Obaveštenja

Icon
Error

: Evi - 7. februar 2010 11:07:00(UTC)
Da li je ovo moguće??? Otišla poruka iz prve!! icon_eek

Dobro jutro, cure moje! :) Baš ste mi falile! Nadam se da ćete se danas raspisati šta ste u međuvremenu radile, kako ste... Sve vas :-* i zagrljaj

: Evi - 7. februar 2010 11:04:37(UTC)
Jutarnje testiranje: TEST TEST ŠŠŠŠ

: Mekana - 7. februar 2010 2:39:51(UTC)
Ne mogu da verujem da radi forum! Sad sam tek poslala poruku za Danijelu i evo hocu da vidim jel idu i ovde!

Ja opet sama, dragi i nocas radi! Doci ce oko 4:00, ali ne verujem da cu biti budna da ga sacekam!
Danas smo zavrsavali sa krecenjem, pravili linije neke, zezali se i konacno je gotovo. Od sutra sklapamo namestaj! Jedva cekam!

Bas mi je drago Evi da si ucestvovala u kupovini za svog bebca! Mora da si bila van sebe od srece! :-*

Puno vas sve pozdravljam i zagrljaj

: Evi - 7. februar 2010 0:34:04(UTC)
*PORUKA OD VEČERAS*

Meni se tako spava, a ne mogu još u krevet jer čekam da mašina završi sa sušenjem PELENA!!!! Aaaaaaaaaaa, kako je ovo dobro reći bravo bravo bravo

: Estella - 7. februar 2010 0:31:33(UTC)

Drage moje, nije me bilo par dana - prvo nam je vrisnuo komp, tj. pokupio je neki virus i dok smo sve reinstalirali. Onda, naravno, zbog foruma nisam mogla da se ulogujem.

Inace, kupili smo nasoj ljubavi prvu stvar - kolica! bravo Odlucili smo se za http://chipolino.com/#/e...01.195/01.195.196/m.233/ Ali, na ovim slikama nema nase boje, mi smo uzeli svetlo zelena sa sivim ivicama. Ova kolica spadaju u rang jeftinijih kolica i verovatno ne mogu da se porede sa Peg Perego i sl., ali smo se raspitivali i ljudi koji ih imaju su zadovoljni, stvarno mislim da ce posluziti svrsi. Kupili smo ih u TC Piramida (velika), radnja "Trica", za 13500 din (oko 130 evra). Savet za sve - primetila sam veliku razliku u cenama istih proizvoda, tako npr. kolica Peg Perego Uno u robnoj kuci Leto kostaju oko 34000, a u radnji Meda Shop u maloj Piramidi su ispod 30000!!! Inace, u Piramidi ima vise bebecih radnji i cini mi se da su cene vrlo korektne, a posebno ima svakakvih krevetaca. Zato, kada se odlucite za neki proizvod, obidjite prethodno dosta radnji, nemojte odmah da kupujete u Aksi ili Letu!

Danas smo isli kod mojih roditelja na rucak. Oni zive u jednoj vrlo strmoj maloj ulici. Sve je bilo ok dok nismo krenuli nazad. Auto nam je tako proklizavao i zanosio da nikako nismo uspeli da se popnemo uz ulicu, mm se iznervirao, a ja sam se i malo uplasila, uopste nije bilo prijatno. Trebalo nam je pola sata da se izvucemo, na kraju ni ne znam kako smo uspeli.

Nisam citala sta ste sve pisale ovih dana, sada cu. Nadam se da ce mi proci poruka. Sve vas puno pozdravljam! :-*

: Evi - 7. februar 2010 0:30:44(UTC)
*PORUKA OD POPODNE*

Heeej, cure, kupili smo vreću za spavanje i posteljinu sa ogradicom za krevetac!!! I ja sam učestvovala, uživo, heeej!!! Nije preko video poziva, nije preko fotografija, već baš-baš, pipala sam je i kupila!!!! :) :) :)

Samo sam htjela ovo podijeliti s vama, pošto znate kako sam bila tužna što ne mogu kupiti nešto za bebana!

: Evi - 7. februar 2010 0:20:54(UTC)
*PORUKA OD JUTROS*

Dobro jutro :)

Heej, Plovka! sad ti gledam tiker, pa Sergej je već veliki momak, ne mogu da vjerujem da je toliko prošlo!

Nama jutros stigao krevetac zaljubljen MM će ga danas sastaviti, ali prvo mene mora odvest u shoping, jejeeeeee, nakon toliko vremena i ja ću nešto da kupim za mog bebana bravo Nedostaje nam vreća za spavanje, pa ću nju da potražim.

A snijeg paaadaaaa, kao da je decembar!

: Mekana - 6. februar 2010 17:49:01(UTC)
E, svasta, pise da je poslao poruku, a nigde je nema!

: Mekana - 6. februar 2010 17:48:31(UTC)
E, svasta, pise da je poslao poruku, a nigde je nema!

: Mekana - 6. februar 2010 17:45:52(UTC)
Ajde da probam je'l idu poruke? Vidim nikoga nema od juce jos?! Bas je :(

Ne znam da li je neka od vas pisala administratoru, ali ja jesam pre koji minut, pa cemo videti sta moze da uradi!

Jos nisam ni Danijeli cestitala, bas sam tuzna, ceo dan pokusavam, ali nece ni onu jednu stranicu da otvori.
Znaci da nije ni fazon u stranicama, mozda! neznam

: aneri - 6. februar 2010 17:42:35(UTC)
o ne mogu da verujem proradio forum

: aneri - 6. februar 2010 17:41:41(UTC)
Forum me juce nervirao a danas jos vise
Isla sam juce malo u setnjicu pa mi je pozlilo ,pao mi secer ,pa sam morala da udjem u jedan restorancic brze hrane da se okrepim.Sva sreca pa sam bila sa mamom.
Kod nas sneg nocas napadao,vreme uzas.

: Irena84 - 6. februar 2010 13:59:02(UTC)
Dobro jutro , i ovdje je kisa, neki vjetar duvao cijelo vece mislila sam oduva mi terasu :)
Milice super, bravo za tog moka slatkog naprednog :) i da bude tako do kraja, a sad nista nego kisobran u ruke i u setnjicu, ja sam sinoc svasta fino vidjela po gradu :) naravno ne bih ja bila ja da to nije nesto na extra snizenju :)
Sve vas ljubim da ne idem ponaosob!

babies

pregnant

Glitter Photos
[Glitterfy.com - *Glitter Photos*]

: jecadoca - 6. februar 2010 12:33:26(UTC)
DOBRO JUTRO! coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee
Ja tek sad ustadoh.

Danijela,Plovka uzivajte sa vasim bebicama zaljubljen

Milice divno,super za bebana,znaci napustas levi bok.Sad mozes da uzivas cvecko .
Napravi jednu setnjicu i za mene hehe.A sto se kilica tice,pa ti si jedna mrsavica .Ja sam se ugojila 7kg ali isto imam 66kg :-*

Ivana i mm je otisao za vikend,ali je moj odveo i dete :) A meni cak i prija nekad da dan-dva budem sama.

: plovka83 - 6. februar 2010 10:40:08(UTC)
Dobro jutro, ja samo da gvirnem sta se radi kod vas. Milice bravo za naprednog bebana, znaci lagana setnja, samo neznam kako ces po ovom vremenu, kod nas je sneg. Ljubac za sve vas. Pokusavala sam i juce poruku da posaljem ali forum je bas zezao

: IVANA-NS - 6. februar 2010 10:27:57(UTC)
kome da se obratimo za ove strane? da nam proradi ova nasa strana?

: IVANA-NS - 6. februar 2010 10:24:09(UTC)
caos zene..odvratnog li vremena ovde kod nas.. ja pijuckam kaficu,Strahinja trcka oko mene.. i razmisljam sta cu danas raditi.cekam neku policu,da zagradim ogradu
od stepenica,posto se Strahinja penje,pa da se ne slomi..mm na skijanju,dolazi sutra..otisao covek za vikend i ostavio trudnu zenu?!:(
ljubim vas sve..

: Milica81 - 6. februar 2010 3:35:57(UTC)
Ja sam bila na pregledu, momak ima oko 2350g, malo je krupniji- to odgovara 35 gn. Prednjaci glavicom, posteljica II stepen. Pritisak 110/75, 66 kg (dobila sam 12kg dosad, joj). A sad najvaznije: grlic se nije promijenio od prosle kontrole, ne moram vise da mirujem, mogu u setnju! Ne neki maraton, ali setnju da (citiram dr). Primicu jos jednu bocu progesterona i kontrola za 3 sedmice :)

: Milica81 - 6. februar 2010 3:35:37(UTC)
Ja sam bila na pregledu, momak ima oko 2350g, malo je krupniji- to odgovara 35 gn. Prednjaci glavicom, posteljica II stepen. Pritisak 110/75, 66 kg (dobila sam 12kg dosad, joj). A sad najvaznije: grlic se nije promijenio od prosle kontrole, ne moram vise da mirujem, mogu u setnju! Ne neki maraton, ali setnju da (citiram dr). Primicu jos jednu bocu progesterona i kontrola za 3 sedmice :)

: Danica&Dejan - 6. februar 2010 2:31:26(UTC)
ldanijela sve ljubi i pozdravlja. Beba je super, krenuo kolostrum, dobro se oseca, samo je boli rana, ali kako lepo kaze, bol ce proci,a Ema ostaje :)

: jecadoca - 6. februar 2010 0:03:13(UTC)
Ne mogu da verujem da je proradio!
Moji davno odose...ja ceo dan sama,trebala jedna seka da mi dodje,pa ispalila icon_cry ,tako da sad usamljenost lecim cokoladom 8)
Sad se nadam nekom dobrom filmu icon_idea

: vana - 5. februar 2010 23:55:13(UTC)
Proba...Ceo dan pokusavam da se logujem, mada sam dobrih dva sata bila u setnji,sama! Bas mi nesto prijalo:)Posle dosla kuci i napravila musaku i naravno svima obradila farme..OD te setnje danas, zabolelo me dole,beba pritiska pa sam se uspanicila i smirila.Nista, drugo jeco sem da cekamo tu famoznu 37-u.(ne godinu, nedelju)I tako...verovatno sam ovo pisala uzalud jer ova poruka nikada nece otici..ziveo fb.

: jecadoca - 5. februar 2010 23:53:54(UTC)
Proradiooooooooooooo! Ova mi je od jutros ,al' da se ne baci!

Ja bas pocela da pijem kaficu i cituckam sta ste pisale od jutros.I jos se jedno mace mazi oko mene(citaj Strahinja) i mnjauce.
Vidim da je divan dan,odoh posle malo na terasu.

Filip zagrljaj znam kako je kad im nesto fali...nema spavanja ni tebi ni njemu.

....a i moj terorista je nocas nesto sanjao pa je oko 5h preskocio kod nas u krevet i onda je poredak u krevetu bio sledeci:tata vise od 1/2 kreveta,Strahinja 1/3,mama2u1 ostatak(ko voli nek racuna razlomke)pri cemu mi je na levom boku virio stomak,a na desnom moja cenjena pozadina sa kreveta,a na ledjima sam se gusila i onda mi je puk'o film pa sam otisla da spavam na trosed,posto sveki spava u decijoj sobi...ma htela sam sve da ih batina
....a jutros ih opet volim...sta cu zaljubljen zaljubljen zaljubljen

: Irena84 - 5. februar 2010 23:29:01(UTC)

Dobro vece, sta je bre sa ovim forumom, sto ne obrisu prethodne stranice, sta je sa administratorom??? Ja evo samo da se javim, ovdje pocela kisa :( cijeli dan sam bila u setnju, muza ostavila kuci i seke mi dosle iz Bara pa smo picile po gradu da biramo kolica, i na kraju ja dobila patike benetonove i majicicu :)

babies pregnant Glitter Photos

: hippeia - 5. februar 2010 11:22:11(UTC)
Dobro jutro!

Filipe, smijes da popijes i brufen ako te jako boli glava. Ja ocekujem sledece nedelje da se Ksenija razboli od boginja, jer je prije dvije nedelje bila u kontaktu sa virusom, pa vidjecemo...mada pola vrtica ih je imalo, a ona nije, pa nista ne mora da znaci.
Meni je cijelu noc bio zacepljen nos, sinoc i preksinoc sam uzela Operil samo po jednom da bih mogla da zaspim, ali mi se u toku noci opet zacepio, nisam htjela vise da uzimam (iako mi ga je dr propisao, u registru lijekova nigdje ne pise da je kontraindikovan u trudnoci) nego eto- samo u krajnjoj nuzdi...sad su mi usta ispucala i osusila se jer nisam mogla da disem na nos...

Uf, kad ce proci vise ovih dva mjeseca icon_rolleyes

: Evi - 5. februar 2010 11:18:35(UTC)
Dobro jutro i od mene! :) Napravila sam sebi dječiji doručak: pogačica, puter, med i mlijeko :)
Sinoć sam se izvrnula na leđa kao kornjača i nisam se probudila dok nije počelo da boli, pa i sad osjećam taj tupi bol u kičmi. A još me mm uvijek vraća na bok kad primijeti da sam na leđima, ali i on je čvrsto spavao.

Filip, i ja sam pričala u snu kad sam imala ospice, samo što sam ih ja imala kao velika cura, pa sam to jako teško podnijela. Više je to bilo buncanje u bunilu nego pričanje u snu. Proćiće brzo, samo neka te tm malo zamjeni da se odmoriš.

: Danica&Dejan - 5. februar 2010 11:06:24(UTC)

Dobro jutro mile moje...ja sam budna od pre 10 minuta :) lepo spavala i sad se divim Vivijinom posluzenju :-*

Filipe bas mi je zao i klinca i tvoje nerpospavane i bolne noci. Moras to da menjas, neka ulece muz ili ko vec moze,  a ti skupljaj snagu koliko god mozes...nije ti lako icon_rolleyes

Divan, sunacani dan osvanuo jutros u Bg...mami napolje, hocu li se natreati icon_lol bas sam se nesto ulenjila...sve mi treba neko da me pokrene i pozove, pa da krenem u setnju hmm

: aneri - 5. februar 2010 10:59:40(UTC)
Dobro jutro!
Ja se evo malopre probudila.
Vivia ja cu caj i kolacice.
Konacno je malo bolje vreme pa cu posle u setnju sa mamom.
Vidim pricate da volite da budete same,naravno ko ne voli svoj mir i intimu.
Filip bas mi je zao sto se mucis,kazem ti moja drugarica je upravo prosla kroz to i ona je sad kraj osmog meseca,ali brzo ce da prodje.
Danas cu da spremam rucak,pa posle malo u setnjicu.

: vivia - 5. februar 2010 10:39:42(UTC)
Dobro jutro Ivana, Rebbeca, Filip bem mu misa, valjda ces uspjeti kasnije da se odmoris, sad ce i ostale spavalice da se bude jedna po jedna, mene muz jutros probudio rano, poljupcima, a ja ga izgrdila jer je to bio napad poljupcima, razbio mi san skroz...

Evo da i ja jednom skuham caj i kafu,keksici prije dorucka, neko ima i kiselinu mozda :) pa posluzite se

: filip.mm - 5. februar 2010 10:37:13(UTC)
Cao svima!Upravo pijem jednu ogromnu coffee da bih mogla funkcionisati.
Kao sto rekoh,Filip ima boginje.Buduci da nas dvoje spavamo zajedno proslu noc nisam nista spavala jer se stalno vrteo i cesao.Juce sam bila sva Predvece me pocela boleti glava i iako znam da smem paracetamol djavo mi nije dao da ista popijem.Glava me rasturala do 3h nocas.Uzas!Sto je najgore mm dosao sinoc s posla sa isto takvom glavoboljom.Filip celu noc place,vrti se,cese se...jos sam i laktom po oku dobilaOnda je nesto sanjao,pricao...Ludilo.A meni glava ko bundeva!Evo ustali smo nedavno.Mm opet radi ceo dan i rekao je da ce nocas on spavati sa njim da se ja naspavam.Uf,nadam se!
Ajd ljubim vas sve i idem piti kafu.Posle cu procitati zaostalo.

: Rebecca20 - 5. februar 2010 10:23:57(UTC)
Dobro jutro cure, ja se vec sad ubih od dosade :(

: IVANA-NS - 5. februar 2010 9:52:40(UTC)
dobro jutro spavalice.. ja ustala rano,vec bila do DZ,uzela uput za Betaniju,bolovanje i sve ostalo..i vratila se ..a vas jos nema..

: ketrinbg - 5. februar 2010 1:45:15(UTC)
Pa gde mi ode poruka
I volim da smo sami pa smo zabranili posetu zbog gripa :>
Vivia zena ne bi bila zena da se ne sredjuje kad izlazi.Eto sitnica i plus izlazak i puna dusa. :-*
Fiona drzim ti fige da nadjes nakbolji stan za jeftine pare ;]

: ketrinbg - 5. februar 2010 1:44:19(UTC)
Pa gde mi ode poruka
Vivia zena ne bi bila zena da se ne sredjuje kad izlazi.Eto sitnica i plus izlazak i puna dusa. :-*

: ketrinbg - 5. februar 2010 1:42:44(UTC)
Pa gde mi ode poruka

: jecadoca - 5. februar 2010 1:11:57(UTC)
A zato hmm ja nemam bore ni malo oko ociju,mene je Strahinja istretmanisao ihaaaaaj icon_lol icon_lol icon_lol
Simona evo poklanjam ti ja moju sveki da ti pravi drustvo icon_lol icon_lol icon_lol Salim se ja malo icon_lol
Ma verujem kad su ti daleko da mnoooogo nedostaju.Ni moji roditelji,a ni svekar i svekrva ne zive u BG,mada se cesto vidjamo i fino slazemo.
Sad posto ja odrzavam trudnocu oni se smenjuju da bi cuvali Strahinju,znaci zbog mene su tu...ipak najvise prija kad smo sami.

: Evi - 5. februar 2010 1:02:37(UTC)
Hvala, Simona :-*

Hihihihihi, Jeco, to je noćni wellness, odličan je za tretman područja oko očiju - toliko nateknu da se borice uopšte ne vide icon_lol

: Evi - 5. februar 2010 0:59:32(UTC)
Hihihihi, znala sam da ću ti pogoditi crtu! :)) Sanjam bazen danima! Čak mi došlo da pitam dr da me pusti da se bućnem, ali stvarno bih ispala nenormalna, pored svih komplikacija samo bi mi neka infekcija nedostajala.

: jecadoca - 5. februar 2010 0:57:07(UTC)
Bice nama wellness spa kad dobijemo po jednog malog teroristu koji ce da nas budi po celu noc icon_lol icon_lol icon_lol zaljubljen

: simona78 - 5. februar 2010 0:55:43(UTC)
Ohohoho, ima dosta povoda za slavlje, raduje me to :)

Ldanijela, srecna kcerkica i da uzivate skupa!!!

Evi, cestitam ulazak u 9. mjesec, sad ce bebac, samo sto nije icon_wink

Fiona, cestitam kupovinu stana!

Ostalo sam pozaboravljala icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops:

Joooj, mi sjutra opet ostajemo same 3 dana uzid uzid uzid Tata mora na poslovni put :( Jeco, ti se zalis na goste, a ja bih takoooo voljela da su mi blize moji :(
Mada, razumijem te, i to zna da bude dosadno kad potraje icon_wink

Sve zaboravljam da vas pitam - znojite li se vise nego inace? Ja se nekad nocu probudim bas znojava, cak mi trikmajica bude mokra, pa se presvlacim u glvo doba... Bice da je i to posledica uzburkanih hormona, a?

: jecadoca - 5. februar 2010 0:51:38(UTC)
Joj Evi nemoj to da mi radis! To mi treba...uh!

: Evi - 5. februar 2010 0:46:30(UTC)
Hmmm, ja bih kombinovala civilizaciju i prirodu. Recimo, neki wellness spa paket na planini icon_lol

: jecadoca - 5. februar 2010 0:39:38(UTC)
Evi bojim se da se ne onesvestim kad budem izasla napolje u ponedeljak,od viska kiseonika,
Ja po par minuta dnevno provedem na terasi i to je sve...
A sto se planine tice...meni bi sad malo civilizacije vise godilo od prirode.
Jos malo,jos malo strikam

: Danica&Dejan - 5. februar 2010 0:32:17(UTC)

Hvala vam cure :-* ja stvarno volim da taj dan ulepsam novim mamama, pa sam se trudila...:-*

Fiona neka je sa srecom kupovina stana, drzimo fige za najbolji izbor bravo

I meni se prispavalo...

: Evi - 5. februar 2010 0:22:15(UTC)
Jeco, baš je zdravo za Strahinju što provodi vrijeme na planini! Da znaš da mu zavidim icon_lol
Kako bi se nas dvije nadisale čistog zraka... To bi sevap bio! Ja sam krenula kao zatvorenik da šetam krug po krovu dnevno. Sutra ću možda uspjeti nagovoriti mm da se spustimo ispred zgrade icon_lol I meni su večeras bili mama i tata, za vikend se najavili svekar i svekrva... A meni mozak kao ljelja icon_lol

: jecadoca - 5. februar 2010 0:14:22(UTC)
Caos svima!
Meni se nesto bas prispavalo veceras...i cituckam sad sta ste pisale i sve mi se zivo pobrkalo...sto rece Dana pamcenje mi kao kod ribice icon_surprised ops:

Mm,Strahinja i sveki odose na planinu za vikend,a ja ostajem sama da strikam strikam strikam ,pa u nedelju dolaze opet moji mama i tata da me dadiljaju...poludecu vise jedva cekam da sve prodje.Mislim,moja svekrva je stvarno ok,a moje volim najvise na svetu ali..treba mi moj mir,navikla sam da budemo sami. uzid upomoc

: maza82 - 4. februar 2010 23:33:05(UTC)

Sve čestitke Idanijeli na curici!!!!

Da je živa i zdrava 1000god!!!

zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda zvezda

Konačno i devojčica posle mora naših dečkonja! bravo bravo bravo bravo bravo

: Milen@ - 4. februar 2010 23:20:41(UTC)
Ivana :-*
Odlucila sam da se nizbogkoga ne nerviram.

: IVANA-NS - 4. februar 2010 23:15:29(UTC)
idanijela.. da ste zive i zdrave 100 godina..sve cestitke..
Milenice,nadam se da si poslusala savete ostalih..i da ces ponajvise misliti na bebicu i sebe..
rebeca,pitala si me sto na Cr,prvi put se zavrsio carskim,pa sad idem ponovo..nesto ne bih ni isprobavala prirodni,kad sam vec radila CR
Dano,stvarno si divna roda!!! Svaka cast!!

: Milen@ - 4. februar 2010 22:47:47(UTC)
vivia :-* :-* :-*

: vivia - 4. februar 2010 22:45:30(UTC)
Aneri icon_wink

Keti, neka si i ti malo skitala, sto rece Evi, kad ide kod dr sredjuje se kao da ide ko zna gdje. "Uzmi sve sto ti zivot pruza" :) A i divno je otici sredjen kod dr ili u prodavnicu i raditi bilo sta zarad nekog dusevnog zadovoljstva. Zivjela Vivia, filozof dana :) (sta male stvari ucine od trudnicinog raspolozenja icon_lol )

Dano, hvala, dusice moja zagrljaj

Fiona, Milena :-*

Ja sam poslove za danas zavrsila, bole me malkice ledja, odoh naci neki film na tv i pripremati se za lalanje.

Ljubim vas drage moje zaljubljen :-*

: aneri - 4. februar 2010 22:26:28(UTC)
Definitivno moram da kupim ruter jer me bole ledja od sedenja(komp mi je na radnom stolu).

: Milen@ - 4. februar 2010 22:26:11(UTC)
Danijela,cestitke za curicu. Da je ziva i zdrava godina :-*

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 22:24:30(UTC)
Zove me muz, moram da idem, al doci cu kasnije. Pocinje nam film koji je snimio....:-* kuckamo se...Keti opet se ne viidi, ali znam da je nesto divno! Fala na tuti komplimenti, nadam se da ste uzivale cure....odoh, al se vracam icon_lol

: aneri - 4. februar 2010 22:23:30(UTC)
Hvala Dano dobro sam. Evo pijem caj od koprive i kuckam.

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 22:21:42(UTC)

Milice nije on zlocko, on je andjeo

Aneri kako si?

: ketrinbg - 4. februar 2010 22:19:36(UTC)
Dano za sada si najbolja roda. bravo bravo bravo Svaka cast zvezda
Poslala sam plavu ruzu i jos nesto ali izgleda sajt ne radi.
Ovo je treci put da se pominje BL za 3 dana ruganje Mnogo se spominje mozda jednoga dana sve dodjemo u posetu kod Evi. :)

: Evi - 4. februar 2010 22:19:26(UTC)
Ništa bez banjolučkih ćevapa icon_lol

: fiona29 - 4. februar 2010 22:14:18(UTC)
CAos cure,

Danijela od srca cestitke, pre svega ti zelim puno zdravlja, srece i ljubavi, sto manje pocetnickih muka i da se sto pre uhodate, a ti da se brzo oporavis.

Keti tebi cestitam devojcicu :).

Ne znam sta jos treba da cestitam, a da Evi 37 nedelja, joooj blizis se finish-u.

Milena tebi zelim da se sto manje nerviras, mozda ce sutra biti bolje.

Dano stvarno si postala profi roda :). Svaka cast, dobila sam gorusicu od samog gledanja slika.

Ja sam danas pola dana provela na telefonu, svaka cast onima kojima je to posao, ja to ne bi mogla. Kupujemo stan, prikupljamo papirologiju za kredit, stres uzas blagi, visim na telefonu ceo dan.
Muz me zeza da sam ja logisticka podrska, i da moram sve dobro da organizujem.

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 22:14:03(UTC)

Jel to opet pukao forum, vidim da vas nesto nema...

Tema za cestitke ldanijeli je http://forum.roditeljpor...482&posts=10#M680211, pa ko nije, a zeli, neka izvoli i posluzi se ;]

Keti sta si mi to lepo poslala na slicici? Vivia hvala draga, ja se uvek radujem kad cujem da si se sredila i izasla :-*

ih kakvo mi je pamcenje, ko u ribice-20sekuni...opet ne znam sta sam citala hmm

: aneri - 4. februar 2010 22:10:23(UTC)
Vivia sta ti je volja,bravo za upornost!

: Milica81 - 4. februar 2010 22:07:47(UTC)
Hippi, Vivia hvala vam na komplimentima za mog zlocka zagrljaj zagrljaj

: ketrinbg - 4. februar 2010 22:01:35(UTC)
Bas sam srecna,Teodora je dobro,ne moram u bolnicu i dolazi mi frizerka da me osisa i izasla sam u grad.Posle doce sam svratila u lili pa na banjalucki kebab uz naravno fantu i sad sam puna pozitivne energije.Danas sam se osecala tako mocno,zadovoljno da sam mogla skitati i skakati ceo dan.[url = http://www.tiptopglobe.c...oticons-blog-forum-email] [img] http://www.tiptopglobe.com/skin/smile/s2749.gif [/ img ] [/ url]
Dano ti si moja vila[url = http://www.tiptopglobe.c...oticons-blog-forum-email] [img] http://www.tiptopglobe.com/skin/smile/s6982.gif [/ img ] [/ url] [url = http://www.tiptopglobe.c...oticons-blog-forum-email] [img] http://www.tiptopglobe.com/skin/smile/s3885.gif [/ img ] [/ url]
Hvala mamice :-* zaljubljen

: Milica81 - 4. februar 2010 21:57:05(UTC)
Bravo Keti!!!!!!!!!!! Imaces princezu :)

: vivia - 4. februar 2010 20:11:58(UTC)
Keti bravo za curicu, nema veze to sto kaze doca da je sitnija, ipak je to curica, dama cvecko

Dano i tebi da cestitam za rezultate :-*

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 20:11:13(UTC)

Samo da javim pre nego istrcim napolje da nam je Danijela divno, malo boli stomak, ali je srecna toliko da udara kroz poruke ;] Emica je pored nje, sva zraci od zadovoljstva i sve nas pozdravalja, kaze da joj mnogo znacimo ;]

Posle cu detaljnije, trcim da mi se ne zatvori prodavnica, pa kuckam kasnje :-*

: vivia - 4. februar 2010 20:10:47(UTC)
Keti bravo za curicu, nema veze to sto kaze doca da je sitnija, ipak je to curica, dama cvecko

Dano i tebi da cestitam za rezultate :-*

: vivia - 4. februar 2010 20:06:33(UTC)
A sad dok ovo cudo radi da vam ispricam sta sam radila dok nije radilo :): uhvatila cica da cisti frizider, a usput kuhala rucak, kao od sale, kad me zabolise ledja, pa poce zigati stomak, tako sam se bacila u horizontalu i nepomicno lezala dok god se nisam odmorila. A onda teatralno (citaj jedva) ustanem, nabacim neku plavu sjenku, sofer zvani mm dodje s posla po mene, odveze i zamalo, zbog leda, odnese kod frizera, isfeniram se, onda me na isti nacin odnese u kafic neki novi, popijem toplu cokoladu i sada evo kuckam se sa vama i gledam kako sam lijepa na svim ogledalima 8) icon_lol hmm Sad mogu i u krevet, to bi mi bilo najpametnije smizlica

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 20:06:29(UTC)

Keti draga, to su divne vesti!!! Cestitam ti od srca divna i disciplinovana mamice! Stize nam uskoro lepotica Teodora... ti i ja kada se sretnemo donosimo jedna drugoj srecu...u bolnici smo se srele i obe su nas pustili kuci, danas kod dr i dobile divne vesti, a ti saznala i pol!!! Divno!!!

I da znas da jesi sitna, seti se mene koliko sam krupnija icon_lol ...meni beba prvi put ide skoro nedelju dana unapred, a dr kaze to je sve ok, super, vidi vas dvoje...tako da nije hteo da te tesi, nego stvarno gleda visinu, tezinu icon_lol , konstituciju...a devojcice su inace sitnije...ovaj moj vec trenira boks!  Ljubi Teodoru od teta Dane :-*

Hvala na lepim recima, drago mi je da vam se svidja posluzenje :-*

: hippeia - 4. februar 2010 20:01:23(UTC)
hahaha keti :) :) :)

Pa cijedio mi covjek grejpove i narance po cijeli dan i ja ozdravila :D Dobro, bas da sam ozdravila-nisam, samo mi je bolje :)

: vivia - 4. februar 2010 20:00:53(UTC)
Danijela se porodila bravo bravo bravo zaljubljen Dano, molim te kad budes u prilici reci joj, mada zna, da glupi forum nije radio, ali da sam mislila na nju i pisala, pisala rijeci podrske, ali uzalud. Ma neka je sa srecom pijanci

Hipp vidim ozdravila si ili prizdravila u svakom slucaju bravo
Milice, Lule je med a takvog sam ga i zamisljala jos kad smo se tek upoznavale, pa on nesto bio prehladjen zaljubljen

Bas mi je drago da vam se svidjaju stvarcice, upravu si Mekana, sad sam bas u tom fazonu, kupovanja :)

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 20:00:27(UTC)

Milice bravo ti ga za kladionicu bravo bravo bravo !!!

Evi cestitam ulazak u 37 cvecko , sada samo opusteno, jupiiiiii bravo bravo bravo

Vivia draga prenecu tvoju poruku danijeli, bez brige i divne su sti svatrcice za bebicu zaljubljen

Irena evo da otera mucninu!

Jeco ja te jesam zvala da ti javim da te Vana i ja cekamo u kaficu, ali se javio Strahinja i iskulirao nas icon_lol

Milena saljem ti protiv svih ruznih reci i emocija, svih neprijatnosti i kontrakcija, protiv netakticnih ljudi  i svega sto te je mucilo! Misli na bebu, ti imas na koga da mislis, ti imas koga da ljubis i imas kome da se radujes...pusti sve drugo :-* :-* :-*

: Milica81 - 4. februar 2010 19:58:39(UTC)
Zasto Evi???? Ja sam davno tipovala .... mozda sam ja specijalista za cr ;)

: aneri - 4. februar 2010 19:57:33(UTC)
Za Idanijelu injenu cerkicu da su zive i zdrave

: Jelena - 4. februar 2010 19:51:00(UTC)
danijela cestitam da ste zive i zdrave 100 god :)

posluzenje je divno :)

;] ;]

: Evi - 4. februar 2010 19:48:48(UTC)
Ne pika se Milice, džaba ti kulerske naočale! icon_razz

: ketrinbg - 4. februar 2010 19:32:26(UTC)
Hipp tm mora da je dobar doca cim si ozdravila ;]
ostalim trudnica puno :-* zagrljaj

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 19:24:43(UTC)

Evo mene...ispratih goste, pa mogu da vam se pridruzim na kratko. Tvrdoglava kao 100 kamila, uspela dam danas da rasirim krila i objavim Evino rodjenje  i pored svih blikada na forumu icon_wink

Ja sam jutros bila na kontroli, sve ok, bebac lepo napreduje, ima 2100, dr bas zadovoljan, ali mi neda da idem na vezbe, kaze idi slusaj teroriju, necu da ramisljam, a na vezbe kad udjem u 9-ihmm

Sve u svemu :-* pa idem da vas citam, pojma nemam sta ste pisale...

: ketrinbg - 4. februar 2010 19:23:29(UTC)
Milenice kao sto prethodne mamice rekle gledaj sebe tm i Juliju.Tvojoj sestri ne dam da mi uznemirava rodicu inace batina
Vivia stvari su ti preslatke a meni se svidja drugi komplet onaj zuti i kapica sa usima.
Danijela bravo bravo bravo za cerkicu da ste zive i zdrave 100 godina cvecko
Aneri

: filip.mm - 4. februar 2010 19:14:25(UTC)
Cestitam Danijela,neka je malena ziva i zdrava!!!

: Milica81 - 4. februar 2010 19:08:29(UTC)
Bravo Idanijela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobila sam na kladionici!!!!!!!!!!!

: Irena84 - 4. februar 2010 19:02:31(UTC)

Jeste u pravu ste,slazem se, Milena nemoj da im dajes za pravo da te nerviraju, prije svega ti si u drugom stanju ne oni, i tebi hormoni igraju "tango" a ne njima, pa neka te oni malo razumiju... Budi sebicna, ja jesam sto nikad nisam bila, malo ne mnogo ali jesam, i treba i ti da budes, misli na sebe bebosa, sveg muzica puzica i super ce da bude sve. zaljubljen

babies pregnant

: Milen@ - 4. februar 2010 19:01:05(UTC)
Hvala vam devojke na savetima i podrsci. Mnogo mi znaci. U pravu ste. Od sad gledam samo sebe,mm i ovu bebicu u stomaku.
Keti,bravo za Teodoru :)

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 19:00:31(UTC)

Napokon, ponovo radi forum!!!

Drage moje,

jutros sam dugo letela, do Bahreina i nazas da bih vam sa ponosom i radoscu kliktala najnovije vesti:

Danijela se porodila u 10:42 i rodila  Emu lepoticu, tesku 3600grama i dugu 49cm!!! 

Srecnoj mami cestitamo do srca

da su nam zive, zdrave, srecne, voljene i uspesne milion godina!!!

Evo malog pokolna za rodinu arapsku princezu ,     i naravno torta

Spremam slavlje, stize posluzenje...

Pa da pocnemo lagano:

...pa malo konkretnije                 

i naravno, kakvo bi ovo slavlje bilo bez arapskih specijaliteta, pa ko voli stize: humus, kus kus, kebabcici i mnogo toga

A sada da nazdravimo        

i da se zasladimo      i jedna arapska                      

i naravno   Slavlje moze da pocne!!!

: hippeia - 4. februar 2010 19:00:28(UTC)
Jao Milice, ja bih ovdje poruckala Luleta koliko je sladak!!! Ko uopste gleda kapicu zaljubljen

: Evi - 4. februar 2010 18:58:48(UTC)
Ja sam joj odmah rekla - kapica mi je najluđa! icon_lol
I mm je kupio sličnu, ali sa manjim ušima, jer ja jedem puno mrkve, pa prikladno tome icon_lol icon_lol icon_lol

: aneri - 4. februar 2010 18:53:03(UTC)
Bravo Keti ,znaci dobicemo drugaricu

: Irena84 - 4. februar 2010 18:49:08(UTC)
Jeste u pravu ste,slazem se, Milena nemoj da im dajes za pravo da te nerviraju, prije svega ti si u drugom stanju ne oni, i tebi hormoni igraju "tango" a ne njima, pa neka te oni malo razumiju...
Budi sebicna, ja jesam sto nikad nisam bila, malo ne mnogo ali jesam, i treba i ti da budes, misli na sebe bebosa, sveg muzica puzica i super ce da bude sve.

babies

pregnant

: Milica81 - 4. februar 2010 18:46:52(UTC)
Joj Vivia kad sam vidjela slike robice, moram vam pokazati Lukinu kapicu sa usima :)

Ovdje je imao 4 mjeseca

: ketrinbg - 4. februar 2010 18:46:28(UTC)
Eeeeeeeeeeeeeee sad mozemo da pisemo.
Plovka i Micka dobro dosle kuci.Mazite i volite svoje bebe i
bravo bravo bravo svim trudnica nedelje u koje ste usle.
Danas smo bili kod doce.100% je devojcica jer ima neke tri crtice :?: Teska je 1kg. Mere odgovaraju za 26+5 a po mensi je punih 28 nedelja.Doca kaze da je zato sto sam sitna icon_lol a ja kao Mekanin tenkic.Pregurali smo dosta ali doca kaze jos mesec dana strogog mirovanja pa cemo da se dogovorimo.TH ista,ali ne kapiram zasto jos uvek pijem folnak

: Irena84 - 4. februar 2010 18:42:44(UTC)

Dobro vece drage trudnice, bas ste me nsamijale sa modnim revijama i stiklicama, ja se budim navece i zamisrise mi mljeveno meso, ja sam jos u tim "vodama" amisrise mi niotkuda pa kad nachvrljim nos ono nista :( :)

Jecodoco hvala,ma mi smo sve slatke cim smo trudne, svaka na svoj nacin :) to je u Baru kod mojih, a virus jeste bice da je to, nego eto zahvaljujuci Lividinu nekim granulama prolazi :) Evi crkla sam od smijeha za flamingosa bas ste mu uvjek pozitivne  zaljubljen

I ja sam kao Evi u 37. nedlju usla i jako se radujem, sad odoh da opeglam bebece male stvari, jaooo kako su medene a kad ih siris vec shtipavica nego carapica :) mm rekao jao vidi kao da nam je beba tu,kad je vidio robicu na zici :)

: hippeia - 4. februar 2010 18:39:20(UTC)
Milenice ja ne mogu da vjerujem da su sad nasli da te sekiraju!!! Pa stvaaaarno!!!
Evi ti je dobro rekla-ne bih ja tu nista dirala! I ja sam se sekirala zbog ljudi (doduse ne zbog najblizih), dok nisam shvatila da su u biti oni jako nesrecni-drugacije ne mogu objasniti takvo ponasanje. Sad me stvarno zabole za bilo cije misljenje, dovoljan mi je samo jedan pogled na Kseniju i mm-a (a i na tibu, jel zaljubljen ) pa da mi bude smijesno da se nerviram zbog bilo koga!

: Evi - 4. februar 2010 18:39:01(UTC)
Ma, čuvaj se, beba ti je sad najprača, ništa nije vrijedno toga.
Biće vremena kad se porodiš za razgovore i prepucavanja, sad pazi sebe i dijete.

: Milen@ - 4. februar 2010 18:32:05(UTC)
Znam Evi sve to. Ma ako nikog drugog,nju cu odstraniti i ako mi je sestra. Neke stvari stvarno vise ne mogu tolerisati. Svaki dan mi je stresan sa njom a i sa ostalima. Stvarno mi to ne treba. Ako je neko moj sposoban da mi tako radi o glavi,sta onda da ocekujem od ostalih???!!!!! Necu dozvoliti da opet dodjem u situaciju da se cela tresem i da mi krenu kontrakcije. Zvala sam moju DR i rekla mi je da je to probadanje od sinoc kontrakcije. Sta mi uopste to treba???

: Evi - 4. februar 2010 18:26:42(UTC)
Mila biće ti teže da ih odstraniš sasvim, tu odluku prespavaj, ali definitivno nemoj nikome da objašnjavaš kakva je situacija ako te ne shvataju i ne podržavaju.
Baš te briga, sada imaš svoj život, porodicu, a s njima koliko ide. Nije fer da te sad uznemiravaju, osjetljivija si nego inače. Sestrino ponašanje je čudno, ali kad sebe postaviš iznad tog rivalstva, kad kažeš sebi da nemaš potrebe da joj se dokazuješ, biće ti lakše, moćićeš ignorisati tu ljubomoru. Ja sam u familiji imala jednu situaciju, ne od mojih rođenih, ali od jedne rodice i stvarno ko to nije doživio ne bi vjerovao. Šta sam god postigla u životu žena je ismijavala. Ali kad ti jednom klikne u glavi da je najbitnije da si ti zadovoljna sobom, da je zadovoljan tvoj muž i da će ti, ako Bog da, i djeca biti zadovoljna - ostala mišljenja su sporedna.

: aneri - 4. februar 2010 18:24:56(UTC)
Keti bas sam mislila na tebe gde si,kako si?
Milenice nemoj sad da se sekiras zbo g gluposti,misli na bebicu.
Neko je pominjao dijareju i ja je imam povremeno ,uopste nemam problema sa tim, mada sam cula da bi trudnice trebalo da pate od zatvora.
Danijeli cestitke!

: Milen@ - 4. februar 2010 18:18:39(UTC)
Evo,moja porodica ti je slucaj za posmatranje,pogotovo moja sestra. Ona ne moze podneti to da je meni lepo u zivotu pa na sve nacine pokusava to da mi poremeti. Sto je najgore,kad god to pokusam da objasnim caletu,ja ispadnem svakakva,glavni negativac. Ovo juce je prevrsilo svaku meru tako da sam odlucila da ih odstranim iz svog zivota. Gledaju samo sebea mene ko sisa. Ma muka mi je vise od njh.

: jecadoca - 4. februar 2010 18:17:12(UTC)
Opet radi jeeeeee!

Evi samo da znas da sam danas sastavljala meni za zurku koju cu praviti kad dodje vreme...moram polako da se pripremam!

Milenice nemoj da se nerviras,sigurno nije nista toliko ozbiljno zagrljaj

Danijela CESTITAM!!!!!!!!! Na cestitkama cu malo detaljnije...

: Evi - 4. februar 2010 18:14:28(UTC)
Probala sam i +34, tj. samo replay na tvoju poruku, a kada to nije upalilo probala sam da umjesto plusa stavim 0034, ali ni to nije bilo uspješno.
MM sad spava, ali kad se probudi iscimaću i njega, možda ima kakvu ideju.

: Mekana - 4. februar 2010 18:08:37(UTC)
Bas sam ljuta na tu moju kopaniju! Ranije smo bili VODAFONE, pa smo se prebacili na ORANGE i sad imam takvih problema!

Ja saljem mami, ona meni i nijedna nista ne dobija, a naplacuju mi - lopovi! Kad sam zvala isto su mi i ovi ovde rekli da ugasim tel. na par minuta i upalim! Za to vreme oni ce nesto da provere. Medjutim, opet nista. Dok nismo saznali, da ORANGE kompanija ima ugovor samo sa jednom srpskom firmom i to sa Telekomom, a sa ostalima ne.
Onda sam htela da placem od muke, jer ne mogu da se dopisujem skoro ni sa kim!

Bas me zanimalo za Bosnu i vidis ladno tebi stizu! zvezda Pretpostavljam da si probala da saljes +34 i moj broj, tako valjda treba! neznam

Odoh na cas! :-*

: Evi - 4. februar 2010 18:07:05(UTC)
Milena, pa što su te dirali! Grrrrr, ne damo mi tebe! Samo im zaprijeti hordom trudnica, ima da te ostave na miru!

: Milen@ - 4. februar 2010 18:01:03(UTC)
Ketiiiiiiii :-*

: ketrinbg - 4. februar 2010 17:58:23(UTC)
proba......proba.......
da vidimo da li radi

: Evi - 4. februar 2010 17:51:13(UTC)
Ma, ne brigaj, Mekana, flamingos ti je isto roda - samo našminkana U skladu je sa našim snovima!

Sad sam zvala korisnički servis da pitam što ti sms ne stiže, a oni mi kažu da nema razloga i da ugasim i upalim telefon! :? Ala mi pomogoše, svaka im čast!

: hippeia - 4. februar 2010 17:49:47(UTC)
Znaci ne vjerujem!!! Prethodnu poruku saljem vec tri sata!!!

Vidim da je neko pisao o dijareji- ja je cesto imam od kad sam trudna, sto mi je cudno s obzirom na to da sam u prvoj trudnoci bas patila od zatvora...

: hippeia - 4. februar 2010 17:46:54(UTC)
eheej mamiceeee :) :) :)
ja jutros bila ponovo nesto na poslu, pa zaglavila s kolegama-malocas dosla kuci...valjda me vise nece zvati...prehlada je bolje, kasljem, ali mislim da ide na bolje.
sanjala sam nocas da sam prokrvarila, uzas!!! bas sam se nesto bila istraumirala...

Evi dobar je ovaj orange cake, mmmljac :) :) :)

Vivia preslatke su stvari, narocito to odijelce s bubamarama, mogo mi se svidja bravo

Jel se to danijela porodila? Cestitam bravo bravo bravo cvecko

: Mekana - 4. februar 2010 17:42:38(UTC)
ahahahahaahahaha, sad cu lepo da crknem od smeha ju, ju, ju flamingos a?
Ni za sekund mi nije palo na pamet da to ne lici na rodu!

Ja trazila najlepsu rodu i nabasam na flamingosa!
Ma sad cu da nadjem i tebe ne zvala se ja Mekana! icon_twisted

Evo, nasla sam te, ali nisi mi toliko slatka kao ovaj tvoj kolega gore...

ihihihi, koji sam ja kreten, pa to stvarno flamingos

: Mekana - 4. februar 2010 17:27:58(UTC)
Jao Vana, uspele smo da se nakacimo bravo
Veliki :-* za tebe sto si jedna dobra i disciplinovana trudnica pa si pozdravila nase drugarice, kako sam te zamolila! :>

Izgleda da mi sve sad imamo iste snove - da se naroljamo, postavimo na stikle (dvanaestice), nabacimo torbe pastelnih boja, poredjamo se u tenk i odemo na zuraju! ruganje

E ja odoh do skolice, izvestaj sledi veceras!

Vivia mnogo ti je slatko ono odelce sa kapicama i rukavicama! zaljubljen Cini mi se da si sad zavolela kupovinu!

: Estella - 4. februar 2010 17:25:10(UTC)
Odoh u skolicu roditeljstva. Ceo dan opet nisam mogla ni da pristupim forumu - strasno. Ko zna da li ce i ova poruka proci...

: Estella - 4. februar 2010 17:24:32(UTC)
Odoh u skolicu roditeljstva. Ceo dan opet nisam mogla ni da pristupim forumu - strasno. Ko zna da li ce i ova poruka proci...

: Evi - 4. februar 2010 17:21:11(UTC)
Heeeej, Mekana, tvoja porukica mi je stigla u 11.21 i odmah sam ti odgovorila, ali izgleda da nisi dobila taj odgovor. Najbitnije je da od tebe stižu bez problema :)
Hihihihi, u nedostatku sličica roda mogu ja da budem i taj flamingos što si postavila, nema problema, sve u rok službe icon_lol

: vana - 4. februar 2010 17:17:40(UTC)
Ceo dan pokusavam da posaljem poruku :(
I Danijela, sve cestitke! Da ste tvoja princezica i ti zive i zdrave 10000 godina, da nam se sto pre oporavis i da dodjete kuci :) Dano, svaka cast..uloga rode ti fenomenalno stoji, jer besprekorno svaki put obavis zadatak.Sve cestitke i tebi.
Pozdravila Vas je Mekana, ceo dan pokusava da posalje poruke, sada je otisla u skolu za trudnice.

: Jelena - 4. februar 2010 17:16:58(UTC)
Da isprobam da li radi :)
Vec nekoliko dana pokusavam da posaljem i on je pojede ili nece da je posalje 3 sata :(
vivia lepe su stvari :)

evo opet neceeeee aaaaaaaaaaaa

: Mekana - 4. februar 2010 17:13:32(UTC)
Jao prosla! Aj jos malo da pisem onda!
Evi, opet sa svojim biserima, vidim lepo ste se zabavljali ti i tvoj muz! icon_lol Najjace je bilo kad si isprobavala mrezasti ulozak kako stoji bez gacica i da li moze da se tako seta a da ne ispadne! To je bilo super!

Dano, juce sam ti bila napisala da mi je bas drago sto sam uspela da te oraspolozim onaj dan kad si bila u bedaku! Kad sam poslala Evi, da te pokupi i provoza!
Jesi videla sto je slatka i pod punom vojnom opremom! Spremna da krene u Spaniju!

moja, poslala sam ti poruku na mobilni, bas da vidimo kakve odnose moja kompanija ima sa Bosnom!? icon_lol

Proveri, jesi li sta dobila?!

: Milen@ - 4. februar 2010 17:11:18(UTC)
Cao devojke. Sta se radi?
Ja ceo dan leskarim. Sinoc sam imala strasan sukob sa caletom zbog moje bezobrazne,bezobzirne i kretenske sestre da sam preplakala celo popodne i pola noci.Toliko sam se potresla da je pocelo da me probada u donjem delu stomaka i donjem delu kicme :( Bas sam se uplasila.

: vana - 4. februar 2010 17:11:15(UTC)
Ceo dan pokusavam da posaljem poruku :(
I Danijela, sve cestitke! Da ste tvoja princezica i ti zive i zdrave 10000 godina, da nam se sto pre oporavis i da dodjete kuci :) Dano, svaka cast..uloga rode ti fenomenalno stoji, jer besprekorno svaki put obavis zadatak.Sve cestitke i tebi.
Pozdravila Vas je Mekana, ceo dan pokusava da posalje poruke, sada je otisla u skolu za trudnice.

: Evi - 4. februar 2010 16:58:40(UTC)
Šta je vama, cure, opasno ste me počele sanjati? :) Te vas gostim, te vozim tenk, te se muvam po vašim revijama Sve je to dobro dok ne pođete sanjati da vas izmuzujem icon_lol

Moraćemo uvesti novi termin u sanovnik:

SANJATI EVI - dobićete zdravu i naprednu prinovu bez mnogo muke

Ma sve vas

: vivia - 4. februar 2010 13:55:40(UTC)
Drage moje zenice, da vam ja sa psiholoske tacke gledista kazem: pukle smo mi malo od ove kuce, i ja sam sve vise pocela da razmisljam o stiklama, alkoholu, izlascima, sminkanju, druzenju sa ljudima sa kojima to sada ne mogu, valjda mi dodijalo da mislim o porodjaju i sta cu i kako cu. I ne sanjam to, vec slicne stvari kao Jecadoca! Bebe kad se rode ce nas kazu svi, tako zabaviti, da necemo imati vremena da mislimo niocemu, ali zato kad ja ovog mog sinka-nemirka malo othranim, realizovacu snove icon_lol barem djelimicno.

A svidja vam se moj kompletic? :) Hvala, planiram princa u njemu iznijeti, mnogo je ljepsi uzivo, tako fin materijal, a kapica sa zecijim usima :) :) odusevila me :)

Blize se termini, jos malo pa cemo ovako bezbrizno cavrljati, stvarno smo veci dio nas "na redu" ali ima jos malo do tog reda, pa je onda bolje "o stiklama" malo da pricamo. Jeste li vidjele kako se sada nose tasne u pastelnim bojama, sve bih ih kupila i nosala, samo da imam gdje hahahah preslatke su, ali kad mi "stanemo na svoje noge" nesto ce drugo biti shik i mi takodje ;)

: jecadoca - 4. februar 2010 13:24:57(UTC)
Rebeca i tebi dobro jutro!

E i ja udjoh u 35.nedelju! coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee

: jecadoca - 4. februar 2010 13:15:14(UTC)
Dobro jutro drage!
Hocu ja ovaj kolacic bas je po mom ukusu i kafica mmmmmmmmm.....
Cestitam Evi 37.nedelju.Bogami sitno brojis :)

Vivia super stvarcice,ovaj prvi krem kompletic je presladak!

Irena tebe je uhvatio neki stomacni virus,nadam se da ces danas biti bolje.Ti i tm bas ste lepi!

Ivana bravo za bebana!

Estella.Aneri,Mekana, dobro jutro!

A sad moj san.Evi ti postade predmet trudnickih snova :-*
Ja sam sanjala da sam ja kao manekenka doomed doomed doomed i otisla sam u BL,imam reviju neke exkluzivne obuce.I tako ja preobuvam cipele za cipelama,sve stikla dvanaestica (e tu sam bas uzivala,zbog cipela!!! kreten Inace oooobozavam visoku stiklu iveoma retko nosim ravno ) kad vidim Evi u publici i krenem ja za njom i tek je stignem u njenom ulazu i prilazim da se upoznamo,kad mi zvoni mobilni-zove me Dana i kaze da me cekaju u kaficu ona i Vana kreten I taman ja da objasnim gde sam kad Strahinja mi se dere iznad glave:"Ustajanjeeeeee!!!"
E ovo poslednje je stvarno bilo,tu sam se probudila,ali mi je zato sve ostalo u glavi sta sam sanjala icon_lol icon_lol icon_lol

:-*

: Mekana - 4. februar 2010 13:04:02(UTC)
E pa zene, bas ste mi juce nedostajale! Vi ste se nekako i progurale na forum, ali ja nikako! A bila sam uporna!
Zao mi je samo sto nisam uspela da pozelim srecu Danijeli i posaljem joj poljubce, pa evo sad to cinim! :-* :-* :-*
Vidim, preko Dane, da se lepo smestila, da je zadovoljna i brzo ce to biti gotovo!

Mazo i Micka veliki zagrljaj

Aj da vidim hoce li sad proci poruka?! klanjam

: Estella - 4. februar 2010 12:54:34(UTC)

Ivana,  bravo za priblizavanje velikog dana ! Evi,  bravo za 37. nedelju! Vivia, stvarcice su preslatke, uvek se raznezim kad vidim tako nesto maleno i medeno... Irena i Hipp, nadam se da vam je sada bolje! 

Ja sam ok, veceras idemo na predavanje - skolica roditeljstva, dolaze pedijatar i psiholog. A sad moram da  glacanjevesa

Kako ste mi vi ovog jutra? zaljubljen

: aneri - 4. februar 2010 12:47:47(UTC)
Vivia jako su slatke stvarcice!

: Rebecca20 - 4. februar 2010 12:47:28(UTC)
vivia, vana i ja imamo isti termin? :)

: Irena84 - 4. februar 2010 12:28:41(UTC)

Evi bravo, ja tek vidim pa ja i ti smo im iduce jel tako... 37. nedelja, sad smo mi na redu... :) vidim svasta ste nesto slatko kupile, bas se radujem, i ja sam ali sam ga juce oprala hvatam ovo lijepo suncano vrijeme da se fino osusi susenjevesa i da ga opeglam glacanjevesa poslozim i da ceka moju malu dusicu kad dodje kuci :) beba

: Evi - 4. februar 2010 12:23:36(UTC)
Vivia, mnogo slatke stvarčice!!! Kapica kod onog kompletića je urnebesna!! :) :) :)

: Irena84 - 4. februar 2010 12:21:24(UTC)

Dobro jutro drage mi trudnice, uhh moram da vam se zalim, ja sam dva dana bila ni mrtva ni ziva, uhh :(

Odjednom nemam pojma sat sam pojela toliko sam se ispovracala prvo navece i sve me zivo boljelo onao kao da hoce neka gripa da me uhvati, tako da sam tu noc lezala, ali nazalost manje sam lezala nego sto sam dezurala na wc :(

E to je muka ziva, dijareja me udavila cijelu noc i dan iduci i eto sinoc mi je bilo lakse, doslo mi je od muke da placem,a tresla me groznica zima kao luda, pa taman se stoplim pored muzica kad opet moram da ustanem, ma pii crkla sam...

i tako me to izcrpilo da je to strasno!

: vivia - 4. februar 2010 12:19:17(UTC)
Evi, bravo za 37. prosla opasnost, blizi se veliki dan.

Hipp, tjeras li prehladu?batina

Evo da pokusam sada poslati one slike koje saljem jos od prekjuce, niko se vise ni ne sjeca da sam ih trebala poslati.

Kupila sam i svijetlo plavi ogrtac, imaju i divne papuce u istoj nijansi i materijalu, ali nema broja za mene, mozda im stigne, pa se prijavljujem u plavo-sivoj kombinaciji, pidzama, spavacice, ogrtac :)

: aneri - 4. februar 2010 12:10:18(UTC)
Uh smazacu ovu torticu kao od sale!
A sad idem da zaprzim pasulj!

: vivia - 4. februar 2010 12:07:55(UTC)
Da li cu konacno uspjeti poslati poruku, bas sam bila ljuta i razocarana juce cijeli dan, najvise sto nisam mogla ldanijeli pozeljeti srecu, slala sam, slala, ali uzalud :( Sinoc sam imala goste, a vidim o svacemu ste pricale. Super je ideja da idete na kafu i ja bih rado, ali sam malo daleko, a tako bi mi prijalo, jer bas nemam s kim ovako preko dana, svi rade.

Mazo, nadam se da da nece doci do toga o cemu si pisala kao ruznu mogucnost (necu da ponavljam).

Evo opet ne moze, ko zna kada ce proraditi, ovo je stvarno prevrsilo svaku mjeru!

: Evi - 4. februar 2010 11:42:16(UTC)
Ooooh, pa ja danas ušla u famoznu 37. sedmicu!!! Častim, častim!! Evo kafica i orange cake! :)

: aneri - 4. februar 2010 11:42:11(UTC)
Dobro jutro mamice,ja sinoc nisam uspela nista da pisem,forum je bas zezao.
Hipp gledaj da se lecis ,ti vec znas kako ,a imas i doktora pored sebe,pa ce biti ok!

: Rebecca20 - 4. februar 2010 11:33:36(UTC)
IVANA-NS, sto moras ici na CR? Ili je tvoj izbor?

: Evi - 4. februar 2010 11:14:27(UTC)
Hej, cure! Dobro jutro :) Radi li ovo čudo od foruma danas?
MM i ja smo sinoć baš čudno spavali. Ne smijem više da ga zezam sa trudničkim stvarima, jadničak, sad kad ja noću idem u toalet i on čeka u redu - svaki put! Totalno se poistovijetio. Još će početi da priča o bolovanju, pa šta ćemo onda, majko mila!!

Meni oko 12h dolazi jedna drugarica iz srednje da me ''vidi'', što mi je jaaaako čudno, jer me nije ''gledala'' dugo. U srednjoj je bila slatka, poslije joj je nešto šunulo u glavu, skroz se promijenila, u negativnom smislu, nikom se nije javljala, sa skoro svima iz društva se posvađala i sad odjednom se najavljuje kod mene icon_eek Ali, hajde, dobro, još nisam naučila odbijati goste, valjda će imati razumijevanja.

Ko kuha kafu, da se malo rasanim?

: Evi - 4. februar 2010 11:13:39(UTC)
Hej, cure! Dobro jutro :) Radi li ovo čudo od foruma danas?
MM i ja smo sinoć baš čudno spavali. Ne smijem više da ga zezam sa trudničkim stvarima, jadničak, sad kad ja noću idem u toalet i on čeka u redu - svaki put! Totalno se poistovijetio. Još će početi da priča o bolovanju, pa šta ćemo onda, majko mila!!

Meni oko 12h dolazi jedna drugarica iz srednje da me ''vidi'', što mi je jaaaako čudno, jer me nije ''gledala'' dugo. U srednjoj je bila slatka, poslije joj je nešto šunulo u glavu, skroz se promijenila, u negativnom smislu, nikom se nije javljala, sa skoro svima iz društva se posvađala i sad odjednom se najavljuje kod mene icon_eek Ali, hajde, dobro, još nisam naučila odbijati goste, valjda će imati razumijevanja.

Ko kuha kafu, da se malo rasanim?

: Milica81 - 4. februar 2010 9:42:19(UTC)
Bravo Ivana! Ja sam sad dosla iz DZ. Primila sam progesteron, a dupe mi otpade. Jako me pece bas. Sad cu da pojedem mandarinu i da se vratim u krevet.

: Milica81 - 4. februar 2010 9:42:03(UTC)
Bravo Ivana! Ja sam sad dosla iz DZ. Primila sam progesteron, a dupe mi otpade. Jako me pece bas. Sad cu da pojedem mandarinu i da se vratim u krevet.

: Milica81 - 4. februar 2010 9:41:03(UTC)

: IVANA-NS - 4. februar 2010 9:27:37(UTC)
aj sad da pokusam,posto sinoc nije bilo sanse..
plovka,,micka..poljubac za vas.. a sad ja sa izvestajem:
bebica nam je super,ima oko 2,5 kg,dr rekao kao da dodjem 22 og,a da 1 og idem na CR..
meni to nesto kasno,al sta da radim.. jos on ide 26,27 negde izvan zemlje,a kakav sam baksuz,jos ce me tad zadesiti kontrakcije..
tako da ga mozda nagovorim pre tog puta da se ja poradjam,ako bude sve ok..
ljubim vas sve,i nadam se da ce porukica proci..

: Milica81 - 4. februar 2010 2:08:15(UTC)
A joj Dano ja ti ne znam kad su ti dani bombardovanja. A kako numeroloski los? Ja sam se ovih dana malo zagrijala za feng shui pa istrazujem po netu. Jeco, Lule ide u vrtic, mm ga vodi kad krene na posao, i kupi ga u povratku. On sve radi oko njega, i oko kuce - usisava, pegla, riba kupatilo. Ja ponesto skuvam i ocistim prasinu. Mama mi uglavnom donese smrznuta kuvana jela,a ja samo Luki spremim.

: Milica81 - 4. februar 2010 2:06:33(UTC)
A joj Dano ja ti ne znam kad su ti dani bombardovanja. A kako numeroloski los? Ja sam se ovih dana malo zagrijala za feng shui pa istrazujem po netu. Jeco, Lule ide u vrtic, mm ga vodi kad krene na posao, i kupi ga u povratku. On sve radi oko njega, i oko kuce - usisava, pegla, riba kupatilo. Ja ponesto skuvam i ocistim prasinu. Mama mi uglavnom donese smrznuta kuvana jela,a ja samo Luki spremim.

: Milica81 - 4. februar 2010 2:05:59(UTC)

: Milica81 - 4. februar 2010 2:04:49(UTC)

: jecadoca - 4. februar 2010 2:03:25(UTC)
Idemo,idemo bravo bravo bravo
....3
trudnica vestica vestica vestica

Dano kad cu ja? Sta kaze kugla?

: Estella - 4. februar 2010 1:57:16(UTC)
Ja idem u DZ Rakovica. A to za ovcije boginje, ne pominji mi ih, ja ih prelezala sa 30 godina, zaradila ih prve godine kad sam pocela da radim u osnovnoj skoli. Morala sam tri nedelje na bolovanje, to mi je bilo prvo bolovanje u zivotu...

: vana - 4. februar 2010 1:56:43(UTC)
Idemo milion posto, samo da dodje ta 37-a nedelja :).
Dano, ja idem DZ Vracar, ali nisam pohadjala skolicu jer mi doca zabranio.Zato i ne umem da disem pravilno pri porodjaju :)
A za coca-colu ziveliiii :)))))

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 1:50:39(UTC)

Ja bih u skolicu kod mene u DZ Stari grad, a boginje nisam prelezala ovcije, ali jesam rubeole...pa mi frka da ih ne dokacim, cula sam da su ovcije sad aktuelne...

Jel neko ide u DZ  Stari grad? PA da idemo zajedno ;]

Milice gde mene sestro stavi na dan bombardovanja, pa jos numeroloski los broj...menjaj to odmah, ja ti kazem promasaj 100%, a kad ti vidovita Dana kaze,onada to nesto i znaci icon_lol

Hocu na pice, ja vas cekam ovako zagrljaj zagrljaj zagrljaj i radujem se i stvarno sam ozbiljna...ja sam onaj drustveni tip ;] volim da se druzim :)

: jecadoca - 4. februar 2010 1:48:37(UTC)
Hehe i meni brane ali su sad svi zaspali vestica batina
I ja volim coca-colu,a sad kad sam trudna bas mi se piiiiiiije....ali trpim.

Evo da nazdravimo Vana pijanci i ostale ko je jos tu Milica,Estella...

: vana - 4. februar 2010 1:43:18(UTC)
Kladila sam se na Evi :)

: vana - 4. februar 2010 1:33:49(UTC)
Idemo milion posto, evo jos i
Dana da potvrdi. Jao najludja fora sa coca-colom , mm kao sumanut jos od pocetka trudnoce meni brani i da pogledam coca-colu jer kaze sadrzi "nesto", sto izaziva pobacaj i porodjaj..Ja obozavam da je pijem ali nisam je ni pogledala do skoro dok nisam shvatila da on genije misli na kinin i sweps:) Sad se i meni pije..:(

: jecadoca - 4. februar 2010 1:27:20(UTC)
37 nedelja kad napunimo...do tad strikam
Je li ti stalno lezis? Ko cuva onog malog slatkisa? Imas pomoc oko kuce?

: jecadoca - 4. februar 2010 1:24:49(UTC)
Vana pazi sta si rekla,drzim te za rec :) I is,is losem raspolozenju

Milice odoh da bacim pogled sta si mi prognozirala...

: Milica81 - 4. februar 2010 1:22:21(UTC)
jeco kad mislis da cemo smjeti u setnju??

: jecadoca - 4. februar 2010 1:20:51(UTC)
Opet jede poruke!
Ja sam sad lepo pojela jedan veeeeeliki topli sendvic i popila veeeeeliku casu coca-cole,sve sami vitamini u njoj doomed ali sta cu bas mi se pila,nisam sto godina i sad sam :>

: vana - 4. februar 2010 1:20:34(UTC)
Ja vec pola sata pokusavam da posaljem poruku :((
Danas sam svratila do akse da kupim nesto bebcu, ali nista nisam nasla :((( Pritom sam zaboravila koju velicinu bi trebalo da uzmem.. I ja sam nesto totalno depresivna...
Jeco,za tri nedelje idemo zajedno na kaficu sa Danom, i u kupovinu za bebce :)

: Estella - 4. februar 2010 1:11:01(UTC)
Dano, nisam u toku gde si planirala da ides na vezbice. Ja idem u dom zdravlja i ima nas samo 4-5 u grupi, uopste nije guzva. Ni ja se nisam vakcinisala, ali mi je dr savetovala da idem i da je aktivnost gripa sada na niskom nivou. Meni bas prija da izadjem iz kuce, nesto cujem i naucim, malo popricam sa drugima i tako...

: Milica81 - 4. februar 2010 1:10:48(UTC)
Ja sam odigrala novi tiket - dopunjen, bez izmjena. Nadam se da ce biti po meraku :)

: Milica81 - 4. februar 2010 1:07:52(UTC)
Ja sam odigrala novi tiket - dopunjen, bez izmjena. Nadam se da ce biti po meraku :)

: jecadoca - 4. februar 2010 1:02:07(UTC)
A za to bljak raspolozenje daj onog tvog za teranje trudnickih tegoba!
Onda malo prebiraj po onim medenim stvarcicama sto si kupila za bebana...
Malo se mazi sa tm...
.....a ako nista ne pomaze daj neku sliku postavi a ja cu da 'falim ima odma' da bude ko rukom odneto! :-*

: jecadoca - 4. februar 2010 0:55:08(UTC)
Dano gde ces u skolicu? Ako si prelezala ovcije boginje no frks,a za ostale viruse neznam .
moras sama da odlucis!
Sutra cekamo izvestaj od dr

A ja i dalje na levom boku usla danas u 35. nedelju,mastam o kafici negde u gradu,mazim se i igram sa sinom i tako....jos 3 nedelje pa krecem u akciju.

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 0:40:14(UTC)

Jeco trokiram vec dva dana...moracu da procistim "kanal"...da nahranim kravu, opipam curku i pune ruke posla imam, a bas sam bila nesto bljak...:( ali nadam se da cu sutra ujutru biti kao nova!

IDem kod dr, pa se nadam da ce mi reci da smem na vezbice za trudnice, posto prosli put zaboravio to da mi kaze, a nisam htela da ga cimam, neka prodje janur zbog virusa...ni u februaru nisam pametana sta da radim, a jako mi se ide...ali kazu prostorija mala, a trudnjaca puno...pa su tu i mamice koje vec imaju decicu, a krenule neke boginje po vrticima...bas sam hmm ...neznam ...

A kadda se vratimo do dr, cekam vesti od Danijele, pa da poletim za toplije krajeve i donesem nam malo sunca i lepih vesti ;]

Kako si ti?

: maza82 - 4. februar 2010 0:38:19(UTC)

Hvala Rodo moja!!!

On mi je najveća uteha za sve muke i sve što me je snašlo mislila sam da je kraj ali izgleda da još uvek nije  sok

Jedini problem je što će Nemanja ostati kući a sem mene niko nezna da ga smiri tj on neće kod nikog osim kod mene tako da će biti ludilo a ja ću tamo da umrem bez njega zaljubljen

: jecadoca - 4. februar 2010 0:22:49(UTC)
Snezana dodjite nam u "goste" cesce vi sa drugog!

Dano,Dano trokiras danas...Gorana se juce porodila icon_lol Nahrani zeno onu kravu i obrisi kuglu od prasine :-*

Hipp da nam brzo ozdravis! zagrljaj zagrljaj zagrljaj Cajici,vit c,miruj,znas vec...uostalom imas docu kod kuce zagrljaj

Mazo nadam se da ces da prodjes bez kiretaze,dosta si se napatila.Brzo cemo svi da se nadjemo na bebama.

: jecadoca - 4. februar 2010 0:20:21(UTC)
Snezana dodjite nam u "goste" cesce vi sa drugog!

Dano,Dano trokiras danas...Gorana se juce porodila icon_lol Nahrani zeno onu kravu i obrisi kuglu od prasine :-*

Hipp da nam brzo ozdravis! zagrljaj zagrljaj zagrljaj Cajici,vit c,miruj,znas vec...uostalom imas docu kod kuce zagrljaj

: Danica&Dejan - 4. februar 2010 0:14:56(UTC)

Joj Mazo ja sam tamo bila 23-eg poslednji put i malo se zabrinula da ti se nije dopalo kako sam rodisala, a to mi je bilo prvo rodisanje pa sam bila u tremi i sve boje duge promenila ...

a sad kad videh ovaj tvoj post, majko mila, treba da me vidis kako sam icon_surprised ops: icon_surprised ops: icon_surprised ops: kao u osnovnoj skoli... Hvala ti Mazo, srecna sam da ti se dopalo...moj rodic je andjeo

Zao mi je sto si i dalje pod pritiskom i nadam se da ce te pozitivno iznenaditi dobrim vestima da se sve vratilo na svoje mesto...bas me tuga uhvati kad pomislim sta si sve prosla, ali opet, kad samo jednom pogledas NEmanju...zaljubljen zaljubljen zaljubljen to isceljuje sve rane...Ljubim te puno, puno :-* :-* :-* i nadam se najboljem ishodu.

: Estella - 4. februar 2010 0:08:30(UTC)
Pozdrav novopecenim mamama koje se javljaju na trecem!
Evi, bas si me nasmejala sa tvojim isprobavanjem pumpice :)

: maza82 - 3. februar 2010 23:56:08(UTC)
Citat:
Danica&Dejan - 2/2/2010 00:56

Mazo divne su slike Nemanjine. Dodji nam cesce. Plovka, MIcka i Bery ti stizu... a uskoro i sve mi ;]  Nisi mi rekla jel ti se svidelo rodisanje, da li si zadovoljna, kako se sada osecas, oni otoci i sve drugo jel ok?

Draga moja rodo ja sam ti se zahvalila na temi čestitke koje si postavila Nemanji i meni! Moja je greška što to nisam učinila i ovde pa se ovon prilikom izvinjavam! 

Moram priznati da je Dana najdivnija roda na svetu i zato je preporučujem svakom za rodu!!!! zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Inače otoci su spali prvi dan nakon cr, ovako sam valjda dobro. Žao mi je samo što mi nisu lepo radili 15.01 cr a ne čekali da mi bude glava u torbi pa sve navrat-nanos ali dobro neću više da razmišljam o tome jer mi izlaze žuljevi na mozgu. Ništa me ne boli ali materica se nešto nije dobro vratila pa sad pijem neke kapi idem u DM svaki 2-3dan i do 11.02 ako se ne bude vratilo tj očistilo moraću da ostanem tamo da mi rade kišetažu. E to bi me dokusurilo, mislim da je jako malo stvari koje su me zaobišle u trudnoći mislila  da je konačno kraj, da uživam u detetu jer u trudnoći imala sam jako malo bezbrižnih dana ono cvrc

Što se tiče cr gospoje koje će se poroditi cr neka se ne brinu ništa, prošla sam prvo kroz prirodan porođaj a sad i cr verujte mi da je 1000 puta lakše , možda je oporavak u prvih 24h malo teži ali zato posle je i lakše i lepše uz cr. 3 dana posle cr mogla sam i na maraton bravo

: Micka&Nidza - 3. februar 2010 23:55:32(UTC)
Cao devojke...
Jeco draga evo devojcice duple mame da se javi...
Prijavila sam se na bebama,ali me nesto vuce da se vama redovnije javljam nego mamama...
Evi bravo za tm, bas je pravi tatica!!!

Plovka draga dobro dosla kuci... zagrljaj Mozda te ovo utesi, i Stefan je prvu noc kuci plakao i drao se, non-stop trzaio da sisa. Za dva sata je 4 puta sisao. Druga noc je bila super, budio se 3 puta, na 2,5 do 3 sata, sisa i spava ponovo. Mozda ce tako i Sergej. Mada sto kaze Jeca ti si se bas nasetala i naskitala i ocekujes da bebica bude mirna kao bubica? zagrljaj

Stefi je sisao oko 21h, i to mu nije bilo dovoljno nego sam morala da mu spremim i 30ml bebelaca...sad bi trebao da spava bar do 23:30...
Pre toga je sisao u 17h, podoj je trajao sat vremena, posle toga sam izmlazala mleko pa je tu bilo jos 40ml...oko 19h sam ga lepo umila,oprala guzu i onda je popio jos 30ml bebelaca... ko sta radi moj maleni samo jede...
Iskreno,uopste mi nije tesko ni budjenje ni ustajanje nocu,samo kad on lepo sisa.
Sa Sofijom su bili problemi, uopste nije htela da se trudi da sisa,povuce malo i pocne da se nervira jer ne moze lepo bradavicu da uhvati pa odustane. A Stefi dok ne izvuce sve ne prestaje...

Jeco u pravu si, brzo ce moja Sofi kuci pa cemo da uzivamo....
Odoh ja na tusiranje...
Laku noc devojcice
Sve vas ljubim pa se kuckamo!!!!

: Danica&Dejan - 3. februar 2010 23:54:32(UTC)

Drage moje, samo da javim da nam se Danijela lepo smestila, da na ctg ima kontrakcije, ali je nista ne boli. Uslovi su za 10, sestre sjajne, soba roze. Zadovoljna je i sve pozdravlja i ljubi, ali ne samo ona, imamo pozdrave i od buduceg tate ;]

a sad idemo, pevajmo pesmicu nasoj Emi da nam sutra zadovoljna dodje na svet

Ja sutra imam pregled, pa se javljam kada se vratim...nesto sam bas umorna neznam ranije cu u krevet...

:-*

: Evi - 3. februar 2010 23:43:16(UTC)
Hipp, svaka čast na mirnom sastanku, dobro si to podnijela! :)

: hippeia - 3. februar 2010 23:41:12(UTC)
ej ja sam legenda, tek sad skontah da je Evi muza izmlazala, hahaahahahaha, a ja potrcala brze bolje da je savjetujem :) :) :)

: Evi - 3. februar 2010 23:34:09(UTC)
Nisam usjela ništa da izmuzem , ali makar sam vidjela kako vakuum radi i koje dugmiće da pritišćem ako hoću da pauziram i sl. Možda da sam bila upornija i mlijeko bi procurilo

: hippeia - 3. februar 2010 23:31:24(UTC)
Danas sam par puta pokusala da se kacim na forum-nije islo-evo me tek sad.
Gledala Avatar, preporucujem!
Prehladjena sam kao niko, sad me vise i ne boli toliko grlo, koliko me pece cijela sluznica gornjih resp. puteva i mnogo kasljem.
Meeting sa seficom protekao u miru, nisam lajala :D
I taaako...

E da-vidjeh na cestitkama da se Gorana porodila? Ako jeste- cestitaaaam bravo bravo bravo

: vana - 3. februar 2010 23:30:57(UTC)
Ceo dan ne radi forum, kakav uzas:(
IDanijela, zelim ti da sve brzo prodje i da sve bude u najboljem redu, da se brzo oporavite i dodjete kuci :)
Plovka, Micka super sto ste dosle kuci sa svojim bebironima:)
I tako..nadam se da ce ova poruka otici, pokusavam da nesto napisem od pet popodne..

: jecadoca - 3. februar 2010 23:05:43(UTC)
Gospodarica Evi...ti se malo igrala s-m...steka forum pa da prekratis vreme icon_lol
Evi hahahaaha izmlazala si tm...pa ne mozes da vidis da li radi dobro ako nista ne izvuces....jedino si mogla da mu izvuces bradavice ako su mu uvucene.....hi,hi.hi icon_lol icon_lol icon_lol
Sta ce tebi jos pasti ma pamet ludice!

Plovka dobrodosla nazad.Gledala sam na fb slikice,beban je medic pravi,sav sladak,cist....ma divno.A sto se "deranja" tice sta bi ti majka posle onolikog lutanja da beban bude bubica.On temperamentan na mamu zaljubljen

Micka devojcice,a sad vec dupla mama.Verujem da ti malena puno nedostaje.Brzo cete opet biti svi zajedno. :-*

: Evi - 3. februar 2010 23:01:28(UTC)
Ma, kakvo napaljivanje, moja Dano, jaukao čovjek dok se ja nisam ispraksala (počupala sam mu neke dlake).
Ali morala sam probati prije bolnice, bolje nego da se tamo bakćem sa uputstvima icon_lol

: Milica81 - 3. februar 2010 21:18:23(UTC)
Bravo Micka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bravo Plovkice!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evi, svaka cast tm!!!!!!!!!! To je pravi tatica!!!

: Danica&Dejan - 3. februar 2010 21:16:35(UTC)

Evi, vracam se u punoj snazi icon_lol , upravo sam se kladila na Goranu. Hajde i ti, njoj je termin 5.2. da se malo zabaljamo :)

Jel ti se muz napalio danas ili icon_evil

: Evi - 3. februar 2010 21:11:23(UTC)
Dano, drago mi je da si danas bolje. Tako treba!
Nemoj da se tmuriš, odmah se i vidovnjačke sposobnosti smanjuju: pasulj, grašak i leblebije završe u čorbancu, bademe pozobaju trudnice sa žgaravicom, žaba izgubi divnu zelenu boju, krava se udeblja od briga, a ćurkicu nema ko da pošteno prepipa! icon_wink

: Danica&Dejan - 3. februar 2010 21:10:20(UTC)

Ja ne mogu da verujem da je poruka od 18h sada prosla buljavko stekla sam uslovni refleks da satima saljem poruku kreten

Snezana doci ces i ti kod nas, pa ces vidieti kakva je ovde ludnica, cini se da hormoni najace udaraju na III...svasta mozes da procitas icon_lol i dozivisicon_lol

Plovka i Micka, slatke nase mamice :-*

: Snezana.m - 3. februar 2010 21:06:56(UTC)

Jecodoco, i mi sa drugog te pozdravljamo, a i sve ostale trudnicice!

Zbog vas sa treceg sam nocas sanjala da se vozim nekim tenkom i da sam jakoooo pijana . Sinoc pre spavanja sam vas citala. Kod vas nikada nije dosadno.

: Danica&Dejan - 3. februar 2010 21:03:11(UTC)

Danijela zagrljaj zagrljaj zagrljaj krila su spremna! Cekmao Emu! Veliki :-* od nas!

Ja sam sada ustala i vidim ovo cudo proradilo ili sve varam... sutra mora da radi, roda leti i objavljuje divne vesti...

Ja sam danas super kako sam juce bila nesto tuznjikava, pa i kada sam htela nisam mogla da vam pisem...

SVe vas :-*

: aneri - 3. februar 2010 21:00:50(UTC)
Pozdrav za MIcku i Plovku i njihove dusice!

: aneri - 3. februar 2010 20:57:14(UTC)
Veliki pozdrav za Micku i Plovku i njihove dusice!

: Evi - 3. februar 2010 20:56:44(UTC)
Jaooo, kako sam ljuta na forum!! Cijeli dan sam slala Danijeli porukicu sa puno sjajnih zvjezdica, ali nije bilo šanse. Baš mi žao što nije uspjelo.

Ali vidim da su se moja Plovka i Micka javile, odmah sam sa manje oblačića iznad glave :)
Plovka, nadam se da je kod kuće fino i da se mazite i sikite kao pravi!
Micka, brzo se oporavi, a onda u šetnju sa svoja dva anđelka!

Ja sam danas pakovala torbu. MM i ja smo imali šou sa pumpom za izdajanje, ali psssssst, utepao bi me kad bi znao da ovo pišem Morala sam isprobati kako pumpa radi, a bojala sam se na sebi da ne izazovem kontrakcije, pa mi je mm poslužio kao model dok sam se ispraksala

: filip.mm - 3. februar 2010 20:55:33(UTC)
Plovka,dobro nam se vratila!
Danijela mislimo na tebe i samo neka sve dobro prodje!
Micka

: Milen@ - 3. februar 2010 20:39:44(UTC)
Micka :-*
Bas lepo sto si nam se javila :-* Za tebe i Stefija

: Micka&Nidza - 3. februar 2010 20:37:39(UTC)
Cao devojke, sta radite?
Idanijela SVE NAJBOLJE TI ZELIM, DA SVE PRODJE KAKO TREBA NA CR I DA DONESES LEPU I ZDRAVU BEBU NA SVET!!!! sad mi je Dana poslala mail da sutra imas CR inace ne bih ni znala sta se desava, na forum nisam mogla da se logujem...

Mi smo dobro, ja se oporavljam polako. Jos uvek ne mogu dugo da stojim, boli me stomak,ledja...a nazalost i gospodjica kad idem da piiii....Stefi sisa, ali moram i Bebelac da mu dajem jer jos nemam dovoljno mleka pa mu uvek fali 20-30ml...
Sofi mi je u Valjevu kod zaove :( ja se tek vratila od zaove a ona juce otisla. nenormalno mi nedostaje, ali morala sam da je posaljem dok se Stefi malo ne ustali sa nocnim spavanjem.
Ostace bar jos nedelju dana tamo. Zaova kaze da je dobra,da slusa,lepo jede (nista drugo i ne ocekujem od nje),spava...i kaze da ako bude ovako dobra,cuvala bi je mesec dana...sunce milo mamino... zaljubljen zaljubljen

Ako uspem procitacu sta ste kuckale pa cu vam se javiti...
Do tada sve vas volim,ljubim i grlim...nedostajete mi...jedva cekam da predjete na bebece teme!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

: Milen@ - 3. februar 2010 20:35:44(UTC)
Plovka :-*
Danijela,srecno sutra. Sve najbolje :-*

: aneri - 3. februar 2010 20:31:32(UTC)
Danijela sve najbolje!

Ovo nema smisla sa forumom,svaki dan se nerviramo.

: plovka83 - 3. februar 2010 20:31:20(UTC)
Ja samo da gvirnem da se javim, juce smo dosli kuci, beba trenutno spava,za razliku od nocas kad se drao celu noc, sreca sveki mi je priskocila u pomoc negde oko pola tri. Vidim Danijela se sprema za sutra, sretno draga! Zelim da se puno zahvalim svojoj najdivnijoj rodi Evi. Sve vas grlim i ljubim, i javljam se ako ne poludim od nespavanja i dranja!

: jecadoca - 3. februar 2010 20:26:55(UTC)
Konacno!
Danijela zelim ti sve najbolje!Sutra cekamo lepe,najlepse vesti! zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Prvo da vidimm 'oce ovo da prodje pa pisem dalje... icon_lol

: Milen@ - 3. februar 2010 20:11:34(UTC)
Cao devojke. Sta se radi?

: Estella - 3. februar 2010 19:06:43(UTC)

Drage trudnice, vidim da i vas nervira forum, mene izludjuje, bas kad imam nesto da prokomentarisem, ne mogu da pristupim ili ne mogu da posaljem poruku, grrrr. :(  Danas nisam ni ukljucila komp do 5 popodne.

Danijela, srecno!!!

Nas dve smo dobro, bas se sutiramo i protezemo... :) Cekamo tatu da dodje sa posla i da uzivamo. Sve vas  zagrljaj i  :-*

: Milica81 - 3. februar 2010 18:56:17(UTC)
Idanijela mila, srecno!!! Saljemo ti snagicu i podrsku i mislimo na vas!!!!!!!!!!!!

Meni su nalazi malo bolji (hemoglobin 117, ostalo je manje vise ok, nema bakterija u mokraci pa me i to raduje).
Izluđeću od ovog foruma!!!!!!!!

Hippi pisi je li bilo

: vivia - 3. februar 2010 18:52:01(UTC)
Draga ldanijela, ne znam da li cu uopste uspjeti i ja da te pozdravim i pozelim svu srecu jer je ovo sa forumum cist bezobrazluk. Cijeli dan saljem poruke!!!

Neka ti je srecno, mislicu na tebe, javi nam se kad mognes!

: ldanijela - 3. februar 2010 14:44:22(UTC)
Ovo sa forumom vise nema smisla a ja tako zelim da vam se zahvalim na podrsci i da vam kazem da sam skroz uzbudjena...kao da nisam ja bas se cudno tj. smesno ponasam kreten ....mi cemo uskoro da krenemo, ici cemo na vecericu negde pa onda pravo u bonicu i onda jaoooooo sutraicon_lol .....jao koji cudan osecaj ej pa uskoro ce biti beba
hehe a ja sam bas navikla da sam trudnica ruganje ruganje ruganje ruganje
a Emica se umirila danas ne mrda dete ceo dan a juce je igrala sirtaki...kazem ja mm sad ona razmislja "ovi hoce da me vade napolje hmm a sta cu napolju kad mi je i ovde super, mozda da se ipak okrenem u poslednjem trenutku pa mamu vrate kuci"ruganje ruganje ruganje

moje trenutna dijagnoza je Odlepitis Totalitis tako da mi nemojte zameriti na ispricanim gluposima :-*

ako internet bude dostupan javicu se iz bolnice a ako ne bude javice vam moja RAI Dana sta se zbilo zagrljaj :-*

drage moje budite mi dobro i veselo
Znam da znate ali ipak cu reci :bas cete mi nedostajati....ali bas :-* :-* :-* :-* zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

caos

: Evi - 3. februar 2010 11:32:10(UTC)
Mogu palačinkice, iako su na brzaka! Njam

Aneri, ne znam šta bih ti rekla, sad ne mogu taj bazen da si izvrtim iz glave. Moram pitati doktoricu da me pusti.

: Mekana - 3. februar 2010 11:23:26(UTC)
Dobro jutarce drage trudnice! Evi, Vivia zagrljaj

Tako mi je drago da jednom i ja budem medju prvima, pa da vam skuvam kaficu!I palacinke sam ispekla na brzaka! icon_lol

Ima i caja, pa izvol'te!

Ja se vratila iz grada, pola obavila, pola jos moram i tako!

Aj ustajanjeeeeee...

: aneri - 3. februar 2010 11:20:05(UTC)
Jao Evi dodje mi da uskocim u ovaj bazen , btw obozavam da plivam.
Ja sam lose spavkala i lose sanjala.
Divan je i suncan dan pa cu posle malo u setnjicu.

: Evi - 3. februar 2010 10:38:00(UTC)
Osvanuo je divan, sunčan dan! Dobro jutro, drage moje!
Mogla bih jednu turu tenkićem po forumu,da vas pokupim sve i odvedem na kafu na neko ovako mjesto. I da bude i bazen, pa da se malo bućkamo, pošto sam sinoć sanjala (tako divno!) da plutam u bazenu. I kičma se opušta, predivno stanje bez osjećaja težine. Ja sa veeeelikim stomakom, a lagana kao perce. Probudila sam se sa ogromnom željom da zaplivam.

: vivia - 3. februar 2010 10:35:59(UTC)
Dobro jutro drage dame, evo cajici, kafice od mene coffee coffee coffee coffee
Ivana, ti popij caj za zeludac i proci ce!

Ne znam stvarno kako vi uspjevate, ali mene nemogucnost slanja poruke izludi, kada se nakuckam svega i to jednostavno nece da ode. Npr. sinoc sam bas imala zelju da vam pokazem stvarcice koje sam kupila, ali nije bilo sanse da se posalje. Vidim jutros da je malo kasnije proradio i da ste pisale do kasno, a ja sam tad vec zaspala.

Hajde pokusacu sada, u slijedecoj poruci!

: IVANA-NS - 3. februar 2010 9:45:07(UTC)
uh..celu noc nisam spavala..te me boli zeludac,pa se grci stomak,pa me sece dole.. jedva cekam danas pregled.. moram da viim ko je posle mene
za poradjanje ,da mu dodelim ulogu rode.. da brze prodje vreme..
ljubim vas sve..

: Danica&Dejan - 3. februar 2010 3:36:28(UTC)
Svi su zaspali, odoh i ja...lepe snove, pa sutra osmeh na lice, radost u srce zaljubljen

: Danica&Dejan - 3. februar 2010 3:34:30(UTC)

JEco ti si mi jos uvek tu? Ja zaboravim da sidjem da foruma...ostane mi ukljucen...ja sam bolje...cim sam videla Evi u tenku, zaljubila sam se zaljubljen Mekana svaka cast za smajlica evi u tenku, skroz si shiz i uspela si od srca da me nasmejes :-*

Keti gospodjica sumica je posle danasnjeg zahvata transformisana u gospojicu čiroki icon_lol

Milice ti imas ocigledne razloge, bas mi je zao zagrljaj zagrljaj zagrljaj

Keti draga zaljubljen zaljubljen zaljubljen hvala ti za predivnu ruzu. Ti si moje srce velikoooooooo :-*

Danijela zagrljaj zagrljaj zagrljaj ...ljubi mi moju rodicicu Emu po sto puta :-* , ona stize i sto kaze Jeca, sve ce biti mnogo mnogooo lepse...videces...zaljubices se u nju i sve drugo ces zaboravti i forum i kamile icon_lol mislimo na tebe :-*  e a za RAI-nasmeja me, sad cu da se uobrazim...

Milena medu, seceru, bomboncicu...ljubac za andelce nase milo, Juliju zaljubljen

Evi i VAna moram da intervenisem...nece vas niko da dira

Hipp da sutra sve bude super po tebe i da te  cuva

: jecadoca - 3. februar 2010 2:31:37(UTC)
Lku noc! Lepo spavajte!

: Mekana - 3. februar 2010 2:25:26(UTC)
Odoh i ja na spavanje! Sutra rano idem u ambulantu, pa u socijalno da se raspitam za bolovanje, pa u sud!

Zove me dragi iz kreveta, da dodjem, posto i on mora na turu mazenja kao neki mali i kaze samo ti meni donesi mog decaka, a ti se onda vrati na forum! :>

Aj, laku noc vam zelim, bez puno piskenja! :-*

: Mekana - 3. februar 2010 2:21:44(UTC)
Pa sta je sad ovo? Nestade mi poruka? icon_evil

: Mekana - 3. februar 2010 2:18:35(UTC)
[QUOTE]vana - 2/2/2010 23:50
koliko sam ja skapirala imaju neki sestar (kako li to cudo izgleda) kojim mere, pred porodjaj

ahahahahaha da SESTAR
JU JU, SMEJEM SE NA GLAS A MM ME BLEDO GLEDA

Nisam cula za to merenje. Stvarno?

A ti Jeco, samo zeki, pa ces poguzi
Ovo leto dolazi u obzir samo uz ovo

: jecadoca - 3. februar 2010 2:12:49(UTC)
Hvala za farmu,mada ja bas i ne znam to da igram hmm nego vidim vi sve obradjujete po farmu,pa reko aj' i ja da probam.

: vana - 3. februar 2010 2:11:49(UTC)
Ja odoh lagano da spvam.Veliki poljubac i laku noc..
Ps.Nedostaje Dana veceras , sa svojim veselim duhom.

: jecadoca - 3. februar 2010 2:10:56(UTC)
Hvala za farmu,mada ja bas i ne znam to da igram hmm nego vidim vi sve obradjujete po farmu,pa reko aj' i ja da probam.

: vana - 3. februar 2010 2:04:58(UTC)
Dogovoreno, samo moras da mi pokazes te vezbe disanja kad stinemo u box, S'oozirom da ja nisam pohadjala casove za trudnnjace..pa ne umem da disem pravilno :)hehhe

: jecadoca - 3. februar 2010 1:58:39(UTC)
Moze draga koja prva stigne cuva mesto....nego ako sestar pokaze da mozes i prirodno mozda zabodemo i isti porodjajni boks hehe...pa onda zajedno da leto leto leto leto leto leto leto leto (Jel' tako bese Mekana icon_lol icon_lol icon_lol )

: jecadoca - 3. februar 2010 1:57:26(UTC)
Moze draga koja prva stigne cuva mesto....nego ako sestar pokaze da mozes i prirodno mozda zabodemo i isti porodjajni boks hehe...pa onda zajedno da leto leto leto leto leto leto leto leto (Jel' tako bese Mekana icon_lol icon_lol icon_lol )

: vana - 3. februar 2010 1:52:57(UTC)
Jeco, obradila sam ti farmu:)

: vana - 3. februar 2010 1:50:03(UTC)
eheehe, zli doca zna ,znanje:)
Nije mekana zbog visine ja sam visoka 169, ali imam jako uske kukve, mada ni to ne znaci nista koliko sam ja skapirala imaju neki sestar (kako li to cudo izgleda) kojim mere, pred porodjaj a ovo je doca na osnovu kukova.
Jeco, bilo bi super da se sretnemo u frontu, jos zabodemo i isti apartman i porodimo se istog dana :)

: jecadoca - 3. februar 2010 1:49:30(UTC)
Ma Mekana ti si jedna secerlemica videla sam,bices ti lepa i u njihovoj spavacici i svojim carapicama zagrljaj

: Mekana - 3. februar 2010 1:46:00(UTC)
Jeco ja bih bas volela neku lepu spavacicu da kupim, ogrtac, papucice, sva da se sredim u tonu, ali ovde ne daju nista.
Kad sam pitala sta da spakujem za bolnicu, rekli mi NISTA! Sve ce oni da mi daju! FUJ icon_evil
Ma ima da proturim nesto moje, pa ne bila ja Mekana! Ako nista, kupicu neke lepe carape, pa cu u njima da se poradjam! icon_razz

: Mekana - 3. februar 2010 1:42:24(UTC)
Jeco ja bih bas volela neku lepu spavacicu da kupim, ogrtac, papucice, sva da se sredim u tonu, ali ovde ne daju nista.
Kad sam pitala sta da spakujem za bolnicu, rekli mi NISTA! Sve ce oni da mi daju! FUJ icon_evil
Ma ima da proturim nesto moje, pa ne bila ja Mekana! Ako nista, kupicu neke lepe carape, pa cu u njima da se poradjam! icon_razz

: Mekana - 3. februar 2010 1:36:38(UTC)
Eto ti sad, stalno nesto brinemo!
Uslikaj se, jednu svezu slikicu stavi da mi ustanovimo jel visoko! ;] Pa valjda mora da se spusti, u devetom se upravo to desava! Sta ti kaze doca?
Ja te pitah veceras, ali nije prosla poruka - zasto ti je doca rekao da ces na carski zbog konstitucije? Jesi li mogo niska, a beba velika ili...?

: jecadoca - 3. februar 2010 1:32:48(UTC)
Dobro u svakom slucaju doca ti je odokativno dao kompliment da si uska fina cura.E a ako na kraju zavrsis u Frontu,mozda se i vidimo :)
I dosta vise sa tim spavacicama,sve ste mi boje uzele icon_lol icon_lol icon_lol

: vana - 3. februar 2010 1:29:59(UTC)
Meni je bilo tako, mislim da sam cak i napisala na forumu, da se toliko tumbao da sam osetila stucanje oko pupka, mm i ja se smejali ceo stomak je odskakao..sutradan je stucao na svom mestu, dole nisko sto je uz i potvrdio:) Nemoj da se brines, videces da ce biti sve ok..
Vidis mene vise brine sto mi je stomak jako visko, maltene do brade.. a onda se ja uprpim da li ce se spustiti..

: Mekana - 3. februar 2010 1:26:26(UTC)
Joj, stvarno i vama je tako bilo?! Kako vi mene odmah smirite! :-*
Bas sam se jako smorila. Nisam htela nikako na carski! Otkud znam, htela sam prirodno da se zavrsi!
A pocela sam odmah da cmizdrim, jer sam vec videla mog decaka, kako su ga izvadili i place a ja spavam (tj. pod anestezijom) i ne mogu da ga umirim.UF

: vana - 3. februar 2010 1:18:39(UTC)
Mekana, to se meni desilo u nedelju u ponedeljak sam otisla kod doce i sve je bilo ok. vratio se glavicom na dole..Ovaj forum nikako ne radi :(
Jeste, jeco moj "odokativni doca" rece tako.Pozdravili smo se jer vise nema razloga da idem kod njega, on naplacuje ctg a zasto bih placala kada u dz vracar i na gak-u bi trebalo da radim dva puta nedeljno. Najbolje ce mi reci ovaj doca sa gaka kod njega idem oko 20.02 a ako nisam za cr, moram da se pozdravim i sa njim jer on ne poradja prirodno.. Onda, cu mozda u front jer tamo sestra i zet imaju nekog lekra :)
btw. i ja imam spavacicu koju sam uzela od sestre, moja je poprilicno agresivno-zelena taman za decaka :)

: jecadoca - 3. februar 2010 1:05:42(UTC)
Ej Mekana nemoj da se nerviras,meni tako isto bilo pre neki dan.I ja sam pomislila isto sto i ti,ali sledeci dan bebiron opet stucao gde treba icon_lol
Tako da opusti se i obrisi suzice,sve je ok! zagrljaj

: Mekana - 3. februar 2010 0:56:34(UTC)
Kako sam se sad iznervirala i zaplakala. Beban mi je uvek prednjacio glavicom, pa i u 33-oj nedelji kad sam bila na UZ. I stalno osetim stucanje ispod pupka.
Malopre poceo da stuca i ja kao i uvek pipnem da proverim gde se nalazi i osetim dosta iznad pupka. Da li je moguce da se okrenuo da nisam ni shvatila i to sad u 36-oj nedelji?

: Jelena - 3. februar 2010 0:41:05(UTC)
pa ovo nije normalno iskucam ogromnu poruku i on je pojede
ovako cemo na rate kucati do 1000-te poruke
ja ne mogu da spavam vec neko vreme, jos gore je sto ne mogu ni preko dana
sve vas
e da
danas mi je bila jedna prijateljica sa kojom se nisam dugo videla , kaze mi da sam se puno promenila
i tako me zacudjeno gledala i kaze da sam otecena a ja sve mislim da je to salo
eto...

: jecadoca - 2. februar 2010 23:56:43(UTC)
I veeeeeliki :-* :-* :-* :-* za sve moje trudnice kojima je dosla zuta minuta,pogotovu Danijeli koja ce nam ubrzo dobiti svoj mali zamotuljak!
Danijela draga pokusaj da se opustis,vise nista nece biti isto,u pravu si,bice mnooooogo lepse! :-* zagrljaj

: Milen@ - 2. februar 2010 23:55:59(UTC)
Jeco,Strahinja je mali genijalac :)

: fiona29 - 2. februar 2010 23:55:00(UTC)
ldanijela podsecas me na mene pri prvom porodjaju nisam imala carski ali sam primljena dan pred porodjaj u bolnicu jer mi je curio vodenjak. Kad odes u bolnicu pripremices se u svakom pogledu.

A veruj mi posle te mukice slede najlepsi momenti u zivotu. Promenice ti se zivot ali ces znati zbog cega ga zivis, i svaki dan ce ti biti ispunjen ljubavlju. zagrljaj zagrljaj
Ajde drzi se, jos malo..

: Milen@ - 2. februar 2010 23:54:13(UTC)
Pa gde sve odoste??? :(

: ketrinbg - 2. februar 2010 23:54:13(UTC)
Vana i ja sam skoro lezala u bolnici i poslala sam par poruka icon_eek nista se ne vidi plus nisi bila u toku.
Fiona vezbam moram da roda za primer icon_lol
Odoh na lalamje

: Milica81 - 2. februar 2010 23:42:14(UTC)
Cekam tenkic :)

: jecadoca - 2. februar 2010 23:41:20(UTC)
Dobro vece svima!
Moje zlato spava zaljubljen srce moje malo.Imamo tako neki ritual da ga uspavljujemo zajedno mm i ja (kad smo oboje kod kuce),pa se tako svo troje mazimo,malo pricamo,uzivamo...kako ce biti kad se svo cetvoro uvalimo u krevet...hehe jedva cekam!
Veceras me je uhvatilo neko uzbudjenje kao da sam tek sad shvatila da cu OPET biti mama!
Jos me Strahinja raznezio,kaze kupice blatu mali auto,mali jastuk i malog medu kad se rodi i danas isto nasao zvecku medju svojim igrackama i kaze mi:"Ovo cu ja dati bebi!" zaljubljen

Filip jos bolje da sad preboli boginje,bolje pre nego kasnije.

Vana znaci doca to odokativno hmm

Cekaj,cekaj ko to ovde snima film? icon_lol icon_lol icon_lol

Evi super za tvoj stajling za porodiliste,bices prava smizlica ne sumnjam.Najvazniji dogadjaj u zivotu,treba se lepo obuci. icon_lol
Ja sledeci ponedeljak idem na kontrolu,pa sam odlucila kad vec izlazim da ciljano odem u 2 prodavnice vesa da kupim za porodiliste spavacicu i ogrtac.Valjda cu imati srece odmah da nadjem.
Evi ja ne znam bas kako se igra farma...doduse kod mene ni cvece dugo ne pozivi.Imam jednu super komsinicu koja malo,malo spasava poneku saksiju od mene icon_lol
Kontrakcije te sibaju zato sto si smanjila lekove.Ja kad nekad zaboravim da popijem posle par sati krece zurka.Dobro ti rekla doca -ignorisi,to je samo trening.

Milana raste tibica lepo :-*

: Evi - 2. februar 2010 23:38:10(UTC)
Manje gyniprala, pa ih jače osjetim. Ali mora materica da vježba, šta da se radi.
Odoh malo da me mm izmasira. Ljubim vas

: simona78 - 2. februar 2010 23:38:00(UTC)
Uhhh, uhhh, sta sam sve procitala, pola sam pozaboravljala :)

Sjecam se da Evi ima osmisljen stajling za bolnici i dopada mi se :)

To za krv iz nosa, gdje me nadjoste! Meni stalno izlazi krvav sekret, bas zna da bude dosadno. Spavacu sobu uopste ne grijem, preko dana je provjetravam i opet je tako suv vazduh da mi se svako jutro zapusi nos, uzas!!!

Ovih dana me nesto zeludac boli, pa jos naidju one pripremne kontrakcije, uhhh, nimalo prijatno to dvoje u kombinaciji plus cinjenica da smo 2 dana same, mm otisao na poslovni put :(

Pozz za sve i da sto prije prodju zute minute :)

: ketrinbg - 2. februar 2010 23:36:00(UTC)
Evi to ti od truckanja u tenku icon_lol

: vana - 2. februar 2010 23:34:22(UTC)
Evi,nene razvaljuju kontrakcije danima,evo I sad Ali ja se ne obazirem.. A I nisu bas ni bezbolne..kety :) sta da radim,slabo vidim na ovom telefonu dok ne uvecam,Ali eto ucinilo mi se za film :))

: Milen@ - 2. februar 2010 23:27:32(UTC)
Keti,iz dana u dan sve sam veca. Jos malo pa cu se prevrnuti preko stomaka.
Kada duze setam moram da drzim stomak jer postaje tezak :)
MAda,i ona je dosta nisko.

: Evi - 2. februar 2010 23:27:28(UTC)
Aaaaaa, kako mene lupaju kontrakcije sad! Ali dr mi je rekla da se ne obazirem na to. Kakooo? icon_rolleyes

: ketrinbg - 2. februar 2010 23:24:31(UTC)
Milenice odmah sam primetila tvoju sliku porasla Juca puuuu.....
Vano icon_lol icon_lol icon_lol
Aneri ja nisam skinula taj film

: Milen@ - 2. februar 2010 23:16:13(UTC)
Zakacila sam kosu snalicama. Izvukla sam pramenove i stavila preliv :)
Jebote,tek sad vidim da izgledam kao da sam progutala kamion lubenica :)

: aneri - 2. februar 2010 23:14:23(UTC)
Milenice ti si se osisala?

: IVANA-NS - 2. februar 2010 23:12:56(UTC)
zene,vi iako ne radi forum,pisete kao na takmicenju.. jedva uspem sve da procitam..
sutra javljam ko bi volela da mi bude roda..
bas sam nesto umorna,a mislila sam da lepim bordure iznad krevetica i komode..ali ipak cu ostaviti to za sutra..
ljubim vas sve..

: Evi - 2. februar 2010 23:08:34(UTC)
Oooo, žućke moje, šta ću svama
Sve ću u moj little tank da vas potrpam i vožem dok se ne oraspoložite!

Mekana, ovaj tvoj na mašini izgleda kao da uživa icon_lol icon_lol icon_lol

: ldanijela - 2. februar 2010 23:07:38(UTC)
Dano RAI rodicica ti je Ema dobro si procitala ;]

A sta te budi, ovo RAI, ne ne nije italijanska tv stanica, to je RAI=Roda Airways International icon_lol icon_lol icon_lol

: Milen@ - 2. februar 2010 23:05:45(UTC)
Evi,pazi. Ima svacega danas.
Eeee...stevila sam novu fotkicu.Malo pre sam se slikala :)

: vana - 2. februar 2010 23:03:32(UTC)
Salu na stranu,strasno je to da nadjes pribor za drogiranje u zgradi.Nedaj Boze da se neko dete naslo u Toj situaciji.U svakom slucaju Evi,zakljucavaj vrata stalno.

: ldanijela - 2. februar 2010 23:00:07(UTC)
Kako se javljam u pravom trenutku, bas kad se prica o zutim minutama icon_lol pridruzujem se klubu zutih upomoc
ova 4 dana sam trcala na sve strane a danas kad sam shvatila da vise nemam sta da radim dohvate me kojekakve misli i ja lepo sednem mm u krilo i rasplacem se icon_cry
bas mi je fuj sto moram sutra u bonicu tj. da tamo prespavam a ne u svom krevetu a jos mi je grozno sto mm ne moze da bude unutra jer je cr..pa krece strah od odgovornosti (ja koja sam uzasno odgovorna), pa onda one gluposti kako nikada vise necemo biti sami (sto je normalno ali ajde objasni trudnockom mozgu), pa onda da li cu se snaci sa njom, da li cu uspeti da se organizujem na pravi nacin i tra la la la...Boze koje gluposti uzid

: Mekana - 2. februar 2010 22:59:48(UTC)
Hahaha, Evi, svidja ti se vozilo a?
I Vana hoce da se vozi, skokni po nju, pa po Danu, da se oraspolozi, a onda i po Milicu (i ona je nesto tuzna)
I meni je crkla masina tj. otisla centrifuga pa svaki komad vesa rucno cedim upravo izigravam ovoga gore sto sedi dok ne stigne nova...

Evi, bices bas slatka sa takvim stajlingom, bas ti je lepo to muz odabrao! Bravo za njega!

Mi malopre bili u setnji, hladno je, jer duva vetar. Nasla sam usput jagode u radnji, pa ih upravo tamanim!
Je'l ih imate i vi na tim vasim farmama?
Moram da vidim kako se to igra, je'l moguce da je toliko interesantno?!

: Evi - 2. februar 2010 22:58:26(UTC)
Ooo, Vana, pu pu pu, ti si fina dama, nemaš drugare kojima tata šalje policiju da ih traži :)

: vana - 2. februar 2010 22:56:28(UTC)
Evi,mozda je to moj drugar? Ahahaha....Ne znam zasto mi on pade napamet..

: fiona29 - 2. februar 2010 22:50:27(UTC)
vano icon_lol icon_lol

: aneri - 2. februar 2010 22:49:59(UTC)
Vana,hahaha
Ma ne ja i fiona smo pocele razgovor na drugom pa nastavile ovde,tako da nisi skapirala,a i ja sam tako napisala da covek stvarno pomisli da smo snimili film .Ona mi je preporucila neki film,pa smo ga mi skinuli sa neta, a ja ga jos nisam odgledala.

: filip.mm - 2. februar 2010 22:49:58(UTC)
Citat:
aneri - 2/2/2010 20:47

Filip,moja drugarica je trudna i sincic joj je dobio boginjice,ali joj je doktorka rekla da ako je prelezala nema nikakve opasnosti

Pa i ja sam tako cula.

: Evi - 2. februar 2010 22:48:10(UTC)
Vana, ne zvoni mi ime tvog druga ni u kakvom kontekstu neznam
Što se tiče cr, pusti ti te odokativne metode. Dok ne uzmu one četiri mjere karlice ništa se to ne zna.

Nećete vjerovati, ali meni policija sad bila na vratima. Jako čudan susret. Kao traže nekog momka koji živi u ovoj zgradi, za kog ni mm ni ja nikad nismo čuli, nije na listi stanara, i onda su legitimisali mm da utvrde da je on baš onaj za se predstavio a ne taj lik icon_lol Kad smo pitali što ga traže policajac je počeo nešto da mulja, kao poslao ih otac od tog momka buljavko
Sad nešto razmišljam, ja sam za onaj narkomanski pribor što sam danas našla na stepenicama rekla komšinici, a njen muž je policajac, pa možda nešto oko toga čačkaju... neznam

: Milen@ - 2. februar 2010 22:47:53(UTC)
Ispiram se zalfijom. Bolje je sad :)

: aneri - 2. februar 2010 22:47:17(UTC)
Filip,moja drugarica je trudna i sincic joj je dobio boginjice,ali joj je doktorka rekla da ako je prelezala nema nikakve opasnosti

: Milen@ - 2. februar 2010 22:46:12(UTC)
Ma ispiram zalfijom. Bolje je sad :)

: fiona29 - 2. februar 2010 22:45:25(UTC)
milenice cestitam novu nedelju

aneri razumem te potpuno :).

: vana - 2. februar 2010 22:45:08(UTC)
Jao aneri kada bi znala sta sam ja skapirala iz tvoje poruke...ahahaha ne vidim dobro Ali delovalo mi je da ste ti I tm snimili film I tako......

: ketrinbg - 2. februar 2010 22:44:21(UTC)
Milenice da li si bila kod lekara?Sta je rekao?
Jelena verovatno je beba nisko i pritiska

: filip.mm - 2. februar 2010 22:43:57(UTC)
Evi mama kaze da sam prelezala,pa nadam se da je tako.
Fiona videla sam malo po ledjima i malo po grudima,no to je tek pocetak.Videcemo.

: filip.mm - 2. februar 2010 22:42:57(UTC)
Evi mama kaze da sam prelezala,pa nadam se da je tako.
Fiona videla sam malo po ledjima i malo po grudima,no to je tek pocetak.Videcemo.

: aneri - 2. februar 2010 22:40:21(UTC)
Fiona jos nisam odgledala film,mi smo ga snimili i ja sam skroz zaborvila,trudnicki mozak

: Milen@ - 2. februar 2010 22:40:18(UTC)
Eeee. ja Usla u 31-u nedelju :)

: vana - 2. februar 2010 22:38:56(UTC)
Vece' drage moje trudnjace :))) Evo I mene malo opet sa telefona jer od kompa Sam odustala:( Evi,hocu I ja da se vozam,mada bolje da dodjete da vas ja provozam mojim tenkom sto I jeste u pravom smislu te reci!! Evi,danas Sam se setila imala Sam ja jefnog drugara iz Bl.mozda ga poznajes,zove se tomislav vukasovic .. Dano,nemoj da si tuzna.. No,no! Jeco,najverovatnije cu morati na cr zbog konstitucije,rece zli doca odokativno. Jelena,mene boli dole stomak,kao I bas jako u podrucju Kate Ali to je normalno,pritiska beba I pocela si da se " razmeksavas" pred porodjaj,sve mi je to objasnio doca u ponedeljak..

: Milen@ - 2. februar 2010 22:36:43(UTC)
Hahahahhaa.... JA ceo dan u nekoj trci. Pomagala bratu matematiku i fiziku. Htela sam da ga oderem :) Ja mu objasnjavam a ona blene u plafon :)

: fiona29 - 2. februar 2010 22:35:30(UTC)
Keti prelepa je ova ruza. Gde bre pronalazis sve ove lepe zezalice?

Filip i ja samo cekam kad ce moja da zakaci boginje. Jel se puno osuo? Moja devojcica je upravo protutnjala primarnu infekciju herpesom, i tek sam posle videla da je spominju kao potencijalno rizicnu infekciju za trudnocu pa sam zvala dr. a ona kaze ako nisi obolela nista ne brini :).

: Evi - 2. februar 2010 22:34:45(UTC)
Hej, Milena! Evo gluvarimo. Malo je pusto, valjda su nam drugarice navikle da forum šteka pa neće da se živciraju sa slanjem poruka.

: Milen@ - 2. februar 2010 22:31:54(UTC)
Zdravo svima :-*
Evo i mene. Sta se radi?

: ketrinbg - 2. februar 2010 22:29:34(UTC)
Dano

: Evi - 2. februar 2010 22:28:56(UTC)
Uhh, biće češkanja! Filip, jesi li ih ti prebolovala?

: fiona29 - 2. februar 2010 22:28:29(UTC)
Cao dembelice,
mi smo bili sa cerkicom na sankanju, vecerali, uspavali je i sad smo slobodni. Koliko vidim sad nikog nema ovde, ako neko ne dodje uskoro pocecu glacanjevesa

: filip.mm - 2. februar 2010 22:25:59(UTC)
Jelena i mene nekad zigucka ispod stomaka a i "Kata".Valjda beba pritiska.Inace sad sam tusirala sina i vidim ... dobio boginje.A bas sam mislila da nece jer su svi u njegovoj grupi u vrticu imali samo on nije.E divota!

: Evi - 2. februar 2010 22:16:11(UTC)
Nadam se da će vam ovo pomoći da se malo bolje osjećate
Naiđu te žute minute, ali biće bolje!

: hippeia - 2. februar 2010 22:13:18(UTC)
Citat:
Milica81 - 2/2/2010 21:01

Dano i ja sam danas bljak, tuzna i place mi se ... a nemam neki ocigledan razlog. Crkla nam masina za ves, ova zena sto je trebala da kupi nas stan izvisila za neke pare, sjutra idem da vadim nalaze ...

Milice bas bedak! I ja bih bila tuzna!!!

: Milica81 - 2. februar 2010 22:01:48(UTC)
Dano i ja sam danas bljak, tuzna i place mi se ... a nemam neki ocigledan razlog. Crkla nam masina za ves, ova zena sto je trebala da kupi nas stan izvisila za neke pare, sjutra idem da vadim nalaze ...

: Evi - 2. februar 2010 22:01:09(UTC)
Hahahahahahahahahahaha, Mekana, srećo, pa gdje nađe ovog smajlija?? icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Trpajte se, sad ćemo mi jedan krug icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol

Dano, nemoj da te do suza, ali proplakaćeš od smijeha!!

: ketrinbg - 2. februar 2010 22:00:19(UTC)
2x mi nestade poruka batina
Jutros si trebala videti moju farmu.Nisam je igrala mesec dana i sve se posusilo jagode grasak itd.Neznam kako se igra.Dano tm muz mi stalno salje poklone. zaljubljen zaljubljen icon_lol icon_lol
Dano da li cerupas i gospodjicu sumicu?Kod mene je sumica ali moram da pazim da nocu ne dodje vuk jer .......onda ko zna sta ce biti icon_lol icon_lol icon_lol

: Mekana - 2. februar 2010 21:51:42(UTC)
Ajde, zene upadajte! Evo je Evi, zove na jedan krug!

Znaci, to za krvarenje je normalno. Secam se da je Plovki bas curela krv, par puta! Meni je to pocelo sa ovom mojom prehladom. Jos vek mi se zapusi malo nos i kako obrisem krvavo je. Sve sam mislila da to mora da prodje vec jednom, taj neki nazeb! neznam

Ketrin, hvala zagrljaj

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 21:47:09(UTC)

Evi ima da budes ko med!!! bravo za muza puza ;]

Milice da znas da me bolelo, ne znam sto to tako danas, ali nije mi ni malo bilo prijatno...samo stojicki sam podnela bez glasa, a doslo mi je  da kukaaaaaaaaaaaaam...icon_surprised ops:

Keti salim se ja sa guzom, normalna je, nego malo da te oraspolozim posle ovih sujevernih drndanja i tudjih stahova...sad sam se setila, saljem ti straska da te svi negativni komentari ostave buuuu  buuuuuu   buuuuuuuuuu

Joj sto sam ja danas od 14h nesto bljak...mm me oblaci, hrani...beba djuska, a ja nista, kao da sam puno tuzna, a ne znam zasto...kao zamisljena...depresivna...nista mi se ne radi...a toliko se trudim da budem ok....evo i pisem vam postove i javljam se na telefon, ali izgleda da su me danas ufackali neki hormoncici...bas sam tuzna :( sad ce mm da mi pusti neku komediju da gledamo, mozda me digne...samo bih da me neko ceska i da malo cmizdrim... i sad dok ovo pisem, sve mi smesno...stvarno su hormoni... kukukkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...evo jedan i za mene, da otera tugu da ide svojim putem

ljubim vas cure

: ketrinbg - 2. februar 2010 21:33:58(UTC)
Jutros si trebala videti moju farmu.Osusille se jagode grasak i neznam sta jos.Neznam kako se igra a tm Dano mi stalno salje poklone. icon_lol icon_lol

: Jelena - 2. februar 2010 21:22:51(UTC)

Evo i mene :) . Hocu nesto da vas pitam
Da li osecate bol dole nisko, ali to nije pravi bol vec nekako cudan ne znam kako da objasnim.
Inace ja to osecam negde odmah ispod stomaka.
A i kata me bolucka pa bih pitala da li se i vama to desava ??? :|
Ili je sve to normalno jer se priblizava 9-ti pa su to pripreme :)
Sto se nosa tice meni se cesto desi kad pogledam maramicu obicno bude sukrvica :)
Negde sam procitala da je to normalno.
Sve vas :-* :-* :-*

: Milica81 - 2. februar 2010 21:17:22(UTC)
A joj Evi - divan look!!!!!!!!!!!!!! Bices prava princezica!!! Sve pohvale tm!!!!!!!!!!!

Bravo i tebi Dano sto si skinula dlake i dlacice - svaka cast na hrabrosti!!!

Mekana srecna ti roda!!!!!!!!!!!!!!!!

Vivia, daj slicice!!

: Evi - 2. februar 2010 21:07:40(UTC)
Jeco, farma ti je katastrofalna, čini nešto, ženo draga! icon_lol

Danas sam te se sjetila kad je mm došao sa garderobicom za moj boravak u bolnici. Odlučio se za sljedeći look: nježnoplava spavačica sa kragnicom na kojoj su cvjetići boje dinje, ogrtač boje dinje, čarape boje dinje, čupave papuče boje dinje i rajf sa nježnoplavim cvjetićima icon_lol

: ketrinbg - 2. februar 2010 20:49:56(UTC)
Dano koliko se ja secam videla sam velikiiiii stomak u kojem je Glisa a doticnu gospodjicu odpozadi se ne secam icon_eek videla bih icon_lol
Mekana ja svaki dan imam po malo krvi u maramici kao sto je Aneri rekla to je od hormona

: jecadoca - 2. februar 2010 20:32:43(UTC)
Mekana no frks,to je normalno.I meni se to stalno desava i normalna je pojava u trudnoci!
Ozbiljnija krvarenja iz nosa su vec nesto drugo i treba ih prijaviti doci,mad ni onda ne mora da znaci da nesto nije u redu.

: Evi - 2. februar 2010 20:25:45(UTC)
Potvrđujem što su cure rekle za nosić, i meni je svako drugo puhanje u maramicu sukrvica. To je normalno. Nemojte boraviti u prostorijama sa presuhim zrakom i s vemena na vrijeme ušpricajte morske vode (aquamaris, marisol ili sl.) da se to malo regeneriše.

: vivia - 2. februar 2010 20:25:13(UTC)
Cao drage moje, bas sam vas pozeljela, cijeli dan nisam bila kod kuce, bila kod mame a malo smo otisle do jednog trznog centra da kupim par stvarcica i jako sam se umorila, ali morala sam da vam se javim i da vidite slicice stvarcica.

Mekana, razumjela sam te, hvala ti, kopirala sam tvoje objasnjenje da imam i da citam jos koji put :-*
Vidim i Micka svratila :-*
Hippi, kreteni su kreteni, mogu ti napisati sta god, ne vrijedi jer znam kako je nositi se sa takvom situacijom. Ti molim te, sada mirno, jer posla je bilo i bice, ako vec tako mora, grozno ti zvuci da te muz izdrzava ali danas on, sutra ti, u dobru i zlu, a i to "izdrzavanje" kod normalnih ljudi je privremena stvar. Cuvaj ti nama nase bebe i Kseniju a oni neka idu znas vec gdje! :-*

Isla sam jutros kod doce samo da mi nasvrlja bolovanje i kaze da dodjem 16. na kompletan pregled, tad cu vec biti punih 36, 37. i opet rece onu svoju cuvenu recenicu "da ne cacka ranije i ne izazove bezveze..." Sta god doca misli, ok, svaki dan sve sam mirnija jer znam da beban raste!

: hippeia - 2. februar 2010 19:25:27(UTC)
Mekana, meni je krvav sekret iz nosa od pocetka trudnoce, tako mi je bilo i sa Ksenijom. Sasvim normalna pojava u trudnoci, ne brini, cudno da nisi i ranije primijetila.

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 19:21:16(UTC)

Keti mnogo mi je zao sto te nerviraju, probaj kako umes i znas da se distanciras i nastavis da uzivas u osmisljavanju decijeg kutka. Beba je tu, samo sto nije i divno je sto mislis na nju. Salzem se sa jecom i aneri. Moj moto u zivotu je uvek bio da ako zelim da mi se nesto desi, treba da se ponasam kao da se to vec desilo. Zato imas od nas zagrljaj zagrljaj zagrljaj i :-* :-* :-*  i da se razumemo moja je zadnjica pozamasna u odnosu na tvoju icon_lol tu nema rasprave!

Danijela da li ce mi se rodicica zvati Ema ili sam ja to negde pogresno videla?

: ketrinbg - 2. februar 2010 19:20:36(UTC)
ce sargarepe a ja cu ostalo
Mekana i Evi sa srecom rodisanje i da se

: aneri - 2. februar 2010 19:20:10(UTC)
Mekana krvarenje iz nosa u trudnoci je sasvim normalno,izazvano hormonskim promenama.
Plovka je pisala ranije da je imala bas obilna krvarenja iz nosa.
Neke trudnice ga mogu imati,druge ne.
Mozes o tome procitati u knjizi "Sta da ocekujete dok cekate"

: Mekana - 2. februar 2010 19:16:19(UTC)
Hihi, Jeco, i ja bih malo alkohola, nisam hiljadu godina, bas bih se malo osasavila, ali malkice, samo dovoljno da mi je smesno u glavi! icon_lol

Nego, moram da pitam nesto, vec me brine, jer traje bar 7 dana, ako ne i vise. Secate se da sam bila malo smrcava i bolelo me nepce. To je proslo, ali nos me zeza sigurno vc 10-ak dana i svaki put kad ga obrisem je krvavo.
Nisam htela da panicim kao po obicaju, ali vec je malo previse. Je'l imala neka od vas takav problem?

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 19:14:15(UTC)

Evo mene olindrane icon_lol bas me nesto danas bolelo, kako cu se naterati opet neznam ali znam da hocu

Micka :-* :-* :-*

Jeco nemoj me se bojati, ja sam jako miroljubiva :-* uvek za dijalog i resenje spremna, idealna za medijaciju, tu su i hteli svi da me ubace, ali rekoh bilo bi previse da stalno mirim zaracene starne i slusam njihove price...Za Evi ne znam icon_lol ali posto ti je roda, bice dobra prema tebi, vidis da hoce i da te tenkicem provoza ;]

bravo   za nove rode

: fiona29 - 2. februar 2010 19:12:12(UTC)
hipp malopre sam procitala ovo za seficu. Samo da ti pozelim miran dan sutra. Ne znam koliko je definitivna tvoja odluka da nakon porodiljskog prekines tu da radis. Ako imas interese da ostanes u lepom secanju ili da jednog dana i dalje tu imas otvorena vrata, proturaj ideje koje su u interesu projekta. Zanemari konflikte i tvoje i njene, i vidi sta je najbolje i najprakticnije za taj projekat. Ako nemas interes da se tu vratis ne vidim razlog zbog kog bi se zalagala za njene ideje, nek se sama zalaze,
Ako osetis da ti bilo sta igra po nervima i da ti se ne daj boze steze stomak od njih reci sebi: "Meni ovo ne treba. " i gledaj na sve to kao da se odvija na drugoj planeti.
Drzim fige da ti uspesno prodje sutrasnji sastanak. Javi kako je bilo.

: jecadoca - 2. februar 2010 19:06:14(UTC)
Ja cu preskociti sargarepe,bar ovde.U stvarnom svetu mi je vitamina preko glave.
Zato ja birampijanci pijanci pijanci pijanci

: Evi - 2. februar 2010 19:03:06(UTC)
Meeekanaaa, joj, kako divne mrkvice, njam njam!! :)
Pravo je zadovoljstvo biti roda! :-* :-* :-* :-*
Kad stigneš pošalji mi porukicu na broj koji sam ti poslala da vidimo fercera li. zagrljaj

: Mekana - 2. februar 2010 18:59:51(UTC)
Onda Ok, Jeco, ako se zekis! Neces da dobijes po guzici! icon_twisted

Zasto ovaj glupanderski forum dva puta salje moje poruke? Samo sam jednom stisnula posalji, bas cudno! hmm

: Mekana - 2. februar 2010 18:55:00(UTC)
Evo, hocu da nazdravimo za srecan let moje rode!

Ali ona ne moze da pije, za nju nesto specijalno (protiv kiseline) icon_lol

: Mekana - 2. februar 2010 18:54:25(UTC)
Evo, hocu da nazdravimo za srecan let moje rode!

Ali ona ne moze da pije, za nju nesto specijalno (protiv kiseline) icon_lol

: ketrinbg - 2. februar 2010 18:51:31(UTC)
Jeco poslala sam ti zahtev na fb.
Stvarno si carica zvezda

: jecadoca - 2. februar 2010 18:48:34(UTC)
Ehej nemoj da me bijes icon_lol salim se malo,sve si lepo objasnila,sve sam te razumela+isla sam u skolicu za trudnice prosli put nego malo zekim respekt zagrljaj

Znaci idemo leto leto leto leto leto leto leto leto leto leto leto
srbenda

: Mekana - 2. februar 2010 18:34:32(UTC)
Jao Jeco, pa sad cu lepo da te poguzi poguzi poguzi

Pa upravo sam objasnila da ne takoooo...
Je li ijedna uspela da razume sta je pisac hteo reci?!

: aneri - 2. februar 2010 18:19:24(UTC)
Evo i mene.
Bila mi pre podne drugarica koje je trudna mesec dana vise od mene,posle smo izasle u setnju jer se led malo otopio.Bas mi je prijalo,nisam dva dana setala.
Ketrin slobodno razmisljaj o kreveticu,kazu da kad pozitivno razmisljas i pokusas da vizueliziras neke stvari ti ih tako privlacis. Sve potice iz glave,kako sejes tako i zanjes.Prema tome samo pozitivno i mastaj o bebici.
Hipp kad citam ovo sto pises i kroz sta prolazis tako me podsetis na moje situacije na poslu i pravo da ti kazem nerviram se zajedno sa tobom.Ja sam cutala ,pa kad mi je pukao film rekla sam sve direktoru sto mislim,nazalost nista nije pomoglo. Nisam uspela da se izborm za neke stvari,ali sam bar pokusala.Samo nemoj da se nerviras i da trosis toliko energije sad na to.Uostalom koliko je to sad vazno? Najvaznija ti je beba.
Evi cuvaj se ,nemoj sama da izlazis na krov ima raznih ludaka,bolje idi sa tvojim muzem.

: Mekana - 2. februar 2010 18:19:23(UTC)
Ketrin, ja sam slusala o toj biljnoj rosi, ali kad sam dosla u Srbiju u novembru, sve sam prevrnula i nisam je nasla! Rekli su da je vise nema na trzistu!
Tako da sam nasla jednu zamenu - PULMINT GEL, aromaterapija, za utrljavanje i inhalaciju. Pitaj sta imaju kao zamenu!

: jecadoca - 2. februar 2010 18:18:27(UTC)
A sada krece on-line skolica za trudnice!
Disite sve kako je Mekana objasnila! Hajdemo svi!! leto leto leto leto leto leto leto leto leto leto leto leto leto leto

icon_lol icon_lol icon_lol

: jecadoca - 2. februar 2010 18:13:47(UTC)
Evi ljubimice nemoj tu da mi teras ceznju sa Mekanom! icon_lol icon_lol

Zamislite da smo sve u blizini pa da krenemo u setnju sa kolicima coporativno,nas 10-15 hi,hi,hi sto bi bilo super!

: jecadoca - 2. februar 2010 18:04:46(UTC)
Bravo Keti to je prava zena.Lakira noktice na nogama i u 7. mesecu. bravo bravo bravo
A jel' imas ti profil na fb?

: Evi - 2. februar 2010 18:01:22(UTC)
Mekana, DA, DA, naravno, biću tvoja roda
Baš se radujem!! Ostaviću ti podatke u pp.

Jecoooo, pa i tebe ću da provožem, ništa se ne sikiraj! Idemo u Zlatiborsko prozorče! icon_lol

Što se ''mojih'' narkića tiče, sumnjam da bi se motali po zgradi po danu. Pu Pu, hvala Bogu pa imam blindirana vrata! OMG, još je tako puno male djece i bebica u zgradi, pogotovo na posljednja tri sprata...

: ketrinbg - 2. februar 2010 17:57:33(UTC)
Mislim da sam ovde citala da ste pisale o biljnoj rosi.Mm ne moze da je nadje.Da li je neko kupio u BG I GDE?

: ketrinbg - 2. februar 2010 17:47:48(UTC)
Evi ja bih se uplasila i vratila u stan. Ovo je strasno na svakom cosku narkomani buljavko
Jeco vise ih i ne slusam kao sto rece Evi klimam glavom i radim po svom.Sada su mi noktici roze boje. icon_lol
Hipp prvi put cujem za limuntus neznam
Vana joj znaci progesteron jos mesec dana strikam strikam strikam
Vivia i meni su jedno vreme oticale noge pa me je doca ostavio na ispitivanju i svi mi rezultati u redu,to je samo od trudnoce,ne brini.

: jecadoca - 2. februar 2010 17:42:59(UTC)
Evi i Dano opasnice sa vama se necu kaciti.Jos Evi vozi tenkic icon_eek icon_lol
Dano sta kazu tvoji pomagaci?Kad cu ja? Meni je termin 17.03. Aj' sad da te vidim!!! icon_lol
Mika dobro dosla nazad! :-* za bebicu i tebe!

: Mekana - 2. februar 2010 17:28:48(UTC)
Hihihi, Evi, moj dragi mi cesto kaze da sam vestica Meni se samo odjednom nesto javi, a nemam taj dar kao nasa Dana, da znam sta ce biti kad me pitas za nesto konkretno! :>

Najverovatnije sam te sanjala juce, jer sam razmisljala o tebi kao mojoj rodi! Pa da, eto ne odugovlacim sa tim, doneli smo ti korpu kolaca i cveca i prosimo te da ovo nase lepo drustvo pocastis i obavestis kad se ja i moj sin konacno upoznamo!
Je'l pristajes?

: Mekana - 2. februar 2010 17:11:30(UTC)
Cao Micka! Blago vama, sve se lepo zavrsilo, kod kuce ste svi! bravo Kako Sofija reaguje na batu? Ipak ste promenili ime, naravno lepo ste odabrali!

Ja jos uvek imam bezimenog decaka u stomaku! :( Bas me nervira so ne mozemo da se slozimo jos uvek!

Viva, meni ne oticu noge, bar jos ne! Vidim da si pitala opet o disanju. Nas su ucili prosli put, ali sam zaboravila da bar pokusam da ti objasnim!

Kazu, da kad krenu kontrakcije, ne smemo da disemo jako brzo (kao u filmu), niti da zadrzimo vazduh dok kao ne prodje bol (manje kiseonika za bebu). Znaci moramo pravilno da disemo.
Kad osetis da krece bol (na samom pocetku) udahnes JEDNOM jaaaaako duboko i izdahnes.
I onda kako se bol pojacava, pocnes malo brze, opet dublje, ali ne toliko (slicno normalnom tempu disanja) i na samom vruncu bola - pocnes brze, ali ne ovako leto , malo sporije - recimo da jedan udisaj i izdisaj traje jedan sekund.
Kad krene da prestaje opet one malo dublje i sporije, i kad prodje opet SAMO JEDNU najdublje moguce udahnuti i izdahnuti!
Znaci, razliku treba napraviti izmedju onih dok se penje bol i onih dok je bol najjaci.
Mozes ili otvorenih usta ili kroz nos!

JOJ, ne znam kako ovo zvuci, tesko je objasniti, stvarno se nadam da si nesto razumela!

: Mekana - 2. februar 2010 17:10:37(UTC)
Cao Micka! Blago vama, sve se lepo zavrsilo, kod kuce ste svi! bravo Kako Sofija reaguje na batu? Ipak ste promenili ime, naravno lepo ste odabrali!

Ja jos uvek imam bezimenog decaka u stomaku! :( Bas me nervira so ne mozemo da se slozimo jos uvek!

Viva, meni ne oticu noge, bar jos ne! Vidim da si pitala opet o disanju. Nas su ucili prosli put, ali sam zaboravila da bar pokusam da ti objasnim!

Kazu, da kad krenu kontrakcije, ne smemo da disemo jako brzo (kao u filmu), niti da zadrzimo vazduh dok kao ne prodje bol (manje kiseonika za bebu). Znaci moramo pravilno da disemo.
Kad osetis da krece bol (na samom pocetku) udahnes JEDNOM jaaaaako duboko i izdahnes.
I onda kako se bol pojacava, pocnes malo brze, opet dublje, ali ne toliko (slicno normalnom tempu disanja) i na samom vruncu bola - pocnes brze, ali ne ovako leto , malo sporije - recimo da jedan udisaj i izdisaj traje jedan sekund.
Kad krene da prestaje opet one malo dublje i sporije, i kad prodje opet SAMO JEDNU najdublje moguce udahnuti i izdahnuti!
Znaci, razliku treba napraviti izmedju onih dok se penje bol i onih dok je bol najjaci.
Mozes ili otvorenih usta ili kroz nos!

JOJ, ne znam kako ovo zvuci, tesko je objasniti, stvarno se nadam da si nesto razumela!

: Evi - 2. februar 2010 16:55:41(UTC)
Mekana, obećavam ti laaaganu šetnjicu kad dođeš u BL i skockaćemo se kako treba, bez trenerki :)
I provozaću te, da znaš! Inače vozim new beetle, za koju često kažem ''my little tank'', kao Gruber iz serije 'Alo 'Alo icon_lol Da i ti nisi vidovita?

Hipp, iako ''moja varijanta'' zvuči osvetoljubivo - nije. Samo ćeš do kraja ostati dosljedna sebi, držaćeš se zauzetog stava, pokazaćeš da imaš čvrsto mišljenje o projektu na kome si radila i nećeš dozvoliti da ti posljednje sjećanje na staru firmu bude kako su te ''nasamarili i zadnji radni dan''. Dostojanstveno draga, samo dostojanstveno. I ne nerviraj se.

: hippeia - 2. februar 2010 16:46:12(UTC)
Hvala na podrsci drage moje trudnjachice zagrljaj zagrljaj zagrljaj Odlucila sam se za Evinu varijantu- idem da klimam glavom, a onda uradim po svom icon_lol

Micka pa ti se vratila bravo bravo bravo Eeee, sad je porodjaj iza tebe, sad ces samo da uzivas sa svojim pilicima :) :) :)

Evi pa to je strasno, mogla si i da banes dok su oni bili u sred posla-ja bih se vjerovatno onesvijestila da ih vidim takve...Inace za Mekanu- limuntos im treba valjda da u njemu rastvore heroin ili tako nesto-znam da ga mijesaju s heroinom ali ne znam bas tacno zasto hmm

: Micka&Nidza - 2. februar 2010 16:32:44(UTC)
Cao drage moje...da vam se javim. Danas nisam uspela da udjem na forum.
Juce smo stigli kuci, malac sisa sve je ok. Hvala svima za cestitke, divne ste zaista.
Sve vas
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* pa se kuckamo kad stignem...

I jos da se zahvalim mojoj divnoj rodi Danici.... :-* :-* :-* :-*

: Mekana - 2. februar 2010 16:31:02(UTC)
Evi, draga neces da verujes, ali sanjala sam nas nocas. Ja dosla kod tebe u Banja Luku i ti me lepo ugostis, sve kako treba i posle me povedes da vidim grad, ali trceci tj. krenule smo u dzoging do centra, bas se spremile sportska garderoba, trake za glavu itd.
I na kraju smo vozile tenk... :?: icon_eek

: Evi - 2. februar 2010 16:18:35(UTC)
Svi stanari imaju ključ od ulaznih vrata i nije se ovo dešavalo jer su stalno zaključana, ali se prije mjesec dana pokvarila brava i sad su stalno otvorena, grrrrrr galamdzija A nesposobnjakovići koje mjesečno plaćamo da održavaju zgradu nemaju vremena da to srede!

: Mekana - 2. februar 2010 16:11:21(UTC)
Ju Evi, svasta! Sta ce im limuntus u svemu tome? icon_eek To obavezno da rasterate tj. da nabavite kljuc od ulaznih vrata! FUJ

Hipp, ja bih te posavetovala otprilike kao Evi! I ja vecito ispravljam krive Drine, ali me izludjuje sto sam takva! Znam to da radim gde god da krenem, pa je mm ponekad i neprijatno zbog tih ljudi!
Desi se da bez obzira koliko vicem da cu da napravim lom, kad se suocim sa takvom situacijom, nekako se smanjim i previse ispostujem ljude, koji definitivno ne bi imali postovanja prema meni!
Ne vidim zasto bi morala sad posle toliko problema koje ti je ta sefica napravila, da budes fer prema njoj i cinis joj usluge. Ne moras ni da joj vracas milo za drago, ali lepo je saslusaj i kazi da ces da razmislis (da oseti da si ti glavni igrac) i reci na kraju svoje misljenje i ideje, a ne tudje!

: Mekana - 2. februar 2010 15:28:39(UTC)
Cao zene!
Ja da se prijavim kad ono nemam pristupa forumu?! Poludeo nacisto!

Evo pijem kafu i idem da vidim sto ste se toliko raspricale od juce, da nema nekih velikih novosti?!

: Evi - 2. februar 2010 15:28:01(UTC)
E, sad sam se baš iznervirala!!! Pošto je vani predivno sunčano vrijeme, odlučim ja da izađem na krov samo minut da udahnem zraka. Inače stanujem na posljednjem spratu dvanaestospratnice i imam ključ od krova, pa sam tu imala često običaj da sjedim, sunčam se i sl. ali nisam odavno izlazila. Niko taj krov ne koristi, pa smo ga mm i ja sredili, imamo i ostavicu za vrtne stolice i stolić, ma divota. Sad mi nešto došlo i rekoh odoh samo da me sunce obasja na sekundicu.
Kad na stepenicama: dvije igle, tragovi krvi, rasječena konzerva, kesica limuntosa, neke tablete i dijelovi upaljača! icon_eek Nisu izašli na krov, jer je dobro zaključano, već su sjedili na stepenicama.
A mm već mjesec dana od predsjednika zajednice etažnih vlasnika traži da se poprave ulazna vrata u zgradu jer svako može ući, ali izgleda da su narkomani već otkrili da nesmetano mogu na posljednjem spratu da se okupljaju.

: jecadoca - 2. februar 2010 15:23:36(UTC)
Sta svasta ispisaste dok me nije bilo!
Meni je celo prepodne bila drugarica u gostima,bas smo uzivale.I ona je jedna trudnica u cetvrtom mesecu.
Milena jesi sigurna da osecas peckanje od peska i da si se od toga ojela? Da nisu gljivice?

Filip jesi sigurna da su gljivice?Ja bih na tvom mestu izvadila bris,tako ces tacno da vidis sta je u pitanju.Macmiror nije samo protiv gljivica mislim da ima i antibiotik u svom sastavu.

Hipp devojke su ti vec dale savete.Od mene veliki zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Ketrin ti si potpuno u pravu.Ne vidim nista lose sto razmisljas o opremi za bebe.Meni je to svo planiranje i kupovina pomagalo da se psihicki spremim za bebin dolazak i da shvatim da ce se to zaista desiti.I uvek sam razmsljala da mi tugu zbog eventualnog negativnog ishoda ne bi umanjilo to sto nisam sebi dozvolila da se radujem unapred. Tako da samo planiraj,uzivaj,sve ce biti u redu!zagrljaj

Vise ne mogu da pohvatam ko je cija roda.U svakom slucaju cestitam svima.cvecko

Vivia ne brini se zbog otecenih nozica,malo ih vise drzi podignute. :-*

Danijela jos dva dana bravo bravo bravo

Dano ti si postala profesionalna roda cvecko cvecko cvecko

Mazo i ja sam gledala slikice.Mnogo su ti lepa decica,bebica kao medic zaljubljen

Evi zlocko,samo ti ruckaj da mi ubuckas rodica :-* :-* :-*

Vana ipak ces na carski?

: vana - 2. februar 2010 15:07:21(UTC)
Uzas hipp,potrudi se da izbegnes svadju,nerviranje I konflikte! Kako bih ja takve stvari objavila I napravila sjandal,posebno prema " humanitarcima"! ONI se najvise plase medija da nesto ne procuri! Dano,pogodi ti za 15.02 malopre Sam zvala firmu,a sto " mrsava" kaze 15.02 Sam deveti mesec. Pa mi mozda zli doca odobri da se " socijalizujem" :)))))))

: gorana - 2. februar 2010 15:05:45(UTC)
Citat:
Danica&Dejan - 2/2/2010 12:41

Gorana zelena zaba se rasketketala:"Nema nista brze preko veze, vikend, vikend, bice vikend 6 ili 7.2" STa da ti kazem, dobro je ako je pogodila, nego ne znam ja koji datum da navedem u kladionici...hajde videcu jos danas posle depilacije, kad pogledam u dlake  ruganje

Vana za tebe kaze imaces neka primanja oko 15.2., ali ne znam na kakva "primanja" misli icon_lol

icon_lol icon_lol icon_lol icon_lol
Ako tako stvari stoje onda ok.
Odoh sada po mog svrcka u vrtic pa se cujemo tek ujutru.

Hipp zagrljaj i za sve ostale :-*

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 15:03:40(UTC)

Boze, Evi kako ti je meden ovaj besni smajlic sa kikicama. Tacno sam te zamislila sa onim tvojim crnim okicama i kikicama kako vriskas na sve strane  RAzumem te i ja sam preosetljiva na nepravdu i prostakluke bilo koje vrste...ne ide mi u glavu... a ranije sam cesto bila paralisana kada bi  neko bio verbalno agresivan... pa sam ucila te svoje lekcije kako sam znala i umela i nije bilo lako. Nastavila sam da budem dostojanstvena, ali kada im kazem sta imam, nema konflikta, nema svadje, samo tisina. Neka su sad ti agresivci malo paralisani i neka se ceskaju tamo gde ih ne svrbi, kad su mene nasli da ponizavlaju ili vredjaju ili ... TAko da Evi drga moze se reci i za mene da sam zlocko, ako me neko nerpavedno dira.  SAd vise niko ne sme da mi izadje na crtu icon_lol

E cure moje, sa ugovorima i pravima trudnica ste zasle na moj teren. Pretpostavljam da su zakoni u CG isti kao i u Srbiji, te tako jedino ako si u stalnom radnom odnosu, ne moze ti prestati, niti mozes dobiti otkaz u toku trudnickog i porodiljskog. Ukoliko ste angazovane ugovorrom o radu na odredjeno vreme, taj ugovor istice sa datumom navedenim u njemu, tako da tu nema veze da li radis u UN ili Ministrarstvu ili kod privatnika....drugo je ako se vas poslodavac zauzme za vas i produzi vam ugovor, jer ima nacina i za to....

odoh na cupetnje

sve vas :-*

: Evi - 2. februar 2010 14:47:33(UTC)
Citat:
Danica&Dejan - 2/2/2010 13:31
Evi, pa ti si jedan zlocko icon_lol

Zloćko na kvadrat, kao bijesan leptir
Najčešće to više košta mene nego druge, ali mi je familijarna crta ''ispravljanje krivih Drina'' i ganjanje pravde i krivde i teško mi se boriti protiv toga.
Preosjetljiva sam na nepravdu iako je to borba sa vjetrenjačama. Zato i kažem Hipp da izbjegne konflikt, jer će toj ženskoj biti svejedno, jer je očigledno takva hladovina, a ona će se iznervirati.

EEee, što ti je koincidencija. Baš me prije min zove direktor da pita jesam li se porodila

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 14:46:47(UTC)

Drage moje , stigao mi mejlic od Micke, evo prenosim ga ovde, da ne prepricavam:

cao rodice!!! Mi smo juce stigli ali nismo stigli da se javimo. Bila nam  
guzva a i ja sam bila umorna.
Bebce sad spava pa sam uhvatila malo vremena da ti javim da sisamo, da se  
beba zove stefan, lepo se slaze uz sekino ime.
Hvala ti sto si bila divna roda, sto si mm slala slikice!!!
Pokusala sam da udjem na forum i svima se zahvalim ali ne uspevam. Ako 
mozes napisi nesto u moje ime, a ja cu se javiti cim stignem!!!

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 14:41:15(UTC)

Gorana zelena zaba se rasketketala:"Nema nista brze preko veze, vikend, vikend, bice vikend 6 ili 7.2" STa da ti kazem, dobro je ako je pogodila, nego ne znam ja koji datum da navedem u kladionici...hajde videcu jos danas posle depilacije, kad pogledam u dlake  ruganje

Vana za tebe kaze imaces neka primanja oko 15.2., ali ne znam na kakva "primanja" misli icon_lol

: hippeia - 2. februar 2010 14:41:01(UTC)
problem je sto nisam svadjalica, a voljela bih da jesam. Gdje bi mi bio kraj!!! Ja nikad vise ne bih htjela da se vratim tamo, ali opet-ne mozes ni kuci sjediti kao parazit i ocekivati da te muz izdrzava, bez obzira sto nam ni tako nista ne fali...nego 'ajd...ipak nema od svadje nista, bolje makar sacuvati dostojanstvo, pa jel...

Vana zivim u Cnoj Gori, ali radim u UN-u,a to su ti posebni zakoni, posebna pravila, eto- jedan od 8 Millenium Development Goals - stubovi na kojima nasa organizacija pociva je- Zastita djece, majki i trudnica- pa eto kakav sam ja ekskluzivni tretman imala...

: Evi - 2. februar 2010 14:35:30(UTC)
Hipp, da se razumijemo, inače te ja ne bih ovako savjetovala da nisi trudna icon_lol
Meni samoj je teško držati jezik za zubima i volim svakome dati do znanja dopada li mi se ili ne određeno ponašanje i to obično učinim veoma...hmmm... slikovito, ali zbog specifične situacije u kojoj se nalaziš i zbog činjenice da si im svojom ostavkom rekla da ne želiš više to da trpiš nema potrebe da se trošiš.

: vana - 2. februar 2010 14:33:52(UTC)
Citat:
vana - 2/2/2010 13:29

Jutro-dan drage moje:) Hip nemoj da se nerviras I svadjas zbog sebe,Kakva nehumana I zverska sefica I firma.Ponekad, he strasno kakav odnos Imaju prema trudnicama,zamisli kakav poklon za rodjenje bebe..otkaz..sta da dete I ti nedaj Boze,zavisite od tvoje plate?katastrofa,sve bih ja to objavila. Ti ne zivis ovde jel da? Dano,kada ce mi uplatiti prokleto socijalno ,kasne ne pitaj? Keti,meni je utrogestan ukinuo oko 31-e nedelje a parusisten pijem jos uvek,Mislim da cu ga piti I kada se porodim,bice mi nestvarno da ga nemam..

: Milica81 - 2. februar 2010 14:31:29(UTC)
Nemoj hippi da se svadjas, pusti je neka kaze sto ima. A onda uradi kako hoces. Nemoj dozvoliti da ze iznervira i da poslije ima jos vise materijala da te ogovara. Na koncu, ko zna kakvi ce projekti biti aktuelni za godinu dana, a i ko ce biti sef. Budi profesionalna i dostojanstvena do kraja, ipak ti je ona jos sefica. Drzim palceve, da se posljednja smijes!!!

Filipe, izbaci slatkise par dana jer oni pogoduju razvoju kandide. I ko sto je rekla Evi, navali na jogurt!!!!!!!!!!

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 14:31:16(UTC)

Evi, pa ti si jedan zlocko icon_lol , ti bi nju vozala gore dole da joj vratis milo za drago i verovatno bi bila sa tim ok. I to je super. Ali svi smo razliciti.

Pitanje je kako se ti Hipp osecas, sta ti zelis? Da li zelis da odes tamo ili nikako ne zelis da odes. Nemoj biti lojalalna bilo kome, do sebi. Da li imas nesto sto te gusi i davi u grlu i sto treba da "ispljunes"?  Apsolutno se slazem sa Evi da nesmes sebe da dovdes u stresnu sitraciju gde ces se raspravljati i prepucavati sa bilo kim, to je kontraproduktivno u svakom smislu. Ali ako imas nesto sto te gusi, slobodno smireno i dostojanstveno reci u dve recenice, okreni se i idi, jer tu vise nemas sta da trazis, a vazno je zbog buduceg posla da ovu pricu zatvoris u svojoj glavi. Vazno je da kada stavis tacku, nema vise vracanja i sazvakavanja njihovih izjava, postupaka. Tu je kraj i otvaras se za nove mogucnosti.  Sve sto treba da ucinis je da pitas sebe sta zelis i sa cim ces ti biti mirna, sa cim ces zatvoriti tu pricu.

Ja sam imala veoma neprijatno iskustvo na mom pretposlednjem radnom mestu, mislim da sam ti to pomenula (Ministarstvo), sela sam i napisala mejl, jer mi sef bio na putu i rekla sta i kako stoje stvari i da ne zelim da produzim ugovor. Spakovala i otisla. Isto su me kolege zvale, molile da se vratim, ali ne vredi, kada to nije do njih, a ja u negativnom okruzenju sa odredenim strukturama ne zelim da boravim i radim. Kasnije sam se sva pojela sto nisam dirketno u lice rekla osobi koja me je svojim postupcima naterala da odem, to sto mislim. Ja jesam bila iskrena, ali diplomatski (da ne bude da vrata otvaram nogom, a zatvaram dupetom), a neki ljudi takav jezik ne razumeju, ogluse se i ponasaju kao da nista niste rekli. Posle toga sam naucila da ne gutam nista i da direktno govorim ono sto mislim i osecam i da je meni to vazno zbog mog mira, pa neka svako snosi odgovornost za sebe... To je bila moja lekcija. Mozda je tvoja da im kazes ne ili nesto drugo.

Ja tada nisam bila u drugom stanju, zato vodi racuna da se dodatno ne upletes  u nesto sto ti nije potrebno. Samo ono sto ce ti dati mir.

Mozda sam sada preterala i udavih malo, ali znam da ti nije lako. Prosla sam to

: vana - 2. februar 2010 14:29:22(UTC)
Jutro-dan drage moje:) Hip nemoj da se nerviras I svadjas zbog sebe,Kakva nehumana I zverska sefica I firma.Ponekad, he strasno kakav odnos Imaju premature trudnicama,zamisli kakav poklon za rodjenje bebe..otkaz..sta da dete I ti nedaj Boze,zavisite od tvoje plate?katastrofa,sve bih ja to objavila. Ti ne zivis ovde jel da? Dano,kada ce mi uplatiti prokleto socijalno ,kasne ne pitaj? Keti,meni je utrogestan ukinuo oko 31-e nedelje a parusisten pijem jos uvek,Mislim da cu ga piti I kada se porodim,bice mi nestvarno da ga nemam..

: hippeia - 2. februar 2010 14:23:32(UTC)
uuu, ona je spremna da se ponizi do te granice da bi tu pred mojim ocima pojela znas vec sta, samo da progura svoje. U sustini-pravo pravcato razmazeno deriste, koje se toliko zapetljalo u svoje lazi i to svi oko nje vec odavno znaju i uopste nema kredibiliteta da bilo kome vise sta kaze.
Ona svojim nadredjenima (a to su sef i zamjenik sefa kancelarije UN-a za CG) nije smjela reci ono sto je meni rekla, vec da sam ja sama odlucila da idem (sto je, opet i tacno, ali nije cijela istina).
Npr. rekla mi je da ni njih dvojica nisu zadovoljni mojim radom, a ovamo me obojica ljube kad god me vide...meni to bilo cudno, dok nisam skontala iz oprostajnog maila da oni nemaju pojma da je ona meni dala otkaz, vec misle da sam ja to sama odlucila. Uzas...na ivici sam da im sve napisem, ali opet-ma neka je, neka se zapetljava, sto se vise zapetlja-po nju gore kasnije (al sam zla :D :D :D)

Gorana-kod njih se vracam jedino ako ona ode!!! A zamislite- to kcerka od svekine dobre prijateljice, pa je ocekivala ko zna sta od mene jer imamo i privatne veze, svasta!

Inace Gorana- opet ti i ja tu negdje, opet cemo da se druzimo na caskanjima :) :) :) Bas ti se primaklo, drzim fige mila da sve prodje skolski zagrljaj

: gorana - 2. februar 2010 14:21:30(UTC)
ja se slazem sa Evi,nebih ja ulazila u konflikt.Obicno se mnogo potresem u takvim situacijama.
Uglavnom sa osmehom kazem da,da,da u mnogim situacijama a onda samo uradim po svome,onako kako mislim da je ispravno i pravda je zadovoljena.Osecam se mnogo bolje.
I jos nesto,nikada se nezna sta ce sutra biti.Mozda se i vratis kod njih.Ruzen reci se tesko zaboravljaju.

: Evi - 2. februar 2010 14:05:00(UTC)
I da, Hipp, nikako ti ne bih preporučila da se svađaš sa njima, izbjegni taj konflikt zbog sebe, ne treba ti stres po cijenu satisfakcije da dotičnoj gospođi nešto saspeš u lice. Ti si svoje dostojanstvo sačuvala i dovoljno si im rekla svojim odlaskom. Kome iz toga sve nije jasno ne vrijedi na njega dodatno trošiti vrijeme. Znaš onu izreku da ne vrijedi bacati bisere pred svinje.

: gorana - 2. februar 2010 14:03:07(UTC)
Citat:
Danica&Dejan - 2/2/2010 11:38

Gorana otkrila sam razlog zasto su mi zabe, krave i rasak zbunjeni. Ti nisi napisla kada je tvoj termin. Nisi na spisku trudnica, tako da hajde napisi kada ti je termin pa da te ubacimo.

Inace ja upravo zakazah depilaciju, idem celu da me olindraju icon_lol

Evo Dano,5.2 ili u petak!Daj nesto preko veze da bude ranije :-))))

: Evi - 2. februar 2010 14:01:27(UTC)
Hipp, u veoma interesantnoj si situaciji :) Pošto ionako nećeš nastaviti tu da radiš boli te dupe, da izvineš, za njene ideje.
Međutim, pošto sam ja straašno radoznala osoba, ukoliko bih se našla u sličnoj situaciji otišla bih s njom na sastanak, pomno je slušala, klimala glavom i sl, jer bi me kopkalo šta to hoće da progura i koliko je spremna da se ponižava za to. Rekla bih joj da ću razmisliti o tome. A onda bih na sastanku prezentovala svoj dio onako kako sam od starta zamislila i isplanirala da se radi, zahvalila svima na saradnji i pozdravila se. nakon toga više nikome od njih ne bih dopustila da me landraju, niti bi mi bilo žao, jer niko tu tebe nije žalio ni štedio, koliko vidim. Rekla sam ti sinoć u jednom postu, mene su cimali mjesec dana sa posla, a znali su da mi je rizično hoću li zadržati bebu. Radila sam kao blesava od kuće, a plata mi je normalno bila umanjena. Međutim, meni je moje dijete najpreče, njima i ne mora da bude. Ako se ja ne zauzmem za tu mrvu u stomaku ne mogu da očekujem od poslovnih kolega da to čine za mene. Oni prosto uzimaju koliko mogu. Zato sam na najfiniji mogući način dala do znanja da sam na bolovanju, što nije tek tako jer je meni došlo da ne radim, već jer moram. Odradi sastanke i kaži ''ćao đaci''!

: hippeia - 2. februar 2010 14:00:34(UTC)
mmmda...dano thx...meni u stvari samo treba takva podrska zagrljaj

iznerviram se samo kad vidim njiov br. na displeju, a ne jos i da ih gledam...moram i sutra i prekosutra na te neke sastanke, ne znam sta mi bi da ikom ista obecavam, ali ne pada mi na pamet posle toga vise da ih gledam...

: ketrinbg - 2. februar 2010 13:56:34(UTC)
Dano prava si vidovita Dana 8) Ne bih rekla da je moja guza manja od tvoje icon_wink ali hvala ti. :-* :-* :-*
Neko je pitao za mrezu 064 ja sam ta.
Milice cestitke za 34 nedelju bravo
Kome ja treba da cestitam uzid upomoc Zato svima kojima treba da se cestita sve najbolje :-* zaljubljen cvecko
Neznam za vas ali ja od ovog foruma kreten
Filipe kazi tvojoj dr da ti promeni th jer te vaginalete ocigledno nisu delovale
Fiona prihvacen tvoj zahtev :-*
Ovi matorci me izludjuju,tj sveki i moja mama sa njihovim komentarima"zasto si tako rano pocela da pricas o krevecu?" "sacekaj da se porodis","jos je rano da se prica o tome, kad dodje vreme pa ce se o tome pricatti""cekaj prvo da se sve lepo zavrsi"One su u panici i samo neg.gledaju,a mene to izlude sok Ja sam imala lose iskustvo a ne one galamdzija Ja kad bih razmisljala negativno ne bih ni kretala u trudnocu.Jedva cekam da se porodim nicija pomoc mi ne treba

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 13:53:22(UTC)
Hipp ti si vec resila situaciju, tako sto si napravila plan A, pa ako bude insistirala, predji na plan B i reci joj u lice da te je jako povredio njen tretman i da je zaista previse da posle svega ocekuje od tebe bilo kakvu lojalnost. Ja bih joj rela u lice da sam zbog nje ostala bez radnog mesta, a ona ocekuje uslugu od mene?!? Licim li na otirac? Ne hvala. JA bih ovako, a ti moras onakko kako ces se ti osecati dobro, uradi ono sto te najvise vuce da nadjes svoj mir u donosu na njih, dostojanstveno i ides dalje

: Evi - 2. februar 2010 13:51:48(UTC)
Dano, ti si se baš ubacila u biznis, nema šta! icon_lol

Za Filipa, što se tiče gljivica, i meni je malo opao imunitet, pa su se nemani razmnožile. Canesten vaginalte su odlične za to, u pakovanju dođu samo tri i stavljaju se svako drugo veče, ali nakon prve sam dobila kontrakcije, pa mi je dr odgodila da ih koristim dok ne uđem u 37. sedmicu. U međuvremenu mi je ona isprala vaginu betadin jodom i sad je super, možda uopšte neću morati da koristim vaginalete. Možda i ti da tražiš ispiranje... I da, LGG jogurt dnevno!

: hippeia - 2. februar 2010 13:43:43(UTC)
Dobro jutro!
Bas bzvz koliko zeza ovaj forum, ti problemi traju od kad sam se ja uclanila- ima vise od dvije godine, pa mi nije najjasnije kako to ne moze da se regulise vise...

Treba mi savjet. Ja sutra moram na sastanak upravnog odbora projekta ciji sam ja menadzer. Nije problem,, otici cu zbog kolege koji bi trebalo da me zamijeni, ali samo i samo zbog njega.
Naime, moja sefica, koja je sredila da se meni ne produzi ugovor posle porodiljskog i koja me je maltretirala svo vrijeme mog boravka tamo, koja je jedna samoziva, beskrupulozna (ne znam vise kako da je nazovem) osoba (sva sreca pa sam ja i sama odlucila da dam otkaz posle porodiljskog, pa me ta njena spletka nije mnogo pogodila, ali opet...) i mogla bih jos svasta da napisem o njoj ovdje ali necu da vas smaram- e pa ta sefica hoce prije tog sastanka, jedan sastanak samnom kako bi mi sugerisala svoje ideje koje ja, kao projektni menadzer treba da proturim, a koje su od njenog licnog interesa.
E sad- da li da kazem da me boli grlo i da ne bi bilo pametno da se ona i ja sastanemo jer je i ona trudna ili da jednostavno kazem da me ne interesuje ni ona ni njene ideje i da ja na sastanak UO dolazim samo i samo zbog kolege, a za nju i njene interese me ladno boli dupe!!!
Vec sam rekla kolegi da kaze ovo prvo, ali ako ona i dalje bude insistirala- ja cu morati da kzem ovo drugo...

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 13:38:56(UTC)

Gorana otkrila sam razlog zasto su mi zabe, krave i rasak zbunjeni. Ti nisi napisla kada je tvoj termin. Nisi na spisku trudnica, tako da hajde napisi kada ti je termin pa da te ubacimo.

Inace ja upravo zakazah depilaciju, idem celu da me olindraju icon_lol

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 12:56:53(UTC)

Dobar dan, dobri ljudi!

Filipe mozda ti te vaginalete nisu prijale, tj nisu pomogle pa ce ti dati druge. Moras reci dr.

Ivana bravo za ulazak u 9-i!

Gorana klikni na temu kladionica izdrzljivosti, tamo mozes da pogadjas kada ce se ko poroditi. Ja glasam za 6.2. mada nisam sigurna jer mi zelena zaba kaze 4-i, a pasulj 7-i. Hajde kad se rasanim, ja cu ponovo da ti gledam icon_lol

Keti mene pomerili za 9 icon_lol prvo ctg, pa ostalo. Za progesteron zelena zaba kaze da ti nece ukinuti jos, ni tebi ni meni, a ja boga molim jer mi je guza izresetana.... Sreca da je moja veca od tvoje, pa imaju jos gde da bodu icon_lol icon_lol icon_lol ali zato mrsava krava veli da ce uskoro, da se strpimo jos malo...videcemo

: ketrinbg - 2. februar 2010 12:26:13(UTC)
uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh cela poruka mi nestade kako neznam lapttop batina ali hmm haj ponovo iz pocetka
Vidovita Dano da li ce mi doca ukinuti progesteron?Nemam vise gde da ga primam kukovi su mi puni cvorova. Pomeren mi je termin za cetvrtak u 10.40 a tebi?
Milenice moja rodica bice bubnjar pa pocela da vezba na besici
Vana vidi se odmah bice mamin sincic.Da se zna ko je gazda nikom ne da svoju kucicu
Evi bravo bravo bravo za rezultate i smanjen gynipral.Mene partusisten ne trese toliko ali tokolizaVerujem da si srecna zbog rezultata ali i zbog setnje. Ja jedva cekam dan kad ce doca to da mi kaze
Danijela joj sto ti je sladak krevetic cvecko Drzim ti fige u cetvrtak.Ne brini sve ce biti u redu :-*

: Evi - 2. februar 2010 11:06:13(UTC)
Milice, čestitam na ulasku u 34. sedmicu, a Ivana tebi za drveti veeelika Tiker će ti prebaciti sa 35+4, čini mi se, a rodu moras sama da izabereš, nema konkuras i štela icon_lol

Plovka danas izlazi sa svojim mališom, kaže da će se pokušati večeras malo javiti. :)

Ja vas pozdravljam u ovo suuunčano zimsko jutro! U BL svega -10C. Vraćanje na pola gyniprala me preporodilo, mnogo mi se manje tresu ruke dok vam ovo kucam i zato sam happy happy happy

: aneri - 2. februar 2010 11:04:29(UTC)
Dobro jutro mamice!

Forum opasno zeza jadne trudnice,kad ce konacno nove stranice

: gorana - 2. februar 2010 11:00:56(UTC)
Kakva je to kladionica?Nisam ni ja upucena,ali procitah za vidovitu Danu.
Pa,Dano sestro slatka pomagaj bar ti.Hocu li uskoro?:-)))

: ketrinbg - 2. februar 2010 10:55:07(UTC)
PROBA...... PROBA.......AAAAAAA........AAAAAAA............Juce sam 2 sata pokusavala 1 poruku da posaljem i upomoc
DODBRO JUTRO I OD MENE Evo kafica

: IVANA-NS - 2. februar 2010 10:17:05(UTC)
dobro jutro trudnice..
vana i evi..super za rezultate..
ja danas usla u 36 tu nedelju..jupi!!! to je valjda deveti..
sutra idem na pregled,i jedva cekam..
ko hoce meni da bude roda???

: IVANA-NS - 2. februar 2010 10:16:06(UTC)
dobro jutro trudnice..
vana i evi..super za rezultate..
ja danas usla u 36 tu nedelju..jupi!!! to je valjda deveti..
sutra idem na pregled,i jedva cekam..
ko hoce meni da bude roda???

: IVANA-NS - 2. februar 2010 10:04:47(UTC)
dobro jutro trudnice moje.. evo ja danas usla u 36-tu nedelju:) jupi!!!!
to je valjda deveti.. mada ce mi tiker verovatno prebaciti tek sutar a po kalendaru trudnoce,vec sam usla..
pijuckam kaficu,pa cu da pravim musaku..
sutra na pregled..jedva cekam..
javljajte se ko ce da mi bude roda..

: IVANA-NS - 2. februar 2010 10:03:18(UTC)
dobro jutro trudnice moje.. evo ja danas usla u 36-tu nedelju:) jupi!!!!
to je valjda deveti.. mada ce mi tiker verovatno prebaciti tek sutar a po kalendaru trudnoce,vec sam usla..
pijuckam kaficu,pa cu da pravim musaku..
sutra na pregled..jedva cekam..
javljajte se ko ce da mi bude roda..

: filip.mm - 2. februar 2010 9:31:17(UTC)
Cao svima! :) Evo iscitah sve sto sam propustila.Pijem kaficu i uzivam.
Nista posebno novo,napolju led pa idem ko po jajima.A posteno je i zima
Vidim da neke biraju i rode.Meni je jos rano a i ne znam koga bih jer sam relativno malo sa vama pa vas i ne znam.Vidim da se vi druzite i preko fb.Kako se pronalazite? :?:
Ne znam da li neka od vas ima problem sa sekretom.Meni je bio pojacan pa mi gin.prepisao Macmiror vaginalete.Iskoristila sam ih i bilo je ok 10-tak dana a sad opet isto i bas svrbi.Ima li neko savet?

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 2:54:36(UTC)

Vana nemoj da brines, sigurno ga nisi pila u tonama, zato opusteno. I ja sam upravo naucila da ne sme.

Milice izgleda da cemo od cetvrka imati i vidovitu Milicu icon_lol , izlgleda da je genetika icon_lol

Laku noc, sve ste pobegle, odoh i ja da lalam zevam

: vana - 2. februar 2010 2:22:47(UTC)
Milice,cestitam ulazak u 34- tu nedelju.. Nisam znala to za uvin caj,ja Sam ga pila u bolnici pre mesec Dana I Niko mi nista nije rekao :(

: Milica81 - 2. februar 2010 2:20:49(UTC)
Idanijela, pogodila sam! Pogodila! Boze zdravlja slavicu pogodak u cetvrtak kad nam Dana javi! Vana, uvin caj se ne preporucuje u trudnoci. Bas zato postoji uroloski caj za djecu i trudnice- Josif Pancic. Mi smo usli u 34. sedmicu!!!

: Milica81 - 2. februar 2010 2:19:05(UTC)
Idanijela, pogodila sam! Pogodila! Boze zdravlja slavicu pogodak u cetvrtak kad nam Dana javi! Vana, uvin caj se ne preporucuje u trudnoci. Bas zato postoji uroloski caj za djecu i trudnice- Josif Pancic. Mi smo usli u 34. sedmicu!!!

: Milica81 - 2. februar 2010 2:18:27(UTC)

: vana - 2. februar 2010 2:08:45(UTC)
Forum je uzasan postao.. Mazo,nemanja je lutka a ne beba:)

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 1:56:13(UTC)

Mazo divne su slike Nemanjine. Dodji nam cesce. Plovka, MIcka i Bery ti stizu... a uskoro i sve mi ;]  Nisi mi rekla jel ti se svidelo rodisanje, da li si zadovoljna, kako se sada osecas, oni otoci i sve drugo jel ok?

Vana ima da se narade i paslulj, i zelena zaba i mrasava krava... ali cemo slavti sto je najvaznije icon_lol

Jel to ovaj forum opet prolupao nacisto?

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 1:45:46(UTC)

NE samo da sam internacionalna roda, nego mi je ovo prva cica lepotica!!!

Nista nije slucajno ;] moj zet je arapin, ja vec imam u porodici jednu arapsku  smizlica ... a duzi let, i to jos u toplije krajeve icon_lol ...ima da uzivam

: maza82 - 2. februar 2010 1:44:51(UTC)

Citat:
vivia - 1/2/2010 21:47 Mazo za tebe i klince :-* :-* :-* Odmah se sjetih tebe kad vidjeh da su mi noge pocele oticati, kad ono Maza se javi zagrljaj

Pratim ja redovno šta vi kuckate i nestrpljivo vas čekam na bebama!!!

8) 8) 8) 8) 8)  

ja sam pila čaj od kukuruzne svile da bi  izbacila vodu i sme da se pije slobodno ali realno pivo je jedino što zaista pomaže! 8)

: vana - 2. februar 2010 1:44:45(UTC)
Opet forum ne radi, ovo je deseti put da pisem i brisem poruku, copiram ali nista..
Evi, hvala za zalivanje farme(nadam se da si zalila i moju )ako nisi nema veze, kao da jesi :))))
Fiona, hvala za Vuka :)
Dano, vidovita zeno..imaces ti dosta posla oko nas martovskih.. vivi-a, rebecca i ja u dan trudne..Jecadoca i mi dva dana razlike, istopice se kugla tu su i jelena i ivana..
Danijela, krevetac je presladak..Sto se tice cr-a ja sam se uprpila kroz tebe jer i mene isto ceka a mogu da zamislim kakav je trip kada znas da se blizi i to je to..
Milena, uvin caj je odlican za persak u bubregu..
I tako..... nadam se da ce ova poruka ikada stici:(

: ldanijela - 2. februar 2010 1:07:35(UTC)
Dano ti si vec profesionalac medju rodama :-* tebi je ovaj zadatak "maciji kasalj" mada moraces malo duze da letis do mene....ej, pa sad si internacionalna roda! icon_lol

Poslacu i ja tebi broj na pp

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 0:58:11(UTC)

Danijela da zelim ! Hvala na poverenom zadatku   , prihvatam ga sa odusevljenjem i radoscu Volim biti roda tvojoj lepotici smizlica i objaviti njen dolazak zaljubljen

Saljem ti br tel na pp

: Milica81 - 2. februar 2010 0:31:27(UTC)
a uroloski caj da probas ... i prolom vodu

: ldanijela - 2. februar 2010 0:30:55(UTC)
Vivia mozda je bolje da odes kod lekara a za kukuruznu svilu ne znam da li sme da se pije u trudnoci hmm a znam da je dobra

: Milen@ - 2. februar 2010 0:29:58(UTC)
Probacu to Dano :-*

: ldanijela - 2. februar 2010 0:28:34(UTC)
Hehehe Dano koja si ti legenda...pardon, vidovita Dano icon_lol icon_lol icon_lol

Dano hoces da budes moja roda ?

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 0:24:12(UTC)
Milena ne znam, verovatno je i Bekutan super, ali za Pavlovicevu znam 100% da ce ti pomoci, ako je imas. I proveri da li sme kukuruna svila-caj da se pije u trudnoci, sa njim je pesak kao rukom odnet... i bezalkohol pivo bi mozda pomoglo...

: Milen@ - 2. februar 2010 0:19:43(UTC)
Vivia,sacekacu jos sutra pa ako se ovako nastavi idem kod lekara. NAmazala sam se dole Bekutanom jer me bas pece a i taj deo me se ojeo :(

: Danica&Dejan - 2. februar 2010 0:14:30(UTC)

E napokon ponovo radi bioskop!!! Tupson em mi izeo dve poruke, em nije radio celi dan...sreca da sam uspela da stavim Mickine slike... Jel to maza na fb kracila nove slicice, jedva cekam da vidim rodica pilence bucmasto :-*

Evi, Vana, Rebeka bravo za divne bebe, napredne i zrele, one koje su se okrenule i namestile...pravi andjeo ...uzivajte dok mozete u njihovom boravku unutra, uskoro vam stizu da ih beba pa cete uzivati na novi nacin...Ja bas volim kad se moj bebac meskolji, pa cak i kad me izubija mali sportista icon_rolleyes

Vivia bravo za kafic, nalakirane nokte i skockanu cicu zvezda

danijela mislicemo na tebe i drzati fige u cetvratak i jedva cekati da nam se javis sa andjeo krevetic je kao bajka zaljubljen

Fiona hvala, ja sam danas uzivala u tvojim slikama, a cerka ti je prava crnooka lepotica!!! Opasna ce biti, neces moci od telefona da zivis icon_lol mnogo lepo dete i lici na tebe bas, bas

A sad svecano objavljujem da sam zvezda kladionice i da sam pogodila kada ce se Bery poroditi bravo bravo bravo , za Micku omanuh, al sam pogodila da joj je snaja trudna, tako da od danas me mozeste zvati VIDOVITA DANA...

opusteno i bez naprezanja, uz malu pomoc pasulja, graska, leblebije, badema, lesnika, opipane curke , zelene zabe i mrsave krave  pogadjam datume rodjenja vase dece, datume vasih porodjaja, da su vam snaje trudne, kad ce vam leci pare na racun, sta cete dobiti na farmi, stitim straskom od uroka, kontrakcija i trudnickih nus pojava...slobodno se javite i neustezite! uz malu nadoknadu vidovita Dana cini cuda za vas....

Javlja mi se da je Micka u svom toplom domu, te se nadam da ce ufatiti sec vremena da nas poseti...

: vivia - 2. februar 2010 0:13:03(UTC)
Evi, nemoj da nam ureknes forum, koliko je samo zezao...samo ti nama ruckaj plazmice, mrsavice medju debelicama

Fiona, upravu si, bas drmaju hormoni, sve me drma od ovog 8. icon_lol Evo veceras npr. sve volimicon_lol Ja kazem svima koji idu na vjezbe da nam prenesu malo iskustva, ap tako i tebe molim kad stignes nesto bitno i zanimljivo da nam preneses. Treba li se brinuti oko tog disanja, posto ja nemam pojma?

Milena, jesi pitala nekog sta ces za taj pijesak?

ldanijela, ne zamaraj se oko izbora, koga kod izaberes bice to profi odradjeno, a svakako cemo sve, posto znamo kad je, iscekivati i navijati.

Pisite oticu li i vama noge, rekoh da su moje malo otekle, ldanijela je napisala da je Mazina nasljednica po tom pitanju.

Odoh gledati tv i pajkiti a ujutro se kuckamo! :-* spavam

: ldanijela - 2. februar 2010 0:01:11(UTC)
Evi nije mi problem mreza nego ne mogu da se odlucim koga da pitam a imam 3 potencijalne rode na umuicon_lol

Milice ti si mi cini mi se bas stavila 04.02

: Estella - 1. februar 2010 23:59:28(UTC)
Super Fiona, javi kad krenes na vezbice! Meni je ok, mada moram priznati da malo predugo traju i da me smore one vezbe disanja, ali sta cu, ako ima sansi da pomognu ja idem. Inace, procitala sam na drugom da su te vratili sa komisije jer si dosla ranije. Meni uvek naglase kad da dodjem, sutradan po isteku bolovanja, npr. sad su mi produzili do 3.3. i rekli mi da dodjem 4.3. Znaci jos jedan odlazak na komisiju i otvaram porodiljsko :)

: Milen@ - 1. februar 2010 23:42:14(UTC)
Cao svima :)
E,utvrdila sam sta mi je. Krenuo mi pesak pa me dole nenormalno pece a i bolucka. Ojela sam se kao da se nisam tusirala 20 dana :(

: Evi - 1. februar 2010 23:31:31(UTC)
Čini li se vama da je ovaj forum konačno proradio

Ja navalila na plazma keks kao blesava, šta ću, shvatila sam ozbiljno doktoricu icon_lol
Obradila sam sve farme na FB... moglo bi se spavati, ali sam uvijek uzbuđena poslije pregleda, još me drži :)

: Milica81 - 1. februar 2010 23:26:50(UTC)
Idanijela, drzacemo ti palceve!!! E jedini je problem sto i nijesi neki slucaj za kladionicu ;)

: Evi - 1. februar 2010 23:19:42(UTC)
E, da znaš da mami na usakanje! Beba će se oduševiti zaljubljen

Šta ti je problem sa rodisanjem, mreža?

: Rebecca20 - 1. februar 2010 23:15:45(UTC)
Danas sam bila kod ginice, moja beba se okrenula bravo bravo bravo bravo bravo
Probala je da slusa tonus ili tonove (mozda sam je lose razumela) preko stomaka, ali nije redovno cula jer je beba okrenula ledja. CTG nije zadovoljavajuci jer je ovaj put moja cura bila uspavana icon_razz :) I usput sam bila kod zubara, tri dana me je boleo jedan zub, i onesvestila sam se od anestezije, i cim je pocela redovno delovati - ja dosla sebi

zaljubljen :-* cvecko za mickinog sina

ldanijela, krevetic je super

: ldanijela - 1. februar 2010 23:14:04(UTC)
Evi ajde uskaci da ga isprobas icon_lol
Htela sam da angazujem rodu ali treba mi neka koja moze dugo da leti icon_lol nisam bas blizu

: fiona29 - 1. februar 2010 23:09:53(UTC)
Cao svima, sad sam sve iscitala sta ste kuckale.

Malo sam umorna jer sam ceo dan bial u obavezama. Danas sam bila kod ginekologa i imala vaginalni pregled. Grlic mi je dobar, zatvoren ali dosta nisko nosim, sto i osecam po pritisku na noge i karlicu.
Estella dobila sam potvrdu da mogu da radim psihofizicke vezbice, i gledacu da sutra prosetam do gradske da vidim koji su termini.
Jel ima neko da ide tamo na vezbuckanje?

Jeco slatko si me nasmejala svojom pricom, a Evi me rastuzila. Bas mi zao, zato svaki dan treba proziveti onoliko kvalitetno koliko je god to moguce i treba se cuvati.
vana bravo za malisu, bice to zavodnik i po.
vivia vidim da te tresu hormoni, mene je jace treslo u prvoj trudnoci, sad sam daleko mirnija i mnogo se vise smejemo. Okreci sve na salu ako ikako mozes.
Dano sad cu da pregledam tvoje slicice na fb. Ono sto sam videla na brzinu je da si jako lepa trudnica i da sta ti i tm bas u velikoj ljubavi :)
Keti tebi sam poslala zahtev za frendisanjem na fb ali nisam sigurna da si to ti.
ldanijela tebi zelim da ti ovih poslednjih par dana do dolaska bebice prodje sto pre i sto mirnije :-*

mazo Nemanja je presladak

: Evi - 1. februar 2010 23:04:36(UTC)
Jao, kako je medeni! Izgleda tako udobno i nježno :) Divan krevetić, divna posteljinica!
Sve ćemo ti držati fige i navijati ovdje, a poslije propisno proslaviti

: ldanijela - 1. februar 2010 23:01:05(UTC)
Mazo pa gde si :-* :-* :-* hehehe ja sam ti naslednica po oticanju nogu

vivia znam da cete misliti na mene i bas mi znaci. moje i njegove cemo slagati da je posle podne da ne bi bili kao na iglama od rane zore a dok se oni probude ono vec gotovo icon_lol

Evo ga i nas krevetac ovako sveze spremljen

: Evi - 1. februar 2010 22:52:46(UTC)
Eee, Hipp, nema šanse pod stakleno zvono da se zavučemo, džaba! Ali, ne daj se, mila :-*
Kad sam prestala raditi i mene su skoro mjesec dana landrali, zivkali za svašta, ali moraš zauzeti stav. Ja sam fino, najfinije što sam mogla neke stvari odbijala.
A baš sam bila blesava, kad samo pomislim!! Heej, ja na bolovanju, smanjili mi platu, a ja od kuće radim li radim icon_eek

Vivia, legendo, neka si ga konačno odvukla u kafanu!! Ako ništa drugo ono da imaš razloga da se središ. mene moja mama zeza, ja se napucam kad idem na kontrolu kao da ću bog ti pitao gdje. Ali šta bih kad mi je to jedinstvena prilika da se dotjeram. Doduše, sredim se ja i za kod kuće, ali nije to to, ako niko ne vidi! Hihihihihihi!

: vivia - 1. februar 2010 22:47:50(UTC)
Mazo za tebe i klince :-* :-* :-* Odmah se sjetih tebe kad vidjeh da su mi noge pocele oticati, kad ono Maza se javi zagrljaj

ldanijela, zagrljaj stvarno cudan osjecaj i kroz mene prostruja kad rece da znas kad ces, ali nisam osjetila nikakav strah nego neznam mozda je tako i bolje, znas, pripremices se, jos carski koji ce nadam se i biti carski kao nekim trudnica nego da iscekujes i nerviras se iz dana u dan. Znas da cemo mi svakako misliti na tebe, javljaj se sutra obavezno, da pricamo, da ti bude lakse :-*

: ldanijela - 1. februar 2010 22:41:02(UTC)
Dobro vece,
kako sam se smejala Jecinom muzu i trudnickom raspolozenju koje mi je vrlo poznato icon_lol icon_lol icon_lol

Evi jako mi je zaozbog tvoje kolegnice i potpuno se slazem da se treba cuvati a si mi trcimo da zaradimo nesto,da stvorimo nesto za nas i nasu decu, da obezbedimo lagodnije zivot i slicno sto nosi ogroman pritisak. Ponekad je cena previsoka samo sto o tome mislimo tek kada se nekome nesto desi ili nama samima.

Evi, Vana bravo za bebce bas mi je drago da je sve dobro

Ja idem u bolnicu u sredu navece, ranom zorom me pripremaju i u cetvrtak ujutru mi rade cr. Bas se cudno osecam zato sto znam kada ce se to sve desiti icon_eek , nekako svi iscekuju, niko ne zna kada ce krenuti pa mi je jako neobicno

: maza82 - 1. februar 2010 22:40:43(UTC)

Citat:
Evi - 1/2/2010 21:31 Mazo, gledala sam sličice, ma nema šta da se kaže osim - medenjak! Kuc Kuc!! Jedva čekam da se ponovo okupimo na Bebama :)

I ja isto! Da nam se pridruže i Micka i Plovka i moje ostale  trudnica   sa trećeg pa žurka može da počne!!!

: vivia - 1. februar 2010 22:36:16(UTC)
Ženske, da vam se pohvalim:bila sam u kaficu sa mm,icon_lol pravom kaficu, icon_lol doduse ne onom mracnom i zadimljenom nego velikom i svijetlom i popila sam toplu cokoladu.bravo Izlazak je trajao sat i nesto vremena jer kad smo izasli iz tog lokala, mm je stvarno nudio da odemo jos negdje ali takva je situacija napolju, kao na Antartiku, snijeg i led a ima bar -15 zima Bukvalno me ugurao i izgurao iz auta, a da bismo usli u slijedeci lokal morali smo preci ulicu i ja sam rekla da odustajem (sami led a uzas od zime), a on je obecao da ce me voditi za vikend. A ja i nokte namazala i to bas crvenim lakom, icon_lol nasminkala se se samo tako ruganje ali eto vidjeh malo svijeta, rekoh zdravo nekolicini ljudi ruganje

Kad sam se tusirala predvece primjetih da su mi noge malo otekle, to je meni onaj dr naslutio, stalno me pitao "jesu li otekle, jesi li sigurna" batina Jesu li nekoj od vas?

Evi, bravo za kontrolu, sve je po meni extra, nego ne znam kako si smrsala. Jos 7 dana i ima ti da pjeske, sama, sa drugaricama izlazis zvezda

A Mekana od tvog spiska "ko je sad na redu", lijepo se najezih, a jos me neko, ne mogu da se sjetim ko, stavio na spisak za februar u kladionici i to pocetak anene doomed

Bas sam se oraspolozila, ujutro idem do dr samo da mu odnesem nalaz koprokulture i da mi otvori obicno bolovanje posto sam sad na godisnjem i razmisljam da mu odnesem flasu nekog boljeg pica i bombonjeru, cisto kao onako, covjek je stvarno sve ove mjesece bio extra i fer a mozda i njega i vasionu na taj nacin odobrovoljim da se sve podudari i bude prisutan kad bude trebao. Uostalom, sta bude bice sto se toga tice, nego jeste li nosile vi do sad nesto?

: hippeia - 1. februar 2010 22:35:45(UTC)
Evi zagrljaj pa ne mogu se staviti pod stakleno zvono, jel :)

Uf super, mada su me vec zvali da dodjem u srijedu na neki sastanak, misliiim heeellloooooooo, pa jesam li ja na bolovanju ili sta???? Ali 'ajd, otici cu, obecala sam!

: Evi - 1. februar 2010 22:31:25(UTC)
Hippeia, baš mi je žao što sam te uznemirila :( Nije mi bila namjera.
Kako je na godišnjem? Ja se sjećam da je meni bilo jako neobično prvi radni dan kad sam ostala kod kuće.

Mazo, gledala sam sličice, ma nema šta da se kaže osim - medenjak! Kuc Kuc!!
Jedva čekam da se ponovo okupimo na Bebama :)

: maza82 - 1. februar 2010 22:25:49(UTC)

Šta rade moje trudnice?

Sve vas ljubim i nestrpljivo čekam na bebama!!!

zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj

:-* :-* :-* :-* :-*  

: hippeia - 1. februar 2010 22:25:28(UTC)
'vece!

Kad sam pocela sa slanjem poruke bilo je 11 ujutro, ne mogu da vjerujem!!!

Proradio je taman da kazem laku noc, jer jedva cekam da idem u krevet!

Evi ja sam sokirana! Na mene takve price uticu tako da se bukvalno uspanicim!!! Jos sam sad i dobra, kakva sam ranije bila, cak sam i kod psihijatra isla zbog anksioznosti i napada panike, imam patoloski strah od smrti...ma...bice dobro, uf, bolje da nisam citala...:|

: Evi - 1. februar 2010 21:19:44(UTC)
Bravo Milice, neka si malo dovela u red onaj spisak! bravo

: Mekana - 1. februar 2010 21:18:24(UTC)
Pa zar je i meni vec vreme da biram rodu?!

To ce biti malo teze! :( Meni treba roda koja ima 064 mrezu!

Moja Orange kompanija ima ugovor samo sa Telekomom! icon_evil

: Milica81 - 1. februar 2010 21:15:17(UTC)
promijenjeno!!!
neka nam je svima sa srecom zagrljaj

: Evi - 1. februar 2010 20:57:35(UTC)
Milice, ja ne znam ni koje je Jovana03 koja ima termin isti dan kad i ja.
Ako je Gospodarici bio termin početkom januara svakako više ne bi trebalo da je na spisku trudnica.

: vana - 1. februar 2010 20:51:44(UTC)
Ehehehe Evi,razumem te odjednom me nesto spopade da saznam da li Ima kosu.. Jer je dr.poceo kako Ima Usta koja je napucio,pa stego pesnicu I logicno bi da pitam jer Ima kosu:)

: Milica81 - 1. februar 2010 20:47:11(UTC)
Hahhaha!!!! Kosica i prstici ... Ljubim vas sasave!!!

A da skinemo gospodaricu mora sa spiska??? Ima li smisla??

: jecadoca - 1. februar 2010 20:45:50(UTC)
Cimni draga slobodno,ja cu da navijam odavde i da mesim kolace i pecem torte i po noci ako treba. :HAG;

Vana a sto ne pita koje su mu boje okice? icon_lol icon_lol icon_lol

: Milica81 - 1. februar 2010 20:45:13(UTC)
Hahhaha!!!! Kosica i prstici ... Ljubim vas sasave!!!

A da skinemo gospodaricu mora sa spiska??? Ima li smisla??

: aneri - 1. februar 2010 20:45:04(UTC)
Vana hahaha ja se toga ne bih setila Ja sam gledala prstice

: Evi - 1. februar 2010 20:29:31(UTC)
Hahaha, Vana, stvarno se ti doktori svačega naslušaju icon_lol
Ja se sjećam kad sam od dr tražila da mi pokaže oba stopala i obe šakice da prebrojim prstiće. Iz čista mira! MM propao u zemlju od srama.
Isto me poslije pitao šta mi bi. Ali ja sam svoje prebrojala, baš me briga :)

: vana - 1. februar 2010 20:25:15(UTC)
Ovaj forum je da poludis:( Ceo dan pokusavam da posaljem poruke..Sad sam se setila, najsmesnije od svega sto sam ja danas iz nepoznatog razloga ptiala docu da li beba ima kosu, na sta je covek umro od smeha.. Kaze, ne postoji nacin da ja to vidim..mm se zapanjio, kao sta ti bi?

: Evi - 1. februar 2010 20:23:39(UTC)
Rodo moja, približava ti se rodisanje :) Hehehe, garant ću u po noći da te cimnem iz kreveta icon_lol

Milice, ja sam se oko Kladionice bila zabavila, sve dok moderatorica Plovka ne dođe, a za ''gospodaricu mora'' nikad čula neznam
Kad spomenuh Plovku, ona će sutra kući bravo

Mekana, vjeroatno sam smršala jer manje jedem zbog kiseline. Dr mi je rekla da navalim na plazma keks i banane :> kako znam i umijem.
I stvarno se stara ekipica prebacila na Bebe, ali svi ćem mi uskoro tamo :) Biće to pravi ''reunion'' icon_lol icon_lol icon_lol Jedva čekam!

: Estella - 1. februar 2010 20:23:33(UTC)
Jao Vana, kad pomenu zelenu salatu, i mi smo imali istu epizodu u petak uvece, meni se strasno jela, i na kraju smo je nasli u novom Merkatoru, bas je bila lepa!:)

: vana - 1. februar 2010 20:15:21(UTC)
Evi, strasna je prica za tvoju koleginiciu, bas mi je zao :(

: vana - 1. februar 2010 20:11:29(UTC)
Hvala Vam za bebca, heheh a posteljica.. pa nisam ja za dzabe valjda pojela toliko slanine i luka :) kad kazem cistim bebu, ja je cistim :)
Evi, bas mi je drago da je sve na kontroli ok. Jos malo pa ti stize bebac.Bravo za rezultate!
Micka, bravo za deckonju a i za mamu koja super izgleda.. Super Dano, sto ce njih dvoje sutra kuci :)
Vivia, bas mi je zao sto te je muz iznervirao i rastuzio. Razumem te ja sam dva puta zaplakala u toku trudnoce, skoro zbog fila ps. i love you i pre neko vece jer nismo nasli zelenu salatu nigde a meni se strasno jela( ovo je zbog moje strasne razmazenosti)
btw.istu smo trazili jedno sat vremena po celom gradu a ja sam mu predlagala da odemo u "mali kalenic" radnju u kojom samo prodaju voce i povrce..

: Evi - 1. februar 2010 20:09:20(UTC)
Hvala, drage moje, stvarno mi je laknulo :)
Tokom pregleda dr mi je ispirala i čistila vaginu jodom, što je bilo boooolno, užas! A ja sa osmijehom na licu, jer mi je prethodno rekla da je sve ok. Jedino je mm sad počeo da paniči kad je dr rekla da od sad na pregled idemo sa torbom u gepeku :)
Duša moja, samo me ljubi i govori kako će njegova maca da se omaci zaljubljen

Milice, stvarno je priča pretužna, ali treba je shvatiti kao upozorenje. Ne kaže se džaba ''čuvaj se i Bog će te čuvati''.

: Mekana - 1. februar 2010 20:03:38(UTC)
Jao Evi, super! Bas mi je drago! Jos malo pa ces i u setnju!
Zato li si smrsala? Ja bih rekla da se bas dobro hranis i da te svi lepo paze!

Nego, razmisljam kad sam dosla na trece trom. bilo je tu puno trudnicica, a ja nova!
A sad, cini mi se da od te stare ekipe, ostadosmo ti Evi, Vivia, ja i da smo ladno sledece. sok Ne mogu da verujem, joooooj meni frka

: Milica81 - 1. februar 2010 20:01:22(UTC)
Trebali ni osvjeziti i temu - ovo su trudnice. Da "skinemo" Berry i Micku. Ja ne znam ko je "gospodarica mora" i sta je sa njom, ali svakako treba osvjeziti spisak ... Zna li koja od vas ko je "gospodarica mora"?

: jecadoca - 1. februar 2010 19:59:48(UTC)
Jupi prosla mi je poruka.Sad cemo mi ocas da se skupimo.

Evi nemoj ti da zuris i mene uzbudjenje hvata,posle tebe stizem brzo ja na red.Nesto sam se navikla na ovaj stomak pa mi se bas i ne zuri icon_lol ,a i nisam osmislila stajling za porodiliste ...a da ne pricam koliki me posao ceka kada mi stigne rodic mali zaljubljen zaljubljen zaljubljen zaljubljen

Nama danas bio majstor za americki plakar,sve smo se dogovorili i ovih dana ce doci da ga ugradi.Posle moram jos neke fine nove posteljinice da kupim za spavacu sobu,pa za bebu.Jedva cekam!

Bas mi falite kad vas nema ceo dan zagrljaj

: Milica81 - 1. februar 2010 19:55:10(UTC)
Bravo Evi mila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uh, citala sam mm ovo sto se desilo tvojoj koleginici. Jos smo u soku.

Jeco, ti si namjerno zaboravila da ukljucis bojler - djavolice!!

: Estella - 1. februar 2010 19:53:44(UTC)
Cao svima!  caos  

Evi, bas mi je drago sto sve lepo napreduje! bravo

Ne znam vama, ali meni forum danas uopste nije radio veci deo dana, nisam mogla ni da ga otvorim. Ponadala sam se da ce nam bar otvoriti nove stranice, ali nista...   hmm

Sada cu pokusati da procitam sta ste sve pisale. Sve vas  :-*

: jecadoca - 1. februar 2010 19:48:41(UTC)
Super Evi da je sve kako treba,sada stvarno mozes da se opustis i da na miru cekas svoje zlato :-*
I mene ovaj forum izludjuje upomoc

: Mekana - 1. februar 2010 19:48:01(UTC)
Pa sta je s ovim forumom? Nemoguce da nema nikoga ceo dan!?
Je'l idu uopste poruke?

: Evi - 1. februar 2010 19:39:02(UTC)
Ovo sa forumom stvarno nije normalno! Danima ne funkcioniše i mnooogo nas frustrira. Valjda će neko čuti vapaje ovih trudnica i riješiti problem.

Vana, nalazi su super, baš mi je drago da sve ide svojim tokom kako treba :-*
Vivia, srećo, nasmilala si me do suza! I ja sam imala jednu epizodu sa hljebom. icon_lol Sad mi je smiješno, ali mm sad redovno provjerava ima li ga za sutradan i često se zeza na taj račun. icon_lol

Ja sam bila na kontroli i imam doooobre vijesti!

Dr je prezadovoljna. Pregledala me je samo akušerski. Grlić drži, iako sam malo otvorena. Smanjila mi je terapiju na 4 puta po pola Gyniprala do 09. februara, kad mi je sljedeća kontrola, a poslije toga ga ukida sasvim. Kaže da nemam problema ni da se beba sutra rodi, jer je formirana. Ja bih trebala malo jače da se hranim, da dobijem snage i eventualno bar još malo na kilaži jer sam smršala Do kontrole bi trebala šetati dnevno po pet minuta, a poslije laaagano povećavati vrijeme.

Uglavnom, još malo i moja bebica je sa mnom

: Danica&Dejan - 1. februar 2010 13:25:40(UTC)

Vana super za bebca i posteljicu, vidis sve ok bravo bravo bravo samo neka su nam muzevi u ljubavi, valjda im je to izduvni filter icon_lol

Viva cestitam ti draga tvoju divnu rodu cvecko , pocele su pripreme bravo bravo bravo   zao mi je sto te je tm iznervirao, ja bih ga malo poguzi ali opet, nije ni njima lako, ne reaguju svi muskarci isto na trudnocu... a i mi smo preterano osetljive...zagrljaj

: vivia - 1. februar 2010 13:16:07(UTC)
O boze kako je sladak Mickin sincic a i gospodja mama :) fino izgleda :-* zaljubljen zagrljaj

Vana, bravo za UZ i naprednog bebana, vidis i tebi 1. stepen posteljica, znaci dobro je sve bravo bravo

Bas se pitam da li cu sada uspjeti poslati poruku u narednih pola sata galamdzija

: ketrinbg - 1. februar 2010 13:13:49(UTC)
Evi tako je, zdravlje je najbitnije.Zivot je prolazan i treba ga ziveti sa sto manje stresa koliko je to moguce.Bolje sto si nam ispricala da podelis sa nama svoju tugu i olaksas svoju dusu.Zato sluzimo da jedna drugu podrzavamo i dizemo elan.
Malopre mi nestade poruka Evi cestitam ulazak u 9 mesec cvecko
Jeco hormoni nam neki put udare u glavu ruganje tm ce da te batina icon_lol

: vivia - 1. februar 2010 13:05:49(UTC)
Dobro jutro! OVO SA NEMOGUCNOSCU PRISTUPA FORUMU ILI OTEZANOG PRISTUPA SVAKI DAN, STVARNO NIJE UREDU. POCINJE DA MI SKACE ZELUDAC I DA SE UZASNO NERVIRAM SVAKI PUT KADA NAPISEM PORUKU A ONA NECE DA ODE PO POLA SATA I VISE. NE ZNAM CEMU SVRHA SVEGA OVOGA AKO NE MOZEMO DA KOMUNICIRAMO PO POLA DANA U INTERVALIMA, STVARNO DOSADI VISE!!!

Niste se sinoc izgleda bas pocastile od mene i moje rode i ja sam pokusala oko pola 12 da udjem uopste na forum, ali nista. galamdzija Ostalo je svega, izvolite!

Evi, drago mi je da si bolje :-*

Sto se plakanja tice i ja sam juce otplakala svoje: po cijeli dan u kuci, nervozna i za neke stvari kilava i nesposobna, pitala mm da me izvede na kafu, samo iz auta u auto, on je cijeli dan govorio "kasnije" da bi na kraju rekao da mu se ne ide. Po ovom snijegu sama ni da mrdnem, na voznju pod istim uslovima ne smijem ni da pomislim, onda jos neke sitnice, npr. vece je doslo, nije se ni sjetio hljeb da mi kupi za sutra, pa ja moram da se snalazim, icon_lol toliko sam plakala kao da mi je neko sve pobio, covjek naravno otisao i kupio mi cijeli hljeb. icon_lol Jutros posao na posao i kaze mi kako je "on razmisljao" i skontao kako je normalno to sto ja placem, tako valjda trudnice i da ga fino nazovem ako mi sta treba da mi donese da bar zbog toga ne placem icon_lol
Ali, ja sam ipak malo ljuta, nije fer za neke stvari icon_rolleyes icon_lol Rekla sam mu:vidjece on kad se ja fino porodim i othranim malo ovo moje bebe icon_lol icon_lol

: ketrinbg - 1. februar 2010 13:02:29(UTC)
Evi tako je, zdravlje je najbitnije.Zivot je prolazan i treba ga ziveti sa sto manje stresa koliko je to moguce.Bolje sto si nam ispricala da podelis sa nama svoju tugu i olaksas svoju dusu.Zato sluzimo da jedna drugu podrzavamo i dizemo elan.
Malopre mi nestade poruka Evi cestitam ulazak u 9 mesec cvecko
Jeco hormoni nam neki put udare u glavu ruganje tm ce da te batina

: vana - 1. februar 2010 13:01:00(UTC)
Dobro jutro, evo i mene.Malopre stigli sa uz-a..bila sam kod privatnog, koji mi je vodio trudnocu skoro devet meseci, danas smo se pozdravili jer cu krenuti na ctg na gak. Beba je dobro, okrenut na dole 2250 i 45cm, napredniji 3 dana, testis spusten, pluca jos uvek nisu sazrela..po ovom lekaru posteljica zrelost I.. Beba je u toku pregleda stegla pesnicu da gadja sondu pa je doktor zakljucio da je malo agresivan, onda je nakon par sekundi napucio usta nasta se mm zapanjio i izjavio da ima usta na mamu tj. kao zavrsetak zenske carape, i doktoru je bilo smesno zasto se napucio.. a sladak je lepo se video profil bebirona.
Evi, zao mi je zbog tvoje koleginice.Strasna prica.
Jecodoco muz ti je hit, u roze mantilicu:)
Dano, nasi m su i dalje u ljubavi..

: Danica&Dejan - 1. februar 2010 12:54:46(UTC)

Evo ova roda ponosno objavljuje slicice svog rodica, Mickinog sina koji je vredan i divno sisa...namucih se oko slika, nikako nisam uspevala da ih uvecam...stigle na mob, pa prebaci na racunar...nadam se da cete bar malo videti dok nam Micka ne stigne...a nadam se da je danas pustaju, posto je sve super

: Danica&Dejan - 1. februar 2010 12:48:36(UTC)

Keti lepotice :-* :-* :-* jesi li videla kako sam te trazila preko sedam gora i sedam mora da te nadjem, ne bi li ti ugledala radosne vesti zaljubljen

Divno ti je posluzenje bravo bravo bravo , vidim vec si pocela da vezbas, ako svaka cast :-* :-* :-*

: ketrinbg - 1. februar 2010 12:45:50(UTC)
uzid Evi zaboravila sam da cestitam ulazak u 9 mesec cvecko
Jeco ponekad nam hormoni udare u glavu icon_lol Strahinja otisao u vrtic :?:

: Danica&Dejan - 1. februar 2010 12:43:58(UTC)

Tasho draga,bravo  bravo  bravo   bices roda za primer!!! Cestitam ti tvoje prvo rodisanje cvecko cvecko cvecko , neka je sa srecom zaljubljen zaljubljen zaljubljen   Posluzenje je odlicno, hvala na dorucku ;]

Vana, Gorana, Evi, cekamo izvestaje o bebacma zaljubljen

Jeco vama  juce nije bilo dosadno ruganje sto se nisi setila da ga slikas tako nasapunjanog u roze pernjoracicu...sigurno je bio kao secer...no mozda bi nakon fotografisanja od istog dobila batina

Evi, mnogo mi je zao, primi saucesce zbog vase kolegnice...

: Evi - 1. februar 2010 12:37:36(UTC)
Tako nešto kad se desi stvarno te natjera na razmišljanje. I stvarno se treba čuvati o stresa, paziti na svoje zdravlje, ne zanemarivati simptome. Džaba nam i kule i gradovi kad se to izgubi. Ova koleginica je bila na trudničkom bolovanju. Rodila je treću bebu. Imala je sve što se može poželjeti. I ona i muž su jako vrijedni i uspjeli su se ostvariti i poslovno i privatno. Stekli su mnogo toga, a jako mladi. Muž joj je direktor jednog akcionarskog društva, a ona je moje struke, ni jedan posao nije lak, ali pored toga rodili su sebi dva sina i prije godinu dana treću curicu. Ovih dana se trebala vratiti na posao. Pronašla je teta koja joj pomaže sa čuvanjem djece na podu u kuhinji - moždani udar. Na žalost sa tregičnim završetkom. Mislila sam da vam ovo uopšte ne ispričam, jer je tužno, ali s druge strane - čuvajte se cure moje! Zdravlje je najbitnije. Ne treba žuriti ni sa vraćanjem početne kilaže nakon porođaja, ni sa čim. Sve to dođe lagano na svoje, ako se tijelo pravilno osluškuje.

: ketrinbg - 1. februar 2010 12:34:55(UTC)
Juce sam postala
I bas sam bila vesela
Nesto malo da se pocastite

Evi svako od nas ima zute minute ali proci ce to.Ja ne shvatam nm koji nam pricaju takve stvari a ne shvataju da smo mi u posebnom emotivnom da ne kazem drugom stanju.Neke stvari treba precutati dok se ne porodimo.Mm dodje sa pricom gazdina cerka dobila blazi oblik epilepsije i meni treba 2-3 dana da se oporavim :-* cvecko

Marijana dobro nam dosla zagrljaj :-* zaljubljen

: jecadoca - 1. februar 2010 12:19:13(UTC)
:(

: Irena84 - 1. februar 2010 11:51:29(UTC)

Aooo zao mi je bas, pa nije ni cudo sto si bila takva, i sto ti je ta inf lose pala, ja nisam bila nesto ova dva dana na for, pa nisam nesto obratila paznju. To je jako tuzno, pa sta god da je razlog takvog ishoda! :(

: Evi - 1. februar 2010 11:47:00(UTC)
Da, na žalost nije preživjela :(

: Irena84 - 1. februar 2010 11:44:16(UTC)
Evi znam da si nesto pominjala ali da nisi htjela da ides do detalja da nas nebi :(, Kako mislis podlegla, mislis ne daj Boze... icon_eek babies pregnant Glitter Photos

: Irena84 - 1. februar 2010 11:41:05(UTC)

Dobro jutro drage trudnice, hvala na kafici... Ja sad u ovom periodu sok ne mogu popiti odmah mi kisalina :( Inace izjutra ne ste srce pijem i maslinovo ulje, mada mi to nije bio problem do zadnja 2-3 dana, ali jutros na srecu nije bilo muke :)

: Evi - 1. februar 2010 11:38:23(UTC)
Heej, baš se naradih u kladionici! Jedva čekam da se Plovka vrati icon_lol
Vjerovale ili ne, imamo i jednog pobjednika, Dana je nešto ubola

Ja sam danas malo bolje, radujem se kontrolici. Oko 16h idemo. Vikend sam baš bila neka šuntava, kao u groznici. Pričala sam vam prije par dana kako me pogodila jedna vijest za kolegicu i na žalost u subotu je podlegla. Vjerovatno me moja gorušica držala i na nervnoj bazi, plus grlo se kao upalilo, pa sam imala i malo temperature. Danas sam svježija, sinoć sam spavala bolje nego prethodnih dana i odmah se čovjek drugačije osjeća.

: aneri - 1. februar 2010 11:15:15(UTC)
Dobro jutro

: jecadoca - 1. februar 2010 11:13:15(UTC)
Dobro jutro!
Evo kafica coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee
Sinoc sam pokusavala da saljem poruke i nikako uzid uzid

Evi vidim da si tu!Jesi bolje danas? Kad je kontrolica? Cestitam deveti cvecko
Ja idem u sledeci ponedeljak,jedva cekam.

Gorana ti ces jos malo,bas ti se primaklo :)

A ja sam juce bila sva sumorna,cangrizava,placljiva,ma skroz bezveze. Svi su mi smetali i sve me je nerviralo.Na kraju sam se rasplakala zbog takve gluposti da je mm icon_eek

I posle sve drame na kraju sam se valjala od smeha jer je mm otisao da se tusira i nije video da nema tople vode jer je neko(citaj ja doomed ) zaboravio da ukljuci bojler.I tako se on lepo nasapunja od glave do pete i posle par sekundi voda led icon_lol ...e tu krece nova drama
Izlece mm u mom icon_lol NEZNO ROZE ogrtacu sav od pene,uspanicen i vice:"Zasto nema VODE?!!!!"
i zatim odmah "Mama stavi serpu da se greje voda!!!!"
Moja sveki se tu sva uzmuvala i sa briznim izrazom lica odmah krenula da spasava sina icon_lol icon_lol icon_lol ....on sav nervozan...ma show su bili.
A sve zbog toga jer mm ima osetljiviju kozu i odmah je pocelo sve da ga svrbi od one sapunice.
Dok se sva frka desavala ja sam uspavljivala Strahinju i u jednom trenutku pita mene moj sin onako zacudjeno:"Mama, a sta je to sa mojim tatom?" E tu sam pocela da placem od smeha,a on i mene gleda zacudjeno,misli se dete:"...medju kakve budale upadoh..."

Posle sam jos citala na nekom forumu bisera sa porodjaja i toliko se smejala glasno da je mm najozbiljnije konstatovao da se on brine za mene kreten

Ljubim vas sve!

: ketrinbg - 1. februar 2010 11:12:14(UTC)
Dobro jutro i od mene drage trudnica
Juce sam jedva uspela 1 poruku da posaljem i zato se nisam javljala :-* Sad cu da idem da vas iscitam

Kafica da se razbudite

: Evi - 1. februar 2010 10:47:09(UTC)
Dobro jutro!! :)
Ima li koga na kafi?

: gorana - 1. februar 2010 9:45:17(UTC)
Dobro jutro.
Gde ste od jutros.
Red je da ko prvi dodje kuva kafu,ili vec po zelji....
Samo da popijem kafu i doruckujem i odoh na ctg.Jos par dana do termina.:-)

: gorana - 1. februar 2010 9:44:44(UTC)
Dobro jutro.
Gde ste od jutros.
Red je da ko prvi dodje kuva kafu,ili vec po zelji....
Samo da popijem kafu i doruckujem i odoh na ctg.Jos par dana do termina.:-)

: vana - 1. februar 2010 1:31:15(UTC)
Pozdrav drage moje trudnjace..Ja sam malopre dosla kuci:) ceo dan zujala, mada danas imam kontrakcije i nesto sam ulubljena ali ujutru idem na uz :) jedva cekam da vidim bebca:)
Evi, cestitam ulazak u deveti mesec.. Sada lagano mozes da odahnes:)
Podzdrav novim clanovima, ja ne znam da li sam vec pozelela dobrodoslicu al' nemojte mi zameriti.

: tashaaaa - 1. februar 2010 0:41:04(UTC)
Red je da i roda casti na 3-em :)

Posluzite se!

Obecavam da cu biti dobra roda :)

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 22:54:17(UTC)

zdravo marijana, dobro nam dosla ili sam ti vec pozelela dobrodoslicu hmm trudcnici hormoni, pamcenje mi je kao u ribice-20 sec-

Fiona sad cu ti poslati zahtev na fb

ja sam gotova zaspala

svima laku noc i :-*

: marijanaa - 31. januar 2010 22:45:13(UTC)
zdravo svima:-)

: fiona29 - 31. januar 2010 22:34:41(UTC)
Evi cestitam poslednji mesec.
Milena moguce je da si se malo prehladila, a mozda je i devojcica sela na besiku. Ja sam juce jednva stigla do wc-a kad sam izasla napolje. Moj period praznjenja je nekih pola sata, kad sam u stojecem polozaju :).
Meni je danas lep dan protekao, ceo dan sam sa cerkicom i mm provela, igrali se, mazili i uzivali.

Vidim da ste aktivne na fb i na farmi. MM se primio na to, ja nisam. Jos i neko kafance vodi. Kamo srece da je tako preduzetan i u stvarnom zivotu :)
Sa curama na drugom sam razmenila kontakte na fb, ja ne znam vase mailove, mene mozete dodati preko maila oliverak@gmail.com

Ja igram tarzana sa cerkom. Svaki dan po jedan nivo i sad smo stigle do poslednjeg. :)

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 22:33:08(UTC)

Milena sigurno je sve ok, moguce je da ti beba malo kampuje na besici...mene moj rukicama bombardjuje u predelu besike, i da ti ne pricam gde sve dole...povremeno ne znam sta me je snaslo....sve je to normalno

Vivia bravo bravo bravo sve cestitke za divnu rodu TAshu cvecko cvecko cvecko

: Evi - 31. januar 2010 22:20:06(UTC)
Tako nešto i radim već mjesecima - odvlačim sebi pažnju icon_lol Ali svakom dođe žuta minuta :?
Sutra će biti bolje, moj mališa će da mi maše i na ekranu :)

: ldanijela - 31. januar 2010 22:10:03(UTC)
Evi mislim da bi bilo najbolje da se zanimas necim sto ce ti odvuci paznju, ne znam da li mozes bas da citas sad zbog novih sociva ali mozda da se zaludis nekom igricom ili sta god vec volis i da uopste ne razmisljas o uzrocima niti posledicama :) (govorim ti iz licnog iskustva :-* )
znaci radis nesto sto ti drzi paznju i sto volis, onda ti se prispava pa u krevet i noc prodje dok trepnes a sutra ides da vidis bebca i sve je savrsenozvezda

Ja sutra idem do Dr da se dogovorimo oko cr a onda moram svratiti do posla da uzmem neka dokumenta pa cu se javiti kad stignem

Idem u krevet, ovde je 11, a ja sinoc legla u 2:30 pa da se oporavim malo da ne idem sutra kao zombi kod dr isprepadacu zenu icon_lol

Laku noc :-*

: Evi - 31. januar 2010 21:56:17(UTC)
Hvala, drage moje :-*

Ja sam se malo sređivala, prala kosu, depilirala, jer sutra neću moći pošto će se teta koja čisti motati po kući cijeli dan, a i večeras sam mogla uganjati mm da mi pomogne. Samo razvijam teorije što se ovako slabašno osjećam. Najnovija ideja je da me glava boli zbog novih sočiva sa većom dioptrijom icon_lol Postajem hipohondrična baba icon_lol

: vivia - 31. januar 2010 21:29:24(UTC)
Svecano objavljujem da sam i ja dobila rodu, moju dragu Tashu sa 2., koja ce zagarantovano biti roda na "visokom nivou" svog odgovornog zadatka :-*

Hajde, posluzite se, vidim da smo sve danas, uglavnom, bile "muljave" i neraspolozene, pa da slatko zavrsimo dan!

: vivia - 31. januar 2010 21:28:37(UTC)
Svecano objavljujem da sam i ja dobila rodu, moju dragu Tashu sa 2., koja ce zagarantovano biti roda na "visokom nivou" svog odgovornog zadatka :-*

Hajde, posluzite se, vidim da smo sve danas, uglavnom, bile "muljave" i neraspolozene, pa da slatko zavrsimo dan!

: ldanijela - 31. januar 2010 21:06:55(UTC)
Evo i mene tj. nas, isli smo do chicco miko kako ga mm zove i da narucimo cokoladice povodom rodjenja nase male princeze i dosli smo kao prebijeni

Milena ne znam sta bi to moglo biti ali znam da sam ja recimo imala periodicno te napade piskenja na po 15 minuta, znaci to tako traje 2-3 nedelje pa onda bude normalno pa opet krenem cesce da idem u wc i sve tako. Ne verujem da imas razloga za brigu

Evi super za 9-ti jos ces ti nama u georgine icon_lol a sutra kad vidis bebca bice ti bolje,to ti je 100%-no izlecenje zagrljaj

Dano hvala za mm, sacu da se ulogujem na fb da vas sve prihvatim pa pogledaj slike jer mi ovde treba jako puno vremena da ih skinem. E mogla bih da ubacim neke slike na fb koje planiram vec 100 godina ali nikako, ja sam sa fb lenja kao i Mekana :-*

Ivana kako sam se nasmejala za tm, znaci bio je zvezda veceri

: jecadoca - 31. januar 2010 21:04:22(UTC)
Dobro vece svima!
Ja danas malo virkam ali me nesto mrzi da kuckam,sva sam nesto osamucena.Sad mi dani brzo prolaze,ja kao u nekom bunilu,lezim,rastem...
Beban se samo gura sa mnom,stalno iskacu neke male nozice ili rucice zaljubljen

Evi jesi bolje? Sutra kontrolica,bas lepo.Ja idem sledeci ponedeljak i jedva cekam.Vidim da je dana poslala rasterivaca trudnickih muka tebi i Hipp tako da ste verovatno ok obe zagrljaj

: vivia - 31. januar 2010 20:41:37(UTC)
Milena ne znam sta je, jedino da se mozda nisi malo prehladila, prati, pa ili ce proci ili je to ono o cemu pricam a sto se lako rjesava neznam Cestitam ti za rodu i rodi naravno cestitam cvecko cvecko

Mene je npr. tako danas zignulo ono "odozdo" sto vam stalno govorim, to je tako jako bilo, da sam morala odmah da sjednem, pa legnem i jos nekih 15 minuta sam osjecala kako mi trne sve od tog žiga.

Evi,cestitam taj famozni, divni 9.cvecko :-* i potpuno te razumijem, ja sam u kuci 3 nedelje, od toga jedna kako nigdje ne idem i jako se lose osjecam. Ipak je bolje, ko moze, da radi i bude aktivan do zadnjeg dana, jer ovako covjek kao da ludi od raznoraznih misli. Ali, nazalost, uglavnom smo kuci zato sto smo primorane na to.

Meni su juce bili gosti, nista spektakularno nisam pripremala, pomogli mi mm i sveki, ali ja sma osjetila takvu tezinu i bol u ledjima, samo sto sam malo vise radila. Da nisam malo odmorila imam utisak da bih sva pukla. A ond anavece kad su oni otisli, oprala sam bez problema gomilu sudja, sklonila dosta toga i nista. neznam

: Milen@ - 31. januar 2010 20:15:08(UTC)
Eeee,da vas pitam nesto. Poslednja dva dana imam cudan osecaj dole. Nesto izmedju golicanja i blagog pritiska. Idem u WC na svakih 15-20min. Bas sam zabrinuta :(

: IVANA-NS - 31. januar 2010 20:11:26(UTC)
evo vratili se mi sa krstenje,mm se ubio kao.. jedva su ga kum i drug smestili u krevet..
i ja za par dana ulazim u deveti..
Ko ce meni biti roda??

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 20:10:11(UTC)

Milena ti si se obezbedila u svakom smislu, Juca ima rodu,  a i decka i sad mozes opusteno da uzivas zaljubljen

Ja jedva drzim oci otvorene, i sad odoh da se malo izvalim i gledam neki film... Sve trudnjace zaspale :)  a tebe :-* i Jucu :-*

: Milen@ - 31. januar 2010 20:04:51(UTC)
Cao devojke :)
Sta se radi? Dano :-* zaljubljen
A za moju rodu Keti

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 19:47:29(UTC)

Jelena setnja 30minuta lagana, pre i posle podne se preporucuje i nije opasna, ako je trudnoca zdrava

Danjiela daj jos slika :) lep ti je muzonja

Keti lepoticezaljubljen cestitke za prvo rodisanje cvecko cvecko cvecko , neka je sa srecom bravo bravo bravo

Evi bravo za ulazak u 9-i

Za Hipp i Evi da rastera svo peckanje u grlu i malaksalost, sve opasnosti

Hipp ne diraj mi lepoticu, ona je prava umetnica, a one su uvek neshvacene od okoline...zato grrrrrrr nedam da je diras, ona je malena zvezda

: hippeia - 31. januar 2010 18:56:09(UTC)
Evi

Dano jesu li to aluzije na one slike s fb gdje Ksendza,kao, slika? Neeee, ne razumijes ti njenu umjetnost, ne slika ona te prizemne stvari tipa mama, tata, kuca, cvijet...to ti je visa, apstraktna umjetnost hahaha :)

Vodila sam je u igraonicu i napravila je takvu scenu tamo kako samo ona zna. Vratili smo se bijesni, bolje ne pitaj!

Mene pece grlo! Fuj!

: Evi - 31. januar 2010 18:43:59(UTC)
Sutra kontrolica, jedva čekam! :)

: Milica81 - 31. januar 2010 18:38:46(UTC)
Evi

: Evi - 31. januar 2010 18:27:51(UTC)
Hvala, Mekana!! zagrljaj

Kiselina je danas ok, ali iscrpilo me. Na laganoj sam prehrani, više gladna nego sita.

Samo ti mami tim roštiljem batina

Hehehe, šalim se, samo uživaj!! :)

: Mekana - 31. januar 2010 18:17:42(UTC)
Evi, pa ti si u devetom! bravo Konacno! Cestitam ti! Uspela si da sacuvas svog puzica u kucici i sad je mnogo lakse! Razveseli se i evo ti jedan
Sta ti vise ne pomaze ni griz, za tu kiselinu?!

Mi juce okrecili, ostale nam jos linije, to cemo ovih dana i da sastavimo namestaj!

Sorry Evi, ali odoh da pravimo rostilj! Sve smo pripremili! Vreme nam je divno!

: Evi - 31. januar 2010 18:16:02(UTC)
Jaaaoooo, Jelena, i ja sam to tek sad ugledala!!! bravo bravo
Baš ti hvala što si mi skrenula pažnju :-*

: Milica81 - 31. januar 2010 17:21:42(UTC)
Dano, prelijepe su slike!!!!!!!!!!!!!!!!!!

: Jelena - 31. januar 2010 16:39:31(UTC)

Evi ja tek sada videla da je tiker prebacio na 9-ti bravo bravo bravo

: Evi - 31. januar 2010 16:11:46(UTC)
Hej, cure! Jesam se malo utišala, ali ne samo na forumu, već i ovako. Nešto se ne osjećam bajno, a ja kad sam takva samo se uhinjim i ćutim u mom brlogu pod dekicom :) Izmučila me nesanica i nejedica zbog gorušice, pa se to sad malo smirilo, ali se osjećam nekako čudno, malaksalo. Mislim da mi je imunitet otišao do vraga. Juče su mi dolazili mama i tata i garant su donijeli nešto sa sobom u moj karantin, pošto me grlo pecka i u glavi mi je nekako šuntavo. Ili sam to pokupila kad sam išla kod oftalmologa, ipak je morala baš da mi se približi da bi pregledala oči. Ručkam supice, čaja od kamilice, ali skučen mi je izbor ljekarija zbog želudca. Kad se porodim baš ću morati raditi na imunitetu, predugo sam u izolaciji.

Komodica je stigla, preslatka je. Tako se divno bilo probuditi jutros i ugledati je u sobi! Obećavam da ću je slikati čim smognem snage :)

: ketrinbg - 31. januar 2010 15:59:29(UTC)
caos caos caos Moram da se pozalim potrosila sam SBB i ukljucum ovaj USB internet kreten Jednu poruku pisem dva satasok
Dano bila sam fb.Sa odusevljenjem objavljujem da sam postala Milenina roda bravo bravo bravo
Vana meni licis na Katarinu Rebracu ali ti si mnogo mrsavija,lepsa i eroticnija respekt
Jeco nesmem da kazem sta sam nocas sanjala,kosmar.Opet ukrevetu ! Vise ne citam ljubavne knjige tek posle porodjaja. Ja ukrevetu volim i rado ga se secam doomed
Dano slike su ti fenomenalne.Najlepsa ti je ona sa nebom podseca me na jednu scenu iz filma "Prohujalo sa vihorom" cvecko
Necu vam se javljati do sutra jer me ovaj internet kreten galamdzija Pokusala sam sliku rode da skinem preko photobucketa i neke smiles i nece.Spor je ko puz golac. poguzi

: vana - 31. januar 2010 15:44:52(UTC)
Jelena,hvala na komplimentima:)))Danijela poslala Sam ti zahtev na fb. Ja Sam onaj fashion room..Odoh I ja kod sveki na madjarski gulas:)

: ldanijela - 31. januar 2010 14:51:21(UTC)
Dano pa bilo je arapskog fazona i kog mene
samo sto je mm ovaj levo a ovaj sa maramom je iz novog sada kum mm a svadba je bila u dva jelena, bili smo totalna atrakcija svima icon_lol icon_lol icon_lol

Gde stvarno, Vana lici na Seve :)

: Jelena - 31. januar 2010 14:50:38(UTC)
hi :)
Dano slike su divne :) sve pohvale
Ja sam se nesto smorila, vec nekoliko dana mm radi od 10 do 12 uvece po ceo dan sam sama :(
Svaki dan mi je isti , nista ne radim, jel pratite v.brata ?
Meni je Lepa Lukic genijalna :)
Jedva cekam da stigne beba pa da imam sa cim da se zanimam.
Osecam se tako beskorisno, vec mesecima nigde ne izlazim, osecala sam se jako lose
a sada kako sam usla u 8-mi cini mi se da se nikada bolje nisam osecala , a sada se ne preporucuju setnje :(
Ja sam skroz uvrnuta trudnica, kod mene je sve naopako :(
vana ti si kao bombonica :)
danijela blago tebi jos malo je ostalo :)
e a sada odoh da spremim gibanicu :) mmmmm njam njam

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 14:37:20(UTC)

VAna sada je vikend, logicno je da bebac danas sprema svoju kucicu...i moj je vredan od jutros :)

Odoh pa se kucam ...sve je dobro, dok mm ne krene tm da salje kobile...budi bez brige za farmu ruganje

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 14:28:11(UTC)
Pa gde svi pobegose? ODoh ja kod sveki da macnem sarmice ;]

: vana - 31. januar 2010 14:25:49(UTC)
Danijela,super da je sve proslo dobro na uz.Kazes 04.02 idem da Se kladim :) Moj bebac je danas uzasno nemiran,rusvaj pravi po stomaku,pritom mislim da Se opet okrenuo karlicno jer osecam stucanje malo ispod rebara.

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 13:56:22(UTC)

Aneri, Estela hvala :-* Kako ide?

Vana to je ljubav koja nema granica icon_lol ...ko zna sta ce mu slati sve...ako vam stigne 100 krava ne budite u cudu...icon_lol

Keti cim se pojavis trci kod Ljilje na FB i sve lepo procitaj sta smo pisale juce

: Estella - 31. januar 2010 13:50:41(UTC)
Mi smo jutos spavali do 11, ne pamtim kad nam se to desilo. I samo sam dva puta ustajala u wc, sto je super!
Dano, evo i ja da kazem da su slike predivne, a ona sa nebom je kao razglednica!

: vana - 31. januar 2010 13:49:25(UTC)
Dobro jutro drage moje :) Hvala vam na komplimentima za izgled I za seve...Najludje je sto je moje devojacko vuckovic,mozda smo neki rod.. Hehe.. Evi,igram I ja farmu a kafic je iskljucivo njegov :) Ali nastavi da igras,nemoj sad da mu slomimo srce... Vidis kako je u ljubavi sa daninim m,danas je na poklon dobio I konja :)

: aneri - 31. januar 2010 13:31:04(UTC)
cao mamice
ja sam u guzvi ,nesto cistim po kuci i spremam rucak
Dano svadba izgleda divno

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 13:21:01(UTC)

Hipp jesi li je anirmirala...sigurno jos to radis cim te nema ovde icon_lol ...evo imam ideju, reci joj da nacrta tvoje drugarice sa foruma i njihove bebe i posle nam slikaj pa da ocenjujemo ;]

Evi stipso, kaci sliku komodice...jesi li dobro,nesto si mnogo tiha...dodji, dodjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Fiona odes na naslov gde pise kladionica i onda predvidjas iz glave  kad ce se koja poroditi....ja se zeznula i za micku i za bery icon_lol

I mene Vana potseca na Severinu ;]

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 13:16:41(UTC)

E to nisi bila ti...sad vidim i cudno mi je bilo sto bi ovde imala nick danijela, a da se zoves snezanaicon_lol ali sad sam ukapirala, to je snezana sa II, verovatno hmm nego na vencanju su imali one bele marame kao arapi na glavi...to me dovelo u zbun

Nasla sam te i poslala zahtev arapska smizlica

Jeco kako ti danas?

Keti cim se pojavis trci kod Ljilje na FB i sve lepo procitaj sta smo pisale juce :-*

: fiona29 - 31. januar 2010 13:14:25(UTC)
Dobar dan,

Dano prelepe su vam slike :), mogu da mislim kako je lepo bilo na svadbi. Znas, vidi se po redosledu postavljanja tickera i po detaljima da imas smisla za organizaciju.

Moram Vani da kazem da me svaki put podseti na severinu kad god vidim njenu sliku. Jako si lepa.

Kakva je to fora oko kladionice? Moram da jos vidim sta sve ima na ovim forumima.

: ldanijela - 31. januar 2010 13:12:03(UTC)
Dano naravno da mozemo da se druzimo :-* evo i ti imas u prethodnoj poruci ime pa cemo se naci

: Danica&Dejan - 31. januar 2010 13:08:33(UTC)

Dobro jutro trudnjacicezaljubljen

Ja sam bas spavala od 3.30 ujutru pa do sada. Oprala kosu i sebe i sve oko sebe icon_lol i u dva idemo kod sveki na sarmu... Dzabe je mene Glisko jutros budio lupanjem, mrdanjem i dzipanjem, zeznula ga mama, legla kasno i spavala ko top! Mora odmah da se zna ko je ovde roditelj! ruganje Od pocetka!!! Jel da da sam bas opasna?

Hvala, vam hvala. Stvarno je bilo supre, kacila bih ja dr.slike, nego nije u redu zbog gostiju...

Danijela to je bas bio stres!!! Dobro je da se sve odmah rascistilo i da mi nastavimo sa nasim pricaonica Ja sam te pitala da li se ti zoves Snezana, jer sam videla da jednoj snezani komentarisu moje forum drugarice slike...a mene tamo nema...a ja volim da gledam i komentarisem isto kao Jeca... pa ako te ima na bf i ako zelis mozemo da se druzimo i tamo...ja sam danica.g@sezampro.yu

Mekana divne su ti slike trudnicke...sad nemoj opet da nam se ulenjis, vidis kako sam opasna, bice poguzi

: ldanijela - 31. januar 2010 13:01:50(UTC)

Heheh da znas da sam zaboravila kafu icon_eek sram me bilo icon_surprised ops:

hvala na komplimentima ali jesam se ubucila i to sve tamo gde ne treba (naravno), na slici se mozda ne vidi a i ja se trudim da skrijem lose a istaknem dobro garderobom kad god je to moguce icon_lol

Marijana dobro dosla :)

Ja sam na fb danijela lukic ayoub samo mi reci ime posto ja onako mehanicki samo odbijem zahtev ako nemam pojma ko je ko pa da slucajno ne odbijem tebe icon_rolleyes

: hippeia - 31. januar 2010 12:47:54(UTC)
Dobro jutro!

Dano ja ne znam sta je ljepse na slikama- vas dvoje, cika Jova ili crveno nebo :) :) :) I'm breathless!!!

Pada kisha, a valja ovo dijete animirati, uffff...

: jecadoca - 31. januar 2010 12:08:13(UTC)
Dobro jutro! Evo se i ja prijavljujem icon_lol
Danijela dobro je sto je sve ok proslo.
Odoh ja da se kladim za tebe hihihihi....
Evo ja te pitam isto za fb :-*
I ovde da kazem da si mnoooogo slatka i uopste nisi velika,nego taman kako treba trudnica. :-*

Evi jel' stigla komodica?

Marijana dobro dosla,smesti se kod nas ovde da se druzimo.A sto se tice nalaza da je mozdana komora granicno prosirena,ne brini se,to samo znaci da taj nalaz treba pratiti

Sad coffee coffee coffee coffee coffee coffee coffee ,Danijela jutros nije kuvala,zaboravila od uzbudjenja!

: ldanijela - 31. januar 2010 10:48:56(UTC)

Dobro vam jutro ;] ,

ja sam juce imala totalno blesav dan i ceo dan nisam stigla da se javim.

Prvo da cestitam Micki bebca, da je ziv i zdravcvecko cvecko cvecko

Sobice su prelepe, svakana svoj nacin

Dano slike su vrlo posebne, originalane, jako mi se dopadaju a da smo se ranije poznavali mm bi te sigurno angazovao za nase vencanje, inace je "srpski zet" tj.stranac. Jesi li me ti pitala za FB profil ili sam ja nesto pobrkala?

Slusajte kakav lud dan sam imala juce.Odem na regularan uz i pri tom sam znala da ako se beba jos nije okrenula idem na cr ali kad se dogovorimo tj.kad mi zakazu. Beba naravno karlicno i Dr kao samo da izmerim plodovu vodu i meri i meri i meri....ja gledam i mm gleda, nesto nam sumnjivo. Ispostavi se po merenju da je plodova voda 5 cm a minimum je 8 (a kada nema dovoljno pl.vode moze da se desi da se pupcana vrbca spljosti i da kiseonik ne dolazi do bebe). Kaze Dr idite odmah u glanu bolnicu tamo ce vam uraditi uz ponovo cisto da proverimo, hocu da cujem i drugo misljenje ali ako i tamo pokaze malo pl.vode cr radimo danas tj. posle podne. sok sok sok sok sok

Meni haos u glavi, ona mi govori da potpisem neka dokumenta ja umesto da stavim licni potpis ja pisem ime i prezime stampano, ma zbun totalni. Prvo shok sto moram na hitan cr pa onda oni kosmari da li je sa bebom sve ok, jesam li ja kriva, da mozda nisam radila nesto sto nije trebalo i slicno. Odemo u glavnu bolnicu,prime nas odmah na uz, medjutim, ispostavi se da je sve ok i da je pl.voda 10.3, beba 3.2 kg i pobegnem nozu za dlaku zvezda ruganje ruganje ruganje

Konacno, carski rez cu imati 04.02 u cetvrtak ali sutra idem kod Dr pa ce mi reci vise detalja. A da, sedim i cekam uz u glavnoj bolnici a kroz glavu mi prolazi "ako mi sad urade cr niko nece znati na forumu" dobro da nisam rekla muzu pao bi covek u nesvest buljavko Idem da peglam, pa kuvanje rucka ali tu sam citam vas :-* :-* :-*

: Evi - 31. januar 2010 10:25:21(UTC)
Dobar jutar! :)

Jaooo, Vana, ja sve vrijeme mislim da se igram s tobom na farmi i u kafiću, kaod ono icon_eek
CCC, još uvijek nisi napravila svoj profil poguzi

: IVANA-NS - 31. januar 2010 7:53:44(UTC)
dobro jutro,ja se vrtela ,vrtela..i odlucila ipak da ustanem vec u 6..
nadam se a cu izdrzati ceo dan,posto mm danas kumuje na krstenju..
Micka nek je sa srecom,i da ste zivi i zdravi 100 godina!
Sobice su vam super..
Ja sam Strahinji,kad je imao 14,15 meseci,kupila onaj malo veci krevetic sa pomocnom ogradicom,i hvalaBogu,jako se brzo navikao na njega..tako da od tad spava
sam u svojoj sobi.. bebica ce biti kod nas dok ne bude spavala celu noc,pa ce preci kod Strahinje..taj krevetic sam kupila u Aksi ,jednostavan ,beo,i nije bio skup..
idem na miru da pijuckam kaficu..pa se kuckamo posle,ako ne budem umorna..

: Mekana - 31. januar 2010 3:05:28(UTC)
Evo i mene malo! Svaka vam cast za fb, ja sam tako lenja za to! :(
Otkad vec imam nove drugarice i jos nista nisam pregledala, a kamoli iskmentarisala! uzid

Svi igrate tu farmu, moracu ponovo da vidim o cemu se tu radi! Sto ja ne bi malo gajila koze, kokice, imacu i jaja - i tako sam sama po ceo dan! icon_lol

Dano, slike su ti strava! Bas deluje sve neobicno, na tom brodicu, muzika, nebo - romanticno!

Moj dragi i veceras tj. nocas radi icon_evil Odoh malo da citam pa na spavanje!
Mazooo zagrljaj

Sve vas :-* do sutra!