Obaveštenja

Icon
Error

: zadar08 - 29. decembar 2010 19:57:23(UTC)
veoma je tesko preporuciti ovako na blind... ali pre svakog uvaljivanja treba napraviti market risrc tj. sta ima sta nema sta ljudima fali. pitati prijatelje, poznanike, strance koji dolaze u vas kraj sta im fali. Najvaznije je znati svoje sposobnosti i u cemu bi bio vas doprinos da bilo sta otvorite? u svetu je hit eshop 18 metara moze da bude showroom. ali i kod ovog vida kupovine treba znati sta radi konkurencija i sta ja mogu bolje od njih.. niko od nas nece dati dobru ideju jer niko od nas nezna vas kraj i na kraju krajeva nezna ni vas sta znate i sta umete. najgore je ulaziti u biznis o kome nista neznate na osnovu onog rade svi pa radicu i ja pa sta bude... bez malo biznis osnova i kalkulacija nema nista.

: srecna mama - 22. jul 2010 20:54:06(UTC)

Citat:
lillyblue - 21/7/2010 18:50 I ne javi se mika maca da nam kaze sta su otvorili:) ja bih otvorila neku burekdzinicu, znaci samo bureci, vrhunski, ispod saca. mljac, mljac.

Mada, bogami, Mika maco, kad pomislim na Bosanske pite, ma kakva zdrava hrana, kakvi bakraci icon_twisted icon_razz

: srecna mama - 22. jul 2010 20:51:16(UTC)
t3, a bas dobro smisljas stihove.Liliblu,ti nam sad sa tim burekom upropasti planove;)))))))Salim se, nego da ne idem previse u off topic, jeste li culi dr feel good-a kkad je pricao o zdravom bureku, kaze, kore od heljde, na maslinovom ulju proprzeno junece meso, malcice soli,, i eto zdrav burek.

: T3 - 22. jul 2010 2:26:40(UTC)
lavita eto jos samo sponzori da ovo iscitaji i eto nama i posla i inspiracije i para....
kako smo pocele pre cemo proci i zapazice nas na pesnickom konkursu nego u idejama sta otvoriti;)

: Lavita - 22. jul 2010 1:40:35(UTC)
hahaha jao
inace pisem tekstove ali sada sam previse umorna da bi razmisljala o tome
ako neko smisli da otvori ovo o cemu smo pricale
neka mi se javi hahahaha
salim se

nadam se da ce se nekome ovo svideti
ko ima kapital
pa neka se samo zdravo krka

: T3 - 22. jul 2010 1:29:15(UTC)
srfecna mama pa ni tebi nejde lose...hihihi:)

ajmo drustvo preko puta
cuo sam da je klopa ekstra
ima svega od sira do pekmeza,
kako sam dosad mgao jesti pizzu
hot dog ili hamburger
kad mi se sad sa ovog cenovnika smese sve same djakonije
imam osecaj ko da sam kod bake na selu..
ja cu teto jednu lepinju vrelu
prelivenu kajmakom sa dodatom prsutom betz kecapa,majoneza
ajvar mi dajtze pa cu kad se vratim u skolu
da iznenadim sve profe i djake
reci cu im jedem ko zmaj
pamtim, ko slon
a jak sam ko bizon.
jedino ce se mozda samo ljutiti profa iz fizickog
jer ja posle ovakve hrane
tesko da cu moci i da hodam a kamoli radim trbusnjake...

: lillyblue - 21. jul 2010 20:50:49(UTC)
I ne javi se mika maca da nam kaze sta su otvorili:)
ja bih otvorila neku burekdzinicu, znaci samo bureci, vrhunski, ispod saca. mljac, mljac.

: srecna mama - 21. jul 2010 9:33:06(UTC)
Jao t3, dobra si, volim sve sto je zdravo, hocu u skoli da sedim pravo, necu da tucem mladjeg od sebe, slusam ucu, nastavnicu, ma sve, jedem ajvar, kajmak, i pijem mleko i tako stici cu daleko..Mozda budem doca, mozda lekar, pekar, apotekar, nije ni vazno. vazno je da jedem zdravo i osecam se snazno.

: T3 - 20. jul 2010 2:51:42(UTC)
carice ste..evo vi budite glava tj mozak operacije,nadjite sponzora,a ja cu da se pobrinem za marketinski trik tj reklamu,pesmicu da lakse i bolje privucemo klince ...ma bilo bi ne navalite deco nego ne GURAJTE SE DECO polako svi cet stici na red hehehehe

zasto da jedem smoki ,pijem koka kole
zna se da to samo streberi vole
ja bi molio jednu jabuku teto da bude sto rumenija zrelija da se prisetim gradiva..
da danas odgovaram dajte mi i bresvu pa nek me pita istoricar sta hoce steta sto nije biologicar da mu kazem da je najzdravije voce..
ma nek dob ijem i keca nije frka uz prirodni sok tj djus manje cu da se nerviram
a jos kad mi prodavacica i strudlu sa makom servira..
ma nikad se necu vratiti hot dogu,pizi i hamburgeru u prirodi je spas zato navalite i jedite samo kod nas..

hahahahahaahahaha

: Lavita - 20. jul 2010 2:20:31(UTC)
Srecna mama super ti je ideja
jeste da nemamo pare
ali kao sto sada postoji u skolama MOJA SKOLA - SKOLA BEZ NASILJA
pa se tu ukljucuju i sponzori i svasta nesto
mogli bi mi napraviti na primer marketing
kako bi trebalo deca da jedu zdravu hranu bas zbog nasilja, jer kada im koka kola udari u glavu i visak energije moraju se tuci
i onda otvorimo lanac prodavnica NAVALITE DECO i da vidis
super je ta ideja za kantinu
u mojoj skoli se kupovala uzina nekada davno
sve su to bile stvari iz pekare
ali pogacice i jogurt ili tako nesto
to sada ako deca jedu kazu im da su streberi, smoklje i debili
faca si ako jedes cips i pijes fantu egzotik
e pa vala nece moje dete to da jede
ima da OTVORIM SA SRECNOM MAMOM NAVALITE DECO hahahaaaaaaaaaaaaa

: T3 - 19. jul 2010 0:04:07(UTC)
srecna mama dobra si hihi nasmejka me posteno..e ako otvaras kod vas tako nesto daj malo tog biznisa i kod nas..volimo i mi ajvar ,kajmak,ljuticu hihihi
ma super jer ideja sto da ne....mozda bi i uspelo sa sve originalnim nazivom koji rece...
ja recimno obozavam otici na selo ili dole u srbiju tipa mesta krusevac ,uzice ,zlazibor bas zbog hrane..kajmak,mileram,ajvar,sve vrste tursija ,paprike kakve hoces..uh...
mogla bi se zvati radnja ko sto ce se pretvorizi i ova tema..bas sam gkadan,bas sam gladan,mmmm njam,njam..hahaha:)

: srecna mama - 18. jul 2010 23:48:48(UTC)
Lavaita, evo ja imam ideju smao nemam kapital;))))Domaca hrana, ali smao domaca, kravlje i kozje mleko, sir, kajmak, ajvar, pekmez bez konzervansa, ljutica,tursija...Rdanja ce se zvati "navali narode".Salim se naravno, ali bih iskreno volela da bas takva radnja postoji u mom kraju, ja recimo kupujem kod jedne zene i jaja domaca i mleko ponekad, pa sto e bi ako bi se pojavila radnja.

: srecna mama - 18. jul 2010 23:46:06(UTC)
Lavita i t3., ja mislim nista od toga, sto rece lavita decu je blam da u torbi nose sendvice kao sto smo mi kad smo bili mali, jedan kupi picu, odose svi po nju, po hot dog, ma haos...Recimo, ja bih uvela da u skolama postoji kuhinja, i da se tu pravi deci obrok, neka mala kuhinjica, da postoje neki bonovi, i da na raspolaganju bude sve sem cipsa, coca cole, fante.Ne znam ni ja sama, neka bude voce, sendvici sa sunkom, bolej i to nego hot dog, pica i tome sl.Volim i ja picu npr.ponekad da pojedem, ali deca u skolama su stalno izlozena toj ishrani.

: T3 - 18. jul 2010 21:49:03(UTC)
pa jeste recimo naprave red pa u tom redu piljara sa vocem da deca mogu kupiti i pojesti bananu,breskvu,jabuku,kivi za uzinu..onda pored pekaru svi vole zu zu,perece,burek ..pa onda mesovita roba ,ako bas neko insistira na coca coli i cipsu hihihi..itd...
lavita ti bas vidim imas ideja ,predlozi ih dilasu hihihi mozda ih uvazi a ti postanes menadzerica redjenja grada..
salim se ali lako je sve otvoriti kad imas nova,maste ,originalnosti i naravno dobru pravu i pun pogodak ideju...

: Lavita - 18. jul 2010 12:15:58(UTC)
svaka cast onima koji pogode sta da otvore hehe

kod nase skole ima dosta isto tih prodavnica sa brzom hranom
bila je akcija u skoli da deca nose svoju uzinu ali to je decu blam
a verujte mi da bi vise volela da vidim dete kako jede picu i pije sok od pomorandze
nego sto gledam decu sa chipsom i koka kolom, fantom i ostalooo
znam da je off topic

ali mozda neko hrabar moze da otvori lanac prodavnica pored skola
DECI ZA UZINU hahahaha
pa da se prodaje i voce i povce i domace sve hehe

: srecna mama - 18. jul 2010 10:42:48(UTC)
Kod nas ovde ide dobro brza hrana pored skola, ali iskreno ja to ne volim.Da se ja pitam, bru hranu bih izmestila od vrtica i skola i to daleko, iskreno deca nam umnogome jedu ne zdravu hranu, mislim da bi trebalo nesto da se uradi po tom pitanju, posto deca ne vole mnogo da u pekarama kupuju proju i kacamak...Stvarno e znam.Mislim , generalno je najbolje u svom kraju sta je potrebno a da nema konkurencije.Mi ovde imamo komsiiju koji drzi radnju bas pored stanice bus, i zamislite vi sad reku ljudi koja ide sa posla i sidje sa busa, i ide samo kod njega da pazari.Pri tom postoji radnja koja je jeftinija od njega, ali niko nece da ide 300 m dalje, ljudi su umorni s aposla i onda kupe sve usput.To je bio pun pogodak i dobro mu ide..

: T3 - 18. jul 2010 1:33:20(UTC)
jeste lavita i za knjizaru si u pravu..i to bi dobro islo je uvek ce biti djaka kojima ce pribor i sve sto nudi ista trebati...
ma ja sam za sve sto se tice beba i dece to nemoze da propadne i da se ne prodaje ili ide...
ko sro vedc rekoh radnje sa bebi opremom od cucle do kreveca...knjizara, igraonica,frizeraj takodje...

sta god samo da smo same sebi svoje gazdarice..eh kad vi sve i mogle tako...

: Lavita - 18. jul 2010 1:18:10(UTC)
uf tesko je odluciti se ako vec svega toga ima u okruzenju tako da bas i nisam od neke pomoci

ali znam ja sta cu otvoriti kada budemo mogli
posto smo vec imali pekaru i shvatili da to nama ne ide i da ne volimo to to necemo hahaha
nego igraonicu ili knjizaru
ali pre knjizaru
sveske, knjige, bojice, ramovi za slike, drustvene igre, papiri, a u sklopu knjizare i fotokopir aparat
da ubijemo dve muve jednim udarcem ahahah

: T3 - 18. jul 2010 0:48:05(UTC)
e da zaboravih jos rci da bar kod nas u zr-u neverujem da je to vec u bgd-u tako..idu jako dobro i igraonice...sto one koje slutze samo za igranje dece sto i one koje imaju i mesrto za proslave rodjendana..
kod nas ih zasad ima nekoliko sve su manje vise nove i skoro otvorene i nijedna nije prazna..
super ko se toga seti..nasem gradu tj nasoj devci je bas trebalo to...
tako da eto jos jedne isplatljive ideje ..koja ce u manjim gradovima i mestima verujem naici na posecenost a samim tim i uspelost...

: srecna mama - 17. jul 2010 16:52:11(UTC)
Takodje, mika maco , mislim da nije los ideja otvoriti pored maxija tezgu sa vocem i povrcem, e sad, ne mogu da tvrdim, nisam probala, ali recimo svakodnevno ispred maxija vidjam ljude koji prodaju voce i povrce i kazu da im dobro ide.Ja polazim od sebe, svaki put kod iste zene kupujem npr.pasulj.Takodje, bio je bas ispred maxija u kraju gde zivi moj tata ispred maxija bio je covek koji je imao tezgu i ljudi su kupovali kod njega , bio je zadovoljan.Recimo od mnogih sam cula da kupuju tu, jer ih mrzi da cekaju red zbog kg krompira, ili im je dalkeo pijaca ili je jeftinije...Sto s emene licno tice, ja bih volela da mogu da otvorim prodavnicu domacu hrane.Volela bih kada bih mogla da nmadjem porodicu na selu od koje bi otkupljivala kravlje i kozje mleko, sir, kajmak, jaja sve domace.Polazim od sebe, ja volim domacu hranu, i uvek se trudim da nadjem ljude koji to prodaju, smao sto je u gradu ne moguce naravno drzati domace zivotinje, onda bi se u tom slucaju morala naci porodica sa sela od koje bi se to moglo otkupljivati.

: srecna mama - 17. jul 2010 16:22:32(UTC)
U naasem kraju ima puno dece a nijedna kvalitetna igraonica, evo sad je leto, i bas nista u nasem komsiluku nema.Recimo skoro sam videla na Zlatiboru, ima dosta onih gumenih dvoraca i autica, pare na to roditeljima bas idu,Mi smo cini mi se za 10 dana ostavili sigurno 3000,4000.Tako da mi je palo na pamet, kada bi na nekoj ledini moglo tako nesto da se leti otvori, tj.zakupis plac i kupis tak dvorac, te autice, deca u nasem komsiluku se samo ispred kuca igraju ili ih vode na Savu, Adu radi toga, milsim da bi tu bila itekako dobra zarada,

: T3 - 17. jul 2010 8:58:03(UTC)
piljara i tipa sve sa vocem i povrcem je odma da ti kazem tezak a malo isplatljiv posao..bavio se i gajio je moj dever i jagode i paradajz ma nista to nuije islo,silna ulaganja,mnogo vremena i truda a malo para..
moj savet ti je frizerski salon to nikad nemoze da propadne jos ako nema konkurencije u blizini eto ti pobede..
ili neka radnjica iili ti ducan za bebe i to se uvek hteli ne hteli mora kupiti..
skoro videjh jedanm oglas gde se prodaje sav inventar od vesalica ,do pultova i kompletne opreme za bebe mislim da je cena bila oko 10000 manje-vise evra..e da sam imala te pare stzopostotno bi kupila sve to,uzela neki mali lokalcic u gradu i uzivala...tj bila sama sebi svoij gazda..
pa gledam koliko samo ja para ostavim kad udjem u bebi butike a gde su sve mame ovog grada...
bg jeste veci pa samim tim takvih radnji ima maltene na svakom cosku ali sto da ne vredi probati sve za sta mislis da ce ici..po meni svaka roba ima svog kupca a svaka radnja musteriju...

stoga sta god odlucite ako se niste dosad vec predomislili i odvratili od te ideje zelim vam svu srecu kako u odabiru tako i u poslovanju...

: MikaMaca - 14. april 2010 1:50:35(UTC)
Coko nismo jos uvek smislili
I hvala vam svima na idejama, sigurno ce se nesto iz toga izroditi
Pijaca, maxi, maxi pijaca i pilarnica su nam zaista blizu pa to ne bi islo
Iskreno se nadam da ce nam nesto uskoro sinuti hehe
U svakom slucaju hvala na dobrim idejama. Razmatramo sve opcije pa cemo videti

: macaraca - 8. april 2010 13:07:10(UTC)
kopirnica je ok stvar, malo treba za ulaganje te masine su od 800-1500eur

: rainbow - 6. april 2010 23:33:30(UTC)
Moja drugarica je pocetkom marta otvorila prodavnicu zdrave hrane i rinfuza (keks, cokolada itd) Znaci nema sta nema, samo joj fali od ptice mleko! icon_wink Saradjuje sa velikim dobavljacima kao sto je Bio spajz itd. Za sada je zadovoljna, pa videcemo kako ce biti. ;]

: rozga - 6. april 2010 14:26:22(UTC)
A mozda pravljenje kolaca ili torti? To u pocetku ide teze ali kad se procuje...

: Coka78 - 3. april 2010 22:26:22(UTC)
MikaMaco, ja tek sad vidim ovo sto si postavila. Verujem da ste vec doneli neku odluku, ne znam da li vam je palo na pamet da otvorite kafic, ili skolicu za decu (organizujes casove likovnog, jezika, muzike, glume...), takve stvari uvek imaju prodju... U svakom slucaju, zelim vam srecan pocetak i javi sta ste odlucili

: Ocajna Bri - 6. mart 2010 11:47:45(UTC)
Jeste li razmišljali o nekoj papirnici/knjižari?Ima li u blizini neka škola?

: lillyblue - 4. mart 2010 17:15:27(UTC)
A da li ste razmisljali o nekoj cvecari? Ili mozda prodavnicio zdrave hrane, ili jos bolje piljri, ako je pijaca daleko, gde cete drzati samo voce i povrce, uvek sveze. Mozete kupovati na pijaci, na veliko, i mislim da se moze lepo zaraditi. Ne znam sa sigurnoscu, pretpostavljam. evo kod mene u kraju, ima tako nesto, iako je pijaca blizu, i mislim da im lepo ide.

: mayya - 4. mart 2010 13:17:41(UTC)
Ako se razumete u kompjutersku tehnologiju, ili imate nekoga ko bi vam oko toga pomogao, to je odlican posao. U NS svi rade dobro. Ne moraju racunari, vec propratna oprema, kamere, stampaci, rezaci, memorije i sl. A za to ti nije toliko bitno gde se nalazis. Glavnu ulogu odigra dobar marketing.

: njamiii - 4. mart 2010 12:07:07(UTC)
Ja uopste nemam nesto osecaj za CD shopove, koliko tu ljudi realno pazare? Nekako imam utisak da ljudi uglavnom uzimaju piratske ili skidaj su neta (kao mi npr :) ) a originale samo kad mi je nesto ono bas... Ova ideja sa venacanjima mi je bas ok, posebno ako se to tebi svidja i mislis da bi se tu snasla. Pa gde ces bolje od onoga sto volis, pa jos i tvoje :) Mislim da bi tu mogla da imas posla jer nemaju svi ljudi kintu za napucane agencije. Ja recimo licno upste nemam zivaca za te stvari i bas me smara sva ta trka frka i samo mi dize pritisak i filuje stresom i da sam u fazonu da hocu svadbu na jedan bih angazovala nekoga da se pozabavi time a ja samo da se pojavim. I mm i ja smo isti po tom pitanju, pa smo na kraju napravili varijantu kumovi i mi posle opstine u restoran, a onda smo kad nas kuci raspalili rostilj i pekli prase na raznju (koji smo dobili od kumova na poklon) eto iz za'ebancije. Angazovali smo zivu svirku, eto to je jedino sto se razlikovalo od neke svakodnevne bleje kada se skupimo sa drugarima kod ans u dvoristu. A da sam znala za neki ok agenciju sa pristupacnim cenam mozda bih i razmislila o klasicnom vencanju cisto da ispunim zelju drugaricama i rodbini.

Posto i mi imamo neki prostor koji bi mogao da se pretvori u lokal, ja sam razmisljala o nekom krojackom salonu, tu su potrebna minimalna ulaganja + da se utalim sa nekim mladim jos neostvaren dizajnerima pa da valjam uz to i njihovu robu. Po Facebook ima gomila grupa i profila takvih ljudi koji prave neverovatne torbe, nakit pa i garedrobu, a cena im je relativno sitna, tako da su to relativno pristupacne stvari.
Pa mi je isto interesantna i radnjica sa nekim tako kul cajevima i kafama, ne kuvanim, nego sto bi se reklo sirovim, pa moze uz to i neko posudje koje je malo egzoticnije za nas, tipa neke posebne spravice i posude za pravljenje caja itd...
Gledam ovde kod mene u kraju ima deciji second hand shop i zena se razbija od posla. Mozes da kupis garderobu, da prodas svoju ili da menjas. Mada mislim da vecini stvari ona nabavlja u insotranstvu (ima neke "domace" brendove, ali ima i dosta onih koje ne mogu da se nadju kod nas), jer u Engleskoj npr. u takvim radnjama su stvari dzab dzaba i vrlo cesto mozes da nadjesh nove stvari sa etiketom za 50 penija. A ima i fora da preko oglasa kupis pun dzak garedrobice za tipa par desetina funti + troskovi pranja i peglanja svih ti stvari...

: MikaMaca - 4. mart 2010 1:49:46(UTC)
Crvena Sonja nazalost ima icon_lol
Katarina hvala na idejama, ali mene nervira bas to sto u nasoj ulici ima bas vse, pekara, prodavnica (dve na istoj udaljeosti), frizer, kozeticar, sminker, solarjum ..znaci grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Stancha upravu si naravo. Ja sam htela tj ieja mi je bila (i jeste ali tesko) da otvorim agenciju za organizaciju vencanja jer mislim da sam u tome dobra (ne mora samo vncanja vec i drugh proslava). Ali kad realno gledamo ko danas ima pare da daje za to i cak oni koji i imaju (da se slozimo to su sve neke poznate face ili face iz senke) ce narvno otici kod Tarlacke koja drzi takvu agenciju. Da se razumemo ne plasim se ja konkurencije, to je zdravo i treba je imati ali...
Hvala vam svima sto ste se potrudili i dali ideje zaljubljen
Mi smo razmisljali o cd sopu??? Sta vi mislite? I tu se ide namnski???

: stancha - 25. februar 2010 7:13:37(UTC)
Hmm,mislim da ipak kod započinjanja sopstvenog biznisa treba obratiti pažnju i na sopstvene talente,tj.sklonosti i sposobnosti.Slažem se da je bitno i šta je ono što već postoji u okolini,i šta je ono što će da ima prođu(nadam se da je u Bg malo bolja situacija,u Nišu se kupuje samo hrana a sve ostale radnje se polako zatvaraju :? ),ali ubeđena sam da će te postići veći uspeh ako radite ono što volite i za šta imate dara.U mom slučaju bi to bio neki biznis u vidu keteringa ili izrade torti i sl. mm nešto što bi imalo veze sa kompjuterima i mobilnim telefonima,a vi već znate u čemu ste VI dobri.Sve u svemu,želim Vam srećan početak i uspešno poslovanje šta god otvorili caos

: katarina - 24. februar 2010 12:52:36(UTC)
Ja bi ovakoicon_razz ogledas prvo u okolini staima pa onda ako nema recimo frizerski salon nije losa ideja jer svaki mesec se mora sisati pa bi imalo posla,za pekaru ti treba malo vise jer su pecnice skupe,a i prodavnica decje garderobe bi mogla..mislim da je najeftini frizerski salon..

: crvena sonja - 24. februar 2010 10:56:07(UTC)
Radnjicu sa indijskim stvarima.

Mirsiljavi stapici,krpare,zavese i slicno i ogrlice,narukvice eto namenski ,a ne verujem da ima u okolini nesto slicno.

: MikaMaca - 23. februar 2010 15:55:50(UTC)
Nije veliki pa ne moze igraonica, razmisljali smo o tome. Lokal ima 18 kvadrata ali je visina oko 5 metara tako da mozemo da uradimo kao galeriju gore.
Sto se finansija tice svakako bi smo isli na kredit
Hvala u svakom slucaju :-*
Faye Sofija je preslatka na slikic zaljubljen

: Faye - 23. februar 2010 14:25:29(UTC)
MikaMaca prvo pitanje je - koliko zelite tj. imate da ulozite u startu i koliko imate za naredni period za obrtna sredstva? Zavisno od toga mozete birati delatnost. Nezahvalno je ovako bilo sta predlagati. Velika je prednost imati svoj lokal. caos

: crvena sonja - 23. februar 2010 14:02:48(UTC)
Igraonicu?Koliki je lokal?

: MikaMaca - 23. februar 2010 2:12:27(UTC)
Natasa hvala. Ali probl;em je sto nije bas nesto prometna ulica, sto samim tim znaci da moramo da otvorimo nesto "namenski". Tj da ljudi zbog toga dolaze kod nas. Vajlda sam lepo objasnila

: Natasa - 22. februar 2010 12:45:42(UTC)
Hm, ne znam koliki vam je lokal, ali ako je do 20m2 predlozila bih vam radnju sa srebrom. Mislim da bi to islo. Lepe vitrinice, osvetljenje i naravno roba, svako ko prodje obratice paznju. Jer srebro je plemenit a jeftin metal- idealan da ljudi obraduju sebe i druge. Sto se tice gore navedenog tipa pekara ili fast food, mislim da je to vec komplikovanije jer se radi o hrani (kvalitet, da je uvek sveze...) i iziskuje puno vise prisutnosti. Nadam se da sam malo pomogla.

: MikaMaca - 22. februar 2010 2:13:02(UTC)

Mamike trebaju mi ideje pa bih molila za pomoc, svaka ideja je dobrodosla. Imamo lokal u sirem centru grata tj na vracaru i hocemo nesto da pocnemo ds radimo sami ali nikako da mislimo sta pa bih molila za neke ideje ako   neko ima. Pekara, frizerski salon  itd sve vec iomao u u;ici

Hvala unapred  :-*