Obaveštenja

Icon
Error

: secer - 29. mart 2010 0:05:58(UTC)
uvek u ves masini, jer inace bi te zavese trebalo redovn prati u masini jer su jedan od vecih izvora bakterija...na svu srecu te imam polu staklena vrata oko kade pa se bar oko toga ne baksem:)

: hippeia - 1. mart 2010 14:22:22(UTC)
Citat:
milly - 28/2/2010 10:14

Probajte i da zavesu operete u masini za ves,na max 40C.Ukoliko fleke nisu bas dugo bile na zavesi,oprace se sigurno,a sama zavesa ce biti mekana.

To je dobro za prevenciju, ja to cesto radim i vise nema fleka, ali ako se fleke vec pojave i ako ih je mnogo-ne pomaze ni masina za ves-ja probala...

Bitno je zavjesu posle tusiranja, cim se ocijedi-izbaciti da visi sa spoljne strane kade, da bi mogla da se osusi, jer kad stoji unutra ona se zalijepi za zidove kade, stalno je vlazna pa se zato i stvara budj.

: milly - 28. februar 2010 11:14:54(UTC)
Probajte i da zavesu operete u masini za ves,na max 40C.Ukoliko fleke nisu bas dugo bile na zavesi,oprace se sigurno,a sama zavesa ce biti mekana.

: hippeia - 25. februar 2010 13:34:43(UTC)
ja sam imala isti problem, kupila sam novu, ali mi je, prije nego sto sam je bacila, palo na pamet da pokusam da odstranim te fleke cilit-bengom (mislila sam-nista me ne kosta,pa ako se i upropasti-svakako cu je baciti) i uspjelo mi je.
znaci onaj najjaci cilit beng u ljubicastoj flasi sa bijelim cepom-on skida sve vrste budji, cisti i fuge, a zavjesa je bila kao nova. Nije se ostetila boja, samo je budj nestala.
Sipala sam cilit-beng direktno na fleke i ostavila da stoji nekih pola sata...

: nadjasale - 25. februar 2010 11:48:40(UTC)
kako da skinem crne tackice sa zavese za tusiranje u kadi?zna li neko ili da jednostavno kupim novu