Obaveštenja

Icon
Error

: Hopeful - 23. februar 2010 23:36:17(UTC)
i simce ima lisajeve na podbradku, jedan veci precnika oko 2 cm koji prolazi, zapravo vec je bled samo se oseca promena teksture koze, i drugi manji oko 1cm, a dans sam mu videla i na vratu i na nozi! Inace mu se peruta i koza iza usiju kada je drapa! Dr nam kaze da ima po prirodi suvlju kozu i da kad se drapa mazem pantenolom. Iza usiju se zaista smirilo stanje, ovaj jedan je poceo da bledi ali da li je od pantenola ili ne ne znam. Nekako mi nije bas logicno da pantenol leci lisajeve
Molim vas ako je jos neko imao iskustvo sa ovim da nam kazete sta da radimo! icon_exclaim

: Hopeful - 23. februar 2010 23:35:12(UTC)
i simce ima lisajeve na podbradku, jedan veci precnika oko 2 cm koji prolazi, zapravo vec je bled samo se oseca promena teksture koze, i drugi manji oko 1cm, a dans sam mu videla i na vratu i na nozi! Inace mu se peruta i koza iza usiju kada je drapa! Dr nam kaze da ima po prirodi suvlju kozu i da kad se drapa mazem pantenolom. Iza usiju se zaista smirilo stanje, ovaj jedan je poceo da bledi ali da li je od pantenola ili ne ne znam. Nekako mi nije bas logicno da pantenol leci lisajeve
Molim vas ako je jos neko imao iskustvo sa ovim da nam kazete sta da radimo! icon_exclaim

: Machkica - 15. maj 2009 15:39:17(UTC)
Koja je razlika izmedju lisajeva i ekcema kod beba?

: maza - 14. april 2009 23:27:55(UTC)
i mi smo dobili lišajeve al na nozi dr. mi je rekla da je vjreovatno po srijedi neka blaža alergijska reakcija
i dala nam da mažemo afloderm kremom..samo jednom i to naveče u jako tankom sloju
e sad dal ce djelovat vidjet cemo...

: scingelic - 20. februar 2009 2:15:04(UTC)
I ja sam primetila kod mog Andrije jedan kruzic na nozi,i to tako stoji vec par dana. Nisam nisacim mazala jer stvarno nam se to do sada nije pojavljivalo.

: Iva_A.A.A. - 20. februar 2009 2:11:46(UTC)
Primetila sam pre 3-4 dana jedan mali lisaj na Anastasijinom licu,uospte neznam kako se dobija ni ti ga je koje moje dete imalo.Kod doktora nismo jos bili,pa me interesuju vasa misljenja na koji nacin moze da se dobije i kakvom se terapijom leci tj.spada.