Obaveštenja

Icon
Error

: mimicka - 14. mart 2014 11:15:32(UTC)
I ja vozim Opel Astru 2002. god., a želela bih novu Astru. Baš mi se sviđa :)

: marmit - 11. septembar 2013 12:25:49(UTC)
Vozim opel astru karavan 2002god. Imam ga već skoro 4 godine i super se pokazao. Ali... ja bih novu opel astru i da nije karavan. Ili novi Ford Fiestu... a ni Seat Ibiza mi nije ružan... No, mogu samo da maštam!

: nenka - 10. septembar 2013 10:58:47(UTC)
Videla sam jednu opel corsu da se prodaje i zaljubila sam se u taj autic, i lep i praktican, nije velik, ma bombona od auta.

: Angel - 16. februar 2012 14:49:15(UTC)
Ja nisam ljubitelj karavana. Oni su mi bas pijacarski. Uspela sam u Clia 2, davnih dana da upakujem sve nase stvari, cak i vise nego sto smo stigli da obucemo za tih nekoliko dana na Zlatiboru, plus Sarina kolica i jos neke pizdrarije i igracke, i to sve u onaj nikakav Cliov gepek. Od tada sam jos sigurnija da mi karavan ne treba, niti ce mi trebati ako se ikad budemo odlucili za drugo dete.
Jedino BMW karavani su mi lepi, pa opet kazem em mi je nepotrebno, em su limuzine kudi kamo lepse. Cak bih uvek pre uzela kupe nego cetvoro vrata. icon_lol

: drmiroslava - 16. novembar 2011 17:38:04(UTC)
Mi imamo Megan karavan i extra je mada ja gledam ne bih li nekako sebi neki autić uzela makar dok ne počnem da radim jer kad nas bude bilo četvoro tj. dvoje dece, a mm ode na put, ima da mi bude narodno veselje bez kola...Obožavam Clia, na njemu sam u "učila" da vozim, a posle sam i službeno u obe firme dobijala istog icon_smile

: IXI - 15. novembar 2011 15:24:20(UTC)
Vozim audi a4, naravno karavan i on mi je mali kad pocnem da se pakujem.
To je auto koji nikad ne bih menjala, samo godiste icon_lol
Kakve je testove kod nas prosao i koliko je presao, mislim da bi to malo koji auto izdrazao.

: Mikac - 23. oktobar 2011 10:41:18(UTC)
Pazarila Citroen c1, crveni, polovan, ali preso svega 29000 kao nov je. Super sam zadovoljna, za grad mi je extra, svuda se parkira, lako se vozi.
Mm vozi mercedes A klase, sa siber krovom:)

: Angel - 17. avgust 2011 20:50:44(UTC)
Clio II 1.5dCi!

: katarina - 17. avgust 2011 15:59:04(UTC)
Ja sam u potrazi za novim autom tj drugi auto za posao..icon_confused volela bih da je dizel,mala potrosnja da ima servo i klimu i da je preko 2002 ..imate neki predlog?????

: lance - 13. avgust 2011 4:25:11(UTC)
Evo da se i ja prikljucim ovoj temi.
Ja vozim mazdu cx-7 vec puna 2 mjeseca. Prije toga sam imala mazdu 3 ali posto nam se porodica prosirila i cesto putujemo bilo je jako tesko to sve uklopiti u moju malu mazdicu. Mm vozi audija a6.
Angel ti se bas razumijes u auta. Svaka cast.

: Angel - 26. jul 2011 12:57:12(UTC)
Niste ludi, ti stari Renaulti su najbolji automobili, kao i stari Citroeni. Najvise se isplati kupiti stranca i prepakovati, te vam zelim da se jos dugo vozite tim auticem.
A alfisti su klan, oni su bas ludi koliko su dobro organizovani. icon_lol
Ja sam na Renault forumu mada mi je vec dosadilo, previse raznih ljudi se registrovalo i nije vise to to.
Daj kaci slike automobila, ovo je tema za to icon_wink

: Bojana I Anja - 25. jul 2011 23:34:25(UTC)
Nije ali jeste clan alfista. Trazi da kupi istog renoa stranca kako bi ovog sredio.
Prosle godine smo s njim isli u Grcku i svi su nam rekli da smo ludi.
MM kaze da taj BMW sto imate odlican auto.

: Angel - 25. jul 2011 16:59:23(UTC)
A pa pravi Renault ljubitelji znaci icon_smile . Da ti muz nije clan Renault foruma Srbija?

: Bojana I Anja - 24. jul 2011 21:53:42(UTC)
Kupili smo Alfu 159 i svi je obozavamo. Ona nam je za duza putovanja.
Vec 15 godina mm ima reno 21, dosta je star ali on nam je kao peti clan porodice.
Svasta smo prosli sa njim i nemamo srca da ga prodamo. Vozimo ga na kracim relacijama.

: Angel - 23. jul 2011 14:07:57(UTC)
Jeste, ovakva kockica je zaista retkost, imao je muz pre razne kockice ali ova je skroz retro i potpuno sredjena, da ne kazem kao nova, a opet toliko drugacija od drugih.
Tesko jako bismo se rastali od njega ali za neke razumne pare, sto da ne. Naravno sediste ne ide uz njega icon_lol vestica

: Saky - 21. jul 2011 17:08:26(UTC)
Angel opet je mm odusevljen,kockica pa plus ono sediste icon_cool kad bi mogao da bira izmedju kockice i najnovije serije sigurna sam da bi izabrao ono prvo....mi vozimo suzuki swift iz 2008

: Angel - 21. jul 2011 11:04:47(UTC)
C3 je super autic za grad sto se potrosnje tice.
Ova nasa zverina od 240 konja ne da srce nego ubija icon_lol . A ne mozes da ne stisnes nekad...icon_razz

Ajte, sto ste dozvolili da ova tema zamre?? icon_eek icon_sad

: sarica1983 - 3. mart 2011 23:48:25(UTC)
Evo i ja da se priključim ovoj temi, vozim Citroen C3, ništa posebno jedino što je dizel i ne troši puno, za grad mi je super

: Angel - 12. novembar 2010 16:45:16(UTC)

: Angel - 12. novembar 2010 11:39:47(UTC)

Evo opet mene icon_lol .

Da, Audi je poznat po tome sto je omiljen medju mafijasima, zato ga ljudi ne vole toliko koliko neke druge marke.

A mi...pa prica se promenila prilicno i konacno smo se smirili i jako smo zadovoljni autom. Dozvolila sam muzu da ponovo malko bude dete i napravili smo kompromis. To je valjda i poenta braka.
Uglavnom, Megane je otisao tati, Clio II je otisao jednom jako slatkom dekici u Trstenik, a mi ponovo vozimo BMW zaljubljen :> . E da, a gore pomenuti kum je preveo BMW e39 na sebe i to je to.
U nekom trenutku ovog leta kada su oba auta otisla , nismo vozili nista jedno dva meseca. Kupili smo dva prelepa bicikla i uzivali po Zrenjaninu zaljubljen bravo . Konacno sam malko kondicije stekla kreten .
A ta dva meseca nismo imali auto zato sto smo trazili onaj pravi. Pogledali smo svasta i svuda po Srbiji. I pravo da vam kazem nema sta da se kupi! Jezivo sta sve ljudi prodaju i za kakve pare! Jako smo se razocarali...kao da nismo znali gde zivimo. Elem, trazili smo noviju trojku BMW (e46), pa kako su iz uvoza sve krsevi iako neki uopste nisu delovali tako, preorijentisali smo se na neke druge marke. Jednog trenutka je bilo vazno samo da je auto dobar, pa makar bio i Yaris sa troje vrata! No medjutim nismo reagovali impulsivno iako je bilo ok primeraka nekih levih marki o kojima generalno nismo ni razmisljali.
Sve u svemu cekanje od dva meseca se isplatilo. Mnogi nam nisu verovali i jos uvek verovatno ovaj auto ne smatraju adekvatnnim za porodicu, ali..to je njihov problem 8) .
Uglavnom nije nista novo u pitanju i nista od onog sto smo trazili. DO duse jeste trojka bmw :> , ali nema ni klimu, nema cetvoro/petoro vrata, i nema centralnu i ni jedan air bag :> . Eto napravila sam kompromis kao sto rekoh.
To je zapravo cuvena kockica e30 bmw. Necete mi verovati kada vam kazem da ga obozavam i da ne gledam vise ni jedan novi model bmw-a iako ih obozavam, niti uzdisem kao da mi nesto fali bez jednog takvog! Zaista sam jako srecna i zadovoljna ovim autom.
1986. godiste je, 320i sestak sa malko vise konja od mnogih na ulici :> . Napravio ga je nas prijatelj nemac, a veliki majstor i strucnjak za bmw. Covek koji je osnova BMW klub Zrenjanin sa mojim muzem.

Uglavnom ovo je primerak na koji je najvise ponosan i koji je najteze prodao. Decko ga je ubedjivao da mu ga proda, pa jedno godinu dana, dok ovaj nije pristao. A onda smo ga mi kupili od tog decka, inace taxiste koji ga nije ni vozio a prodavao ga je jer mu je bila velika frka sa parama, inace nikad ne bismo dosli do njega. I nije ni dao oglas nego je taj nas prijatelj prvo saznao da ovaj planira da proda auto jer mu trebaju pare, i obavestio nas posto je znao da duze vreme trazimo i da obozavamo bmw.
Moj muz je znao taj auto, znao je kako je teklo njegovo pravljenje, sta je radjeno i kako izgleda. I eto, nasli se, provozali ga, znali da je mehanicki i limarijski besprekoran i da nema sigurnije varijante od te, obzirom na to da je to jedan prelepo restauriran oldtimer.
Pritom neko ce odmah skociti kad procita da nema air begove i vrata, a ja cu vam na to reci da je moj muz na zalost testirao pet kockica, a zapravo sa dve je imao sudar. Jednom ga je dok je stajao pokupio neki cikica u stojadino sa 80kmh od pozadi i nije mu ni prosao kroz gepek niti je bio blizu da dodje do kabine, sto mi je neverovatno saznanje! Drugom prilikom na putu van grada, dok je neka budala preticala njemu u susret i u krivini, muz je nekako eskivirao sve to i nakon sto se nekoliko puta lepo prevrnuo, zavrsio je naglavacke na drvetu kod Trofeja. I nije bio vezan a nije imao ni jednu ogrebotinu. Jedino se izgrebao kada je silazio sa drveta posto je u pitanju bio bagrem. Kabina je ostala cela a isao je preko 100 kada je poceo da se prevrce. I eto, bilo sta je bilo pre mene, ali te neke stvari sam znala o tom modelu, koliko je siguran i koliko je dobar. I popustila sam i kupili smo ga.
Da ne davim, savrsen je, savrseno ofarban, savrsen iznutra, sve na njemu je novo jer je napravljen 2007. godine. Ono sto je najlepse je to da puni 25 godina i da zvanicno postaje oldtimer zaljubljen , a u cvetu mladosti je.
I eto, ne ocekujem da uzdisete, dovoljno je sto smo mi jako srecni i euforicni evo vec jedno tri meseca i jace. Za ta tri meseca presli smo 9000 km sto uopste nije malo  :-* . Letos smo njime isli do Skoplja kod jedne moje divne forumasice i njene porodice, a zatim smo produzili do Grcke  zaljubljen . U tom cugu smo presli oko 2000km i bas se nauzivali.
Eto, sad ne planiramo da menjamo auto duze vreme, a mozda i nikad, samo ovog puta osecamo da je zaista tako. Tata uziva u Meganu, dobio je i novi znak kraj svog invalidskog mesta i uglavnom ga mi odrzavamo i cuvamo jer ga on slabo kad i pere :? . Ali ni njemu nece faliti nista ;] .
A e39 mi vise nije ni najmanje zao. Shvaticete kada budete videli slike Miroslava (ovog sad bmw-a) zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Edit: I svekar i svekrva su u medjuvremenu kupili Jugica i sad je cela familija namirena posteno  icon_lol . Nije bilo sanse da svekar vozi ovaj auto, ali ni teoretske.
Slikice cu postaviti malo kasnije, sad moram da idem da zavrsim nesto, ali jedva cekam da cujem da li vam se svidja ili ne ;] :-* .

: srecna mama - 28. jun 2010 14:10:08(UTC)
Naco, ako sam  reka da je audi A3 ozloglasen, pogresila sam, audi A6 je ozloglasen, znas da je mafiojaski auto bio dugo vremena.

: secer - 27. jun 2010 15:59:26(UTC)
A3 je super, bar po meni...
inace ja sam onaj tip koji vole da ga voze a ne da vozi....ministraski fazon......xaxaxa...salim se...polozila sam pre 200 godina i ne vozim....ali rekla sam od septembra cu uzeti casove pa da polazem za grcku dozvolu....ali najvise bih volela da kupim auto i da me opet drugi voze jer sam ja malo neuro tip, nemam puno zivaca za budale na putu ili parkiranje :)
ali opet..videcemo..najvise bih volela neki dzip jer em je udoban em bezbedan....kupila sam pre 3 godine chevrolet aveo, mali, taman za mene, nov,i eto uzeo ga mm za grad i posao....jer naravno ja jos uvek ne vozim....zaboravila sam skroz....sto puta sam uzela da vozim i sto puta sam pitala mm , gde bese kocica a gde gas?!!:)
zato smo oslucili da kad ja pocnem da vozim uzecemo automatik, jer ja ne volim menjac......:) sta reci.........:)

: nacafaca - 25. jun 2010 21:51:33(UTC)
Srecna mama zasto je A3 ozloglasen?

: maslacak - 24. jun 2010 11:25:50(UTC)
Ne vozim nijedan icon_surprised ops:
iako sam polozila voznju pre milion godina....
vozila sam novu micru kratko, dok nisam ostala trudna sa Danicom i od tada nista....
svidjaju mi se nissanovi dzipovi zagrljaj

: njamiii - 24. jun 2010 2:29:55(UTC)
T3, evo mi smo ljubomorni na vaseg opela :) Kakav je da je, sigurno je bolji od nasih bicikleta.
Jednog dana cemo se valjda i mi motorizovati srbenda
Ni mm ni ja nismo bas neki ljubitelji automobila, moze se cak reci i da smo totalno operisani od voznje, al' slazem se da je to danas pitanje nuznosti, posebno sa malom decom, tako da je to eto, hteli mi to ili ne, neminovnost. Ja nesto razmisljam o nekom solidnom polovnom Fiat-u Miltipla (mm uglavnom sleze ramenima i klima glavom icon_rolleyes ). Ne razumem se u automobile ama ic, ne znam sad bas kakve su mu performanse, ali na osnovu par voznji taksijem mogu da zakljucim da je vrlo zgodan i kompaktan spolja, sto je za Beograd i parkiranje super, a iznutra vrlo prostran i udoban. Nije bas nesto privalacan, ali mi deluje kao pravi proodican auto. Kazu da pristojan moze da se nadje za od 4 do 7 hiljada evra (ne znam samo gde njih bas da nadjemo :> )

A da mi neko dodje i kaze, ajde biraj koji god hoces auto i tvoj je, izbor bi pao na Chrysler Pt Cruiser. Totalno je siven po mojoj meri.
Inace danas vidim ovako nesto u kraju i vilica mi se razvuce do poda http://img.thesun.co.uk/...ebring-Cabrio_50178a.jpg Identican, sa sve belim sedistima (i ful ribom koja sedi sama na suvozacevom mestu i tipka nesto na svom sajber slatkom mobilnom). Auto je uzivo sok Verujem da u Americi nije nista spektakularno, al' kada ga vidis medju domacim izrabljenim automobilima, na beogradskim sivim ulicama punim rupa i rupica, deluje kao najsjajnija zvezda holivudska.

: Natasa - 23. jun 2010 20:56:54(UTC)
Mi imamo Fiat Palio Weekend i zaista smo prezadovoljni. Ima oooogroman gepek, i sve u fulu sem koze. Meni je najbitnije to sto je extra udoban, nas najbolji auto za duze voznje do sada. To su komforna kola za cetvoroclanu ili petoclanu porodicu.
E, sad koji bih volela da imam... Ne znam... Mozda neki nisanov dzip, ali zasad imamo precih stvari od toga.

: srecna mama - 23. jun 2010 17:26:07(UTC)
Mm i ja nemamo autpo, ima moj svekar opel korsu, i kao da je nasa, svuda nas vozi, i uzimamo kad ga trebamo.Mada, eto sad idemo na odmor i icicemo najverovatnije busom, jer ne volim da uzimam auto na duze staze, ipak i pored toga sto ga imamo na raspolaganju nije LICNO nas.Automobil itekako znaci, i nije luxuz, vec jednostavno potreba, pogotovo kada imate malo dete...Volela bih da ja licno i mm imamo opel corsu limuzinu kao sto je ova koju ima moj svekar, to je ono sto je na neki nacin dostupno nama obicnim smrtnicima;).A, kakav bih volela i volela da vozim, auuuuuuu ...obozavam mecke, dzipove, lamburdzini, jaguar...Mnogo volim i audi A6, mada nije mi ni audi A3 za bacanje, iako je ozloglasen.T3, slazem se za tvoj post o zavidnosti, cudna smo mi nacija u nekim situacijama.

: T3 - 22. jun 2010 20:17:06(UTC)

Citat:
secer - 22/6/2010 01:07 steta sto je ova tema zamrla, kao i masa drugih.... slazem se sa T3 u potpunosti.... kamo lepe srece da svi imaju avione, kamione.....a ovde pricamo o autima..... svako se snalazi u svom zivotu...neko je imao srece da se rodi u bogato porodici, neko se dobro udao, neko sam stvorio....nije sramota voziti na drndavog juga ili bilo sta....niti si veci covek sa najnovijom meckom....treba uzivati u zivotu...ko moze, moze.....a da bi imali, uzivajte u tudjoj sreci...ne kazem da je auto sreca, ali mi srbi volimo da svima bude lose, ....mozda nam je zato i lose uvek...... s

secer svaka ti je na mestu..samo da komsiji crkne krava je nasa parola pa onda se cudimo sto nemamo,sto smo jadni,sirotri sto druge zemlje i narodi zive bolje od nas..

verovali ili ne upoznala sam zenu koja je prva komsinica dragani mirkovic u becu i koja pored nje izgleda ko otprilike ja pored brene nekazem da je siromasna ali naspram nje je smesno bogata da se tako izrazim,njen volvo dzip recimo pored draganinog lambordzinija izgleda ko jugo pored mecke..

zid im samo razdvaja dvorista,njena deca se igraju sa draganinim koji nema sta nemaju,i opet nije zavidna,niti je antipatise..bas naprotiv uziva eto dalo joj se zajedno s njom u njenoj sreci..

lepota je imati i davati ,a sramota ukrasti,a zlo zavideti..ko ima nek ima ,kupuje,trosi i s tim se ponosi,ko nema doce i za njega neka bolja vremena.. bravo

a da sta niko nije ljubomoran na mog opela icon_lol da vidite samo kako je lep icon_lol

hihihi kakav god ja ga volem..bar nejdem peske i sluzi mi.. zaljubljen

: secer - 22. jun 2010 2:07:55(UTC)
steta sto je ova tema zamrla, kao i masa drugih....
slazem se sa T3 u potpunosti....
kamo lepe srece da svi imaju avione, kamione.....a ovde pricamo o autima.....
svako se snalazi u svom zivotu...neko je imao srece da se rodi u bogato porodici, neko se dobro udao, neko sam stvorio....nije sramota voziti na drndavog juga ili bilo sta....niti si veci covek sa najnovijom meckom....treba uzivati u zivotu...ko moze, moze.....a da bi imali, uzivajte u tudjoj sreci...ne kazem da je auto sreca, ali mi srbi volimo da svima bude lose, ....mozda nam je zato i lose uvek......
s

: T3 - 22. jun 2010 0:44:07(UTC)

angel pa jel stigo taj cetvrti autic, icon_lol ajde vise pa da ga zalijemo uz kaficu ili vince  pijanci a moras mi obecati i da ces da me provozas u svakom po mogucstvu i slikas da neke neverne tome uverimo da ih zaista imas.. icon_wink

zene dajte sta vam je,otkud tolika frka i hajka oko automobila tj ko kakav i koliko njih ima..
pa nek ima ceo vozni park,nek ih menja ko carape ,nek vozi i avion sta me briga..
ja nikome ne zavidim niti mislim da maja,tanja,angel,iva ,mayya ili bilo koja druga lazu..
dao im bog da se lepo udadu, icon_lol a i bogato pa sta ih briga nek voze  i njima se ponose..a koliko vidim po pitanju izbora modela,boje ,klase dobro im ide..  respekt

koga nervira to hvalisanje( pa i ako se hvale imaju i cime) nemora da gleda,a ko neveruje nemora da dolazi ovamo i cita... jos manje pise neumesne i prgave  kao nazovi saljive  komentare.. (direktno mislim na masrijanu i spooo)..kako na celu temu tako i pojedine osobe da ih ne nabrajam vec su ih doticne i jos pokoja nevernica  dovoljno spominjale..icon_lol

ja bas naprotiv jedva cekam da zavirim ovde i cujem i vidim koja je od vas dobila ili se castila nekim lepotancicem od kojeg boli glava...

ja tj mi( posto jos nemam dozvolu )imamo opel kadet limuzinu brm brm...86 godiste malo je mladji od mene... :) ,nije los,sluzi svrsi ,na tng je pa jakooo malo trosi,imajos  mesta za sve a puno nas je,,jos malo pa ce nam trebati ovako nesto ..hihihi salu na stranu dobro se pokazao,jos bolje drzi,. hihihi bas ga volimo i zadovoljni smo ,daleko je od savrsenog ,ali nezalimo se..

sledeci auto ce nam biti verovatno neki kupljen na lizing ili kredit kroz koju godinicu recimo fiat punto ili neki model pezoa..po mogucstvu karavan..nije ni to  nista posebno, ali bolje i tako tj ti modeli kad vec nemogu bolji i skuplji jer slozicete se koji god bio  nov auto je ipak nov...

ajmo zene koji auto ili ti koja od vas je sledeca na rang listi kad su ljubimci u vidu dvotockasa u pitanju icon_razz

ne odustajte i manite zle jezike..samo ih menjajte,kupujte kad vam bog da,vozite i uzivajte.

: Angel - 31. maj 2010 23:32:54(UTC)
Ima za 4000e u Sloveniji da se kupi sta hocete. Plus 500-800e carine i eto auta.

C5 ne bih vise nikad uzela iako je udoban i ne trosi previse i imao je bas puno opreme. Jednostavno zbog problema koje svi HDI motori imaju  sa anti polution greskom i preko 2000ccm sa prokletim fap filterom koji nije jeftin.
Megan I ne bih isto preporucila dizela, jedino mozda benzinca, a ako je u pitanju Megane II, za te pare se moze naci samo u Sloveniji i to lepih, a kod nas jedino ex van i to ne za te pare nego ipak za vise od 4500e (naravno ne pricam o karavanu nego sedanu i to ne sa petoro vrata, ne metalik i ne sa nekom kulturnom opremom. Nama je za 5600 pre par meseci bas upala sekira u med, jer se decku sa Renault foruma zurilo u Katar poslovno, bilo je pitanje dana, a auto je neverovatan primerak sa dobrom opremom i odlicno sacun. Taj isti koji smo tako jeftino kupili jer ljudi ovde generalno nemaju para pa je decko morao da uzme bar nesto pada za njega, mesto da mu trune u Srbiji, placen je kada je uvezen pre godinu dana-8500e a toliko i vredi realno. ;]

: myche - 27. maj 2010 9:33:41(UTC)
tj. reno megan :)

: myche - 27. maj 2010 8:54:59(UTC)
Citat:
marijana - 6/3/2010 16:44

imam jedno pitanje
sta moze da se uzme za 5000e dajte mi neke ideje?
Znaci neki porodicni auto ali da sluzi za duza putovanja jer cesto idemo za crnu goru.
mm ima servis pa moze i u malo losijem stanju jer bi to on odradio
nama iskreno se ne daju velike pare za kola jer smo planirali da jos 5000 ulozimo u posao a ostatak za neki poslovni prostor.
Opet poslovni prostor bi i donosio pare

mi smo gledali za 4500 citroen C5 karavan i reno lagunu takodje karavan, 2002 i 2003 godište (sa klimom oba) ko iz radnje :)

: Coka78 - 11. mart 2010 23:34:27(UTC)
Do skoro sam vozila hondu civic iz '90 :) Onda smo je prodali i srce mi se cepalo jer je sportski startan auto, bila je u super stanju i nikad nas nije izdala i ostavila na sred puta (Angel i ja se vezujem strasno za automobile, to mi je kao neki clan porodice :)). Sad smo u potrazi za autom, i meni se straaaasno svidja taj Megan, ali ako za njega ne skupimo pare iz malo nize klase hyundai atos, jako je mali i za Beograd dusu dao, okrece se skoro u mestu :) A moze da posluzi i za put. A ako se porodica prosiri :) to je vec druga prica, moracemo da trazimo nesto vece :)

: marijana - 6. mart 2010 18:44:45(UTC)
imam jedno pitanje
sta moze da se uzme za 5000e dajte mi neke ideje?
Znaci neki porodicni auto ali da sluzi za duza putovanja jer cesto idemo za crnu goru.
mm ima servis pa moze i u malo losijem stanju jer bi to on odradio
nama iskreno se ne daju velike pare za kola jer smo planirali da jos 5000 ulozimo u posao a ostatak za neki poslovni prostor.
Opet poslovni prostor bi i donosio pare

: Blue - 6. mart 2010 18:02:32(UTC)
ne vozim ni jedan, već 4 godine se kanim da upišem vožnju doomed

obožavam alfa romeo, ovo su moje dve najveće ljubavi :> icon_lol zaljubljen

: brinet - 6. mart 2010 14:19:41(UTC)
Mi imamo Peugeot 307 od novembra prosle godine. Kupili smo ga kada sam zatrudnela jer je velik i porodican. Pre toga smo imali Seat Leona (koji je bio firmin) ali smo ga privatno vozili. Sada imamo i Opel Corsu koju prodajemo jer je nabudzena i nismo ne vozili vise od godinu dana.
e sad, sta bi ja zelela je druga prica haha...Moj san za porodicni auto je Audi Q7 ili Q8...ja licno bi vozila audi A1...a kad se spustim malo nize ka zemlji mnoogo mi e dopadaju mini cooper i new beetle...Pravi zenski. Naravno to su samo snovi i po koji planovi....ali kako tvari stoje necemo skoro menjati autic.

: marijana - 5. mart 2010 17:16:40(UTC)
nacafaca i mi smo razmisljali o opel zafiri,meni se svidja ali problem je sto je unutra mnogo uska
ja i mm kad sednemo napred dodiruju nam se ramena a mi bas nismo nesto krupni
neznam mi smo trenutno najvise zainteresovani za pezo 307 karavan,ali ko zna sta jos moze da iskrsne dok dodje na red kupovina kola

a da i ford fokus c max je bas po nasem ukusu

: Praslin - 5. mart 2010 16:39:47(UTC)
Ja ne napisah o kom autu mastam. :) Toyota sienna. Ogroman je auto a mm i ja planiramo veliku porodicu. Mozda ga i kupim ako dobijem na lotou jednog dana. :) Nije bitan model. Ne mora ovaj najnoviji. :)

: nacafaca - 5. mart 2010 16:32:58(UTC)
Cipelice ;) ako dozvoljavas ja bi vam predlozila opel zafiru kazu da je u toj kombi kategoriji najbolja a i par nasih poznanika je ima i svi su vise nego zadovoljni (imaju one starije modele sa mnogo manje elektronike),ja inace obozavam ta kombi vozila i favorit mi je za sada ford S max ali moj muz nece ni da cuje kaze zadovoljan je sportskim kolima mislim.....

: cipelica - 5. mart 2010 16:03:12(UTC)
Lepo je Angel sto imas interesovanje za automobile i sve vezano uz njih,i meni je drago kada cujem da se iskace iz klisea i podele na zenske i muske hobije ili poslove.Samo napred.
Ja vozim Opel Vektru iz 2005.Odrasla sam uz Opelove automobile jer je tata imao samo njihove modele,prilikom udaje i suprug takodje.E, sada sam se potpuno razocarala u ovaj auto,pre svega zbog elektronike.Desilo mi se na primer da se zablokira sistem za otkljucavanje i zakljucavanje,onda nam cesto pregore svetla,pa ukljuce se jos pored toga i ostale lampice na kontrolnoj tabli-sve u svemu razocaravajuce.
Zbog prosirenja porodice,moramo da menjamo auto i sada je u toku potraga za Seatom ili opet nekim porodicnim Opelovim autom,s tim da nam se vise ne desavaju problemi kao sa ovim sadasnjim.
Eto prilike Jeleni iz Novog Sada,posto ima Opelov servis,da nam nesto i preporuci.

: Angel - 5. mart 2010 10:59:14(UTC)

Devojke !

A sto se tice moje ljubavi, pa da, jeste jako neobicna za zenu i retka ali tako je kako je. Automobili i tehnika su mi zaljubljen zaljubljen zaljubljen . Ne da bih se hvalila time nego eto bas nesto u cemu nalazim sebe i sto od malena mnogo volim.
A da, moj prvi auto, Ford Escort iz 90. godine je skoro stradao na parkingu kada se bizgov u Audiju A3 zaleteo pravo u njega u sred noci kada je izgubio kontrolu. Proglasena je totalna steta icon_cry icon_cry icon_cry . Danima sam tugovala za njim a najteze mi je palo kada sam morala da ga pokrijem ciradom i dobro upasem da je vetar ne odnese. To je meni licilo jako na sahranu, a taj auto je em bio prvi koji sam vozila em sam ga ja odrzavala, a i vozio me je stalno dragom u Zrenjanin i nazad, pa cak i jako cesto u trudnoci. Zvao se Budimir-Buda. Inace se jako vezem za osobe i stvari, i cesto dajem imena upravo zbog toga.

A ovo je on:

: zek4pek4 - 5. mart 2010 8:46:43(UTC)
Bravo Praslin.
Moj muzic vozi Toyotu carinu caravan,mislim da je 92 ILI 95 godiste,ali lepo ocuvan i kada je cist izgleda kao nov.
Ovde puno zena voze bolje automobile,ali ja tu ne osecamni gram ljubomore,jer sam zadovoljna ovim sto imam.
Angel je stvarno zaljubljenik u automobile,i stvarno jos uvek nisam videla zenu koja toliko voli svoj auto.Secas se Angel,skoro je bilo kada ti je jedan auto stradao,pa si tugovala za njim....?
Ja sam vezana za druge stvari,ona zena uziva u automobilima.I hvala Bogu ako nekom pomognu svekar i svekrva,to je lepo.Nama pomaze moja sveki i stvarno nam je lakse.Da nije nje,ziveli bi teze,s obzirom koliko placamo kiriju ovde.

Angeli bas je cakan tvoj autic.
Svi su lepi na svoj nacin.

: Praslin - 5. mart 2010 0:50:21(UTC)
Nas problem je sto svi volimo da zavirujemo kod komsije i da gledamo sta se to kod njega radi. Ja ne vozim auto. Jos nisam polozila,nadam se da ce biti i to za manje od mesec dana. Kada polozim bice mi dostupna toyota iz 90 i neke koju vozi moj svekar,mm i dever ponekad. Nas reno iz 80 i neke je na popravci. Mm nece da se odrekne tog automobila. Voli covek auto sa kojim je prosao sve i svasta i tacka. :)

Zek bravo za post.

A sto se tice svadje ... Ima puno korisnika na ovom forumu i postoji odredjen procenat onih koji stvarno finansijski dobro stoje. Takvi ljudi i mogu sebi da priuste dobar auto i to je meni ok. Posebno ako neko obozava automobile kao Angel. postoji i oni koji ne voze ili voze neki auto domace proizvodnje,neki strani krs (kao taj nas reno :) ) ali ja ne vidim tu razlog da bilo ko napada one koje imaju dobar auto. Pa i da lazu sta? To nije moj problem.

Uzivajte u zivotu i ne zavidite drugima. Ja sam kao i Zek srecna kada procitam da neko ima vise od mene. Nisam srecna jedino kada znam da je taj neko na neposten nacin dosao do para. Ali to ne mogu da znam za cure sa foruma. Ne poznajemo se,ne znam od cega zive niti cime se bave. A ako pomazu roditelji,svekar,svekrva SUPER!!!!!! Dobro je dok ima ko da pomogne. Ja to znam na svom primeru.

I odmah da kazem - ja pripadam samo klanu u kome smo Marko,Anja i ja. :) Drugi klanovi me ne zanimaju.

: Angel - 4. mart 2010 23:09:47(UTC)

Umalo da zaboravim. Megane je uzet najvise zbog toga sto je veci i ima vise vrata kao i prtljazni prostor-od Clia. Samim tim vise je za putovanja i za Beograd. Clio je vise za po ZR-u i da ne bismo razbijali Megana onim propalim putem do NS-a.
Inace savet svima je da ni jedan Renault automobila ne uzimaju proizvedene prve godine zato sto su svi problemi oko elektronike i mehanike isplivali tada i ispravljeni u istim modelima izbacenim od druge godine pa navise.

Inace Megane me je odusevio, ali je i Clio totalno blesav na svoj nacin. Nije los osecaj uopste sesti iz Megana u Clia. zaljubljen

: Angel - 4. mart 2010 23:02:59(UTC)

Lavita svako zivi onako kako mu najvise odgovara, a ti vodi svoj zivot i ne razbijaj glavu previse tudjim.

A sad da predstavim famoznog Megana II 1.5dCi.

1.5 dci, novembar 2004., onaj sa 80 i nekim konjem, pet brzina. Od opreme ima manuelnu klimu, 4 podizaca, senzore za svetlo i kisu, abs, servo,maglovke, board comp i to sve sto treba da ima. Naknadno ugradjen audio connection box (mnooogo cool stvarcica), i jos par zastitnih sitnica na autu. Celicni tockovi sa letnjim Goodyear gumama, 6 air bag-ova, komande za muziku na volanu. Izuzetno dobro sacuvan, u izuzetnom stanju, kako limarije i motora, tako i enterijera. Sve u svemu izvanredan primerak, mazen i pazen od strane prethodnog vlasnika, sa uradjenim svim potrebnim servisima!

Slike sa prvog pranja i malko poziranja nakon njega :>

: Lavita - 4. mart 2010 22:03:10(UTC)
i da dodam taj auto od 2000 evra je star tipa 6,7 godina
tamo je to skart a ovde bi bio super hahaha
i jos nesto da dodam
znate niko nije kriv ako ima pare i ako moze da kupi auto najbolji na svetu
ako je taj neko zaradio neka ga sluzi u sreci i zdravlju
ali ipak neke mame mogu da plate internet a da nisu bas u zavidnoj situaciji
rade od jutra do mraka pa ne mogu da kupe auto
a zato mogu da dodju ovde i da vide sta se vozi i sta se kupuje
srbija je mala i siromasna zemlja za sada
i takva ih je vecina

ja sam vec napisala
vozim juga i ponosim se time hahah
zavrsavam posao sa njim i ne zavisim od muza kad ce da dodje kuci sa posla da me vozi do poste, u nabavku
na posao idem sa autom i skracujem sebi sat vremena sto bi provela u prevozu
ovako to vreme koristim sa mojom decom
i vozila bi i ficu samo da imam nesto da se kotrlja
to je moj prvi auto
a dace bog bice ih boljih
a volela bi da imam dzipa

: Lavita - 4. mart 2010 21:56:31(UTC)
Jelena i Teodora potpisujem tvoj post
ne zelim ni ja ni sa kim da se svadjam i sve te mame koje si pomenula
znam da ne lazu jer one su ovde duze od mene a ja sam vec imala konflikt sa jednom forumasicom koja je prozivala i Ellu i IvuiLule tako da one znaju sta ja mislim o njima
ja sam samo iznela svoje misljenje
u srbiji se stan moze kupiti za male pare
zato sam rekla zasto ne prodati sve te automobile i ziveti odvojeno
jer poznajem par ljudi iz mog okruzenja koji zive u mnogo losiim uslovima ali bitno je da voze dobar auto
to sam htela da kazem sve vreme

INOSTRANSTVO JE INOSTRANSTVO
PA JA GLEDAM SAJTOVE NISAM GLUPA
I VIDIM DA MOGU DA UVEZEM KOLA IZ NEMACKE ZA 2000 EURA
A OVDE BI GA PLATILA MOZDA 8
MA KAKVI MOZDA SIGURNO I VISE
AL TREBA NACI COVEKA KOJI CE TO DA DOTERA ILI OTICI TAMO
SREDITI PAPIRE A BOGAMI CARINA JE TU MNOGO VELIKA

necu da se svadjam
na ovom forumu sam 2 godine
i samo sam ulazila u sukobe sa mamama koje su banovane jer su psovale vredjale i tako dalje

cinjenica je da nisam vise na forumu koliko sam bila nekada ali ipak ne zelim da odem niti da me banuju zbog gluposti

ja sam samo isto iznela svoje misljenje

p.s. neka svako ima sta moze da ima i neka svako vozi sta moze da vozi i neka svako radi ono sto misli da treba da radi
ne zelim da se iko oseti prozvanim

: Jelena&Teodora - 4. mart 2010 21:41:59(UTC)
Mrzim ljubomoru u svakom smislu........:(
I nije u redu od nekih forumasica da ismevaju druge, ako sam dobro razumela ovu temu i njen naslov ,onda znaci da ode pisemo kakav auto vozimo i koji bi zelele,znaci pisemo i svoje zelje i neostvarene snove .....
I ne znam zasto ne verujete da neke zene voze ovako dobra kola,i zasto bi morale da se slikaju u njima pa da poverujete,a mnoge devojke koje su ovde pokazale svoje automobile znam i sa FB i mnoge zive u inostranstvu,i verujte da ni Ella,ni Iva&Lule,ni Tanja,ni Maja-belgija sigurno ne lazu,a u njih se svrstava i Angel jer je ona profesionalac u domenu auta (to sam skontala po mnogim njenim postovima)
A danas se auto moze jako lako kupiti na kredit i lizing,i nije vam potreban veliki kes ,samo pristojan posao ......
Necu nikoga da osudjujem u ovoj raspravi,samo sam iznela svoje misljenje :)

A posto moj muz ima Auto servis ,sve vas pozivamo da dodjete sa vasim kolima kod nas ........

: zek4pek4 - 4. mart 2010 21:04:26(UTC)
Ne zelim da mene ovde svrstavate u necije klanove,jer ja nisam klan.Samo sam napisala ono sto sam imala potrebu.
Postoje mnogo bolje stvari od ovih oko kojih se vi opterecujete.

: Lavita - 4. mart 2010 17:00:17(UTC)
DAJ BOZE DA SVI SEBI MOGU DA PRIUSTE SVE NA SVETU
I KOLA I KUCE I SVE
JA SAM UVEK BILA SRECNA ZBOG DRUGIH I TO ZNAJU SVI U MOM OKRUZENJU
VI TO SIGURNO NIKADA NECETE SAZNATI
HAHAHAHA

ZNACI
JA SAM REKLA I OSTAJEM PRI SVOME
PRODALA BI SVE AUTOMOBILE SVOJE
KUPILA JUGA
I DALA NA UCESCE ZA KREDIT NA STAN
I ODVOJILA SE OD SVEKRVE
JER PO MENI JE BOLJE DA ZIVIM SAMA AKO VEC IMAM MOGUCNOSTI
JER TO JE ZDRAVO OKRUZENJE I TAKO TREBA
NEGO DA IMAM VOZNI PARK A DA MI SVEKI ULAZI U SOBU I PITA STA IMA DANAS ZA RUCAK HAHAHAHAHA

DA LI TI ZIVIS SA SVEKI GORE, DOLE, U ISTOJ KUCI, STANU ILI STA GOD
MENE NE ZANIMA
IZNOSIM MOJE MISLJENJE UOPSTENO

MENI TO LICI NA ONO
PRODAO KRAVU KUPIO MECKU HAHAHAHAHAHAH

: Angel - 4. mart 2010 16:40:51(UTC)

Citat:
katarina - 4/3/2010 12:17 icon_rolleyes zene ZENE..sta da se radi zene smo a ovo je i jedan deo nas... icon_rolleyes Da napisem nekoliko recenica i zavrsimo ovo : Zek svaka cast na postu respekt i ja kazem treba biti zadovoljan a ne zavidan.(ih kako bi ja vozila neki porse ili volvo a moze i audi) Angel spusti loptu dosta si pisala mislim cak i previse nikog ne interesuje kako si kupila i koliko auta imas a koga je interesovalo sad zna jer si potanko objasnila i tu je diskusija zavrsena... Lily mislim da te angel nije shvatila sta si htela reci ,ljuta je i besna mozda kad se smiri procitace ponovo tvoje postove... Mir mir mir niko nije kriv..i gotovo caos

Potpuno si u pravu Katarina! Lopta spustena ;]  :-*

: lillyblue - 4. mart 2010 15:51:58(UTC)
Pa ok, svejedno. Ja samo nisam htela da nasu raspravu citaju i oni kojih se to malo ili uopste ne tice, zato sam htela da ti pisem na pp(a to je u potpunoj suprotnosti od toga sto si ti napisala da ja zelim da zablistam u ocima drugih forumasica), a na prvom mestu ti si ta koja je zelela da raspravu nastavi , ako je bude bilo , van stranica foruma. pa dobro, opet menjas stavove. PP bi bio uznemirananje a pozivi na mob . ne bi? Hmmm, cudno. ali dobro, tvoj izbor. Naravno da te necu zvati, nisam pala s' Marsa.
ushlihtati se vecem broju citalaca?? E stvarno si smesna..

a upravo tu cinjenicu i pokusavam da ti priblizim, da si besan bila, besna si i sada, i da pises toliko da na kraju ni sama ne znas sta si napisala. samoj sebi "uskaces u stomak". Mozda kad se smiris pa srocis nesto, mozda bude malo razumnije.
i naravno onda opet onaj broj tvojih postova. To je stvarno kljucna recenica, koja govori opet o tebi i koljom bi mozda i trebalo da zakljucim ovaj svoj post jer si izgleda ti neki Nostradamusov potomak, a pri tome si jos i urnebesno mastovita . To da imas skoro duplo vise poruka nego ja , je jedina realna stvar , tj. cinjenica , koju si iznela u ova 2 dana. Mada, na tom polju ne bih da se takmicim. To ostavljam tebi.

A to da si interesantna si sama nametnula jer si implicitno rekla da ukoliko nekad neko od nas bude zeleo da se upoznamo, to nece biti moguce. znas na koju recenicu mislim , ne moram valjda bas sve da ti crtam. ili moram?

I to da se ja durim kao malo dete... pa da , ja sam bila ta koja je u naletu besa pisala nebuloze, kilometraske postove i citavu biografiju voznog parka"..

To da su oni koji se ne slazu sa mnom glupi, to si upravo ti izjavila, ja to ne bih nikada rekla, niti sam.
I tako, mogla bih u nedogled da ti predocavam koliko ima nepodudaranja izmedju tvojih izjava i stvarnog stanja stvari, ali nema smisla, jer izgleda neces nikada shvatiti sta ti objasnjavam.
Mozda bi onda prestala da konstruises moj profil i moju kompletnu licnost na onim pridevima koji su u tvojim postovima mozda samo oilicenje tebe .
Tako da posto odbijas dalju civilizovanu konverzaciju,(a sad posle svega sam sigurna da ni ne umes da je vodis) dopusticu ti da ovde izneses zadnji trzaj pokusaja da me opet ubedis da sam zla, zavidna, iskompleksirana, jadna, bezvredna, kivna,zeljna slave na forumu, i sta jos vec ne... i ja cu ti dozvoliti da pomislis da sam kako si ti napisala "slepo poverovala i srecna zbog tebe i tvoje imaginarne pobede".

: Angel - 4. mart 2010 14:32:37(UTC)

Sad su znaci od cele price bitni "nivoi", kao i vredjenje (koje u mom slucaju postoji naravno i opravdano iz besa koji nije uopste neosnovan) i naravno opet se vracamo na neke tamo imaginarne "klanove"?

Od svega zbog cega sam se ja iznervirala i sto uopste nije bilo na mestu ostalo je samo to tvoje hvatanje za slamku???
Pa bas lepo, sta cemo sve da uradimo samo da ne shvatimo i ne snosimo odgovornost za svoje postupke! I pritom da se uslihtamo sto vecem broju citalaca ovog foruma, kojima sve vreme pokusavas da zablistas u ocima. E jadna ti sa takvim razmisljanje i stavovima-ne samo ovde nego i u zivotu, to je sve sto cu reci.
A posto "nije bitno"(kako si rekla) koliko sam ovde i koliko postova imam (a to je skoro duplo vise od tebe btw, posto bi ti verovatno bilo bitno da je kontra), da si bar neke u ovoj temi procitala kako treba, shvatila bi (ako uopste mozes) da se ni u jednom trenutku nisam obracala SAMO tebi vec i tvojim "drugaricama" sa kojima si me podsmevala. Uopste ne zalazim ko je kome odgovarao na koju poruku niti ko je sta rekao a ko sta nije-u tom svetlu jucerasnjeg dana kada sam procitala sve sto sam procitala-sve ste mi bile jednake! Jednako zle, jednako bezobrazne, jednako zavidne ili koji vise epitet da vam plilepim a da ne kazem nesto mnogo ruznije! I naravno da sam vas grupisala i naravno da nemam nameru i da nisam budala da se svakoj posebno obracam!

I dozvolila sam sebi svasta da napisem juce iz besa i nije mi zao! A ti se duri kao malo dete zbog nekih mojih reci, to je sve sto mozes da radis i to je tvoje pravo. Svako drugi bi sigurno reagovao isto a verovatno i manje smireno od mene!

Bice mi jako drago da vise ne pises, ne zato sto mi je dosadno da odgovaram (nije jer cu imati agrument dokle god nisi u pravu), a najmanje zato sto mislim da su moji odgovori kako si rekla "ne kvalitetni", vec zato sto ne zelim da ovu temu dalje naruzuju kivne osobe. A kako neces da pises zamolila bih te da ne pises meni ni jednu jedinu privatnu poruku zato sto cu svaku prijaviti kao uznemiravanje. Ako ti nesto nije jasno i AKO SI UOPSTE CITALA sta sam pisala (za razliku od VesneS kojoj je moj tekst bio predugacak) u svom postu u kome ima "puno irelevantnih stvari"-onda si sigurno videla i moj broj telefona pa ako imas problema javi se da ih resimo! Nema potrebe sakrivati se iza slova.

A svakome ko je kako si rekla pametan (verovatno mislis da su svi koji se ne slazu sa tobom glupi-sto je jezivo izjaviti) bice jasno ko je u pravu samo kada pogleda zbog cega sam vas sve skoro pa napljuvala i da li je moja ljutnja osnovana ili ne. A za razliku od tebe ne brinem se sta ce neko reci i da li ce odobriti moj post, moj nacin pisanja i moj odogovor tebi, nisam pisala da bih zablistala u ocima forumasica jer ja za razliku od verovatno tebe koja to i spominjes-NEMAM "KLAN". No o svojim prijateljima nemam sta sa tobom da raspravljam.

I za kraj jako bih volela da mi kazes, da citiras, tacnu recenicu u kojoj sam bas tim recima rekla da sebe smatram toliko interesantnom! Molim te prosvetli me kad mislis da imas uvid u sve i odgovor na sve!

I na kraju posto si sve tako dobro kako kazes shvatila, znam da neces shvatiti i poruku koja se provlaci kroz mojih nekoliko zadnjih postova.

: katarina - 4. mart 2010 14:17:59(UTC)
icon_rolleyes zene ZENE..sta da se radi zene smo a ovo je i jedan deo nas... icon_rolleyes
Da napisem nekoliko recenica i zavrsimo ovo :
Zek svaka cast na postu respekt i ja kazem treba biti zadovoljan a ne zavidan.(ih kako bi ja vozila neki porse ili volvo a moze i audi)
Angel spusti loptu dosta si pisala mislim cak i previse nikog ne interesuje kako si kupila i koliko auta imas a koga je interesovalo sad zna jer si potanko objasnila i tu je diskusija zavrsena...
Lily mislim da te angel nije shvatila sta si htela reci ,ljuta je i besna mozda kad se smiri procitace ponovo tvoje postove...
Mir mir mir niko nije kriv..i gotovo
caos

: marijana - 4. mart 2010 14:02:28(UTC)
lillyblue,vesna ne vredi dalje komentarisati

LAKO JE LAGATI DRUGOGA,A NAJGORE JE LAGATI SEBE.
ko hoce nek zivi u svojim zabludama,i nek ga to cini srecnim.

CAST IZUZECIMA!!!!!!!!
p.s.onaj ko se pronadje u ovoj poslednjoj recenici nece ni imati potrebe da komentarise

: lillyblue - 4. mart 2010 13:45:23(UTC)
Angel, nisam ja nista spustila niti sam se spustila, ne znam sto si toliko ljuta. Ako procitas moju prvu poruku, mozda ces nekad shvatiti da je ona na prilicno visem nivou nego tvoje. Opet cu ponoviti da meni licno ne smeta sto imas 5oro kola ili koliko vec, nego nacin na koji si to rekla. (jer tako formulisano , ne ostavlja prostor ni za kakvu drugaciju interpretaciju).I ne mislim da sam bilo gde pogresila , pogotovo posle ovih tvojih daljih postova, pa i na drugoj temi, iako si rekla da vise o tome neces. Tako da se ona moja recenica da je to odraz tvoje slabosti odnosi na TU cinjenicu, ako nisi razumela.
Moja poruka jeste dosta kraca, konkretna je i jasna. Napisala sam 3 argumenta, koje sam potkrepila primerima direktno iz tvog posta, tako da ukoliko znas da citas ne bi trebalo da se cudis i pitas o cemu ja to govorim...

A vidim da si i dalje nastavila neosnovano da vredjas(direktno koristeci pogrdne prideve za mene) . A u isto vreme konstantno tvrdis da ja tebe neosnovano pljujem, da sam iskompleksirana i sta jos vec, da me je tvoj materijalni status povredio...bla, bla...Ukoliko mi u bilo kom mom postu nadjes ijedan pogrdan pridev za tebe ili za bilo koga na ovom forumu, ja se necu vise javljati.

A to sto si napisala da imas reci na pretek, ne znaci nista. jer je ovde bitnije sta se kaze, a ne koliko, tako da u tvojim postovima ima podosta irelevantnih stvari, kao i toga da direktno meni pripisujes neke postupke i reci koje ja nisam nikad niti uradila niti izgovorila.
I to tvoje stalno pominjanje toga koliko si bec na forumu, koliko imas postova, ... pa sta???
I to tvoje ne znate me, a necete me nikad ni upoznati (sto ja naravno znam koje znacenje ima) .
E ovde cu sebi dozvoliti da budem po prvi put kako ti kazes bezobrazna i nevaspitana i kako si me vec nazvala i po prvi put cu reci da upoznavanje tebe nije ostvarenje mog najveceg sna, i da zaista mislim da nisi toliko interesantna koliko se smatras. (eto bila sam bezobrazna i to je jedina moja recenica za koju sada mozes da se uhvatis).

ja vise ovde necu pisati, jer ko je pametan i zna da cita, shvatice da ti gresis.A to kojim forumasicama ispadam smesna, to je opet neki tvoj ishitreni zakljucak , ili latentni poziv nekom tvom "klanu" da me kolektivno ponizite. I to sam shvatila.
A ako bude bilo potrebe, na sva ostala tvoja vredjanja odgovoricu ti na pp.

: Angel - 4. mart 2010 12:15:29(UTC)

Citat:
zek4pek4 - 4/3/2010 09:53 Koliko ja vidim ovde ima zena koje voze mnogo bolje automobile od Angel,pa me zanima kako ste vi to zakljucila da se bas ona hvali svojim autom?Vi se sve hvalite ne neki nacin,i to je lepo.I ja bih volela da imam svoj auto,ali nemam.Moj muz vozi i ima auto,ali meni nije potreban jer ne vozim jos uvek.Zene spustite malo loptu,jer su jasne vase provokacije i to stvarno nije uredu. Izvinite,ja jako volim ovaj forum,ali kada vidim ova podbadanja smuci mi se. I nijedna od ovih zena nema sliku gde ona sedi u svom autu,nego sve slikaju prazne automobile,pa tako i Angel.Ajde malo manje zlobe i gorcine,svi smo ljudi i ljudi prave mnogo vece greske,ubijaju ,kradu,drogiraju se,a vi ste nasle gresku u ovom sto je zena postavila sliku svog auta i sa vama podelila tu srecu. Zena je bila sposobna,zaradila i evo sada se vozi u novom autu,hvala Bogu da je tako.Kada bi se vise radovali tudjoj sreci a manje je osudjivali,svi bi bolje prolazili u zivotu,ali ne mi smo ljudi koji se mrste tudjoj sreci i boli ih kada je neko srecan.Ja sam odrasla bez roditelja i bez kuce,ali mi nikada nije bilo krivo sto neko ima vise od mene,a ja rastem u domu za decu,nikada mi nije bilo zao sto ima neko mnogo bolje patike od mene,a ja nosim pocepane starke.Bilo je tesko,ali ti ljudi koji imaju nisu bili krivi sto ja nisam imala.E sada sam srecna,uzivam,otisla sam iz Srbije,zivim sa muzem kog volim,imam zlatnu decu i volim sa tim da se pohvalim,zasto da ne.... Ne shvatite ovo kao svadju,ali nije uredu da prozivate ovde jednu zenu,jer ovaj forum je namenjen za mnogo bolje stvari.Da delimo svoju srecu sa ostalim zenama,da caskamo....Pozdrav za sve.

Zaista svaka ti cast! I ujedno hvala na podrsci!
Zao mi je sto si imala tezak zivot i drago sto si stala na noge, sto si voljena i imas lepu porodicu. I zavidim ti sto si otisla iz ovog ludila! To sto nemas svoj auto, ne znaci da nemas nesto jos bolje na cemu ti sigurno mnogi zavide-i tako treba da bude!
Ova tema nije takmicenje, meni sigurno nije! I ako nemate nista protiv, samo da nahranim dete i predstavicu bolje svoj auto i napisati neki savet vezan za Megana koji ce nekome mozda i dobro doci. Naravno imam i slike, bilo je neizvodljivo da se sama slikam u njemu ali ima i za to vremena, tek je stigao i ostaje tu gde je! ;]

: Iva&Lule - 4. mart 2010 12:02:36(UTC)
Citat:
zek4pek4 - 4/3/2010 10:53

Koliko ja vidim ovde ima zena koje voze mnogo bolje automobile od Angel,pa me zanima kako ste vi to zakljucila da se bas ona hvali svojim autom?Vi se sve hvalite ne neki nacin,i to je lepo.I ja bih volela da imam svoj auto,ali nemam.Moj muz vozi i ima auto,ali meni nije potreban jer ne vozim jos uvek.Zene spustite malo loptu,jer su jasne vase provokacije i to stvarno nije uredu.
Izvinite,ja jako volim ovaj forum,ali kada vidim ova podbadanja smuci mi se.
I nijedna od ovih zena nema sliku gde ona sedi u svom autu,nego sve slikaju prazne automobile,pa tako i Angel.Ajde malo manje zlobe i gorcine,svi smo ljudi i ljudi prave mnogo vece greske,ubijaju ,kradu,drogiraju se,a vi ste nasle gresku u ovom sto je zena postavila sliku svog auta i sa vama podelila tu srecu.
Zena je bila sposobna,zaradila i evo sada se vozi u novom autu,hvala Bogu da je tako.Kada bi se vise radovali tudjoj sreci a manje je osudjivali,svi bi bolje prolazili u zivotu,ali ne mi smo ljudi koji se mrste tudjoj sreci i boli ih kada je neko srecan.Ja sam odrasla bez roditelja i bez kuce,ali mi nikada nije bilo krivo sto neko ima vise od mene,a ja rastem u domu za decu,nikada mi nije bilo zao sto ima neko mnogo bolje patike od mene,a ja nosim pocepane starke.Bilo je tesko,ali ti ljudi koji imaju nisu bili krivi sto ja nisam imala.E sada sam srecna,uzivam,otisla sam iz Srbije,zivim sa muzem kog volim,imam zlatnu decu i volim sa tim da se pohvalim,zasto da ne....
Ne shvatite ovo kao svadju,ali nije uredu da prozivate ovde jednu zenu,jer ovaj forum je namenjen za mnogo bolje stvari.Da delimo svoju srecu sa ostalim zenama,da caskamo....Pozdrav za sve.

Za ovo milion respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt

: zek4pek4 - 4. mart 2010 11:53:49(UTC)
Koliko ja vidim ovde ima zena koje voze mnogo bolje automobile od Angel,pa me zanima kako ste vi to zakljucila da se bas ona hvali svojim autom?Vi se sve hvalite ne neki nacin,i to je lepo.I ja bih volela da imam svoj auto,ali nemam.Moj muz vozi i ima auto,ali meni nije potreban jer ne vozim jos uvek.Zene spustite malo loptu,jer su jasne vase provokacije i to stvarno nije uredu.
Izvinite,ja jako volim ovaj forum,ali kada vidim ova podbadanja smuci mi se.
I nijedna od ovih zena nema sliku gde ona sedi u svom autu,nego sve slikaju prazne automobile,pa tako i Angel.Ajde malo manje zlobe i gorcine,svi smo ljudi i ljudi prave mnogo vece greske,ubijaju ,kradu,drogiraju se,a vi ste nasle gresku u ovom sto je zena postavila sliku svog auta i sa vama podelila tu srecu.
Zena je bila sposobna,zaradila i evo sada se vozi u novom autu,hvala Bogu da je tako.Kada bi se vise radovali tudjoj sreci a manje je osudjivali,svi bi bolje prolazili u zivotu,ali ne mi smo ljudi koji se mrste tudjoj sreci i boli ih kada je neko srecan.Ja sam odrasla bez roditelja i bez kuce,ali mi nikada nije bilo krivo sto neko ima vise od mene,a ja rastem u domu za decu,nikada mi nije bilo zao sto ima neko mnogo bolje patike od mene,a ja nosim pocepane starke.Bilo je tesko,ali ti ljudi koji imaju nisu bili krivi sto ja nisam imala.E sada sam srecna,uzivam,otisla sam iz Srbije,zivim sa muzem kog volim,imam zlatnu decu i volim sa tim da se pohvalim,zasto da ne....
Ne shvatite ovo kao svadju,ali nije uredu da prozivate ovde jednu zenu,jer ovaj forum je namenjen za mnogo bolje stvari.Da delimo svoju srecu sa ostalim zenama,da caskamo....Pozdrav za sve.

: Angel - 4. mart 2010 10:09:46(UTC)

Citat:
VesnaS - 4/3/2010 07:53 Ja cu samo da se nasmejem i kazem da nemam bolesnu potrebu da se hvalim materijalnim stvarima i raspravljam sa tobom!! Moja rasprava je zavrsena i tako sam se dovoljno spustila na tvoj nivo!!!

A pa to ja vidim izvinjenje! Neki oblik njega bar. Pa drago mi je i sto je rasprava zavrsena i nadam se da ces se drzati toga sto si rekla, ipak si osoba od reci koliko sam mogla da procitam do sad.
Nisi se spustala, dozivela si neverovatan skok i sigurna sam da se vise tako neces ponasati, bar ne na ovom forumu. A ako budes, ne brini bicu tu da ti odgovorim cak i u nekoj drugoj temi nevezano za ovu celu situaciju. 

: Angel - 4. mart 2010 10:00:14(UTC)

Citat:
VesnaS - 4/3/2010 07:47 Drage forumašice, ja zaista nisam osoba za svađanje i nadam se da neću biti isprovocirana do te mere da moram sa neznancima da se svađam!! Mislim da smo svi napisali svoje mišljenje, možda smo mogli na bolji i lepši način a ga iznesemo, ali nismo. Zaista mi je gubljenje vremena svađati se i raspravljati ovde. Pa nismo deca! Svako ima pravo reći šta misli!! Srećno!!

Nisi osoba za svadjanje? Znaci podsmevas se i prozivas i ocekujes da se taj neko pokunji i cuti dok mu neko kopa po porodicnim odnosima? Na pogresnu si osobu naletela!
Sa neznancima? Neces da se svadjas sa neznancima a hoces da ih uzimas u usta, da ceprkas po porodicnim odnosima, donosis zakljucke kako ti odgovara i jednom precju-da se sprdas? Sram da te bude jos vise zbog toga!
Napisati misljenje i prozivati, iznositi samo sumnje bez cinjenica i na kraju samo se podsmevati-NIJE ISTO!
Da mogle ste na bolji nacin! Da ti kazem kako? Mogle ste da mi posaljete poruku, mogle ste na lep nacin da pitate sta vam nije jasno, mogle ste i jednostavno da slepo verujete i budete srecne zbog nekoga! A da ne pricam kada vidis da neko ima jako puno postova i jako dugo je na forumu. Mogu da razumem da se sumnja i cima neko nov, ali ovo zaista nema ni osnova ni smisla!
Reci sta mislis i sve sto sam gore napisala da ste uradile-NIJE ISTO!
Postoji fina granica izmedju onoga sto trebamo reci i precutati, ako pricitas Liliblue-in post (koji nije toliko dugacak kao moj pa ti nece biti problem), videces da pokusava da te nauci necemu.

: VesnaS - 4. mart 2010 9:53:48(UTC)
Ja cu samo da se nasmejem i kazem da nemam bolesnu potrebu da se hvalim materijalnim stvarima i raspravljam sa tobom!!
Moja rasprava je zavrsena i tako sam se dovoljno spustila na tvoj nivo!!!

: Angel - 4. mart 2010 9:50:08(UTC)

Citat:
VesnaS - 4/3/2010 07:24 Angel toliko si napisala da mi se uopšte ne da čitati. Odgovorila sam na komentar jedne forumašice, a da ti živiš sa svekrvom, šta radiš i imaš niti me zanima niti znam. Ne znam zašto si se osetila prozvanom i da se cela debata vrti oko tebe??? A da se preterava, preterava se!!!! Verujem da bi i ja mogla da se hvalim, ali nemam potrebe za tim!!!

A ti onda ako nemas nameru da citas, onda nemas ni razlog da pises o tome jer ne znas o cemu sam pisala i zapravo pricas samo napamet! Odgovarala si na komentar neke forumasice i zakljucivala, podsmevala se i zadirala u moje porodicne odnose i privatan zivot samo time sto si mi uzela u usta clana porodice! Tebi nu nije ne deluje lose??? Tebi onda nesto nije u redu! Vidim da vas sve ne zanima sta imam i radim, kada ste se odmah uhvatile za broj automobila koje imam i koji su automobili u pitanju! Ne znas zasto sam se osetila prozvanom i da se cela debata vrti oko mene??? O da, znam odlicno! Procitala sam svoje ime (Jelena) i nadimak (andjeo) na nekoliko mesta i to je cista prozivka pored one u vasim postovima za koje se zna da se odnose na mene!
A da se preterava to se i ja slazem i drago mi je da priznajes sta je bilo!
Verujem da bi se hvalila da imas cime, jer da nemas potrebe sigurno ne bi zalazila u ovu temu! Pri tome ne bi bilo sramota da je neko pisao da ima juga, a i sigurna sam da neko i jeste, i to uopste nije nista lose. Meni je cak i jako drago zbog svih koji imaju mogucnost makar i bicikl ili motorce da imaju. A kad shvati vas nekoliko da je takvo misljenje i mnogih dobrih zena koje su pisale u ovoj temi, mozda cete i drzati nekad jezik na svom mestu.

: VesnaS - 4. mart 2010 9:47:06(UTC)
Drage forumašice, ja zaista nisam osoba za svađanje i nadam se da neću biti isprovocirana do te mere da moram sa neznancima da se svađam!!
Mislim da smo svi napisali svoje mišljenje, možda smo mogli na bolji i lepši način a ga iznesemo, ali nismo.
Zaista mi je gubljenje vremena svađati se i raspravljati ovde. Pa nismo deca!
Svako ima pravo reći šta misli!!
Srećno!!

: Angel - 4. mart 2010 9:41:10(UTC)

Citat:
lillyblue - 3/3/2010 23:14 P.S. I samo jos nesto.To da si ti izuzetno vaspitana(sto ne sumnjam) trebalo bi da konstatuju drugi ljudi kao i tvoja dela, a ne da ti to eksplicitno tvrdis. Vaspitanje podrazumeva takodje i izvesnu dozu suzdrzanosti (citaj , ovaj tvoj elaborat nije bio neophodan jer niko ne zeli toliko da zadire u detalje tvoje privatnosti, niti ne daj Boze da glumi detektiva i da te zove na mob.), zatim takticnosti (citaj, malo doplomatije nije na odmet), i naravno principijelnost (ako si pomenula da neces o ovome raspravljati na stranicama foruma nego telefonom ili pp-om, onda ostani dosledna svojoj reci i ne prozivaj i ne vredjaj "sacicu beznacajnih forumasica'' na ostalim temama foruma). Tj. svojom recenicom "odraz vase slabosti i ne shvatanje da ste definitivno zeznule stvar!!!" se ustvari odnosi na tebe samu. Izvinite zbog skretanja sa teme na trenutak, ali ipak sam odgovorila na temu. 8)

Malo smo spustili loptu ali i dalje teramo svoju pricu jel? Nema problema, imam ja reci na pretek, kad one tri strane u Wordu iznad nisu bile dovoljne.
Na prvom mestu kako vas nije sramota uopste da nastavljate dalje svaku pricu? S-trasno. 
Sto se vaspitanja tice, molim te nemoj uopste o tome da pricas kad ti prva kao i tvoje drugarice, nisi bila suzdrzana i zapravo bila si jako bezobrazna, podrugljiva, nevaspitana i ispala si izuzetno losa osoba. Ako ti to ne vidis i u redu ti je, bas mi te je zao.
Elaborat JE BIO neophodan zato sto sto je neko zadirao u detalje moje privatnosti i glumio je detektiva pan je kao takav i dobio broj telefona da ne prica iza ledja nego da pozove ako sme i kaze u lice kao covek sta ima!
Posto vidim da ocigledno ne znas sta pricas/pises, o kojoj ti principijalnosti pricas?? Shvatam to kao da pricas u ime vas nekoliko posto tu i tamo provuces i njih kao  "niko" i i dalje ne razumem kako imas obraza nakon sto si me neosnovano napljuvala i jos mi se rugala zajedno sa njima i to na najgori moguci nacin ismevanjem, kako imas obraza da ista napises a kamoli da se pozivas na takticnost i principijalnost? Kao prvo to sto te je povredilo i uvredilo sto sam napisala u drugoj temi sta me nervira, i sto si se nasla u tome zato sto znas koliko si pogresila, ne daje ti za pravo da meni nameces principe kao osnovno nacelo kada o meni nista ne znas. A ako do sad nisi shvatila "elaborat" sam pisala u naletu besa i sigurna sam da nije ni vreme ni mesto da se bavimo redosledom mog pisanja, gramatikom i da citamo izmedju redova kako bismo nasli nesto za svoju odbranu.

I kad vec citas kako je napisano, onda si sigurno suzdrzanost, principijalnost i takticnost morala da nadjes u delu u kome sam napisala da sam tri godine na ovom forumu i da NIKAD nisam imala javni konflikt niti sam pravila ikad gluposti! A da ne pricam sto mi nije nikad palo ni na pamet da nekoga prozivam neosnovano zato sto mislim (ocigledno) da neko ima vise i moze vise, ili da je bilo bilo sta drugo u pitanju!
Sto se vas nekoliko tice, nakon samo ovih nekoliko postova moram da kazem da stvarno mislim da ste ili u strahu od svega i svakoga na forumu (da li je lazan clan kao Bebana ili da li nedaj Boze laze-sto je jako bitno mozes misliti), sto je moguce jer sem tebe Liliblu, za druge forumasice nikad nisam cula i sigurna sam da su od relativno skoro na forumu, a to im tek ne daje za pravo da uznemiravaju i provociraju "starosedeoce". E ili je to ili je konpleks od kog mozda ti bezis ali iz postova drugih zena prsto kipi. I sem toga i mozda zlobe i pakosti, nemam drugo objasnjenje za celu prozivku i zaista uznemiravanje.
Prema tome, zaista sem mozda ako budem morala neki post da napisem, nemam nameru vise da objasnjavam ocigledne stvari i da predocavam koliko sve ispada jos smesnije sada kada se cupate i napadate kako biste se odbranile.
Prema tome, ako budem trebala jos da pisem, izvolte nema problema. A ako hocete da se izvinite iskreno za to sto ste pokusale i uspele da uradite, i to ce biti dobrodoslo. Then again ne treba mi ni to zaista dokle god jednostavno shvatite da ste uradile nesto jako lose i sramotno i PRESTANETE sa daljim offtopicom i komentarisanjem. Mada u to sumnjam posto ne verujem da cete moci da se suzdrzite al ajde ko zna.

Liliblu ili kako ti je vec ime, napisala si citirajuci mene: ""odraz vase slabosti i ne shvatanje da ste definitivno zeznule stvar!!!" se ustvari odnosi na tebe samu".
Dobro kad moram tako da ti kazem, da li si ti normalna?? Znas li ti uopste sta pricas, sta si pisala i sta hoces?? Ajde molim te procitaj sve od pocetka, stvarno ispadas smesna drugim forumasicama! Ja sam zeznula stvar??? Hahahahaha cime? Time sto sam imala tri pa dva auta, podelila srecu sa vama jer sam mislila da je forum ostao isti, da su ljudi ostali isti? O da, samo mozda zbog time, ali se ne nalazim ja u svojoj recenici vec ti!

: VesnaS - 4. mart 2010 9:24:27(UTC)
Angel toliko si napisala da mi se uopšte ne da čitati. Odgovorila sam na komentar jedne forumašice, a da ti živiš sa svekrvom, šta radiš i imaš niti me zanima niti znam. Ne znam zašto si se osetila prozvanom i da se cela debata vrti oko tebe???
A da se preterava, preterava se!!!!
Verujem da bi i ja mogla da se hvalim, ali nemam potrebe za tim!!!

: marijana - 4. mart 2010 2:03:25(UTC)
lillyblue thanx

angel nema potrebe uopste za ovolikim tvojim pravdanjem,ali ako ti mislis da treba onda ok

: lillyblue - 4. mart 2010 1:14:01(UTC)
Slazem se sa Katarinom i uopste nije to sporno.(naravno da je auto potreba svakodnevice) Ja cesto svratim na ovu temu i vidim ima li novosti i stvarno volim da procitam da se neka zena razume u automobile, gde tebi Angel "skidam kapu".Nisam ljubomorna niti iskompleksirana, i ja vozim relativno dobar auto, u proseku bolji nego sto ima 50 posto gradske populacije, ali se ne hvalisam.

P.S. I samo jos nesto.To da si ti izuzetno vaspitana(sto ne sumnjam) trebalo bi da konstatuju drugi ljudi kao i tvoja dela, a ne da ti to eksplicitno tvrdis. Vaspitanje podrazumeva takodje i izvesnu dozu suzdrzanosti (citaj , ovaj tvoj elaborat nije bio neophodan jer niko ne zeli toliko da zadire u detalje tvoje privatnosti, niti ne daj Boze da glumi detektiva i da te zove na mob.), zatim takticnosti (citaj, malo doplomatije nije na odmet), i naravno principijelnost (ako si pomenula da neces o ovome raspravljati na stranicama foruma nego telefonom ili pp-om, onda ostani dosledna svojoj reci i ne prozivaj i ne vredjaj "sacicu beznacajnih forumasica'' na ostalim temama foruma). Tj. svojom recenicom "odraz vase slabosti i ne shvatanje da ste definitivno zeznule stvar!!!" se ustvari odnosi na tebe samu. Izvinite zbog skretanja sa teme na trenutak, ali ipak sam odgovorila na temu. 8)

: Angel - 3. mart 2010 20:21:59(UTC)

Citat:
VesnaS - 3/3/2010 07:34 Lavita to verovatno sveki hrani, sveki daje pare, sveki ima auto, ali sveki ne ide na forum pa ne zna da se snajke hvale tudjim parama :-)))

Vesna jako si bezobrazna I ti i tvoje tri-cetiri forumske drugarice biste trebale da naucite da drzite jezik za zubima! I da ako vec ne mozete da se ophodite sa postovanjem, prema nekome koga ne znate niti cete ga ikad upoznati, onda bar da tu osobu postujete! 

Na pocetku moram da zamolim moderatore I administratore da ne obrisu moj odgovor zato sto je ovo prvi put za tri godine koliko sam na forumu, da branim sebe i da bilo kome odgovaram na provokacije I  to ovim tonom. Zaista sam bila dovoljno tolerantna prema mnogim osobama I njihovim postovima, I ovo je vec prekardasilo zato sto niko nema prava da uzima u usta moju porodicu, kao sto ja ne uzimam njihovu! Niti iko ima pravo da me naziva lazovom I da mi se podsmeva. Komplekse treba leciti na drugi nacin.

E sad kao prvo posto vidim da pomno pratite moj zivot I upucene ste u to sa kime zivim, moracu odmah da vam se izvinim sto retko u zadnjih godinu dana dolazi na forum (ako ste tada uopste I bile registrovane). Tako vas ni u proteklih par meseci nisam izvestila o tome da sam se zapolila ali doci cemo do toga uskoro .
Da, zivimo sa svekrom I svekrvom u istoj kuci. Ne moze se reci da smo u zajednici zato sto oni zive u prizemlju a mi imamo potpuno zaseban stan na spratu. Takodje sto se izdravanja tice, sve racune delimo, a nekad kada oni kao penzioneri nemaju, mi njih potpomognemo zato sto su oni deo nase porodice I mislimo da je to normalno! Sto se tice automobila, svekar je do pre godinu dana imao Golfa 2 dizela koji se kod njega zadrzao par meseci svega. Naime em nije kupio dobar auto, em je dosla zima a on ga ionako nije vozio, niti vodio o njemu racuna, tako da je auto totalno propao. Uspeli su dag a prodaju za jedna pola para koje su potrosili na njega kada su ga kupovali. Od onda svekar ne vozi jer zapravo I nema potrebe, a mi im nasa kola nikad nismo ustupljivali niti cemo, zato sto ni muz ni ja to ne volimo. Svekar zna I da popije, nebitno sto je u pitanju jedna casica, to jednostavno ne ides a voznjom.  Svekrva svakako ne vozi zato sto je srcani bolesnik I plasi se da joj se nesto ne desi za volanom pa da nekoga ne ubije. Tako kad god im zatreba prevoz bilo gde iz bilo kog razloga, I muz I ja se uvek nudimo I insistiramo na tome da ne idu peske. Dakle NEMAJU auto I ne voze nas ni jedan, eto to je odgovor na jedno sporno pitanje.
Druga sporna stvar, dal sveki ide na forum! Zapravo sveki zna sa kompjuterima sto je razumljivo kada se zna cime se njen sin bavi (posto vas zanima, pronjuskajte po forumu I naci cete I tu informaciju). Medjutim sveki najvise ide na internet zbog banke I zbog Avona I Tapervera kojima se bavi. Kada se zena od 60 I nesto godina bude uclanila na forum I bude imala vremena da piskara, molim vas da prvo meni javite pa cu ziasta insistirati na tome da se I ona uclani. Medjutim ako mislite da nesto propusta, slobodno mi pisite privatno ili me pozovite posto cu na kraju posta ostaviti I svoj broj za one koji planiraju da odgovaraju na moj post. Posto smatram da ovo nije mesto za dalje polemisanje, I za svadjanje. Bice mi drago da se cujemo I popricamo uzivo I vrlo rado cu sve ponoviti telefonom.

Idemo sad dalje, moram da budem opsirna posto ne dolazim cesto I sad sam dobila nalet inspiracije koji dugo nisam imala.

A sad kad smo razresili clanove moje I muzevljeve porodice, da predjemo na kola, za koja verujem da cu pricati uzalud posto vi sigurno ne znate bas nista o tome (bez da vam muzevi sapucu).

Al ajde da pokusam da vam priblizim jer su meni tehnika I automobile dve najvece ljubavi u svetu koji nas okruzuje! Jedan od razloga zasto uopste polemisem I spustam se ispod svog nivoa je upravo to.

Naime, moracu da pocnem od pocetka posto vidim da ste totalno ne upucene!
Od kad smo se vencali pa do sad-u avgustu ce tri godine, imali smo (I imamo) sledeci vozni park: BMW e34, Vectru B, Lagunu I hecbek, Citroen C5, BMW e39, Renault Clio II i Megane II.
Menjamo cesto automobile zato sto nam brzo dosade. Kao sto nekome mobilni brzo dosadi, tako nama automobili (a vala I mobilni). Eto to je jedan najvazniji razlog posto su automobile koje smo imali I jos imamo-uvek bili savrseni. Opet za neupucene muz I ja smo se upoznali u automobilskom svetu I jos uvek smo u njemu (u vidu klubova I foruma)!  Takodje jako puno kilometara godisnje predjemo jer  smo non stop negde na putu! Opet ko zna mene, zna I to!

E sad, tri auta, to je ono sto je bilo sporno!??! Ajde konacno da dodjemo I na to! Naime na kraju kada su izmenjani ti silni automobili, ostao je BMW e39. On je prvo otisao nasem kumu koji nam je za njega dao vise novca nego sto smo mi kad smo ga kupovali, a mi smo uzeli Clia II. Forumasica Tanja moze da potvrdi to jer smo pricale o tome preko MSN-a kada se desavalo. Onda je bilo da kazem “peripetija” posto ga je muz ipak zeleo nazad jer BMW je bmw, medjutim ipak je ostao kod nas samo Clio-ja sam ga ubedila jer realno ne bismo mogli da odrzavamo takav auto, iako sad I ja radim/tezgarim. U svakom slucaju u medjuvremenu em nam je drugi auto nedostajao jer oboje vozimo, a on ceo dan radi a ja sam sa detetom, em se mom tati desio peh sa njegovim Fordom I nedavno mu se majmun u Audiju u sred noci I na parking mestu, zabio u isti I proglasena je totalna steta. Kako je moj otac od struka na dole 70% invalid, I treba mu auto, nesto se moralo brzo uraditi! Iz mnogo razloga a da skratim pricu, Megana koji je naleteo od jednom I sasvim slucajno-u savrsenom stanju, kupili smo odmah. Mi smo ga platili jer tata jos nije dobio pare od osiguranja za Forda, a on ce uplacivati kasko za njega, uz dogovor da mu ga damo kad mu zatreba jer imamo jos jedan auto, I kad ide na dalji put. Dakle I to vas se nije ticalo ali bila sam vise nego raspolozena da vas u to uputim. A tati invalid koji je promenio oba kuka generalno prija da seta tako da je auto za sad kod nas. Kada maknemo slupanog Forda sa mesta za invalide, dogovor je da posto inace cesto dolazimo jer I ja I muz sad imamo tezge u Beogradu pa skacemo do tamo na bum cesto, auto nekad bude tamo nekad ovde. A kada je stigao Megane, tek tad smo definitivno digli ruke od BMW-a totalno.
A moje recenica koja vam je delovala arogantno a glasi “
Ne znam vise kud cemo sa njima”, bila je zapravo zezanje na kontu toga da ih je u jednom trenutku eto bilo zaista previse, ali moja je greska sto sam bila u tom trenutku previse srecna da bih stavila smajlija.
A slike Megana koje sam stavila su iz oglasa a stavila sam ih cim smo dali kaparu za nejga jer je vec prakticno bio nas! Bila sam presrecna ali sto bi neko bio srecan da neko drugi to da prostite ne ukaki!
I moram da napomenem da sam jedna ili mozda cak I jedina koja je uvek stavljala slike svojih automobila ne slike sa neta! Interesantno kako to do sad nije primeceno a ono sto je vama zapravo nebitno-jeste! To zapravo I govori pored svega kakve ste osobe I koliko pakosne!
A posto sad zurim napolje da iskoristim jos malo dana koji ste mi ovim pisanjem oduzele, kao I mom detetu, napisacu vam jos jedino broj mog telefona pa posto smatram od prvog dana da forum nije mesto za prepucavanje, ocekujem da akon imate ikakav odogovor na ovaj moj post-okrenete isti I kazete mi sve u lice ako imate I malo obraza! Sve ostalo piskaranje ovde, a ne zvanje mog broja, bice smesno I samo odraz vase slabosti I neshvatanja da ste definitivno zeznule stvar!
Moj broj je 064/4007-107 a ja se zovem Jelena.
A slike sebe u kolima cu postaviti, nema problema nikakvog a ako I dalje sumnjate da su ova dva renaulta moj vozni  park-uclanite se na Renault forum na kom imam skoro 3000 postova, pa bacite oko!
I sledeci put kad prodam auto, odmah cu pisati ovde I to krajnje ozbiljno kako ne bi neke clanice izgubile predstavu o broju automobila u mom voznom parku!
I za kraj samo da kazem das am takva osoba da volim kjad neko ima mnogo vise od mene, jako me cini srecnom I uopste nisam ni pakosna niti iskompleksirana! Smatram sebe srecnom sto imam dva automobile I sto I muz I ja vozimo, a hvala Bogu ne osecamo posledice takvog trosenja svog tesko zaradjenog posla. Pocela sam da kakim, cekaju me dole muz I dete, a vama prijatan dan zelim!
Ko me zna, sve mu je jasno, ko ne ima broj pa se cujemo! Ali upoznati se necemo nikad neke gore pomenute forumasice I savetujem vam samo da se ubuduce izbegavamo na forumu jer ja vas koliko toliko I dalje postujem, jer sam izuzetno vaspitana!

: katarina - 3. mart 2010 19:42:56(UTC)
icon_rolleyes icon_rolleyes kakva polemika oko auta icon_rolleyes I auto je potrosni materijal i danas bogami potreba(bar meni)jer bez auta ne bih mogla ni na posao,ni dete da odvezem na treninge,ni u trgovinu a ni kuci da odem...Sad ko koji auto ima je licna stvar..Meni nije bitno koji auto vozim bitno je da se kotrlja...U zavisnosti od mogucnosti takav i auto...Treba biti zadovoljan i Jugom jer ne moze svako ni jugo priustiti..:
aKO se pise o kolicima za decu npr. i polemise koja su bolja zasto se ne bi pisalo o automobilima?Meni je trebao savet kada sam gledala koja cu i kako cu nisam mogla nigde da odem i pogledam jer nisam imala autooo..mo9i smo na kraju kupili preko neta a saveti su mi bili i te kako dobrodosli...

: Praslin - 3. mart 2010 10:36:54(UTC)
:) :) :)

: VesnaS - 3. mart 2010 9:34:08(UTC)
Lavita to verovatno sveki hrani, sveki daje pare, sveki ima auto, ali sveki ne ide na forum pa ne zna da se snajke hvale tudjim parama :-)))

: Lavita - 3. mart 2010 1:23:43(UTC)
tacno znam koje mame govore istinu a koje samo izmisljaju
ne vidim razlog da neko vozi najnoviji mercedes a da zivi sa svekrvom
hahaha
to mi je smesnooooooooooooooo
urnebesnoooooo

: marijana - 1. mart 2010 18:13:54(UTC)
da te ispravim cini mi se da je to rekla andjeo

e a zato sam u postu i rekla CAST IZUZECIMA

: lillyblue - 1. mart 2010 15:51:51(UTC)
bravo Mirjana. Pretpostavila sdam da ce se uskoro na ovoj temi javiti neko sa slicnim misljenjem. ja takodje smatram da se ovde presla neka granica, mada ne sumnjam toliko da se ne govoti istina u svim slucajevima, jer je evidentno da medju ovih 10ak ljudi koji se vrte na ovoj temi ima materijalno dobrostojecih, ali se licno ne slazem sa nacinom na koji se ta cinjenica przentuje. Po meni je taj nacin vredan ovogaicon_rolleyes
Ja sam konkretno podstaknuta na ovo misljenje postom cini mi se Jeleninim, koja rece da joj je stigao i treci auto i da ona stvarno ne zna vise sta ce sa njima. Mislim, moz' misliti.icon_rolleyes

: Natasa - 1. mart 2010 11:24:39(UTC)
Slazem se sa Marijanom,.

: VesnaS - 27. februar 2010 11:32:24(UTC)
Potpisujem mirjana!!!

: VesnaS - 27. februar 2010 11:31:37(UTC)
Potpisujem mirjana!!!

: tratinchica - 27. februar 2010 1:41:01(UTC)
Spoo i ti se time dičiš?pih
a vidi moj,e to je mašina a ne ovo tvoje,samo da znaš!

: šestica - 26. februar 2010 23:37:18(UTC)

Citat:
marijana - 26/2/2010 16:12 mame jel ovo takmicenje koja ce naci bolju sliku autica na internetu,postaviti i prisvojiti mislim da je ovog foliranja dosta tek kad neka stavi sliku autica i sebe za volanom tek tad cu poverovati da je njen,mada i tad ostaje neki postotak sumnje sto lepo ne kazete ja vozim juga,ja golfa 2,ja pezoa iz 96 mislim da bi bilo iskrenije i prema sebi i prema drugima cast izuzecima OVAJ FORUM JE POSTAO VELIKO TAKMICENJE,NEZNAM SAMO KOGA POKUSAVATE DA IMPRESIONIRATE

svaka čast za ovaj post.

: Spooky86 - 26. februar 2010 18:58:38(UTC)
ma savrsen je, pravi porodicni auto, Vuk ga obozava!

Reci tm samo da ti uzme druge boje, nemoj isti da vozimo :)

: marijana - 26. februar 2010 18:57:03(UTC)
uuuu spooooo sto je dobar
kolko konja ima?
kolko trosi?
il ide na struju?
SAD MI IDE RODJENDAN U APRILU I BAS RAZMISLJAM STA MM DA MI KUPI I ETO SAVRSENOG RESENJA
DIVAN JEEEEEEEEEEEEE
SAMO SE PLASIM DA MI NE DOSADI POSLE PAR DANA
I MOGU LI KOLICA GRACO QUATTRO TOUR DELUXE DA STANU U NJEGA,JESI PROBALA

: Spooky86 - 26. februar 2010 18:49:16(UTC)
Evo ovo je nas autic, ispred nase vikendice na selu

al` smorila me je boja, mozda uzmem drugi, a mozda uzmem i helikopter, smorio me asfalt

: marijana - 26. februar 2010 17:12:53(UTC)
mame jel ovo takmicenje koja ce naci bolju sliku autica na internetu,postaviti i prisvojiti

mislim da je ovog foliranja dosta
tek kad neka stavi sliku autica i sebe za volanom tek tad cu poverovati da je njen,mada i tad ostaje neki postotak sumnje

sto lepo ne kazete ja vozim juga,ja golfa 2,ja pezoa iz 96
mislim da bi bilo iskrenije i prema sebi i prema drugima

cast izuzecima

OVAJ FORUM JE POSTAO VELIKO TAKMICENJE,NEZNAM SAMO KOGA POKUSAVATE DA IMPRESIONIRATE

: Angel - 18. februar 2010 13:06:56(UTC)

bravo Bogami nama prekosutra stize i treci autic! Ne znam vise kud cemo sa njima! Ali to je to, za sad vise nema menjanja! Zao mi je da prodam Clia, extra je za grad!

Megane II, nov kao da je danas izasao iz fabrike! zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Evo slikica...

: milica-cica - 15. decembar 2009 22:21:58(UTC)
Nisam neki zaludjenik za aute. Trenutno imamo megan 3. Lepo stane autosedalica za bebu i to mi je dosta.

: nacafaca - 28. novembar 2009 20:41:01(UTC)
Pa mi nemamo problem sta znam navikla sam tako mislim naravno da je lakse kada auto ima 4 vrata ali mi smo i ovako navikli!

: VesnaS - 28. novembar 2009 20:34:12(UTC)
Nacafaca bas mi napisi da li je stvarno lako sa autom i bebom, jer si me sada zainteresovala. Mozda ne bi ni menjala:-)))

: nacafaca - 28. novembar 2009 20:32:09(UTC)
Ma jok nije nikakav problem barem nije meni navikla sam :)

: VesnaS - 28. novembar 2009 20:26:55(UTC)
To jeste kolica bi mogla stati, ali ne znam kako dajes bebu nazad kada je auto jako nizak i bojim se da je tesko da ga dajem u auto. Menjam ga samo da kupim neki sa 4 vrata:-((

: VesnaS - 28. novembar 2009 20:26:20(UTC)
To jeste kolica bi mogla stati, ali ne znam kako dajes bebu nazad kada je auto jako nizak i bojim se da je tesko da ga dajem u auto. Menjam ga samo da kupim neki sa 4 vrata:-((

: nacafaca - 28. novembar 2009 20:19:01(UTC)
Citat:
VesnaS - 28/11/2009 16:43

Ja imam crvenog hyundai coupea i jako mi je zao da taj lepi avtic moram da zamenim, jer nema prostora za bebu. Muz nece da ga vozi, jer ima svoj u koji je totalno zaljubljen, tako da se polakom pozdravljam od svog autica!!

Kako nema mesta za bebu?MI imamo hyundai coupe i stane lepo auto sediste pozadi i kolica ogromna u gepek :)Nama savrseno odgovara!

: Iva&Lule - 28. novembar 2009 18:06:02(UTC)
Maja-belgija,bas je lep ovaj beli lepotan icon_wink

: VesnaS - 28. novembar 2009 17:43:03(UTC)
Ja imam crvenog hyundai coupea i jako mi je zao da taj lepi avtic moram da zamenim, jer nema prostora za bebu. Muz nece da ga vozi, jer ima svoj u koji je totalno zaljubljen, tako da se polakom pozdravljam od svog autica!!

: Maja-belgija - 27. novembar 2009 22:44:17(UTC)
Citat:
mayya - 27/11/2009 16:19

Hvala devojke!
Majo, ti bas obozavas bele automobile??? icon_lol

bas se pitam kako si primetila icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
meni je bas super beli auto hihihihihihihihihihi

: tanja. - 27. novembar 2009 20:34:02(UTC)
Bila sam danas u Raduloviću , nisam smela preko Brankovog mosta (zbog štrajka studenata ) da bih otišla u nissan centar bg.
qashqai je jako lep auto , mali gradski dzipić(mada ne spada u dzipove)recimo u klasi antare ili captive... juče sam na netu videla da su oko 24 - 25 hiljada ali sa opremom koju ja želim cena dostiže i 34-35 hiljada a za toliko bih mogla i x3 uzeti...posle sam otišla do toyote i pogledala rav4 -rav ko rav ništa spektakularno...tako da još uvek nisam definitivno rešila ...baš sam mislila da ću sa nissan qashqai završiti potragu , jako mi se svideo na slikama na netu svideo mi se i uživo jedino što nije baš prostran unutra, npr mm ne može normalno da sedi pozadi , baš mora da se skupi a i na prednjem sedištu on nema mesta , još kada pozadi stavimo dečija sedišta onda se on mora još malo povući napred...e sad sa druge strane neće ga on voziti nego ja a meni savršeno paše :) ko ga šiša kad ima skoro 2m :):) :) :) :) :)

: mayya - 27. novembar 2009 18:19:16(UTC)
Hvala devojke!
Majo, ti bas obozavas bele automobile??? icon_lol

: Maja-belgija - 27. novembar 2009 11:36:55(UTC)
mayyo autic je prelep ;] ;] ;] cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko cvecko
katarina qashqai je supeeeeerrr bravo bravo bravo bravo bravo
bas mi se svica punooo a i cena mu je super!!!ako resim da zamenim moi puntic uzela bi bas ovakav qashqai on je bas zenski cipcic hihihihi

By mdimoska at 2009-11-27

: lillyblue - 27. novembar 2009 10:36:14(UTC)
Mayyo, bas ti je sladak autic. sa srecom.

: mayya - 26. novembar 2009 20:13:47(UTC)
Ivo, odlican vam ja auto! Bas lep!
Ja sam danas jurcala po gradu mojim Suzukijem! Jako sam zadovoljna!

: tanja. - 26. novembar 2009 20:09:38(UTC)
od sinoć na netu gledam qashqai , Katarina baš si me uzdrmala :) ... idem 99% sutra u salon da ga pogledam ... i ne treba mi veći ovaj kao tvoj mi deluje extra a i cena mu je pristojna što kažeš za taj nivo opreme.
Ella mogla bi i ti u "qashqai klub" :) ?

: Ella - 26. novembar 2009 18:48:10(UTC)

e pa zato bas iz tih razloga ja ne vozim Nissan Pathfinder icon_lol   Meni je ogroman, glomazan. Ali auto je VRH, unutra nema sta nema, raskosan je, prostora ima i idealan za put icon_wink

Ja sebi trazim nesto malo i skromno :)

: katarina - 26. novembar 2009 18:35:57(UTC)
i meni je nissan pathfinder mnogo veliki a za mene i Janu nam i ne treba bas toliki auto...gledala sam i nissan murano al je on baass skup...i tako se ja odlucih za qashqai mada ima i qashqai+2 koji je malo veci...kod mene je prevagnulo oprema auta...nijedan koji sam gledala nije imao sve u kompletu vec se naknadno kupuje a cene nisu nimalo male...

: tanja. - 26. novembar 2009 18:14:45(UTC)
Jeste extra je Ellin nissan ali ovaj sad što kupujem je samo za mene -samo ću ga ja voziti, pošto puno vozim uvek smo morali da imamo po dva auta...osim jedno kratko vreme posle porodjaja jer ja nisam radila ništa, tj.bila sam samo sa klincima oko kuće i u šetnjicama a meni je onaj nissan zaista preveliki. Ići ću sa mm da gledamo qashqai pa ga može on pogledati , ja se što se dužine auta i sa mojim mercedesom mučim-predugačak je , duži je čak i od volvo dzipa , baš smo gledali...

: MikaMaca - 26. novembar 2009 18:04:49(UTC)
Mayya bravo za autic, meden je. ja sam vec rekla da sam sest godina vozila suzukija i ne bi ga ni prodala da nismo uzimali drugi auto a tri nam ne trebaju i nemamo ih gde
Iva mecka je mecka. I ja delim brm brm na mercedese i druge automobile a zaljubljena sam u mercedese jer je moj tata ceo zivot samo mercedese vozio i za to ih obozavam a i stvarno svi do jednog su lepi, sem A klase koja mi se ne svidja i ne lici nesto na pravi mercedes bar po meni

: Iva&Lule - 26. novembar 2009 17:49:14(UTC)
Hvala tanja, iskreno meni je sve jedno on ionako nije namenjen za ovde da se vozi,ja mogu samo ovako vizuelno da kazem da mi je lep u ostalo se zaista ne razumem :)

Ako hoces da ti se deca voze na ''visini'' kako kazes,pogledaj na prvoj strani meni je onaj Ellin Nissan prelep,a videla sam ga uzivo kada njen muz dosao po njih...Meni je ono zaista super auto i za vecu porodicu :)

: tanja. - 26. novembar 2009 17:42:35(UTC)
Pa da :> mečka je mečka bravo Ivo prelep vam je atuo , meni se taj model isto jako svidja ali sam nešto uvrtela u glavu da hoću da mi se deca voze "na visini " - mislim ako znate na šta mislim...

Angel u svakom slučaju , kod novog scenica nema greške ali ako imate već jedan veliki auto...onda ti realno i ne treba ...Sve znam za servisne knjižice ali da znaš vrlo lako se falsifikuju i ne možeš da provališ da li je prava ili ne jedino u ovlašćeni servis pa na netu da pogledaju po broju da li je zaista servisiran tad i tad tu i tu....na svašta sam nailazila ranije(npr odem da proverim novu bubu i čovek u servisu udje na sajt volkswagena ukuca broj i izadje mu da je auto 1.9 dizel a auto je bio 2.0 benzinac icon_rolleyes ) i zato već dugo automobile samo uvozim , ne isplati mi se nov da kupujem u salonu jer ga brzo izgustiram...mada nikad se ne zna... baš mi se svidja Katarinin - moram da odem da ga vidim i unutrašnjost posebno jer je mm imao patrol i ubedjuje me da mi se unutrašnjost neće svideti.

: Iva&Lule - 26. novembar 2009 16:30:20(UTC)
Kupljen je pre tri meseca,ali je bio parkiran kod muza na poslu,juce je registorovan :)

[img=http://img256.imageshack.us/img256/6227/2764811276411.jpg][img=http://img522.imageshack.us/img522/8975/2764811276422i.jpg]

Da napomenem da smo prodali Lagunu i uzeli ovaj,a najverovatnije prodacemo Opel zafiru jer nam je mnogo da placamo tri osuguranja.

: mayya - 26. novembar 2009 16:15:36(UTC)
Hvala devojke!
Angel, ja sam zelela Peugeot 206 sedan, jer inace volim Peugeot, a ovaj + ima i extra cenu, oko 9000e. Ali se mm nikako ne svidja taj auto.

Ivo, a koji ste auto kupili? DEaj neku slickicu?

: Iva&Lule - 26. novembar 2009 12:32:12(UTC)
Mayyo,cestitam bas vam je lep auto zaista i boja bravo Da vam dobro sluzi i da prdjete puno km sa njim :)
Katarina i tvoj je prelep bravo
Sve sto sto ste postavila izgleda super :)

Mi smo takodje uzeli nov auto,juce registovan,sportski koji ce nam biti super za Srbiju,jer ovde vec immo dva auta,meni je prelep,drugo nista ne znam da vam kazem jer se ne razumem bas u automobile i sta valja i ne valja,ali posto moj muz se bavi time i poznaje ih u sitnicu,onda verujem da je dobar :)

: Angel - 26. novembar 2009 11:41:38(UTC)
Majo cestitam i ovde jos jednom!
bravo bravo bravo
Moj tata je merkao nissan qashqai medjutim odustao je ne znam zbog cega. Meni se onako svidja, sta znam...

A odustala sam od Scenica, gledala Megana i Lagunu medjutim osladio mi se ovaj Clio, najbolji je od svih navedenih zajedno! Em jako lepo ide, em je potpuno isto udoban iako je dosta manji, a i ne fali mu prostora! Trebala sam da uzmem sa petoro vrata ali nije mi to bilo bitno nego da je utegnut, da je motor odlican i da nije presao puno. Sve sam ispunila, uradili smo mu veliki servis i sad cemo se samo vozati, nema sta.
Kad mi treba pravi auto, vozim bmw zaljubljen :> .

E sad ostaje da moj tata kupi auto, razmisljao je o Pezou 206 sedan-u medjutim odustao je jer se vozio i provozao Clia pa hoce istog takvog.
Inace sto se uvoza tice, zbog carine uvek i svim automobilima dizu i spustaju kilometrazu, ali ako ima auto original servisnu knjizicu prevare nema i zna se tacno koliko je presao.
Drug nam doteriju automobile iz Slovenije i Svajcarske tako da ce mom tati verovatno iz Slovenije doterati Clia. 
Jako velika potraznja Clia kod nas, neverovatno nesto, to je trenutno auto koji se najbolje prodaje, nebitno dal je bio van ili ne. Odmah za njim je Megan II.

: tanja. - 26. novembar 2009 2:32:54(UTC)
Mayyo ČESTITAM !!! Napokon je stigao novi "član" porodice bravo bravo bravo Prelep je , moram priznati čak mnogo,mnogo,mnogo lepši od onih slika na netu koje sam videla i boja mu je takodje fenomenalna zvezda . Kada je "probna " vožnja :) ?

Katarina , nissan ti je zaista "boli glava" bravo bravo moram priznati da nisam o nissanu ni razmisljala ali sada kada sam videla ovaj tvoj i kada si napisala šta sve ima od opreme...obavezno ću ga pogledati već ovih dana...

: mayya - 25. novembar 2009 20:02:24(UTC)
Jelena, puno je lepsi novi model. A i ja ne volim bele automobile. I ne znam zasto, ali cenu spustaju opasno zbog bele boje. Kazu da ih uglavnom uvoze od preko, gde su korisceni kao mini venovi. Ne znam...

Meni se jako svidjao C4, ali mi je od silnog posmatranja istog postao neinteresantan. Mozda zato sto ih ima nebrojeno mnogo svuda po gradu.

A Nisan!!!! Odusevljana sam kako je lep!

Nama je posle dosta iscekivanja, napokon stigao nas Suzuki!
Jako sam zadovoljna, jako mi se svidja, jako je dobar i sto je najbitnije, ono cega sam se plasila, boja je extra!
U saobracajnoj dozvoli pise tamno plavi metalik, ali je on ustvari tamno sivi, metalik, sa plavicastim odsjajem!
Jako, jako sam zadovoljna!

Evo ga, slika je malo mutna i tamna, ali mislim da se glavno vidi.

suzuki

: uniona - 25. novembar 2009 17:16:54(UTC)
katarina mm bas merka ovaj nissan qashqai, mnogo mu se dopada! ali samo merka, od kupovine nista anene nama se ne isplati da kupujemo auto.
mada, ne mogu da se zalim, ja i onako forsiram setnju, a za sve ostalo tu je taxi icon_lol

: katarina - 25. novembar 2009 14:08:35(UTC)
ja ne volim mala kolica uvek sam vozila velika icon_rolleyes kad bi uzela mali bio bi pezo kabrio ali za nemacku mi i ne treba jer bi bez krova reetko kad vozila zbog vremena icon_rolleyes a sem toga kad potrpam stvari kad idemo na odmor ne bi mogla ni jedan kofer u pezo da stavim tako da mi je potreban veliki auto ...mm me zeza tebi najbolje kamion icon_lol ili pa kombi neki ...on vozi inace motor automobili ga ne interesuju icon_wink

: katarina - 25. novembar 2009 14:03:23(UTC)

uzela sam ovaj nissan i mogu ti reci da je ekstra jer ima svasta od opreme..gledala sam pikaso al nije toliko opremljen ko nissan a gledala sam i novi pezo dzip i on je standard,reno ima isto dzipa koji a i fiat kuga i nisu nesto opremljeni sve se kupuje ekstra, dok nissan ima senzore za kisu,maglu,parking,tempomat,navi,zimski paket(grejanje na sedistima,svako staklo takodje)radio,mp3,telefon,usb pa moze i preko ipoda muzika,tv za klince pozadi na sedistima,panorama krov,kozna sedista,alu felgen ..i da ne nabrajam sve i svasta...gledala sam i wv tiguana jer mi je tuareg mnogo veliki ali i on mi nema sve sto mi treba...tako da se odlucih za ovaj i za sada je ok ne trosi mnogo za razliku od ostalih oko 7 l na otvorenom a 8 gradska...

: tanja. - 25. novembar 2009 3:08:31(UTC)
E da, Angel ..što se tiče scenica koji su došli u Srbiju poslednjih par godina svi su jako puno prešli..idi na francuski ,nemački.. sajt pa će ti sve biti jasno..povećaju km zbog carine a onda kao po nekom pravilu svi skidaju na oko 90 000km icon_rolleyes icon_rolleyes

: tanja. - 25. novembar 2009 2:44:00(UTC)
Citat:
katarina - 24/11/2009 22:42

senica sam vozila 8 god bas taj angel srebrni i mogu ti reci da sam prezadovoljna bila i da se nije desio udes proslog meseca jos bi ga vozila,,dizel 1.9 trosio 6l na otvorenom 5 ..neverovatno sta sve u njega moze da stane ....znaci ekstraaa jedino je odrzavanje skupo bar ovde meni brisac samo 30e...
citroen isto nije los isti je u grupi sa senicom mini van...
Ja sam sad kupila nissana dzipa pa posto ga vozim tek 2 nedelje za sada je ok...

Da ,potpuno se slažem za senic ,mada nisam vozila ovaj prvi nego drugi ...da mi nije dosadio sigurno bi još uvek bio kod mene- 1.9 ,6 brzina a papučica za gas se bukvalno ne oseti , prvih nekoliko dana bio mi je problem da se naviknem...

A koji si ti uzela nissan? Kakvi su ti utisci posle par nedelja?

: katarina - 25. novembar 2009 0:42:45(UTC)
senica sam vozila 8 god bas taj angel srebrni i mogu ti reci da sam prezadovoljna bila i da se nije desio udes proslog meseca jos bi ga vozila,,dizel 1.9 trosio 6l na otvorenom 5 ..neverovatno sta sve u njega moze da stane ....znaci ekstraaa jedino je odrzavanje skupo bar ovde meni brisac samo 30e...
citroen isto nije los isti je u grupi sa senicom mini van...
Ja sam sad kupila nissana dzipa pa posto ga vozim tek 2 nedelje za sada je ok...

: Angel - 25. novembar 2009 0:41:20(UTC)
Da da, dobar je taj Citroen C4 Pikaso! Bas bi ti lepo cucao!

A ne znam, sad muz gleda i Lagune i Megane, a sutra nam drugar ide u Sloveniju da vidi jednog prelepog Megana ph1, pa sta bude. Probali smo Senika I danas, mada izgleda da mu je motor skroz mrtav, pise da je presao 150k a sigurno nije ispod 300-400 icon_rolleyes icon_evil icon_evil . Uglavnom nije neki reper, pa cemo gledati dalje, ali taj Megan I u Sloveniji je za sad bez konkurencije. Neda nama djavo mira kazem ja. Dobro da se bar BMW vratio pa da jedan autic sigurno ne ide nigde i ne moze da dosadi icon_lol zaljubljen

: tanja. - 24. novembar 2009 18:28:22(UTC)
Angel :> :> :>

Scenic je odličan auto , ja sam posle porodjaja vozila novi model i bila sam više nego zadovoljna .... 1.9 dizel je extra lak na gasu išao je kao metak( bar ovaj noviji model ,za stari ne znam)...

Pre par dana probala sam novi citroen c4 picasso - ne mogu da verujem kakav je to auto

evo ovakav isti, 2.0 dizel

i ako nisam bila za van nego za dzip ...ovaj mi je ipak u izboru za sledeći auto...

: MikaMaca - 24. novembar 2009 17:35:41(UTC)
Nama je drugi tj taj gradski auto Fiat siecento i zadovoljni smo tj vise mm posto ga o vozi jer je mali potrosac. Za grad je dusu dao

: Angel - 24. novembar 2009 12:28:20(UTC)

Znate li bar gde jurcate? icon_lol icon_lol

Meni djavo neda mira, mobilni i auto su nesto sto menjam cim malko dosadi. Sad sam bacila oko na Renault Scenic ph1, jako mi je lep. Mozda i vise od ph2.

Sad jedino mi se ne menja Clio zbog potrosnje koja je ludilo, ispod 4l, posto recimo sipam na Molu-u i ona se vozim do ZR-a i po gradu i posle nedelju dana i vise se vratim u BG i sipam ponovo tek kad opet krenemo kuci icon_lol icon_lol klanjam . E sad nije ni Senik trosadzija, on mu dodje 7l sto nije mnogo a ima mnogo vise mesta i bas je lep veliki. Za one koji ne znaju ja obozavam ipak velika kola zaljubljen .
Da i naravno kad pricam o potrosnji pricam naravno o dizelima.
Jbg imamo BMWa, sportsku masinu a kontam da ovaj drugi treba da bude malko lenja buba sa dosta vise prostora unutra, iako ga i BMW ima na pretek.
E sad videcemo, generalno kao drugi auto Clio nam zadovoljava potrebe, super je i za duza putovanja cak i van zemlje, a i stanu nam sve stvari i kolica. Dakle nije preko potreban ali kazem od onih sam kojima kola dosade kao mobilni. Mislim da smo Tanja i ja tu iste :> .

: mayya - 19. novembar 2009 22:28:33(UTC)
Citat:
MikaMaca - 19/11/2009 14:36

Mayya i emni ce ali ipak mislim da ce biti bolje kad stupi na snagu.
Moj tata me zeza da cu odmah popiti poene za "nasilnicku" voznje

Eeee, koleginice nasilnice!!! icon_lol icon_lol icon_lol

: MikaMaca - 19. novembar 2009 16:36:42(UTC)
Mayya i emni ce ali ipak mislim da ce biti bolje kad stupi na snagu.
Moj tata me zeza da cu odmah popiti poene za "nasilnicku" voznje

: mayya - 18. novembar 2009 22:57:44(UTC)
Citat:
Angel - 18/11/2009 19:31

Citat:
mayya - 14/11/2009 10:34 E, ja bas nesto ne volim plavu boju, ali je izbor bio takav, da je plava bila najprimamljivija. Samo se nadam da nece biti jako jaka boja. A cim stigne, eto mene do tebe da te provozam (dok jos ne pocne novi zakon)! icon_wink

Sto dok ne pocne novi zakon zemska? Hocu i ja da me vozas icon_surprised ops: :>

Pa dok ne stigne novi zakon jurcacemo, a posle moramo da se smirimo! A bas ce mi to tesko pasti!
Nas auto jos nije stigao... :(

: Angel - 18. novembar 2009 21:31:26(UTC)

Citat:
mayya - 14/11/2009 10:34 E, ja bas nesto ne volim plavu boju, ali je izbor bio takav, da je plava bila najprimamljivija. Samo se nadam da nece biti jako jaka boja. A cim stigne, eto mene do tebe da te provozam (dok jos ne pocne novi zakon)! icon_wink

Sto dok ne pocne novi zakon zemska? Hocu i ja da me vozas icon_surprised ops: :>

: mayya - 14. novembar 2009 12:34:00(UTC)
E, ja bas nesto ne volim plavu boju, ali je izbor bio takav, da je plava bila najprimamljivija. Samo se nadam da nece biti jako jaka boja.

A cim stigne, eto mene do tebe da te provozam (dok jos ne pocne novi zakon)! icon_wink

: tanja. - 14. novembar 2009 1:15:44(UTC)
http://i244.photobucket....zno/suzukisedanplavi.jpg
Baš je sladak i ja jako volim plavu boju..mazda i buba su mi bile plave zaljubljen nekim kolima zaista čuči ta boja
Što se suzukija tice imala sam grandvitaru i bila prezadovoljna - suzuki je odlican kada se uzme nov tj kada se redovno odrzava ne trpi zapostavljanje, zato sam ja htela samo nov mislim tako su me drugi posavetovali i nisam pogresila zvezda zvezda zvezda budi sigurna duuugo i dobro će vas služiti , novo je ipak novo u svakom slučaju .Jedva čekam da me provozaš krug :-* :-* :-* zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Angel i tvoj Miki je baš sladak bravo zaljubljen sećam se da si pričala da ćete uzeti clio - super je to auto , o renoa sam imala scenic 1.9 i bio je takodje pod konac , prodala sam samo zato što mi je dosadio.

Baš lepo bravo noviteti ,noviteti...ajmo dalje...

: Hanan - 13. novembar 2009 23:59:28(UTC)
Mayyo , sretno u novom auticu, jedva cekam da cujem koja je boja heehe.
angel, i tvoj je simpa, nek je sretan.
Kod nas nista novo,sad kad su cijene pale ne prodaje mi se, a iskreno ne znam sta bih drugo kupila, zato Omegicu za koj idan saljem u serivis da je srede za zimu.

: mayya - 13. novembar 2009 23:28:05(UTC)
Hvala, hvala Angel!
Sreca, ne biramo jedna za drugu, jer ja nikada ne bih izabrala BMW.
Ovako ce svaka da uziva u svom automobilu! icon_wink

: Ammy - 13. novembar 2009 21:25:45(UTC)
Moj ovakav je trosio oko 5L, a registracija 150 eura, vozili smo se za Dz! :>
Velika prednost ovog auta je to sto sam mogla da ga parkiram i kad nigde nema mesta icon_lol

A Sneki, svaka cast za odgovor! :> :> :> Srocila si ga perfektno! srbenda

: Angel - 13. novembar 2009 20:02:18(UTC)

Joj Majo meni se bas ni jedan od navedenih ne svidja, sem mozda...MOZDA 307mice.
Neka vam je sa srecom i lepo da vas sluzi, najvaznije da ste vi zadovoljni. bravo bravo bravo bravo   :-*

Mi smo pored plavog BMWa postali vlasnici i lepog belog Clia 1.5dCi 2003. godiste bravo .
Odlican autic iako ja ne volem male. U ovog sam se zaljubila a zove se Miki (Misha) zaljubljen

Evo ga...

Ima sve sto treba da ima, klimu, podizace, muzikicu, nove novcijate Michelin gume, imao je 110k kada smo ga uzeli (pravih), bio je privatni autic nekog budze u policiji tako da ga je lickao i cuvao maximalno. Bas upade sekira u med, a ne trosi ama bas nista :> .

: mayya - 13. novembar 2009 2:09:22(UTC)
Mi smo puna tri meseca tragali za automobilom. Hteli smo da kupimo polovan, ali je to takvo kupovanje macke u dzaku... Posteno smo se nanervirali. Ili slazu kilometrazu, pa ih provalimo, ili na pola odustanu od prodaje, ili na dijagnostici utvrdimo more kvarova... I tako... Oduzilo se.

A onda smo se odlucili da sacekamo sajam i vidimo hoce li tamo biti nekih povoljnosti, pa da uzmemo novi auto.

Bili smo 99% sigurni da cemo uzeti Hyundai i 30, jer je imao super popust, a svidjao nam se.

hyundai i 30

mada se meni sasvim dopadao i Hyundai i 20

hyundai i 20

Ali smo se sokirali kada smo culi koliko treba da se ceka za isporuku, citava 3 meseca! icon_eek icon_eek

Odustali smo i za malo da uzmemo Renault Clio

renault clio

Ali smo jos jednom prosetali do Suzukijevog standa, da jos jednom bacimo pogled na super ponudu modela SX4 SEDAN.
Vest kupac nam je dao jos povoljnosti na vec snizen auto i kupismo Suzukija. Sasvim neocekivano.

suzuki sx4 sedan

Samo sto jos uvek nije stigao. Trebao bi sledece nedelje. I jos uvek ne znamokakva ce boja biti. U opticaju su bile crna, ljubicasta i plava... Kakav izbor, uzas... I zato izabrasmo plavu, a da ni ne znamo o kojoj nijansi plave se radi. Jer su nam pokazali tri slike u tri razlicite nijanse plave.
Nadam se samo da nece biti ova plava...

suzuki sx4 sedan plavi

A inace, da sam se samo ja pitala, vec bih jurcala po gradu u ovom auticu...

Peugeot 307

peugeot 307

ili peugeot 207

peugeot 207

: tanja. - 12. novembar 2009 23:44:38(UTC)
Acura MDX je san snova ! Extra je, sad sam ga baš našla na netu...

: MissGak - 11. novembar 2009 6:04:38(UTC)
Vozim crni Jeep Liberty vec tri godine ,a nadam se Acuri MDX :)

: tanja. - 31. oktobar 2009 18:07:53(UTC)
Ima li ovde nekih noviteta ? Pisite utiske , kačite sličke ...
Kad sam ja "vaga" pa sam toliko neodlučna da menjam autić i odabrem sledeći...hvalite se vi bravo zvezda

: T3 - 1. septembar 2009 14:21:16(UTC)
ja sam radila u fabrici za proizvodnju kablovskih instalacija za bmw-ova vozila ..i imala sam prilike vidjati i modele i karoserije i tipove instalacije dakle prospekte kako izgledaju iznutra tako i spolja tj kako ce izgledati.. i mogu vam reci da su bmw vozila najbolja,neprevazidjena i uvek na ceni,a isto tako kvalitetna,prilagodljiva i jednom vozacu i celoj porodici,udobna,sa svom mogucom pratecom opremom..to sve naravno zavisi i varira od modela,ali uglavnom se sva svode na isto .. bmw se uvek trudi da nema sta da zafali tj da je maksimalno opremljen i sto noviji model i skupllji to bolje i modernije dizajniran,opremljen i nema sta nema..
u svakom slucaju moj izbor je bmw i ko god ga kupi verujem da se nece pokajati ..

: Angel - 12. avgust 2009 19:17:23(UTC)
Kaca ne bih ja uzela Sevroleta, plastican je i samim tim nije najbezbedniji. Napravljen je tako da mu pri sudaru motor ispadne na dole a plasticna hauba da se savije do same kabine, a pitanje je dal ce se kod kabine zaustaviti. Moj tata je udario jednog Kalosa nekad, tj ovaj je njega posto nije stao na STOP i fordu ama bas nista a Kalos je bio sav razlupan, pritom nije bila neka brzina-do 40kmh.
Sevroleta preporucujem da zaobidjete samo zbog slabe limarije.
Mada ako si cvrsto resila onda neka ti je sa srecom ;]

: katarina - 12. avgust 2009 0:35:43(UTC)
vozim moju "ljubicu" reno cenic a sad razmisljam izmedju sevrolet captiva ili reno koleos hmm hmm danima razmisljam imam rok do kraja meseca hmm hmm

: mazaki - 11. avgust 2009 18:41:39(UTC)
Citat:
cokoladica - 5/7/2009 10:26

Mame odlican izbor na ovoj temi!!!

Meni se najvise svidjaju japanska kola, Toyota mi je najdraza, ali u poslednje vreme su mi najlepsa dva Nissana:

Qashqai

i Murano

E ja vozim ovaj Nissan Murano samo teget plavi,i mogu da kazem da je fenomenalan ,moj je 2006g.,a sada mozda uzmem 2010 novi,to mi je zelja sada

: Sneki - 10. avgust 2009 23:51:31(UTC)
Vozim super auto..a htela bih još bolji icon_rolleyes ....

: MikaMaca - 7. avgust 2009 0:36:34(UTC)
Vec sam rwekla da imam mazdu 6 i sad smo putovali do grcke sa njom i zaista sam se uverula u udobnost jer posle toliko sati voznje izalsa sam kao da nisam vozila, zaista je udoban u svakom pogledu a i komfort i sto je najbitnije zujalica je i izvuce kad treba i zaista je startan i brz sto ja obozavam. Sto se dzipa tice ja bih ML ali ni on nije pravi terenas mada to nam ni ne treba
Meni se vise svidja x6 od ovog x5, on mi nikad nije bio nesto lep, ali ne osporavam da je dobar

: tanja. - 30. jul 2009 1:37:46(UTC)
Citat:
Anka - 29/7/2009 16:18

Ivo uf tezak izbor... :):):)

A za ovim automobilom ja prosto otkidam.... sanjam ga stalno :)

mmmmm zagrljaj zagrljaj zagrljaj sad ga i ja sanjam icon_lol zaljubljen

: tanja. - 19. jul 2009 4:08:26(UTC)
Ja vozim E klasu nešto više od godinu dana i prezadovoljna sam kvalitetom . Već neko vreme želim da menjam za dzip ali mi je prosto žao...toliko je dobra.
Mislim da je i x5 olično rešenje i meni je u užem izboru kada ozbiljno rešim da menjam ...samo me koči to što me mercedes izuzetno služi zaljubljen (da kucnem u drvo :) )

: Kaca - 18. jul 2009 20:05:21(UTC)
Iva i mm radi u mercedesu 16 god. i odusevljen je sa E klasom

: Angel - 14. jul 2009 18:24:21(UTC)
E pa Ivo draga da se odlucite za ono sto vam se najvise svidja a ujedno najvise i odgovara.

X6 je ok kao drugi auto u porodici, ali kao glavni za troje dece je premali.

Inace, volem i X5 i peticu mada bih se mozda pre odlucila za X5 iako nisam ljubitelj dzipova. Naime uskoro izlazi nova petica pa ne znam koliko ima smisla uzimati staru. Do duse bice i mnogo skuplja od ove tako da e60 i nije lose resenje.

Javni sta si odlucila :-*

: Iva&Lule - 13. jul 2009 15:15:29(UTC)
Ivo,nemoj se plasiti sto se tice Mercedesa icon_wink E-klasa je super zaista,veruj mi sve znam iz prve ruke,kako koji novi auto izadje iz Mercedesa moj muz ide gde se odrzavaju stazevi(radi u Mercedesu 18 godina) u vezi mana,popravke, znaci sve ,sve sto se tice tog novog automobila...Po njemu je E klasa bas super,vec merka i za nas da uzme :) Ako te nesto konkretno interesuje,pitaj sve cu ja da ispipam :-*

: Iva_A.A.A. - 13. jul 2009 2:49:55(UTC)
Angel bila si u pravu za X6 dosta je skucen pozadi i nije za velike porodice.Juce me je mm odveo u salon BMW i toliko sam se odusevila da sam Mecku potpuno zaboravila,prosto sam odusevljjena BMW.Evo dva modela sto su nam se jako svidela

BMW X5

BMW SERIJA 5

: Iva_A.A.A. - 10. jul 2009 17:26:30(UTC)
Angel hvala na objasnjenju-znaci misljenje nego kao ti ko se tako dobro razume,meni je Mercedes tako zapao za oko ,a mm Bmw ali videcemo jos

: Angel - 10. jul 2009 14:24:23(UTC)
Ovaj Meckin dzip mi je bzvz, da sam ja, uzela bih uvek samo Meckinu limuzinu ili bilo koji BMW zvezda

: Angel - 10. jul 2009 13:49:58(UTC)
Prvo moram da kazem Tanja da sam te poslusala, i tebe i Ivu! Rekle ste mi da uvezem iz Nemacke, i kupili smo auto uvezen iz Svedske. Drugi vlasnici smo a prvi u Srbiji. Pravljen je za hladnije podrucje, znaci savrseno je zasticena limarija, odrzavan je uvek samo u BMW-u u Svedskoj i besprekoran je zaista. Samo jednes i vozis. Tako da hvala vam devojke na savetu!

Ivo sreco moja, ti znas da sam ja okoreli BMW fan ali odgovoricu ti objektivno. Novi modeli Mecke su ludilo! Neverovatno su poboljsali dizajn a mehanika je kao i uvek besprekorna. Jedina razlika i dalje izmedju nje i BMW-a je u tome sto je ona elegantna limuzina a bmw sportski autic.
Pa sta reci kad je slogan za novu E klasu "Dobrodosli kuci!" respekt .
X6 je meni prelep, iako je vecini cak i bmw obozavaoca nabildovani dzip. Kako god on nema zamerki ni mehanickih niti bilo kakvih drugih, jedino sto bi tebi sa troje dece moglo biti problem je nedostatak mesta pozadi. Zadnja klupa mu je prilicno skucena i ne znam kako bi izgledao u njemu put negde van, pa cak ni po Srbiji.
Mozda bi vama vise pasovala najvise zbog prostora Mecka. Medjutim ukoliko uzimate jedan od ta dva iz uzeg izbora kao drugi auto, mislim da je BMW bolji. Svakako je na vama da odlucite.
Ja te mogu uveriti jer imam drugare koji rade i u BMWovom i Meckinom servisu, da su potpuno konkurentni rivali i da jedino potreba i stvar ukusa moze da napravi neku bitniju razliku.

Nadam se da cete se uskoro ponoviti! :-* zagrljaj

: Iva_A.A.A. - 10. jul 2009 2:37:15(UTC)
Angel prelep vam je novi clan porodice :)

Mi imamo pezo 406 vec 5 godina i vec je vreme za menjanje,Mm i ja razmislajmo izmedju Mercedesa ili Bmw.Danas smo bili u Mercedesovom salonu i ja sam se zaljubila na prvi pogled u model E klase.E sad mm se svidja ali voli i Bmw-cakamo sad da odemo u Bgd pa da tamo razmotrimo u salonima sta i kako i koji.Evo par slicica sto sam skinula sa neta koji su nam za sad usli u uzi izbor.
Devojke koje se vise razumeju od mene da mi kazu sta misle o ovim autima.

moj favorit-E KLASA

bmw X6 mm favorit

GL KLASA a ovaj nam je takodje zapao za oko

: tanja. - 8. jul 2009 1:47:07(UTC)
Jao Angel kakav je ovo baja!!!!!! Super izgleda i bas je fotogenican icon_wink

: Angel - 8. jul 2009 0:29:56(UTC)
Jesam draga potpuno ;] . Hvala :-*

: Angel - 7. jul 2009 17:53:12(UTC)

Hanan, Tanja hvala i iz vasih usta u Bozje usi! :-*

Kaco nekako vise volim Mecke ali Pasat vam je zaista prelep! Nek ga u zdravlju vozite i zelim vam puno kilometara u njemu!

Evo par malko lepsih fotkica od mene...

Kao dete sam ovih dana, neverovatno nesto!  zaljubljen

: cokoladica - 5. jul 2009 12:26:35(UTC)

Mame odlican izbor na ovoj temi!!!

Meni se najvise svidjaju japanska kola, Toyota mi je najdraza, ali u poslednje vreme su mi najlepsa dva Nissana:

Qashqai

i Murano

: Maja-belgija - 3. jul 2009 23:32:32(UTC)
bravo bravo bravo angel za auto prelep je
kaca meni se svica passat karavan imaju ga nasi komsii a i mozes da stavis kolko oces stvare hihihihihihihi

: Kaca - 3. jul 2009 23:04:02(UTC)
Da, novi passat, odlican je. Mercedes jeste dobar bio AMG u fulu, prava sportska verzija, ali nije za nase puteve i nije porodicni, nema mesta za dvoje dece i za stvari :(

: tanja. - 3. jul 2009 18:54:54(UTC)
Angel ,da vas dobro i dugo sluzi bravo bravo bravo

Kaca bravo Ja vozim trenutno mercedes E i prezadovoljna sam ...ali opet bi da menjam ...
Ovaj drugi je pasat jel da ! Cula sam da je i on odlican auto ...samo se u BG dosta krade :(

: Kaca - 3. jul 2009 16:16:51(UTC)
Mi smo ranije vozili C-klasu AMG 3200, 354 konja, pravi sportski auto

Photobucket Photobucket

a sada smo kupili ovaj porodicni

Photobucket Photobucket

: Hanan - 2. jul 2009 11:27:39(UTC)
Woooow, Angel, bas je lijep.Neka vas dugo sluzi, i jos bolji ako Bog da da promijenite.

: Angel - 2. jul 2009 9:57:44(UTC)

Promenili smo juce autic, dali C5 i doplatili za BMW e39 530d. Mi presrecni a auto savrsen! bravo

: marijana - 4. jun 2009 3:11:15(UTC)
:?

: Angel - 3. jun 2009 0:56:12(UTC)
E kad je Karleusa dobila novi Z4, ja mogu samo da skocim sa mosta bez i jedne reci! galamdzija galamdzija galamdzija kadtedovatim

: MikaMaca - 21. maj 2009 9:43:22(UTC)
Majo i ja sam dobila prva kola od tate na poklon samo sto mi ih je on kupio malo ranije hehe, suzukija vec sam pisala a isto sam polozila 2002 sa 18 god. Nisam znalada smo isto godiste

: mira-z - 20. maj 2009 17:21:02(UTC)
crvena sonja, tvoja druga želja je moja prva, a trenutno je to samo pusta želja, vozimo Colta starog 20 godina

: Maja-belgija - 20. maj 2009 11:35:56(UTC)
Citat:
tanja. - 26/4/2009 23:20

Majo zagrljaj blagis li se tebi :) kada ti je prvi auto bio E46 ja sam pocela voziti 90-ih icon_lol pa sam dobila onu nasminkanu sportsku kantu da se ucim icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol mada i on je tada bio nekoliko godina star :) :) :) :) :) :) uh ...breee al sam matoraaaa icon_razz icon_razz icon_razz icon_razz icon_razz icon_razz

ma i ja sam ostarela hihihihihihi kad sam pocela da racunam!!!!ovaj auto sam dobila za 18 rodjendan kad sam pocela da vozim 2002!!!!

: nacafaca - 20. maj 2009 2:19:05(UTC)
Imamo hyundai coupe a moja zelja je audi A3 i to u crvenoj boji :)!

: crvena sonja - 20. maj 2009 1:30:38(UTC)
Trenutno vozim suzu

a ovo su moje zelje

ili ovo

: Angel - 19. maj 2009 14:04:36(UTC)
Dobar vam je vozni park ;)

: Iva&Lule - 11. maj 2009 20:37:46(UTC)
Tek sad vidoh da sam pogresno napisala,umesto da je kupio sa 19 god,ja napisala 17 :> Znam da je stedeo tri godine da kupi Audi,posto se ovde praksa placa i racuna u radnis staz,zato mu i zao da ga proda :(

: Iva&Lule - 11. maj 2009 18:07:27(UTC)
Prvi auto koji je moj muz kupio sa 17 godina je Audi80, odlican je u super stanju,sad ga vozi svekar :) Nas je maslinasto zelen kao i Laguna...

Ovde vec pet godina vozi ovakav mercedes iste metalik sive boje...

Prosle godine kupili smo Opel Zafiru,ima veliki gepek,odlicna za kupovinu stane mi puno namirnica,peketi sa vodom,mlekom,praskom,kolica..Za to nam i sluzi kad odemo u kupovinu i parkiranje po Parizu,ima kuku odpozadi :ruganjeicon_razz a nek guraju kolko hoce,jer ovde je haos sto se parkiranja tice..

Pre Zafire prodali smo Ford,a pre Lagune maleni Fiat :: taj maleni sam puno volela zaljubljen

Koji bi zelelahmm sve mi je jedno samo nek se kotrlja,nisam zaludjenik sto se automobila tice,vise me interesuju druge stvari :)

Mada svake godine idemo na sajam automobila i ima prelepih,luksuznih,nenormalno skupih sok Najvise volim da odem na stand Porsea,Ferarija sok to mogu samo da sanjam,ako bi zelela takve automobile...Vise su mi realni Mercedes i Audi,eto kad bi ja mogla da biram :)

: Iva&Lule - 11. maj 2009 17:55:50(UTC)
[QUOTE]Angel - 27/4/2009 14:32

A sad Renault Laguna I

Angel,mm je pre dva meseca kupio ovaku Lagunu,planira da je odveze za Srbiju,jer nam tamo treba auto,posto mi je sad svekar tamo da se ne guramo kome pre auto...Nasa je maslinasto zelena tamna boja...

: Karli - 11. maj 2009 12:24:25(UTC)
Joj nama je prvi auto bio yugo.Tada i nikada vise.

: Angel - 11. maj 2009 10:59:38(UTC)

Pa draga Nikolina trebali biste tim pre da putujete udobnijim autom, zato ih i prave. To ne znaci da ce se pokvariti, ipak je to Francuz a oni su cinjenica dugovecni jos ako vam je dizel-banja sto se toga tice. Mi isto cesto putujemo i po Srbiji i van nje i recimo samo da smo rekli da cemo se dugo zadrzati na Francuzima respekt

Yuga necu da komentarisem, to nije auto, iako za onog ko nema mogucnosti bolje i on nego nista.

: NIKOLINA - 4. maj 2009 12:26:58(UTC)
Mi imamo citroen Berlingo i prosle godine muz mi je kupio novi yugo! zadovoljni smo i jednim i drugim a nama je yugo bas dobar jer cesto idemo svuda po Srbiji a putevi su katastrofa! Nemam posebnih zelja sto se automobila tice!

: Angel - 29. april 2009 23:44:02(UTC)
Kad sve to sredite onda ste mirni caos .

: Hanan - 29. april 2009 22:33:52(UTC)
Samo ti Angel, heh nisi jedina :)
Mi smo ovih dana u sredjivanju auta, majko mila opuhao nam je dzepove postenski. Morali mijenjati gume, a iza guma se naslo 1001 problem, nevalju diskovi, pa disk plocice, i to danas zamijenimo, pa vide da je otisla "kugla" to sutra moramo da nadjemo, jer kod ovog cuda nije kugla nego neka vezana kugla sa necim.....i opet ce ostati nekih sitnica nedovrsenih.

: Karli - 29. april 2009 22:33:47(UTC)
sada vozimo ovakav

a planiramo da uzmemo ovakav

: Angel - 29. april 2009 21:36:49(UTC)
Preporucujem ti draga neki dobar Cobra alarm. ;)
Boze ja kao muskarac kad su kola u pitanju :). Pa eto ako treba nesto jos pitajte, tu se odlicno razumem i snalazim.

: vele - 29. april 2009 16:45:35(UTC)
hvala Angel zagrljaj

alarm... hmm koliko smo auto birali (citaj 2 god icon_surprised ops: ) dok se mi smislimo letece se avionima ruganje

: Angel - 29. april 2009 15:46:33(UTC)
Mani se zeno Zedera, to ne moze da sacuva auto od lopova, plus toliko je dugo na trzistu da su sigurno vec naucili kako da ga prevazidju.
Moj savet vam je da stavite dobar alarm i da ne ostavljate nikad auto u mraku gde ga ne vidite i da se nadate kao i mi svi da ce biti ok.
Inace dobar izbor auta draga!

: vele - 29. april 2009 13:34:06(UTC)
zene respekt ja sam sto se auta i njihovih performansi tice tipicno zensko, lep je, lepa boja i sl. :>

mi smo se nedavno ponovili sa polovnom opel astrom karavan, dosad smo imali jugica.

kod mojih nemamo dvoriste ni garazu, vec obican javni parking, podalje od zgrade, pa smo mislili da ugradimo zeder, pa me zanimaju vasa iskustva? mm je precackao neke muske forume, ali mene boli glava od tih njihovih prepucavanja, pa bih rado cula zensko misljenje i savet. hvala!

a da, auto po mojoj meri je neki mali, ima tu vise kandidata-pezo ili c3, nova buba ili cak novi fica, opet ja po principu simpaticnosti icon_surprised ops:

: Angel - 28. april 2009 1:37:39(UTC)

I potpuno zaboravih, sad me muz podseti, bila je tu i Opel Vectra B jedno kratko vreme, odmah posle BMW-a.

Zvala sam je Jagoda, cik pogodite zasto :>

Eto sad sam kompletirala sadasnju i predjasnju garazu icon_lol .

: Angel - 27. april 2009 16:32:44(UTC)

Majo mnogo lepa trojka!

Posto su mi bez veze slike sa neta, odlucih da stavim slike naseg bivseg i sadasnjih automobila...

Prethodni je bio BMW e34 24V 520iA

A sad Renault Laguna I

I Citroen C5 Elegance karavan

Sledeci ce nadam se biti e46, ali to se kod nas nikad ne zna :> .

: maleenaa - 27. april 2009 16:09:13(UTC)
Ovo je bio nas autic dok Stefan nije porastao.Postao nam je mali pa smo ga prodali.To je bio moj mezimac

a sada imamo ovaj.To je sada od muza mezimac :)

: tanja. - 27. april 2009 1:20:13(UTC)
Majo zagrljaj blagis li se tebi :) kada ti je prvi auto bio E46 ja sam pocela voziti 90-ih icon_lol pa sam dobila onu nasminkanu sportsku kantu da se ucim icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol mada i on je tada bio nekoliko godina star :) :) :) :) :) :) uh ...breee al sam matoraaaa icon_razz icon_razz icon_razz icon_razz icon_razz icon_razz

: Hanan - 26. april 2009 17:07:53(UTC)
Maja, mislim da je ovakvog "bendzu" mm namjeravao kupiti, ali bas sto kazes cijens je povisoka a ima 10-tak godina, tako da nam je ispala ova Omega. -negdje rekoh, sva auta su nam puno trosila, i naravno mm nece u dizela sjesti, a kamoli kupiti ga , tako da smo u Calibru mi ugradili plin, a Omega je kupljena sa vec ugradjenim...i mogu vam reci da je to prava stvar, naravno za one koji puno voze,isplati se totalno.

Tratincice, heh razumijem te po pitanju glomaznosti Omege, stvarno je u svakom pogledu ogromna, ali ja ne bih mogla da vozim neki maleni autic, nekako sam stijesnjena, imam osjecaj da kamencic udari u auto dosao bi do mene, ali naravno to je moje misljenje :) Vozila sma zaovin Punto (´98g) i sestrinu Fiesticu iskreno ja se nemam gdje okrenuti, jos ako su dvoja vrata, ma tu je nemoguce svaki dan pakovati dijete, volim brate sirinu :) pa se nekako strpam na put :).

Maja , ma Punto mora biti dobar, skoro sam pa sigurna, zaova ga je imala (doduse stariji model), ma nikad problema nije imala, ekonomican, prilicno udoban, e sta je problem bio, malo se zna zaljuljati u krivini, ali mislim da je Grande doradjen i da nema sanse da se ljulja.
Majj

: Maja-belgija - 26. april 2009 13:25:14(UTC)
moje prvo auto sa 18 godina mi je bilo bmw 316i izgledalo je vako(mogla sam da nacem samo ova slika na internetu koje je isto kao i moje znaci i takva boja)

By mdimoska, shot with DSC-P100 at 2009-04-26

kao i angel i ja sam zaljubljena u bmw i ovaj auto ga volim kao da mi je dete hihihihihihih sad ga vozi moja majka u skopje al nabrzo ide na prodaja!!!!pruza konfor i dosta je jako i trosi bas puno zato sto je benzinac na gradska voznja trosi 11 litra...druga negativna stvar kod bmw je sto je zadnja vuca pa kad ima puno sneg tesko mozes da zakocis i malo mu seta zadnji deo zato mora obavezno zimske gume i namalena brzina al zato kad je lepo vreme ide ubija savrsen za brza voznja i dolg put!!!!
audi je lepo dizajniran ima savrsene funkcije unutrasni komfor;brz auto a i na velika brzina bukvalno se neoseca kad neko vozi vise od 150 dosta komforan prav porodican auto ako je dizel netrosi puno jedinstvena mana mu je sto je dosta skup al ako neko namerava da ga vozi cetri pet godina onda je savrsen........
fiat grande punto jos nisam ga uzela cekam da se srede papire u garazi jer je nov auto pa se ceka pa nemogu nista da kazem za njega vaka na prvi pogled izgleda super za po grad al kako ce da se pokaze recicu vam kasnije hihihihih

: Angel - 26. april 2009 3:40:06(UTC)
Majo lep auto imate!

: tanja. - 26. april 2009 1:44:30(UTC)
Citat:
Anka - 25/4/2009 08:24

Dosao nam jos jedan zaludjenik za auto :):).... Tanja, bilo koji da izaberes znam sigurno da neces pogresiti, posto sam i ja neodlucna vaga, merkam od ovih prikazanih sto si postavila i ne znam koji bih izabrala, al ovaj Beli dzip mi zapo za oko, pa poguraj tih 50% na veci postotak...... :):)

Anci,kad kupim dzipic ili prisvojim ml zovem da se potrpamo svi djuture pa u ludu voznju

: MikaMaca - 26. april 2009 1:39:31(UTC)
Divni su vam automobili zaljubljen Ja sam trenutno bas zaljubljena u nasu mazdu i nadam se da mi nece uskoro dosaditi. Najvise mi se svidja sto je brz jer mi je to bitno a kad dodjes do 150 on povuce ko blesav. Morala sam da ga probam na sutoputu kad smo isli van grada, ma bre ne mozes takve automobile da vozis sporo (mislim samo na autoput naravno, nisam manijak hehe). Obozavam brzu voznju ali samo kad ja vozim ili mm

: tanja. - 26. april 2009 1:33:20(UTC)
Majo, porodican auto vam je fenomenalan bravo bravo bravo bravo bravo BAS mi se svidja zaljubljen
Sto se mog iskustva tice sa autima ...ja sam manje vise okacila sta sam sve vozila ovako -Mazda323f stara -moja nije nista valjala kad sam je kupila , napravila sam auto iz pocetka, tacnije spolja je bio fenomenalan a motor uzas :( tako da je ne bi preporucila "ni do pijace" , Golf je extra auto ali poprilicno tvrd i neudoban -kvalitet izrade i motor =fenomenalni, bmw je "pod konac" osim zadnje vuce , sa 528 sam se izokretala na poledici, sreca pa je tako jak auto ,apsolutno mi nista nije bilo. slk -sminkica, samo za izlazak u grad , nista vise -krov kad se spusti ja sam jedva rolere stavljala u gepek. Ford puma -presladak autic, brz i prelepih linija ali teska kanta , posle 6 meseci poceo je da skripi negde "od pozadi" pa sam ga brze bolje prodala, sad vidim da sam preskocila ford eskort -rs - za njega vazi isto sto i za pumu odlicni automobili ali za zapadne puteve , po nasim rupama jako brzo se raskantaju. Buba je moj auto sa dushom, nekako kad izadjem ispred zgrade imala sam utisak da mi se smeska ali kao i svaki vw tvrda je, moja je bila 2.0 benzinac i isla je kao mecava s tim sto ne lezi bas najbolje na putu , treba dobro smanjiti gas pri ulasku u krivinu :) , gepek isto relativno mali kao i zadnja klupa. Vitara ..hmmm mislim da je po malo troma inace dzip kao i svaki drugi ...dobro i odnosu na ml dosta siromasniji enterijer. Scenic, pravi porodicni minivan ali apsolutno nije po mom ukusu...inace odlican je , moj je bio 1.9dci i izuzetno je lagan na gasu , lako je voziti ga , prostran unutra ...jos jedna informacija uzasno se krade zbog delova. Ovaj sad koji vozim e 220 - jaaako dobar auto ali malo predugacak za mene , desi se da po 5-6 mesta za parking moram propustiti jer ne mogu stati :( ..znam nista nije bolje ni sa dzipom ali to sam zacrtala zbog bezbednosti decice nekako volim da smo na visini (za ne daj Boze) ....Eto to su manje vise moja iskustva -iskustva jednog zaludjenika za auta i brzu voznju icon_wink

: Maja-belgija - 26. april 2009 0:27:33(UTC)
ma to je photoshop prava je mala slicica to sam nasla na internet na brzinu i to stavila inace je audu a6 2.7 disel s-line fabricki........

evo ga:

By mdimoska at 2009-04-25

: Angel - 25. april 2009 18:33:01(UTC)
Majo koji je ovo model Audia? Vidim da je Photoshop pa me zanima posto ne znam da postoji karavan sa troje vrata.
Mi smo za sad odustali od Fokusa i ostajemo samo na Citroenu, ne vredi, nista nije udobnije od njega, jedino noviji C5 nekad.
Eto moja preporuka su Reno i Citroeni iako mi je BMW omiljeni, iz prostog razloga a on je - udobnost.

: Maja-belgija - 25. april 2009 16:14:37(UTC)
Citat:
Anka - 25/4/2009 14:11

Majo a da mi pozajmis taj tvoj porodicni auto sto treba da vam stigne, malo je preveliki za vas troje, nama 4-oro je bas taman, nas broj icon_lol

moze icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol il ti pozajmimi laza i misa na neko vreme da ga popunimo hihihihi

: Maja-belgija - 25. april 2009 13:39:36(UTC)
Citat:
Hanan - 25/4/2009 00:24

Wooooow Tanja., zeno svaka cast...

NEgo sta vi mislite da mi malo prosirimo ovu temu...savjeti, prijedlozi, mane -prednosti....sve o autima sa naseg zenskog stanovista (imamo i mi puno toga za reci :))??????

Majo nadam se da se ne ljutis ???

hanan slobodno ne ljutim se uopste icon_lol icon_lol icon_lol

tanja bravo bravo bravo za izbor al moram da ti priznam ml je moj favorit hihihihihihihihi

a i ja sam zaboravila da pokazem nas porodicni auto skim smo isli na put al zal menjamo ga za drugi al mene licno mnogo mi odgovara jer ima kebek da stavim sve sta ocu hihihi

a ovo je nas nov porodican auto koj treba da stigne do sredina jula isto u bela boja(mora da kazem da mm je lud po auta i radim stim tako da samo menjamo al moj fiat nedajem ga hihihihihih)

: MikaMaca - 25. april 2009 9:39:12(UTC)
Tanja svaka cast na auticima!
Ni ja nisam odgovorila koji bih volela... Zaljubljena sam u Range Rover-a sport zaljubljen Uf kakav je, kako izgleda, a naravno i mocan je (sad bi neko rekao ova opisuje nekog decka a ne kola hehe).
Meni se svidja ideja da prosirimo malo temicu naravno ako se Maja ne ljuti

: Hanan - 25. april 2009 2:24:39(UTC)
Wooooow Tanja., zeno svaka cast...

NEgo sta vi mislite da mi malo prosirimo ovu temu...savjeti, prijedlozi, mane -prednosti....sve o autima sa naseg zenskog stanovista (imamo i mi puno toga za reci :))??????

Majo nadam se da se ne ljutis ???

: tanja. - 25. april 2009 2:04:24(UTC)
Ah zaboravih ...koji bi htela da imam ???? Uh pa ne znam neznam ja sam jedna neodlucna vaga kreten cim resim koji bi htela da imam -javljam hmm

zaljubljen zaljubljen zaljubljen :-* :-* :-*
Majo,tacno znam sta mislis kada pricas o prtljazniku minni - i ja sam ga davno merkala zagrljaj
Mikamaca, mazdica je fenomenalna bravo Angel ... citroen je zaista zakon sto se tice udobnosti ...a za bmw zaljubljen potpuno te razumem :)
Hanan , kakav opel icon_eek icon_eek icon_eek Insignia je extra bravo

: tanja. - 25. april 2009 1:52:28(UTC)
IIIjaaao ,gde me nadjoste sa ovom temom zaljubljen obozavam automobilezaljubljen zaljubljen zaljubljen
Ovo su manje vise svi automobili koje sam imala do sada ;) nadam se da necu smoriti ( slike sam nasla na nekom sajtu o automobilima) a neke nisam nasla bas u boji u kojoj su bili moji ljubimci

Posto vozim "100 godina" samim tim i moj prvi autic je u tom stilu "stogodisnjak" icon_lol
samo je bio jarko plav sa dubokim branicima, dva "topa" pozadi...sportska varijanta

sledeci mezimac zaljubljen
...ovaj sam "delila" sa mm bmw528
moj secerak ford puma
pa autic " sa dushom"-bubica..grand vitara
Renault scenic sam dobila kada sam se porodila ...ali meni se bas i nije svideo
Trenutno vozim ovaj, jako je dobar ali opet nekako nije po mom ukusu

Sada sam u fazi potrage za novim ljubimcem... cesto vozim ovaj dzipic ML, pripada mom braci i jaaako mi se svidja, tako da ima 50% sanse da ga prisvojimicon_wink
Eto nadam se da ne udavih...mnogo volim automobile i cesto ih menjam ... ima ih jos ali nisam zelela da budem previse napadna (i slike sam maksimalno smanjila) ima i vespica, motorcica...ma ja sam zaludjenik za dvotockashima i cetvorotockashima zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: Hanan - 25. april 2009 1:45:20(UTC)
Hippi , bravo za svekicu...a dragog udalji za svaki slucaj i na njegovo mjesto svekicu :)

: MikaMaca - 24. april 2009 23:16:42(UTC)
Hippeia bravo za sveki, zena je carica

: hippeia - 24. april 2009 11:11:13(UTC)
Citat:
Hanan - 23/4/2009 23:32

Hippi cestitam ti, jupiiiii...jos voznjica i da nas sve provozas :)
Nemoj samo da kad polozis ne bi vozila, nego odmah za volan....i nedaj da te muski suvozaci "ubiju u pojam" sa svojim kritikama, vazda nesto pametuju :)

Haha vec gledam mm-a kako mi tupi :)
A plus novi auto icon_rolleyes
Nagovaram mm-a da ne prodaje stari neko vrijeme da se ja praksam, ali on jedva ceka da ga se rijesi. Obecala mi je sveki da ce mi dati njenu korsu da vozim dok ne uvjezbam, ZIVJELA SVEKI bravo zvezda

: tratincica - 24. april 2009 2:49:03(UTC)
Ja jako lose vozim, mm mi je reka spaliti vozacku dozvolu ako uskoro ne naucim da vozim kako treba. Imam dozvolu skoro 10 godina i bila bih najsrecnija da ne moram nikad da vozim. Prosto se bojim svega, pesaka, drugih vozaca.....
Na moju zalost imamo OPEL OMEGU u kojoj nemam nikakvu orjenataciju, imam utisak da mi je cesta uska, zelim nesto manje, najmanji moguci auto.

: MikaMaca - 24. april 2009 2:03:10(UTC)
Hippeia bravo bas mi je drago!
Mm i ja se stalno "svadamo" hehe koe ce voziti, tako da uvek jedan vozi u jednom pravcu a drugi u drugom jer ja obozavam da vozim ne bih izlazila iz kola, a koga god da sam provozala rekao je da vozim bolje od bilokog muskarca, pu pu pu da ne ureknem. I INace sam drska pa sam takva i za volanom (pod tim "drska" mislim da ne dam na sebe a ne nista lose)

: maja22 - 24. april 2009 1:45:46(UTC)
Mi vozimo GOLFA 3.Dobro bi nam dosla i jedna cetvorka,hahah.

: Hanan - 24. april 2009 1:32:19(UTC)
Hippi cestitam ti, jupiiiii...jos voznjica i da nas sve provozas :)
Nemoj samo da kad polozis ne bi vozila, nego odmah za volan....i nedaj da te muski suvozaci "ubiju u pojam" sa svojim kritikama, vazda nesto pametuju :)

: hippeia - 24. april 2009 0:46:19(UTC)
MikaMaca super vam je mazda:) Mazda-laaaaajk :) :) :)

Ja polozila testove la-la-la-la-laaaaaa :) zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda

: Ella - 24. april 2009 0:40:47(UTC)

E pa mm je uzeo bas ovog dzipa zbog komfora, sirine, prostora i dalekog puta. Za decu je idealan. Inace ima 7 sedista, ako podignemo sva sedista. Ali dovoljno je nama 5 za sad :) i ogromaaaaan gepek (znaci za puta je dusu dalo). Mislim da na leto planiramo svi autom, pa kroz Evropu polako, bez zurbe. Deca pozadi gledaju crtace, a mi matori napred menjamo se za volanom :) Na autoputu cu ga smeti voziti, to mi nije nista strasno, ali u gradu i parkirati ga, to vec teze doomed

P.S. Eminin i Angelov auto je super takodje za puta, pravo familijaran auto.  bravo

: Hanan - 23. april 2009 22:19:30(UTC)
Anka, hocu i ja al nemaaaaa :):)

Mika maca, uh tvoj autic mi se bas dopao´. "Daj krug"?
Angel, jaoj odkad smo mi kontali i prekontavali o C5, doduse limuzina.
I Ellino bi provozala, ali uz iskusnog suvozaca, ako zaskripi da me zamijeni heheh.

Ma joooj meni se sva vozila svidjaju, samo da malo trose a imaju puno konjcica.Dosadila su mi auta koja znaju svaku benzinsku napamet :) zato u svako ugradjujem plin :)

: MikaMaca - 22. april 2009 20:52:12(UTC)
Evo i slikica nasih kola:

: Angel - 22. april 2009 13:52:17(UTC)

Lepi su vam autici, Myche, Leptir i ja sam u Citro porodici i mislim da ga po pitanju udobnosti i prostranosti nista ne moze zameniti.
Sad imamo C5 karavan sa Elegance opremom i prelepim bez plisanim enterijerom... Totalno je full i jako smo zadovoljni. Evo slikica...(ovo je neki sa neta a nas je potpuno isti samo teget)....

P.S. Hanan moram da te razocaram ali Opel vise ne proizvodi niti ce, model Vectra.

A uskoro nam najverovatnije stize i Ford Fokus karavan u porodicu  zaljubljen bravo bravo

I to bas ovaj...

A zelela bih BMW e46, a i bice uskoro nadam se....

I BMW serije 6, on je sad nedostizan na zalost ali nekad...

: ummi-emina - 22. april 2009 13:28:18(UTC)
Posto mi cesto putujemo pre 2 godine smo se odlucili za ovaj pravo porodicni automobil: Pezo 406 HDI karavan.

a sto se mene licno tice,ja bih za sebe volela nesto mnogo manje,kao npr.opel corsu:

: MikaMaca - 22. april 2009 11:07:42(UTC)
Hippeia nece te se razocarati sigurno, mazda je odlicna.
Ja i mm vozimo Mazdu 6 koju smo kupili pre par meseci i ne mogu vam opisati koliko je udoban auto, samo su mu pozadi malo tvrdji amortizeri pa ko sedi pozadi malo jace oseti rupe na putu dok mi na prdnjem sedistu skoro nista. Slikacu ga pa cu vam postaviti slikicu.
Inace i ja volim velike autimobile

: Maja-belgija - 21. april 2009 18:17:34(UTC)
ja sad kad sam htela da kupim auto izabrala sam ovaj mini cooper nekako mi je bio bas po moja mera

By mdimoska at 2009-04-21

al kad sam otvorila gepek icon_eek joj zene unutra nema mesto ni za kisobran kolica a gde su kese a gde je bicikl klarin icon_lol icon_lol icon_lol i tako fino lepo rastavili smo se ja i mini cooper hihihihihihihihi

: jelenaorg - 21. april 2009 16:23:28(UTC)
Citat:
Ella - 21/4/2009 14:12

Citat:
jelenaorg - 19/4/2009 10:48 Vec tri godine vozimo Opel Astru 2001 g. Odlicna je ekonomicna i jedva cekamo da kupimo nesto vece i bolje . Ja jos ne vozim doomed treba da me je sramota...ali kada pocnem uzecu tatinog Rovera... kadtedovatim Inace Dzipovi su moja slaba tacka, moj fetis.. zaljubljen

e pa kad dodjemo, provozacemo vad djir :)) Ti i S napred, a mi svi coporativno pozadi  icon_lol   Jesu dobri dzipovi, nema sta, mocni nekako.. Imam osecaj da kad se vozimo, sve gazimo, nekako smo na visini i svi nas se boje  icon_lol

Ali ja za mene bi ipak neki mali trendi autic!  icon_wink

mmmmm jedva cekam , to ce da bude bez te ljudi S vozi a J suvozac icon_wink

: Ella - 21. april 2009 16:12:38(UTC)

Citat:
jelenaorg - 19/4/2009 10:48 Vec tri godine vozimo Opel Astru 2001 g. Odlicna je ekonomicna i jedva cekamo da kupimo nesto vece i bolje . Ja jos ne vozim doomed treba da me je sramota...ali kada pocnem uzecu tatinog Rovera... kadtedovatim Inace Dzipovi su moja slaba tacka, moj fetis.. zaljubljen

e pa kad dodjemo, provozacemo vad djir :)) Ti i S napred, a mi svi coporativno pozadi  icon_lol   Jesu dobri dzipovi, nema sta, mocni nekako.. Imam osecaj da kad se vozimo, sve gazimo, nekako smo na visini i svi nas se boje  icon_lol

Ali ja za mene bi ipak neki mali trendi autic!  icon_wink

: myche - 21. april 2009 12:07:14(UTC)
mm vozi golfića, a ja citroena picassa i ni malo nisam zadovoljna jer je sav od plastike...evo i slike samnom za volanom

a pošto sam ja velika, volim i veeeeliki auto, pa prema tome, ovo je moja ljubav! icon_lol audi Q7

: leptir - 21. april 2009 0:40:29(UTC)
Mi smo kupili proslo leto nov citroen C4,crveni

A ako Bog da pa prosirimo porodicu onda bi volela da vozimo citroen C4 picasso

: hippeia - 19. april 2009 15:29:37(UTC)
Jelena ni ja ne vozim jos icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops:

Ali radim na tome :)
U srijedu polazem testove, drzite mi fige :)

Auta su vam LIJEPA, to je sve sto ja mogu da kazem-toliko se razumijem u njih ruganje ruganje ruganje

Ovdje se Fr i Ita auta nikako ne cijene, svi kupuju Njemacka, eventualno Japanska. U nasoj familiji svi voze opele i golfove, mi smo jedini izrodi koji trenutno voze fiata brava i jako smo razocarani u njega.
Mm je narucio Mazdu3, krajem aprila treba da nam stigne, nadam se da se i tu nismo zeznuli...

A ja bih voljela mini morisa kao Ella :) Jos da je zuuuutiiiii ili crveniiiiiii, ma bombona zaljubljen
A skroz mi je lud i otkacen Smart-presladak je, a dusu dao za parkiranje :)

: jelenaorg - 19. april 2009 12:48:15(UTC)
Vec tri godine vozimo Opel Astru 2001 g. Odlicna je ekonomicna i jedva cekamo da kupimo nesto vece i bolje . Ja jos ne vozim doomed treba da me je sramota...ali kada pocnem uzecu tatinog Rovera... kadtedovatim

Inace Dzipovi su moja slaba tacka, moj fetis.. zaljubljen

: Lavita - 19. april 2009 2:55:35(UTC)
BAS SU VAM LEPI AUTOMOBILI
ja sam zadovoljna i svojim jugicem hehe
crven je i lep ha ha
mm vozi kombi za grcku firmu pa na posao ide i vraca se sa njim
a kada idemo negde dalje gde ne mogu kombi i jugo jer je neudobno uzmemo kola od kuma audi pojma nemam koji ne razumem se u to

sada smo kupovali kompletan namestaj za stan i belu tehniku i svasta po nesto pa nam kola do 2010 nisu u planu
a kada budemo kupovali bice to neki veliki porodican auto tipa dzipa ili ono da ima pozadi produzen gepek nemam pojma kako se to zove haha

inace mog jugica nebi dala ni za sta na svetu
i kada budemo imali nov auto ja juga NEDAM

: andrea - 18. april 2009 23:16:44(UTC)
Mi imamo Asconu matoru :)
A planiramo kupiti Golf 4. Uskoro. Jedva cekam!

: Hanan - 18. april 2009 19:12:57(UTC)
Prvo auto koje sma vozila bilo je Opel Calibra, tamno plava

Photobucket
Morali smo je prodati zato sto je imala dvoja vrata i skorz neprakticna za majke sa djetetom, a meni ostala zelja da je jos koji puta provozam, da osjetim kad dodam gas, uh....

Onda smo kupili Omegu:

Photobucket

Posto mi volimo opelova auta, voljela bih da imam nesto od ovo dvoje:

Insignia:
Photobucket

Vectra:

Photobucket

: Ella - 18. april 2009 17:29:34(UTC)

Mi smo imali (pa prodali) do pre 4 meseca ovaj: pezo 407 (i sad zalim za njim jer sam njega mogla voziti) :(

i tacno za Novu Godinu 2009, kupili veci auto, tj dzip (zbog prosirenja porodice  icon_lol ). Nissan Pathfinder

P.S. njega se jos ne usudjujem voziti, glomazan je!  icon_rolleyes

a ovaj mi je simpa onako samo za mene :) mini morris

: bozana - 18. april 2009 15:16:46(UTC)
majo bas lep autic nema sta...
ja po gradu vozim najnovijeg jugica sa pezo motorom
i suepr je,a imam i pasata samo njega ne vozim,velik je pa mi mrsko
da ga isteram....

: Maja-belgija - 18. april 2009 12:45:19(UTC)
mi smo sad kupili auto za mene fiat grande punto sport pack belo!!!!ist je ovakav

By mdimoska at 2009-04-18

a koga bi dobila na euro milion al neigram kupila bi za sebe jedno bentley continenatl cabrio hihihihi kako sam skromna

By mdimoska at 2009-04-18