37:43(UTC)
Da ja bas ne znam sta da radim ni xl ne uspevam da zakopcam, a niska sam pa mi i u rukavima bude ogromna a ugojila sam se 12 kg sta ce biti posle:(

: dragana024 - 12. novembar 2007 17:22:43(UTC)
U potpunosti se slažem sa tobom, i ja imam isti problem. Možda ću još vrlo kratko moći da nosim sadašnju jaknu ali ne znam šta ću posle.
Tražila sam da kupim ali su sve neke bezveze, nijedna mi se nije ni svidela.
Moje stare farmerice sam nosila do pre nekih 20 dana, a sad sam kupila jedne nove. Nisu trudničke obične su ali 2 broja veće i super su. Za gore imam majce i džempere od pre, mada sam kupila i par novih majci, koje nisu trudničke ali mi odgovaraju.
Jedini mi je problem jakna......

: mama merkat - 12. novembar 2007 17:10:20(UTC)
Ja imam problem sa jaknom, sad dolazi bas hladno vreme a ja vise ni jednu staru jaknu ne uspevam da zakopcam, gledala sam u nekim buticima jakne ali sve je to nesto jesenje, kako ste se vi snasle za jaknu? moze li neko od vas da mi kaze gde da trazim zimsku jaknu? Imam osecaj da niko nije razmisljao o nama trudnicama..

: lilica - 12. novembar 2007 5:54:07(UTC)
Ja sam jedinu trudnicku stvar - farmerke kupila u butiku "Dendi" u Ruzveltovoj ulici u Beogradu, i te farmerke su toliko slatke i lepo su mi stajale i tad kad sam ih kupila (polovinom 5. meseca) i sad (pocetak 8. meseca), osim sto su sad malo uze na butkicama :> . Sto se tice gornjeg dela, ne nosim muzevljeve stvari, nego svoje od pre trudnoce - uske majice koje se razvlace i sasvim su mi ok. Cak imam i dva-tri dzempera i dve jakne koji su uzi ali sasvim lepo prijanjaju uz stomak i cine da se ja osecam bas kao mlada trudnica, a ne sto neko rece, kao sredovecna zena kako bih se sigurno osecala da moram da nosim one bezlicne tunike i muske majice :| .

: Emina81 - 11. novembar 2007 19:14:44(UTC)
Ja isto kupujem samo hlace i H&M je zaista odlican...

: Koka Loka - 11. novembar 2007 15:53:59(UTC)
Videla sam danas u Dorothy Perkins u Immo Centru. Mislim i da je neki popust u toku, nisam sigurna.

: Mary - 11. novembar 2007 13:34:42(UTC)
ja sam kupila samo hlace na odjelu za trudnice...a sve tunike i majice kupujem u buticima gde sam inace zalazila jer sad su u modi takve majice da bi se reklo -trudnicke, ali nisu one su samo trendi i nose ih svi.
nije lose, bas nadjem ekstra majice i tunike. inace do hlaca sam dosla u H&M i C&A.

: NIKOLINA - 11. novembar 2007 11:58:15(UTC)
i ja sam imala problem da nadjem bilo sta sto ne izgleda babski.nailazila sam na tame boje i gadne materijale pa sam odlucila da odemstrikam   kod krojacice da mi sašije pantalone a na stare farmerke i pantalonice  stavila je pojas sa likrom tako da me je to spasilo. takodje  mi šije i tunikice

: Mako - 9. novembar 2007 9:07:13(UTC)
Купила сам пре два месеца лепе трудничке панталоне, али су већ сад кнап. А мени се још чини да ми није велики стомак. icon_razz Вероватно су ми се зато и свиделе што нису огромне. Ето ми сад.
Мој највећи проблем је доњи веш. Па ништа ми не одговара. А мислим да сам сасвим просечна 172cm и сада 71kg. Помоћ.

: marijans - 8. novembar 2007 11:10:08(UTC)
ne znam na kom chatu, na chatu roditelj portal-a nikad nisam bila, a na ostalim chatovim nemam nikog ko mi duguje odgovor na mail, koliko se secam....

: Tijancica - 8. novembar 2007 11:02:34(UTC)
Marija, a jesi li ti ona marija sto smo se upoznale na chatu davno davno i kojoj nikako da odgovorim na mail???

: Petra* - 8. novembar 2007 10:51:13(UTC)
Ima radnja u PIRAMIDI, tj. butici koji gledaju ka ulici, a nisu u sklopu piramide. Ja sam samo svratila da vidim sta ima i kako se krecu cene, jer mi jos ne treba nista od te odece. Mogu vam reci da su im farmerke i pantalone SUPER, a ima i Ok suknji. Samo je izmenjen gornji deo tako da po potrebi moze da se opusti ili zategne. Pogledajte tamo.

: marijans - 8. novembar 2007 10:09:52(UTC)
Odnes kod snajderke, one obicno znaju, skinu pojas sa farmerica i dosiju elastican materijal. Ja sam to htela da uradim ali ne mogu uci u stare farmerice, na zalost...

: Tijancica - 8. novembar 2007 9:40:26(UTC)
Marija ja mogu obuci svoje stare farmerke samo sto ne mogu zakopcati zbog stomaka. Ali uopste nemam ideju kako da dosijem tu gumu.
Zvjezdice dobro kazes. Vise ne ostavljam poslednje mjesece trudnoce za zimu.

: marijans - 8. novembar 2007 9:20:44(UTC)
Tijancice sto ne kupis farmerke koje su vece za dva broja ili slicno ali one obicne, pa dosijes deo za stomak. Ja imam problem sto sam nasla fantasticne trudnicke farmerke a njihov najveci brij me steze u kukovima(posto je to jedini deo gde rastem). Kupila sam isto tako jako lepe tvid pantalone za trudnice koje mogu da nosim i posle porodjaja... i uglavnom tako i kupujem. Moj muz je krupniji cak vise nego sto cu ja biti u 9-om mesecu, ne mogu nositi nista njegovo. Ali sijem garderobu, a i sad su moderne siroke tunike tako se mogu kupiti na svakom koraku i to vrlo lepe a ne deklarisu se kao trudnicke. SmileyCentral.com

: zvjezdica - 8. novembar 2007 9:16:32(UTC)
tijancica potpuno te razumijem.ja se u7 trudnickim hlacama osjecam ko u vreci.bas su siroke ali sta cu kao sto ti kazes nemogu samo hodat u helankama i trenerci.sljedi put cu namjestit hehe da budem trudna ljeti pa mogu stalno nosit haljinice

: Tijancica - 8. novembar 2007 9:06:58(UTC)
Ja sam od trudnicke odjece kupila jedino farmerke. Grozne farmerke, sa sirokim nogavicama koje sam suzavala.
Mene interesuje sta ti ljudi misle? Da zene od 55 godina ostaju trudne?! Ja bih od sad svakoj teti preporucila da ode u butik za trudnice pronaci ce mnogo lijepih stvari za sebe.
Majice mi druge ne trebaju, ali mi zaista treba donji odjevni dio. Ne mogu u trenerkama hodati po zimi i na fakultetu. Da napomenem trudnicke hlace obukla sam svega tri puta.
Vec sam rekla Zelim samo da docekam taj dan kada cu obuci svoje stare farmerice, a ne da se vise setam u trenerkama i helankama, i trudnickim vrecastim farmerkama. Jos uvijek nosam svoje stare majice, a mislim da bi tek siznula kad ni to ne bih mogla.

: rozga - 8. novembar 2007 5:19:23(UTC)
Ja sam 7.mesec i jos malo ulazim u 8. ali nisam kupila nista od trudnicke odece. Imam od sestre i od mame i moje trenerice i majce od mm tako da nemam neke preterane potrebe za novom odecom. Ali sam videla lepe stvarcice u radnji pored fronta za trudnice:)

: kubivdr - 23. oktobar 2007 11:47:25(UTC)
Najiskrenije obisla sam sve pomenute radnje u Nisu i nista mi se nije dopalo. Spadam u grupu krupnijih trudnica i meni je sve sto mi oni nude malo i tesno. A ako je veliki broj npr 56 onda mi stoji ko dzak, sa ramena visi a preko stomaka zateze. Uz to ako mogu da dodam kosta ogromne pare. Uz to vecina modela pogotovu mislim na pantalone je strukirana sto je meni potpuno nejasno. A i u Benetonu sam nasla dve bluze ali i tu, gle cuda, nema vecih brojeva od M. Nego dobro nosila sam ih do sestog meseca.
Na kraju sam nasla tri para podesivih farmerki za trudnice i to u second shopu koje se lepo podignu iznad stomaka a ne stezu preko istog i to sa idealnom duzinom nogavica. To mi je bilo bitno da nadjem, jer za gore sam zaplenila majce i dukserice suprugu, a prave pantalone je tesko naci.
Uostalom dobra snajderka sasije sve sto pozelis.

: Spirica - 5. oktobar 2007 19:03:14(UTC)

Marija,

potpuno si u pravu i za boje i za velicine. Sve do sad sam i ja nosila XS ili S,jedino mi je stromacic porasao i to u poslednjih nekoliko dana.

Dosla sam na ideju da otvorim butik u NS sa lepom garderobom za trudnice. Dok nisam bila u drugom stanju,naravno,nisam ni obracala paznju. Kao sto je neka buduca mama napisala,u ovom periodu smo i najneznije i treba najsladje da izgledamo,a ovi nabavljaci nas prave penzionerkama.

Takodje,i ja trenerke nosim samo po kuci i u vreme odmora,a kako sam jos uvek poslovno aktivna,onda mi je veoma bitno da izgledam uredno,pristojno i lepo i na sastancima i pred saradnicima. Jedino sto mi je pomoglo u prvim danima rasta mog stomacica je bila moja krojacica,pa mi je tako prekratila muke. S toga,mozda i to nije lose resenje,ako nemate bolje. Trk po materijale,nadjite dobre modele i krojacicu,pa zadovoljno setajte svoje bebice.

: maricanis - 4. oktobar 2007 6:33:04(UTC)
Citat:
Spirica - 4/10/2007 00:16

Sitne sam gradje,u 5. mesecu imam 53kg,pa mi je veoma tesko da nadjem bilo sta lepo.

Izvinjavam se svim krupnijim buducim mamama,ali ono kao da je siveno od najlosijih materijala,u ogromnim velicinama.

I u Nisu je tako. Odem u prodavnicu a oni mi nude broj 42, a sve ogromno i ruzno. I krupne trudnice treba da se oblace lepo, a ne ona odeca u mrtvim bojama, pa sva nekako tuzna i siroka.

Ja sam u sedmom mesecu i imam oko 58kg. Al nisam ja porasla i dalje nosim 38 ili max 40 (tj. presla sam na M velicine, a do sada je bilo S), samo mi je stomak malo veci. Ruke i noge mi se nisu produzile, pa ne shvatam sto mi nude ogromnu odecu, koja je 20cm duza od svih mojih ekstremiteta.
Odeca namenjena trudnicama ili ona od rastegljivih materijala, moze biti lepa i prave velicine, tako da i mi i nasa okolina uzivamo u svom izgledu.

Sto se tice trenerki nosim ih kod kuce, ali nekako volim kad izadjem u grad, da obucem nesto lepo, da budem slatka trudnica :)

pozdrav,
Marija.

: Spirica - 3. oktobar 2007 20:16:16(UTC)

Neznam kako ostale novosadjanke prolaze sa kupovinom garderobe,ali,najiskrenije,meni je po nasim buticima sve to ruzno. Sitne sam gradje,u 5. mesecu imam 53kg,pa mi je veoma tesko da nadjem bilo sta lepo.

Jedino sampronasla simpaticne farmerke u Radosnici (bile su negde oko 3.500din) i uz male korekcije se veoma lepo mogu nositi i nakon trudnoce. Sve ostalo je po Novom Sadu,za mene,izuzetno veliko,pa se nekada zapitam kolike su ostale trudnice? Izvinjavam se svim krupnijim buducim mamama,ali ono kao da je siveno od najlosijih materijala,u ogromnim velicinama.

Videla sam u butiku Baby boom u Cara Dusana nekoliko tunikica,ali nista posebno.

Da li znate neki butikic sa lepom garderobom? Nije vazno i ako je skuplji samo da lici na ono sto  se zove LEPO.

Hvala unapred i pozdrav svima.

: rozga - 2. oktobar 2007 10:15:10(UTC)
Ja ne kupujem nigde! Imam 3 para pantalona od sestre, a i uglavnom sam u trenerkama...Mada ja uglavnom moram da mirujem, pa i nije mnogo bitno sta imam po kuci...Juce sam bila na sestrinoj godisnjici i obukla haljinu koju imam jos pre trudnoce...I mnogo mi je slatko onako kad se bas ocrtava stomak...:):)

: Angel - 2. oktobar 2007 7:51:26(UTC)
Ma ja sam ustanovila da trenerke vladaju! bravo

: maricanis - 2. oktobar 2007 7:13:11(UTC)
uspela sam da pronadjem neke prodavnice sa trudnickom odecom u Nisu pa samo da vam javim.

Bucolina - kod Pravnog fakulteta, kad se podje ka katolickoj crkvi. Tamo ima odeca za punije, ali ima i po neki lep i moderan model za trudnice (framerice, pantalone i sl)
U starom podzemnom prolazu preko puta Fotolika- ima puno modela i pantalona i tunika i bas su savremeni modeli , a ne kao za neke tetke.
PS u Kalci je skoro dobio neke modele, malo skuplje, ali ko zeli moze da proba :)
Decibel - ima odecu od rastegljivih tkanina i sa sirim lastezom u struku pa moze da se nosi i sad i posle trudnoce!

Ja za sada imam jedne nesto kao teksas pantalone koje sam kupila i jedne farmerke koje mi je pozajmila drugarice i to je dovoljno. Sa gornjim delovima se snalazim i sa odecom od pre trudnoce!

Pozdrav,
Marija

: Angel - 8. septembar 2007 22:04:42(UTC)
Imas prodavnice Eleni na vise mesta u gradu, toplo ti preporucujem njih pogotovo sto nisi toliko krupna kao ja. Ja imam mali problem jer imam 100kg u 22 nedelji, ali i tako sam pre mesec dana nasla tamo jako lepe stvari. Malo su skuplji obzirom da je to kratkorocna odeca i da ce morati da se kupuje opet za mesec dana, ali imaju lepe modele bas.

: unicorn - 8. septembar 2007 0:36:32(UTC)
Kupujem?
Ma ne mogu ništa da nađem! Ja ne znam kakvo je kod vas stanje, ali u Sarajevo je katastrofalno, čak sam počela razmišljati o tome da nakon poroda otvorim butik za trudnice... Ali najozbiljnije!
Sad ulazim u 6.mjesec, udebljala sam se 5kg, ali mi je beba nisko, pa ne mogu nijedne hlače da obučem, pokupila sam sve trenerke od brata i mm pa paradiram u tome... neznam
Ima li možda neko iz SA ovdje da me negdje uputi, ovako više ne može....

url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url

: Brankica021 - 7. septembar 2007 21:12:38(UTC)
cica maco...ja sam nosila iste stvari do kraja trudnoce...cak sam i farmerice (za dva broja vece) nosila bukvalno do porodjaja...stomak mi je bio ogroman,ali je stajao bas visoko,tako da ga dole prakticno nisam ni imala

pregnant

: maricanis - 7. septembar 2007 11:38:49(UTC)
Ako ima jos neka trudica iz Nisa, dobro bi mi dosao savet gde mogu da se kupe rastegljive trudnicke farmerice (one sa elasticnim delom za stomak). Drugarica mi je pozajmila jedne koje je kupila na buvljaku, kad je bila trudna, al ja bih da kupim jos jedne. Ne mogu naredna 4 meseca da idem u samo jednim pantalonama :)

Hvala unapred,
Marija

: nacafaca - 7. septembar 2007 11:07:00(UTC)
Pa ja smatram da na nesto licim i u trenerci a vec sam napomenula dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa trenerka.Ja sam usla u 8 mesec i idalje mogu da nosim obicnu garederbou poste niti imam veliki stomak niti sam nabacila dosta kg.

: dragana.srb - 7. septembar 2007 10:01:28(UTC)
U pravu si Cica Maco, ja sam se ugojila i pre trudnoće tako da ne mogu da nosim običnu garderobu. Sad sam na kraju šestog meseca i bez trudničkih pantalona ne bi znala šta da radim. Nisu skupe, a mogu da ih nosim u svakoj prilici. Trenerka jeste zakon za nošenje po kući ali kad izadjemo negde ipak na nešto moramo da ličimo.

: cica-maca - 7. septembar 2007 8:40:57(UTC)
bas je lepo slusati sta koja trudnica nosi i oblaci.
Dok je mala trudnoca moze se tako, a kad se vec prodje 7 mesec i zagazi u 8 pa i 9 tesko da cete moci s vecim brojevima, izgleda jako smesno icon_lol icon_lol caos

: leptiric - 7. septembar 2007 1:02:43(UTC)
Pametno Naco
Tako bih i ja radila

: nacafaca - 6. septembar 2007 23:04:00(UTC)
Ni ja ne kupujem trudnicku garderobu :) kupujem i dalje u obicnim buticima ali sto brankica kaze rastegljivo :) i presla sam sa S na M eto to je to :) farmerke odavne ne nosim cim sam zatrudnela ja nisam mogla da se zakopcanm niti u jednim :) trnerka ali neka dobra je zakon :)

: Brankica021 - 6. septembar 2007 22:03:43(UTC)
Ja ne kupujem trudnicku odecu...nosim "ne-trudnicke" stvari :> ,tj.one koje sam oblacila i pre trudnoce...i kad kupujem sada nesto,kupim nesto komotinije i rastegljivo,milslim da nema potrebe kupovati te trudnicke stvari...kad ces ih kasnije nositi?

baby

: dragana.srb - 6. septembar 2007 16:14:41(UTC)
Ja sam kupila farmerke za trudnice u butiku "Eleni" i jednu tuniku. Cene nisu nešto visoke i primaju i čekove i kartice. Butik "Eleni" imate svuda po gradu, a najbolje snabdevena radnja je preko puta Beogradjanke. Imaju i sajt na kome možete da pogledate šta prodaju: http://www.eleni.izlog.org/

: Mako - 6. septembar 2007 14:29:30(UTC)
Да ли је нека скоро шетала по радњама? Не смем пуно да се крећем.
Па молим за опис.

: Bambina. - 14. jul 2007 10:24:28(UTC)
Oljice, you are welcome!!!!

: Oljica - 14. jul 2007 1:46:18(UTC)
Bambina thanks.....

: Bambina. - 12. jul 2007 21:40:04(UTC)
Da dodam da ves za trudnice, sto se tice Beograda, mozete da nadjete u Enci Menciju (Zemun-Glavna i Bulevar kralja Aleksandra). Takodje sam ga videla i u Tempu na Vilinim vodama. U Enci Menciju imaju dobre komade odece za trudnice ali samo u onom u Zemunu. Za one koji to mogu sebi da priuste super je i Beneton na Bulevaru (samo taj ima kolekciju za trudnice).

: Bambina. - 12. jul 2007 21:21:03(UTC)
Evo za sve zainteresovane!!!!!

: Gost - 2. april 2007 17:15:00(UTC)
Novosadjance, ako budes isla u toku ove nedelje obavezno mi napisi jesi li pronasla i sta ima.Ja bih trebala sledece nedelje biti u NS, pa bih prosvrljala.

: Gost - 1. april 2007 18:51:00(UTC)
E ovako vec sam pisala o Ovisseu i butiku In u TC Piramida ali da rezimiram, pa da predjem na novo. Obilazila sam samo one malo vece radnje po Beogradu ali postoji pregrst malih butika za trudnice pa mozda nesto i tu ima da se pronadje.

U Ovisseu postoji linija za trudnice, nije predstavljeno mnogo modela ali ako je neko zainteresovan za trenerke (gornji i donji deo) kao i za komforne majce moze da pogleda kod njih. Imaju i pantalone na tregere kao i komplet tunika i suknja za svecane prilike. U toj robnoj kuci je moguce naci nesto sto trudnice mogu da nose a ne pripada liniji za trudnice, to su mahom majce i tunike. Ako idete vec tamo popnite se na sprat (idite liftom ako vam je tesko) gde je garderoba za bebe. Ima svakakvih stvarcica za decurliju.

U butiku IN sam nasla farmerke za trudnice ali model levis 501 (a ne kao one sugave modele koje nam serviraju u tursko-kineskim buticima za trudnice). U toj radnji takodje mogu da se nadju simpaticne majce sa dugim i kratkim rukavima, teksas suknjice (to je za one srecnice koje se nisu mnogo ugojile), a cini mi se da sam videla i sorceve (ide leto pa ce nam trebati leto ). Imali su jos par pantalona za svecane prilike (ako nekome treba)

Danas sam obisla Immocentar i u Mangu po ceni od 650 din. mogu se kupiti pamucne, dugacke majce (lepo prekrivaju stomak) s kratkim rukavima. U Tally Weijl se prodaju tri cetvrt pantalonice (bela, crna, maslinastozelena i oker) sa niskim elasticnim strukom po ceni od 1700 din, a kod njih su u ponudi takodje pamucne, dugacke majce sa kratkim rukavima po ceni od 500 din. U Top shopu je cela nova kolekcija trudnickih krojeva. Sve je tu, haljinice, majcice, fensi majcice, haljinice sa tregerima. Cene su malo jace ali ko hoce moze svasta da izabere.

U Iani se prodaju pamucne trudnicke majce s dugim i kratkim rukavima (imaju simpatican natpis na njima: Baby on board icon_lol ), farmerke, malo tanje ali jako moderan kroj i boja teksasa (kostaju oko 4.500din.), takodje tri cetvrt pantalove (videla sam samo u beloj boji ali ima i bez), suknje do kolena (bez boja). Linija za trudnice im nije bas velika ali su mi rekli da ce sada dobijati malo vise modela.

Posto sam blizu Bulevara malo sam uz setnjicu pogledala i asortiman sa kartonskih tezgi. Pa uz malo maste i tu moze svasta da se nadje. Cene su prihvatljive tj. za svaki dzep. Ima svacega, trenerki sa elasticnim pojasem (varijanta sa sljokicama i vezom ili bez), majci sa raznim printovima, 80% su sinteticke ali mogu da se nadju i pamucne (treba uzeti malo veci broj jer se skupljaju), tunike, itd.

U Zari nisam skoro bila al kad svratim napisacu vam sta sve ima.

Eto toliko od mene,

caos

: Gost - 1. april 2007 15:58:00(UTC)
nisam znala da ima na spensu, bas cu da pogledam caos

: Gost - 1. april 2007 12:51:00(UTC)
Bambina vidim da si obisla puno radnji za trudnice u Beogradu, pa mozes li mi reci kako se krecu cene i gde imaju izlozenu prolecno-letnju kolekciju. Ja nazalost ne mogu da setam po gradu jer mi je to strogo zabranjeno, pa bi mi znacile tvoje preporuke za kupovinu.

: Gost - 29. mart 2007 3:34:00(UTC)
ja sam usla u 9. i samo sam kupila jedne farmerke u trudnoci, i to neke sa produzenim gornijim delom koji se kaci na stomak, ne tegerice...
Inace meni se ne svidja garderoba za trudnice, a pantalone na tregere me podecaju na klovnove iz cirkusa a to mi je fujjjjj

: Gost - 28. mart 2007 1:57:00(UTC)
Ima ovde naravno, npr u H&M, C&A i posebne prodavnice za trudnice i pronasla sam nekoliko stvarcica, ali naravno htela sam da pogledam i u NS.Bas sam danas uzela farmerice sa velikom gumom do preko pojasa i super su, taman preko stomacica a mogu da ih nosim jos par meseci.
Mislim da je neko spomenuo neku prodavnicu na Spens-u sa trudnickom garderobom da je ok, pa sam htela da pogledam.

: Gost - 27. mart 2007 6:59:00(UTC)
Bambina, ima svega i svacega, ali ja se ne usudjujem da bilo sta kupim preko neta, prvo sto dok ne vidim ne bi kupila, a drugo imam lose iskustvo, narucila parfem od 100$ koji nikad nisam dobila :( . A sto se tice prodavnica, izbor je uzasan, sve je nesto preterano elegantno, zar da u kuci budem u elegantnim pantalonam i da se osecam sugavo, pa ne mogu. Ipak je meni moja pidzamica najudobnija. icon_lol Salim se, lutam gradom pa naidjem na nesto, kupila sam lepu trenerku, paar lepih majcica, koje mogu i posle da se nose i u opste nisu siroke ne deluju kao trudnicke.A sto se tice haljinica, s njima je gotovo i ovde leto prolazi, vec pocinje po malo hladnije vreme. Tako da mi je ostalo jos 3 meseca i izguracu nekako, jos uvek nosim garderobu koju sam pre trudnoce nosila jedino sto je spustim ispod stomacica ili je otkopcam icon_cry

: Gost - 27. mart 2007 2:19:00(UTC)
u NS imas prodavnice decije opreme, i provuku neke stvari i za trudnice. ali je to sve mahom bezveze. ono sto sam videla jeste da su zara, mango prepue modela za trudnice ( sasvim slucajno je ispala takva moda ove godine), tako da mozes i tamo da pogledas. i naravno beneton, ali to sve sigurno ima i u becu. Srecno. caos

: Gost - 26. mart 2007 22:18:00(UTC)
Ovde je izbor garderobe ok, ali moze li neko da mi kaze gde u NS moze da se nadje trudnicka garderoba.Ako Bog da, putujemo pred Uskrs, da provedemo praznik sa porodicama, pa bih malo pogledala sta ima zanimljivo.

: Gost - 26. mart 2007 14:22:00(UTC)
Samo jos da dodam da nisam nikako htela da ti pricam sta da radis ali mi je to oko interneta prvo palo napamet hmm . Ajd pa napisi nam sta sve ima tamo da se lepo kupi caos
caos

: Gost - 26. mart 2007 5:15:00(UTC)
Cica maco pa posto si ti u Australiji mozda mozes da poruci neku garderobu preko interneta. Znam da je to uvek rizik jer nikad ne znas da li ces dobiti ono sto si i porucila i da li ce to biti bas tvoj broj, ali mozes bar da pokusas. Uvek nam ostaje da sasijemo neke stvarcice a posto je kod tebe leto, zar ne, ti bar mozes sada da nosih letnje haljinice. Takodje iskoristi internet jer tamo mozes da nadjes bas lepih krojeva. icon_wink

: Gost - 26. mart 2007 5:01:00(UTC)
Sve imamo slicni problem, i ovde kod mene je jako mali izbor trudnicke odece. I kada se nadje to je suvise elegantno, a papreno skupo, nema one sredine. Skoro sam kupila trudnicke farmerice, ali vise ni njih ne mogu da nosim, jer stomak pocinje da raste prebrzo trudnica

: Gost - 25. mart 2007 22:36:00(UTC)

Drage moje posle obilaska svih prodavnica koje ste navele ja sam, kao i vi, zakljucila da je ono sto se nudi blagi UZAS!!!!! Pa jel oni misle da smo mi, tj. trudnice pale s Marsa. Pre neki dan sam bila u butiku "IN'' u Piramidi i odusevila sam se kad sam videla farmerke za trudnice, kroj kao 501 a gornji deo od elasticnog pamuka.Milina!!! Nisam ni pitala za cenu vec dadoh karticu i otidoh kuci sva srecna i ponosna. Samo da vam kazem da i u robnoj kuci OVIESSE u Kralja Petra ima trudnicka linija. Stvari su OK ali su meni jos uvek malo velike. Cene su malo jace ali ko voli nek izvoli.

Ja licno ne mogu sebi da dozvolim da nosim stvari mm, prvo zato sto mi je glupo a drugo sto on ima skoro 2m a ja 1,60m, a vidim da je to nesto uobicajeno medju drugim trudnicama. Ako smo trudne nismo, sto kaze nas narod, nakaradne!!! Zato ja mislim: Trudnice samo fensi i normalno udobno, necemo valjda da budemo nikakve i zapustene pa da nas se, ne daj boze, sutra deca stide.

: Gost - 15. februar 2007 21:20:00(UTC)
U Benetonu koji se nalazi u Bulevaru ima trudnickih farmerica i pantalona, samo ne znam kolike su cene, verovatno nije povoljno

: Gost - 5. decembar 2006 18:03:00(UTC)
Imas u YU BIZNIS CENTRU na Novom Beogrdu prodavnicu za trudnice. Ima lepih stvarcica ali nemaju bas male brojeve pa za sebe nisam nista nasla jer sam u 6.mesecu a imam 50kg. Na kraju sam kupila neke stvarcice u  P...S...-u koje nisu za trudnice ali su jako rastegljive sto mi odgovara jer sam jako mrsava u nogama,samo mi rastu grudi i malo mi se zaokruglio stomak.

: Gost - 1. novembar 2006 16:26:00(UTC)
Aiko, i meni se lepilo, alio posle je polako uglavnom sve otislo. Valjda to zavisi i od konstitucije, genetike. Ja stvarno nisam puno jela, a mnogo sam radila.

: Gost - 1. novembar 2006 16:22:00(UTC)
BLAGO TEBI!!! :) Ja sam se od totalne mrsavice pretvorila u bure i zaista nista staro ne mogu da obucem, cak ni suknje...:( A nikad zdravije nisam jela. Nista slatko ne jedem, ne jedem uvece kasno, sve je sveze, puno voca i povrca, tacno tri obroka i dve uzinice...Ne vredi, lepi mi se icon_cry

: Gost - 30. oktobar 2006 13:21:00(UTC)
meni muz kupio extra pantalone bas moderne trudnicke,a ja se ugojila samo 4kg i nosim jos uvek svu moju garderovu samo sto pantalone i sve ostalo suknje i tako to za kopcavam ispod stomaka, neverujem da cu nesto kupiti od trudnicke garderobe ostalo mio je jos 12 nedelja do porodjaja a ja se uopste ne gojim u nogama samo u stomaku i gridima,tako da nosim svu moju garderobu,draze mi je da kupujem za bebicu nego za mene

: Gost - 30. oktobar 2006 13:11:00(UTC)
Mislim da je kod nas (Srbija) izbor za trudnice nepovoljan kako u estetskom, tako i u finansijskom smislu. icon_cry

: Gost - 30. oktobar 2006 13:04:00(UTC)
Drage buduce mame, vi koje zivite u Beogradu i u inostranstvu imate bar nekoliko butika pa mozda i budete "srecne ruke" da pronadjete nesto od trudnicke garderobe sto odgovara vasem ukusu...u Nisu je situacija katastrofalna...ne mogu da verujem da je izbor ovako mali i ovako ocajan...ja sam u 7. mesecu i do sada jos nisam kupila nista od trudnicke garderobe jer je sve odvratno, kao za neke babe. Pantalone sam morala da sasijem (srecom imam super krojacicu), a i pozajmila sam dva para lepih trudnickih farmerica od drugarica koje su pre mene bile trudne. Za ostalo se snalazim, nosim normalne majice i dzempere, jer mi se inace svidja kada trudnice nose normalnu garderobu i pokazuju stomak, a ne kada ga kriju ispod nekih ogromnih XXL dukseva i trapezastih tunika...Inace ponekad u onim India shop-ovima mozes da nadjes i neku lepu tuniku, ja sam u jednom od njih nasla super majicu koju jos uvek nosim.
Ako ima jos neka mama ili buduca mama iz Nisa, neka mi pomogne i kaze gde ona kupuje garderobu, ves i ostalu opremu za trudnice, mozda postoji jos neka prodavncia za trudnice u ovom gradu koju jos nisam otkrila? icon_rolleyes

: Gost - 3. oktobar 2006 12:19:00(UTC)
Draga Ana,
pa evo malo pomoci s obzirom da sam imala isti problem i polu uspesno ga resila.
Postoji butik Vista u trznom centru Piramida na N. Beogradu, prilicno je ok. I meni je bilo jako tesko s obzirom da radim.
I naravno butik Eleni u pasazu/Knes Mihailova.

Pozdrav,

: Gost - 3. oktobar 2006 12:05:00(UTC)
Hvala zene,

Izbor ipak bas i nije neki. Juce sam bila u nekoj radnjici u Maksima Gorkog i kupila farmerke, tako da se sada lakse dise.

Pozdrav!!!

: Gost - 2. oktobar 2006 16:25:00(UTC)
ova prodavnica na trgu Nikole Pasica je dobra,bar tako mislim.Nisam nikad bila tamo,ali mi je svekrva kupovala neke kosulje i jednu tuniku,mnogo lep i mekan pamuk.

: Gost - 1. oktobar 2006 20:15:00(UTC)
e Ana ja zivim u Parizu i ovde se mogu naci stvari za trudnice po poslednjoj modi,boje,dezeni,krojevi sta ti dusa zeli,ja sam 24 nedelja nisam se puno ugojila negde oko 2-2.5kg i jos nosim svoju garderobu muz mi je kupio jedne prelepe trudnicke pantalone sportske masinasto zelene ali njih cu moci da nosim u 7,8,9 mesecu ali mnogo mu se svidele pa mi kupio,nemoj puno bacati para na trudnicku garderobu to ce zacas proci,a to je lepo sto brines o svom izgledu u trudnoci lepo je videti sredjenju i doteranu trudnicu icon_wink

: Gost - 1. oktobar 2006 18:34:00(UTC)
imas butik preko pita Vuka, ugao27 marta i ruzveltove DENDI,
Na trgu nikole pasica JASMIN
U ulici koja sece ulicu majke jevrosime, zove se ZA DAME I BUDUCE MAME
na Banovom brdu, u Pozeskoj kod okretnice tramvaja imas ELENI

: Gost - 1. oktobar 2006 18:31:00(UTC)
ja nisam do sada nista kupila u prodavnici za trudnice jer mi je malo bez veze da dam brdo para za nesto sto cu da nosim par nedelja. Inace, do 7.meseca sam nosila farmerke i odozgo neku tuniku ili trenerku i body majcu, al ise nisam ni puno ugojila.

: Gost - 1. oktobar 2006 17:24:00(UTC)
ja sam kupila tri trudnicka kompleta,i nekoliko tunikica,jedne farmerice,jos sa cerkicom kad sam bila trudna,tako da i sada u ovoj drugoj trudnoci mogu to da iskoristim,nista necu kupovati,a inace kupila sam u jednom butiku za trudnice u Pazaru sve to,sto kaze Hanan neisplati se za trudnice kupovat,jer mnogo je skuplje,nego za ove obicne.

: Gost - 1. oktobar 2006 16:53:00(UTC)
Ne znam gdje bi mogla kupiti odjeću al ja sam odlučila da ništa ne kupujem, moja zaova je krojačica, tako da sam kupila finih štofova i ona mi sve kroji i šije...mada i ja znam ponešto da uradim...Znam da samo da je trudnička odjeća jako skupa, ovdje kod mene su npr. trudničke hlače duplo ili i više skuplje nego ove obične...ne znam stvarno što se diže tolika cijena!?

: Gost - 1. oktobar 2006 16:07:00(UTC)
drage koleginice trudnice,

Zanima me gde u Beogradu moze da se kupi kvalitetna i moderna (ili bar normalna) odeca, pre svega od prirodnih materijala? JA sam 21 nedelja i do sada sam nosila svoje siroke lanene pantalone sa spustenijim strukom, ali vec pocinjem da otkopcavam dugme, a i rajsveslus moram da pospustam.

Bili smo juce u prodavnici IANA, ali oni su imali jedva dve stvarcice za buduce mame, koje cak i nisu bile mnogo rastegljive.

Ajde pomazite, stvarno nemam pojma gde da idem, a stanje postaje alarmantno. Ako ovako nastavim moracu u setnju u donjem delu pidzame. I stvarno bih volela da kupim nesto lepo, a ne xxxl trenerku. Obecala sam sebi da cu biti doterana trudnica!

Pozdrav!