Obaveštenja

Icon
Error

: jelenaorg - 30. mart 2009 19:07:27(UTC)
Citat:
zum-zum - 30/3/2009 09:08

H&M showroom u Bgd-u...možda nekoga interesuje icon_wink Kralja Petra 22/Isprat...

Lepo , lepo!!!

: zum-zum - 30. mart 2009 11:08:44(UTC)
H&M showroom u Bgd-u...možda nekoga interesuje icon_wink Kralja Petra 22/Isprat...

: lelly - 29. mart 2009 21:06:34(UTC)

[QUOTE]gagaca - 24/3/2009 13:47 Zene, kupujmo domace! Todor je strava, ali preskup. QUOTE]

Zato ja kupujem u snizenjima, onda opustosim Todor.

Sto se HM tice, koliko sam bila odusevljena na pocetku, toliko sam sad razocarana, toliko je losa ponuda da nemam reci.

Jedino sam skoro kupila neke super moderne stoljnake i to je kao OK, a mi je sve ostalo uzas. A ni cene nisu kao sto sam ocekivala.

: brinet - 29. mart 2009 19:08:50(UTC)
Iako H&M spada u svakom pristupacne prodavnice ovde, kvalitet i ma je dobar. Ni jednom se jos nisam zeznula. Ovde naravno ima mnoooogo veci izbor, mnogo radnji i sl. C&A je jos jeftini i takodje imaju sta god ti padne na pamet. Ne razumem sto u Beograd ne uvoze sve te stvari. Pa imali bi itekako zarade. Stvari za devojke, muske, decu,trudnice, bebe, XXL ma sve bi to naslo lepo svog kupca. Stvarno mi nije jasno sta rade i zasto tamo uvoze samo krs. Za bebe ima toliko diiivnih 100% pamucnih stvari..po malim cenama...

Nadam se da cete uskoro dobiti pravu robu u vase H&M prodavnice....Zelim vam to od srca....

: gagaca - 24. mart 2009 15:47:51(UTC)
Zene, kupujmo domace! Todor je strava, ali preskup. Step je los, ali jeftin, pamucni ves Arilje je fenomenalan. Mek i topao kao pena.
Inace ljubitelj sam H&M.

: lelly - 19. februar 2009 11:20:48(UTC)
ma jelenaorg, ja nesto vise ne verujem... popravice se kada H&M samostalno dodje u srbiju. ovo sto nam sada salju da se prodaje u zekstrinoj prodavici stvarno je bezveze, izbor je mali, cisto gubljenje vremena. vise puta sam svracala da vidim da li su ubacili kolekciju za bebe i na kraju sam odustala. ja sam u H&M u inostranstvu pronalazila svasta i stvarno sam prezadovoljna, a ovde je druga prica.

: jelenaorg - 18. februar 2009 23:29:02(UTC)
ja sma optimista da ce se to popraviti....ili da se samo optimisticki tesim i sebe a i vas :(

: Muvica-Bezglavica - 18. februar 2009 21:58:22(UTC)
Nevidjeno razocarenje!!!! Do suza, al bukvalno! Kada sam na ovom sajtu videla vest o otvaranju H&Ma od mene nije bilo srecnije osobe! Naime, kao "krupnija" zenska osoba u Srbiji tesko sam nalazila odelo za sebe a da ne izgleda "tetkasto". Otkrice ove prodavnice u Nemackoj i Spaniji, gde sam za sebe mogla da kupim modernu garderobu u brojevima 44 i 46, bilo je prava sreca. Kada sam juce posetila pomenutu radnju, ne zna se cime sam vise bila razocarana- da li izborom garderobe, velicinom prodavnice, rasponom brojeva (proizvode odelo u mojoj velicini ali je preostalo samo nekoliko modela koje osobe sa viskom kg ni ne zele da nose, tipa svetlo braon somotske pantalone)... kada sam na kraju htela da probam 1 trenerku, kojom i nisam bila odusevljena, red na JEDNOJ KABINI je bio ogroman pa sam odustala, buduci da me je kod kuce cekala 3-mesecna beba! A onda rade samo 2 prodavacice po spratu sto je po meni nedovoljno za ovakvu radnju, a pogotovu ako jedna brise lokal, a druga pokusava da prodaje, odgovara na pitanja kupaca, trazi pojedine brojeve garderobe....Jasno mi je da ispituju trziste i da su tek poceli, ali moja ocekivanja su bila toliko velika da je otreznjenje bilo izuzetno bolno. Sto se decje garderobe tice, ima lepih stvari, ali nisam se previse udubljivala. Ovo najvise pisem zbog osoba koje nisu iz Bg, kao ja, a imaju slicna ocekivanja jer je time i bes i razocarenje uvecano! Ostaje mi samo da cekam i da se nadam da ce se nesto promeniti... A jos nesto_ odelo za trudnice cine 2 tipa trenerki...Ako se uzme u obzir da u njihovim prosecnim radnjama deo za trudnice zauzima onoliko mesta koliko skoro ceo prostor ove radnje, to je stvarno jadno... mozda sam preterala, al bas sam se iznervirala i rastuzila....

: jelenaorg - 10. februar 2009 3:03:59(UTC)
Bila sam jutros ima stvarno dobrih stvarcia...cene kao i obicno ok...ali izbor treba da bude mnogooooo veci. Bas mi je zao sto se vise ne potrude :(

: nensy - 10. februar 2009 0:46:11(UTC)
Ja sam u subotu svracala u H&M.Iskreno,ocekivala sam mnogo vise.

: Hanan - 9. februar 2009 11:41:00(UTC)
Iskreno, ja se obradujem kad Muaz dobije neku odjecu od H&M i C&A,iako je jako jeftina, meni je je puno kvalitetnija od ovoga sto mogu ovdje da kupim.Na rodjenju sva familija iz inostranstva nam je donosila jako puno od bodica do ostale odjece i to do godinu dana velicine i sve je iznosao.Ni jedan bodic nije odpao ni driker, niti se otegao, a kamoli boju pokvario...dok ovdje kupljeno, majko mila pa svemu nesto fali, a cijene i iskuplje nego te "marke".Nedavno sam nasla jednu prodavnicu koja ima ponesto od H&M, a mojoj sreci nema kraja, jos kad bi imali sve sto i na zapadu to bi bilo fenomenalno. I da, ja obicno u jesen kupim broj vece, i malo zavrnem rukavcic, i tak oda i proljece preguramo u tome, i nekad iskreno jedva cekam da preraste.A kad bude veci, sto rece Tanja.onda cemo gledati neke druge marke.

: tanja. - 9. februar 2009 4:23:22(UTC)
Citat:
katarina - 8/2/2009 18:37

C&A za decake je super a za devojcice katastrofa..juce sam bas svratila jani neke farke da kupimo i bas sam se razocarala..Jana nosi broj 134 sa 5 godina a tak je broj ta 8-9 godina otprilike...farke su sa sljokicama,nakindurene sa nekim kaisicima ma ko sa nekog loseg buvljaka..to mi je preterani kic ...volim da su bluzice sarene al ne sa sljkicama,leptiricica,barbi lutkama ili winks ..ma nije to moj ukus..tako se ovde oblace ruskinje i jos masne u kosi i cipele na stiklu..ne ne i ne..

Katarina ako je tako za devojcice :( onda je to bas preterano ...ove stvari za deckice jesu sarenolike ali mislim da nije bas mnogo..valjda... volim ove crtane likove posebno vini pu i mikija,paju silju ...nekako to su mi omiljeni likovi iz detinjstva...kada sam bila mala nije bilo izbora kao danas pa ne retko u ovim godinama obucem majcu ili duks sa nekim crtanim likom a dao Bog pa mogu i u decije brojeve da udjem icon_surprised ops:

Sorry za OT

Sto se H&M tice...ukusi su ocito razliciti a sto se tice kvaliteta... i tu nam se misljenja razlikuju tako da -samo opusteno , pa u krajnjem slucaju tu garderobicu nase bebe i ne mogu nositi duze od par meseci , brzo je prerastu ..iskreno nesto i ne stignem da operem vise od 10-ak puta , dosta toga kupimo i dok M i M sve iznose prodje leto..ili zima... eto.. kada decica malo uspore sa rastom biracemo bolje kvalitete kao i sto za nas "matore" pazljivo biramo jer neke komade garderobe mozemo godinama nositi ako je dobrog kvaliteta ;] eto...

: katarina - 8. februar 2009 20:37:23(UTC)
C&A za decake je super a za devojcice katastrofa..juce sam bas svratila jani neke farke da kupimo i bas sam se razocarala..Jana nosi broj 134 sa 5 godina a tak je broj ta 8-9 godina otprilike...farke su sa sljokicama,nakindurene sa nekim kaisicima ma ko sa nekog loseg buvljaka..to mi je preterani kic ...volim da su bluzice sarene al ne sa sljkicama,leptiricica,barbi lutkama ili winks ..ma nije to moj ukus..tako se ovde oblace ruskinje i jos masne u kosi i cipele na stiklu..ne ne i ne..

: Iva&Lule - 8. februar 2009 19:46:27(UTC)
Evo i ja da dam doprinos na ovoj temi :)
Sto se tice H&M,ja imam par stvari koje sam dobila,neke nikad nije obukao,samo jako mi se svidele jedne bez karirane pantalonice,koje su lagane i nosio ih letos..Imam par butika omiljenih gde kupujem za svoje dete,i zaista bude fino obucen deckic..

Ja imam par pamucnih majica i H&M,koje leti nosim po kuci,kao i donji deo plisane trenerke....iskreno kad vidim kako je roba poguzvana,dezeni nisu po mom ukusu,kao i materijali 50% sintetika..Jesu povoljni,ali ja u dobrim buticima nadjem extra garderobu,sad kad su snizenja za 200 eu nakupujem puno stvari...Eto znam da neke stvari ima u H&M ,pogotovu jaknice za nekih 20 eu,a moj muz Luki kupio pre neki dan Levis jaknu koja je bila 50 eu,na snizenju za 18 eu...Ne kupujem to zasto sto je markirano,vec sto su te jakne jako kvalitetne,jednostavnno volim da ima dobre jakne i obucu,sta cu takva sam i ja sama :)

Iz C&A isto imam par stvarcica koje je dobio,a ja sam skoro nasla jedan lep dzemperic,onako bas je smekerski i klasican,nije nakindjuren sto vazi za njih pravilo,narocito sto moje dete nosi garderobu za 3-4 godine i kod njih ima samo spajdrmeni,pa onaj crtac sa crvenim autom nemam pojma kako se zove,betmeni,a to zaista nije po mom ukusu...Isto pidzamice iz H&M nisu po meni kvalitetne......Tanja je napisala za nase Arilje,ja sam odusevljena kvalitetom,pamukom,dezenima klanjam klanjam klanjam moje dete od 3 meseca nosi Arilje pidzamice,imamo i bodice,i ja sam prezadovoljna,kad mi neko pokloni Arilje kao da mi dao Bog zna sta :) tad sam bas heppy:)

Meni se jako dopada francuska moda,njihov stil,a i takva sam ne volim da budem obucena kao svi,uvek sam se izdvajala,ne volim unifomisanost,ali uvek nadjem dobru i kvalitetnu garderobu,narocito na snizenjima,a te pare bi isto dala u H&M ili C&A ....

Sto se tice Todora,Luki saù kupovala kad je bio bebica,sebi saù kupila par stvari kod njih i prezadovoljna saù i kvalitetom i dezenom...Narocito bela lanena suknja i laneni sako,ovde su me i komsinice zaustavljala da me pitaju gde sam kupila...Modeli su takvi da ih mogu nositi za sva vremena :) Kao i mantil koji sam uzlea kod njih :) a sve je bilo na 60% extra povoljno :)

Drago mi je da je sitigao u Beograd,nadam se da cene nece biti preterane :)

: tanja. - 8. februar 2009 14:30:54(UTC)
Svidjaju mi se decije stvarcice kada izgledaju kao za odrasle ali sa druge strane mislim da decije stvari treba da budu decije.... pa kada ce nositi sarene, oslikane majcice,duksice,jaknice ako ne sada...naravno , ne mislim preterano kicasto i nakindjureno nego da je decije decije nista vise...ali to je samo moje misljenje.
caos

: tanja. - 8. februar 2009 14:27:12(UTC)
Za decake je C&A extra ! Preslatkih stvari ima, poslednja nabavka za klince u inostranstvu pored H&M i nesto malo boljih marki za "fensi izlaske" sve ostalo je C&A.

ovako nesto

Iskreno za devojcice nisam ni gledala ali ove disney stvari za decake su mi vrh!

: Ella - 8. februar 2009 14:08:16(UTC)
Ni meni se C&A ne dopada anene ... ne za decu.. Mozda se moze naci koji komad za starije.. moja baka voli da ode u C&A i nadje neku kosuljicu ili pantalone :) Za decu, kao sto rece Katarina, nekako previse je kicasto i u nekom barbi fazonu :)

: katarina - 7. februar 2009 21:41:39(UTC)
Meni se C&A ne svidja tj garderoba za devojcice od 5 godina je toliko nakindjurana ,sa sljokicama,vezovima ja to ne volim...Zara.benneton i H&M su ok za Janu posto kupujemo svaka 3 meseca garderobu kompletnu.

: Ella - 7. februar 2009 13:40:49(UTC)

Citat:
Kaca - 6/2/2009 21:58 Ella imas nekog u Cacku pa dolazis icon_lol

OT: roditelji mm su poreklom iz Cacka. Idemo svako leto dole u Cacak. Grad poznajem kao sibicu, a imamo i dosta dobrih prijatelja dole. Vidim da si i ti iz Cacka... Mozda se i znamo?!  icon_wink Pisi na pp, da ne kvarimo temu ovde!

: Kaca - 6. februar 2009 23:58:28(UTC)
Ella imas nekog u Cacku pa dolazis icon_lol

: jelenaorg - 5. februar 2009 14:54:50(UTC)
da li mozda znate , jesu li konacno u Beogradi izlozili bebeci asortiman?
Zbog nemanja vremena i lenjosti da se zaputim ka gradu nisam odlazila u H&M ponovo

: Ella - 5. februar 2009 12:20:05(UTC)

Slazem se sa Becom, za decu jako lepih stvarcica ima u Benetonu. Ne znam zasto, ali ja uvek nadjem dole za Stellu u Benetonu (BGu i Cacku), a ovde toliko i ne ulazim, jer postoje druge fr radnje koje nam se jako dopadaju, a cene su pristupacne.

Opet cu se ponoviti, sto se tice H&M, moze se naci svasta nesto za jeftine pare, sto se kvaliteta tice, tu i tamo  icon_rolleyes   Ali ja opet nemam toliko iskustva da kazem da valja ili ne valja, jer nisam redovan kupac kod njih. Iskreno dok sam bila dosta mladja, kao klinka, u Svedskoj... tamo sam se oblacila, u H&M... uzimala neke topice, majicice i sl. Ali to je davno bilo...

Sa onim cim se ja slazem jeste, da u H&M imaju nekad super modele za klince.. ono kao mini gardarobica odraslih, kao sto rekoh bas su fancy i trendy, i moze se naci po koji komad ili detalj, bas da padnes na  sok   Ali ipak sad za decu vise gledam kvalitet (da je prijatno i udobno), a ne toliko model. Jer ovi najmanji bi trebalo da nose udobnu i kvalitetnu gardarobicu.

: Beca - 5. februar 2009 2:43:33(UTC)
Drage moje drago mi je zbog H&M i BG-u.
Pa bilo je i vreme.Jos samo i C&A da dovedu i ok.

Sto se dzempera tice potvrdjujem jer je i u Austriji takodje povucen iz prodaje.

Takve stvari se veoma cesto desavaju i sto je apsolutno normalno i za svaku pohvalu.
Prosle godine smo u Ikei kupili Milici dzak za spavanje.
Posle nekog vremena procitali smo da je dzak povucen iz prodaje jer je nekoliko ljudi prijavilo, cini mi se u Nemackoj, da je cibzar lako rasklopiv tako da dete moze da dodje u kontakt sa njiegovim sitnim delovima i proguta ih.Pozvali su ljude koji su kupovali da ih vrate.
Kada smo vratili dzak dobili smo punu cenu za njega tj onoliko koliko smo ga platili.

Mislim da to nema neke narocite veze sa kvalitetom ili slicnim problemima.Jednostavno moze da bude problem i povucen je iz prodaje.Takvim velikim imenima to samo ide u prilog, a nikako na stetu.

Inace kupujem u H&M-u.
Mada bih se slozila sa Ellom, kvalitet nije bas nesto narocit, u stvari zavisi.
Za decije stvari potpisujem C&A i Benenton.

: jelenaorg - 4. februar 2009 17:49:47(UTC)
ljudi moji ja mislim da je ovo sve jedna velika farsa, kao opsano po zivot...Pa hade neka se oglasi zavod za zastitu zdravlja, neka se vlakna daju na analizu i neka se neka drzavna ustanova oglasi , dokaze i potvrdi da je opasno....do tad caos

: May05 - 4. februar 2009 9:54:48(UTC)
Ja sam prezadovoljna sa H&M,i tamo svoje dijete oblacim,za starije i nema nekog izbora ali za djecu su mi oni najbolji a i najpovoljniji.Zara mi je 40 km odavde jer moram ici u drugi grad ovdje nema,bas sam neki dan bila i nakupovala ljetne i za proljece odjece tj majcica koje kostaju po 5 eura normalna cijena nisu na snizenju. kupujem svugdje po malo ali najvise u H&M i C&A. A ukusi su razliciti.

: tanja. - 4. februar 2009 0:10:37(UTC)
Da zivite ovde u Srbiji bilo bi vam jasno zasto se zene raduju H&M-u, videle bi ste kakav se ovde sve kineski krs za decu prodaje... nasi butikashi otisli su i korak dalje pa sada u veliko skidaju kineske etikete i prisivaju neke glupave toboz nazive firmi... Budi Bog s`nama...licno takve stvari ne kupujem ali sam ih nekoliko puta dobila za poklon i moram priznati odmah odstranila....jednostavno ovde imate "Todor" ciji modeli su .... mislim ja bar nisam nasla tamo nista posebno zanimljivo par dukseva i farmerice a inace non stop jedno isto prodaju ,duksice koje sam ja pre vise od godinu dana kupila prodaju jos uvek icon_rolleyes , Beba kids koji takodje nije vrhunski kvalitet ali su cene "vrhunske"- pa sta da vam kazem skuplji nego neke "jake" marke po EU, Oviesse ...hm...tu i tamo po nesto moze da se nadje ali su i oni "kratkog daha"Beneton je bolji ali je mali izbor (konkretno za decake), Zara koja verujte ima ko zna koliko puta manji izbor nego na zapadu a uz to imamo duplo vece cene , i tako.... i sada je dosao H&M i svi su odusevljeni...ako nista drugo za promenu nesto novo...da se isproba.Nemojte pogresno da shvatite ne kazem da je H&M Bog i batina, samo kazem da je ipak bolji kvalitet od veceg dela ponude u Srbiji... ja licno moju decu oblacim u H&M, C&A (mozda sada malo vise jer imaju "Diznijev asortiman" a luda sam za tim :) ), po nesto iz Oviesse, naravno tu je Zara,Nike, Adidas...a ostalo boljih marki sto imamo salju nam prijatelji iz inostranstva...da ne zaboravim i bodici Arilje -domace proizvodnje extra su
Za ovu bluzu ne znam da li je bas opasna po zivot, nisam imala priliku da je uzivo vidim ...ali sve je moguce, naravno da cu obratiti paznju zbog svoje decice...

Ne zamerite , pokusala sam da objasnim...bar delimicno...
POzzzz za sve caos

: GaGaT - 3. februar 2009 18:11:31(UTC)
Ja se isto slazem sa ovim sto je Ella napisala, bar ovde u Americi, ne znam kakav je kod nas necu da gresim, ali ovde kvalitet nije nesto, ali moram da se slozim da su bas bas jeftini, postoje rasprodaje kad se dosta stvari prodaje za $5, pogotovu po zavrsetku sezone, npr sve letnje stvari za $5 a kvalitet nikakav. Pisali su i na serbian cafe-u o tom dzemperu. Ja licno smatram da treba voditi racuna o ovome, jer kod nas se rijetko desava da nesto povuku iz prodaje jer je opasno po zivot dece, dok to ovde redovno rade i sa igrackama i ostalim stvarima.
http://www3.serbiancafe....etni-decji-dzemper.html

: Ella - 31. januar 2009 19:36:14(UTC)

Kao sto znate H&M je svedska marka (lanac)... I ja sam ovo znala odavno, kao i svaki svedjanin koji zivi u Svedskoj. Naime na casu ekonomije u gimnaziji jos (jos pre puno puno godina icon_lol ), pokazivali su nam dokumentarac o ovome.. Besplatna snaga u Kini,  kvalitet robe i njihov uticaj na sredinu, zdravlje itd...

H&M je super sto imaju trendy stvari za sve, odrasle i najmanje, i sto su jako jako povoljni... Ali na zalost kvalitet (po mom misljenju) je ispod proseka.  icon_rolleyes   Ja sam nasla par sitnica tamo i za sebe i za Stellu, ali moram priznati da nisam redovan posetilac H&M. Zara mi je npr daleko bolja po kvalitetu i za nas odrasle i za najmanje.

: tanja. - 31. januar 2009 0:03:09(UTC)
Citat:
jecaneca - 27/1/2009 15:02

Mame,jeste videle ovo?
http://www.24sata.hr/new...ca&web_page_id=main_page

icon_eek icon_eek icon_eek

: jelenaorg - 28. januar 2009 0:13:47(UTC)
Citat:
jecaneca - 27/1/2009 15:02

Mame,jeste videle ovo?

Glupost , cista glupost!!!

: jecaneca - 27. januar 2009 17:02:20(UTC)
Mame,jeste videle ovo?

: Nela_M - 3. januar 2009 22:03:34(UTC)
Bas mi je drago sto je HM konacno kod nas. Nisam iz Bg pa me interesuje da li su ubacili i kolekciju za bebe?

: Kale79 - 30. decembar 2008 21:30:56(UTC)
Hvala zene, bas me je to i zanimalo. Kakve su bebece stvari i da li su i kod nas sa cenama ok. Mozda sam ja svaki put isla u pogresno vreme, ali nikad ne nadjoh nista, a mozda i zato sto ja ne volim takav tip garderobe (a to je vec moj problem ;] ).

: tanja. - 27. decembar 2008 3:17:19(UTC)
lelly idem vise ovako da bacim pogled a od sada posto znam da imamo H&M u Bg ici cu s`vremena na vreme...Marko i Milos nose H&M pa skoro od rodjenja i zaista sam prezadovoljna kvalitetom njihove decije garderobice, sebi sam uzela par bluzica i za sada su dobre ne mogu reci da je bas neki kvalitet ali mislim da nije ni "sh" onako osrednji ali ako poredimo sa garderobom koja se prodaje po raznoraznim buticima u Bg-u mogu slobodno reci H&M je daleko bolji kvalitet bravo
Eto to je moje misljenje...
Nego sad sam obratila paznju ,zar ne bi trebalo da stoji naslov teme "H&M konacno u Beogradu " mislim... nema veze nego eto cisto zapalo mi za oko ... icon_wink

: Mary - 27. decembar 2008 3:15:50(UTC)

H&M je super.djecije stvari -nemam  reci. tamo najvise kupujem za Matea. sjecam se da sam ljeti kupovala bodije za 6 franaka. za mene kupaci kostim, extra stvarno da biras i kombinujes.

A Kale sto ti kazes da je los kvalitet- nebi se bas slozila. s obzirom koliko platis nije lose.znas ono KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE.

A  isto tako i C&A.

: lelly - 27. decembar 2008 2:34:52(UTC)
pa tanja. plašim se da nećeš ništa naći za dečake uzrasta kao što su tvoji i nema baš nešto, a od ženske kolekcije se rasprodalo sve što je OK. Nadam se da su u međuvremenu ubacili nešto novo.

: tanja. - 27. decembar 2008 2:22:58(UTC)
Ja uopste nisam u toku :(
Idem bas ujutru da vidim sta sve imaju u ponudi, mada smo se mi pre mesec dana u nemackoj potpuno opremili za zimu ali nema veze nikada nije na odmet jos neka krpica icon_wink

: jecaneca - 24. decembar 2008 19:44:45(UTC)
Bila sam na otvaranju H&M-a tj.22.12. ali uvece oko 19h.Morala sam otici iako sam zbog guzve putovala 2h. I......razocarala sam se...Izbor modela je slab,velika guzva,sve razbacano,red na kasi kilometarski... Nisam nasla nista posebno,probala sam neke dzempere,ali nisam se odusevila... Ne deluju mi stvari uopste kvalitetno...Cene su dosta pristupacne,ali je jako mali izbor... Nista nisam kupila,sto je za nepoverovati... Mozda je moje iskustvo lose jer sam kasno dosla pa je sve bilo probrano,nemam pojma....

: lelly - 24. decembar 2008 18:10:57(UTC)

[QUOTE]Kale79 - 23/12/2008 15:05 Drage moje, bas bih volela da neka beogradjanka postavi makar neku slicicu ili makar komentat vezano za H&M u Srbiji. [QUOTE]

Pa komentar smo ostavile i jelenaorg i ja na prethodnoj strani. ne znam sta te jos zanima.

kao i kod svih globalno popularnih brendova normalno da ces i u H&M naci krpice od losijih materijala, to su one bas sezonske trendi, ali kada se uporedi sa Zarom i Mangom ovde je mnogo manje tih krpa i mozes da nadjes mnogo stvari koje su super, ja neke stvari imam godinama, mislim na pamucne majice klasicne i neke dzemperice i posle milion pranja iste su. Decija kolekcija je savrsena.

jako mi se svidja i njihova home kolekcija koja postoji i u Beogradu: zavese, prekrivaci, jastucnice i sl, dezeni su savrseni. 

Inace bila sam ponovo, narednog dana ujutru, nije bila guzva, naravno bebece stvari nisu ubacili i jos nisu bili osvezili ponudu (pazi mene, ja ocekivala refresh vec drugog dana)

: layla - 24. decembar 2008 16:49:47(UTC)
zene, da li ste bile u beogradskom H&M-u? kakve su stvarcice za bebe, cene..? :)

: Julija SG - 24. decembar 2008 2:28:41(UTC)

E napokon klanjam bilo je i vrijeme da polako stignu i kod nas. :)

Meni su njihove djecije stvarcie super, moze se svasta naci a i kvalitet je sasvim ok. Sto je najbolje, cjene su vise nego povoljne. Takodje gardaroba za trudnice je kod njih puno povoljnija nego inace.

A sto se tice gardarobe za nas zene i meni se cini, da je ranije bilo puno bolje. Nadje se i sad po nesto, ali ima i dosta toga sto stvarno nije cemu. Dzaba sto je jeftino kad ne valja. 

: katarina - 24. decembar 2008 2:03:38(UTC)
za H&M mogu vam reci da je pre par godina bio bolji sto ne znaci da je los...ima dosta stvari sto su ok kosulje,suknje,mantili,dzemperi...decja garderoba je stvarno ok...
kao i za trudnice ...a cesto se prodaju i krpice modnih kreatora po pristupacnim cenama...sad kako ce biti kod nas ne znam al ovde je ok...mada ni ZARA nije losa a cene su pristupacne...

: jelenaorg - 24. decembar 2008 1:55:20(UTC)
dakle da li je jos neko bio, video??? strikam

: LediIv - 23. decembar 2008 23:30:30(UTC)
kale, sve zavisi kako naletis, meni se desavalo da kod njih ne mogu nijednu jedinu stvar da nadjem, a neki drugi put nadjem dosta toga. ima i stvari raznog kvaliteta, od stvarno krpa, do stvari sasvim, sasvim pristojnog kvaliteta, sto kaze wish, prala sam ih po hiljadu puta i i dalje su dobre. naravno, i cene nisu iste. to je sto se tice stvari za odrasle.
posebno mi je kod njih bilo dobro u inostranstvu da kupujem trudnicku garderobu (ne znam da li ovde uopste ima stvari iz te kolekcije) jer su povoljnije nego na drugim mestima, a kvalitet vrlo dobar, i imaju strava deciju garderobu, ja im se najvise zbog toga radujem jer je kod nas decija garderoba ili krs ili preskupa.

: Wish - 23. decembar 2008 23:14:23(UTC)
Ne znam Kale mozda si bila kad je bila velika rasprodaja pa je sve bilo po korpama i podsecalo te na kineze,ja nosim i stoputa perem njihove stvari i stvarno mogu da pohvalim kvalitet mozda cak i bolji od nekih skupih marki ...samo sto je meni to vise garderoba za posao,kosulje,dzemperi,suknje,helanke, a imaju i dobru sportsku garderobu,uglavnom su moderniji modeli mada ima i klasike a ima i kolekcija koje su za par klasa bolje znaci sve za svakoga ...sad ne znam kako ce biti kod nas da li ce biti specijalnih kolekcija ?????

Evo ja sam nasla nesto o radnji u BG pa pogledajte link: http://www.mtsmondo.com/...sti/text.php?vest=118889

: Kale79 - 23. decembar 2008 17:05:36(UTC)
Drage moje, bas bih volela da neka beogradjanka postavi makar neku slicicu ili makar komentat vezano za H&M u Srbiji.

Moje iskustvo sa njima je ocajno, bila sam u Becu i u Pragu u H&Mu i meni su stvari bile odvratne, jako loseg kvaliteta. Ustvari sve me je podsetilo na neki kineski trzni centar. JEste da su cene bile ok, prihvatljive, ali kvalitet, tkanine i sl... E sad, ja do sada nisam gledala stvari za bebe i decu, nego samo za nas velike, pa mozda gresim...

Bas zato svaki komentar dobro dosao!!!

: leptiric - 23. decembar 2008 15:17:00(UTC)
lelly dali si opet svracala u H&M.
Ima li sta interesantno, za zene.
a da ga ima na netu,na njihovom sajtu?

: lelly - 22. decembar 2008 22:10:46(UTC)

Citat:
jelenaorg - 22/12/2008 19:50 lelly, meni jutros menadzer rekao da je u magacinu, ne mora da znaci da nece biti u opste moguce da nisu stigli sve da stave a i primetila si da prostor nije Bog nza kako velik. Pazi ako je on lagao mene i ja lazem vas i ja kad sam usla preskocila sma sve i otisla dole da gledam za decu pa videh da je samo za vecu ... eto zenske lelly je potvrdila cene bravo bravo bravo

jeste, jeste, baš su bili u gužvi da sve spreme za otvaranje  da sve stignu i uhvate novogodišnju potrošačku groznicu, nije čak ni složeno sve po veličinama, a prostor je stvarno mali da bi sve stalo.

stalno će da dopunjavaju kolekciju i to novim modelima, nadam se uskoro i tim bebećim krpicama za ovog mog malog manekena.

svratiću ja i sutra ujutro idem kod frizera koji je 50 metara udaljen od radnje, pa ću da vidim mozda će već tada da ubace nešto novo

: jelenaorg - 22. decembar 2008 21:52:39(UTC)
Nikita, Sneki, Mirche kao veliki fan H&M , i ostale mame koje imaju stariju decicu juris u shoping icon_lol

: jelenaorg - 22. decembar 2008 21:50:08(UTC)
lelly, meni jutros menadzer rekao da je u magacinu, ne mora da znaci da nece biti u opste moguce da nisu stigli sve da stave a i primetila si da prostor nije Bog nza kako velik. Pazi ako je on lagao mene i ja lazem vas i ja kad sam usla preskocila sma sve i otisla dole da gledam za decu pa videh da je samo za vecu ... eto zenske lelly je potvrdila cene bravo bravo bravo

: lelly - 22. decembar 2008 21:32:42(UTC)
Znala sam ja odmah da to neće biti njihova zvanična prodavnica jer će oni doći u Srbiju zvanično tek kada uđemo u EU i tada će to biti baš onako na velika vrata, a sada ispituju tržište, a Zekstra je dovoljno jaka (rade i MaxMara i Max&Co za Srbiju) pa su ušli sa njima u saradnju.
Ali žene kako sam se razočarala što nema bebećih stvari, nemam reči.

: lelly - 22. decembar 2008 21:24:56(UTC)

E devojke evo me, izvinite nisam slikala doomed potpuno sam zaboravila jer je gužva bila katastrofa i mnogo vruće, a ja se unervozim kad je tako i samo sam gledala da završim što pre šta imam i bežim odatle. Ništa nisam kupila jer je red na kasi kilometarski. Ma koja bre finansijska kriza, to ne važi kod nas :)

Slike će biti već sutra ujutru u novinama, tako da ćete moći da ih vidite i na netu.

Dakle ono najvažnije cene. Cene su skroz OKbravo bravo bravo Ali nažalost nema bebećih stvari, zbog toga sam se jako razočarala. Ali ima za dečake od npr 2 godine pa naviše. Npr. džemperić za dečaka predivan 100 posto pamuk, prelep šmekerski dezen sa rombovima košta 640 dinara. Jakne za dečake izgledaju kao med medeni koštaju od 1500 do 2000 dinara. Majičice za 1000 dinara i manje, prekrivači za krevet oni kao krpara  jako lepi 1500 dinara, ženske cipele sa potpeticom lakovane čini mi se 2100, tako nešto malo više od 2000 dinara u svakom slučaju, džemperi muški 1300 dinara itd.

Na radnji neće pisati HM, prodavnica je Zekstra i tako ostaje niti oni smeju da najave da je to HM prodavnica...samo Zekstrina prodavnica u kojoj se prodaju stvari najpoznatijeg švedskog brenda. To su uslovi H&M.

Nažalost ovde ne možete nabaviti ni kompletnu H&M kolekciju nego samo jedan njen deo, ali dobro za početak i ovo je sjajno. Cene su odlične stvarno. Kolekcija će stalno da se dopunjava i menja i preporučujem šoping u ranim jutarnjim časovima tj u 9.

: LediIv - 22. decembar 2008 21:08:33(UTC)
hej, jeco, pa te cene zvuce, hmmmmm,.... razumno.
lelly, sta ti kazes?????
mene zanima da li je grozna guzva? ja zato nisam isla, mislila sam da ce biti nepodnosljivo, a stvarno guzve ne podnosim

: Ella - 22. decembar 2008 20:45:55(UTC)

Staaaaa??? Nema slika??? kadtedovatim   E Jeco bre, nisi fer... :(

Lelly, izvestaj + fotke please! strikam

: Mozart - 22. decembar 2008 20:40:06(UTC)

UUUUUUUUU SJAJNO. Ja sam prosle godine kupila skijasko odelo za 5ooo a sad to vec kosta oko 10000. Ovo sto si ti videla Jelena je prisupacna cena.

Znaci ima svasta. Hvala na izvestaju. Nadam se da ce uskoro staviti stvari za bebe pa da neko napise koliko su bodici i ostale sitnice.

: magi - 22. decembar 2008 20:34:03(UTC)
Jelena bravo za izveštaj! Sad samo još da dočekamo lelly....
ja planiram sutra da ih posetim u toku dana, ako nije prevelika gužva.

: jelenaorg - 22. decembar 2008 19:33:34(UTC)
Lelly, cekamo tvoj izvestaj strikam

: leptiric - 22. decembar 2008 18:18:31(UTC)
Lelly pogledaj koliko su zenske pantalone ,bluzice,sakoi,i cipele.
I ja pratim h&m ,na netu.

: Wish - 22. decembar 2008 18:15:33(UTC)
Ja sam isto obozavalac H&M imam dosta stvari od njih i prezadovoljna sam kvalitetom,krojevima sve stoji kao saliveno....cim zapucam za Bg eto mene pravac u H&M smizlica smizlica smizlica

: lelly - 22. decembar 2008 17:33:07(UTC)
Jeco idem i ja za sat vremena na svečano otvaranje, živa nisam dok ne vidim kolekciju za bebe, nadam se da su je do sada izložili.
Cene hoće biti jače nego preko, ali ne baš puno.
Pošto cene ove bebeće kolekcije znam napamet jer non stop visim na sajtu, baš me zanima da uporedim.
Javljam se večeras sa utiscima

: jelenaorg - 22. decembar 2008 17:02:28(UTC)
Ljudi bila sam, videla sam, pipkala sam...probala nisam bila je guzva. Slikala nisam jer nema sta da se slika osim rafova koji jos uvek nisu popunjeni sa garderobom. Beby kolekciju jos nisu izlozili, kao ni ceo asortiman za ostale uzraste. Recimo za skolski uzrast karirana kosulja kosta 750 din. Za nas matore zene skijaska jakna kosta 2 300din a iste takve pantalone skijaske 1 800din sto je super komplet i cena je slozicete se super maltene i povoljnije nego kod kineza. Muski kasmir dzempercici ili bluze sta aj znam kako vec da ih opisem , svetlo sivi oko 1 300din, kouslje takodje. Ima dosta garderobe elegantne za NG sve je pretezno ljubicasto , crno i sivo...

sta bih jos rekla ne znma a pitajte ako vec neko nije odlazio ...a da bitna stvar na samom uglu Resavske ( bivsa General Zdanova) i Kralja Milana ( bivsa Srpskih vladara) je butik , izlog je polukruzan izbocen jutros nigde nije pisalo H&M vec pise ZEKSTRA & Co ........pa prazan prostor verujem da su ostavili da u produzetku napisu H&M

: Mozart - 20. decembar 2008 19:03:22(UTC)

Evo jos jednog ljubitelja H&M.

Ja sam kupovala njihov donji ves i ostalu odecu. Bas sam zadovoljna kvalitetom.

Ima mnogo dobrih stvari za bebe i decu koja je kvalitetna. E u inostranstvu je uvek sve jeftinije a pogotovo kad dodje i popust. Nadam se da ce i kod nas cene biti pristupacne

Jedva cekam da odem u shoping.

Jelena popisi cene cekamo izvestaj u ponedeljak.

: jelenaorg - 20. decembar 2008 18:38:50(UTC)
ja verujem da ce ga biti svuda...slikacu zneske ne znam tacno u koje cu doba ici tamo da li ujutro ili posle posla videcu, ali jedva cekam JEDVAAA

: jelena_ns82 - 20. decembar 2008 15:57:21(UTC)
Hoce H&M doci i u Novi Sad?

: simona78 - 20. decembar 2008 15:49:33(UTC)
Super da konacno stize i u Bgd, ali je Uniona u pravu, kvalitet robe je dosta oslabio :( Ja tamo uglavnom kupujem esarpe, kape, salove, pidzame, ima i divne bizuterije koja je u trendu. Djecje stvari su dosta kvalitetne.

Jeco, slikaj kad su navalile icon_wink :-*

: uniona - 20. decembar 2008 14:13:46(UTC)
ne znam kakvo je vase iskustvo ali h&m danas je bas losijeg kvaliteta nego ranije
jedino je garderoba za decu ok, cini mi se da je boljeg kvaliteta
ali ipak dobro je da je najzad otvoren u srbiji, bilo je i vreme.

: Ella - 20. decembar 2008 14:11:45(UTC)
Kazem ti ja Jeco da moras da slikas, da vidimo kako izgleda to! icon_wink

: jecaneca - 20. decembar 2008 12:31:09(UTC)
Evo ja sam odusevljena sto H&M stize u Beograd,konacno...
Kupovala sam ih prvi put u Nemackoj '98. i tad su mi prirasli srcu
a od tada cekam kad ce se pojaviti kod nas i evo 10 godina kasnije ja docekala...
U ponedeljak, nazalost, necu biti na otvaranju jer nisam iz Beograda,
ali prvom prilikom kad cujem da ima robe na akciji eto me...
Nadam se da cu na ovoj temi moci naci informcije o tome...

super ti je tema... samo sto ja vise citam a malo pisem,a odma sam je otvorila....
pozz za tebe i javi kako je bilo i jel ima snizenja i ako nije skupo da odem i ja pre doceka...
a ako bi stavila i slicice to bi bilo bravo bravo bravo

: Ella - 20. decembar 2008 11:57:00(UTC)
Jeco ajd ponesi fotoaparat, slikaj mi BG, guzvu, H&M, ludilo... Mozda vidim u gomili nekog poznatog icon_lol   Cisto da nam docaras atmosferu te histerije icon_wink

: jelenaorg - 20. decembar 2008 5:37:57(UTC)
aa ja msilila da ce biti veliko interesovanje za ovu temu ....kad ono medjutim ??? no nema veze ja sam u ponedeljak na otvaranju a vi kako hocete :-*

: Prex - 18. decembar 2008 17:03:08(UTC)
Devojke javite nam kakve su cene i kakav je izbor, bas me interesuje bravo

: leptiric - 18. decembar 2008 15:29:40(UTC)
Otvara se u Kralja Milana 23.
to je kod Beogradjanke
a,ne Knez Mihajlovoj.
Bas me interesuje kakve su cene odece za decu,i nas.
Iako otvara H&M Zekstra grupa
Cini mi se ako ce biti kao kod Zare, mnogo skuplje nego unostranstvu,onda dzabe.

: Dorothy - 18. decembar 2008 15:22:36(UTC)
Kada li će ga otvoriti u NS? To bi me baš obradovalo!

: jelenaorg - 18. decembar 2008 14:56:41(UTC)
http://www.b92.net/biz/v...=12&dd=17&nav_id=334922

Ovo za Kavalija nije tacno , u stvari mozda i jeste ali fotkica datira iz prosle sezone i prosle zime je radio za njih jedan deo kolekcije.

Dakle svi veliki ljubitelji H&M u ponedeljak juris u Knez u Zekstrinu radnju, jedva cekam i iskrenos e nadam da nece preterati sa cenama u Srbiji!!!!

bravo bravo bravo za H&M