Obaveštenja

Icon
Error

: Spooky86 - 25. april 2009 0:31:52(UTC)
Moja dr je bas nezna zena, pregledala me je 4 ili 5 puta i nisam ni osetila. Negde oko 20. nedelje je mene nesto boleo stomak (a tog jutra bila na kontroli, nije bolelo,) pa sam otisla kod lekara e onda:
1. doktor, super covek, takodje nezan kao moja dr. nije bolelo, ali me poslao kod jos jednog, ali ovaj nije bio narocito nezan, a mene taj dan trojica ispipala icon_surprised ops:
Pa toliko sam ih pre mm imala :D a taj dan, trojica za 12 sati :>

u principu slazem se da sve zavisi od doktora...

: Jasnica - 24. april 2009 21:18:07(UTC)
Mene su juce prvi put pregledali od kada sam trudna.
Nista nije bolelo, isti neprijatan osecaj kao i pre nego sto sam bila trudna.

: milena84 - 24. april 2009 10:34:18(UTC)
ja sam bas juce imala prvi ginekoloski pregled i mene nije bolelo,nije bilo cak ni neprijatno ili sam ja bila previse uzbudjena jer sam pre toga 5 min bila na uz pa nista nisam ni osecala jer mi osmeh nije silazio sa lica.

: Kale79 - 24. april 2009 10:20:32(UTC)
Sto se mog iskustva tice, pregledi kod ginekologa koja me je pregledala i pre trudnoce i u toku i posle uvek su bili bezbolni. A kada sam lezala na patologiji, znaci drugi lekar, pregled je toliko boleo da su mi suze krenule, i ona je samo rekla, pa gospodjo nije vam ovo prvi put. Tako da je moj zakljucak da sve zavisi od lekara.

: boka83 - 23. april 2009 10:56:01(UTC)
od pocetka - neprijatni,u 9. bolni cak i nakon par sati + sukrvica...uzas

: milaJM - 22. april 2009 17:52:11(UTC)
ja sam sad u 36.nedelji, i do sada sam imala 2 ili 3 ginekoloska pregleda, i nisu bili bolni. vise je to neprijatno. mada i ja mislim da to od doktora zavisi.

: bubamara031 - 20. april 2009 22:22:13(UTC)
Mene dr svaki put pregleda ginekoloski , to mrzim najvise od svega i uvek sam mrzela , iako ja jako fin i pazljiv i svaki put me pita - jel moze sada , a ja kazem ne jos pa se tako natezemo 5 min. Jadan covek , ne znam kako ce me tek poroditi !
Imam utisak da me sad boli malo vise nego ranije u stvari ne boli nego se ja ne opustim nego samo mislim da li nesto moze biti bebi tako da je vise neugodno nego sto boli . Ali generalno mi se cini da sam osetljivija nego inace , kad odem na depilaciju samo hukcem i pukcem jedva izdrzim a nekad mi je to bilo normalno

: Ana28 - 20. april 2009 19:24:42(UTC)
Sada sam u 37 nedelji trudnoce i od pocetka imala sam po 1 kontrolu mesecno i svaki put i ginekoloski pregled,nijednom nisam osetila bol.Mislim da to mnogo zavisi i od doktora...

: sanjas - 20. april 2009 2:34:02(UTC)
Mislim da to sve zavisi od dr-da li je nezan ili ne.Mene je pregledalo dosta dr dok sam bila trudna,nekad nisam ni osetila,a desilo se da me je posle jednog pregleda toliko bolelo kako me je dr grozno pregledala.Tako sa zavisi...ali pokusaj da se ne brines,ti tu nista ne mozes...

: dragana024 - 19. april 2009 14:24:42(UTC)
Lola što se tiče mog iskustva, ono je stvarno ok.
Tokom cele prve trudnoće, kad god sam bila na uz imala sam i ginekološki pregled, i nije bilo uopšte bolno.
A evo i u drugoj trudnoći je za sad tako.

: lola78 - 19. april 2009 14:15:36(UTC)
Drage trudnice, ja uskoro idem na pregled kod ginekologa, ali sjecajuci se zadnjeg pregleda (kad nisam bila trudna), sva se stresem, jer mi je bio prilicno neprijatan i bolan. Da li mozda manje bole pregledi u trudnoci, jer se cerviks siri? Kakvo je vase iskustvo?